Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 19 (péntek), 21:24

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 665 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 20 (hétfő), 15:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Xwoman írta:
Hümm... Vagy a Különös nyár (mivel lusta vagyok, ezentúl csak KNy-nek rövidítem), vagy a Süssünk. :D A 4b-vel igyekszem kész lenni olyan szerda körülre, de a bétámtól valszeg úgyis csak hétvégére kapom vissza.


hát 4b még mindig nem érint :roll:
de süssünk... naaaa, süssünk valamit ;)

egyébként EP meg találkozós novi kapcsán...
amire már célozgattam, hogy nekem bejönne Eugene szemszögéből a történt... szívesen olvasnám az egészet úgy, hogy ő meséli, de mivel nem valószínű, hogy megírod így (:(), egy-két rész, ami viszont tényleg lehetne.

Pl az első találkozást Harryvel, hogy mit érzett, mikor házat kellett választania, az első éjszakát a griffis szobában.
Ez pl mehetne egy noviba, szerintem :)

Aztán még.. hm, nem tudok elszakadni attól, hogy az egészet... x) :lol:

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 20 (hétfő), 15:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
GYK írta:
Xwoman írta:
Szóval aktívkodtam, mit szól hozzá, örül neki? :-D


Jelentem, én örülök neki :) :D

A találkozós noviról meg csak annyit, hogy már kifejtettem a véleményem.

És várom, hogy mi lesz a következő, amit frissítesz :)


Hümm... Vagy a Különös nyár (mivel lusta vagyok, ezentúl csak KNy-nek rövidítem), vagy a Süssünk. :D A 4b-vel igyekszem kész lenni olyan szerda körülre, de a bétámtól valszeg úgyis csak hétvégére kapom vissza.

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 20 (hétfő), 15:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Xwoman írta:
Szóval aktívkodtam, mit szól hozzá, örül neki? :-D


Jelentem, én örülök neki :) :D

A találkozós noviról meg csak annyit, hogy már kifejtettem a véleményem.

És várom, hogy mi lesz a következő, amit frissítesz :)

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 19 (vasárnap), 18:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Szépjóestét! :D

Ismét bejelenteni valóm van: elkészült a Különös nyár legújabb fejezete, jelenleg bétázás alatt áll. A jövő héten olvashatjátok.
Valamint írtam pár sort a 4b-ből, és a SSVAFKEM következő fejezetének a vége is megvan. Szóval aktívkodtam, mit szól hozzá, örül neki? :-D

"A találkozás" című novellám nem sokan olvastátok, ezért egy kis idézet belőle, hátha valamelyikőtöknek mégis kedve támad hozzá:



"- A mágia tényleg létezik, és néhány ember – köztük én is – képes használni ezt az erőt. Ezt láthattad magad is, amikor az előbb varázslattal zártam be az ajtót.
Nos, ha nem a saját szemem előtt történt volna a dolog, arra gyanakodnék, hogy Mr. Spring elszívott pár füves cigit is az esti brandy mellé. Így viszont valószínűbbnek tartottam, hogy az osztálytársaim tettek némi extra adalékanyagot a tízóraimba, és annak az utóhatását érzem."

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 17 (péntek), 20:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Visszakaptam bétámtól a találkozós novellát, nemsokára átolvasom, és rakom is ki a Merire. :)

Rasztaputyintól bocsánat, de már nem volt lelkierőm a Dubmledore-os részt beleírni, de ígérem lesz egy második része, amiből nem hagyom ki.
Kérdés: az a novella kinek a szemszögéből legyen? Maradjon Eugene a mesélő? :lol: :-D

Edit: Már kint is van! Jó olvasást, és jó kritikaírást! :roll:

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 16 (csütörtök), 17:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Most már tényleg fent van a SSVAFKEM legújabb fejezete, jó olvasást, és jó szörnyülködést hozzá! :roll:

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 15 (szerda), 19:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Orsi írta:
Szia! Én már nagyon várom az E.Piton folytatását:) Nagyon szeretem azt a fanficet :-) szóval gratulálok hozzá:-D


Köszönöm! Örülök, hogy tetszik az írásom. :)

E. Pitonnak fent van az összes része, persze a javítgatással el vagyok maradva... De talán a másik verzió is élvezhető.

A négy bűbáj pedig hamarosan, remélhetőleg jövő héten lesz.


Idézet:
Engem érdekelne (: hibákat amúgy se venném észre (persze, ha van benne) (:


Ment is a mél! :)

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 15 (szerda), 19:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 15 (szerda), 15:00
Hozzászólások: 7
Szia! Én már nagyon várom az E.Piton folytatását:) Nagyon szeretem azt a fanficet :-) szóval gratulálok hozzá:-D

_________________
"Muszáj alkotnom nem tom mit, Különben rabigába hajt valaki más nem tom mije, Nem akarok megérteni és hasonlítani, Az a dolgom, hogy alkossak nem tudom mit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 15 (szerda), 18:40 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:30
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Pine Cove-ban a leghülyébb angyal társaságában (:)
Idézet:
addig bökdösöm őt, amíg meg nem írja a következő fejezetet
Hehe :-D
Már nagyon várom a folytatást (:

Idézet:
Elkészült a találkozós novella, már röppen is a bétához, valszeg hétvégére kint lesz. Aki nagyon kíváncsi rá, annak elküldöm emailben.
Engem érdekelne (: hibákat amúgy se venném észre (persze, ha van benne) (:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 15 (szerda), 14:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
GYK írta:
Rasztaputyin írta:
Héten azért lesz SSVAFKEM-t? :-)


addig bökdösöm őt, amíg meg nem írja a következő fejezetet ;)


Lehet, hogy már nem bökdösés kellene, hanem hátsónbillentés, hogy kigyógyuljak a lustaságból...


Rasztaputyin írta:
Helló!
Idézet:
Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!

Hát én nagyon elkéstem vele, de remélem azért jól teltek az ünnepeket. :wink:
Héten azért lesz SSVAFKEM-t? :-)


Jól teltek bizony, csak gyorsan :roll:
Terveim szerint lesz, kénytelen leszek megírni, már körülbelül négy ismerősöm is nyaggat vele. (Jól teszik, megérdemlem, amiért lustadeg vagyok.)

Ja igen: Talizmánon még mindig rajta vagyok, remélem szülinapomra sikerül azt az egy nyamvadt fejezetet kipréselni magamból. :roll:

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 15 (szerda), 13:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Rasztaputyin írta:
Héten azért lesz SSVAFKEM-t? :-)


addig bökdösöm őt, amíg meg nem írja a következő fejezetet ;)

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 15 (szerda), 11:08 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:30
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Pine Cove-ban a leghülyébb angyal társaságában (:)
Helló!
Idézet:
Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!

Hát én nagyon elkéstem vele, de remélem azért jól teltek az ünnepeket. :wink:
Héten azért lesz SSVAFKEM-t? :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 13 (hétfő), 20:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Először is:

Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek! :) Remélem mindenki soksok csokit evett, csak úgy, mint én. :D

Nah, és most jöjjenek a hírek:

SSVAFKEM még mindig nem lesz (legalábbis ma biztosan nem).

DE.

Elkészült a találkozós novella, már röppen is a bétához, valszeg hétvégére kint lesz. Aki nagyon kíváncsi rá, annak elküldöm emailben.
A "Különös nyár" íródik, íródik, reményeim szerint a napokban szintén mehet bétához.

És bemásolom Marika karakterleírását, hátha valakit érdekel. Kérésre más karakteremről is készítek ilyen leírást, csak jelezzétek, melyik szereplőm szeretnétek közelebbről megismerni. :wink:


Marika meséje


Moony kérésére erről a karakteremről is készítek egy kis karakter-leírás félét, nem tudom, mennyit sikerül róla összeszednem.
Kezdjük talán ott, hogyan is pattant ki a fejemből ez a sztori. Egy időben nagyon sok femshlashes cuccot olvastam, néztem… És akkoriban volt nagy kedvencem a Sailor Moon sorozatból Sailor Uranus. Ő is magas volt, szőke, és fiús… És valahogy az ilyen lánykarakterek nagyon le tudnak venni engem a lábamról. De az a fandom annyira nem varázsolt el, hogy írjak hozzá fanfictiont, helyette egy hasonló karakter kezdett bennem alakot ölteni. Persze egy darabig nem akartam írni vele semmit, nem voltam benne biztos, hogy sikerült önálló személyiséget adnom a szereplőmnek, és nem csak lekopiztam az eredetit.
Viszont ahogy telt az idő, egyre jobban körvonalazódott a sztori bennem, és egyre kevésbé tudtam már magamban tartani: így született az – eredetileg novellának szánt – Osztálykirándulás.
Ám ez a sztori számomra meglepő módon népszerű lett (pedig a direkt magyar, és direkt egyszerű hangzású nevet viselő szereplőimmel nem erre számítottam), így hamarosan regénnyé bővült az iromány.
Ez azért is siker számomra, mert meg voltam győződve arról, hogy képtelen vagyok Eugene után értelmes karaktert összehozni, és úgy tűnik Marika nagyon sok tekintetben „erősebb”, meghatározóbb egyéniség is lett az elődeihez képest. Talán ő a legemberibb, legösszetettebb karakterem, legalábbis a visszajelzések szerint.

De vegyük sorra, milyen kulisszatitkot tudok még róla elmondani.

Talán a leggyakrabban felmerülő kérdés az volt ezzel a művemmel kapcsolatban, hogy miért magyarok a szereplők. Ez nagyon egyszerű. Ebben az országban élek, itt születtem, magyarul gondolkodom. Maga a sztori akár itt is megtörténhetne, miért törjem magam külföldi helyszínekkel, és idegen nevekkel? Ráadásul a Mária szerintem sokkal szebben hangzik, mint a Mary. És miért pont ez a név? Nos ez jó kérdés. Nem tudom. Talán őt volt legegyszerűbb elnevezni a szereplőim közül, szerintem illik rá a Marika. (Amúgy volt Marika nevű osztálytársnőm, de eskü, nem ő volt a múzsám. Őt is bírtam, de távolról sem hasonlít a regénybeli Marikára, sem külső, sem belső tulajdonságaiban.)

Vele kapcsolatban viszont elég nehéz összeszednem, hogy kik szolgáltatták az alapot Marika megformálásánál, azt hiszem, ezen még nekem is gondolkodnom kell. Mindenesetre ő kapta a legtöbbet belőlem, belső tulajdonságai alapján, azt hiszem én is ilyen morcos és magamnak való vagyok rosszabb napjaimon.

Legvégül ejtek néhány szót a jelleméről. Marika tehetséges sportoló, nagyon kitartó, aminek rendszerint meg is van az eredménye. Ez azonban csak a tanulmányaira és a sportra igaz, hiszen magánéletében már nem ennyire magabiztos. Kevés embert enged csak magához közel, nem szereti túlzottan a társaságot. Nehezen viseli el a hangoskodó, túl feltűnő személyeket, ő maga is inkább igyekszik a háttérben maradni. Nehéz komolyan kihozni a sodrából, mérgét általában levezeti egy kis zsörtölődéssel. Egyedül Gábort nevezi barátjának, de általában elmondható, hogy a fiúkkal sokkal könnyebben megtalálja a közös hangot. Azzal elég hamar szembesült, hogy a saját neméhez vonzódik, de ezt nagyon sokáig titkolta mindenki előtt.

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 10 (péntek), 12:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Ezer bocsánat azoktól, akik tegnapra várták a süssünk új fejezetét, de sajnos elcsúsztam vele. A héten nem nagyon volt sem kedvem, sem időm azt írni, de ma estére megpróbálom összekapni magam. Végül is múlt héten egy nappal előbb kaptátok a fejezetet, ezt hozom ma be. :)

Viszont szorgoskodtam más írásaimban: a találkozós kiegészítőnovella már a finisben van, a Különös nyár hatodik fejezete pedig folyamatban. Talán ma mindkettő bétához kerülhet, így jövő héten tudom azokat is publikálni. (Mivel mindkét projektet komolyabban veszem, mint a süssünköt, inkább azokra fogok koncentrálni...)

A Marikás cuccot pedig majd este kipakolom, ha lesz valami egyéb bejelenteni valóm is. (Bár az tőlem egyéni rekord lesz, ha három cuccot sikerül egy nap alatt befejezni. Szorítsatok! :))

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 07 (kedd), 22:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Most nincs friss, csak jelzem, hogy zso506-nak köszönhetően a Különös nyár ötödik fejezete immár bétázva olvasható.
Nagyon sok köszönet neki érte!

A kiegészítőnovella íródik, az összes többi cucc pihen, de azért a süssünköt megpróbálom idejében megírni. :-D

Valamint várható egy rövidke karakterbemutatás Marikáról is, azt majd a következő friss bejelentésekor bemásolom ide!

Addig is pápá! :lol:

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 04 (szombat), 19:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hali-hóóó!!! :-D

Itten is van a 4b újabb fejezete jó olvasást hozzá! Igaz, ez most nem lett olyan túl eseménydús rész, de Harry és Eugene aranyosan marják egymást benne :roll:

A találkozós kiegészítőnovella pedig íródik, íródik, de nem mondom, hogy meglesz jövő hétre, mert nem biztos, hogy ezt be is tudom tartani. Midenesetre már egy oldalnyi meg van belőle, és Kinga szerint addig jó is, szóval van rá esély, hogy hamar megleszek vele.

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 03 (péntek), 10:30 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
zso506 írta:
Szia!
Nagyon szeretem a Különös nyár című írásod. A merin írtam is rá kritikát. Ott is zso506 néven vagyok fenn.
Jelentkeznék bétázásra, remélem nem beszélsz le róla :-D *jobb kezét a magasba emeli, és kitartóan jelentkezik*
Bár eddig még nem bétáztam egy történetet sem, de úgy érzem, hogy bele tudnék jönni. Csak egy kis kezdeti segítség kéne.
Mostanában elég sok a szabadidőm, és sokat ülök a számítógép előtt. Imádok olvasni, ezért összekötném a kellemest a hasznossal. Gyorsan ki tudnám javítani az új fejezeteket, és már küldeném is vissza.
Nyelvtannal eddig nem voltak problémáim. Középsuliban négyes voltam, és az érettségim is négyes lett. Vész esetére van egy Magyar helyesírási szótár címet viselő vaskos, kis kötet a könyvespolcon, csak elő kell venni. :lol:
Jelenleg 20 éves vagyok, sajna nemsoká 21 leszek. Eljárt felettem az idő. Egyszóval elég idős vagyok én már mindenhez. :lol:
Frissítéssel kapcsolatban még annyit, hogy én tudlak noszogatni, ha az kell. Szívesen segítek bármiben. Akár a véleményemmel, akár bátorítással.
Kérlek válaszolj minél hamarabb. Már így is tűkön ülök.
Az elutasítást is megértem, csak legyél kíméletes.
Remélem, nem írtam el semmit:)
Csak még egy valami, az e-mailem(persze szóközök nélkül): zso506x @ gmail.com vagy zso506 @ citromail.hu.
Üdv: Zsófi


Szia! :D

Dehogy beszéllek le róla, örülök, hogy felajánlottad! Mindjárt írom is a levelet a gmailes címedre. :)

Köszi szépen! :)

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 03 (péntek), 2:39 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 április 03 (péntek), 2:04
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Szia!
Nagyon szeretem a Különös nyár című írásod. A merin írtam is rá kritikát. Ott is zso506 néven vagyok fenn.
Jelentkeznék bétázásra, remélem nem beszélsz le róla :-D *jobb kezét a magasba emeli, és kitartóan jelentkezik*
Bár eddig még nem bétáztam egy történetet sem, de úgy érzem, hogy bele tudnék jönni. Csak egy kis kezdeti segítség kéne.
Mostanában elég sok a szabadidőm, és sokat ülök a számítógép előtt. Imádok olvasni, ezért összekötném a kellemest a hasznossal. Gyorsan ki tudnám javítani az új fejezeteket, és már küldeném is vissza.
Nyelvtannal eddig nem voltak problémáim. Középsuliban négyes voltam, és az érettségim is négyes lett. Vész esetére van egy Magyar helyesírási szótár címet viselő vaskos, kis kötet a könyvespolcon, csak elő kell venni. :lol:
Jelenleg 20 éves vagyok, sajna nemsoká 21 leszek. Eljárt felettem az idő. Egyszóval elég idős vagyok én már mindenhez. :lol:
Frissítéssel kapcsolatban még annyit, hogy én tudlak noszogatni, ha az kell. Szívesen segítek bármiben. Akár a véleményemmel, akár bátorítással.
Kérlek válaszolj minél hamarabb. Már így is tűkön ülök.
Az elutasítást is megértem, csak legyél kíméletes.
Remélem, nem írtam el semmit:)
Csak még egy valami, az e-mailem(persze szóközök nélkül): zso506x @ gmail.com vagy zso506 @ citromail.hu.
Üdv: Zsófi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 02 (csütörtök), 9:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Frissítettem, ezúttal a Különös nyár című femslashem, egy sidestoryval.
Akinek van ötlete, óhaja, sóhaja, miegyebe azzal az írásommal kapcsolatban, legyen szíves jelezze mindenképpen. :)

És ha valaki bétázná is, esküszöm nem beszélném le róla :roll:

Üdv, ennyi voltam mára (bár kitudja, egy 4b még becsúszhat a mai nap folyamán :lol: )

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 01 (szerda), 20:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Rasztaputyin írta:
Idézet:
4zh? Jujj, részvétem! *Xwoman küld egy kis pozitív enerdzsit*

Köszi, SSVAFKEM=enerdzsi:D

Idézet:
Április elseje?

Én is erre tippelnék:D



Örülök, hogy irományom pozitív hatással van rád!

Jahjah, másik topikban kiderült, hogy csak ugratás volt az. :lol: Úgy látszik az új dizájn nem volt elég április elsejei tréfa :lol:
(Félreértés ne essék, az újdizájn tecc, röhögtem rajta egy jót, és a SSVAFKEM kifejezetten előnyösen mutat rajta :lol:

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 01 (szerda), 20:51 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:30
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Pine Cove-ban a leghülyébb angyal társaságában (:)
Idézet:
4zh? Jujj, részvétem! *Xwoman küld egy kis pozitív enerdzsit*

Köszi, SSVAFKEM=enerdzsi:D

Idézet:
Április elseje?

Én is erre tippelnék:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 01 (szerda), 20:01 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Béla, becsuklak offolásért, és nem viccelek :D tessék kimenni és békénhagyni a szegény ficblogolókat és a többieket :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 01 (szerda), 19:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Zolko02 (Béla) írta:
Kristie bejelentette, hogy mától egy hétre be fog zárni a Merengő. Az okok egyenlőre ismeretlenek, de hamarosan minden kiderül. Küld el minden meris ismerősödnek az üzit!


Április elseje? :lol:

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 01 (szerda), 19:11 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 19:45
Hozzászólások: 131
Tartózkodási hely: Ott vagyok a szobádban :D
Kristie bejelentette, hogy mától egy hétre be fog zárni a Merengő. Az okok egyenlőre ismeretlenek, de hamarosan minden kiderül. Küld el minden meris ismerősödnek az üzit!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 01 (szerda), 19:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Rasztaputyin írta:

Aha, legyen... legalább jobb kedvem lesz 4zh után :-( :-)


4zh? Jujj, részvétem! *Xwoman küld egy kis pozitív enerdzsit*

Amúgy már kint is van, lehet olvasni, és szörnyülködni rajta! :-D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 01 (szerda), 18:38 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:30
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Pine Cove-ban a leghülyébb angyal társaságában (:)
[/quote]

Nem lennél gonosz, de SSVAFKEM sem lenne minkét nap, más cuccaimmal is kell haladni néha :roll:

Naszóval: legyen ma SSVAFKEM? De akkor csak jövő hét csütörtökön fogom újra frissíteni :roll:

AAAZ is lesz majd, de ahhoz lusta vagyok most :lol:[/quote]

Aha, legyen... legalább jobb kedvem lesz 4zh után :-( :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 01 (szerda), 16:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
GYK írta:
öö, most legyek gonosz, és mondjam azt, hogy legyen SSVAFKEM ma is meg holnap is? XD
jójó, nem leszek goni, bár szerintem sokan örülnének neki :D


ésésés... lehetne AAAZ, de az AAAZ csak nekünk való :lol:


Nem lennél gonosz, de SSVAFKEM sem lenne minkét nap, más cuccaimmal is kell haladni néha :roll:

Naszóval: legyen ma SSVAFKEM? De akkor csak jövő hét csütörtökön fogom újra frissíteni :roll:

AAAZ is lesz majd, de ahhoz lusta vagyok most :lol:

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 01 (szerda), 16:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Xwoman írta:
Ha visszakapom a 4b-t a bétámtól, akkor kaptok, ha nem, holnap akkor is lesz SSVAFKEM. (Vagy azt ma kellene kitenni? :roll: )
Viszont a Különös nyár hatodik fejezete is mindjárt kész, holnap elvileg az is kint lesz. :)


öö, most legyek gonosz, és mondjam azt, hogy legyen SSVAFKEM ma is meg holnap is? XD
jójó, nem leszek goni, bár szerintem sokan örülnének neki :D


ésésés... lehetne AAAZ, de az AAAZ csak nekünk való :lol:

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 01 (szerda), 15:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Rasztaputyin írta:
Helló! :-D
Kapunk vmit április 1-je alkalmából? *könyörgő tekintetet próbál utánozni* :-D


Öhh... Jó kérdés. :lol:

Ha visszakapom a 4b-t a bétámtól, akkor kaptok, ha nem, holnap akkor is lesz SSVAFKEM. (Vagy azt ma kellene kitenni? :roll: )
Viszont a Különös nyár hatodik fejezete is mindjárt kész, holnap elvileg az is kint lesz. :)

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 01 (szerda), 15:52 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:30
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Pine Cove-ban a leghülyébb angyal társaságában (:)
Helló! :-D
Kapunk vmit április 1-je alkalmából? *könyörgő tekintetet próbál utánozni* :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 30 (hétfő), 15:29 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
GYK írta:
deeeee, egyértelmű :))

és :))

és abbahagytam, mert modnéni megbillent hátulról :))


na de tényleg abbahagyni, mer ejnyebejnye lesz ^^

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 30 (hétfő), 14:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Xwoman írta:
Hát az AAAZ az AAAZ, nem egyértelmű? :roll: :lol:

Mi lenne a kövi fejiből? Jó nagy marhaság, mint mindig :lol:


deeeee, egyértelmű :))

és :))

és abbahagytam, mert modnéni megbillent hátulról :))

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 30 (hétfő), 14:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
GYK írta:
és jó, hogy csak mi tudjuk, hogy mi az az AAAZ :)) =))

:-P Hát igen, én is azt akartam mondani, ami a két / között van XD De látom, nem kell, mert tudod magadtól is :lol:

És tudod, hogy már várom, hogy mi lesz ebből a fejiből :))


Hát az AAAZ az AAAZ, nem egyértelmű? :roll: :lol:

Mi lenne a kövi fejiből? Jó nagy marhaság, mint mindig :lol:

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 30 (hétfő), 14:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Xwoman írta:
Majd AAAZ-t is meg fogom köcönni :lol:

Jahjah olvasd el azt is, különben nem kapsz SSVAFKEM-et! *gonoszan néz*

/Dehogynem kapsz, kap mindenki csütörtökön, ma hozzá is fogok az ötödik fejihez, amiben felkészülhettek az eddigi legelmebetegebb crossoverhez :lol: /



és jó, hogy csak mi tudjuk, hogy mi az az AAAZ :)) =))

:-P Hát igen, én is azt akartam mondani, ami a két / között van XD De látom, nem kell, mert tudod magadtól is :lol:

És tudod, hogy már várom, hogy mi lesz ebből a fejiből :))

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 30 (hétfő), 14:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
GYK írta:
Nincs mit :-* >:D< majd AAAAZ-t köszönd, ha egyszer megírom/kibővítem XD :))

Szeretjük a rükverces csigákat :D

Hjajj, Talizmán... Na azt is el kéne olvasni, hogy tudjam, milyen fa az és merre... Aztán lehet, hogy nem állna ott. :))

És majd hajrá SSVAFKEM-hez este ;)


Majd AAAZ-t is meg fogom köcönni :lol:

Jahjah olvasd el azt is, különben nem kapsz SSVAFKEM-et! *gonoszan néz*

/Dehogynem kapsz, kap mindenki csütörtökön, ma hozzá is fogok az ötödik fejihez, amiben felkészülhettek az eddigi legelmebetegebb crossoverhez :lol: /

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 30 (hétfő), 14:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Xwoman írta:
Igen, olvastam! :-D És köszönöööm! :)) >:D<

Hogy állok?

4b még mindig bétánál, olyan szerda körülre számítok rá, de lehet hogy előbb meglesz.
Talizmán még mindig ott, ahol elküldtem.
Találkozós sidestoryból van egy negyed oldal
Különös nyárból meg kb háromnegyed oldal

Szóval mind a csiga rükvercben, de azért haladok :lol:


Nincs mit :-* >:D< majd AAAAZ-t köszönd, ha egyszer megírom/kibővítem XD :))

Szeretjük a rükverces csigákat :D

Hjajj, Talizmán... Na azt is el kéne olvasni, hogy tudjam, milyen fa az és merre... Aztán lehet, hogy nem állna ott. :))

És majd hajrá SSVAFKEM-hez este ;)

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 30 (hétfő), 14:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
GYK írta:
*gyk megint megérkezett ide*

hétfő van, és mi nyomjuk a hülyeséget, aminek tudod, hogy mi az eredménye XD

na, és hogy ne csak off legyen: hogy haladsz bármelyikkel is? :)


Igen, olvastam! :-D És köszönöööm! :)) >:D<

Hogy állok?

4b még mindig bétánál, olyan szerda körülre számítok rá, de lehet hogy előbb meglesz.
Talizmán még mindig ott, ahol elküldtem.
Találkozós sidestoryból van egy negyed oldal
Különös nyárból meg kb háromnegyed oldal

Szóval mind a csiga rükvercben, de azért haladok :lol:

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 30 (hétfő), 14:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
*gyk megint megérkezett ide*

hétfő van, és mi nyomjuk a hülyeséget, aminek tudod, hogy mi az eredménye XD

na, és hogy ne csak off legyen: hogy haladsz bármelyikkel is? :)

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 27 (péntek), 23:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Rasztaputyin írta:

Jajj, de jó :-D akkor még sokáig fogjuk élvezni a kis konyhatündérek meséjét :-)


Jaja, egy darabig még foglak titeket boldogítani vele :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 27 (péntek), 23:24 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:30
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Pine Cove-ban a leghülyébb angyal társaságában (:)
Xwoman írta:

Hűűű... Jó kérdés. Megvan a váz, hogy honnan indul, és mi lesz a vége. De a köztes fejezetek mennyisége függ attól, hány agyament konyhai kalandot tudok kitalálni, ami még nem erőltetett.
Még vagy tíz fejezet biztos hogy lesz, de ha kapok elég ötletet, akkor lehet, hogy több is.


Jajj, de jó :-D akkor még sokáig fogjuk élvezni a kis konyhatündérek meséjét :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 27 (péntek), 22:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Rasztaputyin írta:
Amúgy hány fejezetesre tervezed a SSVAFKEM-ot?


Hűűű... Jó kérdés. Megvan a váz, hogy honnan indul, és mi lesz a vége. De a köztes fejezetek mennyisége függ attól, hány agyament konyhai kalandot tudok kitalálni, ami még nem erőltetett.
Még vagy tíz fejezet biztos hogy lesz, de ha kapok elég ötletet, akkor lehet, hogy több is.

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 27 (péntek), 22:39 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:30
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Pine Cove-ban a leghülyébb angyal társaságában (:)
Amúgy hány fejezetesre tervezed a SSVAFKEM-ot?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 27 (péntek), 21:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
GYK írta:

mint a mériszúk? :lol: :lol:

nem baj, skizónak szeretünk :D :x



Jaj, szoktak skizók is lenni a mériszúk? Érdekes egy állatfaj :roll:
*Mondja ezt Xwoman, aki közismerten MSgyáros*

Jah és közérdekű: 4b újabb fejezete készen van, és bétázásra vár.

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 26 (csütörtök), 21:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Xwoman írta:
Na jó, akkor tizenöt-húsz fejezetre. :roll: De lehet, hogy végtelen történet lesz, mert mindig kitalálok valami hüjjeséget hozzá. :lol:

Eugene is szeret téged :roll:

*Xwoman már megint skizo*


mint a mériszúk? :lol: :lol:

nem baj, skizónak szeretünk :D :x

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 26 (csütörtök), 21:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
GYK írta:
óóó, szerintem van az több is ;) :D ;;)

És akárki akármit mond, én szeretem Eugene-t :)


Na jó, akkor tizenöt-húsz fejezetre. :roll: De lehet, hogy végtelen történet lesz, mert mindig kitalálok valami hüjjeséget hozzá. :lol:

Eugene is szeret téged :roll:

*Xwoman már megint skizo*

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 26 (csütörtök), 19:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Xwoman írta:
SSVAFKEMhez van ihlet és ötlet vagy tíz részig még, az tuti ;D

*Eugene meg örül magának, hogy utálatos duzzogása ellenére is ölelgetik ;D*


óóó, szerintem van az több is ;) :D ;;)

És akárki akármit mond, én szeretem Eugene-t :)

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 26 (csütörtök), 19:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
GYK írta:

Nekem már SSVAFKEM is elég, de tudod, hogy nem tiltakozok az ellen sem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (és senki más se tiltakozzon :D)

és Eugene buksijára nagy-nagy cuppanóst küldök, meg hatalmas öleléseket :) >:D< XD =)) :D :))


SSVAFKEMhez van ihlet és ötlet vagy tíz részig még, az tuti ;D

*Eugene meg örül magának, hogy utálatos duzzogása ellenére is ölelgetik ;D*

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 26 (csütörtök), 19:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Xwoman írta:
Mondjuk kiegészítő novellának a kiegészítő novellája elég jó fizetség lenne cserébe? :D

Jah, igen, Süssünk legújabb fejezete kint!

Hozzáfogtam a 4b folytatásához, és GYK kérésére/hatására valószínűleg megírom a Barátság vége tükörtörténetét, vagyis Eugene is elmeséli az ő szemszögéből azt az affért Irene-nel. :)


Nekem már SSVAFKEM is elég, de tudod, hogy nem tiltakozok az ellen sem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (és senki más se tiltakozzon :D)

és Eugene buksijára nagy-nagy cuppanóst küldök, meg hatalmas öleléseket :) >:D< XD =)) :D :))

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 26 (csütörtök), 19:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
GYK írta:
*GYK erősen töri a fejét, cserébe SSVAFKEM-ért*
(bár előbb végig kéne olvasni... x):D


Mondjuk kiegészítő novellának a kiegészítő novellája elég jó fizetség lenne cserébe? :D

Jah, igen, Süssünk legújabb fejezete kint!

Hozzáfogtam a 4b folytatásához, és GYK kérésére/hatására valószínűleg megírom a Barátság vége tükörtörténetét, vagyis Eugene is elmeséli az ő szemszögéből azt az affért Irene-nel. :)

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 23 (hétfő), 20:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 13:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Xwoman írta:
Apropó! Nem akarja valaki megírni helyettem a Talizmán utolsó részét? :roll:



*GYK erősen töri a fejét, cserébe SSVAFKEM-ért*
(bár előbb végig kéne olvasni... x):D

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 665 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség