Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:51

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 335 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 17 (vasárnap), 13:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 11 (csütörtök), 16:25
Hozzászólások: 28
Lamia írta:
mondom, sokkal tisztább lenne ha az a vámpírméreg inkább vírus lenne mert akkor nem kéne aggódniuk hogy elveszett a lelkük sátánnak/hádész bácsinak. :roll: vagy ezt inkább úgy értették, hogy a vámpírlét nekik már maga azt afterlife?


Valami nano/retrovírus, ami képes szaporodni és fölönkívüli barátainktól kaptuk... végülis ez csak mindenre lenne magyarázat, ami túl egyszerű... Eddy akkor nem sírhatna, hogy elveszett a lelke.
Amúgy ezt a sírást akkor se értem, mert ha jól emlékszem, a vámpírokat többek között az evolúció számlájára is írja. És egyébként is, ragadozók meg kannibálok léteznek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 17 (vasárnap), 11:03 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 12 (kedd), 18:43
Hozzászólások: 51
*kiscsillag* írta:
és akkor nem szállnának el/rugnának be ha olyanból innának, aki be van drogozva/piálva? :D mer' az buli lenne.

erősek, okosok és szépek, mert nincs lelkük. vagy most akkor van?


LOL! hát ki tudja.. :D bár egyik ismerősöm olvasta azt az Eclipse novellát és abban állítólag Victoria vámpírjai direkt az ilyen drogosokra mennek (mert azok "nem hiányoznak senkinek".. tényleg Meyer? tényleg?) és biztos megemlítette volna ha ők is kaptak volna egy kis anyagot :D

amúgy hát tudod ők a tökéletes ragadozók, biztos egyenesen lentről kapták a sok felturbózott képességet.. a lelkükért cserébe? :D nem értem én ezt. mondom, sokkal tisztább lenne ha az a vámpírméreg inkább vírus lenne mert akkor nem kéne aggódniuk hogy elveszett a lelkük sátánnak/hádész bácsinak. :roll: vagy ezt inkább úgy értették, hogy a vámpírlét nekik már maga azt afterlife?
nem is értem, fene se járna újra meg újra középsuliba, unatkozva, állatvéren tengődve...
mondjuk biztos felturbózott türelmük is van. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 23:27 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemámka írta:
hát ezaz :S bár én mondjuk nem sz*rakodnék, én embervérre mennék :D
de csillogni biztos hogy nem akarnék -.-""
meg ha már mindenben profi vagy, a zongorázástól a vízvezeték-szerelésig, mi a fenét tudsz csinálni az örökkévalóságig? :S még beb*ni sem tudsz mert nem hat rád XD A VD vámpírjai legalább ilyen szempontból normálisabbak...

de még csak bele sem tudsz dögleni az unalomba XDD
és érted, ott van nekik az örökkévalóság - akkor miért pont ŐK lesznek szupergyorsak és szupererősek?! hiszen annnnnyira ráérnek hogy az már fáj nekik, akkor mire jó egy másodperc alatt elmosogatni negyed óra helyett? :D


"embervérre mennék" o.o :D :)) hátez! imádlak! :x

és akkor nem szállnának el/rugnának be ha olyanból innának, aki be van drogozva/piálva? :D mer' az buli lenne.

erősek, okosok és szépek, mert nincs lelkük. vagy most akkor van? :-/

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 22:43 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
hát ezaz :S bár én mondjuk nem sz*rakodnék, én embervérre mennék :D
de csillogni biztos hogy nem akarnék -.-""
meg ha már mindenben profi vagy, a zongorázástól a vízvezeték-szerelésig, mi a fenét tudsz csinálni az örökkévalóságig? :S még beb*ni sem tudsz mert nem hat rád XD A VD vámpírjai legalább ilyen szempontból normálisabbak...

de még csak bele sem tudsz dögleni az unalomba XDD
és érted, ott van nekik az örökkévalóság - akkor miért pont ŐK lesznek szupergyorsak és szupererősek?! hiszen annnnnyira ráérnek hogy az már fáj nekik, akkor mire jó egy másodperc alatt elmosogatni negyed óra helyett? :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 22:23 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Egyet értek! Egy ideig persze jó lenne, de aztán megszokná az ember és egyszerűen beledöglene az unalomba. Egy idő után, ha már mindent kipróbáltál, mit lehetne csinálni? Az embernek egyszerűen kell a változás, bár ki tudja, lehet, hogy a vámpírok máshogy működnek :lol: Mindenesetre nem akarnék vámpír lenni.

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 22:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
100 évet - sőt carlisle még eddie-nél is idősebb - én nem tudnék hogy eltölteni. unalmas lenne... vámpírnak lenni, legyenek bármily' gazdagok vagy szexisek, akkor is átok.

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 22:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Szerintem mind a kettő unalmas volt az előtt xD

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 20:32 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemámka írta:
vagy Forksban annyira unalmas az élet, hogy mindenki ráugrik az első emberre, aki gyarapítja azt a 3ezermittoménmennyi lakost XDD


igen. szerintem pont ez van. legalábbis, nekem az volt a benyomásom, hogy Forks r*hadt uncsi volt, belluska érkezése előtt. vagy az cullenék életére vonatkozott? :-/

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 19:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
Igen, épp az a vicces, hogy olyan iszonyú átlagosnak van beállítva Bella, pedig hát mindannyian tudjuk hogy maga az írónő is az átlagosnál talán egy picit szebb lányt képzelt el -.-" legalábbis ez jön le abból, hogy minden fiú ráragad. egy tök átlagos lányhoz talán csak egy másik lány menne oda, és kérdezné meg hogy jé te új vagy? nem a fél iskola... vagy Forksban annyira unalmas az élet, hogy mindenki ráugrik az első emberre, aki gyarapítja azt a 3ezermittoménmennyi lakost XDD

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 9:46 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 12 (kedd), 18:43
Hozzászólások: 51
Én bírom Rosaliet, asszem egy kicsit hasonlítok rá :-D

nekem a háttértörténetek nagyon tetszettek, kezdek arra hajlani hogy Meyer inkább megírhatta volna könyvben Jasper vagy Rosie történetét (ezekben legalább lett volna valami vámpírvonulat is, értsd: kis akció, vérfürdő hmm?), de még Carlisle/Volturi sztorit is olvastam volna :)

szóval nekem van ami tetszik benne, csak nem lett jól kibontva. ilyen Alice és Jazz is, imádom őket, de valahogy... nem is tudom..
Meyer.. mondja nekünk hogy óó ők milyen nagy szerelmesek (itt most a többiekre Carlisle-Esme párosra is értem) de sosem látunk belőle semmit.
meg amúgyis.. annyira le van szűkítve a dolog Bellára, Eddiere meg Jacobra, hogy a többiek teljesen... "elvesznek".

Igazából nekem az első könyvvel még nem is lenne bajom (első olvasásra tényleg nem tudtam letenni, olyan volt mint valami drog) szóval ilyen könnyű nyári olvasmánynak oké, de szerintem nem kellett volna továbbvinni...

szerk.: egyébként szerintem nem kellett volna Bellát szinte direkt úgy megírni, hogy MINDENKI azonosulni tudjon vele... saját személyiséget kellett volna neki adni, hibákkal. az egyetlen "hibája" az, hogy olyan ügyetlen. bár még az se, mert ettől mindenki olyan édinek tartja. amúgy meg nem tudom elképzelni hogy az új sulijában rögtön 5 pasi ráakaszkodik, ez nekem sosem volt valósághű. főleg hogy Bella többnyire elég bunkó velük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 0:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Limonádéstand mögött
*kiscsillag* írta:
jó. :-S akkor meg nem olyan kapcsolatra vágyom, amiben azt hajtogatjuk mindenkinek, vagy magunkban, hogy 'márpedig én sokkal jobban szeretem őt, mint ő engem, mert ő csodálatos'. ez jó válasz? :)


Eee! Nem kötözködés volt. :]

Egyébként jó. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 0:57 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
jó. :-S akkor meg nem olyan kapcsolatra vágyom, amiben azt hajtogatjuk mindenkinek, vagy magunkban, hogy 'márpedig én sokkal jobban szeretem őt, mint ő engem, mert ő csodálatos'. ez jó válasz? :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 0:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Limonádéstand mögött
:sóhaj:


Még mindig a fokáról beszélek és nem a meglétéről.
De nyilván ebben erősen rádob a média és technikai háttér is. :]

A kettes pont nem a vámpír barátról / jegyesről szólt, még mindig.
Hanem az "idealizált szerelemről", melynek nem adtam meg tárgyául azt, hogy a benne úszkálók épp emberek-e vagy sem.
Itt szimplán az érzelmeket vettem alapul.

:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 0:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nora Roberts mindig is írt misztikus sztorikat, és ő már túl van az... 60 éves. O.O (wow, milyen irónikus, hogy okt. 10.-én van a születésnapja o.o )

de twájnál maradva, a 2. pontnál... én nem arról álmodom - sőt, ki az egyáltalán, aki igen - hogy valami csillogós pasiba belezúgjak. nekem ez a legnagyobb fájdalmam. oké, gyémántkeménységű ( :D :)) ) de miért villog??? $fal

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 0:20 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Limonádéstand mögött
*kiscsillag* írta:
01. Könnyű nyelvezet. - egy romantikus, XXI. századi sztorinak milyen legyen?
02. Idealizált szerelem kimerevítése. - mit merevít? :-/ ezt nem értem...
03. Domináns férfiak. (= erő, szépség, hatalom) - =Emmett :x :x :x
04. Misztikum. (= amire manapság bőven van kereslet) - azelőtt is volt. én szeretem.
05. Főszerepben egy átlag és hétköznapi lánnyal. (= lásd olvasótábor) - hogy könnyebben beleképzeld magad.
06. Boldog végkifejlet minden buktató után. (= erős utópia, no meg a tudat, hogy kellő feszültséget közvetít, mégsem kell jelentősebb csavartól félni) - na, nálam itt bukott meg... :D legalább haraptak volna ki valakiből valamit! :D



01. - A népszerűség okait tárgyaltam. Így pedig ezt a pontot nem szeretném rááltalánosítani a kortárs romantikus irodalomra. Olvass el egy Zafón könyvet és megérted miről beszélek. :]

02. - Az arcodba nyom valamit, ami egy lányos álomkép, ezért azonosulni lehet vele.

04. - Nem azt mondtam, hogy most született és eddig hallani sem lehetett felőle, hanem hogy mostanság örvend egy olyan mértékű népszerűségnek, amely eddig nem volt ilyen szinten jelen. [Itt sem egy 5-10 éves átlagról beszélek.]

05. - Én is ezt mondom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 23:59 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
01. Könnyű nyelvezet. - egy romantikus, XXI. századi sztorinak milyen legyen?
02. Idealizált szerelem kimerevítése. - mit merevít? :-/ ezt nem értem...
03. Domináns férfiak. (= erő, szépség, hatalom) - =Emmett :x :x :x
04. Misztikum. (= amire manapság bőven van kereslet) - azelőtt is volt. én szeretem.
05. Főszerepben egy átlag és hétköznapi lánnyal. (= lásd olvasótábor) - hogy könnyebben beleképzeld magad.
06. Boldog végkifejlet minden buktató után. (= erős utópia, no meg a tudat, hogy kellő feszültséget közvetít, mégsem kell jelentősebb csavartól félni)[/quote] - na, nálam itt bukott meg... :D legalább haraptak volna ki valakiből valamit! :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 23:44 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Limonádéstand mögött
A népszerűségének oka elég egyszerű.

01. Könnyű nyelvezet.
02. Idealizált szerelem kimerevítése.
03. Domináns férfiak. (= erő, szépség, hatalom)
04. Misztikum. (= amire manapság bőven van kereslet)
05. Főszerepben egy átlag és hétköznapi lánnyal. (= lásd olvasótábor)
06. Boldog végkifejlet minden buktató után. (= erős utópia, no meg a tudat, hogy kellő feszültséget közvetít, mégsem kell jelentősebb csavartól félni)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 23:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
köszönöm. :)
nekem sem Meyer meg ez a történet a best, de azért bele kell gondolni, hogy van alapja annak, hogy sikeres. nem egy Rowling, nem egy Roberts, de legalább olvasnak a nyálas kis tinik is. :D

nekem is Alice és Jazz a kedvenc. :x meg Emmett. Rosie-val úgy vagyok, mint a HP-ba Pitonnal. nem pozitiv szereplő, mégis kedveled. (én legalábbis.)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 23:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Limonádéstand mögött
Pozitív: a Volturi alapötlete, no meg maga a kidolgozása, ahogy próbál vázolni egy triumvirátusi rendszert.
Aztán még az indián legenda is bejövős, amikor bontogatja a Hidegek és Szellemharcosok ősi mítoszát, amire a mai viszonyokat alapozza.
Személy szerint Jasper és Alice karaktere tetszik a leginkább, valamint Rosalie múltja.

Filmmel kapcsolatban - Eclipse abszolút kedvenc jelenete: Jasper és Alice 'harca'.
Ott, akkor valóban átjött a szerelmetes szál.
Sokkalta jobban, mint amit mutogattak az előző két film során.
Valahogy iszonyat jól megcsinálták azt a kis párharcot. Érezni, hogy mindkét fél egyelő.


Tessék. :]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 23:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
egyszer elolvasni jó volt... és kaptam ötletet Alice-től. és... komolyan egy pozitiv dolgot sem tudtok mondani? :-/ eddig csak szidtátok.

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 22:50 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
jómegaszontad szerintem is :D

hát szerintem is amúgy elhamarkodta :S

JKRnek 10 évbe tellett az egész, és láttuk, milyen fantörpikus eredménye lett.
Meyer meg összedobott itt négy kötetet, amiben semmi más nincs, mint hogy Edi széééééééééééép

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 22:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Limonádéstand mögött
Alapjában egy olyan írói lélekkel állunk szemben, ami mogyorós csoki és marcipán, meghintve egy marék zizivel.
Ha már vámpír, akkor szexi, ha vérfarkas, hát szexi, no meg mivel a történetem szereplője, legyen az is... szexi.
A szerelem örök, a méz édes, a világ pedig fekete és fehér, ahol a nő egyetlen dolga az, hogy egy kisujjnyi makacssággal arra menjen, amerre a szeretett férfi böködi.

Ennek ellenére nekem valahogy nem jött át az a fenenagy szerelem. Edward féltékeny, de közben mégsem, mert ő vámpír és érett és vámpír és A tökéletes férfi.
Mellette Bella a kiskutya, kismillió gátlással és önismereti problémával megtűzdelve.
[De ezekbe nem megyünk le a mélységekig, mert az már nem lenne igazi limonádé.]

Ez a kifacsart tündérkirálylány életszemlélet egy nagy adagnyi abszurd és morbid jelenettel, nálam valahogy betette a faragott tölgyfaajtót.


Oszt' most jól megmondtam. :D


Nemámka - :mahahaha:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 22:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
hát akkor nála naivabb ember nincs a földön :shock: :shock:
ha eleve best zellerre ( :D ) készül, meghódítani amcsit eucsit kínaicsit, hát nehogy már elvárja hogy hatmilliárd embernek egy véleménye lesz -.-"

hát eleve a saját főszereplőjét is beleszerettette Jacobba IS!!! tehát nem hiszem azért, hogy azt akarta, mindenki vámpírpárti legyen.... szereti ő a farkasokat is : )

nekem megvan könyvben :)

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 22:05 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 12 (kedd), 18:43
Hozzászólások: 51
Nemámka írta:
nem akarja hogy nagy fantáboruk legyen, hát lol! akkor Jacobot szerintem nem ilyennek festette volna meg... eh, mindegy.


hát tuti úgy gondolta, mindenki vámpírpárti lesz. máshogy én már nem tudom Jacobot magyarázni, könyvről könyvre egyre jobban le lett rontva, és még így is ő a legnormálisabb karakter.

én se magyarul olvastam, ki is nyírta a szememet a monitoron való olvasás. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 21:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
jézus, hát akkor eleve bele se írja őket XDDD
nem akarja hogy nagy fantáboruk legyen, hát lol! akkor Jacobot szerintem nem ilyennek festette volna meg... eh, mindegy.

Lamia, nem tudom mi volt a négyesben, a végét magyarul nem olvastam, az angol meg ködös volt néhol, a gyér szókincs ellenére is XD

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 20:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 12 (kedd), 18:43
Hozzászólások: 51
Clearwater-papa amúgyis a /csúnya/ oldalon van, szerintem Meyer nem akarta, hogy a farkasoknak olyan nagy fantábora legyen. :D

az idegesített fel nagyon, mikor egy interjúban olvastam, hogy azért írta meg gyorsan a könyveket, mert nem akarja a rajongókat várakoztatni vagy ilyesmi.. és JKR-t hozta fel példának hogy az ő könyvei megjelenései között milyen sokat kell várni... hát istenem, jobb is lett volna ha Meyer néni még jópár ezerszer újragondolta volna a saga ötletét meg kivitelezését...

Nemámka, azért azt sem kell elfelejteni, hogy Alice a velencei kalmárba rejtette roppant szupertitkos üzenetét a négyesben.. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 19:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 11 (csütörtök), 16:25
Hozzászólások: 28
Nemámka írta:
amúgy de, Clearwater-papa meghal benne... egy olyan személy, akit rohadtul nem ismertünk :D


Ez a statiszták sorsa...
Ha már valakinek meg kő' ha'ni egy ilyen tökéletes alkotásban, az nem lehet főszereplő.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 16:56 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
Puripuri, "menőházkocsiruhafalikárpit" =)) ez megy a Kedvenc szavakba :)) :))

Lamia, lehet, hogy okosnak akarja bemutatni Bellát, de azt elég rosszul csinálja, mert kábé egyetlen dolgot olvas a négyszer hatszáz oldal alatt, és az csak a Wuthering Heights XD meg, na, EGYSZER megnézték Edivel a R&Jt filmen, woow. de amúgy egyetértek veled :D és Puripurival is.

Idézet:
Nem mellékesen a legfőbb problémájuk az, hogy nem lehet gyerekük. Hát, Edwardnak bejött, de azt még maga az író sem tudja hogy. ;D

hát ez benne a balladai homály XDDD Gary Stu-nak is sikerül minden, nem lényeges, hogy hogyan :D

amúgy de, Clearwater-papa meghal benne... egy olyan személy, akit rohadtul nem ismertünk :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 15 (péntek), 16:17 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Lamia, pont ezt a szót kerestem Bellára: manipulatív.
Edwardnak meg mi nem jött be? :lol:
Nekem úgy a kezdetektől hiányzott belőle valami, amitől életszagúbb lett volna a sztori.

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 13 (szerda), 20:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Limonádéstand mögött
Lamia írta:
Harry Potter volt az első könyv amit életemben olvastam :D úgyhogy számomra örökre egy meghatározó élmény.
Én azt nem bírom Meyerben hogy nála minden tökéletes. Nessie a született Mary Sue maga. Bella vámpírlétéről inkább nem mondanék semmit.
Komolyan, a New Moon/Eclipse környékén már erősen úgy éreztem, mintha egy fanficet olvasnék. Fejezeteken keresztül nem történik kb.. semmi (ez főleg a Breaking Dawnban van így) Egyébként még az idegesített nagyon, hogy Bellát úgy próbálja okosnak mutatni, hogy Romeo és Júliát meg hasonlókat olvastat vele. Meyer.. a Romeo és Júlia nem romantikus. egyáltalán. Szerény véleményem szerint egy nagy baromság. és ne, ne próbáld a karaktereket meg a sztorit hozzá hasonlítani.
Bella olyan önzetlennek van bemutatva, szerintem meg inkább manipulatív.
Nem történik semmi rossz. Nem hal meg senki a jó oldalról. Még a Volturi sem lett rendesen "móresre tanítva". Míg Harry a hetes könyvben megmenti azokat a mugliszülötteket a minisztériumban mert ártatlanok.. Edward nyugisan végignézi mikor azok a szerencsétlen emberek bemennek vacsinak a Volturihoz. (jó nem pont a legjobb példa de pont itt tartok a HE újraolvasásban:D) Harry arról szól hogy a rasszizmus elítélendő, a szeretet a legnagyobb erő, mágia fölött áll, a halál elfogadása, húsvér karakterek hibákkal, a hét könyv eszméletlenül jól van felépítve.. addig a "saga".. ? :D Ja bocs. Cullenék szépek, fehérek, gazdagok, a nők mellett férfi van - a tökéletes élet, ugyebár... ehh



OFF (bazinagy):
Üvöltő szelek! :D

De mi más kéne a jóféle vámpírélethez? Pénz (= menőházkocsiruhafalikárpit), vér (=soksoksok jaj nem szabad, kevesebb és állati, de mégis... blááád), konkrétan betonrengető szex, csillogás (=mert villogni jó, és így csak még gyönyörűbb és önpusztítóbb lehet Eddie), na meg hosszú élet, beledobva egy-két múltidézéssel.

Nem mellékesen a legfőbb problémájuk az, hogy nem lehet gyerekük. Hát, Edwardnak bejött, de azt még maga az író sem tudja hogy. ;D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 13 (szerda), 20:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 12 (kedd), 18:43
Hozzászólások: 51
Harry Potter volt az első könyv amit életemben olvastam :D úgyhogy számomra örökre egy meghatározó élmény.
Én azt nem bírom Meyerben hogy nála minden tökéletes. Nessie a született Mary Sue maga. Bella vámpírlétéről inkább nem mondanék semmit.
Komolyan, a New Moon/Eclipse környékén már erősen úgy éreztem, mintha egy fanficet olvasnék. Fejezeteken keresztül nem történik kb.. semmi (ez főleg a Breaking Dawnban van így) Egyébként még az idegesített nagyon, hogy Bellát úgy próbálja okosnak mutatni, hogy Romeo és Júliát meg hasonlókat olvastat vele. Meyer.. a Romeo és Júlia nem romantikus. egyáltalán. Szerény véleményem szerint egy nagy baromság. és ne, ne próbáld a karaktereket meg a sztorit hozzá hasonlítani.
Bella olyan önzetlennek van bemutatva, szerintem meg inkább manipulatív.
Nem történik semmi rossz. Nem hal meg senki a jó oldalról. Még a Volturi sem lett rendesen "móresre tanítva". Míg Harry a hetes könyvben megmenti azokat a mugliszülötteket a minisztériumban mert ártatlanok.. Edward nyugisan végignézi mikor azok a szerencsétlen emberek bemennek vacsinak a Volturihoz. (jó nem pont a legjobb példa de pont itt tartok a HE újraolvasásban:D) Harry arról szól hogy a rasszizmus elítélendő, a szeretet a legnagyobb erő, mágia fölött áll, a halál elfogadása, húsvér karakterek hibákkal, a hét könyv eszméletlenül jól van felépítve.. addig a "saga".. ? :D Ja bocs. Cullenék szépek, fehérek, gazdagok, a nők mellett férfi van - a tökéletes élet, ugyebár... ehh


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 13 (szerda), 19:26 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Limonádéstand mögött
*kiscsillag* írta:
és simán lehet belőle kötelező olvasmány vagy órai tananyag... valami elvetemült fanatikus, aki magyartanárnak megy, ment, simán választhatja ezt. nem ugyanaz a kategória, de nekem volt olyan barátnőm, akinek a HP 2. része volt kötelező. tanártól és mániától függ. [/color]


Dióhéjban:

Azért azt hadd jegyezzem meg csak úgy tapintatosan, hogy a Harry Potter és Twilight saga között azért van némi különbség. Pölö a már említett gyér szókincs és írói stílus.
Rowlingtól olvastam eredetiben is az első könyvet és megüt egy olyan mércét, amit kiadnék könnyítésnek a tengernyi kötelező mellé. [Nem egy ismerősöm ezzel szoktatta rá a kölköt az olvasásra.]

Tény, nem egy Thomas Mann, de a maga kategóriájában igenis igényes alkotás.
Emellett az Alkonyat karakterei kidolgozatlanok, pontatlanok és olyan sok apró kis buktatót és öngólt visel magában a történet, hogy az már fáj.


:]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 13 (szerda), 19:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 12 (kedd), 18:43
Hozzászólások: 51
Percy azért nem volt akkora nagy őrület :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 11 (hétfő), 22:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 11 (csütörtök), 16:25
Hozzászólások: 28
Nemámka írta:

ja igen, és ki a tinifélisten? :D


Hát (amivel nem kezdünk mondatot) Percy Jackson és félolimposzi haverjai.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 11 (hétfő), 21:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
nem hölgyhöz illő viselkedés a saját topikjában szidni... :D csináld inkább máshol. :))

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 11 (hétfő), 20:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
na de ha már valaki komolyabban veszi az irodalmat, pl tanárnak megy vagy ilyesmi, az csak nem olyan vak hogy nem látja, hogy a könyvnek se szókincse, se erkölcsi tartalma nincs -.-" hú, bocsánat, ezzel most nagyon leszóltam XD

ja igen, és ki a tinifélisten? :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 11 (hétfő), 13:24 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemámka... :D rossz kislány vagy. :DD dádá!

ki/mi volt a tinifélisten?

ha már vámpír, Ward és az FTT még ott van, és imádják. imádom. :x

és simán lehet belőle kötelező olvasmány vagy órai tananyag... valami elvetemült fanatikus, aki magyartanárnak megy, ment, simán választhatja ezt. nem ugyanaz a kategória, de nekem volt olyan barátnőm, akinek a HP 2. része volt kötelező. tanártól és mániától függ.

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 10 (vasárnap), 22:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
hát ha már tinivarázsló, a HPből is visszavan még "egy" film :P
scifiből meg.... már annyi van, szerintem, hogy én legalábbis nem nyúlnék ahhoz :? de többet a vámpírokhoz se XD

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 10 (vasárnap), 21:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 11 (csütörtök), 16:25
Hozzászólások: 28
Nemámka írta:
hát ha kötelező lenne és én akkor lennék iskolás amikor az lenne, akkor csinálnék egy olyan lehúzó kiselőadást róla XDD ami persze csak igaz állításokból tevődne össze....

és szerintem a vámpírőrület már most lecsengett, itt legalábbis már senki nem beszél róla.... a VD megy még amcsiban meg néhány ezren még megrohamozzák Robert Patiszont aztán azon kívül nem tom mennyire népszerű még mostanság


Tekintve, hogy két film még hátravan, meg akár még a Midnight Sun is előkerülhet valahonnan befejezve, szerintem egy-két évig még foggal-körömmel életben tartják a vámpírosdit... vagy amíg nem jön valami új dili - tekintve, hogy már volt tinivarázsló, tinifélisten, tinivámpír, én arra fogadnék, hogy most már valami tini sci-fi regényfolyam lesz a következő.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 10 (vasárnap), 21:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
hát ha kötelező lenne és én akkor lennék iskolás amikor az lenne, akkor csinálnék egy olyan lehúzó kiselőadást róla XDD ami persze csak igaz állításokból tevődne össze....

és szerintem a vámpírőrület már most lecsengett, itt legalábbis már senki nem beszél róla.... a VD megy még amcsiban meg néhány ezren még megrohamozzák Robert Patiszont aztán azon kívül nem tom mennyire népszerű még mostanság

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 08 (péntek), 17:50 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Van erről egy grafikonszerűség, valami vicces kedvű olvasó csinálhatta, arról, hogy most mennyien olvassák a Twilight-ot, és ötven év múlva mennyien fogják olvasni a Romeó és Júliával szemben. Elég vicces volt az arány xD

Szerintem nem lesz belőle klasszikus, egy idő után, ha elmúlik a könyvek és a filmek hatása, le fog csengeni. Azt meg nagyon remélem, hogy majd nem akarnak belőle kötelezőt csinálni...

Bocsi, ha esetleg értelmetlenül fogalmaztam... :oops:

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 08 (péntek), 16:38 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 11 (csütörtök), 16:25
Hozzászólások: 28
Kihalt lett ez a topic...
Na mindegy, bennem az vetődött fel, hogy szerintetek a Twilightból mennyire lesz klasszikus?
Úgy értem olyan, amit száz, kétszáz év múlva is olvasnak, mint a Büszkeség és balítélet (hogy ne mindig A Gyűrűk Urával példálózzak), vagy a Jane Eyre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 21:45 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemámka írta:
ja akkor mindegy :D

hát Jacob majd megjavítja ;) vagy épp megrontja :D hogy ne legyen már magasabb a kiscsaj egója mint Jacobfarkas állva....


nem tudtam hozzászólni, annyira eltudományosodtatok... :D
dehát ehhez muszáj hozzátennem! 1: megrontja? komolyan, muszáj lesz írnom egy jacobos sztorit. :D
2: "jakobfarkas állva"??? :D ooolyan nagy??? :D :)) hűha! :#-)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 21:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
ja akkor mindegy :D

hát Jacob majd megjavítja ;) vagy épp megrontja :D hogy ne legyen már magasabb a kiscsaj egója mint Jacobfarkas állva....

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 20:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 11 (csütörtök), 16:25
Hozzászólások: 28
Nemámka írta:
x'DD egyre inkább azt érzem, hogy ugyanott tartotok bioszból, mint mi. már másodszor mondasz olyat, amit pár napja vettünk :D


Háttöizé nem hinném... ezeket úgy 3 éve tanultam. :wink:

A vas- és kőmorzsoló vámpírok bármilyen fizikai, kémiai, vagy biológiai törvényszerűségen képesek felülkerekedni a happyend érdekében, szóval minden további ellenállás, akarom mondani filozofálás hasztalan.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 18:18 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Igen, úgy lenne az igazságos meg a logikus. Akkor az mindenki által olyannyira imádott Nessie is elhalálozna egyszer... Azt meg Meyer még sem hagyhatja! x'D Elvégre itt mindennek tökéletesnek kell lennie... :roll:

Mikor olvastam a negyedik részt, eszembe jutott, hogy Nessie-t nagyon elkényeztették... Szerintem ettől felnőttként elég beképzelhetté válhatott, nem? Bár mivel olyan tökéletes lett, vele született szerénysége van biztos, ami ebben megakadályozza :') Vélemények?

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 18:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
x'DD egyre inkább azt érzem, hogy ugyanott tartotok bioszból, mint mi. már másodszor mondasz olyat, amit pár napja vettünk :D

Edi meg, háááát, hömmm. na jóóó, most akkor találtam egy jó tulajdonságot: profin zongorázik. nah, legyen má neki is karácsony. :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 17:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 11 (csütörtök), 16:25
Hozzászólások: 28
Susie Lupin írta:

A félvérek elvileg könnyebben meghalnak, nem?



Csak má'

Úgy lenne igazságos, ha a halhatatlanság 50% valószínűséggel öröklődne... de mint tudjuk, S. M. világában semmi sem fair.
Megoldás lenne még az intermedier öröklődés, akkor a vámpírság csökkenésével az élethossz is csökkenne. De jaj! Ez már-már depiend lenne... a fél, negyedvámpírok akár záros határidőn belül el is halálozhatnának. Bár felmerül az a matematikai probléma, hogy (végtelen+születéskor várható férfi/nő életkor):2 a gyakorlatban mégis mennyi... ajaj, mindig a halhatatlansághoz kanyarodunk vissza.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 16:41 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Nekem Edward túl... valóságtalan, vagy hogyan fogalmazzak, nem tudom elképzelni, hogy létezhetne ilyen pasi xD Amúgy sem bírom a karakterét. De a zongoratudománya szimpatikus :) (lehet azért, mert én is zenész vagyok xD)

A félvérek elvileg könnyebben meghalnak, nem?

Forks már most is zsúfolt szerintem :lol:

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 16:15 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemámka írta:
szerintem tulajdonképpen mindenki belesző valamit magából akár egyetlen szóba is amit leír :)
nade akkoris. x'D

turmix :DDD igen, olyan 1/32ed-vér egyedekkel, akik ráadásul meg se halnak. zsúfolt lesz az a Forks, én mondom O.o

'csillag: jézusom, pont azt utálom benne XDDDD


emlékszem, hogy erről is beszéltem valakivel már... a Mary Sue az az író önmagáról kialakított eszményképe, nem? az, aki ő szeretne lenni. az megint egy másik dolog, hogy minden író beleadja magát a történeteibe. :) vagy nincs igazam?

miért ne halnának meg? :-/ a Cullen család (nem merem toldalékolni, mert még leugatnátok... :-SS ) költözködik 5 (?) évenként, asszem, hogy ne vegyék észre, hogy nem öregednek. szóval, ha elmennek a vérszívók, akkor a farkasok öregszenek. más vámpír meg Eddyt - aki szerelemből - :D és Nahuel apját - aki, hogy hadsereget hozzon létre, bár erre sem emlékszem biztosan -, szóval más tuti inkább kiszívná a nők vérét, minthogy... :D

Nemámka: :) mi bajod az úriemberekkel? akkor... szeressük, mer' hideg. :)) vagy... szépen zongorázik. :) tényleg szépen játszik. :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 335 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség