Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 13:26

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1140 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 11 (csütörtök), 8:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 26 (szerda), 9:03
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: munkahely, ritkán otthon
tegnap olvastam egy cikket, hogy a magyar versenyzőkön nagy a nyomás az olimpián, mert az ország mindenkitől aranyat vár. és hogy nehéz ennek megfelelni, mert a közönségnek semmi sem jó, csak az arany.
önkéntelenül felnevettem, és eszembe jutott luna megfogalmazása: a magyar olimpikonok vesztesvészben szenvednek.

de tényleg igazat kell adnom a versenyzőnek. eddig olyan országok előznek meg az éremtáblázaton, mint usa, kína, japán. és olyanokat hagyunk el a hátunk mögött, mint oroszo., fr.o., németo, britannia és bárki mást európából. persze, lesz ez még rosszabb is, mert az atlétika még csak most jön, ahol a többiek jobban szerepelnek.

_________________
üdv, b


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2016 június 18 (szombat), 21:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 09 (szombat), 16:12
Hozzászólások: 199
Tartózkodási hely: konyha
Huhh, ez az egy-egy igen nyögvelősen jött össze... :? De a lényeg, hogy megvan! :)
Mondjuk, szerintem az a tizenegyes nem nagyon volt jogos, vagy ha már meg is adta a játékvezető, akkor volt pár eset, amikor mi is bőven kaphattunk volna egyet. Érezhető volt, hogy a magyarok az első félidőben nem hajráztak nagyon, sokat raktak a védelemre, és volt pár eset bizony, amikor helyzet volt, de egyszerűen azt a három magyart a másik kapunál teljesen körbevették az izlandiak, és nem tudtak gólt kihozni. Pláne az első izlandi találat után, én már sokkal inkább a támadásra mentem volna. Persze igaz, hogy az izlandiak erőssége a védekezés, meg az ellenfél megindulásainak hirtelen megfordítása... Szóval nem tudom, komplikált dolog ez, Izland meglepően jó, és számítottam rá, hogy nem lesz könnyű meccs. Mindenesetre már nem lehetünk negyedikek a csoportban, és van esélyünk arra is, hogy másodikként végezzünk, sok múlik még a visszalévő meccseken, de én bizakodó vagyok! :)

_________________
Kép
Teddy Lupin fanatikus
Üres kritika-vadász

Fanfic:Nextgen
Egyebek:Tumblr


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2016 június 17 (péntek), 10:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 26 (szerda), 9:03
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: munkahely, ritkán otthon
sztem a legjobb 8 között már nem lesznek meglepetések, illetve olyan meglepetések lesznek, ami tényleg az. nézve a meccseket, el sem tudom hinni pl a francia 2 gólt, illetve az angol 92. perc gólt. illetve, az eredményt igen, de azt, hogy ez hogyan született, és mikor...
a csoportmeccsek annyiból nem relevánsak, hogy szinte mindenki továbbjuthat. a kérdés már csak az, h ki ellen fog játszani. sztem majd ott kezdődik az igazi foci, és ott derül ki, pl a szlovákok és a lengyelek, v az írek tényleg olyan jók-e, vagy csak "mákolnak".
de ettől függetlenül,

HAJRÁ MAGYAROK!!!!!

és itt nem arra utaltam, hogy le vanvak bundázva a meccsek, hanem arra, hogy az igazi mecccs sztem a 75. perctől kezdődik.

_________________
üdv, b


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2016 június 17 (péntek), 9:49 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 09 (szombat), 16:12
Hozzászólások: 199
Tartózkodási hely: konyha
Igen, tényleg nagyon kevés a gól, de engem sokkal inkább az döbbent meg, hogy már semmit sem tudok biztosra. Úgy értem, egy null-null német-lengyel, egy 2-1 szlovák-orosz, vagy épp 1-1 Izland-Portugália meccs után már minden elméletem megdőlni látszik. Akár sorsolhatnánk is az eredményeket. Én úgy ültem le meccset nézni, hogy volt egy reális elképzelésem a csapatokról, meg hogy ki fog nyerni, és akkor teljesen más eredmények születtek. Ez persze nem baj, mert így legalább vannak meglepetések, de én pont azt a részt élveztem, amikor feltételezésekkel megpróbáltam kitalálni, hogy milyen meccsek lesznek, meg ki jut tovább. :D

_________________
Kép
Teddy Lupin fanatikus
Üres kritika-vadász

Fanfic:Nextgen
Egyebek:Tumblr


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2016 június 16 (csütörtök), 10:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 26 (szerda), 9:03
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: munkahely, ritkán otthon
úgy érzem, véget ért a többgólos focimeccsek ideje. nem tudom, ez miért jó.
néha előtör belőlem a harry potteres összesküvéselméletgyártósén, amikor esélytelen csapatok nyernek, ill. játszanak döntetlen erős csapatokkal, de a gólarányos kérdést nem tudom belehelyezni az elméletbe. kivétel persze ott, hogy kevés lőtt/kapott gólos meccsekkel jobban lehet játszani a fogadóirodákban.
összességében, nézői szempontból a mai foci ezért veszít a közönségéből. az emberek gólt akarnak látni, nem pedig passzolgatást. a látványos cseleket és labdazsonglőrködést a vásznon könnyebb követni, mint élőben. meccsre már csak hangulatért jár az ember.
éppen ezért növekszik a kispályás labdajátékok nézői közönsége: futsal, kézilabda, vizilabda, kosárlabda, stb. persze, azért ezek a szurkolótömegek sehol sincsenek a focihoz képest. egyelőre nem mérvadó a számuk, nem érdemes rájuk szaksport iparágat építeni, mint a focira. és talán ez így is lesz a későbbiekben is.

hogy miért? mert gyerekként nem alakul ki az emberekben a nem focis sztár példakép. így nem szereti meg a sportágat, nincs kit utánozni. és ha utánozni is akarja, ahhoz eszköz kell. és tud-e egy 6-10 éves kissrác utánozni egy kosárlabdázót, vizilabdázót, hokijátékost? nem, mert ahhoz infrastruktúra kell. ha a szülő akarná, sem tudná biztosítani a sportolási helyszínt.

a foci mindig is a szegények sportja volt. (persze, a profi szinthez nyilván pénz kell). elég volt egy olcsó labda, és karó, meg egy hozzávetőlegesen sík terep, és a kiskölyök puskásnak és maradonának képzelhette magát. továbbá a minimális infrastruktúra mellett bárki és bármennyi gyerek játszhatta.

éppen ezért, a foci szeretete már kiskortól beékelődött, és felnőttként könnyen megtehette, hogy amatőr szinten folytatta, illetve bagópénzért kijárhatott szurkolni nagyobb meccsekre.

viszont, azzal, hogy a mai focival nincs igazán példakép, nincsenek látványos (gólgazdag) focimeccsek, illetve a lurkók számtalan más (és emellett olcsó) elfoglaltság után nézhetnek (ha éppen nem döglenek bele a tanulásba) még falun is, előrevetíti a sportok iránti szeretet bukását. egyszer talán eljön az a generáció is, akiket nem fog érdekelni a sport, és köztük a foci. előtérbe kerülnek a pénz központú extrémsportok, ám ezeknek a követői afféle sznobszurkolók lesznek. (mint amilyen volt régen a tenisz.)

szal, visszatérve az eredeti kérdéskörre: ez a gólhiányos foci jót tesz a bukmékereknek és fogadóirodáknak, de nem tesz jót a népnek.
márpedig a népet vhogy vissza kell vezetni a mozgásos életmódra, és ki kell szakítani a robotból, és a példaképet kell állítani a kevésbé profitot termelő társadalmi réteg fiataljai elé. erre tökéletes a sport, és a sporton belül a foci.

összegezve: a meccsek unalmasságát immár csak egy valamivel lehet kompenzálni: ha az esélytelenek jó eredményeket érnek el, tehát nemzetközi szempontból nímandokat állítunk példaképpé, akik betöltik a lehetséges szurkolótábor lelkében képződő "éhes vagyok és nincs munkám" űrt.
így az amatőr foci fellendül, a gyerkőcök focizni akarnak, a foci elfárasztja őket, és emellett nevel és fejleszti a képességeket. a gyerekből felnőtt lesz, a sport szeretete megmarad, és anyagi hasznot is termel majd a társadalom részére. a társadalom jól jár.
éppen ezért, a kis és szegény országok az első fordulókban jól szerepelnek, de úgy vélem, a legjobb 8 között már csak a megszokott nemzetek csapatai fognak jelen lenni.

_________________
üdv, b


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2016 június 15 (szerda), 23:02 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2015 november 01 (vasárnap), 17:29
Hozzászólások: 414
Tartózkodási hely: Request-URI Too Long
Amelia Pond írta:
Aquilotto Argento írta:
Szaisztok!
Most fedeztem fel ezt a topikot... ki követi az EB eseményeit? :)

ÈNÉNÉN!!! :D
:D

Valahogy idén nagyon sok a késői gól... kb. a harmaduk a 80. perc után esett. A franciák egyébként a második félidőben (főleg az elején, és a gól előtti 20 percben) sokkal jobbak voltak és többet támadtak.

_________________
D O M B


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2016 június 15 (szerda), 22:18 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 09 (szombat), 16:12
Hozzászólások: 199
Tartózkodási hely: konyha
Aquilotto Argento írta:
Szaisztok!
Most fedeztem fel ezt a topikot... ki követi az EB eseményeit? :)

ÈNÉNÉN!!! :D

_________________
Kép
Teddy Lupin fanatikus
Üres kritika-vadász

Fanfic:Nextgen
Egyebek:Tumblr


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2016 június 15 (szerda), 21:59 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2015 november 01 (vasárnap), 17:29
Hozzászólások: 414
Tartózkodási hely: Request-URI Too Long
Szaisztok!
Most fedeztem fel ezt a topikot... ki követi az EB eseményeit? :)

_________________
D O M B


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 július 10 (csütörtök), 19:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 november 26 (kedd), 17:23
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: szocializmus city
vidor írta:
Szóval német-argentin döntő elé nézünk... Háááát igazából egyik csapat se a szívem csücske, és akkor még gyengén fogalmaztam, de ha választani kell, akkor inkább nyerjenek a németek. Legalább európai csapat, és nem ilyen fika focival jutottak el idáig, mint az argentinok.


Nagy meglepetés lenne, ha nem a németek nyernének. Vitathatatlan, hogy ők érdemlik meg a legjobban.

_________________
"Az igazi művészek maguktól idéznek." - /Gigi685/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 július 10 (csütörtök), 18:42 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 27 (szombat), 15:17
Hozzászólások: 476
Tartózkodási hely: A Föld nevű bolygón bárhol, ahol kávé kapható
Szóval német-argentin döntő elé nézünk... Háááát igazából egyik csapat se a szívem csücske, és akkor még gyengén fogalmaztam, de ha választani kell, akkor inkább nyerjenek a németek. Legalább európai csapat, és nem ilyen fika focival jutottak el idáig, mint az argentinok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 július 09 (szerda), 12:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 november 26 (kedd), 17:23
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: szocializmus city
Szegény Neymar... Tegnap nem tudtam kiverni a képet a fejemből, hogy fekszik valahol a megrepedt csigolyájával, és nézi ezt a meccset...

_________________
"Az igazi művészek maguktól idéznek." - /Gigi685/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 július 09 (szerda), 0:15 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
candlelight írta:
Hát ez döbbenetes volt... :shock: Arra számítottam, hogy a németek nyernek (mert egyszerűen jobb a csapatuk), de hogy a brazilok ennyire szétessenek Tiago Silva és Neymar nélkül, hát arra végképp nem. :shock: És még csak az első félidő ment le.


Én a németeknek szurkoltam, de engem is megdöbbentett ez a meccs. Gyanakodtam, hogy a brazil csapat helyett valamiféle gyakorlócsapatot küldhettek pályára... #-o A végén persze sajnáltam a brazilokat, szegények, nagyon sírtak :((

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 július 08 (kedd), 22:59 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Hát ez döbbenetes volt... :shock: Arra számítottam, hogy a németek nyernek (mert egyszerűen jobb a csapatuk), de hogy a brazilok ennyire szétessenek Tiago Silva és Neymar nélkül, hát arra végképp nem. :shock: És még csak az első félidő ment le.

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 július 02 (szerda), 11:59 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 27 (szombat), 15:17
Hozzászólások: 476
Tartózkodási hely: A Föld nevű bolygón bárhol, ahol kávé kapható
Igen, szerencsére bent maradtak :) De nem megkapták a németeket ellenfélnek! :roll: Én szorítok a franciáknak nagyon! Hátha... hátha. Nekem személy szerint ez a csapat szimpibb, mint a Zidane féle. Mármint őket is bírtam, de valahogy szerintem ők jobban működnek együtt. Külön-külön is vannak jók, de egyben is azok :)

Haha, pont most láttam az ismétlést, mert tegnap lemaradtam, az amerikai-belga meccsnek is csak az utolsó fél óráját láttam - de az milyen fél óra volt!!!
Gundi hatalmas! A Robbenes beszólásán is szakadtam =)) Amúgy szerintem már unja, hogy mindig a kevésbé jó meccsek jutnak neki valahogy ezen a vb...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 július 02 (szerda), 0:29 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Luthien Lovemagic írta:
Na, igen, Zidanék, nekem még mindig ők az igazi francia válogatott, őket szerettem, bár a mostani sem rossz, csak még nem láttam eleget játszani a csapatot :)


Nekem eddig szimpik voltak, főleg az a kis alacsony. :-D
Most megy a belga/amerikai, aszittem unalmas lesz, az első félidőt nem is néztem, de itt a végére beindultak rendesen az események.
Gundel meg ma is alakított, az előbbi meccsen: " A hosszabbítás hosszabbításának a hosszabbítása következik." =))

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 július 01 (kedd), 16:38 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
candlelight írta:
vidor írta:
Kolumbiának én is örültem :) Legalább nekik :roll:

Tegnap előtt Chile, tegnap Mexikó... én a hajam tépem, de komolyan. Ha ma kiesnek a franciák, nem tudom mit csinálok már kínomban! A vb végére semmi hajam nem fog maradni, esküszöm. A hollandok meg most megint kaptak egy könnyű ellenfelet, bár remélem rám cáfol majd Costa Rica! Bár kétlem...


A franciák bennmaradtak. ^^ Amúgy én örültem volna Nigériának is, egy afrikai csapatot már annyira szívesen látnék a kupával, nem tudom mikor jön el az az idő. (Valszeg hamarabb, mint ahogy a magyarokat látjuk majd kupával XD, de ez most nem ide tartozik.) Viszont ez a francia csapat nekem sokkal szimpibb, mint az utóbbi években volt, nagyon jó hogy a Didier Dechampes lett a vezető, azt a francia válogatottat tökre bírtam, aminek ő volt a kapitánya anno (ugye, akik vb-t, meg eb-t nyertek).


Na, igen, Zidanék, nekem még mindig ők az igazi francia válogatott, őket szerettem, bár a mostani sem rossz, csak még nem láttam eleget játszani a csapatot :)

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 július 01 (kedd), 13:07 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
vidor írta:
Kolumbiának én is örültem :) Legalább nekik :roll:

Tegnap előtt Chile, tegnap Mexikó... én a hajam tépem, de komolyan. Ha ma kiesnek a franciák, nem tudom mit csinálok már kínomban! A vb végére semmi hajam nem fog maradni, esküszöm. A hollandok meg most megint kaptak egy könnyű ellenfelet, bár remélem rám cáfol majd Costa Rica! Bár kétlem...


A franciák bennmaradtak. ^^ Amúgy én örültem volna Nigériának is, egy afrikai csapatot már annyira szívesen látnék a kupával, nem tudom mikor jön el az az idő. (Valszeg hamarabb, mint ahogy a magyarokat látjuk majd kupával XD, de ez most nem ide tartozik.) Viszont ez a francia csapat nekem sokkal szimpibb, mint az utóbbi években volt, nagyon jó hogy a Didier Dechampes lett a vezető, azt a francia válogatottat tökre bírtam, aminek ő volt a kapitánya anno (ugye, akik vb-t, meg eb-t nyertek).

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 30 (hétfő), 13:32 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 27 (szombat), 15:17
Hozzászólások: 476
Tartózkodási hely: A Föld nevű bolygón bárhol, ahol kávé kapható
Kolumbiának én is örültem :) Legalább nekik :roll:

Tegnap előtt Chile, tegnap Mexikó... én a hajam tépem, de komolyan. Ha ma kiesnek a franciák, nem tudom mit csinálok már kínomban! A vb végére semmi hajam nem fog maradni, esküszöm. A hollandok meg most megint kaptak egy könnyű ellenfelet, bár remélem rám cáfol majd Costa Rica! Bár kétlem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 29 (vasárnap), 1:12 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
vidor írta:
Kár Chiléért. Szerintem jobb csapat volt, mint a brazil. Ez a vb tényleg nagyon nem az én számíze szerint alakul :roll:


Én szoktam kedvelni a brazilokat, de most valóban nem voltak jók, Chilének csak nem volt szerencséje, a brazilok nem érdemelték meg igazán ezt a továbbjutást. Viszont Columbiának örültem! :)

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 29 (vasárnap), 0:17 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 27 (szombat), 15:17
Hozzászólások: 476
Tartózkodási hely: A Föld nevű bolygón bárhol, ahol kávé kapható
Kár Chiléért. Szerintem jobb csapat volt, mint a brazil. Ez a vb tényleg nagyon nem az én számíze szerint alakul :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 26 (csütörtök), 17:00 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
Én a hollandok végső győzelmében reménykedem, ez már az előző vb-n is így volt, vagy ha nem ők, akkor Costa Rica vagy USA :D

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 26 (csütörtök), 15:04 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 27 (szombat), 15:17
Hozzászólások: 476
Tartózkodási hely: A Föld nevű bolygón bárhol, ahol kávé kapható
Na, én a mai 2 meccset nagyon várom. Mióta az eszemet tudom, portugál drukker vagyok, úgyhogy nagyon remélem, hogy továbbjutnak. A másik vonalon, meg szívesebben látnám az amerikaiakat, bár a portugáloknak most pont a németek győzelme jönne jobban, mert akkor Ghánát elég 2 gól különbséggel megverniük. Jaj, izgis lesz ez így! Pláne, hogy egyszerre nem is lehet nézni a két meccset.
A mexikói csapat játéka tetszik még nagyon idén, meg ott vannak még szerencsére a franciák is, ha már a legtöbb európai csapat kihullott, vagy akik továbbmentek, azokat nem szívlelem.
Ti kit vártok amúgy győztesnek? Nagyon érdekesen alakul amúgy ez a vb, sok a meglepi... Meg szerencsére a meccsek is mind-mind izgalmasak, alig volt eddig olyan, ami nem az volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 20 (péntek), 8:58 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
Csak abban reménykedem, hogy Ausztrália ellen lehetőséget kapnak majd a fiatalok. :)

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 19 (csütörtök), 22:58 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Azért ezen az Uruguay-Anglián is kicsit meglepődtem, az meg külön poén volt, hogy az angolok, az angol góllövő bajnoktól, Suareztől kaptak kettőt. :) Kíváncsi leszek, mi lesz még a csoportban.
A spanyolokat én is nagyon sajnáltam, mert nekem is ezer éve a kedvenceim, nem tudom, szerintem rettenetesen elfáradtak, ez lehetett az ok. :-(

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 19 (csütörtök), 22:21 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
Szegény spanyolokra nagyon rájárt a rúd, de Chile nagyot alakított.
Állítólag Bravot leszerződtette a Barca. :D

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 19 (csütörtök), 18:43 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Feketében meleged lesz. :D

De egyébként mi a franc van velük? Elképesztő, hogy egy Chile is legyőzi őket... szegények, azért ez elég gáz.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 19 (csütörtök), 11:42 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Na, ezt a topicot kerestem!

Ki nézte még rajtam kívül a tegnapi meccset úgy, hogy az arcát a kezébe temette és csak imádkozott, hogy ne égessék magukat tovább a spanyolok...?

8 éve spanyol drukker vagyok. Azt hiszem, ma feketében megyek be a városba.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 15 (vasárnap), 11:20 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
Meg a tegnapi Costa Rica-Uruguay sem volt semmi. Előbbi jól megmutatta, hogy ezt a játékot nem a játékosok összértékére, hanem gólra játsszák :)

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 15 (vasárnap), 10:10 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
Luthien Lovemagic írta:
vidor írta:
Foci vb? Valaki?


Én nézem. Azt a tegnapi spanyol zakót azt hiszem, soha nem fogom elfelejteni :P A hollandok nagyon szimpatikusan játszottak :)

Ne is mondd. Lyláékkal kint ültünk a Kertész teraszán, és akárhányszor benéztem a kivetítőre, mindig egy góllal több volt a hollandoknak. X'D

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 14 (szombat), 20:27 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
vidor írta:
Foci vb? Valaki?


Én nézem. Azt a tegnapi spanyol zakót azt hiszem, soha nem fogom elfelejteni :P A hollandok nagyon szimpatikusan játszottak :)

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2014 június 14 (szombat), 16:06 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 27 (szombat), 15:17
Hozzászólások: 476
Tartózkodási hely: A Föld nevű bolygón bárhol, ahol kávé kapható
Foci vb? Valaki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 08 (csütörtök), 15:30 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Tegnapi hír. :( :(

Idézet:
A mai nap a jégkorong sportág legfeketébb napja.

A világ második, szinte az NHL-el egyező erejű bajnoksága az orosz profi liga a KHL. A mai napon a Lokomotiv Yaroslavl csapatát (amely az egyik legsikeresebb csapat volt a KHL-ben) szállító chartergép nem sokkal a felszállás után lezuhant. A teljes csapat, köztük több világbajnok, U20-as világbajnok, olimpiai All-Star csapattag, mintegy 10 nemzet fiai mind odavesztek a tragédiában. Minden repülőszerencsétlenség tragikus, de ez duplán is az...


Idézet:
Lezuhant a hokicsapat
2011-09-07 19:23:23
A szemtanúk szerint antennának ütközött a repülőgép és kettétört a levegőben
Hirdetés

Jaroszlavl - Micsoda tragédia! Szörnyű baleset árnyékolja be a 2011/12-es orosz profi hokibajnokság (KHL) rajtját. Lezuhant a Fehéroroszországba, a csütörtöki, Dinamo Minszk elleni szezonnyitóra tartó Lokomotív Jaroszlavl repülőgépe, fedélzetén a háromszoros bajnok, a legutóbbi kiírásban bronzérmes hokicsapat tagjaival.
Ennyi maradt a lezuhant repülőgépből


A világsztárok sorát szállító Jak-42-es a szemtanúk szerint nem sokkal a felszállás után nekiütközött egy antennának, majd visszazuhant, egyik fele a Volga folyóba, a másik a szárazföldre, 15 kilométerre a várostól. (Hasonlóan szörnyű sporttragédia legutóbb 1958-ban történt: a Manchester United futballcsapatának gépe zuhant le Münchennél, nyolc játékos halt meg).

A pontvadászatban az aranyérmet megcélzó Lokomotív csillagok egész sorát szerződtette az elmúlt években: a korábbi NHL-sztár Pavol Demitra (+36), a svéd olimpiai és világbajnok kapus, Stefan Liv (+30), a cseh világbajnok Karel Rachunek (+32), az NHL-bajnok Josef Vasicek (+30), a szintén válogatott Jan Márek (+31), a fehérorosz Ruszlan Szalej (+36), a lett Karlis Skrastins (+37) és a német Robert Dietrich (+25) is a jó rajtra készülődött.

– Az együttest szállító repülőgép délután négy óra körül szállt fel. Sokat gondolkodtunk azon, melyik nap induljunk. Először nem akartuk elhinni, hogy mi történt, de most már sajnos nincs remény. Az egész csapat odaveszett – nyilatkozta lesújtottan Vlagyimir Malkov klubelnök.

Az oroszországi baleset áldozatainak névsorát egyelőre nem hozták nyilvánosságra, de orosz források szerint harmicöten haltak meg. A szinte felismerhetetlenségig összeégett Aleszander Galimov (26) szélső és a személyzet egyik tagja élte túl a katasztrófát, ám állapotuk válságos.

– A gép nem tudta elég gyorsan elérni a biztonságos repülési magasságot, nekiment egy antennának, megbillent és visszazuhant a földre – árulta el Szergej Izvolszki, a légitársaság szóvivője. A Jak-42-es repülőgépeket egyébként jövőre kezdik kivonni a forgalomból...

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 28 (vasárnap), 11:07 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
Jarod írta:
Vettel, Hamilton, Webber az első három.

köszi jarod!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 28 (vasárnap), 8:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 08 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Blue Cove, Delaware
Vettel, Hamilton, Webber az első három.

_________________
There are pretenders among us, geniuses with the ability to become anyone they want to be...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 28 (vasárnap), 7:45 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
srácok, ki nyerte a spa-i időmérőt? (Forma 1, ha nem volna egyértelmű :D)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 június 13 (hétfő), 15:56 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Én konkrétan végigröhögtem a futamot. :D Bár ehhez kellett az nso.hu szöveges élő közvetítése is. :D

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 június 13 (hétfő), 12:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
na ezz XD ez meg mi volt kéremszépen Kanadában :'DDD
Button... hát imádom :D két rosszból jöhet ki jó, LOL XD
Vettel... hát mit művel?! hol vannak a kötélidegei? én bírom a fejét, ilyet ne csináljon többször :S nem mintha nem lenne már ezer pontja x'DDD
Kobayashiiiiiiiiiiiiiii és Massaaaa és Petr♥v.... (és Hamilton és talán még a nővérem miatt kicsit Schumi is... mikor második helyen autózott azért annak nem tudtam nem örülni ^^ nosztalgia) hát egész verseny alatt nem tudtam kinek szurkoljak! Ilyen dilemmával még nem álltam szemben XD de aztán szinte mindenki elbénázta szóval tök mindegy volt a végére -.-'''''' de abba a mindenkibe legalább Alonso is beletartozott xD óje

ez meg tök durva volt Oo
hú de én nagyon élveztem xD tényleg megvacsiztunk közben :'D de legalább végigadták, áldja őket az ég xD kit érdekel az esti film...

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 május 15 (vasárnap), 13:52 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
meg a törököktől, én rájuk is számítottam.

nekem tetszett, tényleg fülbemászó volt. de azért a finneké :x meg én azon is meglepődtem, hogy az oroszok és a litvánok milyen kevés pontot kaptak o.O

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 május 15 (vasárnap), 13:50 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
Én azon is csodálkoztam, hogy a lengyelektől nem kaptunk pontot.

ja, meg kéne egy jó szám. mert ez fülbemászó volt, de tök átlagos.

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 május 15 (vasárnap), 13:46 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
hát nem tudom, igazából szerintem attól függ, milyen lesz a következő x faktor mezőnye... ha megint lesz valaki, akit érdemes kiküldeni, akkor próbálkozhatnánk, de addig is nagyon be kéne nyalni néhány országnak, kezdve a finnekkel : D

meg taktikázni kell, lehet, hogy nekünk is egy eric saade-alkatot kellett volna küldeni :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 május 15 (vasárnap), 13:20 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
De valami olyasmit mondott a kommentátor, hogy a finnek már panaszkodtak ránk, hogy nem pontozzuk őket, szóval ez nem az első alkalom lehetett. Aztán ők meg mégis adtak.

Nem tudom, kéne-e nekünk odamenni jövőre... Enyhén szólva esélytelenek vagyunk az Eurázsiai Országok Népszerűségi Versenyében xD Meg Azerbajdzsán messze van, nem biztos, hogy megéri...

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 május 15 (vasárnap), 13:10 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
igen, tényleg megérdemelték volna, meg hát a híres magyar-finn kapcsolatok... jövőre tuti nem kapunk tőlük (se) pontot xD pedig olyan jó kis dal volt...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 május 15 (vasárnap), 13:06 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
Ez enyhén szólva vicces volt xD
Én azt sajnáltam legjobban, hogy Magyarország nem adta "vissza" a finneknek a 12 pontot, főleg, hogy megérdemelték volna =/

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 május 15 (vasárnap), 11:58 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Lizi Eyre írta:
Dalfesztivál: HAJRÁ KATI!!!

Megérdemelné, hogy nyerjen :x


hát megérdemelte volna mondjuk, hogy az első ötben benne legyen, én azt mondom, csak hát minden ország arra szavazott, akivel jóban van, vagy akinek nyalni akart, mi meg kb. senkinek nem vagyunk benne egyik kategóriájában sem : DDDD de a finnek szerettek minket <3 szóval azért ne haragudj, hogy Azerbajdzsán nyerje az eurovíziót, ez durva x'D és jövőre majd az egész pereputty felpakol, és kiutazik a világ végére, mert ott fogják rendezni... szép. :')

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 május 14 (szombat), 21:52 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Dalfesztivál: HAJRÁ KATI!!!

Megérdemelné, hogy nyerjen :x

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 május 09 (hétfő), 21:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 22:20
Hozzászólások: 1013
Tartózkodási hely: HP univerzum, Malfoy bolygó, Draco és Lucius ország között ingázva
Egyet kell értenem, nagyon nagyon jó kis futam volt! :D

És hát, yeahh, Sebi! :x Neki kb annyi izgalom lehetett a futamon, hogy viszketett a füle, de nem tudta megvakarni. xD Jó, a végén volt egy kis adrenalin szint emelkedés ott a kakaskodók között, de hálistennek, semmi rossz nem történt. :)

Alonak is nagyon örültem, végre valami fejlődést mutat a ferrari, csak így tovább! :)

Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a következő, remélem hasonlóan izgis, hogy akkor se mehessünk ki a vécére. ;) :D

_________________
Kép
$starDracoista Papnő - Slash Osztályvezető $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 május 09 (hétfő), 20:32 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
meghalok áááááááá XD

hát ennyi előzést! csak lestem, a mindenit :D imáááááádtam, nekem is a kedvencem eddig :D
hihetetlen izgalmas volt ^^ csak Seb maradt ki az egészből XDDDDD ja, Gyula: mitcsinálnak ottjönVettel jaj összenetörjéééék! XDDD (asszem épp kijött a boxutcából és két csatázó mögé került... vagy lehet csak utolérte őket már nemtom... )
de júj :D hát azt se tudtam hova nézzek XD vécére nem lehetett kimenni közben az biztos :'DDD

a kedvencem az volt mikor egy sauber beállt kereket cserélni és az operatőr egy 360as fordulatot tett a kamerával :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 május 09 (hétfő), 8:28 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
azt hiszem, a török nagydíj lesz a kedvencem :D mindig nagyon izgis! nektek mi a véleményetek?
részemről geh, sebi, geh! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 április 18 (hétfő), 19:58 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
jó, de pont arról beszéltek - mert hát futam közben miről másról is ne beszélnének a kommentátorok XD - hogy Sergio megszokta hogy dzs-vel ejtik a nevét mert mindenki elrontja, és már ő is így használja és jobban is szereti dzs-vel :) mindegy, legyen Perez XD

uh XD na erre már nagyonnagy L betűt mutogatnék... Nicole Scherzingert meg tudták jegyezni érdekes :P

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Drukkerkocsma
HozzászólásElküldve: 2011 április 18 (hétfő), 13:27 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hudakk03 2013 december 04 (szerda), 20:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1140 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség