Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 14:14

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 19 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Nasu ficblogja
HozzászólásElküldve: 2013 november 18 (hétfő), 0:23 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
Szia! Itt is mégegyszer elnézést, hogy csak most reagálok. :) De nézz rá az e-mailedre, szerintem kaptál egy ajándékot! ;)

_________________
"Memories are dangerous things. You turn them over and over, until you know every touch and corner, but still you'll find an edge to cut you." - Mark Lawrence, Prince of Thorns


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nasu ficblogja
HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 30 (péntek), 9:48 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 06 (kedd), 18:42
Hozzászólások: 96
sya
a dream thieves ficuddal kapcsolatban kereslek
az alap történet megvan, de ha jól tudom írtál hozzá egy másik befejezést is
azt szeretném elkérni
email: chibiareku@gmail.com
előre is köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 14 (vasárnap), 23:08 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
Nos, megígértem, hogy szólok, tehát szólok:

A történet beláthatatlan ideig SZÜNETEL.

Okok: tanulás, szalagtűző, érettségi. Előbb felsoroltak miatt rendkívül nagy nyomás nehezedik rám, rendkívül sok energiám elvész, a történetre pedig sajnos egyáltalán nem marad semmi. Sokszor mire a géphez kerülök már agyilag teljesen halott vagyok (mint például most). Így nem lehet és nem is tudok írni.

Remélem megértitek, hogy most nehéz időszakon megyek keresztül. Köszönöm az eddigi támogatást, kedves szavakat. Valószínüleg nagyon sokára jön majd a folytatás, de jönni fog. És nagyon bízom benne, hogy addigra nem feledkeztek meg az FNY-ről és ugyanolyan szeretettel fogadjátok majd! :))

Nos, csak ennyit akartam írni. Ha bármilyen kérdésetek lesz, itt majd megtaláltok.
Puszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 19 (kedd), 18:19 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
Uh, lassan haladok, ne haragudjatok, de hát ilyen ez, ha az ember érettségi előtt van. :) Ennek ellenére próbálkozok!

14. fejezetből két és fél oldal van készen. Magyarán még semmi, de elkezdtem, ami valami! :) Most is írnám, de olyan gonoszak a főszereplők, hogy elveszik a kedvem a szerelmetes jódolgukkal. :D
Szerintetek nem kéne már szétdúrni azt a habos tortát? ;) Vagy legalább lenyalni róla ezt a sok cukormázt?:) Túl ínycsiklandozó, én már nem bírom nézni. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 26 (csütörtök), 15:57 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
Sziasztok! Elnézést az előző kifakadásért, kitöröltem, mert eléggé feszült állapotban írtam és nem igazán volt megfelelő a hangnem.
Ennek ellenére tényleg azt kérném tőletek, hogy ha lehetséges, akkor itt érdeklődjetek a történet folytatásával kapcsolatban, ne a Kritikáknál. Ezért csináltam ezt a blogot! ;)

A 13. fejezetet elkezdtem írni. Kemény egy oldal, de ez már haladás! Próbálom még a héten befejezni, de nem ígérek semmit.

Amit itt is elmondanék nektek, hogy lassan kezdődik az iskola. Én pedig az utolsó évemben vagyok, amitől azért elég sok minden függ. (Az életem röviden tömören:D.) Szeretném ha tekintettel lennétek erre, mivel valószínűleg nem lesz többé hetente frissítés. Ahogy időm engedi, úgy fogok majd írni. Remélhetőleg nem fog hónapokig tartani, majd igyekszem.
És nem, nem szándékozom félbehagyni a történetet, ha mégis így lenne, azt jelezni fogom.

Köszönöm a megértéseteket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 21 (szerda), 15:48 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
9. fejezet fent! :) A rózsaszín felhők magaslatából most visszaszálltunk a földre. :) Remélem ez a rész is elnyeri a tetszéseteket, mégha most nem is nagyon fluffolunk.

Izgatottan várom a véleményeket! Puszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 15:36 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
Bizony, de én nagyon gyenge vagyok az ígéretekben XD Mármint ha történetről van szó :D De próbálkozok.

8. fejezet 2. része feltöltve! És most érkeztünk el ahhoz a ponthoz, hogy nincs több tartalék fejezetem. :D Hajajaj...

Egyébként feltöltöttem egy régebbi történetem is, amely eddig lj-n volt olvasható, Dream Thieves címmel. Két one-shotból álló történet, az első része már fent is van.

Jó szórakozást!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 22:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 22 (kedd), 23:26
Hozzászólások: 4
Bízok benned Nasu, menni fog! :wink: Pont te ígérted meg, hogy ezt a történetet majd be is fogod fejezni. És ahogy Forest Gump szokta volt mondani: Az ígéret szép szó, ha megtartják O:-)
Csókoljon hamar homlokon az a bizonyos! :D

_________________
Egy könyvnek mindig a végét olvasom el először, hogy ha esetleg meghalnék közben, legalább tudjam, mi lett a vége.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 13:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
8. fejezet első része feltöltve, most bírálás alatt :) Egyébként rosszul állok :D A jövőheti fejezetnek még se híre se hamva. De no panic, megpróbálom magamat összeszedni :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 29 (kedd), 15:52 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
7., 8. fejezet kész. Már a 9-et kéne írnom, de valahogy nem nyitódik meg a word. :\ Le fogok maradni, szuper.

De ez titeket még nem érint, a 7. fejezetet nagy valószínűséggel szerdán feltöltöm. Illetve attól függ, hogy sikerül-e a vizsgám. Ha igen, akkor felteszem, hogy ne csak nekem legyen jó napom, hanem nektek is. ;) Puszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 25 (péntek), 15:28 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
6. fejezet feltöltve!

Remélem üres kommenteken kívül többet is kapok :) Köszönöm előre is, aki ír! ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 24 (csütörtök), 18:05 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
Athanor írta:
Nasu írta:

Hát ez felettébb különös. :D Mármint azért, mert anno én találkoztam a te történeteddel, a prológust olvastam is. De én akkor már rég elkezdtem írni a Fehér nyakkendőt (talán a 3. fejezetnél jártam)

De elérhető volt ez valahol a neten? Mivel akkor a Merengőn még nem volt fenn... Szóval, én nem olvashattam, és nem is olvastam.


Nem volt elérhető, mivel akkor kezdtem el feltölteni, amikor eljutottam az ötödik fejezetig. Nem akartam, hogy sokat kelljen várni. :) Így tudom a mai napig hetente tölteni az új fejezeteket. Habár kezdek lassulni :)
Athanor írta:
Nasu írta:

Én amúgy érdeklődéssel várom a te történeted folytatását, de csak azután fogom elolvasni, hogy én végeztem az FNY-nyel. Fogalmam sincs Te miként akarod majd alakítani az eseményeket, de eszem ágában sincs utánozni. :)

Én ezért nem akarom olvasni tovább a Tiéd. hiába volt fenn az én írásom sokkal előbb, most már Te ütötted le ezt a kártyát. Még véletlenül se szeretnék ennél több egyezést.


Ha lesz is több, az biztos csak az alapokban. Képtelenség lenne egyforma karaktereket kitalálnunk, nem igaz? :) Remélem azért, ha mindketten kész leszünk akkor Te is tovább olvasod ;) Én tényleg így fogok tenni, mert nagyon mozgatja a fantáziámat, hogy Te miként alakítod a szálakat. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 24 (csütörtök), 17:08 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2009 július 22 (szerda), 0:06
Hozzászólások: 484
Nasu írta:

Hát ez felettébb különös. :D Mármint azért, mert anno én találkoztam a te történeteddel, a prológust olvastam is. De én akkor már rég elkezdtem írni a Fehér nyakkendőt (talán a 3. fejezetnél jártam)

De elérhető volt ez valahol a neten? Mivel akkor a Merengőn még nem volt fenn... Szóval, én nem olvashattam, és nem is olvastam.
Nasu írta:

Én amúgy érdeklődéssel várom a te történeted folytatását, de csak azután fogom elolvasni, hogy én végeztem az FNY-nyel. Fogalmam sincs Te miként akarod majd alakítani az eseményeket, de eszem ágában sincs utánozni. :)

Én ezért nem akarom olvasni tovább a Tiéd. hiába volt fenn az én írásom sokkal előbb, most már Te ütötted le ezt a kártyát. Még véletlenül se szeretnék ennél több egyezést.
Nasu írta:
Szóval, örülök, hogy írtál nekem és hogy ezt tisztáztuk. :) Sok sikert a történetedhez! Remélem senki nem fog vádaskodni, ha pedig igen, akkor szólj :D Nekem tiszta a lelkiismeretem, és tudom, hogy neked is :)
Ü
Nekem tiszta. Én nem olvastam a Te történeted, mielőtt megírtam volna Az Idők Végezetéig prológusát és első tíz oldalt. De örülök, hogy tisztáztuk. Én is :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 24 (csütörtök), 16:58 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
Szia Athanor!:D

Hát ez felettébb különös. :D Mármint azért, mert anno én találkoztam a te történeteddel, a prológust olvastam is. De én akkor már rég elkezdtem írni a Fehér nyakkendőt (talán a 3. fejezetnél jártam), és hihetetlenül meglepett, hogy ennyire hasonló az ötletünk! Amikor feltöltöttem az első fejezetet még féltem is, hogy majd megvádolsz, hogy loptam. Pedig tényleg nem, ha tudom, hogy neked van egy ilyen történeted, akkor lehet bele sem kezdek. :) Ugyanis valami egyedit akartam kitalálni. :D Aztán kiderült, hogy mégsem lett teljesen az :)

Én amúgy érdeklődéssel várom a te történeted folytatását, de csak azután fogom elolvasni, hogy én végeztem az FNY-nyel. Fogalmam sincs te miként akarod majd alakítani az eseményeket, de eszem ágában sincs utánozni. :) Nekem amúgy is határozott elképzelésem van az elejétől kezdve, nem hiszem, hogy mások ötleteire szorulok :) Ha véletlenül ugyanaz lenne a befejezésünk - amit kétlek -, akkor mi nagyon hasonló gondolkozású emberek vagyunk. :) :D *nevet* De erre elég kicsi az esély :)

Szóval, örülök, hogy írtál nekem és hogy ezt tisztáztuk. :) Sok sikert a történetedhez! Remélem senki nem fog vádaskodni, ha pedig igen, akkor szólj :D Nekem tiszta a lelkiismeretem, és tudom, hogy neked is :)
Üdv, Nasu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 24 (csütörtök), 14:30 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2009 július 22 (szerda), 0:06
Hozzászólások: 484
Kedves Nasu!

Már régóta foglalkoztat egy dolog, amit most itt fel szeretnék vetni a ficblogodban. Nem olvastam a Fehér nyakkendőt, csak az első két fejeztet, de nem tudtam nem észrevenni, hogy a színterezés, alapötlet sokban hasonlít egy Merengőről törölt írásomra, ami az AFS-en még mindig fent van, Az idők Végezetéig című történetemre: http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfiction/viewstory.php?sid=9127&warning=3
Ugyanúgy Pd-és slashnek indult, csak töröltem a prológust, mivel 2009.10.18-án tettem fel, és egy ideig nem tudtam írni, de azóta már született pár rész, amit egyszer majd szeretnék publikálni, csak miután Te most elkezdted ezt a történetet a Merin, nem akarom, hogy másolással vádoljanak meg. Hasonlóságok: Ugyanúgy a nagy világégés után játszódik a jövőben, ugyanúgy egy hatalmas nagyvárosban koncentrálódik az emberiség. A két szembeálló társadalmi csoportnak pedig ugyanúgy latin neve van. A két főszereplőről: az egyik gazdag nemes, auctoritas, többletjogokkal és többletjogosítványokkal, a másik meg egy egyszerű közrendű - a plebs tagja. Mindegy, végül is, csak ezt szeretném tisztázni, hogy egyik irányban sem áll fenn másolás, és remélem, ha visszatöltöm Merengőre az írásom, elismered, hogy én se plagizáltam Tőled ötletet. Köszönöm: Athanor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 23 (szerda), 19:38 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
Pénteken, ez a szokásos időpont. :D Pénteken olyan 2 óra fele, ha minden jól megy és ideférek :)

Ade: az ihlet nem hagy el, csak legyen erősebb, mint a lustaság-ördögi-angyala :D


A hatos fejezetről annyit elárulok, hogy életem legnehezebb szülése volt, mivel eddig minden sztorim az ötödik fejezetnél ragadt meg. De most túlléptem a holtponton, szóval no panic.
Hamarosan megtudjátok milyen volt a másnap Dwight életében :) Próbáltam valós tapasztalatokat felhasználni XD :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 23 (szerda), 18:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 03 (péntek), 20:27
Hozzászólások: 55
Na mikor lesz új fejezet fenn? :lol:

_________________
"Mit kellett volna Krisztusnak tennie, hogy Máté vagy Péter módjára a követői közé álljak? Először is jól kellett volna öltöznie. Gondosan ápolt szőke frizura, csinos fej - ennyi elég is lett volna."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Nasu ficblogja
HozzászólásElküldve: 2010 június 23 (szerda), 10:02 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 23 (szerda), 9:55
Hozzászólások: 1
Na most már itt is el lehet érni ^^ Hurrá! *mosolyog* Persze, azért remélem az ihlet nem hagy el, és a lustaság-ördögi-angyala *gonosz vigyor* sem fog megkörnyékezni, így rendszeresen tudsz jönni a frissítésekkel.

_________________
<i>"Az írás felséges dolog, az ember többé nem önmaga, mégis egy saját maga alkotta univerzumban mozog[...]" Gustave Flaubert</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Nasu ficblogja
HozzászólásElküldve: 2010 június 22 (kedd), 21:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 14:56
Hozzászólások: 69
Ezennel megnyitom a ficblogomat, ahol elsősorban a Fehér nyakkendő c. történetem folytatásáról/állapotáról lehet majd kérdezősködni.

Jelenleg a nyolcadik fejezetet írom, ami azt jelenti, hogy még nincs probléma. :D Én azonban előrelátó vagyok, ami azt jelenti, hogy nagyon jól ismerem magamat.

Lusta vagyok... nagyon lusta. :D Ha bekövetkezne amitől félek - vagyis nagyon lassan jönnének az új fejezetek -, akkor tessék nyaggatni :D Az jó hatással van rám. Ezenkívül bármilyen kérdésetek van csak bátran. Próbálok válaszolni ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 19 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség