Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 17 (szerda), 0:12

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 188 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 november 08 (péntek), 19:34 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 12. fejezet 2. rész


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 november 04 (hétfő), 21:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 11. fejezet 1. rész
Távoli ígéret 11. fejezet 2. rész
Távoli ígéret 12. fejezet 1. rész


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 09 (hétfő), 20:11 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 10. fejezet 2. rész


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 02 (hétfő), 18:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 9. fejezet 2. rész
Távoli ígéret 10. fejezet 1. rész


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 19 (hétfő), 9:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 8. fejezet 2. rész
Távoli ígéret 9. fejezet 1. rész


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 július 25 (csütörtök), 21:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 8. fejezet 1. rész


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 július 19 (péntek), 20:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
A teljes regény 30 fejezetre rúg – reményeim szerint ebbe bele fog férni az epilógus és a kiegészítő fejezet is. :) Szerencsére elég előre tartok a történet írásában: az első 14 és az utolsó pár fejezet már kész, a kettő között pedig sok félkész rész tengődik. De mivel ezt az előnyömet szeretném is megtartani, egyelőre marad a mostani frissítési rendszer. Így augusztus végéig biztosan nem érek a végére, január környéke már esélyesebb. :-P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 július 19 (péntek), 19:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Ó, lassan elölről kell kezdenem az olvasást, mert valahol az elején lemaradtam a dolgokról.
Amúgy cirka milyen hosszúra tervezed? Próbálom kivárni a végét, de magamat ismerve nem fog menni. Ha csak mondjuk be nem fejezed úgy augusztus végéig :D De gondolom, még nem tartasz annyira előre a történetben :)

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 július 19 (péntek), 18:46 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 7. fejezet 1. rész
Távoli ígéret 7. fejezet 2. rész


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 június 22 (szombat), 20:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 5. fejezet 2. rész
Távoli ígéret 6. fejezet 1. rész
Távoli ígéret 6. fejezet 2. rész


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 június 14 (péntek), 20:04 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 4. fejezet.
Távoli ígéret 5. fejezet 1. rész.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 május 21 (kedd), 16:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 3. fejezet 1. rész.
Távoli ígéret 3. fejezet 2. rész.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 május 04 (szombat), 16:32 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 2. fejezet 1. rész.
Távoli ígéret 2. fejezet 2. rész.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 április 20 (szombat), 19:40 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 1. fejezet 2. része fent.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 április 13 (szombat), 17:59 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret 1. fejezet 1. része fent.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 április 05 (péntek), 21:07 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Távoli ígéret - Prológus feltöltve. :)


Tartalom: Harry Potter már megszokta, hogy egyetlen roxfortos tanéve sem telhet el izgalmak és bonyodalmak nélkül. Csakhogy ezúttal olyan kihívásokkal kell szembenéznie, amelyek alapjaiban változtatják meg az életét és az addigi világszemléletét. A történtek hatására nemcsak régi sérelmek kerülnek a felszínre, hanem újak is születnek, miközben – többek között – az is kiderül, mennyit bír ki egy barátság. Véletlenek és félreértések sorozata folytán azt is megtapasztalja, milyen az, amikor a szerencse nem mindig áll az ő oldalára, és olyan helyzetekbe kényszerül, ahol félre kell tennie az előítéleteit, hogy együttműködjön azokkal, akikkel sosem akart volna.

Harrynek azonban minden nehézség ellenére sem szabad elfelejtenie a céljait és a feladatait. Voldemort ugyanis nem tétlenkedik, fenyegetettsége egyre rémisztőbb fellegként tornyosul az ellenállók fölé. Miközben Dumbledore szakadatlan küzd, hogy időt nyerjen a Kiválasztottnak, nem feledkezik meg arról sem, hogy minden birtokában lévő tudást átadva a fiúnak, felkészítse őt az elkerülhetetlenre. Ahogyan egyre több részletre derül fény, úgy jön rá Harry is arra, hogyan tudja legyőzni az ellenséget, aki megpecsételte mindkettejük sorsát. A harcban természetesen most sem marad magára; barátain kívül három olyan személy támogatására is számíthat, akik segítségével méltó ellenfelévé válik Voldemortnak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 április 02 (kedd), 20:11 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
A Távoli ígéret (Snarry) prológusa április ötödikén – azaz pénteken - kerül felöltésre Merengőre. A fic nagyon hosszú, a fejezetek terjedelmesek – ebből kifolyólag mindegyiket ketté kellett szednem -, a bétám halálra dolgozza magát, mindezek ellenére heti frissítést tervezek. :) A regény nagy részét már megírtam, az első hat fejezete a bétámnál, a többi egyelőre a sorára vár, a vége már akkor megvolt, mikor még az első fejezet sem volt kész, és ha törik, ha szakad, rendesen be fogom fejezni. Nem hagyom, hogy WIP-ként keringjen az éterben, tehát ha felkeltette az érdeklődéseteket, bátran kezdjetek neki az olvasásnak. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2013 február 02 (szombat), 19:48 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Egy régóta halogatott novella: Lassú folyam :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 22 (szombat), 21:47 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Mantifora írta:
Szia!
Mostanában találtam rá a Kötödés (és a Törödés) címü müvedre. Az egészet összesen három nap alatt olvastam el. :-D Nagyon tetszettek, és azt szeretném kérdezni, hogy lesz-e/ van-e folytatás?
Olvastam a hozzászólásokat, a legtöbben a folytatás gondolata mellett szavaztak. Ugyan én nem írtam hozzászólásokat / kritikát, mégis el szeretném mondani, hogy nagyon-nagyon tetszett. Gyönyörüen írtad le a különbözö események alakulását, és lefolyását. Végig izgultam az egész történetet, azon gondolkozva, hogy vajon mi lesz a következö lépés. Épp ezért szeretném ha tudnád, hogy és is a folytatás mellett vagyok.

Öszinte tisztelettel,
Mantifora :)

Ui.: Bocsánat a hosszú ö és ü kimaradások miatt, de sajnos a billentyüzet nem teszi lehetövé számomra ezeket a karaktereket.



Örülök, hogy ráakadtál a történetekre és megtetszettek annyira, hogy maradj olvasni. :) A folytatás jelenleg készülget még, egyelőre azonban nem tudok semmi biztosat mondani azzal kapcsolatban, hogy mikor lesz kész, vagy legalábbis mikor kerül feltölthető állapotba. Most még a Köteléket javítom vissza, illetve más regényeimmel és novelláimmal foglalkozom többet, de nem feledkeztem meg erről sem. Tehát folytatás érkezni fog, csak még kérdéses, hogy mikor. :oops:

Köszönöm, hogy írtál. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 19 (szerda), 17:13 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 szeptember 19 (szerda), 16:28
Hozzászólások: 1
Szia!
Mostanában találtam rá a Kötödés (és a Törödés) címü müvedre. Az egészet összesen három nap alatt olvastam el. :-D Nagyon tetszettek, és azt szeretném kérdezni, hogy lesz-e/ van-e folytatás?
Olvastam a hozzászólásokat, a legtöbben a folytatás gondolata mellett szavaztak. Ugyan én nem írtam hozzászólásokat / kritikát, mégis el szeretném mondani, hogy nagyon-nagyon tetszett. Gyönyörüen írtad le a különbözö események alakulását, és lefolyását. Végig izgultam az egész történetet, azon gondolkozva, hogy vajon mi lesz a következö lépés. Épp ezért szeretném ha tudnád, hogy és is a folytatás mellett vagyok.

Öszinte tisztelettel,
Mantifora :)

Ui.: Bocsánat a hosszú ö és ü kimaradások miatt, de sajnos a billentyüzet nem teszi lehetövé számomra ezeket a karaktereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 08 (szerda), 13:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Az a lényeg, hogy jönni fog!

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 07 (kedd), 22:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Ero írta:
Szia! Érdeklődési szinten érdeklődnék a Remény folytatásáról!


Érkezik majd; közelebbi időponttal nem tudok sajnos szolgálni. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 07 (kedd), 11:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Szia! Érdeklődési szinten érdeklődnék a Remény folytatásáról!

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 29 (péntek), 20:58 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Remény 6. fejezet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 25 (hétfő), 20:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Cartwright írta:
Szia!
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál. Csupán még egy megjegyzés: nem is amiatt írtam ezt le neked, hogy mindenképpen megtudjam, milyen indokok miatt döntöttél így, csak szerettem volna elmondani, hogy én kíváncsi voltam a másik befejezésre is, mert arra gondoltam az elején, hogy az riasztott el az alternatív publikálásától, hogy a véleményezők nagy része nem szerette volna elolvasni.
Szóval nem kell elnézést kérned emiatt. És örülök, hogy nem végleges a döntés. :)


Én sem azért írtam, mert úgy gondoltam, hogy mindenáron erre vagy kíváncsi. :) Az pedig, amit felhoztál, nos, van benne része a dolognak, de nagyon elenyésző. Biztos vagyok benne, hogy az alternatív befejezés is megtalálná a maga olvasóközönségét; nyilván akik a happy endet preferálják, azok nem szeretnék megismerni az angstosabbat, amit teljes mértékben elfogadok. Ugyanakkor vannak, akiket pont ez vonzana, ám túlságosan összetett az, ami miatt most nem érzem úgy, hogy szeretném feltölteni az alternatív befejezést. Nem ez az egyetlen olyan történetem, amin hosszú ideje ülök, de mivel én mindig a magam és mások szórakoztatására írok, így szükségem van arra az érzésre, amikor nyugodt szívvel osztom meg másokkal ezeket az irományokat. Ha bármikor is kényszernek érzem (akármennyire is kis mértékű ez), úgy nem megy; sem az írás, sem a feltöltés. :oops: Mindenesetre nem szeretném eltemetni azért a fiók mélyére, és ígérem, amint elmúlik ez a fajta visszahúzó erő, azonnal feltöltöm. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 24 (vasárnap), 13:17 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 19 (péntek), 10:01
Hozzászólások: 104
Kasei írta:
Cartwright írta:
Kedves Kasei!
Sokáig töprengtem, hogy írjak-e neked vagy ne, de végül az írás mellett döntöttem. Szeretnék reagálni a KSZ utolsó fejezetéhez írt válaszodra, miszerint nem teszed fel az alternatív befejezést a Merengőre. Meg kell vallanom, lelombozódtam, amikor olvastam a válaszodat, mert titkon reménykedtem benne, hogy ha látod, hogy van rá érdeklődő - még ha ez kb. két embert is jelent -, akkor megörülsz, és mégiscsak felteszed.

Félreértés ne essék, tetszett nekem ez a befejezés is, mert hát, nagyon szeretem a romantikát, és ha a végén jóra fordulnak a dolgok, de miután az alternatív befejezés volt az eredeti befejezésed, szerettem volna elolvasni azt is, hogy össze tudjam vetni ezzel a véggel, hátha az jobban tetszik. Mert bár nyilván nem lett volna jó vége, de ha élethűbb lett volna az egész történethez viszonyítva, akkor azt mondtam volna, igen, ez jobban illett hozzá.
A lényeg, hogy teljesen beleéltem magam, úgyhogy most nem örülök.

Ugyanakkor azt mondtad, több okod is van, amiért így döntöttél, szóval nem szeretném, ha úgy jönne le, hogy erőltetem, mert nem.

Ugyanakkor meg kell kérdeznem: valahol máshol nem volna rá lehetőség, hogy mégis elolvassam? (na, jó, eléggé önzően hangzik, és nem szeretnék ezzel senkit sem megbántani).


Viki


Nagyon sajnálom, ha ezzel lelomboztalak, nem volt szándékomban csalódást okozni. Valóban több oka is van annak, hogy jelen pillanatban nem érzem úgy, hogy szeretném feltölteni Merengőre ezt az írást, ám nem tudom, hogy ez későbbiekben nem fog-e megváltozni. Szóval azt mondom, ez még nem végleges döntés, de az indokok, melyek miatt most így érzek, elég személyesek és nem publikusak, tehát nézd el kérlek nekem, hogy itt nem árulom el.

Nem tudom amúgy megállapítani, hogy melyik az életszerűbb befejezés, talán egyik sem igazából. Mivelhogy a történet maga olyan sötét humorúnak indult, de végül cseppet sem lett olyan, sőt, az eredeti véggel sokkal inkább angsthoz közelit, semmint a humorhoz. Talán emiatt is volt, hogy másféle befejezést adtam neki inkább, amely szintén nem lett a legjobb. Mindenesetre, bárhogy is van, jelen pillanatban akkor sem tudnám feltenni, ha akarnám sem, ugyanis nincs lebétázva. :oops:


Szia!
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál. Csupán még egy megjegyzés: nem is amiatt írtam ezt le neked, hogy mindenképpen megtudjam, milyen indokok miatt döntöttél így, csak szerettem volna elmondani, hogy én kíváncsi voltam a másik befejezésre is, mert arra gondoltam az elején, hogy az riasztott el az alternatív publikálásától, hogy a véleményezők nagy része nem szerette volna elolvasni.
Szóval nem kell elnézést kérned emiatt. És örülök, hogy nem végleges a döntés. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 23 (szombat), 21:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Cartwright írta:
Kedves Kasei!
Sokáig töprengtem, hogy írjak-e neked vagy ne, de végül az írás mellett döntöttem. Szeretnék reagálni a KSZ utolsó fejezetéhez írt válaszodra, miszerint nem teszed fel az alternatív befejezést a Merengőre. Meg kell vallanom, lelombozódtam, amikor olvastam a válaszodat, mert titkon reménykedtem benne, hogy ha látod, hogy van rá érdeklődő - még ha ez kb. két embert is jelent -, akkor megörülsz, és mégiscsak felteszed.

Félreértés ne essék, tetszett nekem ez a befejezés is, mert hát, nagyon szeretem a romantikát, és ha a végén jóra fordulnak a dolgok, de miután az alternatív befejezés volt az eredeti befejezésed, szerettem volna elolvasni azt is, hogy össze tudjam vetni ezzel a véggel, hátha az jobban tetszik. Mert bár nyilván nem lett volna jó vége, de ha élethűbb lett volna az egész történethez viszonyítva, akkor azt mondtam volna, igen, ez jobban illett hozzá.
A lényeg, hogy teljesen beleéltem magam, úgyhogy most nem örülök.

Ugyanakkor azt mondtad, több okod is van, amiért így döntöttél, szóval nem szeretném, ha úgy jönne le, hogy erőltetem, mert nem.

Ugyanakkor meg kell kérdeznem: valahol máshol nem volna rá lehetőség, hogy mégis elolvassam? (na, jó, eléggé önzően hangzik, és nem szeretnék ezzel senkit sem megbántani).


Viki


Nagyon sajnálom, ha ezzel lelomboztalak, nem volt szándékomban csalódást okozni. Valóban több oka is van annak, hogy jelen pillanatban nem érzem úgy, hogy szeretném feltölteni Merengőre ezt az írást, ám nem tudom, hogy ez későbbiekben nem fog-e megváltozni. Szóval azt mondom, ez még nem végleges döntés, de az indokok, melyek miatt most így érzek, elég személyesek és nem publikusak, tehát nézd el kérlek nekem, hogy itt nem árulom el.

Nem tudom amúgy megállapítani, hogy melyik az életszerűbb befejezés, talán egyik sem igazából. Mivelhogy a történet maga olyan sötét humorúnak indult, de végül cseppet sem lett olyan, sőt, az eredeti véggel sokkal inkább angsthoz közelit, semmint a humorhoz. Talán emiatt is volt, hogy másféle befejezést adtam neki inkább, amely szintén nem lett a legjobb. Mindenesetre, bárhogy is van, jelen pillanatban akkor sem tudnám feltenni, ha akarnám sem, ugyanis nincs lebétázva. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 22 (péntek), 9:27 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 19 (péntek), 10:01
Hozzászólások: 104
Kedves Kasei!
Sokáig töprengtem, hogy írjak-e neked vagy ne, de végül az írás mellett döntöttem. Szeretnék reagálni a KSZ utolsó fejezetéhez írt válaszodra, miszerint nem teszed fel az alternatív befejezést a Merengőre. Meg kell vallanom, lelombozódtam, amikor olvastam a válaszodat, mert titkon reménykedtem benne, hogy ha látod, hogy van rá érdeklődő - még ha ez kb. két embert is jelent -, akkor megörülsz, és mégiscsak felteszed.

Félreértés ne essék, tetszett nekem ez a befejezés is, mert hát, nagyon szeretem a romantikát, és ha a végén jóra fordulnak a dolgok, de miután az alternatív befejezés volt az eredeti befejezésed, szerettem volna elolvasni azt is, hogy össze tudjam vetni ezzel a véggel, hátha az jobban tetszik. Mert bár nyilván nem lett volna jó vége, de ha élethűbb lett volna az egész történethez viszonyítva, akkor azt mondtam volna, igen, ez jobban illett hozzá.
A lényeg, hogy teljesen beleéltem magam, úgyhogy most nem örülök.

Ugyanakkor azt mondtad, több okod is van, amiért így döntöttél, szóval nem szeretném, ha úgy jönne le, hogy erőltetem, mert nem.

Ugyanakkor meg kell kérdeznem: valahol máshol nem volna rá lehetőség, hogy mégis elolvassam? (na, jó, eléggé önzően hangzik, és nem szeretnék ezzel senkit sem megbántani).


Viki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 21 (csütörtök), 18:41 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Remény 5. fejezet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 14 (csütörtök), 12:45 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Kasei írta:
Ha ennyire érdeklődtök iránta, és kíváncsiak vagytok rá, akkor lehet róla szó, hogy már holnap felkerüljön a legelső fejezet. :) De folyamatos frissítést nem merek ígérni, mivelhogy a bétám eléggé elfoglalt, és ezen kívül még két történetemet javítja - nem beszélve másokéról. :P


Szerintem nem is kérdés, hogy erre mi a válaszom. :D

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 14 (csütörtök), 12:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Ha ennyire érdeklődtök iránta, és kíváncsiak vagytok rá, akkor lehet róla szó, hogy már holnap felkerüljön a legelső fejezet. :) De folyamatos frissítést nem merek ígérni, mivelhogy a bétám eléggé elfoglalt, és ezen kívül még két történetemet javítja - nem beszélve másokéról. :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 14 (csütörtök), 11:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Castiel írta:
Ero írta:
Végre valaki, aki szintén rühelli! >:D< Epekedve várom a sztorit! ;;)


Az élet apró örömei, eh? :D


Na ná! :D

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 14 (csütörtök), 11:21 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Ero írta:
Végre valaki, aki szintén rühelli! >:D< Epekedve várom a sztorit! ;;)


Az élet apró örömei, eh? :D
Én is várom a severitust, szóval lesz rá "kereset". :D

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 14 (csütörtök), 10:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Kasei írta:
Ero írta:

Hűha! Szóval, ha a végén nem Ginnyvel hozod össze Harryt, akkor én máris vevő vagyok rá! :D


Nem, a végén Harry nem Ginnyvel jön össze. :) Én sem szeretem az ő párosukat, szóval nálam ilyen történet aligha fog születni. :D


Végre valaki, aki szintén rühelli! >:D< Epekedve várom a sztorit! ;;)

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 14 (csütörtök), 9:53 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Ero írta:

Hűha! Szóval, ha a végén nem Ginnyvel hozod össze Harryt, akkor én máris vevő vagyok rá! :D


Nem, a végén Harry nem Ginnyvel jön össze. :) Én sem szeretem az ő párosukat, szóval nálam ilyen történet aligha fog születni. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 14 (csütörtök), 9:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Kasei írta:
Ero írta:
Szia! Érdeklődési szinten érdeklődnék, hogy a Severitust mikor kezded el felpakolni?


Ha van iránta érdeklődés, akkor lényegében feltölthetem, mivelhogy elég sok fejezet van kész belőle (ami sajnos nem egyenlőre a lebétázott fejezetekkel). Viszont ez egy ténylegesen is alternatív hetedik kötet; a történet több ponton találkozik bizonyos könyves és filmes részletekkel, néha pedig teljesen követi is azokat. Mindazonáltal a megközelítés mégis más, és bár a Severitus-szál a legelején nem túl hangsúlyos, a végére összeállnak a részletek, vele együtt pedig teljes mértékben elválik az eredeti történésektől. Gondoltam, ezt nem árt előre jeleznem. :)


Hűha! Szóval, ha a végén nem Ginnyvel hozod össze Harryt, akkor én máris vevő vagyok rá! :D

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 14 (csütörtök), 9:04 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Ero írta:
Szia! Érdeklődési szinten érdeklődnék, hogy a Severitust mikor kezded el felpakolni?


Ha van iránta érdeklődés, akkor lényegében feltölthetem, mivelhogy elég sok fejezet van kész belőle (ami sajnos nem egyenlő a lebétázott fejezetekkel). Viszont ez egy ténylegesen is alternatív hetedik kötet; a történet több ponton találkozik bizonyos könyves és filmes részletekkel, néha pedig teljesen követi is azokat. Mindazonáltal a megközelítés mégis más, és bár a Severitus-szál a legelején nem túl hangsúlyos, a végére összeállnak a részletek, vele együtt pedig teljes mértékben elválik az eredeti történésektől. Gondoltam, ezt nem árt előre jeleznem. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 11 (hétfő), 11:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Kasei írta:
bukholcz írta:
Szia én is a Reményre voksolnék de a három közül mind snarry?
Említetted, hogy az egyik Severitus amit hoznál jövőre így ha a storyk amikről előzetes van snarryk akkoor letenném a voksom egyedüliként a Severitura látatlanban is.

Üdv Gyöngyi


A szavazást már lezártam, de a Remény nyert. :) A Severitust amúgy ezen felül hozom, tehát ez a szavazás csak amiatt volt, hogy a mellette futó Snarry, melyik legyen. :)



Szia! Érdeklődési szinten érdeklődnék, hogy a Severitust mikor kezded el felpakolni?

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 június 09 (szombat), 19:52 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Remény 4. fejezet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 május 25 (péntek), 20:07 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Remény 3. fejezet fent. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 május 11 (péntek), 20:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Remény 2. fejezet fent. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 május 01 (kedd), 16:18 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Ezennel megkezdtem a Remény című történetem feltöltését, remélem, sikerül felkeltenem iránta az érdeklődést. :)

Remény első fejezet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 április 18 (szerda), 15:33 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
PWP - avagy ki a legmardekárosabb? 2. rész
PWP - avagy ki a legmardekárosabb? 3. rész
PWP - avagy ki a legmardekárosabb? 4. rész

Hamarosan pedig várható, hogy a Remény első fejezetét is hozni fogom, valamint a Kötelék-Törődés folytatását. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 április 12 (csütörtök), 21:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
*Jön és leporolja a témát* :P

PWP - avagy ki a legmardekárosabb legelső részletét ezennel feltöltöttem. :)

A novella 52 oldal, és valószínűleg 4 részletben sikerül majd hoznom. Eredetileg még karácsonyra szántam, és bár november óta ücsörög a gépen a történet, mostanra jutottam csak el odáig, hogy átnézzem, és bétakézre juttassam. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2012 január 12 (csütörtök), 22:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Új történet, az új év elején... :)

Napszakok váltakozása - Nappalok és éjszakák
A történet valójában az Egy éjszaka veletek előzménye; tehát aki olvasta azt, annak nem lesz idegen az alapszituáció. :-P

Valamint Snapefan segítségével, elkezdtem átjavítani a Kötelék első tizennégy fejezetét (amit még nem Gernon bétázott). Nagy változtatásokra nem kell számítani, ám itt-ott azért belenyúltam fogalmazásügyileg (csúnya tőmondatok és magyartalanságok), de leginkább a helyesírás és elgépelés az, amit szeretnék ezúttal ténylegesen kiküszöbölni. Időnként érdemes lesz rá visszanézni, hátha így nagyobb élvezetet jelent majd az olvasása. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 december 24 (szombat), 20:47 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
A Törődés 3. fejezetével szeretnék minden kedves olvasómnak Boldog Karácsonyt Kívánni! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 december 17 (szombat), 14:27 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Törődés 2. fejezet fent. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 december 11 (vasárnap), 16:19 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Bella Nina Black írta:
Kasei írta:


Írtam is hozzá, amint elolvastam. Köszönöm, csodás lett! :) :x


Köszönöm szépen! :) Válaszoltam is már rá, de előre elnézést, hogyha kissé zagyván írtam, de a fejfájásom miatt nehezebben jönnek az épkézláb mondatok. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 december 10 (szombat), 16:29 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 27 (péntek), 16:14
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Álomvilág
Kasei írta:


Írtam is hozzá, amint elolvastam. Köszönöm, csodás lett! :) :x

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kasei álomvilága
HozzászólásElküldve: 2011 december 10 (szombat), 11:15 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Törődés 1. fejezet fent. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 188 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség