Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:21

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 92 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 november 30 (szerda), 22:40 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Íme a LáSze negyedik, egyúttal utolsó előtti fejezete. :) No, mi az, meglepődtetek? Lesz még epilógus is, nem kell aggódni, sőt jön a folytatás is, ami egy háromfejezetes (hosszú, érzelemgazdag), karácsonyi ünnepekre finom és bizsergető történet lesz.
Két tűz között
Utána valószínűleg hosszabb időre elhagyom a Merengőt. :/ Igazából már régóta gondolkodom ezen, de nem volt szívem félbe hagyni a LáSze-t, bár tartok attól, nem sok mindenkinek hiányozna. xD Mindenesetre már elhatároztam. :)
Nagy szerepet kapott az életemben az egyetem, és mivel itt van a vizsgaidőszak, két hónapra biztos fel fogok szívódni. Mostanában olvasni sincs sok időm, majd igyekszem bepótolni a lemaradásomat. :)
Szeretném megköszönni Lilyanjudith-nak az ajánlást, nagyon kedves volt tőle, igazán jólesett a gesztusa! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 november 29 (kedd), 20:58 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Életemben nem írtam még ilyen történetet, de az éjszakázás mostanában sok mindent kihoz belőlem. Köztük az őrültséget. Fogadjátok szeretettel Draco szerelmi történetét:
Furcsa páros
Valamint Töviskapura felkerült egy PWP-jellegű, jellycrownos Tom/Harry/Voldemort történet. Fogyasszátok mértékkel és egészséggel! ;) Szigorúan 18+
Vágybilincs

És holnap jön a LáSze folytatása, remélem, van, aki örül neki! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 november 23 (szerda), 20:19 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
LáSze 3. fejezet: Villám és sebhely
A kritikáknak mindig örülök! :)
És ezentúl minden szerdán - a maradék három alkalommal - pontban este hétkor várlak titeket a folytatással!
Valamint úgy tűnik, hogy ez a történet a hatodik fejezettel véget ér, de nem kell csüggedni, hamarosan, lehet, hogy egy kisebb szünet után, de érkezik a folytatása is! (Remélem a legjobbakat!) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 november 19 (szombat), 18:09 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Restellem, hogy csak most jutok el idáig - íme a frissítés:
LSz 2. fejezete - Harry kívánsága
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a biztatását! :)
Hamarosan elküldöm a lektoromnak a 6. - átmeneti - fejezetet. Várhatóan 8-10 fejezetes lesz a történet; mivel rengeteg kérdés érkezett, amire szeretnék választ adni. Valamint tuti meglincselnétek, ha úgy hagynám abba a történetemet, ahogy. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 november 12 (szombat), 17:51 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Feltöltöttem egy új történetet. Ne lepődjetek meg... Snarry!
Nagyon szeretnék még egy-két kritikát kapni. :oops:
Láthatatlan szerelem
Leírás: Nem könnyű szeretni, főleg nem önmagunkat. Harry nem várt látogatást tesz Pitonnál, és reméli, hogy a férfi segít rajta. Piton viszont még soha nem találkozott ilyen különleges esettel, és nem fér a fejébe, hogy a fiú miért választotta a láthatatlanságot.
1. fejezet - Illékony >> KATT


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 október 16 (vasárnap), 19:37 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Száműzetés 3. fejezete már olvasható!
Végre összeszedtük magunkat, és meg sem álltunk tizenhat oldalig...
Reméljük, tetszeni fog, és megleptek minket egy-két kritikával! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 08 (csütörtök), 9:55 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Nem lesz (egy ideig) Tükörszív friss. :-t
Aki szereti, úgyis olvassa, aki nem, nem.

Remélhetőleg a Drarry történet következő részét fel tudjuk még rakni.
Írni fogok, de csakis a saját szórakoztatásomra.
Majd jelentkezem. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 05 (hétfő), 23:12 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Ígéretemhez hűen:Tükörszív - 11. fejezet (Jobban értelek, mint gondolnád)
Valamint köszönöm szépen az ötleteket, végül Essiét választottam. Biztos vagyok benne, hogy lesz még ehhez hasonló nyereményjáték a Tükörszív kapcsán.

Hamarosan:
Száműzetés - A harmadik sokk
Láthatatlan szerelem - 1. fejezet (Illékony)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 04 (vasárnap), 20:33 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Hattyúnász - Vallomások II.
Holnap Tükörszív.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 24 (szerda), 16:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Nem tudom, jár-e még valaki erre - körbekukucskál -, de több hírrel is szolgálhatok:

Az első, hogy sokkal kevesebb időt töltök el Merengőn, mint eddig. Ennek igen egyszerű oka van, nem kell megijedni: drága laptopom hőgutát kapott ebben a nagy melegben, és éppen ezért a szervizben hűsöl és pihen ki engem. Amint visszakapom, teljes gőzzel gépelem be a már papíron elkezdett Hattyúnász második részét. :)
Hihetetlenül köszönöm mindazoknak, akik hosszabb kritikával örvendeztettek meg, ezekből tanulok a legtöbbet, és nagyon jó érzés, ha valamit elindíthattam az olvasókban. Bármi legyen is az.

Valamint úgy döntöttem, hogy felteszem a Tükörszív 11. fejezetét, és most hagyom egy kicsit. Az egész történet vázlata, minden vele kapcsolatos emlékem, ötletem papírom van, így nem kell attól tartani, hogy elveszne bármi is belőle.
Érdekes, nagyon mókás ötleteket kaptam Voldemort hagyatékáról. Akinek van kedve, játszhat még a titkos meglepetésért, bátran írjátok meg a véleményeteket róla! :) Jókat derülök rajtuk, hiszen számomra már kézenfekvő, hogy mi az, és érdekes módon eddig még senki sem gondolt rá.

Ha a Hattyúnász felkerül, új projektbe kezdek. Mivel közben szorgalmasan körmölöm a Malfoy Kihívásra szánt történetemet, igyekszem majd csak előrehaladott állapotában feltenni a fejezeteket, hogy ne kelljen rá sokat várni. Amúgy sem számítok sok olvasóra, vagy kritikaíróra, ugyanis egy nemvárt párosítással érkeznék, ami számomra, a harmadik könyv elolvasása és Kaseijel való szellemes beszélgetések után megfogant bennem. Lehet, hogy más furcsán, ajakbiggyesztve fogja követelni a Tükörszívet, de higgyétek el, ennek ötlete már nagyon kikívánkozik belőlem, noha eleinte úgy terveztem, hogy egy másik, rövidebb Snarryvel fogok érkezni! (Ki tudja, melyik fog végül győzedelmeskedni?)

Száműzetéssel kapcsolatban pozitív hírrel szolgálhatok!
Ív mindent latba vetett, értsétek úgy, hogy elorozta az időnyerő kis szerkentyűt, és hajnalig körmölte a legújabb fejezetet. :) Szép hosszú részt kaptam, most már csak az én gépemnek kell meggyógyulnia, hogy neki tudjak állni! :) Nagyon izgalmasnak ígérkezik, azt meg kell hagyni, én jól mulattam rajta. :D

Nos, hirtelen ennyi lenne! Aki valamire kíváncsi még, bátran írja meg. :) Itt megtalál, még ha lehet, hogy nehézkesen is kapja meg a választ. :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jellycrown 2011 szeptember 04 (vasárnap), 22:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 14 (vasárnap), 20:49 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Nos, íme a következő fejezet Tükörszívből - 10. Egyetlen remény a szeretetre. Nem is tudom, nagyon romantikusra sikerült. (Lehet csókkal vagy kővel megdobálni)
Terveim között eddig összesen hat történet van, amit szépen mind meg szeretnék valósítani. Van köztük 2 Snarry, 2 Drarry és 2 meglepetés párosítás, ami nem sűrű a magyar fandomban. No mert kísérletezni akarok, na! :D
És nemsokára nekiállok a Hattyúnásznak is, és csak utána kezdek bele valamelyik történetbe. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 11 (csütörtök), 22:15 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
És íme, az utolsó fejezet a Maradj!-ból: X. fejezet - Otthon Még egyszer köszönöm mindazoknak, akik megtiszteltek a kritikájukkal, és örömömre szolgálna, ha még utoljára megtennétek! :)


Búg:
Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál! Nagyon jól esett, amikor felnéztem, hogy valaki írt nekem. Remélem, hogy tetszeni fog az utolsó fejezete is. Az pedig különösen az örömömre szolgál, hogy ez az egyik nagy kedvenced. :)
Száműzetéssel hadilábon állunk. Ívnek nagyon nehéz munka mellett írnia, mert kiszámíthatatlan, hogyan dolgozik (egyszer éjszakás, másszor nappalos), szóval nem igazán tudjuk egyelőre, hogy mikor érkezik a friss, de egyáltalán nincs elfelejtve! Számtalanszor átbeszéltük már a jeleneteket. :)

Persze, hogy jó helyre írtad. :) Ha valami érdekel még, bátran írj ide, vagy privát üzenetet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 10 (szerda), 18:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 augusztus 08 (hétfő), 21:57
Hozzászólások: 2
Szia!

Először is imádom az írásaidat ;) - ezt bővebben majd kifejtem a történeteknél, amint lesz rá egy kis időm. De annyit elmondhatok, hogy a Maradj! az egyik nagy kedvencem itt a Merengőn. Imádom! Hiába csak ismételni tudom magam. :mrgreen:
Másodszor pedig érdeklődnék, hogy a Száműzetésnek lesz-e folytatása? Ne érts félre nem siettetni akarlak, csak érdeklődök. Kíváncsi vagyok, mit hozol/hoztok majd ki a sztoriból. :D

A végén még csak annyit, hogy remélem jó helyre írtam a dolgokat, még új vagyok ebben. :oops:

_________________
Ha valakinek nincsenek álmai, nincs többé értelme annak, hogy éljen. Álmodnunk szükséges, még akkor is, ha álmainkban megsejtjük a valóságot.
Ayrton Senna


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 27 (szerda), 20:50 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Feltettem a Tükörszív 9. fejezetét - Hazatérés címmel.
Egy hétig nem lesz frissítés, mert nyaralni megyek! Kicsit pihenek és feltöltődök! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 27 (szerda), 0:05 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Igazán nem lehet ok panaszra. IX. fejezet - Múlt, jelen: Harry
Viszont az utolsó fejezetet csak egy hét múlva hozom, mert elutazok.
És ma még érkezik a Tükörszív is~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 24 (vasárnap), 22:47 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Ígéretemhez hűen feltettem a Maradj! VIII. fejezetét (Madeleine).
Remélem, hogy a többit is hamar tudom hozni! :) Kritikáknak mindig örülök! ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 23 (szombat), 0:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Kicsit nehezebben haladok a Maradj!-gyal, mint gondoltam volna, de úgy tűnik, hogy vasárnap érkezik a folytatás, mivel holnap más elfoglaltságom van. Előre is köszönöm a türelmet!
Tükörszív 9. fejezetét pedig nagyban alakítom, de szépen halad a lektorálása, jövőhéten, elutazásom előtt még felkerülhet, ahogy a többi Maradj! rész is. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 18 (hétfő), 21:03 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Felkerült egy újabb történetem, ami mindössze kétfejezetes lesz: Hattyúnász - Vallomás I.
Erről annyit, hogy teljesen más hangvételű, mint úgy általában a történeteim. Elég sok olyan gondolat van benne, ami már régóta kergetőzött a fejemben. Továbbra is várom a véleményeiteket! :3

Boldogság!
Tükörszív - 9. fejezet lektorálás alatt
És nemsokára jön a Maradj! utolsó három fejezete. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 12 (kedd), 21:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
ó, jó hírek :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 12 (kedd), 20:04 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Nem hétfőn, hanem ma hoztam a fejezetet: VI - Csak érezni elbírálás alatt
Úgy tervezem, ha a héten nem is, de a jövőhéten mindenképpen feltenném a maradék 2 (vagy tördelés miatt) 3 fejezetet. De ha szeretnétek, akkor igyekszek, hogy meglegyek még a héten, hiszen a vázlatos fejezetek luxusa megvan. :)

Készülőben van egy újabb Snarry; Harry és Perselus POV-os; elég explicit történet. Csak gondoltam szólok... ^^"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 07 (csütörtök), 21:32 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Nem bírtam ki, ti sem? :) VI. fejezet - Zsarnokok királyai
A héten valószínűleg már nem fogok több fejezetet feltölteni, csak ha kéritek, hiszen a történet már meg van írva, gyakorlatilag csak átnézésre, lektorálásra szorul. (No, meg néha kiegészítésre)

Kincsesláda - lekerült az oldalról. Sajnálom. Egyelőre nem tudom, hogy lesz-e egyáltalán folytatása, de az biztos, hogy ha meg is írom, máshova fog felkerülni. (Lehet, hogy a leendő külön oldalamra? :D) Meg amúgy sem fog különösebben senkinek se hiányozni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 06 (szerda), 22:22 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Athenodora
Annyit elárulhatok, hogy Piton élete egy mese. Kitaláció. A miniszter gyakorlatilag berendezte az egész életét, hogy szemmel tartsa, és egy ürügy folytán elkapja. Piton sokáig úgy hitte, hogy bármelyik pillanatban érte jöhetnek - csengetési frász? De ez a következő részben jobban ki lesz fejtve, mert egyelőre még én is elég sutának érzem a hirtelen változást, noha már előkészítettem az előző fejezetekben. :)
Mivel eddig egyöntetűen úgy döntöttek, hogy szeretnétek hamarabb olvasni, ezért szerintem (szombat helyett) csütörtökön jön a következő friss. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 06 (szerda), 20:41 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
Jelentem, olvastam :D A vége kicsit - na jó, nagyon - furcsa volt. Nem igazán értettem, de majd ha elolvasom még egyszer, lehet, hogy menni fog.
Én szeretnék egy héten több fejezetet olvasni, de a döntés természetesen rajtad áll :)
Folytatás mikor érkezik?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 06 (szerda), 19:28 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Itt az új fejezet: V. fejezet - Vihar
Remélem, hogy lesznek még, akik szívesen olvassák. Valamint, ha szeretnétek, akkor többi fejezetet is föltenném, nem kellene egy hetet várni - mivel én sem tudok. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 06 (szerda), 14:23 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
Izgaloooom? Ó, mire készüljek? :D Nagy várom már :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 04 (hétfő), 22:31 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Athenodora:
Nagyon szépen köszönöm! Igazán örülök, hogy tetszett az utóbbi fejezetet; igyekszem, hogy Piton érzései nyilvánvalóbbak legyenek, noha érdekes, én néha már túl soknak is találom, amit felfedek belőle. ;) Szerdán érkezik a folytatás, remélem, hogy kis izgalom majd tetszeni fog a végén. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 július 01 (péntek), 7:11 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
Imádtam. Ez a történeted az aktuális kedvencem. Nagyon szuper lett, Harry érzései a kedvenceim. S bár Piton makacs, azért benne is látni valamit. Gratulálni tudok hozzá, csak így tovább. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 június 30 (csütörtök), 5:07 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Minden kedves Maradj! rajongónak: IV. fejezet - Talán

Proust: Nos, mivel érettségi miatt mondhatni tétel volt, eleve megszerettem, és azt a bizonyos madeleine süteményes részletet is olvastam, ami nagyrészt inspirált, hogy leírjam a gondolataimat. A bergsoni időelmélet, az emlékezés pontos, tudatos lehetetlensége, vagy éppen az átmentett idő elgondolkodtatott, és a maga módján írtam rá egy kevésbé mélyebb, de lényegében valamelyest ezt feldolgozó történetet. (Hogy mennyire sikerül... hát... éppen ez az. :D)
Viszont ami ennél lényegesebb! MOSTANTÓL minden szerdán fog érkezni a friss! Hiszen, mint említettem a történet készen van, többnyire csak kiegészítésre és lektorálásra szorul. ;)
Ha van egy kis időtök, akkor írjátok le véleményeteket. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 június 21 (kedd), 13:47 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Ha nem is Maradj!, amit már régóta ígértem, elhoztuk Ívvel a Száműzetés folytatását.
Annyira nem voltam megelégedve a Maradj!-gyal, hogy már nem tudom, hanyadszorra alakítom át az elejét, de már nemsokára... :) a héten szeretnék belőle frissíteni. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 június 10 (péntek), 22:09 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Arsin:
Először is: köszönöm, hogy írtál! Nagyon jólesik, hogy tetszik a Maradj! - igyekszem most minden erőmmel kiküszöbölni a hibákat, így az utómunkálatok még egy hétbe bele fognak telni, de nagyon szeretném jövőhét szombatra hozni a negyedik fejezetet. :) [És akkor már folyamatosan négy héten keresztül, állandóan lenne belőle friss - magam sem hiszem el :D]

Minden véleményt nagy becsben tartok; nekem hihetetlenül fontosak, mert ezekből tudom, hogy miben kell még fejlődnöm. Szóval minden kritikaírómra emlékszem, így rád is. ;)
Igen, azt pedig elfelejtettem mondani, hogy van három Snarry ötletem, és útközben jutott eszembe egy Piton/Draco történet - ami szokatlan, de nem áll távol tőlem. :D
A Severituson még nagyon gondolok: mindig is szerettem volna egy non-magic/nyomozós/apa-fiús kapcsolatépítős történetet. :) Dramione pedig csak egy lángolás, nem biztos, hogy megvalósul.
Még úgy is tetszene, hogy komor Drarry?
A szavazáson pedig a leeendő címek és kategóriák alapján lehet majd dönteni, de ez majd csak akkor, ha már a Maradj! teljesen fenn lesz. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 június 10 (péntek), 9:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 09 (csütörtök), 21:14
Hozzászólások: 1
Hali!

Igaz ismeretlenül, de gondoltam beköszönök és közlöm veled, hogy én nagyon várom mindkét történetedet. Igaz a Tükörszívnek a legutóbbi néhány frissét még nem olvastam, de ha javítgatod, akkor úgy is elölről kezdem. Na majd ott véleményezek. :)
A Maradj! pedig eddig teljesen a rabjává tett. *_*

Hát engem így első körben a Drarry érdekelne :oops: (hiába, a slash mánia ;;))

Jó írogatást, várom őket nagyon! ^^
Puccancs


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 június 09 (csütörtök), 11:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Hosszabb szünet után örömmel jelenthetem be, hogy újabb fejezetek várhatók Tükörszív és Maradj! című történeteimből. Mivel a Maradj! már teljesen kész (összesen 7+1 fejezetes), és a Tükörszívből jelenleg már a 12. fejezetet írom, elképzelhető, hogy már jövőhéten, vagy két hét múlva fel is rakhatom őket. A Maradj!-ot még lektorálom, és folyamatosan kiegészítem, ott ahol kell, hogy minden logikai bukfencet kiküszöböljek. :)
Aki pedig a Száműzetés, Ívvel írt közös történetünkre kíváncsi: a folytatása úton van, még ha jóval lassabban is halad az írása. Igyekszünk, hogy minél hamarabb felkerülhessen. :D
Valamint úgy döntöttem, hogy a Kincsesláda történetemet egyelőre nem folytatom - ennek több oka is van. Ugyanakkor nagyon kedves nekem a történet, majd meglátjátok, hogy miért.

Ezenkívül fontos: a Tükörszív fejezeteit folyamatosan lektorálom, de még mindig nem tartom elég jónak őket (biztos vagyok benne, hogy még számtalanszor át fogom olvasni őket -.-"). A harmadik fejezet tartalmilag és megjegyzések tekintetében is folyamatosan frissül. Minek után megfogadom Kasei tanácsát, leírom nektek, hogy honnan merítettem a kapcsolat mibenlétét. :)
NYÁRON indítanék szavazást! Számtalan történetalapom van, és nem tudom eldönteni, hogy melyikkel kezdjek. Van köztük egy árválkodó Drarry is - ha valaki szeretne ilyen párosítású ficet olvasni, akkor nyugodtan jelezze.
Továbbá folyamatosan csábulok: elképzelhető, hogy egy rövidebb Severitus vagy Dramione történetet is fogok írni. Eddig csak halványan fogalmazódik bennem az elképzelés, még semmit sem ígérhetek. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 május 08 (vasárnap), 18:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Avina hihetetlen gyors munkájának köszönhetően már feltöltöttem a Tükörszív 8. fejezetét
fent


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 május 02 (hétfő), 20:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Smaragd írta:
Szia,
jó tanulást kívánok, és ha mást nem a szabadidődben sok ötletet, amit az érettségi után megvalósíthatsz :)


Köszönöm, igazán jólesik, hogy gondolsz rám. :oops: Annyit elárulhatok, hogy mivel mostanában volt kedvem írni, a Maradj! és a Tükörszív történetemet is folytattam. Az utóbbit még talán a héten el tudom küldeni a lektoromnak, az előbbinek a frissítése viszont még egy kicsit várat magára, de abból is lesz hamarosan új fejezet. :)
FONTOS!
Elkezdtem, visszafele haladva, lektorálni a Tükörszívet. Rengeteg munka van vele, de egyáltalán nem bánom. A mai nap, mivel nem bírtam magammal, átnéztem a 6. fejezetet, de még úgy érzem, hogy van még mit rajta alakítanom. Szóval továbbra is elképzelhető az állandó stilisztikai frissítése. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 18 (hétfő), 23:31 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 20 (csütörtök), 23:11
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: A gép előtt
Szia,
jó tanulást kívánok, és ha mást nem a szabadidődben sok ötletet, amit az érettségi után megvalósíthatsz :)

_________________
http://smaragdvilag.ucoz.com/
A hibáinkból tanulunk, a kudarcainktól felnövünk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 17 (vasárnap), 15:48 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Maradj! 3. fejezete felkerült. :) (Igaz, már tegnap, de én is csak ma tudtam megnézni. ^^")
Ideiglenes szünet pedig május közepééig tart. Ennek igen egyszerű oka van. Az érettségi vizsgaidőszakom addig tart. Addig csak fórum látogató leszek.
A történetek folytatásáról csak annyit, hogy valószínűleg egy újabb kinccsel (Kincsesláda) fogok érkezni, mert a többi történet egyelőre még kiforratlan. O-o Át kell gondolnom őket.
Köszönöm a megértést! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 15 (péntek), 17:05 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Maradj! friss lektorálás miatt elhalasztva.

Továbbá az előző, törölt hozzászólásomban írtam, hogy ideiglenes szünetet tartok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 09 (szombat), 17:38 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Friss - Maradj! (Levelek Lilytől)
Már a fejemben van a következő fejezet történése is. ;) Csak ki tudja, mikor állok neki. ^^"

Smaragd: Ne haragudj, de most tényleg nem tudom kivitelezni. Egyszerűen elment a kedvem, de remélem, hogy májusban majd visszajön, és gőzerővel tudom majd írni, ha vége lesz az írásbelinek. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 09 (szombat), 0:33 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 20 (csütörtök), 23:11
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: A gép előtt
Szia,
sajnálattal olvasom a további terveidet, és remélem ha más nem az érettségi után mindenképpen folytatod.

_________________
http://smaragdvilag.ucoz.com/
A hibáinkból tanulunk, a kudarcainktól felnövünk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 08 (péntek), 22:39 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Kicsit átgondoltam, mely történetekkel foglalkozzak, és úgy döntöttem, hogy a Tükörszívet szüneteltetem. Bár a történet vázlata gyakorlatilag készen van, sőt a fejemben már ki tudja hanyadszorra lejátszódtak a képek, amiket elképzeltem, nagyon sok idő őket úgy kivitelezni, hogy azzal elégedett legyek. :/

Szóval úgy döntöttem, hogy addig csak a Maradj! című történetemet folytatom. Valószínűleg tudom tartani a heti frissítést, igaz, az érettségi miatt biztos vagyok benne, hogy ezt is szüneteltetni fogom. Szóval, holnapi frisst lehet belőle várni. :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jellycrown 2011 április 09 (szombat), 17:39-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 05 (kedd), 18:32 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Tükörszív - 7. fejezet - feltöltve :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: jellycrown írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 05 (kedd), 17:37 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Sziasztok! :)

Mivel van pár érdeklődő, gondoltam, nyitok egy ficblogot, hogy jobban lehessen követni a fejezetek frissítését. Továbbá itt lehet tőlem kérdezni, ötletelni, kritikát is írni (nem harapok :)), nyaggatni a frissítésért (igazán rám fér)!
Voltak, akik kérdezték, hogy hány fejezetesre tervezek bizonyos történeteket. Íme a szerény lista. :)

Harry Potter fandom:

Snarry
Befejezett:
¤ Hattyúnász [2/2]
¤ Láthatatlan szerelem [6/6]
¤ Maradj! [10/10]
¤ Fagyöngyös szép estét! [1/1]

Hiatus:
¤ Tükörszív [11/?]

Tervezett:
¤ Snarry + Neville [cím még bizonytalan] [3/1,5]

Drarry
Hiatus:
¤ Száműzetés - avagy túlélni egy kirándulást [3/?]

Egyéb
Befejezett:
¤ Furcsa páros [1/1]


Kihívás:
Befejezett:

¤ HWSC: Altatódal [3/3]
¤ Malfoy kihívás: Füst, út, Léthé [4/4]
¤ MRO: Együtt [1/1]
Néma harangok [1/1]

A második leggyakoribb kérdés, hogy mikor van frissítés. Ez, mivel tanulok és dolgozok, elég változó. Bár szabadidőm nagy részét írással töltöm, nem tudok renderesen új fejezeteket feltölteni. Általában a Tükörszívet két-, háromhetente szoktam, nagy ritkán havonta, a többi történet esetén pedig ahogy esik, úgy puffan, magyarán ahogy kedvem van írni. :) Mivel azonban a Maradj! című történetemre és a közösen írt Száműzetés... mesénkre elég sok az érdeklődő, valószínűleg azokat fogom jobban frissíteni. :)
Elöljáróban ennyit szerettem volna.

Mivel rengeteg ötlet gomolyog a fejemben, valószínű, hogy nyáron szavazást bocsátok ki az ötleteimből, melyiket szeretnétek hamarabb olvasni, persze, ha csak lesz rá érdeklődő. :)


A hozzászólást 14 alkalommal szerkesztették, utoljára jellycrown 2012 május 20 (vasárnap), 19:58-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 92 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség