Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 18 (csütörtök), 2:51

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Sortium titkai
HozzászólásElküldve: 2012 július 17 (kedd), 16:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Castiel írta:
Kár érte, hogy már lassan másfél éve nem volt friss a Titkos hozzávalóból... :( Nagyon szeretném remélni, hogy még egyszer visszatérsz ide, de nem úgy néz ki a dolog.


Szia!

Ezer bocsánat, hogy csak most válaszolok, sajnos költözés miatt egy ideig nem volt internetem.
Igen, mindenképpen szeretném befejezni őket, csak sajnos nagyon régen írtam utoljára, és újra kéne olvasnom az eddigieket, hogy ismét képbe kerüljek. Ennek pedig akárhányszor nekilátok, mindig közbejön valami, ami miatt abbahagyom. Néhány fejezet ugyan már nagyjából megvan, de addig nem töltök fel új részt, amíg teljesen el nem készülök az egész történettel, mert nem látom értelmét, hogy csak havonta, vagy kéthavonta, esetleg még ritkábban frissítsek.

Üdv: Sortium



Ezt a választ kaptam a folytatás után érdeklődő e-mailomra április 7-én!

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sortium titkai
HozzászólásElküldve: 2012 július 17 (kedd), 15:58 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Kár érte, hogy már lassan másfél éve nem volt friss a Titkos hozzávalóból... :( Nagyon szeretném remélni, hogy még egyszer visszatérsz ide, de nem úgy néz ki a dolog.

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sortium titkai
HozzászólásElküldve: 2011 április 09 (szombat), 0:37 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 20 (csütörtök), 23:11
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: A gép előtt
Szia,
jó volt olvasni az új fejezetet, de én is úgy jártam mint az előttem szóló, kénytelen voltam újra elolvasni az egészet, hogy újra képben legyek, és ismét megállapítottam, hogy nagyon tetszik a történet :)

_________________
http://smaragdvilag.ucoz.com/
A hibáinkból tanulunk, a kudarcainktól felnövünk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 17:48 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Szia Sortium!

Én elkezdtem a fejezetet... és a közepénél abbahagytam. :D Semmire sem emlékszem már, így újra kell olvasnom az egészet előlről. :)

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 27 (vasárnap), 20:44 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Kit érdekel, meg van bocsátva, áááá! TH! TH!

Annyira imádlak! >:D<

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 27 (vasárnap), 20:42 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
*szemlesütve bekullog*
Az a nagy helyzet, hogy utálok magyarázkodni, és most megint ez jön. :oops:
Szóval, hogy valami hasznossal kezdjem, felkerült a TH 50. fejezete, és reményeim szerint most már be is fejezem a történetet, mindenféle további időhúzás nélkül. Igen, tudom, átkozottul ideje volt.
Ami pedig az eddigi késlekedést, illeti, egy csomó okom van, csak éppen egyik sem tökéletes. A legjobb mentségem, hogy én igenis írtam, amíg nem jártam erre, többek között ez a fejezet is több formában készült el, de attól félek, túlságosan hosszú ideig nem foglalkoztam vele, és most sem sikerül úgy, ahogy elképzeltem. Remélem, hogy ha újra belekezdek, ismét belelendülök, és visszazökkenek a régi kerékvágásba.
Ezen kívül több másik történetet is elkezdtem, de ezeket nem fogom addig feltölteni, amíg a korábban félbehagyottakat nem fejeztem be.
Mindenkitől bocsánatot kérek, amiért "eltűntem", különösen azoktól, akik itt, a fórumban is írtak nekem, csak most vettem észre, ugyanis nem igazán jártam errefelé. Köszönöm a türelmet, és cserébe igyekszem majd a mostaninál élvezhetőbb fejezeteket összehozni. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 02 (szerda), 19:25 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 20 (csütörtök), 23:11
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: A gép előtt
Szia,
csatlakozom az előttem szólóhoz. Anno mikor olvastam a történetet 1 nap alatt ledaráltam, és szerintem pont a legjobb résznél hagytad abba :(
Remélem, már készülget a folytatás a Kötődéssel együtt az elhanyagolt olvasóid számára :) Hát igen nincsenek nagy igényeim :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 31 (hétfő), 22:38 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Megint én. :D Ha nem baj, szorgalmasan zaklatni foglak. :D

Szóval bármi új hír a TH-ról?

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 04 (szombat), 21:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 03 (vasárnap), 11:27
Hozzászólások: 34
Szia, örülök, hogy hírt adtál magadról, és hogy folytatod az írást. Nem is tudom, melyik történeted szeretem a legjobban, így bármelyiket is frissíted először, biztos, hogy nagy örömet szerzel vele.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 04 (szombat), 0:43 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
Castiel írta:
Szia!

Lehet valamire számítani még a TH felől? :) Szerintem sokan örömmel fogadnánk, ha folytatnád ezt a nagyszerű történetet.


Szia!

Igen, természetesen be fogom fejezni, ahogy mindegyik írásomat, de azt nem tudom megmondani, hogy mikor. :oops:
Nagyon sajnálom, és szégyellem magam, hogy így eltűntem az utóbbi időben, de egy kicsit megváltozott az életem.
Elköltöztem otthonról, most egyedül élek, és dolgozni kezdtem, az új környezetben pedig valahogy nem találom a régi hangulatokat, és kedvem sem volt az íráshoz, legalábbis eddig.
Az utóbbi időben viszont egyre több új ötletem van, de addig nem kezdek bele semmibe, amíg a régieket be nem fejezem. :)
Köszönöm, hogy még mindig nem felejtettél el, ez ad egy kis lendületet, hogy végre erőt vegyek magamon, és belekezdjek a folytatásba. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 30 (kedd), 22:32 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Szia!

Lehet valamire számítani még a TH felől? :) Szerintem sokan örömmel fogadnánk, ha folytatnád ezt a nagyszerű történetet.

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 20 (péntek), 10:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
Felkerült a Griffendéles ötletek következő része!
Ismét bocsi a késésért, teljesen lekötött az álláskeresés, ezért nem volt időm és türelmem írni, hogy az ihletről már ne is beszéljek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
Na, akkor általános tájékoztatás! :D

Nem, sajnos még nem a TH fog frissülni, hanem a Griffendéles ötletek. A TH-val az a gond, hogy még nem sikerült teljesen átolvasnom az eddigieket, és egy kicsit össze vagyok zavarodva, hogy mi és mikor történt. Ráadásul most veszem csak észre az ezer és egy elgépelést, szóismétlést, egyebeket, amiket ki kéne javítanom, csak rettenetesen lusta vagyok hozzá. :oops:
Egyébként még nem tudom pontosan, hogy hány részes lesz, mert soha nem fér bele egy részbe, amit tervezek. Most úgy néz ki, hogy még legalább 8-10 fejezet lesz, de ez változhat.

Ami a Kötődést illeti, egy kicsit zavarban vagyok, és úgy érzem, az utolsó rész némi magyarázatra szorul. Ha valaki még nem olvasta, és nem óhajtja tudni, hogy mi történik, vagy nem kíváncsi arra, hogy milyen folytatást tervezek, az a fehér részt ugorja át. Csak a biztonság kedvéért, utólagos panaszt nem fogadok el. O:-)
Meglepően sok levelet kaptam privátban az utolsó rész után, amik különféle hangnemben, de mind azt kifogásolják, hogy Harryből "gyengeelméjű kviblit" csináltam. Ezek hatására felmerült bennem, hogy talán vissza kéne fordítanom az egészet, és egy okos, varázsló Harryvel fejezni be a történetet. A gond csak az, hogy nem ez az eredeti tervem, és sajnos a való élet sem így működik. Amikor elkezdtem írni ezt a történetet, az volt a célom, hogy bemutassam: szerintem mi történne egy ilyen mértékben elhanyagolt kisfiúval. Rossz szokás, de általában hagyom, hogy az olvasók kérése irányítsa a történetet, de most nem tudom, hogy mennyire bánnám meg az engedékenységet. Attól tartok, hogy Harry igenis kvibli marad, és értelmileg sem lesz egy géniusz.
Röviden (hogy végre herika kérdésére is válaszoljak :D ): még kb. 2-3 fejezetre lehet számítani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 13:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Lilyanjudyth írta:
Szerintem ezek az infók minden Severitus mániást érdekelnek. :D :D


Ugye?? Szerintem is :D

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 12:36 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Szerintem ezek az infók minden Severitus mániást érdekelnek. :D :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: követelőzés :-)
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 12:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Sortium írta:
Most előbb egy másik történetem fog frissülni, és csak aztán a Kötődés. Ha nem jön közbe semmi, akkor legkésőbb 2 hét múlva lesz új rész.


Melyik másik? Csak nem a Titkos hozzávalók? *_* Mert abból már nagyon régen volt új rész. Tényleg, elvileg hány fejezetesre tervezed azt? És a Kötődést? Mert annak már csak akkor állnék neki, ha befejezted :)

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: követelőzés :-)
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 11:12 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
egy olvasó írta:
Azt szeretném kérdezni, hogy mikor folytatod a Kötődést? Hihetetlenül aranyos történet, és már elvonási tüneteim vannak. Kialakult a kötődés köztünk. :-) A többi történetedet még nem olvastam, de azt hiszem megvárom míg befejezed őket.

Szia!

Most előbb egy másik történetem fog frissülni, és csak aztán a Kötődés. Ha nem jön közbe semmi, akkor legkésőbb 2 hét múlva lesz új rész.
Örülök, hogy tetszik, ígérem, hogy megpróbálok igyekezni a folytatással. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: követelőzés :-)
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 03 (kedd), 20:24 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 augusztus 03 (kedd), 20:09
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: itthon :D
Szia

Azt szeretném kérdezni, hogy mikor folytatod a Kötődést? Hihetetlenül aranyos történet, és már elvonási tüneteim vannak. Kialakult a kötődés köztünk. :-) A többi történetedet még nem olvastam, de azt hiszem megvárom míg befejezed őket.

_________________
Az élet szívás... aztán meghalsz. :S:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 27 (kedd), 18:38 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Olvastam, :x imádtam, :x írtam kritikát is, :x és a végén még bőgtem is egy sort. :(( :x De akkor is imádtam. :x

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 27 (kedd), 12:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
Elkészült a Kötődés új fejezete, és máris olvasható.
Azért előre szólok, hogy egy kissé sötétebb lett, mint az eddigiek. Talán a hosszú kihagyás miatt sem találtam ugyanazt a hangulatot, ráadásul a tartalom sem engedi a túl sok nevetést.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 22:23 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Szia Sortium! >:D< :-h

Jó nyaralást kívánok neked. :)

Bármikor is lesz friss, én örülni fogok neki, és kíváncsian várom. :)

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 22:10 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
Attól tartok, nem fogtok szeretni, de jelzem, hogy jövő hét végéig egészen biztosan nem lesz friss. Holnap indulok nyaralni, és én naivan azt gondoltam, hogy az ablakcsere, szobafestés, és az ezzel járó általános takarítás mellett lesz időm még egy fejezetre az indulás előtt, de tévedtem. A következő rész fele már megvan, de alig 4 oldalt nem akarok feltölteni. (Csak azért szólok, nehogy valaki azt higgye, hogy ismét eltűntem.) :-D
Egyébként nem értem, hogy miért küld bárki is üres kritikákat azokhoz a történetekhez, amiket nem is frissítettem, de nagyon szépen kérek mindenkit, hogy ne tegyétek, ha fent lesz a folytatás, úgyis jelzem.

És még valami: Úgy terveztem, hogy a Griffendéles ötleteket fejezem be először (még kb. 2 fejezet) és utána folytatom a Kötődéssel. Ezzel szemben a kritikákból és a kapott levelekből úgy látom, hogy többen várjátok az utóbbit, ezért megpróbálom párhuzamosan folytatni a két történetet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 08 (csütörtök), 22:18 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
Idézet:
olvastam az egész eddigit, és nagyon tetszett:-) most mi van itt a Fideliusszal? nem egészen értem Dumbi okoskodását sem, de ez van :lol:
gratu a sztorihoz, mert nagyon jó=D>; a Kötődést várom, mert azt is szeretem : >:D<


Köszi, örülök, hogy tetszett. :-D A Fidelius úgymond "tönkrement", ezt a következő fejezetben majd megmagyarázom, és Dumbledore is kifejti majd a véleményét.
A Kötődésen is dolgozom, legalábbis elkezdtem már átolvasni az eddigieket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 17:44 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
Sortium írta:
Na kérem, a Griffendéles ötletek új fejezete feltöltve, engedélyezésre vár.


olvastam az egész eddigit, és nagyon tetszett:-) most mi van itt a Fideliusszal? nem egészen értem Dumbi okoskodását sem, de ez van :lol:
gratu a sztorihoz, mert nagyon jó=D>; a Kötődést várom, mert azt is szeretem : >:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 05 (hétfő), 10:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
Na kérem, a Griffendéles ötletek új fejezete feltöltve, engedélyezésre vár.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 23:24 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Sortium írta:
Csak 2-3 fejezet? Azt hittem, többről maradtam le. Na persze így is elég sok pótolnivalóm van olvasás terén is, ami a másik oka annak, hogy lassan haladok az írással.


Megnéztem, pontosítok, 4 fejezetről maradtál le. De előre szólok, csúnya, fájdalmas dolgok történtek idő közben... :-SS :-SS :-SS


Am, én nagy örömmel várom a Kötődést is. :D :x $star Csak azért nem ugrálok páros lábbal a szoba közepén és sikongatok örömömben, mert nem szeretnék mindenkit felébreszteni a házban. ;) :D :) De nagyon-nagyon örülök, hogy újra itt vagy. >:D< :)

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 22:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
Huhh, köszi mindenkinek a gratulációkat, és az elnéző viselkedést a hosszú várakozás után is. Első körben a Griffendéles ötletek fog frissülni (és ezt hamarosan be is fejezem). Az új rész már készen van, csak még át kell néznem, ha minden jól megy, holnap felkerül. Azért nem biztos, mert ablakcsere és festés miatt az egész szobámat feldúltuk, és ugyanez okból internet sincs mindig.

Ezután a Kötődést fogom befejezni, és addigra talán a Titkos hozzávalót is sikerül újraolvasnom.

Idézet:
Én meg az érettségi miatt nem tudtam egy csomó ideig frissíteni. Azt hiszem kb. 2-3 fejezetről maradtál csak le a Miért?-nél.


Csak 2-3 fejezet? Azt hittem, többről maradtam le. Na persze így is elég sok pótolnivalóm van olvasás terén is, ami a másik oka annak, hogy lassan haladok az írással.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 17:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
szia!

gondoltam én is írok, hogy lásd, milyen sokan kíváncsiak a történeteidre! ^^

Gratulálok az eredményeidhez, nem semmi. :D

Én most leginkább a Kötődés folytatását várom, az a kedvenc severitusom, annyira édes. :)

Chii


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 21:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
SZIA SORTIUM!!!!!

Csatlakozom a többiekhez.Üdv újra itt. >:D<

Hatalmas gratula a kiváló eredményekhez :)

Én is várom ám a frisset bármelyik történetedből :)

Hm WS-en gondolkoztál?Én azt mondom,hogy indulj nyugodtan a következőn,mert nagyon jól írsz és biztos nem fogsz csúfos kudarcot vallani :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 13:21 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
SORTIUM!!!!!!! De örülök, hogy látlak itt!!!!!!! >:D< :) >:D<


Én meg az érettségi miatt nem tudtam egy csomó ideig frissíteni. Azt hiszem kb. 2-3 fejezetről maradtál csak le a Miért?-nél.


Nekem bármelyik írásod jó bármikor. :x :x Bárminek nagyon fogok örülni. >:D< :) De nem sürgetlek, türelmes vagyok. :)

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 20:00 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 08 (vasárnap), 20:31
Hozzászólások: 77
Üdv újra köztünk!

Azt hittem, már teljesen eltűntél, és vissza sem jössz. Kellemes meglepetés volt meglátni a neved a ficblogok között.

Gratula a nagyszerű eredményhez, nem mindennapi esemény egy ötös szakdolgozat, ötös államvizsgával :D (Ilyen magamfajta lusta disznók még álmodni sem mernek ilyesmiről)

Alig várom, hogy olvashassam a TH következő fejezeteit, és persze többi művedet is.

Sok sikert az íráshoz (és az álláskereséshez is)!

_________________
"Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem!"
"Nem vetted figyelembe, hogy az egész fa zöld." - Titkos hozzávaló by Sortium
"De hát az apák szeretik a tojásaikat!" - Salvador Benevolus by Lilyanjudyth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 16:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
Lilyanjudyth írta:
Nicsak, előkerült a tékozló Sortium! ...


Szia Lily!
Igen, előkerültem végre, bár belátom, nem volt szép dolog csak úgy eltűnni. A ficblog ötlete korábban is felvetődött bennem, de végül azért nem hoztam létre, mert a ez idő alatt a Merengőt sem látogattam, nehogy kísértésbe essek, látva a többi történetet.

Ami a snarryt illeti, az lesz az első történetem, amit be fogok fejezni az eddigiek közül, és már egy újabb ötletem is van, de az egyenlőre még csak gondolatban érlelődik. WS? Hát, nem is tudom. Az igazat megvallva már gondoltam rá, de nem tudtam elég bátorságot összeszedni, hogy belevágjak, mert félek, hogy aztán csúfos kudarcot vallanék. Majd meglátjuk, mit hoz a holnap.

Egyébként logopédus lettem, és szeptembertől dolgozni fogok, ha felvesznek valahová, bár később szívesen tanulnék. Az írásban azt hiszem, nem fog zavarni, legfeljebb egy kicsit ritkábban tudok majd frissíteni. Gratulálok a szakdolgozatodhoz és az államvizsgádhoz is! Nem igazán tudom, hogy mit csinál egy természetkutató, de nagyon komolyan hangzik. :-D
A diplomám nekem sem ötös, mert az a fránya anatómia szigorlat két éve csak közepesre sikerült.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 16:38 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Jaj logopédus? :) gratulálok és biztos lesz állásod ;;)

és várom az új fejit, meg majd újraolvasom :)

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 16:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
Lil Snape Dogg írta:
Szia!

A te történeteddel (Titkos hozzávaló) szerettem meg a severitust, és azt a törit adtam elsőnek a kedvenceim közzé. :) Nagyon gratulálok a jó szakdogához és államvizsgához. Mi lett így a szakmád? :)


Örülök, ha sikerült megkedveltetnem veled a severitust, nekem máig ez a kedvencem. Most logopédus lettem, már csak egy jó állás kéne, és teljesen boldog lenék. Ó, és köszi a gratulációt!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 16:38 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Nicsak, előkerült a tékozló Sortium!

Előbb is eszedbe juthatott volna ficblogot nyitni, és jelezni, hogy ugyan nem rabolt el senki, és tervezel még írni. Igen kellemetlen tud lenni, ha hónapokig nem tudunk az illetőről. Oké, befejeztem. :))

A lényeg, örülünk, hogy látunk! :D

Ha ez vigasztal: én is hasonlóképpen jártam, mint Te, mivel én is államvizsgáztam, és nem igazán láttak felőlem sem folytatást. Csak ugye én írtam nekik, hogy élek nyugi, magamnak elírogatok, aztán lesz folytatás. XD

Mondd, hogy állsz a Snarry témával? Mert ugye azóta van slashed végre, amit írogatsz, szal roppantul érdekelne, hogy a következő WS-en látunk majd? :D

Amúgy Lil, furcsa, hogy ővele szeretted meg a Severitust, mert mindenki enahmával szokta kezdeni. :D Mondjuk az igaz, hogy enahmát már nem látni a frissek közt, így nem botlik bele az ember. (Aki meg belém botlik, az csak sajnálni tudom. XD)
Sortium storyját is egyik frisselési napján fedeztem fel, hogy jéé, valaki ír ilyet! :D


Amúgy tényleg Sortium, kicsit offolva, de azt elárulhatnád, mi lettél, mikor nagy lettél. :D És tiszta égő, mert nekem a szakdogám négyes lett, az államvizsga meg hármas, de már hatmillióan megmondták, hogy természetkutatónak lenni nehéz dolog. Meg ne kérdezd a minősítést, mert csak akkor kapom meg a diplomám, ha meglesz a nyelvvizsgám. És mész majd dolgozni, vagy mész tovább? Lesz időd írni? :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 16:14 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Szia!

A te történeteddel (Titkos hozzávaló) szerettem meg a severitust, és azt a törit adtam elsőnek a kedvenceim közzé. :) Nagyon gratulálok a jó szakdogához és államvizsgához. Mi lett így a szakmád? :)

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Sortium titkai
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 15:42 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 14 (csütörtök), 11:14
Hozzászólások: 24
Sziasztok!
Végre rászántam magam, hogy saját ficblogot készítsek, különösen azért, hogy legyen hol magyarázkodnom a hosszú kihagyás miatt. :oops:
Először is ezer bocsánat mindenkitől, aki majdnem 5 hónapig hiába várt a frissekre, és köszönöm a türelmet azoknak, akik ezek után is olvassák majd valamelyik történetemet.
Szóval idén végeztem a fősulin, és emellett nem jutott túl sok időm az írásra, ezért aztán teljesen felhagytam vele egy rövid időre, hogy ne terelje el a figyelmemet az aktuálisan fontosabb dolgokról. Az én szemszögemből megérte az "íráselvonás", mert ötös lett a szakdolgozatom és az államvizsgám is. (Csak hogy dicsekedjek egy kicsit. 8) )
Most viszont, túl minden megpróbáltatáson, újra belevetem magam a történeteimbe. Sajnos a sok okosság a vizsgákra minden mást kiszorított a fejemből, úgyhogy kénytelen vagyok újraolvasni az összes eddigi sztorimat, hogy ott tudjam folytatni őket, ahol abbahagytam. Ennek köszönhetően a Titkos hozzávaló fog utoljára elkészülni, mert nagyon hosszú, és az elejére alig emlékszem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség