Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 8:41

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 22 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: N_Victoria: Kérdezz-felelek
HozzászólásElküldve: 2013 november 03 (vasárnap), 16:31 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right

Halihó!

Jóságos ég, mennyire régen jártam erre! :)

Az új bejegyzés apropója: a Hajnalhozó már a sokadik átírását éli meg (most jó lesz, én érzem! :D), és folytatom a Szeress, ha mersz-et, mert többen érdeklődtetek felőle.

A Hajnalhozó legújabb változatának első fejezete hamarosan kész - két szemszögű lesz és jó néhány újdonságot tartalmaz. (Ha valaki olvasta az előzőt, és esetleg érdekelné az új változat, még mielőtt felkerülne, akkor küldjön üzit, szívesen átdobom a még nem véglegesített verziót :) )

A Szeress, ha mersz 4. fejezete félig kész (egyébiránt a Napóleon címet viseli), ez remélhetőleg hamarosan érkezik. Volt olyan kérdés, hogy esetleg a Tökéletes kémia ihlette-e? Nem, akkor még nem olvastam a könyvet, bár azóta beszereztem ;) Ennek a sztorinak (mármint, a Szeress, ha mersznek) a különlegessége, hogy Aiden valóban létezik. Bár nyilván nem így hívják, és egy csomó egyéb dolog is másként történt a valóságban, de az "úriember" létezik, és egyik-másik mondata szó szerint elhangzott ;)

Néhány, a kritikákra adandó válasszal még adós vagyok, igyekszem pótolni, bár már olyan régiek, hogy kétlem, hogy az írójuknak eszébe jut ránézni :(

Egyelőre ennyi, bízom benne, hogy hamarosan már az új fejezet felkerüléséről számolhatok be :D

Üdv:

Vick

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: N_Victoria: Kérdezz-felelek
HozzászólásElküldve: 2012 május 28 (hétfő), 10:20 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Szokás szerint késve ( :-( ), de töretlen lelkesedéssel meghoztam a hatodik fejezet második felét, és nagyon-nagyon-nagyon hálás lennék, ha leírnátok, mit gondoltok róla. Ez most tényleg fontos lenne, mert sok mindent megalapoz ez a fejezet, és a létező legtökéletesebbnek kell lennie.
Előre is köszönöm azoknak, akik megszánnak egy-egy kritikával :)

És köszönöm mindenkinek, aki egyáltalán elolvassa :)

A varázslás átcsúszik a következő fejezetbe, amiben lesz még Vén Har, Aiylan, és új szereplők. Vidám, eseménydús fejezetre lehet számítani ;)
A címe: Csak ne énekelj...

Ha jut rá időm, igyekszem frissíteni a történet blogját is, majd szólok, ha van újdonság :)

Üdv:

Vick

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: N_Victoria: Kérdezz-felelek
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 20:48 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

No kérem, helyzet a következő: megérkezett a hatodik fejezet első fele :) A második a hét vége felé várható - muszáj volt kettébontanom, mert elég hosszú, nehéz lesz megemészteni :)
Véleményeknek örülnék, bár tudom, sokat késtem - huh, bele sem merek gondolni, milyen sokat -, azért még reménykedek :)

Üdv:

Vick

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: N_Victoria: Kérdezz-felelek
HozzászólásElküldve: 2011 december 04 (vasárnap), 20:52 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Alakul a folytatás :) A neheze megvan, már csak azon kell törnöm a fejem, hogyan adagoljam az információkat. Nem szeretném, ha halálra unnátok magatokat a "történelem és földrajz óra" alatt, másrészről viszont muszáj kicsit bevezetnem Titeket ennek a világnak a szabályaiba, és megismertetni veletek a teret, amiben mozgunk, mert hamarosan felpörögnek az események, és akkor szükségetek lesz ezekre az ismeretekre :)

Ha vannak ötletek, miről szeretnétek többet, miről kevesebbet tudni, nagyon szívesen veszem.

Időpontot nem mondanék, tényleg közel járok a befejezéséhez, remélhetőleg a következő fejezettel gyorsabban haladok majd. Annak még nincs meg a címe, viszont ami biztos, hogy abban Val és Sam elhagyják Moira birtokát, felfedezik Aiylant, és felbukkannak Val mágus rokonai is.

Üdv:

Vick

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: N_Victoria: Kérdezz-felelek
HozzászólásElküldve: 2011 november 27 (vasárnap), 21:12 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Már a múlt hétre ígértem, és még mindig csúszik :( Úgy sajnálom! Mindenesetre lassan, de biztosan készül a fejezet, nagyon igyekszem, hogy mielőbb érkezzen, ígérni már nem merek :(


Szerk.: Addig is, a történethez tartozó blogon találtok néhány újdonságot, kukkantsatok be, ha érdekel :)

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: N_Victoria: Kérdezz-felelek
HozzászólásElküldve: 2011 november 18 (péntek), 19:03 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Halihó!

Hajnalhozó hatodik fejezet készülőben, kicsit beleköptek a levesembe a munkahelyen, de sebaj, rajta vagyok az ügyön :) A hétvégén egészen biztosan érkezik a folytatás.
Emlékeztetőül: A címe Tanulj ember, mágus lesz belőled! és lesz rengeteg új infó a szigetről, a mágusok történelméről, és végre láthatjátok Valt varázsolni :) Ja, és persze Sam visszatér ;)

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: N_Victoria: Kérdezz-felelek
HozzászólásElküldve: 2011 november 13 (vasárnap), 10:07 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Hajnalhozó ötödik fejezet feltöltve :) Még korábban, mint terveztem. Úgy tűnik, most rohamtempóban haladok :oops: A következő fejezet címe: Tanulj ember, mágus lesz belőled!

Kellemes olvasgatást!

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: N_Victoria: Kérdezz-felelek
HozzászólásElküldve: 2011 november 12 (szombat), 22:40 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Halihó!

Megint itt :) Most a régi-új történetem, a Hajnalhozó miatt. Jelenleg az ötödik fejezet következik, már készen van, valószínűleg holnap estére várható. A címe: Hazudj, ha mersz
A tervek szerint gyakrabban fogok benézni ide, úgyhogy nyugodtan tessék jelezni, ha várjátok már a folytatást, és akkor hozom mielőbb. Illetve nyugodtan tessék reklamálni, ha kések, az mindig ösztönzőleg hat rám :P
Szép estét mindenkinek!

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: N_Victoria: Kérdezz-felelek
HozzászólásElküldve: 2011 július 31 (vasárnap), 19:48 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Még mindig ritkábban járok erre, mint szeretnék, és még mindig többet magyarázkodom, mint amennyit ideális :)
A lényeg, hogy arra kérnélek benneteket, segítsetek felállítani egy sorrendet, melyik történetet kedvelitek leginkább, melyiknek a befejezésébe fektessem a legtöbb energiát, hogy aztán sorra jöhessen a többi is. Most annyi az ötlet, hogy a bőség zavarától szenvedek (olyanon is dolgozom, ami egyelőre sehol sem elérhető), és mindegyikkel foglalkozom egy kicsit, de így egyik sem halad előre eleget.
Hogy megkönnyítsem a helyzetet, kitettem szavazásban is, így hozzászólást sem muszáj írni (bár örülnék neki :) ).
Jelenleg így állunk:
- ...és a show-nak mennie kell tovább! - A tizenegyedik fejezet következik, ami a Szövetségesek II. címet viseli. Várhatóan több Fabi lesz benne, Adeline részt vesz az első dráma tagozatos gyűlésen, illetve az első francia korrepetáláson Markkal.
- Első viszontlátásra - A második fejezet következik, ami a roppantul ötletes 2. nap címet viseli :) Kiderül belőle, hogy Lucy elment-e a találkára, visszakapja-e a könyvét, Chad pedig kap-e egy sanszot...
- Nincs mese - A harmadik fejezet következik, a címe: Mai leltár: egy majdnem csók és egy majdnem késelés. Jay visszaszerzi a könyvet a tolvajtól, aki roppant rejtélyes, eléggé kemény játékos, és nem mellesleg lány - bizony, bemutatkozik a történet női főhőse.

Előre is köszönöm mindenkinek, aki segít abban, hogy kidolgozzak egy használható rendszert a gyakoribb frisselésre, és a történetek mielőbbi befejezésére :)
Szép vasárnap estét Nektek!

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: N_Victoria: Kérdezz-felelek
HozzászólásElküldve: 2011 április 12 (kedd), 5:19 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
A Nincs mese második fejezete felkerült, a következő 2011.04.18-án várható, a címe:
Mai leltár: egy majdnem csók és majdnem késelés...

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: N_Victoria: Kérdezz-felelek
HozzászólásElküldve: 2011 április 10 (vasárnap), 17:46 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok :)

Helyzetjelentés:
A Nincs mese második fejezetének több, mint a fele készen van, vagy ma fejezem be, vagy holnap délután, majd meglátjuk - hétfőre ígértem, úgyhogy minden tőlem telhetőt megteszek, hogy holnap este már olvashassa, akit érdekel :D
A harmadik fejezet címe is megvan már:
3. fejezet - Mai leltár:egy majdnem csók és egy majdnem késelés

Na, megyek vissza dolgozni, hogy időben elkészüljek ;)

_________________
Akármiből teremtettek is lelkeink, az övé és az enyém ugyanabból van. /Emily Brontë/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 április 02 (szombat), 22:32 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Úgy alakult, hogy a következő Adeline-es feji még várat magára. Tudom, hogy hová akarok eljutni, és mi mindennek kell még történnie, de most úgy érzem, kicsit szétcsúszott a sztori, ezért átgondolom a következő fejezetek pontos tartalmát, és gyártok hozzá néhány vázlatot.

De közben sem tétlenkedek: belekezdtem egy új történetbe (szintén PD-s, egy kis fantasy-vonallal), aminek mindjárt kész az első fejezete. Ehhez már vázlatom illetve jegyzeteim is vannak, jól felépített, úgyhogy reményeim szerint kevesebb gond lesz vele, és minden hétfőn tudok frissíteni. Most hogy a túlóra is kevesebb, bízom benne, hogy nem lesz gond.
Kóstolónak íme a fülszöveg:

Jay Edwards a szerencse fia - egészen addig, míg egy váratlan esemény ki nem húzza a lába alól a talajt. Hogy mentse a menthetőt, kénytelen lesz a lehető legjobb tanulmányi eredményt produkálni, amihez valahogyan meg kell úsznia a bukást irodalomból... Végső elkeseredésében egy teljes délutánra a könyvtárba száműzi magát, ahol használható anyagok után kutat, hogy legyen mivel lenyűgöznie szőrösszívű tanárát. Ekkor bukkan rá "A könyvre", aminek egyelőre minden oldala üres, és csak arra vár, hogy ő megtöltse a gondolataival. Persze a baj csőstül jön, úgyhogy miután magához veszi a könyvet, felbukkan egy bosszantó fruska, Kara, aki felvilágosítja róla, milyen sorscsapást vett a nyakába. Jobb híján együtt vágnak bele, hogy megírják a nagy sztorit, ami helyes vágányra tereli a kisiklott életeket, csakhogy a szálak néhány oldal után még kuszábbak lesznek, mint valaha... Nincs mese - ahhoz, hogy minden a helyére kerüljön, pontot kell tenni a történet végére.

A sztori címe Nincs mese lesz, így fogjátok megtalálni, ha esetleg érdekelne benneteket ;)

Mindenkinek szép estét, és jó pihit vasárnapra! :)

Szerk.: Kész a Nincs mese első fejezete, mindjárt feltöltöm, aztán meglátjuk, felengedik-e :)
Következő fejezet 2011.04.11-én várható, a címe: Itt a piros, hol a piros


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 20 (vasárnap), 13:19 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

No, a helyzet a következő: úgy volt, hogy az ...és a show-nak mennie kell tovább folytatásában egy blogbejegyzés következik, de arra jutottam, hogy azt későbbre halasztom, most inkább picit felpörgetem az eseményeket, aztán majd ezek összefoglalásaként hozok egy hosszabb bejegyzést.
A tizedik fejezet címe Szövetségek lesz, és a történet valamennyi fontosabb szála kirajzolódik majd benne: Adeline terve a drámacsoporttal, az álláskereséssel és a kettős játszma a fiúkkal, ami mind azt szolgálja, hogy elaltassa az anyja és a nagyszülei gyanakvását, Mark és Fabi ellentéte (ez több más szereplőhöz is kapcsolódik, de ez egyelőre titok :)) ) és Adeline jellemfejlődése.
Nem mondok időpontot, hogy mikorra hozom a frisst, mert ha előre beharangozom, általában nem sikerül tartanom a határidőt, mindenesetre igyekszem, főleg hálából a kommentelőknek, akik kedvet csináltak a mielőbbi folytatáshoz :)

Szép napot mindenkinek :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 27 (vasárnap), 20:53 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Nem magyarázkodom, azzal már úgyis tele van a padlás, úgyhogy csak azért jöttem, hogy jelezzem, az ...és a show-nak mennie kell tovább! következő fejezete félig készen van, ma még dolgozgatok rajta, és remélem, hogy a jövő hét elején már hozhatom is.
Az utána következőről úgy tervezem, egy hosszú naplóbejegyzés lesz, az egyik legkendőzetlenebb vallomás, ami elhangzik Adeline-től a történet folyamán, ötletek már vannak rá, remélem, sikerül megvalósítani.

További szép estét mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Visszatérés :)
HozzászólásElküldve: 2011 február 06 (vasárnap), 22:04 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Hűha... szörnyű régen jártam erre. Szánom-bánom és ezután igyekszem jobban összekapni magam, becsszó!

Először is: szeretném jelezni, hogy a korábban And the show must go on... címen megtalálható sztorit most ...és a show-nak mennie kell tovább!-ként olvashatjátok a Merin.

Másodszor: egyelőre úgy néz ki, hogy hétvégenként lesz friss, vagy szombaton vagy vasárnap lehet számítani rá (attól függ, melyik napon túlórázom, mert az ugye kiesik).

Harmadszor: néhány szóban vázolnám, hol is tartunk most. A nyolcadik fejezet került fel Merire, tehát a kilencediken dolgozom jelenleg, ami a Nyisd ki a szemed! címet viseli. Mostanra már tényleg felvezettem az eseményeket, színre lépett mindenki, aki a későbbiekben fontos lesz, szóval igazán nincs más hátra, mint előre :) Adeline nekilát, hogy még jobban összekuszálja az amúgy is eléggé bonyolult szálakat, így lesz itt kérem minden, ami csak a csövön kifér: szerelem, barátság, árulás, dráma, könnyek, káröröm, humor, alkoholizmus, megvalósult és összetört álmok, meg sok-sok piszkos kis titok.

Remélem, lesztek néhányan, akik benéztek és esetleg véleményeztek, vagy állást foglaltok a kialakult helyzetekről (Adeline viselkedéséről, a srácokról, a suliról vagy bármiről, amit említésre méltónak találtok).

Várhatóan a jövő héten jelentkezem, és további szép estét Nektek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Új infó
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 20:20 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Halihó!

Meghoztam a következő fejezetet, ami végül is nem az lett, mint aminek eredetileg terveztem :)
Szóval, új szereplők a következőben, ebben még ismerkedünk egy picit a már bemutatott "hőseinkkel", fokozzuk a feszültséget, aztán jöhet a bonyodalom :)
Még mindig reménykedem benne, hogy lesz néhány visszatérő olvasó, aki megkedveli a történetet, és hagy pár biztató szót, mert azokat olvasva mindig könnyebben megy az írás :)
Köszi mindenkinek, aki bekukkant hozzám és sok puszi Nektek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 19:04 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Rájöttem, hogy ezen a fronton is trehány voltam, szóval ideje lenne pár szót pötyögnöm a folytatásról.
Szóval, már dolgozom a negyedik fejezeten, innentől kezdenek majd bonyolódni az események, még két fontosabb szereplő be fog lépni ebben a fejiben, aztán belecsapunk a lecsóba :lol:
Tehát úgy számolom, hogy hétfőre várható a friss, remélem lesznek néhányan, akik örömmel olvassák majd :)
Előre is köszönöm mindenkinek, aki időt szakít rá, sok puszi nektek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Infók
HozzászólásElküldve: 2010 június 09 (szerda), 12:20 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

A harmadik fejezet adminkézen, remélem, hogy nem lesz vele gond, és felkerülhet hamarosan :)
Úgy tervezem, hogy amíg tart a Nap fia, Hold lánya, addig ebből heti egyszer várható friss, utána viszont hetente kétszer hozok új fejezetet.
A történet blogjára felkerült egy-két kép - csak a főbb szereplőkről, de ha valakit érdekel, hogyan képzeltem őket, akkor az lesse meg :P
Egyelőre azt hiszem ennyi :wink:
Ó, igen! Még annyit szerettem volna kérni az erre tévedőktől, akik esetleg el is olvassák a történetet, hogy legyenek kedvesek hagyni egy-két sort, csak hogy tudjam, jó irányba tapogatózok-e, tetszik-e a sztori.
Nyugodtan lehet szidni, aki nem szimpatikus, vagy megjegyezni ami éppen tetszett, hiszen így tudok olyan történetet összehozni, amit a lehető legtöbbetek számára öröm olvasni :-D
Előre is köszönöm a segítségeteke! Sok puszi mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Új feji, blog
HozzászólásElküldve: 2010 június 02 (szerda), 22:30 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Kedves Olvasók!

Hazaérkeztem, így ma már fel is töltöttem az új fejit, már adminkézen van, reméljük a legjobbakat :lol:
Ééés, ennek a történetnek is készült egy saját blog, ugyanúgy, mint az NFHL-nek, itt elérhető, ha esetleg valaki benézne:
http://www.andtheshowmustgoon-adeline.blogspot.com/

Bízom benne, hogy lesznek néhányan, akik ezt a történetet is megszeretik majd, előre is hálás vagyok mindenkinek, aki szán rá egy kis időt, hogy beleolvasson!
Sok puszi nektek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: 2. fejezet
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 4:37 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Nos, az And the show must go on... második fejezetét tegnapra terveztem, de sajnos nem készült el, holnap hajnalban pedig utazom, így nem tudom, hogy végzek-e vele, mielőtt elmegyek.
Ha igen, akkor még ma este felkerül a folytatás, ha nem, akkor sajnos csak a jövő héten.
Remélem ez nem tántorítja el a néhány kedves érdeklődőt, akinek tetszett az első fejezet :)
Puszi nektek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: 1. fejezet
HozzászólásElküldve: 2010 május 22 (szombat), 16:48 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Bár nem érkezett hozzászólás, és az NFHL utánra tartogattam ezt a történetet, ennek ellenére jelentem: az első fejezet olvasható a merin.
Próbaképpen feltöltöttem, és remélem, hogy beleolvastok még néhányan és elnyeri a tetszéseteket :wink:
Ha bármi kérdés-kérés felmerülne (nem szokott, de azért mindig felajánlom :lol: ), akkor nyugodtan írjatok üzit, vagy jelezzétek hozzászólásban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: N_Victoria: Kérdezz-felelek
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 12:47 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Úgy döntöttem, nyitok egy új ficblogot az egyéb történeteknek (az NFHL-hez tartozó infók továbbra is a történet külön ficblogján lesznek olvashatók), és remélem, hogy néhányan benéztek majd ide, hogy segítsétek a munkámat.
Ugyanis új történeten dolgozom, amit akkor szándékozom majd feltölteni, ha az NFHL-nek vége, és kíváncsi vagyok a véleményekre, kit érdekelne, kit nem, illetve tényleg várjak-e vele, míg a Nap fia, Hold lánya befejeződik, vagy jöhet előbb is?

A történetről:

Saját sztori lesz, semmi természetfeletti - se farkasok, se vámpírok - viszont remélem attól még izgalmasnak fogjátok találni.
A főhősnő Adeline Blanchard, aki Párizsban él, míg az édesanyja hirtelen döntése szét nem szakítja a családot - a soha nem alvó városban találja magát, barátok nélkül, magányosan, és ráadásul a nyelv tanulásával is meggyűlik a baja. Kemény küzdelembe kezd, hogy új életet építhessen magának: új célokkal, új barátságokkal és új szerelemmel...

Cím: And the show must go on...

Egy kis részlet:

„Csak álltam vele szemben, teljesen lefagyva, és fogalmam sem volt, mit felelhetnénk a vádjaira.
Azon kevesek közé tartozott ezen az utálatos helyen, akik nagyon is jól ismertek, úgyhogy nem értettem az egész cirkuszt, ő pedig – erősen úgy tűnt – nem akarta megmagyarázni.
Mikor rájött, hogy nem fogok mentegetőzni, az arca dühös fintorba torzult, aztán szó nélkül megfordult, a fejére lökte a csuklyáját, és zsebre vágott kézzel az ajtó felé indult.
Tudtam, hogy ha hagyom kisétálni az ajtón, azzal az életemből is kisétál… Kapkodva rángattam fel a pulóver ujját, hogy kiszabadítsam a karórámat.
Tíz perc van hátra a kezdésig… ráadásul még át is kell öltöznöm.
– És a show megy tovább! – jegyezte meg gúnyosan a küszöbről visszafordulva, mikor észrevette a tétovázásomat. – Kéz- és lábtörést! – Azzal kilépett, és eltűnt az utca forgatagában.
Azt hittem belepusztulok, az élet újra darabokra hullott körülöttem, mint azon a reggelen, mikor idejöttünk anyuval, és én mégis teljes erőmből rohantam, hogy időben felfesthessem a műmosolyt az arcomra.
Igaza volt. A show-nak mennie kell tovább.
Három… kettő… egy.
Aztán a függöny felgördült.”


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára N_Victoria 2011 július 31 (vasárnap), 19:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 22 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség