Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 9:47

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 58  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 június 19 (kedd), 18:49 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Na csodás, bő egy hónap után csak írok ide... pedig mindig jártam a fórumon, be-beszaladtam. Mivel nem tudtam semmi láthatót nem tudtam írás terén felmutatni, majd aztán elragadott a meló, meg az üst... szépen elsikkadt az életjel adás. :#-)

Herika, nem tudom, még meddig kell várnod, mert tudod jól, az üstös történeten dolgozok ezerrel. Hát na, az legalább befejezett lesz. :D

Ero, utólag tettem be az elejéhez az aláírást, mert elvégre odatartozik. :)

Kyraper, úgy gondolod, az üstözés jó dolog...? Speciel már teljesen ki vagyok akadva, hogy te jó ég, megint határidőre írok (2008 óta nem tettem), és rájöttem, mennyire stresszes ez :)) (pláne, hogy legszívesebben elégetném a WS-es storyk nagyját). Most hogy mondjátok, lehet félreteszem egy picikét, hogy az SB-vel és a többivel haladjak, mert amúgy mindennap fél órát írok az üsthöz, és már kiakadok tőle. XD
Egyébként is rajtad kívül más is megjegyezte, hogy az SB rovására megy a többi dolgom. Üljek le, és gondolkodjak el rajta, mire szánok időt, mire nem.
Azaz igazság - meg is írom majd neki szépen -, hogy időm mindig van írni, egyszerűen kedvem nem szokott lenni, kényszerből pedig nem megy az írás. És nem is fogom erőltetni. Azért megy minden ilyen lassan, mert egyszerűen nem fogom magamból kierőltetni a fejezeteket, és az olvasók kedvéért írni, mert az már nem én lennék, és nem a történeteim.
Az adminkodás, és a kihívás egy dolog. Mindenben segítenek mások, így nem én viszem az egészet, és nem veszi el az időmet. Minden az életkedvemen szokott múlni...
Na mindegy, ezt majd megírom ott neki. ^^ (Bár nem értem, mert az ott minden, csak kritika nem, ide kellett volna jönnie megmondani a tutit.)

Egyébként nem vizsgaidőszak - hanem egyszerűen annyira rosszul áll az anyagi helyzetünk, hogy visszamentem a strandmelóhoz, ami azért rettentő fárasztó (reggeltől estig), így nem haladtam tovább semmivel, csak az üsttel. Igaz, megegyeztünk abban a főnökékkel, hogy csak p-sz-v megyek, mert amúgy kikészülnék tőle, de még most több napra mentem. -.-
A továbbtanulás eredeti lehetősége is elúszott (az megint elvette egy időre a kedvem), a másik szerencsére sikerült, így szeptembertől nem leszek lefoglalva annyira, mint gondoltam (Corvinus és csak vendéghallgatói).

Mindegy, hosszú lenne a magyarázkodások sora. A lényeg az, hogy mindennap üstözöm, azzal a regénnyel majd találkozhattok nem sokára, addig pedig vagy jön valamiből friss, vagy nem. Pedig terveztem, hogy legyen...
De ami késik, nem múlik. :)

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 június 11 (hétfő), 14:04 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 augusztus 01 (hétfő), 8:44
Hozzászólások: 2
Én is az SB felől érdeklődnék. Vizsgaidőszak? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 június 10 (vasárnap), 8:52 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 március 01 (kedd), 20:59
Hozzászólások: 12
Szia Lily! Nagyon eltűntél? Mikor esedékesek azok a csorba fejezetek? :) Főleg az SB érdekelne xD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 május 11 (péntek), 22:32 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 17:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
Lilyanjudyth írta:
Tudom, alapjáraton sem komáltok a frissek hozatalának sebessége miatt, de a lenti százalékok többsége szépen kiegészül, jön majd pár új fejezet. ^^


Szia! :)

Úgy látom, akkor meg is van a válasz arra a kérdésre, amit készültem feltenni Neked. :) Az imént a végére értem az SB-nek, de sajnos már nincs agyam értelmes kritikát írni, holnap délután azonban pótolni fogom. És mostantól beállok a türelmetlenül folytatásra várók sorába.
Annak nagyon örülök, hogy Te is Üstözöl, még akkor is, ha ez az SB rovására megy. Hm, ez most kicsit üti a fenti megjegyzésem... :)) Látod, ezért sem vágok most bele a kriti írásába, félek, nem lenne sok értelme. :) A friss SB-ig pedig olvasgatom a többi történeted, azokkal elleszek egy darabig.

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 május 09 (szerda), 16:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Ömm. most nem tudom, hogy én vagyok teljesen zakkant, vagy igen :D , de eddig is volt kép a kódex első fejezeténél? :-? Egyébként, csak halkan jegyzem meg: elvonási tüneteim vannak! ;;)

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 május 04 (péntek), 16:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Lilyanjudith írta:
Én már csak azon problémázom, hogy itt várod, aztán hótpocséknak fogod tartani.


Hát ezt egészen addig nem tudhatod (én sem :P), míg el nem olvasom. És türelmetlenül várom, hogy legyen érdemleges mennyiségű fejezet, aminek már nekiülhetek olvasni. Még jobb lenne, ha mihamarabb be is fejeznéd, bár kérdés, hogy tudok-e addig várni :D:D

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 május 03 (csütörtök), 21:28 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Hát igen, nem csodálom, hogy örültök. XD Egy befejezett sztori, amire nem kell várni. :D

crucio írta:
...ez pozitív, csak a gyakrabban kéne frissíteni és akkor tényleg tökéletes lennél :mrgreen:
Tegnapelőtt olvastam újra az SB néhány fejezetét. A kedvenceimet, na meg az utcsót és jó lenne már a friss. De az a 80% elég pozitívnak hangzik, úgyhogy várom az AGY-t is :D

Jaj de cuki. De még akkor tökéletes. :D :D
Az a gondom az Adrianával pölö, hogy már Voldi kinyírós fejezetek jönnek, aztán én azokat annyira utálom. Tudjátok, ezért nincs a Kódexben Voldemort bácsi sem. XD
Nem tudom... jelen állás szerint a Borostyánkő esélyes, hogy megkapja azt a keveset. Amúgy az üstös story kidolgozásával foglalkoztam, de még van időm... így szeretném pótolni azokat a csorba fejezeteket.

herika írta:
A kihívásokban ez mindenképpen pozitívum. Muszáj befejezni, még hozzá időre. XD
Kíváncsian várom, mit fogsz írni :)

Viszont ez azt jelenti, hogy még ennél is lassabban fogsz frisselni?
Pedig tudod, hogy én melyik történetedre vagyok nagyon kíváncsi, igaz? :lol:


Hát igen, te is tudod, WS, meg minden... :))
Persze az más kérdés, hogy WS téren három sztoriból kettőt elégettem volna, annyira vacak lett. A harmadik ütötte meg úgy ahogy a saját mércémet, hogy na, ezt nem szégyenlem. Jó lenne, ha itt az üstön nem járnék úgy. XD

Nyem fogok lassabban frissíteni, mert eddig sikerült mindenbe írnom, így azokhoz nem kell sok = szépen felkerülnek. :)
És igen, tudom, mire vagy kíváncsi. Lásd alant a százalékokat - nem kell sokat várnod. XD
Én már csak azon problémázom, hogy itt várod, aztán hótpocséknak fogod tartani. :))

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 május 02 (szerda), 18:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
A kihívásokban ez mindenképpen pozitívum. Muszáj befejezni, még hozzá időre. XD
Kíváncsian várom, mit fogsz írni :)

Viszont ez azt jelenti, hogy még ennél is lassabban fogsz frisselni?
Pedig tudod, hogy én melyik történetedre vagyok nagyon kíváncsi, igaz? :lol:

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 május 02 (szerda), 17:02 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2007 december 20 (csütörtök), 10:37
Hozzászólások: 127
Befejezett történet? :D Na jó nem gonoszkodok vélemény nyílvánítás terén, mert elég hosszú fejezeteket szoktál írni (ez pozitív, csak a gyakrabban kéne frissíteni és akkor tényleg tökéletes lennél :mrgreen:
Tegnapelőtt olvastam újra az SB néhány fejezetét. A kedvenceimet, na meg az utcsót és jó lenne már a friss. De az a 80% elég pozitívnak hangzik, úgyhogy várom az AGY-t is :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 május 02 (szerda), 12:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Új fejezetek és egy teljesen új történet, ráadásul befejezett? Már alig várom! :D

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 május 01 (kedd), 12:18 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Tudom, alapjáraton sem komáltok a frissek hozatalának sebessége miatt, de a lenti százalékok többsége szépen kiegészül, jön majd pár új fejezet. ^^

Na, aztán ezek után képzelem, mit gondol az, aki meglátta, hogy jelentkeztem az Üstre. már hosszú évek óta nem írtam "kihívásra" (anno ws-re még 2008-ban), úgyhogy ezt szerettem volna. De vigasztaljon mindenkit a tudat, hogy komplett történetet kap majd, befejezetten. :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 április 28 (szombat), 16:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Lilyanjudyth írta:
Nheeeeeem úúúgy. Hanem, amit ti nem láttatok, de már leírtam. Jelenetek átmozgatása, bizonyos dolgok később történése, stb-ről van szó. :D


Ja, értem! Nem baj, akkor is újra kell olvasnom, mint mindig! :D

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 április 28 (szombat), 15:56 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Nheeeeeem úúúgy. Hanem, amit ti nem láttatok, de már leírtam. Jelenetek átmozgatása, bizonyos dolgok később történése, stb-ről van szó. :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 április 28 (szombat), 15:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Lilyanjudyth írta:
Kódexszel nem foglalkoztam, de abból minimális maradt, mert átvariáltam, töröltem múltkor dolgokat. :#-)


Átvariált kódex? Újra kell olvasnom! :-D

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 április 28 (szombat), 0:22 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Ah mondom, nem írok ide, amíg ne hozok valamit... nem írok ide, amíg nem hozok valamit. Hát mint látszik, nem sikerült összehozni még. :(
Nem azért, mert cúnya, gonoc Lily vagyok, aki mindenkit levegőnek néz.
De annyira hozni akartam legalább egy fejezetet, és annyira nem ment.

Kyraper írta:
Szia! :)
Beszabadultam végre a műveid közé, és fejest ugrottam a Salvadorba. Nem bántam meg, és bár képtelen vagyok minden fejezet után megállni, és írni Neked, fogok azért folyamatosan jelentkezni kritika formájában a műnél. Nagyon izgalmas és egyedi ez a történet, köszönöm, hogy ajánlottad! *oson is vissza olvasni tovább*


Láttam is, hogy írtál, örültem neki. Mert legalább addig nem menekültél ám el. :D Azóta a maradékot is kivégezted...? ^^

Ero írta:
Szia Lily! Megint én és megint érdeklődési szinten érdeklődnék az írásaid után. :D


Hát azért nem reagáltam, mert mondom: de örülnél te is, ha hopp, új fejezettel jönnék, de nem sikerült. A mostani életkedvem igen rányomja a bélyegét az írásaimra. Hol egyikbe, hol a másikba írogatok, mert mikor melyikhez van kedvem, hogy felvidítsam magam. Elvégre ugye azért is írok: magamnak. ^^
Ebben egyedül csak az a jó, hogy több fejezet úgy ahogy készen lesz előre. Viszont egyúttal még mindig nem kaptok semmit, mert száz százalékosan nincsenek még készen. :(

Azért hogy valamennyire képben legyél:

Borostyánkő
3. fejezet 70%
4. fejezet 10%
5. fejezet 80%
6. fejezet 10%
7. fejezet 80%
8. fejezet 40%

Adriana gyűrűje
7. fejezet 80%
8. fejezet 50%
9. fejezet 30%

Salvador Benevolus
32. fejezet 25%

Kódexszel nem foglalkoztam, de abból minimális maradt, mert átvariáltam, töröltem múltkor dolgokat. :#-)

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 április 11 (szerda), 21:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Szia Lily! Megint én és megint érdeklődési szinten érdeklődnék az írásaid után. :D

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 április 04 (szerda), 17:17 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 17:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
Szia! :)

Beszabadultam végre a műveid közé, és fejest ugrottam a Salvadorba. Nem bántam meg, és bár képtelen vagyok minden fejezet után megállni, és írni Neked, fogok azért folyamatosan jelentkezni kritika formájában a műnél. Nagyon izgalmas és egyedi ez a történet, köszönöm, hogy ajánlottad! *oson is vissza olvasni tovább*

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 április 03 (kedd), 22:15 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Bocsánat, amúgy sem kiállítási tárgy volt, csupán április elsején jól mutatott. :D

Semmi extra nem volt. Úgy gondolta, hogy a tizedik kódexnek jobb a "Kódexek" cím, de a szerzői kommentárjaim és a fejezet viszont tökéletes szó szerint. XD

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 április 02 (hétfő), 6:28 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 június 07 (kedd), 21:27
Hozzászólások: 7
Kedves Lilly!
Mire megnéztem, lemaradtam........
Elmesélitek,hogy mi történt? (Plagizálunk rutinból, vagy szerelembe esett veled kapcsolatba?)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 április 01 (vasárnap), 15:20 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Pf, direkt nem tettem fel oda, hogy az már csak a merin legyen, és énnálam :)) Nyem bírok már többfelé szakadni.

Majd eldádázzák az ottani adminok. :D

Azért tetszik a címválasztása. XD Nagyon kreatív.
Ebben csak az a poén, hogy indokkal lett a tizedik a címe. Amit most ugye megint nem árulhatok el, de szerintem a többségnek leesett, miért is fontos az a tizedik kötetecske. ^^

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 április 01 (vasárnap), 12:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Lilyanjudyth írta:
Ha-ha. Akár április elsejei vicc is lehetne, olyan muris. XD

Érdemes addig megnézni, amíg le nem szedetem.
Azért nyomatékosan kérek mindenkit, akinek írhatnékja van, fogja vissza magát. Nem azért tettem ezt ide be, hogy mindenki ocsmányul viselkedjen vele. Aki buta, az buta.
De nem árt ide a link, mert így többen tudunk ilyenre figyelni, ha legközelebb is előfordul.


Most nem értem, hogy mit vagy úgy oda. Így legalább az a történeted is fent lesz a csodaidőkön is! >:) Akarod, hogy elverjük? :twisted: >:)

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 április 01 (vasárnap), 12:36 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Én azért egy picit gyorsabb voltam nálad. :D (Korábban rendszeresebben ellenőriztem, de aztán feladtam a reményt. :) Nagyon meglepett, amikor mégis választ találtam. :D )

Hehe! :D Végül is ez is az elismerés egy formája... :D (A "szerző" biztos megirigyelte a heti eseményeket... ;) )

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 április 01 (vasárnap), 11:50 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Ha-ha. Akár április elsejei vicc is lehetne, olyan muris. XD

Érdemes addig megnézni, amíg le nem szedetem.
Azért nyomatékosan kérek mindenkit, akinek írhatnékja van, fogja vissza magát. Nem azért tettem ezt ide be, hogy mindenki ocsmányul viselkedjen vele. Aki buta, az buta.
De nem árt ide a link, mert így többen tudunk ilyenre figyelni, ha legközelebb is előfordul.

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 március 31 (szombat), 22:17 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
G Lamaro írta:
*berohan*
>:D< :-* >:D< :x
Komolyabbra fordítva a szót, mibe botlottam én teljesen véletlenül! :D Válaszra a kódexes kritikámnál! :D
Köszi szépen a tartalmas választ! :D


Hát ugyanolyan sokáig tartott neked is észrevenni, hogy válaszoltam, mint ahogy nekem neked válaszolni - hogy jó magyarul kifejezzem magamat. :D
Szerintem még így is keveset írtam neked. Egyébként mielőtt feltettem a folytatást, akkor válaszoltam, úgy rémlik. Általában akkor szoktam a hiányzókra. ^^

Ero, köszi, ha egyik eltörik, lesz másik. :D Tiszta jó. XD

Nem sokra haladtam mostanság, túlságosan le vagyok kókadva hangulatilag, úgy meg nehéz számomra írni. Az Adriana és a Borostyánkő haladgat párhuzamban, remélem, lassan fel is tudok már mutatni valamit. -.-

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 március 31 (szombat), 14:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Lilyanjudyth írta:
Köszönöm szépen itt is! ;;)

Amúgy nem kell az összes időnyerő. Elég ha egy megfelelően működik! :D

Még mindig nem tudom azt mondani, hogy lesz fejezet. De legalább már nincsen sok az aktuális Adrianával. Az a baj vele, hogy folyton a későbbi részeket írom. Látszik, mennyire utálom Voldemortot. XD


Nem is mindet kapnád meg, csak kettőt a biztonság kedvéért. :D

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 március 27 (kedd), 21:36 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
*berohan*
>:D< :-* >:D< :x
Komolyabbra fordítva a szót, mibe botlottam én teljesen véletlenül! :D Válaszra a kódexes kritikámnál! :D
Köszi szépen a tartalmas választ! :D
A történeteid igenis nagyon jók, és lenyűgöző az ötletességed, és ahogy bánsz a karaktereiddel. :)
Ha nem téged, akkor mégis kit nevezhetnénk a Severitus szakértőjének? Hm? :-P :D
Attól, hogy admin vagy, persze, hogy lehetnek hibáid, de a tapasztalatom szerint az adminoknál a durvább hiba meglehetősen ritka. Nem is bírnátok velünk, ha nem így lenne... :D
Természetesen nem haragszom a késői válaszért, és még fogsz találkozni velem az írásaidnál. :) Most sem emiatt nem olvasok nálad, hanem mert belekezdtem egy hosszabb műbe, és mivel megyeget az írás, nem nagyon merem elterelni más témával a figyelmem, nehogy kiessek a sajátomból. :)
Még egyszer köszi a választ! Feldobtad vele a napomat! :D
*kitáncikál* Válaszolt! :D ... Válaszolt! :D ... Válaszolt! :D ...

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 március 23 (péntek), 22:37 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Köszönöm szépen itt is! ;;)

Amúgy nem kell az összes időnyerő. Elég ha egy megfelelően működik! :D

Még mindig nem tudom azt mondani, hogy lesz fejezet. De legalább már nincsen sok az aktuális Adrianával. Az a baj vele, hogy folyton a későbbi részeket írom. Látszik, mennyire utálom Voldemortot. XD

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 március 22 (csütörtök), 9:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Boldog születésnapot Lily! $rose <:-P

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 március 15 (csütörtök), 16:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Lilyanjudyth írta:
Érdeklődési szinten érdeklődnél... értem. :D

Adrianát írogatom, azért ez a megfogalmazás, mert három fejezetet írok benne egyszerre. XD Tudom, elég idétlenül néz ki, de akik követik, tudják, hogy hamarosan jön a Voldit kinyírjuk-dolog, és előrelátóbbnak óhajtok lenni. :)

Aztán a Borostyánkő félkész, illetve a kódexszel is foglalkoztam egy kicsit.

Jönnek ám a dolgok, csak rám jellemzően lassan, mert mindig annyi minden közbejön, ami feltart. :(


Én mindig érdeklődési szinten érdeklődöm! :-) Toborzok néhány embert, betörünk a Mágiaügyi Minisztériumba és ellopjuk az összes időnyerőt! :twisted: Ki tart velem?

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 március 15 (csütörtök), 12:19 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Érdeklődési szinten érdeklődnél... értem. :D

Adrianát írogatom, azért ez a megfogalmazás, mert három fejezetet írok benne egyszerre. XD Tudom, elég idétlenül néz ki, de akik követik, tudják, hogy hamarosan jön a Voldit kinyírjuk-dolog, és előrelátóbbnak óhajtok lenni. :)

Aztán a Borostyánkő félkész, illetve a kódexszel is foglalkoztam egy kicsit.

Jönnek ám a dolgok, csak rám jellemzően lassan, mert mindig annyi minden közbejön, ami feltart. :(

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 március 11 (vasárnap), 15:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Szia Lily! Érdeklődési szinten érdeklődnék, hogy mikor lesz friss és miből! ;;)

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 március 08 (csütörtök), 21:58 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 30 (csütörtök), 14:09
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Fellegekben
Hátőőőő.... jó a memóriám és kevés az időm :oops: megfelelő válasz? :lol:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 március 05 (hétfő), 22:05 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Per írta:
Szia!
Öröm látni, hogy még itt vagy, és frissítesz. :) Egyes embereknél a "majd ha piros hó esik..." típusú történetvezetés folyik, ami elég idegölő, de szerencse, hogy léteznek csodák... máskülönben ritkán látnék a kedvenceimből új fejezetet. Na, de bagoly mondja verébnek... Amint időm lesz, ismét bele vetem magam az SB-be, immár, öhm, ötödjére. :D


A borúsnak látott életecskémben a írás az, ami ad mindig napfényt, nem válnék meg tőle. :) De azért jó, hogy adsz magadról életjelet, már azt hittem, totálisan eltűntél. :D
Amúgy ugyanez vonatkozik Shyletre... no ő tényleg el vagy tűnve. :D Legalább az SB olvasásáról nem mondtál le. :)

Na de most totálisan olvasod, vagy mindig nekiugrasz, aztán úgy marad? :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 március 04 (vasárnap), 15:12 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 30 (csütörtök), 14:09
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Fellegekben
Halihó ^^

Puszillak a frissért, élek ám, csak SB-ra vártam :lol:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 március 03 (szombat), 17:51 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 11 (hétfő), 9:33
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Pest
Szia!
Öröm látni, hogy még itt vagy, és frissítesz. :) Egyes embereknél a "majd ha piros hó esik..." típusú történetvezetés folyik, ami elég idegölő, de szerencse, hogy léteznek csodák... máskülönben ritkán látnék a kedvenceimből új fejezetet. Na, de bagoly mondja verébnek... Amint időm lesz, ismét bele vetem magam az SB-be, immár, öhm, ötödjére. :D

_________________
/Éppen ilyen magányos embereknek van szüksége szeretetre, társakra, akik előtt egyszerűek és nyíltak lehetnek, mint önmaguk előtt, akiknek jelenlétében feloldódik a görcsös hallgatás és megszűnik a színlelés kényszere is./


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 február 28 (kedd), 21:23 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Elbeszélgetek itt magamban... XD

Salvador Benevolus

31. fejezet

Tűz és víz

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 február 28 (kedd), 12:41 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Tudom, várni kellett rá, de mindenkinek zűrös a magánélete az íróktól a bétákig - így ez van.

Ha minden jól megy, hazaérek időben, satöbbi, akkor ma este felrakom az SB új fejezetét. Különben is, unalmas lesz az előzőhöz képest, nem kell annyira várni. :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 február 21 (kedd), 9:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Lilyanjudyth írta:
Tegnap rögtön jönni akartam, hogy leírjam, igen, rajta vagyok az ügyön, mindjárt készen vagyok. De az olyan ígérgetésnek tűnt volna már megint.

Úgyhogy most jövök azzal, hogy készen lett délután, hamarosan lesz. :D

Szegény Erónak pedig össze akartam hozni a szülinapjára... hát így jártam. -.- Bár ő inkább a kódexnek örülne, ahogy néztem. :D


Én mindennek örülök ám, nem csak a kódexnek! :-D

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 február 20 (hétfő), 19:39 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Tegnap rögtön jönni akartam, hogy leírjam, igen, rajta vagyok az ügyön, mindjárt készen vagyok. De az olyan ígérgetésnek tűnt volna már megint.

Úgyhogy most jövök azzal, hogy készen lett délután, hamarosan lesz. :D

Szegény Erónak pedig össze akartam hozni a szülinapjára... hát így jártam. -.- Bár ő inkább a kódexnek örülne, ahogy néztem. :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 február 19 (vasárnap), 16:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 március 01 (kedd), 20:59
Hozzászólások: 12
Szia, nemrég említetted, hogy nemsokára frissítesz SB-ből. Kb mikorra várható az a nemsokára? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 február 05 (vasárnap), 14:41 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Persze, hogy szabad érdeklődni, ez a hely azért van. :D

A rosszkedvem nagyon rányomta a bélyegét az (nem)írásra, szinte nem haladtam semmivel sem. Az SB állt mindig közel hozzám, úgyhogy ő lesz az, akivel nyitom a sort, és megpróbálom befejezni. Ő ad elég kedvet ahhoz, hogy hozzam a többiből is a folytatásokat. Ami külön vicces, mert mindenből (Borostyánkő, SB, Adriana, Leo) csak néhány oldal hiányzik. 8-|

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 január 31 (kedd), 21:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
*Ero már megint itt van* :-Ą
Szabad érdeklődni a kódex után? O:-) O:-)
*Ero fülét-farkát behúzva elbújik az asztal alá Lily haragja elől* :-Ą

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 január 23 (hétfő), 14:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Szia Lily!

Láttam,olvastam,Imádtam és hagytam is véleményt :) :)

No és akkor egy kérdéske.Miből legközelebb friss? :) Nem sürgetés tudod,hogy az nem szokásom,csupán érdeklődési szinten vagyok kíváncsi,hogy melyik szupi töridet fogod frissel :) Na és persze hozzávetőlegesen mikor :D
Nem tényleg egy cseppet sem vagyok türelmetlen(csak ne lennének olyan hegyesek azok a tűk) :-P ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 január 22 (vasárnap), 18:14 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
crucio írta:

Lemaradt a fele a mondatnak. Ez tényleg úgy hangzik, hogy sz*r történeteket írsz, de ez nem lehet igaz, mert ugye akkor nem olvasnám :lol:


Jól van, azért néztem én is, hogy ilyet írni... mondom magamban, megfenyegettek, hogy mégis olvasnod kell...? :))

No, amiért jöttem, és elnézést, hogy ennyire későn. :)

Borostyánkő - 2. fejezet

Idézet:
Telnek-múlnak a napok, Harry megtapasztalja, milyen is valójában a Szent Mungóban dolgozni, és azt, hogy ezt a munkát cseppet sem könnyű összehangolni a magánélettel. Harry azonban nem adja fel, és megpróbál helytállni, ám kissé alábecsülte a hírnevével járó "problémákat" is. A hét fáradalmait végül barátai körében igyekszik kipihenni, de a meglepetések sora itt még nem ér véget...


Jó olvasást, a véleményeket meg tessön odafirkantani. ^^

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 január 14 (szombat), 22:26 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2007 december 20 (csütörtök), 10:37
Hozzászólások: 127
Idézet:
A jó történetet nem említem, mert nálad nincs olyan


Lemaradt a fele a mondatnak. Ez tényleg úgy hangzik, hogy sz*r történeteket írsz, de ez nem lehet igaz, mert ugye akkor nem olvasnám :lol:

Szóval mégegyszer és újra:
A jó történetet nem említem, mert nálad nincs olyan, hogy rossz. "Na persze van, amihez lassabban kezdek hozzá, de majd, ha több friss lesz belőle olyat is el fogok olvasni, amihez most nem fűlik a fogam. Csak lenne már SB, Ágy és most már 10.kódex"

Azt hiszem így már érthetőbb :-D De valahogy tényleg nem láttam, hogy lemaradt az a két szó :oops: Bocsi :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 január 14 (szombat), 0:36 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Sorry, hogy eddig nem jöttem, de mondom, amíg nem tudok felmutatni valami kézzel foghatót, addig nem írok. Aztán már rég pötyöghettem volna ide, ha kipasszíroztam volna már akkor magamból azt a pár oldalt, amit kellett a dolgokhoz. 8-}

Na de most itt vagyok. És igen, van kézzel fogható dolog is (írtam a LOD-on is), még pedig a Borostyánkő 2. fejezete fog jönni majd a napokban. ^^

xgigix írta:
Hali...
Most h ismét elkezdtem újra olvasgatni a történeteidet, észrevettem, hogy Pitonnak szinte minden történetben elhagyja a száját az a mondta,hogy "Már épp javasolni akartam."
Nem tudom, hogy jutott eszembe, de de ez annyira illik hozzá. ugyan úgy ahogy a különleges házi "állatai" XD
*Jelenleg Szérumot olvas*
A nevem Leo-t és Adriana gyűrűjét mikor folytatod?


Bocsánat, Lilykének is megvannak a saját ismételgetős mondatai, így nem csoda, hogy szegény Pitonnak is. :D Különleges házi állatai... igen... :))
Hogy egy újévi hírecskémből idézzek,de ettől függetlenül mindkettővel foglalkozok már:
Idézet:
Nos igen, határozottan befejezettek közé szeretném minél előbb tudni A tizedik kódexet, és Nevem Leót, majd pedig az Adriana gyűrűjét is. A közeljövő hetekben pedig Borostyánő, és Adriana gyűrűje, és Nevem Leo fog érkezni – úgy tervezem. ;-)



crucio írta:
Jobban szeretem a kapcsolat kiépítését a kölcsönös bizalom meglétét, persze a nyálas dolgokat nem szívlelem *pl:Pers piros rózsát szed a réten Harrynek aki...- na mindegy ez elég durva példa volt és gondolom azért tőled nem számítunk ilyenre.
Te jó ég ilyet leírni példába :lol: Most meg nevetek magamon.
Számomra egy a lényeg - és egy "csepp célzás sincs benne", ugyan hova gondolsz - a rendszeres FRISSSSSS :mrgreen:


Ez a kapcsolat kiépítése-dolog szerintem jelenleg most a Borostyánkőben lesz igazán szemléltetve, de te még ott nem tartasz. De ha majd utólag kapcsolódsz be, akkor majd meglátod. :D És ne aggódj, nem fog Perselus piros rózsákkal Harryt hódítani. :))
Egyébként pedig adsz nekem plusz kezeket? Akkor biztosan százszor gyorsabban tudnék frissíteni. Pár problémát és gondot eltekintve nagyon rajta akarok lenni a dolgon.

crucio írta:
A jó történetet nem említem, mert nálad nincs olyan. Na persze van, amihez lassabban kezdek hozzá, de majd, ha több friss lesz belőle olyat is el fogok olvasni, amihez most nem fűlik a fogam. Csak lenne már SB, Ágy és most már 10.kódex :mrgreen:


Ezt most nem értem... Mármint nekem nincs jó történetem...? :(( De persze van, aminek azért mégis hozzákezdesz...? *nem érti*

gagalino írta:
Szia, mikor várható vmiből friss? :D Engem mondjuk az SB érdekelne igazán :)


SB-vel már takiko is macerál, az is érkezni fog, mert már tizenhárom oldal megvan belőle. ^^ Viccest ezt péntek tizenharmadikán kijelenteni. :)) És nem kell aggódni, nem kell teljes fejezeteket végigszenvedni Harryvel együtt. Nem lesz örökké kómában. :) De hozhatok belőle részletet, ami egy kicsit enyhíti a várakozásodat. :)

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 január 12 (csütörtök), 19:28 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 március 01 (kedd), 20:59
Hozzászólások: 12
Szia, mikor várható vmiből friss? :D Engem mondjuk az SB érdekelne igazán :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2012 január 03 (kedd), 19:36 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2007 december 20 (csütörtök), 10:37
Hozzászólások: 127
Idézet:
...az kevésbé, hogy most jöttem onnét, azt van ötszáz megnyitás kemény hat véleménnyel.

:lol: Na azért én 500x nem nyitottam meg :lol: Max:4x
Idézet:
Hát igen, nem vagyok benne biztos, hogy egy olyan helyen, ahol büntetnek, lenne net, és egyéb... De talán sima word és billentyűzet igen, mondván, hogy mindent be kell pótolnom minél hamarabb.

Igen-igen ezt most szépen mondtad, írtad. Szóval ilyen helyre elküldelek, de csak azért, hogy hasznunk származzon belőle :mrgreen:
Idézet:
Nem tudom, az első szerintem nem olyan izgis. És nem is fognak ám felpörögni az események - értem úgy, hogy nem fogják egymásra vetni magukat (Harry és Perselus XD).

Jobban szeretem a kapcsolat kiépítését a kölcsönös bizalom meglétét, persze a nyálas dolgokat nem szívlelem *pl:Pers piros rózsát szed a réten Harrynek aki...- na mindegy ez elég durva példa volt és gondolom azért tőled nem számítunk ilyenre.
Te jó ég ilyet leírni példába :lol: Most meg nevetek magamon.
Számomra egy a lényeg - és egy "csepp célzás sincs benne", ugyan hova gondolsz - a rendszeres FRISSSSSS :mrgreen:
A jó történetet nem említem, mert nálad nincs olyan. Na persze van, amihez lassabban kezdek hozzá, de majd, ha több friss lesz belőle olyat is el fogok olvasni, amihez most nem fűlik a fogam. Csak lenne már SB, Ágy és most már 10.kódex :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2011 december 27 (kedd), 21:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 május 28 (szerda), 20:08
Hozzászólások: 184
Tartózkodási hely: jelenleg itt
Hali...
Most h ismét elkezdtem újra olvasgatni a történeteidet, észrevettem, hogy Pitonnak szinte minden történetben elhagyja a száját az a mondta,hogy "Már épp javasolni akartam."
Nem tudom, hogy jutott eszembe, de de ez annyira illik hozzá. ugyan úgy ahogy a különleges házi "állatai" XD
*Jelenleg Szérumot olvas*
A nevem Leo-t és Adriana gyűrűjét mikor folytatod?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2011 december 27 (kedd), 16:08 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
crucio írta:
1. Nem küldelek el sehová....


Hát igen, nem vagyok benne biztos, hogy egy olyan helyen, ahol büntetnek, lenne net, és egyéb... De talán sima word és billentyűzet igen, mondván, hogy mindent be kell pótolnom minél hamarabb. :D

crucio írta:
2. Olvasgattam. Tényleg. De valahogy akkor nem nyerte el a tetszésemet. Legalábbis az első pár fejezet...


Hm, érdekes. Én az első fejezeteket szerettem jobban... azt hiszem, és a történet meg egyre jobb? :D Nem érzem úgy... bár én sosem. :))

crucio írta:
A Hermionés rész Harryvel nagyon tetszik és itt nem csak az utcsó fejezetre gondolok...


Erről a Hermione/Harry dologról szerintem azért nyilatkozol így, mert még egy történetben sem művelték így igazán, és ez hiányzott belőle, nem? :D Engem meg azért ismersz annyira, hogy tudod, nem nyírok ki csak úgy bárkit is. Asszem Lu jegyezte meg múltkor, hogy túlságosan is átlátszó vagyok. :))

crucio írta:
3. Szeretem a Snarryket, és nagy a kísértés a történeted iránt. Eljutok addig, hogy megnyissam, de szeretnék még várni egy plusz fejezetet legalább.
:wink: Remélem ösztönzőleg hat, hogy még egyet feltegyél. :-D


Igen, te ösztönzőleg hatsz a feltevéssel kapcsolatban, de az kevésbé, hogy most jöttem onnét, azt van ötszáz megnyitás kemény hat véleménnyel. :)) (Bár ezen inkább sírni kéne - ahogy mondani szoktam.) Nem leszek azért kegyetlen, jönnek majd szépen sorban a fejezetek. Nem tudom, az első szerintem nem olyan izgis. És nem is fognak ám felpörögni az események - értem úgy, hogy nem fogják egymásra vetni magukat (Harry és Perselus XD). Mindjárt megyek is írni. XD


herika írta:
Én is szemezgetek a snarryddel, de egyelőre, ha nem gond, kivárok. Amíg látom, milyen gyakran frissítesz ;) Meg hogy legyen legalább 4-5 rész, amit már érdemes olvasni. Hátha inspiráló lesz :)

Szívesen olvasnám a 10. kódexet is, de szintúgy várom a "vége" feliratot. Nem is tudom, hány rész van még addig?

Szóval csak jöttem jelezni, hogy figyellek, és várom az új részeket. Aztán majd egyszerre rávetem magam. Valamikor :D :-P


Á, egy herika. Azért jó, hogy néha benézel. Mindig megijedek, hogy már végképp lemondtál rólam. :)) Hm, jók a megérzéseid... mármint az a 4-5. fejezet jó támpont, hogy bekapcsolódj, de khm, nem spoilerezem. :D Bár azaz igazság, hogy nem döntöttem el, hány fejezetes lesz a történet, mennyire bontom ki a dolgokat. De nem lesz rétestészta, az biztos. Már eleve a fejezetek hosszúságából is visszavettem. Lehet, nem is fog tetszeni, azt itt várod... :))
Kódex terén a nyolcadik kódexet fogyasztjuk a tízből, és ugye ahány kódex, annyi fejezet, tehát még kettő van hátra. ^^

Aztán meglátom, melyik történet hogy fog tetszeni, ha idekeveredsz. :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 58  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség