Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 16:24

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2023 április 14 (péntek), 21:20 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Bejelentkezek: 6 év után van új fejezet ;)

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=110436&chapter=24


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2020 november 11 (szerda), 15:46 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2020 november 11 (szerda), 15:38
Hozzászólások: 1
Szia noira!
Remélem minden rendben veled.
Csak azért írok, mert a koronavírus közepette eszembe jutott a történeted (Az érintés öröme), és újraolvastam.:D
Érdekes élmény volt így is, kicsit talán közelebb hozta a világot. De másodjára is nagyon szerettem az eddig feltöltött részeket.
Nem akarod esetleg befejezni valamikor? Persze csak ha volna még kedved hozzá.
Kíváncsi lennék rá, hogy milyen sorsot szántál a szereplőknek. Vagy hogy találkozik-e még valaha Calvin Nigel-lel, mi történt időközben Zoltannal (egyáltalán hol van?:D), mi történt/történik a világ másik felén Teiwarékkal, és Calvin megmaradt családjával, belemegy-e Calvin Anna Lovinj ajánlatába, mivel fog ez járni, ...
Szóval csak annyit akartam, hogy nagyon tetszett mindig is ez az egész világ, amit teremtettél, köszönöm.:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2016 december 16 (péntek), 15:27 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Picike heads up: nem feledkeztem meg az irományokról, gyökkettővel néha hozzákerül egy-egy szó, de jelenleg olyan komoly magánéleti problémával küzdök, ami miatt a kutatásomra is alig jut idő és energia, nemhogy a szórakozásra, szabadidős extra elfoglaltságokra...

Boldogabb Karácsonyt mindenkinek! xneutral


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2016 június 05 (vasárnap), 12:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Meglepi!!!
Így vizsgaidőszak közepén végre elkészült Az érintés örömének 20. fejezete, már a bétámnál pihen, innentől kezdve napok (hetek?) kérdése, hogy felkerüljön ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2015 május 14 (csütörtök), 16:19 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Gyors helyzetjelentés, mielőtt mindenki elveszti az érdeklődését: Az érintés öröméhez folyamatosan íródik az új rész, de júni 2.-án államvizsgázom, addig pedig... khm, inkább a tanulmányaimmal foglalkoznék :) utána viszont belecsapok a lecsóba ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2015 március 01 (vasárnap), 15:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Hosszú kihagyás után felkerült a 18. fejezet! Jó olvasást, a véleményeket továbbra is szívesen veszem ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2014 november 14 (péntek), 15:45 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Na, az élet kissé közbeszólt nekem is és a bétámnak is, úgyhogy hosszas kihagyás után fenn van a 17. fejezet!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2014 június 15 (vasárnap), 14:20 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 14 (kedd), 21:24
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Sohaország
Szia!

Azt mondtad, hogy ide lehet írni nyugodtan az Érintés örömével kapcsolatban. Szóval írtam ugye kritikát, amire azt a választ kaptam, hogy nem akarsz spoilerezni de nem fogunk szeretni. Hát ez azért elég sokat elmond. Arra gondoltam, hogy esetleg még is meglövik Calvint, de nem hal meg. Legalább is ebben bízok :? Nagyon remélem, hogy igazam van. Nagyon kedvelem őt, persze értem én, hogy egy ilyen háború áldozattokkal jár, de ne az ő áldozatával járjon. Happy end párti vagyok :D Szóval most még nehezebb lesz ez a két hónap, tiszta stressz komolyan :D

_________________
Kép Kép Kép Kép
Pandora Szelencéje Kihívás


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2014 június 13 (péntek), 10:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Ismételten gyorsak voltak az adminok :D Jó olvasást (és kritikaírást, mert azokra imádok válaszolni :lol: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2014 június 12 (csütörtök), 22:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Felemás híreim vannak: Az Érintés örömének 15. fejezetét ketté kellett szednem a hossza miatt, úgyhogy lesz mit olvasnotok ;) Viszont vasárnap eltávozom a grizzlyk és jávorszarvasok földjére bő két hónapra melózni és kétlem, hogy lesz arra időm, hogy leüljek írni, úgyhogy a következő frissítést csak szeptember magasságára várjátok.
Addig is használjátok a ficblogot, elemezzétek a sztorit, tegyétek fel kérdéseiteket, hetente egyszer igyekszem nethez jutni és válaszolni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2014 május 22 (csütörtök), 12:58 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Gyorsak voltak az adminok, Az érintés örömének a 14. fejezete már fenn is van!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2014 május 02 (péntek), 19:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Fenn van a 13. fejezet, jó olvasást! (Meg kritikaírást ;) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2014 április 29 (kedd), 18:19 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Update1.: Az érintés öröme a kiemeltek között van! Nem tudom, ki ajánlotta, de roppant hálás vagyok neki(k)!
Update2.: a 12A-B fejezet mégsem lesz összevonva, mégiscsak túllépi az engedélyezett karakterszámot.
Update3.: a 13. fejezet a bétámnál pihen, remélhetőleg valamikor lesz ideje átnézni, úgyhogy már nem kell sokat várni rá
Update4: a 14. fejezetből már van hat oldal :lol: (ellenben továbbra is csak ebédszüneti üresjáratban, szénabálán sziesztázva íródik, úgyhogy nem garantálom, hogy hamar kész leszek vele) ;)

mod. szerk.

Ja, és még valami, mivel felmerült a kritikáim között: a Birodalmat jegeltem, valószínűleg újra fogom írni, mert valahányszor átfutom, a hajamat tépem a borzalmas, hibákkal teli stilisztikától és történetvezetéstől (ne kérdezzétek mikor, én sem tudom, ez csak a terv).
A Jégvilág sötétjét nem fogom befejezni, egy kékhalál során elveszett minden hozzá kapcsolódó feljegyzésem, már nem is emlékszem, hogy hova akartam kilyukadni vele, továbbá erősen mériszú szagú sztori - 16 voltam, amikor elkezdtem, bocsássatok meg érte :) nagyot fordult azóta velem a világ, nem igazán tudok már visszazökkenni abba a lelkiállapotba.

A Kitérni a sors elől-lel még nem tudom, mit fogok kezdeni - a kékhalál ennek a feljegyzéseit is elvitte, de látok még fantáziát a sztoriban, előfordulhat, hogy nagyon elunom magam és folytatom.

Kérdéseket, véleményeket, észrevételeket továbbra is szívesen veszem ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2014 április 06 (vasárnap), 16:20 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Fenn van a 12. fejezet mindkét fele! A 13. fejezet előtt össze fogom vonni a kettőt, mert úgy tűnik, mégis belefér a maximális szómennyiségbe, amit a meri enged.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2014 március 31 (hétfő), 10:29 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
Előástam a ficblogot a fórum mélyéről... Akiket érdekel: Az érintés örömének a 12. fejezete két részletben fog felkerülni, egy hosszabb és egy rövidebb darabban, az első fele még az adminoknál csücsül - legyetek türelemmel (tudom, hogy nehéz).
Ami kérdés, kérés, óhaj, sóhaj, gondolat támad a történeteimmel kapcsolatban, itt bátran kiírhatjátok magatokból, régebbi és újabb sztorikat érintően is. %:> $cow


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2012 június 14 (csütörtök), 15:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=98125&i=1

A Birodalom 25. része fenn van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a t
HozzászólásElküldve: 2012 június 10 (vasárnap), 23:13 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 június 10 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 22
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=98002&i=1
A birodalom, avagy a Látó, a Vándor és a macska 24. fejezet fenn van!
Vagyis újból elővettem a billentyűzetet és folytatom a szösszeneteimet :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 10 (kedd), 17:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 január 17 (csütörtök), 16:07
Hozzászólások: 8
Fenn van a kisregénysorozat második része...

_________________
Váci AnimeKlub --> www.vacianimeklub.extra.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 17 (szombat), 13:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 január 17 (csütörtök), 16:07
Hozzászólások: 8
Mivel nem tudtam mit kezdeni magammal, a Birodalommal meg kicsit megakadtam, így belekezdtem egy új történetbe, illetve kisregények sorozatába, amik a Birodalomhoz kapcsolódnak. Az első kisregény címe Hóesés, Cain és Raven kapcsolatát dolgozza fel. Valamiért ez a páros még a Kalas-Shagan párosnál is jobban a szívemhez nőtt... De ez mindegy.
Itt olvasható.

_________________
Váci AnimeKlub --> www.vacianimeklub.extra.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 október 27 (hétfő), 21:51 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 január 17 (csütörtök), 16:07
Hozzászólások: 8
Yayy, új fejezet a Birodalomból!!! <:-P Tudom, hosszú volt a szünet és a friss sem lett olyan, mint kéne lenni, de megküzdöttem vele és friss. És ez szép és jó.

_________________
Váci AnimeKlub --> www.vacianimeklub.extra.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 október 26 (vasárnap), 22:00 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 január 17 (csütörtök), 16:07
Hozzászólások: 8
Arcadia írta:
Szia!
Írtam kritikát is, de most itt is elmondom, hogy mennyire magával ragadott a történeted (A birodalom,...), és hogy mennyire nem bírom kivárni a következő fejezetet. És régen volt már az a június 15... ;) Mostanság mi a helyzet vele?


Atyaisten, én teljesen elfeledkeztem rólad! XD Pedig még a fejemben is volt, hogy válaszolok, de aztán frissítettem és kiment a fejemből... Ezer bocsi...
Köszi a kritikádat, nagyon jól esett (mondjuk válaszolni még nem válaszoltam rá, de igyekszem...) és örülök, hogy ennyire tetszik :D
A helyzet vele... Sajna nem sok. A 22.-i friss óta nem volt időm vele foglalkozni, amikor meg volt, akkor se sikerült semmi értelmeset összehozni, de most őszi szünet és igyekszem az eddigi 3 oldalt felhúzni olyan 10-re, ami már olvasható is... ( a kérdés az, hogy mikor sokallok be és törlöm ki az egészet, hogy újrakezdjem).
Ennyi van vele. A többihez meg inkább nem nyúlok hozzá, mert még bekavarnak, amilyen elmeállapotban most vagyok.

_________________
Váci AnimeKlub --> www.vacianimeklub.extra.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 18 (hétfő), 14:44 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 18 (hétfő), 14:31
Hozzászólások: 2
Szia!
Írtam kritikát is, de most itt is elmondom, hogy mennyire magával ragadott a történeted (A birodalom,...), és hogy mennyire nem bírom kivárni a következő fejezetet. És régen volt már az a június 15... ;) Mostanság mi a helyzet vele?

_________________
Bármit megkaphatsz az életben, ha minden mást feláldozol érte.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 07 (hétfő), 21:15 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 január 17 (csütörtök), 16:07
Hozzászólások: 8
Rég adtam már hírt magamról... No hát akkor.
Birodalomból és A jégvilág sötétjéből egyelőre nem várható friss (de készül foylamatosan), viszont most úgy döntöttem, ráhajtok egy kicsit a Kitérnire és igyekszem összehozni belőle valamit a hétvégére.
És nekikezdtem egy Nightmare slashfordításnak :-D Már kész van belőle 3 fejezet, de nem ártana bétázni... Valaki?
No, ez van. Pussz mindenkinek!

_________________
Váci AnimeKlub --> www.vacianimeklub.extra.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 15 (vasárnap), 13:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 január 17 (csütörtök), 16:07
Hozzászólások: 8
Nos, sikerült egy kicsit összevakarnom magam és összehoztam egy újabb fejezetet a Birodalomból...
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=36928&i=1 Íme, a 11. fejezet.

_________________
Váci AnimeKlub --> www.vacianimeklub.extra.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 02 (péntek), 15:00 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 január 17 (csütörtök), 16:07
Hozzászólások: 8
Jó hírek :D
Kicsit hamarabb fejeztem be a Jégvilágot, meg a Kitérni, úgyhogy a fejezeteket már fel is töltöttem.
A Birodalom pedig hétvégére várható, ha sikerül elég időt szakítanom rá.

_________________
Váci AnimeKlub --> www.vacianimeklub.extra.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: noira történetei - avagy hogy is áll A Birodalom meg a többi
HozzászólásElküldve: 2008 április 27 (vasárnap), 16:42 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 január 17 (csütörtök), 16:07
Hozzászólások: 8
Na, ha már rábukkantam erre a lehetőségre, akkor én is nyitok egy ficblogot...
Szóval:
Mivel jelen pillanatban legalább 5 regényt írok (csoda, hogy nem csavarodtam bele még egyikbe se), amikből csak 3 van fenn a Merin, szeretnélek tájékoztatni titeket az aktuális fejezetek állapotáról.
A Birodalom: már megvan a negyede és hetente kb 1 oldallal bővül...
A jégvilág sötétje: hétvégére várható a következő fejezet
Kitérni a sors elől: már nincs sok hátra, de ha így húzom, akkor max a Jégvilággal együtt kerül fel...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség