Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 7:00

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 19 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2019 február 24 (vasárnap), 22:11 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 július 02 (hétfő), 11:12
Hozzászólások: 3
Halii!

Mi újság mostanság? Bírod még az egyetemet? :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 26 (szerda), 15:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Itt van, itt van újra! Megérkezett a negyedik (?) fejezet vége is! :D

(zárójelesen itt is bejelentem, hogy mostantól átállok a kétheti frissre, bocsánatot kérek itt is :( )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 21 (péntek), 8:09 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Sajnos ma nem lesz friss, mivel szerdára ágynak estem ~x( , és bár összehoztam valami fejezetféleséget, örökbétámmal (Isobellel) úgy döntöttünk, ez még nem ért meg a kirakásra. Elnézést kérek :oops: .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 18 (kedd), 8:18 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Sziasztok!
Már rossz jel, hogy kedden írok ide...
Félig szomorú hírrel jöttem: mivel elkezdődött a félév, megváltozott picit az időbeosztásom, ezért az Egymillió fontos bébi frissítéseit átteszem szerdáról péntekre. Tehát most két nap csúszásra kell számítanotok, de a heti frissítést továbbra sem adom fel! :D Továbbra is köszönöm a sok olvasást és kritikákat, ezek tartják bennem a lelket és lendületet :D!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 12 (szerda), 11:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Megérkezett a 11. rész az Egymillió fontos bébihez, picit késtem, reggel szoktam tölteni, de mentségemre, ez maratoni hosszú lett (több mint 4k szó, te jó ég).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 05 (szerda), 8:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Jubileumi tizedik rész feltöltve az Egymillió fontos bébihez! Ami egyébként csak a negyedik (?), de mert ez is maratoni hosszú lesz, három részletben van tálalva. Olvassátok egészséggel, és szavazzatok továbbra is a blogon! :D A lány nagyon elhúzott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 29 (szerda), 8:32 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Megérkezett a kilencedik rész is! Előzőleg nagyon szorgosak voltak a feltörők (talán hét üres kritikát számoltam össze??? :D), de hátha most erre nem lesz szükség :D. Mindenesetre továbbra is lehet szavazni a blogomon, egyelőre a "lány" nagyon elhúzott :D. Igyekszem mobil barát módon is megoldani a dolgot, de nem ígérek semmit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 22 (szerda), 12:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Na és akkor megjött a nyolcadik fejezet. Továbbra is köszönöm a bátorítást (akár feltörés formájában is, ez azt jelenti, hogy vártátok a következő részt, ugye? :D), illetve várom a szavazatokat a blogomban :D http://khimstandard.blogspot.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 15 (szerda), 8:58 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Feltöltésre került (szép magyarosan) a hetedik fejezet is! Továbbra is köszönöm, hogy olvastok és véleményeztek, ennyire hosszú kihagyás után nagyon jól esik a támogatás :D. Harminc kritika 6 fejezetre, woah, nagyon köszönöm!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 09 (csütörtök), 9:59 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Elkezdtem élesztgetni a blogomat, és annyi változást sikerült eszközölnöm rajta, hogy kiírtam egy szavazást (az oldalsávban megtaláljátok), ami kulcsfontosságú kérdésre keresi a választ az Egymillió fontos bébi történettel kapcsolatban (annyira nem keresi, mert én már döntöttem, csak úgy teszek, mintha nem lenne diktatúra). Úgyhogy szavazzatok! Lesz majd poszt is, de ahhoz még össze kell szednem a gondolataim, meg egy borító leleplezést is tervezek majd valamikor a jövőben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 08 (szerda), 9:06 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Szerda, úgyhogy megint új fejezet az Egymillió fontos bébihez, amit rögtön olvashattok, amint felengednek. Még nem tudom, meddig bírom majd tartani ezt az egy hetes frissítési tempót, mert vészesen fogy az előre megírt anyagom... De azért igyekszem.

(Wattpadon ismételten már olvasható, ha valaki nagyon türelmetlen lenne :D)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 01 (szerda), 8:29 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Megérkezett a számszerint ötödik fejezet is az Egymillió fontos bébihez, nemsokára itt is olvasható lesz.

(egyébként a wattpadra is töltöm, és ott már olvasható, de ez csak egy zárójeles megjegyzés :lol:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 július 25 (szerda), 9:19 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Totálisan megfeledkeztem róla, hogy van ficblogom. :lol:

Mindenesetre elkezdtem feltöltögetni a romantikus (?!) történetem fejezeteit, és ma felkerült szám szerint a negyedik is.

Egymillió fontos bébi
A sikerhez csakis egyetlen út vezet, ami kemény munkával van kikövezve, ezzel legjobban az ifjú milliomos, Leyton Landon van tisztában. Nagybátyja viszont nem várt kihívás elé állítja: mielőtt átadná neki a Landon Építési Nagyvállalat igazgatói székét, arra kötelezi unokaöccsét, hogy változtasson az életstílusán és végre mutasson fel legalább egy valamirevaló örököst.

Mirandának égető szüksége van pénzre, de végzettség hiányában komoly akadályokba ütközik. Úgy dönt, beszáll a jövedelmező béranya programba, és egész hamar fel is bukkan egy kedves meleg pár az életében. Valami viszont gyanús...
Túl sokat akarnak fizetni.
Furcsák a szabályaik.
És egyáltalán nem tűnnek melegnek.

Viszont sokat fizetnek…


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 február 08 (csütörtök), 21:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
És mától már olvashatjátok a második fejezetet is! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2018 február 01 (csütörtök), 14:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Naaagyon hosszú kihagyás után egy novellával jelentkezem, ami új, mert Merengőn még nem volt fenn, viszont régi is, mert jó pár éve írtam még a TAI (Tavaszi Ajándékozós Izé) nevű kihívásra. Nemsokára viszont vadiúj tartalommal rendelkezem, addig is olvassátok ezt sok szeretettel.

Skarlát Özvegy és Doktor Kaszás
"– Szép lakás.
Ennyi Broadmoorban eltöltött év után már illő lett volna első pillantásra felismerni egy gyilkost. Scarlett viszont hiába mustrálta a nappalija ajtajából, most is ugyanolyan ártalmatlannak látta a férfit, mint amikor először megpillantotta a Prince kocsmában."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 04 (vasárnap), 8:00 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Dobpergés meg miegymás:

Frissült a Szárnya kelt menyasszony - hamarosan olvasható a második fejezet! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2013 április 20 (szombat), 21:40 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Az előzőt is alig éltem túl D:. És látod, milyen jó címe lett a ficblognak, mert most az egyszer nem kértem senkinek a segítségét címadásban?

De azért köszönöm a virágot :oops: :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Khim
HozzászólásElküldve: 2013 április 20 (szombat), 21:38 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:35
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: tűkön ülök
Nyüüüü, Khim ficblog! Hozok neked virágot ajándékba $rose XD

És várom a kövi fejezetet cincálásra, höhö :D

_________________
THINGS YOU WRITE ARE SMALL, DEAD VERSIONS OF YOU


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Khim
HozzászólásElküldve: 2013 április 20 (szombat), 21:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 április 23 (vasárnap), 19:33
Hozzászólások: 46
Sziasztok Merengősök!

Már évek óta vacillálok rajta, hogy indítsak-e egy ficblogot, vagy sem, elvégre nem írok fanfiction-öket (és egyelőre nem is tervezem, hogy valaha egybe belevágok - kivéve az Inuyasha írásaimat a húgomnak). Most mindenesetre belevágok, hátha akad valaki a fórumon, aki szívesen beszélgetne velem a történeteimről/vagy más témáról.

Mit írok?

PD-s történeteket, ezen belül pedig főleg fantasy (romantikus, akció/kaland) regényeket, és drámai tini (vagy nem) novellákat, illetve scifit. Nem különösebben nagy korhatárral, de sok harccal és/vagy lelkizéssel. :D
Jelenleg a Szárnya kelt menyasszony című történetem frissül folyamatosan.

Novelláim:
Apuci pici lánya - Általános, Dráma, Hurt/Comfort
Melyik kislány ne vágyna az édesapja figyelmére? Vicky talán egy picit túl messzire is megy...

Hívj fel! - Romantikus, Dráma
Tom szereti Laylát, Layla is szereti Tomot, csak nem úgy, ahogy Tom szeretné. Most viszont felragyog a fiú szerencsecsillaga, és nem bolond, hogy ne ragadja meg a felkínált lehetőséget.

Csíííz! - Általános, Romantikus
Layla és Tom épp a matekdolgozatra készülnek, de Laylát a mobilja jobban leköti.

Szerettem - Romantikus, Dráma, Hurt/Comfort
Van, amit nem kellett volna kimondani, de van, amit örök életünkre megbánunk, ha nem mondunk ki.

Vízjelek - Általános, Dráma, Hurt/Comfort
„A legjobb haverok voltunk, de miután kinyírtad magad, többé nem lehetünk barátok.”

Hajrá Atomic Gods! - Dráma, Akció/Kaland, Scifi
Rianás veszélyes jégtáblák, mérges spórát okádó gombák után a viszontagságoknak még közel sincs vége! Yashát és csapatát már csak egyetlen pálya választja el a továbbjutástól. A húsevőnövényekkel és lesből támadó gyilkos bálnákkal talán még megbirkóztak, de mit kezdenek egy sárkánnyal?

Kis és Nagyregényeim:
Köszönöm, Eromi - Általános, Romantikus, Dráma, Scifi
Mi különbözteti meg egymástól az emberi elmét és a mesterséges intelligenciát? Érzelmek? Az önálló döntés képessége? Élni akarás? Kialakulhat-e olyan élethelyzet, hogy a határok elmosódnak, és egy MI öntudatra ébred?
Natalie és Gabriel páratlan programot hoztak létre, és lehetőséget kaptak a NASA-tól, hogy élesben is kipróbálhassák a Mars egyik első kutatóbázisán. A viszonyuk egymással korántsem rózsás, és a labor vezetője is legszívesebben páros lábbal rúgná ki őket a zsilipen, mégis hamar rádöbbennek, hogy a legnagyobb veszélyforrást nem ő jelenti. Egy sokkal könyörtelenebb, szintetikusabb erő munkálkodik a háttérben.

Fekete bárányok - Romantikus, Humor, Akció/Kaland, Fantasy
Camilla Pilgrey különc lány, pár falusi pletykán kívül mégsem történik vele semmi érdekes. Amikor viszont egy idegen - és anyaszült meztelen - férfi ajtóstul, jobban mondva ablakostul ront a házába, unalmas élete egyszeriben feje tetejére áll. Mostantól már nemcsak a rosszalló nézések, hanem a törvény elől is menekülhet.

Szárnya kelt menyasszony - Általános, Romantikus, Humor, Akció/Kaland, Fantasy
A sárkány halott, mind a hét feje ott fekszik a porban. A királylány pedig szabad, már csak az őt megillető lovagnak kell fellépcsőznie a torony legfelső emeletére, hogy ott szerelmes csókban forrjon össze vele, majd az övé legyen a királyság a lány kezével együtt.
Sir Vincent és Wilhelm egész másképpen képzeli el a jutalmat: aranytallérokban. Semmi szükségük egy nyafogós királykisasszonyra, az uralkodás pedig csak felesleges terheket róna a vállukra. Ezért álltak sárkányölő vitéznek, és osztják el a profitot testvériesen egymás között. Most viszont nem várt problémával találják magukat szemközt: öljék meg a sárkányt, de úgy, hogy közben a hercegnő is odavész.


Nos ennyi volna előlegbe. Alapvetően marha lassan frissítek, és a böködés nagyon ösztökélően hat rám, emellett fontosnak tartom a visszajelzéseket olyan szempontból is, hogy szerintetek, milyen stílus áll nekem igazán jól. Én még nem tudom, legfeljebb sejtem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 19 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség