Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 12:29

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 607 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 május 21 (kedd), 10:12 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Kritikákra válaszoltam, itt is köszönöm mindenkinek, aki vette a fáradtságot, és hagyott pár sort maga után :)

Plusz: időközben feltöltöttem egy új novellát A Harry Potter könyvek címen.
Leírás: Harry Potter megszerezte a Bölcsek Kövét, szembeszállt Voldemorttal többször is, megismerte és elvesztette a keresztapját, szerelmes lett, elpusztította Voldemort horcruxait - szóval élte az életét -, miközben egy bizonyos mugli író, J. K. Rowling tényleg megírta a fiú életéről szóló könyveket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 május 17 (péntek), 9:45 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Teen Wolf novellagyűjtemény kiegészítve az utolsó történettel. Engedélyezésre várunk. Még lesz ugye a két részes novella, ahhoz még nem fogtam hozzá, de hétvégén elkezdem. Utána egyelőre ennyit a fordításokról, de ha találok valami jót (amit le is tudok fordítani :mrgreen: ), hozom :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 május 16 (csütörtök), 11:46 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Muszáj megosztanom veletek az új ötletemet - legalábbis egy részét. Pár napja álmodtam róla először, azóta egyre több dolog tisztult ki, minden este folyt tovább a cselekmény, és kezd az egész történet körvonalazódni bennem. Rólam tudni kell, hogy egy nagy rakás saját univerzumú regény kezdemény-féleség pihen a gépemen évek óta. Mindegyikre egy ideig rá vagyok kattanva, írok hozzá tördelékeket, párbeszédeket, félig-meddig kidolgozom a szereplőket - hogy aztán hagyjam a francba az egészet, és valami újba kezdjek bele. Valószínűleg ennek a történetnek is az lesz a vége, de az utóbbi napokban beleszerelmesedtem, és én lennék a legboldogabb, ha sikerülne megírnom, ezért a már meglévő jeleneteket, vázlatpontokat elkezdtem leírni, aztán meglátjuk, hogy meddig fog tartani ez a nagy lelkesedés :)

Lesz benne kínzás, gyilkosság, szerelem, szövetség, árulás, még több gyilkosság, egy számítógépes zseni (akinek még nem tudom, mi lesz pontosan a szerepe, de az álmomban benne volt, úgyhogy marad), még egy szerelmi szál, szökés, betörés - kitörés, még egy kis gyilkosság (vagy csak kísérlet? Csak hogy ne legyen olyan könnyű dolga a főszereplőnknek), és a többi még kérdéses, de a történet eleje már egész jól összeállt a fejemben.

Kicsit szokatlan lesz tőlem egy véres krimi, de hát ez jött, úgyhogy ezt hozom :)

Ja, a hossza: hosszú. Ötszáz oldalnál nem adom alább :mrgreen: Regényt akarok írni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 május 13 (hétfő), 9:56 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szakíts, ha bírsz! negyedik fejezet feltöltve, engedélyezésre vár :)

Szerk.: Időközben engedélyezték, úgyhogy feltörés nélkül is olvasható :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 május 12 (vasárnap), 13:30 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sunshine-tól már visszajött a Szakíts, ha bírsz!, de Myrára még várok, úgyhogy picit eltolódik a feltöltés. Ha kedd-szerdáig nem kapom vissza Myrától, feltöltöm, és meglátjuk :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 május 09 (csütörtök), 11:04 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szakíts, ha bírsz! bétáknál, a napokban töltöm fel.

Neki kezdtem egy drarrynek (nem annak, amiről szó volt, nem is tervezem olyan hosszúra, max 5-6 fejezet), a bevezető a fészes drarrys csoportban olvasható, és közben lázasan dolgozom az első fejezeten :) (Na meg a címen :mrgreen: ) Ma kész szeretnék lenni vele, hogy elküldjem ezeket is bétázásra. Merengőre még nem töltöm fel, csak ha kész lesz az egész, de fészre, amint kész egy-egy részlet, megy fel.

Szerk.: Oké, végül csak két rész lesz a bevezetés után, az első kész, a másodikon még dolgozom, aztán küldöm bétázásra, és töltöm fel Merire, amint visszakaptam :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 május 08 (szerda), 14:39 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szakíts, ha bírsz! negyedik fejezet majdnem elkészült, még párszor átolvasom és belejavítgatok, de vszeg már ma küldöm bétázásra, és amint visszakapom, töltöm fel :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 május 07 (kedd), 12:44 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Tévedtem, van még egy novella TheDevilsDuchesstől, utána jön csak a kétrészes, ami valamikor majd folytatódni is fog. Most az egyrészes fordításán dolgozom, valószínűleg még ma küldöm átnézésre, és akkor ez jön jövőhéten. A kétrészes majd az utána következőn.

A tegnapi lelkesedés a Szakíts, ha bírsz! után lelohadt, úgyhogy picit félreteszem, de azért a héten még várható a friss, de ma a fordítást szeretném befejezni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 május 06 (hétfő), 13:03 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Harmadik sterek novella Megbánás címmel feltöltve, olvasható ITT.

A bétázásba belehúztam, már csak egy fejezet lesz valószínűleg a héten, úgyhogy van időm sajáton dolgozni. A korábban említett 10+ fejezetes kisregény sorsa eldőlt: drarry lesz :D A vázlat már készül, nagyjából kigondoltam a cselekményt, már csak egy-két apróság, aztán elkezdem kidolgozni. Szokás szerint legalább a felével el akarok készülni, mire az első fejezetet feltöltöm. Lehet, hogy csak egy kis bevezetéssel kezdek, és utána jön csak az első fejezet, ez még kérdéses.

Amint nem szöszölök tovább a drarryvel, folytatom a Szakíts, ha bírsz!-t, szeretném a hét közepén feltölteni a következő fejezetet. Az elején öt-hat fejezetet ígértem, most jön ugye a negyedik, valószínűleg tartom is, amit mondtam: most úgy néz ki, hat fejezet lesz. Viszont ebben még nem lesz heppi endje Lavendernek, ahogy ígértem - az ő történetét lehet, hogy egy különálló novellában írom meg :) Aztán gondolkodom egy folytatáson, ami Ron és Hermione (naná, hogy összejönnek a végén!) életét meséli majd el hasonlóan rövid kis epizódokban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 30 (kedd), 11:47 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Kritikák megválaszolva, Szakíts, ha bírsz! harmadik fejezet engedélyezve, olvasható :)

Szerk.: A sterek fordításokról: a következővel is megvagyok, elküldve átnézésre, ez jön jövőhéten, pénteken-szombaton viszont töltöm fel a harmadikat, ami már egy hete a pendrive-omon pihen, és várja, hogy megosszam veletek :) Ezután már csak egy sterek lesz TheDevilsDuchesstől, az egy dupla részes novella, amit az író szeretne majd folytatni még egy fejezettel legalább, tehát ezt külön töltöm majd fel, aztán ha kész lesz a következő része, hozom azt is :)

Utána pedig a mordred novellának állok neki, amiről már volt szó korábban, és akkor egyelőre ennyit a fordításokról (már ha addig nem találok még néhányat :D).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 29 (hétfő), 9:39 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Mondd, hogy szeretsz engedélyezve, olvasható (már egy pár napja :D). Időközben feltöltöttem a Szakíts, ha bírsz! harmadik részét. Hétvégén volt egy kis gondom a feltöltéssel, de hamar kaptam segítséget, úgyhogy pár perce fel tudtam tölteni a fejezetet.

A negyedik rész már alakul, jövőhéten hozom azt is, plusz hétvégén a következő fordítást, ami már készen van, úgyhogy a jövőhetivel kell majd foglalkoznom. Viszont a végére hagytam a hosszabbakat/nehezebbeket, úgyhogy szenvedek vele majd eleget :D De miután van még két hetem, nem lesz csúszás :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 26 (péntek), 19:14 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
zoisit írta:
Én a drarry és severitus mellett vagyok! :D :D :D

Drarry? Milyen meglepő! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 26 (péntek), 14:03 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 23 (csütörtök), 10:26
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Ott ahol mindig tavasz van
Eddy_ írta:
Mondd, hogy szeretsz (Tell Me You Love Me) sterek fordítás feltöltve, engedélyezésre vár. Az előző novellához képest ez elég nagy váltás, ugyanis erősen angst, és a figyelmeztetések közt ott van a szereplő halála is. Ne aggódjatok, a következő még rosszabb lesz :mrgreen: Alapjáraton heppi end párti vagyok, de az író, TheDevilsDuchess angstos novellái megtetszettek, úgyhogy a továbbiakban is hasonlóakra kell számítani, ami a fordítást illeti.

A Szakíts, ha bírsz!-ra még várni kell, a bétáim dolgoznak rajta, a napokban jön az is :)

A sok bétázás mellett nem igen van időm a sajátjaimmal foglalkozni, legalábbis újba nem nagyon kezdek bele, még szöszölök a Sterek kisregény vázlatával, illetve rövidebb novellákra, egypercesekre lehet még számítani. De úúúúgy szeretnék megint 10+ fejezetest írni, úgyhogy lassan összekapom magam, és hozok valami újat :) Drarryn illetve severituson kattogok. De lehet, hogy dramione lesz belőle :D


Én a drarry és severitus mellett vagyok! :D :D :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 26 (péntek), 12:32 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Mondd, hogy szeretsz (Tell Me You Love Me) sterek fordítás feltöltve, engedélyezésre vár. Az előző novellához képest ez elég nagy váltás, ugyanis erősen angst, és a figyelmeztetések közt ott van a szereplő halála is. Ne aggódjatok, a következő még rosszabb lesz :mrgreen: Alapjáraton heppi end párti vagyok, de az író, TheDevilsDuchess angstos novellái megtetszettek, úgyhogy a továbbiakban is hasonlóakra kell számítani, ami a fordítást illeti.

A Szakíts, ha bírsz!-ra még várni kell, a bétáim dolgoznak rajta, a napokban jön az is :)

A sok bétázás mellett nem igen van időm a sajátjaimmal foglalkozni, legalábbis újba nem nagyon kezdek bele, még szöszölök a Sterek kisregény vázlatával, illetve rövidebb novellákra, egypercesekre lehet még számítani. De úúúúgy szeretnék megint 10+ fejezetest írni, úgyhogy lassan összekapom magam, és hozok valami újat :) Drarryn illetve severituson kattogok. De lehet, hogy dramione lesz belőle :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 23 (kedd), 14:36 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Oké, szóval. A következő sterek novella javítását megkaptam (el se hiszem, mennyi hibám van egy-egy ilyen rövid fordításban :oops: Tényleg nem árt a gyakorlás...), viszont hétvége előtt nem töltöm fel. Maradok a tervezett hétvégenként egy-egy résznél.

A Szakíts, ha bírsz! következő epizódja már a bétáknál van, azt viszont azonnal feltöltöm, amint visszakaptam. Így is eleget vártam a folytatással. Lesz egy nagy fordulat a történetben, remélem, tetszeni fog nektek ;) Eddig úgy írtam ezt a történetet, hogy nem tudtam, miként fogom folytatni, mindig csak amikor eszembe jutott valami (szerintem legalábbis) jó ötlet, azt gyorsan leírtam, de a mostani fejezet után a fejemben már kész a következő vázlata, már csak kidolgozni kell, tehát reményeim szerint a negyedik részre nem kell annyit várni, mint a harmadikra :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 22 (hétfő), 9:35 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Az első sterek novella feltöltve, címe: Vallomások (Confessions). Egy "történet" alá fogom feltölteni az összes sterek fordítást, amit Teen Wolf novellagyűjtemény (fordítások) alatt találtok meg. Az első engedélyezve, olvasható.

A második elküldve átnézésre, pénteken vagy szombaton töltöm fel.

Időközben engedélyt kaptam egy mordred fordításra is, szintén novella, azt is valamelyik héten hozom, talán a jövőhéten.

Saját egyelőre nem jön, de hétvégén a Szakíts, ha bírsz! következő epizódján fogok dolgozni, talán az is feltölthető állapotban lesz a következő hétre :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 18 (csütörtök), 13:41 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Az új kritikák megválaszolva, az első sterek novella lefordítva, elküldve átnézésre, a napokban töltöm fel :) Kicsit javítok a havi KK-s kritikáimon, mert a költözés miatt nagyon elmaradtam velük, aztán lehet hogy még ma neki is állok a következő novellának - sosem árt előre dolgozni ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 17 (szerda), 9:19 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Az engedélyt már meg is kaptam, úgyhogy öt darab sterek fordítást hozok majd a napokban-hetekben :) Heti egyet fogok szerintem feltölteni, persze ez attól is függ, hogy mennyi időm lesz foglalkozni vele, de egyik sincs túl hosszú, a leghosszabb nincs háromezer szó. Az elsőt szeretném még a hétvégén feltölteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 16 (kedd), 16:10 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Találtam egy rakás nagyon jó kis Stereket ff.neten, amit szeretnék majd lefordítani. Már kértem engedélyt az írótól, remélem, hamarosan válaszol, hogy neki tudjak állni a fordításoknak :)

Per pill pangás van írás terén, de fordítást szívesen csinálnék, úgyhogy mostanában azzal fogok foglalkozni. Egyelőre félreteszem a sajátjaimat, legalábbis azokat, amikhez szeretnék folytatást, de ha jön egy hirtelen ötlet, nem fosztalak meg benneteket tőle :D De úgy biztos nem fogok leülni írni, hogy "Na, akkor írjunk!"

Meg egyébként is szívesebben foglalkoznék most fordításokkal, hogy gyakoroljam az angolt, ugyanis még idén szeretném letenni a nyelvvizsgát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 15 (hétfő), 9:29 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Az Edzés (sterek) feltöltve, engedélyezésre vár :) A kritikákra már megint nem tudtam válaszolni, egyelőre nincs netem otthon, csak telefonról tudom használni, de ott inkább nem szenvedtem vele.

ITT éritek el :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 11 (csütörtök), 14:57 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Igen kevés Sterek (Stiles-Derek, Teen Wolf) magyar ff van fent a neten, a párost viszont nagyon szeretem, úgyhogy írtam én egyet :D Párszor átolvasom, kijavítgatom, aztán megy bétázásra, és a hétvégén, vagy jövőhét elején töltöm fel. Preslash humoros novella, alig kétezer szó, és Scott is kap egy kis szerepet (akit egyébként soha nem szerettem a sorozatban).

Utána kicsit átírom a Szakíts, ha bírsz! második fejezetét, és hozom a harmadikat is.

Szerk.: Oké, a preslashből slash lett, a kétezer szóból pedig több, mint négyezer :D De már kész vagyok, elküldve bétázásra, pár nap múlva pedig remélhetőleg Merin is olvasható lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 04 (csütörtök), 10:06 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Vissza a kezdetekhez feltöltve, engedélyezésre vár.

A történetet IDE kattintva érhetitek el.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 április 03 (szerda), 11:36 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Az új kritikákra megint válaszoltam, köszönöm mindenkinek :)

Ma vagy holnap töltöm fel a Vissza a kezdetekhez OUAT történet első részét, még a bétámra várok.

Valamint a héten meg szeretném írni a Szakíts, ha bírsz! következő epizódját, azt a hét vége, jövőhét eleje körül várhatjátok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 március 31 (vasárnap), 10:31 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Így kezdődtek a pletykák majdnem-drarry fordítás feltöltve, engedélyezésre vár.

Szerk.: És már olvasható is, itt éritek el.

Időközben megválaszoltam az új kritikákat, köszönöm szépen mindenkinek! >:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 március 29 (péntek), 12:59 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Engem is megfertőzött a Once Upon A Time, és már egy ideje gondolkodok egy Rumpelstiltskin/Belle ficen, de csak most született meg a végső elhatározás - és maga a fic is, hála Kyrának, aki nagyon szépen kérte, hogy az ötlet ne csak ötlet maradjon.

A címe Vissza a kezdetekhez, már el is küldtem bétázásra, úgy tervezem, hogy a jövőhét folyamán töltöm fel, de előtte mindenféleképpen a fordítást szeretném feltölteni, azt majd a hétvégén.

A történetről: az a jelenet nagyon megragadott engem a sorozatban, amikor Rumple és Belle a kút fölött állnak, és Rumple visszahozza a mágiát Storybrooke-ba, úgyhogy ezt belefoglaltam egy novellába, az eredeti párbeszéd köré/közé írva egy történetet, ami igazából Belle érzéseit írja le Rumple és a mágia iránt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 március 26 (kedd), 11:05 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szakíts, ha bírsz! második rész feltöltve, engedélyezésre vár.

Időközben felengedték a drarryt is, amit ITT találtok. Címe (egyelőre): Okokat keresve

Plusz írtam egy novellát, amiben JKR is szerepet kapott, a bétáktól már vissza is jött, de még szeretnék dolgozni rajta, mielőtt feltöltöm. Nem érzem teljesnek, és mindig jönnek az új ötletek, amiket még bele kéne fogalmaznom, úgyhogy az még várat magára.

Viszont találtam ff.net-en egy remek kis "majdnem" drarryt, aminek a fordítására megkaptam az engedélyt, már el is kezdtem, szerintem azt még ma befejezem, csak egy kis segítséget kell majd kérnem a magyarosításnál, de a napokban azt is szeretném feltölteni, mert egy ilyen gyöngyszemet muszáj a magyaroknak is megismernie :D

Ezt a kettőt, plusz a Szakíts, ha bírsz! következő részét szeretném a következő másfél-két hétre beosztani, úgyhogy figyeljétek majd a frisseket. Kezdek beindulni :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 március 22 (péntek), 14:15 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szakíts, ha bírsz! második rész bétáknál ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 március 22 (péntek), 10:13 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szép jó reggelt! Nekem biztosan az :D

Ismét kiemelt lettem, amin nagyon meglepődtem, de örülök neki ^^ Méghozzá a legújabb novellám, a Szakíts, ha bírsz! került az e havi ajánlóba, amire aztán végképp nem számítottam.

Ezek után biztos a folytatás :)

Na, de elsősorban nem ezt akartam írni, hanem hogy átneveztem a drarryt, az új címe "Okokat keresve" lett, bár még ez sem tetszik igazán, de talán egy fél fokkal jobb, mint a "Reménykedve". Az engedélyezésre már várni kell egyébként.

Az ajánláson felbuzdulva, azt hiszem, még ma neki látok egy újabb Ron-Lav résznek ;)


E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 március 21 (csütörtök), 12:13 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Üdv!

A drarry "Reménykedve" névre lett keresztelve - jobbat nem tudtam... De így legalább fel tudtam végre tölteni; elbírálás alatt áll. Ha felengedték, kapjátok a linket.


E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 március 13 (szerda), 14:05 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

A kritikákat köszönöm, kis késéssel, de válaszoltam mindegyikre, amik a Szakíts, ha bírsz!-ra jöttek :) Ahogy láttam, a kritika írók szívesen olvasnának folytatást, én pedig szívesen írnék folytatást, ami szándékomban áll is, de amíg nem lesz kész a következő Ron-Lav novella, hagyom "Befejezett"-en.

Múlt hét végén egy kicsit betegeskedtem, még most se vagyok 100%-ig jól, úgyhogy őszintén szólva, meg is feledkeztem a drarryről, de feltöltöm, amint lesz rá alkalmam.

Az ígért dramionén még mindig dolgozom, nem sokat haladtam vele, főleg az utóbbi két novella miatt, de nincs elfelejtve, jön az majd, ha eljött az ideje :)


E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 március 07 (csütörtök), 12:26 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szakíts, ha bírsz! feltöltve, engedélyezve, már csak olvasásra vár: ITT megtekinthetitek

A drarryt valószínűleg a hétvégén hozom, a gyors és figyelmes bétázásnak hála már csak egy címet kell hozzá kitalálnom, és kapjátok azt is :) (De mint tudjátok, a címekkel mindig bajban vagyok, azért is kell hétvégéig várnom, addig hátha kapok egy kis ihletet :D )


E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 március 05 (kedd), 12:05 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Nem is tudom, mi ütött belém, de írtam egy Ron-Lavender párosítású novellát. Biztos valami baj van velem, ugyanis nagy általánosságban egyik szereplőt sem bírom, együtt őket meg aztán főleg nem. A cím Szakíts, ha bírsz! lett, ami sejteti, hogy mit várhattok ;)

Ez is bétázáson, a héten valószínűleg jön mindkét novella :)


E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 március 04 (hétfő), 16:05 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Ismét eltűntem egy időre, ahogy az nálam lenni szokott, viszont egy új drarryvel tértem vissza. A címmel még mindig hadilábon állok, de mire feltöltöm, már lesz neki ;)

Egy rövidke novelláról van szó, a témája kicsit eltér az eddigiektől, de remélem tetszeni fog :)

A bétákhoz elküldve, amint visszakapom, olvasható is lesz.


E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 február 05 (kedd), 17:01 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A MÉÁB? epilógusa nem nagyon akar elkészülni, főleg azért, mert oda csak egy egy-másfél oldalas, tömör részt terveztem, ami nem az erősségem :mrgreen: (8-10 oldalas novellákat könnyeben összehozok, mint egy másfél oldalas drabble-t, na ehhez szóljatok hozzá! :mrgreen: )

Más: láttam az egyik új kihívást, drarry/merthur, amit örömmel írnék (mindkettőt), viszont mivel határidős, szabályok, stb. stb., nem próbálkozok vele, mert úgy nehezebben megy az írás, ha megvan szabva, hogy miről, mikor, mennyit. De mostanában annyi új merthur történet született, hogy kedvet kaptam hozzá én is (és a sorozat lezárását nagyon-nagyon-nagyon szeretném megváltoztatni, és ha már magát a sorozatot nem lehet, legalább írok egy saját befejezést :-D ). Úgyhogy amibe legközelebb bele akarok fogni, az egy Merthur lesz, hepi enddel.

Még jelentkezem,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 24 (csütörtök), 10:29 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Bern írta:
Szia. :)

Gondoltam rákattintok a profilodra, mivel jelezted, hogy szereted is, és íród is a drarry, snarry történeteket. Nem bántam meg, ráakadtam egy régebbi snarry írásodra, olvasás után rögtön ment rá egy kritika. :) Most belevetem magam az MÉÁB?-ba, és esetleg utána a két részes dramione írásodba (amivel amúgy régóta szemezek.) Szóval lesz mit olvasni ma este. :)

Ha el is húzódna, holnap mindhez megy kritika. :)

Szép estét.
Bern.

Szia, Bern!

Jaj, köszönöm szépen! :) Mindjárt meg is nézem, és válaszolok is.

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 23 (szerda), 23:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 január 20 (vasárnap), 14:52
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: a gép előtt. xd
Szia. :)

Gondoltam rákattintok a profilodra, mivel jelezted, hogy szereted is, és íród is a drarry, snarry történeteket. Nem bántam meg, ráakadtam egy régebbi snarry írásodra, olvasás után rögtön ment rá egy kritika. :) Most belevetem magam az MÉÁB?-ba, és esetleg utána a két részes dramione írásodba (amivel amúgy régóta szemezek.) Szóval lesz mit olvasni ma este. :)

Ha el is húzódna, holnap mindhez megy kritika. :)

Szép estét.
Bern.

_________________
MERIS PROFIL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 20 (vasárnap), 18:35 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 november 02 (péntek), 16:35
Hozzászólások: 20
:D Oké, írd meg ügyesen^^

_________________
Néha az őrületben is van értelem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 20 (vasárnap), 18:21 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Mizuame írta:
Oh, hát, ha lesz PD akkor szívesen elolvasom majd:DD

Ami készülőben van, az egy hosszabb regény lesz, és azt csak akkor kezdem el feltölteni, ha már befejeztem :) De próbálkozok novellákkal is, azokat talán a közeljövőben láthatod. Mindenféleképp jelzem itt, ha elkészülök valamivel ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 19 (szombat), 16:01 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 november 02 (péntek), 16:35
Hozzászólások: 20
Idézet:
Szia! :-D Igen, van készülőben PD-s regényem, több is, ami azt illeti, de előbb a rövidebbekkel akarok végezni, amik általában HP-sak :-D


Oh, hát, ha lesz PD akkor szívesen elolvasom majd:DD

_________________
Néha az őrületben is van értelem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 18 (péntek), 15:15 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Helyzetjelentés:

Nem igen jutott időm írni az utolsó bejegyzésem óta, egyszerűen nincs-időm-semmire a munka mellett, nagyjából már ott tartok, hogy otthon is dolgozom, mert nem elég ez a nyolc óra az irodában mindenre... DE hétvégén bezárkózom a szobámba, és a KK-s táblázaton való ügyködés mellett az epilógusra is szakítok időt, úgyhogy azzal holnap-holnapután megleszek, aztán küldöm is béta kézre.

Meglátom, hogy haladok a KK-val, talán a dramionét is folytatom, már meg van egy-két rész Hermione szemszögéből, de azért rá kell szánnom még néhány órát.

Jövök még,
E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 18 (péntek), 10:36 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Mizuame írta:
Szia, szoktál írni PD-t is?

Szia! :) Igen, van készülőben PD-s regényem, több is, ami azt illeti, de előbb a rövidebbekkel akarok végezni, amik általában HP-sak :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 17 (csütörtök), 23:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 november 02 (péntek), 16:35
Hozzászólások: 20
Szia, szoktál írni PD-t is?

_________________
Néha az őrületben is van értelem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 10 (csütörtök), 17:59 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Az új kritikák megválaszolva, a MÉÁB? epilógusán pedig dolgozom. A dramionénak csak később állok neki, de szeretném azt is legkésőbb jövőhétvégén elkezdeni, úgy néz ki, az a pár napom szabad, akkor lesz időm foglalkozni vele.


Szép estét,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 08 (kedd), 10:10 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
lex írta:
Szia Eddy_!

Olvastam a MÉAB meglévő fejezeteit, véleményt is hagytam, bár a harmadik fejezetre érvényes kritikámat elvágta a Meri és csak az első sor látszik belőle; várok egy kicsit, aztán újra megírom azt a véleményt! :)

Az epilógust várom, addig is lehet, hogy benézek a többi történetedhez is :)

lex

Szia lex! :)

Köszönöm szépen, hogy szántál rám is egy kis időt ;;) Tegnap már nem jutottam géphez, most sincs annyi időm, hogy elolvassam a véleményeidet, de az ebédszünetet azzal fogom tölteni, és válaszolok is :)

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 07 (hétfő), 15:24 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Szia Eddy_!

Olvastam a MÉAB meglévő fejezeteit, véleményt is hagytam, bár a harmadik fejezetre érvényes kritikámat elvágta a Meri és csak az első sor látszik belőle; várok egy kicsit, aztán újra megírom azt a véleményt! :)

Az epilógust várom, addig is lehet, hogy benézek a többi történetedhez is :)

lex

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 07 (hétfő), 12:47 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Köszönöm szépen a véleményeket a MÉÁB?-ra, illetve a Szerelem első látásra c. novellámhoz! A válaszok a helyükön :) Örülök, hogy még a régebbiekhez is kapok kritikákat :)

Ma este lesz egy kis időm munka után, úgyhogy neki is látok a MÉÁB? epilógusához, illetve attól függően mikor végzek vele, talán a draimonét is elkezdem. Bár most inkább a dramionéhoz lenne kedvem, úgyhogy lehet hogy végül azzal kezdek, és csak utána foglalkozom a drarryvel, majd meglátom. A lényeg, hogy ma írok :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 06 (vasárnap), 16:04 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Na, már csak egy word-öt kell feltelepítenem, hogy rendesen meg tudjam szerkeszteni a fejezetet, aztán töltöm is fel. Remélhetőleg még a mai nap folyamán olvasható is lesz :)

Szerk.: Elbírálásra vár :) (Megszenvedtem a kódokkal, remélem nem kell megint végigjátszanom az egészet... $pray )

Szerk. 2: És már fent is van, köszönet érte Luna Aurorának, alig tíz percet kellett várni az engedélyezésre ;;) ITT olvashatjátok a MÉÁB? harmadik fejezetét.


Csók,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 05 (szombat), 17:23 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Visszakaptam a MÉÁB? bétázott harmadik fejezetét, de ma már nem lesz időm feltölteni, mert színházba készülődök, úgyhogy valószínűleg holnap napközben hozom valamikor. Az epilógus még készül. (Értsd: még egy karakter sincs meg belőle :mrgreen: )

Utána jön a dramione :)


Csók,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 január 02 (szerda), 11:43 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Először is boldog új évet kívánok! <:-P Remélem, jól telt a szilveszter mindenkinek :)

Ha minden jól megy, a hétvégén feltöltöm a MÉAB? utolsó fejezetét, plusz addig meg is írom az epilógust, amire az ünnepek alatt nem jutott időm, aztán jövőhéten neki látok a Tiltott vágyaknak Hermione szemszögéből, úgyhogy arra is lehet számítani még januárban :)

Szép napot mindenkinek,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2012 december 23 (vasárnap), 21:07 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
MÉAB? második fejezet engedélyezve, ITT találjátok. Kellemes időtöltést hozzá :)

A harmadik fejezetet végre befejeztem, kicsit hosszabb lett, mint amit terveztem, de csak kész lettem vele. Viszont még így sem teljes, még jön hozzá majd egy epilógus, amit szintén ma meg akarok írni.

A frissítés januárban jön, addig is itt elértek, ha kérdésetek-kérésetek akadna a történettel kapcsolatban :)

Szép estét mindenkinek,

E


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 607 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség