Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:53

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 335 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 16:02 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Nemámka arra értette, hogy ha átváltozhatsz vámpírrá, megszabadulhatsz a kellemetlen napoktól, és adoptálhatsz egy gyereket, akti ha megunsz, fel is falhatsz, egész jól jártál. :D Amúgy nem rossz elmélet, nekem bejön. *igen, előtörtek belőle az elborult agyának legelborultabb viselkedési formái*

Amúgy a BD-ben kéri is Eddyt, hgoy adja oda neki a fogkeféjét, mert fogat akar mosni. Meg aztán megy kimosni a tollakat a hajából, az is ott van. Érdekesmód ezzel szemben Meyer a legmellékebb helyiségbe sose küldi őt... hm, ez érdekes, nem? :D

Amúgy Rose tényleg jól járt... még csak nem is az ő gyereke, de nyugodtan pesztrálhatja... :D

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 16:01 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
a gyereket akit adoptálsz :)) :)) meg persze ha "igazi" vámpír lennél akkor embervért innál...

szerintem az "emberi percek"en belül mondja néha, hogy fogat most. vagy ilyesmi.
jah, és a borotválóson én is néztem :shock: egyetlen apró pici mondatocska a 700 oldalnyi szöveg(elés) közepén (az angolban külön új bekezdésben árválkodva O.o), szóval nem tudom, hogy olyan fontos lett volna-e beleírni :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 15:52 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
mondja, hogy fogatmosni megy? nem ez az "emberi percek" dolog van olyankor? vagy ezt már vmelyik ficből szedtem? (max. Alice23-tól akkor)

tuti érzi... meg amilyen nyámnyila bella (hh kibírta akkor a szülést?! o.O ) bizti beszed egy doboz fájdalomcsillapítót. és fetreng (mint én :D )
deee, mondjuk igen, ha teljesen befagyva egy állapotba kéne leélned egy vég nélküli életet, anélkül, hogy bármi is változna... egy gyerek azért változatosságot jelent, vmilyen értelemben. :) igen, nos abban a helyzetben én is inkább mosolyogva kibírnék 5-6 napot görcsölve.

bár, rosei jól járt, fájdalmak nélkül kapott egy babát, akit pesztrálhat. :D


szerk.: Nemámka, kit lehet felfalnI?! O.O

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 15:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
hát ezaz :shock: ha lehetőséged van gyermekadoptálásra, aztán föl is falhatod, ha akarod, ki a fene maradna meg a női élet eme otromba mellékadalékánál :-D főleg, hogy ha vámpír leszel, akkor ezt el is veszted, meg még ENÉLKÜL örökre is élsz *-* bár mondjuk csillogni fogsz. juj x'D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 15:13 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Nem tudom. Mert ez így, hgoy más helyen ilyesmit nem ír bele, csak iylen töltelékszövegnek tűnik. Sajna nem értem, hogy miért írta bele ezt az egyet. Bár az első könyvben is van, hogy elment zuhanyozni, meg hgoy fogatmos. Aztán itt a négyesben is ment fogatmosni, meg hajatmosott, satöbbi. De csak ez az egy konkrét említés van, hogy a lábát borotválja.

Amúgy ha bele gondolok, tényleg kész csoda, ha nem érzi. :D És tényleg épp elég nehezítés olyankor is egyszerűen csinálni mindent ugyanúgy... néha eszembe jut, hgoy Rosalie ezt irigyli. :D Közben én inkább őt irigylem olynakor... elég abszurd helyzet, nem?

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 14:31 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
mer' nőből vagyunk és az a pár nap eléggé megnehezíti az életünket, mondjuk éppen a pasik is kiakadnak néha... én mást csináltam bioszon, szóval én sem tom, hogy mi hogy van, de azért az illatát éreznie kell, mert azt még én is érzem... :D
újraborotválja, mind1. :D de hogy azt pont hogy írta bele, mikor semmi ilyesmit soha nem írt bele? :-/

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 14:21 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Amúgy bármilyen fura is, anyámnak is ez volt a fő gondja, hogy Eddy mit csinál, amikor Bella éppen menstruál. :D De hát tudtommal az nem olyan vér, mint amire a vámpírok buknak. De nem végeztem orvosit, és nem is akarok, szóval ne feszegessük a témát.
Amúgy a BD-ben az van, hogy nem csak leborotválja, hanem újraborotválja a lábát a nászúton. És akkor is kész csoda, hgoy amilyen esetlenke, nem vagdossa össze magát. :D
Meg ott azt is említik, hogy Alice mit csomagolt neki. Tamponos dobozzal a kezében jön rá, hogy terhes. És úgy valszeg Eddy-fiúnak se olyan feltűnő a dolog. Vagy arra nem reagál az a speckó orra? Ez komolyan egy jó kis kérdés... :D
Még a végén én is belebetegszem az ilyen részletek feszegetésébe.

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 13:41 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
jóvan. >:P dehát, mit csináltak akkor? arról nem is beszélve, hogy azon az egy eseten kivül, ami a new moonban történt senki sem támadt bellára... am. eszembe jutott erről a témáról egy vicc... D =))

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 13:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
:)) :)) :)) loool, jah XD akkor azt olvashattuk volna, hogy Eddi hányszor ír ilyan szép betűkkel meg olyan szép betűkkel meg ilyen illatos papírra....

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 13:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
jaaa.

ezeket a részeket nem írják bele. pedig egyébként csoda hogy bellából nem folyik a vér egész hónapban... vagy epilátort használ borotva helyett? :D =)) de eddí biztos érezte, de azért az a vér... na, mind1. :D bizti nem vett levegőt. addig leveleztek. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 13:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
a harapdálós rész, hát a szülésnél van :-D közben/utána...

meg azt nem értem, hogy ugye Bella is menstruál.... vagy legalábbis a negyedik könyv elejéig még menstruált... és nem igaz, hogy Edward azt nem érezte x'DDD de hát ezek az apró részletek soha nem kerülnek be egy könyvbe...

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 13:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
mondtam, ugye, hogy visszaolvastam a BD-t? na, de csak 2 vagy 3 fejezetet, mikor bella "felébred" meg az első vadászatot, meg stb...
és ott mondja edward, hogy ki miben jó. mármint, hogy ő szabadidejében zenélni tanult, carlisle az orvoslásnak élt, emmett meg sokat olvasott vagy sok nyelven beszél-erre sajna nem emlékszem.
de azt akartam mondani, hogy engem az ilyen részletek is érdekelnének. mert bellán és edwardon kivül szinte senki másről nem tudunk... :(

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 13:13 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Seth olyan kis védelmező. Olyan két (esetenként négy) lábon járó nyugtató Jake-nek. AZ esküvén is segített visszafogni, meg a BD-ben eléugrott, hogy ő törjön össze, ne Jacob.

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 13:11 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
jaaa. igen. edward és seth barátok lettek. még az esküvőn is ott volt. :) ő volt az egyik, aki visszafogta jacobot.

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 13:07 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
De a hármas végén leszerelte Riley-t, és ennek köszönhetően lettek puszipajtások Eddykével. :D Vagy én emlékszem rosszul? Ez azért úgy kicsit feljebb emelte, mint mondjuk egy Paul-t vagy Jared-et.

Amúgy a nagyobb szerepről az jutott eszembe, hogy akkor már nem csak a vállát töri el, hanem mondjuk még egy pár testrészét. Hogy tovább kelljen lábadoznia, meg hogy Bellának legyen még egy oka a temérdek bocsánatkérésre. :D

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 13:05 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
wááá! ki ne hagyjatok a jóból!
akkor kezdtem el emnni, mikor olvastam Dreamgirl első hsz-ét...

jó, van méreg. nyál helyett. (blöe...) de izzadni nem izzadnak, a vérük egy idő után eltünik... na, akkor hogy?!
azért idegesítőek ezek az apró hibák, mert... csak! én mindig 6x utánanézek minden apróságnak.

Nemámka, miért nem neveznéd el az apjáról? o.O
és mi az a harapdálós rész?

júúúj! én is most olvastam vissza azt a néhány jelenetet a BD-ből. nagyon élveztem h Bella először 3000 oldal után nem egy tutymuty, hanem kicsit agresszív. :D
Seth :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 12:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
ja, de ott volt Seth 8) aki igazán megérdemelt volna valami nagyobb szerepet, vagy "kulcsszerepet" na, ha már annyit ott lézengett körülöttük csak úgy céltalanul.... (na jó benne volt a harc(ok)ban is de végülis nem csinált sokat)

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 12:42 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Az ám szerintem is hülyeség. Elkiáltod magad, hogy Edward, erre lecövekel melléd két példány is! Hát nem elég egy? :D
(kicsit off: az unokatesóméknál a csajnak ugyanaz a neve, mint az anyjának, a srácnak meg ugyanaz, ami az apjának. agybaj! *áááá!*)
De így, hgoy kiscsaj született, érdekesebb, mert Bella kapott egy okot, amiért megölhetné Jake-et. :)) Az volt az egyik kedvenc jelenetem BD-ből, amikor ráront a srácra... az meg hülye, nem is védi magát. :D Ccchö!

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 12:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
hát jaa milyen dolog az már O.o
mondjuk én még a férjemről se nevezném el... szegénynek miért legyen ugyanaz a neve mint az apjának :D

jaj fúj már XDDD folyton csak ezek a nedvek :)) nem elég, hogy milyen undorító volt a negyedik könyvben az Edward-mindenhol-megharapja-meg-lenyalogatja-Bellust jelenet.....

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 12:36 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Úúh, kiscsillag, ez nagyon ott volt! "Vagy vonyít, vagy belédharap a babuci..." :))
Egyébként ez egy jó kérdés, hogy ha egyszer ninscenek testnedveik... állj! De hisz' ez hülyeség!
Hiszen nyáluk is van - elég ciki lenne anélkül megcsókolni valakit, nem? - ráadásul mérgük is. (Hányszor írta is Meyer, hogy nem a nyál, hanem a méreg fut össze a szájukban a "kaja" illatára.) Akkor meg... miért ne lehetnének egyéb nedveik is? :D Persze a véren kívül, amit csak isznak.
Abban egyet értek, hogy sok figyelmetlenség akad. De hát az kell, mert hogy a fenébe tudnánk azok nélkül ficeket írni? :D

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 11:17 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Lil Sencia írta:
De... Ötletnek nem rossz.. xD Jacob/Carlie (Így hívták volna, ha fiú, nem?) slash :/ xD
Ezen a nemzés dolgon én is gondolkoztam, egy fél percig... Én, ezt az egészet úgy tudom elképzelni, hogy jönnek a kis vámpír-spermácskák =)) Az írónő biztos nem gondolt volna arra, hogy majd így kielemezgetik a történetét... Vagy, csak figyelmetlen volt... :-)


nem. a Carlie Reneesme második neve Carlisle és Charlie után. :D az első név a Nagyik nevének összevonása, a második név a Papik nevének összevonása. :D
na, de már beszéltük, hogy NINCSENEK
vámpír-spermácskák, mer' szerencsétlen csillogósoknak nincsenek testnedveik. sehol, semmilyen.
juj, te! most gondoltam bele, hogy akkor amikor ők izé... az olyan mintha két márványlapot dörzsölnénk össze?!

és ez off picit: de a 3. filmben egy csepp vámpírvér sem hullott, csak törtek az újak, mint a porcelán, holott Carlisle-nak a szájába adták a mondatot, hogy bennük még kering a saját, emberi vérük... -> tehát kijelenthetjük hogy rosenberg is ugyanolyan figyelmetlen, mint meyer. na, mind1. :D

a nevekre visszatérve... Ti elneveznétek a fiatokat arról a pasiról - még ha csak második névként is -, akire a férjetek
kib*szottmód féltékeny??? mondjuk nincs baj, ha két szörnyszülött között kell választani, mert a szülésnél kiderül, hogy ki az apja... vagy vonyít, vagy belédharap a babuci... :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 7:48 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
hát de most érted, ha már megírom hogy léteznek vámpírok, akkor már mé' ne, me' mé' ne írnám meg, hogy akármire képesek....... sziklát morzsolni, gyereket csinálni, hát nem egyértelmű? :D :D
amúgy ha fiú lett vna akkor Edward Jacobnak hívták volna, Carlie a második neve így lányként, nem? :D szóval akkor vagy Jacob/Edward, ami nagyon kétértelmű :)) vagy Jacob/Jacobka :shock: nah, hagyjuk ezt x'DD

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 18 (szerda), 22:44 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 18 (szerda), 19:50
Hozzászólások: 2
De... Ötletnek nem rossz.. xD Jacob/Carlie (Így hívták volna, ha fiú, nem?) slash :/ xD
Ezen a nemzés dolgon én is gondolkoztam, egy fél percig... Én, ezt az egészet úgy tudom elképzelni, hogy jönnek a kis vámpír-spermácskák =)) Az írónő biztos nem gondolt volna arra, hogy majd így kielemezgetik a történetét... Vagy, csak figyelmetlen volt... :-)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 17 (kedd), 12:54 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
jah :shock: na hát ez már... a fanficíróknak marad :))

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 17 (kedd), 12:27 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
nyem tom... :/ de hogy jutott eszébe bellának, hogy a férje (ezoké) meg a "szerelme" (vagy minek számít jacob?!) után nevezze el a gyereket? ennél már csak az lett volna szebb, hogy meyer fiút "csinál" :D és jake akkor is bevésődik... :D =))

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 17 (kedd), 12:05 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
jah, és akkor hogy becéznénk? Edob vagy Wardja?! :)) =))

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 17 (kedd), 12:03 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemámka írta:
jah :D ahhoz képest hogy a Loch Ness-i szörnyről van elbecézve =)) =))


nahát... ne piszkáld a kicsi babukát! :D de egyébként, nekem tetszik a neve. így becézve, meg az egész is. :) most képzeld el... ha fiú lett volna, nem E. J. -nek "keresztelik" ??? (Edward Jacob) juj! O.O

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 17 (kedd), 8:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
*kiscsillag* írta:
mindenki megtalálta nessie-ben a saját "jó dolgát".

jah :D ahhoz képest hogy a Loch Ness-i szörnyről van elbecézve =)) =))

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 16 (hétfő), 20:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
a nemzés =)) témában eddig nem jutottunk előrébb... :D már a vámpírokat illetően... :D szóval igen, az edward-teherbe-ejti-bellát cucc biológiailag egy nagy kupac kaki, viszont... én sajnáltam volna, ha jake tovább nyáladzik bella után. ez egy olyan pink happy end megoldás volt. bella nem vágyott gyerekre, nevelte ő eleget az anyját, mégis kapott, rose megenyhült, mert neki a gyerek volt az elérhetetlen álom, esme anyáskodhat egy igazi gyerek felett, és satöbbi satöbbi. :) mindenki megtalálta nessie-ben a saját "jó dolgát".
és... én amúgy sem voltam valami nagy ész bioszból. :D

off: én nem szeretem a vámpírnaplókat, nem fogott meg. Ward vámpírjai viszont annál inkább! :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 16 (hétfő), 16:23 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 20 (csütörtök), 22:05
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: valahol Roxmortsban
Hm, ez a gyerekcsinálás ügy nekem is szöget ütött már a fejembe. Ha jól tudom - megjegyzem nem vagyok nagyon kiművelt a témában - az egész vámpírmérges cucc azért van, mert a vámpírok nem élnek, belekövültek abba az állapotba, ahogyan meghaltak. Leállt a szívük, nincsen vérük, nincs vérkeringésük és egyáltalán semmilyen testnedvük, nem tudnak sírni, izzadni, és gondolom én akkor a pasi vámpírok ondót sem tudnak termelni (ahogy a női vámpírok sem menstruálnak és nem lehet gyerekük). Tehát nem tudnak gyereket nemzeni - hű de fennkölt lettem - de valahogy ők is fajfenntartanak, ezért a mérgükkel tudnak kvázi utódokat létrehozni. Ezért tartom az egész Edward-teherbe-ejti-Bellát részt hülyeségnek.
Ilyen szempontból sokkal logikusabb a Vámpír naplók vámpírjainak léte, ugyanis nekik van vérük (maga a vámpírrá válás is más ott, mert úgy tud egy ember vámpír lenni, ha vámpírvérrel a szervezetében hal meg, majd iszik emberi vért), és ki is jelenti az egyik vámpír, hogy ugyan nem képesek gyereknemzésre, de szeretnek próbálkozni (van vérük, tehát lehet merevedésük is). A legnagyobb poén, hogy az egyik Vámpír naplók részben az egyik vámpír olvassa az Alkonyat egyik részét és leszólja, hogy ez nincs is így :D
Nem láttam még ebben a topicban, ezért írom: úgy tudom, a Breaking Downt is szétszedik két részre, ahogy a Harry Potter 7-et. Azért a HP7et még megértettem, de az alkonyat filmekben pont az volt a lényeg, hogy a 100 oldalas hülyeségeket lerövidítették 5 percre a filmben. És 3Dben szülni? Úr isten, enyhén szólva morbid ötlet. Ha megcsinálják, már látom is a korhatárokat. Egyébként ha a HPre mertek korhatárt rakni, gondolom erre is muszáj lesz. Pedig ott csak meghalt 1-2 ember, meg előbukkant pár zombi. Ez nekem súlyosabbnak tűnik. Amúgy Edward nem kiharapta a gyereket (nekem ez olyan, mintha kiharapok egy falatot a szendvicsből), hanem felharapta a magzatburkot, hogy kiszedje a gyereket. Ezen még túllendültem, de amikor az a kölyök beleharapott Bella mellébe, na ott néztem egy sort. És a vicc: jajj édes Nessike, egyél csak belőlem, nem haragszom rád babuka. Kínjai között lánykája arcát idézte fel...

_________________
"Most már tudod, miért esik a hó"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 15 (vasárnap), 10:02 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Az egy dolog, hogy bír önmegtartóztató lenni, de azért csak kell táplálkozniük... Na mindegy :D
Köszi a választ :)

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 14 (szombat), 22:54 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Román vámpírok... hááát, sztem azok már túl vannak egy bizonyos koron, úgy értem, ha Anyut azzal szoktam piszkálni, hogy ő már vén, akkor az őskövületekre nincs jó szó. :D Bizti vannak már vagy 1000 évesek (nem emlékszem, és nincs kedvem visszaolvasni) és azért ennyi halhatatlanság után az "ember" már bír önmegtartóztató lenni. Ha megnézed az öreg nénikéket és bácsikákat, akkor általában azok sem pattognak, csak ülnek egy helyben... Ez ugye nem számit offnak?! o.O

off: :D Nyugi, én még elvetemültebb dolgokon is elmélázok... :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 14 (szombat), 21:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
A minap a Hajnalhasadást olvasva (csak kiolvasom már másodszorra, mert elsőre csak átrohantam rajta) szöget ütött a fejemben, hogy vajon a román vámpírok hogyan tudtak olyan sokáig mozdulatlanul ülni, hogy szinte kővé dermedtek? Mert ugyebár táplálkozni is kellett nekik...

Na igen, unalmamban ilyen létfontosságú dolgokon gondolkozom... :D Valakinek van erre elmélete? :)

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 10 (szombat), 23:15 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
HMPF... :-t Ha már
Kidy írta:
erő, izom, férfiasság.

akkor Emmett! =P~ @-) :D

MAjd megírom én is a kommentet, és akkor majd szólok. Ahogy sikerül. :)

Polly, azt még be bírom fogadni, hogy csillognak, meg tökéletes szépségek, meg erősek, és sötöbö, mer' egy ronda hullaszerű pasit ki akarna bámulni?! Pluszban a normális vámpírok ezzel is magukhoz csalják az áldozatot. Na, de ha kitalál már valamit, akkor miért nem igényes, és úgy találja ki, hogy az meg is állja a helyét? :-S Ward vámpírjai inkább vámpírok, ebből a szempontból Azok legalább agresszívak.


Ez még egy elég jó vég lett szerintem. :-Ą Lehet, hogy KICSIT TÚL boldog lett mindenki, de sajnáltam volna, ha hagyja Jacobot szenvednbi, csak azért, mert Bella egy döntésképtelen h*lye p*csa. Már elnézést. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 10 (szombat), 22:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
polly írta:

De hát a fantázia világa határtalan, úgyhogy ott minden lehetséges. :)


meg hát, enélkül (4. részben lévő események nélkül) aligha lenne fluffos, és undorítóan tökéletes a történet :DD
és bella és edward kapcsolata sem lenne tökéletes, bella pedig kevésbé lenne mériszú.

hogy gondoljuk, hogy edward nem tud gyereket nemzeni?! csupa erő, izom, férfiasság. ejnyenooo :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 10 (szombat), 22:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 22:20
Hozzászólások: 1013
Tartózkodási hely: HP univerzum, Malfoy bolygó, Draco és Lucius ország között ingázva
Én tudom a tutit. :D

Mivel ez a történet az írónő álmait és vágyait is kifejezi bizonyos szinten, ezért mindent úgy alakított, ahogy a legjobban teljesültek ezek az álmok. Hiszen a fantáziában minden lehetséges.

Tehát a hagyománnyal szemben az ő vámpírjai csillognak a napfényben és nem elégnek. A vámpírjainak feláll a cucc, ami amúgy azért lehetséges, mert elméletben, mikor vért isznak akkor az kering bennük egy ideig, habár Cullenék olyan ritkán járnak vadászni, hogy nem hinném hogy sokáig kitart az a vér, főleg h állati eredetű, no de mindegy. Meg hát az a másik, hogy én a teherbe ejtést sem értem, hiszen ha olyan nagyon hidegek, akkor a spermiumok elpusztulnak... :roll: Szóval nem csak a nő oldaláról semmisül meg szerintem a terhesség, hanem a férfi vámpírok eleve nem tudnak egy nőt teherbe ejteni.

De hát a fantázia világa határtalan, úgyhogy ott minden lehetséges. :)

_________________
Kép
$starDracoista Papnő - Slash Osztályvezető $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 10 (szombat), 22:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
pü.ben jöhet xD szeretek twilightos megjegyzéseken röhögni xDD

mi megállapítottuk, hogy a vámpírok: porcelánszerű, nagyon erős márványból vannak, és indokolatlanul hamar felgyulladnak. :D

de ez már off, szóval bocsánat :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 10 (szombat), 22:49 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Kidy írta:
ahol ugye márványból vannak

Nekem porcelánnak tűnt(ek). :D
Egyébként nem úgy kell kinyírni egy vámpírt, hogy szétTÉPIK, és elégetik? :-S Ahhoz képest törtek, mint a Hollóházi porcelán. :D Na, jó... mint a kínai. :D Pluszban Victoria meg felgyulladt, azon is nagyot néztem. De még nem gondoltam végig, mit írjak az egészében véve... :/ Pedig Anyu olyanokat beszólt, hogy káár lenne nem leírnom. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 10 (szombat), 22:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
bennem ugyanez a harmadik film után jutott eszembe. ahol ugye márványból vannak, sehol vér, semmi. ezért nem értettem azt sem, hogy azt mondták "emberi vér kering az újszülöttekben" hát hogy a fenébe keringene, ha nincs szív, ami keringtesse? ( xDD)

aztán jött fel ugyanez a probléma. és fogalmam sincs xD
pedig elvileg bioszos volnék :/ :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 10 (szombat), 22:28 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Na, ez egy jó kérdés... :D De én sem jutottam vele semmire... :-S

Még hogy merevedés?! De ahhoz, hogy valamit "létrehozzon", ami élő, benne is kellene lennie valami élőnek. Bár, ha úgyvesszük, csak leállt a szíve... De nem értem ezeket a dolgokat, bár tény, hogy rühelltem és nem is voltam jó bioszból.
De legalább nem csak Edward ilyen különleges, mert ahogy emlékszem, Emmett és Rose kapcsolata elég teátrális, és testi. :D


Ide nekünk egy doktornénit magyarázni!!! :D :D :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 10 (szombat), 21:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 12 (szombat), 20:04
Hozzászólások: 938
Öhm, heló.

Tudom, hogy én ide eddig nem írtam (nem véletlenül, és szerintem ezek után se fogok :D), csak egy valamit megkérdeznék. Visszaolvasgattam nagyjából az eddigi hozzászólásokat, és láttam hogy ott a fájdalomokozás-szülés résznél érintettétek a biológiát egy kicsit.

Én még valamire kitérnék: Edward hogy a fészkes fenébe tudott gyereket csinálni? Most anélkül, hogy belemennék bármiféle perverz dologba, ha nem ver a szívük - márpedig a halálukkor az biza leállt -, kvázi nincs ami pumpálja a vért, akkor hogy lesz neki merevedése? Az nem akkor történik, ha a vér beletolul? De ha a vámpíroknak nincs vérkeringésük akkor mégis hogy hozták ezt össze? :D És ezt tényleg azért kérdezem, mert ezen eszem magam, mióta elolvastam a negyedik könyvet (és az nem most volt, szabad fordításban olvastam anno rögtön ahogy lefordították az angol megjelenés után). Szóval komolyan nem akarok perverzkedni, meg semmi ilyesmi, de erre tényleg kíváncsi vagyok :D

Ha esetleg már volt ilyen jellegű kérdés/válasz, akkor elnézést, lehet, hogy átsiklottam felette. :roll:

_________________
"I believe there are forces you don't wanna mess with. Like me."

"Ay, every inch a king!"

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 14:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
*kiscsillag* írta:
Oké, hogy nem egy Ward féle vámpírsztori erőszakkal, meg szexszel, meg egyéb legalább 16+os jelenettel, de még mindig ott tartok, hogy akkor Meyernek nem kellett volna ennyit nyígatnia Bellát a testiség miatt... De befejeztem. Egyelőre. :D


Igen, Wrad hoz képest Meyer gyerekkönyvet írt, ha így nézzük. És igen szerintem se kellet volna,hogy Bella enyit hisztizen a szex miatt, mert akkor mi se vártuk volna annyira. Najó én is befejezem :)

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 13:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Oké, egyrészt értem... azt hiszem. De ha már itt tartunk, Edward nem olyan vámpír, mint mondjuk a - basszus, egy olyan vámpírsztori se jut eszembe - ... Az a lényeg, hogy a Twilightban szereplő vámpírok nem haltak meg, csak leállt a szívük. Haldokoltak, aztán megállt a szívük. Ezt csak azért hangsúlyozom ennyire, mert a Tw. fanficekben, amiket olvastam az egynegyedében tuti voltak ágyjelenetek, és én ebbe bele sem gonodltam. :D Erre mondtam korábban, hogy nekem Edward nem Edward, hanem inkább Rob.
Oké, hogy nem egy Ward féle vámpírsztori erőszakkal, meg szexszel, meg egyéb legalább 16+os jelenettel, de még mindig ott tartok, hogy akkor Meyernek nem kellett volna ennyit nyígatnia Bellát a testiség miatt... De befejeztem. Egyelőre. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 12:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
*kiscsillag* írta:
Miért ráz ki a hideg tőle Titeket? :-/


Mert annyira hideg, Edward teste...xD Najó inkább nem veccelem el :)
nem magátol Edwardtól rázz ki a hideg- mert annak ellenére,hogy mennyire szeret szenvedni én nagyon szerettem :D
Ha nem attól ami. És mikor a négyes könyvet olvastam és rájöttem,hogy nem lesz semmi abból a jelentből, megnyugtom egy kicsit. Ha nem gondolok bele,hogy Ed vámpír akkor zavart volna,hogy csak ennyit írt le,de ahogy eszembe jutott ez inkább csak anyit mondtam,hogy ohhh oké! Jobb is így talán.:)
Kissé idótán magyarázok tudom,de azért remélem érthető voltam ^^ :D

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 29 (kedd), 15:14 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Mindig elbeszélünk egymás mellett... Nem azt mondtam, hogy Robert nem jó Edward, hanem, hogy nem így képzeltem. Legalábbis erre gondoltam, mikor írtam. :D Off: Viszont a Remember Me-ben szimpi volt.

Egyébként meg vagyok elégedve a színészekkel, sőt, némelyik nagy-nagy kedvencem lett.

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 29 (kedd), 15:04 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
*kiscsillag* írta:
A lényeg, hogy elvileg Edward gyönyörű, helyes, erős, TÖKÉLETES, és bár Robnak vannak nagyon jó képei... ne essünk már túlzásokba. :-Ą


Azért maradjunk a valóság talaján. Edward egy mesefigura. Nyilvánvalóan nem fogsz olyan színészt és férfit találni, aki megfelelne a könyv szerinti leírásának. Főként nem tökéleteset.
Ellenben én, abból a kevésből, amit olvastam az első könyvből, könnyedén tudom Robertet Edwarddal azonosítani. Nem azért, mert olyan gyönyörű lenne. Hanem mert nem kifejezetten az a nagyon izmos, férfias fajta, hanem pont egy 17 éves korában megrekedt srác, aki karcsú, finom vonásai vannak, megnyerő a mosolya, a fogai olykor maguktól is vámpírszerűnek hatnak, és még a hülye aranyozott kontaktlencse sem üt el tőle. Sokakon annyira műnek hatna, hogy már attól kiakadnék. Erős pedig egyébként sem a mérhetetlen izmaitól az, hanem mert vámpír. Szerintem a legtöbb színész jól lett kitalálva a megformálandó karakterhez. Persze, van, aki eleve jobban passzol, mint Kellan-Emmetthez a kigyúrt testfelépítése révén.
De a mérhetetlenül meseszerű és tökéletes leírásokból, amit az írónő szolgáltatott, igyekezték kihozni a maximumot. Én így látom. Felesleges is volt gyönyörű, hússzor plasztikázott modelleket várni a szerepekre.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 29 (kedd), 13:39 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Miért ráz ki a hideg tőle Titeket? :-/ Mióta láttam a filmet nekem - sajnos - mindig csak Pattinsont sikerül magam elé képzelni nem Edwardot, és abból, hogy abszolút Kellan fan vagyok le lehet szűrni, hogy Robert nekem nem a tökéletes pasi megtestesítője, vámpírra is csak azért hasonlít, mert a sminekeset elb*szták az alapozást... Na, ez most nem biztos, hogy érthető lett... A lényeg, hogy elvileg Edward gyönyörű, helyes, erős, TÖKÉLETES, és bár Robnak vannak nagyon jó képei... ne essünk már túlzásokba. :-Ą

A másik, még csak egy rendes csókjuk sincs, így naná, hogy azok a jelenetek sem lettek beleírva. :( Szerintem 1. vagy azért nincs benne, hogy a fiatalabbak is olvashassák/nézhessék, vagy 2. mert berarázott, hogy ilyeneket kell írnia, és hogy nem fog úgy sikerülni, ahogy kellene. És szerintem simán beletehette volna, mert például nem egy tőlem fiatalabbat ismerek, aki mondjuk Nora Robertset olvas, és azokba van egy-két ágyjelenet, még akkor is, ha nincs részletezve.

A BD-vel kapcsolatban nekem az az egyetlen pozitivum - ami most eszembe jutott -, hogy legalább Jake nem fogja a nyálát csorgatni Bella után egész hátralévő életében... Meg, hogy így Rose-nak is jobb egy picit, és talán Esmének is... :-?

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 29 (kedd), 12:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 24 (szombat), 13:02
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: kartávolságra a billentyűzettől, lélekben messze
Juju95 írta:
Én sem vártam egy +18-as jelenetet, már kirázz a hideg tőle,de enyhe +16-ba nem haltam volna bele...meghát három könyvön keresztül erre vártunk aztná NaBum! seeemmmiii... :evil: :roll:
nem baj kiengeszeltem magam egy fanficcel és mársi jobb a kedvem :D


Ezzel abszolút egyetértek. Nem is arról van szó, hogy majd megdöglöttem, hogy elolvashassam, hanem ahogy Ti is mondtátok, Bella 3 könyvön keresztül gyakorlatilag kizárólag erre hajt. Aztán, amikor ott van, akkor hirtelen beparázik, és a végén semmit sem látunk az egészből. Nem hiányzott annyira, de az előzmények után meglepődtem, hogy így oldotta meg. Először néztem is, nem maradt-e ki egy oldal :D :D

_________________
Kép
Piper: Twilight - Forever ends never


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 29 (kedd), 12:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Én sem vártam egy +18-as jelenetet, már kirázz a hideg tőle,de enyhe +16-ba nem haltam volna bele...meghát három könyvön keresztül erre vártunk aztná NaBum! seeemmmiii... :evil: :roll:
nem baj kiengeszeltem magam egy fanficcel és mársi jobb a kedvem :D

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 28 (hétfő), 23:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
=)) az lehet :-D mekkora szívás már :-D
mondjuk nekem nem igazán hiányzott a +18 (na hogy még részletezze is, hogy egy MárványMannel..........) és gondoltam, hogy így oldja meg, de az, hogy Bella mit művelt ott, te jó ég :lol:

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 335 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség