Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 16 (kedd), 7:44

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1330 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 01 (péntek), 17:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Erynnis írta:
:oops: :oops: :oops: Egy kicsit ég most a fejem :oops:

Akkor a mondat így fest helyesen: Magyarul, a te fordításoddal, Xwoman bétázásával, tökéletes! *rettenetesen szégyelli magát*

És ha Germa, vagy Xwoman látná, vagy olvasná ezt, akkor egy nagyon-NAGY Bocsánatkérés jár nekik!! :oops: :oops: :oops: :oops:

*elsunnyog, közben próbál visszafehéredni*


Nyugi, nincs semmi gond, mindenkivel előfordulhat, ráadásul tény, hogy az esetek nagy részében valóban Germa a bétám.


Aprópó: Minden érdeklődőnek: Feltöltöttem a Kompromittáló Helyzetek legújabb részét.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 30 (csütörtök), 10:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
herika írta:
Erynnis írta:
Nekem nagyon tetszett, és annyira büszke voltam magamra, amiért nem olvastam el angolul :D

Magyarul, a te fordításoddal Germa bétázásával, tökéletes! :D



A dicséretet köszönöm, bár a Shadowt nem Germa bétázza, hanem Xwoman, akinek nagyon hálás vagyok a segítségéért. Ezúttal nem akartam szegény Germát teljesen elhavazni, biztos lesz másik, amit majd ráömlesztek, ráadásul tudom, hogy bőven van mivel foglalkoznia :)


:oops: :oops: :oops: Egy kicsit ég most a fejem :oops:


Akkor a mondat így fest helyesen: Magyarul, a te fordításoddal, Xwoman bétázásával, tökéletes! *rettenetesen szégyelli magát*

És ha Germa, vagy Xwoman látná, vagy olvasná ezt, akkor egy nagyon-NAGY Bocsánatkérés jár nekik!! :oops: :oops: :oops: :oops:

*elsunnyog, közben próbál visszafehéredni*

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 30 (csütörtök), 9:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Erynnis írta:
Nekem nagyon tetszett, és annyira büszke voltam magamra, amiért nem olvastam el angolul :D

Magyarul, a te fordításoddal Germa bétázásával, tökéletes! :D



A dicséretet köszönöm, bár a Shadowt nem Germa bétázza, hanem Xwoman, akinek nagyon hálás vagyok a segítségéért. Ezúttal nem akartam szegény Germát teljesen elhavazni, biztos lesz másik, amit majd ráömlesztek, ráadásul tudom, hogy bőven van mivel foglalkoznia :)

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 30 (csütörtök), 7:10 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
Nekem nagyon tetszett, és annyira büszke voltam magamra, amiért nem olvastam el angolul :D

Magyarul, a te fordításoddal Germa bétázásával, tökéletes! :D

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 28 (kedd), 18:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Feltöltésre vár a Shadow legújabb része. Kicsit ismét függővég jellegű lett, de remélem, azért tetszeni fog mindenkinek. Jó olvasást hozzá.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 28 (kedd), 10:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Germa írta:
Ami az Összezárvát illeti, arra gondoltam megvárom amíg hozzámvágod azt, amivel kész vagy és utána fogok hozzá. :wink:
*szalad vissza ajtót, ablakot festeni*


Akkor szerintem ma-holnap megkapod az KLV utolsó részével együtt, ha emberi időben érek haza.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 28 (kedd), 9:03 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 21 (hétfő), 9:05
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest
herika írta:
Igen, Germával remekül egymásra találtunk, remélhetőleg még jó sokáig így marad :).


Rajtam biztosan nem fog múlni. *bólogat* A barátságod annál sokkal többet jelent.
Ami az Összezárvát illeti, arra gondoltam megvárom amíg hozzámvágod azt, amivel kész vagy és utána fogok hozzá. :wink:
*szalad vissza ajtót, ablakot festeni*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 28 (kedd), 7:00 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
herika írta:

Igen, Germával remekül egymásra találtunk, remélhetőleg még jó sokáig így marad :).

Összezárva?? *vakarja a fejét* Bár általában rám kell várni, azért most bejelenthetem, hogy már elkezdtem írogatni a következő fejezetet. Hogy mikor lesz belőle valami nem tudom, de igyekszünk. Most, hogy Germára rátört a lakásfelújítási láz :D :P, biztos kevesebb ideje lesz, de azért megoldjuk.


Igen, olvastam Germa topikjában is, hogy most lakástújít :D Nekem mindegy, mikor lesz folytatás, mert én bírok várni... :D (asszem) Úgy is felejthetelent fogtok alkotni :D És ne pirulj el ezen a dícséreten! :-D

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 28 (kedd), 5:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Erynnis írta:
És ÉN köszönöm, hogy fordítod nekünk, és sikeresen működtök együtt Germával....

Amúgy itt most kíváncsiskodok is egy kicsit...(elvégre azért lenne ez a helyecske itt neked és nekünk :) ) Na szóval! Hogy áltok az Összezárvával Germával? :oops: Egy kicsit szomjazom az ilyen gyöngyökre :D


Igen, Germával remekül egymásra találtunk, remélhetőleg még jó sokáig így marad :).

Összezárva?? *vakarja a fejét* Bár általában rám kell várni, azért most bejelenthetem, hogy már elkezdtem írogatni a következő fejezetet. Hogy mikor lesz belőle valami nem tudom, de igyekszünk. Most, hogy Germára rátört a lakásfelújítási láz :D :P, biztos kevesebb ideje lesz, de azért megoldjuk.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 27 (hétfő), 16:28 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
herika írta:

Még egyszer köszönöm, hogy hétről-hétre figyelemmel kíséred és véleményezed. Nagyon jól esik.


Ez csak terészetes! Egy ilyen jó írást és fordítást nem lehet nem véleményezni, főleg nekem, mikor egy megrögzött kritika vagy nevezzük a nevén: ömlengés író vagyok. :D És ÉN köszönöm, hogy fordítod nekünk, és sikeresen működtök együtt Germával....

Amúgy itt most kíváncsiskodok is egy kicsit...(elvégre azért lenne ez a helyecske itt neked és nekünk :) ) Na szóval! Hogy áltok az Összezárvával Germával? :oops: Egy kicsit szomjazom az ilyen gyöngyökre :D

Pussza! :D

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 26 (vasárnap), 14:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Erynnis írta:
Várjak megint péntekig? *kínkeserve sóhaj* Ki kell bírnom, hogy nem olvassak bele az angolba... az biztos. A magyarul soookkkall jobb, mint angolul, és ez a te érdemed!

PuszPá!


Háát, sajnos kénytelen leszel :) A napi frissítést nem tudom vállalni, bár biztos vannak, akik örülnének neki. Pirulok :oops: a dicséretedtől, nagyon örülök, hogy úgy gondolod jól sikerült a fordítás. Nagy kedvenc a történet, mind nekem, mind Germának, szóval megdolgozunk érte, hogy ilyen legyen. Még egyszer köszönöm, hogy hétről-hétre figyelemmel kíséred és véleményezed. Nagyon jól esik.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 26 (vasárnap), 12:00 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
herika írta:
Feltöltésre vár a Kompromittáló Helyzetek újabb része. Szerintem már sokan vártátok, remélem nem okozott csalódást :wink:


ILYET KÉRDEZNI??? *megpusztul* Még hogy csalódát?? (tudom én, hogy hogy értetted, de ezt muszáj volt leírnom :) ) Húúú... már háromszor olvastam el azt a fejzetet(kb. a történetet is), de nem nagyon tudok betelni vele. :D Mikor akarod enyhíteni kínjaimat? Várjak megint péntekig? *kínkeserve sóhaj* Ki kell bírnom, hogy nem olvassak bele az angolba... az biztos. A magyarul soookkkall jobb, mint angolul, és ez a ze érdemed!

PuszPá!

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 24 (péntek), 19:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Feltöltésre vár a Kompromittáló Helyzetek újabb része. Szerintem már sokan vártátok, remélem nem okozott csalódást :wink:

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 21 (kedd), 20:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Na, feltöltöttem a Shadow követketkező részét.


Igen, Germa szívem, a mardis énem előtérbe került, de azért büszkén látom, hogy te is tanulékony vagy :). Hiába, elég sok mardissal vagy körülvéve :D

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 21 (kedd), 13:46 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 21 (hétfő), 9:05
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest
herika írta:
Kössünk alkut, mit szólsz hozzá? Megkapod az új részt cserébe a Megtalált válaszok új fejezetéért :wink: Mikor is lesz kész? Csak hogy összekapjam magam *vihog*



Ö.... rajta vagyok az ügyön. De ez különben sem fair, ugye tisztában vagy vele? Te már így is előrébb tartasz, mint a többiek. :-D Müködik az a mardis éned, mi?
:wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 21 (kedd), 13:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Germa írta:
És le fogod mindegyiket? *vihog* Elvégre úgysincs mit csinálnod, nem? :lol: *elhajol a hozzávágott tárgyak elől*


Neeeem!! :P Bár van egy threesome, ami felkeltette az érdeklődésem. Ha majd végképp nem lesz, mit csinálnom, elképzelhető, hogy azt előveszem. A kérdés már csak az, lesz-e olyan idő? :roll:

Germa írta:
Én is imádom a fordításaid, mindig remek érzékkel választasz történetet. Így aztán nem is mondhatok más, minthogy mindegyiknek nagyon várom a folytatását. Főleg a.... tudod melyiknek? *kuncog* >:D<


Arra gondolsz, amit mostanság úgy elhanyagolok? Öhm... Rajtavagyok az ügyön. Kössünk alkut, mit szólsz hozzá? Megkapod az új részt cserébe a Megtalált válaszok új fejezetéért :wink: Mikor is lesz kész? Csak hogy összekapjam magam *vihog*

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 21 (kedd), 8:27 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 21 (hétfő), 9:05
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest
És le fogod mindegyiket? *vihog* Elvégre úgysincs mit csinálnod, nem? :lol: *elhajol a hozzávágott tárgyak elől*

Én is imádom a fordításaid, mindig remek érzékkel választasz történetet. Így aztán nem is mondhatok más, minthogy mindegyiknek nagyon várom a folytatását. Főleg a.... tudod melyiknek? *kuncog* >:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 16 (csütörtök), 21:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
(:Réka:) írta:
Nnna, kivégeztem a Szívünk mélyén-t. :) Uff, nagyon tetszett. :) Aranyos egy történet volt. Annak rendjén és módján sírtam, mosolyogtam, és nevettem is rajta. Köszönöm szépen, hogy lefordítottad nekünk.


Nagyon szívesen. És örömmel közlöm, hogy 4 nappal a történet felrakása után, és majd' félévvel az engedélykérés és nem válaszolás után, mikor már azt hittem, úgysem fog válaszolni, megkaptam az engedélyt a fordításra, sőt nem csak erre, hanem akár az összesre. :D
"ha van kedved, bármelyiket lefordíthatod"- írta az író. Így már nem is minősül kalózfordításnak, aminek nagyon örülök.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 15 (szerda), 21:31 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 14 (hétfő), 13:44
Hozzászólások: 107
Tartózkodási hely: Hol itt-hol ott.... :))
Nnna, kivégeztem a Szívünk mélyén-t. :) Uff, nagyon tetszett. :) Aranyos egy történet volt. Annak rendjén és módján sírtam, mosolyogtam, és nevettem is rajta. Köszönöm szépen, hogy lefordítottad nekünk. Igazábl eszembe sem jutott volna, hogy van folytatása, mert így is teljesen kereknek tűnt nekem. Sebaj, ennek is csak külön örülni tudok. :D
Mégegyszer köszönet érte! >:D<

_________________
“Tell me one last thing,” said Harry. “Is this real? Or has this been happening inside my head?”
Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Szívünk mélyén 3/2
HozzászólásElküldve: 2009 április 13 (hétfő), 15:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Akit érdekel, feltettem a Szívünk mélyén 2. fejezetét az LJ oldalamra. Itt található.

http://herika001livejournal.com

Holnap jön a következő és egyben befejező rész.

A történet itt azonban nem zárul még le. A folytatás is készen van, jelenleg bétázás alatt. Amint visszakapom és átnézem, azt is felteszem.

Ráadásul holnap két fejezet is érkezik, hiszen kedd lévén frissülni fog a Shadow is.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 12 (vasárnap), 11:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Sziasztok. Először is mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok. A magam részéről úgy próbálok hozzájárulni az ünnepekhez, hogy felteszem egy újabb fordításom első fejezetét.

Bevallom, nem szoktam olyat csinálni, hogy az író engedélye nélkül közzéteszem a fordítást, de immáron kb. fél éve várok valamilyen visszajelzésre tőle - eredménytelenül. Ezért felhúztam az orrom, és úgy döntöttem, csakazértis felteszem, és pukkadjon meg :D.

Remélem, nektek is tetszeni fog. A fordítás teljesen készen van, naponta fog frissülni, és szerintem mindössze 3 részből fog állni.

Annyit kell tudni róla, hogy SNARRY - aránylag kevés párbeszéddel és jobbára Perselus Piton szemszögéből íródott, de van benne egy röpke SNACO rész is, valamint lényeges, hogy a történetben mpreg utalás van.

Mivel a merengő nem engedélyi kalózfordítások közzétételét, ezért a livejournalos oldalamon lehet olvasni. És mivel kalózfordításról van szó, ezért kénytelen vagyok oly módon korlátozni az olvasáshoz való hozzáférhetőséget, hogy csak azok tudják olvasni, akik barátként bejelöltek, én pedig visszajelöltem őket. BOCSI, ez van.

Még egyszer kellemes ünnepeket.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 07 (kedd), 21:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Tartottam tőle, hogy ma nem sikerül frissíteni. Nem azért, mert nincs kész a fordítás. Azzal szerencsére nincs gond, aránylag sikerült előredolgoznom. Viszont olyan szinten nincs időm semmire, hogy az már csúcs. Füzetet vezetek, hogy mit kell elvégeznem, és szó szerint pipálom, hogy mit sikerült elvégeznem belőle. Sajnos egyelőre az eredmény az, hogy akárhányszor megnézem a listát, egyre több az elvégzendő és egyre kevesebb a pipa. :). De azért nincs vész, már fel is került az új rész a Shadow-ból.

Jó olvasást.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 03 (péntek), 20:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Germa írta:
Dehogynem! :lol: Gyorsan, gyorsan kérjük a következőt. :wink:


Jövő kedden megkapod :wink:

Addig olvasgass Kompromittáló Helyzeteket. Ja, hogy az neked nem újdonság :D - Bocs, akkor várnod kell. :P - Pusza

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 02 (csütörtök), 8:37 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 21 (hétfő), 9:05
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest
herika írta:

És remélhetőleg nem szidtok majd nagyon a függővégért :oops:



Dehogynem! :lol: Gyorsan, gyorsan kérjük a következőt. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 17 (kedd), 15:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Feltöltöttem a Shadow c. Severitus fordítás újabb fejezetét, ami jelenleg éppen engedélyezésre vár a merin.

Addig is lehet olvasni az ffneten és a Livejournalos oldalamon.

És remélhetőleg nem szidtok majd nagyon a függővégért :oops:

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 10 (kedd), 20:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Eljött az a pillanat, amikor büszkén jelenthetem be, hogy a beígért Severitus fordítás 1. fejezete felkerült a Fanfiction.net-re, az Livejournalos oldalamra, és a merin is engedélyre vár.

És az engedélyezésig a linkek:
http://herika001.livejournal.com/
http://www.fanfiction.net/s/4914644/1/Shadow_avagy_az_utolso_ajandek

Xwoman nagyszerű bétázását ezúton is köszönöm.

Jövőben, pedig hetente friss. - Remélhetőleg

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 03 (kedd), 15:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Xwoman írta:
Én is a hetenkénti frissre voksolok.

Bétázásban pedig segíthetek, ha úgy gondolod, megfelelek a célra. :-)


Nem lesz gond a heti frissel - reményeim szerint, főleg, ha sikerül elég tartalékot összegyűjtenem :wink:

És küldtem egy privit.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 03 (kedd), 13:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Én is a hetenkénti frissre voksolok :roll:

Jah, a Kompromittáló helyzetek teccik nagyon, csak lusta deg voltam kritikát írni rá a múltkor, bocsííí :oops:

Bétázásban pedig segíthetek, ha úgy gondolod, megfelelek a célra. :-)

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 03 (kedd), 13:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
0Szandra0 írta:
:wink: Fanfiction rajongók elhalálozásának legfőbb oka: függővég után több hetes szünet. Garantált népírtás :lol: 8)


Értem én értem. Végül is igazatok van. Bár egy hétnyi várakozásba is bele lehet halni :-P - és azt - adva az eredeti írást - nem tudom garantálni, hogy nem lesznek függővégek :D

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 02 (hétfő), 17:19 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 21 (szombat), 17:26
Hozzászólások: 11
(:Réka:) írta:
Legyen inkább 2. :roll: :wink: Nehogy egy függővégnél érjen egy nagy szünet. *Fő a biztonság!* :lol:

:wink: Fanfiction rajongók elhalálozásának legfőbb oka: függővég után több hetes szünet. Garantált népírtás :lol: 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 02 (hétfő), 14:00 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 14 (hétfő), 13:44
Hozzászólások: 107
Tartózkodási hely: Hol itt-hol ott.... :))
0Szandra0 írta:
1 voks a várakozásra megfelelő fejezetszám eléréséig, hogy hetente lehessen friss.

Legyen inkább 2. :roll: :wink: Nehogy egy függővégnél érjen egy nagy szünet. *Fő a biztonság!* :lol:

_________________
“Tell me one last thing,” said Harry. “Is this real? Or has this been happening inside my head?”
Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 02 (hétfő), 0:12 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 21 (szombat), 17:26
Hozzászólások: 11
herika írta:
A kérdésem pedig a következő: Érdekel-e így is a történet, vagy fordítgassak lelkesen, és majd később töltögessek? 3 fejezet kész van, és két hét alatt biztos, hogy összejön még néhány fejezet tartalék gyanánt

Még egyébként is béta kerestetik hozzá, mert nem akarom Germát leterhelni az összes írásommal :) :wink:


SzVSz inkább várnék rá most pl. 3hetet, de még többet is, ha utána rendszeresen hetente lehetne friss. Nem szeretek sokat várni és nem csak azért mert türelmetlen vagyok (persze az sem utolsó szempont), hanem mert egy hét alatt is felejt az ember, de nem, hogy 2 alatt, és mi van akkor ha ráadásul még 2 hét alatt sem sikerül felrakni mert ugye senki sem az FF írásnak él. Most még nem kezdtünk bele, nem tudom milyen, nem is hiányzik, persze imádnám, ha olvashatnék severitust, de egyenlőre könnyebb várni rá heteket tudatlanul, mint 2-3hetet úgy, hogy rágom a körmöm mi lesz tovább.

1 voks a várakozásra megfelelő fejezetszám eléréséig, hogy hetente lehessen friss.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 01 (vasárnap), 20:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Halihó mindenkinek!

Azt már sokan tudjátok, hogy hetente érkezik a Snarry fordításom egy-egy új fejezete, de azt talán kevesebben, hogy megkaptam az engedélyt egy új fordításra is.

Ez a történet egy - jelenleg is írás alatt álló - Severitus, amibe első olvasásra beleszerettem, és francia nyelvről fordítják angolra. Én pedig majd angolról magyarra.

Aránylag gyorsan - mondjuk két héten belül - el tudom kezdeni a feltöltését, de azt nem tudom megígérni, hogy hetente fog frissülni. Max. két hetente, és amikor végzek a Kompromittáló helyzetekkel, akkor normalizálódik a helyzet.

A kérdésem pedig a következő: Érdekel-e így is a történet, vagy fordítgassak lelkesen, és majd később töltögessek? 3 fejezet kész van, és két hét alatt biztos, hogy összejön még néhány fejezet tartalék gyanánt

Még egyébként is béta kerestetik hozzá, mert nem akarom Germát leterhelni az összes írásommal :) :wink:

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 15 (vasárnap), 20:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Sziasztok erre tévedők!

Tudom, hogy mára ígértem az Elérhetetlenen is túl befejező részét, de ebből ma már nem lesz semmi. Az utóbbi két és fél napot szinte teljesen az ágyban töltöttem, mert engem is ledöntött az influenza $sick , és bár írtam én rendületlenül, nem lettem kész. Jelenleg 13 oldal van meg, és még van vissza pár oldal. Ám mivel holnap és holnapután is többnyire itthon leszek, van remény, hogy kész legyek vele.

Szóval bocsi az érdeklődőktől. :-( :-<

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 06 (péntek), 23:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Sziasztok!
Van két jó hírem. Legalábbis remélem, hogy az.
Az egyik, hogy ma elkezdtem feltölteni egy Snarry fordítás 1 fejezetét, ami remélem el fogja nyerni a tetszéseteket.
Címe: Kompromittáló helyzetek - és jelenleg engedélyezésre vár a merin.

A másik, hogy holnap viszont az Elérhetetlenen is túl c. írásomat frissítem, és néhány napon belül be is fejezem.
(ez viszont nekem okoz megkönnyebbülést, mert már nagyon nyomta a lelkem :) )

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 23 (kedd), 20:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Szia mindenkinek. Kicsit rég hallattam a hangom, szóval itt az ideje. :D

Ezúttal - a Karácsony alkalmából - egy meglepetés Snarry fordítással jelentkezem. Ezzel szeretnék mindenkinek Boldog, Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánni.

És tervben van a két ünnep között az Elérhetetlenen is túl c. írás frissítése, és ha minden jól megy, akkor a végső fejezet feltöltése is.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 19 (kedd), 14:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 11 (szombat), 22:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Anywhere and everywhere
A Mi lett volna, ha... mellett azt várom legjobban, de inkább várok még, hogy egybe olvashassam, mert nagyon nem szeressük a függővégeket :wink: (Jah, és ha már... az előbb említettről valami hír? :lol:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Elérhetetlenen is túl
HozzászólásElküldve: 2008 augusztus 19 (kedd), 12:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Ismét írtam egy keveset az Elérhetetlenen is túl c. írásomhoz. Már máshol is feltettem a kérdést, de itt is megteszem.

Ez elvileg az utolsó előtti fejezet lesz. Eléggé függővéges lett. A kérdés pedig az: Feltegyem-e így ilyen állapotában (11 oldal), vagy megvárjátok a következő részt, és a kettőt egyben teszem fel, ami azt is jelenti, hogy be lesz fejezve.

Nos, a labda fel lett dobva, lehet gondolkodni.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 25 (szerda), 16:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Ezúttal saját írással jelentkeznék, ha még érdekel valakit *körülnéz*. Kész vagyok a Horcrucok nyomában c. írásom legújabb fejezetével, de meglehetősen függővéges lett a fejezet vége. Kérdés: hagyjam így, és kivárjátok - ezútttal nem egy év, ígérem - a folytatást, vagy inkább valami megnyugtatóbb véget szeretnétek kapni? Az persze még 1-2 napot igénybevesz. Nem sokat, mert a fejemben már összeállt ;-), csak írott formába kell ölteni.

Más: Házasság Köve 30. kb péntek tájékán
Elhagyva: Elértem azt a részt, ahol a múltkor sikerült kitörölnöm (15 oldal a 40-ből)

Amint a Horcruxokkal kész vagyok, nekiesek az Elérhetetlenen is túlnak, és akkor már be is fejezem.
Utána csak elboldogulok 2 saját írással, meg két fordítással, + bétázás(ok)kal?

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 10 (kedd), 16:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Ez most ismét nem saját, de talán akadnak olyanok, akik ezt is várják.

Elhagyva 46. rész. Vágott verzió
http://www.fanfiction.net/s/2452933/46/Elhagyva

Vágatlan verzió:http://enelen.insanejournal.com/2372.html#cutid1

A történetből már csak 1 rész van vissza. Fordításával igyekszem, ha ismét nem leszek olyan hülye, hogy kitörlök 15 oldal kész fordítást.

MÁS:
Házasság köve 28. fejezet - holnap

És elkezdtem írni a Horcruxok nyomába c. saját fic következő részét. Egyelőre másfél oldal, de a fejem már tele van vele, csak némi időre van szükségem, hogy le is írjam. Szóval, ha van valakinek elfekvőben egy használt, de jól működő időnyerője, én vevő vagyok rá. :-D

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 22 (csütörtök), 14:57 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 14 (hétfő), 13:44
Hozzászólások: 107
Tartózkodási hely: Hol itt-hol ott.... :))
Nagyon jó volt az új Mi lett volna, ha... >:D< Gratula! ;) Várom a folytatást! :D Puszi, Réka :x

_________________
“Tell me one last thing,” said Harry. “Is this real? Or has this been happening inside my head?”
Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 21 (szerda), 20:32 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 13 (csütörtök), 18:37
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Piton kúria (Mohács)
Herika a ff. neten hagytam véleményt a Mi lett volna ha...-hoz. Nagyon tetszett az új feji, :D csak kár, hogy olyan lassan van belőle újabb feji. De a jó fejezethez idő kell, és én kivárom. ;) Kíváncsian várom majd a folytatást belőle, és már nagyon várom a holnapi HK is. 8->


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 21 (szerda), 18:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
williams írta:
Szia. A horcruxok nyomában című művedről érdeklődnék, hogy mikorra várható a folyatása.


Szia,
Hát ez jó kérdés volt. :-( Szegény Horcruxok mindig a legvégére marad. Mostanában tényleg elhanyagoltam. Mindenesetre megígérem, hogy előveszem, leporolom, jócskán visszaolvasom, mert becsülettel bevallom, hogy már el is felejtettem, hol tartottam, és nekiesek. Azt ugyan nem ígérem, hogy holnap már lesz is belőle valami, de abba nem hagyom, ez biztos, és be lesz fejezve.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 21 (szerda), 17:17 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 május 11 (vasárnap), 20:47
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Ahol éppen vagyok...
Szia. A horcruxok nyomában című művedről érdeklődnék, hogy mikorra várható a folyatása.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 21 (szerda), 15:03 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 14 (hétfő), 13:44
Hozzászólások: 107
Tartózkodási hely: Hol itt-hol ott.... :))
herika írta:
Hát, remélem örültök. Ma hajnalban, miután a vihar felébresztett, átnéztem a Mi lett volna, ha... már soron következő részét. Arra ugyan nem volt időm, hogy már fel is tegyem, de mihelyt hazaérek, az lesz az első dolgom.

Szóval most már csak tényleg néhány óra.

Házasság Köve 25. - nagy valószínűséggel holnap . Tulajdonképpen már befejeztem, de még egyszer át akarom nézni, mielőtt visszaküldöm CP-nek.


Szuper! :wink: Nagyon várom már :!:

_________________
“Tell me one last thing,” said Harry. “Is this real? Or has this been happening inside my head?”
Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 21 (szerda), 12:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Hát, remélem örültök. Ma hajnalban, miután a vihar felébresztett, átnéztem a Mi lett volna, ha... már soron következő részét. Arra ugyan nem volt időm, hogy már fel is tegyem, de mihelyt hazaérek, az lesz az első dolgom.

Szóval most már csak tényleg néhány óra.

Házasság Köve 25. - nagy valószínűséggel holnap . Tulajdonképpen már befejeztem, de még egyszer át akarom nézni, mielőtt visszaküldöm CP-nek.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 15 (csütörtök), 15:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Nem ez még mindig nem a saját történet. A Házasság Köve 24. része már kész. Ha egyszer hazaérek, visszaküldöm a bétázott verziót CP-nek. Ez azt jelenti, hogy ma nagy valószínűséggel olvasható lesz az új rész. És nem, ebben még nem szerepel Perselus :P

A Mi lett volna, ha... alakul, de még nem vagyok vele megelégedve, szóval finomítgatok rajta itt-ott.

Az Elhagyva frissítésről még mindig nincs hírem, mindössze az, hogy elég jól haladok - én mércémmel nézve - az utolsó rész fordításával, és remélhetőleg azt is hamarosan tovább tudom küldeni ENELEN-nek. Hogy ő mikor tudja majd feltenni, azt nem tudom sajnos. Annyit tudok csak tenni, hogy nyaggatom egy kicsit.

Egyelőre ennyi, mert a másik két történetem jelenleg akadozik.[/i]

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 02 (péntek), 16:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Mint észrevettétek, nem lett feltöltve a Mi lett volna, ha új fejezete. Viszont elkezdtem a régi, már meglevő részeket is feltölteni a merengőre. Amint azzal készen vagyok, jöhet az új rész. Nem túl hosszú, inkább átvezető rész de azért remélem, tetszeni fog. Valószínűleg elsőként, mint mindig az ffnet-re kerül fel, de a Lumoson és itt is fenn lesz. Az utolsó előtti részt is átnézem, mert emlékeim szerint rengeteg hiba maradt benne. Azért is nem került fel anno a Lumosos oldalra. Szóval most már tényleg a finisben az új rész. Kitartás :-)

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 27 (vasárnap), 10:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 13 (csütörtök), 18:37
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Piton kúria (Mohács)
Jaj, de jó Herika. :D Akkor esetleg ma meg is kapjuk? 8-> $pray


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 22 (kedd), 20:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 29 (szerda), 15:22
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: a gép előtt:)
*örömköd,örömköd,örömköd*
De jó! :D

_________________
Kép
Talán egy könyvben vagyok egy betű.Talán egy szó.Talán egy költemény.Mit tudom én.
Csak azt tudom, hogy nagyon szomorú lehet az a mondat,mit kiolvas belőlem valaki,ha letette a tollat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1330 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség