Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 11:05

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 248 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2013 december 01 (vasárnap), 18:20 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 19 (szerda), 15:28
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Eger, Hungary
Most néztem DVD-n a vámpíros filmet. Nagyon komoly voltXD talán még jobb is, mint az eredeti :lol: (legalább is én így gondolom)!

_________________
~Halenka~
Kép
"I hate everything about you, why do I love you?
You hate everything about me, why do you love me?"

Hős a sötétben ficblog profil


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 15 (csütörtök), 20:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 augusztus 01 (csütörtök), 13:18
Hozzászólások: 14
Atrix Wry írta:
Lara Lufkin írta:
Hát nem tudom lehet csak nekem tűnt fel, vagy csak engem zavart....



Én nem vagyok már egy nagy rajongó, így a "melyik a jobb" krédésben szívem szerint azt mondanám, egyik se, de hát aztán mégis csak húz vissza a szívem ahoz a korszakomhoz, úgy hogy én is inkább a könyvre szavaznék. Engem Esme és Carlisle hajszíne, de a külsejük, az, hogy feltűnően öregnek tűntek az utolsó film végére kiborított. :) És egyetértek ezzel az összecsapottsággal is. :)


Réggebben amikor megjelent könyvben a második rész tökre be voltam vongva. Aztán elolvastam és paff... :shock: Ott nagyot csalódtam. A harmadik rész tűrhető volt, de nagyon elhúzta a dolgot szerintem, olyan nyögve-nyelős volt... A legjobban viszont a negyedik részben akadtam ki. Amikor Jake bevésődött Nessie-be... Na, nekem ez volt az a pont ahol kiábrándultam az egészből. A könyvhöz képest a film egy vígjáték. Hát igen. :D Öregedtek az biztos, de erről nem igazán tehettek. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 13 (kedd), 9:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2012 december 08 (szombat), 15:58
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Lara Lufkin írta:
Hát nem tudom lehet csak nekem tűnt fel, vagy csak engem zavart, de szerintem az első részhez képest Rose és Esme hajszíne is teljesen más az utolsó részben sokkal sötétebb. Meg Rose mintha vékonyabb is lett. :P Nem tudom nekem a végére olyan össze csapott lett az egész. Hogy jó legyen meg, de nem figyeltek annyira a részletekre sem...

Én szeretem a filmeket, de a könyv az még mindig sokkal jobb szerintem.



Én nem vagyok már egy nagy rajongó, így a "melyik a jobb" krédésben szívem szerint azt mondanám, egyik se, de hát aztán mégis csak húz vissza a szívem ahoz a korszakomhoz, úgy hogy én is inkább a könyvre szavaznék. Engem Esme és Carlisle hajszíne, de a külsejük, az, hogy feltűnően öregnek tűntek az utolsó film végére kiborított. :) És egyetértek ezzel az összecsapottsággal is. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 01 (csütörtök), 17:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 augusztus 01 (csütörtök), 13:18
Hozzászólások: 14
Hát nem tudom lehet csak nekem tűnt fel, vagy csak engem zavart, de szerintem az első részhez képest Rose és Esme hajszíne is teljesen más az utolsó részben sokkal sötétebb. Meg Rose mintha vékonyabb is lett. :P Nem tudom nekem a végére olyan össze csapott lett az egész. Hogy jó legyen meg, de nem figyeltek annyira a részletekre sem...

Én szeretem a filmeket, de a könyv az még mindig sokkal jobb szerintem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2013 június 24 (hétfő), 10:12 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2012 december 08 (szombat), 15:58
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
fricskamacska írta:
botkrisz írta:
. Csak nekem tűnt fel, vagy tényleg erősen kiburjánzott Robert Pattinson szemöldöke az első részhez képest? =))


Nekem az tűnt föl, mintha Aro kikerekedett volna egy cseppet... :lol: Vagy csak ruha teszi? Jane sminkje csapnivaló, maradhatott volna az újholdas, abban tetszett is! :) Egyéb észrevételt, valaki?


Az Aro-s dolog nekem is szemet szúrt, a szemöldök meg... életre kelt :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2013 január 06 (vasárnap), 16:20 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2012 december 14 (péntek), 21:41
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Volterra, trónterem
botkrisz írta:
. Csak nekem tűnt fel, vagy tényleg erősen kiburjánzott Robert Pattinson szemöldöke az első részhez képest? =))


Nekem az tűnt föl, mintha Aro kikerekedett volna egy cseppet... :lol: Vagy csak ruha teszi? Jane sminkje csapnivaló, maradhatott volna az újholdas, abban tetszett is! :) Egyéb észrevételt, valaki?

_________________
Rájöttem, hogy egy tökéletes lénybe vagyok szerelmes: magamba :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2013 január 06 (vasárnap), 16:17 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2012 december 14 (péntek), 21:41
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Volterra, trónterem
Halenka írta:
Barátnőmnek mondtam, hogy megy a TV-ben az Alkonyat, de ő inkább DVD-n megnézte ugyanazt a részt ugyanabban az időpontban. Hogy ennek mi értelme volt, azt nem tudom... :?: :?

Talán ő sem szereti , hogy 10 perc film után 20 perc reklám van. Mi egyszer maratonban megnéztük egymás után mind a négy részt :) Alig várom, hogy az ötödiket is kidobják DVD-n, és a gyűjteménybe kerüljön, na meg nagyon kíváncsi vagyok a szinkronra is. A fim nagyon jó volt, aki kihagyta a mozis élményt, sajnálhatja! :)

_________________
Rájöttem, hogy egy tökéletes lénybe vagyok szerelmes: magamba :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2013 január 03 (csütörtök), 17:49 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 19 (szerda), 15:28
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Eger, Hungary
Barátnőmnek mondtam, hogy megy a TV-ben az Alkonyat, de ő inkább DVD-n megnézte ugyanazt a részt ugyanabban az időpontban. Hogy ennek mi értelme volt, azt nem tudom... :?: :?:

mod. szerk.

Az Alkonyat a magyar mozikban SIKER!!!!! (csak azt tudnám, hogy miért...)

_________________
~Halenka~
Kép
"I hate everything about you, why do I love you?
You hate everything about me, why do you love me?"

Hős a sötétben ficblog profil


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2012 december 13 (csütörtök), 0:41 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Nekem is sikerült megnéznem, és állítom, hogy messze ez a legjobb film, amit a Twilightból készítettek. Mondanom se kell a kedvenc jelenetem a Charlie-Jacob rész, amikor Jake úgy dönt, hogy felfedi a "meztelen valóságot". :D És nem tudom mennyire Spoiler, de nekem nem igazán jött be a kicsi Reneesme, mert valahogy látszott, hogy olyan mű... Amikor már Mackenzie Foy alakította, egyszerűen imádtam, de az elején... És kicsit több hangsúlyt is fektethettek volna arra, hogy mit is eszik. És egy kérdés, ami már tényleg SPOILER. Alice hogy képes látni Jake és Nessie jövőjét, amikor a vérfarkasokét alapból nem látja, és Nessie-ét sem látta amikor Bella hasában volt? De persze, anélkül nem lett volna teljes a kép (Jacob-fan énem előretör :D) Mellesleg van valaki, akit nem sokkolt a "csatajelenet"? A Carlile-os résznél behaltam. :-S És még annyit tennék hozzá, Benjamin, Seth, Jacob forever! ;) És egy apró megjegyzés ... Csak nekem tűnt fel, vagy tényleg erősen kiburjánzott Robert Pattinson szemöldöke az első részhez képest? =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2012 december 09 (vasárnap), 17:51 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Nos, megküzdöttünk egymással... :D Mármint én a filmek, na meg az egyik letöltő oldal... :D Eredmény?
Úgy döntöttünk elleszünk mi egymás mellett békességben. Nem bántjuk egymást, és így nem lesz harc köztünk. :D

Komolyabbra fordítva a szót, összességében nem rossz. De ezt a jelzőt csak a saga második fele harcolta ki a történetnek.
(Mivel nem tudom, ki mennyire nem akar spoilert, inkább kifehérítettem a többit, bár igyekeztem semmi lényegeset elárulni. :) )
Az első két rész még túlságosan rózsaszín ködbe burkolózik. Csak az tudta fenntartani az érdeklődésem, hogy meg akartam ismerni a Culleneket, később a Blackeket, illetve egyeztetni és rendszerezni akartam a korábban összecsipegetett ismereteimet.
A harmadik résztől kezdett érdekesebbé válni a történet. Behatóbb ismereteket kaphattunk a vámpírokról, végre volt némi komolyabb harc, akció, szóval, férfiszemmel kezdett élvezhetőbb lenni az egész. :) A Hajnalhasadás első része ismét egy kicsit visszatért a rózsaszín ködhöz, de elviselhető maradt azért, a második rész pedig pótolta hiányosságokat. :)
Úgy gondolom, hogy sokkal jobb is lehetett volna az egész, ha a szerelmi szál rózsaszín ködbe burkolózó kivesézését kicsit visszafogja az írónő, és helyette többet foglalkozik a vámpírokkal, a farkasokkal, a történetükkel, a hatalmi viszonyokkal, a képességekkel, Bella beilleszkedésével, a tanulásával, fejlődésével, Reneesmevel (remélem, jól írtam), a fejlődésével, és természetesen sokkal több akcióval dúsítja az egészet. Így viszont nálam minden pozitívumával együtt is csak a "nézhető" és a "nem rossz" kategóriákat foglalják el a filmek, egyedül a BD2-nél kockáztatnék meg egy "egész jó" jelzőt.

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2012 november 18 (vasárnap), 20:16 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 19 (szerda), 15:28
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Eger, Hungary
A főszereplő neve nagyon tetszik, de valahogy nekem nem nyerte el a tetszésemet. A HP ezerszer jobb!!!!!!! :D

_________________
~Halenka~
Kép
"I hate everything about you, why do I love you?
You hate everything about me, why do you love me?"

Hős a sötétben ficblog profil


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 14 (péntek), 15:08 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 10 (hétfő), 14:57
Hozzászólások: 264
Tartózkodási hely: Roxfort, a Mardekár ház klubhelységében :3
Hali. :)

Nekem nincs bajom a filmekkel, mindet láttam (és a könyveket is olvastam) :) Régebben még írtam is pár Edward/Bella sztorit, de hamar abba hagytam, a Harry Pottert sokkal jobban szeretem. Bár őszinte leszek, már nagyon várom az új részt, ami a befejező rész is egyben. Már csak azért is, mert olvastam a könyvet és láttam az előző részeit, nagyon érdekel. Sőt, én nagyon szeretem is, de úgy vagyok vele "jöhet bármilyen alkonyat, a HP örökre fen marad", és ez így is van! ;)

Ja, és igaz, tényleg... én se láttam csillogni Edwardot - kb. most esett le, hogy elolvastam. :D hehee Ez picit ciki x'd Nikki Blue

_________________
Drarry. Dramione. Caskett.
Problémák jöhetnek... jönnek, de megoldom! /Jack Sparrow/
A múlt árnyai, Fekete angyal, Castle Online, BookOnline
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2012 május 08 (kedd), 16:50 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 március 20 (kedd), 13:07
Hozzászólások: 183
Tartózkodási hely: in my bed
Egyszer rászántam magam lelkileg, és megnéztem az első részt. Soha nem éreztem azt, hogy romantikus filmen elkap a hányinger, egészen mostanáig. Viszont az öcsikém (kemény 5 perc van köztünk) tisztára bezsongott tőle, és megnézte a többit is. Nem értem, hogy bírja ki valaki ezt. Mikor kivettem a DVD-t a lejátszóból, csöpögött a nyáltól. :-D
(Le a vámpírokkal, éljenek a nephilimek!!!) :D :wink:

_________________
'Do Notte Buye Betamacks.'
/The Nice and Accurate Prophecies of Agnes Nutter, Witch/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2011 december 09 (péntek), 21:42 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2010 szeptember 30 (csütörtök), 10:04
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Perselus lakosztálya - vagy legalábbis annak a környéke
Nita_Sajtkukac írta:
Személy szerint én utálom a filmeket. Annyira vonatottak, hogy egyszerűen nem tudtak lekötni. A könyv még jó, azt szeretem (na jó, igazából abból is csak az első részt), de a filmek...pff... O.o Az utolsót még nem láttam, de a harmadikból kiindulva szerintem nem is fogom megnézni. Szerintetek? Érdemes azért megnézni? :? :?:


Sokkal jobb a film, mint a könyv. ;) Sőt, nekem a második és harmadik is jobban tetszett filmben, mint könyvben. (Az első mindenhogy jó. :D) Na, de visszatérve a negyedik részre, szerintem a könyv kissé uncsi, viszont a filmet nagyon jól megcsinálták, véleményem szerint érdemes megnézni. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2011 december 08 (csütörtök), 20:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 február 19 (szombat), 19:38
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Mindenhol IS
Személy szerint én utálom a filmeket. Annyira vonatottak, hogy egyszerűen nem tudtak lekötni. A könyv még jó, azt szeretem (na jó, igazából abból is csak az első részt), de a filmek...pff... O.o Az utolsót még nem láttam, de a harmadikból kiindulva szerintem nem is fogom megnézni. Szerintetek? Érdemes azért megnézni? :? :?:

_________________
$pray Don Matteo legyen veled! $pray
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2011 december 06 (kedd), 18:38 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Köszönöm szépen a megerősítést :D

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2011 december 05 (hétfő), 21:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 03 (vasárnap), 21:37
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: ezüst ködben eltévedve
Lore írta:
N_Victoria írta:
Szóval azon gondolkodtam, hogy rosszul emlékszem, vagy ebben a részben nem csillámlottak a vámpírok? Próbáltam visszaemlékezni, és úgy rémlik, hogy nem, pedig a nászúton voltak napfényes jelenetek. Vagy ennyire nem figyeltem volna? :oops:


Jól emlékszel, tényleg nem csillognak sehol. Én is külön figyeltem, mikor másodjára mentem el megnézni, és valóban, a nászúton a vízesésnél süt a nap, de Edward nem csillog. :)


Jééé.... most hogy mondjátok... Tényleg nem csillogtak. :-?

_________________
Bölcsességet könnyű írni; vesd papírra az ellenkezőjét annak, amit alapból tennél!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2011 december 05 (hétfő), 16:04 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 június 07 (kedd), 18:47
Hozzászólások: 31
N_Victoria írta:
Szóval azon gondolkodtam, hogy rosszul emlékszem, vagy ebben a részben nem csillámlottak a vámpírok? Próbáltam visszaemlékezni, és úgy rémlik, hogy nem, pedig a nászúton voltak napfényes jelenetek. Vagy ennyire nem figyeltem volna? :oops:


Jól emlékszel, tényleg nem csillognak sehol. Én is külön figyeltem, mikor másodjára mentem el megnézni, és valóban, a nászúton a vízesésnél süt a nap, de Edward nem csillog. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2011 december 04 (vasárnap), 20:57 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Látta már valaki a Breaking Dawnt közületek? :) Ha igen, volna egy kérdésem hozzátok, a többiek pedig vigyázzanak, mert a kérdésem talán spoileres!



Szóval azon gondolkodtam, hogy rosszul emlékszem, vagy ebben a részben nem csillámlottak a vámpírok? Próbáltam visszaemlékezni, és úgy rémlik, hogy nem, pedig a nászúton voltak napfényes jelenetek. Vagy ennyire nem figyeltem volna? :oops:

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A filmek
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 21 (vasárnap), 19:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 12 (péntek), 13:16
Hozzászólások: 28
Sziasztok!
Nem igazán tudom, hogy itt jó lesz-e,mert nem film, csak kép, de most olvastam: van/lesz Twilight menyasszonyi ruha :-D
http://kep.index.hu/1/0/231/2310/23105/2310510_ba8863039d317eb5de824a923ae84b51_wm.jpg

Itt a cikk is:
http://divany.hu/trend-rovidhir/2011/08/21/osztol_kaphato_a_twilight_menyasszonyi_ruha/

_________________
Húzd ki magad, mosolyogj, hadd törjék csak a fejüket, hogy mitől van olyan jó kedved.
Dan Brown


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 13 (hétfő), 23:27 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Limonádéstand mögött
Egyetlen kedvenc jelentem. De az nagyon. <3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 02 (kedd), 19:17 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 02 (kedd), 19:12
Hozzászólások: 4
Szerintem ennek a 3D-nek a sok nem igazán látványelemekre épült filmnél semmi értelme sincs, maximum az, hogy sokkal drágább lesz tőle a mozijegy. Egyébként nekem pl, aki szemüveges vagyok, eléggé gáz szemüvegre szemüveget venni, és egy idő után rosszul is leszek tőle.

_________________
"Mindig emlékezz arra, hogy a szép szavak nem mindig igazak, s az igaz szavak nem mindig szépek."
Jókai Mór


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 23 (szombat), 23:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 12 (kedd), 18:43
Hozzászólások: 51
Esme szigetére gondolsz?

Hajjaj. :D

Csak nehogy valami vihogó fangörlökkel teli terembe kerüljek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 23 (szombat), 22:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Limonádéstand mögött
Lamia írta:
Most hogy belegondolok én nem akarom azt a brutál-gore szülést 3dbe nézni, bocs. :shock:


:D

Nem csak a szülés lesz fincsi.
De szerintem ilyeneket amúgy sem mutatnak majd. :]

Amúgy a 3D-nek abszolút semmi értelme.
Pláne nem azokkal a csóri szemüvegekkel, amiket pl. felénk legyártanak.
Más kérdés, hogy külföldön ez bejött, mert van hozzá egy technika.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 23 (szombat), 22:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 12 (kedd), 18:43
Hozzászólások: 51
Na ja..

Most hogy belegondolok én nem akarom azt a brutál-gore szülést 3dbe nézni, bocs. :shock:

Amúgy se értem a nagy háromdé mániát, hagyják meg az Avatar-kaliberű filmeknek. :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 23 (szombat), 22:05 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Limonádéstand mögött
Hű. Ha már forgatókönyv...

Akkor 3D-re kell venni a figurát.
Nem azért mert értelme van és jó, hanem mert az most rémesen menő, és amúgy is több pénzbe kerül, mint a normál (=kaszálnánk vele rendesen).

Na de, ha háromdé, akkor valóban kell az eksön.
A harmadik filmben elég laposra sikeredett.
Mondjuk Alice-ék jól tolták. :)

Ergo valóban rájuk kell alapozni.
Az ő életüket már egy gyerek sem ronthatja el.
[Már elnézést.]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 22 (péntek), 23:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
persze :)) van nekem elég dolgom időpazarlásnak :D na de ez már tényleg az lenne :shock:

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 22 (péntek), 23:12 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemámka írta:
vagy megcsinálják azt hogy Alice-ék hol voltak amikor leléptek ^^


juj, az de jó lenne! *-* kevesebb morcos kristen, több gyönyörű ashley & édespofa jackson... :x Nemámka, induljál forgatókönyvet írni!!! :D :-*

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 22 (péntek), 22:56 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
hát én se :D ha lejön a sallang, mert a tájleírást ugye a szemünk elé tárják, akkor mi lesz, kétszer másfél óráig futkosnak vámpírok és farkasok is, meg vadásznak meg minden, aztán hozzácsapnak még fél órát a végén a nagy háborúról vagy nemtom :D

vagy megcsinálják azt hogy Alice-ék hol voltak amikor leléptek ^^

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 19 (kedd), 17:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 12 (kedd), 18:43
Hozzászólások: 51
:lol:
unikornisfelhő? nem jársz messze, Alec ereje valami ködös izéként működik. XD

de nagyon remélem hogy a végső.. khm "harcot" majd a filmben jobban felturbózzák...
így se nagyon értem, mi fog kitenni két kitudja hány órás filmet..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 18 (hétfő), 22:17 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Limonádéstand mögött
A tökéletes mériszú.

Egyébként én nem babázást akarok látni, hanem végre akciót.
És nem kristályokat, hanem vért.
Ha már vámpírokról beszélünk.


Aztán lehet, hogy csak én vagyok túl agresszor ehhez és nem érzem át a csillogást és unikornisfelhőt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 18 (hétfő), 17:38 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
hát nem tudom, én eddig csak őt láttam megnevezve, mint nessie-t. :) de akkor lehet, hogy előtte jön képbe a digitális kislány dolog :D úú, de megnézném a színészeket babzás közben! remélem, lesznek olyan képek. :D asszem, lassan, talán már a héten kezdenek forgatni.

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 18 (hétfő), 17:11 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
deszéép ^^ hát olyan is lesz, nem? O.o talán ilyen kis snittek hogy Bella minden reggel hát nem felébred, de odamegy Nessie babaágyához és látja hogy minden reggelre kinövi XD és mindennap összedob neki Eddie egy újat :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 20:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
én már láttam. bájos, csak kicsit nagy nessienek. :) én egy kisebb lányt képzeltem el, mondjuk egy olyan 3 éveset... :-S

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 16 (szombat), 19:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 12 (kedd), 18:43
Hozzászólások: 51
ejj unalmamban rákerestem :-D
ő lesz Nessie, Mackenzie Foy:

http://www.breakingdawnmovie.org/stephe ... l1hkopie2/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 02 (csütörtök), 15:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
ja igen azt én se nagyon értettem, hogy miért vannak úgy öltözve mintha visszamentek volna Eddie halálának korába =)) :)) mert hát nem mentek volna vissza, egyszerűen a mai világban lett volna Bella is vámpír :D meg lett is... hát mindegy :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 02 (csütörtök), 15:34 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
azér' vannak a fodrászok, hogy - elrontsák, ami am. szép :D meg hogy - parókát adjanak rá, ne adj'isten, átfessék a haját.

a digitális kifejezés még mindig szebb... :D

am. most nem tom h jutott eszembe, de emlékszel a ööö new moonba, a bejátszásra vámpírbelláról, meg eddiről? nem tüntek valami gyorsnak :D meg úgy voltak felöltözve, min' a nagyszüleim :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 02 (csütörtök), 14:58 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
tényleg szép az a kislány :) de nem úgy volt, hogy az apja haját örökölte? .... igaz, a Harry Potterben is teljesen fordítva voltak a Dursley-család hajszínei O.o
digitális kislány x'DD inkább az anyját kéne :D na jó...
hát igen, a gyönyörűségről van egy kis fogalomzavaruk a sztájlisztoknak (húú ez nagyon magyarosított XDD)

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 20:58 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
annyit nem lehet rontani a színészeken, hogy ne legyenek szépek... de inkább elcsúfitotta őket a smink és a póthaj, mint... :D

egyébként jó vagyok vagy jó vagyok?! ugyanis kerestem és találtam híreket.
1. nessie megcsinálásának hercehurcáját úgy kell szépen kérdezni, hogy "digitális lesz a karakter vagy sem?" :D
2. volt róla szó, h nessie teljesen digitalizált lesz, utána arról h. digitalizás és élőszereplős is, és most állítólag behívtak egy kislányt meghallgatásra. megjegyezném, szép, bűbájos, hasonlít az elképzelésemre, csak kicsit idősnek néz ki a szerepre. :)
3. ööö... nem emlékszem, mi volt a harmadik. :D


egyébként a forrás: http://indeciso.try.hu/ amit én különösen szeretek. :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 17:53 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Nekem a vámpírok már az első filmben sem annyira tetszettek, de mondjuk nem is jöttek be sosem annyira a vámpírok máshol sem xD
Biztos benne lesz az esküvő, mert annyival nem tölthetik be a filmet, hogy csak bámul mindenki egymásra... De ki tudja :D Reméljük, nem rontanak sokat a sminkjükön, de én már nem csodálkoznék semmin... Pl Esmét nem is ismertem fel a harmadikban :shock: :roll:

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 16:46 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
hát...őőő... a haja sztem is borzalmas volt, bár az egész pasin annyit nem rontott, hogy ne csorgattam volna a nyálamat. :D de borzalmas lett a smink és hajuk is. ha a szakemberek így képzelték el a tökéletes külsejű nőket és férfiakat... valami baj van velük. Kellannak is milyen hajat csináltak már?! rányalták a frufruját a homlokára, mint egy kisiskolás fiúnak... -.-"
én az esküvőre leszek kiváncsi. szted belefeccölnek annyi melót, hogy tényleg annyira tökéletes legyen, mint amennyire Alice karakterétől elvárható? vagy csak túlsuhannak rajta? hm... azért annyi dolog nem történik a történetben, hogy két filmet is megtöltsenek a buli nélkül. :D remélem. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 16:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Ha nem lesz külön Jake szemszöge, akkor így jártam :D Van ilyen :) De az is jó lenne, ha olyasmi lenne, mint a többiek története, csak ne sokat nyáladdzon Bella után :D Nekem Jasper története tetszett nagyon, nem értem, mi baja volt egy-két embernek a hajával... Nekem tetszett :) :x

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 14:46 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
ha engem kérdezel, nem lesz külön meg a Jake szemszög. hanem folyamatosan viszik a sztorit. nem lesz olyan h. akkor most Jake mondja a monológot Bella helyett, de lehet, lesz valami bejátszás tőle, ahogy Rose és Jazz történetét sem csak elmesélték, hanem meg is filmesítették. hm, én biztos megnézem, Ash és Kellan miatt. :D :x meg am a többi színészt is nagyon szeretem. :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 14:21 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Én is kíváncsi vagyok erre, de még nem tudom, hogy érdemes-e megnéznem a filmet, ha két részletben lesz, mert Edward és Bella nem nagyon érdekel... :lol: Bár biztos valaki meg fog fűzni, hogy menjek már el vele xD
Viszont a Jacob szemszögű rész biztos jó lesz, ha leszámítjuk azt a szörnyű szülést a végén... :roll:

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 14:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
hát... gondolom kell egy kislány mintának, hogy megfigyelhessék az arcát, a mimikáját, meg a mozgását... de nem tudom, hogy tervezik. erre kiváncsi vagyok. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 14:08 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
:g És ha mondjuk összeszednének egy idősebbet és egy fiatalabbat és őket szerkesztenék át géppel? Vagy ez hülyeség? *már megint elméleteket gyárt*

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 14:04 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
hát igen... de nem kölcségesebb és több melót igénylő lenne összeszedni vagy 10 kislányt, akik még hasonlítanak is, meg velük dolgozni... kész ovi lenne. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 13:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Géppel? Jobb lenne, ha "embert" azért nem géppel csinálnának, azt mégsem lehet visszaadni rendesen... Tudom, hogy állandóan változik, de akkor is :)

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 01 (szerda), 11:50 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
*kiscsillag* írta:
lehet, hogy minden szereplőt számítógéppel kéne vászonra vinni...??? :D

erre visszatérve ((szabad magamtól idéznem???)) akkor mi is lesz Nessie-vel? nem vagyok toppon a pletykákat illetően, de volt valami olyasmi, hogy úgy csinálják meg (nem tudok szebb kefejezést), mint a falkát. géppel.
szerintetek?

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 26 (csütörtök), 20:58 
Ja, valamit elszúrtak, nem gyengén. Én nemrég néztem meg - úgy két hete - magyar szinkronnal, de inkább olvasok, mint hogy ezt kelljen hallgatnom. Valami szörnyen lettek megválogatva a magyarhangok. A könyvbe azt írták, Edinek selymes, lágy hangja van. Na a filmben olyan, mintha most lábalt volna ki egy turva tüdőgyusziból. És mikor Bella megszólalt... Na mindegy, most már inkább felirattal nézem.


Vissza a tetejére
  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 248 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség