Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:06

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1330 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 02 (kedd), 19:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Visszaértem a hosszú hétvégéről. Szép volt, jó volt, elég volt. :)

Shadow új része engedélyezésre vár.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 29 (péntek), 6:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 20:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
herika írta:
Kompromittáló Helyzetek legújabb része engedélyezésre vár. És már most feltettem, mivel már ma este utazunk sok napnyi netmentes helyre :)


Szia!

Hála és köszönet neked :) Nagyon, nagyon, nagyon tetszett az új rész :)

Szió!

D.G.

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 28 (csütörtök), 15:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Kompromittáló Helyzetek legújabb része engedélyezésre vár. És már most feltettem, mivel már ma este utazunk sok napnyi netmentes helyre :)

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 27 (szerda), 15:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
draco girl írta:
herika írta:
Mindenkinek köszönöm a gratulációt, nagyon örültem neki. Egyben jelzem, hogy felkerült a Shadow következő része is, lehet olvasgatni.

A körtörténet második fejezetével még nem haladtam, jelentem kicsit időhiányban szenvedek (még mindig vagyok bármilyen elfekvő időnyerőre)

És itt is jelzem, hogy kivételesen a Kompromittáló Helyzetek következő fejezete a szokott időponttól eltérően csütörtökön kerül fel, mivel pénteken elutazom és csak hétfő este érek haza. Ugye rendi vagyok? :)


Shadow elolvasva, megkritizálva :)
A körtörténet epekedve várva :)
A Kompromittáló helyzetek? Te vagy a legrendesebb :)

Pussz!

D.G.


Shadow: lsd. Draco Girl :) Imádtam!
Körtörténet: Szintúgy D.G! Várom, várom! :D
Komp. Hely.: Szintúgy, de szintúgy, és tudd, hogy IMÁDLAK!!! Így még én is el tudom olvasni, mert péntek reggel megyünk kirándulni, és csak szombat este jövünk haza. :D SZÓVAL NAGYON, DE NAGYON IMÁDLAK!!

Köszöntem! :)

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 27 (szerda), 5:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 20:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
herika írta:
Mindenkinek köszönöm a gratulációt, nagyon örültem neki. Egyben jelzem, hogy felkerült a Shadow következő része is, lehet olvasgatni.

A körtörténet második fejezetével még nem haladtam, jelentem kicsit időhiányban szenvedek (még mindig vagyok bármilyen elfekvő időnyerőre)

És itt is jelzem, hogy kivételesen a Kompromittáló Helyzetek következő fejezete a szokott időponttól eltérően csütörtökön kerül fel, mivel pénteken elutazom és csak hétfő este érek haza. Ugye rendi vagyok? :)


Shadow elolvasva, megkritizálva :)
A körtörténet epekedve várva :)
A Kompromittáló helyzetek? Te vagy a legrendesebb :)

Pussz!

D.G.

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 26 (kedd), 19:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Mindenkinek köszönöm a gratulációt, nagyon örültem neki. Egyben jelzem, hogy felkerült a Shadow következő része is, lehet olvasgatni.

A körtörténet második fejezetével még nem haladtam, jelentem kicsit időhiányban szenvedek (még mindig vevő vagyok bármilyen elfekvő időnyerőre)

És itt is jelzem, hogy kivételesen a Kompromittáló Helyzetek következő fejezete a szokott időponttól eltérően csütörtökön kerül fel, mivel pénteken elutazom és csak hétfő este érek haza. Ugye rendi vagyok? :)

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára herika 2009 május 27 (szerda), 8:38-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 24 (vasárnap), 15:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 21 (hétfő), 9:05
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest
Szia!

Én is nagyon-nagyon-nagyon gratulálok (itt is) és virágesőt dobálok, meg dícshimnuszt zengek. Igazán ügyes vagy, megérdemelted!

Láttam az író véleményét, tök jó, hogy tényleg eljött erre, és megnézte, mit csinálsz, sőt még hagyott egy véleményt is. Ez nagyszerű *lelkesedik*

Nagyon köszi a Megtalált válaszokhoz írt véleményedet, jól esett mint mindig. Külön öröm látni, hogy annak ellenére, hogy előolvasod, hagysz nekem néha néha egy véleményt. Ahogy ezt anno az Egymás felénél is tetted. *megölelget* Sokat jelent, még mindig. :) *még mindig örül a barátságodnak, még akkor is ha mostanában alig találkozunk a gép előtt*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 24 (vasárnap), 0:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 20:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
Csatlakoznék a gratulálók népes táborához :)

=D> =D> =D>

Szép volt :)

Üdv!

D.G.

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 23 (szombat), 17:20 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
herika írta:
Elég sokat levelezek Keinával...

Ami a többi történetet/fordítást illeti, van pár a tarsolyomban, de azokra még válasz várok....

Egyelőre élvezem a "sikert" új erőre kaptam a fordításhoz tőle.
Na, kicsit bő lére eresztettem magam. Puszi


Húú... :D

Először mikor olvastam Keina véleményét valami furcas érzés volt bennem. De nem tudtam, hogy miért. Hát mert ANGOLUL VOLT! És az eredeti író meg FRANCIA. Háát... végül rájöttem. :)

A fordításokhoz én minden erőmmel bíztatlak meg minden. :D Biztos nagyon szupi lesz, és örülnék, ha az író befejezné. :) *reménykedik*

SSFL válaszához írtad, hogy egy kicsit megszenvedett az oldallal. Na ezen annyira jót nevettem, ahogyan elképzeletm hogy kimeredt szemekkel, kínlódó arccal keresi a kereső mezőt. Persze minden tiszteletem az övé - és a tiéd -, de elképzelni azért muris volt.

Puszi! :)

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 22 (péntek), 22:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
SSFL írta:
Kedves Herika!

Én is szeretnék Neked gratulálni a kiemeltséghez, megérdemelted, hogy ott legyél! _U_ _U_ =D> A történet különleges helyet foglal el a szívemben, és nem győzök Neked hálát mondani, amiért úgy döntöttél, hogy lefordítod. Az én angol tudásom elég csekélyke, bár valamennyit megértek, de sajnos nem annyira, hogy elolvassam az eredetit. Láttam, hogy az írónő is írt véleményt, és nekem is hihetetlenül jólesett ott látni a nevét, pedig én csak olvasója vagyok a történetnek. :) Mégegyszer gratulálok, és remélem még sok-sok történettel, fordítással fogsz minket megajándékozni! :)

Puszi!


Nagyon szépen köszönöm, én is gratulálok NEKED, mert te is megérdemelted. Keina tényleg jó fej, hogy írt, e-mailben megírta, hogy kicsit megszenvedett a merengővel, mivel egy kukkot sem értett, de meg akart lepni. HÁÁÁT... sikerült :)

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 22 (péntek), 22:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Erynnis írta:
Szia! :D

Tudod, hogy én is eszméletlenül örülök annak, hogy az író írt véleményt? Mert... ez annyira jó lehet. Hogy az író, veszi a "fáradtságot", megkukkantja a történetet, és ír véleményt. Borzasztó jó érzés lehet. Én is... nagyon örülök. De nem tudom miért, elvégre nem nekem írt, nem én fordítom... de nagyon örülök. És boldog vagyok itt.

Veled örülök. :D *idióta vigyor*

Az ilyen írókat csipázom ám ezerrel. :D Jófej lehet szerintem. Kíváncsi vagyok, mit válaszolsz neki. :)


Elég sokat levelezek Keinával, mivel az angol verzió sem hibától mentes, és bizony, ha egy fél mondat kimarad a fordításból, nem igazán jövök rá, mit is akar jelenteni az EGÉSZ mondat. :D - Na ilyen kapom el Keinát, merthogy franciául biza nem tudok. 8) Szerencsére ő azonban angolul igen, és nagyon segítőkész :). Amikor a 35 fejezethez írtam neki véleményt, megemlítettem, hogy a magyar vélemények száma már 100 fölött van és megadtam a linket, de arra nem gondoltam, hogy megküzd a magyar oldallal és véleményt is hagy :) - tényleg nagyon jól esett, ezt már meg is írtam neki, de azért persze a véleményét is megválaszolom.

Ami a kiemeltséget illeti, nagyon jól esett, el sem akartam hinni, bár a történet maga megérdemli ezt a helyet. Az, hogy ezt az én tolmácsolásomban sikerült elérnie csak ráadás :D, de örülök, hogy velem örülsz/örültök.

Ami a többi történetet/fordítást illeti, van pár a tarsolyomban, de azokra még válasz várok. Két Snarry történetről van szó, az egyik meglehetősen PWP jellegű, tehát a merengőre biztos nem kerül fel, a másik történet attól függ, hogy az írónak áll-e szándékában befejezni, mert még van vissza 3 rész, ám tavaly augusztus óta nem írt hozzá. És miután egy 3 részes sorozatról van szó, kár lenne befejezetlenül hagyni. :) Ám az még a jövő zenéje.

Egyelőre élvezem a "sikert" új erőre kaptam a fordításhoz tőle.
Na, kicsit bő lére eresztettem magam. Puszi

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 22 (péntek), 21:55 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 15 (vasárnap), 0:05
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Budapest, lélekben az alagsorban Perselusnál és Dracónál
Kedves Herika!

Én is szeretnék Neked gratulálni a kiemeltséghez, megérdemelted, hogy ott legyél! _U_ _U_ =D> A történet különleges helyet foglal el a szívemben, és nem győzök Neked hálát mondani, amiért úgy döntöttél, hogy lefordítod. Az én angol tudásom elég csekélyke, bár valamennyit megértek, de sajnos nem annyira, hogy elolvassam az eredetit. Láttam, hogy az írónő is írt véleményt, és nekem is hihetetlenül jólesett ott látni a nevét, pedig én csak olvasója vagyok a történetnek. :) Mégegyszer gratulálok, és remélem még sok-sok történettel, fordítással fogsz minket megajándékozni! :)

Puszi!

_________________
..."Meg a minderre lazán boruló, gazdagon redőzött talárt, aminek hullámai szárított, halálba fáradt növények illatát rejtik, sötét titkokat, és Őt.
Őt."
(P.P. - S.S. by: Draconia)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 22 (péntek), 20:22 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
Szia! :D

*ezerrel vigyorog*

Húú... most hogy írtad, megnéztem a véleményeket, és tényleg. :D Ilyenkor nagyon örülhetnek már az emberek. És nem csodálom hogy nehéznek találja a nyelvezetet, no meg , hogy nem tudja olvasni. Elvégre, a magyar nyelv, az egyik legnehezebb nyelv. És emellett, nekünk vannak ékezeteink is, amit ők szerintem csak vért izzadva tudnának normálisan kimondani.

Tudod, hogy én is eszméletlenül örülök annak, hogy az író írt véleményt? Mert... ez annyira jó lehet. Hogy az író, veszi a "fáradtságot", megkukkantja a történetet, és ír véleményt. Borzasztó jó érzés lehet. Én is... nagyon örülök. De nem tudom miért, elvégre nem nekem írt, nem én fordítom... de nagyon örülök. És boldog vagyok itt.

Veled örülök. :D *idióta vigyor*

Az ilyen írókat csipázom ám ezerrel. :D Jófej lehet szerintem. Kíváncsi vagyok, mit válaszolsz neki. :)

A feji azonban már felengedve, elolvasva, véleményezve... ezer százalék, hogy ez is hozzájárul az örömömhöz. Szinte az egészet végigvigyorogtam. És még most is itt vigyorgok ezerrel. :D :D :D :lol:

Gratulálok itt hozzá, és veled örülök a vélemény és a kiemeltség miatt. *még mindig vigyorog*

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 22 (péntek), 18:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Erynnis írta:
Szió:)

Itt is Gratulálok a kiemeléshez! Nagyon jó, és teljesen megérdemled. :D

Mégegyszer gratesz hozzá! :)


Nagyon szépen köszönöm, borzasztóan jól esett. Ez is, és az is, hogy Keina - az író is ellátogatott az oldalra és hagyott véleményt. Tök jó volt olvasni :D

És egyúttal, ha már erre járok, szólok, hogy feltöltöttem a Kompromittáló Helyzetek következő részét. Az LJ-men már olvasható, a merin engedélyre vár.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 22 (péntek), 16:16 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
Szió:)

Itt is Gratulálok a kiemeléshez! Nagyon jó, és teljesen megérdemled. :D

Mégegyszer gratesz hozzá! :)

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 20 (szerda), 18:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 20:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
herika írta:
Felkerült a Szívünk mélyén utolsó részlete. Engedélyezés után olvasható.

Remélem, tetszett.


A körtörténet első fejezetét megírtam, ha minden úgy alakul, ahogy tervezem, akkor talán ma sikerül az első világot is megírni. Utána, ha érdekel valakit, akkor szívesen elküldöm neki, hiszen az egész akkor érdekes, ha nem egyedül vágnék neki a megírásának. Szívesen látnám/olvasnám, ki milyen világba helyezné Harryt.


Hali!

Betegség miatt kissé megkésve, de itt vagyok és nagyon szeretnék én is benne lenni :)
Ötletem tenger sok van, kíváncsi lennék, hogy beleillik-e a Te elképzelésedbe :)

Pussz!

D.G.

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 19 (kedd), 19:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Germa írta:
Szió! Engem is érdekelne, hogy mit írtál. *szépen néz*


Oké, drága, amint meg tudom írni, te is megkapod. Kicsit felgyorsultak az események körülöttem, de igyekszem.


Shadow 11. fejezet feltöltve - mindenkinek jó olvasást!

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 17 (vasárnap), 19:58 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 21 (hétfő), 9:05
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest
Szió! Engem is érdekelne, hogy mit írtál. *szépen néz*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 17 (vasárnap), 17:33 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
Szió:)

Nekem majd elküldheted, kíváncsi vagyok rá milyen lett az első és a második is. :D Szerintem az e-mailen.

És akkor én is pötyögök hozzá valamit. Mert ugyebár adva van a lehetőség, az alap, és szárnyalhat a fantázia. :D És jó, mert a saját kedvünkre lehet alakítni, míg azt akár más író megváltoztathatja(itt erősen Draco Girl felé kacsingatok, meg a többi ezt olvasó felé)
De persze Te is írhatnál még hozzá fejiket, ha már lenne néhány. :D És lenne ötleted... *pofa becsuk*

Jujj... már nagyon várom. Kíváncsi leszek, mi lesz ebből. :D

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 17 (vasárnap), 11:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Felkerült a Szívünk mélyén utolsó részlete. Engedélyezés után olvasható.

Remélem, tetszett.


A körtörténet első fejezetét megírtam, ha minden úgy alakul, ahogy tervezem, akkor talán ma sikerül az első világot is megírni. Utána, ha érdekel valakit, akkor szívesen elküldöm neki, hiszen az egész akkor érdekes, ha nem egyedül vágnék neki a megírásának. Szívesen látnám/olvasnám, ki milyen világba helyezné Harryt.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 17 (vasárnap), 11:18 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
draco girl írta:

Először is :) Imádtam :)

Másodszor az a történet és a továbbírás lehetősége engem is érdekelne :) Szívesen belekapcsolódnék, ha még lenne hely nekem is :) Mindig is akartam vmi ilyet írni :)

Pussz

D.G.


Én örülnék neked Drágaszág!! :D

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 16 (szombat), 13:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 20:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
herika írta:
Kompromittáló Helyzetek 15 fejezet Fenn van!

Erynnis: Ha gondolod, összekapom magam, megírom az első 2 fejezetet, mert nagyjából úgyis a fejemben van, és valahogy - e-mail, msn - átküldöm, hogy lásd, miről van szó. Akkor te is jobban tudsz dönteni.


Először is :) Imádtam :)

Másodszor az a történet és a továbbírás lehetősége engem is érdekelne :) Szívesen belekapcsolódnék, ha még lenne hely nekem is :) Mindig is akartam vmi ilyet írni :)

Pussz

D.G.

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 16 (szombat), 12:49 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
Rendben, jöhet nekem a két fejezet! E-mailen is, vagy msn-en is. Ha az msn címem kell, akkor szólj, és megírom egy pü-ben. :)
e-mail: erynnis@citromail.hu


Más! A fejezet most is nagyon jó lett! Kár, hogy már csak tíz van... :roll: De utánna jön az Lj-s... :D *tenyérdörzsi*

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 15 (péntek), 20:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Kompromittáló Helyzetek 15 fejezet Fenn van!

Erynnis: Ha gondolod, összekapom magam, megírom az első 2 fejezetet, mert nagyjából úgyis a fejemben van, és valahogy - e-mail, msn - átküldöm, hogy lásd, miről van szó. Akkor te is jobban tudsz dönteni.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 15 (péntek), 16:41 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
Szió!

Először is: Örömmel olvasom a lányod jobbulását! :)

Másodszor: Nekem tetszik az ötlet, már vagy öt perce a döntésen vacilálok. Én akár benne is lennék... :D Szerintem lehetne belőle valami. :D Az alapötlet nekem is tetszik, csak akkor meg kéne mondjuk adnod magát a varázsigét, amit Harry használ, meg amivel a világok között tud ingázni... mert én ahhoz totálisan sík vagyok, és el kéne kezdeni. Esetleg folytatnám. :D Ha felraknád, akkor megpróbálnám, és összehoznék valamit... nem hagynálak cserben! Vagyis nem hiszem...

Na szóval! Megpróbálhatjuk, és szerintem lennének még bátor jelentkezők. Csak azt nem tudom, hogy ilyenkor hogyan kell a kritikákra válaszolni... vagy az mivel a mi szerzeményünk, ezért megjelenik a "kritikák megtekintése" részben? Vagy menne - ebben az esetben - hozzád? Ezt nem igazán tudom. De szerintem valahogyan úgy lehet, hogy mivel az a saját nevünk alatt van, így annak a fejezetnek megkapjuk mi a véleményeket... Inkább most befejezem. :D (remélem ki tudtál belőle valamit bogozni...)

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Egy új fic ötlet
HozzászólásElküldve: 2009 május 15 (péntek), 10:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Felmerült a fejemben a fanfic ötlete. Már nem mostanában, de valahogy nem akar kimászni belőle, hanem mint egy jó kis faszú rágja az agyam :D

Mivel azonban időm nincs megírni az egészet, arra gondoltam, körtörténet alapján még mindig össze lehetne hozni, ha vannak még vállalkozó emberek, akik beszállnának és látnak benne lehetőséget. Pl. úgy, hogy elkezdeném, feltenném az első két fejezetet, aztán jöhetnek a bátor írók :)

A történet alapötlete nem tőlem származik, hanem egy olvasott ficből, ami eléggé ellaposodott néhány fejezet múlva, de az alap az tetszik. Az ötletet beírom a "Amiket én szívesen olvasnék..." topicra, és várom a visszajelzéseket. Azt is lehet mondani, hogy hülyeség :D :roll:

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 15 (péntek), 8:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat. A lánykám alakulgat. Egy vírus megtámadta az immunrendszerét, és a bélflóráit. 4 napig nem igazán evett és szinte nem ivott, így félő volt, hogy kórház lesz belőle, de úgy néz ki, már túl vagyunk a nehezén. *megtörli a homlokát*

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 15 (péntek), 7:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 20:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
Erynnis írta:
Jobbulást a lányodnak! $rose

Remélem, nincs semmi komolyabb baja!

Teljesen érthető a sietséged, és szívesen!


DG is jobbulást kíván neki, remélem semmi komoly :)

Pussz!

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 13 (szerda), 9:58 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
Jobbulást a lányodnak! $rose

Remélem, nincs semmi komolyabb baja!

Teljesen érthető a sietséged, és szívesen!

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 13 (szerda), 8:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Erynnis írta:
Szió :D


Majd azért a Shadow-ot olvasd át mégegyszer, mert néhány gondolatjel lemaradt! Ide adok egy kis segítséget!



Időközben én is észrevettem, de köszi, hogy jelezted. Nagyon siettem, mert beteg a lányom, és csak annyi időt töltöttem a gépnél, amíg feltöltöttem. És miközben széthúztam a sorokat, hogy kicsit olvashatóbb legyen, kitöröltem néhány gondolatjelet.

Ha látsz még bármilyen hibát, szólj nyugodtan, ezeket javítom, mihelyst lesz egy lélegzetnyi időm.

Köszi

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 13 (szerda), 8:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
Szió :D

Én lemaradtam mindkettőröl tegnap, mert szinte beájultam az ágyikómba... de ma pótoltam. A szívünk mélyénhez, majd írok valamikor véleményt. :D

Majd azért a Shadow-ot olvasd át mégegyszer, mert néhány gondolatjel lemaradt! Ide adok egy kis segítséget!

"A reakciódból ítélve nem elég gyakran. Harry rendszeresen írt a nyáron, és egyszer sem utalt arra, hogy nem látják szívesen." Itt.

És itt: "Mindig tudtam, hogy Harry családja sok szempontból nem ideális. Mrs. Figg, a kvibli szomszéd feladata volt, hogy rajta tartsa a szemét.

Az ő beszámolói jelezték, nem úgy viselkednek vele, mint az unokatestvérével, és a bánásmódjuk hagy maga után valami kívánnivalót. Mindamellett sosem beszélt kimondottan rossz bánásmódról. Figyelembe véve a védőfalak erősségét, amelyek az ő biztonságát szolgálták, csekély megfizetendő árnak tűnt.

Piton a fogát csikorgatta, de nem válaszolt. Mit gondolt ez a vén bolond?

Ugyanakkor, osztottam a félelmed - noha más okból -, hogy Harry gőgössé és gyengévé válik, ha olyan emberek nevelik fel a mi világunkban, akik túlságosan is jól ismerik az értékét. Egy varázsló család Harry Potterként nevelte volna fel, a híres hősként, és nem magának köszönhetően... És méltón szülei sikerességéhez. Azzal, hogy a mugli családjánál maradt, lehetősége volt normális gyerekként felnőni."


Nem tudom, hogy a pirosnál jelzett sort külön akartad-e rakni, új sorba, mert ha igen, akkor oda is kellene egy szertintem :D

Pusszantás! :D *elslattyog*

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 12 (kedd), 15:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Engedélyezésre vár a Szívünk mélyén következő része. Jó olvasást

Ma még érkezek egy Shadow-val is :) Kicsit később :)

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 10 (vasárnap), 15:31 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
Amint lesz időm rá, meg fogom nézni az biztos. És várom, hogy itt is olvashassam, majd véleményezzem megint. :D

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 10 (vasárnap), 13:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Lassan, de biztosan leküzdöm felülkerekedem az LJ feltöltés nehézségein. Ennek eredményeképp tegnap feltöltöttem a Szívünk mélyén folytatását.
A címe: A tolvaj és a boszorkány

És mivel időközben megkaptam az engedélyt a fordításra, elkezdem feltenni ide a Merengőre is.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 08 (péntek), 18:58 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
herika írta:

Nem tudom, én vagyok-e a szokásosnál is bénább, vagy az LJ szórakozik velem, de képtelen vagyok normálisan feltenni a fejezetet. Pedig már szenvedek vele egy ideje. :evil: :evil:


8) Nyugi! :D A türelem csodákra képes. (ma egész nap ezt hajtogattam: peace and love forever... na meg Gandhiztam, életbölcseleteket hajtogattam... :D ) Ma nagyon megszállt a türelem, a jóság, a béke. (és így mentem a többiek idegére)

Tudod, csak nyugodtan, vagy ha végképp nem megy, akkor nyomkodj egy kis stresszlabdát, vagy valamilyen keményebb szivacsot. :D *elslattyog*

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 08 (péntek), 18:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Erynnis írta:
Hát tényleg szörnyűséges... most olvastam a LJ-n. Nem tudok ott komit írni... (azt írja, nincs ilyen bejegyzés, ahova küldeni akarom... pedig én az új hozzászólásra mentem rá) Majd akkor kapsz a kritikáknál, de amúgy is bemásoltam volna :D Vagy újat írtam volna... *még mindig vihog*

ÖÖÖ... *értetlenül pislog* Én nem találom az új fejit az oldaladon.... pedig az előbb olvastam el... Én komolyan ennyire szerencsétlen vagyok? Vagy ez a feltöltéssel van? Na mind1.

Annak viszont örülök, hogy megkaptad az engelyét a Szívünk Mélyére, mert nagyon szeressük ám azt - Én és én. És nemsokára jön a folytatása. Igaz megtaláltam(vagy egy tíz perc alatt), de nem olvastam bele. :D Kibírtam. :D

Szóval: Nekem nagyon, de nagyon tetszik... :D


Nem tudom, én vagyok-e a szokásosnál is bénább, vagy az LJ szórakozik velem, de képtelen vagyok normálisan feltenni a fejezetet. Pedig már szenvedek vele egy ideje. :evil: :evil:

szerk: úgy néz ki, sokadik alkalomra, csak gatyába rázom. Nehogy már kiszúrjon velem :S

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára herika 2009 május 08 (péntek), 19:01-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 08 (péntek), 18:24 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 21 (hétfő), 9:05
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest
Hali! A szívünk mélyén folytatására már igazán nagyon kíváncsi vagyok, mivel azt nem olvastam angolul, tehát hajrá, nekem nagyon tetszik az ötlet. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 08 (péntek), 17:10 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
Hát tényleg szörnyűséges... most olvastam a LJ-n. Nem tudok ott komit írni... (azt írja, nincs ilyen bejegyzés, ahova küldeni akarom... pedig én az új hozzászólásra mentem rá) Majd akkor kapsz a kritikáknál, de amúgy is bemásoltam volna :D Vagy újat írtam volna... *még mindig vihog*

ÖÖÖ... *értetlenül pislog* Én nem találom az új fejit az oldaladon.... pedig az előbb olvastam el... Én komolyan ennyire szerencsétlen vagyok? Vagy ez a feltöltéssel van? Na mind1.

Annak viszont örülök, hogy megkaptad az engelyét a Szívünk Mélyére, mert nagyon szeressük ám azt - Én és én. És nemsokára jön a folytatása. Igaz megtaláltam(vagy egy tíz perc alatt), de nem olvastam bele. :D Kibírtam. :D

Szóval: Nekem nagyon, de nagyon tetszik... :D

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 08 (péntek), 12:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Ja, utólag én is vigyorgok már.


Ma péntek lévén ma biztosan lesz új Kompromittáló Helyzetek - előre is elnézést kérek a szörnyűséges függővégért :D

Más egyéb frissítési elképzelések:

Visszakaptam a Szívünk mélyén c. fordítás folytatását. Ha sikerül átnéznem ma-holnap, akkor valószínűleg hétvégén felkerül az LJ-re.

És mivel már szerencsére kalózfordításnak sem minősül, szombaton valószínűleg a Szívünk mélyén-t a Merengőre is.

Na, kinek, hogy tetszik? :)

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 07 (csütörtök), 6:59 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
herika írta:

Milyen kalandok? Hát a merengőre tulajdonképp egyenes út vezetett, de az LJ-n érdekes volt. Siettem a feltöltéssel, mert mennem kellett a páromért, méghozzá időre, és nem vettem észre, hogy hosszabb a bejegyzés, mint amit az LJ enged. Így oda először kb. a fele jutott fel, ráadásul pont a legrosszabbkor vágta meg. Szóval, mire 10 felé hazaértem, érdekes vélemények érkeztek, amiket először nem is értettem :D. A hibát javítottam, jó tanulság volt. Mindenesetre már most tudom, lesznek olyan fejezetek, amiket egyszerűen nem vagy cirka 4 részletben tudok majd feltölteni, mert olyan hosszú lesz.

Egyébként nyugodtan írogass csak ide, legalább én is veszem a "fáradtságot", ami persze nem is az, csak én vagyok lusta :), és szemmel tartom ezt a ficblogot :).


:D Így reggel olvasva a kalandodat, jót derültem, már bocsi. :D Én még bejegyést sem írtam az LJ-n, így engem ez a probléma nem fenyeget. Igaz én csak egy sima bejegyzéshez is annyit tudnék írni, amit lehet, hogy nem engedne fel. :D Hát...ez majd még kiderül. :D

Olyan hosszúak lesznek? Azigen... Már előre várom, biztosan nagyon jók lesznek, mint ahogyan eddig az egész történet. :)

Akkor megnyugodtam. :D Most elslattyogok 8)

Pussza!

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 06 (szerda), 17:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Erynnis írta:
Szia!

Most is nagyon szép lett az egész fejezet, és hosszú! :D Milyen kalandok? *kuncog*

Amúgy észrevettem, hogy rákattantam erre a ficblogra és még néhányra. :D Remélem nem nagyon zavarlak a folytonos irogatásommal, de szeretem jártatni a "kicsi" számat... :D


Milyen kalandok? Hát a merengőre tulajdonképp egyenes út vezetett, de az LJ-n érdekes volt. Siettem a feltöltéssel, mert mennem kellett a páromért, méghozzá időre, és nem vettem észre, hogy hosszabb a bejegyzés, mint amit az LJ enged. Így oda először kb. a fele jutott fel, ráadásul pont a legrosszabbkor vágta meg. Szóval, mire 10 felé hazaértem, érdekes vélemények érkeztek, amiket először nem is értettem :D. A hibát javítottam, jó tanulság volt. Mindenesetre már most tudom, lesznek olyan fejezetek, amiket egyszerűen nem vagy cirka 4 részletben tudok majd feltölteni, mert olyan hosszú lesz.

Egyébként nyugodtan írogass csak ide, legalább én is veszem a Tfáradtságot", ami persze nem is az, csak én vagyok lusta :), és szemmel tartom ezt a ficblogot :).

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 06 (szerda), 16:29 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
Szia!

Most is nagyon szép lett az egész fejezet, és hosszú! :D Milyen kalandok? *kuncog*

Amúgy észrevettem, hogy rákattantam erre a ficblogra és még néhányra. :D Remélem nem nagyon zavarlak a folytonos irogatásommal, de szeretem jártatni a "kicsi" számat... :D

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 05 (kedd), 21:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Kissé később a megszokottnál, és némileg kalandos feltöltés árán, de sikerült megküzdeni a Shadow következő részének felpakolásával. Jó olvasást!

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 04 (hétfő), 13:15 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
herika írta:

Gratulálok, ügyi vagy.
Már vissza is barátoltalak :)


Szupi-szupi!! *örvendezik* :) *elmegy nézegetni irományokat* :D

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 04 (hétfő), 11:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Erynnis írta:
Végül sikerült összehoznom egy Lj-s oldalt Tothem útmutatójának köszönhetően! :D *büszke magára* Bebarátollak!

ÚjMegtörtént az akció! :D


Gratulálok, ügyi vagy.
Már vissza is barátoltalak :)

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 03 (vasárnap), 15:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
herika írta:

Először is örülök, hogy tetszett a fejezet. Egyébként pont azért választottam a pénteket a frissítésre, mert az már olyan hétvégi hangulatot áraszt. Ja és mert nem akartam más frissítésekkel egy időpontra rakni. Csütörtökön van Nincs menedék és HP és a leláncolt lelkek, keddenként eddig Tothem frissített az LJ-n, a péntek általában szabad volt. :)

És igen, az új fordításhoz valóban "barátolni" kell majd a korhatár miatt. Ha elakadsz LJ készítés közben, nyugodtan keress meg, szívesen segítek, de Tothem livejournal oldalán részletes útmutatót is találsz az egyes lépésekhez.

Pusza


Hát a segítség az biztosan jól fog jönni, mert ahogyan magamat ismerem... Én egy g-portalos oldalt sem tudok összeeszkábálni... Nem nagyon van agysejtem az ilyen dolgokhoz. :oops: Mindenesetre meg fogom nézni Tothem oldalát is :D

Igen, igen... a hét minden napjára jut legalább egy friss :D És a péntek az tényleg jó időpont. :D

Hp és a leláncolt lelkek? Nem ismerős, utána nézek :D

Na meg megyek Tothem oldalára, és átnézem az útmutatót...

PuszPá! :D

SZERK: Végül sikerült összehoznom egy Lj-s oldalt Tothem útmutatójának köszönhetően! :D *büszke magára* Bebarátollak!

Újabb szerk: Megtörtént az akció! :D

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 03 (vasárnap), 11:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Erynnis írta:
Na én meg csinálok magamnak egy LJ oldalt, mert arra az írásra kíváncsi vagyok, és ha esetlek barátolni kell, vagy bejelentkezni hozzá... fel kell készülni minden eshetőségre! :D

Itt is Gratula a fejihez! Pussza! :D


Először is örülök, hogy tetszett a fejezet. Egyébként pont azért választottam a pénteket a frissítésre, mert az már olyan hétvégi hangulatot áraszt. Ja és mert nem akartam más frissítésekkel egy időpontra rakni. Csütörtökön van Nincs menedék és HP és a leláncolt lelkek, keddenként eddig Tothem frissített az LJ-n, a péntek általában szabad volt. :)

És igen, az új fordításhoz valóban "barátolni" kell majd a korhatár miatt. Ha elakadsz LJ készítés közben, nyugodtan keress meg, szívesen segítek, de Tothem livejournal oldalán részletes útmutatót is találsz az egyes lépésekhez.

Pusza

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 02 (szombat), 13:13 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
herika írta:

A folytatás szokás szerint péntekenként érkezik.
Most a történet felénél járunk, és ha ennek a történetnek vége egy másik snarryvel folytatom.
Az viszont csakis az LJ oldalamon lesz megtalálható, mert hogy finom legyek és nőies, az még a 21-es korhatárt is átlépi. Enyhe PWP jellegű írás, de én azért szeretem.


Engem is levettél a lábamról... lehet hogy ezért ülünk a gép előtt? Már nagyon várom a következő pénteket, mert az azt is jelenti, hogy friss lesz, és vége egy újabb hétnek. :D És itt a hétvége.

Na én meg csinálok magamnak egy LJ oldalt, mert arra az írásra kíváncsi vagyok, és ha esetlek barátolni kell, vagy bejelentkezni hozzá... fel kell készülni minden eshetőségre! :D

Itt is Gratula a fejihez! Pussza! :D

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 02 (szombat), 11:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
draco girl írta:
Szia!

Mint érdeklődő jelezném itt, hogy teljesen levettél a lábamról a KH újabb részével:)
Főleg ami Perselust illeti:)
Amúgy azt hiszem írtam is, ez még belefér a 16-os karikába? Lehet, hogy akkor én eddig rosszul számoztam.. Na mindegy:) Nem ez a lényeg:) Inkább az, hogy mikor jön a folytatás? :)

Pussz!

D.G.


Szia!

Először is örülök, hogy levettelek a lábadról :) Másodszor pedig meg kellett néznem, milyen besorolást adtam meg a fejezetnél, mert a 16-os karikát a fejezet bőven túllépte. És a 13. fejezetnél 18-as korhatárt adtam meg. :) Igaz, az előzőnél meg 16-osat, és az is bőven túllépi a 18-as korhatárt. Gondoltam, az adminok szólnak, ha kell némi cenzúra :).
Ééés még így is bőven finomítottunk rajta Germával, mert az eredeti azért szókimondóbb.

A folytatás szokás szerint péntekenként érkezik.
Most a történet felénél járunk, és ha ennek a történetnek vége egy másik snarryvel folytatom.
Az viszont csakis az LJ oldalamon lesz megtalálható, mert hogy finom legyek és nőies, az még a 21-es korhatárt is átlépi. Enyhe PWP jellegű írás, de én azért szeretem.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 02 (szombat), 7:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 20:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
Szia!

Mint érdeklődő jelezném itt, hogy teljesen levettél a lábamról a KH újabb részével:)
Főleg ami Perselust illeti:)
Amúgy azt hiszem írtam is, ez még belefér a 16-os karikába? Lehet, hogy akkor én eddig rosszul számoztam.. Na mindegy:) Nem ez a lényeg:) Inkább az, hogy mikor jön a folytatás? :)

Pussz!

D.G.

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1330 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség