Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 11:20

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 188 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 december 04 (vasárnap), 16:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Kötelék 30. fejezet 2. része fent

A Törődés első fejezete jövőhét végére várható.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 november 29 (kedd), 21:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Csak jöttem jelezni, hogy a Kötelék utolsó fejezetének második része még ezen a héten felkerül, és ezáltal a történet befejeződik. Az epilógust (Törődés) perig reményeim szerint addigra visszakapom a bétámtól, és azt is hozhatom mihamarabb. :) Némi véleménynek azért örülnék. :oops: :)

Valamint az LJ-mre elkezdtem feltölteni a novelláimat is, amik a jellegük miatt Merengőre sajnos nem kerülhetnek fel.
Azok közül is a legelső, Egy éjszaka veletek:
Tartalom: Harryt jobban megviseli Sirius halála, mint azt kimutatná mások előtt. Ugyanakkor a gyász és keresztapja hiánya arra sarkalja, hogy olyan helyet keressen magának, ahol megfelelőbb módon tudja túltenni magát a fájdalmán. Így aztán Harry megszökik a Privet Drive-ról, hogy végül Remus átmeneti otthonának – ami egyben Piton házát jelenti –küszöbén jelenjen meg. A két férfi Dumbledore engedélyével befogadja őt, Harry pedig különös módon leli meg a vigaszt náluk... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 november 26 (szombat), 21:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
bukholcz írta:
Szia én is a Reményre voksolnék de a három közül mind snarry?
Említetted, hogy az egyik Severitus amit hoznál jövőre így ha a storyk amikről előzetes van snarryk akkoor letenném a voksom egyedüliként a Severitura látatlanban is.

Üdv Gyöngyi


A szavazást már lezártam, de a Remény nyert. :) A Severitust amúgy ezen felül hozom, tehát ez a szavazás csak amiatt volt, hogy a mellette futó Snarry, melyik legyen. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 november 26 (szombat), 18:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 július 09 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 3
Szia én is a Reményre voksolnék de a három közül mind snarry?
Említetted, hogy az egyik Severitus amit hoznál jövőre így ha a storyk amikről előzetes van snarryk akkoor letenném a voksom egyedüliként a Severitura látatlanban is.

Üdv Gyöngyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 november 25 (péntek), 22:29 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Kötelék 30. fejezet 1. része fent :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 november 19 (szombat), 20:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Kötelék 29. fejezetének 2. része fent.

Jelly: Akkor csak számomra nem tűnik izgalmasnak. Tény, hogy félbevágva nem teljesen ugyanolyan az olvasási élmény, de már megszokott tőlem, hogy túl hosszúak a fejezeteim. :oops: De már csak egy fejezet, és mindenre fény derül. Remélem, addig még kibírod. :)
Törődést személy szerint én szeretem, de nem tudom, ki hogyan fogadja majd. Sok függ attól is, hogy a Kötelék befejezésével mennyire békül meg mindenki.

A szavazásnál meg nem kell aggódni, mindegyik Snarrymet tervezem befejezni, csak épp szükségem van a sorrendre, mert egyszerre nem szeretnék kettőnél több WIP ficel nyomulni. Később azonban felkerülnek azok is, már ha lesz rájuk igény. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 november 19 (szombat), 17:15 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Mi az, hogy semmi izgalom? Ne beszélj csacsiságokat, elég izgalom az nekem, hogy olvashattam a folytatást. (No meg nagyon aggódok Dumbiért, és szerintem jogos az aggodalmam.)
Mivel én már kaptam belőle részleteket, tudom, hogy a Törődés méltó lezárása a Köteléknek. Kár lenne kihagyni, és nekem biztos, hogy tetszeni fog! ;)
Ó, és hajrá Remény, én is neki drukkolok! :)) (Noha a Céltalanság is érdekelne ;;) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 november 18 (péntek), 11:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
jellycrown írta:
Köszönöm szépen a csodás fejezetet! 8-> Hagytam magam után nyomot is, és remélem, jövő héten jön a következő adag, mert különben nem tudom, mit csinálok! Annyira várom már a Törődést is. Ahhh... :oops:


Köszönöm szépen, hogy írtál. :) Pedig ebben a fél fejezetben tényleg nem volt semmi izgalom, sőt... Kíváncsi vagyok, ha ez ennyire ilyennek érződik, akkor a másik felére mit szóltok majd. :-P Törődést még nem kaptam vissza, de remélem, hogy senki nem csalódik majd annyira a Kötelék végében, és az epilógus is kap egy esélyt az olvasóktól. :) De szerintem neked biztosan tetszeni fog.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 november 17 (csütörtök), 23:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Kasei írta:


Köszönöm szépen a csodás fejezetet! 8-> Hagytam magam után nyomot is, és remélem, jövő héten jön a következő adag, mert különben nem tudom, mit csinálok! Annyira várom már a Törődést is. Ahhh... :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 november 17 (csütörtök), 21:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Kötelék 29. fejezetének első része fent. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 november 06 (vasárnap), 18:15 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Elindítottam egy szavazást, mivel szeretném ha ti döntenétek el, melyik Snarrymet szeretnétek januártól olvasni.
A történetek rövid tartalmát az LJ-men olvashatjátok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 október 24 (hétfő), 11:41 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Jelly: Nagyon köszönöm! (Így jól megkésve is... :oops:)

Ero: Az igazat megvallva... egy jó ideje már csak ülök a fejezeteken... :oops: Ám, ha nem jön közbe semmi - és minden úgy alakul, ahogyan szeretném -, még karácsony előtt felkerül az utolsó két fejezet, valamint az epilógus is. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 október 23 (vasárnap), 17:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Szia! Érdeklődnék, hogy a Köteléknek mikor lesz új fejezete?

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 24 (szerda), 15:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Drága Kasei!
Amint tudok, jelentkezek mindkét történetednél! Nem kell aggódni, megvagyok, bár a gépem még mindig a szervizben. Izgatottan várom továbbra is a folytatást a Kötelékből, és nemsokára érdemben is nyilatkozok majd róla. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 22 (hétfő), 6:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Kötelék 28. fejezet 1. rész
Kötelék 28. fejezet 2. rész fent. :)

Valamint, kicseréltem az illusztrációt is a történetnél. Akit érdekel, az az első fejezetnél rábukkan. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 13 (szombat), 16:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Kegyetlen színjáték 3. fejezet 3. rész fent :)


jellycrown írta:
Juj~ Megyek is olvasni! :) Már a Kegyetlen Színjátékot elolvastam, kritikámban már olvadoztam egy sort. ;)
További írásban gazdag napokat!


Köszönöm, hogy írtál kritikát! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 06 (szombat), 21:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Juj~ Megyek is olvasni! :) Már a Kegyetlen Színjátékot elolvastam, kritikámban már olvadoztam egy sort. ;)
További írásban gazdag napokat!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 05 (péntek), 21:41 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Kötelék 27. fejezet 1. rész
Kötelék 27. fejezet 2. rész

Kegyetlen színjáték befejező fejezetrészlete jövőhéten fog érkezni. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 04 (csütörtök), 17:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
banjuli írta:
szerintem bátran hangot adhatok többek véleményének is: IGEN, ÉRDEKEL! ;;) :x =P~
(bár lehet, hogy újra kéne olvasni legalább az utolsó pár fejezetet... :-? )


Ennek azért nagyon örülök, remélem senkit nem riasztott el a hosszú várakozás, és ugyanolyan lelkesedéssel fogjátok olvasni a hátralévő fejezeteket is. Merthogy, holnap nagy valószínűséggel Kötelék frissítésre lehet számítani. :) Csupán azért nem ígérem 100%-ra, mert a péntekem mindig nagyon káoszban telik, de igyekszem minden tőlem telhetőt megtenni, hogy a friss fejezet felkerülhessen. Kegyetlen színjáték utolsó részletének frissítése pedig ezáltal átcsúszik a jövő hétre. Remélem, mindenki elégedett lesz. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 július 31 (vasárnap), 20:33 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 29 (szerda), 15:22
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: a gép előtt:)
szerintem bátran hangot adhatok többek véleményének is: IGEN, ÉRDEKEL! ;;) :x =P~
(bár lehet, hogy újra kéne olvasni legalább az utolsó pár fejezetet... :-? )

_________________
Kép
Talán egy könyvben vagyok egy betű.Talán egy szó.Talán egy költemény.Mit tudom én.
Csak azt tudom, hogy nagyon szomorú lehet az a mondat,mit kiolvas belőlem valaki,ha letette a tollat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 július 30 (szombat), 18:45 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Kegyetlen színjáték 3. fejezet 1. rész

Kegyetlen színjáték 3. fejezet 2. rész



Kötelék frissítése pedig hamarosan várható, természetesen ha még érdekel bárkit is. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 25 (szombat), 19:27 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Kegyetlen színjáték 2. fejezet 3. rész feltöltve. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 17 (péntek), 20:29 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Kegyetlen színjáték 2. fejezet 2. rész fent. :)

Havva: Amikor sikerül összekaparni magam. :oops:
Luxor: Igyekszem, de egyelőre még mindig vannak más teendőim is sajnos. :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 17 (péntek), 0:46 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 03 (vasárnap), 11:27
Hozzászólások: 34
Havva írta:
Kasei írta:

(Megelőzöm a kérdést.... Kötelék még nincs, majd lesz...)

Mikor? :-)

Én is ugyanezt kérdezem. Már nagyon hiányzik a befejezés.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 11 (szombat), 0:17 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2008 december 27 (szombat), 17:33
Hozzászólások: 55
Kasei írta:

(Megelőzöm a kérdést.... Kötelék még nincs, majd lesz...)

Mikor? :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 10 (péntek), 20:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Gernon gyors volt és ügyes, én meg igyekeztem követni őt ebben. Így ezennel a Kegyetlen színjáték 2. fejezete is fent. :)
(Megelőzöm a kérdést.... Kötelék még nincs, majd lesz...)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 09 (csütörtök), 17:55 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
amarilla írta:
Én a kevesek közé tartozom. :-) Nagyon érdekel az új történeted is, de a Köteléket türelmetlenül várom.



Igyekszem vele, remélhetőleg már nem kell sokáig várakoztatnom titeket. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 02 (csütörtök), 16:59 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 február 26 (szombat), 22:25
Hozzászólások: 11
Kasei írta:


Úgy voltam vele, hogy hátha így kevesebben hiányolják majd a Köteléket...

Én a kevesek közé tartozom. :-) Nagyon érdekel az új történeted is, de a Köteléket türelmetlenül várom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 02 (csütörtök), 10:56 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Athenodora: Ó, akkor jó, megnyugodtam. :oops: :)

Herika: Nos igen, ez az amire így tényleg nehéz válaszolni. Mégis megpróbálok, úgy, hogy ne áruljak el semmi olyat, ami majd ki fog derülni. (Nem mindenki szereti, ha lelövöm a poént.) A karakterek úgy vélem - Dudley kivételével -, hűek önmagukhoz, legalábbis én mindent megtettem ennek érdekében. Bár számításba vettem, hogy eltelt tíz év, és eközben sok minden történt, valójában senki sem fordult ki önmagából. ;) Abba nem mennék bele egyértelműen, hogy mi történt, de a második fejezet közepe felé Piton ad már rá egy feleletet, a harmadik fejezetben pedig Ron konkrétan tényleg megválaszolja ezt a kérdést. Szóval, hogy elég titokzatos maradjak: Nem minden az, aminek látszik. :)

Gernon: Úgy voltam vele, hogy hátha így kevesebben hiányolják majd a Köteléket, és különben is jeleztem, hogy attól függően lesz frissítés, ahogyan Te időt tudsz rá szánni. Én nem sürgetlek, nekem ráér. :) Vannak jóval fontosabb teendőid is az én történetemnél.

Kötelékkel pedig már ismét foglalkozom egy ideje, csak lapulok, és nem szeretnék olyan ígéretet tenni, amit esetleg mégsem tudok betartani. Mindenesetre haladok vele, de nem szeretnék olyan munkát kiadni a kezem közül, amivel teljes mértékben elégedetlen vagyok. :oops: De úgyis tudod, hogy Te leszel az első, aki olvashatja, tehát Neked igazán nincs miért panaszkodnod. :D És nagyon köszönöm a biztatást, igazán jólesik. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 01 (szerda), 22:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 22 (szerda), 18:52
Hozzászólások: 26
Idézet:
Gernonnak meg üzenem, ha erre jár :wink: , hogy én most úgysem halmozom el, ami meg nála vannak, azok ráérnek (bőven) - csakhogy felszabaduljon egy kis ideje szegénynek :-* :-*


Egy angyal vagy Herika. :lol: Az a helyzet, hogy Kasei engem is meglepett azzal, hogy ilyen gyorsan felpakolta az első fejezetet, így kénytelen leszek csipkedni magamat, hogy ne rám kelljen várni. Szóval nagyon fogok igyekezni.

Drága Kasei! Örülök, hogy megnyitottad a ficblogot, és így itt is tudunk biztatni téged. Én a magam részéről a Kötelék következő fejezetét várnám, mert már borzasztó hiányérzetem van miatta. De nem sürgetlek, tudom, hogy néha muszáj egy kicsit kikapcsolódni. Bár ha jobban belegondolok, akkor mégiscsak sürgetnélek egy kicsit. :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 01 (szerda), 21:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Idézet:
Nem tudom milyen kérdéseid lehetnek még, de szerintem sok mindenre megadja a választ a második és harmadik fejezet. Ha pedig mégsem, akkor utána szívesen felelek bármire.


Köszönöm. Igazából az érdekelne, hogy mennyire szántad IC-nek a szereplőket. Mert az merült fel bennem, hogy ha aránylag könyvhűek, akkor nehezen értem Ron és Hermione viselkedését. Dumbliról még el tudnám valamilyen szinten képzelni, mert tud ilyen manipulatív lenni, de Harry barátairól nehéz elképzelni. Szóval az jutott eszembe - mivel róluk még nem igen esett szó -, hogy nem lehet, hogy Harry félreértett valamit? Elég heves vérmérsékletű, esetleg egy rosszul értelmezett mondat is kiüthette nála a biztosítékot, és elrohant, mielőtt megmagyarázhatták volna neki. Persze meglehet, hogy teljesen rossz nyomon járok ám.

Gernonnak meg üzenem, ha erre jár :wink: , hogy én most úgysem halmozom el, ami meg nála vannak, azok ráérnek (bőven) - csakhogy felszabaduljon egy kis ideje szegénynek :-* :-*

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 01 (szerda), 20:30 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
Pozitívan értettem ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 01 (szerda), 16:00 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Athenodora:Nagyon örülnék a kritikának :). Igaz, be kell vallanom, amikor ilyeneket olvasok, akkor sosem tudom, hogy a "meglepődést" pozitívan vagy negatívan kell értelmeznem, és ez kicsit megrémít. :oops: :P De nagyon remélem, hogy azért nem tartod olyan szörnyűnek az új történetet. :)

Herika: Hirtelen felindulásból elkövetett történet, és nem tudtam neki ellenállni, így muszáj volt megírnom a gondolataimat. :) Ez kicsit másabb, mint a Kötelék, és mivel nem is olyan hosszú, elég hamar válaszokkal fogok szolgálni a felmerülő kérdésekre.

Nem siklottál át felette, mivel egyelőre nem volt szó Dumbledore pálcájáról. Harrynél valóban a bodzapálca van, ugyanakkor az igazgatót sem hagytam fegyvertelenül. Neki a sajátja maradt meg, az amit 11 éves korában kapott, hiszen a Pálcák Urát jóval később (több, mint hatvan évesen), vette el Grindelwaldtól. Nem hinném, hogy az öreg csak úgy szemétbe dobta volna a régi pálcáját, így logikusnak tűnt, hogy ismét ahhoz nyúljon. :)

Számoltam azzal, hogy Dudley és Ginny párosa majd meglepetést okoz, de nem tudom, számomra annyira nem elképzelhetetlen. Lehet, hogy csak azért, mert képes vagyok Dudleyra más szemmel is tekinteni, nem csak Harry idegesítő, malackinézetű, ostoba unokatestvérére. Ebben nagy szerepet játszott mondjuk Harry Melling színészi teljesítménye is, a búcsújelenetbe, aki elhitette velem, hogy az ő kapcsolatuk is alakulhatott volna másként. :)

Nem tudom milyen kérdéseid lehetnek még, de szerintem sok mindenre megadja a választ a második és harmadik fejezet. Ha pedig mégsem, akkor utána szívesen felelek bármire. :)

A frissítés nagyrészt Gernon gyorsaságán múlik, de mivel tudom, hogy nagyon el van havazva, ezért meg sem kísérlem őt sürgetni. Így is nagyon hálás vagyok, hogy elvállalta a bétázást, szóval, azt hiszem, egy kicsit türelemmel kell lennetek. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 01 (szerda), 11:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Nagyon érdekes új történettel leptél meg. Ami kérdésem pedig felmerült az olvasás közben és egy kritika keretében akartam megkérdezni, a fejezet végén mind megválaszoltad :)
Talán egy kivételével, de lehet, hogy csak én siklottam át felette.
Szóval, ha a halál ereklyéi mind Harrynél vannak, ez azt jelenti, hogy a bodzapálca is nála van? Ami eddig Dumblié volt? És ha igen, akkor milyen pálcája van most az igazgatónak? Érdekes ez a Dudley/Ginny párosítás, ez valahogy még sosem merült fel bennem :shock: , pár lehet, hogy Arthur Weasleynek tetszik egy mugli nászasszony és egy nászúr:P
Vannak még kérdéseim, de azokra úgysem válaszolnál (szerintem), meg gondolom, idővel úgyis kiderül. Ha nem, akkor majd a történet végén kérdezősködöm.
Ja, csak annyi: mikor is jön a következő rész? ;)

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 június 01 (szerda), 9:50 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
Hali!
Elolvastam az új történet első fejezetét és meg kell mondjam, megleptél.
Amint lesz időm, egy kritikával is megleplek :)
Ath


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 május 31 (kedd), 21:41 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Felkerült a Kegyetlen színjáték első fejezete.

A történet teljesen kész van, és jelenleg a bétám kezében vannak a hátralévő részek. Igyekszem a tőlem telhető, leggyorsabb iramban feltölteni. :) Tekintve, hogy a második fejezet 50 oldal, ezért az három, a harmadik fejezet pedig két részletben fog felkerülni. :)

Jellycrown: Ne haragudj, de eddig észre sem vettem, hogy írtál. :oops: Igen, végül úgy láttam, hogy szükségem van rá, annak ellenére, hogy senki nem jár ide, ha mégis történik valami, legalább van hol jeleznem az olvasóknak a fejleményeket. A Kötelék, mint írtam is, jönni fog majd, remélhetőleg minél hamarabb. Igyekszem nagyon vele. :) És már így is rengeteget segítettél, tehát nagyon szépen küszömön a támogatásodat. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 május 02 (hétfő), 20:32 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 18 (kedd), 20:26
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: @tumblr
Én vagyok az első hozzászóló - csillogó szemek - <3
Örülök neki, hogy indítottál ficblogot, ajánlani is akartam, mert ahogy beszélgettünk, elég sok elképzelésed volt, amit jobb itt vezetni. :)
Már nagyon várom a Köteléket. Bár tudnám, hol tartasz, igyekszek inspirálni téged, de nehéz úgy, hogy nem tudom, most éppen mit írsz. :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 május 01 (vasárnap), 21:50 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Hello mindenkinek!

Mivel mostanában kissé eltűntem, és a frissítések sem a megszokott időben jöttek, valamint új történetek feltöltését is tervezem, gondoltam mégiscsak nyitok egy ficblogot. Itt lehet érdeklődni, kíváncsiskodni, és én igyekszem válaszokat is adni a kérdésekre. :)

Jelenlegi, befejezett és tervezett projektjeim:

Regények:

- Kötelék – Snarry (30/30 fejezet) - befejezett

- Kegyetlen színjáték - Snarry (3/3+1 fejezet) - befejezett

- Törődés (Kötelék epilógus) - Snarry (3/3 fejezet) - befejezett

- Remény - Snarry (6/? fejezet) - WIP

- Távoli ígéret - Snarry (30 fejezet) - WIP

Novellák:

N&É-sorozat
- Nappalok és Éjszakák - PP/RL - befejezett
- Napszakok váltakozása - HP/PP/RL - befejezett
- Egy éjszaka veletek - HP/PP/RL - befejezett

PWP-sorozat
- PWP - avagy, ki a legmardekárosabb - HP/BW/PP (Snarry+Bill Weasley) - befejezett
- PWP - Egyiptomi kalamajka - HP/BW/PP (Snarry+Bill Weasley)

- Lassú folyam - általános - befejezett
(A novellák egy része, a jellegük miatt, csak LJ-n olvashatók.)

- Mérgező fájdalom - Regulus Black/Voldemort - befejezett

Köszönöm az eddigi véleményeket! :)


A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára Kasei 2012 január 12 (csütörtök), 22:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 188 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség