Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 16:31

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1131 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2015 február 10 (kedd), 23:10 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Sziasztok!

A félreértések elkerülése végett: a legközelebbi ajánlós hírbe ki lesz írva, hogy kéthavira csökken a kiemelés.
Ez egy már régóta fontolgatott lépés volt részünkről, egyszerűen, mert nincs elég jó új történet. Mielőtt felháborodnátok, pontosítanám, h azért nincs, mert A) kiemelésnél sok kritériumnak kell megfelelnie egy történetnek, és sajnos ennek nem minden potenciálisan jó történet felel meg, B) sokszor azok a történetek, amik újak és kiemelnénk, már kiemelt, netán többször is kiemelt szerzők tollából születik, C) kevés ajánlás érkezik, vagy olyan művekre, szerzőkre, amik, akik már voltak kiemeltek egy-két éven belül.
Ti reklamálnátok a leginkább, ha mindig ugyanazokat a szerzőket látnátok, csak egyik hónapban HP-vel vagy fandommal, másik hónapban meg originallal.

Azt viszont megfontolásra javaslom a többi adminnak, h esetleg a ritkítás miatt emeljük meg a kiemelt történetek számát.
Gigi, köszi az ajánlást, megnézzük azokat, amiket hoztál, és igen, jó lenne, ha nemcsak mi keresgélnénk, hanem tényleg be is írnák a merisek a nekik tetsző történeteket.
Az új rendszerre nézve már kidolgoztunk erre egy működőképes, ajánlást ösztönző rendszert, de ennek jelenleg technikai akadályai vannak.

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2015 február 10 (kedd), 20:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 november 26 (kedd), 17:23
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: szocializmus city
Idézet:
nos, ha ez volt az eredeti elképzelés, és most lelőttem a poént, akkor bocs. ez esetben töröljétek a hszt-t.

Csak nem titok... :P

Őszintén szólva nekem se szimpi annyira a dolog, mert a kiemelés elsősorban ajánló, másodsorban viszont egy óriási lökés az adott írónak, hogy az adminok nem kapnak idegsokkot a történetétől, és minél többen részesülnek benne, szerintem annál jobb. De egy ilyen listát összeállítani tényleg melós meg vitatkozós dolog, szerintem biztos átbeszéltétek már a dolgot, mielőtt ezt eldöntöttétek, és nem véletlenül van.

Mondjuk ide a fórumba szerintem ki lehetett volna írni, vagy valahova (vagy lehet, csak én nem vettem észre...), mert oké, hogy arra tuti jöttek volna az ezmostmér?-jellegű kommentek, mint amilyet én is írok most, de ez azért mégiscsak egy olyan infó, amit jó tudni. :D

Amúgy meg tényleg fel lehetne pörgetni ezt az ajánlós topicot... Oké, én se vagyok valami lelkes ajánlgató, de akkor most szerintem megyek egy kört, hogy mit olvastam mostanában, és összerakok valami listát, hogy valami biztosan legyen a spájzban. :)

Na, és akkor szerkesztem is ide:

cathy111: Bűnös szándék - Méltatlanul mellőzött kis novella, szerintem legalább tizenöt-húsz éljenzős kritikát kellene még kapnia, az egyik legzsírabb dolog, amit mostanában olvastam errefelé, ráadásul fájdalmasan beleillik a mostani élethelyzetembe. :D http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=119428

engin: Nagy utazás - Szerintem abszolút szerethető történet, nagyon érdekes formában íródott, ééés bár hogy őszinte legyek, a végén az a csavar nekem aaanyira nem tetszett, ez semmit nem von le az összértékből, (itt is) nagyon szívesen látnám a kiemeltek között. http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=118136

Arlene C Dall: Tökéletes randi a tökéletes férfival - Tök jópofa sci-fi ötleten alapul, maga a dilemma is érdekes, végig szórakoztató, és ahogyan olvasod, nagyon várod, hogy hogyan ér majd véget, de nem tekersz le, hogy megnézd, nekem messze ez a kedvencem Arlenétől. :) http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=118175

HyeRi: Hé, haver, ez meg mi a franc volt? - Zseniális slash történet, de tényleg. Oké, nem olvasok sok slasht, de ez imádnivaló, királyul van megoldva, életszagú, már-már bűzlik tőle, de pont annyira, hogy szeretni lehessen, seperc alatt megkedveled a főszereplőt meg az egész bagázst, és órákat sírtam a barátnőimnek, hogy mikor történik meg AZ a bizonyos dolog. Sajnos úgy tűnik, hogy nem folytatja, legalábbis parkolópályára lett állítva a történet, de hátha még meggyőzhető. Mondjuk egy kiemeléssel. :D http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=117302

És üstös sztorikból is ajánlok kettőt:

Xwoman: Ki szelet vet... - Nem tudom, volt-e kiemelt mostanában (vagyis úgy az elmúlt egy évben) Nünü, de ez a sztori... Ebben is az tetszik a legjobban, hogy teljesen életszagú, magyar karakterek, és olyan, hogy olvasod, és ráismersz a szomszéd életére, meg a te életedre, meg mindenki életére, és maga a dolog formája is istenkirály, azt hiszem, ilyen az, amikor egy nagyon cool kívánság és egy nagyon cool író egymásra talál. http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=119575

Kyraper: Egy ágyban a nemezissel - Jelentem, első Drarry, amit életemben olvastam, mert azért mégsem vagyok annyira benne ezekben a nem-canon párosokban, de egy olyan pillanat nem volt, ami alatt ezt olvastam, amikor nem hittem volna el, hogy Harry és Draco összetartoznak. A jelen idős narrálás is olyan, hogy van, akit zavar, általában engem is, de nem tudom megmondani, hogyan, ide egyszerűen illett. Tudja az ember, hogy egy könnyed romsztoriról van szó, de az első sortól az utolsóig nagyon lehet élvezni. http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=119399


_________________
"Az igazi művészek maguktól idéznek." - /Gigi685/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2015 február 10 (kedd), 17:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 26 (szerda), 9:03
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: munkahely, ritkán otthon
Lilyana írta:
Gigi685 írta:
Lehet, hogy én nem figyelek, de mostanában mintha már egy ideje nem lettek volna új kiemeltek. Ez szándékos, vagy egyszerűen csak elfoglaltak voltatok, és nem jutott időtök rá?


Szia!

Szándékos, ezentúl kéthavonta lesz kiemelés. :)



üdv mindenkinek.
ha lehetne egy kérdésem: kíváncsi lennék, hogy miféle mutató/közvélemény kutatás/admin-staff-megbeszélés áll a háttérben, hogy ez a döntés született.
véleményem szerint - nem mintha bárki is kíváncsi lenne rá, de már csak levésem, mert unom magam -, ha a jelenlegi formájában marad a kiemeltek listája, csak kéthavonta lesz friss, az a leggrízesebb verzió.
egyrészt: sztem van miből válogatni. kettőrészt: ez az egyhavi kiemelés is sok (időben), míg a kiemeltek kevesek (számban). aki el akarja olvasni a kiemelt szösszenetet, annak elég rá pár hét is, hogy ott látja, főleg, ha ritkán téved a merengőre.
viszont aki eléggé gyakran jár fel, annak eléggé unalmas, hogy már 60 napon keresztül ezt nézi. és többször is eldönthette magában, h érdekli-e az írás, v nem.

jó, persze, vannak mellette olyan érvek is, amelyek megerősíthetik a 2 hónapot.
egyrészt: jutalom az írónak. minél tovább, annál jobb. kettőrészt: alig ajánl vki vmit, így is kínszenvedés összeszedni a kiemelésre méltókat.
viszont: akkor már miért nem negyedévente/évszakonként van kiemelés? és legyen mondjuk több kiemelt, akár minden témából...(tudom, ahhoz az olvasóknak kellene ajánlani, de még véleményt írni is lusták... mit várjon tőlük az ember...)

nos, ha ez volt az eredeti elképzelés, és most lelőttem a poént, akkor bocs. ez esetben töröljétek a hszt-t.

_________________
üdv, b


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2015 február 09 (hétfő), 23:15 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Gigi685 írta:
Lehet, hogy én nem figyelek, de mostanában mintha már egy ideje nem lettek volna új kiemeltek. Ez szándékos, vagy egyszerűen csak elfoglaltak voltatok, és nem jutott időtök rá?


Szia!

Szándékos, ezentúl kéthavonta lesz kiemelés. :)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2015 február 09 (hétfő), 20:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 november 26 (kedd), 17:23
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: szocializmus city
Lehet, hogy én nem figyelek, de mostanában mintha már egy ideje nem lettek volna új kiemeltek. Ez szándékos, vagy egyszerűen csak elfoglaltak voltatok, és nem jutott időtök rá?

_________________
"Az igazi művészek maguktól idéznek." - /Gigi685/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2015 január 30 (péntek), 21:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 17:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
A hsz-t töröltem

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hirondelle 2015 február 22 (vasárnap), 14:19-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2015 január 30 (péntek), 0:45 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Szeretném kiemeltnek (ha majd újra lesz kiemelés) DaeMoon: Ábrándos fiú című írását, ez egy Peter/Stiles történet, és egyszerűen gyönyörű! Kivételes tehetségről árulkodik, lenyűgözően szép szóhasználattal, bátran ajánlom azoknak is, akik nem kedvelnék ezt a párost, vagy akár azoknak is, akik nem ismerik a Teen Wolf világát. :)

A másik történetet már ajánlottam, de nem itt kiemeltnek, viszont nagyon jó lenne, ha ez is nagyobb figyelmet kapna. ;)
Vero18: Úgy töressék meg, ahogy életre keltették című Sterek története.

:x és :x

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2015 január 21 (szerda), 14:56 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
DaeMoon írta:
Üdv!
Nem tudom candlelight és lex mikor voltak utoljára kiemeltek, de hoztam tőlük két novellát, ami szerintem nagyon jól mutatna a főoldalon. :mrgreen: ...

"Sajnos" mindketten egy éven belül voltak kiemeltek, candle tavaly májusban, lex pedig augusztusban. Itt tudod/tudjátok megnézni, hogy kik mikor voltak kint az ajánlóban :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2015 január 21 (szerda), 12:57 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Üdv!
Nem tudom candlelight és lex mikor voltak utoljára kiemeltek, de hoztam tőlük két novellát, ami szerintem nagyon jól mutatna a főoldalon. :mrgreen:


Szerintem mindkettő megérdemelné, hogy még több figyelmet kapjon és sok-sok emberez eljusson a létezésük híre, mert nagyon hangulatos írások. :)

_________________
Sanctuary of Dae - angol nyelvű írásaim lelőhelye
Szentély a Sírok közt - livejournal oldal mindenféle írásokkal
Tintacseppek - Réka, avagy az "Original Dae" lelőhelye


Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 december 28 (vasárnap), 16:11 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Szeretném ajánlani, ha még nem volt kiemelt az utóbbi időben, Xwoman fantasztikus történetét a Találd meg a párod! címűt.
Remek, tanulságos történet a valóságshow-k világáról.

Íme a tartalom: Gemma a barátnői unszolására beadja a jelentkezését a "Találd meg a párod!" című párválasztós valóságshowba - és mindenki legnagyobb meglepetésére beválasztják. Azonban nem úgy, ahogy ő gondolja. Ám ez az új felállás csak elsőre hangzik jól, mert Gemma a későbbiekben a saját bőrén megtapasztalja, hogy ami túl jó ahhoz, hogy igaz legyen, az nagy eséllyel tényleg nem az.

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 december 27 (szombat), 0:08 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Így van, a Casterly-hegy úrnője remek kis történet, amit Assa nagyon szépen fordított. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 december 26 (péntek), 23:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 13 (vasárnap), 19:05
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Általában a fejemben bújok el.
Sziasztok!

Fantasztikus karácsonyi ajándékot találtam magamnak a merin :-Dx : Assa tollából a Casterly-hegy úrnője című történetet, amelynek eredeti szerzője justadram, középpontjában pedig egy Jamie/Sansa házasság áll. Itt a link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=109804

Azért ajánlom bátran mindenkinek ezt az írást, mert a szereplők nem csak karakterhűek, hanem folytatódik annak a jellemfejlődésnek az íve, ami mindkettejükre jellemző már a könyvekben is. A történet főleg emiatt teljesen beszippant, magával ragad, nem enged el, egy olyan mondat, sőt még csak egy olyan írásjel sincs benne, ami kizökkentené az olvasót! Emellett felmelegít, mosolyra derít, olvadozhat tőle az ember lánya agyba-főbe, aztán belegondolhat mélyebben, és jöhet az igazi fangörcs. Nagyon boldoggá tett, hogy ráakadtam, és örülnék neki, ha a kiemeltek között láthatnám valamikor, mivel Jamie-t már így is imádjuk, és belőle sosem elég, Sansa pedig igazi példaképpé formálódik, és nagyon tetszik, ahogy a kapcsolatuk fejlődik.
Úgyis jön a sötét január és a fagyos február, egy forró tea mellett az ember visszakapja az életkedvét, ha elolvassa a Casterly-hegy úrnőjét. Én most kezdek bele másodszor is.:)

Üdv,

F.V.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 december 19 (péntek), 22:42 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 április 29 (hétfő), 19:36
Hozzászólások: 150
herika írta:
Szeretném kiemeltnek ajánlani Agneskamilla:Gyönyör című fordítását. Az eredeti is nagyon jó, de a fordító fantasztikusan adja vissza magyarul az erederi hangulatát.


Valóban gyönyörű, szeretném én is támogatni a kiemelését.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 december 19 (péntek), 9:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Szeretném kiemeltnek ajánlani Agneskamilla:Gyönyör című fordítását. Az eredeti is nagyon jó, de a fordító fantasztikusan adja vissza magyarul az erederi hangulatát.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 december 16 (kedd), 17:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 26 (szerda), 9:03
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: munkahely, ritkán otthon
üdv.
nemtom él-e még az ajánló, de ha idén még lesz kiemelt lista, akkor én támogatnám az alábbi írásokat (a merengős legördülő szerint az utsó két évben nem voltak kiemeltek):

egy non-canon drabble Luna_L-től
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=75747

vagy pedig egy romantikus-humoros regény, szintén tőle:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=77950

egy Parselmouth Lion elgondolkodtató novella:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=26390

lenne még jó pár, de az elmúlt két évben már voltak ajánlottak, még ha más történettel is.

_________________
üdv, b


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 december 07 (vasárnap), 0:56 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
nereid írta:
Sziasztok!
Tavaly novemberben volt legutóbb kiemelt, vagyis épp a határán táncolunk annak a bizonyos egy évnek, de Remie: Apaszemmel című gyönyörűsége olyan szépen mutatna a karácsonyváró ajánlóban… *-*

Ezt én is nagyon támogatom! :mrgreen:

_________________
Sanctuary of Dae - angol nyelvű írásaim lelőhelye
Szentély a Sírok közt - livejournal oldal mindenféle írásokkal
Tintacseppek - Réka, avagy az "Original Dae" lelőhelye


Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 december 06 (szombat), 23:04 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Idén novemberben már biztosan nem.

Elza Tonks írta:
Mikor kapunk novemberi ajánlót?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 december 06 (szombat), 21:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
Mikor kapunk novemberi ajánlót?

_________________
:pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 november 27 (csütörtök), 17:58 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 július 23 (kedd), 21:06
Hozzászólások: 47
Sziasztok!
Tavaly novemberben volt legutóbb kiemelt, vagyis épp a határán táncolunk annak a bizonyos egy évnek, de Remie: Apaszemmel című gyönyörűsége olyan szépen mutatna a karácsonyváró ajánlóban… *-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 november 27 (csütörtök), 17:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
Mikor kerül fel a novemberi ajánló?

_________________
:pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 november 05 (szerda), 18:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
Kiemelésre ajánlanám az alábbi művet:
Numeness - Az élet habos oldala | link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=39312

_________________
:pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 október 28 (kedd), 14:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Szeretném kiemeltnek ajánlani laraF Egy Malfoy íze című fordítását! :) http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=116611

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 október 28 (kedd), 13:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
Kiemelésre ajánlanám az alábbi fanfictionoket:
Zsanie_Reni: Melanie naplója - Blackek kíméljenek! | link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=34709&i=1
cathy111: Mi rossz időben születtünk | link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=118033
evecke: A Tekergők kalandjai | link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=115998&i=1
Lilyke94: A Tekergők nyári vakációja, avagy rettegj, Lily Evans, itt jövünk! | link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=108356
Alice656: Egy érdekes év | link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=80453

_________________
:pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 október 27 (hétfő), 20:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Üdvözlet! :)
Szeretném kiemelésre ajánlani Nussy - Egypercesek című szösszenet gyűjteményét. Kevés Mystrade történet van magyarul a BBC Sherlock fandomban ez pedig egy igazán kincset érő darab azok között is. Az eddig felkerült történetek hangulata igazán egyedi, ráadásul Nussy remekül meg tudja ragadni mindkét karaktert. Szerintem sokkal több figyelmet érdemelnének ezek az apró történetek, mint amennyit jelenleg kapnak. ;;) ;;)

_________________
Sanctuary of Dae - angol nyelvű írásaim lelőhelye
Szentély a Sírok közt - livejournal oldal mindenféle írásokkal
Tintacseppek - Réka, avagy az "Original Dae" lelőhelye


Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 október 20 (hétfő), 7:22 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
kitti0116 írta:
Andro írta:
Kiemelésre ajánlanám kitti0116 Virtuális háború c. PD-s történetét. Régen láttam már ennyire jól kitalált történetet, mint ez.

"- Létezik egy szervezet. Nem tudjuk kik ők, és hol vannak, de látnak minket. Hallanak minket. Követik minden lépésünk. Mindenki, aki Swanshine-ban lakik, vagy lakott valaha figyelik, és ha valami érdekes történik vele, azt megosztják egy közösségi oldalon pontban éjfélkor, de van egy trükk.
- Miféle trükk? – húzta közelebb a székét Jason.
- Egy mindig hamis azok közül, amiket írnak. Azért, hogy még nagyobb feszültséget keltsenek. Vagy talán azért, hogy reményt nyújtsanak azoknak, akik számára a hír keserű. Itt nem létezik olyan, hogy amiről nem tudsz, az nem fáj.

Mi van akkor, ha létezik egy közösségi oldal, amin nem mi magunk tesszük közzé a velünk történteket? Mi van, ha mások irányítják az életed, hogy a közönség, amelynek te is részese vagy, megkapja a pletykákat, amire vágyik?
Swanshine egy fantomváros Angliában, ahol mindez megtörtént, de akad pár bátor fiatal, akik véget akarnak vetni ennek."

Itt olvasható amúgy, és szerintem megérdemelné a kiemelést: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=116246


Szia! Most vettem észre az ajánlást, és nagyon köszönöm! Nagyon jól esik.



Igazán nincs mit, és várom a folytatást! ^^

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 október 19 (vasárnap), 21:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 november 26 (kedd), 17:23
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: szocializmus city
Köszi Alavel, hogy gondoltál rám sajnos (meg szerencsére :D) tényleg voltam kiemelt januárban, így egy darabig még nem lehetek... A Virtuális háborúra meg már egy ideje kíváncsi vagyok, most meg már pláne. És jön az őszi szünet ugye...

_________________
"Az igazi művészek maguktól idéznek." - /Gigi685/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 október 19 (vasárnap), 18:33 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 április 14 (hétfő), 22:14
Hozzászólások: 16
Andro írta:
Kiemelésre ajánlanám kitti0116 Virtuális háború c. PD-s történetét. Régen láttam már ennyire jól kitalált történetet, mint ez.

"- Létezik egy szervezet. Nem tudjuk kik ők, és hol vannak, de látnak minket. Hallanak minket. Követik minden lépésünk. Mindenki, aki Swanshine-ban lakik, vagy lakott valaha figyelik, és ha valami érdekes történik vele, azt megosztják egy közösségi oldalon pontban éjfélkor, de van egy trükk.
- Miféle trükk? – húzta közelebb a székét Jason.
- Egy mindig hamis azok közül, amiket írnak. Azért, hogy még nagyobb feszültséget keltsenek. Vagy talán azért, hogy reményt nyújtsanak azoknak, akik számára a hír keserű. Itt nem létezik olyan, hogy amiről nem tudsz, az nem fáj.

Mi van akkor, ha létezik egy közösségi oldal, amin nem mi magunk tesszük közzé a velünk történteket? Mi van, ha mások irányítják az életed, hogy a közönség, amelynek te is részese vagy, megkapja a pletykákat, amire vágyik?
Swanshine egy fantomváros Angliában, ahol mindez megtörtént, de akad pár bátor fiatal, akik véget akarnak vetni ennek."

Itt olvasható amúgy, és szerintem megérdemelné a kiemelést: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=116246


Szia! Most vettem észre az ajánlást, és nagyon köszönöm! Nagyon jól esik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 október 19 (vasárnap), 16:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 április 24 (csütörtök), 16:18
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Nyugat
Szerintem ezek igen jó kis történetek, tehát ezeket ajánlanám :)
- Tauriel: Smaragd Szemű Boszorkány
- Konek0: A tavihobbit
- Gigi685: Kulcsfigura (bár az utóbbi talán már volt kiemelt)

_________________
"Van mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor s hazaér;
régi erő nem enyészik,
fagyot kibír mély gyökér."

~J. R. R. Tolkien


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 október 13 (hétfő), 12:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 22 (hétfő), 19:07
Hozzászólások: 14
Én mellonstól ajánlanám nagyon a Merlin fandomban írt Fogyó élet című történetét. Hàtha ezzel arra is ösztönzöm, hogy folytassa. :) Nagyon várnám.
Szép történet, aki járatos a Merlinben olvassa el. :-) Mellons màsik történetét is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 október 10 (péntek), 15:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
Kiemelésre ajánlanám a következő műveket:
- Sarah Malfoy: Ha nagy leszek, Pottergyilkos leszek - egy hülyéből sok hülye | link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=36352
- JustViviih: Vihar nélkül | link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=97750
- botkrisz: - Lily Evans naplója | http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=65984
- Hajrá, Potter! | http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=117349&i=1
- Numeness: Az élet habos oldala | http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=39312

_________________
:pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 október 05 (vasárnap), 11:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Kiemelésre ajánlanám kitti0116 Virtuális háború c. PD-s történetét. Régen láttam már ennyire jól kitalált történetet, mint ez.

"- Létezik egy szervezet. Nem tudjuk kik ők, és hol vannak, de látnak minket. Hallanak minket. Követik minden lépésünk. Mindenki, aki Swanshine-ban lakik, vagy lakott valaha figyelik, és ha valami érdekes történik vele, azt megosztják egy közösségi oldalon pontban éjfélkor, de van egy trükk.
- Miféle trükk? – húzta közelebb a székét Jason.
- Egy mindig hamis azok közül, amiket írnak. Azért, hogy még nagyobb feszültséget keltsenek. Vagy talán azért, hogy reményt nyújtsanak azoknak, akik számára a hír keserű. Itt nem létezik olyan, hogy amiről nem tudsz, az nem fáj.

Mi van akkor, ha létezik egy közösségi oldal, amin nem mi magunk tesszük közzé a velünk történteket? Mi van, ha mások irányítják az életed, hogy a közönség, amelynek te is részese vagy, megkapja a pletykákat, amire vágyik?
Swanshine egy fantomváros Angliában, ahol mindez megtörtént, de akad pár bátor fiatal, akik véget akarnak vetni ennek."

Itt olvasható amúgy, és szerintem megérdemelné a kiemelést: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=116246

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 27 (szombat), 19:06 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 december 04 (szerda), 16:59
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Eger
:) Szívesen! ( meg persze bocsánat a lemaradt s betűért. Megmutatja, mennyire nem tudok telefonon gépelni :) )
Bridget írta:
D_W_ írta:
Sziasztok!

Szerintem Bridget: Egy tökélete világ margójára című fanfictionja nagyon megérdemelne egy kiemelést :D


Kedves D_W_! Nagyon köszönöm az ajánlásod, teljesen véletlenül bukkantam rá, hogy kiemelt vagyok. :lol: Épp a történet befejező fejezetét írom át már vagy hatodszorra, és azért pörgettem lefele a Merin szomorkásan, hogy eltereljem róla a figyelmem. És akkor megláttam. :oops: Nagyon kedves tőled, igazán jól esett ez most. Remélem, a hétvégén végre megszületik a történet méltó lezárása is, én azon vagyok. :) Köszönöm még egyszer (az adminoknak is!), sokat jelent, hogy kiemelt lehetek!

_________________
https://www.facebook.com/ronniewenanne
https://moly.hu/tagok/wen
http://www.deltavision.hu/a-roka-vere/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 26 (péntek), 23:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 június 05 (hétfő), 20:38
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: :)
D_W_ írta:
Sziasztok!

Szerintem Bridget: Egy tökélete világ margójára című fanfictionja nagyon megérdemelne egy kiemelést :D


Kedves D_W_! Nagyon köszönöm az ajánlásod, teljesen véletlenül bukkantam rá, hogy kiemelt vagyok. :lol: Épp a történet befejező fejezetét írom át már vagy hatodszorra, és azért pörgettem lefele a Merin szomorkásan, hogy eltereljem róla a figyelmem. És akkor megláttam. :oops: Nagyon kedves tőled, igazán jól esett ez most. Remélem, a hétvégén végre megszületik a történet méltó lezárása is, én azon vagyok. :) Köszönöm még egyszer (az adminoknak is!), sokat jelent, hogy kiemelt lehetek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 26 (péntek), 9:41 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Üdv!

Álljon elém, akinek a legújabb kiemelésemet köszönhetem, hadd halmozom el virtuális puszikkal és egyéb jóságokkal! :D

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
_U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_
>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 18 (csütörtök), 16:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 december 04 (szerda), 16:59
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Eger
Sziasztok!

Szerintem Bridget: Egy tökélete világ margójára című fanfictionja nagyon megérdemelne egy kiemelést :D

_________________
https://www.facebook.com/ronniewenanne
https://moly.hu/tagok/wen
http://www.deltavision.hu/a-roka-vere/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 05 (péntek), 17:02 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 július 23 (kedd), 21:06
Hozzászólások: 47
Sziasztok!
Zsebegér verseit ajánlgatnám bőszen, mert szépek és jók és borzongatók és elgondolkodtatók és ámulatosak és bámulatosak, és jóval nagyobb nyilvánosságot és sok-sok szép véleményt érdemelnének - amihez egy, főoldalon eltöltött hónap nagyban hozzájárulna. ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 27 (szerda), 21:41 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 július 10 (csütörtök), 17:37
Hozzászólások: 3
kitti0116 írta:
Sziasztok! Szeretném figyelmetekbe ajánlani BlanchDubois Megsebezve című művét. Egy Trónok harca fanfiction, izgalmas, mai korba játszódó, egyedi, mégsem kap annyi kritikát, amennyit megérdemelve, ezért arra gondoltam, hogy lehet nem sokan vették még észre, hogy létezik. :)


Nagyon szépen köszönöm az ajánlást! :-D :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 27 (szerda), 16:55 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 április 14 (hétfő), 22:14
Hozzászólások: 16
Sziasztok! Szeretném figyelmetekbe ajánlani BlanchDubois Megsebezve című művét. Egy Trónok harca fanfiction, izgalmas, mai korba játszódó, egyedi, mégsem kap annyi kritikát, amennyit megérdemelve, ezért arra gondoltam, hogy lehet nem sokan vették még észre, hogy létezik. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 26 (kedd), 19:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 november 10 (szombat), 16:07
Hozzászólások: 3
Jaj, nagyon köszönöm az ajánlást és a dicséretet, igazán jól esik, örülök, hogy tetszik a történet! :)

Kyralee írta:
Sziasztok, szeretném a kiemeltek közé ajánlani Ancska Zaza Pumpkin Diapers című művét! Szépen felépített karakterek, érdekes sztori, nagyon jól megírva :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 24 (vasárnap), 8:26 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 19 (szerda), 15:28
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Eger, Hungary
NagyEniko írta:
Poiret írta:
Rekana írta:
Sziasztok!
Szeretném ajánlani Halenka Hős a sötétben című ficét. Nekem nagyon tetszik, szívesen látnám kiemeltként a főoldalon. :-D ;;)


Ezt mondom én is!!!!!! 8) 8) 8) Tök jó lenne :D :D


Csatlakozom!!! :mrgreen:


Köszönöm szépen, hogy jelöltetek, igazán kedvesek vagytok :) :) :) :) :) :)

_________________
~Halenka~
Kép
"I hate everything about you, why do I love you?
You hate everything about me, why do you love me?"

Hős a sötétben ficblog profil


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 21 (csütörtök), 12:13 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 augusztus 10 (szerda), 19:53
Hozzászólások: 13
Sziasztok, szeretném a kiemeltek közé ajánlani Ancska Zaza Pumpkin Diapers című művét! Szépen felépített karakterek, érdekes sztori, nagyon jól megírva :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 20 (szerda), 10:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 május 16 (péntek), 16:26
Hozzászólások: 767
Tartózkodási hely: Hell's Kitchen
OFF: nincs mit, kösz az élményt :) OFF vége :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 19 (kedd), 9:19 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sybill Dumbledore 02 írta:
Sziasztok! Remélem idén nem volt még kiemelt - ha volt, előre is elnézést :oops: - Eddy, akinek most egy új fél-egypercese került föl az oldalra, a címe Karácsony. Nagyon szép, és betekintést ad a Weasley-k Fred halála utáni első Karácsonyába. Ja, és itt a link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=116874 Remélem kiemelt lesz, szerintem megérdemli :)

Ó, nem is hittem volna, hogy ennyire tetszeni fog az olvasóknak ez a szösszenet (igazából pont az ellenkezőjére számítottam), köszönöm az ajánlást (meg a kritikát is), Sybill >:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 18 (hétfő), 21:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 május 16 (péntek), 16:26
Hozzászólások: 767
Tartózkodási hely: Hell's Kitchen
Sziasztok! Remélem idén nem volt még kiemelt - ha volt, előre is elnézést :oops: - Eddy, akinek most egy új fél-egypercese került föl az oldalra, a címe Karácsony. Nagyon szép, és betekintést ad a Weasley-k Fred halála utáni első Karácsonyába. Ja, és itt a link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=116874 Remélem kiemelt lesz, szerintem megérdemli :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 01 (péntek), 19:43 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2014 június 04 (szerda), 11:32
Hozzászólások: 120
Baylon írta:
Halihó!

Szeretném ajánlani kiemeltnek Doresz 18 Fight című egyperces-összeállítását. Nagyon jól sikerült, még közel sincs vége a szerző szerint, és abszolút hiánypótló. Focirajongó slashereknek meg egyenesen kötelező. ;)


Tőlem is egy szavazat a Fightre, én azóta kezdtem el olvasni a slash műfajban, mióta Doresz18-tól olvastam a focistákról!

_________________
"Valaha döntésképtelen voltam, ma már nem vagyok biztos benne."

"Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 július 31 (csütörtök), 6:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 július 27 (vasárnap), 9:32
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Az égiekkel *-*
Poiret írta:
Rekana írta:
Sziasztok!
Szeretném ajánlani Halenka Hős a sötétben című ficét. Nekem nagyon tetszik, szívesen látnám kiemeltként a főoldalon. :-D ;;)


Ezt mondom én is!!!!!! 8) 8) 8) Tök jó lenne :D :D


Csatlakozom!!! :mrgreen:

_________________
Kép

Nagy Enikő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 július 28 (hétfő), 18:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 augusztus 01 (csütörtök), 21:20
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: A Keskeny-tenger keleti partvidéke
Halihó!

Szeretném ajánlani kiemeltnek Doresz 18 Fight című egyperces-összeállítását. Nagyon jól sikerült, még közel sincs vége a szerző szerint, és abszolút hiánypótló. Focirajongó slashereknek meg egyenesen kötelező. ;)

_________________
profil

- Mi ma az ebéd?
- Sz@r rizzsel.
- Rizzsel? Miért rizzsel?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 július 25 (péntek), 7:44 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 május 01 (csütörtök), 17:37
Hozzászólások: 3
Rekana írta:
Sziasztok!
Szeretném ajánlani Halenka Hős a sötétben című ficét. Nekem nagyon tetszik, szívesen látnám kiemeltként a főoldalon. :-D ;;)


Ezt mondom én is!!!!!! 8) 8) 8) Tök jó lenne :D :D

_________________
Poiret


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 július 22 (kedd), 13:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 július 20 (szombat), 15:34
Hozzászólások: 16
Sziasztok!
Szeretném ajánlani Halenka Hős a sötétben című ficét. Nekem nagyon tetszik, szívesen látnám kiemeltként a főoldalon. :-D ;;)

_________________
Rekana
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KIEMELTEK!
HozzászólásElküldve: 2014 július 21 (hétfő), 20:55 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
rosemalfoy írta:
OO, hát nagyon sajnálom, de akkor majd egy év múlva újra jövök :) :D


:-D :x

Lehet, hogy írok egy másikat is addig. ;)

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1131 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség