Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 18 (csütörtök), 2:35

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 12 (csütörtök), 16:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 12 (csütörtök), 16:36
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Bétázást vállalok, főleg slash témájú ficek érdekelnek.

Kikötéseim:
- NE legyen Drarry, bármilyen egzotikus (értsd pl.:Dumbledore/Dobby) párosítás és femslash!

Fordítóknak szívesen segítek. Angol nyelvvizsgával (középfok) rendelkezem.

E-mail címem: narancs44@gmail.com


Már tárgytalan!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nari 2009 április 03 (péntek), 17:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 10 (kedd), 21:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 február 21 (szombat), 17:28
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Bogárfalva:)
Sziasztok!
Én is nagyon szívesen vállalok bétázást. Bármilyen HP és Privet Drive történet jöhet, egyedül az anime az amihez nem igen értek :)
E-mailem: msviolet@citromail.hu vagy küld pü-t itt :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 08 (vasárnap), 19:48 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 március 29 (szombat), 18:41
Hozzászólások: 3
Na háát újra erre jártam és mivel az utobbi időben sok szabad időm volt gondoltam felajánlom szolgálataimat lelkes és kevésbé lelkes íróknak.Rengeteget talán néha már túl sokat is :roll: ülök a gép előtt szóval hamar tudok javítani és jól is xD Igazából nem sok mindent tudok mondani amivel kilehetne akasztani..kietlen lelkivilágom sóvárog valami ütős után szóval lehet probálkozni. Amikben otthon vagyok az a Slash akármilyen párosban és újabban az Anime témákat is vágom szóval ( Death Note mániákus xDxD ) jöhet bármi. Rólam csak annyit hogy már csináltam ilyet nem is egyszer és meg voltak elégedve velem. Kis kihagyásom a sok más elfoglaltságomnak volt köszönhető de már szabad vagyok..Várom a vállakozó szellemű egyéneket akik nem félnek egy kissé háborodott and a little bit pyhopath bétától xD Na van jelentkező??
bibibrigi@citromail.hu és vagy bibibrigi@freemail.hu
Csóközön drágáim :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 05 (csütörtök), 20:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
Akkor most jövök én is :D

Tehát, szivesen vállalok bétázást, bármit szivesen olvasok, igaz nem nagyon vagyok otthon az Alkonyatban és a GYU-ban... viszonylag sok időt töltök gép előtt, úgyhogy valószínűleg gyors leszek :D normális keretek között :D

Alkotói válság esetén szivesen adok tippeket, illetve a helyesírásom is jó, szóismétlésekre külön figyelmet fordítok :D

Ha úgy gondolod, én vagyok a te embered, csak nyugottan írj pü-t vagy e-mailt :D
mail: arianna-kyla@freemail.hu

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 18 (vasárnap), 0:29 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Sziasztok! :-D
Én is beállnék a sorba. Szívesen vállalok bétázást Harry Potter fandomban, vagy bármilyen Privet Drive, esetleg Twilight történet jöhet. Amiktől kíméljetek légyszí: anime, slash és Gyűrűk Ura. :oops: Nem igazán vagyok otthon ezekben a témákban, meg nem is a kedvenceim. :? Azon kívül bármi jöhet. :wink: Az írásaimat megtalálhatjátok ugyanígy verity néven, ha esetleg tetszenek a műveim, vagy szimplán úgy gondolja valaki, hogy képes lennék bétázgatni a történetét/történeteit, nyugodtan írjon e-mailt, vagy vegyen fel MSN-re. :-D

mail: lilyevans@windowslive.com
MSN: xanesz@hotmail.com
:-D

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára verity 2010 június 24 (csütörtök), 3:26-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: bétázás
HozzászólásElküldve: 2009 január 08 (csütörtök), 1:08 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 január 08 (csütörtök), 1:02
Hozzászólások: 94
Sziasztok!
Szívesen vállalok bétázást. Bármilyen HP-s írást küldhettek.
e-mail:szegotu@freemail.hu

várom a leveleket
Aremeh


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 07 (szerda), 17:21 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 október 03 (péntek), 18:31
Hozzászólások: 77
Hello!
Twilightos novellákat, történeteket szívesen bétázok. Bármi ami Twilight, jöhet! :)
Ez még mindig él :)
Dobj e-mailt: kupaktanacs@gmail.com


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára erizawa 2009 február 01 (vasárnap), 23:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Énis! :)
HozzászólásElküldve: 2009 január 06 (kedd), 22:26 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 23 (vasárnap), 10:25
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Győr
Hali!

Jé, de rég írtam ide... Hiányoztam? Jó, oké, tudom, hogy nem.
Mi? Ja, hogy ez off volt? Oké, gomen. :-D

Na szóval, lényeg a lényeg:
Akinek kell esetleg béta, az nyugodtan írjon, mert éppen eléggé kevés a dolgom. :-D

Aki nem bízik bennem (mármint abban, hogy tudok helyesen írni), nyugodtan nézze meg valamelyik sztorimat merengőn, az nagyjából tükrözi, mennyire is írok helyesen. ^^

Gyorsaságról... hát, körül-belül úgy működik, hogy msnen szinte bármikor el lehet érni (kivéve ha suliban vagyok, vagy ha alszom, de ez egyértelmű. ), és a küldött fejezet (hosszúságtól függően) pár percen, max egy órán belül repül is vissza. Persze, javítva.

Na aztán, mit meséljek még? Ja, igen, angol szakos vagyok, szóval aki fordít, az is írhat.
Kategória-kikötésem egyetlen egy darab van, mégpedig az, hogy kíméljetek a Draco/Hermione történetekkel. Az az egyetlen, amit nem bírok, gomen.

Emellett van saját, önálló véleményem (ugye, milyen szuper? ), és ezt meg is osztom a kedves írókkal.
Azt viszont megjegyezném, hogy néha nagyon bele tudok kötni a cselekménybe, de ez úgy minden huszadik fejezetnél van, csak gondoltam jobb, ha felkészültök. :-D

Asszem, ennyi elég is.
Ja, igen, elérhetőség. Íme:
midnight-miracle@hotmail.com

Na jó, tényleg ennyi, tessék nekem írogatni.
Sayonara! :-h


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: béta kínál
HozzászólásElküldve: 2009 január 02 (péntek), 11:14 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
stoobie írta:
Hello!

Ajánlom magamat <):)

Jöhet szinte bármilyen történet. Nem szeretem a romantikától habzó történeteket, az OOC-t. verseket. Jöhet a Privet Drive, feltéve, hogy nem más könyv, film világához tartozik. Nem zavar a durva nyelvezet, a slash, és nyugodtan letámadhattok korhatáros történetekkel is. :D

Röviden ennyi.
Fellelhetőségeim: s_marta@invitel.hu AZ 'S' ÉS 'M' KÖZÖTT ALÁHÚZÁSJEL VAN, NEM SZÓKÖZ :!: (msn, e-mail), stoobie2 (skype)



Már nem aktuális.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 26 (péntek), 10:12 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 április 14 (hétfő), 16:54
Hozzászólások: 3
Sziasztok!
Szívesen vállalok bétázást, főleg SSHG párosításban.
Elérhetőségem: joan_ss@citromail.hu.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bétázás
HozzászólásElküldve: 2008 december 14 (vasárnap), 19:20 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 14 (vasárnap), 19:12
Hozzászólások: 70
Hali! Előszeretettel és szívesen vállalnék bétázást bármilyen történetre. Amennyiben ez érdekel valakit, az írjon e-mailt:
rikkygirl@gmail.com

Tényleg bármit elvállalok! Várom "hívását"! :) :D

_________________
"If you can live forever, what do you live for? --> Ha örökké élhetnél, minek élnél igazán?"


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rikkygirl 2009 január 11 (vasárnap), 19:38-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 09 (kedd), 19:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 december 09 (kedd), 19:13
Hozzászólások: 12
Sziasztok!!
Szívesen bétáznék a HP univerzumból való történeteket. Szinte bármi jöhet, slash is! Sőt! Főleg azok! Nem zavar sem a durva beszéd, sem a korhatáros történetek! :-) Lelki szemetes láda típus vagyok, szóval a türelmem egyenesen határtalan :-D Ha megfelelőnek találsz, írj nyugodtan! Az email címem: encza@freemail.hu ; az msn címem: zafira04@hotmail.com


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára phineas 2008 december 28 (vasárnap), 0:40-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 november 08 (szombat), 21:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 október 14 (kedd), 20:24
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Nedves, mohos, lehetőleg szobahőmérsékletű rókaodúk az Amazonas menti esőerdőkben.
Üdv mindenkinek, szívesen bétázok bármilyen történetet. Megbízhattok bennem, jelentős irodalmi háttérrel rendelkezem, a helyesírásom pedig nagyon jó. És végtelenül türelmes vagyok:)
E-mail: mod.frontline@gmail.com

_________________
Így megy ez. Éljen Kurt Vonnegut.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bétázás
HozzászólásElküldve: 2008 október 30 (csütörtök), 12:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 16 (vasárnap), 20:41
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Griffendél torony - lányok hálókörlete
Helósziasztok^^
Szívesen bétáznék HP univerzumba tartozó történeteket, főleg a Tekergőseket és amiben a fiatal Tom Denem szerepel
:wink:
Bárki írhat, de lehetőleg a slash írók kíméljenek...köszönöm!
puszi,

Blacky :-D

_________________
huncut95@citromail.hu

We used to love one another
Give to each other
Lie under covers so,
Are you friend or foe
Love one another
Live for each other
So, are you friend or foe
Cause I used to know


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 október 24 (péntek), 16:00 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 október 24 (péntek), 15:25
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Odaát..
..tárgytalan..

Halihó!
Szívesen bétázok bárkinek, bármilyen történetet! Jöhet minden témájú történet, mindent szívesen olvasok, ami a Harry Potter-univerzumon belül játszódik! Ha szeretnéd, hogy átnézzem és segítsem az írásod, írj mailt! anitaaa@mailbox.hu vagy ugyanitt msn!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hajgi 2009 február 21 (szombat), 13:08-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: béta kínál
HozzászólásElküldve: 2008 október 16 (csütörtök), 18:07 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Hello!

Ajánlom magamat <):)

Jöhet szinte bármilyen történet. Nem szeretem a romantikától habzó történeteket, az OOC-t. verseket. Jöhet a Privet Drive, feltéve, hogy nem más könyv, film világához tartozik. Nem zavar a durva nyelvezet, a slash, és nyugodtan letámadhattok korhatáros történetekkel is. :D

Röviden ennyi.
Fellelhetőségeim: s_marta@invitel.hu AZ 'S' ÉS 'M' KÖZÖTT ALÁHÚZÁSJEL VAN, NEM SZÓKÖZ :!: (msn, e-mail), stoobie2 (skype)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 október 12 (vasárnap), 19:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 24 (vasárnap), 13:34
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: a "Napfény Városának" egyik kollégiuma
Halihó.

Írtál valamit? Visszautasították? Vagy csak nem szeretnél vele beégni? Jó lenne, ha valaki átnézné, elmondaná róla a véleményét, mielőtt ország-világ szeme elé tárod? Nos, gondolom már Te is tudod, hogy <b>egy bétára van szükséged</b> :)

Jómagam pedig épp segíteni szeretnék abban, hogy az írók és a lektorok egymásra találjanak.

Egy oldalt készítek, amelyen bármilyen fandomban íródott történetet szívesen látok arra a célra, hogy bétára leljen.

Ahhoz, hogy a Te írásod is "bétakereső-sorba" kerüljön, a következőket kell tenned:
- írsz egy kb. fél oldalas összefoglalót a történetedről (nem kell elsütni a csattanót, csak egy átlagos, általános "kedvcsinálót" kell írnod)
- a számodra leginkább tetsző részt (kb. 3 oldal) megkeresed a történetedben (azért is fontos, hogy egy jobban sikerült, érdekesebb részt keress, mert nyilván a bétának is kell valami, ami felkelti a figyelmét)
- az alábbi szempontok szerint jellemzed a történeted (az oldalon megtalálod ezeket a szempontokat)
- megadod a neved és az elérhetőséged (ez lehet e-mail, msn, skype, amid van...), ha szeretnéd, hogy az oldalon mások egy picit megismerjenek, írhatsz egy rövid bemutatkozót is.

Mindezt pedig - lehetőleg az összefoglalót és a részletet csatolt fájlként- elküldöd nekem az odie44@freemail.hu címre. Így felkerül az oldalra, és bárki megnézheti, elolvashatja - anélkül, hogy egy admin visszadobná valami miatt. Nem kell a helyesírással foglakoznod, a helyes stilisztikával, csak a felsorolt szempontoknak kell megfelelned. Utána pedig csak várnod kell, amíg egy lektor/béta jelentkezik.

Ha lektorálnál, akkor nincs más dolgod, mint hogy látogasd az oldalt. (Persze azzal is jól jársz, ha egy-egy írói portál fórumába bemásolod ezt, hiszen így nagyobb az esélye, hogy többen megtalálják az oldalt, és több történet közül lehet majd választani).
Az oldal címe pedig: http://betakereso.uw.hu

Mivel még csak most szándékozom beüzemelni, nincs rajta történet, és a fandomlista sem teljes, ehhez szükségem van a Ti segítségetekre :)

Szóval hajrá, várom az e-maileket, javaslatokat!
Mindenkinek további szép napot és kellemes írogatást :)
~Odie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 október 04 (szombat), 12:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 18 (hétfő), 12:02
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: in (W)Underland
Tárgytalan

Sziasztok!

Bétázást vállalok, de nem minden témájú történethez. Leginkább a Lily/Piton, Piton/saját szereplő , Sirius/ saját szereplő, Remus/ saját szereplő, Lucius/ saját szereplő írásokat kedvelem, de van még sok más is, amit elolvasok.

Nem szeretem, ha a fic Slash, vagy meghal benne a főszereplő, szal az ilyen írásokkal ne hozzám forduljatok, illetve még nagyon utálom a Perselus/ Hermione párosítást, ezzel ki lehet kergetni a világból...

Ha kellek írj msnen: milasnape@citromail.hu

CzUpP


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Milasnape 2009 augusztus 01 (szombat), 21:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 október 03 (péntek), 19:02 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 október 03 (péntek), 18:31
Hozzászólások: 77
Hali!
Bétázást vállalok kizárólag olyan Harry Potteres írásoknál, amelyek mellőzik a következő párosításokat: Perselus/Hermione, Draco/Ginny, Lily/Piton, Voldemort/Bárki
Őszinte véleményt mondok, nem kertelek.
Nagy örömmel dolgoznék főleg HP7 variációkon, Severitus történeteken , illetve olyan fanfictionökön, melyekben van akció/kaland, romantika, esetleg horror, lehet benne erotika is. Főszereplő halála, ilyenek nem zavarnak.
Slasht NEM vállalok. (semmi bajom a homoszexuális emberekkel, eskü, csak nem jönnek be azok a történetek, ennyi)
Ha megfelelek, akkor vegyél fel msn-re vagy írj e-mailt: kupaktanacs@freemail.hu


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára erizawa 2008 október 04 (szombat), 18:58-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 23 (kedd), 9:12 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 szeptember 23 (kedd), 8:28
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Szívesen vállalok bétázást, elsősorban slash történeteket, de nem PWP-ket. Jöhet 18+ is, mert már oly régen betöltöttem eme ifjonti kort, és annyi mindent megtapasztaltam, hogy nem sok újat lehet már mutatni szerény személyemnek. :-)
Nagyon szeretek olvasni (regényeket, novellákat), egészen általános iskolás korom óta - egy egetrengető anyai pofon megadta a kezdő löketet.
A fanfiction rajongásom kezdete kb. egy évvel ezelőttre tehető, és azóta is kitart.
Lassan, de biztosan slash rajongó lettem, elsősorban a snarry és drarry írásokat kedvelem, de jöhet bátran más is - ne kíméljetek. A humort is értem, és szeretem, a vesszőkkel is tudok bánni, sőt a helyesírásomra sem panaszkodhatok.
Amennyiben felkeltettem érdeklődésedet, a következő e-mail címen megtalálsz: e-csilla@vipmail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 29 (péntek), 22:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 27 (hétfő), 9:37
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest
Szivesen bétázok szinte bármilyen témában, kivétel fordítás! Írjatok pü-t vagy zaklassatok msn-en.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 29 (péntek), 21:29 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 10:17
Hozzászólások: 3541
a topicot szétválasztottuk, hogy könnyebb legyen bétát keresni és ne akadjanak össze a kereső és kínáló hozzászólások.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség