Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:42

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2924 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 55, 56, 57, 58, 59  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 13 (szombat), 16:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 24 (hétfő), 21:02
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: egy rózsaszín felhőn
Jajjj, megtaláltam... Vagyis nem én, hanem a hugom, de ez részletkérdés.

The shadow bandit - A moment in time

Röpke 35 fejezet...

Hmmm... Harry nem elköltözik, hanem lecsukják, mert megölte Ginnyt és Creeveyt... (És utána nem tom már hogy kerül az Államokba.) Persze nem ő volt, de mindegy. :roll:

Susan, szóltam :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 12 (péntek), 22:53 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 11 (csütörtök), 21:21
Hozzászólások: 66
Amire te gondolsz, az az Egy varázsló szégyene :-)

_________________
<i>,,Lucius, mi tart ilyen sokáig? -csendült ki Piton türelmetlen hangja a dolgozóból. -Azt mondtad, csak egy pillanat! A tejszínhab elkezdett olvadni! "</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 12 (péntek), 22:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 19:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
az nem agivega? mmint lyliana a tiéd.. évekkel ezelőtt olvastam úgyh nem rémlik, de abban volt vmi ilyesmi asszem x'D könyves-kviblisharryfiás izé...
*eh, műveletlen*

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 12 (péntek), 22:48 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 11 (csütörtök), 21:21
Hozzászólások: 66
Ez a ,,minden gyerek neve bekerül a könyvbe" dolog nekem az Agivega-trilógiából ismerős; de ha valaki megtalálja ezt a drarryt, szóljon már! :-D

_________________
<i>,,Lucius, mi tart ilyen sokáig? -csendült ki Piton türelmetlen hangja a dolgozóból. -Azt mondtad, csak egy pillanat! A tejszínhab elkezdett olvadni! "</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 12 (péntek), 22:48 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Zsuhe írta:
Rio írta:
...


elég ... ööööhm ... különleges fic lehet. :-? :-B

Csatlakozom. :lol: Sajnos nem tudok segíteni. De azt hiszem egy ilyen varázskönyves történetet olvastam valakitől *dörzsöli a halántékát* ott Harry egyik gyereke volt kvibli, aztán kifogta az aranyhalat és kívánt egyet... De nem hinném, hogy ugyanarra gondolunk, mert ennek magyar volt a szerzője. Te jó ég... Oké, én is problémás lettem. Tudja valaki az enyémnek is a címét?

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 12 (péntek), 21:09 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 21:10
Hozzászólások: 599
Rio írta:
...


elég ... ööööhm ... különleges fic lehet. :-? :-B


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 19:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 24 (hétfő), 21:02
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: egy rózsaszín felhőn
Keresnék egy ficet. (Mily meglepő...)

Angolul olvastam, talán ff.neten. Slash, Drarry. Harry elköltözik, vmi miatt, de Dracoék utána erednek (nem tom, kivel), mert kell a segítsége, hogy elpusztítsák Voldyt. Közben kiderül, hogy Harrynek két gyereke van Darcótól. (No comment)

Van még szó arról is, hogy Lily Evans anyját megerőszakolták tinédzserkorában, és Lilyt örökbeadták. Lily anyja pedig Mrs. Weasley, az apja pedig Voldemort. (Szintén nem kívánok szólni...)

Igen extrém. Van benne szó valami könyvről is, amiben minden gyerek neve, aki a Roxfortba kerül, megtalálható...

Valaki esetleg???


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 06 (szombat), 18:36 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 11 (csütörtök), 21:21
Hozzászólások: 66
Merciiii, tényleg ez volt az. :-D És tényleg nem humoros, így átismételve :DD

_________________
<i>,,Lucius, mi tart ilyen sokáig? -csendült ki Piton türelmetlen hangja a dolgozóból. -Azt mondtad, csak egy pillanat! A tejszínhab elkezdett olvadni! "</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 05 (péntek), 23:13 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 02 (szerda), 10:04
Hozzászólások: 459
A Megszoksz vagy megszöksz minden, csak nem humoros. De tényleg Mioni találta ki, hogy Regulus fél a fűszálaktól. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 03 (szerda), 21:43 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Susan Kreber írta:
Jé tényleg, ez lassan olyan ismertetőjelem lesz, mint Bosnak a Luc haja tíz sor per oldal xDD Büszke vagyok rá xD

(Off: mikor jössz már be a Balta topikba? Csörgess meg, ha rászánod magad, négysorozhatnánk egyet :P Oder régiszép...)

On: volt egy Sirius szemszögéből megírt humorfic valamelyik honlapon, rohadt jó poénkodásokkal a Black otthonról; és ebben volt az a leírás is, ahogy Regulus mint gyerek halálosan fél a fűszálaktól. (Tényleg! :D) Nem tudja esetleg valaki, ki írta?
(Átpottyantottam magam az Abszol útra... meg hasonló beszólások :)


Azt nem tudom, mennyire humoros, mert iszonyú régen olvastam, de a fű-fóbiás Regulus megmaradt. :D Már ha ugyanarra gondolunk. :) Mindenesetre: S. B. - Megszoksz vagy megszöksz a Darkartson.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 03 (szerda), 20:43 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 22:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Na ez az, a Severus miatt nekem is egyértelmű volt, de miután - azt hittem - minden neten létező történeteidet átnéztem azt hittem én vagyok béna. XD

De a WS-sel nem számoltam, ennyi volt. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 03 (szerda), 18:15 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 11 (csütörtök), 21:21
Hozzászólások: 66
Jé tényleg, ez lassan olyan ismertetőjelem lesz, mint Bosnak a Luc haja tíz sor per oldal xDD Büszke vagyok rá xD

(Off: mikor jössz már be a Balta topikba? Csörgess meg, ha rászánod magad, négysorozhatnánk egyet :P Oder régiszép...)

On: volt egy Sirius szemszögéből megírt humorfic valamelyik honlapon, rohadt jó poénkodásokkal a Black otthonról; és ebben volt az a leírás is, ahogy Regulus mint gyerek halálosan fél a fűszálaktól. (Tényleg! :D) Nem tudja esetleg valaki, ki írta?
(Átpottyantottam magam az Abszol útra... meg hasonló beszólások :)

_________________
<i>,,Lucius, mi tart ilyen sokáig? -csendült ki Piton türelmetlen hangja a dolgozóból. -Azt mondtad, csak egy pillanat! A tejszínhab elkezdett olvadni! "</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 31 (vasárnap), 17:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Zsuhe írta:
Bár nem olvastam, viszonylag gyorsan rájöttem az íróra!

"Arra emlékszem, hogy valami megrögzött Piton helyett Severust használó írta [...]"

mintha egy olyan írót keresnék, aki oldalakat képes írni Luciuuuuus hajáról! :-?


igen nekem is itt esett le gyorsan a dolog :D

jé, Sus, felismerted magad? XD gratula :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 31 (vasárnap), 17:07 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 21:10
Hozzászólások: 599
Bár nem olvastam, viszonylag gyorsan rájöttem az íróra!

"Arra emlékszem, hogy valami megrögzött Piton helyett Severust használó írta [...]"

mintha egy olyan írót keresnék, aki oldalakat képes írni Luciuuuuus hajáról! :-?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 30 (szombat), 17:42 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 11 (csütörtök), 21:21
Hozzászólások: 66
*nagyon röhög*

Gomdoltam, bejövök, hátha tudom az utolsó feldobott fickérdést. *tovább röhög*
És igeeen, tudom, ez a Snerengő! *röhögve elsétál*

_________________
<i>,,Lucius, mi tart ilyen sokáig? -csendült ki Piton türelmetlen hangja a dolgozóból. -Azt mondtad, csak egy pillanat! A tejszínhab elkezdett olvadni! "</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 24 (vasárnap), 23:40 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 22:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Luciatus írta:
Igen, Susan Kreber, méghozzá a Snarry-Drarry olimpiára írt műve, azért nincsen fent a Kígyófészken, szerintem elmaradt. Nem tudom, az olimpia honlapján fennvan-e még, és a címében sem vagyok biztos, mert én a bétázatlant találtam meg a gépemen, és akkor még nem volt nekije címe :D


óóó akkor azért nem találtam sehol!!! XD köszi szépen! meg is keresem :D

szerk: meg is van, köszi szépen! :D már nem tudtam h én vagyok hülye vagy mi. XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 24 (vasárnap), 22:46 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Igen, Susan Kreber, méghozzá a Snarry-Drarry olimpiára írt műve, azért nincsen fent a Kígyófészken, szerintem elmaradt. Nem tudom, az olimpia honlapján fennvan-e még, és a címében sem vagyok biztos, mert én a bétázatlant találtam meg a gépemen, és akkor még nem volt nekije címe :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 24 (vasárnap), 22:02 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Ananke írta:
Eggen, én is rá gondoltam, sőt, úgy is emlékszem. Lehet én vagyok béna, kerestem, de nem találtam. XD


én szinte biztos vagyok benne, hogy ő, de én se találom... pedig tuti olvastam és áááá... az összesét elolvastam, de nem találom X)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 24 (vasárnap), 21:55 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 22:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Luciatus írta:
ez nem Susan Kreber? sztem 90%, vagy legalábbis a Kígyófészkenfennvan. Keresem, keresem, olvastam én ezt már...


Eggen, én is rá gondoltam, sőt, úgy is emlékszem. Lehet én vagyok béna, kerestem, de nem találtam. XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 24 (vasárnap), 21:04 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Ananke írta:
Én is keresnék egy sztorit. Arra emlékszem, hogy valami megrögzött Piton helyett Severust használó írta, és egy vitáról szól. Vagyis, egy vitát ír le, ami hagyomány volt anno a görögöknél (?) és a mardekárosok folytatják. Lucius, Severus tuti szereplők voltak, a többieket nem tudom...

A címe kéne főleg, mert ahol tudtam megnéztem, de nem találom, és cím nélkül nem tudok neten rákeresni...

Előre is köszi! Ananke


ez nem Susan Kreber? sztem 90%, vagy legalábbis a Kígyófészkenfennvan. Keresem, keresem, olvastam én ezt már...

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 24 (vasárnap), 20:15 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 22:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Én is keresnék egy sztorit. Arra emlékszem, hogy valami megrögzött Piton helyett Severust használó írta, és egy vitáról szól. Vagyis, egy vitát ír le, ami hagyomány volt anno a görögöknél (?) és a mardekárosok folytatják. Lucius, Severus tuti szereplők voltak, a többieket nem tudom...

A címe kéne főleg, mert ahol tudtam megnéztem, de nem találom, és cím nélkül nem tudok neten rákeresni...

Előre is köszi! Ananke

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 09 (szombat), 21:55 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 30 (csütörtök), 14:09
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Fellegekben
már megoldódott. tényleg nincs lily meg james :lol: amúgy az akaratok csatája az

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 09 (szombat), 15:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 április 27 (vasárnap), 18:44
Hozzászólások: 10
Shylet írta:
Pár napja gyötör a kíváncsiság így ide is beírom. Valamikor olvastam egy történetet, amibe - ha jól emlékszem- Lily és James élt. asszem. szóval, volt egy olyan rész benne, mikor Molly, Arthur, Dumbledore, Piton és (ha benne vtak) Lily, James és több erős varázsló összegyűlt Roxfortban hogy megerősítsék annak védelmét. Harryék kitalálták, mit terveznek, így ők is bekapcsolódtak a varázslatba, ami végül mindhármukat kiütötte de nem lett semmi bajuk csak megszidták őket. A trió ha minden igaz valamiért a gyengélkedőn volt, és emlékeim szerint még fiatalok voltak. tud vki segíteni? :oops: :roll:


Én is olvastam ezt. Bár én nem emlékszem arra h Lily és James benne lettek volna. :roll: Sajnos én se tudom a címét :cry: :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 04 (hétfő), 21:51 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 30 (csütörtök), 14:09
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Fellegekben
Pár napja gyötör a kíváncsiság így ide is beírom. Valamikor olvastam egy történetet, amibe - ha jól emlékszem- Lily és James élt. asszem. szóval, volt egy olyan rész benne, mikor Molly, Arthur, Dumbledore, Piton és (ha benne vtak) Lily, James és több erős varázsló összegyűlt Roxfortban hogy megerősítsék annak védelmét. Harryék kitalálták, mit terveznek, így ők is bekapcsolódtak a varázslatba, ami végül mindhármukat kiütötte de nem lett semmi bajuk csak megszidták őket. A trió ha minden igaz valamiért a gyengélkedőn volt, és emlékeim szerint még fiatalok voltak. tud vki segíteni? :oops: :roll:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 03 (vasárnap), 22:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 03 (vasárnap), 11:27
Hozzászólások: 34
Nagyon szépen köszönöm, nem gondoltam, hogy ilyen hamar választ kapok! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 03 (vasárnap), 21:05 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 23:40
Hozzászólások: 2212
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
luxor írta:
Hosszabb netnélküliség után végre újra tudok fanficeket olvasni. Sajnos nem találom az egyik történetet, arra sem emlékszem, hogy mi a címe, és hogy melyik oldalon láttam. Talán a merengő a legvalószínűbb. Lehet, hogy magyar szerző műve, de lehet az is, hogy fordítás.
Nem befejezett, 3-4 fejezetből állt amikor utoljára néztem. A szereplők HG DM és PP.
Annyira emlékszem a történetből, hogy Hermionét a múltban megerőszakolta Draco Malfoy, akinek emiatt bűntudata van és megpróbál segíteni a lányon. Hermione valahogyan testet cserélt egy prostituálttal és prostiként Piton veszi igénybe a szolgálatait.
Tud valaki segíteni, hogy mi a címe a történetnek és hol érhető el? Előre is köszönöm.
Luxor


Alina Darkfire (Sibi) : Fülledt éjszakák.

A történetet itt találod:


http://www.desiderium.gportal.hu/

Regisztrálni kell :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 03 (vasárnap), 12:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 03 (vasárnap), 11:27
Hozzászólások: 34
Hosszabb netnélküliség után végre újra tudok fanficeket olvasni. Sajnos nem találom az egyik történetet, arra sem emlékszem, hogy mi a címe, és hogy melyik oldalon láttam. Talán a merengő a legvalószínűbb. Lehet, hogy magyar szerző műve, de lehet az is, hogy fordítás.
Nem befejezett, 3-4 fejezetből állt amikor utoljára néztem. A szereplők HG DM és PP.
Annyira emlékszem a történetből, hogy Hermionét a múltban megerőszakolta Draco Malfoy, akinek emiatt bűntudata van és megpróbál segíteni a lányon. Hermione valahogyan testet cserélt egy prostituálttal és prostiként Piton veszi igénybe a szolgálatait.
Tud valaki segíteni, hogy mi a címe a történetnek és hol érhető el? Előre is köszönöm.
Luxor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 24 (csütörtök), 21:46 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Köszi, nagyon szépen! Nem hittem volna, hogy pont A gardrób lesz... (Egyszer belekezdtem, hátha az, de úgy emlékeztem még a Főnix rendje előtt olvastam, így nem folytattam :roll: ) Szóval még egyszer hálás köszönet!

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 24 (csütörtök), 14:24 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 22:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Jan Collie írta:
Lilyana írta:
Keresek egy ficet, amiben Piton büntetőmunkára küldi Harryt és egy szekrényben megtalál egy feliratot, amit a Tekergők írtak fel, h ide volt bezárva Perselus Piton és bepisilt félelmében. Elég sötétre festette a Tekergőket és Harryt rádöbbentette, h igaza volt az apjával kapcsolatban Pitonnak. Nem tudjátok véletlenül a címét vagy a szerzőjét?
Azt hiszem ez volt életem első ficje. Remélem tudtok segíteni.

ugyan csak belekezdtem anno, de ez nem a híres A gardrób enahmától? kultuszfic


Dede, az az, Jan, jól tudod. ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 24 (csütörtök), 10:05 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
Lilyana írta:
Keresek egy ficet, amiben Piton büntetőmunkára küldi Harryt és egy szekrényben megtalál egy feliratot, amit a Tekergők írtak fel, h ide volt bezárva Perselus Piton és bepisilt félelmében. Elég sötétre festette a Tekergőket és Harryt rádöbbentette, h igaza volt az apjával kapcsolatban Pitonnak. Nem tudjátok véletlenül a címét vagy a szerzőjét?
Azt hiszem ez volt életem első ficje. Remélem tudtok segíteni.

ugyan csak belekezdtem anno, de ez nem a híres A gardrób enahmától? kultuszfic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 23 (szerda), 23:36 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Keresek egy ficet, amiben Piton büntetőmunkára küldi Harryt és egy szekrényben megtalál egy feliratot, amit a Tekergők írtak fel, h ide volt bezárva Perselus Piton és bepisilt félelmében. Elég sötétre festette a Tekergőket és Harryt rádöbbentette, h igaza volt az apjával kapcsolatban Pitonnak. Nem tudjátok véletlenül a címét vagy a szerzőjét?
Azt hiszem ez volt életem első ficje. Remélem tudtok segíteni.

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 23 (szerda), 16:18 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 24 (hétfő), 21:02
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: egy rózsaszín felhőn
Belizal!

Eniel: Az a nyár

Biztos, hogy erre gondolsz.

Puszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 21 (hétfő), 23:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 június 15 (vasárnap), 15:38
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budapest
Ha még jár erre valaki, akkor kérem, segítsen!

Egy Sirius/James slash-t keresek, amiben Sirius és az öccse összeverekednek (ha jól emlékszem), és Sirius megszökik otthonról. A Kóbór Grimbuszra száll fel, és James Potterék címét mondja be a kalauznak.

James anyja először haza akarja küldeni Siriust, de miután Mrs. Black egy levélben közli vele, hogy kitagadta a fiát, mégsem teszi.

Sirius és James együtt töltik a nyarat, és Sirius lassan beleszeret Jamesbe.

Ismerős valakinek?
Aki tudja, melyik lehet ez az írás, kérem, írjon nekem e-mailt a belizal@freemail.hu címre.

Köszönettel: belizal

_________________
<i>"Ez vagyok én, két ellentétes pólus, két világ, két érzés. Szerelem és megbánás."</i> - Na, most ego voltam, mert magamtól idéztem. XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 19 (szombat), 1:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 30 (vasárnap), 13:17
Hozzászólások: 13
Jó, tárgytalan, már ráleltelte, a törire...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 16 (szerda), 19:11 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 május 20 (kedd), 18:07
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Miskolc
hali! megint én:S azt a történett keresem amelyikben a felnőtt Draco halott és Hermionénak van tőle két gyerek Dylen meg nem tudom a másik nevét de az lány.Animágusok. Dumbledore kitalálja hogy hermione segíthet a rendenek igy perselus piton oldalán be kéne olvadnia a halálfalók közé de piton hirtelen meghal igy a fia veszi át a helyét, Zach. Zach és Hermione gymásba szeretnek meg miegymás. Ha valaki tudja hogy melyik ficről beszélek az kérem segítsen.

_________________
I'm crazy about one thing,and that's YOU...(L)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: elfelejtettem...segítség!?!?!
HozzászólásElküldve: 2008 július 15 (kedd), 13:19 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 25 (kedd), 12:01
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Hb.
Szosszenet írta:
sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Nem rég olvastam egy olyan ficet ami harry/herm. párosítás de úgy hogy Harry szívtipró a roxfortban Ginny valami lány klubnak a vezetője és abba a klubba tartózó lányok utálják Miót és barátnőjét Lunát. Aztán Mióék és klubbot szerveznek...Rémlik valakinek egy ilyen történet?

köszi: Szosszenet


awina: Amit a szíved diktál
Ez egy fordítás, de szerintem ez lesz az :wink:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=37376

_________________
A szél hátán járj mindig, arcodon ragyogjon a Nap, a végzet szele repítsen a magasba, hogy fent táncolj a csillagokkal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 14 (hétfő), 20:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 30 (vasárnap), 13:17
Hozzászólások: 13
Sziasztok!

Nos, én igazából csak keresnék egy ficet, méghozzá Niamh Saone-tól A hiúság oltárán-t... Fórumhozzászólásokban is sokan áradoznak róla, meg TMR, szóval nagyon szeretném megtalálni, de az írónő látszólag törölte a történeteit Lumosról és Meriről is. :shock: Valami gportálos oldalon nem hozzáférhető? Neadjisten' valakinek nincsen lementve gépre? Örülnék neki... 8)

Szóval ha valaki tud segíteni, megköszönném. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: elfelejtettem...segítség!?!?!
HozzászólásElküldve: 2008 július 12 (szombat), 21:41 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 május 20 (kedd), 18:07
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Miskolc
sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Nem rég olvastam egy olyan ficet ami harry/herm. párosítás de úgy hogy Harry szívtipró a roxfortban Ginny valami lány klubnak a vezetője és abba a klubba tartózó lányok utálják Miót és barátnőjét Lunát. Aztán Mióék és klubbot szerveznek...Rémlik valakinek egy ilyen történet?

köszi: Szosszenet

_________________
I'm crazy about one thing,and that's YOU...(L)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 10 (csütörtök), 21:07 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 11 (kedd), 15:47
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Debrecen
Lionela írta:
botond írta:
2. 2 újabb sztorit keresek, de lehet ugyanaz:
egyikben Pitonnak van egy gyereke akiről azt hitte meghalt, közben a gyereke jóban Fredékkel és volt egy lila nyuszis rajz is. Ha ebbő lne mismerhető fel, akkor volt egy egész fejezet a multbol amit ugy tudun kemg hogy Harry legilimentálta a profot.
A másik (ismétlem, lehet egybesik) amiből egy jelentre emlékszek: Harry utazik a vonaton, Voldy megtámadja az elméjét ő megvágja a saját meg Piton kezétr és együttesen legyőzik és visszatámadnak az elméjébe

Remélem tudtok segíteni, előre is köszi!


A kettő részlet ugyanaból a műből származik. Mégpedig Brigichantól a The boy with the piercing blue eyes (http://brigichan.extra.hu/tbwtpbe/00.htm) című történetből.
A fiú neve Lamerin, ha ezzel esetleg segítettem hogy beugorjon több dolog :-D


a címből rögtön beugrott. Köszi azt szerintem végig olvastam de majd elolvasom megint. Kb ott jártam hogy Malfoy rákérdez hogy őt kínoztae meg vagy ilyesmi

_________________
Tisztelettel: Éles Botond


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 10 (csütörtök), 20:06 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
botond írta:
2. 2 újabb sztorit keresek, de lehet ugyanaz:
egyikben Pitonnak van egy gyereke akiről azt hitte meghalt, közben a gyereke jóban Fredékkel és volt egy lila nyuszis rajz is. Ha ebbő lne mismerhető fel, akkor volt egy egész fejezet a multbol amit ugy tudun kemg hogy Harry legilimentálta a profot.
A másik (ismétlem, lehet egybesik) amiből egy jelentre emlékszek: Harry utazik a vonaton, Voldy megtámadja az elméjét ő megvágja a saját meg Piton kezétr és együttesen legyőzik és visszatámadnak az elméjébe

Remélem tudtok segíteni, előre is köszi!


A kettő részlet ugyanaból a műből származik. Mégpedig Brigichantól a The boy with the piercing blue eyes (http://brigichan.extra.hu/tbwtpbe/00.htm) című történetből.
A fiú neve Lamerin, ha ezzel esetleg segítettem hogy beugorjon több dolog :-D

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 10 (csütörtök), 19:18 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 11 (kedd), 15:47
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Debrecen
Na el is ovlastam gyorsan és jötem viszsa ujabb kérdésekkel:
1. lesz folytatás?
2. 2 újabb sztorit keresek, de lehet ugyanaz:
egyikben Pitonnak van egy gyereke akiről azt hitte meghalt, közben a gyereke jóban Fredékkel és volt egy lila nyuszis rajz is. Ha ebbő lne mismerhető fel, akkor volt egy egész fejezet a multbol amit ugy tudun kemg hogy Harry legilimentálta a profot.
A másik (ismétlem, lehet egybesik) amiből egy jelentre emlékszek: Harry utazik a vonaton, Voldy megtámadja az elméjét ő megvágja a saját meg Piton kezétr és együttesen legyőzik és visszatámadnak az elméjébe

Remélem tudtok segíteni, előre is köszi!

_________________
Tisztelettel: Éles Botond


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 06 (vasárnap), 19:45 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 29 (szerda), 15:22
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: a gép előtt:)
ildyke147 írta:
botond írta:
Még régebben olvastam egy sztorit, amiből sajnos nem túl sokra emlékszek, de arra igen hogy Piton kínzó bájitalt itat Harryvel és neki el kell készítenie az ellenszert. Ha vki felismerné a történetet pls írja meg a címét


Igen ezt én is olvastam vmikor régebben. :-) De nemtom a címét. :-( Én is kíváncsi vagyok mi is lehet. :oops:


Szerintem a H P és a Belső Ellenségre gondoltok...

_________________
Kép
Talán egy könyvben vagyok egy betű.Talán egy szó.Talán egy költemény.Mit tudom én.
Csak azt tudom, hogy nagyon szomorú lehet az a mondat,mit kiolvas belőlem valaki,ha letette a tollat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 06 (vasárnap), 14:51 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 április 27 (vasárnap), 18:44
Hozzászólások: 10
botond írta:
Még régebben olvastam egy sztorit, amiből sajnos nem túl sokra emlékszek, de arra igen hogy Piton kínzó bájitalt itat Harryvel és neki el kell készítenie az ellenszert. Ha vki felismerné a történetet pls írja meg a címét


Igen ezt én is olvastam vmikor régebben. :-) De nemtom a címét. :-( Én is kíváncsi vagyok mi is lehet. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 06 (vasárnap), 11:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 11 (kedd), 15:47
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Debrecen
Még régebben olvastam egy sztorit, amiből sajnos nem túl sokra emlékszek, de arra igen hogy Piton kínzó bájitalt itat Harryvel és neki el kell készítenie az ellenszert. Ha vki felismerné a történetet pls írja meg a címét

_________________
Tisztelettel: Éles Botond


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 12 (csütörtök), 20:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 12 (csütörtök), 17:17
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Over the rainbow ^^
Banyus írta:
Sziasztok!

Már nagyon régóta keresek egy történetet. Ha jól emlékszem, arról szólt, hogy volt egy nő, aki szerelmes volt Voldiba, de a nőbe Piton is bele volt esve és Perselus elnézte a lány hibáit is meg minden, sőt még azt is, hogy volditól lett terhes. Na, valaki esetleg?
Köszi!:)


Ilweran: Sophie története? Szerintem ez lesz az.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 26 (hétfő), 15:44 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 január 24 (csütörtök), 15:02
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Magas hegyek között, hol a tenger hupikék...
Myone írta:
Nem, nem ez volt, de köszi, ez is tetszik :D


és megtaláltad már, amit ekrestél? én nagyonis pártolom a Hermi és Fred/George párosítású ficeket (is).

Tud vki segíteni? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 24 (szombat), 12:26 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 február 17 (vasárnap), 0:29
Hozzászólások: 34
Sziasztok!

Már nagyon régóta keresek egy történetet. Ha jól emlékszem, arról szólt, hogy volt egy nő, aki szerelmes volt Voldiba, de a nőbe Piton is bele volt esve és Perselus elnézte a lány hibáit is meg minden, sőt még azt is, hogy volditól lett terhes. Na, valaki esetleg?
Köszi!:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 05 (hétfő), 7:58 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 január 24 (csütörtök), 13:26
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: BKM, Hajós... És nem az András.
Nayra írta:
Sziasztok!

Azt a történetet keresem, amiben Harry egy rosszul sikerült átok következtében, időben és térben ugorva testet cserél James-szel. Harry beleszeret Lilybe, James Ginnybe, és már hűdebonyolultak ezek a rokoni kapcsolatok. ;) És a végén Harry beteljesíti az apja, vagyis a saját maga sorsát és ő hal meg... vagy valami ilyesmi.

Előre is köszönöm a segítséget. :)


lilcsyke: Lélekvándorlás - avagy a Sors tragédiája

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=25605


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 04 (vasárnap), 21:31 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 február 21 (csütörtök), 17:44
Hozzászólások: 8
Sziasztok!

Azt a történetet keresem, amiben Harry egy rosszul sikerült átok következtében, időben és térben ugorva testet cserél James-szel. Harry beleszeret Lilybe, James Ginnybe, és már hűdebonyolultak ezek a rokoni kapcsolatok. ;) És a végén Harry beteljesíti az apja, vagyis a saját maga sorsát és ő hal meg... vagy valami ilyesmi.

Előre is köszönöm a segítséget. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 04 (vasárnap), 15:02 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 április 27 (vasárnap), 18:44
Hozzászólások: 10
Idézet:
Háát, olyan, hogy Hermione lesz Tom ágyasa, olyat csak egyet ismerek, de az nem DM/HG, és nincs benne sok Draco. Arról szól hogy Luciusnak kell "betörnie" a lányt Voldemortnak. Annak itt a linkje:
Szerelmi Leckék Erős, nagyon erős 18-as Laughing



Azt tudom h biztos nem az. Először nekem is az jutott eszembe.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2924 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 55, 56, 57, 58, 59  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség