Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 19 (péntek), 5:40

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 225 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Melyik történet folytatását szeretnéd a leginkább olvasni?
Ezüst-angyal 8%  8%  [ 1 ]
Vérzivatar I. - Az Utód 17%  17%  [ 2 ]
Kill me or kiss me... 58%  58%  [ 7 ]
Ég és föld között... 0%  0%  [ 0 ]
Holnapok tegnapjai 0%  0%  [ 0 ]
Ragyogó sötétség / Rózsás sötétség 17%  17%  [ 2 ]
Inkább fabrikálj otthon atombombát - az kevésbé tömegpusztító! 0%  0%  [ 0 ]
Zimme zumm zimme zumm recefice bumm bumm bumm 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 12
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Vérzivatar I. - Az Utód (by Draconus Diablo)
HozzászólásElküldve: 2012 június 19 (kedd), 23:30 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Új fejezet került fel az Ezüst-angyal c. történethez. Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vérzivatar I. - Az Utód (by Draconus Diablo)
HozzászólásElküldve: 2012 június 18 (hétfő), 19:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv!

Úgy körülbelül négy évvel ezelőtt voltam aktív író az oldalon, ám mindenféle problémák miatt egy időre felhagytam az írással. Nevezzük egyszerűen alkotói válságnak - nem kifejezetten tolerálom jól, ha hektikus az életem, és nincsen benne semmiféle rendszer.
Azonban most megújult erővel és lelkesedéssel visszatértem, és folytatom megkezdett történeteimet.
A napokban a Holnapok tegnapjai címet viselő írásomhoz került fel négy új fejezet, illetve az Ezüst-angyal-hoz három. Mindkettő slash.

Jó szórakozást! :wink:

Üdv D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 24 (szombat), 19:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üüüüdv! :wink:

De régen is beszéltünk... =D


Idézet:
Lehet, hogy már beszéltünk róla, de mi is volt ez a porszem? :) James és Silver személye már nagyon hiányzik a történetből (mondom én, aki minden nap megkapja belőle a napi adagot! :D, de telhetetlen vagyok, nekem semmi sem elég!).


Hát, ha jól emlékszem, egészen sokat beszélgettünk erről a bizonyos porszemről... aki remélem, hogyha még most nem is, a későbbiekben valamennyire szimpatikus lesz számodra is - minden ellenérzésed ellenére. :D
És James most már tényleg benne lesz a következő, hosszú-hosszú fejezetben... Silvert egyelőre nem garantálhatok, legalábbis olyan formában nem... na majd megérted, ha felkerül az új fejezet, hogy hogyan bukkan fel mégis az ifjú Malfoy. :-D
Azért kíváncsi vagyok, mit szólsz majd Julienhez. ;)


Üdv :wink:


D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 24 (szombat), 18:56 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 szeptember 22 (hétfő), 22:38
Hozzászólások: 8
Draconus_Diablo írta:
A mai nap folyamán felkerült egy új fejezet a Vérzivatar című regényemhez - szám szerint a 22. - amely fejezet A protektor címet viseli.


Nagyon szuper! :)

Draconus_Diablo írta:
Igaz, néhány hozzászólással ezelőtt azt említettem, hogy ezen fejezetben a főhős - James - illetve Will fognak elsősorban szerepet kapni, azonban rá kellett jönnöm, hogy khm... némi porszem került a gépezetbe :oops: , így kénytelen voltam egy kicsit módosítani az eredeti terveken. Azt viszont már most leszögezhetem, hogy a következő fejezetben már valóban James és Will fognak főszerepet játszani, és e tényen a továbbiakban semmi nem változtathat. :D


Lehet, hogy már beszéltünk róla, de mi is volt ez a porszem? :) James és Silver személye már nagyon hiányzik a történetből (mondom én, aki minden nap megkapja belőle a napi adagot! :D, de telhetetlen vagyok, nekem semmi sem elég!).


Üdv

Thomas


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 24 (szombat), 15:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv ismét minden kedves olvasómnak! ;)


A mai nap folyamán felkerült egy új fejezet a Vérzivatar című regényemhez - szám szerint a 22. - amely fejezet A protektor címet viseli.
Igaz, néhány hozzászólással ezelőtt azt említettem, hogy ezen fejezetben a főhős - James - illetve Will fognak elsősorban szerepet kapni, azonban rá kellett jönnöm, hogy khm... némi porszem került a gépezetbe :oops: , így kénytelen voltam egy kicsit módosítani az eredeti terveken. Azt viszont már most leszögezhetem, hogy a következő fejezetben már valóban James és Will fognak főszerepet játszani, és e tényen a továbbiakban semmi nem változtathat. :D
Jó olvasgatást! ;)


Üdv

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zabini
HozzászólásElküldve: 2008 december 21 (vasárnap), 0:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 szeptember 22 (hétfő), 22:38
Hozzászólások: 8
Üdv néked ismét!

Jól elbeszélgetünk itt! :wink:

Idézet:
Dracus öhm... nem pojáca, és még csak az hiányozna, hogy Lochartos legyen


Vigyorgok rajta, ahogy beszélsz a saját szereplődről, egyértelmű, hogy ízig-vérig a saját embered. Öhm.. oké, hogy hasonlít, de talán szabadszájú önmagadről mintáztad? :D

Azért remélem észrevetted, hogy milyen óvatosan fogalmaztam! :D Egy szóval sem említettem, hogy ő ilyen lenne, csak azt mondtam, hogy egy érzés bújkál bennem, aminek valóságalapja nem feltétlenül van! :) Ráadásul ez egy olyan érzés, amely nem is a valódi cselekményből fakad, hanem egyszerűen valami képzettársítás, amit a névhez kötött az agyam (vagy ami a helyén van :))) a múlt homályából. Az újraolvasásra, látva a naptáramat, valamikor a tavasszal talán már sor is kerül! :D Most már az is igazi élmény, hogy annak a pár történetnek a frissítését nyomon tudom követni, amelyeket kiválasztottam, no meg lefekvés előtt talán pár oldalon sikerül átrágnom magam egy amúgy irtó hosszú, de már befejezett ficből.

Idézet:
Ehhh, nem igazán szeretem a popcornt, a főtt kukorica finomabb


A popcorn egy térdeplésre viszont elment! Minden szentnek maga felé hajlik a keze, így arra gondoltam, hogy ez puhább, könnyebben megúszom a büntetést. :) Amúgy én is főtt kukorica párti vagyok. Sőt, ha már múltkor szóbahoztad, akkor kezdő konyhatündérként is igyekszek funkcionálni, több-kevesebb sikerrel. Küldjek mézeskalácsot? Most sült ki! :D

Idézet:
kifejezetten megtisztelő, hogy egy hagymához hasonlítod a VZ-t


A hagyma jó dolog. Kiválóan alkalmas arra is, hogy a nem kívánatos vendéget jó messzire űzze az embertől! :D Ez persze nem igaz a VZ-ra. Szóval, ha jobban belegondolok, akkor csak bizonyos aspektusában érinti a hagymaságot. A könnyezés még nem zárható ki vele kapcsolatban, csak rajtad múlik. Ha már Shrek, akkor nekem a Shrekből a Kandúr a kedvenc. Én is tudok úgy nézni, majd bevetem, ha nagyon nem akarsz haladni a folytatással! :D

Thomas


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zabini
HozzászólásElküldve: 2008 december 20 (szombat), 23:58 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv! :wink:


Idézet:
Na, most fogsz rám megorrolni! :D Elég sok idő eltelt azóta, mióta a regényt olvastam és az azóta átrágott fic mennyiség elhomályosította az emlékeimet. Dracus karakteréről az emlékeimben ott motoszkál egy kis pojáca érzés, amelyre a bejegyzésed ráerősített egy kis Lockhartossággal :D Esküszöm, ha kiszabadulok a jelenleg elkezdett olvasmányaim sülya alól, ismét előveszem a Vérzivatart. Jut eszembe, meghajolok szépséged és népszerűséged előtt! :D:D:D


Neeem, ilyenekért nem orrolok meg, tényleg elég sok idő volt.
Dracus öhm... nem pojáca, :D és még csak az hiányozna, hogy lockhartos legyen. Őt ha nem is idegesíti (bár újságot nem járat, mert néha kicsit fárasztó mindig magát látnia a címlapon :D:D:D), de pont nem érdekli, mennyire népszerű, és nem is tudatosan "csinálja" hogy az legyen, egyszerűen a lényéből fakadóan bűvöli el az embereket. Mondjuk ha kapna egy olyan izé... mosoly díjat, akkor köszönettel átvenné, egy jót röhögne rajta, és nem foglalkozna többet vele.
Ha emlékszel még a 19. fejezetre, abban volt, hogy névtelen adománnyal segített egy kutatólabort, meg előtte is pénzzé tette a családja összes ingatlanját és majdnem minden ingóságát, majd az egész összeget jótékonyságra fordította úgy, hogy nem kért cserébe semmit - mondjuk akkor nem is lett volna jótékonyság - ergo nagyon önzetlen is. Mindent, amije van, a saját erejéből ért el.
James is milyen hamar megkedvelte, pont azért, mert Dracus nagyon közvetlen, mindig van valami, amivel kirángathatja a másik embert a depressziójából (persze azért őt is érheti olyan tragédia, amikor neki van szüksége segítségre). Általában komolytalannak tűnhet néhány megjegyzése alapján - lásd: egy-két beszélgetés Maxime-mal - de ha szükséges, akkor komolyan is tud viselkedni, nem szereti kimutatni, ha aggódik, nem szereti, ha valaki gyengének látja, még ha az illető közel is áll hozzá... Szóval iszonyatosan sokrétű (ehhhe - hagyma :D) és a karaktere még mélyülni fog. Jah, és borzasztóan türelmes, szinte semmivel nem lehet kihozni a sodrából, a hűség mintaképe, ha megígér valamit, akkor azt tűzön-vízen keresztül betartja... Oh, egy komplett kis regénykét írok már róla. :D Tehát nem, egyáltalán nem hasonlít Lockharthoz.


Idézet:
Melyik karakteredet nem kedveled?


Akit Dracus sem (és, nem, nem a vámpírmester az). Neeem, nem arra akarlak ösztönözni, hogy olvasd újra... :D szóval ha tudod, hogy kit nem kedvel Dracus, akkor azt is tudni fogod, kit nem kedvelek én. :wink:
Jajjj, amúgy van még egy, de ő nem annyira fő karakter, bár még elég sok bonyodalmat fog okozni. (Ő az, aki szemet vetett Jamesre, és terrorizálja szegény kis angyalkámat, Willt.)
És James mostohaapját például kifejezetten szeretem. :-)


Idézet:
Volt itthon valami mikrós popcorn, szóval pattogatott kukoricán térdepeltem, Jót tett a térdemen heverő akupunktúrás pontjaimnak. Például az irodai melótól megfájduló derekamat teljesen rendbetette, lement a térdembe! :)


Ehhh, nem igazán szeretem a popcornt, a főtt kukorica finomabb, de igazad van, nagyon szomorú lennék, ha egy olvasóval kevesebb lenne egy esetleges, az ötleteim miatti baleset következtében...

Idézet:
Szeretem az olyan történeteket, amelyek olyanok, mint egy ogre. Vagy mint egy hagyma. Nem, nem büdös, hanem többrétegű, Shrek után szabadon! :D


A Shreket nálam az egyik number one :D, persze csak az első és a második rész. A harmadik már nem tetszett különösebben.
És kifejezetten megtisztelő, hogy egy hagymához hasonlítod a VZ-t, egyészt mert a hagymát is szeretem, másrészt meg a hagyma valóban nagyon-nagyon sokrétű. (persze a hagymától lehet könnyezni is)


Üdv! :wink:


D_D


(ha néhol kicsit érthetetlen voltam, összefüggéstelen vagy kicsapongó, akkor nézd el nekem, enyhén már fáradt vagyok, a fejemből alig látok ki, de nem hagyhattam válasz nélkül, meg kellett védenem kedvenc vámpírvadászomat a lockharosulástól :D)

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zabini
HozzászólásElküldve: 2008 december 20 (szombat), 23:02 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 szeptember 22 (hétfő), 22:38
Hozzászólások: 8
Szia!

Draconus_Diablo írta:
Nekem igazából Dracus a szívem csücske :x (ki ne olvadna el egy szépséges és nagyszerű vámpírvadásztól, akiért mindenki odavan - pont én ne lennék :D); öhm... azért Dracus, mert ő hasonlít személyiségben a legjobban hozzám, csak én szebb vagyok, és népszerűbb. :D *viccel*


Na, most fogsz rám megorrolni! :D Elég sok idő eltelt azóta, mióta a regényt olvastam és az azóta átrágott fic mennyiség elhomályosította az emlékeimet. Dracus karakteréről az emlékeimben ott motoszkál egy kis pojáca érzés, amelyre a bejegyzésed ráerősített egy kis Lockhartossággal :D Esküszöm, ha kiszabadulok a jelenleg elkezdett olvasmányaim sülya alól, ismét előveszem a Vérzivatart. Jut eszembe, meghajolok szépséged és népszerűséged előtt! :D:D:D

Idézet:
De valójában mindössze egyetlen karakterem van, akit nem kedvelek túlságosan.


Melyik karakteredet nem kedveled?

Idézet:
(ilyenkor amúgy mindig azt szoktam mondani, hogy a gúgli a barátunk :D, általában én is ott nézek utána mindennek)
Remélem szigorúan főtt kukoricán térdepeltél, a nem főtt az fáj... XDD


A gúgli tényleg a barátunk, de sajnos esélytelen a dolog, ha fel sem merül bennünk, hogy meg kellene valaki mást kérdezni. Főleg a barátunkat, ne má' előtte égessük magunkat a tudatlanságunkkal. És nem, nem főtt kukoricán térdepeltem, mert az nem volt itthon és amúgy is nagyon csúszós lett volna, könnyen kitörhettem volna a nyakam és nem hiszem, hogy örültél volna neki, ha egy olvasóval kevesebb! :D Volt itthon valami mikrós popcorn, szóval pattogatott kukoricán térdepeltem, Jót tett a térdemen heverő akupunktúrás pontjaimnak. Például az irodai melótól megfájduló derekamat teljesen rendbetette, lement a térdembe! :)

Idézet:
...néha olyan félmondatokban tudom elrejteni az információkat, ami az olvasóknak esetleg csak később esik le...


Szeretem az olyan történeteket, amelyek olyanok, mint egy ogre. Vagy mint egy hagyma. Nem, nem büdös, hanem többrétegű, Shrek után szabadon! :D

Thomas


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zabini
HozzászólásElküldve: 2008 december 20 (szombat), 20:47 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv! :wink:


Idézet:
Azt írtad a reakciómra reagálva, hogy nagyon szereted a saját karaktereidet formálni (na jó, nem voltál ilyen finomkodó, mániákus módszereket emlegettél :D) és ez bizony látszik is rajtuk. Nagyon könnyű őket megszeretni és ha elég hosszú a történet, akkor tud fájni az elvesztésük.


Hehe, igen, bevallom, vagyis már bevallottam, hogy mániákus vagyok velük kapcsolatban, és mániákusan imádom majdnem mindegyiket (na jó, egy "író" elméletileg minden karakterét szereti valamilyen szinten :-) ), talán ezért is ilyen könnyű őket megszeretni. Örülök nagyon, hogy ennyire kedveled őket :wink: , mert azért mindegyikben van valami szeretnivaló.

Idézet:
Minden karakternek megvan a maga egyénisége és mindegyiket másért szeretem, de ha ki kellene emelni közülük valakit, akkor James és Silver lenne az, esetleg még Will, akiket azonnal mondanék, talán pont ebben a sorrendben. A többieket is kedvelem, de ők valahogy közelebb állnak hozzám. Dracus is nagyon jól sikerült, de érdemes lenne újra feleleveníteni az emlékeimet egy ismételt elolvasással, főleg most, hogy felcsillant a remény, nem befejezetlen a regény! :) Huhh, ez még rímelt is. :oops:


Ha őket hármójukat emelted ki, akkor örvendetes hírrel szolgálhatok, ugyanis a következő fejezet James és Will köré összpontosul, és valamilyen szinten még Silver is feltűnik. :D
Nekem igazából Dracus a szívem csücske :x (ki ne olvadna el egy szépséges és nagyszerű vámpírvadásztól, akiért mindenki odavan - pont én ne lennék :D); öhm... azért Dracus, mert ő hasonlít személyiségben a legjobban hozzám, csak én szebb vagyok, és népszerűbb. :D *viccel* Illetve Maxime, ők így ketten együtt tökéletes párost alkotnak. :x De valójában mindössze egyetlen karakterem van, akit nem kedvelek túlságosan. A rímeket pedig szeressük. :D

Idézet:
Maxime-álisan igazad van egyébként, Olympe esetében teljesen elsiklottam az felett, hogy a Maxime a vezetékneve. Hiába, ha figyelmetlen az ember, na meg nem elég művelt más kultúrák terén, akkor ez az eredmény. Már indulok is kukoricán térdepelni! :D


Ez a szójáték nagyon bejön. *ezerrel vigyorog* (ilyenkor amúgy mindig azt szoktam mondani, hogy a gúgli a barátunk :D, általában én is ott nézek utána mindennek)
Remélem szigorúan főtt kukoricán térdepeltél, a nem főtt az fáj... XDD

Idézet:
A Vérzivatart bonyolultnak tartod, én inkább azt mondanám rá, hogy a szerethető szereplők mellett bizony mélysége is van, nem csak valami felszínes limonádé dolog. Pontosan ez az, ami nyerővé tette nálam.


Igazából igyekszem az izgalmas történetvezetés mellett valami mondanivalót is közölni, és boldoggá tesz, hogy úgy látod, sikerül. :wink: A felszínes dolgokról már leszoktam, de a limonádét szeretem. :D Szerintem amúgy azért tűnhet bonyolultnak, mert néha olyan félmondatokban tudom elrejteni az információkat, ami az olvasóknak esetleg csak később esik le, ráadásul ugye most a frissítéssel is elmaradtam :oops: , így még nehezebb kb. fél év elteltével újra felvenni a fonalat.

Pülök neked egy rövidet ;)


Üdv :wink:


D_D


(a két ünnep között nem hiszem, hogy leszek netközelben, de megpróbálok, ha más nem, akkor 28-29 körül mindenképp)

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zabini
HozzászólásElküldve: 2008 december 19 (péntek), 23:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 szeptember 22 (hétfő), 22:38
Hozzászólások: 8
Helló!

Draconus_Diablo írta:

Amúgy megkérdezhetem, hogy neked a Vérzivatarból ki(k) a kedvence(i)d? Annyira kíváncsi lennék rá. ;)



Azt írtad a reakciómra reagálva, hogy nagyon szereted a saját karaktereidet formálni (na jó, nem voltál ilyen finomkodó, mániákus módszereket emlegettél :D) és ez bizony látszik is rajtuk. Nagyon könnyű őket megszeretni és ha elég hosszú a történet, akkor tud fájni az elvesztésük. Minden karakternek megvan a maga egyénisége és mindegyiket másért szeretem, de ha ki kellene emelni közülük valakit, akkor James és Silver lenne az, esetleg még Will, akiket azonnal mondanék, talán pont ebben a sorrendben. A többieket is kedvelem, de ők valahogy közelebb állnak hozzám. Dracus is nagyon jól sikerült, de érdemes lenne újra feleleveníteni az emlékeimet egy ismételt elolvasással, főleg most, hogy felcsillant a remény, nem befejezetlen a regény! :) Huhh, ez még rímelt is. :oops:

Maxime-álisan igazad van egyébként, Olympe esetében teljesen elsiklottam az felett, hogy a Maxime a vezetékneve. Hiába, ha figyelmetlen az ember, na meg nem elég művelt más kultúrák terén, akkor ez az eredmény. Már indulok is kukoricán térdepelni! :D

A Vérzivatart bonyolultnak tartod, én inkább azt mondanám rá, hogy a szerethető szereplők mellett bizony mélysége is van, nem csak valami felszínes limonádé dolog. Pontosan ez az, ami nyerővé tette nálam.

Azt hiszem az égető kérdéseimre tökéletes választ adtál és köszönöm szépen a színvonalas reakciókat! :)

Byeee!

Thomas


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zabini
HozzászólásElküldve: 2008 december 19 (péntek), 22:49 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv! :wink:


tmurphy írta:

Mindig öröm látni, ha valaki főnixként támad fel hamvaiból! :) A mondatnak mind a bejegyzésedre, mind az előkerülésedre utaló értelmében! :D


Hmm... főnix, főnix... oké, bár én szívem szerint maradok továbbra is a sárkányoknál, végül is tűz-tűz. :D

Idézet:
Döbbenet számomra, amit írsz. Esküdni mertem volna, hogy Zabini valójában Zambini, csak páran elírják. Erre tessék, utánanéztem és tényleg Zabini. Hihetetlen.

Thomas


Hehe, igen, ezt sokan eltévesztik, szerintem a magyar nyelv valahogy igényli oda azt az "m" betűt. XD De minden nap tanul valami újat az ember. :wink:

Amúgy megkérdezhetem, hogy neked a Vérzivatarból ki(k) a kedvence(i)d? Annyira kíváncsi lennék rá. ;)


Üdv

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Zabini
HozzászólásElküldve: 2008 december 19 (péntek), 18:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 szeptember 22 (hétfő), 22:38
Hozzászólások: 8
Szia!

Mindig öröm látni, ha valaki főnixként támad fel hamvaiból! :) A mondatnak mind a bejegyzésedre, mind az előkerülésedre utaló értelmében! :D

Döbbenet számomra, amit írsz. Esküdni mertem volna, hogy Zabini valójában Zambini, csak páran elírják. Erre tessék, utánanéztem és tényleg Zabini. Hihetetlen.

Thomas


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 19 (péntek), 18:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv mindenkinek ismét! :wink: (mindazoknak, akik eddig esetleg hiányoltak, illetve azoknak is, akik eddig nem... van ilyen egyáltalán? :shock: :D )

Nos, nem haltam meg, a síromra nem kell virágot küldetni (igaz, amúgy is egyszer majd hamvasztást szeretnék, meg hogy a hamvaimat valami folyóba szórják, szóval ez amúgy is esélytelen lenne), és az írással sem hagytam fel, csupán az elmúlt időszakban eléggé összecsaptak felettem a hullák... izé... hullámok.
Ennek bizonyítékaként - mármint hogy nem hagytam abba az írást - a mai nap folyamán feltöltöttem a legújabb fejezetet a Vérzivatar című regényemhez, valamint megragadva az alkalmat mindjárt egy új történetet is szeretnék ajánlani, természetesen önmagamtól :-D , amely nem meglepő módon slash, és a Holnapok tegnapjai címet viseli.

A mindössze 8 fejezetesre tervezett kisregény fő-fő szerepében kedvenc szőke mardekárosunk található, az ő szemszögéből követhetjük végig az eseményeket. Hogy kivel is gabalyodik össze, azt egyelőre nem árulom el, a történetet olvasva úgyis hamarosan kiderül.

Rövid leírás:
Draco Malfoy élete alighanem sohasem volt egyszerű – még ha valaki ebben a tévhitben is leledzett volna – most azonban néhány óra leforgása alatt a lehető legrosszabbra fordul minden. Gyilkossággal gyanúsítják, és úgy tűnik, nem sok esélye lesz arra, hogy tisztázza magát. Vagy mégis?
Egy elmélet szerint, ha a tér és az idő végtelen, akkor elképzelhető az elképzelhetetlen, és lehetséges a lehetetlen…
Egy alternatív hatodévben járunk, mely az ötödik könyvig történteket veszi figyelembe – többé-kevésbé. (Például a dementorok még az Azkabanban vannak, és Blaise Zambinivel kapcsolatban is fellelhető néminemű változás; bár róla mintha nem sok minden derült volna ki az 5. könyvig…)


Itt jegyezném meg, tudom, hogy folyamatosan elírom Zambini nevét, és az valójában Zabini, de nekem így jobban tetszik. Amennyiben valakit ez nagyon-nagyon, borzasztó mértékben zavar, annyira, hogy nem tud tőle aludni, természetesen átjavítom.

És akkor jöjjön a link:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=45599

a cím pedig még egyszer: Holnapok tegnapjai


Üdv ;)

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 22 (hétfő), 22:45 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 szeptember 22 (hétfő), 22:38
Hozzászólások: 8
Szia! Nagyon tetszett a Vérzivatar eddig elkészült része, de úgy látom, hogy jó ideje egyáltalán nem frissítetted a történeteidet. Mi az oka? Ugye nem hagytad abba? Elnézést, hogy ilyen hozzászólással traktállak, de szívesen tovább olvasnám őket.

Thomas


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 12 (kedd), 13:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 22:20
Hozzászólások: 1013
Tartózkodási hely: HP univerzum, Malfoy bolygó, Draco és Lucius ország között ingázva
Jajj, hát mindneki követ el hibákat, meg csinál hülyeségeket, szóval azért ne ostorozd magad halálra! az a fő, h beismerted a hibádat és bocsánatot is kértél, szerintem azért Mena is meg fog bocsátani idővel. :)

azt viszont sajnálom h nem olvashatom tovább azt a fickedet, mert nagyon szerettem, de hát megértem a döntésedet a törlésről.

viszont a kill me or kiss me... folytiját már tűkön ülve várom, úgyh remélem azt is folytatod hamarosan. :)

és persze teljes szívvel kívánom, hogy légy gyorsan újra jókedvű és ihlet gazdag!!! :) :x

_________________
Kép
$starDracoista Papnő - Slash Osztályvezető $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 22 (kedd), 23:49 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Nos, első körben:

Leszedtem a merengőről a Közel tőled, távol hozzám c. Drarry-t.
http://fanfic.hu/meriforum/viewtopic.php?t=371 a történtek itt olvashatóak. Igen, ma egy másik ficet is feltettem, amit kb. 3 óra múlva azonnal le is szedtem. Nagyon sajnálom az egészet, a hibá(ka)t elkövettem :cry:, vállalom. Az egészben azt bánom a legjobban, hogy akaratlanul is megbántottam Menát, holott egyáltalán nem állt szándékomban... :cry:




Más: szemmel láthatóan még élek... bár...

Nos, ezek után, ha még valakit is érdekel, a továbbiakban azokat a történeteket fogom folytatni, amelyek garantáltan saját kútfőből származnak.

Ma a Vérzivatarhoz töltöttem fel a 20. fejezetet. Jó olvasást! ;)


Üdv

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 22 (kedd), 23:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 22 (kedd), 23:26
Hozzászólások: 4
Képzelődtem, vagy tényleg olvashattam ma egy új Drarryd első fejezetét? Ugyanis amint elküldtem a kritikát, a történet szőrén-szálán eltűnt. $?
Remélem még visszakerül egyszer a Merengőre, mert nagyon felkeltette érdeklődésem az első rész... 8->


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 03 (csütörtök), 12:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 15 (szombat), 15:55
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: állandó mozgásban.
*bekukkant*

Öhm... Hiányoznak a Drarryk... :( ;;) Nagyon el vagy havazva, D_D?


:x
*kilopózik*

_________________
ale milan, ale!!!
:x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 09 (hétfő), 14:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 január 11 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 33
Olvastam az új Drarry történetedet a Közel hozzád, távol tőlem-et.
Nagyon tetszik! :-D
A másikat a Kill me or Kiss me-t fogod folytatni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 09 (hétfő), 12:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 15 (szombat), 15:55
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: állandó mozgásban.
:D

... énis énis énis! *kávétúltengés* X'DD

:-*

_________________
ale milan, ale!!!
:x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 08 (vasárnap), 21:11 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
devina írta:
*bekopog*
Szió DD!

Ideszokok mostantól, jó?!;;)
'pült neked egy üzenet!

:x
*továbbtrappol*


Üdv ;)

Okés :wink: válaszoltam is ám. :D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 08 (vasárnap), 19:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 15 (szombat), 15:55
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: állandó mozgásban.
*bekopog*
Szió DD!

Ideszokok mostantól, jó?!;;)
'pült neked egy üzenet!

:x
*továbbtrappol*

_________________
ale milan, ale!!!
:x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 06 (péntek), 16:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Felkerült a "Közel tőled, távol hozzám" 2. fejezete. Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 27 (kedd), 23:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv! :wink:


devina írta:
Oh, szegény DD! Dolgozni, ráadásul szombat este? :-O Brr... *mondja ő, aki a felvételire készülés helyett, most is slashekben tobzódik*


Sorry, hogy csak most reagálok, de... (az indok hosszú és unalmas :D) Amúgy nem volt olyan borzalmas a szombat éjszakai meló, semmi gondom az éjszakázással, mindössze annyi, hogy utána napokig nem tudok rendesen aludni XD

Idézet:
Igazából az új Drarryd miatt jöttem fel, de nem állom meg, hogy ne tegyek említést az előző Kiss me... vagy Kill me... vagy mijaszösz... *lusta megnézni a címét, meg amúgy is hosszú leírni* sz'al a régi H/D-d legutsó fejezetéről. Eleve észre sem vettem, hogy van következő, és ma ott nézelődök és hopp!^^ Én mondjuk diehard Harry-fan vagyok (nem Rowling néni karaktere, a sajátom!), de most nagyon aggódok Dracóért... és és és egyre kevésbe érzem magam alatt a biztos talajt ezzel az irománnyal kapcsolatban... hm. :-?


Öhm... igen, ezzel a címmel még nekem is problémáim lesznek, mivel ugye eddig csak úgy hivatkoztam rá, hogy a "Drarry", de most, hogy kettő van... :D Be kell vetnem a kreativitásomat, hogy ne kelljen kiírni a hosszú címet, de azt hiszem, csak rövidíteni fogok. *mennyit tud pofázni koffeintúladagolás hatása alatt :mrgreen: *
Nos, én Draco-fan vagyok ;) úgyhogy lehet aggódni érte, de semmilyen iszonyatos nagy gonoszságra nem készülök szép szőkénk ellen. :wink:
A felmerülő kérdéseket pedig várom, hogy mi az, ami nem igazán világos - legfeljebb, ha spoilergyanús a válasz, akkor megpróbálom csak körülírni. Mindenesetre kíváncsi vagyok, miért van az az érzésed, pontosabban nem érzésed a biztos talajjal kapcsolatban. ;)

Idézet:
Szóval az új történet... Először is tisztelettel adóznék a fantáziád, de még inkább a kreativitásod előtt. Ennyi történetet megálmodni és (remélhetőleg^^) befejezni... hát nem semmi. Aztán meg az jutott eszembe, hogy milyen jó ötlet egy - ilyen hatalmas - zene által létrehozott hangulattal kezdeni. Khm, nagyon jó. =D> Meg amúgy is, kíváncsi voltam, mikor fogsz egy established ship-es töribe kezdeni. Bár ebből a fejezetből nem jöttünk rá semmire, annál inkább várom a többit.^^


Köszönöm *virul a feje* És mindet be fogom fejezni, ezt már most megígérhetem :D nagyon ritkán fordul elő, hogy belekezdek valamibe és nem fejezem be, de azok a dolgok nem az írással kapcsolatosak. :wink:
Nagyon imádom azt a számot, képes vagyok nagyon sokszor meghallgatni egymás után *fanatikus XD*
Ezen az "established ship" dolgon egy kicsit elmerengtem, hogy mi is lehet, aztán valami olyasmire jutottam, hogy ilyen úgymond "kész-helyzetes" szitu, melyben a szereplők már együtt vannak, és nem arra fektetődik a hangsúly, hogy hogyan bontakoznak ki az érzelmeik egymás iránt. (na ezt szépen megfogalmaztam, tudok én, ha akarok :D) Ha rosszul gondoltam, akkor sorry :oops:
De ha jól gondoltam :wink: akkor igen, én is szerettem volna már egy ilyen történetet elkezdeni, és majd szép apránként kiderül, hogy hogyan is találtak egymásra, és miért olyanok a karakterek, amilyenek. A következő fejezet pedig *kajánul vigyorog* remélem, nagyon tetszeni fog. :D

Idézet:
A'szem ennyi, így is sokat pofáztam, bár lenne még mit mondanom... PÜ??? :#-)


Örülök minden érdeklődésnek :wink: úgyhogy nyugodtan írhatsz PÜ-t sőt mailt is - draconusdiablo(kac-kac-kukac)frííímél.húúú - bármilyen kérdésre, kérésre, óhajra, sóhajra nyitott vagyok XD (wááá és megint megállapítottam magamban, h nem kellene ennyi kólát innom :D)

Köszi, hogy írtál, és még egyszer sorry a késői válaszért. :#-)

Üdv ;)

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 24 (szombat), 21:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 15 (szombat), 15:55
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: állandó mozgásban.
Oh, szegény DD! Dolgozni, ráadásul szombat este? :-O Brr... *mondja ő, aki a felvételire készülés helyett, most is slashekben tobzódik*
Igazából az új Drarryd miatt jöttem fel, de nem állom meg, hogy ne tegyek említést az előző Kiss me... vagy Kill me... vagy mijaszösz... *lusta megnézni a címét, meg amúgy is hosszú leírni* sz'al a régi H/D-d legutsó fejezetéről. Eleve észre sem vettem, hogy van következő, és ma ott nézelődök és hopp!^^ Én mondjuk diehard Harry-fan vagyok (nem Rowling néni karaktere, a sajátom!), de most nagyon aggódok Dracóért... és és és egyre kevésbe érzem magam alatt a biztos talajt ezzel az irománnyal kapcsolatban... hm. :-?
Szóval az új történet... Először is tisztelettel adóznék a fantáziád, de még inkább a kreativitásod előtt. Ennyi történetet megálmodni és (remélhetőleg^^) befejezni... hát nem semmi. Aztán meg az jutott eszembe, hogy milyen jó ötlet egy - ilyen hatalmas - zene által létrehozott hangulattal kezdeni. Khm, nagyon jó. =D> Meg amúgy is, kíváncsi voltam, mikor fogsz egy established ship-es töribe kezdeni. Bár ebből a fejezetből nem jöttünk rá semmire, annál inkább várom a többit.^^
A'szem ennyi, így is sokat pofáztam, bár lenne még mit mondanom... PÜ??? :#-)

Üdv: ~dev~

_________________
ale milan, ale!!!
:x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 24 (szombat), 21:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Nem, nem, én soha nem fogok Drarryt írni... *rázta a fejét néhány hónappal korábban D_D. Aztán két nappal ezelőtt ismét tollat-füzetet ragadott, felvázolta egy újabb történet fonalát - amely ismételten egy Drarry :D*
A történet nem jött volna létre, ha nem olvasom el Mena antisablon-fic pályázatát, így külön köszönet neki ;) mert ennek hatására állt össze bennem egy régóta motoszkáló gondolat egy komplett regénnyé.

Az első fejezet a következő linken olvasható:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=36047

A címe: Közel tőled, távol hozzám

Összefoglaló: Draco és Harry boldogan élnek egymással, ám egy nap történik valami, ami mindent megváltoztat... Romantikus dráma némi humorral, ír mitológiával és kalandokkal fűszerezve. Korhatár: 18-as.
A szereplők kissé OOC-nak tűnhetnek, különösen az elején, de ez ne gátoljon senkit :wink: mert mindenre lesz magyarázat. Többet egyelőre nem írnék róla, mivel nem tudnám megtenni anélkül, hogy néhány fontos információt el ne árulnék az eseményekkel kapcsolatban, ráadásul sajna most rohannom kell melózni :cry: így még időm sincsen átgondolni...

Jó szórakozást! :wink: (amúgy az első fejezet kissé rövid, amiért remélem mindenkit kárpótolni fog a terveim szerinti gyors frissítés :D)


Üdv

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 19 (hétfő), 12:31 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
draconia írta:
sziasztok:)
nagyon tetszik a Kill me... alig várom a folytatást!

üdv, draconia

+slytherin pride+


Üdv! ;)

Örülök, hogy tetszik :D

A folytatás már olvasható :wink: végre elkészültem vele.
Egyszóval Drarry frissítés: 9. fejezet.

Jó szórakozást! ;)

Üdv

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 15 (csütörtök), 11:49 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2008 május 15 (csütörtök), 11:35
Hozzászólások: 399
Tartózkodási hely: a Parnasszuson
sziasztok:)
nagyon tetszik a Kill me... alig várom a folytatást!

üdv, draconia

+slytherin pride+

_________________
Itt alkotok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 15 (csütörtök), 8:19 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
devina írta:
Szia DD!^^
Csak biztosítani szeretnélek róla, hogy olvaslak, és - habár ezt sokan elmondhatják magukról - szeretem a műveidet. Kivétel a Vérzivatar. De azt is csak azért, mert még nem kezdtem bele.^^
Nagyon kifejező stílusod van, végtelen elmélkedéssel, ami különösen üdítő a sok-sok "kaland" mellett, ami éri néha szereplőidet. És a humorod... :lol: Ez ritka, abból a szempontból, hogy csak a jó íróknak lehet ilyen könnyen felismerni a műveit.
Sz'al a legfontosabb, hogy köszönöm az új fejezetet az Ezüst angyalból, várom a Kiss me... következőjét és addig is, mint a dracoizmus egyik gyakorló hívőjének, szeretettel küldöm ezt
*meghalt*
~dev~


Üdv! :wink:

Először is, köszönöm a videót :x olvadtam... és szerintem párszor még meg fogom nézni. ;)
És köszönöm a soraidat is, el sem tudom mondani, milyen sokat jelent (komolyan már fél órája ülök a monitort bámulva és azon gondolkozom, mit is írhatnék - nem megy...) Azt hiszem, még mindig képtelen vagyok értelmesen reagálni egy - főleg ekkora - dicséretre. :#-)
Remélem, ha majd egyszer belekezdesz a Vérzivatarba, akkor az is tetszeni fog. ;)
Örülök, hogy írtál nekem :x *most nagyon happy és persze kifejezetten értelmes "kora" reggel* XDD

Üdv ;)

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 14 (szerda), 15:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 15 (szombat), 15:55
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: állandó mozgásban.
Szia DD!^^
Csak biztosítani szeretnélek róla, hogy olvaslak, és - habár ezt sokan elmondhatják magukról - szeretem a műveidet. Kivétel a Vérzivatar. De azt is csak azért, mert még nem kezdtem bele.^^
Nagyon kifejező stílusod van, végtelen elmélkedéssel, ami különösen üdítő a sok-sok "kaland" mellett, ami éri néha szereplőidet. És a humorod... :lol: Ez ritka, abból a szempontból, hogy csak a jó íróknak lehet ilyen könnyen felismerni a műveit.
Sz'al a legfontosabb, hogy köszönöm az új fejezetet az Ezüst angyalból, várom a Kiss me... következőjét és addig is, mint a dracoizmus egyik gyakorló hívőjének, szeretettel küldöm ezt
*meghalt*
~dev~

_________________
ale milan, ale!!!
:x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 14 (szerda), 13:24 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Maws írta:
Szia, neked még nem írtam kritikát, pedig nagyon tetszik két történeted is, úgy hogy, amint lesz időm majd írok hozzájuk, ám! ^_^
És nem csak azért tértem be hozzád, hogy meggyónyjam a mulasztásaimat, hanem, hogy kérdezősködjek is, hogy mikor lesz friss Kill me or kiss me… but don’t cut me off… és Ezüst-angyal? Már várom!

További szép hetet neked! :-*


Üdv!

Örülök, hogy tetszenek a történetek :D

A kérdésedre íme a válasz: frissítettem az Ezüst-angyalt ;) szóval olvasható a 7. fejezet.

Tudom, tudom, elég hosszú volt a kihagyás :oops: de azért remélem még emlékeztek valamennyire a történetre, kedves olvasók. :wink:

A Kill me... következő fejezetét is befejezem - aki erre (is) vár epekedve, annak ez bizonyára jó hír - hamarosan, már nem sok hiányzik belőle ;) úgyhogy nemsokára az is olvasható lesz.

Addig is: Ezüst-angyal 7. fejezet! XD Jó olvasást! :wink:


Üdv ;)

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 08 (csütörtök), 18:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 január 11 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 33
Szia, neked még nem írtam kritikát, pedig nagyon tetszik két történeted is, úgy hogy, amint lesz időm majd írok hozzájuk, ám! ^_^
És nem csak azért tértem be hozzád, hogy meggyónyjam a mulasztásaimat, hanem, hogy kérdezősködjek is, hogy mikor lesz friss Kill me or kiss me… but don’t cut me off… és Ezüst-angyal? Már várom!

További szép hetet neked! :-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 05 (hétfő), 6:35 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sophie Dulcis írta:
Nekem jó hír :D
Pár napja álltam neki a Vérzivatarnak és egyszerűen imádom :x Ugyanez áll a másik történetre is :)


*örömujjong* Én pedig Téged imádlak, amiért ezt leírtad. :x $rose
A Vérzivatarnak is tervbe van már az újabb fejezete - elég régóta - úgyhogy azt is frissíteni fogom, ;) csak még nem tudom pontosan, mikor.

Egyéb: a Drarry új részével még nem lettem kész, de folyamatban van, remélhetőleg ma sikerül befejezni :D csak még azelőtt vár rám unalmas kötelezettségként nyolc óra munka :cry:
Miért lett ilyen hamar vége a hétvégének??? *zokog*

Szóval amennyiben túlélem a mai napot XD és épségben hazaérek, rögtön nekiülök majd írni, úgyhogy már tényleg nem kell sokat várni ;)

Üdv

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 04 (vasárnap), 10:58 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 17 (péntek), 22:20
Hozzászólások: 118
Draconus_Diablo írta:
Új fejezet az új történethez (emlékeztetőül: "Ég és föld között... félúton találkozunk?" a címe) és mindjárt kettő. :D Ha egyszer egy üzlet beindul ;) Holnap remélhetőleg újabb jó hírrel jelentkezhetem - már akinek jó hír, hogy ismét van egy kis időm írni. :D
Jó szórakozást! ;)


Nekem jó hír :D
Pár napja álltam neki a Vérzivatarnak és egyszerűen imádom :x Ugyanez áll a másik történetre is :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 03 (szombat), 23:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Új fejezet az új történethez (emlékeztetőül: "Ég és föld között... félúton találkozunk?" a címe) és mindjárt kettő. :D Ha egyszer egy üzlet beindul ;) Holnap remélhetőleg újabb jó hírrel jelentkezhetem - már akinek jó hír, hogy ismét van egy kis időm írni. :D
Jó szórakozást! ;)

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 02 (péntek), 17:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Nos, mint az előző hozzászólásomban említettem, hamarosan Drarry frissítés, sőt - ezt ugyan nem említettem, de - Ezüst-angyal frissítés is várható. :wink: Addig is azonban, hogy ne unatkozzatok egy újabb történet tőlem csak most csak nektek :D (nem, nem kell attól félni, hogy emiatt nem folytatom a többit, tényleg nem *erőteljes fejrázás* csak a szabadidőm az elmúlt időszakban konvergált a nulla másodperchez, amiért utólag is bocsánatot kérek, bár az okok rajtam igencsak erőteljesen kívülállóak)

Na, ha már ennyit írtam és szabadkoztam, ideje lenne talán az új történetről is némi szót ejteni, mert még a végén elsikkad itt a sok betű között.
Azt hiszem, nem meglepő, ha azt írom: slashről van szó ;) főszerepben pedig a Vérzivatar c. történet slashpárosa. Az Ezüst-angyal valamelyik fejezetének végén említettem, hogy írni szeretnék majd róluk, ám akkor még csak novella szinten mozgott az elképzelés, azonban úgy éreztem, a fiúk igazán megérdemelnek egy hosszabb lélegzetű irományt is :D

A cím: Ég és föld között… félúton találkozunk?

A link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=34961

A későbbiekben 18-as jelenetek is előfordulnak, viszont a szereplők életkorából kifolyólag kezdetben inkább a lélekelemzés és érzésboncolgatás lesz a jellemző, így ha szereted az ilyen jellegű ficeket, nem fogsz csalódni ;)
Huh... mit írhatnék még? Esetleg annyit, hogy a történet nagyrésze Olaszországban, néhány fejezete Romániában játszódik, a szemszög pedig a többi írásomtól eltérően nem E/3 hanem E/1. Remélem, ennek ellenére vagy éppen ezért tetszeni fog.

Jó szórakozást! ;)

Üdv D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 02 (péntek), 16:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
SilverTiger írta:
Alaposan összekevertél ezzel a fejezettel... :-?

Kiváncsian várom a folytatást. _U_

:-* >:D<


Öhm... igen, gondolom ;) és még a folytatás sem fogja lerántani a leplet a legtöbb dologról, de néhány dolog talán megvilágosodik. Vagy mégsem :D
És tudom, hogy egy kissé (igazából nagyon) elmaradtam a köv. fejezettel, ám a 7végén az is feltöltésre kerül. XD (hacsak el nem rabolnak az UFÓK, de mondtam nekik, hogy mostanában ne nagyon zaklassanak XD)
Szóval hamarosan Kill me... frissítés ;)

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 08 (kedd), 13:10 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 04 (kedd), 20:51
Hozzászólások: 20
Alaposan összekevertél ezzel a fejezettel... :-?

Kiváncsian várom a folytatást. _U_

:-* >:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 07 (hétfő), 6:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Drarry frissítés, 8. fejezet. :D Jó olvasgatást! :wink: Üdv D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 04 (péntek), 18:44 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Drarry 7. fejezet. :D Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 01 (kedd), 18:41 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Drarry 6. fejezet feltöltve. :-D Jó olvasást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 30 (vasárnap), 20:17 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
A Drarry 5. fejezete olvasható. :D Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 27 (csütörtök), 20:33 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Felkerült "A Drarry" XDD 4. fejezete. :D Jó olvasgatást. :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 25 (kedd), 17:20 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Kill me or kiss me… (a továbbiakban a Drarry - néha iszonyatosan fantáziadús tudok lenni :D) harmadik fejezete olvasható. És a helyzet a továbbiakban csak fokozódik... vagy forrósodik XDDD
Jó szórakozást! :wink:

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 24 (hétfő), 12:53 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
A Kill me or kiss me… but don’t cut me off… 2. fejezete engedélyezve. *gondolkozik* Azt hiszem, ennek ki kellene találnom valami rövidítést... :D.
Jó olvasgatást! :wink:

És minden erre tévedőnek kellemes húsvétot - igény szerinti mennyiségű locsolót, csokitojást/nyuszit/egyebet. :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 22 (szombat), 18:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Tadadadáááááám :D És igen, eljött az idő, amikor én is Drarry írásra adtam fejemet. Az ötlet hirtelen jött és váratlanul, akár a forgószél vagy valami hasonló, és úgy éreztem, muszáj megtennem, valami iszonyatosan kényszerített, "igen, igen, tedd meg" súgta a fülembe :D én meg nem tudtam - és igazából nem is akartam ellenállni. Ugye nem baj? :wink:

A történetről: Vegyünk egy Draco Malfoyt, aki annak ellenére, hogy átállt a jó oldalra, és elvégezte az aurorképzőt, nem vetkőzte le arrogáns modorát, emellett határozott életcélja halálra idegesíteni Harry Pottert. Adjuk hozzá az előbb említett személyt, aki szintén idén végzett, szintén aurorként, nem mellesleg valamilyen úton-módon legyőzte a Sötét Nagyurat – a mikéntje a történetben nem játszik szerepet – így a varázsvilág ünnepelt hőse, bár ez az ünnepeltség három év alatt némileg mérséklődött.
Helyezzük őket első és egyben közös akciójukra – mely közösködésre valójában egyikőjük sem vágyott (vagy mégis? :D ) – egy különös, az ifjú Malfoy számára pedig kifejezetten idegesítő és kellemetlen környezetbe. A feladat egyszerűnek tűnik, azonban már kezdetben bonyodalmak adódnak, ami az idő múlásával egyre csak fokozódik…

Későbbiekben 18-as korhatár, korábbiakban csúnya szavak és vulgáris kifejezések, képtelen valamint képes helyzetek - nemcsak képletesen - és minden egyéb, ami elmebeteg agyamból kitelik. Tőlem szokatlan módon angol cím, de magyarul valahogy nem tetszett... és napokat gondolkoztam magán a címen.
Nem tervezek romantikus nyáladzást (bár nálam sosem lehet tudni, úgyhogy MP-be raktam :D), számítható némi akció (nemcsak ágytéren) misztikával egybekötött bonyodalmas szövevények, töménytelen idegeskedés és idegesítés, meg persze néhol iszonyatos baromságtenger. =))

És persze ha már itt tartunk, és még nem fáradt el a szemed a szómenésemtől, ami a meglehetősen sok magamba nyomott koffein és egyéb teljesen legális aljzószerek miatt az átlagosnál is borzasztóbb :D akkor lássuk a medvét... öhm... akarom mondani a címet:

Kill me or kiss me… but don’t cut me off…

és természetesen a linket:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=32861

Jó olvasást, és természetesen nem rettenek vissza a véleményektől, sem a megválaszolásuktól. :wink:

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 20 (csütörtök), 19:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ezüst-angyal 6. fejezet. :D Jó olvasást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 17 (hétfő), 14:31 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
SilverTiger írta:
Jahhajj! Miért értette félre?! :(( Most aztán gyorsan folytasd ám!:D
Egyébként bírom a mardekár házvezetőjét. :lol: xD


Szerintem mindig könnyebb valamit félreérteni, illetve saját magunkból kiindulva félremagyarázni, mint meglátni és elfogadni az igazságot. A belső félelmeink eléggé gátló tényezők lehetnek - persze néha erőt is adhatnak. Na jó, nem filozofálok itt tovább, az úgysem jellemző rám. :D
Igen, a mardi házvezetője ééédi :-D és fog még szerepelni többször is :wink:
Ja és persze gyorsan folytatom ám :D XD

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 17 (hétfő), 14:12 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 04 (kedd), 20:51
Hozzászólások: 20
Jahhajj! Miért értette félre?! :(( Most aztán gyorsan folytasd ám!:D
Egyébként bírom a mardekár házvezetőjét. :lol: xD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 17 (hétfő), 7:34 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ezüst-angyal 5. fejezet feltöltve, olvasásra készen áll. :-D Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 225 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség