Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:06

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 607 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 23 (vasárnap), 18:25 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Mennyit ér a boldogság? második fejezete feltöltve, moderálásra vár :)

A befejezésnek most állok neki, és addig fel nem állok a gép elől, amíg el nem készültem vele. Legalábbis ez a terv :D Ha sikerül befejeznem, valószínűleg csak január elején töltöm fel, mert a bétáim már jelezték, hogy nem igen lesznek elérhetőek az ünnepek alatt, ami persze érthető.

Még jelentkezek idén,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 20 (csütörtök), 10:52 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Hi!

Tegnap este ki is ment a fejemből, de most neki ültem, és megválaszoltam a kritikákat. Jó is, hogy újra elolvastam őket, mert Botkrisz emlékeztetett rá, hogy én még egy kis résszel ki akartam egészíteni a második fejezetet, amit már rég elfelejtettem :D De így nem lesz gond, feltöltés előtt beszúrom azt a plusz bekezdést.

A következő fejezet a napokban felkerül, még várom vissza bétázásról, de legkésőbb vasárnap este feltöltöm.

Hétvégén lesz időm még a harmadikra, most már tényleg be akarom fejezni, azt is elküldeni átnézésre, és jövő hétvégén a befejezést is megkapjátok :)

Ennyit a Mennyit ér a boldogság?-ról.

Ha ezzel végeztem, a Tiltott vágyakra fogok ráállni, elkezdem megírni Hermione szempontjából. Az ünnepek alatt nem sok időm lesz az írásra, ide-oda szaladgálunk a rokonok és barátok közt, úgyhogy csak január közepén lehet rá számítani, de akkorra tényleg szeretném befejezni. Az alaptörténet ugye már megvan, nagyon nem térhetek el az eredetitől, ennyivel könnyebb dolgom lesz, mintha egy teljesen új történetet írnék, de azért macerás lesz más szemszögből megírni. Azért próbálkozom vele :)


Szép napot mindenkinek,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 19 (szerda), 12:21 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Nikki Blue írta:
Jaj! :D Már nagyon vártam, bár sajnos ma már nem lesz időm elolvasni, szóval ígérem, hogy holnap felnézek, véleményt pedig mindenképpen hagyok! :D Őrülök, hogy sikeres volt a feltöltés :)


Szia! Köszönöm szépen a kritikát, nagyon örültem neki :-* Válaszolni még nem volt időm, csak telefonról lestem meg a Merengőt, hogy jött-e új vélemény, de ma este a válaszadásra is sort kerítek, és elő is készítem a második fejezetet a feltöltésre, ami valószínűleg pénteken jön :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 15 (szombat), 18:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 10 (hétfő), 14:57
Hozzászólások: 264
Tartózkodási hely: Roxfort, a Mardekár ház klubhelységében :3
Eddy_ írta:
Mennyit ér a boldogság? első fejezetét ITT találjátok.

Jó szórakozást! A véleményeknek örülnék :) (Válaszokat legkorábban jövőhét szerdán várjatok, mert hétfő-kedden Bécsben leszek, ahol egy csöppet drága lenne a mobilnet, úgyhogy szerdáig nem lehet elérni. De amint hazaértünk, és lesz időm, válaszolok mindenkinek :) )

Csók,

E


Jaj! :D Már nagyon vártam, bár sajnos ma már nem lesz időm elolvasni, szóval ígérem, hogy holnap felnézek, véleményt pedig mindenképpen hagyok! :D Őrülök, hogy sikeres volt a feltöltés :)

_________________
Drarry. Dramione. Caskett.
Problémák jöhetnek... jönnek, de megoldom! /Jack Sparrow/
A múlt árnyai, Fekete angyal, Castle Online, BookOnline
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 15 (szombat), 15:56 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Mennyit ér a boldogság? első fejezetét ITT találjátok.

Jó szórakozást! A véleményeknek örülnék :) (Válaszokat legkorábban jövőhét szerdán várjatok, mert hétfő-kedden Bécsben leszek, ahol egy csöppet drága lenne a mobilnet, úgyhogy szerdáig nem lehet elérni. De amint hazaértünk, és lesz időm, válaszolok mindenkinek :) )

Csók,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 13 (csütörtök), 22:17 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Mennyit ér a boldogság? első fejezete FELTÖLTVE! Moderálásra vár, úgyhogy csak holnaptól lesz olvasható (legalább reménykedek benne, hogy nem dobják vissza :? )

Ezzel is próbálom magam ösztönözni, hogy fejezzem már be azt a rohadt utolsó fejezetet, így talán már rá tudom venni magam, hogy szánjak rá egy kis időt valamelyik este...

A második részt úgy egy hét múlva várhatjátok, nagyjából a hét közepén.

Amint felengedték, teszek ki direkt linket is a fejezethez.

Jó éjszakát,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 10 (hétfő), 14:41 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Helyzetjelentés:

Mennyit ér a boldogság?nak már csak a lezárása hiányzik, egy oldalt kéne még valahogy összehoznom, és kész vagyok vele, de csak nem jönnek a szavak $fal Nem akarom csak úgy összecsapni a végét, a hétvégét meg jóformán végig aludtam, géphez nem is jutottam, úgyhogy még szenvedek vele :oops: Sietek...

Csók,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 03 (hétfő), 16:44 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Nikki Blue írta:
szerk.

Mellesleg te nem panaszkodhatsz a fogalmazást illetően, eddig mindig nagyon jól megoldottál mindent (legalábbis azokban biztos, amit olvastam!) ! :)

Az a gond nálam, hogy általában egy rövid novellát akarok írni, aminél fel sem állok addig a gép elől, amíg oda nem biggyesztem a végére, hogy "The End", olyankor nincs is a fogalmazással gond. De amikor hosszabb történetet akarok, vagy a novella történetté növi ki magát, na, ott kezdődnek a problémák :D Ilyenkor van az (mint itt is), hogy csak nagyjából van meg a cselekmény, és gondolkodni kell a mondatokon. Ezért is látni nálam leginkább egy-kétrészes novellákat. Amikor még anno a HP-sajátszereplős regényemen dolgoztam (jaj, de régen is volt, tán igaz se volt :D ), akkor is azért csúsztam mindig a frissítéssel, mert egy-egy bekezdésen, fejezeten annyit tudtam szöszölni, hogy el se hinnéd/hinnétek... és hát meg is látszott rajtuk. Azért is álltam át inkább a novellákra.

De köszönöm a biztatást, sietek vele, aztán várom a szééép hosszú kritikákat :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 03 (hétfő), 16:28 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 10 (hétfő), 14:57
Hozzászólások: 264
Tartózkodási hely: Roxfort, a Mardekár ház klubhelységében :3
Eddy_ írta:
Köszi köszi >:D< Bár lehetséges hogy még többet kések vele, mint gondoltam. Itt van előttem, de semmi ötletem a folytatást illetően. Tudom, hogy mit akarok még elmondani a fejezetben, de megfogalmazni... passz :?

Akkor kitartást, és sok-sok ihletet neked! :D

szerk.

Mellesleg te nem panaszkodhatsz a fogalmazást illetően, eddig mindig nagyon jól megoldottál mindent (legalábbis azokban biztos, amit olvastam!) ! :)

_________________
Drarry. Dramione. Caskett.
Problémák jöhetnek... jönnek, de megoldom! /Jack Sparrow/
A múlt árnyai, Fekete angyal, Castle Online, BookOnline
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 03 (hétfő), 14:56 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Nikki Blue írta:
Én már nagyon várom! :) Számíthatsz rá, hogy elolvasom és véleményezem, akármilyen kevés időm is van! :roll:

Köszi köszi >:D< Bár lehetséges hogy még többet kések vele, mint gondoltam. Itt van előttem, de semmi ötletem a folytatást illetően. Tudom, hogy mit akarok még elmondani a fejezetben, de megfogalmazni... passz :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 03 (hétfő), 14:50 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 10 (hétfő), 14:57
Hozzászólások: 264
Tartózkodási hely: Roxfort, a Mardekár ház klubhelységében :3
Én már nagyon várom! :) Számíthatsz rá, hogy elolvasom és véleményezem, akármilyen kevés időm is van! :roll:

_________________
Drarry. Dramione. Caskett.
Problémák jöhetnek... jönnek, de megoldom! /Jack Sparrow/
A múlt árnyai, Fekete angyal, Castle Online, BookOnline
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 03 (hétfő), 14:14 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Helyzetjelentés: Mennyit ér a boldogság? harmadik fejezete még készülőben, semmi időm nem volt rá múlthéten, épp csak elkezdeni tudtam (egy oldal a köbö 5-6-ból kész), aztán félre kellett tennem, azóta nem is jutottam hozzá, így az első fejezet is csúszik, mint látjátok. Próbálom péntekig befejezni, és akkor kapjátok is az elsőt, mert a hétvégém megint zsúfolt lesz.

Ha feltöltöttem, jelzem :)

Csók,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 28 (szerda), 23:12 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A drarry címe Mennyit ér a boldogság? lett, utalva az első fejezetben lévő "aukcióra". Gondoltam, gyorsan elújságolom, holnap pedig nekilátok a harmadik fejezetnek, és szerintem pénteken kapjátok is az elsőt :)

Szép estét, szép álmokat,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 28 (szerda), 14:21 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
LanRain írta:
Ha megírod, rám biztosan számíthatsz! $D :)

Amikor megírom ;) Köszi, majd jelzek :-*

---

Oké, kicsit nagyon átszabtam az eredetit, úgyhogy kaptok még egy plusz részt a drarrys novellához, két részben nem tudom kihozni, amit akarok :mrgreen:

Pár sor, és végzek a második résszel (ami immár második fejezet lett), és ma-holnap elkezdem a harmadikat is, ami valószínűleg már tényleg a befejezés lesz. Attól függ, mikor töltöm fel az elsőt, hogy hétvégén hogy állok a harmadikkal. Nem akarom idő előtt feltölteni, hogy aztán heteket kelljen várnotok a végére.

Szerk.: a második fejezet béta kézen, mindjárt neki is állok a befejezésnek :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 28 (szerda), 14:01 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 március 24 (szombat), 20:08
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: home
Eddy_ írta:
Mostanában nagyon gondolkodom rajta, hogy a Tiltott vágyakat megírom Hermione szemszögéből is, valószínűleg az lesz a következő novella, amivel előállok.

Ha megírod, rám biztosan számíthatsz! $D :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 28 (szerda), 12:53 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Lassan befejezem a második részt is, még pár oldal van hátra belőle, a nagy vallomás. Kissé eltértem az alapötletemtől, de azért a lényeg megmaradt :)

Ez este megy bétázásra, és akkor az elejét pedig tölthetem is fel a napokban - mármint ha végre lesz címe :D

Mostanában nagyon gondolkodom rajta, hogy a Tiltott vágyakat megírom Hermione szemszögéből is, valószínűleg az lesz a következő novella, amivel előállok.


E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 26 (hétfő), 11:49 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Az első részt visszakaptam, a másodiknak (még) mindig nem álltam neki. Hétvégére megpróbálom befejezni...


E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 21 (szerda), 15:26 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok, kedveseim!

Nya, az első rész a bétáknál. Kicsit hosszabb lett, mint terveztem, picit több mint öt oldal, úgyhogy a második résznél is nagyjából ekkora terjedelemre lehet számítani.

Címet egyelőre nem találtam ki, talán a történet végén jön az ihlet, és azt is adok neki, vagy a bétáim megsajnálnak, és ezzel is kisegítenek :D

Addig nem akarom feltölteni az első részt, amíg meg nem írtam a másodikat, hogy ne kelljen sokat várnotok a két rész között, de ha minden igaz, hétvégén lesz időm foglalkozni vele, és ahogy ígértem, jövőhét elején kapjátok az elejét :)

Csók,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 20 (kedd), 16:02 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Ahogy ígértem, egy új drarryvel készülök, bár ez még nem az a drabble-sorozat lesz, amit már említettem. Két rövidebb fejezetből álló novellát írok most, részenként 3-4 wordös oldallal kell számolni, tehát tényleg rövidke kis történet.

Így elöljáróban annyit magáról a cselekményről, hogy a harcoknak vége, Harry legyőzte a Sötét Nagyurat, újra az iskolában vannak, hogy befejezzék az utolsó tanévüket. Dumbledore (AU, Dumbledore nem halt meg) ahogy tőle már megszokhattuk, idiótábbnál idiótább ötletekkel áll elő, hogy összehozza a diákjait, illetve ezúttal egy kis jótékonykodásra is ráveszi a népet, méghozzá a Szent Mungó javára.

A diákok egy hetet kaptak, hogy jelöljék a társaikat, majd később a tíz legtöbb szavazatot kapó roxfortost licitálás keretében "eladják" egy éjszakára.

Természetesen Harryt is meg lehet majd venni, és nagyon úgy néz ki, hogy az exbarátnője, Ginny Weasley kaparintja meg (hogy milyen pénzből, azt senki nem tudja), de a legutolsó pillanatban megdöbbentő fordulatot vesz a történet: ki más, mint Draco által? :D

Remélem eléggé felcsigáztam mindenkit, és tetszeni fog a végeredmény is :)

Egyelőre az első fejezet közepe táján járok, ha minden jól megy, a napokban küldöm bétázásra, hétvégén pedig be is fejezem, és akkor jövőhét elején-közepén várhatjátok az első részt, de addig még jelentkezem.

Szép napot,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 14 (szerda), 11:32 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Nikki Blue írta:
Szia Eddy_! Már várom :D (tulajdonképpen minden írásod várom)

Szia! Nem tölthetem fel, de dobok egy mailt :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 13 (kedd), 18:05 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 10 (hétfő), 14:57
Hozzászólások: 264
Tartózkodási hely: Roxfort, a Mardekár ház klubhelységében :3
Szia Eddy_! Már várom :D (tulajdonképpen minden írásod várom)

_________________
Drarry. Dramione. Caskett.
Problémák jöhetnek... jönnek, de megoldom! /Jack Sparrow/
A múlt árnyai, Fekete angyal, Castle Online, BookOnline
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 13 (kedd), 13:25 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Na, egy kis szünet után írtam egy drarry drabble-t, 63 szó, tehát tényleg rövid. Még kérdéses, hogy ilyen típusút feltehetek-e a Merengőre, ha igen, akkor minden rendben, nemsokára olvashatjátok, ha viszont nem, akkor aki mégis szeretné látni, dobjon egy pü-t, és fű alatt megkapjátok :)

Ha ez nem is kerül engedélyezésre, van pár egyperces ötletem, amit mostanában szeretnék gépre is vinni, tehát számíthattok néhány új szösszenetre tőlem ;)

Egypercesek néven lesz fent (mily' meglepő, ha már egypercesről beszélünk!), és folyamatosan fogom frissíteni, mikor hogy fejezek be egyet-egyet. Valószínűleg drarryvel fogok kezdeni, de később jön snarry és dramione is.

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 10 (szombat), 11:46 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Nikki Blue írta:
Rendben! :D De mindenképpen jelezd, mert imádom a történeteidet, legyen az Dramione, vagy Drarry! :)

Még egyszer köszönöm az élményt! :)

:-h Nikki


Azt hiszem, még nem válaszoltam a kritidre Merin, amint hazajöttem, írok rá, de most sietek, csak felugrottam megnézni, hogy van-e valami új hsz :)

Jó jó, szólok majd ha lesz valami friss :) Én köszönöm, hogy olvastad :-*

Szerk.: Na, végre ma voltam/vagyok annyi ideig a gép előtt, hogy írjak pár sort neked, Nikki. Válasz a helyén :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 09 (péntek), 20:57 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 10 (hétfő), 14:57
Hozzászólások: 264
Tartózkodási hely: Roxfort, a Mardekár ház klubhelységében :3
Rendben! :D De mindenképpen jelezd, mert imádom a történeteidet, legyen az Dramione, vagy Drarry! :)

Még egyszer köszönöm az élményt! :)

:-h Nikki

_________________
Drarry. Dramione. Caskett.
Problémák jöhetnek... jönnek, de megoldom! /Jack Sparrow/
A múlt árnyai, Fekete angyal, Castle Online, BookOnline
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 09 (péntek), 20:54 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Nikki Blue írta:
Eddy_ gratulálok a Dramione történetedhez, csatlakozom az előttem szóló LanRain-al! Egyelőre még a sztori hatása alatt vagyok, de sikerült összeszednem a gondolataim és írtam neked kritikát! :)

Remélem mihamarabb olvasható lesz tőled egy újabb ilyen remek történet! :) Akkor az elsők között leszek, akik elolvassák! :D

:-h Nikki


Héhó, szia itt is! :) Jaj, nagyon heppi lettem, hogy neked is ennyire tetszett :) Amint írsz, válaszolok :D

A gond nálam az, hogy nem tudok előre tervezni, mondanám, hogy van egy pár új/régi ötletem, köztük egy dramione is, de nálam sose lehet tudni, éppen mikor milyen kedvemben vagyok, és melyiknek állok neki, vagy kezdek bele egy teljesen újba. Úgyhogy csak azt tudom tanácsolni, hogy nézegesd a ficblogomat, hogy van-e valami új :) De úgyis pü-zünk, szólok majd, ha dolgozom valamin :) >:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 09 (péntek), 20:34 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 10 (hétfő), 14:57
Hozzászólások: 264
Tartózkodási hely: Roxfort, a Mardekár ház klubhelységében :3
Eddy_ gratulálok a Dramione történetedhez, csatlakozom az előttem szóló LanRain-al! Egyelőre még a sztori hatása alatt vagyok, de sikerült összeszednem a gondolataim és írtam neked kritikát! :)

Remélem mihamarabb olvasható lesz tőled egy újabb ilyen remek történet! :) Akkor az elsők között leszek, akik elolvassák! :D

:-h Nikki

_________________
Drarry. Dramione. Caskett.
Problémák jöhetnek... jönnek, de megoldom! /Jack Sparrow/
A múlt árnyai, Fekete angyal, Castle Online, BookOnline
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 09 (péntek), 19:22 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
LanRain írta:
Hát nem csalódtam, gondolom lejött a kritkámból. :) Iszonyatosan tetszett, köszönöm az élményt! =D> >:D<

Igen, nagyon szépen köszönöm :) Mindjárt válaszolok is rá. Örülök, hogy ennyire tetszett, és a véleményeidből ítélve át is ment a lényeg :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 09 (péntek), 17:05 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 március 24 (szombat), 20:08
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: home
Eddy_ írta:
Kedves LanRain!

Köszönöm szépen a véleményt ( >:D< ), láttam hogy írtál, de előbb feltöltöttem a következő részt, elolvasni még nem volt időm. Már az adminoknál van, remélhetőleg nem lesz benne olyan hiba, ami miatt ne engedjék fel, úgyhogy nem sokára olvashatod a befejezést is. Remélem, nem fogsz csalódni :)

Hát nem csalódtam, gondolom lejött a kritkámból. :) Iszonyatosan tetszett, köszönöm az élményt! =D> >:D<

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 08 (csütörtök), 19:24 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
LanRain írta:
Kedves Eddy_!

Olvastam az első fejezetét a Tiltott vágyaknak, és hát mit is mondhatnék...? Nagyon megfogott, szerintem csodálatos. :x Remélem, a második fejezet is legalább ennyire szuper lesz. _U_

LanRain


Kedves LanRain!

Köszönöm szépen a véleményt ( >:D< ), láttam hogy írtál, de előbb feltöltöttem a következő részt, elolvasni még nem volt időm. Már az adminoknál van, remélhetőleg nem lesz benne olyan hiba, ami miatt ne engedjék fel, úgyhogy nem sokára olvashatod a befejezést is. Remélem, nem fogsz csalódni :)


:-* E

Szerk.: azóta fel is engedték, úgyhogy feltörés nélkül is olvashatjátok (ne hagyjatok üres sorokat feltörésnél, lééégyszi! Türelmesen várjátok meg, amíg felengedik, vagy legalább írjatok egy pár sort.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 08 (csütörtök), 18:47 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 március 24 (szombat), 20:08
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: home
Kedves Eddy_!

Olvastam az első fejezetét a Tiltott vágyaknak, és hát mit is mondhatnék...? Nagyon megfogott, szerintem csodálatos. :x Remélem, a második fejezet is legalább ennyire szuper lesz. _U_

LanRain

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 02 (péntek), 19:52 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Jelentem a Tiltott vágyak első része végre feltöltésre került, már csak a moderátorokra vár. Remélhetőleg nem lesz kapásból elutasítva :D

A kritikáknak még mindig örülök :-*

A második rész szerda-csütörtök környékén kerül fel Merengőre :)


E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 november 01 (csütörtök), 20:19 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szép estét!

Ma délután megkaptam a javítottat a Tiltott vágyakból, de jelenleg nem vagyok otthon, csak laptop van kézközelben, azon meg uuuutálok szenvedni, úgyhogy holnap töltöm csak fel, amikor már tudok a saját asztali PC-men dolgozni.

Nálam ez a pár nap késés azt hiszem, már senkit nem lep meg :D

Akkor holnap jön a *dobpergés* Tiltott vágyak, első rész.


E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 31 (szerda), 10:18 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Először is köszönöm szépen mindenkinek a véleményeket az Új élet, új oldalhoz, nem is számítottam ennyire ez alatt a pár fejezet alatt >:D<
Akik hiányosnak éreztek néhány részt, vagy ezt-azt máshogy írtak volna, egyik nap leülök a gép elé, átolvasom az egészet, és megfontolom a dolgokat, itt-ott belejavítgatok, ha úgy érzem, hogy tényleg ráfér az átírás :)
Sokan szeretnétek prológust olvasni, egy kis folytatást, hogy mi történt a fiúkkal később, illetve hogy zajlott le az ütközet. Egyelőre nem szándékszom ilyet írni, de később lehet róla szó, most nagyon ráfeküdtem a novellákra, szeretnék párat összehozni a hónapban. Ezt a drarryt egyébként is ilyenre terveztem az elejétől fogva, így a folytatás (ha lesz egyáltalán) még kérdéses.

A Tiltott vágyak késik, még bétázás alatt áll, remélhetőleg ma este fel tudom tölteni az első részt, és hétvégén a másodikat, ez csak a bétámtól függ.

Ha már bétázásról beszélünk, nekem is lenne mit lektorálnom, úgyhogy rohanok is.

Mindenki jó hosszú hétvégét, pihenjetek, olvassatok, kritizáljatok.

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 30 (kedd), 10:07 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Lena írta:
De jó *-*!! Megyek is olvasni :D

Remélem, véleményt is hagytál :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 29 (hétfő), 19:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 29 (szombat), 16:01
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Chace Crawford lakosztályában
Eddy_ írta:
Új élet, új oldal utolsó fejezete feltöltve, már csak az adminokra vár.

A Tiltott vágyakkal kicsit késem, a bétázásnál elakadtunk, előreláthatóan kedd este jön az első rész, csütörtök-pénteken a második.

E

Szerk.: pár perce engedték fel, innentől kezdve olvashatják feltörlés nélkül is :D A kritikáknak örülnék, főleg így a végén ;;)


De jó *-*!! Megyek is olvasni :D

_________________
Chace Crawford forever :x
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 28 (vasárnap), 12:37 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Új élet, új oldal utolsó fejezete feltöltve, már csak az adminokra vár.

A Tiltott vágyakkal kicsit késem, a bétázásnál elakadtunk, előreláthatóan kedd este jön az első rész, csütörtök-pénteken a második.

E

Szerk.: pár perce engedték fel, innentől kezdve olvashatják feltörlés nélkül is :D A kritikáknak örülnék, főleg így a végén ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 26 (péntek), 13:54 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Egy kicsit rövidebb lett, mint az eddigiek, de elkészültem az Új élet, új oldal következő és egyben utolsó fejezetével. Pár perc és küldöm is bétázásra, könyörgök egy sort, hogy egy nap alatt elkészüljenek vele, és holnap este feltölthessem :)

Szóval a friss nemsokára jön, talán egyszerre a Tiltott vágyakkal.

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 24 (szerda), 15:49 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Az új dramione novellám már a bétáknál van, a címe Tiltott vágyak lett. Hasonlít az előző dramionéhez, A név kötelezhez, komor hangvételű, nem heppi end, de azért remélem, tetszeni fog mindenkinek :)

Kicsit hosszabb lett, mint terveztem, ezért két részletben fogom feltölteni. Ha addig visszakapom, szombaton megy fel az első rész, és szerdán a második.

Kaptok linket, ha fent van Merengőn :)

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 23 (kedd), 18:53 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
'estét!

Az Új élet, új oldal harmadik fejezete a moderátoroknál, remélem ezzel nem lesz semmi olyan gond, mint az előzővel :) Az utolsó fejezetet még nem fejeztem be, úgyhogy egy kicsit késni fog, megpróbálom a hétvégére összehozni :)

E

szerk.: Azóta már a kedves adminok felengedték, tehát feltörni se kell, hogy olvassátok :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 21 (vasárnap), 19:48 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Új élet, új oldal harmadik fejezete (nem sokára) feltöltés alatt. Van egy kis problémám az egyik kóddal, amint elérek egy admint, aki tud segíteni, töltöm fel.

Az utolsó fejezettel valószínűleg csúszni fogok, jövő hétvége előtt nem hiszem, hogy kész leszek vele. Sietek.

Szép estét,
E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 19 (péntek), 13:59 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Az Új élet, új oldallal nem haladok úgy, ahogy szeretnék, még mindig nem folytattam az utolsó fejezetet, arra valószínűleg majd csak vasárnap nézek rá.

Viszont elkezdtem egy dramione novellát, de ahogy ismerem magam, képtelen leszek olyan röviden, tömören megírni, ahogy én azt elképzeltem, úgyhogy valószínűleg ebből is több fejezet fog születni. Amint kész vagyok vele, és a bétáim is átnézték, töltöm fel, de persze előtte még jelzek itt is :)

Szép napot, mindenkinek nyugis hosszú hétvégét :)

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 16 (kedd), 19:40 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
'Estét!

Csak nem hagyok fel az írással: felkerült a második fejezet.

ITT olvashatjátok.

Jó szórakozást, a véleményeknek örülnék :)

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 16 (kedd), 10:55 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Utálom ezt a fejezetet, komolyan...

Sziasztok :D

Megint nem sikerült engedélyeztetni, a gép kicsit összekutyulta a szavakat, úgyhogy megint rá kell néznem. Ha addig nem tudom megoldani, este jön a friss (most már tényleg! :D)

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 15 (hétfő), 19:11 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

A második fejezet újra feltöltésre került, most pedig várakozunk... :D

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 15 (hétfő), 15:38 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Jé, egy betévedt olvasó :D

Este jön is a friss :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 15 (hétfő), 12:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 29 (szombat), 16:01
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Chace Crawford lakosztályában
Huhaa! Én már nagyon várom! :D

_________________
Chace Crawford forever :x
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 15 (hétfő), 9:10 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
'Reggelt!

A második fejezet kicsit csúszik. Elsőre nem ment át a rostán (hülye gondolat-, és kötőjelek -.-" Mindig is utáltam őket :D), még nem volt időm teljesen kijavítani, de ma este már feltöltöm újra, akkor ha minden jól megy, már felengedik :)

Így persze a harmadik rész is később jön, majd csak hétvégén, ami nem is baj, mert az utolsóval még mindig nem végeztem... de sietek vele.

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 12 (péntek), 20:47 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Új élet, új oldal második fejezete az adminoknál, holnap remélhetőleg már olvasható :)

Szép estét, srácok!

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 08 (hétfő), 21:11 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Új élet, új oldal első fejezete elbírálás alatt. Amint felengedték, kiegészítem a bejegyzést egy közvetlen linkkel :)


E

szerk.: És akkor a történetet ITT érheted el.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 október 08 (hétfő), 15:40 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Üdv nálam!

Mindkét bétámtól visszakaptam az első fejezetet, úgyhogy ha otthon átjavítottam az elírásokat, este töltöm fel Merengőre. Remélhetőleg még ma fel is engedik a kedves adminok :)

A címben is kaptam segítséget, nevezetesen Annától, köszönöm szépen még egyszer :-*

Tehát, *dobpergés* Új élet, új oldal első fejezete néhány óra múlva.


E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 607 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség