Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 19 (péntek), 21:59

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 607 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 04 (csütörtök), 10:01 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
'reggelt, emberek!

Az első fejezet hétfőn kerül feltöltésre, addigra összehozunk neki egy címet is :) Utána valószínűleg csütörtökön, a következő hétfőn, majd megint csak csütörtökön jön egy-egy rész, és akkor két hét alatt fel is töltöm az egész történetet.


E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 29 (szombat), 12:45 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szép napot kedveseim!

A harmadik fejezet is elküldve bétázásra. Mégse lesz olyan hosszú a történet, mint amire számítottam, már csak egy utolsó, negyedik fejezet, és kezdem feltölteni.

Címet egyelőre nem találtam neki, azokkal mindig is bajban voltam, de remélhetőleg ebben is kapok egy kis segítséget Sunshine-tól :)

Elkezdem a negyedik fejezetet, remélhetőleg még ma be is fejezem.

Csók mindenkinek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 28 (péntek), 21:54 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
És igen, máris kész a második fejezet, szintén elküldve bétázásra. Ma már túl fáradt vagyok, hogy oda tudjak figyelni, hogy miket írok, úgyhogy inkább bevetem magam az ágyba, hogy aztán holnap reggel első dolgom legyen kipihentek bepattani a gép elé, és megírni a következő fejezetet/fejezeteket.

Nem tervezem túl hosszúra a történetet, maximum 6-7 fejezetre, amikkel remélhetőleg még a hétvégén végzek. Ha így haladok tovább, nem is lesz vele gond :)

Jó éjszakát mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 28 (péntek), 18:39 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Jelentem, az első fejezet kész, a második még készülőben, talán még ma befejezem azt is. Hamarosan küldöm bétázásra is, és remélhetőleg a jövő hét elején már felkerül az eleje.

Szeretném befejezni az egészet, vagy legalábbis a teljes vázlattal kész lenni, és csak azután kezdeni el feltölteni apránként. Amíg nem tudom, hogy mi is lesz a történet befejezése, addig nem is szeretném publikálni, mert ha csak leragadok valahol, sokat kéne várni az újra.

De jó hír, a hétvégém szabad, úgyhogy időm lesz rá :)

Szép estét mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 28 (péntek), 11:14 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Kedves mindenki, aki véletlenül ide tévedne! :)

Készül egy új drarry, egyelőre két oldal van kész belőle, és az még kérdéses, hogy csak egy novella lesz, vagy egy több fejezetes történetet kerekítek belőle.

Akárhogy is legyen, a napokban hozom az elkészült írást, talán már ma este lehet rá számítani.

Egy kis összegzés róla: Draco nem akar a szülei és mardekáros társai oldalán harcolni a Sötét Nagyúr seregében, ezért úgy dönt, hogy átáll a másik oldalra, és esküdt ellenségének, Harry Potternek fog segíteni, hogy megnyerjék a harcot. Ezt természetesen titokban kell tartani, különben az ifjú Malfoy halál fia lenne. Mielőtt azonban a tényleges cselekvésre szánná rá magát, mielőtt felkereshetné Dumbledore-t, hogy a segítségét ajánlja fel neki, a saját lelepleződését kockáztatva segít Potternek és barátainak, amikor egy csapat halálfaló rájuk támad Roxmorts főterén.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 július 26 (csütörtök), 9:50 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Perselus Piton legjobb napja című egyperces feltöltve, innentől már csak az adminokon múlik.

Lassan az -nek is neki látok, csak még erőt gyűjtök, hogy képes legyek átrágni magam az első pár (borzalmas) fejezeten.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Elyes (aka Eddy) szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 július 24 (kedd), 14:08 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Igen, élek! Üdv, kedveseim!

Egy ideje eltűntem a Merengőről, mint lelkes író, én is átestem a szokásos írói válságon, amikor az ember leül írni, és egy-sze-rű-en semmi, de semmi nem jut eszébe, totál agyhalál. Kezdek visszarázódni, hoztam is nektek egy kis snarryt. A tőlem megszokottól rövidebbre sikerült a novella, versenyre készült, bétázva még nincs, ezért a feltöltés is csúszik, de remélhetőleg a napokban az is meglesz.

Kis türelmet, nemsoká hallatok magamról.

Az kedvelőinek (ha még emlékszik rá valaki) egy kis örömhír: elkezdem fejezetről-fejezetre átjavítani, feljavítani, aztán szép lassan újra feltöltöm Merengőre.

További szép napot, hetet.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyes 2012 július 26 (csütörtök), 9:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 607 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség