Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 15:30

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Szívesen olvasnád a Twilight - Forever folytatását, ami leginkább Leo életéről szólna?
A szavazás 2009 október 06 (kedd), 12:29-kor befejeződött.
Igen, kíváncsi vagyok, mi lesz velük! 47%  47%  [ 8 ]
Nem, nem kéne folytatni ezt a történetet. 18%  18%  [ 3 ]
Azt se tudom, miről van szó, nekem mindegy! 35%  35%  [ 6 ]
Szavazatok száma : 17
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2014 február 03 (hétfő), 8:09 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Halii! :)

Máris megérkezett a 20. fejezet, Csak a zene, és természetesen Leo-szemszög! :) ;)

Jó olvasást kívánok mindenkinek, és elöljáróban annyit még hadd súgjak meg, hogy ha minden a terve szerint halad, akkor még 5 fejezet vár Rátok! ;)

Illetve nagyon szépen köszönöm az eddigi visszajelzéseket az új fejezetről! :) A folytatást illetően megint csak nem mondok semmi biztosat, de nagyon igyekszem! :)

Sok puszi

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2014 január 26 (vasárnap), 16:37 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Hello!

Gyors helyzetjelentés :)
A 19. fejezetet máris olvashatjátok Plusz egy fő címmel! :)
Hogy a folytatás mikor jön az ismét bizonytalan, de ha minden jól alakul, a következő két hétben várható! :)

Puszi

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2014 január 08 (szerda), 16:38 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
eszter1239 írta:
Hello! Mikor lesz új feji? Már nagyon várom :3


Halihóó mindenkinek! :)

Sajnos a terveim sosem jönnek össze, így amikor végre belelendültem a folytatásba technikai problémákba ütköztem (ha valaki megsürgetné a gépem szerelését az sokat segítene :$)
Most ráadásul életem első vizsgaidőszakát élem ami finom szólva sem írásra alkalmas időpont. :D Van egy félkész fejezet, amit szeretnék minél előbb feltenni, de biztosat nem tudok egyelőre mondani. Nagyjából január vége - február elejére tudom ígérni a folytatást! :)

Hogy addig se maradjon senki olvasni való nélkül, hadd ajánljam a Kívánság Üstös ajándékot, amit FitusSstól kaptam. Szerintem nagyon jóó lett, olvassátok el Ti is! :)
Fontosabb vagy, mint...

Ha pedig valaki arra lenne kíváncsi, amit én írtam, olvassátok el a Zsuzsanna1987-nek írt ajándékom:
Egy anti-dursley lakodalom krónikái


Igyekszem a mielőbbi frissítéssel, és köszönöm, mindenkinek, aki olvasott és írt!
Sok puszi!

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2013 december 08 (vasárnap), 11:23 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 május 14 (kedd), 19:26
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Napkor
Hello! Mikor lesz új feji? Már nagyon várom :3

_________________
,,Alkonyat van megint. Újra vége van valaminek. Bármilyen tökéletes is egy nap, mindig véget ér" /Twilight/
A sötétségben csak a hold sarlója ragyog,
ősi sziklákat ostromolnak a fekete habok.
A tenger hangja ezüst csilingelés, sötét szoprán,
hangjával, fodrával csábít a gonosz boszorkány. /Saját vers/


http://onetwilightfan.lapunk.hu/


KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2013 november 07 (csütörtök), 16:17 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Halihó! :)

Felkerült a 18. fejezet, Halloween címmel, és bár tudom, hogy nagyon nem érdemlem meg, de azért borzasztóan hálás lennék 1-2 visszajelzésért! :)

Köszi, puszi

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2013 november 02 (szombat), 14:25 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Sziasztok!

A 18. fejezet úton van, jövő hét közepe felé várható, legkésőbb pénteken! :) A címe Halloween lesz, és íme egy kis ízelítő:

"Már éppen kezdett kínossá válni az ácsorgásunk, amikor az oldalajtó kivágódott, és megjelent egy szőke fej, a kócos, göndör fürtök közül egy nagy kék szempár bámult ránk.
- Mondtam, hogy hallottam, hogy jött valaki - szólt vissza a bennlévőknek, majd újra felénk fordult. - Öhm, fáradjatok be!"

"- Hűha, fázol? Nagyon hideg a kezed - jegyezte meg Jason amikor táncolni kezdtünk, ezúttal kissé nyugodtabb tempóban.
- Oh, csak rossz a vérkeringésem... Családi vonás - magyarázkodtam. Szerencsém volt, hogy Helen jobban lekötötte a figyelmét...
Már éppen azon kezdtem gyanakodni, hogy a sors büntetéseként kell mindig a lehető leghosszabb számokra táncolnom Jasonnel, amikor sikítást hallottam."

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 27 (kedd), 18:44 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Donna írta:
Szia leányzó :mrgreen: engem érdekelne mikor lesz új fejezet ám!!!


Szia Drága! :D

Valószínűleg mindenkinél jobban tudod, hogy kicsit megragadtam a sztori írásával, de nem véletlen, hogy ma olvastam a hozzászólásodat :) Ugyanis úgy döntöttem befejezem a történetet, éppen csak annyi idő esett ki - és annyi másik történet van azóta a fejemben -, hogy első lépésként újra kell olvasnom magam :D Ez fájdalmasnak ígérkezik, de sietek, és amint végeztem, jönnek a frissítések :)
Úgyhogy ígéret nincs, igyekezet van :)


Ez persze minden véletlenül még idetévedő, rég elvesztett olvasómnak szól :) Megpróbálom visszakuncsorogni magam :D

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2013 május 01 (szerda), 0:09 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 26 (szerda), 19:13
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: tekergés Tapmancs tekergő oldalán Roxmorts felé a Félszemű banyaúton keresztül <33
Szia leányzó :mrgreen: engem érdekelne mikor lesz új fejezet ám!!! éppen ma olvastam újra Leo kölykünk huncutságait és nagyon kíváncsi vagyok mááááááááár :D istenem mennyit lamentáltunk ezen az egészen nem is olyan régen :) emlékszem még én vettelek rá (jaj remélem nem vagyok gyagya és jól emlékszem...) hogy legyen Leo szemszög is :) SZÓVAL mindent beleeeeeeeee ! ~x( :o) $alien $rose %:> $pumpkin $star :|| >:) X-( $dead

( ne haragudj de ezeket muszáj volt :D)

_________________
"Kutya képében belopakodtam a roxforti birtokra, s meghúztam magam a Tiltott Rengetekben... Persze a kviddicsmeccseket mindig kijöttem megnézni... Harry, ugyanolyan pompásan repülsz, mint az apád..."

"- Higgy nekem - szólt a varázsló. - Nem árultam el Lilyt és Jameset. Ha megölnek, se árultam volna el őket." - Sirius Tapmancs Szipák Tapi Black <3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2012 április 07 (szombat), 0:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Leszakad a pofám, olyan régen frissítettem, de íme, itt az új fejezet. :)
Megoldások
Ha van még köztetek olyan, aki elolvassa, annak örökre hálás leszek! :) Ígérni inkább már nem ígérek semmit, mert eddig nem sikerült betartani, de nagyon fogok igyekezni!
Pusszi

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 25 (vasárnap), 13:21 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Halihó!
Sikeresen túl vagyok az év eleji első dolgozathullámon (a sikeresen talán kissé túlzás, de a túl vagyok rajta stimmel), szóval az új munkaeszközömmel most gyorsan igyekszem befejezni a 17. fejezetet mielőtt jön az újabb adag doga.:D A fejezet kb. félkész, de nagyon igyekszem :)
Pusszi

Dettanetta írta:
Szia Piper! :)

Hagytam egy kis nyomot az új fejezetnél :)
Huhh, a kérdésed nagyon jó... Leo szerintem emberi életet akar majd élni, bár én nagyon remélem, hogy olyan lesz, mint Nessie... Nem akarom, hogy meghaljon! Nagyon szeretem! :) Kérlek, ne bántsd!

Puszi :-*



Ó, igen, láttam, köszönöm a kritikádat!
A válaszod érdekes, de Leo nem Nessie :D Persze, meglátjuk, még bármi kiderülhet. Ne bántsam? Nem ígérhetek semmit, én egy gonosz író vagyok, de azért majd próbálkozom :-P
Köszönöm, hogy válaszoltál és hogy olvasol!
Pusszi

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 04 (vasárnap), 17:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Szia Piper! :)

Hagytam egy kis nyomot az új fejezetnél :)
Huhh, a kérdésed nagyon jó... Leo szerintem emberi életet akar majd élni, bár én nagyon remélem, hogy olyan lesz, mint Nessie... Nem akarom, hogy meghaljon! Nagyon szeretem! :) Kérlek, ne bántsd!

Puszi :-*

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 04 (vasárnap), 15:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Felkerült a 16. fejezet! Mint a leírásban is olvashatjátok, már minden tervem kikristályosodott, szóval ezentúl nem fog ezzel menni az időm - az egyetlen, ami hátráltathat, az az iskola. De nem hagyom magam, és igyekezni fogok visszatérni a rendszeres frissítéshez.
Jó olvasást!
Lehet rosszabb

Közvélemény kutatás:
mint mondtam, a történet már fejben teljesen kész, változtatni nem fogok, de azért nagyon érdekelne, hogy ki mire tippel? Leo emberi életet akar majd élni, vagy megpróbálkozik a majdnem halhatatlansággal?

Pusszi

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 29 (hétfő), 15:48 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Halihó!

A 16. fejezet kb. kész, még egy részt át kell írnom, mert támadt egy új ötletem, és utána átnézem, de kedd-szerda szerintem fel is tudom tölteni. Szurkoljatok és írjatok erőadó kritikát! :)

Szerk.: Mint látjátok egy kis csúszás van, de szombat estig feltöltöm. Ha mégsem így lenne, megadom a címem és jöhettek erőszakkal kényszeríteni :D

Dettanetta:
Itt is köszi a kritikádat, örültem neki, hogy tetszik :) Annak meg még jobban, hogy máskor is szándékozol írni. És még ennél is hosszabbat :) Alig várom! :)
Újra Twilight lázban égsz, miattam? De jó! Pedig aligha érek Spirit Bliss nyomába :D Szerintem bátran állj neki Te is egynek, én kíváncsi lennék rá! :)
A Bella-Patrick ügy, sok más ügy mellett, (mint a Helen-Jason, a Dean kuckója, Olivia titkai) még fog némi szerepet kapni, csak most kicsit háttérbe szorultak. De nem felejtem el, ígérem :)
Köszönöm, pusszi

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 18 (csütörtök), 17:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Piper írta:
Sziaaa! :)

Hát persze, hogy emlékszem, és ezúton is köszönöm a segítségedet!
Örülök, hogy az angyalos történettel nem elriasztottalak, hanem még mást is olvastál, és tetszett is! Köszönöm szépen!
Időközben fel is töltöttem a 15. fejezetet és már a következőt írom, úgyhogy a folytatás beindul, remélem az is tetszeni fog, és várom a véleményed!

Pusszi


Sziiiia! :) :-h

Nincs mit, örülök, hogy segíthettem^^ Nagyon jó volt^^
Hagytam egy kis nyomocskát a 15-ös fejezetnél, ígérem, legközelebb hosszabb lesz :)
Egyébként, tudtad, hogy neked köszönhetően újra Twilight hangulatba kerültem? :) Nagyon rég nem olvastam twilightos sztorit, úgy fél éve Spirit Bliss írásaival befejeztem azt a korszakot, de most... :) Ejj, talán a HP mellett én is írok valami hasonlót^^
Na, de a történetről... :) Nagyon várom a következő fejezetet! :)
Remélem, még lesz valami azzal az üggyel, hogy Bellába beleszeretett Patrick :) Nem hinném, hogy csakúgy abbahagyod azt a szálat, hiszen még tisztázni kéne Leóék ügyét is :) szóval bonyodalmakra fel! :D

Puszi :-*

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 15 (hétfő), 19:24 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Hali!

Hála a gyors adminoknak fel is került a 15. fejezet! Tudom, hoyg egy év után ez nagy kérés, de minden kritikának nagyon örülnék! Íme:
Mindenkinek lehetnek titkai
A következő fejezet is előrehaladott állapotban van, nem akarok feleslegesen ígérgetni, de egy-két héten belül szeretném felrakni azt is.

Jó olvasást!

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 15 (hétfő), 18:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Sziaaa! :)

Hát persze, hogy emlékszem, és ezúton is köszönöm a segítségedet!
Örülök, hogy az angyalos történettel nem elriasztottalak, hanem még mást is olvastál, és tetszett is! Köszönöm szépen!
Időközben fel is töltöttem a 15. fejezetet és már a következőt írom, úgyhogy a folytatás beindul, remélem az is tetszeni fog, és várom a véleményed!

Pusszi

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 15 (hétfő), 12:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Szia Piper! :-h :)

Emlékszel még rám? Én olvastam át azt a hosszú, angyalos történetedet az Üstön :)
Mivel az nagyon tetszett, úgy gondoltam nem rég - még a nyár elején, hátha akkor lesz időm -, hogy körülnézek nálad :)
Nos, ez pár hete megtörtént :) Nagyon tetszett a Leós történeted, csak azt sajnáltam nagyon, hogy nem folytattad :(
Most örül a szívem, hogy azt hallom, mégis lesz új fejezet :) Szóval én készen állok, és írok majd véleményt is :)

Puszi :-*

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 15 (hétfő), 11:50 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Közel egy év kihagyás után, készen álltok a nagyon közeli frissítésre?
Izgalmas, Leo szemszögű fejezet még a héten! :)

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Piper írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 17 (vasárnap), 13:46 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 16 (kedd), 16:40
Hozzászólások: 7
Szia Piper!
Na, mi a helyzet azzal az új fejezettel? :)

_________________
on the 7th day God rested... on the 8th day He made New York.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 17:38 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Halihó!

Rendületlenül dolgozom a T-FEE folytatásán, a 15. fejezet kész, majdnem vállalható formában van, belekezdtem a 16. fejezetbe is, úgyhogy azt tudom mondani, hogy egy-két hét és - HIHETETLEN - felkerül a folytatás.

Addig is nagyon örülnék, ha beleolvasnátok a Merin Társulatra írt történetembe, amit itt találtok:
Angyal a mélyből
Ezúttal semmi Twilight, ez egy PD-s sztori, mint ahogy a cím is mutatja angyalokról szól, méghozzá Gabriel lányáról, Alenáról és Darianről, Lucifer fiáról, akit az apja bosszúból a lány meghódítására kér fel. Az alapötlet xgigix kívánsága.

Legyetek jók, én pedig igyekszem! :)
Pusszi

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 05 (szombat), 0:54 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 október 26 (hétfő), 19:16
Hozzászólások: 12
hello. Na mi a helyzet???


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 31 (péntek), 12:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Kedves Olvasóim!

Először is szeretnék mindenkitől bocsánatot kérni, és köszönetet mondani azoknak, akik ilyen hosszú idő után is várják az új fejezetet.
Azt gondolom, megérdemeltek egy rendesen kifejtett, őszinte magyarázatot.

Az elmúlt három hónapban nem frissítettem, amiért rettenetesen szégyellem magam, ugyanakkor egyszerűen képtelen voltam rá. Eleinte arról volt szó, hogy az iskolakezdéssel meg mindennel annyira elment az időm, hogy alig találtam pár nyugis szabad percet - és ilyenkor valósággal kényszerítenem kellett magam, hogy ezt az új fejezetre szánjam. Aztán ahogy múlt az idő, rájöttem, hogy ennél többről van szó.
Az igazság az, hogy nagyjából már 2 éve beszippantott a Twilight világa. Eleinte hetente újra olvastam a könyvet, és várva a folytatást nekiálltam a Twilight - Forevernek. Teljesen beleszerettem ebbe a világba és öröm volt írni. De így két év után az igazság az, hogy egy kicsit ráuntam. Nem örökre, tudni kell rólam, hogy időnként a legnagyobb kedvenceimre is ráunok, hogy 1-2 hónap elmúltával ott folytassam, ahol abbahagytam.
Ez történt a történettel is, és úgy gondoltam, többel tartozom Nektek, mint újabb és újabb összeszenvedett fejezetek. Fontolgattam, hogy abbahagyjam, vagy rövidre szabva a végét hamar befejezzem a történetet, de ettől kirázott a hideg. Ezért döntöttem amellett, hogy pihentetem a dolgot. Tehát a Twilight - Forever ends nevert folytatni fogom és be is fejezem!
Be kell vallanom, ami elkezdett visszacsalogatni a történethez, a Leo. Ő az első ízig-vérig saját figurám, és ő kezdett el először hiányozni nekem :)
A jelenlegi helyzet az, hogy 15. fejezet majdnem kész, viszont nem szeretném addig feltölteni, amíg nem készül el legalább nagyjából a 16. fejezet is. Megpróbálok átváltani az előre írásra. Viszont jelenleg a Merlin Társulat (afféle új Kívánság Üst, nézzetek utána az oldalon) keretében írok egy történetet, tehát most először arra koncentrálok. Viszont ha azzal végeztem rávetem magam a Twilight FEE folytatására.

Lévén az év utolsó napja van, és mert Ti vagytok a legjobb olvasók, akiket csak kívnáhatnék azt hiszem, megérdemeltek egy új évi fogadalmat.
Tehát itt és most, ünnepélyesen megígérem, hogy 2011-ben folytatom és befejezem a Twilight - Forever ends nevert. :)

Nagyon boldog új évet mindenkinek!
Pusszi :x

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 21 (kedd), 17:49 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 december 21 (kedd), 17:45
Hozzászólások: 1
Szia!
Mikor lesz új fejezet? Mert már 2 hónapja megígérted? :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 07 (csütörtök), 23:01 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Kedves Mindenki!
Sajnos mostanság alig jut időm az új fejezetre, pedig higgyétek el, már nagyon szeretném megmutatni Nektek mit találtam ki. Rettenetesen szégyenlem magam, amiért egy hónapja nem frissítettem, de egyszerűen folyton közbe jön valami. :( :( :(
Nem akarok felelőtlenül ígérgetni, ezért nem is mondok újabb konkrétumot. A fejezet félkész, és ha minden terveim szerint halad, akkor jövő hétvégére biztos elkészül. Igyekezni fogok!

Arvalanyhaj: nagyon szépen köszönöm a sok dicséretet! Leóra már több jelentkező is van, majd megküzdtök érte :-P Ami bellát illeti, örülök hogy így látod a dolgot, bár engem személy szerint kissé zavar, hogy nem lett könyvhű. Köszönöm szépen!! :) :)

Sok pusszi :x

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 04 (hétfő), 18:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 21:30
Hozzászólások: 4
Szia!

Most olvastam végig mindkét írásodat (a twilight-Forevert, és A twilight-forever ends nevert is), és teljesen el vagyok varázsolva! Hihetetlen, hogy milyen fantasztikusan írsz! =D>

Elve a te Bellád sokkal jobban tetszik, mint a filmbeli, vagy Stephenie-é, mert sokkal vidámabb, humorosabb, sokkal kedvesebb, őszintébb, és kevésbé mártírkodó... ezen a téren piros pont ;)

Leo... azt hiszem, szerelmes vagyok 8-> már ha lehetséges ez egyáltalán... de miért is ne? Leooooooh :x
Hihetetlenül jól megformáltad a karakterét, és ő is sokkal jobban bejün, mint Renesmee... sokkal normálisabb, tinédzseresebb, mint Renesmee... mert oké, hogy jóval érettebb a koránál, de ez nem jelenti azt, hogy nem lehetnek gyermeki pillanatai... Leo tökéletes, úgy, ahogy van 8->

És most jönne a kérdés... mi van az új fejezettel? Elolvastam, aztán rohantam a ficblogodra... ésésés egy hónapja ígérted az új fejezetet! :((

Ugye... ugye nem karod abbahagyni??? :-SS nem veheted el tőlem (pardon...khm,) tőlünk Leot!!! @-)

Kérlek, ha tudod, folytasd. Ha kell, kampányolok is! B-)

Vagy legalább adj életjelet, hogy mi van veled... kérlek... $pray

Előre is köszi!

Puszi: Árvalányhaj :-*

_________________
"Ne félj az élettől! Higgy abban, hogy az élet ér annyit, hogy megéljük, és hited segíteni fog megalkotni a tényeket."
(Tuti gimi)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 25 (szombat), 21:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 16 (kedd), 16:40
Hozzászólások: 7
mi történt az új fejezettel, Piper? :/

_________________
on the 7th day God rested... on the 8th day He made New York.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 07 (kedd), 21:45 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Halihó!
Mint látjátok megint csúszás van :( Sajnálom, péntekre igyekszem hozni - szerintem egyébként megéri várni, egy elég izgis fejezet les... :)
Az elégedtelenkedő e-maileket a kedves kémiatanáromnak címezzétek :@
Sietek, igyekszem :) :-P

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Leó kimás :D
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 04 (szombat), 23:49 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 26 (szerda), 19:13
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: tekergés Tapmancs tekergő oldalán Roxmorts felé a Félszemű banyaúton keresztül <33
jaj úgy imádlak Piper! és nagyon várom már a Leó szemszögű fejezetet.. ajjj de várom! addigis legyél jóóóóóóó! (:

_________________
"Kutya képében belopakodtam a roxforti birtokra, s meghúztam magam a Tiltott Rengetekben... Persze a kviddicsmeccseket mindig kijöttem megnézni... Harry, ugyanolyan pompásan repülsz, mint az apád..."

"- Higgy nekem - szólt a varázsló. - Nem árultam el Lilyt és Jameset. Ha megölnek, se árultam volna el őket." - Sirius Tapmancs Szipák Tapi Black <3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 04 (szombat), 13:00 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Hali!
Íródik a fejezet, vasárnap vagy hétfő este feltöltöm. Addig is olvassátok a twilight kihívás történeteit, én is azt teszem pihenésképpen. azt hiszem, remek történetek lesznek, nagyon érdekes ötletek alapján :D
És, hogy kibírjátok még egy kicsit Leo nélkül egy újabb kép Xavierről, Donna javaslat ismét :)

Xavier mint Leo

Legyetek jók, pusszi :)

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 15:44 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Halihó!

Hát, végül minden időmet a pályázatra használtam fel, most meg kezdődik a suli és minden délután van valami - füzetet kell még venni, fakt stb. Szóval nagy-nagy sajnálattal kell közölnöm, hogy csak hétvégére várható a friss. De azt hiszem, jó hosszú lesz és tetszeni fog Nektek ;)
Sok sikert a sulihoz :)

Pusszi :)

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 23 (hétfő), 19:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Hello!
Felkerült a 14. fejezet!
tuti szülők

Figyelem! A Következő (Leo szemszögű :)) fejezet várhatóan késik egy kicsit, mivel most épp egy pályázatra írok, és a hajrában szeretnék teljesen arra koncentrálni :) De mindenképpen igyekezni fogok, reményeim szerint jövő keddre kész lesz a 15. fejezet :)

Sok pusszi :x

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 15 (vasárnap), 23:15 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Hali!
Csak gyorsan: 13. fejezet fent! :)
Az eltitkolt és a nem létező

Örömmel fogadnék néhány kritikát! :) (A jóó soknak még jobban örülnék ;) )

sds: remél igazad van, és szeptembertől több reakciót kapok. Talán a leckeírásnál vonzóbb a kritika írás :-P

Sok-sok pusszi :)

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 15 (vasárnap), 11:02 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 október 26 (hétfő), 19:16
Hozzászólások: 12
Szerintem nem azért nem kapsz kritikát mert csúszol hanem mert nyár van és ilyenkor az emberek 3/4 nyaral :d a maradék negyed pedig lusta írni


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 14 (szombat), 23:45 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Halihó!
Nagyon-nagyon igyekszem, még egy kicsi hiányzik, de ha minden jól alakul holnapra elkészülök a frissel és még vasárnap este fent lesz.
Köszönöm a kritikákat, sokat segítenek, lendületet adnak, amikor nincs kedvem írni.

sds írta:
hello! tök jó lett a fejezet csak most sikerült elolvasni:) és szentem ne agódj, az olvasók amint tehetik írnak


Először is köszönöm, örülök, ha tetszik :)
Ami a kritikákat illeti azóta kaptam néhányat, Xavier meggyőző volt, csak... elkényeztettetek :D Régen, ha felkerült a fejezet, másnapra már volt rá 1-2 kritika is, most meg semmi. Persze, tudom, hogy én is hibás vagyok a csúszások miatt. Igyekszem ezen javítani :)

Legyetek jók, holnap jövök! :)
Pusszi

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 14 (szombat), 15:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 október 26 (hétfő), 19:16
Hozzászólások: 12
hello! tök jó lett a fejezet csak most sikerült elolvasni:) és szentem ne agódj, az olvasók amint tehetik írnak


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 11 (szerda), 11:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Halihó!

Undok dolog könyörögni, de légyszi valaki írjon már kritikát a 12. fejezetre! Oké, tudom, hogy késtem vele, de nem azért mert napoztam és fagyit nyaltam, hanem mert még dolgoztam rajta, hogy Nektek jobban tetsszen! De ha senki nem ír rá egy szót sem, akkor fogalmam sincs, hogy tényleg jó lett-e, vagy mit kéne javítani. Ebből a nagy csendből azt szűröm le, hogy senkit sem érdekel, milyen. Látom, hogy már sokan elolvastátok, de kritikát még senki sem írt. ez elég kiábrándító... Na mindegy.
A könyörgésnél csak a zsarolás rosszabb, szóval nem mondom, hogy amíg nincs x kritika, addig nincs új fejezet. Mert lesz új fejezet, valamikor a hétvégén, és mindent megteszek, hogy időben érkezzen és elég jó legyen, hogy írjatok rá pár szót. De lehet, hogy nem fog tetszeni. Hiszen ha nem írjátok meg, hogy ez éppen tetszett-e, akkor nem tudhatom, hogy mi lenne jó...
Ez volt a nyávogás helye.

Egy kicsit vidámabb téma (és némi meggyőzés).
Mivel azóta nem kaptam új ötletet, leragadtam Donna Leójánál... (Oké, Xavier Samuel amúgy is nagy hatást gyakorolt rám :x ) Szóval most találtam egy újabb képet róla... Ez kérem az a mosoly, amit a kicsike eltanult Edwardtól egy kicsit sajátosabb, és ez az a tekintet, amitől Olivia (többek közt... :D) elalélt... :-P És ez a kép fog meggyőzni Titeket, hogy írjatok kritikát B-)
Xavier - Leo

sok-sok pusszi :)

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 10 (kedd), 19:10 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
És íme, már fel is került a 12. fejezet. Nem mondok róla semmit, a fejezetcím sokat elárul :D
...még kínosabb
Jó olvasást és örömmel fogadom a véleményeket!

Pusszi

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 10 (kedd), 0:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Srácok, annyira sajnálom, hogy csúszok a frissítéssel :( De egyszerűen utálok olyasmit feltenni, amivel nem vagyok maximálisan elégedett. Vagy legalább 80%-ban :D A Leo-Edward beszélgetés pedig nagyon nem tetszett. Tudom, hogy poénosra ígértem - nem tudom, az új verzió jó-e ilyen szempontból, remélem igen :-P - de az első variáció túúl könnyed volt. Valószerűtlen. Ezen még csiszolgatok, most olyan 75%-nál járok.
Szóval igyekszem. Holnap(azaz ma. szóval kedden) addig nem állok fel a gép mellől, amíg nincs fent az új fejezet. Remélem ennyi vacakolás után legalább tetszeni fog Nektek!
Sok pusszi :)

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 29 (csütörtök), 19:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Sziasztok!

Elfelejtettem ide kiírni, de felkerült a 11. fejezet:
Kínos...

Mivel nem leszek itthon jövő hét elején, ezért csak jövő vasárnap jön a következő fejezet. Viszont elárulom, ott folytatódik, ahol ez véget ért, egy szerintem eléggé mulatságos helyzetnél... Aztán majd még érdekesebb helyzetek lesznek... :D Kicsit megkínzom Bellát :D
Addig is jó olvasását!

Sok pusszi :)

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: frisssss
HozzászólásElküldve: 2010 július 27 (kedd), 22:44 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Donna írta:
Sziaaaaaa! Tudom, hogy lógok egy levéllel, de most reklamálok.. méghozzá keményeeeeennnnnn : DD hol a friss te jány?! hajnali 4ig fenn voltam de semmmmi.. pedig úúgy vártam *.* na, de persssze nem akarlak piszkálni : ) akkor hozod amikor tudod :* (L)


Halii!
Friss, szerda este, így tudtam megoldani, majd ha fent lesz, magyarázkodom :-P
Addig pedig válaszolj! :D

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: frisssss
HozzászólásElküldve: 2010 július 27 (kedd), 17:44 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 26 (szerda), 19:13
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: tekergés Tapmancs tekergő oldalán Roxmorts felé a Félszemű banyaúton keresztül <33
Sziaaaaaa! Tudom, hogy lógok egy levéllel, de most reklamálok.. méghozzá keményeeeeennnnnn : DD hol a friss te jány?! hajnali 4ig fenn voltam de semmmmi.. pedig úúgy vártam *.* na, de persssze nem akarlak piszkálni : ) akkor hozod amikor tudod :* (L)

_________________
"Kutya képében belopakodtam a roxforti birtokra, s meghúztam magam a Tiltott Rengetekben... Persze a kviddicsmeccseket mindig kijöttem megnézni... Harry, ugyanolyan pompásan repülsz, mint az apád..."

"- Higgy nekem - szólt a varázsló. - Nem árultam el Lilyt és Jameset. Ha megölnek, se árultam volna el őket." - Sirius Tapmancs Szipák Tapi Black <3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 24 (szombat), 10:52 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Sziasztok!

Friss fejezet holnap este. Igyekszem majd Bellával is hozni azt a színvonalat, de megnyugtatok mindenkit:
Közkívánatra minden 5. fejezet Leo szemszögéből fog íródni! :) (és mindig ezek lesznek a leghosszabbak ;) )
Holnap jövök :-P

Pusszi :)

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Természetesen: Leo :D
HozzászólásElküldve: 2010 július 19 (hétfő), 23:17 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 26 (szerda), 19:13
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: tekergés Tapmancs tekergő oldalán Roxmorts felé a Félszemű banyaúton keresztül <33
Szia! köszönöm, h meghallgattál amikor nyaggattalak a Leo szemszögért, és megis írtad ilyen tökéletesen. borzasztóan tetszett, és köszönöm, h megemlítetted Xavi-t is, h néha így ugrik be nekem Leo. aranyos vagy : ) és remélem, h másoknak is tetszik a Leo szemszög és nem csak engem érdekel annyira, h nagyon. mondjuk nekem nem konkrétan Xavis Leo, talán a rajzra hasonlít de arra sem. az én képzeletben egy lazán megkötött tornacipős, szűk fekete farmeres, laza piros pólós (mert az a kedvence *.*), szürke kapucnis pulcsis - amikor fel van tűrve az ujja -, fekete háti táskás srác akinek bronzos barna a haja amit mindig túr és olyan pajkos pillantása van. puha bőre, szép kezei, laza menése és mozdulatai. olyan gyönyörűen szép. nekem pont Leo az ideális srác akinek elbűvölő a mosolya és a vezetése ahogy ül és vált, ahogy kanyarodik minden amit csinál. szerelem a javából. Xavinak csak voltak ilyesfajta megmozdulásai, de ha megtalálom a képet akkor belinkelem. naa, ennyi volna : D nekem ilyesmi Leo, próbáltam leírni : ) nagyon várom a következőt.. és bekell vallanom, h kissé csalódottan mivel az Bella lesz. na nem mintha azt nem szeretném, de mégis Leo olyan új volt és izgalmas, h alig várom a következő Leósat : ) soksoksok puszii :** Donna ;)

_________________
"Kutya képében belopakodtam a roxforti birtokra, s meghúztam magam a Tiltott Rengetekben... Persze a kviddicsmeccseket mindig kijöttem megnézni... Harry, ugyanolyan pompásan repülsz, mint az apád..."

"- Higgy nekem - szólt a varázsló. - Nem árultam el Lilyt és Jameset. Ha megölnek, se árultam volna el őket." - Sirius Tapmancs Szipák Tapi Black <3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 18 (vasárnap), 23:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Halihó!

Hát, megküzdöttem ezzel a fejezettel - éljen a technika és az openoffice -, de íme itt van az első Leo szemszögű fejezet!
Apró harcok
Ahogy a leírásban, itt is írom, hogy nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre, szerintetek hogy sikerült a fejezet? Illetve másik nagy kérdés, hogy minden 5. vagy minden 10. fejezet legyen-e Leo szemszögű?

Haley: Valószínűleg mindenkinek más kép alakult ki Leóról, ha találsz a Tiedhez hasonlót örömmel látom :) Direkt nem is írom le őt részletesen, mindenki megkapja a fantázia szabadságát :-P
Ami engem illet, még a rajz sem az igazi, csak azért hasonlít... De ha találok valakit, aki kiköpött Leo... nem, akkor azt nem mutatom meg, hanem elrakom magamnak :x

Továbbra is várok javaslatokat mindenkitől, hogy miképp képzelitek el Leót! :)

Sok puszi :)

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 17 (szombat), 21:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 16 (kedd), 16:40
Hozzászólások: 7
örülök, hogy mégis rászántad magad a Leo-szemszögre. most már nagyon kíváncsi vagyok, mit hozol ki belőle. :) biztosan jó lesz, efelől kétségem sincs. :D

a képekre fordítva a szót, hm, nem tudom. mikor elkezdted a második részt, az én fejemben automatikusan kialakult egy kép Leóról, amit természetesen nem tudok leírni. de azt hiszem, inkább arra a képre hasonlít, amit először linkeltél.

az igaz, hogy Xavier iszonyatosan szexi, de nekem egyáltalán nem Leo-s. na jó, talán a második kép. de csak egy icipicit. majd keresgélek képeket, hátha megtalálom azt, aki a legjobban hasonlít ahhoz a Leo-hoz, akit olvasás közben a lelki szemeim előtt látok. :)

_________________
on the 7th day God rested... on the 8th day He made New York.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 17 (szombat), 15:50 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Halihóóó! :)

10. fejezet vasárnap este - extra izgalmas, Leo szemszögű ;) :x
De, hogy addig se maradjatok Leo nélkül, hoztam pár képet.
Az első egy rajz a deviantartról, shel-yang alkotása, korábban már feltettem :D
Leo 1.

A másik kettőn pedig Donna javaslatára Xavier Samuel látható. Keresgéltem, nekem ezen a két képen a "legleósabb" :D :-P
Leo 2. - Xavier
Leo 3. - Xavier
Donna, itt is köszönöm az ötletet!

Nektek mi a véleményetek? Szívesen fogadnék pár képet, javaslatot, hogy Ti hogy képzelitek el Leót! ;)

Pusszi :)

SZERK: Eszembe jutott még egy-két apróság, amit épp próbálok belepasszírozni a fejezetbe, de nagyon igyekszem! :D Szerintem legkésőbb 9 körül feltöltöm, de még mindenképpen ma este! :)

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Piper 2010 július 18 (vasárnap), 19:02-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 11 (vasárnap), 11:01 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Halihó!

Felkerült a 9. fejezet, jó olvasást! :)
Gyanúk
Aki még nem hallott volna róla, annak pedig mondom, hogy a következő fejezet Leo szemszögű lesz! Még van rá lehetőség, hogy megírjátok, mire vagytok a legkíváncsibbak az ő nézőpontjából!

Sok pusszi :)

U.i: Donna, megkaptam, elolvastam, köszi pusszi :x Még ma este válaszolok ;)

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: VOLT, Leo szemszög
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 4:21 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 26 (szerda), 19:13
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: tekergés Tapmancs tekergő oldalán Roxmorts felé a Félszemű banyaúton keresztül <33
szia :D képzeld, most ébredtem fel, nem tudtam aludni ezért újra elolvasom az egész Twilight-forever-t :D hát nem csodás? dede csodás lesz :) aztán fekszem is vissza amikor végeztem. máástéma: ugye odaért az a csökött mail -.-? annyiiira idegesítő pedig megírtam Leoról, aztán amikor mondtad, h nem kaptad meg, akkor hozzá vetettem azt is amiről kérdeztél meg ahhh. na mindegy. remélem odaért :) a másik meg: nem muszáj válaszolnod mindenre. ha akarsz nyugodtan írhatsz Leoról csak, aztán majd később válaszolsz a többire. szval no para írd amit szeretnél ;) éééééés amiről még írnod kell: VOLT FESZT! úgy volt ám, h énis megyek. milyen volt?! elkell mesélned, h fájjon, mint állat :( :D naaa, csókollak és várom a fejezet :) :**


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 05 (hétfő), 19:58 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Hali!

Elfelejtettem szólni, hogy múlt héten VOLT-on voltam (:D) holnap pedig elutazom. Van egy félkész fejezetem, de nem szeretnék olyan rövidet feltenni, sem pedig kapkodva befejezni. Szóval új fejezet szombat este.
Addig is elárulom, hogy a Donna által felvetett és többetek által támogatott ötlet bogarat ültetett a fülembe, és tervben van egy Leo szemszögű fejezet. Lehet még írni, hogy mi legyen benne!
Ó, és igen. Donna, azóta sem kaptam semmit o.O Pedig elkéne egy kis segítség :D

Sok pusszi :)

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Leo szemszög
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 12:01 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Donna írta:
nooos, most írok neked levelet erről a Leós dologgal kapcsolatban meg már szégyen teljes, h nem bírok neked válaszolni. pedig imádlak csak egy baj: neeem vagyunk egy városban nap mint nap :D állandóan a nyakadon lennék ám :P naa, szval a levélbe elmondom, h engem, h érdekelne ez a Leo szemszög. pl. úgy ha Leó az enyém lenne... aaaaah álmodik a nyomor :D viccelek.. na csókollak addigis. :**
ps: szeretlek Leó (L) [ XDD ]

szia Piper drága ;)


Oké, várom a leveledet :) Más miatt is, meg most erre is kíváncsi vagyok :D :D Am meg költözz ide :-P
Leónak átadom az üdvözletet, meg majd javasollak Téged :D :D
Sok pusszi :x

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség