Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 15:13

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 06 (vasárnap), 23:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 december 06 (vasárnap), 22:57
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Szívesen válalnék bétázást!
Megbízható vagyok! Nem szoktam késni ha még is mert mondjuk beteg vagyok akkor mindig szólók!
Jó a helyesírásom!
Várok minden történetett!
De leginkább a Twilight-os a kedvencem!
De persze jöhet HP vagy bármi már is!
Az e-mail címem: rosalye@citromail.hu
Puszika


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: béta[-kínál]
HozzászólásElküldve: 2009 november 29 (vasárnap), 1:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 19:57
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Sohaország
Szívesen vállalnék javítást, saját művekre, és minden egyébre (kivétel: Twilight)..:)
Slash és femslash itt is előnyt élvez:) Címem: jazmin484@vipmail.hu -> Írásaitokat ide kérem:)

_________________
Semmi sem biztos. Az élet viharában csak önmagunk támpontja lehetünk, senki másé, hiszen egyedül egy valaki ismer és az sem az, aki megszült...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 21 (szombat), 12:05 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 21 (szombat), 12:01
Hozzászólások: 4
Ahoj!
Én is szívesen jelentkezek bétázásra, bármilyen témában =)
Fordításokban is akár, bár a nyelvvizsgára még csak most készülök, egy jó ideje..de abban is szívesen ^^
email cím: syndy@citromail.hu
Ezen a címen bármikor elérhető vagyok ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 10 (kedd), 19:34 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Hejhóó! :)

Ismét beállok bétának. :D Akiknek eddig bétáztam, azt hiszem, meg voltak elégedve a munkámmal, a helyesírásom is jó. :)

Amilyen történeteket szívesen várok: romantikus, humoros, esetleg drámai hangvételű, HP-fandomon belül, de akár Privet Drive-os történetet is vállalok, viszont előbbit előnyben részesítem. :) A slashtől, 18+-astól, jpop-jrock-animétől, Gyűrűk Urától és Twilighttól kíméljetek pls. :)

A véleményemet őszintén megmondom. Előfordulhat, hogy ha hét közben küldöd, akkor nem tudom rögtön megcsinálni, csak hétvégén, mert mostanában el vagyok havazva, de majd igyekszem. :)

Tehát, ha keresnél: szandra.petrik@gmail.com

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Béta =)
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 22:16 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 23 (szerda), 17:18
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Budapest
EGYELŐRE TÁRGYTALAN.

Arra gondoltam, jelentkeznék bétának^^

Néhány apróság:

- Enyém lett a legjobb tollbamondás idén, tavaly és azelőtt az osztályban.^^ *büszke*

- Őszinte vagyok, és soha nem adok ki olyan munkát a kezemből, amivel nem vagyok megelégedve, illetve amin nem érzem, hogy minden tőlem telhetőt megtettem a tökéletesítése érdekében; ezért kérem, hogy érzékenyebb írók ne nagyon jelentkezzenek - a többieket szívesen látom. Sokan mondják, hogy kedves vagyok, tehát nem kell attól tartani, hogy gonoszul átírok mindent, én csupán csak keménykezű segítség vagyok^^

- Szeretek új embereket megismerni, és úgy gondolom, jó, ha az illető valamennyire ismeri azt, aki segítséget nyújt neki, ezért, ha gondolod, vegyél fel msn-re (birtamesi@hotmail.com), beszélgethetünk, és utána is eldöntheted akár, hogy szeretnél-e bétádnak, vagy sem =)

- Most pedig a kikötések: slash-t nagyon szívesen bétázok (*menthetetlen slash- és yaoi-fanatikus*), korosztály nélkülitől 16+-ig szívesen vállalok, ha nagyon muszáj, 18+ is, de azt csak legvégső esetben. Bármilyen műfaj jöhet drabble-től kezdve a regényig. Vállalok alkalmi bétázást is, és azt is, ha felkérsz minden történetedre =) Nem szeretnék Twilighot, horrort, sötét varázslatokat és gyakori halált. Angst és dráma jöhet, az sem gond, ha néha meghalnak páran (regény), csak ne mindenki. Romantikus történetek előnyben^^ Humort vállalok, PD-t is, még Mary Sue-t is. Viszont jelen időben írt történetet semmiképpen sem szeretnék! Őszinte leszek, számomra azok sajnos olvashatatlanok.

Ha ezek után még mindig úgy érzed, hogy szeretnél bétádnak, írj bátran, biztos lehetsz benne, hogy válaszolok =) (e-mail címem is megadom: birta.emese@gmail.com) Nem vagyok gonosz, sem kannibál, szeretek mindenkit =)

_________________
Saving people, hunting things - the family business.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Marianne 2009 november 10 (kedd), 22:32-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 16:20 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2007 november 04 (vasárnap), 11:17
Hozzászólások: 8
Hello,

Bétaként ajánlkozom ismét:)

Általában meg voltak elégedve a munkámmal, gyorsan dolgozom, leggyakrabban 3 napon belül visszaküldtem javítva a feladónak. Ha valami tartalmi hiba van szerintem a szövegben, akkor azt vagy piros betűszínnel, vagy a visszaküldött emailben jelzem. Edződött vagyok rossz helyesírás terén is, ne szégyenkezzen senki:) (edződtem a húgomon :-D )

Vállalok bármilyen Harry Potteres történetet, ebben a témakörben mindenevő vagyok.
Bétáztam már animés történetet (ominózus húgomét), de nem sokat értettem belőle, ott csak a helyesírásban, formai dolgokban tudok segíteni.
Más fandomú történetekhez szintén nem tudok érdemben hozzászólni, legfeljebb a stílust, a helyesírást, a formát tudom kritizálni - már ha kell.

Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj: betajul@freemail.hu

<b>Köszönöm a sok jelentkezőt! Azt hiszem, nem leszek mohó,és nem vállalom túl magam, úgyhogy a bejegyzés tárgytalan. </b>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 20 (kedd), 22:26 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 11 (vasárnap), 17:44
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: A saját álomvilágomban...
Sziasztok :)
Gondoltam, beállok a jelentkezők sorába :D

Néhány dolog rólam:
A helyesírásom jó.
Ha akarod adok tanácsot, mondok véleményt (általában őszinte vagyok :D)
Kisebb gyakorlattal rendelkezem :) (Általában meg voltak velem elégedve :) )
Gyors vagyok :)
Vállalom a nagyon fluffos, vicces sztorikat :)
Twilight, Eragon témában otthon vagyok :)

Amiket viszont nem vállalnék:
Slash
+18
Draco-Hermione (semmi, aminek Draco a főszereplője)
LOTR, Csillagkapu, japán, anime...

Azt hiszem, ennyi rólam.
Az e-mail címem pedig (ha sikerült meggyőznöm Téged): rovreka@gmail.com

Már tárgytalan! (3 ember bőven elég :) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: béta
HozzászólásElküldve: 2009 október 17 (szombat), 23:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 07 (péntek), 22:57
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Az Üveghegy lábánál
Sziasztok!

Szívesen vállalok bétázást bármilyen műhöz. Elég gyorsan dolgozom, ha kéred adok tanácsot és segítek is, de ha nem, akkor csak javítok. Először légyszi írd meg, hogy milyen témájú és kategóriájú történetről lenne szó.


<b> Egyelőre tárgytalan!!! <b>

_________________
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára sehike 2009 október 21 (szerda), 16:38-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 28 (hétfő), 19:49 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 11 (szombat), 22:47
Hozzászólások: 3816
Tartózkodási hely: Változó
Kedves Írópalánta!

Ajánlanám becses figyelmedbe szerény személyemet :)

Nézzük csak:

- a helyesírásommal nincsen gond (azt hiszem^^)

- a párbeszédekben, leíró részekben szívesen segítek (akár szerkesztés, akár tartalom szempontjából ;) )

- és viszonylag gyorsan dolgozok :)

Ezek lettek volna az előnyeim^^ és most, hogy ne áruljak zsákbamacskát...

- hajlamos vagyok türelmetlenségre+
- minden lében-kanál (értsd: belekontárkodok a történetbe, magyarosítom a (szerintem) "nem igazán megfelelő/színvonalas" mondatokat)
- néha rám jön az idegbaj x) például az 500adik tőmondatnál, vagy vesszőnél... és május-júniusban minden bizonnyal használhatatlan leszek

Ha ezek után is érdemesnek találsz akkor még nem láttál mindent :)

- PD-s sztorik jöhetnek minden mennyiségben (kivétel: Star Wars, Eragon vagyis amik bővebb ismeretet kívánnak :S)

- Szerelmes, romantikus történettel is bombázhattok (MP)

- WVV-hez viszont csak helyesírást javítani valamint kritikát írni tudok, érdemben hozzászólni, ötleteket adni sajnos nem :(

Nem riadok vissza a korhatáros történetektől sem, ezért kisebb-nagyobb hiányosságokkal bár, de én vagyok a főnyeremény! :D :P
Akarom mondani, nem jársz rosszul velem ;)

Megjegyzés:

Kérlek, írj egy pár szavas bemutatkozást mielőtt a javítanivalót küldenéd a nyakamra, hogy tudjalak Téged és az irományodat is hova tenni :)

Megjegyzés2:

2 db e-mail címen tudsz elérni:

- dod91@citromail.hu (ez az msn-em is ha jót akarszxD )
- darlia@freemail.hu

Mindet nézegetem úgyhogy dönthetsz:)

Remélem mindent elmondtam:)

Puszi:
Darlia :)

_________________
"Csatorna szennyében gázolunk mi mind, ám van köztünk olyan, ki a csillagokba néz."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 22 (kedd), 11:44 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 január 10 (csütörtök), 21:09
Hozzászólások: 9
EGYELŐRE TÁRGYTALAN

Olvasnivaló hiányban szenvedek, ezért vállalok bétázást Harry Potter témában, lehet Snarry, Severitus, bármi, amiben van Piton és Harry :P, meg hát lényegében minden jöhet.
Kiszúrom a helyesírási hibákat, következetlenségeket, tehát ha segítség kell és gyorsan, írj : miasigirl@gmail.com

_________________
Az avatarom képe innen származik: http://linnpuzzle.deviantart.com/


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Myone 2010 február 10 (szerda), 21:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 14 (hétfő), 12:14 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 október 03 (péntek), 18:31
Hozzászólások: 77

IDEIGLENESEN TÁRGYTALAN :P




Szívesen bétáznék saját, egyén kútfőből kitalált NEM slash regényeket/novellákat/szösszeneteket.

Őszinte vagyok, néha szőrszálhasogató, megmondom, ha nem tetszik valami, ugyanakkor arra is gondolok, hogy nem minden ember olyan, mint én, szóval nem fogom sose azt mondani, hogy ez senkinek se tetszene. :)
Helyesírási, stilisztikai, mindenféle hibát figyelek.
Ha kérsz véleményt kapsz, ha nem, hát nem :)

elérhetőségem: kupaktanacs@gmail.com

ápdét: mivel pár emberkének nem volt világos mire gondolok saját történet kapcsán: olyan történet, aminek semmi köze nincs sem a Harry Potterhez, sem az Twilight sagahoz, se semmilyen más nyomtatásban megjelent könyvhöz, illetve bármilyen filmhez.

A szereplőket, a helyszínt, a cselekményt az író találta ki az első betűtől az utolsó pontig. [/u]

_________________
http://www.noeallatotthon.hu

Tessék kritikát írni: http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=6101


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára erizawa 2009 november 17 (kedd), 18:26-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 22:08 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 21:54
Hozzászólások: 3100
Tartózkodási hely: Gallifrey
Szívesen bétáznék bárkinek. Jó a helyesírásom, de vigyázat, hajlamos vagyok a legapróbb logikátlanságba belekötni, és megmondom a véleményemet (hogy visszafogott célozgatással vagy kerek-perec, az attól függ, mit szeretnétek). Slashektől, durvább OOC párosításoktól és -karakterektől légyszi kíméljetek meg! Kategória bármi lehet. Igyekszem hamar javítani, de a gimi miatt három-négy napig is lehet hogy eltart.

Eragon, LotR, A burok - olvastam, imádom, boldogan bétázok.

Emailcímem: paal.orsi@citromail.hu

_________________
A régi Ismerkedő Susija. :)

Időközönként beleesem egy sorozatba amit senki sem ismer, aztán jöhet a következő.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Susannah 2009 november 10 (kedd), 23:35-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 07 (hétfő), 15:19 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 19 (péntek), 10:01
Hozzászólások: 104
Cartwright írta:
Kedves fanfiction szerző!
Ha bétára van szükséged, mert nem annyira jó a helyesírásod, vagy esetleg gépelési hibáid szoktak lenni, akkor bátran keress fel! ;)
Szívesen bétázom mások számára, és ha szeretnéd, tanácsokkal is ellátlak a megfogalmazás terén! :-D
Az email címem: vikica04@citromail.hu
Üdv: Viki(Cartwright)


Egyelőre tárgytalan, de akiket elvállaltam, nekik segítek továbbra is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 29 (szombat), 16:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 29 (szombat), 16:29
Hozzászólások: 1
Nos, íme itt vagyok én is, hogy segítsek nektek, átolvassam a műveiteket, kijavítsam a hibáitokat és alkalom adtán ötleteket adjak. A kemény kritikától sem riadok vissza!!! Az átfutási idő alkalomtól függ általában 3naptól 1 hétig terjed.

Elsősorban Privet Drive sztorik érdekelnek, kéretik mindenféle slash-től megkímélni!

Írjatok bátran: ettei@mailbox.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 26 (szerda), 22:14 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 18 (kedd), 22:53
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: képzeletben
Hello!

Bétázást vállalok! Helyesírásilag, fogalmazásilag, és bármi egyéb miatt szívesen átnézek (majdnem) bármit.

Jöhet:
- a legtöbb párosítás
- slash
- korhatáros
- főleg humoros történetek (de nem csak)
- és mériszú minden mennyiségben :D

Kíméljetek:
- femslash
- és a nagyon OOC párosításokat (pl.: nem tudom elképzelni Hagridot Hermionéval, vagy Harryvel, vagy... akárkivel!)

Elérhetőség:
E-mail és MSN: csaki.edina@hotmail.com

Ketten dolgozok! :-)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gatyakutya Kafelnyikov 2009 szeptember 14 (hétfő), 14:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 22 (szombat), 21:52 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 22 (szombat), 21:44
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Javításban szívesen segítek bárkinek, aki ennek szükségét érzi. Bármilyen történettel megkereshettek. Gyakorlatom van benne, és egész gyorsan dolgozom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 16 (vasárnap), 23:46 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 16 (vasárnap), 23:40
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Bonyhád
Hali!

Még újnak számítok az oldalon, de a lehető legtöbbet szeretnék segíteni.
A helyesírásommal és a formai szerkesztésemmel nincs baj, ezért szívesen betázok bárkinek.

Legszívesebben a párosításokat olvasok, szóval inkább ilyenekkel keressetek, de bármit szívesen javítok. :-)
Naponta gép előtt ülök, szóval hamar át tudok olvasni bármit. :wink:

msn: szty.5@hotmail.com
e-mail:eszti5@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 16 (vasárnap), 15:38 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 24 (csütörtök), 12:29
Hozzászólások: 286
Tartózkodási hely: Valahol a föld fölött, és az ég alatt, mindig csak félúton.
Hella Nép:)

Szeretném én is bétárásra adni a fejem, bár lehet, hogy még nem is tudom, milyen kemény fába vágom a... fogaim :) ugyanis még mindig anti-vérivó vagyok...

Szeretek belekontárkodni a történet menetébe is, tehát szivesen adok tanácsot, ötletet a folytatáshoz, vagy megmondom a véleményem, akkor is, ha nem túl pozitív.

Snarry és drarry fan vagyok, szóval leginkább ilyen történetekkel keressetek, ha lehet. Korhatár nem számít.
Ill. versekkel foglalkozom még :)
Elég gyors átfutási idővel dolgozom, főleg, ha van netem ;)

msn: lorddracul10@hotmail.com
e-mail: lorddracul10@citromail.hu
(fic)blogom: www.lorddracul.gportal.hu

_________________
<b>FényPont - Hulla</b>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 14 (péntek), 15:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 15:30
Hozzászólások: 25
Sziasztok!

Kezdő béta munkát kutat. Helyesírásban tudok elsősorban segíteni, de kritikát is szívesen adok, csak úgy natúr, ha van kedved megvitatni a történeted. Ötletgazdának sem vagyok utolsó; ha infó kell a HP-világból, azt is megkapod! Novella, regény, vers is jöhet. Amatőröknek is szívesen segítek.
Viszonylag rövid idő alatt megvagyok a javítással, de ez függ a történettől és nem utolsó sorban attól, mennyire érsz rá. :)
Anime, Twilight nem az én világom. HP-ficet vállalnék. Slash néhanapján.

Elérhetőség: irishfairy@indamail.hu --> e-mail, MSN.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Noranche Denem 2009 november 12 (csütörtök), 17:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 07 (péntek), 23:07 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 07 (péntek), 22:57
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Az Üveghegy lábánál
Sziasztok!

Szívesen vállalok bétázást: helyesírásban, fogalmazásban tudok segíteni.
Főleg Privet drive témában, jöhet slash, 18+ is. Ha nagyon kell, HP-t is küldhetsz,de abban annyira nem vagyok otthon.

_________________
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 07 (péntek), 20:00 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 07 (péntek), 19:45
Hozzászólások: 3
Sziasztok!

-Szívesen bétázok, főleg történetvezetés/stílus/ szóhasználat szempontjából tudok tanácsokat adni.
-HP fandomban
-Slasht nem vállalok, szintúgy 18+, perverz (SM, pedo, etc) vagy trágár műveket sem.
-elég gyorsan javítok;)
xoxo,
SP (AIW)

http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=8366


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 02 (vasárnap), 11:15 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
Szép napot :)
Lényegében bétázást vállalnék, legyen az novella, kisregény, nagyregény, a versekhez nem értek, tehát azt hanyagolnám, de ha elmondod mit vársz tőlem, akár még azok terén is segítek :)

Ha elakadtál, és ötletre lenne szükséged, ugyancsak számíthatsz rám, ötletháznak is jó vagyok, ha szeretnéd, hogy elmondjam a véleményem, kedvesen/szájbarágósan/határozottan, akkor is megkereshetsz.

Van már tapasztalatom bétázás terén, bár nem túl nagy, de volt már példa általam bétázott fejezetre, szóval, aki úgy gondolja, szüksége van egy Aryanna nevű bétára, akkor keressen bizalommal.
e-mail: arianna-kyla@freemail.hu
msn: tamika09@msn.com ha itt keresel, írd le hogy ki vagy és miért írsz nekem
illetve privát üzenetben is nyugodtan írhatsz :)

Várom a jelentkezőkket :D

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 29 (szerda), 18:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 13 (szerda), 20:55
Hozzászólások: 10
Tárgytalan.

_________________
"Ahol most állunk, a romok között a vaksötétben, bármit felépíthetünk." /Chuck Palahniuk/

Imagine - Add magad!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Showbiz 2009 augusztus 07 (péntek), 13:28-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 29 (szerda), 15:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 29 (szerda), 15:02
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Bétázást vállalok! Szívesen segítek a helyesírási hibák kijavításában, a helyes megfogalmazásban és ha elakadtál akkor is szólj nyugodtan.
Az Örökség trilógiában (Eragon, Elsőszülött, Brisingr), a Twilightban és a New Moonban vagyok leginkább otthon.

(Esetleg még vállalok angolról magyarra fordításokat, de csak korlátozott számban.)

E-mail: nati@freestart.hu
MSN: naty4@freestart.hu
ICQ: 569556076

Nati

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Haly!
HozzászólásElküldve: 2009 július 25 (szombat), 19:33 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 8:08
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Tündérország közepe, Perselus ölében!!!

Sziasztok!
Szívesen vállalom irományok javítását mind helyesírásban, mind helyes fogalmazásban.
Az írás lehet bármi, nem fog gondot okozni. Az sem baj, ha nem fanfiction. Ha úgy gondolod, hogy elakadtál a gondolatmenetben, vagy szeretnél valós adatokat is belevinni, szívesen segítek utána nézni.
Maximum három embert tudok még elvállalni, a többiektől pedig elnézést, ha nem férnek bele.
Elérhetőség msn-en: gatomon@freemail.hu
email: vivussaturn@gmail.com

További jó írogatást!

_________________
pusy mindenkinek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 24 (péntek), 20:58 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 21:40
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Tükörbe zárva
Heiho Laiho!

Nos, szívesen vállalnék bétázást HP fandomban, Privet Drive-on pedig saját történetek érdekelnek illetve House-fanficek átnézését is vállalom, másban nem igazán vagyok otthon. A történet stílusát tekintve bármi jöhet, bár a túlzottan részletes erotikus leírásokért nem vagyok oda.
Olyan embereknek ajánlom magam, akik nem félnek attól, hogy a szemükbe mondom, hogyha valamit túlontúl sablonosnak találok. Ötletelek is szívesen, ha elakadsz.

Tehát: Ha szeretnél egy bétát, aki nem csak a helyesírásodra és a fogalmazási hibáidra, de a történet cselekményére is gondot visel, akkor írj nyugodtan.

E-mail/MSN címem: tyuk.i@freemail.hu
Bár e-mail-t inkább csak végső esetben küldjetek, mert ritkán nézem át a levelesládám.
(+MSNen késői madár vagyok, általában este kilenc és hajnal három között állok szolgálatba)

Mariann

Egyelőre tárgytalan

_________________
"Ha szárnyalsz én nézlek, ha elhagysz én utolérlek, ha lezuhansz gondozlak, míg szárnyaid gyógyulnak. Ó múzsa, a mindenem te vagy!"

"Az írás semmiben sem más, mint a festés. S míg egy festő ecsettel fest, én szavakkal..."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nightingale0606 2009 július 26 (vasárnap), 14:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 15 (szerda), 18:04 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 október 24 (péntek), 15:25
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Odaát..
Halihó!

Kis kihagyás után ismét szeretnék beállni a béták sorába. Több történetet is bétáztam már, és több író is megtisztelt a bizalmával. Jó lenne, ha ezúttal is így lenne. x) x)

Bármilyen történetet szívesen javítok, de különösen Harry Potter világában játszódót. Az animékkel, kérlek, kíméljetek, mert ahhoz nem értek, és nem is érdekelnek... x) Slasht és femslasht is szívesen vállalok.
Helyesírásilag nagy pontossággal tudom javítani a szöveget, vesszőhibákra külön odafigyelek. Ha netán elakadsz, tartalmilag is segíteni tudok, ha szükség van rá.
Nagy nyelvtudással nem rendelkezem, így ebben nem lehetek a segítségetekre.

e-mail/msn: anitaaa@mailbox.hu

Remélem, lesz egy-két önként jelentkező... x)
Nagy-nagy öleléssel: Hajgi



Tárgytalan egyelőre!!

_________________
A bátorság egy ponton túl már őrültség! (Edward Cullen)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hajgi 2009 augusztus 03 (hétfő), 19:32-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 06 (hétfő), 14:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 10 (vasárnap), 23:11
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Pécs
TÁRGYTALAN

_________________
Hi, I'am Heki! :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára heki015 2009 július 23 (csütörtök), 12:29-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 05 (vasárnap), 12:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 12:51
Hozzászólások: 4
Kezdő béta állást keres!

Harry Potter és Death Note a két fandom, amit jól ismerek. Igény szerint, ha az író történetvezetési tanácsot kér, adok, ha nem, csak a nyelvtani korrektséget vállalom.

Elérhetőségeim: lirhen@lajt.hu
MSN: himfan666@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 27 (szombat), 16:56 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
shanon widow írta:
Sziasztok!

Én is beállnék a sorba... :)

...

TÁRGYTALAN!!!

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 27 (szombat), 12:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 25 (csütörtök), 9:04
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Mátészalka
Sziasztok!
Vállalnék bétázást. Akármilyen témájú mű javítását megcsinálom. Tanácsokat is adhatok a történettel kapcsolatban. Magyartanár akarok lenni, szóval a helyesírásommal gond nincs. Elgépelésekre, vesszőkre odafigyelek.
Várom a jelentkezéseket! msncímem: vandamaci@windowslive.com
Hello!

Vanda


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 25 (csütörtök), 19:58 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 25 (csütörtök), 18:54
Hozzászólások: 6
Hello!

Bétai tapasztalatom - egyelőre - nincs. Ettől függetlenül helyesírásból nagyon jó vagyok. Ha valakinek szüksége van formai, helyesírási segítségre, esetleg véleményezésre, állok elébe! :D Javítok még helytelen szerkezetű mondatokat, szóismétlésre is figyelmeztetek, de nem kontárkodnék bele a leírói részbe, mert az az író munkája. =)

Leginkább anime/manga slash, valamint HP slash kategóriában dolgoznék.

Íme a profilom, amelyen megtalálhatóak az írásaim, ha ez segít valamennyire: http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=7600

E-mailben megkereshettek: renji_chan@citromail.hu (ha neked is citromailes címed van javasolt sürgős besorolással küldeni :D)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 25 (csütörtök), 10:42 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 16 (szerda), 13:50
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Maglód
Sziasztok!

Gondoltam sorba állok én is. :-) Szívesen vállalok bétázást, vélemény nyilvánítást, tanácsadást. :-D A helyesírásomra nem sok panasz szokott lenni, és talán akad olyan, akinek segítséget kellene nyújtani.
A történeteket illetően, jöhet mindenféle, kivéve: slash, anime, manga. Bár az utóbbi kettőből ismerek néhányat, nem vagyok bennük eléggé járatos. Twilight rajongó vagyok, és olvastam is az összes könyvet. Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy jöhet Twilight sagás történet, még akkor is, ha magyar szempontból spoileres.
A sebességet illetően, nem szoktam semmit sem lóhalálában csinálni, kivétel ha erre külön felszólítást kapok. :lol: Az esti órákban biztosan elérhető vagyok, akár éjfélig is.

Ha érdekel az ajánlatom, akkor keress meg nyugodtan. Elérhetőségeim:
e-mail-> sissy91@vipmail.hu
MSN-> nikuc@hotmail.com

Tárgytalan :-)

_________________
Nem. Rosszul gondolod, nem vagyok idióta, csak nincsen hosszú 'i' betű a klaviatúrámon, és van, hogy elfelejtem bemásolni. Ha tudod, hogyan tudnám előcsalni belőle, akkor légyszíves dobj egy üzenetet. :-)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jeanne 2009 július 02 (csütörtök), 21:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 24 (szerda), 10:55 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Sziasztok!

Én is beállnék a sorba... :)
Ugyan még nincs tapasztalatom, de szívesen bétáznék. Jó a helyesírásom - legalábbis eddig nem érkezett rá panasz, ötleteket is adhatok ihlethiány esetén, és gatyába rázást is vállalok. Szókimondó vagyok, ebből adódóan nem lesz gond véleményezés terén.
Amiben otthon vagyok az a Nagyterem, Sötét varázslatok, MP és PD.
Romantikus regényeknél:
Dramione
PP/HG
HHr
Harry/ Ginny
Draco/Ginny
Hermione/Ron
Bár az utóbbi hármat nem igazán szívlelem az ízlésem miatt, de megoldható.
16os korhatárig jöhetnek. Kivételek a tekergős romantikák. Ezekhez egyáltalán nem tudnék mit hozzáfűzni.
Slashben is tájékozott vagyok, bár itt is meghúznám a 16os korhatárt.
Slash téren csak Drarry jöhet. Másba nem merek belekontárkodni :)
Privet Drive kategóriában is jöhet bármi, kivéve 18as. Itt is 16os határt húznék. :roll:


Nagyjából ennyi.
Akadály lehet talán az, hogy nincs msn-em :( Az internet ezen lehetőségével nem élek, lustaságom miatt.
Az e-mail címem a következő: oliviaa@citromail.hu
Privát üzenetben is várom a jelentkezőket.


Szerk: Még valami eszembe jutott! :#-)


Twilight és anime, manga...Ezektől tartózkodom, mivel egyáltalán nem értek hozzájuk... :-S

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 24 (szerda), 1:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 június 24 (szerda), 1:02
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Nagyon szívesen bárkinek, szinte bármilyen témában (animében mondjuk nem igazán...) írott művének leellenőrzöm a helyesírását, nyelvtanját, ha igény van rá, kritizálok is.
MSN: thalassinosfan@gmail.com, esti órákban tutira elérhető vagyok, hajnali 1-ig, 2-ig, azonnali átnézést is vállalok.
Üdv,
C. T.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 23 (kedd), 13:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 június 15 (hétfő), 17:25
Hozzászólások: 1
Hahó!

Szívesen bétáznék, bár még tapasztalatom nincsen. Otthon vagyok a HP történetekben, Gyűrűk Urában, jó néhány animében. A Twilightot csak a filmből ismerem. Jöhet bármiféle műfaj, slash is nyugodtan. Szabadidőm rengeteg. Hátrányom: nincs msn címem, csak e-mail :(
Szeretettel várom a jelentkezéseket!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 19 (péntek), 22:09 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
Halihó!
Még nincs bétázási tapasztalatom, de megpróbálkoznék vele, ha valakinek szüksége lenne rám... Igyekszem hibákat javítani (helyesírás, fogalmazás terén). Mostanában leginkább a Twilight áll hozzám közel, de otthon vagyok még A Gyűrűk Ura világában is, meg esetleg egyéb Privet Drive, vagy HP-ből SV vagy romantikus sztorik. Ha muszáj slash-t is átnézhetek, de ahhoz nem nagyon tudok mit hozzászólni, meg nem is a kedvencem.
A szabadidőm nem végtelen, de szívesen segítek, ha tudok.
Ha valakit érdekelnék, jelezze privátban, vagy itt az msn címem: nessa300@freemail.hu
itt pedig megtalálhatók az eddig felkerült írásaim:
http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=5790


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 19 (péntek), 14:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 22 (vasárnap), 15:58
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Az Odú
A KÖVETKEZŐ BEJEGYZÉS MÁR TÁRGYTALAN!:

verity írta:
Sziasztok! :-D
Én is beállnék a sorba. Szívesen vállalok bétázást Harry Potter fandomban, vagy bármilyen Privet Drive, esetleg Twilight történet jöhet. Amiktől kíméljetek légyszí: anime, slash és Gyűrűk Ura. :oops: Nem igazán vagyok otthon ezekben a témákban, meg nem is a kedvenceim. :? Azon kívül bármi jöhet. :wink: Az írásaimat megtalálhatjátok ugyanígy verity néven, ha esetleg tetszenek a műveim, vagy szimplán úgy gondolja valaki, hogy képes lennék bétázgatni a történetét/történeteit, nyugodtan írjon e-mailt, vagy vegyen fel MSN-re. :-D

mail: lilyevans@windowslive.com
MSN: xanesz@hotmail.com
:-D

_________________
Az előző nevemen (verity) véletlenül átállítottam a témát, és nem jött be a fórum... XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 14 (vasárnap), 1:23 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 11 (csütörtök), 16:25
Hozzászólások: 28
Még nincs bétázási tapasztalatom, de szívesen vállalnék saját szereplős
Twilight történeteket (Cullenektől kíméljetek, már kezdenek az agyamra menni).
Június végétől augusztus végéig.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 12 (péntek), 23:02 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 12 (csütörtök), 17:17
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Over the rainbow ^^
Változások:
a) mivel már bétázok néhány olyan történetet, amely nem éppen az én tárgyköröm, ezért CSAK SV-ficeket vállalok (meg mindenféle verset)
b) hetente egyszer ülök a gép elé, szóval min. egy hetet várnod kell a bétázott sztorira. Na, jó, ha szerencsés vagy, megkapod hétvégén XD
c) MSN-en akkor is írjatok, ha úgy tűnik, nem vagyok fent. Nem szeretem, ha egy névről nem tudom megállapítani, hogy kit is takar.

Hello!

Ha bétára van szükséged, aki kijavítja a...
... helyesírásodat
... magyar nyelvtan szempontjából helytelen mondataidat, és aki...
... kedvesen/kegyetlenül, ahogy kéred, kritizál
... ötleteket ad, ha elakadsz, akkor:
itt vagyok :D

Főleg Sötét Varázslatok kategóriás történeteket, ill. igényesnek készülő slasheket bétáznék, de jöhet Nagytermes írás is, vagy Privet Drive-os fic (ezek közül leginkább verseket), továbbá kezdő íróknak bármilyen kategóriában segítek ^^

Referencia, azaz én sem ma kezdtem:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=23402
Olvassatok bele, ahol tetszik (na, jó, írhattok kritikát is :D), most éppen ezen dolgozom nagy erőkkel, a sztori volt kint a kiemeltek között is idén áprilisban, szóval nem olyan rossz, nem kell félni :wink:

Elérhetőségek:
e-mail: katie.lin@citromail.hu
MSN: st.u.p.i@hotmail.com (de ha felveszel, akkor írd meg, hogy ki vagy, meg ilyesmik :D általában rejtve vagyok fent)
Az MSN-t olyanoknak ajánlom, akik szeretnek bizalmas viszonyt kialakítani a bétájukkal, mert a mailváltás nekik túl hosszadalmas :D

És gyermekeim az Úrban: Twilightos ficeket nem vállalok.[/b]

_________________
Kép
Click here to feed me a Rare Candy!

$star Büszke EKLE-lúd


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára <serrena> 2009 július 11 (szombat), 12:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 16 (szombat), 19:31 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 19 (péntek), 10:01
Hozzászólások: 104
Kedves fanfiction szerző!
Ha bétára van szükséged, mert nem annyira jó a helyesírásod, vagy esetleg gépelési hibáid szoktak lenni, akkor bátran keress fel! ;)
Szívesen bétázom mások számára, és ha szeretnéd, tanácsokkal is ellátlak a megfogalmazás terén! :-D
Az email címem: vikica04@citromail.hu
Üdv: Viki(Cartwright)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 16 (szombat), 16:56 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 26 (vasárnap), 21:55
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Miskolc delta sugarú környezetében
Egyelőre tárgytalan

Mit szólnál a kölcsönbétázáshoz?

Eljött az az idő is, amikor felajánlom szolgálataimat a bétát keresőknek... nyelvtanból elég jó vagyok, tehát helyesírási hibákat, elgépeléseket észreveszek, és javítok a stilisztikán is, ha értelmetlen a mondat. Nem vagyok minden nap elérhető, de elég gyorsan át tudom nézni, amit elküldesz. Vállalok slash-t is, romantikust is, sötétet is. Ha kéred, írok véleményt. Ha kell, szigorú is tudok lenni, de nem tépem le a fejed:)

Cserébe annyit kérek, hogy feltöltés előtt olvasd át a történeteimet, hogy nem maradt-e benne elgépelés (mert a Wordöm befuccsolt), és ha nagyon nyálas, szólj rám. És mindezt lehetőleg egy héten belül tedd meg, de nem árt, ha hamarabb.

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, írj privit, vagy e-mailt a vadonviki(kukac)freemail(pont)hu-ra.

_________________
"A csodák nem természeti törvényekkel állnak ellentétben, csak azzal, amit a természetről tudunk." /Szent Ágoston/


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára vadonviki 2009 június 11 (csütörtök), 19:44-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 24 (péntek), 19:51 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 24 (péntek), 19:28
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: bárhol.akárhol.mindenhol.:)
Szijasztok!

Igen, jól látod kedves merengő, szívesen bétáznék.Kijavítom a halyesírási hibáidat, meg persze ha megkérsz, a stilisztikán is javítok, hogy szebb legyen az írásod és hasonlók...:-DHogy miért?Nemtudom csak úgy, mert szeretek másoknak segítő kezet nyujtani: :-D

Szóval írjatok mert írhattok!
Puszi.
E-mail: sweet-fairytale@freemail.hu :wink: :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 21 (kedd), 19:51 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 január 24 (szombat), 0:23
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: mindig ott,ahol nem kéne.
MÁR TÁRGYTALAN!

Szia mindenki!

Na szóval tudom, hogy nagyon meglepő, de szívesen vállok bétázástXD

A helyesírásom jó, és az esetek nagy részében minden hibát észreveszek, ráadásul tisztában vagyok minden formai dologgal (hála a MM-nek, amiből még páylám kezdetén tanultam:D), szóval ezekkel nem lehet gond. De olyan dolgokba is benne vagyok, mint pl. a mondatok értelmesebbé tétele, a szórendek felcserélése, hogy helyesebb legyen, stb. De ezeket csak akkor, ha kérnétek, és én nem írnám át, csak odatenném mellé megjegyzésbe:)
Tudok kedves és türelmes lenni, ha valakinek arra van szüksége, de ha valaki azt akarja, keményen megmondom neki a frankót.XD


Nem vállalok slasht(femslash jöhet esetleg), animét, meg azokat a jpop vagy milyen dolgokat. Twilight csak korlátozott számban!: D Minden más jöhet, főleg SV-re és tekergő korabeli dolgokra vagyok specializálódva. De az említetteken kívül tényleg minden jöhet =D

Ha esetleg valaki ezek után még akarna, írjon pü-t. :D ;)

Puszi.

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vivienne Morte 2009 április 25 (szombat), 18:07-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 18 (szombat), 21:12 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 01 (vasárnap), 18:27
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott.
Tárgytalan!

Hello!

Nem tudom, mennyire meglepő, de... szívesen bétáznék :P

Jó a helyesírásom, még sosem (vagy legfeljebb nagyon-nagyon aprósággal) volt gond a Merengőn (vagy máshol) a feltöltött dolgaimmal, és ilyen szempontból elég precíz is vagyok, a legtöbb hibát kiszúrom, magamnál is, másoknál is.
Ha arra van szükség, véleményt is tudok alkotni, amit őszintén el is mondok.
Mivel sok szabadidőm van, valószínűleg gyorsan dolgoznék.

Mivel még nem nagyon voltam béta, kéne egy kis útmutatót adni, hogy nagy vonalakban hogy kéri az esetleges illető, hogy csináljam. :)

Témabeli kikötéseim: mindent vállalok, kivéve anime, slash, 18-as korhatár.
könyv/film alapú ficeknél értelemszerűen attól függ, hogy olvastam/láttam-e a szóban forgó művet, de pl. Twilight mindenképp jöhet :D

A Merin utána lehet nézni az írásaimnak uezen a néven, ha ettől függne a dolog. Habár HP-s írásom itt nincs fenn.

További információ az érdeklődőknek: valerie.w@citromail.hu


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Valerie 2009 július 12 (vasárnap), 15:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 14 (kedd), 11:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 01 (vasárnap), 12:23
Hozzászólások: 1041
Már Tárgytalan!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Noszi 2009 május 04 (hétfő), 15:30-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 13 (hétfő), 17:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 13 (hétfő), 17:39
Hozzászólások: 11
Sziasztok!
Szívesem vállalnék bétázást minden témában kivéve anime. Még soha nem csináltam, de jó a helyesírásom és mindig megmondom az őszinte véleményem.
Szóval ide küldhettek:
lanaswan@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 08 (szerda), 21:36 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 03 (péntek), 20:27
Hozzászólások: 55
Sziasztok! :D

Én ugyan még kezdő vagyok, de szívesen vállalnék bétázást. :D Boldogan javítom más hibáit, mert addig sem kell a sajátjaimra gondolnom. A helyesírásom jó, és szeretem másét bizerálni. :D ha elakadsz, adok ötleteket. :-c
Minden kategóriát vállalok. :-D
Ha érdekel valakit, az ide írjon: emerald02@citromail.hu :-c

_________________
"Mit kellett volna Krisztusnak tennie, hogy Máté vagy Péter módjára a követői közé álljak? Először is jól kellett volna öltöznie. Gondosan ápolt szőke frizura, csinos fej - ennyi elég is lett volna."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: bétavagyok
HozzászólásElküldve: 2009 április 08 (szerda), 16:58 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 07 (péntek), 13:33
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: találd ki :P :)
Gyakorlott béta keresi hosszú vagy akár egyéjszakás kapcsolatra párjait, ám szeretne tartózkodni a teljesen amatőr íróktól és a slashtől. Sokkal szívesebben fogad inkább PD-s sztorikat, mint HP-t, de nem nagy akadály az utóbbi sem.

Amiért én kellek neked:
- a helyesírásommal nincs probléma
- precíz vagyok
- ha kell, gyors is
- jöhet a +18 (de azért mértékkel)
- a türelem mintapéldája vagyok

Túl mélyrehatoló véleményt nem tudok mondani, de ha van megjegyzésem, nem félek tájékoztatni róla.

Ha sikerült elcsábítanom, a következő lehetőségeket választhatod:
mail: barbee_333@hotmail.com // barbee333@citromail.hu
msn: barbee_333@hotmail.com

_________________
Az ember néha belebotlik az igazságba. Aztán feláll, leporolja magát és tovább ballag...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 28 (szombat), 0:43 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 március 28 (szombat), 0:05
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!
Szívesen vállalom bármilyen témájú történet lektorálását, bétázását, szerkesztését! Ilyesmit tanulok, szóval helyre tudlak igazítani, ha úgy érzed. :-)
Témabeli kikötésem nincs.
email: alien1717@gmail.com
msn: alien1717@freemail.hu
Ez az üzenet addig aktuális, amíg ki nem írom, hogy nem az. Tehát még mindig. :wink:

TÁRGYTALAN!

_________________
alien1717


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára alien1717 2009 május 25 (hétfő), 18:09-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség