Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:39

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 755 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Következő

Részt vennétek a játékban, ha ismét megrendeznénk? Érdekelne, ha mondjuk kéthavonta lenne?
1. Igen, jó lenne 53%  53%  [ 55 ]
2. Nem, ez is elég volt 1%  1%  [ 1 ]
3. Szuper lenne kéthavonta rendszeresen, jönnék játszani 38%  38%  [ 39 ]
4. Elég, ha ritkábban, még egyszer-kétszer lefut 8%  8%  [ 8 ]
Szavazatok száma : 103
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 25 (szombat), 18:14 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Eljött a negyedik kör ideje, szóval tessék szépen ismét keresgélni. :)

Az elrejtés ideje pedig 18:14.

Hajrá, hajrá! :D


Tigi írta:
kezdtem tartani tőle, hogy a 4. körben egyetlen árva HP-es kérdés se lesz. :)


Mindegyik körben van HP-s kérdés, erre odafigyeltem, mikor összeállítottam őket. :) Megadja az alapvázat, a többi feladvány pedig a más-más felbukkanó fandomból áll.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 25 (szombat), 15:52 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Engem bevallom, meg szokott ijeszteni egy-egy ismeretlen fandom, de ez a játék így jó. :) Szerintem ha csak HP-s kérdések, meg pár ismertebb film/sorozat/könyv lenne, hamar beleunnánk. xD

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 25 (szombat), 15:20 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 19 (csütörtök), 19:32
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Piros kanapé
Nem úgy értettem, hogy azt szeretném, ha csak HP-es kérdések lennének, hanem hogy az 1. és a 2. fordulóban 2 HP-es kérdés volt, ha 3.-ban már csak 1 -- kezdtem tartani tőle, hogy a 4. körben egyetlen árva HP-es kérdés se lesz. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 24 (péntek), 20:44 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Akkor úgy látom, azét szeretitek a kihívásokat. :D Előkerülnek még fandomok, ne izguljatok. Meg az eddigiekből is lesznek még kérdések. Azt hiszem, lesz pár olyan kifejtősebb, sok mindent egyszerre igénylő feladványom, amivel rendesen elszórakozhattok. XD De úgyis meglátjátok majd.

Draconus_Diablo írta:
(Ja és külön köszönet a két szervezőnek, ma megnéztem a Mackótestvért, és nagyon tetszett. Nélkületek eszembe sem jutott volna - legfőképpen nem most. :wink: )


Hehe. Ahogy korábban írtam, mikor odaértem, hogy kéne valamilyen mesés kérdés, rögtön ez ugrott be. Egyrészt, mert szeretem, másrészt, mert pont készültem megnézni a második részét. :-D Szeretem benne a két hülye szarvast, a visszhanggal veszekedő kost, a helyes kis Kodát, és persze, hogy a másik szemszögből is meglátjuk a világot.
Örülök, hogy neked is tetszett. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 24 (péntek), 18:50 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Nem tudom, nekem tetszik, hogy sokféle fandommal találkozunk. :) HP témában nehéz lenne sok olyan kérdést feltenni, amire azért nem mindenki vágja rá a helyes választ, de nem a szerencse dolga megtalálni azt a neten. Engem nem riaszt el (túlságosan) az ismeretlen fandom, mert arra is rá lehet keresni a neten. Leginkább akkor szoktam ráhozni a csuklást a kérdés kitalálójára, ha ott járok a válasz közelében, már mindenhol körülnéztem, mindent megtudtam, ami kapcsolódik hozzá, csak épp a helyes választ nem lelem. :D

mellons írta:
Így sikerült hazaérni. De majd a szombatit igyekszem hamarabb elrejteni.

Sejtettem, hogy valami hasonló oka lehet a késésnek. :)

mellons írta:
Egyébként remek, hogy tetszett nektek a logikai feladat, Asha biztos örülni fog. És hátha további ihletet kap a IV. fordulóra.

Csak nyugodtan gyártsa Asha a hasonló feladatokat. :) Szeretem az ilyen logikai feladványokat, Piton feladványát is megfejtettem a HP1-ben, mert kíváncsi voltam, Hermione hogyan találta meg a megoldást. :D Ashának pedig külön gratula! Nem könnyű megalkotni jóra egy ilyen feladatot. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 24 (péntek), 18:41 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Szerintem pont amiatt érdekes, mert nemcsak Harry Potterrel kapcsolatos kérdések vannak. Ha így volna, talán fel sem keltette volna az érdeklődésemet a játék - legalábbis nem ennyire -, mert pontosan az ismeretlen jelentette kihívás miatt kezdtem el kutatni a válaszok után. :D
Szóval számomra ilyen formában tökéletesen megfelel. A HP fandomon kívül csak az SW-t és a LOTR-t és a Merlint ismerem részletesen, ezen kívül láttam pár részt a Doctor Who-ból, a többiről viszont csak hallottam. Majdhogynem megöl a kíváncsiság, mik kerülnek még elő a fordulók folyamán. :-SS :D
(Ja és külön köszönet a két szervezőnek, ma megnéztem a Mackótestvért, és nagyon tetszett. Nélkületek eszembe sem jutott volna - legfőképpen nem most. :wink: )

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 24 (péntek), 17:43 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Tigi írta:
Nem lehetne növelni a Harry Potterhez kapcsolódó kérdések számát? $pray :)


Még így is a HP-s kérdésekből van a legtöbb. Igyekeztünk mindenféle fandom felé nyitni, és ebben sajnos benne van, hogy nem mindenki ismeri mindegyiket. Ez a kihívás abban, hogy megtaláljátok a válaszokat. :)
De ha nagyon úgy érzitek majd, hogy inkább térjünk vissza arra, hogy ennél jóval nagyobb súlyban legyenek a HP-s kérdések, megszavaztathatjuk a mostani játék végén. Elvégre az a lényeg, hogy ti élvezzétek és szívesen keresdrejtvényezzetek.


G Lamaro írta:
A fordulót én is vártam, de (6-tól kezdve) úgy másfél óra sűrű frissítgetés után eluntam, és csak úgy fél kilenc körül néztem újra... :D


Így sikerült hazaérni. De majd a szombatit igyekszem hamarabb elrejteni.

Egyébként remek, hogy tetszett nektek a logikai feladat, Asha biztos örülni fog. És hátha további ihletet kap a IV. fordulóra.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 23:27 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Én se magyar nyelven kerestem, de csak kettőt találtam meg. A másik kettőre egy wikis listában leltem rá, de egyik sem egyezik teljesen a leírással, hanem díszesebb, részletgazdagabb. És míg a másodiknál minden bizonnyal helyes a megfejtésem, az elsőnél egyáltalán nem bízom ebben. (Egyébként már kb a 300-adiknál tartok... :D )
A fordulót én is vártam, de (6-tól kezdve) úgy másfél óra sűrű frissítgetés után eluntam, és csak úgy fél kilenc körül néztem újra... :D

Szerk.: Hát, bízhattam volna a megérzésemben jobban is. A többi címer még csak nem is hasonlít rá... :D
Az ajándékozós feladat nagyon tetszett, és nem is volt nehéz. :D Asha részemről most fellélegezhet, sőt védelmembe veszem. :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 23:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
G Lamaro írta:
Tiszta élvezet 408 ház címerét átnézni, mivel amit találtam az első leírásra, nem teljesen egyezik a leírással... ~x(
Hosszú lesz ez a mai este... :roll:


Csak egy tipp: én a keresésnél nem a magyar nyelvet preferáltam, és így gyorsan meglettek. :wink:
Amúgy borzasztóan vártam már a mai fordulót, sűrűn frissítettem ám a fórumot. :D
A logikai feladat... hát az valami csúcs volt, nagyon élveztem a megfejtést. :lol: :)) Kíváncsi vagyok, mit szólnak a szervezők a megoldásaimhoz. :roll: =)) (Nem kell pánikba esni, nem hiszem, hogy több megoldás lenne, mindössze engem ragadott magával a fantáziám. :lol: )

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 22:57 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Tiszta élvezet 408 ház címerét átnézni, mivel amit találtam az első leírásra, nem teljesen egyezik a leírással... ~x(
Hosszú lesz ez a mai este... :roll:

Joker és társai... Az egy pontos kérdéseknél tök felesleges használni, mert amit nyerhetek vele, azt el is vesztem... A többinél esetleg használhatók, de igazán csak a 4-5 pontos kérdéseknél éri meg felhasználni...

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 22:03 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Vicces, de most úgy kedvet kaptam, hogy újranézzem a mesét, mert ezer éve láttam...
Igen, tudom, de valamit okoskodtam azokhoz is. Szerintem lesz még borzalmasabb kérdés is, majd azokhoz felhasználom :D

Tigi, ne aggódj, én is sokat szenvedtem a Trónok harcával.

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 22:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 19 (csütörtök), 19:32
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Piros kanapé
Biztos, hogy nagyon béna vagyok, de én ezzel pár perc híján teljes két órát dolgoztam (még az asztali géphez is átültem!), és így is volt, amit nem találtam meg, pedig igyekeztem. Szerintem a címeres feladat nagyon nehéz volt, nem tudom, amiatt-e, hogy soha nem foglalkoztam a Trónok harcával, de... :( Nem lehetne növelni a Harry Potterhez kapcsolódó kérdések számát? $pray :) A mai kérdések voltak a legviccesebbek, az árva potteres kérdésen kívül mindenhol csak néztem. Amúgy a logikai feladat tetszett, de nem vagyok benne biztos, hogy nem rontottam el nagyon. :) Asha, kegyetlen vagy, bármerre járj is most!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 21:55 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Midnights Prophet írta:
Egyébként nekem ez a kör tetszett eddig a legjobban


Na ugye. :D Ráadásul igazán gyors is voltál.


Lizi Eyre írta:
MP, teljesen egyetértek. Nagyon sokat szenvedtem a második kérdéssel, szerintem nem is jó mind, mert se nem olvastam, se nem néztem.


Ne felejtsétek el, hogy ezúttal is élnek a segítségek! Néhányan simán kihúztok egy-egy kérdést, pedig itt a rávezetés és a jokerozás is. Persze, még négy kör van hátra, de ha valamelyik téma nagyon nem megy...

Az első kérdés pedig, nos, én nagyon szeretem a Macitesót, szóval ez ugrott be elsőként, hogy melyik meséből kérdezzek. Plusz, amolyan kis vidámságnak is szántam a játék közben, mivel érdemes megnézni a kérdéshez tartozó videót. :D Rá is készülök most már a második részére is, időszerű lenne, bár félek, hogy mint a legtöbb folytatás, ez sem lesz már az igazi.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 21:25 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
MP, teljesen egyetértek. Nagyon sokat szenvedtem a második kérdéssel, szerintem nem is jó mind, mert se nem olvastam, se nem néztem. A harmadik nagyon tetszett, lévén, hogy a saját társaságomban is kiokoskodtam - ugyan más segítséggel -, hogy nagyrészt ki kit húzott, de ez így nagyon jó volt. Én szinte biztos vagyok benne, hogy jó lesz. Az első nagyon cuki volt, most lehet újra fogom nézni, mert ezer éve nem láttam a mesét...

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 20:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Visszaszívni nem lehet semmit? :D Nem is értem, mit képzeltem, hogy megosztottam a közzel a hülye gondolataimat. :D

Egyébként nekem ez a kör tetszett eddig a legjobban, főleg a harmadik kérdés, hát azt imádtam. (Mondjuk most viszont két napig izgulhatok, hogy jól gondolkodtam-e...) A másodiktól meg nagyon megrettentem, de végül nem volt olyan nehéz, mint amilyenre számítottam. Szóval nah, olyan sokat nem is emlegettem senkit :P

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 20:14 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Midnights Prophet írta:
Hát ez már a csúcsok csúcsa. Ki volt az ötletgazda? Csak hogy lehessen kit emlegetni ^^


Ezúttal Asha. Biztos nagyon fog csuklani. XD

Midnights Prophet írta:
Meg most azon agyalok, mit lehet még kitalálni. Szereplőfelismerés leírás alapján? Ne adj isten kép alapján valami sorozatból?

szerk.: esetleg sorozatfelismerés kép alapján. Azt tudnám bebukni a legkönnyebben.

szerk2.: mondjuk lehet, hogy nem kellene ötleteket adnom...


Már késő. Egyébként határozottan a hasznodat fogjuk venni, én úgy látom. :D Nem rosszak, nem rosszak. Hm, hm, az ötleteid újabb ötleteket adtak. Azt hiszem, kemény edzéseket kell majd folytatnotok a következő keresdrejtvényig. XD

Egyébként nagyon büszke vagyok rátok, gyerekek! Szép megoldásokat küldötök be, néhányat öröm olvasni, úgy kifejtitek. Szoros küzdelem lesz a fandomvadász címért, ha továbbra sem adjátok alább. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 20:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Hát ez már a csúcsok csúcsa. Ki volt az ötletgazda? Csak hogy lehessen kit emlegetni ^^

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 20:00 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Hirtelen nem tudtam, hová rejtettem az előző kört, hogy honnan töröljem. XD

Na de megvagyok, és ezennel a harmadik kört is eldugdostam szépen.
Az idő 20:00. Pontban.


Mindenkinek drukkolok!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 12:30 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Nagyon örülök, hogy segíthettem. xD

Vannak még ötleteim, de azokat innentől megtartom magamnak :D

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 8:39 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Egyébként én is jegyzeteltem, sőt új ötleteim is támadtak MP felvetéseitől. >:) Szerintem jövőre egész érdekesnek fogjátok találni a KK-s szülinapi kvízt... >:) :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 23 (csütörtök), 7:33 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 21:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Midnights Prophet írta:
szerk2.: mondjuk lehet, hogy nem kellene ötleteket adnom...


már azt hittem magadtól rá se jössz, teljesen kétségbe estem :D sorozatfelismerés kép alapján, jó ég x')

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 22 (szerda), 23:08 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Midnights Prophet írta:
szerk2.: mondjuk lehet, hogy nem kellene ötleteket adnom...

Na, ez egy remek megállapítás volt... :D Éppen elég gonosz ötlet fordul meg a fejükben a segítségünk nélkül is...:roll: :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 22 (szerda), 22:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
mellons írta:

A következő körben lesz egy teljesen újszerű feladvány. Annnnyira kíváncsi leszek, mit szóltok majd hozzá. :D


Jajj, már megint kitaláltatok nekünk valamit? Csúcs, de komolyan :D Hát előre félek. Meg most azon agyalok, mit lehet még kitalálni. Szereplőfelismerés leírás alapján? Ne adj isten kép alapján valami sorozatból?

szerk.: esetleg sorozatfelismerés kép alapján. Azt tudnám bebukni a legkönnyebben.

szerk2.: mondjuk lehet, hogy nem kellene ötleteket adnom...

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 22 (szerda), 21:15 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
mellons írta:
Néztem is rá rendesen, mit alkottál. XD Hirtelen nem is értettem, honnan vetted ezt a sorrendet.

A következő körben lesz egy teljesen újszerű feladvány. Annnnyira kíváncsi leszek, mit szóltok majd hozzá. :D
És akkor ugye még nem értünk el a számolgatáshoz, meg a feladatban még egy feladathoz. XD Hehe. Nekünk ez a legélvezetesebb rész. Nézni, mik a reakciók, ha szembesültök gonoszságunkkal. :-D [/color]

Látod, feladat a megoldásban. :)) Én küldtem egy megoldást, a feladat pedig az volt, találd ki, hogy jutottam pont erre a megoldásra. :D

Ajjaj! Újabb agyfacsarás van kilátásban! :D
A számolgatós jó! :D Már amikor meg lehet találni a részeredményeket a neten. :-P :D A másik most hirtelen nem ugrik be, de éppen ezért nem lehetett nagyon negatív élmény. :) Naná, hogy az a legélvezetesebb, meg a bénázásaink a megoldásokban. :D Mindig ezek a legjobb részei az ilyen játékoknak. :D

Ja, igen. Gréta kimondta, amit én csak gondoltam: tudjuk mennyire gonoszok vagytok. :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 22 (szerda), 21:05 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 21:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
mellons írta:
A következő körben lesz egy teljesen újszerű feladvány. Annnnyira kíváncsi leszek, mit szóltok majd hozzá. :D
És akkor ugye még nem értünk el a számolgatáshoz, meg a feladatban még egy feladathoz. XD Hehe. Nekünk ez a legélvezetesebb rész. Nézni, mik a reakciók, ha szembesültök gonoszságunkkal. :-D



ajjaj x') van egy olyan érzésem, hogy nem leszek túl boldog :D a számolósoktól is először mindig idegrohamot kapok, főleg, ha nem ismerem a fandomot :D
gonoszságotokkal mellesleg már azért egész tisztában vagyunk :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 22 (szerda), 19:43 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
G Lamaro írta:
És lám, egy másik félreértés, amibe viszont beleszaladtam rendesen... :)) Az első feladatnál én soronként pakoltam sorrendbe a fejezetcímeket. (Azt hittem, azért vannak így szépen négyessével... :D )


Néztem is rá rendesen, mit alkottál. XD Hirtelen nem is értettem, honnan vetted ezt a sorrendet.

A következő körben lesz egy teljesen újszerű feladvány. Annnnyira kíváncsi leszek, mit szóltok majd hozzá. :D
És akkor ugye még nem értünk el a számolgatáshoz, meg a feladatban még egy feladathoz. XD Hehe. Nekünk ez a legélvezetesebb rész. Nézni, mik a reakciók, ha szembesültök gonoszságunkkal. :-D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 22 (szerda), 13:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Látjátok, mit tesz ez a játék az emberi elmével? :D Pedig a válaszokat megtalálni sokkal nehezebb, mint a kérdéseket.

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 23:37 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Én se értelek, nekem se lett meg elsőre, de aztán szép módszeresen nekiálltam keresni, és meglett...

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 23:36 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Huh! :D Hát meg kellett küzdenem a nettel, mire minden választ kisajtoltam belőle, de azért csak sikerült. :D
Majdnem minden kérdésnél el akart bújni valamilyen részinfó, még a másodiknál is az a fránya kabala... :D

Alice, eddig legalább heten megtaláltuk a kérdéseket, szóval megvannak azok, csak keresni kell. :) Egyébként most sincsenek nagyon eldugva, ha szisztematikusan végignézed a topicokat, meg fogod találni. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 23:29 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 21:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
tudod, ha tényleg átnéztél volna minden topikot, akkor már megtaláltad volna a kérdéseket. lehet, hogy félreértetted, nem csak abban a topikban lehet keresni, ami éppen aktív, hanem az összesben. mellesleg a stílusodra is figyelhetnél, az hogy lusta vagy minden topikot átnézni, nem jelenti azt, hogy így kell kiadnod magadból az elkeseredettségedet.

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 22:42 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 augusztus 19 (vasárnap), 13:59
Hozzászólások: 8
EZ A KERESDREJTVÉNY EGY NAGY KALAP SZAR :-x
SEMMI ÉRTELME ELREJTENI A KÉRDÉSEKET, HA UTÁNA ÚGY SE TALÁLJA SENKI.
ÁTNÉZTEM MINDEN TOPICOT ÉS NINCSENEK SEHOL ~x(
ÚGYHOGY ÉN KISZÁLLTAM :evil:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 19:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Rosszalkodik a netem, szóval az is lehet, hogy többször is elküldtem. Előre is bocsi :oops:

Én az első kérdést ott rontottam el, hogy nem rögtön angolul kezdtem el keresni. Itt bénáztam, beírtam angolul, rögtön megvolt... Többet nem vesződök a magyarral.

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 19:49 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 12 (szombat), 19:55
Hozzászólások: 156
Hát, ő.... Az elsőt én sem tudtam... :D De a többi valahogy meg ment...

_________________
"Az élet osztja a lapokat, és az embernek azzal kell játszania, amit kapott." Robyn Sisman


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 19:34 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 21:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
az első kérdésre a választ melyik részben kell keresni? azt se tudom, hogy mi merre hány :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 19:02 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
mellons írta:
G Lamaro írta:
Egyébként szerintem maga a kérdés, pontosabban a kérdésben megadott helyszín elbizonytalanító


Mi az elbizonytalanító benne? Minden sarkalatos pont benne van a kérdésben. Időpont: a bál után. Kik: Ron és Hermione. Mi történik: egymásnak ugranak. Hol: folyosón.
Egy az összes kritériumnak megfelelő jelenet van. Veszekedve kimennek a folyosóra, megállnak a lépcső előtt, és lőn. Totálban csak egyetlen dolog fut a háttérben. Utána, mikor már Harry is odaér, Hermione rá ripakodik, aztán mindkettejükre. Végül pont azok elé ül le a lépcsőre a lány, amely életkép szereplőire kíváncsiak voltunk.

A filmben nem egy folyosót, hanem a bejárati csarnokot látjuk a veszekedés közben. (Oda nyílik a nagyterem, a két táncoló pár mögött pedig a tölgyfaajtót látjuk.) Nálam ez okozta az elbizonytalanodást, és bizony néztem még egy ideig a filmet, hátha egy másik, későbbi veszekedésre gondoltatok. Aztán rájöttem, hogy nincs másik veszekedés, ami megfelelne a kritériumoknak. :D

És lám, egy másik félreértés, amibe viszont beleszaladtam rendesen... :)) Az első feladatnál én soronként pakoltam sorrendbe a fejezetcímeket. (Azt hittem, azért vannak így szépen négyessével... :D )

De mindezektől függetlenül jó volt a kör. :) Remélem, a többivel sem lesznek nagyobb problémáim. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 18:38 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Midnights Prophet írta:
ólálkodást látok itten, közeleg a második kör? hmhmm



Jól látod. :D

Na kérem, második kör elrejtve. Pontos idő 18:38.

Sok sikert minden már versenyben lévőnek, és új érdeklődőnek!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 18:38 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
G Lamaro írta:
Egyébként szerintem maga a kérdés, pontosabban a kérdésben megadott helyszín elbizonytalanító


Mi az elbizonytalanító benne? Minden sarkalatos pont benne van a kérdésben. Időpont: a bál után. Kik: Ron és Hermione. Mi történik: egymásnak ugranak. Hol: folyosón.
Egy az összes kritériumnak megfelelő jelenet van. Veszekedve kimennek a folyosóra, megállnak a lépcső előtt, és lőn. Totálban csak egyetlen dolog fut a háttérben. Utána, mikor már Harry is odaér, Hermione rá ripakodik, aztán mindkettejükre. Végül pont azok elé ül le a lépcsőre a lány, amely életkép szereplőire kíváncsiak voltunk.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 18:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Nem rajtatok múlik, egyébként sem vagyok soha biztos a dolgomban, de azért rendszeresen rátesztek nekem egy lapáttal :D

ólálkodást látok itten, közeleg a második kör? hmhmm

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 16:16 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
MP, pedig pont előtted írtam, hogy Grétával együtt mardekárosok vagyunk. Lehet, hogy direkt csináljuk... >:) :D (Egyébként szerintem maga a kérdés, pontosabban a kérdésben megadott helyszín elbizonytalanító, és a film végignézésével simán bizonyosságot lehet szerezni. :D )

Tigi, a 4. kérdésnél a "Vigyázat, becsapós!" figyelmeztetés arra utal, nem biztos, hogy az elsőnek beugró megoldás a jó megoldás, hanem jobb lenne utána nézni a dolgoknak, mielőtt a fandomot többé-kevésbé ismerők nagy magabiztosan a rossz megoldást küldik el. :)
Egyébként ezeknél a Star Wars kérdéseknél nincs különösebb szükség a történet ismeretére, az csak némi olvasgatástól ment meg, ha jó kulcsszóval keresel. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 13:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 19 (csütörtök), 19:32
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Piros kanapé
G Lamaro írta:
Én a wikipediánál jobban szeretem a szakpediákat (wookieepedia, lotrpedia, potterpedia), mert jobb, bővebb leírásokat tartalmaznak, persze angolul. :) Más kérdés, hogy ha egyáltalán nem ismered a fandomot, akkor kicsit hosszadalmas megtalálni a keresett infót. :)

Tulajdonképpen bármelyik kérdésnél lehet érdekeset alkotni, ha az ember nem figyel, vagy nem ismeri a fandomot eléggé. :D

Hát ez az. Én se a Gyűrűk Urát, se a Star Warst nem ismerem, de annyira se, hogy tudjam, melyiknek mi az alap cselekménye -- folyton összekeverem a kettőt, mivel mindegyiket megpróbáltam megnézni, de egyiket se bírtam tovább egy óránál. Szóval élmény volt keresgélni, pláne, hogy még figyelmeztetés is volt az egyik kérdésnél. Gőzöm sincs, hogy mire utalhatott. $alien A Fable-kérdésnél én is egy kritikából szedtem ki a választ, remélhetőleg jól :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 13:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Éééés sikerült engem is elbizonytalanítanotok. =D> Francba :D

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 13:12 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Gaeriel írta:
hidd el, hogy úgy nekem nem működött :D beírtam az elsőt, nem adott ki semmit, és utána a wikipédia volt jó barátom, csak kicsit hosszan fogalmaz a drága :D

igen, én is rájöttem, pedig úgy reménykedtem, hogy ár perc alatt rálelek benne :D igen, engem is, mint minden ilyen könyves kérdésnél :D

ajj, de most beparáztattál :D de az kell, hogy legyen, az előző játékban is annak a jelenetnek a környékén kellett keresgélni, vagy százszor néztem végig :D

Hát most én is beírtam az első kulcsszavát, és kapásból az első két link magyarul, lejjebb másik három link angolul adja a megoldást. :D Én a wikipediánál jobban szeretem a szakpediákat (wookieepedia, lotrpedia, potterpedia), mert jobb, bővebb leírásokat tartalmaznak, persze angolul. :) Más kérdés, hogy ha egyáltalán nem ismered a fandomot, akkor kicsit hosszadalmas megtalálni a keresett infót. :)

Lehet, hogy ugyanazokat az oldalakat néztük meg, és ugyanott találtuk meg a válaszokat is? :))

Szerintem is annak kell lennie, mert nem emlékszem rá, hogy még utána egymásnak ugrottak volna máshol is. :D Na ja, kérdésgyártóink szeretik azt a jelenetsort... :D

mellons írta:
Hehe, ez a legjobb az egészben. Mikor bekülditek, aztán szinte meggyőzitek egymást, hogy nem is volt jó a megoldásotok, és onnantól még azon is izgultok ahelyett, hogy elégedetten hátradőlnétek. :D

Azért néhány embert egy-két kérdésnél sikerült rávenni, hogy határozottan fura dolgokat alkosson. XD

Izgul a fene! :D Mármint az alapnál jobban... :D Egyébként meg mindketten mardekárosok lennénk, vagy mi... :D Szóval, a hadicselek nálunk bevett szokásnak számítanak... :D

Tulajdonképpen bármelyik kérdésnél lehet érdekeset alkotni, ha az ember nem figyel, vagy nem ismeri a fandomot eléggé. :D

Ajj, de jó nektek, hogy látjátok mindenki válaszait! :D Olyan jókat lehet somolyogni egyes válaszokon! :D

Egyébként Cas hol van? :-O Így nehezen nyúlja le Gréta rangját... :D Gréta, mit tettél vele? :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 10:53 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Gaeriel írta:
ajj, de most beparáztattál :D de az kell, hogy legyen, az előző játékban is annak a jelenetnek a környékén kellett keresgélni, vagy százszor néztem végig :D


Hehe, ez a legjobb az egészben. Mikor bekülditek, aztán szinte meggyőzitek egymást, hogy nem is volt jó a megoldásotok, és onnantól még azon is izgultok ahelyett, hogy elégedetten hátradőlnétek. :D

Azért néhány embert egy-két kérdésnél sikerült rávenni, hogy határozottan fura dolgokat alkosson. XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 21 (kedd), 7:57 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 21:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
G Lamaro írta:
:D Pedig ott van a kérdésekben, mit kell beírni a keresőbe, aztán már nem olyan nehéz megtalálni a választ. :D

Az ebookot én is megtaláltam, de az kicsit hosszú lett volna elolvasni. :D Végül stílszerűen egy kritika vezetett rá a megoldásra... :D

Én is csak egy jelenetre tudtam gondolni, de az nem ott játszódik, amit a lányok megadtak, és ez elbizonytalanított kissé. :D Én is remélem, hogy nem másra gondoltak. :D


hidd el, hogy úgy nekem nem működött :D beírtam az elsőt, nem adott ki semmit, és utána a wikipédia volt jó barátom, csak kicsit hosszan fogalmaz a drága :D

igen, én is rájöttem, pedig úgy reménykedtem, hogy ár perc alatt rálelek benne :D igen, engem is, mint minden ilyen könyves kérdésnél :D

ajj, de most beparáztattál :D de az kell, hogy legyen, az előző játékban is annak a jelenetnek a környékén kellett keresgélni, vagy százszor néztem végig :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 20 (hétfő), 21:29 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 12 (szombat), 19:55
Hozzászólások: 156
Jó volt ez az első kör :) Rajtam a 3. kérdés fogott ki, de hát ez van :D Várom már a holnapot! :)

_________________
"Az élet osztja a lapokat, és az embernek azzal kell játszania, amit kapott." Robyn Sisman


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 20 (hétfő), 20:45 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
:D Pedig ott van a kérdésekben, mit kell beírni a keresőbe, aztán már nem olyan nehéz megtalálni a választ. :D

Az ebookot én is megtaláltam, de az kicsit hosszú lett volna elolvasni. :D Végül stílszerűen egy kritika vezetett rá a megoldásra... :D

Én is csak egy jelenetre tudtam gondolni, de az nem ott játszódik, amit a lányok megadtak, és ez elbizonytalanított kissé. :D Én is remélem, hogy nem másra gondoltak. :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 20 (hétfő), 19:51 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 21:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
:D :D nekem abból csak ugye azt tudtam egyből, hogy hol keressem, amiben meg is adták a film címét, a többinél igencsak találgatnom kellett és átnyálazni a legtöbbet :D

nem volt egyszerű, de legalább tudtam, hogy milyen oldalakat érdemes megnyitni :D pedig ebookban is megtaláltam, de ahogy beleolvasgattam nem nagyon találtam a választ :D

hát én csak egy jelenetre tudtam gondolni, remélem nem volt más :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 20 (hétfő), 19:44 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
A Star Warsos kérdések szerintem könnyűek voltak. :D És ezt nem azért mondom, mert én mindegyiket fejből tudtam, hanem azért, mert mindegyik kérdésben benne volt az információ, hol lehet megtalálni a választ. :)

Nekem Fable asszony okozott némi gondot, mivel beletelt egy kis időbe, mire találtam egy olyan oldalt, ahol választ kaptam. :)

Ja, és az ötödik kérdésnél kerestem egy ideig a megadott helyszínt és eseményt, aztán rájöttem, hogy mire is gondoltak a lányok. :) (Legalábbis remélem, hogy nem tévedtem nagyot... :D )

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 20 (hétfő), 19:21 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 21:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
G Lamaro írta:
Kinek hogy ment/megy? :)

Szerintem ez egy jó kis bemelegítő kör volt. :D


ajj, nekem a star warsos kérdések a halálom, azzal töltöm el a legtöbb időt x') mivel nem láttam a filmeket (bár évek óta tervezem megnézni őket), csak nagyjából tudom, hogy mi történik, aztán mindig összezavarodom, meg belekavarodok a nevekbe meg a helyekbe :D szal az mindig elég vicces, de a többi jó volt, viszonylag hamar meg lehetett találni :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdezz - felelek / Társalgó
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 20 (hétfő), 18:27 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Kinek hogy ment/megy? :)

Szerintem ez egy jó kis bemelegítő kör volt. :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 755 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség