Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:58

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Nasuadha ~ Vallatószoba^^
HozzászólásElküldve: 2012 február 24 (péntek), 14:18 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 23 (szerda), 0:10
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Folytonosan változó
Mivel legutóbbi kommentemnek majd egy éve, megragadom az alkalmat, hogy kellemes húsvétot, karácsonyt és új évet kívánjak Nasuba, és mindenféle ölelést és pusszantást küldjek irányába.
:x

_________________
Kép
_________________
KépKépKépblog
"Your logic DOES NOT resemble our Earth logic"
"Mine is much more advanced."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 20:16 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 23 (szerda), 0:10
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Folytonosan változó
*bekontárkodik már ő is*

*kiscsillag* összes megjegyzésére, faggatására bólogatva/csatlakozva még hozzáfűznék egy aprócska mozzanatot. Kisvirág. <3. Nem győzöm hangsúlyozni, mily mértékben fontos az én sajátságos lelki békémnek ama történet hasonlómód való mielőbbi frissítése/újratöltése azon bizonyos weblapodon. Bár gondolom akarja a görcs újra átrágni és átformázni a már évekkel ezelőtt elkészült művet, de hát... $? ;;) 8-> Végszükség esetén adok egy elérhetőséget, és küldd el a jelenlegi nyers verziót, mert bizony ellenkező esetben mellékelem az elvonói számlát. :-SS

Behe. Minden jót tebeléd! :-)V

_________________
Kép
_________________
KépKépKépblog
"Your logic DOES NOT resemble our Earth logic"
"Mine is much more advanced."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 23 (szerda), 8:42 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
nem találtam meg a ficblogodat! :-S ótejóég! :(

szia!
miújság Veled? meg a sulival? ... ÁHG-val? ;;) muszáj volt megkérdeznem...

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: :)
HozzászólásElküldve: 2011 január 27 (csütörtök), 19:33 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 23 (szerda), 0:10
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Folytonosan változó
Na tehát: GRATULA a vizgákhoz! Én még 4-éig itt punnyadok Pesten (tiszta ideg is vagyok, meg honvágyas), addig viszont a jelek szerint lesz egy kis felderítő faktor. Rögtön le is "csekkolom" a honlapot. ;)

És ennyit akartam mondani. Heh. Pedig azt hittem, leállok ömlengeni, de úgy tűnik utolért a stressz és a vizsgadrukk élőhalott sztázisa. Nofene, minden jót, töltsd szépen napjaidat, rosszalkodj sokat, és néhanapján ne feledkezz meg rólunk, balga rajongóidról sem, kik epekedve várják történeteid folytatását. :D

_________________
Kép
_________________
KépKépKépblog
"Your logic DOES NOT resemble our Earth logic"
"Mine is much more advanced."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: :)
HozzászólásElküldve: 2011 január 26 (szerda), 14:44 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Szia! :)

Juj, hát ennek örömére mindjárt pezsgőt bontunk! :D Meglett minden vizsgád? :)

Nem volt már meg egy oldalad? :-/ Nekem teljesen úgy rémlik, mintha lett volna. Mindegy. Ez is nagyon szép lett, bár egy kicsit sötét a sok romantikához... *célozgat* :) O:-)

Persze, nem is mondtam volna, ha nem. :) Elég sok a szabadidőm, és ritkán kell bétáznom. :D Mindig csak olyanokat fogok ki, akiknek havonta egyszer - de akkor vagy 10 oldal erejéig - van idejük és energiájuk írni. :D
Az ötletetbe, amit eredetileg tovább akartam passzolni, hát, belekezdtem, mert egyszer nagyon unatkoztam valamelyik órámon. :D De amint eszembe jut valami konkrétabb annál, hogy H/G, romantikus, és hosszúúúúúú, majd írok pü-t. :D

Én meg pótlom az elmaradt hsz-eimet, ugyanis végre van gépem. :)

Jó utat! :) :-*

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: :)
HozzászólásElküldve: 2011 január 26 (szerda), 13:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 03 (kedd), 12:19
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Sosem ott, ahol kéne:)
Nahhh, gyermekeim! :) :D

Jelentem, vizsgaidőszak letudva, jöhet a jól megérdemelt pihizés (ami most egyet jelent az írással, tele vagyok ötletekkel az ÁHG-hez, meg egy lehetséges saját törihez is :#-) De elsőnek tuti ÁHG! :D )

Tudom, azt ígértem, hogy mindenkinek elküldöm a Kisvirágot, de a vizsgák miatt, lusta disznó voltam ezen a téren, így -- és a könnyebb elérhetőség kedvéért -- inkább gyorsan összedobtam egy (nagyon nagyon) egyszerű oldalt. Ide (http://www.briodal.eoldal.hu/) lassan feltöltök mindent, bár már egész jól állok :)

Csillagom! :) :#-) Komolyan lenne kedved hozzá? *nagyon pirul* Oké, nem lenne egy gyakori meló (bár remélem, ezen sikerül végre változtatnom, de... 8-> ) Tutituti? :D Én iszonyat hálás lennék :) Az ötleted, ha van, még mindig tárt karokkal várt:)

Most sietek, mert fel kell mennem Pestre, jegybeiratásra(:S), de amint lesz időm, helyzetjelentek:)

Cupák az errejáróknak és remélem, mindenki hamarosan végez a vizsgákkal!:D Szorítok, ha kell vkinek :) :-h O:-)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 31 (péntek), 15:47 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
wihihííí! *visít*
Nekem is tanulnom kellene... valamikor. :D Jó Nasu, jó, jó! :) :D
Nem tudom... Inkább csak bele vagyok habarodva az ÁHG-be. :) :x Óóó, akarom, akarom, akarom, akarom... akarom! *_*

Örülök,hogy örültél a mailnek. :)
Hm... Ó,ezt is akarom! Lehet? *kiskutyaszemek* Hadd legyek én! *_*

Kitalálok valami nagyon jót. De 95% hogy Ginny-Harry párossal szeretnék valamit. :)

:-*

szurkolok, hogy sikerüljenek a vizsgáid! :) hátha akkor lesz időd és kedved írni... *körmönfont* :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 31 (péntek), 15:19 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 03 (kedd), 12:19
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Sosem ott, ahol kéne:)
O:-) (megint gyorsan válaszolok, mert ahelyett hogy szoc.polt magolnék itt ácsingózok... Basszus, rossz Nasu, rossz, rossz! ßP (Néha megijedek magamtól:) )
Öhm, Szívem, neked vmi agyi összeköttetésed van az én tekervényeimmel? :-/ Nagyjából leírtad a köv. fejezet tartalmát :D Annyi változással, hogy nem kifejezetten Harry, hanem inkább váltott szemszög lesz:) Na meg kiderül egy-két finomság (pl.: Ron miért nem reagált Harry visszatérésére, szinte sehogy, megjelenik Luna...stb. :-Ą )
Majd meglátod!:D

Dehogy ijedtem meg a mailedtől! Inkább tökre felvidultam tőle! Olyan jól esett...! :#-) Köszönöm!:) Meg a figyelemfelhívást is, anno a hibákra... Bár nem sikerült megtalálni az összeset, csak az adminnéninek, pedig átrágtam magam rajta párszor:S Az a baj, hogy hosszúak a fejik... Lehet el kellene kezdenem kutatni egy béta után :-?

Az ötletet pedig tényleg szívesen várom, akár itt, akár mailba:)


És naná, h lehet zaklatni bármikor!
Millió cupp, Husom!:) :) :-)V

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 31 (péntek), 15:06 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Hűűűha, de gyors voltál! *_* Még sosem kaptam azonnal választ. :)
Szívesen! :) És köszönöm.

Nem Ginny szemszög? :-/ Rajta kivül csak Harry szsz.-es rész volt, egyszer egy nyúlfarknyi. De én annak is örülnék. Nem akarom, hogy kínozzák Ginnyt! :-S Azon tuti bőgnék... Akkor Harry lesz? :D Bulis lennne (nekem) ha összeugranának Ronnal... :) És levezetnének némi feszültséget...
Figyeled, simán írok Neked egy vázlatot. :) :#-)

Nem gond. :) Azt hittem, megijedtél, mert kicsit túl fanatikusra sikeredett. :D Legközelebb várok egy órát, miután elolvastam, hogy írjak Neked. Egyébként kritit Merire én sem írtam, mert rossz a gépem... De pótlom majd. :)
Kitalálok valamit. Tuti. De aztán legyen eszedben, hogy Te ajánlottad fel... :D

Ér itt zaklatni jövőre is? *_* :D

:-* :-* :-*

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 31 (péntek), 14:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 03 (kedd), 12:19
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Sosem ott, ahol kéne:)
*köhécsel egy kicsit a porban, miközben elhessegeti a porcicákat*

Szia, Csillagom! :)
Először is nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat, és én is hasonló szépeket szeretnék kívánni Neked és az egész családodnak! Remélem, hogy kellemesen telnek az ünnepek! :)
ÁHG -- Már elkezdtem írni, bár még csak a harmadik oldalon járok, sajna a vizsgaidőszak nem engedi, h azt tegyem, amit szeretnék :roll: Bár, és ez most köérdekű informálódás részemről, most nem Ginny szemszögű fejezet jön... Sajnos nem tudom megoldani máshogy a dolgokat... Véleményt kérhetek, hogy ez baj-e, és variáljam át a dolgot, vagy maradhat így? $?

A másik, hogy nem válaszoltam neked külön mailben, amiért még mindig ég a fejem, hogy megköszönjem a múltkori segítségedet:) Kérdeztél a Pennáról, sajnos hivatalosan nem mertem bevállalni, az időhiány miatt vissza kellett utasítanom, de ha van valami jó ötlet, amit szeretnél, és engem is megfog, szívesen megírnám!:D Ha van vmi, bátran pötyögj!:D (Biztosíték, hogy meleszek itt 2011-ben is O:-) )

Mindenkinek: A Kisvirágot vmikor küldöm ám, csak kicsit helyreráztam!:D
Fairy Fascination: Beezony, én is az ELTE folyosóin rohangálok, (veszek el rendszeresen) a hatodikon is, csak nem bioszosként, hanem szociológusként:D Gyűlünk ám TTK/TáTK-sok itt:D

Mindenkinek B.U.É.K! Gyerekek, legyetek "rosszak" a következő évben, én meg igyekszem gyakrabban hallatni magamról! :twisted: :-P <:-P Cupák mindenkinek :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 31 (péntek), 13:31 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
*letörli a port*

Szia! :)

Kicsit megkésve boldog Karácsonyt, és még időben boldog új évet szeretnék kívánni! :x :)
Ééés jöttem kunyizni, meg kérdezni, hogy mi újság Veled meg az ÁHG-val? Ginny-hiányom van.
Bár nem sok jóra számítok ami a következő fejezetet illeti (hangulatilag - természetesen) de hátha Harry megmenti... ;)

Remélem, lesz időd ránk 2o11-ben is. :)
puszi :-* :)
:x

*elégedetten, de porosan távozik*

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 16 (kedd), 16:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 21 (péntek), 10:48
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Nagykáta
Szia!

Kisvirágot én is nagyon-nagyon szeretném elolvasni, azzal addig sem tudtam betelni, amíg az a kevés fejezet fent volt, és legalább kárpótol a nagy ÁHG hiányért.

Harry pedig tényleg kell a fejezetbe, úgy az igazi. *-*

Fejezetolvasást egyedül azért nem vállalnám be, mert már elég régen olvastam a történetet, újra átfutni rajta meg azért idő lenne, amiből mostanában kevés van. :/

Mindenesetre biztató olvasni, hogy haladsz ÁHG folytatással. :-D

Minden jót! :-)

_________________
"Ha valaki olyan nagy, mint én, nehéz szerénynek lenni."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 05 (péntek), 1:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 23 (szerda), 0:10
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Folytonosan változó
Nem minden hátsó szándék nélkül én is bevállalnék fejezetolvasást. :lol: De szerintem nálamnál jóval rátermettebb egyedek is léteznek eme feladatra - belőlem egy év alatt lassan már kiölték az irodalmi és egyéb érzéket. Na jó, mégsem. :P

Amúgy bevallom én is régen olvastam már a sztorit - bár napi rendszerességgel ellenőrzöm a frissítést, több időm nemigen akad merengésre. Viszont ÁHG-t olvasni olyan mint a biciklizés. Bármennyire homályosnak tetszenek az emlékeim az addig történtekről, az első 5 sor után máris teljesen képben érzem magam. :D Kétlem, hogy ez az új fejezettel is máshogy lenne majd, de mint már mondtam volt, szívesen letesztelem előre ezt az elvet... :D

Kisvirággal nem akartalak nyaggatni miután láttam, hogy levetted, de ha nem plusz probléma, továbbra is igényt tartok az olvasására.:) Tőlem még negatív véleménytől sem kell tartanod, lévén elvakult rajongód vagyok. :D

És nem tudom te hogy vagy vele, de én annak az ELTE épületnek az összes emeletén képes vagyok eltévedni még egy év után is. :lol: Nekem a -1. az eddigi kedvencem - nincs az a magasságos, hogy egyből sikerüljön eltalálnom az általam keresett terem irányát odalenn... :lol:

Légy jó! :) $rose

_________________
Kép
_________________
KépKépKépblog
"Your logic DOES NOT resemble our Earth logic"
"Mine is much more advanced."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 04 (csütörtök), 19:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 február 02 (csütörtök), 19:58
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: out of my head
húú én is nagyon szivesen elolvasnám! ^.^ én meg régen olvastam, úgyhogy én is meg tudom mondani, hogy mennyire érthető! :D

te, Nasuadha, ELTE 6. emeleti laboroknál szoktál eltévedni? Esetleg a TTKra jársz? O.O én is el szoktam ott tévedni. :D és bioszos vagyok :D persze lehet, hogy vannak máshol is a hatodik emeleten laborok :D

_________________
"Van, ki gyorsan fut. Van, ki gyorsan olvas, ír. Én gyorsan érzek." Fodor Ákos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 01 (hétfő), 15:30 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Óóó...óóÓ! >:D< Szia!
Nagyon hiányoltalak már ám! :)

Hm... $fal Az én, vagy a velem kapcsolatos levelek mindig elvesznek. Ez annyira rám jellemző! De jobb későn, mint soha, és legalább van reakció. :)

Kell Harry, kell Harry! Muszáj megvédenie Ginnyt, nehogy elvigyék, mert akkor szomorú leszek. :-S

Én szeretném olvasni a Kisvirágot. Annyira jól írsz! És addig is kevésbé szenvedek itt neked ÁHG-ért. :) :D
Feláldozom magamat a közjóért. :D Bevállalom azt az előolvasást, ha megfelelek. :) Olyan jó lenne, már egy Ginnys törit olvasni. Az ÁHG feltöltött fejezeteit már fejből nyomom. :D

Puszi :-*

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 01 (hétfő), 15:16 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 03 (kedd), 12:19
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Sosem ott, ahol kéne:)
*félve betipeg a kongó szobába*

Kukuccs :) Ha még jár erre valaki, akkor jelzem most gyorsan, hogy látszatra, mostanában kezd megszilárdulni körülöttem a világ, így most a szünetben elő is vettem az ÁHG-t, sikerült is valamennyire beazonosulni a karakterekkel (ergó, írtam :P ). Reményeim szerint hamarosan lesz belőle friss, de konkrét időpontot nem merek mondani... Ám lehet érdemes lesz néha felnézni a történet adatlapjára, hátha... :-D :roll:

Csillagom: Köszönöm az érdeklődést, és ne haragudj, hogy nem reagáltam, azonnal, de az értesítés, hogy írtál, elveszett valahol a virtuális világban :P És csak most láttam, hogy erre jártál :)

Köszönöm, megvagyok, Sőt, egész jól vagyok!:)

Mse-m!:) Ha még jársz erre: köszönöm a bíztatást, a nyelvvizsga valóban sikerült, sőt a felvételi is... O:-) :) Így most már én is ott kacsázok az ELTE folyosóin (mit kacsázok? Inkább rendszeresen eltévedek a 6. emeleti laborok között:P) Lehet, már össze is futottunk, csak nem tudtuk a másikról, hogy ki az :D

Harry, mint tegnap kiderült számomra is, lesz a fejezetben (fluff a köbön :#-) =P~ ) De remélem jó lesz!:)

És, mivel Kisvirágot töröltem az oldalról, így, ha valaki igényt tartana rá esetleg, akkor szívesen átküldöm a meglévő fejiket:D

Hm... mit is szerettem volna még? :-?
Ja igen... Csak érdeklődnék, hogy ha egyszer végzek a fejezettel, lenne-e vállalkozó, aki beleolvasne még feltöltés előtt? Csak hogy a kimaradás miatt mennyire érthető a dolog? előre is köszönöm, ha akad ilyen bátor ember:)
Puszi mindenkinek :x

*gyorsan kilibeg*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 21 (kedd), 18:55 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Sziiia! :-h
Megvagy még? Mert igazánténylegr*hadtulrégen hallottam már Rólad. :-S
Pusszanat :-*

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 2:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 23 (szerda), 0:10
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Folytonosan változó
*jól magához szorongatja a kis keresztelendő gyermekét*

Szóval hol kezdjem... Mákot neked Mary Sue, az én kíváncsi természetem most már aztán semmi se fogja vissza! Ha már egyszer felébresztetted bennem, és hagytad, hogy kidugja az orrát, akkor tessék engedni, hogy kicsit beleje is szagoljon! :) Szóval rövidest: Kisvirágot. Ide. :D

Az ÁHG-val meg nem akarunk különösképpen siettetni, de... De hiányzik, hogy a fene essen bele! :) Örülök tehát, hogy azért haladsz vele, ez a visszaemlékezősdi meg kifejezetten tetszetős részemről. Imádom egy-egy történetben az ilyen múltbeli visszajátszásokat, amikor ily módon derül fény mindenféle piszokságokra. Harry nélkül meg kibírunk egy fejezetet, amúgy is sok benne a bunkó vonás... :mrgreen: Oké-oké, ez most poén volt, tudjuk, hogy nem volt neki könnyű, bla-bla, csak hát... Bunkó na!:D
Tessék, most személyiségzavarom lett, egyik felem sajnálja szegény gyereket, a másik meg vigyorogva nézi, ahogy kínlódik. Mondanom sem kell, hogy melyik az erősebb. *gonosz vigyor*

A nyelvvizsga miatt tényleg nem kéne aggódni. :P Úgyis megcsinálod. :D A családi ügyekkel kapcsolatban pedig remélem miharabb rendeződnek soraid. :)



...És mielőtt írok igazán elolvashattam volna a merengőt, ahol szépen leírtad, hogy éppen suli nélkül lebegsz. A vizsgaidegbajos énem erre azt szajkózza, hogy mázlista, viszont egészében inkább sajnálom, hogy nem jött be néked egyből a választás. Van különben egy szociológus ismerősöm, ő imádja a szakot; én magam meg nap mint nap köztük járok, miután a nagy okos ELTÉsek egy épületbe zárták a TÁTK-sokat a TTK-sokkal.:) Szóval, ha valami extra kérdésed van, lehet, hogy még segíteni is tudnék. ;)

_________________
Kép
_________________
KépKépKépblog
"Your logic DOES NOT resemble our Earth logic"
"Mine is much more advanced."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 24 (csütörtök), 16:31 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Megértem én... csak hiányoltalak! :#-)

És... hát, nem szedjük le a fejedet, mert akkor ki írna nekünk, de... nincs Harry, akkor min fogunk izgulni? :-/
Cseréljünk Dumbledore-t Harryre! :D Nem? Kár... :-<
Nem kell védeni tőlem a Kissárkányt... csak olyan kis kedves, imádnivaló, ámbár alkoholista volt, aztán átváltott. Azért volt hirtelen a váltás, mert együtt harcoltak már az első fejezettől (de gondolom, már azelőtt is), szóval Draco tul.képpen rábízta az életét Ginnyre, de azt hiszi, hogy a legjobb barátja elhalgatott volna előle egy ilyen fontos dolgot szándékosan?
Én a rosszfiúkat is szeressem... :#-) :-*

Nem azért mondtam... na, érted. Nem "szemrehánytam", csak itt örültem, hogy vagy, és akkor majd kiszedek Belőled minden érdekes, apró részletet. :D

Ott hagytad a sulit? :-/ Mázlista! *morog* Bárcsak én is megtehetném...
:-<


Én is kiváncsi vagyok a Kisvirágra. :) Nem baj az, ha kezdő. Mind elkezdtük valahol (és én még mindig csak kezdek...:D ).

Keresztanyákká? :D Jó! :) :x

Ha megyek füvet nyírni, mész írni? :D Bár már halálra égtem a napon, de megérné...

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 24 (csütörtök), 14:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 03 (kedd), 12:19
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Sosem ott, ahol kéne:)
Jajjj.... Bocsánat, hogy megint eltűntem, de.... Családi/eü okok léptek fel:S

De most visszatértem, és, mielőtt hozzáfognék az ÁHG írásához, gyorsan ide is pötyögök:)

Akkor szépen sorban;)

*kiscsillag* írta:

Lesz Harry a fejezetben? :D És Draco? :-/ Mi van Dracóval? Teljesen le voltam döbbenve a reakcíóján - ami egyrészről érthető, de én akkor is behúztam volna neki egyet.
Dumbledore nekem nem hiányzik... Olyan sunyinak tűnt mindig. $?


Hmmm... Leszeditek a fejemet, ha azt mondom, hogy Harry csak, mint egy visszaemlékezés szereplője lesz jelen a fejezetben? Most járok vhol a 13 oldal környékén (ez a rész most kicsit átvezető, tényfertáró lesz;)) Megjelenik benne Dumbledore, visszaemlékezünk arra, amit Ginny elfelejtett...:) De ahogy elnézem a terveimet, itt se Draco, se Harry nem kap jelentős szerepet :(

Draco reakciója: Na igen... Szerinted megdöbbentő? *elgondolkodik* Sztem nem... Mármint, azt hiszem, elmondhatom, hogy még nem voltam igazán szerelmes, (és leendő apa sem :roll: :-P ), de... Gondoljunk bele! X idővel ezelőtt elveszítettél mindent, ami fontos volt számodra, és most hirtelen kiderül, hogy vannak információk, csak a legjobb barátod elhallgatta előled! Tudom, hogy a barátság szent, de itt Draco elsősorban férj és apa-figura. A családja áll az első helyen, és csak azután a barátai, vagy a Rend. Ráadásul ő most elárultnak, rémültnek, magányosnak érzi magát, és támad mindenre, és mindenkire, akiben esetleges ellenséget lát *Nasu anyatigris vehemenciával védelmezi a kissárkányát* Tudom, hogy nem szimpatikus Draco reakciója, de... Számomra ezek teszik élővé a karakterét:) (de azért örülök, hogy érthetőnek tartod valamennyire a viselkedését, annak ellenére, hogy lekapnád a tíz körméről...O:-) )

De ígérem, visszacsináljuk hamarosan jófiúra 8)

Dumbledore? *kacag* Nem hiányzik? Hát nekem se nagyon, hogy a feneegyemeg... Az utóbbi időben teljesen megfeledkeztem róla, hogy tulajdonképpen ő az egész történet mozgatórugója, úgyhogy most muszáj előkaparnom az öreget! És mint mindig, most is manipulálni fog a Drágaság ;;)


Idézet:
Úgy megörültem, hogy hallottunk Rólad, erre most megint eltüntél. sad


Sajnálom. Sajnálom. Sajnálom!!!! $pray $pray *bocsánatért esedezik*

Tudjátok, édesanyám és a nagyanyám is kórházba került :( rám szakadt az egész háztartás, közben pedig vizsgáztam is... Ki kellett költöznöm a pesti albérletből is, onnan hazacuccolni ide vidékre, kocsival is több fordulót jelent.... Sajnos szinte hulla voltam, és semmi erőm nem volt írni :( Na jó! Befejezem a nyafogást!! :) *összeszedi magát* De remélem, most már minden oké lesz:)

Idézet:
Halihó, jéha de okos találmány ez a ficblog!smiling

...



Halihó! Tudod, milyen jó érzés itt látni téged is? :D

Hümm, bezony! Milyen igazad van *jelentőség teljes pillantás a zargatókra * (nyugi, ebbe a kategóriába csak a szomszédok tartoznak nálam is :P ) Nektek örülök! :D Oh, szerencsére nálam most a vizsgaidőszak nem kavart be, mert félévkor ott hagytam a sulit, és újrajelentkeztem! Most csak egy angol nyelvvizsga miatt rágom a körmeimet (fene se érti, németnél nem paráztam így :P )... Mondjuk, mostanában ez is éppen elég volt... :roll:

Oh, Kisvirág? *nevet* szegény történet! Bevallom neked, nem merem feltenni a további részeket! Annyira kezdő az az írás... Ha jobban megnézem a főszereplőt, iszonyat MarySue... És ég miatta a fejem :) :oops: :lol: De ha nagyon szeretnéd, akkor vállalva a megkövezést, felpakolom majd valahova :D

És mivel a bociszemeknek nem tudok ellenállni ( :D ), így igyekszem mihamarabb leülni és írni!! És tessék szorítani, hogy ebbe senki se akadályozzon meg *gondol itt szomszédokra, szerelőkre, orvosokra* :-)V

És köszönöm csajok, hogy érdeklődtetek!!!! _U_ A kövi rész nektek köszönhetően születik majd meg!! >:D< *meghatott* Mindjárt keresztanyákká fogadlak benneteket *kacagva elmászik füvet-nyírni nyírni*

u.i.: Bocsi a kisregényért :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 23 (szerda), 1:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 23 (szerda), 0:10
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Folytonosan változó
Halihó, jéha de okos találmány ez a ficblog!:)

Nem zaklatni akarlak(ugyan! :twisted: ), aranyszabály, hogy amíg vizsgaidőszak tart, egyetemista korú egyedeket nem zargatjuk holmi trécseléssel - és mással se teszem hozzá... :-w Igaz szomszéd? Lehet, nem kéne egész héten át a fülembe fúrnod, mert lassan leverem a...

Ööö, bocs, hol is tartottam? $blah Ja igen, vizsgaidőszak, idegösszeroppanás, egyebek. Megvan, fanficek! Na szóval, engem ugye főként az ÁHG, mindamellett a Kisvirág sorsa is érdekel... Anno valami olyasmit motyogtál, hogyha akárcsak néhányan igényt tartunk rá, akkor majd felrakogatsz valamiféle kész folytatásokat utóbbihoz. Na már most: :-h jelentem, én továbbra is itt csücsülök, és bociszemekkel nézek RÁD.
Fene vigye a vizsgaidőszakot, én e pillanatban is olvasnálak! ;;)

_________________
Kép
_________________
KépKépKépblog
"Your logic DOES NOT resemble our Earth logic"
"Mine is much more advanced."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 21 (hétfő), 18:32 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Ismét itt... De most szomorú vagyok... :(
Úgy megörültem, hogy hallottunk Rólad, erre most megint eltüntél. :( Tudom én, hogy mindenki elfoglalt, meg sok a dolga. Csak úgy olvasnék már! :)
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 15:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Óóó, már nagyon kíváncsi vagyok ám... :) :D
Lesz Harry a fejezetben? :D És Draco? :-/ Mi van Dracóval? Teljesen le voltam döbbenve a reakcíóján - ami egyrészről érthető, de én akkor is behúztam volna neki egyet.
Dumbledore nekem nem hiányzik... Olyan sunyinak tűnt mindig. $?
Hajrá!!! :-*
Örülök, hogy örülsz, hogy örülök. :D Kevés H/G sztori van, és még kevesebb olyan, ami élvezhető mind a történet, mind az írás szempontjából.

Én itt leszek, és várok! :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 15:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 03 (kedd), 12:19
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Sosem ott, ahol kéne:)
Na végre ideértem, írásbeli nyelvvizsga letudva *kimerülten lehuppan az ágyára, lapit ölbe kapja*

Háá~~t... Nem is tudod, milyen jó úton jársz! :) Kb. hasonlóan keveregtek a gondolatok az én fejemben is, amikor kieszeltem a dolgot. A kék és a barna szín, és az érzelmi skála összefüggésben teljesen igazad van, de... nem ez lesz az egyetlen ok, természetesen. A kígyós heg/tetkó majd más vonatkozásban lesz fontos:) (Először én is ezzel akartam összekötni a szemszín változást, de úgy voltam vele, akkor túl könnyen rájönnének a szemfüles olvasók a titokra :-Ą :#-) ) Milyen jól tettem, hogy nem ezt az utat választottam #:-S De hamarosan kiderül:D

Ugyanis most ültem le, hogy írjam a továbbiakat: Ginny megy, Dumbli bácsi jön(mmint Ginnyhez), robban a bomba -- legalábbis az egyik! (most hogy ezt így levezettem neked/magamnak is/ eldöntetett, hogy a szemszín-ok kiderül a kövi fejezetben! :) Most járok olyan 10 oldalnál... A következő tízben pedig remélhetően még több baj jön majd... :twisted: ) Igyekszem:)

Örülök, hogy örülsz, hogy "visszatértem"!! *picsogva kiscsillag nyakába borul* Nem tudom, milyen jól esett ez most! Igyekszem nem hosszú időre eltűnni ezután!!:)

-----------

Lily: Nagyon nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!:x

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 10:11 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nasuadha írta:
Ohhhh.... Ez titok! De néhány fejezeten belül fény derül a dologra, ígérem;) Viszont, ha van ötlet szívesen olvasnék róla!! Néha annyira sokat tudtok segíteni egy-egy ilyen találgatással...

(Annyit elárulok, hogy a változás: pszichikai sokk és egy átok közösen okozta... NA ebből tessék kiokoskodni valamit, ha van kedv


Kedv? Naná, hogy van! (Pénzügytant kéne tanulnom... :D)
Őőő... először arra gondoltam, hogy azért változott kékre, mert az nem olyan élettel teli (bocsi kékszeműek), mint a barna.
Vagy hogy ő direkt változtatta meg... :-?
De ha nem, akkor milyen átok találhatta el úgy, hogy megváltozott a szeme színe...? :-? Ami meg lett említve, az az a kígyós átok, ami Pierre-t is eltalálta, csak elvileg (borzalmas a memóriám mostanában... öregszem. :#-) ) Ginnynek ott maradt a kígyó.
Na, ezeken még majd töröm a fejem... $fal

Mondtam már, hogy milyen jó, hogy "visszatértél" ???????? :D :x
:-*

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 23:42 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Akkor utolsó off, és befejeztem: töröltem a régi nickedet, és a mostanit átírtam a régire, így elv minden oké. ^^

*dehoppanál*

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 23:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 03 (kedd), 12:19
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Sosem ott, ahol kéne:)
ptlklszl írta:
Ezt de jó látni...

Már régóta (de ha pontos akarok lenni, akkor inkább régen... *nemutalás*) olvasód voltam, hiányoltam is a folytatást, mert nagyon tetszettek a történetek...

Remélem lesz nemsokára fejezet!

Ł@ç!


Oh! Igen, emlékszem a nevedre, meg a kritikáidra is!:) Folytatást igyekszem minél előbb a gyakorlatban is véghez vinni, a kobakomban már megvan a rész tartalma, párbeszédei jelenetei, már csak képernyőre kéne vetni... Reményeim szerint júniusban egy csomó friss lesz!:)

*kiscsillag*

Ohhhh.... Ez titok! L-) :-D De néhány fejezeten belül fény derül a dologra, ígérem;) Viszont, ha van ötlet szívesen olvasnék róla!! Néha annyira sokat tudtok segíteni egy-egy ilyen találgatással... _U_

(Annyit elárulok, hogy a változás: pszichikai sokk és egy átok közösen okozta... NA ebből tessék kiokoskodni valamit, ha van kedv :twisted:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 23:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 03 (kedd), 12:19
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Sosem ott, ahol kéne:)
Off: Lily! :-D Életet mentenél! Sajnos anno, az első regisztrációmnál elszúrtam a dolgot, temp2-re állítottam a sablont! Miután rájöttem a gond forrására, akartam írni egy adminnak, hogy segítse meg szegény tévelygő fejemet, csak... elmaradt^^" Az előbb pedig véletlenül azon a néven jelentkeztem be, és úgy viszont... Semmihez sem férek hozzá :-( Most a bátyám mobilnetét kunyiztam el:P Megtennéd, hogy törlöd akkor? Örök hálát rebegnék :wink:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 22:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Első kérdés: Ez volt a legelső, ami felmerült bennem. :D (Nem a halálesetek, áh, azok nem lényegesek...-.-" ) Miért kék Ginny szeme? Azért nem barna, mert Harry elment, és... ? :-/ Szóval, ennek még van jelentősége vagy tippelgetünk/megmondod? :D

Lécci! :D :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 22:43 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 25 (vasárnap), 19:05
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Gödöllő
Ezt de jó látni...

Már régóta (de ha pontos akarok lenni, akkor inkább régen... *nemutalás*) olvasód voltam, hiányoltam is a folytatást, mert nagyon tetszettek a történetek...

Remélem lesz nemsokára fejezet!

Ł@ç!

_________________
Ł@ç!

Nihil dulcius, quam omnia scire.
"Mindenki jó valamire, ha másra nem, hát elrettentő példának..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 22:35 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Örömmel hallom. :D

Viszont kissé off: de miért van belőled kettő?

Töröljem a másikat, és átírjam a mostanit? Mert két regeléssel nem éppen etikus közlekedni a fórumon. ^^

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 22:17 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 03 (kedd), 12:19
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Sosem ott, ahol kéne:)
Lilyanjudyth írta:

Mondd neked valamit ez a dátum...? ---> 2009.08.14.

Mert én szeretném, ha mondanál róla valamit... :(


Uhh... Szia! :) Hogy mondd-e nekem valamit? Azt hiszem, egy jó nagy hátsón-billentést tőled? O:-)

De bevallom, először fogalmam sem volt, mire gondolsz! Azt hittem, hogy admin néniként vagy itt, hogy jelezd, valami rosszat tettem akkor... B-)

Aztán leesett, hogy mire gondolsz és hatalmasat koppant! :#-) Szegény történet, fel se fogtam, hogy annyira rég volt frisselve belőle! Sajnos a tél folyamán több, kész fejezetem is elveszett belőle, és... valahogy győzött a lustaság,az újrakörmölés fölött! :roll: De júniusban mindenképpen szeretnék feltenni belőle új fejezetet - ha belegebedek is! Nem szeretném elveszíteni/félbe hagyni szegénykét ;) De...*gonosz lesz* Ha a te fantasztikus történeteidet olvashatom, az ösztönzőleg hat ám a magamfajta kezdőkre is!:lol: *ez még véletlenül sem utalás akart ám lenn* :-D

Na de komolyan... tényleg szeretnék frissíteni belőle, főleg, hogy eszembe juttattad^^" És, hogy most már tudom, hogy lenne aki olvasná! Köszönöm :x

*kiscsillag* írta:
...


Szia! :-D

Oh, yeh... ÁHG-val jobban haladok, mint a többi regényemmel^^ Pont a napokban gépeltem le belőle 8-9 oldalt (ahelyett hogy nyelvvizsgára készülnék^^"), de még nagyon az elején járok az eseményeknek :? Ergo, azt hiszem, megint hosszú fejezetet kaptok majd, ha egyszer elkészül :-) Egyébként fantasztikus érzés, hogy még újraolvasva is elnyeri a tetszésedet!! :-D
És tényleg "hülye"(<--nem iiis az!) kérdés, mert válasz annyira egyértelmű: NANÁ! :-D Itt tuti hamarabb reagálok majd, mint a kritiknél :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 21:39 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Wáó! :D Szia! :D

Bizony régen hallottam már rólad... :-S Meg Az Álom-hegy gerincén...-ről is. :(
Mindig szoktam nézni, hátha van friss, csak nem láttam. És olyankor visszaolvasom az elejétől kezdve, egyszerűen nem tudok betelne vele. :D Ginny. :x

Fogunk itt beszélgetni? :D Hülye kérdés, tudom, de ugye, nem csak nyaggatni fogunk itt? :#-)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 21:33 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Hellóka, ha már így felajánlod... :))

Mondd neked valamit ez a dátum...? ---> 2009.08.14.

Mert én szeretném, ha mondanál róla valamit... :(

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Nasuadha ~ Vallatószoba^^
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 20:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 03 (kedd), 12:19
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Sosem ott, ahol kéne:)
Sziasztok! Szeretettel várok ide minden óhajt-sóhajt, panaszt, kérdést, kíváncsiskodást, ötletet a Merengőn fenn lévő írásaimmal kapcsolatban!:)

És itt bárki teljes nyugalommal zargathat a folytatásokat illetően :wink: Hátha közösen tudjuk csökkenteni a hosszú késéseimet! ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség