Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:01

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 248 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 24 (kedd), 20:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 18 (vasárnap), 11:07
Hozzászólások: 34
Áhh, végre magyarul és megnéztemaz Újholdat! Furcsák a szinkronok, sipítósak a hangok... valamit itt elszúrtak, kéremszépen...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 23 (hétfő), 22:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
hogy mii?! :D ők isznak vért...

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 23 (hétfő), 22:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
gonoszak vagyunk... :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 23 (hétfő), 22:14 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
jah jah XDD főleg Kristent és akkor lehet hogy Rob magában jobban el tudna játszani :D :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 23 (hétfő), 22:08 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemámka írta:
én meg a 3D farkasoknak tudnék örülni ^^ persze csak ha a negyedik is olyan szórakoztató lesz filmben mint az Eclipse x'D

*kiscsillag*, mikor olvasod már el a pümet? :D már bocsi....


óóó, én is! :) ide nekem azokat az édi, nagy, puhaaa farkaskákat! :D *_* azok egyébként meglepően jól sikerültek a new moonban és az eclipse-ben is. lehet, hogy minden szereplőt számítógéppel kéne vászonra vinni...??? :D

Nemámka, milyen pü? :-/

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 23 (hétfő), 21:21 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
én meg a 3D farkasoknak tudnék örülni ^^ persze csak ha a negyedik is olyan szórakoztató lesz filmben mint az Eclipse x'D

*kiscsillag*, mikor olvasod már el a pümet? :D már bocsi....

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 23 (hétfő), 20:25 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 20 (csütörtök), 22:05
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: valahol Roxmortsban
*kiscsillag* írta:
én nem tudok róla, h az eclipse volt 3D-ben is, csak simán láttam. :D hm... sztem megcsinálják úgy, mert megtehetik, és kész. simán, ha egyszer a HP7 egy és kettő is 3D-s. (mondjuk részletkérdés hogy abban legalább fénycsóvák alias átkok repkednek majd...)

Piton halála 3Dben... OMG :cry: :cry: :cry:
De azért én egy 3Ds Edwardnak tudok örülni. Például a New Moon kifejezetten érdekes lett volna. Nekem a kedvenc jelenetem, amikor Edward megtudja, hogy Bella "meghalt" és összetöri a mobilt. Az még 2Dben is szíven ütött.

_________________
"Most már tudod, miért esik a hó"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 21 (szombat), 19:11 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
én nem tudok róla, h az eclipse volt 3D-ben is, csak simán láttam. :D hm... sztem megcsinálják úgy, mert megtehetik, és kész. simán, ha egyszer a HP7 egy és kettő is 3D-s. (mondjuk részletkérdés hogy abban legalább fénycsóvák alias átkok repkednek majd...)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 21 (szombat), 13:34 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
mondjuk azt én se értem minek a 3D.... az Eclipse 3D volt? vagy nem? (nem moziban néztem) mert annál még megértettem volna, a farkasok meg a sok csatajelenet miatt. de a BDben még csak nem is csatáznak, csak beszélgetnek... meg Bella riadozik hogy milyen gyorsan nő a lánya. meg a szülés :shock: hát lol, az érdekes lesz vásznon....

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 20 (péntek), 21:48 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Susie Lupin írta:
Tényleg 3D-ben akarják megcsinálni a negyediket? :-SS Bár mondjuk már minden van 3D-ben... Az meg, hogy két részben akarják megcsinálni, koppincsolása a HP-nek... Nem tom, mit fognak csinálni kétszer másfél órában, mert arra biztos nem fizetek be, hogy Bella és Edward "szerelmesen" bámulják egymást... :roll:
Charlie tényleg nagyon jól adja a szerepét, a harmadikban sokat nevettem rajta :) (a másodikat még nem láttam, mert az első eléggé nem tetszett... :roll:)


tényleg. :D bár nem tudom, hogy egy romantikus filmnek (ez inkább romantikus mint valami más kategóriába sorolható, sztem) minek a 3D, de hát, én csak egyszerű halandó vagyok, nem is érthetem meg :D
lesz, ami lesz, majd kiderül... bár, én nem vagyok éppen megelégedve rosenberg munkájával. :/
charlie-t én is szeretem. :)
a 2. nekem jacob miatt tetszett... azok a félmeztelen forgatott jelenetek *.* =P~
nem akarják kellant/emmettet is levetkeztetni?! =P~ $pray :#-)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 16 (hétfő), 19:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Tényleg 3D-ben akarják megcsinálni a negyediket? :-SS Bár mondjuk már minden van 3D-ben... Az meg, hogy két részben akarják megcsinálni, koppincsolása a HP-nek... Nem tom, mit fognak csinálni kétszer másfél órában, mert arra biztos nem fizetek be, hogy Bella és Edward "szerelmesen" bámulják egymást... :roll:
Charlie tényleg nagyon jól adja a szerepét, a harmadikban sokat nevettem rajta :) (a másodikat még nem láttam, mert az első eléggé nem tetszett... :roll:)

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 16 (hétfő), 16:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 20 (csütörtök), 22:05
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: valahol Roxmortsban
Szerintem amennyire kidolgozatlanok a karakterek a könyvekben, annyira kellett a színészeknek teperni, hogy normális, eladható, jellemmel rendelkező figurákat hozzanak. Én biztos rengeteget filóztam volna, bármelyik szerepet is kell eljátszanom, hogy na mit tudok megmutatni, amitől nem leszek címlapról lelépő, üresfejű modell. Ez valakinek jól jött össze (Ash szerintem jól hozza a hóbortos Alice-t, vagy Jackson is próbálja mutatni Jasper mélységeit, és csak a felszínen mufurc, az is az önmegtartóztatás miatt, az abszolút zseni pedig Charlie, szinte az egyetlen vicces karakter a filmben), valakinek kevésbé (Kristen látványos szenvedése, de egy idő után Rob se tud már mit kezdeni, a karaktere olyan sík, mint az alföld). Szóval ebből a szempontból le a kalappal a színészek előtt, hogy próbálnak életet lehelni a szerepeikbe.

_________________
"Most már tudod, miért esik a hó"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 14 (szombat), 23:02 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
héééé! :( én kristenen kívül minden színészt szeretek, még robot is a remember me miatt. :) de a fav ash és kellan. :x
azért... nem állítottak a színészek elé túl nagy kihivásokat, lássuk be. szinte alig volt szerepük krist és robot leszámítva, és ha mégis, az volt a lényeg hogy gyööönyörűek legyenek. :/

Nemámka, nem, nem pintyre gondoltam. :D nem emlékszem mit írtál, de tuti olvastam. csak rossz a memóriám. :-S

ezt tuti mondtam már milliószor, de én csak angolul láttam, a 3.-at meg magyar felirattal. borzalmacskaaa. -.-" mármint a szinkron. de végülis nem is kell, mert aki olvasta a könyvet, az fujja a szöveget - nem valami bonyolult - szóval... nekünk csak ez maradt. :D

kiváncsi vagyok, hogy máshol is ennyire nem törődnek ilyen apróságokkal?! o.O

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 09 (hétfő), 21:04 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 20 (csütörtök), 22:05
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: valahol Roxmortsban
Őszintén szólva első körben magyarul néztem/hallgattam meg, de ez a párbeszéd sántított. Mire mondja Bella, hogy igen? Aztán megnéztem angolul is, ami alapvető minőségi ugrást jelentett, és amikor elértünk ide, készen voltam. Nem vagyok egy zseni angolból, de ezt még én is megértettem. Nem tudom, hogy sikerült így fordítani.
Igazán nincs mit, ha találok még, ígérem leírom :)

_________________
"Most már tudod, miért esik a hó"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 09 (hétfő), 19:26 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
ezen most komolyat szakadtam :)) :)) és köszönöm hogy engem idézel :D
lám, mi nevetésről lemaradok ha nem nézem meg magyar szinkronnal a filmeket =)) hát ez halálos :-D köszi hogy megosztottad x'D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 09 (hétfő), 14:55 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 20 (csütörtök), 22:05
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: valahol Roxmortsban
Becsülettel végigolvastam a fórumot, és bizony nem egyszer hangosan felröhögtem. Olyan aranyköpés gyűjteményt lehetne innen összeszedni... Az abszolút kedvencem:
"hát nem tudom, ha te vagy öten de odajön egy durci, mai divad szerint öltözött srác és rádlélegzik kettőt, te fejvesztve elrohansz?"
És csatlakoznék.
Ugyan az Eclipse-t nem láttam még, de épp eléggé kritikusan szemlélem így is a sorozatot. Az első film még tetszett, főleg Edward (és összességében Team Edward vagyok), mert egyrészt nekem kifejezetten bejön, mint pasi, másrészt nagyon bírtam a biosz órás jeleneteket. Az első részben Robert játéka is tetszett, mert hát milyen legyen egy 100 éves vámpír, aki nem akarja bántani a szerelmét, de kínzóan vonzódik is hozzá? Az egészet Kristen rombolta, egyrészt az értetlen, néhol buta tekintetével (mély barna szemek helyett, amikben el lehetne veszni), másrészt a folyamatosan csodálkozásra nyíló szájával, harmadrészt a motyogásával, negyedrészt pedig a folyamatos lefelé bámulásával. Elvileg szépnek tartja Edward szemét, nem? Akkor nézzen már bele! Egyedül az a magyarázat jutott eszembe, egyszer olvastam valahol, hogy egy film csókjelenetének forgatásánál a pasi őrült módon ellökte magától a csajt, mert az fura színű kontaklencsét viselt, és közelről a lencse széle vörös volt. Lehet, ezért nem néz Bella sose Edwardra. Amit megint csak nem értettem (szintén még első film), az az, hogy Carlisle miért állíja le Edwardot, amikor az épp széttépi Jamest. Ne legyél gyilkos! Akkor Alice mi lesz, amikor letépi James fejét?
A vámpírkák nekem nagyon bejöttek, főleg Alice, Jasper és Carlisle (Carlisle kedvencem amikor a másodikban összevarrja Bella kezét... annyira jól áll rajta az az ing...). Esme is jó volt, bár őt nagyon nem is képzeltem el. Emett elsőre furcsa volt, de aztán tök jól hozta a szerepét, őt is megkedveltem. Egyedül Rosalie-val nem tudok kibékülni, szerintem nem szép nő, valahogy nem is modellalkat, úgy értem nem 20 kiló. Nem tűnt úgy, mint aki most lépett le a magazin címlapjáról.
Mint Team Edward eléggé utálom Jacobot, mert tényleg arról szól a szerepe, hogy bekavarjon Edwardék szerelmébe (akkor is, ha abból a szerelemből nem sokat látunk a vásznon), de Taylor nagyon jó. Kíváncsi vagyok, mire viszi a srác :)
Még megemlékeznék a szinkronhangokról, amik kritikán aluliak... Edwardból dadogó szerencsétlenséget csinálni az éttermes jelenetben... Azt hittem, gyilkolni fogok. Bella szinkronja is fahangon elhadarja, hogy menthetetlenül beleszeretett Edwardba... Hurrá! De az abszolút kedvencem, ami nem biztos, hogy a magyar szinkronnak a hibája, inkább annak, hogy sem Rob, sem Kristen nem artikulál és végigsuttogják a közös jeleneteiket... Szóval az Újhold leglényegibb jelenete után (értsd Bella megmenti Edwardot és behátrálnak az árnyékba) a következő párbeszéd hangzik el:
E: Heaven!
B: You have to move! Open your eyes, look at me! I'm alive! You have to move!
E: Bella! You are here.
B: I'm here.
E: You're alive.
B: Yes.
Nos ez a szinkronban így hangzik:
E: Ez a menny.
B: Lépj hátra! Nyisd ki a szemed, nézz rám! Élek! Mozdulj már!
E: Bella! Hát itt vagy.
B: Itt vagyok.
E: Bella!
B: Igen.
Majd a feirat:
E: Nuku, nem mond semmit...
B: Lépj hátra! Nyisd ki a szemed, nézz rám! Élek! Vissza kell húzódnod.
E: Hát itt vagy.
B: Itt vagyok.
E: Bella!
B: Igen!
Megb*szott az ideg, amikor ezt észrevettem. Pedig Edward szájáról ezt még le is lehet olvasni.

_________________
"Most már tudod, miért esik a hó"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 28 (szerda), 20:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
hát ezaz, hogy Bella és Edi unalmasak meg felszínesek, úgyhogy Rob meg Kristen egy kicsit beleadhatnának, egy pici életet lehelhetnének beléjük ...
Meyer azt mondatta bella szájával a könyvben, mikor az Üvöltő szelekről volt szó, hogy a két főszereplő egyetlen jó tulajdonsága az, hogy szeretik egymást. hát Edinél és Bellánál is pontosan ez a helyzet XDDD ha akarva, ha akaratlanul, de úgy írta meg őket. vagy önkritika volt :-D na, lehet ez off, mert a könyvekről beszélek. na de pont ezért kéne Kristennek meg Robnak egy kicsit átformálniuk ezt a lehetetlen népséget, mert ahogy itt is írtátok, tudnak ők jobban is játszani, csak nem ebben a fránya twájban.

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 28 (szerda), 16:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
*kiscsillag* írta:
annyira nem csinál semmit, nem ad bele a karakterébe, hogy mi is eljátszhatnánk bellát. -.- engem idegesít. :-S


mi ezt a harmadik film közben beszéltük meg a barátaimmal. csak szerintem kb. az összes szereplőre igaz, hogy könnyű lenne őket eljátszani, mert mindegyik jellegtelen, unalmas és felszínes. többnyire. bella és edward biztosan. nem lehet egy leányálom őket játszani, mert őket lehetetlen jól eljátszani. szerintem mint színészek nem bírnak mit kezdeni két ekkora nyomival :D bár való igaz, hogy a filmekben egyik se nagyon adja bele magát. se robert, se kristen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 27 (kedd), 19:03 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
díszpinty, ugye XDDDDD hát jó....
de amúgy tényleg csak áll meg liheg XD inkább a sorozatfüggőkhöz írom amit most kigondoltam :-D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 27 (kedd), 18:46 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
direkt megnéztem, de nem látom, hogy a hüvelykujját úgy emelné fel... sztem az egy önkéntelen mozdulat kristentől, hogy ne csak álljon és lihegjen, mint egy dísz****. :D
mindig meglepődöm, mennyire bénán játszik, annyira nem csinál semmit, nem ad bele a karakterébe, hogy mi is eljátszhatnánk bellát. -.- engem idegesít. :-S

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 27 (kedd), 18:23 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
*kiscsillag* írta:
a másik...
Nemámka írta:
meg sose értettem, hogy amikor Bella behívja Edit a susnyásba (na jó, erdőbe) és elkezdi mondani, hogy a bőröd halottfehér meg satöbbi, akkor ott felemeli a kezét. az nem az volt, hogy a stábnak mutatta, hogy oké? szerintem mutatták neki, hogy most kezdhet beszélni. de akkor az baki

ezt meg nem értem... :-/


:-D hát az első részben amikor bemennek az erdőbe és Bella kimondja (mondd ki, MONDD KI) hogy VEMPÁJÖR ott miután ledobja a táskáját és mielőtt még elkezd beszélni, felteszi a kezét és felmutatja a hüvelykujját. szerintem az nem Bella "önbiztatása" volt :-D hanem jelzés a stábnak.

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 27 (kedd), 17:10 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemámka írta:
hát nem tudom, ha te vagy öten de odajön egy durci, mai divad szerint öltözött srác és rádlélegzik kettőt, te fejvesztve elrohansz? XDD szerintem mondjuk nem, de nem érdekes

mert az elvileg úgy van, hogy az edwardból, mint szörnyből/ragadozóból áradó fenyegetés miatt szaladtak el. :D
muszáj megmagyaráznom, mert imádok ilyen
szarságokon fennakadni. :D

a másik...
Nemámka írta:
meg sose értettem, hogy amikor Bella behívja Edit a susnyásba (na jó, erdőbe) és elkezdi mondani, hogy a bőröd halottfehér meg satöbbi, akkor ott felemeli a kezét. az nem az volt, hogy a stábnak mutatta, hogy oké? szerintem mutatták neki, hogy most kezdhet beszélni. de akkor az baki

ezt meg nem értem... :-/

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 26 (hétfő), 13:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
Shusho írta:
:D Bella megveszi a legendákról szóló könyvet (első rész) Mikor kijön összeakad csupa... érdekes férfiemberrel, mire Edward kocsija csikorogva bekanyarodik, megáll, ő pedig irtó félelmetesen kiszállcsiból megáll a kb 10 pasi elől, azok meg elfutnak. Így stimmel, vagy küldjek vmi videót? :D:D


jaj már tudoom :-D köszi ^^ hát nem tudom, ha te vagy öten de odajön egy durci, mai divad szerint öltözött srác és rádlélegzik kettőt, te fejvesztve elrohansz? XDD szerintem mondjuk nem, de nem érdekes :-D

meg sose értettem, hogy amikor Bella behívja Edit a susnyásba (na jó, erdőbe) és elkezdi mondani, hogy a bőröd halottfehér meg satöbbi, akkor ott felemeli a kezét. az nem az volt, hogy a stábnak mutatta, hogy oké? szerintem mutatták neki, hogy most kezdhet beszélni. de akkor az baki :-D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 25 (vasárnap), 21:20 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
*kissé zizi a drága, hát így egy hónap után betámolyog*
Nekem most volt lehetőségem találkozni a filmmel. Mármint a komplett, egész, eredeti filmmel.
Ami azt illeti, idegtépő volt, mert három liba terpeszkedett nem messze tőlem az amúgy kis híján üres moziteremben, és szíveskedtek vihogva susmogni egész két órán keresztül. Jajjí, de nem hiányoztak...
Eksön volt, odáig voltam érte. A színészek egész jók voltak, végre kapott mindenki elfogadható szöveget. A végét imádtam... máig sem értem, miért szidtátok annyit a filmet meg a színészeket. Végülis a ti véleményetek, de én abszolúte ki voltam békülve minden részlettel. *megvonja a vállát*
Victoriával látványosan végeztek... és amikor Edward győzködte Riley-t, pontosan így képzeltem el a jelenetet. A fa kidöntése már csak kedves kis ráadás. Bár szerintem a könyvben Bella nem vágta emg magát, és Victoria-Eddyke közelharc is kevesebb volt, és tovább tartott, de sebaj.
A farkasokkal meg csak farkasalakban volt jó találkozni... [-( Jake meg olyan undokul trükközött a végén, ááw! Már a könyvben is haragudtam rá...
Cullenék jók voltak. Jessica beszéde kedves volt, olyan jessicás. :D A gyakorláskor pedig Alice és Jasper édesek voltak, imádtam őket. Meg Rose haját is...
Összességében nekem bejött... csak egy gondom volt, de az már off lenne, személyes ügy... *visszabattyog a helyére*

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 24 (szombat), 12:32 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 07 (szerda), 11:44
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: my own dream world!
Lil nekem is Jasper a kedvencem!
Meg aki játsza Jakson Ratbone!

_________________
Slytherin 4ever
BELLATRIX-FAN :lol:
$star Büszke Dracoista Papnő $star
S.P.E.W. tag (society of Pottermore email waiters!!!)
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 22 (csütörtök), 22:38 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 03 (vasárnap), 21:37
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: ezüst ködben eltévedve
Lecsekkoltam :D:D:D:D Nekem 38. perc :P És bocsánat, csak 4 pasi volt...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 22 (csütörtök), 22:29 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemámka írta:
ezzzzz mikor volt?

az első filmben. 39. perc és 40. másodperc. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 22 (csütörtök), 22:28 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 03 (vasárnap), 21:37
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: ezüst ködben eltévedve
Nemámka írta:
Shusho írta:
Ahogy Edward megvédi Bellát, kiszáll a kocsiból, a srácok meg elmenekülnek a látványától... Borzalmas.. HONNAN SZEDTÉK EZT??? a könyvben semmi ilyesmi nincs, csak elviszi Bellát a helyszínről... (remélem mindenki tudja meikről beszélek)De asszem abba is hagyom, mert a végén még sok lesz...:P


ezzzzz mikor volt? :-D mert én nem tudom melyikről beszélsz, de szeretném :D


:D Bella megveszi a legendákról szóló könyvet (első rész) Mikor kijön összeakad csupa... érdekes férfiemberrel, mire Edward kocsija csikorogva bekanyarodik, megáll, ő pedig irtó félelmetesen kiszállcsiból megáll a kb 10 pasi elől, azok meg elfutnak. Így stimmel, vagy küldjek vmi videót? :D:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 22 (csütörtök), 22:21 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
Shusho írta:
Ahogy Edward megvédi Bellát, kiszáll a kocsiból, a srácok meg elmenekülnek a látványától... Borzalmas.. HONNAN SZEDTÉK EZT??? a könyvben semmi ilyesmi nincs, csak elviszi Bellát a helyszínről... (remélem mindenki tudja meikről beszélek)De asszem abba is hagyom, mert a végén még sok lesz...:P


ezzzzz mikor volt? :-D mert én nem tudom melyikről beszélsz, de szeretném :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 22 (csütörtök), 21:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 03 (vasárnap), 21:37
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: ezüst ködben eltévedve
Lil Snape Dogg írta:
Sziasztok!

Na ma én is nézem a filmet... és hát eddig nekem szörnyen unalmas. Egyszerűen minden akció olyan mintha lassított felvétel lenne :-S minden eksönben percekig rohannak az emberek :-S De legalább már van benne Eksön! Ami haladás :D Nem tudom, nekem Riley nem jött be, viszont Jasper nagyon édes :x

Jake farkas alakjában cuki, viszont emberként az expasimra emlékeztet :)) ezért úgy nem tetszik XD

Hát, egy lejött: Kristen pocsék színésznő :-S és maradok anti twájlájtos! :)

Na azért az Edward vs VIctoria jelenet az jó volt :D Bella meg mekkora egy r*banc :D ajj Edward menyasszonya és Jacobbal smárol :roll: Na... az a gyűrű elég gáz volt :roll: Meg az egész... Kristen Stewart az egészet úgy "játszotta" mint mi irodalmon a versfelmondást... komolyan ennél én is jobban eljátszom... Még Pattinson elviselhető volt, de nekem Jasper tetszett a legjobban. :)

na ennyi voltam :D


Olyan igazakat írtál, hogy nem tudom megállni, hogy ne helyesljek! Bár nekem Riley és Jaboc jön be a legjobb, pont akik neked nem ...:P de ezen felül nagyon jókat írsz. Kristen borzalmasan játszik... Robert Pattinson elviselhető? Hát... sztem ő is elég pocsék. Mármint ő csak azt tudja eljátszani, hogy őrülten félti Bellát, de azét a könyvben vannak néha felengedései, mikor egész vidám. Hát nem tom... de Robert Pattinson egyszerűen nem tud vidám lenni... Jaboc meg pont az ellentéte. Taylor mindig vidáman játszik, ha nagyon megfigyeled mikor a szomorút kell adnia van egy rész ahol majdnem elröhögte magát, máshol meg... nagyon eőlteti. Szegény nem termett a szomorá szerepre. Ami Viktóriát illeti nem tom már ki mondta, de teljesen igaza volt abban, hogy baba arca van. Ennek ellenére szerintem ő nem játsza annyira förtelmesen a szerepét.

És ott van még Jasper, akit az 1. részben gyűlöltem, a 2.ban megszerettem, most meg imádom! És a szinész is jól csinálja!

Egyébként annyira nem rajongom a filmekért, Stephenie alapötlete nem rossz, bár szerintem egy kicsit nyálasra sikerült a könyv, de azért szeretem olvasni. A filmek viszont... (talán még a harmadikat kivéve) Tényleg döguncsi, az első pedig egyszerűen förtelem... olyan mint egy szappanopera. Ahogy Edward megvédi Bellát, kiszáll a kocsiból, a srácok meg elmenekülnek a látványától... Borzalmas.. HONNAN SZEDTÉK EZT??? a könyvben semmi ilyesmi nincs, csak elviszi Bellát a helyszínről... (remélem mindenki tudja meikről beszélek)De asszem abba is hagyom, mert a végén még sok lesz...:P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 22 (csütörtök), 18:27 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Sziasztok!

Na ma én is nézem a filmet... és hát eddig nekem szörnyen unalmas. Egyszerűen minden akció olyan mintha lassított felvétel lenne :-S minden eksönben percekig rohannak az emberek :-S De legalább már van benne Eksön! Ami haladás :D Nem tudom, nekem Riley nem jött be, viszont Jasper nagyon édes :x

Jake farkas alakjában cuki, viszont emberként az expasimra emlékeztet :)) ezért úgy nem tetszik XD

Hát, egy lejött: Kristen pocsék színésznő :-S és maradok anti twájlájtos! :)

Na azért az Edward vs VIctoria jelenet az jó volt :D Bella meg mekkora egy r*banc :D ajj Edward menyasszonya és Jacobbal smárol :roll: Na... az a gyűrű elég gáz volt :roll: Meg az egész... Kristen Stewart az egészet úgy "játszotta" mint mi irodalmon a versfelmondást... komolyan ennél én is jobban eljátszom... Még Pattinson elviselhető volt, de nekem Jasper tetszett a legjobban. :)

na ennyi voltam :D

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 21 (szerda), 7:57 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 07 (szerda), 11:44
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: my own dream world!
teljesen igazad van *kiscsillag*!
A farkasokat meg Rileyt én is szeretem!
Az új Victoriának meg olyan édes feje van és nagyon nem illik Victoria karakteréhez! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 20 (kedd), 17:33 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 03 (vasárnap), 21:37
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: ezüst ködben eltévedve
Zsuzsee írta:
Én nem akarok belefolyni a témába, csak egy képet hoztam :D
http://izismile.com/img/img3/20100707/6 ... 640_35.jpg

Luna, jó az aláírásképed :D


=)) =)) "ropinak" nagyon cuki ez a haj :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 20 (kedd), 16:04 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
helló! na én is megnéztem a filmet, Anyuval, még 2 hete, csak nem volt időm pötyögni. mint már mondtam... sajnálhatjátok, hogy elfelejtettem felírni a beszólásait, mert nagyon nagyok voltak. majd leestem a székből a röhögéstől. középen ültünk am, egyik oldaunkon egy idős pár, akik sztem vmit nagyon benéztek, mer' csak úgy hápogtak a film alatt, a másik oldalunkon (Anyunál) meg 3 tini. Édes drága Anyám úgy inditott, hogy délután megnézte az alkonyatot meg a 2. részt is, de nem különösebben hatódott meg... és tisztára elege volt már a sorozatból, mire beértünk a moziba, uh inkább popcornt evett. na, de első beszólása: kinek kellene ez a ropi? (pattinson) a 3 csaj felhördült, és csúnyán néztek, én meg vihogtam... :D

a lényeg... nem volt rossz. ennél jobban is elcseszhették volna, tehát legyünk optimisták. az eleje engem meglepett. mármint, h riley-val kezdődott, de az a srác... nagyon adta. tetszett. :) jó pasi, jó színész(mint később kiderült, szóval :x )
a rétjelenet, na az egy érdekes dolog. egyrészt végre van valami, másrészt edward soha nem lett volna ennyire pasi. sztem.
charlie nekem nagy kedvencem. nem az a tipikus apa, de van benne valami, ami miatt mégis el tudom képzelni annak. nem sok szerepe van, de azok mind jók lettek. a film egyik legjobb jelenete, mikor bellával a szüzességéről beszélnek, mert ott kristen nem tünik annyira... kristennek. kövezzetek meg, de akkor sem szeretem a munkáját.
a többi ember :D alakítása is jó volt. anna kendrick nekem az up in the air óta kedvencem. azelőtt nem szerettem, mert azonosítottam jessicával. azt mondjuk nem értem, miért ő mondta a bucsuztatót...
és mit keres jazz a suliba? o.O
Reneé (majdnem sarah-t írtam) is hiteles, az a takaró meg nagyon ötletes! valaki varrhatna nekem is! :)
az üldözős jelenetek tetszettek, mert nem ott... valaki, h elrontsa, bár kicsit mintha elmosódott volna a kép néhol. vagy csak álmosodtam a sötétben. de kellan :x és a farkasok is, bár sz.gépesek nagyok jók lettek. élethűen, nekem legalábbis.
edwardnak másik autója van? miér'?
na és őt említve... a bella@ed jelenetek lettek nem hitelesek. bella, amint duzzog, meg elmegy jake-kel ezzel megbántva edwardot? nem olvasták a könyveket? nem értem, ilyenkor mi van.
taylor jól játszott, a hasizmai is jól játszottak :D szóval itt nem volt gond. az indián legendáknál meg csak néztem, h milyen csúnyácska nénik meg bácsik! O.o
az újak, leah és seth, okésak voltak, bár adhattak volna több jelenetet nekik. riley is okés :x (de még mennyire....) viszont én kérem vissza rachelle-t. nem mondom, hogy újvictoria rossz, csak nem az igazi. egy barbie baba, aki vicsorít, de nem látszódnak érzelmek az arcán? nemáááár.
a csókok közül nekem az alice&jazz tetszett. :D ezt eddig még senki sem mondta, de... akkor is. az a "verekedés" a két srác között a b&j csók után... dávid és góliát? o.o
emmett :x édes. :D annyira, h csak na! jazz is. még carlisle is.
rose szövege és jelenetei pedig jobbak lettek, mint vártam. azt hittem, hogy nem fognak ilyen "apróságokkal" foglalkozni. nikki nagyon jól alakítota a bosszúszomjas nőt, és gyönyörűszép. bár emmett :don't worry about it"-ja rose kivonulása előtt sem hiteles, ha már itt tartunk...

juj de szőrszálhasogató vagyok! -.-


dakotát minden filmjében szerettem eddig. igazán tehetséges, és tapasztalt is kora ellenére. ő is keveset szerepelt, de azt hatásosan tette.
ééés... a legjobb rész az egész filmben az edzés. a farkasok, jasper, emmett és alice. jackson még a hangjára is figyelt, a beszédére is. vagy csak nem hallottam normális amcsit (bocsi, sean :) )
mikor carlisle ledönti edwardot, jazz olyan édes fejet vág. :) hát még, mikor alice-szel küzd! annál nincs is jobb. :) nagyon jó színészek, hitelesek voltak, és érzelmeket is láttam. nem csak eldarálták a szövegüket.
az animált farkasok közül nekem kell egy. :D lehet sam is, bár nem lett kicsit nagyin fekete, de jake is szééép o.O
bella megvágta magát... de minek?! iiistenem! és ha edward ugrik rá? jó, azt mondta, h már nem "számít" na de patakban csurrant a vére... -.-"
a vámpírkák meg úgy törtek, mint a kinai porcelán... minek mondatták carlisle-lal, h kering még bennük a saját vérük, ha szétmállottak?
na, amikor leah nekiment a vámpírnak azt hh berakták? mondjuk, jake-nek meg kellett sérülnie valahogy, de nem számítottam erre a jelenetre.
visszatérve, mikor emmett meg a farkas (paul?) egymásra néznek, az is egy olyan, ami tetszett a forgatókönyvben. jó, h nem szorítkoztak csak bella szemszögére, így több volt benne az izgalom. :)
végül, a sminkes és a fodrász valamit nagyon benézett...

de megnézném mégegyszer-kétszer, csak nem moziban. annyira nem volt jó, hogy még egyszer fizessek érte. :-S

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 20 (kedd), 12:41 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 07 (szerda), 11:44
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: my own dream world!
Szerintetek a bd-ben hogy fogják megoldani a szülést?
Engem már mióta ez a kérdés foglakoztat!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 10 (szombat), 23:07 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
=)) =)) =)) jó fotóbolt :D :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 10 (szombat), 21:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 12 (szombat), 20:04
Hozzászólások: 938
Én nem akarok belefolyni a témába, csak egy képet hoztam :D
http://izismile.com/img/img3/20100707/6 ... 640_35.jpg

Luna, jó az aláírásképed :D

_________________
"I believe there are forces you don't wanna mess with. Like me."

"Ay, every inch a king!"

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 19:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Én se vagyok nagyon rajongó - kivéve mikor a tesóm és annyummal vagyok xD - de ettől függetlenül én is megnézem maj mind két filmet :)

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 19:21 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 02 (szerda), 10:04
Hozzászólások: 459
Így igaz, Juju95! Mert például már nagyon régóta nem sorolom magam a rajongók közé, ettől függetlenül én is be fogok ülni és meg fogom nézni az összes részt. :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 18:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
igen egyetértek :)

de pénzt úgy érettem,hogy a készítők így akarnak még többet kereseni. Ha arra sok millió rajongóra gondolok akik mint két filmre be fognak ülni akkor szerintem ez mindent megmagyaráz :roll:

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 18:34 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
tudom (angolul pontosan 700 :D ) de messze nincs annyi összefüggés meg esemény benne.... mindegy, össze se lehet hasonlítani a kettőt.
a pénz meg már :roll: mindenhol alap feltétel....

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 18:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
BD is több,mint 700 oldal,de ez mindegy is..szerinte itt a kulcsszó a pénz. :(

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 18:19 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
nekem is ilyesféle íze volt :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 18:06 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
*bepof*

Majmolják a HP-t ? :/

*kipof*

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 17:13 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
kéét részes? :shock: :shock: jaaaj máár -.-"" azt még értem, hogy a Harry Potter olyan bonyolult a maga 700 oldalával, hogy nem fér bele egy filmbe, nade a BD :roll: a három LoTR-ből lett három háromórás film, akkor ezt is meg lehetne oldani... ha Riley meg Victoria tevékenykedését be lehetett mutatni kis közbeékelt snittekkel, akkor Jacob könyvét is meg lehetne... eh, mindegy. nem is értek hozzá, nem is szólok hozzá :))

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 16:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
teljesen egyetértek, asd! :)



A negyedik filmet még nem kezték el forgatni,de mát tuti,hogy két részes lesz és az is előfotdulhat,hogy 3D-ben is megtekinthető. Az első rész 2011 vége felé még a második talán 2012 nyarán. Egyelőre csak ennyit lehet tudni :)

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 16:24 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 02 (szerda), 10:04
Hozzászólások: 459
Nekem igen vegyesek az érzéseim még a filmmel kapcsolatban. Sajnos egyre jobban látom a sztori alapvető hibáit, és ez szörnyen zavar, viszont a film azt hiszem, kihozta a maximumot a könyvből, sőt még tett is hozzá. Értem ez alatt azt, hogy Meyer igencsak érintőlegesen ábrázol a főszereplőkön kívül mindenkit, itt viszont - bár kedvenc farkasaimból jóval kevesebbet mutatott, mint szerettem volna :) - éltek a vámpírok, a Cullenek épp úgy, mint a Volturik, vagy az újszülöttek.

Jaspert itt és most szerettem meg, Emmett imádnivaló maci volt (ah, az az összenézés Paullal a csata közben! :D), Rosalie pedig végre helyre került a történetben, és jóval szimpatikusabbá vált, mint a könyvben. Ó, és igen, roppant kíváncsi voltam, Esme milyen harcos lesz, és be kell vallanom, a színésznő felülmúlta a várakozásaimat!

A Riley-t alakító színész pedig valami telitalálat volt! Elképesztően széles a palettája a srácnak, kezdve a kezdeti, emberi arctól a kegyetlen vámpírarcon át a csalódott szerelmesig - egyszerűen mindent el tudott játszani! Szívből remélem, hogy még sokszor, sokféle filmben lesz alkalmunk találkozni vele.

Jessica, Mike, Angela élt a vásznon - szokás szerint. Renee, Billy profi játékot nyújtott -mint mindig -, ami pedig Charlie-t illeti, ez a színész erre a szerepre született. Akivel viszont távolról sem voltam ennyire kibékülve, az az új Victoria volt. Elismerem, hogy ez a színésznő is jó, és ha nem lett volna az előző két részben a másik, egy rossz szót sem szólnék róla, így viszont van összehasonlítási alapom, és nekem az előző színésznő bizony hitelesebb Victoria volt, mint ez. Ha meghagyták volna az eredeti szereposztást, valószínűleg még drámaibb csatajelenetet kaptunk volna - de ez már soha nem bizonyosodhat be.

A három főszereplő alakításánál sajnos megint kénytelen vagyok háborogni Kristen Steward ellen. Annyira színtelen, élettelen a játéka, hogy magával rántja a mélybe a partnereit is. Ez nagyon jól kijött a sátoros jelenetnél, ami nektek is feltűnt, de szerintem nem a "meleg" vonalról volt szó, hanem végre nem kellett Kristenhez alkalmazkodniuk, ezért hitelesen alakíthatták az egymással nehezen megbarátkozó, egymással rivalizáló, de egymást egyre jobban tisztelő ellenséget. Mondhatni itt végre önmaguk lehettek.
Patiszon Steward ellenében - és a lehetetlen szerep ellenében - tudott villantani, de kár, hogy a lehetőségei ezzel ki is merültek. Szegény ha megfeszült, akkor sem tudott felmutatni semmiféle szikrát Edward és Bella között. Taylor azonban most is alakított, hármuk közül továbbra is őt tartom a legtehetségesebbnek, noha a második csókjelenetnél ő is hagyta, hogy Steward lehúzza a jelenetet: minden volt abban a csókban, csak éppen tűz nem. Úgy látszik, ez a csaj csak ilyen lagymatag tessék-lássék vonzalmat tud kihozni a srácokból. :)

Bevallom, az, hogy kinek milyen volt a haja formája, színe, milyen a szemöldöke vagy a ruhája, engem hidegen hagyott. Egyetlen kivétellel: a ballagási bulin döbbenten meredtem az ingbe/farmerbe öltözött Bellára, míg rá nem jöttem, hogy tökmindegy. Steward fittyedőszájú, kifejezéstelen fapofájához ez a jelmez is tökéletesen megfelelt.

Egyébként tetszett a zene, tetszettek a helyszínek, csak a rendező helyében több akció jelenetet tettem volna bele és még kevesebb Edward/Bella nyáladzást - de megértem, hogy éppen ez volt a hozott anyag, tehát nem lehetett kihúzni. :))

Egészében véve jól szórakoztam. Mindhárom film alapvetően különbözik egymástól, mindről lehet jót és rosszat is mondani, és ebben is megvannak a "tekerjük már arrébb!" részek csakúgy, mint az "ezt még egyszer és még egyszer meg kell nézni!" rész. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 16:00 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
szerintem azért húszból egynél több jó szavunk volt eddig rá :-D
a könyvhöz képest tökéletes film, na. ennyi. a többségnek csak az edi-bellás jelenetek nem tetszettek :D

ja, és Kidy, szerintem Victoria azért nem volt csúnya Oo bár megtarthatták volna az előzőt. mindegy....

a negyedikről van már hír? XD kíváncsi vagyok :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 15:52 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Tényleg kezdek kicsit zavarba jönni a twilight téma körül. Felvetettem a könyves szekcióban, hogyhogy olvassátok, ha szerintetek rossz. Megnézitek a hozzá tartozó filmet, erre az is rossz. Most akkor?

Csak tényleg furcsa, hogy itt vagytok a twilightnak fenntartott topicban, és húszból mondjuk egy jó szavatok van a témáról.

Egyébként, Luna addig beszél nekem, míg meg kell néznem az eclipset, holott nem láttam a második részt sem, plusz nem olvastam, de akármi is lesz, legalább tudom, hogy ez csak egy film egy eleve nem tökéletes könyvből.
A könyvhöz képest végül is, csakis jót lehet alkotni. Minden sarkalatos esemény benne van, ha kihagynának valamit, nem maradna mit a filmbe tenni.

Legalább Luna megnézte, és tényleg tetszett neki. :D Javuló tendencia.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 15:15 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
nos, már elhagyhatjuk a fehérítést, aki nagyon-nagyon akarta látni, már úgyis megjárta a mozikat :)

ahogy elnézem, kb egyedül leszek a véleményemmel, de nem zavar :D

nekem ez volt az eddigi legzseniálisabb film mind közül, és ha azt nézem, hogy milyen hozott anyagból dolgoztak, akkor még inkább ügyesek voltak, klasszisokkal jobb lett, mint a könyv

tágra nyílt szemekkel lestem végig, Edward és Bella kellően nem állt a középpontban oly nagyon, mint attól tartottam előzőleg

a harc is jó volt, úgyse nagyon lesz a négyesben, Rosalie meg.. még a végén a kedvencemmé fog előlépni xD és nekem az új Victoria is jobban tetszik... olyan igazi fanficíró kedvem lett az egésztől, de nagyon, és még fogom is látni jópárszor

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 248 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség