Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 14:46

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 120 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 november 05 (hétfő), 18:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 február 09 (csütörtök), 12:09
Hozzászólások: 6
ELKELTEM :)


Sziasztok!

Tudom, itt inkább bétákat kellene keresni, én viszont társszerkesztőnek szeretnék jelentkezni, ha lehet Privet Drive témában :)
elérhető vagyok itt: mejcikeee1228@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 november 01 (csütörtök), 20:07 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 10 (hétfő), 14:57
Hozzászólások: 264
Tartózkodási hely: Roxfort, a Mardekár ház klubhelységében :3
Tárgytalan, köszönöm :!:

Sziasztok!

Társszerkesztőt keresek, egy megbízható, jó stílusú emberkét, aki nem tűnik el egy hónap után. :) Elsőre nem hosszú történetre gondolta, max. öt fejezet Csak azért, hogy kiismerjük egymást, de persze a későbbiekben belefoghatnánk egy hosszúba is.

Kategóriák;

Harry Potter (ez alap), slash is (de ha éppen neked ez nem nyerő, akkor nem kötelező :) )
kedvenc párosaim;
Drarry, Dramione, Harry/Pansy, Hermione/Perselus jöhet még a Romione is. Továbbá a Severitus (akár Snarry is, bár nem igazán szeretem). Ha esetleg te másra gondoltál oszd meg velem!
Twilight-ből csak Emmett Cullen ficek :!: (Edward/Bellát egyedül szeretek írni :oops: )
Prive Drive --> saját történet, sorozatok, filmek, más könyvek. Bármi, kivéve az Anime, bár a Naruto történetekre vevő vagyok! :D

Ha érdekel, írj privátba! :) Vagy ide; nikkiblue@freemail.hu

_________________
Drarry. Dramione. Caskett.
Problémák jöhetnek... jönnek, de megoldom! /Jack Sparrow/
A múlt árnyai, Fekete angyal, Castle Online, BookOnline
Kép Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nikki Blue 2012 november 28 (szerda), 18:00-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 november 01 (csütörtök), 17:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok! Olyan társat keresnék, aki benne van egy izgalmakkal teli, rejtéyles, akciódús történet létrehozásában. Nem számít benne mellékesnek a szerelmi szálak bonyolult hálózata sem. Kizárólag Prive Drive-ban szeretnék gondolkodni. Várom a jelentkezéseket:)

email: david9503@citromail.hu


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára david9503 2012 november 02 (péntek), 11:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 október 07 (vasárnap), 19:19 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 január 08 (vasárnap), 17:08
Hozzászólások: 5
Tárgytalan!

Sziasztok!
Társszerkesztőt keresek egy HP-s ficemhez. Ötletem van, csak nem nagyon tudom, hogyan kivitelezhetném, és szeretnék valakit, aki segít ebben. A történetet romantikusra, de nem túl hosszúra terveztem. A tekergőkről szólna, a korhatár 14-nél nem lenne feljebb. Ha valakit érdekel, írjon! :)
E-mail címem: secret43@freemail.hu


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krisyti 2012 november 29 (csütörtök), 20:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 19 (szerda), 13:09 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 szeptember 19 (szerda), 12:59
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Egy már megkezdett művemhez keresek társszerzőt. Fantasy kategória lenne egy laza románccal is egybefűzve. A világa nem Harry Potteres, hanem Warcraftos, a főszereplő egy éjtünde papnő a másik pedig egy gonosz halál lovag lenne. A vérfarkasoktól kezdve az orkokig, sellőkig, nimfákig minden előfordulna ( vámpír nincs, vérfarkas párti vagyok :D ), szóval a sztori tényleg elég kalandos lenne és hosszú. Pár fejezetet már megírtam, de minden változásra vevő vagyok, szeretem bonyolítani a szálakat és mivel elég nagy fantáziával áldott meg az ég XD. Elsősorban fiú társszerzőket szeretnék magam mellé ( Kell, hogy valaki visszafogjon, ha túlzásba vinném a romantikus szálat. ^^ ) Ha felkeltettem az érdeklődést írj bátran!

Email:laraider@citromail.hu
Skype: j.evelin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 14 (péntek), 10:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 10 (hétfő), 14:57
Hozzászólások: 264
Tartózkodási hely: Roxfort, a Mardekár ház klubhelységében :3
Hali. :)

Egy drarry-s műhöz keresnék társszerkesztőt. Kb. 5 fejezetet tervezek, 1 fejezet 5000 szavas (12 oldal Wordbe) lenne. Sötét Varázslatok kategóriába szánom, mert van benne dráma, sötét szerelem és a vége, habár szép, mégse az! Ezt majd ha sikerült találnom hozzá egy társat, annak jobban kifejtem! ;) A címe, Rómeó és Julia Drarry módra lenne, ebből már ki lehet találni mire gondoltam nem rég! ;) heheee :D

Jelentkezők írhatnak privátba, vagy akár Emailba: nikkiblue@freemail.hu Nikki Blue

_________________
Drarry. Dramione. Caskett.
Problémák jöhetnek... jönnek, de megoldom! /Jack Sparrow/
A múlt árnyai, Fekete angyal, Castle Online, BookOnline
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 04 (kedd), 22:17 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 04 (kedd), 22:08
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: bp
Szisztok, kissé régi motoros vagyok, de szeretném magam kipróbálni a társszerzős körökben. Van egy sztorialapom, amiből nem tagadom, regénysorozatot szeretnék gyártani. Ehhez keresnék társszerzőt. de csak hogy ne áruljak itt zsákbamacskát, leírnám mire is lenne szükségem, és nagy vonalakban a történetet.

akit keresek: a fogalmazókája, és a helyesírása legyen jó. (az enyém néha ritkaszar, a helyesírásom meg főleg). Ne riadjon el a merész ötletektől, és ragaszkodjon azért a realitások világához amennyire lehet. nem azt kérem hogy helyettem irja meg a sztorit, csak az én részemet mindig nézze át, ha arról van szó. és aktivan dumáljuk át mindig a történéseket, ki mit miért ír. stb. :)

a sztoriról:
alapvetően egy harry/perselus6fawkes ficet szeretnék összehozni egy Anita blake the vampire Hunter Crossoverben. (szóval előny ha ismered a könyveket. de ha nem és van kedved olvasgatni, akkor is jelentkezz nyugodtan4 megbánni nem fogod :D) a fő kezdővonal az lenne, hogy Perselus, Nagini helyett a helyi vampfiókák vacsorája lesz, és szárazraszívják. ez ostobaságukból fakadólag ahoz vezet, hogy vámpírrá válik. harry végül legyőzi voldit,és dumbledoreban csalódva, szövetségre lép fawkessel. Az idő előrehaladtával ők hárman triumviátusba lépnek, és szembesülnek kicsiny amerikánk vámpírjaival. és sokkal nagyobb veszélyekkel, mint amit voldi valaha is jelenthetett...

nos ehhez keresnék valakit, vagy valakiket. akit érdekel az vegyen fel skypeon(saga pusztakockásról), vagy msnen(k.kriccl@gmail.com)

köszöntem a lehetőséget! :3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2012 július 07 (szombat), 20:51 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 július 07 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 2
ÁTHELYEZVE!

Helló!
Aurora vagyok, kezdő írópalánta. Szeretnék egy történetet, amely a PrivetDrive-ba tartozik,azok jelentkezzenek akiknek nagy a fantáziájuk, és beletudják magukat élni egy elf,akár egy tündér szerepébe is.Illusztrátor is kellene,szóval aki ért PS-hez, vagy valamihez amivel lehet meselényeket fabrikálni annak is várom jelentkezését.
A történetem komoly, nem olyan hogy tutyi mutyi meghalt jajajaj!,az elnyomásról szól és az elbukásról valamint az emberi hetykeségről, hogy barátokat árulunk el.... na szóval akit érdekel annak bővebben írok róla.Tessenek ide írni ha megtetszett a hírdetés: thewantedflower@gmail.com

_________________
Aurora voltam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 július 02 (hétfő), 18:46 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2012 március 26 (hétfő), 19:29
Hozzászólások: 65
Helló! Nem tudom ide tartozik-e, de az összes közül ez tűnt a leginkább ideillőnek. Harry Potter fanficen dolgozok, viszont kevés a motivációm (lévén kevés emberrel tudom a környezetemben a HP-t megbeszélni). Szóval, ha más is hiányban szenved, kivesézhetjük a Hp-t, inspirálhatjuk egymást, adhatunk tanácsokat, stb...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 július 02 (hétfő), 10:13 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 március 19 (hétfő), 15:49
Hozzászólások: 1
Sziasztok társszerkesztőt keresek egy Vámpírnaplókos fanfichez ötleteim és elképzeléseim vannak csak a kivitelezéssel vagyok gondba ha érdekel írj üzit
vagy e-mailt
csatofannijudit@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 május 31 (csütörtök), 19:51 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 május 31 (csütörtök), 15:40
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Jelenleg? mert jelenleg a számítógép előtti széken :D
Már nem aktuális :!: :!: :!:
Sziasztok! :)
Szeretnék megírni egy történetet már nagyon régóta, de egyelőre nem nagyon tudom hogyan fogjak hozzá mivel eddig még nem írtam ficet. Az alap sztori már nagyon rég megvan és ötletem is van rengeteg csak a kivitelezéssel akadtak gondjaim. Szóval jól jönne egy társszerző, akinek van már tapasztalata Hp-s ficek írásában. A sztoriról annyit, hogy nem Slash és nem is tervezem, hogy lesz benne bármi 'slash-es' . Benne lenne az összes HP- s szereplő, de a főszereplő saját. Bővebb infót majd privibe mondok. Szóval, ha valakit érdekelne az írjon az email címemre :arrow: :arrow: megara_m@freemail.hu :-c
Üdv: megmalion :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 május 22 (kedd), 16:20 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 12 (szombat), 19:55
Hozzászólások: 156
Sziasztok! :)
Szeretnék egy olyan írót keresni, aki a társszerkesztőm lenne egy történetben. Elképzeléseim már vannak, de csak HP-s világgal kapcsolatban. Szóval, ha valaki jelentkezne, ilyenre számítson. ;)

Jó lenne, ha olyan jelentkezne, aki tényleg érti a dolgát, és már van egy-két publikált műve is.

Ha valaki kedved kap hozzá, az nyugodtan írjon erre az e-mail címre:
anni0342[kukac]gmail[pont]com

További szép napot,
Anna

_________________
"Az élet osztja a lapokat, és az embernek azzal kell játszania, amit kapott." Robyn Sisman


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Társszerkesztő
HozzászólásElküldve: 2012 május 20 (vasárnap), 12:45 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 február 09 (csütörtök), 12:09
Hozzászólások: 6
ELKELTEM


Sziasztok :)

Első körben társszerkesztőnek jelentkeznék PD és/vagy Twilight témában, a többiben nem igazán vagyok otthon...
Saját írásaim:
Twilight témában: Szerelem egy kisvárosban
PD: Dance and Music (ha van kedve vkinek betársulni ehhez a történethez nem harapom le a fejét :P )

Olvass bele, ha tetszik az írásom, keress fel nyugodtan :D
itt elérhettek: baloghmercedesz1991@gmail.com


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mejcike 2012 május 29 (kedd), 22:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 április 22 (vasárnap), 12:20 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 április 22 (vasárnap), 12:09
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Egy különös kérésem lenne:) Van egy elkezdett történetem, pár fejezet már fenn is van belőle a Merengőn:
Gabonapehely
A címe Gabonapehely, talán van itt olyan, aki esetleg már találkozott vele:)
Iszonyat régen frissítettem, viszont be akarom fejezni, de (már egy jó ideje) "válságban" vagyok, nem tudom folytatni.
Kellene nekem valaki, aki segítene az írásban. A történet folytatása nagyjából megvan a fejemben, de csak a fontosabb jelenetek, a köztes részeket nem tudom megírni:) Az írás részét én megcsinálnám, valaki olyan kellene, aki segítene ötletelni, rágná a fülem a folytatásért, kijavítaná a kisebb logikai hibákat, ilyesmi.
Ha valaki esetleg kedvet érezne hozzá, pü-ben jelezze nekem.
Köszönöm szépen előre is:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 február 13 (hétfő), 22:18 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 január 09 (hétfő), 0:23
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
EZ A SZÖVEG MÁR NEM AKLTUÁLIS! köszönöm a segítséget:)
Már egy ideje gondolkozom egy saját szereplős, privet drive sztorin, de eddig még nem kezdem hozzá.
A történet röviden: A főszereplő egy 15-16 éves lány, aki egy amerikai kisvárosba költözik. A város mellett áll egy többszáz éve elhagyatott szálloda, ami az ottani lakosok szerint nem is annyira kihalt. Amikor Annie belép a hotelbe furcsa látvány tárul a szeme elé - egy szellem kéri a segítségét, hogy végleg békére lelhessen.

Valaki olyat keresek, aki hozzám hasonlóan szívesen belemélyed az ilyen misztikus-thriller-szerű irományokba. (Én pár olyan sor után, ami valamiért megfog, oldalakat vagyok képes begépelni, csak hogy a frissen jött ihletemet gyorsan leírjam.) :D

E-mail: cathedrail@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 december 27 (kedd), 21:22 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 20 (vasárnap), 13:02
Hozzászólások: 53
Sziasztok!
13 éve vagyok és belekezdtem egy Harry Potteres-pontosabban Saját szereplő/Piton-fic írásába. Most kezdtem el írogatni és megvan 7 oldal (Word 11 betűm.) eddig a történetből, de mivel 8. os vagyok és készülnöm kell, a központira segítséget szeretnék kérni. Akinek van, kedve velem írni az írjon üzenetet vagy írja meg az email címét, msn címét és megbeszéljük esetleg. Ha nem tetszik, vagy van, valami ötlete szívesen meghallgatom és a részleteket is ott elmondom... Korban hozzám illő emberre gondoltam olyan 12-15 évesre. Egyrészt azért mert nekem furcsa lenne egy idősebb emberrel beszélgetni, írogatni másrészt azét mégiscsak egy korosztály... Az, hogy fiú vagy lány az mindegy szerintem mivel valamennyire más a gondolkodás és esetleg más szempontokból látjuk a dolgokat. Viszont úgy érzem kötelességem tájékoztatni az illetőt, hogy a helyesírásom nem a legtökéletesebb esetleg valakit megkérek, hogy bétázzon.:)

Szereplők: Corina Wijlh
Perselus Piton
Albus Dumbledore
Többi tanár-diák
Halálfalók, Voldemort
Kiejtések: Corina Wijlh: Korina Widzsl
Sam Wijlh: Szem Widzsl
Sophia Jay Wijlh: Szofia Dzséj Widzsl
Apa: Sam Wijlh angol származású varázsló. Szintén a Roxforban tanult mardekáros volt. Első gyermekük Corina, második (öt évvel később) Peter Wijlh. Peter születése után egy héttel megölték a halálfalók. Sophia Jay Wijlh férje.
Anya: Szajkó Zsófi - Sophia Jay Wijlh magyar származású mugli. Sam Wijlh felesége. Megmenekült két gyermekükkel együtt.37 éves.
Testvér: Peter Wijlh.10-11 éves-félvér
Kor:16 éves-félvér
Se Peter sem pedig Corina nem járt suliba anyjuk tanította őket otthon (Magyarországon). Corina tudja, hogy micsoda, de amikor megkapta a levelet 11 korában a Roxforból anyukájával úgy döntöttek a biztonságuk érdekében nem mennek vissza a varázslóvilágba. Peter szülinapján azonban…

_________________
„Az öröm mindig segít rajtunk, akkor is, ha teljes a sötétség;
mert a sötétséget elűzi a fény.”

[Joanne Kathleen Rowling]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 október 29 (szombat), 16:53 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 26 (hétfő), 9:32
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budapest
ELKELTEM! :D


Sziasztok! ^^

Megbízható társszerzőt szeretnék, lehetőleg griffendéles jellemvonásokkal, aki tudna nekem segíteni következő Slash történetemben! Azt hiszem, beillesztem a történet információit, mivel úgy minden bizonnyal könnyebb lesz eldöntenie az illetőnek, vállalja-e.

Mint két tojás
Információ: A Potter ikrek, James és Harry megérkeznek a Roxfortba. Szüleik: James Potter és Lily Potter.
Párosítás: Drarry/Snarry (már ha ez a megfelelő leírás, főleg, mivel az egyikük nem is Harry, hanem James XDD)
Leírás: Regény a Potter ikrek elbűvölő életéről.
Terjedelem: 8-10 fejezet
Műfaj: Humor, Romantikus
Figyelmeztetések: Slash (!), Tanár-diák kapcsolat, Lemon, Vulgáris kijefezések

Szóval, ez lenne az. Gépem sajnos még mindig nincs, de olyan két-három hetente tudnám frissíteni a magam részéről (részben ezért is kellene a társíró, akire rábízhatom az egyik Pottert). :-)
Elértek itt: toshihime@citromail.hu

_________________
Kép

Nyappi~ Drarry~ Snarry~
Toshiya, Okashi, anyámkínja~~ >w<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 október 20 (csütörtök), 12:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 október 20 (csütörtök), 12:00
Hozzászólások: 1
Sziasztok! Társszerkesztőt fogadnék magam mellé egy már elkezdett Slash történethez. 13 rész előre meg van írva, s ha gondolja a továbbiakban is segítségemre lehet. Előre is köszönöm.
Alice.
E címen vagyok elérhető : secretslove.dirty_girl@hotmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 október 19 (szerda), 20:19 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 október 17 (hétfő), 23:12
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Én egy lelkes írót keresnék, akivel közösen össze tudnék hozni a fejemben már félig megalkotott műből valamit. Kedvenc szőke mardekárosom Draco Malfoy és egy sajátszereplős írásra gondoltam.
Véleményem szerint minden megbeszélés alapja, a műfajok így váltakozhatnak, bár azért nővel akarom összehozni. :D

Jelentkezéseket várom e-mailban, privát vagy itt.
emili92@citromail.hu

ELKELTEM :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 10 (szombat), 13:18 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2011 augusztus 11 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 171
Sziasztok!

Én is gondolkodtam egy társszerkesztős dologban és az igazat megvallva, jelenleg épp egy merengős emberkével dolgozok egy jó story-n, de ez most nem ide tartozik.

Én egy PD-os dologra gondoltam, még pedig a Titanical kapcsolatban - az egyik nagy kedvenc, romantikus filmek terén - van néhány remek ötletem, de nem szeretnék egyedül bele vágni. Ha mégse találok társszerkesztőt, nem borulok ki. Egyedűl is bele kezdhetek, de nem most. Viszont ha találok egy remek társszerkesztőt és rendesen megtudjuk beszélni akár már októberben is eltudnánk kezdeni.

Várom a jelentkezőket!

Elérhetőségeim:

blaire9999@citromail.hu
vagy írj Privátba... :D

Üdv, Blaire Light.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 07 (szerda), 22:53 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 20 (vasárnap), 17:01
Hozzászólások: 2
Üdv mindenkinek!

A forum topicjához híven én is társszerkesztőt keresek!

Probléma: Egy fantasy környezetben játszódó PD regényről lenne szó, amin 13 éve dolgozom, ennek megfelelően igen részletesen ki van dolgozva a történetnek otthont adó világ, azonban még igen kevés került belőle papírra. Ennek elsődleges oka, hogy nagyon nehezen tudom rávenni magam az írásra, folyton csak a történetet csiszolgatom, és ha mégis leülök, nem tudom elég jól megfogalmazni a fejemben már precízen kidolgozott jeleneteket, így elégedetlen vagyok a saját munkámmal. Ennek a szenvedésnek kívánok véget vetni egy segítőkész társszerkesztő támogatásával.

A műről röviden: Az Istenek harcait és a korábban megteremtett világokat nem számítva, egy 12000 évnyi történelemmel, 10 országgal, számtalan mágus és lovag renddel, 9 értelmes fajjal benépesített világba csöppen az olvasó, ahol egy igen nagy hatalmú, rengeteg különleges képességgel rendelkező fiatal fél-elf történetét követheti nyomon. Arról, hogy miként jutott el idáig a főszereplő, fokozatosan, visszaemlékezésekkel ismertetem az olvasóval. A mű tehát erősen immedias res, és a megszokott "hős útja" felépítéstől eltérően, alapból komoly varázserővel rendelkező hősről szól, aki nem a "szomszéd települést fenyegető banditák jobb belátásra térítése" szintű problémákkal tölti az idejét. A műben szinte minden műfaj megtalálható, de NINCS slash, a romantikus szál kicsit vissza van fogva, elsősorban akció és drámai elemek dominálnak. Fontos célkitűzés, hogy ne legyenek egyértelműen jó vagy rossz karakterek, minden olvasó maga döntheti el, számára melyik szereplő képviseli a legpozitívabb értékrendet. A mű szerkezete a "Trónok harcával" megegyező módon, fejezetekre tagolódik, ahol minden fejezetben más kiemelt szereplő nézőpontjából kísérhetjük nyomon a cselekményt, E/3 személyben.

Magamról: 23-éves, hím nemű, mérnök informatikus szakos hallgató vagyok. Hobbim a csillagászat, fantasy regények, animék, mangák, japán, számítógép, zenehallgatás, politika és gazdaság. Íróként még igen csak kezdő vagyok, amit tovább sújosbít, hogy külföldön nőttem fel, így a magyar helyesírásom kritikán aluli. Szeretem logikusan kidolgozni és aprólékosan megtervezni a cselekményt mielőtt neki fogok az írásnak, épp ezért is iszonyat lassan haladok, és hajlamos vagyok minden egyes újraolvasásnál teljesen átfogalmazni a már legépelt részleteket.

Követelmény: Mivel a mű viszonylag összetett, és nem a romantika körül forog, elsősorban 18 fölötti, férfi jelentkezőkre számítok. ( Lányok is jöhetnek ha ez számukra nem probléma és lelkesednek a fantasy műfaj iránt ). Első lépés az lenne, hogy a lelkes jelentkező türelmesen végig hallgatja a történet ismertetését, ehhez pedig MSN/Skype szükséges. Mikrofon nem kötelező, de jó ha van, mert úgy sokkal gyorsabban tudnánk haladni. Második lépésben megbeszélnénk az olyan jeleneteket, amik már ki vannak dolgozva, de nincsenek pontosan sorrendbe rakva, átbeszélnénk a jelentkező észrevételeit/módosítási javaslatait/ötleteit stb. Van 1-2 pont amihez feltétlenül ragaszkodom, de a cselekmény többségét igen rugalmasan kezelem, és minden jobbító elgondolásra vevő vagyok.
Harmadik lépésben átküldöm, a már leírt részeket, amiket közösen használható formába pofozunk, majd megegyezésen alapuló szerepkörökkel tovább folytatjuk.

Elérhető vagyok: centrifuga.uranium@gmail.com MSN vagy Skype címen.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdvözlettel: Nefri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 07 (szerda), 18:14 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 31 (péntek), 23:29
Hozzászólások: 119
Halihó!

Különleges kérésem lenne: Van egy történet, amit minden nap frissítek, és szeretném ezt a rendszert be is tartani, ám előreláthatólag lesznek olyan napok, amikor nem kerülök internetközelbe, hogy ezt megtehessem.

Olyan megbízható embert keresnék, aki belépne a felhasználómba, és feltöltené a fejezeteket, nap mint nap.

Aki ilyesmire kedvet érez, vagy részletekre kíváncsi, írjon a venom.message@yahoo.com emailcímre.

Venom voltam, balra el.

_________________
It's not a lake. It's an ocean.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 18 (csütörtök), 16:54 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 augusztus 18 (csütörtök), 16:02
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Magyarországi Roxfort :P Haverokkal ellátva
ELKELTEM!
Sziasztok!

Társszerkit keresek egy- két már megkezdett történethez :oops: . Sajna az ötleteim igen elavultak :? , így az új elképzeléseket is szívesen fogadom. Általánosan PD stílusban írok de van pár Potter sztorim is.
Ha kedve lenne valakinek ehhez akk itt az e-mailom, erre írjatok: ntzsozso.97@gmail.com
És addig amíg vki nem jelentkezik, tovább próbálkozom :-P :

_________________
Madea
Levendulatündér


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 14 (vasárnap), 11:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 20 (péntek), 18:11
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Pontosan ott
ELKELTEM!

Hali!


Ismét megpróbálkozok egy társszerző keresésével! :)
A lentebb írottak többnyire nem változtak: kizárólag PD, TW és Slash mentes, fejezetváltós sztori, a humortól, a szerelmi szálakon át, az akcióban úszó fantasy-ig. Konkrét ötlet nincs(!), nyitott vagyok szinte bármire. Női-férfi főszereplőket vegyesen bevállalok, akinek van ötlete dobjon meg egy -vel, vagy küldjön levet a mandzsuriaizebra@gmail.com-ra (az email-t sűrűbben nézem).

Lehet jelentkezni, nem harapok /nagyot X)/.

_________________
"- Akkor vége van, igaz?
- Igen.
- Most már akár barátok is lehetnénk, nem?
- Elvileg semmi akadálya.
Mindketten elhallgattunk.
- De nem leszünk azok.
- Szerintem se."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 08 (hétfő), 23:02 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 augusztus 08 (hétfő), 22:30
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Gödöllő
TÁRGYTALAN!!!


Sziasztok!

Nos én is megtisztelem a társszerkesztők népes táborát. :) Aki ismeri az írásaimat az tudja hogy nagy Sötét Oldal rajongó vagyok (és ezen belül Lucius-fan). Ismét egy olyan sztoriba akarok belefogni amiben a mi drága kígyósaink állnak középpontban, de persze saját szereplővel az élen. Nagyon nem akarom elmondani mik a konkrét terveim, mert ezt jobban szeretném megbeszélni azzal aki jelentkezik erre a posztra de azért néhány részlete megosztanék, abból a néhány oldalból amit eddig papírra vetettem.

Arra gondoltam hogy a történet egy lányról szóljon - minő meglepő - aki bár mardekáros és tisztában a világ árnyoldalával is, sosem gondolkozik el azon hogy ő hova is tartozik. Mikor azonban rájön, hogy az életében bizony vakfoltok is vannak, amiket azonnal ki kell színezni, választás elé áll. A nemrég visszakapott szüleit - a Lestrange házaspárt - követi vagy egy mentort - Perselus Pitont - akit maga sem tud hova rakni...
A történetet az ötödik könyv eseményeibe illeszteném be, de maga a szereplőm már végzős lenne. A párosítás számomra még kötetlen, de azért egy halálfalóra gondoltam.

Nos, akit érdekelne egy ilyen közös történet annak a jelentkezését szívesen várom, de kérlek csak az írjon aki ezt tényleg komolyan veszi mert már jártam úgy, nem is egyszer hogy a társszerkesztőm faképnél hagyott. Persze nem azt mondom hogy egyedül ő a hibás, de szeretnék végre a felhasználó nevem alatt egy befejezett regényt is látni. :)
e-mail / MSN címem: rabatinolivia@citromail.hu
Csók: Emma115


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Emma115 2011 augusztus 23 (kedd), 0:08-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 július 20 (szerda), 13:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 július 19 (kedd), 1:28
Hozzászólások: 14
Sziasztok!

Arra gondoltam hogy miért ne lehetne az hogy megpróbáljam az írást, egy társszerkéztővel? Én személy szerint arra gondoltam hogy Scorpius/Rose/saját szereplős szerelmi háromszögről szóljon. De persze ez közös megegyezéssel változhat. Talán még két párosra gondoltam, Ron/Hermione vagy Harry/Draco. Én ebben a három kategóriában vagyok igazán otthon. :-D

Várom a jelentkezőket, az írást egyértelműen nem kezdtem még el, úgy gondoltam a történetet is együtt kellene kigondolni. Írjatok vagy privátba vagy erre az Email címre: romione99@gmail.hu :-D

Üdv, Romione. :-D

_________________
Kép
- Ő a barátnőm, ti nyavalyás patkányok! - kiáltott Ron, miközben futva indult meg Draco-ék után. Hermione szerelmes pillantással figyelte ahogy a fiú eltűnik, majd mosolyogva Harry segítségére indult.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 július 18 (hétfő), 19:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 14 (péntek), 13:58
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Tököl
Aloha!

Gondoltam szerencsét próbálok, és társszerkesztőt keresek főleg PD témában, de másmilyen más témában is benne vagyok. :)
Nincs túl sok elvárásom, bármilyen ötletet szívesen fogadok, leszámítva a slasht, és twilightot. Az a közös ficc írásos ötlet, hogy egy fejezetet te egyet én, az nem jön be, mert elcsúszik, meg minden. Ha szeretnél írni de nincs túl sok ötleted hozzá, akkor majd összefobunk valamit. Akinek esetleg kedve támad, az írjon pü.-ben. De elérhető vagyok emailben is (sotetke@freemail.hu) Szinte mindig elérhető vagyok, ha nem itt vagy emailban, akkor van msn címem is :D és 24 órából legalább 10et a gép előtt ülök ^^ :oops:

Várom a bátor jelentkezőket! :)

_________________
Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben el felejt élni!

"Gondolni nem elég! Bizonyítsd! - Lucius Malfoy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 június 11 (szombat), 20:01 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 20 (péntek), 18:11
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Pontosan ott
TÁRGYTALAN

Hali!

Társszerzőt keresnék (mily meglepő!)!
Igazából már próbálkoztam hasonlókkal, de valahogy mindig faképnél hagytak idő és egyéb problémák miatt, amit persze megértek, de attól még megszakadtak azok a jó kis történetek, amiket elkezdtünk :)
Tehát, olyasvalakit keresnék, aki nem hagyna faképnél. Azon kívül, hogy PD témában keresek társat, semmi konkrét ötletem nincs, nyitott vagyok az abszolút humortól a véres komolyságig, E/1 vagy E/3 az nekem teljesen mindegy. Komolyabb témájú kis szösszeneteimet megtaláljátok merin, de poéngyáros is tudok lenni ha kell, akinek tetszik a stílusom és van egy jó ötlete az szóljon PÜ-ben vagy emailben ( mandzsuriaizebra@gmail.com ) !
Szívesen élem bele magam fiúk és lányok szerepébe egyaránt, akár van természetfeletti cucc a dologban, akár nincs, engem szinte bármire rá lehet beszélni ( kivéve: slash, csillogó TW vámpírok és társai ) !
Egy kis erotikától sem riadok meg, vagy a sablonos történetektől sem, viszont szeretem a saját karakteremet magam alakítgatni (persze követve a megbeszélt terveket), meg abszurd helyzetbe hozni őket. Ha nincs valakinek ötlete, de szeretne próbálkozni, akkor közös egyeztetés után msnen összedughatjuk a fejünket és kisütünk valami finomat. ;)
Akkor se haragszom meg, ha késnek a fejezetek, vagy egy idő után azt mondja a kedves társ, hogy neki ezt nincs kedve folytatni. Bátran lehet próbálkozni, most én is azt teszem! :P

Várom a visszajelzéseket!
Ciao!

_________________
"- Akkor vége van, igaz?
- Igen.
- Most már akár barátok is lehetnénk, nem?
- Elvileg semmi akadálya.
Mindketten elhallgattunk.
- De nem leszünk azok.
- Szerintem se."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2011 június 10 (péntek), 14:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 10 (péntek), 14:05
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Ma komolyabb mentális túrázásba kezdtem itt, a Merengőn, és így sikerült a fórumot is megvizsgálnom, és pihenésképpen itt olvasgattam. Ennek több oka is van, a legfontosabb azonban az, hogy én is keresek egy társszerkesztőt, viszonylag behatárolt témához.

Bizonyos elvárásaim azonban vannak, amik a kooperációt megkönnyíthetik. Ilyen például a tájékoztatás (hogy állunk a történetben, mire gondolunk stb.), és a folyamatos eszmecsere a történet vezetését illetően. Ez azt jelenti nagyjából, hogy megbeszélünk egy vázat, és ahhoz tartjuk magunkat, lehetőség szerint.

Supernatural fichez keresnék bátor jelentkezőket, slash témában szeretnék írni...
Egyéb sorozatszereplők bevonására is gondoltam már, pl.: Dexter a Dexterből [xD], vagy a Hősökből Nathan, vagy Peter, de nem különben az egész világuk szóba jöhet...

Sok szeretettel várom bármelyik turistát, aki virtuális ajtómon kopogtat.
A címem: lovu93@hotmail.com :-c

_________________
Sam: A kérdés az, miért bogarak és miért most?
Dean: Ez két kérdés.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 április 02 (szombat), 16:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 április 01 (péntek), 14:24
Hozzászólások: 4
Sziasztok!
Én társzerkeztőt keresnék egy Voldemort, Tom/Hermione párositású Harry Potter-es fanfichez. Részleteket nem igen szeretnék egyenlőre elárulni, talán csak annyit hogy a történet még Hermione/Ron párossal indul. Valamiért megszeretném próbálni Tom/Hermione párossal is. Persze a harc és a kaland kihagyhatatlan egy ilyen pároshoz:)
Cím: A Sötétség fogságában... - vagy valami hasonló. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Sziasztok!
HozzászólásElküldve: 2011 március 09 (szerda), 16:46 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 09 (szerda), 16:06
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Társszerkesztőt keresek egy Harry Potter féle fanfiction megírására. :-D Saját szereplős, kissé romantikus, talán felnőtt tartalommal, esetleg fiú-fiú párosítással megspékelve, vicces, de a harc jelenetek is előfordulhatnának benne. Elvégre harc nélkül nem igazi a H.P! :-) Röviden a történet alapötlete, hogy van két iker pár, akik a csúnya, gonosz bácsi(xD)a Sötét nagyúr gyermekei. Pontosabban egy lány és egy fiú. Ők jutnak el majd a Roxfortba…Szóval várom minden olyan lány, fiú jelentkezését, akik kicsit is szertik és tisztában vannak a H.P univerzummal. :-) Kikötés nincs, csak az, hogy legyen fantáziád. E-mail:Nina.chan16@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 25 (péntek), 19:27 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 szeptember 30 (kedd), 19:43
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Egy olyan történethez keresnék társszerkesztőt, aminek kivételesen a Weasley ikrek és egy saját szereplő lennének a fő karakterei. A sztorit alapjában nem humorosnak gondoltam, de ugye az ikrekkel egy kis vidámság mindig belefér:) Szerintem Nagyterem besorolású lenne, egy kis akcióval, és talán egy-egy romantikus jelenettel. A cselekmény még nem kristályosodott ki teljesen, ez a kedves társszerkesztőtől is függ, akit netán érdekelne egy ilyen témájú fanfiction:D (Ja és nem ártana, ha az illető rendelkezne egy jó nagy adag humorérzékkel:))
Rólam annyit, hogy általában vidám vagyok, energikus, és néha nagyon makacs, de bizonyos kérdésekben könnyű velem egyezkedni:)
Ha kedved támadt hozzá, msn-en esténként megtalálsz: matsuo1326@hotmail.com

Találtam jelentkezőt, úgyhogy egyelőre tárgytalan:)

_________________
Milyen egyszerű lenne az élet, ha nem lenne ilyen komplikált!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 22 (kedd), 0:02 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 február 21 (hétfő), 23:25
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Győr
Visszavonásig érvényes! :)

Halihó!

Társszerkesztőt keresek snarry történethez. Arra gondoltam, hogy ténylegesen együtt írnánk, tehát pl. úgy, hogy egyik fejezetet te, másikat én, vagy ilyesmi. A lényeg, hogy nem csak a kigondolás, hanem maga az írás is közösen történne. A korhatárt max 14-nél meghúznám, mert ugyebár én 15 vagyok ^^. Hiszek benne, hogy alacsony korhatárral is lehet élvezhető snarry-t írni :)

Van néhány körvonalam, például, hogy Harry meg Draco jóban vannak, enyhe utalások erotikus tartalomra elejthetőek, de tényleg csak annyira, hogy az beleférjen a korhatárba.
E/1-ben lenne a dolog, jelen időben, mert azt szeretem a legjobban írni. A szemszög alapvetően Harryé lenne, de néha lehet benne Perselus, esetleg még másik szereplő, ebben végképp hajlandó vagyok egyezkedni :)
Az alaphelyzet szerint Harry szerelmes Perselusba, hogy ez viszonzott-e, abban még én sem vagyok biztos, de inkább afelé hajlok, hogy eleinte nem igazán.

Magamról, hm... Néha kicsit mogorva vagyok, de azzal nem kell foglalkozni ^^ Egyébként szeretek együttműködni, és nem vagyok vészesen makacs. Sőt, inkább azt mondanám, hogy szinte egyáltalán nem vagyok makacs. Előfordul, hogy nem beszélek sokat, olyankor általában valami komoly gondolatmenet kellős közepén vagyok, vagy nem tudom, mit mondjak :D
Általában elérhető vagyok, sulis hétköznapokon inkább estefelé, és nem olyan sokat (kivéve ha nem kell tanulni másnapra), hétvégén viszont szinte sosincs olyan, hogy egyáltalán nem lehet utolérni sehol. Szóval tulajdonképpen bármikor rendelkezésre állok ^^

Akit érdekel, írjon a leronas001@gmail.com-ra. Várom a jelentkezőt ;)


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Leronas 2011 április 25 (hétfő), 21:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 24 (hétfő), 12:46 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Sziasztok!

Hm. Szívesen vállalkoznék közös ficc írására, feltéve, ha az illető komolyan gondolja. Én ezt úgy képzelem el, hogy msnen vagy akárhol, de a lényeg az, hogy nem fejezetenként, hogy egyiket te másikat én, mert az elcsúszik. :)

Olyan emberrel mennék bele, aki komolyan gondolja, mert már volt ilyen törekvés, és hát kudarcba fulladt egy két alkalom után :( .

Én sokszor vagyok elérhető itt, msnen, napi hat hét órát ülök a laptopom előtt, és netezek, szóval a részemről nem akadály! Kivéve a május június, ami, mivel végzős vagyok, vizsgaidőszak, akkor csak este leszek.

Szívesen írnék bárkivel közös fictiont. A témák amibe belevágnék háát oké. Harry Potter, esetleg Star Wars ficc, vagy saját fandom, tehát nem egy történethez, könyvhöz írt. :) A twájlájttól és a vámpírnaplótól és minden egyébb manapság felkapott fankórtól tartózkodom :)

Ha kedvet kapsz hozzám, akkor írj PÜ-ben, vagy e-mailban, vagy vegyél fel msnre. A címem: perselus.piton.fan@hotmail.com :) De csak akkor kérlek, ha egy hónap után nem tűnsz el!

Már találtam magamnak, szóval most ez tárgytalan! :):)
Lil.

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: TSZ
HozzászólásElküldve: 2010 október 02 (szombat), 17:10 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 02 (szombat), 12:47
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Itthon
Sziasztok! Társszerkesztőt keresek, mint mindenki más itt. :-D
Épp Twilightos fictionöket írok (2-t), de Harry Pottert, vagy akár mást is szívesen "művelek", ha van hozzá ihlet. Sorozatokban nem vagyok erős, leszámítva a The Vampire Diaries-t. Mangák úgyszintén a gyengéim, de ezeken kívül jöhet akármi.
e-mail: sebi.barbara@gmail.com

_________________
<3 IAN, KELLAN <3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 27 (hétfő), 13:34 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 28 (szerda), 20:02
Hozzászólások: 107
Tartózkodási hely: Karvalyszárnyon :D
Sziasztok!

Voltam olyan elvetemült, hogy belevágtam egy sci-fi történetbe, csakhogy a sci-fi elemek valahogy kimaradtak belőle. :D Olyan társszerkesztőt keresnék, aki segítene ilyesmikkel fellendíteni a sztorit. Maga a történet már összeállt a fejemben, a szereplők is a helyükön vannak, azt hiszem, csak scifisíteni kellene. A kaewestu@gmail.com címen vagyok elérhető. Előre is köszönöm a segítséget!

_________________
http://kaevilaga.wordpress.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Tszerki
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 9:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 17:37
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Itthon...
Sziasztok!
Társszerkesztőt keresnék, de gondolom, ez nem meglepő. Az, hogy miben írok, elég tág: Főként Twilight, de Hp szintén jöhet, és akármilyen saját fic, vagy vers az, amire válllkozom. Hát az anime és manga dolog távol áll tőlem, de ha forró piszkavassal kínoznak, akkor rövid távon az is megy. Jah, és bocs, de semmilyen sorozatos történetbe nem mennék bele. Akit érdekel, merengőn m_lover néven vannak fenn írásaim. Kritikus szemmel nézem a dolgokat, de mások szerint jó a humorom, és könnyen ki lehet egyezni velem. 8)
Msn: sebi.barbi@hotmail.com
E-mail: bari.28@freemail.hu
Köszi mindenknek, sziasztok! :wink:

_________________
Sokszor sírva tudnék könyörögni a halálért, de aztán elmúlik a pillanat, és visszanézve a jelenből olyan bolondnak tűnök.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 21 (szerda), 13:58 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 24 (csütörtök), 15:21
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Kisbaltával a kezemben a hátad mögött
Halli!

Társszerkit keresek, egyenlőre egy darab :-) CM azaz Criminal Minds fanfiction megírására. Persze, ha jól együtt tudunk működni akkor hosszabb távra is.
Most jött rám, a "Mi lenne ha?" mánia és hát mivel nem rég láttam a CM 2/15ös részét az egy kissé elgondolkodtatott. Mi lenne ha Reidet nem tudták volna megmenteni a többiek, ha ő és Thobias eltűntek volna méghozzá nyomtalanul.

Ennyit előljáróban. A többit majd akkor ha érdeklődik valaki.

Elérhetőségeim:
Itt priviben. Esetleg a halgasviki@gmail.com email címen.

_________________
When the war of the beasts brings about the world's end,
The goddess descends from the sky
Wings of light and dark spread afar,
She guides us to bliss, her gift everlasting...

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 17 (szombat), 19:43 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 17 (hétfő), 18:09
Hozzászólások: 2
Sziasztok! Én is társszerzőt keresnék. Igazából konkrét ötlet nincs, szal jöhet szinte bármi, de főként saját sztori, vagy jpop slash ami érdekel. :D fifikeke@hotmail.com az MSN címem.^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Társszerkesztőt keresek
HozzászólásElküldve: 2010 július 16 (péntek), 13:49 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 23 (kedd), 23:32
Hozzászólások: 58
Tartózkodási hely: Tiszavavári
Szeretnék segítséget kérni egy H2o fichez. Amennyiben tudsz segíteni, kérlek vegyél fel msnre: beres.barbara@vipmail.hu
:oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 21:52 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 június 17 (csütörtök), 20:13
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Társszerkesztőt keresek. Mily meglepő:)
Igazából bírok mindent kivéve ezeket a Japán dolgokat.
Szóval jöhet, HP, Twilight, TVD stb.
Még saját sztoriról is szó lehet:)
liz123@freemail.hu <---email cím
liza94@windowslive.com <--- msn cím

Várom jelentkezéseteket=)

Üdv:
Lizze

_________________
Lizze


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: társszerző kerestetik
HozzászólásElküldve: 2010 június 07 (hétfő), 13:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 december 24 (csütörtök), 2:17
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Siófok
helló mindenki.
én is beállnék a sorba. van egy szerintem egész jó ötletem. szeretném megírni, hogy szerintem hogy zajlott a Bölcsek köve forgatása, illetve mi volt a háttérben, az én elképzelésem szerint. aki olvasta Vavyan Fable Álomhajszáját, az sejtheti, mire gondolok. szükségem lenne valakire, aki megírja a körtörténetet, vagyis a Bölcsek kövének egy valósághű kivonatát. de szívesen veszem a segítséget, ötleteket a belső történetben is.
ha felkeltette az érdeklődésedet, itt megtalálsz:
msn-en: anghelica1987@hotmail.com, vagy e-mailben levaimilena@freemail.hu
örök hálám előre is:)
Megan


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 16 (vasárnap), 15:31 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 14 (péntek), 20:14
Hozzászólások: 5
Kedves mindenki!
Mint itt mindenki, társszekesztőt keresnék. Ötleteim vannak, csak az a baj, akárhogyan is próbálok belekezdeni, nem tudok, sok előkészület után sem. Járatos vagyok a HP-ben, az Alkonyat-sorozat első két részében, és szabad fantáziában, ami bizonyos esetekben kissé korlátolt.
Ez lenne így összefoglalva, röviden, várom a pü-ket, amiben egy kis bemutatkozó van magadról. :)
Adatlapomat itt találod: http://www.fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=10437
Előre is köszönöm: Milka22


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 27 (kedd), 17:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 január 11 (hétfő), 19:35
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: perselus-sal
Helló emberek.

Van egy kis irományom de muzsám szabira ment cimet nem adott. Leragadtam vele már vagy 2 hete. Hiába olvasom ujra és ujra egyszerüen nem tudok mit irni hozzá pedig még csak egy nyúlfarknyi.

Amit eddig irtam egy kiss OOC. De Perselus és Harry lenne. Ha menne. De sajna nem megy.
E-mail cimeme: drusy@citromail.hu

remélem valaki segít.
Puszi mell brown.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 18 (hétfő), 23:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 27 (péntek), 11:27
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Debrecen
hello mindenki,
van pár kontármányom (regények), amik befejezéséhez jól jönne egy kis segítség, hozzáírással, ötletekkel stb. Piton/saját szereplő fanficek bőséggel (jóformán csak erre tudom rávenni magam :D).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: hy
HozzászólásElküldve: 2010 január 03 (vasárnap), 15:52 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 január 03 (vasárnap), 13:48
Hozzászólások: 2
sziasztok!

Szeretnék egy társszerekit!! :P

Sokszor vannak furi ötleteim és nagyon szeretek írni!
Bármilyen témában írok,kiv.a HP-t nem annyira szeretem de meg lehet egyezni velem!Ha valaki vállalná h ír velem:dnora1@freemail.hu msn és e-mail is.

:?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Társszerkesztőt keresek
HozzászólásElküldve: 2010 január 01 (péntek), 14:28 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 január 01 (péntek), 14:15
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Tamási
Olyan embereket keresek, akik hozzám hasonlóan szeretnek írni, és rendelkeznek elég szabadidővel (ami rám annyiban igaz, hogy amit szeretek arra tudok időt szakítani). Na meg persze szívesen dolgoznának velem egy történeten.
Elég sok témában dolgoznék, elég nyitott vagyok, de a slash, anime, manga...stb nem nagyon vonz, tehát ez kizárt. A másik amit nem szeretek, az az Alkonyat. Meglepő ugye? Mért nem szeretem? Mert nem ismerem. Azt mondják jobb, mint a Harry Potter, és nekem az a kedvencem, ezért meg sem akarom ismerni. Ezzel elérkeztünk oda, hogy makacs vagyok, de jól tudok másokkal dolgozni. Szóval, ha ezek után kedvet kaptál, hogy írjunk egy jó történetet, írj nyugottan!

E-mail: csipike12@freemail.hu

késöbb az msn címet is megadom, de csak ha már együtt dolgozunk valamin, mert nem akarom, hogy mindenki felvegyen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Fura Kérés
HozzászólásElküldve: 2010 január 01 (péntek), 2:50 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 szeptember 30 (szerda), 21:27
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Maroslele
Sziasztok!
Mindd itt előttem többen is én is fura kérésel fordulok most hozzátok.
Nekem van egy Twilight ficcem (amit megirtam és 10 feji lett) csak az a baj hogy nagyon rossz iró vagyok és én nem tudom jol megfogalmazni a dolgokat és ugy leirni hogy az olvasó bele is tudja magát élni stb. ráadásul már több hónapja szenvedek vele...
Tehát akinek van kedve és ideje irni egy ficcet akkor az légyszi irjon nekem és én elküldöm neki azt amit én irtam!!
Csak annyit szeretnék tőle kérni hogy az alapsztori az maradjon ugyanaz csak formálja át, ugy hogy azt élvezni is lehessen... természetesen saját ötleteit is beleirhatja és maga is formálhatja a dolgokat stb.
A fic természetesen az iro neve alatt jelenne meg (nekem csak az a lényeg hogy valaki irja meg ficcbe, mert bár tudnám hogy miről szól de én akkor is izgatottan várnám minden részét!!!)
Bárki jelentkezését várom(kezdőkét is.)!!!!!!!!
Légyszi ide irjatok:rena001@citromail.hu előre is köszi sziasztok Reni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 26 (szombat), 3:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 11 (csütörtök), 16:25
Hozzászólások: 28
Sziasztok!

Már több, mint fél éve próbálok összerakni egy ficet, de még csak
a "háttér" kidolgozásáig jutottam, a cselekményt illetően viszont
ihlethiányban szenvedek (csak részletek vannak meg). A történetet a
Twilight ihlette, de Cullenek nem szerepelnek benne (esetleg
említés szintjén), a szereplőgárda saját kreáció. E/3-ban íródik, jelen
időben játszódik, de a szereplők korából adódóan "történelmi" részleteket is tartalmaz.
Ha valakit érdekel, a boeszi@freemail.hu címre írhat. Köszönöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 23 (hétfő), 12:13 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 28 (szerda), 10:48
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Igen, én is társszerkesztőt keresek. :)

Hogy milyen történetben lennék benne? Igazából szinte minden kategóriában szívesen írnék. :) Bár, hogy őszinte legyek a slash nem vonz és az ilyen japán dolgok sem... de ettől függetlenül megegyezhetünk majd, és akár még ilyet is írhatunk. :D

Eléggé "spontán" ötleteim vannak, így néha beugrik valami, viszont van, mikor hetekig nincs elfogadható ötletem... :S

Az üzenetekkel ne fukarkodjatok, mert ha az elképzeléseink eltérőek, én hajlandó vagyok a kompromisszum kötésre, úgyhogy majd csak megegyezünk valahogy. :D

E-mail és Msn címem: h.anna89@citromail.hu

Manda. :)

_________________
"A bölcsesség legnyilvánvalóbb jele a folyamatos vidámság." ---> akkor nálam nincs is bölcsebb ember! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 120 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség