Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 14:34

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 494 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Becses érzelmeid a filmek irányába...
Film a Harry Potterből? Fúj, illúzióromboló... sose nézném meg. 0%  0%  [ 1 ]
Természetesen megnéztem őket, bár nem fűztem hozzájuk nagy reményeket. 21%  21%  [ 52 ]
Megnéztem. Tetszettek, de felejthetők. 13%  13%  [ 31 ]
Egészen jók, bár a könyvet nem szárnyalták túl. 51%  51%  [ 125 ]
Éppen annyira tetszettek, mint a könyv... 5%  5%  [ 13 ]
Iiiiiiimádom a HP-filmeket! Egyszerűen fenomenálisak! 9%  9%  [ 23 ]
Szavazatok száma : 245
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 23 (péntek), 13:21 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
szerintem is cuki volt :D ma este az RTL-en! kötelező nézni mindenkinek :D

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 18 (vasárnap), 15:12 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 20:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Kis cuki volt Dan a másodikban:D

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 18 (vasárnap), 13:28 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
ashazy írta:
Nem baj, a másodikat szeressük. *kezet dörzsöl*



Pontosan. :D A nosztalgia sosem árt. :)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 17 (szombat), 23:05 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 január 24 (csütörtök), 13:26
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: BKM, Hajós... És nem az András.
Nem baj, a másodikat szeressük. *kezet dörzsöl*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 17 (szombat), 21:17 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Annyira változatosak ezek a kereskedelmi csatornák, nem??? 23-án lesz a HP második része... :D Hűűűű és visszafelé mennek. Aztán meg leadják az elsőt is... Nekik nem unalmas?? Szerintem más a negyedik rész ára is lement... bár gazdasági válság van. xD

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 11 (péntek), 8:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Igen, utána már én is erre asszociáltam, na de sebaj! :D

Nyilván egy kis amatőr filmet sem tudnék megrendezni... sőt... xD

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 19:59 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
kykyke írta:
Egyébként, szerintem azért nem ő a legjobb rendező... írtad, hogy jelentkezzen valaki, aki jobb nála. Szerintem van, aki jobb nála.


úgy értettem itt, közülünk :D amúgy nyilván van nála jobb is, nem ő az isten, vagy mi : DDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 8:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Tania: Szerintem, az, hogy kinek mi tetszik, az ízlések és pofonok kérdése, nem? :)

Nem azt mondtam, hogy az összes film rossz, sőt, igaz, hogy az "erősen elbaltázta" talán erős kifejezés, de ettől még igenis lehetne máshogy is megoldani némely jelenetet. :)

Ugyanakkor, én is azon emberek közé tartozom, aki képes egyik pillanatban szöges ellentétet mondani saját magának is... Mert tök logikusnak tartottam azt is, amit Kidy írt, hogy Yates azt, hogy mit hagy ki, azt ésszerűen csinálja... nem tudom, mit gondoljak...

Ettől függetlenül, mondom, én imádom a filmeket, és ahányszor csak lehetőségem adódik, megnézem a tv-ben is. Dvdn is rengetegszer nézem, annak ellenére, hogy vannak jelenetek, amikkel nem vagyok kibékülve. :) Sőt, ha lefikázzák, akkor meg is védem, hiszen Harry Pottert senki ne bírálja negatívan... :-P

Kicsit összevagyok zavarva ezen téren, és úgy szívesen elbeszélgetnék Yatesel, hogy mit, miért tett, csinált. :)

Egyébként, szerintem azért nem ő a legjobb rendező... írtad, hogy jelentkezzen valaki, aki jobb nála. Szerintem van, aki jobb nála. :)

Na, de nem vitázni akarok, ne harapd ám le a fejem, ha esetleg elolvasod! :)

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 08 (kedd), 19:27 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
A filmeket általában kevésbé szeretjük, mint a könyveket, ez szerintem nem csak a HP-nál van így. :) De szerintem amit tudtak ki hoztak a filmekből, és bár mondhatjuk, hogy ajjh ezt még bele rakhatták volna stb. szerintem a filmek is a HP világához tartoznak, és jó hogy vannak. :D Én például rosszul lennék, ha nem csináltak volna belőlük filmet. :D

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 08 (kedd), 18:22 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Kidy írta:
ember legyen a talpán, aki jobban tudja megcsinálni. ezek nagyon hosszú könyvek, nem lehet tökéletesre csiszolni. Ha engem kérne fel valaki, rendezzek Harry Potter, vagy úgy alapból egy ilyen ismert könyv alapján egy filmet, hát elküldeném a fenébe. Nekem Jétsz mint ember szimpatikus, vannak dolgai, amiken még csiszolnia kell, és habár az ötös filmet utálom, nekem azért nincs vele különösebb bajom :D


abszolút egyetértek.
Nem értem, miért kell mindig szidni a filmeket. Erősen elbaltázza? Nem túl erős kifejezés ez? Tényleg, jelentkezzen már, aki úgy érzi, jobb rendező, mint Yates...
Az én húgom sem olvasta a könyveket, és mégis megértett mindent. Ugyanezt hallottam egy ismerősömtől is, hogy tetszett neki, és értette, pedig gőze sincs a témáról.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 07 (hétfő), 16:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 23:23
Hozzászólások: 534
kykyke írta:
Yates erősen elbaltázza a filmeket, nagy kár értük... :((

Pedig szerintem azért, oké, hogy nem lehet beletömöríteni pár órába egy egész könyvet, de azért, amit mégis belerakunk, csak úgy nagyvonalakban igazodhatna a könyvben leírtakhoz. vagy csak én vagyok túl naív és nagyot vágyó? :D


Egyetértek! Nekem a három, az öt meg a hat egyáltalán nem úgy jött át, mint a könyv. Közük nem volt hozzá. Párom nem olvasta a könyveket, és dörrenése nincs róla, hogy miről kellene hogy szóljon majd a hét, és hogy atrió honnan fogja tudni, mikre kell majd vadászni. A három meg... szánalom. A lényeg, amikor Lupin és Sirius elmondják a fiatalságnak a tekergők történetét - totál kimaradt. Ezért azt a részt nem is szeretem megnézi, csak olvasni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 07 (hétfő), 14:59 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 12 (kedd), 15:19
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Draco-szentély ^^
Nekem is a harmadik a kedvencem... természetesen a dracós jeleneteket, habár a kis nyögéseit meghallgatnám eredeti hangon xD meg az első másodikban ari az a hátranyalt frizkó, de a harmadikban... sztem tök jól áll neki az a haj... ahh. XD meg a drarry, snarry jeleneteknél... és amikor dracóci menekül... mondjuk azon kicsit kiakadtam h folyton majdnem elburnyál XD meg a téli jelenet, ahol abban a kis szőrmók sapkájában van... sztem tom felton tök jól játszik XD
na miután tirádáztam itt pár sort tom feltonról (tessék elhinni!!) h tőle függetlenül szeretem a filmet... meg itt nem olyanok, h ránézek 1-2 szereplőre és a gyomrom véresre hányja magát XD mint az ötödikben...uff. XS .. az első másodikban meg tiszta cuki mindenki :D a negyedikbne harry haja harrys, mert bozontos meg minden és 1 csomót eltakar a fejéből szal nem látszik h mien rút x'D de rövid hajjal... O_<
na, kitárgyaltam őket külsőleg... XD belsőleg meg... természetesen Tom Felton a csúcs, meg Alan Rickman...am meg végülis bírom a filmeket, csak el kell különítenem egy-kettőt a könyvektől.. az meg más, h amit amúgy nem bírnék, azt megnézem különösen perverz slasher szemmel és már is jól szórakozok x'D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 04 (péntek), 17:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
Én, ha Jétsszel nézek interjút, vagy olvasok róla valamit, teljesen szimpatikus hapsinak tűnik, és bár az ötös tényleg borzalmas volt, valami előnye is van annak, hogy több részt is Jétsz csinál: tudja, hogy mit vegyen ki az egyikből úgy, hogy a másikban ne hiányozzon, és hogy hogyan tud egyikből a másikra építeni. eleinte én is kiakadtam azon, hogy az ötösben nonverbálisan varázsolnak, de ha megfigyeljük, annak a résznek sok jelentősége igazából nincs is. Lehet, hogy nem derült ki, hogy Greyback egy idegbeteg vérfarkas, de a hatos részen kívül máshol ennek nem is lesz nagy jelentősége (sőt, szerintem már a hatosban sem volt fő probléma).
Én nem akarom védeni őt ,mert azért elég sok olyan dolgot csinált, amivel nem értek egyet (Harry/Ginny szerelmi szál, Harry állandóan a sebét kapirgálja (5. film)), de ember legyen a talpán, aki jobban tudja megcsinálni. ezek nagyon hosszú könyvek, nem lehet tökéletesre csiszolni. Ha engem kérne fel valaki, rendezzek Harry Potter, vagy úgy alapból egy ilyen ismert könyv alapján egy filmet, hát elküldeném a fenébe. Nekem Jétsz mint ember szimpatikus, vannak dolgai, amiken még csiszolnia kell, és habár az ötös filmet utálom, nekem azért nincs vele különösebb bajom :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 01 (kedd), 19:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Yates erősen elbaltázza a filmeket, nagy kár értük... :((

Pedig szerintem azért, oké, hogy nem lehet beletömöríteni pár órába egy egész könyvet, de azért, amit mégis belerakunk, csak úgy nagyvonalakban igazodhatna a könyvben leírtakhoz. vagy csak én vagyok túl naív és nagyot vágyó? :D

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 01 (kedd), 12:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 18 (hétfő), 12:02
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: in (W)Underland
Szerintem még az első négy volt a legjobb, azok közül is a három a kedvencem, nekem az igazán megfelelt minden szempontból :)
Ellenben Yates munkái... -.-" Sajnálom, hogy ő rendezi a hetes filmeket. :-(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 01 (kedd), 12:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Én személy szerint, mint már kifejtettem máhsol is, szeretem a filmeket, mert, amit ki lehetett, kihozták belőlük. :D

Hogy nem lett tökéketes? Hát, ők is csak emberek, és aki dolgozik, az bizony hibázik is. :)

Ettől még haragszom a WB-re, mert ennyi ideig húzták a 6-ot, és kiadtak egy ekkora... vígjátékot, amit kreáltak belőle... -.-

Na, de nem is ez a lényeg, hiszen, én az öt részen nem nevettem ennyit, mint a hatodikon... xD :D

És az előttem szólókhoz annyit, hogy az 1-2, talán még a 3 is (bár az necces) tényleg sokkal varázslatosabb, rowlingosabb, mint ezek... :-S

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 19:14 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 január 24 (csütörtök), 13:26
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: BKM, Hajós... És nem az András.
darkangeleyes írta:
Tania írta:
óóó éljen, végre valakik, akik nem utálják az első két filmet : D nekem is azok tetszenek a legjobban : D azok könyvhűek is voltak, meg olyan rowlingosan hápésan varázslatosak, én imádtam őket : D és akkor még a gyerekszínészeket is bírtam : D


Nekem is azok a kedvenceim^^

Dettó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 18:20 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 14 (kedd), 12:27
Hozzászólások: 365
Tania írta:
óóó éljen, végre valakik, akik nem utálják az első két filmet : D nekem is azok tetszenek a legjobban : D azok könyvhűek is voltak, meg olyan rowlingosan hápésan varázslatosak, én imádtam őket : D és akkor még a gyerekszínészeket is bírtam : D


Nekem is azok a kedvenceim^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 16:57 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Draco tényleg az első két filmben volt jófej, a kis hátrazselézett frizkójával : D

meg én ott még Emmát is bírtam, aranyos volt : D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 16:21 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 19:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
óóh, nekem a második film a kedvencem mind közül - nemcsak Luc és ifj. Tom Denem miatt, de be kell vallani, hogy én akkor már meg voltam győzve.. XD
de komolyan: szerintem annak a legjobb a kivitelezése könyv és film szempontjából is, még ott van összeegyeztetve leginkább a kettő.
ehh, meg is nézem ma még, asszem.. XD

és igen, a gyerekszínészek. ott még dracót is szerettem.. XD
*elbújik*

az első film meg tényleg olyan "varázsos", és nem a színtiszta "filmmágiára" mennek rá.

^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 16:17 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
nekem még a négyesben is tetszett, de komolyan : D az ötöstől ronda szerintem xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 14:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Tania írta:
óóó éljen, végre valakik, akik nem utálják az első két filmet : D nekem is azok tetszenek a legjobban : D azok könyvhűek is voltak, meg olyan rowlingosan hápésan varázslatosak, én imádtam őket : D és akkor még a gyerekszínészeket is bírtam : D


Pontosan! :D Daniel szegényke elrútult az évek során, ezekben a filmekben jó volt, csak bilihaja volt.

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 14:18 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
óóó éljen, végre valakik, akik nem utálják az első két filmet : D nekem is azok tetszenek a legjobban : D azok könyvhűek is voltak, meg olyan rowlingosan hápésan varázslatosak, én imádtam őket : D és akkor még a gyerekszínészeket is bírtam : D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 12:31 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Szerintem azoknak van leginkább olyan HP feelingje :)

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 12:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
én is az elsőt és a másodikat szeretem a legjobban, nem tudom miért, talán mert azokat láttam először :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 12:11 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Teljesen egyetértek shanonnal, nekem is az első kettő tetszett a legjobban, mondjuk nekem azért, mert az könyvhű volt :) Mondjuk a negyediket meg a hatodikat jobban szeretem a másodiknál. De Colombus powa :twisted:

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
shanon widow írta:
[...]A 6. HP film határozottan jobb.Szerintem.


Igen, nekem is. Lehet, hogy nem teljesen könyvhű, meg bénák a szerelmi jelenetek, de szerintem nagyon varázslatos lett, és a Harry/Draco kapcsolat is egy másik arcát mutatja :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:48 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Nem tudom... én nem vagyok oda HP3-ért. Nekem a colombusféle első kettő volt az igazi. Az olyan varázslatos volt és idilli... 8-> *elmereng* Aztán ez a harmadik! Sötét, nyomasztó és félelmetes! Elveszett a varázsa nálam... aztán a többi is átvette ezt a fajta imiget szépen sorban... Viszont nekem a dementorok tetszettek a legjobban. Az élethű volt. :roll: Bár ez személyes vélemény. A 6. HP film határozottan jobb.Szerintem.

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: hp3
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
Ashley Luna írta:
A HP3-ról beszélgettek? Én is néztem. Most valahogy különösen tetszett. Nem kellett két óráig pisiszünet nélkül a tévé előtt lenni, hanem adtak be reklámokat :D Nekem tökre tetszett. Lehet, hogy csak azért mert régen néztem... :roll:
Egyébként szerintem a legjobb film a HP3! Még a Félvér Herceget is túlszárnyalja!


szerinem is a HP3 a legjobb, bár mikor frissen láttam ,legelőször, majdnem sírva fakadtam :D De még akkor kicsi voltam. Nekem a 6-ot nem múlja felül (az azért dracoistább film xD), de ez a kettő a kedvencem :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: hp3
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:34 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 0:08
Hozzászólások: 32
A HP3-ról beszélgettek? Én is néztem. Most valahogy különösen tetszett. Nem kellett két óráig pisiszünet nélkül a tévé előtt lenni, hanem adtak be reklámokat :D Nekem tökre tetszett. Lehet, hogy csak azért mert régen néztem... :roll:
Egyébként szerintem a legjobb film a HP3! Még a Félvér Herceget is túlszárnyalja!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
Én azon visítoztam, mikor Dracobaba szimulál xD És ott fetreng Hagrid karjaiban :D Meg Harry hangja xD Olyan furcsa a hatos után :D Hermionénak is idegesített a hangja :D Ronon megint halálra vihogtam magam. csúcs az a kölök :) Meg Dumbli, amikor szóra emelkedik, és felemeli a kezét:D Mint valami előadóművész:D:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:09 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
A Fúriafűznél? Az is benne volt, nem? Mintha valami ilyesmi rémlene nekem :D

Én megnéztem tegnap, de már az első pillanatnál halálra röhögtem magam a szinkronhangokon. Harry mint egy cincogó egér, komolyan, olyan vicces volt =))

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:05 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Tania írta:
haa én direkt nem néztem xDDD gondoltam inkább dvd-n ezerszer, mint reklámokkal egyszer is : DD utálom Ben Stillert, de inkább őt választottam. : D amúgy az is vicces, mikor Hermione kinéz a fa mögül, hogy "tényleg így néz ki a hajam hátulrl?" vagy valami ilyesmi x'DD
nem OOC, ááá...



Aaaz. Kérem az nem ooc. Cseppet sem. ;;) Hermione Granger egy modell.
Meg ez a" ráesek Harryre" hol volt a könyvben?? :oops:

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 10:54 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
haa én direkt nem néztem xDDD gondoltam inkább dvd-n ezerszer, mint reklámokkal egyszer is : DD utálom Ben Stillert, de inkább őt választottam. : D amúgy az is vicces, mikor Hermione kinéz a fa mögül, hogy "tényleg így néz ki a hajam hátulrl?" vagy valami ilyesmi x'DD
nem OOC, ááá...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 10:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
én is megnéztem a HP3-at, de szétröhögtem rajta az agyamat...
anyum, meg tesóm már kiküldött a szobából, mert nem hallották tőlem
nekem nem ez a kedvenc részem az tuti... az volt benne a legjobb mikor Malfoy elkezdett hisztizni, h "Meggyilkolt!Meggyilkolt!" hát azon kifeküdtem.... :D

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 31 (hétfő), 10:09 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Hát emberek... én tegnap este megnéztem a HP3at nem tom hány ezredszerre... nem baj, hogy megvan DVD-ben... De csak a Felton gyerek miatt... Kár, hogy nem angolul adták. Valahogy nem szeretem Tom magyarhangját... :-/

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 13:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Kidy írta:
igen :)


kösszi :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 13:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
Chii chan írta:
Kidy írta:
Ma lesz a harmadik rész az RTl-en :D Abban a filmben nagyot csalódtam, mikor láttam, akkor voltam a legfanatikusabb korszakomban, és semmi sem volt elég jó :D De szerintem , így visszagondolva, jó film lett :) ma is megnézem.


szerintem én is megnézem :x
8kor lesz, ugyi?


igen :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 13:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Kidy írta:
Ma lesz a harmadik rész az RTl-en :D Abban a filmben nagyot csalódtam, mikor láttam, akkor voltam a legfanatikusabb korszakomban, és semmi sem volt elég jó :D De szerintem , így visszagondolva, jó film lett :) ma is megnézem.


szerintem én is megnézem :x
8kor lesz, ugyi?

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 13:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
Ma lesz a harmadik rész az RTl-en :D Abban a filmben nagyot csalódtam, mikor láttam, akkor voltam a legfanatikusabb korszakomban, és semmi sem volt elég jó :D De szerintem , így visszagondolva, jó film lett :) ma is megnézem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 9:46 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 19:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
verity írta:
Én még mindig úgy vagyok vele, hogy az első film volt a legjobb. :) Ha sorrendet kéne felállítani:

1. - 4. - 6. - 2. - 3. - 5

:)


Nekem a filmeknél nem igazán van sorrendem. De... ha nagyon muszáj lenne, akkor a 3as lenne a kedvencem, ami külön jó, hogy ma lesz a tévében. ;) utána jönne a 6os, a 4es, aztán az első kettő, és az uccsó lenne az 5.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 1:30 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Én még mindig úgy vagyok vele, hogy az első film volt a legjobb. :) Ha sorrendet kéne felállítani:

1. - 4. - 6. - 2. - 3. - 5

:)

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 17:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 12 (szombat), 20:04
Hozzászólások: 938
vadonviki írta:
Hát a filmek közül engem is a harmadik fogott meg leginkább. Magyarázat rá: azt hiszem, Remus.


*eszeveszetten bólogat, eksztázisba esik, és letépi magáról az I szív David Thewlish pólóját*

*aztán visszasunnyog és csendben hozzáteszi* Meg Sirius. :P

_________________
"I believe there are forces you don't wanna mess with. Like me."

"Ay, every inch a king!"

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 15:53 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 26 (vasárnap), 21:55
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Miskolc delta sugarú környezetében
Hát a filmek közül engem is a harmadik fogott meg leginkább. Magyarázat rá: azt hiszem, Remus. Nagyon jó fej tanár. Meg odavagyok az időutazós dolgokért. :)
A hatodikat is meg fogom nézni, de ahogy nézem a trailert, olyan háborús-katasztrófásba fog átmenni, és attól félek, hogy nagyon el fognak térni a könyvtől.
A többire sajna nem emlékszem, én amúgy is inkább könyvpárti vagyok.

_________________
"A csodák nem természeti törvényekkel állnak ellentétben, csak azzal, amit a természetről tudunk." /Szent Ágoston/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 15 (szerda), 14:01 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Én is sajnálom... :-( De az élet megy tovább és Lucinak sajna a 6. részben nem szántak hatalmas szerepet, így a hangjára se lesz szüksége... :? De nem baj, annyira.

A 6. filmet pedig nagyon várom. Az előzetesek alapján nem lehet rossz, bár én semmin se lepődök meg... :roll:

Sokan oda vannak a 3. részért, ami filmet illeti. Az a helyzet, hogy nem tudom miért...Bocsi. :-)

Az első kettő jó. Legalábbis, nekem. :roll:

Az ötös pedig...Emma magyar hangja förtelem. Az az erőltetett vihogás az ötödik részben...maradjunk annyiban, hogy siralmas. Emma pedig rendesen nevetett, szóval ezt eltolták.

A negyedik rész - még véletlenül se mennék sorba - pedig...Jó. Bár nem tudom miért lett rózsaszín Hermione bálirucija és, hogy Dracoról miért nincs bálos jelenet... :-(


Szóval ennyi. Összeségében szeretem a filmeket. Az utolsó részeket pedig nagyon várom.

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 19 (szombat), 23:39 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
jaja, de szerintem nem olyan feltűnő a változás. Habár mondjuk én nem szoktam odafigyelni a részletekre, szóval ha nem tudom, hogy Szakácsi meghalt ( =(((( ), akkor lehet észre sem veszem. Szerintem nem olyan gáz a változás, lehetett volna rosszabb is. (pl. hallottátok már a Sweeney Todd-ot magyar szinkronnal? a falat kapartam néha -.-)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 17 (csütörtök), 22:04 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Nem tudom feltűnt-e nektek, de Lucius magyarhangja más volt az ötödik részben... Mert meghalt Szakácsi Sándor. :cry: És most Haás Vander Péter adja a hangját, és bár nem különösen rossz, de Szakácsinak a nyomába se ér. Hol marad a behízelgő hangszín, ami bekúszik az ember torkán és görcsbe rándítja a gyomrát?? :-( Ez így olyan szörnyű...

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 28 (szerda), 20:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 november 11 (vasárnap), 21:49
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Győr környéke, szerepes fórum, itt
Tania írta:
Rob Knox...?
ő egy Lump Klubbos lett volna, ugye? o.O nem semmi.. =/


Jaja... Én is kiakadtam rajta. Nem azon, hogy HP film meg egyebek, hanem attól hogy ilyenek vannak. Persze tudtam, hogy ilyenek vannak, de azért mindig sokkol. Kit nem? Na, befejeztem az offolást, bocsi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 28 (szerda), 19:29 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Rob Knox...?
ő egy Lump Klubbos lett volna, ugye? o.O nem semmi.. =/

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 27 (kedd), 16:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 november 11 (vasárnap), 21:49
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Győr környéke, szerepes fórum, itt
Mindegyik film jó, ha nem késelik meg egyik szereplőt sem a forgatáson (előtt/után)...

http://www.azta.hu/index.php?option=com ... iew&id=814


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 494 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség