Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 7:28

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 343 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 09 (hétfő), 12:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 09 (hétfő), 10:59
Hozzászólások: 4
Alisa002 írta:
Nyuszibogar írta:
Nella írta:
bár én fizikaróán Twilight fanficet írok :D


Megnézném a fizikatanárom arcát hogyha rajtakapna hogy fanfic-et írok. :mrgreen: :mrgreen:


Én is a sajátomét! :D:D


Akkor ajánlom nektek az oldalamat: http://twilightfanfiction.gportal.hu

:-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 09 (hétfő), 11:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 09 (hétfő), 10:59
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Mondhatni rendszeres olvasjóva vagyok a merengős fanfictionoknak.
Indítottam egy oldalt, igaz nem HP de könyv ill. film. Az Alkonyat.
Ezzel a témával kapcsolatos fanfictionakról fog szólni az oldalam. Viszont írókra lenne szükségem! Ha kedvet érez valaki ehhez nézzen be ide:

http://twilightfanfiction.gportal.hu

Üdv:Isa-bella


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 08 (vasárnap), 21:17 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Nella írta:
...a Vámpírok hegyét csak azért nem, mertr abban van az író aláírása és azt azért kincsként őrzöm... :D

... eldugtam az Anne Rice meg az Anita Blake-köteteket :D


Hát, nekem nincs ilyen gondom, ugyanis az AB-t csak az egyik barátnőm gyűjtötte össze, és az ő pédánya járt körbe... :D *számolgat* Hat emberen tutika...

Nekem is van ám aláírásosom, a 4-5-9. De csak a 9-et őrzőm lakat alatt. :roll: Ha elveszíteném, a szívem szakadna meg... Az a kedvenc részem.

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 07 (szombat), 14:06 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 18 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: a Cullen-ház :)
Nekem DS vámpír-sorozatból megvan mind, a 7. kivételével... (az azért nem, mert az unokatesómnak van meg... azt olvastam el először a sorozatból :D)
A 4. leszámítva mindegyiket szívesen adom kölcsön össze-vissza... a Vámpírok hegyét csak azért nem, mertr abban van az író aláírása és azt azért kincsként őrzöm... :D

Apa egyszer beleolvasott a 11. részbe, és utána megjegyezte, hogy túl sok véres-depressziós könyvet olvasok... első reakcióként elzraándokoltam a szobámba, és eldugtam az Anne Rice meg az Anita Blake-köteteket :D

_________________
"I decided as long as I go to hell, I might as well do it thoroughly." (Edward Cullen from Twilight series)

Forget the prince with the white horse. I want a vampire with a silver Volvo!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 06 (péntek), 19:57 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Ha már vámpírok: még egy hónapja sincs, amikor szülinapomra a párom megszermányolta nekem a DS hatodik részét.
Vagy legalábbis azt hitte. Mert szegénykémnek fogalma sem volt róla, hogy az írónak két Darren Shan írói név alatt futó sorozata is van.
Így megkaptam tőle a Démonvilág hatodik részét, a Végítéletet... :D
Meggyőződésem, hogy a könyv választotta ki őt. Korábban három részig jutottam benne, de azt hiszem Vész herceg akarata beteljesül rajtam is.
Tegnap ugyanis elővettem a sakk-készletem. :shock:
Azt hiszem hozzá képest a vérszipolyok kedves kis alvómacik. Mármint... Khm. Szóval értitek mik...

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 06 (péntek), 19:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Luciatus írta:
na, kicsit azért térjetek vissza a tárgyra, elvégre a fizikatanárok csak nem vámpírok :)


ki tudja? XD
az én volt tanárom minden órán vicsorgott, és feltűnően hegyes volt egy-két foga XD


és on: Darren Shan. Bár abból sem olvastam mindet, csak ami barátnőmnek megvolt X'D

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 06 (péntek), 19:14 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
na, kicsit azért térjetek vissza a tárgyra, elvégre a fizikatanárok csak nem vámpírok :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 06 (péntek), 17:11 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 18 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: a Cullen-ház :)
Akkor mázlista vagyok.
A fizikatanárom ugyanis csak grimaszol egyet és dumál tovább a katedrán.
(Félreértés ne essék, a fizikaórákon 40 percet sztorizik, és az utolsó 5 percben talán beszél a tananyagról. Egyébként pedig aki akart fizikát tanulni, az úgyis faktos, tehát szegénynek nincs könnyű dolga, hogy mindenki úgy jár be órára, hogy ami fizika, az csak rossz lehet...)

A többi tanárom sajna nem ilyen elnéző :( Pedig bírnám, ha minden engem nem érdeklő tárgyból így menne az óra... :twisted: Sajna erre még várnom kell. És még lyukasórám sincs, mert maximum faktokat vettem fel (na ja, okosan a legszivatósabb tárgyakból :twisted: )

Alisa002: teljesen egyetértek, én is teljesen holdkóros vagyok egy-egy jobb könyv után. Bár nálam nem csak könyveknél alakul ki efféle mániákusság, fanatizmus, hanem alapvetően bármi járhat ilyen következményekkel, szóval néha már nem is merek belekezdeni semmi újba... :)
De sokkal jobb ezekben a világokban élni (kicsit... vagy nagyon...), mint a valódiban! :) Az én szüleim pedig osztják a tieid kétségbeesését! Kiegészítve azzal, hogy beleolvastak néha egy-egy műbe, és megállapították, hogy krónikus depressziós vagyok, és elküldtek pszichológushoz... :roll:
A képpel pedig maximálisan egyetértek! Bár... ki tudja, hogy létezik-e... ;)

_________________
"I decided as long as I go to hell, I might as well do it thoroughly." (Edward Cullen from Twilight series)

Forget the prince with the white horse. I want a vampire with a silver Volvo!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 06 (péntek), 16:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 január 28 (szerda), 22:00
Hozzászólások: 29
Nyuszibogar írta:
Nella írta:
bár én fizikaróán Twilight fanficet írok :D


Megnézném a fizikatanárom arcát hogyha rajtakapna hogy fanfic-et írok. :mrgreen: :mrgreen:


Én is a sajátomét! :D:D

_________________
Ha nem volna utolsó pillanat, semmi sem készülne el!

http://theparadies.blogspot.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 06 (péntek), 16:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 január 28 (szerda), 22:00
Hozzászólások: 29
Hajgi írta:
Ha elmesélem mi történt velem, mindenki kiröhög... de ez teljesen komoly!!
Hát szóval kölcsönben volt nálam a Twilight egy hétig, de vissza kellett adnom koleszista barátnőmnek villámgyorsan, úgy, hogy még nem olvastam, amit meg olvastam, meg már kiesett, mert régen volt és fáradtan... stb. Szóval nekiestem szombat este nyolckor, hajnali fél ötig olvastam, aztán tíztől újra nekiestem, és egy órára ki is olvastam..
De az igazán ijesztő a dologban az, hogy aznap este (tegnap) a gépem előtt ülve arra vártam, hogy mikor jelenik meg Edward az ajtómban, vagy mikor hív Alice, hogy menjek velük. Aztán ma fizikaórán kissé unatkoztunk, és levelezés közben elbambultam az ajtóra, és csak azon kaptam magam, hogy arra várok, hogy nyíljon az ajtó, és belépjen Edward.
Esküszöm nem vagyok komplett... vagy komplett idióta vagyok.
Hát nem tudom, mindenesetre rám nem kis hatással volt a könyv, azt hiszem. Lehet, hogy mindez csak azért, mert hajnalok hajnalán, félébren csak úgy faltam a sorokat, vagy valami másért, nem tudom. Azt tudom, hogy fél ötkor azon töprengtem, hogy ha most végigolvasom, akkor reggel nyolcra végzek is vele... de győzött a józan ész, és inkább pihentem négy órát.
Bocsi a hosszú unalomért, de a legszívesebben mindenhová kiplakátolnám, hogy igen, úgy érzem a könyv olvasása után, hogy léteznek Cullenék!



Néha én is így vagyok a különböző könyvekkel, miután elolvasom olyan mintha én is abban a világban élnék, lehet hogy ezért is ellenzik szüleim hogy fantasy-t olvassak.
És igen, én is borzasztóan odavagyok: miért nem létezik ilyen világ? Miért vagyunk mi ebben az unalmas, hülye valóságban, amikor száz meg száz jobb helyet kitalálhatunk magunknak, amiben alkothatunk, amiben sokkal teljesebbnek érezzük magunkat? A szüleim teljesen kétségbeesnek rajtam hogy mi a jó ezekben a vámpíros, fantazmagórikus könyvekben, miért püfölöm a klaviatúrát órákig fénysebességgel, miről írok?
Szóval azt hiszem ezzel nincs semmi baj, ilyenkor legjobb ha írsz, kiírod magadból, még ha fizikaórán is. És utána nem csak te örülsz neki, hanem mások is, ha megosztod velük. Például van egy barátnőm, még nem olvasta a Twilightot, nem szereti a vámpíros könyveket, de elolvasta a ficemet és most már ő is el akarja olvasni az alapsztorit.
Mindent összevéve: semmi okod nincs rá hogy hülyének vagy idiótának érezd magad, sokan vannak így vele! Vigasztalásul és bizonyítékként, ezt a képet találtam a neten:
Kép
:D

_________________
Ha nem volna utolsó pillanat, semmi sem készülne el!

http://theparadies.blogspot.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 05 (csütörtök), 23:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
off: én unalmas órákon bétázni szoktam :D XD
most is van raktáron... mondjuk megnézném a töritanárom arcát, ahogy kivételesen felkel az asztaltól, és beleolvas a snarrybe, amit éppen javítgatok XD

on: Twilight... no komment XD nekem annyira nem jött be x')

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 05 (csütörtök), 23:10 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 17 (csütörtök), 22:28
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Hard Rock Cafe
Nella írta:
bár én fizikaróán Twilight fanficet írok :D


Megnézném a fizikatanárom arcát hogyha rajtakapna hogy fanfic-et írok. :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 05 (csütörtök), 22:30 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Hajgi, ez egyáltalán nem hülyeség. Én is bediliztem a könyv olvasása után, mert tökre úgy beszéltem Cullenékről meg mindenkiről, mintha tényleg léteznének. :-D
Nella, de jó neked, hogy Twilight ficet írhatsz fizikán, engem úgyis észrevenne a tanár, és szadista módon megfeleltetne következő órán :-( :lol:

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára verity 2010 június 24 (csütörtök), 3:31-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 03 (kedd), 1:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 18 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: a Cullen-ház :)
Assa, az avatarod alapján azt hittem, már régesrégen olvastad :D

Viszont jó nekem, amiért egyetlen Inuyasha részt se láttam még :D

Hajgi: rokon lélek ^^ bár én fizikaróán Twilight fanficet írok :D

_________________
"I decided as long as I go to hell, I might as well do it thoroughly." (Edward Cullen from Twilight series)

Forget the prince with the white horse. I want a vampire with a silver Volvo!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 02 (hétfő), 22:46 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 október 24 (péntek), 15:25
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Odaát..
(vegyétek úgy, hogy itt nem volt semmi csak nem tom törölni :oops: )

_________________
A bátorság egy ponton túl már őrültség! (Edward Cullen)


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hajgi 2009 február 03 (kedd), 21:41-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 02 (hétfő), 22:41 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 október 24 (péntek), 15:25
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Odaát..
Ha elmesélem mi történt velem, mindenki kiröhög... de ez teljesen komoly!!
Hát szóval kölcsönben volt nálam a Twilight egy hétig, de vissza kellett adnom koleszista barátnőmnek villámgyorsan, úgy, hogy még nem olvastam, amit meg olvastam, meg már kiesett, mert régen volt és fáradtan... stb. Szóval nekiestem szombat este nyolckor, hajnali fél ötig olvastam, aztán tíztől újra nekiestem, és egy órára ki is olvastam..
De az igazán ijesztő a dologban az, hogy aznap este (tegnap) a gépem előtt ülve arra vártam, hogy mikor jelenik meg Edward az ajtómban, vagy mikor hív Alice, hogy menjek velük. Aztán ma fizikaórán kissé unatkoztunk, és levelezés közben elbambultam az ajtóra, és csak azon kaptam magam, hogy arra várok, hogy nyíljon az ajtó, és belépjen Edward.
Esküszöm nem vagyok komplett... vagy komplett idióta vagyok.
Hát nem tudom, mindenesetre rám nem kis hatással volt a könyv, azt hiszem. Lehet, hogy mindez csak azért, mert hajnalok hajnalán, félébren csak úgy faltam a sorokat, vagy valami másért, nem tudom. Azt tudom, hogy fél ötkor azon töprengtem, hogy ha most végigolvasom, akkor reggel nyolcra végzek is vele... de győzött a józan ész, és inkább pihentem négy órát.
Bocsi a hosszú unalomért, de a legszívesebben mindenhová kiplakátolnám, hogy igen, úgy érzem a könyv olvasása után, hogy léteznek Cullenék!

_________________
A bátorság egy ponton túl már őrültség! (Edward Cullen)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 02 (hétfő), 21:43 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Á, ilyen részletesen én nem gondolkodtam el a dolgon :D , csak ennél az egy apróságnál megszületett a kapcsolat, és azóta nehezen tudok elvonatkoztatni, mindegy, a könyvben olvasnom, vagy filmen látom.
És hát sokan, sok helyen megmondták már: nincs új a nap alatt, meg "idézőjelek világában élünk" blabla stb. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 02 (hétfő), 1:42 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Assa írta:
(Csak nekem Inuyashás, ahogy Edward a hátára kapja Bellát és végignyargal vele az erdőn?)


Áá... Jesszom, most hogy mondod... shock
Kagome is kellőképp esetlen tud lenni Bellához... Várj! De hol van Kikyo?! Jajj, Jacob?! Hoppá. Ő talán pasi. Hm. Ő lesz Kouga. Farkast a farkasvérűnek. *weheh* Na jó, Kikyóra még várni kell.
Én pedig lelövöm magam, mert nem hinném, hogy pont Inuékat kopizta volna, szimlán csak egy ezerszer megénekelt toposzt használt az írónő. És sikeresen, mert mi átlagos halandó csajok szeretjük csorgatni a nyálunkat egy isteni pasiért. És ismerek nem egy olyat közülünk, aki ennél is durvábban alárendelte magát a szerelmének. *brrr... * Hátborzongató velük a beszélgetés, Bella teljesen okés. :-)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 02 (hétfő), 0:07 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Hát... nemrég én is elolvastam. :) Nem mondom, hogy nem tetszett, azt, se hogy nem élveztem, mert csúnya hazugság lenne mindkettő. Jól esett végre ilyesmit olvasni a vizsgák, meg a sok tanulás után. Kellően könnyed történet volt, édes... bár néha kicsit idegesítő.
Arra gondolok, hogy ha százszor nem olvastam pl. a tökéletes szót, vagy azt, hogy "a mosoly, amit úgy szeretek" és "az a bizonyos mosoly" akkor egyszer sem. (Görög istenhez is a kelleténél többször hasonlították Edwardot, de persze ez csak az én véleményem.)
Bella meg... eléggé Mary-Sue-s, dehát istenem... Nem is ez zavart benne, hanem hogy túlságosan is függ Edwardtól és alárendeli magát neki - aminek, azt csiripelték a verebek, a New Moonban meg is lesz majd az eredménye...
És baromság, hogy vámpír akar lenni! Ettől nem tágítok. Aludni jó, ahogy enni is, az örök életnek pedig több az árnyoldala, mint az előnye.
Még annyi a nyavalyám a könyvvel, hogy szívesebben olvastam volna többet a többi vámpírról, meg hogy merre jártak, miket csináltak... *sóhaj* Talán majd a másik három kötetben.

(Csak nekem Inuyashás, ahogy Edward a hátára kapja Bellát és végignyargal vele az erdőn?)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 01 (vasárnap), 23:49 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 18 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: a Cullen-ház :)
Ha jól tévedek, április 23-ra ígérik a New Moon magyar verzióját :)

Egyébként tényleg olyan, mint a drog... :D
És első 10 olvasása nem tesz jót a tanulmányi eredménynek, mert órán... szünetben... délután tanulás helyet... meg éjjel alvás helyett olvassa az ember XD

_________________
"I decided as long as I go to hell, I might as well do it thoroughly." (Edward Cullen from Twilight series)

Forget the prince with the white horse. I want a vampire with a silver Volvo!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 30 (péntek), 20:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 19:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
a Twilightot mindenki szereti aki olvasta.
szerintem droggal vannak átitatva a lapjai X'D mert h hatása van, az biztos, és szégyellem magam mert annak ellenére h űberkommersz, még nekem is tetszett x'D

(márc vagy ápr jön a következő kötet?)

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 30 (péntek), 20:01 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 18 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: a Cullen-ház :)
Nekem szerencsére mind a négy könyv angolul megvan a gépen, olvasom is őket szorgalmasan... :)

A Twilight pedig az a vámpíros könyv, amit még a magyartanárom is szeret :D Igaz, az osztálya kérésére kezdte el olvasni, de saját ingerenciából fejezi be :) Kell ennél jobb? :)

(Egyébként nekem is Alice-Jasper, meg részemről Emmett is. ^^' Edwardot meg Bellát pedig felteszem, említeni se kell (pláne a ficjeim után) ^^ Mondjuk én a New Moon után is vámírpárti maradtam, menthetetlenül.)

_________________
"I decided as long as I go to hell, I might as well do it thoroughly." (Edward Cullen from Twilight series)

Forget the prince with the white horse. I want a vampire with a silver Volvo!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 18 (vasárnap), 15:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Hűha :-D Én nem igazán szoktam könyveket rendelni, de hát ez most létfontosságú volt... :-) Talán még az Eclipse-t meg a Breaking Dawnt is megrendelem onnan. De ezeket a köteteket magyarul is kötelező lesz beszereznem, aztán már csak az első része hiányozni angolul, és teljes lenne a gyűjteményem :lol: :lol:

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára verity 2010 június 24 (csütörtök), 3:28-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 18 (vasárnap), 15:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
Én is azon gondolkozom, hogy onnan kellene megrendelni, de ez egy darabig nem fog bekövetkezni, nemrég rendeltem másik három könyvet, anyu kicsit kiakadna, hogy napontja jön a futár a csomagokkal.d De tervben van a megrendelés, ugyanis a Nagy Debrecen egyetlen könyvesboltjában sem láttam a new moont, csak a negyedik részt, de azt is egy példányban, egy hétig, azzal meg nem sokat tudtam volna kezdeni:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 18 (vasárnap), 13:01 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Én nemrég rendeltem meg a New Moont a Booklineról. Az angoltudásom fiatal életkoromra hivatkozva nem valami nagy kasza, de azért próbálom értegetni... :roll: Meg hát a nyelvezete is érthető. Még csak az első fejezetnél járok, majd ha lesz időm, folytatom... X'D Én Edward párti vagyok teljes mértékben, Jacobot nem annyira csípem, de most Alice-t is eléggé megszerettem. :-D

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára verity 2010 június 24 (csütörtök), 3:28-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 18 (vasárnap), 12:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
A Twilightot olvastam, s félúton jártam, mikor a filmet láttam. Nekem a film iszonyatosan tetszett, szerintem ritka jó film, ami könyvből készült. A könyvet is nagyon szeretem, bár én angolul olvastam, magyarul biztos élvezhetőbb lett volna, tekintve, hogy nem vagyok perfekt angol. A new moont is angolul szándékozom elolvasni, nem fogok várni áprilisig, de eddig még sehol nem találtam, úgyhogy szerintem netes rendelés lesz belőle:D
A Twilight filmet pedig tényleg érdemes megnézni, már csak Edward Cullen miatt is :D (igen, újabb feleség-jelölt :D)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 10 (szombat), 13:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Igen, a new moonban néhányunknak Bellával együtt törik össze a szíve. :? Egyébként az én két kedvencem Alice, és Jasper. Persze szeretem Edwardot is. (ki nem?) Bella karaktere meg akkor nőtt a szívemhez, amikor először elesett. :-D :-D Jacobot én a twilightban nem szeretettem, de a new moonban jelentőset ugrott a ranglistámon. A többi Cullenről nem mondok semmit, mert ezt a családot minden tagjával együtt csak imádni lehet. :-D

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 08 (csütörtök), 18:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2008 május 03 (szombat), 19:21
Hozzászólások: 563
Tartózkodási hely: Valahol egész délen, (majdnem) örökös napsütésben
Olvasd el a New Moont, és gondold újra! :) Igazából én is két szuszra olvastam el, és nem bánom. Ha valaki esetleg meg akar ajándékozni engem valami alkalmából, akkor nekem is el lehet hozni a filmet. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 08 (csütörtök), 18:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2008 február 19 (kedd), 21:21
Hozzászólások: 633
Tartózkodási hely: A Tardisban
jáháháááá *-* elolvastam a Twilightot... ma kaptam meg kölcsön, egy szuszra végigolvastam, és ezennel természetesen beléptem az "Edward Cullen felesége akarok lenni" klubba... és meg akarom nézni a filmet... addig nyúzom osztálytársaimat, amíg meg nem kapom azt is valakitől, mert kell *-*

_________________
Screw Team Edward and Team Jacob. I'm a proud member of Team Winchester.
Team Edward Elric - because vampires aren't shiny. Automail is.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 31 (szerda), 10:06 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kathy írta:
Én is előbb olvastam, és, kijelentettem, hogy biza én
addig nem megyek el a moziba, amíg el nem olvastam! És még aznap el is mentem, amikor kiolvastam. :-D :-D De én, ahogy utána néztem a filmet teljesen megvoltam elégedve, mert szerintem elég könyv hű lett. Legalább is a legtöbb könyvből csinált film sokkal jobban át van alakítva, itt meg úgy volt, hogy mondott valaki valamit a filmben én meg rá vágtam, azt, ami a könyvben volt, és tényleg azt mondták. :-D :-D De tényleg a könyvel érdemesebb kezdeni, csak annak ajánlom előbb a filmet, aki nem bírja a vaskos könyveket, vagy esetleg nincs túl sok ideje az olvasásra...


Igen, ezzel én is így vagyok. :-) Szerintem is érdemesebb a könyvvel kezdeni, mert ott több részletet is leír és megmagyaráz. A film pedig meglepően könyvhű lett. A HP-filmek után rosszabbra számítottam. :-D

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára verity 2010 június 24 (csütörtök), 3:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 31 (szerda), 1:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Lilyana írta:
verity írta:
Kathy írta:
Nem tudom hányan vannak közületek, akik elolvasták már Stephenie Meyer Twilight azaz Alkonyat című könyvét, de ...


Teljes mértékben egyet értek veled! :-D Aki elolvassa, az tuti nem bánja meg! :wink:


Csak csatlakozni tudok! Viszont szerintem előbb a könyv és csak aztán a film, több barátnőm is mondta, hogy könyv nélkül kevésbé élvezhető, mert a hosszú vágásoknál érthetetlen a várakozás, amit valójában Edward szemszögére kéne átgondolnunk. Egyetértek, bár én korábban olvastam. :)



Én is előbb olvastam, és, kijelentettem, hogy biza én
addig nem megyek el a moziba, amíg el nem olvastam! És még aznap el is mentem, amikor kiolvastam. :-D :-D De én, ahogy utána néztem a filmet teljesen megvoltam elégedve, mert szerintem elég könyv hű lett. Legalább is a legtöbb könyvből csinált film sokkal jobban át van alakítva, itt meg úgy volt, hogy mondott valaki valamit a filmben én meg rá vágtam, azt, ami a könyvben volt, és tényleg azt mondták. :-D :-D De tényleg a könyvel érdemesebb kezdeni, csak annak ajánlom előbb a filmet, aki nem bírja a vaskos könyveket, vagy esetleg nincs túl sok ideje az olvasásra...

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 30 (kedd), 19:49 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
verity írta:
Kathy írta:
Nem tudom hányan vannak közületek, akik elolvasták már Stephenie Meyer Twilight azaz Alkonyat című könyvét, de ...


Teljes mértékben egyet értek veled! :-D Aki elolvassa, az tuti nem bánja meg! :wink:


Csak csatlakozni tudok! Viszont szerintem előbb a könyv és csak aztán a film, több barátnőm is mondta, hogy könyv nélkül kevésbé élvezhető, mert a hosszú vágásoknál érthetetlen a várakozás, amit valójában Edward szemszögére kéne átgondolnunk. Egyetértek, bár én korábban olvastam. :)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 21:28 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kathy írta:
Nem tudom hányan vannak közületek, akik elolvasták már Stephenie Meyer Twilight azaz Alkonyat című könyvét, de aki még nem tette és szereti az akciót, a romantikát, és a humort, annak kötelező vámpíros sztori. Én Lora Black ajánlásával olvastam bele, és rögtön meg is szerettem. Egyébként a film, ami készült belőle az most megy a mozikban, és nagyon könyvhű lett, szóval ha valakit elriaszt a hosszú könyv, akkor először arra nézzen be. :-D :-D De, akit megfog egyszer ez a történet, az már nem fogja bírni lerakni, és muszáj lesz a könyv további részeit is felemelni.( Azok még csak angolul olvashatóak.) Remélem sikerült néhányótok érdeklődését felkeltenem. :-D


Teljes mértékben egyet értek veled! :-D Aki elolvassa, az tuti nem bánja meg! :wink:

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára verity 2010 június 24 (csütörtök), 3:17-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 23 (kedd), 13:34 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Nem tudom hányan vannak közületek, akik elolvasták már Stephenie Meyer Twilight azaz Alkonyat című könyvét, de aki még nem tette és szereti az akciót, a romantikát, és a humort, annak kötelező vámpíros sztori. Én Lora Black ajánlásával olvastam bele, és rögtön meg is szerettem. Egyébként a film, ami készült belőle az most megy a mozikban, és nagyon könyvhű lett, szóval ha valakit elriaszt a hosszú könyv, akkor először arra nézzen be. :-D :-D De, akit megfog egyszer ez a történet, az már nem fogja bírni lerakni, és muszáj lesz a könyv további részeit is felemelni.( Azok még csak angolul olvashatóak.) Remélem sikerült néhányótok érdeklődését felkeltenem. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 13 (szerda), 10:06 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
crystine004 írta:
"Bloody Good Books"-okból, Charlie Huston: Félholtak Joe Pitt Vámpírakták 01

Eredeti történet, szinte nincs olyan mondat, amin ne dőlnél a röhögéstől...

Ami először zavart, hogy viszonylag elég sok benne a káromkodás. De megszoktam. Tényleg ajánlom mindenkinek, aki szereti a vámpíros könyveket...


:D Hm, engem máris érdekel, utána fogok járni... A káromkodás az Anita Blake óta jöhet, csak a helyén legyen amikor kibukik a szereplő száján.

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 12 (kedd), 21:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
"Bloody Good Books"-okból, Charlie Huston: Félholtak Joe Pitt Vámpírakták 01

Mondhatni ez életem első igazi vámpíros története (Előtte csak neten olvastam, de azért nem ugyan az, ha könyvből van...) Először nem akartam megvenni, mert a "01" azt sugallta, hogy folytatásos... Aztán megvettem és ez lett a vesztem XD Naponta nézem, hogy megvan-e már a következő rész.

Eredeti történet, szinte nincs olyan mondat, amin ne dőlnél a röhögéstől...

Ami először zavart, hogy viszonylag elég sok benne a káromkodás. De megszoktam. Tényleg ajánlom mindenkinek, aki szereti a vámpíros könyveket...

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 24 (csütörtök), 22:19 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
A Dan Brown-féle Da vinciért is sokan rajonganak, mégse egy fantasztikus hajjdenagy mű. Szerintem. :-D Azért reméljük a Twilight mégis fel tud mutatni vmit. :-D

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 24 (csütörtök), 21:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 19:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
hm, hát alapból fáraszt ha angolul kell olvasnom x'D de... olyan tipikus volt, kicsit untam mertugye arról szól az eleje h újhelyre költözik, meg nagyonrejtéles az a négy gyerek vmelyik asztalnál, meg más is nagyonrejtélyes... úgyh inkább otthagytam x'D de mivel annyian rajonganak érte tuti jó :)

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 24 (csütörtök), 21:52 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Mi volt ami nem tetszett? Unalmas volt vagy a stílusa volt pocsék? Érdekelne. :) Igen, néhány fejezet után még fordulhat érdekesebbre, bizonyíték erre Böszörményi Gyulától a Gergő-sorozat. (Ott az első száz oldal altató. :lol: )

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 24 (csütörtök), 20:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 19:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
ehhh x'D
a Twilightot is elkezdtem anno, de engem nem fogott meg... lehet h kitartóbbnak klelene lenni és nem feladni pár fejezet után :D

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 16 (szerda), 21:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 14:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
én hallottam már a Twilightról, és most, hogy így említetted, kezd érdekelni :D na igen, a hamilton könyveket filmben elképzelni fura, remélem jó színészeket találnak hozzá, ha tényleg felmerült az ötlet, hogy csinnak belőle egy múvit. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 16 (szerda), 16:47 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Stephenie Meyer Twilight- New Moon- Eclipse-éről hallottatok már?
Magyarul még nem jött ki, de nagyon várom, mert a könyvekről elég jó véleményeket olvastam. A belőle készített film még nem hozott igazán lázba, de majd meglátjuk. A főszerepet egyébként az a Robert Pattinson játssza, aki Cedricet a HP-ben. :) A képek alapján vámpírként jóval helyesebb. :roll: :x
Itt egy használható link az érdeklődőknek: http://www.stepheniemeyer.com/twilightseries.html

Most fogom kézhez kapni a legutóbbi Anita Blake-et, állítólag ebből is film lesz hamarosan, már tárgyalnak róla. Csak J-C-ot el ne rontsák, mert egy földi isten Ashert még össze is kaparhatnak egy öngyilkos hajlamokkal rendelkező fehérneműmodell személyében, de J-C-ot, na azt el lehet baltázni alaposan. Nem mintha a többieket nem. Edwardra lennék még kíváncsi, hú és Richard! Vajon milyen latin pasit szednek össze? :D Kíváncsi vagyok befestik-e bronzbarnára a haját. Ő is egy félisten. :x

A következő év vámpírokkal lesz teli, már előre élvezem! :x

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 06 (péntek), 20:13 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 17 (csütörtök), 22:28
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Hard Rock Cafe
Nálam az abszolút best: J. Goldenlane: Éjfél :-)
:-)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 18 (péntek), 8:35 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 február 21 (csütörtök), 0:11
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: NEOTOKYO
Phoebe Halliwell írta:
Jekyll írta:
melt ő igazáhn, téhleg vámpihl. mwwhaha.


jaj, erről az eszembe jutott a jósok évvel ezelőtti általam mesélt tábori esti "horrormese", a pösze vámpírral XD


omfg így hajnalban a 'jósok' [és így az egész mondat] valami fura, zavaros értelmet nyert. de aztán csalhatatlan logikámmal megoldottam.. izé, kifejezetten szar dolog ha az ember 8 óra 15 perckor egy rég nem látott ismerős hívására ébred. aaaaa. *vámpír-mode on, még a fénytől is rosszul van*
amúgy ez a csávó egy legenda, komolyan, ismerni kell és megváltozik a világnézeted. mikor végre elvette a gonosz arcú gótluvnyáját, még a gyár hűtőjére is ki volt írva, egy hétig [sőt..] azon szakadtunk. megéli vhele tahálkozni. *asztaltfejel*

_________________
Kép
[ INFECTION 13 ]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 18 (péntek), 6:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2008 február 19 (kedd), 21:21
Hozzászólások: 633
Tartózkodási hely: A Tardisban
Jekyll írta:
melt ő igazáhn, téhleg vámpihl. mwwhaha.


jaj, erről az eszembe jutott a jósok évvel ezelőtti általam mesélt tábori esti "horrormese", a pösze vámpírral XD

_________________
Screw Team Edward and Team Jacob. I'm a proud member of Team Winchester.
Team Edward Elric - because vampires aren't shiny. Automail is.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 18 (péntek), 1:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 február 21 (csütörtök), 0:11
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: NEOTOKYO
Fuxy írta:
azér' a wodban sajnos annyira nem vagyunk nyakig, mint szeretnénk... : D maszkabálolunk, de az nagyjából csak töredék. :\
de ha már vámpír, akkor az utánozhatatlan és felülmúlhatatlan Anne Rice-t preferálom ^^


ti diszkrimináljátok szegény ostoba antitribumat, pedig kiscserkészbecsszó nem nyírok ki többet haver-karaktert. tudod mennyit agonizátam azon a délutánon, mikor zeck közölte, hogy izabellának meg kell halnia..? :DDD
szóval nyomjuk a szabbattal, sértsünk maszkabált és diaboljunk, vérvadászatból meg már úgyis rutinosak vagyunk. XD [benned, mint új mesélőben bízom..! *48karátos lehengerlővicsor*]
aztán szedjük elő az új karikat megint, szeretnék már egy rendeset játszani alphonse-zal. nem azért fordítottam le egy kicseszett ezerszertartásos diszciplinát [hoppá, elejtett infó..!] és nyálaztam utána NAGYON sok mindennek, hogy az íróasztalomban rohadjon meg a cigisdobozok között. </3
ha vámpír, akkor még mindig corvus. melt ő igazáhn, téhleg vámpihl. mwwhaha.

_________________
Kép
[ INFECTION 13 ]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 0:03 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 február 17 (vasárnap), 12:29
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Neverwhere (:
Jekyll írta:
vámpírokból köszönöm bőven elég a szerepjáték. wod, ofkorz. ~ mondjuk valamennyire témába vág, mert a toreador klánkönyv megvan. :D
*egy tüneményes ám íkúvesztes antitribu és egy másik tori[nak látszó.. izé] boldog tulajdonosa* <3


azér' a wodban sajnos annyira nem vagyunk nyakig, mint szeretnénk... : D maszkabálolunk, de az nagyjából csak töredék. :\
de ha már vámpír, akkor az utánozhatatlan és felülmúlhatatlan Anne Rice-t preferálom ^^

_________________
Kép
Kép & Kép & iris ♥ & 赤西 仁


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:38 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 február 21 (csütörtök), 0:11
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: NEOTOKYO
vámpírokból köszönöm bőven elég a szerepjáték. wod, ofkorz. ~ mondjuk valamennyire témába vág, mert a toreador klánkönyv megvan. :D
*egy tüneményes ám íkúvesztes antitribu és egy másik tori[nak látszó.. izé] boldog tulajdonosa* <3

_________________
Kép
[ INFECTION 13 ]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Ami nekem vámpír
HozzászólásElküldve: 2008 január 12 (szombat), 16:04 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2007 december 30 (vasárnap), 17:47
Hozzászólások: 6
Nekem a vámpírok egyértelműn a Darren Shan könyvekből megismert vámpírokat jutnak eszembe.
Nagyon szerettem a könyveit, mind a tizenkét részt elolvastam, de az utolsó két rész már nem volt olyan hű de jó. [/b]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 28 (kedd), 12:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 21:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Olvassátok a topicot ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 343 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség