Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 15 (szerda), 8:54

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 692 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő

Szívesen jelentkeznék a jövő év elején induló Shiconcra, ha...
maradna az eredeti koncepció (csakis HP canon és non-canon párosok) 38%  38%  [ 14 ]
HP-t írhatok, akár romantikával, akár anélkül 11%  11%  [ 4 ]
original történetet írhatok 3%  3%  [ 1 ]
bármely esetben 27%  27%  [ 10 ]
Íróként most nem jelentkeznék, de zsűritagnak, véleményezni igen. 22%  22%  [ 8 ]
Szavazatok száma : 37
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 11 (péntek), 15:42 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Lesz újabb Shiconc? :) Örömmel hallom ^^
Jelenleg úgy be vagyok sózva minden téren, hogy még akár szívesen részt is vennék rajta! :) Nyáron tengernyi szabadidőm lesz reményeim szerint, úgyhogy az ég világon semmi akadálya a részvételnek :)

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 10 (csütörtök), 21:50 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Mindenképpen szeretnénk újabb kihívást indítani, de úgy, hogy a nyárra essen. Így legkorábban valamikor júniusban tudunk kezdeni.

Addig is tervezgetünk. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 30 (vasárnap), 21:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
uhuhuh, KÉNE... :D

pedig megfogadtam h egy ideig tuti semmire nem jelentkezem, így is totálisan a nyakamon van a tananyag, és sose zárkózom fel, de ha shishiről van szóóóó :roll: ;)

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 24 (hétfő), 20:39 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Lesz valamikor megint?

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 21 (hétfő), 12:48 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
*bejelentés*

Nos, felkerült minden történet.


A pontozásra június 30-án éjfélig van még idő. Eredményhirdetésre a szavazatok összesítése után, július 3-án kerül majd sor.

Akik eddig is pontoztak-véleményeztek, azoknak őszintén köszönjük, a többieket pedig csak biztatni tudjuk: hagyjanak valamilyen visszajelzést az íróknak, mert ebből tudjuk, lesz-e majd értelme a későbbiekben újabb kihívást indítani - és a kritika/pont persze motiváció az írók számára is. :wink:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 19:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
*betopog*
ruka, imádlak! *ölelölel* akkor kezdem is, először csapaton belül párral... aztán rögtön a másik oldallal :D ígérem a végére mindenkire sor kerül (mármint Hil szépen kritizál mindenkit, holott napok óta szórja a hamut főleg a saját fejére...)
*hamarosan komolyan szemüvegre lesz szüksége, annyi időt tölt gép előtt. kitopog*

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 18:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 18 (hétfő), 23:20
Hozzászólások: 40
Már mostantól lehet, nincs időkorlát. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 14:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
egen, ez igaz, de a másik csapattal csak most szembesülök! :D

amúgy mellons kérdése engem is izgat: akár most azonnal kicuccolhatom a kritikáimat pontokkal megspékelve a történetek mellé??

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 14:30 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
És akkor már most is lehet, Assa? Vagy van időkorlát, hogy mondjuk az utolsó történet felkerülését követően?
Mert szerintem kényelmesebb lenne már most, közben-közben. Ez az infó viszont nem szerepelt ebben a kis tájékoztatóban.
Egyébként örülök neki. :)


HilarioN, neked lesz a legkönnyebb, már egy csomót megírtál. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 14:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 12 (kedd), 12:00
Hozzászólások: 7
Hil, szerintem senki sem akar lenyakazni :) Én sem gondoltam volna, hogy ekkora lavinát indítok ezzel. De végülis örülök, hogy akik ide írtak, elégedettnek tűnnek Assa és ruka döntésével. Remélem, a többiek is motiváltabbak lesznek ettől :) Holnapután, miután végre letudtam a vizsgáimat, nekiláthatok olvasni... aki maga alatt vágja a fát :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 13:17 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Megy majd e-mail is a résztvevőknek, de aki erre jár:


A VERSENYZŐK IS PONTOZHATNAK (értelemszerűen kivéve a saját történetüket és így annak párját)

A szabályok ugyanazok, mint a egyébként:

A történeteket a következő szempontok alapján kell értékelni:
• Kulcsszó: a történet megfelelt-e a választott kulcsnak?
• Mérce: objektív szempontok, úgymint karakterek és történet kidolgozottsága, cselekményvezetés stb.
• Szubjektív álláspont: az előzőekkel együtt, vagy éppen azok ellenére, tetszett-e a történet és mennyire?
Nem kell pontozni az összes történetet, csak történetpárokat!
Viszont aki az egyik történetet pontozta – például a Non-nanon csapat harag kulcsszóra írt művét –, annak pontoznia kell annak párját is – tehát a Canon csapat harag kulcsszóra készült történetét –, hogy az általa adott pontok érvényesek legyenek, és beszámításra kerüljenek a végső összesítésnél.


mellons írta:
Szerintem egy közösség lennénk.


Úgyis ezt szerettük volna kezdettől fogva. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 12:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
ruka írta:
Assa és ruka tegnap óta mail-váltások keretein belül gondolkozik a dolgon. :)

Az biztos, hogy feldobná a kihívást, és sztem is felnőttként képesek vagyunk elvonatkoztatni.


OFF: Jó a kiskacsád :-D

ON: Az Insomnián bevált, itt is befog. Hajrá!

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 11:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 02 (péntek), 15:32
Hozzászólások: 765
Tartózkodási hely: seholse
Idézet:
Tehát:
Az író ír.
Az olvasó olvas.
Az olvasó véleményez és pontoz.
Az író válaszol.

Idézet:
Ezt úgy mondod, mintha Isten e 4 pont alapján teremtette volna meg a Földet :D


Nem. Ugyanakkor a szabályzatban benne van :D (Vagy keverem az MD-vel? :oops: )
Egyébként most már kevésbé "nyershús-állapotomban" vagyok, és nem kellett volna ilyen elhamarkodottan írnom :oops: Az álláspontomat azonban tartom.
/Eddig csak gingerwolf véleményéig jutottam el, de most elolvasom a többit is... látom, van egy-kettő :D/

szerk. oké-oké. Értem az észérveket, és ha Assáék jól beleszervezik ezt is, akkor tőlem jöhet. Csak ne tessék engem lenyakazni :D Ugyanúgy a véleményem mondtam, mint ti.

_________________
valahogy úgyis lesz, mert olyan még soha nem volt, hogy sehogyan se lett volna~
Fehér Holló utolsó fejezete feltöltve


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 11:12 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 18 (hétfő), 23:20
Hozzászólások: 40
Assa és ruka tegnap óta mail-váltások keretein belül gondolkozik a dolgon. :)

Az biztos, hogy feldobná a kihívást, és sztem is felnőttként képesek vagyunk elvonatkoztatni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 10:23 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
Egyet értek gingerwolffal és mellonsszal. Ez egy nagyon jó ötlet. Példának okáért itt a saját példám. A II. Insomnián szerveztem, írtam és pontoztam/véleményeztem is. Minden történetre a sajátomat kivéve, és nem lett belőle semmi probléma. Szerintem itt sem kellene problémázni, pláne ilyen kevés kritika esetén. De persze a döntő szó Assáé és rukáé. :-)

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 10:05 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Én sem vagyok a szavazás ellen, hisz a jelenlegi helyzet eléggé illúzióromboló... Már ha azt nézem, ha lelkes szerzők nem válaszolgattak volna a véleményekre és pontozásokra, akkor egy töri sem érte volna a 10 hozzászólást :roll:
Én még mindig amondó vagyok, hogy várjunk egy picit, hátha... bár erre vajmi kevés az esély :( Valamit tényleg ki lehetne ötleni úgy, hogy ne tudódjon ki, melyiket ki írta... az is megoldás lenne, ha fórumon tennénk meg, nem? :-S

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 9:05 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Én ellenben egyetértek gingerwolffal. Részemről már ott megbuktak Hildegard isteni pontjai, hogy nem ritkán a szervező is író, és nem utolsó sorban olvasó. Csak úgy kb. ötször voltam ilyen helyzetben.
Ez a kihívás még bőven gyerekcipőben jár, és a résztvevőktől legalább valóban tartalmasabb véleményt és jól jövő pontozást kaphatnánk, hiszen ugyanabban a cipőben járunk. Mindenki a maga szájíze szerint értékel, nem hiszem, hogy ne lennénk annyira felnőttek, hogy ne legyen részrehajlás. Nekem például a saját csapatomból több történet egyáltalán nem jött be, nyugodtan leírhatnám, miért nem és adhatnék rá pontot is. Ha úgy zajlana, hogy minden - külső személy - befolyásolás nélkül már a kihívás vége felé, s azon kulcsszónál, ahol érdekelt vagy értelemszerűen a másik csapat odaillő történetét nem pontozod, nem látom, milyen gondot okozhatna a dolog.
Semmi sem vérre megy, ez egy játék, és szerintem minden vélemény és pont érték, főként egy ilyen első kezdeményezésnél.
És hogy feltűnő lenne... Én ugyan csak magamból indulok ki, de bizony baromira nem kezdenék el nyomozgatni, meg totózni, hogy adott író vajh melyik történetre nem írt kritikát, és akkor egész biztos az az övé. Főként, ha nem is ír mindegyikhez. Egyrészt sok idő, inkább szánom másra, másrészt pont ez az izgalmas, minek rontsam el, harmadrészt, akkor már ott tartanánk, hogy alig pár nap és egyébként is kiderül.

Szóval továbbra is Assáékon múlik, de én támogatom gingerwolf javaslatát. Meglátjuk hogy alakul, és még ha érkezik is addig szép számmal vélemény, szerintem akkor is érdekes lenne megcsinálni. Már csak amiatt is, mert újítás és nem lenne olyan éles elkülönülés a két csapat között. Én azért nem bujdokolok olyan nagyon, hogy úristen, mely történet is lehet az enyém, láttak-e akkor épp a fórumon vagy hogy te jó ég, a velem párhuzamos történetnek kettővel több pontja van. Ugyan már! Szerintem egy közösség lennénk.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 7:31 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Szerintem meg várjunk egy kicsit, most lesz szünet, ráadásul vannak olyanok, akik most érettségiznek... Ők nem hiszem, hogy mostanában jutnának el egyáltalán az olvasásig :roll:

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 6:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 12 (kedd), 12:00
Hozzászólások: 7
Semmi baj sincs, Hil, bár érteni tényleg nem értelek :) Ha nem írod oda, hogy "bunkó leszek", észre sem veszem, de nyilván okkal írtad oda... ?

Idézet:
Na, a lényeg az, hogy az egy alap kihívásszabály, hogy az író nem pontoz. És szerintem ez így van jól. Mivel mindenki történetPÁRRA szavaz, meggondolatlanság lenne az íróknak engedni, hogy a "szomszédnak" szavazzon, a saját csapatának meg ugye nem.
Az pedig, szerintem roppant feltűnő, hogy az ember egy történetpárt kihagy. Nem, szerintem sem jönne rá senki, hogy az volt az övé...


Igen, pontosan ezért írtam, hogy mindenre kéne szavazni, kivéve a saját kulcsodra, és csak az utolsó napokban, mikor már nem olyan zűrös, ha kiderül, ki mit írt.

Idézet:
Tehát:
Az író ír.
Az olvasó olvas.
Az olvasó véleményez és pontoz.
Az író válaszol.


Ezt úgy mondod, mintha Isten e 4 pont alapján teremtette volna meg a Földet :D Végső soron mindenki ember, és az embereknek van véleményük, amit, ha képesek elvonatkoztatni felvett szerepeiktől, gond nélkül ki tudnak kommunikálni a többi ember felé.

-

Tökéletesen egyetértek abban, hogy hülyén hangzik, de ha majd lesz olyan történet, ahol csak 2 kritika lesz, szerintem el lehetne gondolkodni rajta.

Továbbá a szervezőknek üzenem, hogy ezzel nem megsérteni akarom őket, tudom, hogy az analógia alapján "a szervező szervez", de a szerverző ír is, olvas is, az egyikük pedig még a barátom is, szóval a formalitásnak most nem láttam értelmét; ez csak egy javaslat :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 0:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 02 (péntek), 15:32
Hozzászólások: 765
Tartózkodási hely: seholse
Nagyon bunkó leszek, de szerintem nem is gondoltad át, amit ide most leírtál, gingerwolf. Hülyeség, hogy éjjel fél egykor írom meg a saját véleményem, mert így tényleg tök kertelés nélkül válaszolok, de legalább hamarabb meg lehet érteni.

Na, a lényeg az, hogy az egy alap kihívásszabály, hogy az író nem pontoz. És szerintem ez így van jól. Mivel mindenki történetPÁRRA szavaz, meggondolatlanság lenne az íróknak engedni, hogy a "szomszédnak" szavazzon, a saját csapatának meg ugye nem.
Az pedig, szerintem roppant feltűnő, hogy az ember egy történetpárt kihagy. Nem, szerintem sem jönne rá senki, hogy az volt az övé...

Tehát:
Az író ír.
Az olvasó olvas.
Az olvasó véleményez és pontoz.
Az író válaszol.

Ez a rend, és szerintem felesleges lenne felborítani :)
üdv, Hildegard

_________________
valahogy úgyis lesz, mert olyan még soha nem volt, hogy sehogyan se lett volna~
Fehér Holló utolsó fejezete feltöltve


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 13 (vasárnap), 16:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 12 (kedd), 12:00
Hozzászólások: 7
Azért elgondolkodnék azon, hogy lehessen-e az íróknak is szavazniuk. Ha máskor nemis, a kihívás végén. Mi egy biztos bázis vagyunk.

Nyílván nehezen megoldható, hiszen:
- a saját csapatunk történeteire is szavaznunk kellene, hogy egy kulcsszó mindkét történeténél legyenek pontok
- és ha már mindenre szavazunk, vagy kihagyjuk a saját kulcsszavunkra írt két történetet, és ezzel megszűnik az anonimitásunk vagy pedig saját magunkat is lepontozzuk.

De én azon a véleményen vagyok, hogy ha sok idő, ha nem, mindenki amennyit le tud, lepontozhatná, kihagyva a saját kulcsszavát, és a kihívás utolsó napján gond nélkül leadhatná. Nem hiszem, hogy bárki visszaélne ezzel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 09 (szerda), 20:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
shanon widow írta:
Illetve, melyik tetszett nekik és melyik nem. Melyiket tartják érdemesre a pontozásra. Kik a párosok? stb :)


Ott a pont.


Luciatus írta:
nem az én műfajom, lehúzni meg nem akarom


Meg ott.

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 08 (kedd), 21:56 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 28 (vasárnap), 13:00
Hozzászólások: 6534
Tartózkodási hely: Neverland (or Wonderland)
Áh, értem. :)

Bocsi az értetlenkedésért, és köszönöm :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 08 (kedd), 20:27 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
dorothy snape írta:
Lenne egy kérdésem: a pontokat összesíteni fogjátok vagy átlagolni 1-1 történetnél?

Mert... nem azért mondom, ne ha összesítetek, úgy páran eléggé rosszul járnak a kevés ( min. 1) kritikával, és ez szerintem alapvetően nem a történetek minőségétől van ilyen kevés, hanem
1, hétvége-hétköznap kérdés
2, a történet hosszúsága
És ezt, mint olvasó tapasztalatból tudom...



Azoknak a pontjai fognak számítani, akik egy történetpár mindkét tagját pontozták.
Tehát a xxx kulcsszóra írt canonos és a xxx kulcsszóra írt non-canonos történetet is.
Ha a xxx-canon kapott mondjuk 5 kritikát (pontozta pl.: Tiki, Niki, Viki, Donald, Dagobert), a xxx-non-canon meg 3-at (Tikitől, Donaldtól, Dagoberttől), a canonos sztori pontjai közül is csak annak a három pontozónak a véleményét vesszük figyelembe, akik a non-canonos sztorit is pontozták (tehát Tikiét, Donaldét és Dagobertét). A többi pont nem kerül beszámításra.

A végén a csapatok pontszámai döntik el, ki a győztes; a csapat győz, nem külön egy író.

És ha minden történet felkerült, lesz még idő - valószínűleg egy hét -, ami alatt lehet még olvasgatni, végigérni hosszabb történeteken is, és pontozni, ha valaki szeretne.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 08 (kedd), 19:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
(észrevettem, h ha rámegyek az oldalra, automat letilt. visszáznom kell, és gyorsan bejelentkezni, különben nem tudja behozni az oldalt... csak nekem vannak ilyen rettenetes nagy gondjaim? :D)

*reklámarc-funkció be*
lelkesen lengetek mindenféle pompomokat, I(love)SHICONC feliratú pólóban flangálok föl-alá... remélem, látjátok!
kritikákat, véleményeket, pontokat hatalmas, áhítattal teli, csillogó szemekkel várunk! és azt, ha valaki egy-egy történetet kihagy egyáltalán nem nézzük rossz szemmel :wink: (legalábbis én nem :) )
*reklámarc ki*
*lelkesen eloldalog*

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 08 (kedd), 19:23 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
így van, meg leírás is :) nekem van már kettő, amit nem fogok elolvasni mert nem az én műfajom, lehúzni meg nem akarom :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 08 (kedd), 19:16 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
dorothy snape írta:
Úgy értettem, hogy ezek leshetnek okai annak, hogy egyik történetnél 4-5 másiknál 1-2 kritika van.

Ok, köszi. :)


Illetve, melyik tetszett nekik és melyik nem. Melyiket tartják érdemesre a pontozásra. Kik a párosok? stb :)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 08 (kedd), 19:15 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 28 (vasárnap), 13:00
Hozzászólások: 6534
Tartózkodási hely: Neverland (or Wonderland)
Úgy értettem, hogy ezek leshetnek okai annak, hogy egyik történetnél 4-5 másiknál 1-2 kritika van.

Ok, köszi. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 08 (kedd), 19:10 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Ezt a két pontot mire érted?
Szerintem összesítve lesznek. :)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 08 (kedd), 19:08 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 28 (vasárnap), 13:00
Hozzászólások: 6534
Tartózkodási hely: Neverland (or Wonderland)
Lenne egy kérdésem: a pontokat összesíteni fogjátok vagy átlagolni 1-1 történetnél?

Mert... nem azért mondom, ne ha összesítetek, úgy páran eléggé rosszul járnak a kevés ( min. 1) kritikával, és ez szerintem alapvetően nem a történetek minőségétől van ilyen kevés, hanem
1, hétvége-hétköznap kérdés
2, a történet hosszúsága
És ezt, mint olvasó tapasztalatból tudom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 05 (szombat), 14:44 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Assa írta:
Nagyon örülünk, hogy megtetszett az ötlet. :D És a versenyzők borzasztóan várják a véleményeket. ^^

Amikor a történetet nyitod meg, ott nem, de a hozzászólásoknál és a fórumnál az oldal tetején van egy "Címlap" felirat, az visszavisz a főoldalra.

Sőt, épp most került egy "Főoldal" felirat a "Fórumok" mellé, a kép alá.
Remélem, így könnyebb lesz. :)


jaj köszönöm szépen, így remek lesz :D

és majd ha esetleg terveztek második fordulót, akkor már résen leszek, és lehet, hogy én is jelentkezem :D addig meg véleményezgetek csendben :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 05 (szombat), 14:31 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
És megelőztek. :D
Előre is köszönet! O:-)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 05 (szombat), 14:30 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Luciatus írta:
kedves szervezők!

nem lehetne az oldalra valahova egy olyan linket elhelyezni, hogy visszatérhessünk a főoldalra? vagy van ilyen, csak nem találom? :D megnehezíti a tájékozódásomat :)

egyébként ment egy vélemény, ha minden igaz, viszajáró pontozó leszek :) és jó ötlet, nekem tetszik ez az egész :)



Nagyon örülünk, hogy megtetszett az ötlet. :D És a versenyzők borzasztóan várják a véleményeket. ^^

Amikor a történetet nyitod meg, ott nem, de a hozzászólásoknál és a fórumnál az oldal tetején van egy "Címlap" felirat, az visszavisz a főoldalra.

Sőt, épp most került egy "Főoldal" felirat a "Fórumok" mellé, a kép alá.
Remélem, így könnyebb lesz. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 05 (szombat), 14:30 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Katt A Címlapra ;)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 05 (szombat), 14:21 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kedves szervezők!

nem lehetne az oldalra valahova egy olyan linket elhelyezni, hogy visszatérhessünk a főoldalra? vagy van ilyen, csak nem találom? :D megnehezíti a tájékozódásomat :)

egyébként ment egy vélemény, ha minden igaz, viszajáró pontozó leszek :) és jó ötlet, nekem tetszik ez az egész :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 05 (szombat), 0:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 02 (péntek), 15:32
Hozzászólások: 765
Tartózkodási hely: seholse
már én is akartam írni, Shanon. én sem értem, na mindegy csak annyi, hogy erősítelek :)

_________________
valahogy úgyis lesz, mert olyan még soha nem volt, hogy sehogyan se lett volna~
Fehér Holló utolsó fejezete feltöltve


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 04 (péntek), 23:25 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Emberkék!

Meglepődve tapasztaltuk, hogy rémesen kevés a pontozó... persze lehet, hogy többen olvastok minket, de mi ennek alig érezzük a látszatát. :(

Bár nem tudom, hogy viszonyultok a többi kihíváshoz és hogy ott milyen arányban szavaztok, de tényleg ennyivel népszerűbb lenne a slash műfaj? Ez persze nem gond, csak így csorbul az önbizalom... :(


Bocs a kirohanásért, ha nem idevaló.

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 21:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Akkor viszont megyek vissza a helyemre sóhajtozni.

Köszönöm a gyors választ, csak már tényleg kezdtem bizonytalankodni. Inkább megkérdezem, az a biztos ;)

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 21:34 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Írtuk még az elején, a kulcsok kiosztása előtt:

"a kulcsnak valamilyen módon meg kell jelennie a történetben, a történetnek arra kell épülnie, ahhoz kell kapcsolódnia"


Tehát igen, jól sejted, valami szerepet kell, hogy kapjon a történetben, valamilyen módon aköré kell épülnie a történetnek. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 21:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Tudom, hogy két üzenet egymás után nem illik, de annyira szeretnék választ kapni...

Szóval, kissé elbizonytalanodtam, mert lelkesen olvasom és pontozom a történeteket, de lehet én értelmezek valami félre.
A történetnek a kulcsra, vagy a köré kellene épülnie, jól sejtem?

Vagy a kulcskérdés (micsoda frappáns szójáték, Há!) megoldható úgy is, ha valaki csak simán beleírja a szót a történetbe?
Mer' vérzik a szívem lepontozni az írókat, de hát na...
*sigh*

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 29 (szombat), 21:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Ááá, végre! *örömködik, és megy olvasni*
Éljenek a heterók!
Remélem a történetek is jók lesznek, mert a kulcsok a hét fő bűnnel tuti jó alapok :)

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 29 (szombat), 19:02 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Elkezdődött.:D


Mostantól naponta várható egy-egy történet, felváltva a Canon és Non-canon csapattól. A résztvevők:

Canon:
1. Assa
2. Cold Russel
3. Heteira
4. Hildegard
5. Jenny
6. Joan Potter
7. kykyke
8. LoWeDrUmAnDbAsS
9. Miya
10. Shylet
11. Victoria

Non-canon:
1. Dorothy Snape
2. gingerwolf
3. HilarioN
4. Lea de Rubina
5. Luna Aurora
6. mellons
7. ruka
8. shanon widow
9. Stoobie és LordDracul
10. vidor
11. Xwoman és GYK

A történetek természetesen nem a nevek abc-sorrendjében, hanem a kulcsszavak sorrendjében kerülnek majd fel, hogy melyik kihez tartozik, az csak a legvégén derül ki.

Véleményezni lehet pontozás nélkül is, és pontozni sem kell minden történetet, csak történetpárokat.
Várunk minden érdeklődőt! :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 29 (szombat), 14:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
már nagyon kíváncsi vagyok, miket alkottak az írók :)
már nem sok idő :D

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 28 (péntek), 21:43 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Luna Aurora írta:
van vmi pontosabb idő is? de-du-este fele? :)



19:00 környékére gondoltunk. Megpróbálunk minél pontosabbak lenni, és betartani a tervet. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 28 (péntek), 17:38 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Assa írta:
Közben el is dőlt:

kezdés szombaton, vagyis május 29-én. :)


van vmi pontosabb idő is? de-du-este fele? :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 20:31 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Aki erre jár, és érintett:

ugye, mindenki emlékszik, hogy ma éjfél a beküldési határidő? Szóval várom azok jelentkezését valamilyen formában, akik eddig nem küldtek történetet, illetve nem jelezték, hogy késni fognak. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 22 (szombat), 15:15 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Közben el is dőlt:

kezdés szombaton, vagyis május 29-én. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 21 (péntek), 21:04 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 15:59
Hozzászólások: 167
Tartózkodási hely: a betűk felett
Köszi az infokat!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 21 (péntek), 12:20 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
shanon widow írta:
26-án lesz fent az első történet :) Aztán pedig szépen sorban.


Igazából 26. csak a leadási határidő. Aznap sajnos még nem kezdhetjük el a történetek feltöltését, mert nekünk is át kell futni őket. Inkább 29-ét vagy 30-át mondnék indulásnak. Hogy melyik nap lesz végül, az még a héten kiderül. :)


Luna Aurora írta:
csak nekem nem akar ma bejönni az oldal? :s


Az előbb még nekem sem működött, de már jó. (Néha előfordul ilyen, de akkor a többi neobase-es oldal sem tölt be.)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 21 (péntek), 11:39 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
csak nekem nem akar ma bejönni az oldal? :s

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 692 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség