Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 30 (szombat), 0:34

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2924 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 59  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 23 (vasárnap), 9:53 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Losztrisz

Ez Heidi: Apja fia c. írása.
Itt megtalálod: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=73366


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 23 (vasárnap), 8:42 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 október 07 (péntek), 18:09
Hozzászólások: 39
Sziasztok!
Egy Harry/Draco párosítású történetet keresek. Arra emlékszem, hogy Voldemort legyőzése előtt Harry terhes lesz Dracótól. Volt talán egy évzáró buli, ahol Harry már eléggé ittas állapotban volt, és arra ébredt, hogy Draco ágyában fekszik. Harry se szó, se beszéd nélkül lelép, és később elkezd fogyni az ereje. Ilyenkor jön rá Dambludore-val, hogy babát vár. Az öreg elküldi Franciaországba, mert a terhessége ideje alatt nem volt ereje. Harry több évet is ott tölt, és egy fantasztikus kisfia-, talán Trisztán? - születik. Végül hazahívják. És ott kiderül, hogy Lupinéknak is született egy gyermeke. Draco végig a jó oldalnak kémkedett az évek során, és hogy Ginny Weasley lesz a legjobb barátja. Majd kiderül, hogy Draco Trisztan apja. A végére már nem teljesen emlékszem, de ha minden igaz akkor Draco bajba kerül, és Harry elmegy megmenteni. Legyőzi a Sötét Nagyurat, és a végére még Dracóval is össze jön.
Valaki meg tudná mondani, hogy mi a címe ennek a történetnek? Már napok óta keresem, és szívesen elolvasnám újra.
Előre is köszönöm!

_________________
Kép„Talán éppen azért vannak a ködös, szürke reggelek és nappalok, hogy ne a távolba merengve keressük a fényt, a csodát, hanem önmagunkban és a körülöttünk élők szemének a
csillogásában lelkük meg azt…”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 18 (kedd), 21:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 17:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
Lau, ez Naiare ~ Véla gyermek, Hold gyermek című fordítása, én is a múlt héten olvastam el újra, nagyszerű történet. :) (Küldöm azért pü-ben is a linket. ;) )

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 18 (kedd), 20:47 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Sziasztok!

Segítség kellene, hogy megtaláljak egy ficet, amit pár éve olvastam, és teljesen váratlanul ráébredtem újra szeretném olvasni. Amit biztosan tudok a történetről:

slash, drarry, AU és fordítás.

Tartalom:
Harry különleges a történetben ( ha jól emlékszem valamiféle sárkány, de az biztos, hogy szárnyai vannak, ha akarja tud repkedni is), és különlegessége miatt Japánba küldik, hogy ott a többi „különleges” gyerek között nevelődjön. Mielőtt elmegy külföldre a gyerek Dracóval eléggé édesen búcsút vesznek egymástól. Igen ebben a történetben a két család között jó a kapcsolat. Annyira, hogy Harry „húgát” el is jegyzik Dracóval. Pár év múlva visszatér Roxfortba, és újra találkozik a meglehetősen morcos szöszivel A cselekmény folyamán kiderül ,hogy Harry párja Dracó, aki eléggé nehezen akarja elfogadni az alávetett szerepet. Van még benne gonosz Voldemrt is stb.

Na ennyire emlékszem nagy vonalakba a történetből, amit a Merengőn olvastam. Ha valaki tud segíteni küldjön kérem egy PÜ-t, mert ritkán fórumozok, és lehet nem venném észre a választ. Előre is köszi, ha tud valaki segíteni. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 17 (hétfő), 20:33 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Ez Agatha Rovenna Monn: Macska - Kiképzés című műve. :) Azt nem tudom, megtalálható-e a neten olvasásra, próbálkozz a google-lal. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 17 (hétfő), 20:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 augusztus 05 (péntek), 23:33
Hozzászólások: 39
Szijasztok. Egy történetet keresek amit még itt találtam. Úgy emlékszem egy gportálos oldalon volt. És ki is lett adva könyvben. A történet maga az hogy háború van és középiskolából visznek már katonákat 2 különféle kiképzésre. és a csaj akit elvisznek az első akik azt a programot képes teljesíteni. de ha szabályt szeg megkínozták meg küldetésre küldik őket meg ilyesmi. valaki nem tudja a címet és h hol van?

_________________
- Cica… cicc... gyere ide… – édesgette magához az apróságot, mire egy panaszos nyávogás volt a válasz. – Te meg ki vagy? Nagyon aranyos vagy, ugye tudod? Én meg lassan elmebeteg, mert veled beszélgetek…


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 16 (vasárnap), 13:36 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2011 január 29 (szombat), 20:26
Hozzászólások: 98
Hello keresek egy történetet anyi nyilván SS/HP volt, de nem biztos. Pitont üldözték a halálfalók, és,hogy ne találják meg kivágta a kerjáról a sötét jegyet, majd kiégette a helyét.Az arany trió épp Hagrid-nál volt és agyar találta meg Piton-t a földön fekve. Potterég aztán mentek oda mikor észrevették,hogy véres a fű. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 11 (kedd), 16:41 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 17:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
sámli írta:
Hello egy történetet keresek ami azt hiszem Darry. Maga a történet megvan csak a címe nincs...Mindenki a nagyteremben van és perselus és harry együtt lépnek be. Odamennek az igazgatóhoz majd közlik h Voldi halott. Harry és Piton jól szórakoznak az egész jeleneten majd a végén kiderül h harry Draco pálcájával ölte meg Voldit és hogy szeretik egymást azt hiszem az az utolsó mondtad h Gyere Draco nézzük meg együtt a tűzijátékot vagy valami ilyesmi



Ez mellons ~ Sokkhatás című fordítása, szerintem. :)

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 11 (kedd), 16:37 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 augusztus 05 (péntek), 23:33
Hozzászólások: 39
Hello egy történetet keresek ami azt hiszem Darry. Maga a történet megvan csak a címe nincs...Mindenki a nagyteremben van és perselus és harry együtt lépnek be. Odamennek az igazgatóhoz majd közlik h Voldi halott. Harry és Piton jól szórakoznak az egész jeleneten majd a végén kiderül h harry Draco pálcájával ölte meg Voldit és hogy szeretik egymást azt hiszem az az utolsó mondtad h Gyere Draco nézzük meg együtt a tűzijátékot vagy valami ilyesmi

_________________
- Cica… cicc... gyere ide… – édesgette magához az apróságot, mire egy panaszos nyávogás volt a válasz. – Te meg ki vagy? Nagyon aranyos vagy, ugye tudod? Én meg lassan elmebeteg, mert veled beszélgetek…


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 10 (hétfő), 22:14 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Voldika írta:
Egy Snarryt keresek, régen olvastam és körülbelül az elsö fejezetre emlékszem, Harry erős varázsló lett, éjszaka titokban egy bájitalt főz aztán beszél Hermionével miközben Piton a láthatatlanná tévő köpenyben hallgatja őket.
Nem tudjátok melyik történet lehet ez?


Herika fordítása, a Megfogni és Megszerezni. :)

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 10 (hétfő), 21:18 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 07 (péntek), 15:47
Hozzászólások: 13
Egy Snarryt keresek, régen olvastam és körülbelül az elsö fejezetre emlékszem, Harry erős varázsló lett, éjszaka titokban egy bájitalt főz aztán beszél Hermionével miközben Piton a láthatatlanná tévő köpenyben hallgatja őket.
Nem tudjátok melyik történet lehet ez?

_________________
-Ki az abszolút mazohista?
-Aki önszántából felmegy Dumbihoz citromporral tömetni magát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 10 (hétfő), 15:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Szívesen :)

És, ha már itt járok. A napokban megtaláltam egy régi történet egy részét a gépemen és érdekelne, hogy van-e folytatása, be van-e fejezve vagy felejtsem el.

Ez egy Drarry és a címe: Tagadni ész nélkül. Nem tudom ki írta és honnan van és kőkemény egy fejezet van belőle. A lényeg, hogy Draco és Harry már együtt vannak, de Harry nagyon tagadja a dolgot, ezért mindig úgy néz ki mintha verekednének. Valaki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 10 (hétfő), 14:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Fairy írta:
meichan írta:
Sziasztok!

Én egy Harry/Piton történetet keresek. Nem sokra emlékszem belőle,csak arra,hogy Piton elviszi Harryt egy kupiba ahol aztán megcsodálhatja,Pers tudását a nőkkel szemben,de persze a fiú sem marad ki a jóból.Tudom,hogy nem sok de csak ez az egy jelent villog állandóan az agyamban.Talán még annyi,hogy Pers és a kupiból a nő ismerték egymást vagyis volt már nála Piton,de ez annyira nem biztos.Ha valaki tudja,hogy melyik ez töri és hol találom annak nagyon hálás lenék.
Előre is köszi.



Hmmm... nekem egy olyan történet ugrik be, amiben együtt mennek egy prostihoz, méghozzá
Barbarella: Mágikus tinédzserek gondozása c. történetben volt, amit Herika fordított és A fiú, aki élt egy kicsit történet folytatása.
Az említett jelenet a 18. fejezetben van.

Nem tudom erre gondoltál-e, de remélem segíthettem. :)


Igen,erre gondoltam :) Hálásan köszönöm a segítséget :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 10 (hétfő), 12:49 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
meichan írta:
Sziasztok!

Én egy Harry/Piton történetet keresek. Nem sokra emlékszem belőle,csak arra,hogy Piton elviszi Harryt egy kupiba ahol aztán megcsodálhatja,Pers tudását a nőkkel szemben,de persze a fiú sem marad ki a jóból.Tudom,hogy nem sok de csak ez az egy jelent villog állandóan az agyamban.Talán még annyi,hogy Pers és a kupiból a nő ismerték egymást vagyis volt már nála Piton,de ez annyira nem biztos.Ha valaki tudja,hogy melyik ez töri és hol találom annak nagyon hálás lenék.
Előre is köszi.



Hmmm... nekem egy olyan történet ugrik be, amiben együtt mennek egy prostihoz, méghozzá
Barbarella: Mágikus tinédzserek gondozása c. történetben volt, amit Herika fordított és A fiú, aki élt egy kicsit történet folytatása.
Az említett jelenet a 18. fejezetben van.

Nem tudom erre gondoltál-e, de remélem segíthettem. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 10 (hétfő), 10:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Sziasztok!

Én egy Harry/Piton történetet keresek. Nem sokra emlékszem belőle,csak arra,hogy Piton elviszi Harryt egy kupiba ahol aztán megcsodálhatja,Pers tudását a nőkkel szemben,de persze a fiú sem marad ki a jóból.Tudom,hogy nem sok de csak ez az egy jelent villog állandóan az agyamban.Talán még annyi,hogy Pers és a kupiból a nő ismerték egymást vagyis volt már nála Piton,de ez annyira nem biztos.Ha valaki tudja,hogy melyik ez töri és hol találom annak nagyon hálás lenék.
Előre is köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Van vmi jó fic?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 09 (vasárnap), 2:21 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Szia! Kisera: Toujours Pur Bellatrix története című ficjét itt találod: http://pince.gportal.hu/gindex.php?pg=1919640
30 fejezet van fent, nem tudom, hogy ez a teljes történet-e, de itt láttam a leghosszabb verziót. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 09 (vasárnap), 2:03 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 03 (péntek), 20:27
Hozzászólások: 55
Tudom, melyik történetet keresem, csak azt nem tudom, hova írjak. Valakinek nincs esetleg meg Kiserától a Toujours Pur - Bellatrix története c. fic? Már mindenhol írtam neki, ahol tudtam, és kétségbe vagyok esve, mert el akarom olvasni újra! ~x(

_________________
"Mit kellett volna Krisztusnak tennie, hogy Máté vagy Péter módjára a követői közé álljak? Először is jól kellett volna öltöznie. Gondosan ápolt szőke frizura, csinos fej - ennyi elég is lett volna."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 02 (vasárnap), 7:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 szeptember 01 (szombat), 19:10
Hozzászólások: 3
Szasztok!
Másfél éve olvastam egy Lily/James ficet,ugyanoda mennek nyaralni valahova angliába Lily a szüleivel és egy barátnőjével megy ,James pedig Siriussal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 30 (csütörtök), 19:05 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 20 (vasárnap), 13:02
Hozzászólások: 53
Sziasztok!
Lehet, hogy nem ide kéne írnom, de van egy történet a: Bitter Hearts.
A Heliopathon találtam rá viszont csak angolul és németül, de sajnos én nem tudom úgy elolvasni. Van esetleg valamilyen oldal ahol esetleg magyarul megvan vagy valaki aki lefordította és megvan neki. A leírásból nagyon megtetszett és szívesen elolvasnám hiszen már nem nagyon találok olyat amit még nem olvastam.

_________________
„Az öröm mindig segít rajtunk, akkor is, ha teljes a sötétség;
mert a sötétséget elűzi a fény.”

[Joanne Kathleen Rowling]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 29 (szerda), 13:24 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2011 január 29 (szombat), 20:26
Hozzászólások: 98
Sziasztok!

Merengőn kb tavaly olvastam egy történetet. Perselus és Harry volt benne a főszereplő.Mógus volt benne a tesitanár és nyilván toronyugrást tanított, amit régen Piton tanított,de amikor egy vérzó lányt kimentett medencéből izom+ínszakadása lett ezért nem folytathatta.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 28 (kedd), 23:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 szeptember 27 (vasárnap), 13:25
Hozzászólások: 5
Sziasztok!
Egy olyan történetet keresek, amelyikben Lucius Malfoy hosszú idő után (azt hiszem, Azkabanban volt) beállít egy nőhöz, akivel a múltban szerelmi viszonya volt. A nőnek van egy gyereke Luciustól, de a kisfiú és Lucius csak most látják egymást először.
Előre is köszönöm a segítséget!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 28 (kedd), 10:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 augusztus 19 (vasárnap), 13:59
Hozzászólások: 8
Sziasztok :-D
Nem tudja valaki melyik történet volt, az amikor egy halálfaló felvette Sirius alakját, és elkábította Lily-t és a csecsemő Harry-t is. Az ájult Lily, James és Harry végül Lily szüleinél kaptak menedéket, ahová hívtak egy gyógyítót is.
Ha valaki tudná melyik történet ez megköszönném. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 26 (vasárnap), 17:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 április 29 (vasárnap), 18:30
Hozzászólások: 9
Sziasztok!

Biztos sokan ismeritek aglarnis Sámánfa című művét, ami sajnos már nincs fent a Merin. Nincs meg esetleg valakinek lementve? Nagyon szeretném újraolvasni.

köszönöm előre is (:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 26 (vasárnap), 16:05 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Sziasztok!

Keresek egy Snarryt, de valójában azt se tudom, magyarul, lengyelül vagy angolul olvastam-e. Szóval, ha valaki ráismer, világosítson már fel XD

Tartalom: Harmione döbbenten veszi észre, hogy Harry egyre jobb eredményeket ér el a vizsgákon. Persze fogalma sincs róla, hogy Harry és Perselus kötöttek egy alkut: Perselus csak akkor fekszik le Harryvel, ha a fiú a legjobbként végez.


Ismerős valakinek? XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 20 (hétfő), 11:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
hesperuspiton írta:
?SS/HG?
Mivel elég idősek Harryék ,ezért felvilágosítást tartanak nekik ès ők Pitont kapják.


Nem Albus Perselus lenne az ott Harry helyett? Mert ha igen, akkor ezt keresed: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=90878

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 20 (hétfő), 8:15 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 20 (vasárnap), 13:02
Hozzászólások: 53
?SS/HG?
Mivel elég idősek Harryék ,ezért felvilágosítást tartanak nekik ès ők Pitont kapják.

_________________
„Az öröm mindig segít rajtunk, akkor is, ha teljes a sötétség;
mert a sötétséget elűzi a fény.”

[Joanne Kathleen Rowling]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 18 (szombat), 23:09 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 11 (hétfő), 9:33
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok!

Tudom, hogy nem éppen jó helyen írom ezt ki, de hirtelen nem találok ennél megfelelőbb topicot... Szóval az lenne a kérésem, hogy aki anno "megmentette" Jinjang nagyrabecsült Átváltozások című művét, el tudná küldeni nekem? Minden nyáron újraolvastam, és csak most jöttem rá erre a hiányosságra... Nagyon-nagyon megköszönném!

_________________
/Éppen ilyen magányos embereknek van szüksége szeretetre, társakra, akik előtt egyszerűek és nyíltak lehetnek, mint önmaguk előtt, akiknek jelenlétében feloldódik a görcsös hallgatás és megszűnik a színlelés kényszere is./


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 11 (szombat), 15:14 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 20 (vasárnap), 13:02
Hozzászólások: 53
Ez volt az :) Nagyon köszönöm!

_________________
„Az öröm mindig segít rajtunk, akkor is, ha teljes a sötétség;
mert a sötétséget elűzi a fény.”

[Joanne Kathleen Rowling]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 10 (péntek), 14:16 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 16 (csütörtök), 22:29
Hozzászólások: 20
hesperuspiton írta:
Keresek egy történetet ,de sajnos nem emlékszem sok mindenre vele kapcsolatban. Draco valamilyen bájitalt kevert a griffendélesek töklevébe. Hermione szól Madam pomfreynak és ő megvizsgál mindenkit de nem talál semmi furcsát. Sajnos másra nem emlékszem, de remélem valaki tud segíteni.

Talán ezt kerested:
angel8 - Tűzgyújtó 1. rész | 2. rész | 3. rész


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 09 (csütörtök), 10:29 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 20 (vasárnap), 13:02
Hozzászólások: 53
Arra sajnos nem emlékszem :s viszont az még beugrott a történettl kapcsolatban, hogy amikor Hermione megy a folyosón ahova lép ott parázs/tűz lesz
.

_________________
„Az öröm mindig segít rajtunk, akkor is, ha teljes a sötétség;
mert a sötétséget elűzi a fény.”

[Joanne Kathleen Rowling]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 09 (csütörtök), 9:20 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2011 január 29 (szombat), 20:26
Hozzászólások: 98
Angel írta:
dorina122 írta:
Keresek egy Fic-et, de sajnos csak nagyon kevés maradt meg belőle. Arra emlékszek,hogy véga a háborúnak és Neville a halottaknál van, mikor észreveszi, hogy Piton még él.

hesperuspiton írta:
Keresek egy történetet ,de sajnos nem emlékszem sok mindenre vele kapcsolatban. Draco valamilyen bájitalt kevert a griffendélesek töklevébe. Hermione szól Madam pomfreynak és ő megvizsgál mindenkit de nem talál semmi furcsát. Sajnos másra nem emlékszem, de remélem valaki tud segíteni.

Valamelyikőtök esetleg arra emlékszik, hogy slash-e vagy milyen párosítású?


Az rémlik még, hogy Neville szól Hermionénak,mikor észreveszi,hogy Piton kicsit egmozdul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 08 (szerda), 23:37 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 16 (csütörtök), 22:29
Hozzászólások: 20
dorina122 írta:
Keresek egy Fic-et, de sajnos csak nagyon kevés maradt meg belőle. Arra emlékszek,hogy véga a háborúnak és Neville a halottaknál van, mikor észreveszi, hogy Piton még él.

hesperuspiton írta:
Keresek egy történetet ,de sajnos nem emlékszem sok mindenre vele kapcsolatban. Draco valamilyen bájitalt kevert a griffendélesek töklevébe. Hermione szól Madam pomfreynak és ő megvizsgál mindenkit de nem talál semmi furcsát. Sajnos másra nem emlékszem, de remélem valaki tud segíteni.

Valamelyikőtök esetleg arra emlékszik, hogy slash-e vagy milyen párosítású?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 08 (szerda), 17:45 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 20 (vasárnap), 13:02
Hozzászólások: 53
Keresek egy történetet ,de sajnos nem emlékszem sok mindenre vele kapcsolatban. Draco valamilyen bájitalt kevert a griffendélesek töklevébe. Hermione szól Madam pomfreynak és ő megvizsgál mindenkit de nem talál semmi furcsát. Sajnos másra nem emlékszem, de remélem valaki tud segíteni.

_________________
„Az öröm mindig segít rajtunk, akkor is, ha teljes a sötétség;
mert a sötétséget elűzi a fény.”

[Joanne Kathleen Rowling]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 03 (péntek), 17:16 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2011 január 29 (szombat), 20:26
Hozzászólások: 98
Keresek egy Fic-et, de sajnos csak nagyon kevés maradt meg belőle. Arra emlékszek,hogy véga a háborúnak és Neville a halottaknál van, mikor észreveszi, hogy Piton még él.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 02 (csütörtök), 19:54 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 16 (csütörtök), 22:29
Hozzászólások: 20
mrs_malfoy írta:
Igen ez volt az, nagyon szépen köszönöm. Imádlak (:

Örülök, hogy segíthettem.:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 02 (csütörtök), 16:38 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 24 (szombat), 17:29
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Mardi kh.
Angel írta:


Igen ez volt az, nagyon szépen köszönöm. Imádlak (:

_________________
Sheraphine Lh'onneur


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 02 (csütörtök), 3:51 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 16 (csütörtök), 22:29
Hozzászólások: 20
mrs_malfoy írta:
Egy PD kategóriájú sztoryt keresek..

Még régebben éjszakákon át voltam fent a merengőn, hogy olvassak, de ez már nagyon régen volt, így nem igazán emlékszem, hogy melyik történet volt az, amit éppen elolvastam.

Két iskolás fiúról szól, akik nem igazán jöttek ki egymással, mert az egyik jó tanuló volt, a másik pedig természetesen nem. Van benne egy fejezet, amiben a tanár leküldi őket létráért az alagsorba, ahol közelebbi kapcsolatba kerülnek egymással, és a tanárnak ez is volt a célja. Nem biztos, hogy ebben, de van egy rész, amikor vidámparkba mennek, és a szellemkastélyban feléjük ugrik egy farkas és a jó tanuló megijed, és hozzábújik a másikhoz.

Nagyjából ennyi ^^ Segítsetek kérlek *.* Nagyon el akarom olvasni újra.

Talán ezt kerested:Kenzie Prudence Banx - Könnyekkel szeretni


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 02 (csütörtök), 0:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 24 (szombat), 17:29
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Mardi kh.
Egy PD kategóriájú sztoryt keresek..

Még régebben éjszakákon át voltam fent a merengőn, hogy olvassak, de ez már nagyon régen volt, így nem igazán emlékszem, hogy melyik történet volt az, amit éppen elolvastam.

Két iskolás fiúról szól, akik nem igazán jöttek ki egymással, mert az egyik jó tanuló volt, a másik pedig természetesen nem. Van benne egy fejezet, amiben a tanár leküldi őket létráért az alagsorba, ahol közelebbi kapcsolatba kerülnek egymással, és a tanárnak ez is volt a célja. Nem biztos, hogy ebben, de van egy rész, amikor vidámparkba mennek, és a szellemkastélyban feléjük ugrik egy farkas és a jó tanuló megijed, és hozzábújik a másikhoz.

Nagyjából ennyi ^^ Segítsetek kérlek *.* Nagyon el akarom olvasni újra.

_________________
Sheraphine Lh'onneur


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 01 (szerda), 21:10 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2007 augusztus 11 (szombat), 20:21
Hozzászólások: 158
Angel írta:
...Egy Charlie/Harry párosítású írást keresek. A történetből annyira emlékszem - remélem jól-, hogy Harry az Odúban tölti a nyarat, talán Hermione és Ron esküvője miatt. Sokat beszélgetnek Charlieval, szerelemről és szexről és, hogy van-e a kettő egymás nélkül. Harry végig utalásokat tesz, de Charlie nem igazán veszi a lapot. Harry szűz. A történet végén megvan a nagy összeborulás az egész család előtt a konyhában. Hát remélem valaki ennyiből is rájön...

Ez a töri engem is érdekelne.

_________________
Szeretni csak egyetlen módon lehet, Harry. Egész szívedből, teljes odaadással. Minden más csak gyönge füst, mely elszáll az idők szelében.

Lásson ártatlan virágnak, s légy a kígyó alatta


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 01 (szerda), 0:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 16 (csütörtök), 22:29
Hozzászólások: 20
shanon widow írta:
mellons? :-)

Nem, sajnos ő sem nyert.:(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 július 31 (kedd), 21:47 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
mellons? :-)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 július 31 (kedd), 19:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 16 (csütörtök), 22:29
Hozzászólások: 20
herika írta:

Hú, én ezt nem olyan rég olvastam, de nem jut eszembe a címe. :oops:
Viszont, ha jól emlékszem, utoljára mellonstól és Shylettől olvastam ezzel a párossal. Hátha ez segít :)


Sajnos nála sem találtam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 július 31 (kedd), 19:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Angel írta:
Sziasztok!

Egy Charlie/Harry párosítású írást keresek. A történetből annyira emlékszem - remélem jól-, hogy Harry az Odúban tölti a nyarat, talán Hermione és Ron esküvője miatt. Sokat beszélgetnek Charlieval, szerelemről és szexről és, hogy van-e a kettő egymás nélkül. Harry végig utalásokat tesz, de Charlie nem igazán veszi a lapot. Harry szűz. A történet végén megvan a nagy összeborulás az egész család előtt a konyhában. Hát remélem valaki ennyiből is rájön.

Előre is nagyon szépen megköszönöm, ha valaki tud segíteni.

Üdv:
YesAngel


Hú, én ezt nem olyan rég olvastam, de nem jut eszembe a címe. :oops:
Viszont, ha jól emlékszem, utoljára mellonstól és Shylettől olvastam ezzel a párossal. Hátha ez segít :)

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 július 31 (kedd), 17:53 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 16 (csütörtök), 22:29
Hozzászólások: 20
Megvan, érvényét vesztette.

Sziasztok!

Egy Charlie/Harry párosítású írást keresek. A történetből annyira emlékszem - remélem jól-, hogy Harry az Odúban tölti a nyarat, talán Hermione és Ron esküvője miatt. Sokat beszélgetnek Charlieval, szerelemről és szexről és, hogy van-e a kettő egymás nélkül. Harry végig utalásokat tesz, de Charlie nem igazán veszi a lapot. Harry szűz. A történet végén megvan a nagy összeborulás az egész család előtt a konyhában. Hát remélem valaki ennyiből is rájön.

Előre is nagyon szépen megköszönöm, ha valaki tud segíteni.

Üdv:
YesAngel


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Angel 2012 augusztus 12 (vasárnap), 1:00-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 július 27 (péntek), 19:25 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 20 (vasárnap), 13:02
Hozzászólások: 53
Ez az! :D Már egy ideje keresem úgyhogy nagyon köszönöm. :)

_________________
„Az öröm mindig segít rajtunk, akkor is, ha teljes a sötétség;
mert a sötétséget elűzi a fény.”

[Joanne Kathleen Rowling]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 július 27 (péntek), 17:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Ez avalontól az Álomkő c. fordítás, itt egy link, azt hiszem, csak a saját oldalán van fent, bár nem jártam utána a merin.

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 július 27 (péntek), 15:20 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 20 (vasárnap), 13:02
Hozzászólások: 53
Sziasztok!
Keresek (ismét) egy ss/hg történetet. Pér fejezetes azt hiszem. Hermione kapott egy ?ajándékot ami az ágya mellett volt? és az álmát elraktározta. Aztán ez valahogy bekerült Piton szertárába és az ő álma is belekerült. Valamilyen kis gömbök voltak az üvegben és a színük miatt nem lehetett eltüntetni. Valami ilyesmire emlékszem de nem tudom mi volt a címe és, hogy hol olvashatnám el. Remélem valaki tud segíteni.

_________________
„Az öröm mindig segít rajtunk, akkor is, ha teljes a sötétség;
mert a sötétséget elűzi a fény.”

[Joanne Kathleen Rowling]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 július 21 (szombat), 14:32 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2011 augusztus 11 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 171
Assa írta:
B_Blaire írta:
Hello!

Keresnék egy történetet. :) Nemrég olvastam, de nem találom és a címe sem rémlik!
Annyi h az elején Lily és Piton egy pár, az első fejezet végén kiderül, hogy terhes... és Harry a fia.
Lily egy bűbájt keres, Piton ötlete meg az, hogy Jameshez költözzön.

Vki. tudna segíteni?


Lily bűbája


Köszönöm szépen! :)
Ez az! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 július 21 (szombat), 14:04 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
B_Blaire írta:
Hello!

Keresnék egy történetet. :) Nemrég olvastam, de nem találom és a címe sem rémlik!
Annyi h az elején Lily és Piton egy pár, az első fejezet végén kiderül, hogy terhes... és Harry a fia.
Lily egy bűbájt keres, Piton ötlete meg az, hogy Jameshez költözzön.

Vki. tudna segíteni?


Lily bűbája

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 július 21 (szombat), 12:56 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2007 augusztus 11 (szombat), 20:21
Hozzászólások: 158
Sziasztok

Keresek egy snarryt, AU történet, amire emlékszem belőle:
Harry és Draco lakótársak, Harryt megtámadják, és ezután nem lép ki a lakásból egy évig, teljesen elhagyja magát, meghízik. Végig Draco ápolgatja, takarít utána, stb, de egy idő uán nem bírja, hogy a barátja ennyire elhagyta magát, és sikerül elérni-e, hogy lefogyjon, kimozduljon. Egy idő után felveti talán önvédelmet kellene tanuljon, és Harry el is kezd járni egy edzőterembe, ahol az oktató lábtörése után, a helyettesének Pitont jelöli ki. Innentől, pedig arról szól hogy jönnek össze, Harry hogy teszi túl magát a támadáson. Van egy jelenet, ahol Piton beszélgetés közben lerajzoltatja vele a támadóját.

Hirtelenjében ennyi jut eszembe. Tudja valaki mi a címe és hol található meg?
Előre is köszi.

_________________
Szeretni csak egyetlen módon lehet, Harry. Egész szívedből, teljes odaadással. Minden más csak gyönge füst, mely elszáll az idők szelében.

Lásson ártatlan virágnak, s légy a kígyó alatta


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2924 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 59  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség