Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:31

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 335 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 15:13 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
szerintem tulajdonképpen mindenki belesző valamit magából akár egyetlen szóba is amit leír :)
nade akkoris. x'D

turmix :DDD igen, olyan 1/32ed-vér egyedekkel, akik ráadásul meg se halnak. zsúfolt lesz az a Forks, én mondom O.o

'csillag: jézusom, pont azt utálom benne XDDDD

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 22 (szerda), 23:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 11 (csütörtök), 16:25
Hozzászólások: 28
Tök jó vitatkozni azon, hogy miért csillognak, miért kemények, miért nincs vérük, hogyan lesz gyerekük meg hasonlók, de mivel az egész irreális, meg ráadásul logikátlanul is találta ki S. M. - így az a legegyszerűbb, ha az egészet elfogadjuk egy szép nagy axiómának, és akkor nem okoz álmatlan éjszakákat.

De ha már itt tarttunk... tegnap végigolvastam a topikot.
Van valami olyasmi definíció, hogy azok az egyedek tartoznak ugyanabba a fajba, amiknek egyezik a genomjuk. Meg régebben olyat is hallottam, ami szerint azok az egyedek tartoznak egy fajba, amik termékeny utódokat tudnak összehozni. Vagyis ha Renesszörnynek gyereke születik Jacobtól, az kb. azt jelenti, hogy Eddyfiú meg Bella ugyanaz a faj, akkor meg nincs helye plusz kromoszómáknak.
Ha meg Nessienek mégis lehet gyereke, akkor az emberiség előbb-utóbb tele lesz 1/32-ed meg hasonló arányú vámpír/farkas/ember hibridekkel... turmix.
Ha hülyeséget mondtam akkor bocs, sajnos a genetika előadás ütközik a fizika gyakommal.

Edward és a mérges ampulla: az üveg sok mindennek ellenáll, nem tudom mégis milyen fém lehet az, ami jobban megfelel... főleg, hogy az persze nem derül ki, miből is van a méreg... feltehetőleg nem szimplán fehérje természetű, én inkább valami retrovírusnak (mondjuk abban is lehet fehérje) vagy nem is tudom minek tudnám elképzelni, de ha a vámpírok nyálában is benne van, akkor Bellát nem kezdte ki, amikor csókolóztak? Amúgy szvsz az lenne logikus, ha a méreg semmit nem kezd ki, csak a véráramba kerülve fejti ki hatását, amúgy meg standard körülmények között (esetleg hűtve), speciális tárolóeszköz nélkül eltartható.

A Mary Sue-jelenséghez csak annyit, hogy szerintem nem az a baj, ha egy karakter Mary Sue, hanem az, ha ezt az olvasók is észreveszik.
Mert a tesztekben is amiket kérdezek... szerintem logikus, hogy az író arra törekszik, hogy neki tetszenek a karakterek (mert ha a saját karaktereivel nem szimpatizál, hát...) - ehhez valahol hozzátartozik, hogy olyan nevet kapnak, ami, ha nem is az író kedvence, de tetszik neki. Az meg nyilvánvaló, hogy könnyebben, hitelesebben lehet olyasmiről írni, amit a szerző átélt, vagy szorosan kötődik a mindennapjaihoz - egy tizenéves lágy mégis csak könnyebben ír iskolásokról, mint mondjuk egy özvegy, hadirokkant, alkoholista bácsi hányattatott életéről.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 22 (szerda), 22:26 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemámka írta:
nahát XD én még nem találtam vonzó tulajdonságot Edwardban :D


neeem? :D pedig igazi úriember. :D ez nem elég jó? :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 22 (szerda), 22:13 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
ja így értem :) a Cullenék háza pl. egy jó példa. azt én is Cullenek-nek írnám.

nahát XD én még nem találtam vonzó tulajdonságot Edwardban :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 22 (szerda), 21:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 11 (csütörtök), 16:25
Hozzászólások: 28
Nemámka írta:
de komolyan mondtad, hogy egyik eredeti szereplője sem tetszik? egy kicsit sem, senkiben semmilyen tulajdonság? O.o :)

Ezt nem úgy értettem, hogy utálom az egész bandát, csak nem tetszenek annyira, hogy ficet írjak velük. Carlisle pl. szimpi, meg ha mindenképp választani kell, akkor Team Edward vagyok - nekem túl nyálas, és nem igazán álompasi, de kétségkívül vannak vonzó tulajdonságai. :)

Nemámka írta:
és nem vagyok admin, de nekem mindenféleképpen úgy jön, hogy "Cullenék" :D már ha nem úgy ejtjük mint anyum, "kullenék"... mert akkor még jó is lehetne az, hogy kullenek. x'D úristen, úgy hangzik mintha kullancsokat mondanék. na mindegy. de ha úgy ejtjük ahogy "kell", "kálenék" akkor a "kálenek" furán hangzik. na, ennyi :)


Izé... ezt úgy értettem, hogy szerintem a "Cullenek" is helyes (ha azt vesszük példának, hogy "Kovácsék", akkor az Kovács X-et és a brancsát jelenti, ha viszont azt, hogy "Kovácsok", akkor több Kovács nevű egyént, akik nem feltétlenül tartoznak össze). Azt találtam furcsának, mikor ilyesmiket olvastam, hogy pl. elindultunk a Cullenék háza felé. Másik vonatkozásban pl. Jacob a Cullenék által javasolt helyre vitt - nincs vele gondom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 22 (szerda), 17:12 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Komolyan kezdem úgy érezni, hogy bennem van a hiba, de néhány kisebb hibától eltekintve, én maradéktalanul elfogadom, szeretem, és élvezem az Alkonyat-sorozat összes könyvét. :x :x :x És ugyanez igaz a HP-kre, meg a Gyűrűk Ura könyvekre is. :x $star :x

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 22 (szerda), 12:58 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
ChMax!

teljesen meg tudlak érteni, mármint abban, hogy mi fogott meg benne, és miért adhattad fanfic írásra a fejed. egy 15. századi és egy 21. századi, nem változó vámpírt összehozni tényleg érdekes lehet :)

de komolyan mondtad, hogy egyik eredeti szereplője sem tetszik? egy kicsit sem, senkiben semmilyen tulajdonság? O.o

a HPban nekem kizárólag a 7. rész egy kicsit erőltetett, de a Gyűrűk Urát meg nem olvastam, így ezt a hármat (twájjal együtt) sajnos nem tudom összehasonlítani :(

és nem vagyok admin, de nekem mindenféleképpen úgy jön, hogy "Cullenék" :D már ha nem úgy ejtjük mint anyum, "kullenék"... mert akkor még jó is lehetne az, hogy kullenek. x'D úristen, úgy hangzik mintha kullancsokat mondanék. na mindegy. de ha úgy ejtjük ahogy "kell", "kálenék" akkor a "kálenek" furán hangzik. na, ennyi :)

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 22 (szerda), 11:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 11 (csütörtök), 16:25
Hozzászólások: 28
ukume írta:
Idézet:
oké, mérgező nyál a pasi félvéreknek, de mi alapján alakult így? :-/


Hát a félvér-genetikában nem nagyon vagyok otthon. De ez bizonyos értelemben szimpla genetika. Olyan, amire csak a Teremtő tudná megmondani a "miérteket". Ez olyan, mint hogy miért szenvednek a nők havonta, és a férfiaknak miért nincs semmi ilyen kötelező gondjuk? $? :-?



Anno tanultam valami olyasmit, hogy vannak dolgok, amik Y kromoszómán öröklődnek (asszem a fülszőrösség ilyen), tehát csak férfiakon ütközik ki. Persze ebben az esetben az nem stimmel, hogy akkor a női vámpírok miért mérgezőek...

Szerintem itt inkább az lehet, hogy véletlenszerűen dől el, hogy a félvérek mérgezőek-e vagy sem, esetleg a lányok kisebb valószínűséggel öröklik a dolgot... 4 lány+egy fiú még nem olyan nagy minta, hogy a nemek alapján történő öröklést biztosan lehessen állítani.

mod. szerk.

Nem vagyok fan. De tényleg. A szobatársamtól kaptam kölcsön az első rész filmváltozatát, és nagyon megtetszett. Ezen felbuzdulva megpróbáltam elolvasni a könyveket, nem ment (szeretek olvasni, de nagyon-nagyon ritkán találok olyasmit, ami tetszik, olyat meg még ritkábban, amiben nem ugrok át oldalakat). A második filmet alig vártam, aztán alig vártam, hogy vége legyen. A harmadikat is láttam, tűrhető lett.

Izé… aki nem kíváncsi a tartalmi fejtegetésemre, az ugorjon.
Azt hiszem, nálam ott ássa el magát a regény, hogy szerintem (keserű tapasztalat másodkézből, kívánom, hogy ne legyen igaz, emiatt nem kell vitázni velem) nem lehet egy életet egyetlen kapcsolatra alapozni (mert ha a központ kiiktatódik, akkor borul minden). Egy örök életet meg pláne nem. Na már most az egy dolog, hogy Bella életét az Edwarddal való kapcsolata jelenti, de az összes könyvben minden erről szól, ami nekem kicsit sok. Nem, senkit nem szólok le, akinek tetszik, meg akiket szórakoztat, csak azt mondom, hogy ízlések és pofonok.

Nekem valahogy még mindig A Gyűrűk Ura „a könyv” (még abból is kihagytam 1-2 fejezetet) – igen, tudom, nem kéne ilyesmit mondani egy HP fórumon – eddig egyedül annál éreztem, hogy olyan részletesen és alaposan van megírva, hogy kerek egésznek, egy világnak tűnt. A HP sem rossz, annak is megvan a teljesség feelingje, de nekem még az az érzés társul mellé, mintha úgy lenne kiszakítva valahonnan… a Twilight valahogy belesimul a világba, de a történet nekem annyira lapos, hogy inkább hagyjuk…

Egy valamiben viszont szeretném megvédeni Meyert. Többeknek gondja van azzal, hogy csillognak a vámpírok, vagy, hogy vegetáriánusok. Szerintem ez a legkisebb baj a történettel. Pontosabban úgy gondolom, hogy ez nem baj. Arra, hogy milyen legyen egy vámpír, nincs előírás, csak konvenció, hagyomány. Nem értem, miért lenne az baj, ha kicsit átalakítja őket? (Az már más tészta, hogy a csillogás hát… talán egy csöppet túlzás.) Úgy gondolom az ilyen jellegű támadás nem jogos (akinek nem tetszik, ne olvassa alapon), de a többi kifogással egyet értek az előttem szólókkal.

Azt viszont hiába is tagadnám, hogy valami megfogott a történetben, mert fanfic írásra adtam a fejem… (az összes eredeti szereplő kimarad, mert nem tetszenek) még pedig az, hogy a vámpírok nem változnak – az hogy szépek is, inkább csak ráadás – egy csomó lehetőség rejlik abban, amikor különböző korokból származó khm… embereket egy brancsba tömörítünk, de itt csak néhány kósza háttértörténetet kaptunk.

Még egy nyelvtani dolog… ha már annyi Admin jár errefelé…
Nekem valahogy úgy jön, hogy „Cullenék” vagy „a Cullenek”, de „a Cullenék” olyan erőltettnek hat, kivéve, amikor jön még utána még valami, pl.: a Cullenék által említett…
Szerintetek?

Kicsit hosszú lett, sorry.

A fenti hozzászólás a személyes véleményemet tükrözi, nem akartam általánosítani, továbbá senkit sem állt szándékomban megbántani vele.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 22 (szerda), 10:52 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
igen, emlékszem, hogy ez volt Jake magyarázata, de ez egy hihetetlenül nagy hülyeség. Sam lógott együtt Emily anyjával, vagy Quil Claire-ével? ezt csak azért mondta Bellának, hogy ne tépje szét. :D
ez szerintem egy teljesen átlagos dolog, hogy a NAGY SZERELEM előtt is voltál szerelmes, vagy azt hiszed, hogy szerelmes vagy. :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 21 (kedd), 21:50 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
De azt is vegyétek figyelembe, hogy ez az egész "szerelmes Bellába és ő is belé"-dolog csak Nessie miatt volt már akkor is. Akkor ő még úgymond az "anyjában élt csak (meg az apjában, de ez most mellékes), még a része volt Bellának", de már akkor is együtt kellett lenniük, nem tudtak különválni Jackkel. Bella azért is kardoskodott annyira Jack ellen, mert valójában nem Ő szerette Jacobot, hanem már akkor is a bevésődés volt a ludas a dolgokban. Bella épp csak a... hülye megfogalmazásban... a "gazdatest" volt. Szóval a lényeg, elméletben Bella és Jacob soha nem voltak szerelmesek, az egész már akkor is Renesmee és Jacob között volt. Szóval lényegében véve nincs mit "bevallani" a kislánynak.

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 21 (kedd), 21:20 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Naná, hogy van. :D Csillag, ha megírod azt a ficet, én leszek az első olvasód, azt megígérhetem!
Egy ilyen Emmett simán elszólhatná magát, hogy "mér ne tudhatná a kiscsaj, hogy hogyan ismerték meg egymást a szülei?" :D Aztán ugye Bella és Eddyke letolnák, meg mi egymás, de Nessiekének már muszáj lenne elmondani. Aztán megtudná, hogy Jake azelőtt odáig meg vissza volt az anyjáért. :D Tök vicces kis ötlet...

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 21 (kedd), 19:53 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
jaaa, el is felejtettem, hogy ezek együtt bandáztak. :D
de mindig van - AKKOR IS!!! - :D egy k*csög, aki elszólja magát. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 21 (kedd), 19:00 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
hát "kiskorukban együtt csináltak homoksütiket" :DDD

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 21 (kedd), 18:58 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
hááát, valaki tuti elszólja magát. meg ha kérdezi a kislány, hogy hogy is ismerkedtek össze... :D és egyébként is nagyon bulis lenne, nem? :D én gondoltam rá, hogy írok egy ilyen ficet. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 21 (kedd), 18:52 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
aztán miért mondanák meg neki? az már a múlté, Jacob bevésődött és onnantól le se tojja Bellát. és Nessie nem tud gondolatolvasni. legalábbis ÉN nem mondanám meg neki O.o minek zaklassam ilyenekkel...

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 21 (kedd), 18:40 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
ezt a kérdést muszáj megoldanunk. :D bármelyikünk, BÁRMIKOR kerülhet hasonló helyzetbe!!! hiszen Bella Swan még az átlagnál is átlagosabb lány. :D

szerintetek lehetséges, hogyha elül az alkonyat láz a filmek leforgatása után, meyer megírja nessie történetét is? kiváncsi lennék, hogy hogy dolgozná fel a kiscsaj, hogy jacob rámozdult az anyjára...

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 19 (vasárnap), 21:06 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
na jó akkor ennyiből már MÚKODJ! =)) :)) de szerintem ezt hagyjuk :D be is csavarodunk ettől az észveszejtően csavaros történettől...

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 19 (vasárnap), 17:30 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Csillag, én azt hittem, dobok egy hátast erre az Eddykésre... xD
És mivel ez úgy megy, mint Pókembernél, ha hálót akar lőni, a Nosza! nem bizonyult a legmegfelelőbb formának. Ezért azt mondja: Na gyerünk már! XD

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 14 (kedd), 22:26 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
hihihííí! Anyu megoldotta. :))
Angelről beszélgettünk (ő Buffy, a vámpívadász első(!) :D vámpír pasija), és mondta, hogy gyereke van. először nem tudtam, mi van... a lényeg, hogy a vámpírnak meg egy másik vámpírnak ember gyereke született. és bár angelnek van lelke, azoknak a vámpíroknak sem dobog a szívük, ergo vérkeringés sincs.

erre fel Anya azt mondja, biztos úgy van, hogy csak "rágondol" vagy "lejátsza fejben". :D még mindig ez a legvalószínübb.

most képzeld el: Edward összeráncolt homlokkal lenéz az ágyékára, és azt mondja: Nosza! Ráadásként fenyegetőleg még a mutatóujját is felemeli.
:D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 02 (csütörtök), 15:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
mindig igazam van. :D na, ha ide nem írod, akkor tessék privibe elküldeni! :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 02 (csütörtök), 14:43 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
ja, igazad van. nekem is van x'D

meg az is igaz :D hú... azt ide nem írhatom le ami most eszembe jutott, mert kiskorúak is látogatják az oldalt XDD nem mintha én nem lennék az :))

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 11:45 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
há' nézd. nekem is van néhány olyan cuccom, ami nem illik hozzám, mégis kaptam/vettem. :D

am. meg ha azt vesszük - és erről már beszélgettünk is - Bella nagyon rá van kattanva, hogy elveszítse záros határidőn belül a szüzességét, szóval... :D de azért ez 17 évesen nem annyira elfogadhatatlan. csak Bellánál... röhejes :-/ ahogy erőlködik.

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 31 (kedd), 11:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
semmire XDD de szerintem azért érdekes :D
jó mondjuk Renée-ből kinézem hogy már a 15. szülinapjára ad neki egy olyat :))

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 31 (kedd), 10:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
van.
és mire is akarsz ezzel célozni??? :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 31 (kedd), 10:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
attól még van :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 31 (kedd), 10:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
azt az anyja vette... :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 30 (hétfő), 22:31 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
mégvalami őrültség az eszembe jutott :D
szóval Bella egy szerény, persze totál átlagos csaj, szűz meg minden, az első öt pasit aki ráragadt, mind elhajtotta, de azért Victoria's Secret kombinéja van otthon elrejtve :shock: :lol:

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 21:29 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
hát azon csak a smink segít XDDD hallod, ők az egyedüli hímnemű lények a világon akik ráncokat rajzolnak magukra =)) :))

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 21:11 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
azért sztem kábé testvéreknek néznek ki így is... :D bella 19, a lánya meg 17-18-19. :D majdnem ugyanaz. :D viszont edward meg fiatalabbnak néz ki... :D hihihi =))

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 21:07 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
ja és hogy épp ne legyen idősebb mint az anyja :-D mármint alakilag....

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 20:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
kábé ez volt a lényege, ja. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 20:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
jaa, köszi :D valahogy az volt a fejemben hogy tízévesre fagyott. de hát Meyer megoldotta, hogy Nessie majd összejöhessen Jacobbal : )

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 20:40 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Körül-belül 17-18 évesnek néz ki. Ezt a kinézetet kb. hét évvel a születése után érte el, és azóta nem változott, az elmúlt százakárhány évben.

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 20:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
csak egy dolgot szeretnék megtudni... lehet, hogy angolul nem jött át a lényeg, mert magyarul csak a feléig olvastam, és adtam is tovább.

tehát. Nahuelnek hány évesnek "látszik" a teste? csak ennek tisztázása után tudom továbbfűzni a gondolatomat, ami nagyon piszkálja a csőrömet :)

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 19:59 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Én imádom a Happy End-et minden mennyiségben. :D :x Szerelem, béke, boldogság, barátok, ez így tökéletes. :)

Én mindegyiküket sajnáltam volna. Bár... Tanyáék így is szenvedtek azért a végén, hisz a testvérük meghalt, de ennyi kis szenvedés talán elfért ott a végén, de őket is sajnáltam. :(

Nem feltétlenül. Mivel Nahuel mesélte, hogy ő szokott emberi kajákat is enni, és bármelyiken tud élni, de mégsem öregedett már százakárhány éve, szóval lehetséges, hogy a vámpírgénjeik miatt se így, se úgy nem öregednének. :-? Bár ez megint genetika, szóval ezt csak találgathatjuk. $? Bár Carlisle szuperül ellenne szerintem ezzel a kérdéssel egy pár évig. :D ;)

Szerintem én nem innék Jacobból sem. :? Akkor már inkább egy medve. :D Jacobbal mást csinálnék inkább. ;) :D

Tudtommal, erős, gyors, a bőre fehér, de nem annyira, mint a rendes vámpíroknak, és nem is csillog annyira, csak kicsit fénylik. A fogai is hasonlóan erősek, szomjazik a vérre, de tudja magát kontrolálni. És hát örökké él. :) :D Ja, meg van ugye a képessége is. :D :)

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 19:47 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
ukume írta:
Hát a legfőbb logikát eddig mindig követte, vagyis, hogy mindenkinek a legjobb legyen végül. $?

Igen, lehet, hogy Jacob felajánlja, de Nessie-t szerintem a vega életmódra fogják nevelni, vagyis valószínű, hogy le fogják róla szoktatni, vagy rájön magától is, hogy ebben az esetben akkor Jacob vérét se kéne innia.

Nem, nem vörösödik be, mert neki nem színváltós a szeme, hanem simán barna, mint Belláé volt, mikor még ember volt. :)

Hát a sztárolással tudnék ellenkezni, de nem számít. De mi az, ami szerinted nem stimmel nála? $? ;;)


hát a happy end nekem túl... rózsaszín. :) de igen, kivételesen örülök, hogy happy end lett, sajnáltam volna, ha jacob szenved.

én is arra gondoltam, hogy emberi kajával fogják etetni, de az is lehet, hogy nem... ha átállna, akkor szerintem, mivel müködne a teste, öregedne is, és az öregedés után halál jön. nem hiszem, hogy bella engedné, hogy a lánya meghaljon, ezért vért is itatnak majd vele. és mivel a vámpír is része lesz, jake sem fog megöregedni mellette. :) én simán innék jake-ből. :D

ha megmarad nessie szeme színe, akkor milyen tulajdonságot örökölt a vámpíroktól? :-/ :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 19:33 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Hát a legfőbb logikát eddig mindig követte, vagyis, hogy mindenkinek a legjobb legyen végül. $?

Igen, lehet, hogy Jacob felajánlja, de Nessie-t szerintem a vega életmódra fogják nevelni, vagyis valószínű, hogy le fogják róla szoktatni, vagy rájön magától is, hogy ebben az esetben akkor Jacob vérét se kéne innia.

Nem, nem vörösödik be, mert neki nem színváltós a szeme, hanem simán barna, mint Belláé volt, mikor még ember volt. :)

Hát a sztárolással tudnék ellenkezni, de nem számít. De mi az, ami szerinted nem stimmel nála? $? ;;)

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 19:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
mennyiben követte meyer eddig a logikát? :D

értem én, hogy nessie eljár vadászni, de nem kötelező neki állatokból inni, ha jacob úgyis felajánlja, és biztos, hogy jake mindig fel fogja ajánlani. :) egyébként... jake ember.. hh akkor nessie szeme nem vörösödött be? :-/

én semmilyen genetikában nem vagyok otthon, de ez így akkor sem járja. :D

én nem támadom meyert, félreértés ne essen, olvastam a könyveit, szeretteim is, bizonyos részek nagy kedvenceim, de amennyire sztárolják, azzal nem értek egyet, így hogy nem minden stimmel... :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 18:17 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
*kiscsillag* írta:
az sztem, hogy nessie-nek és jake-nek milyen gyereke lenne, már végképp csak találgatás


Így van, én is csupán csak találgatok, de szerintem ez így lenne a leglogikusabb. :)

Idézet:
a másik ilyen dolog ez a harapdálás. nem feltétlen "nőtte" ki vagy hagyott fel ezzel a szokáásal nessie, és miért is tette volna? jacobnak nem származott belőle kára, sőt, még élvezte is, legalább azt, hogy ő adhatja az éltető vért a "világa közepének". az már más, hogy tinikorban ez kicsit félreérthető lenne a hormonok, meg minden miatt... :D


Igen, de utána később már járt a szüleivel meg a többiekkel vadászni is, vagyis valószínű, hogy nem nagyon harapdált, persze, nem kizárt, hogy csinálta, de ez is csak találgatás lehet a részünkről. ;)
Később meg... hogy tinikorban harapós volt-e még, ez is olyan talán igen, talán nem dolog. Játékból mondjuk lehet, hogy inkább az igen felé hajlanék én személy szerint. ;)

Idézet:
oké, mérgező nyál a pasi félvéreknek, de mi alapján alakult így? :-/


Hát a félvér-genetikában nem nagyon vagyok otthon. De ez bizonyos értelemben szimpla genetika. Olyan, amire csak a Teremtő tudná megmondani a "miérteket". Ez olyan, mint hogy miért szenvednek a nők havonta, és a férfiaknak miért nincs semmi ilyen kötelező gondjuk? $? :-?

Idézet:
senki sem kért senkit számon, nehezen tehetnénk meg. csak érdekes, hogy látszólag a dolgoknak nincs alapjuk, hátterük, érted? rowlingnál minden összefügött, végül mindennek volt értelme és oka, de meyer nem mninden száalt dolgozott el, sztem.
vélemény? :-/


Ha a wc-kérdés az alap és a háttér, akkor ez ennyi erővel a HP-ben sincs meg. $? ;)
És Rowling se minden szálat dolgozott el, csomó dolgot csak utólag közölt, ebből a szempontból én pont annyira értem Meyer dolgait, mint Rowlingéit. Mindkettejüknél megvoltak az okok, és a dolgok értelmei (számomra).

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 17:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
ukume írta:
Nessie és Jacob gyereke kb. olyan lenne, mint Teddy Lupin, Remusék fia volt. Az apja vérfarkas, az anyja meg metamorfmágus, és közben mind a ketten normális emberek is voltak. Szóval Nessie-ék gyerekében vámpírtulajdonságok is lennének, és valószínűleg a farkas-gének is meglennének benne, de nem ütköznének ki rajta szükségszerűen. Mint Teddy esetében a farkaskór. Talán ha arról van szó, ő is képes lenne az átalakulásra, de az is lehet, hogy később, esetleg egy leszármazottjában mutatkozna meg rendesen a gén.

Am, Nessie csak kiskorában harapdálta tudtommal Jacobot, mikor már kicsit nagyobb volt, akkor nem. Egyébként, szerintem ez csak ilyen kisgyerek-dolog volt, régen én is haraptam, de aztán kinőttem, minden bizonnyal, mikor Renesmee már nagyobb volt egy kicsit, ő se harapdálta tovább Jacobot. Persze az, hogy később, ha összejöttek, mit csináltak a hálószobájukban, az már más kérdés, hisz a párok szoktak olyat, hogy finoman megharapják egymást "játékból". ;)

A "mérgesség" szerintem nemhez kötött, hisz a sztoriban egyetlen olyan lány-félvérről sem esett szó, aki mérges lenne, ellenben Nahuel-lel, aki viszont az.

A "folyóügyek" témájánál pedig az jutott eszembe, hogy... írtátok, hogy Meyer sose küldi a szereplőit egyértelműen a mellékhelyiségbe "könnyítés" céljából. ;) Itt egy kérdésem lenne: Miért, Rowling anyánk hányszor küldte el kis- vagy nagydolgot intézni Harryéket, vagy bárkit? ;;) :-/ Én egyre se emlékszek. Fürdeni elmentek néha, amúgy semmi. Rajta miért nem kéri számon senki, hogy nem küldte ki a szereplőket, és Meyer-en miért kérik ezt számon? ;;)
Ez amúgy szerintem nem egy olyan lényeges dolog, hogy ki kelljen írni a harc vagy egy beszélgetés közepén, hogy Jacob átmegy picit az egyik bokor mögé, mert "nagydolga" van. :-P =)) ;)


*Bocs, hogy közbebeszélek, csak ezt gondoltam leírom*


az sztem, hogy nessie-nek és jake-nek milyen gyereke lenne, már végképp csak találgatás, aminek igazán semmi értelme, mert minden meyeren múlik... nekünk csak eszünkbe jutott, és leírtuk, hátha valaki mást is érdekel a dolog.
a másik ilyen dolog ez a harapdálás. nem feltétlen "nőtte" ki vagy hagyott fel ezzel a szokáásal nessie, és miért is tette volna? jacobnak nem származott belőle kára, sőt, még élvezte is, legalább azt, hogy ő adhatja az éltető vért a "világa közepének". az már más, hogy tinikorban ez kicsit félreérthető lenne a hormonok, meg minden miatt... :D

oké, mérgező nyál a pasi félvéreknek, de mi alapján alakult így? :-/

senki sem kért senkit számon, nehezen tehetnénk meg. csak érdekes, hogy látszólag a dolgoknak nincs alapjuk, hátterük, érted? rowlingnál minden összefügött, végül mindennek volt értelme és oka, de meyer nem mninden száalt dolgozott el, sztem.
vélemény? :-/

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 17:41 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Nessie és Jacob gyereke kb. olyan lenne, mint Teddy Lupin, Remusék fia volt. Az apja vérfarkas, az anyja meg metamorfmágus, és közben mind a ketten normális emberek is voltak. Szóval Nessie-ék gyerekében vámpírtulajdonságok is lennének, és valószínűleg a farkas-gének is meglennének benne, de nem ütköznének ki rajta szükségszerűen. Mint Teddy esetében a farkaskór. Talán ha arról van szó, ő is képes lenne az átalakulásra, de az is lehet, hogy később, esetleg egy leszármazottjában mutatkozna meg rendesen a gén.

Am, Nessie csak kiskorában harapdálta tudtommal Jacobot, mikor már kicsit nagyobb volt, akkor nem. Egyébként, szerintem ez csak ilyen kisgyerek-dolog volt, régen én is haraptam, de aztán kinőttem, minden bizonnyal, mikor Renesmee már nagyobb volt egy kicsit, ő se harapdálta tovább Jacobot. Persze az, hogy később, ha összejöttek, mit csináltak a hálószobájukban, az már más kérdés, hisz a párok szoktak olyat, hogy finoman megharapják egymást "játékból". ;)

A "mérgesség" szerintem nemhez kötött, hisz a sztoriban egyetlen olyan lány-félvérről sem esett szó, aki mérges lenne, ellenben Nahuel-lel, aki viszont az.

A "folyóügyek" témájánál pedig az jutott eszembe, hogy... írtátok, hogy Meyer sose küldi a szereplőit egyértelműen a mellékhelyiségbe "könnyítés" céljából. ;) Itt egy kérdésem lenne: Miért, Rowling anyánk hányszor küldte el kis- vagy nagydolgot intézni Harryéket, vagy bárkit? ;;) :-/ Én egyre se emlékszek. Fürdeni elmentek néha, amúgy semmi. Rajta miért nem kéri számon senki, hogy nem küldte ki a szereplőket, és Meyer-en miért kérik ezt számon? ;;)
Ez amúgy szerintem nem egy olyan lényeges dolog, hogy ki kelljen írni a harc vagy egy beszélgetés közepén, hogy Jacob átmegy picit az egyik bokor mögé, mert "nagydolga" van. :-P =)) ;)


*Bocs, hogy közbebeszélek, csak ezt gondoltam leírom*

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 12:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemámka írta:
:)) =)) :)) =)) azt el se képzelem hogy az ő gyerekük milyen lenne :D bár szerintem Nessie se tudna kihordani egy gyereket... ha megáll a növésben valahol, nem?


hm... sztem, mivel félig ember, ha átállna emberi koszta, simán müködne a teste, és képes lenne kihordani egy gyereket. csak... nem tudom, mi lenne abból a gyerekből... nem vagyok jó bioszból, viszont úgy emlékszem, hogy ez az átörökítés nem úgy megy, hogy tőled is a fele, meg tőlem is, és kész. :-/ ez most így hülyeség... de am. is egy nagy hülyeség, szóval nem számít. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 21 (szombat), 21:22 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
:)) =)) :)) =)) azt el se képzelem hogy az ő gyerekük milyen lenne :D bár szerintem Nessie se tudna kihordani egy gyereket... ha megáll a növésben valahol, nem?

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 21 (szombat), 19:02 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
hát, de akkor ez is egy olyan dolog, hogy 'ééé mán! $fal ezt is csak kitalálta, mer' hogy mé' ne így legyen, de semmi alapja nincs.

arra már nincs rálátásunk, hogy (majd) a 20nak kinéző nessie is harapdálja-e jacobot, de ha engem kérdeztek... a hálószobában bármi megtörténhet. :D =))

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 21 (szombat), 13:31 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
ejnye, pedig a lányoknak kellene mérgesnek lenniük :D
amúgy csak kiskorában... "kiskorában" harapdálta Nessie Jacobot, nem? amíg még baba vagy tipegőméretű volt.

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 21 (szombat), 10:25 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
=)) Ez marha jó megfogalmazás volt, csillag.

Amúgy én már kezdem azt hinni, hogy ez nemhez köthető. Mert Nahuel mondta, hgoy a tesóinak, akik ugye nőneműek, nincs mérgük. Csak neki. De szerintem ő nem így ölte meg az anyját. A nővérei is megölték őket, viszont csak Nahuel nem tudott belenyugodni, hogy ő tette. Mert a lányok elfogadták, amit az apjuk mondott: nekik úgy is meg kell halni. Szóval szerintem Meyerünk votl olyan kedves, hogy ezt nemhez kösse... cchö!

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 20 (péntek), 21:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
a folyóügyek témáját, asszem, kiürítettük. :D =))

deee, ha már így találgatunk, akkor, hogy lehet az, hogy nessie nem mérgező - állandóan jake-et harapdálja (mellesleg ez nem beteges? o.O ) - de nahuel mérges :D mármint mérgező, merthogy ő megölte az anyját annak idején... vagy csak a szülésbe halt bele a mama? :-/

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 16:10 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Pontosan! Még akkro se mondja, hogy elmegy a szomszéd bokor mögé, mikor farkas alakban van. :D Mondjuk elég érdekes lenne... viszont a többi farkast se küldi a fürdöszobába, sőt! Charlie-t se. Igaz, ő nem a világ legfontosabb szereplője, de ha már egyszer vacsorázni szokott, igazán járhatna zuhanyozni, meg "oda, ahová Lucius Malfoy is házimanók nélkül megy" (by vigilpees), és főleg azért, mert szeret focit nézni, és közben söröcskét szürcsölgetni. (űűű, milyen kis nyelvtöröt virítottam. :)))

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 16:09 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
na de kérlek! mi bajod van a csillogó szépfiúkkal?! Kellan :x =P~

jó, de BD-ban végighányt minden 2. bekezdést. =)) jó, nem, de gondolhatod. :D

Jacob meg levizeli a fákat... :D három lábon állva :D =))

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 19 (csütörtök), 16:03 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
igen, úgy értettem :D

jaah jah, de még Jacobot se, farkasként se XDDDD aki márpedig rengeteget eszik :D meg innia is kell...

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 335 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség