Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 19 (kedd), 8:51

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 111 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Ha belekezdenék egy új fordításba, de nem a hagyományos snarry, drarry párosításba, az is érdekelne titeket? Jobban mondva, melyik érdekelne?
Lucius/Harry 25%  25%  [ 17 ]
Fenrir Greyback/Harry 7%  7%  [ 5 ]
Voldemort(Tom)/Harry 31%  31%  [ 21 ]
Maradj a Snarry, Drarry párosnál 28%  28%  [ 19 ]
Egyéb páros 9%  9%  [ 6 ]
Szavazatok száma : 68
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2020 május 28 (csütörtök), 15:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Találtam két fejezetet, ami már 5 éve kész van. Szóval feltettem a TWoW 16. és 17. fejezetét. :D

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2020 május 27 (szerda), 17:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Hát most így a koronavírus miatti pihenő miatt eléggé szemezek azzal, hogy be kellene már valamit fejezni. Aztán nem tudom, mi lesz. Lehet, hogy csak 10 év múlva, de egyszer mindent befejezek. XD


hovi írta:
Szia!
Érdeklődni szeretnék, hogy tervezed még a The Weight of Water történet fordításának folytatását? Reménykedhetek még, hogy be lesz fejezve?
Nagyon magával ragadott a történet, nagyon tetszik a fordítás. Sajnos én nem vagyok olyan jó angolul tudó, hogy angolul olvassam el a még hiányzó fejezeteket, szóval nagyon reménykedek benne, hogy folytatod :) és szerintem nem vagyok egyedül.

Remélem nem hiába reménykedek. :) :xx:

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 20 (vasárnap), 11:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 október 31 (szombat), 22:35
Hozzászólások: 14
Szia!
Érdeklődni szeretnék, hogy tervezed még a The Weight of Water történet fordításának folytatását? Reménykedhetek még, hogy be lesz fejezve?
Nagyon magával ragadott a történet, nagyon tetszik a fordítás. Sajnos én nem vagyok olyan jó angolul tudó, hogy angolul olvassam el a még hiányzó fejezeteket, szóval nagyon reménykedek benne, hogy folytatod :) és szerintem nem vagyok egyedül.

Remélem nem hiába reménykedek. :) :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 09 (kedd), 8:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Sziasztok!

Elkezdtem feltölteni az MD-re írt történetemet Merire is.
A kis hableány mesének átdolgozása Lucius/Harry párossal.

Itt találhatjátok az első részletét: Érted élek

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2014 július 20 (vasárnap), 17:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Sziasztok!

Feltöltöttem a TWoW 15. fejezetét, jó olvasást hozzá! :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2014 június 28 (szombat), 18:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
herika írta:
Nyugi, időközben megoldódott az oldal gondja - nem törlődik. Néhányan összeálltak és besegítenek a számlák rendezésébe. És hidd el, ott is rengeteg olyan történet van, amit nem érdemes lementeni :D


Óóóó, ez egy nagyon jó hír, köszi, hogy szóltál! :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2014 június 28 (szombat), 16:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Chii chan írta:
Amúgy az egyik nagy angol oldal, a HP fandom megszűnik körülbelül 1 hónap múlva, páran megpróbáljuk lementeni a történeteket, ha valakinek van kedve benne komolyan segíteni, akkor írjon az LJ-mre, itt privátban vagy az e-mail címemre(chii-chan@freemail.hu) üzenetet, köszi! :)

Chii [/color]

Nyugi, időközben megoldódott az oldal gondja - nem törlődik. Néhányan összeálltak és besegítenek a számlák rendezésébe. És hidd el, ott is rengeteg olyan történet van, amit nem érdemes lementeni :D

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2014 június 28 (szombat), 10:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Chii chan írta:
Sziasztok!

Tudom, hogy már ezer éve nem frissítettem, de most jelentem, még élek, itt a TWoW 13. és 14. fejezete, ezekhez jó olvasást kívánok.
Amúgy a többi fordításommal nem tudom, hogy mikor fogok haladni, most jelenleg inkább erre koncentrálnék, szeretném befejezni, vagy legalább is a nagyját megcsinálni nyáron (de nem ígérek semmit!).
Chii


Szia!

De jó hír!!!!!!!!!!!!!!!! Már nagyon vártam,hogy mikor fogod őket folytatni. Most melózok,de este elolvasom és hagyok kritikát is :) Ja és küldök sok energiát,hogy sikerüljön nyáron haladnod a fordításokkal,mert ezen kívül a többit is már nagyon várom és a saját töridet is :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2014 június 28 (szombat), 9:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Sziasztok!

Tudom, hogy már ezer éve nem frissítettem, de most jelentem, még élek, itt a TWoW 13. és 14. fejezete, ezekhez jó olvasást kívánok.
Amúgy a többi fordításommal nem tudom, hogy mikor fogok haladni, most jelenleg inkább erre koncentrálnék, szeretném befejezni, vagy legalább is a nagyját megcsinálni nyáron (de nem ígérek semmit!).

Amúgy az egyik nagy angol oldal, a HP fandom megszűnik körülbelül 1 hónap múlva, páran megpróbáljuk lementeni a történeteket, ha valakinek van kedve benne komolyan segíteni, akkor írjon az LJ-mre, itt privátban vagy az e-mail címemre(chii-chan@freemail.hu) üzenetet, köszi! :)

Chii

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2013 február 01 (péntek), 20:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 december 30 (vasárnap), 20:49
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Grand Line
Szia
Én a Cica baj c. fordításodról szeretnék érdeklődni. Azt mikor tervezed folytatni mert én már nagyon várom. Előre is köszi.

_________________
Ha nem ismered a fákat, eltévedsz az erdőben, de ha nem ismered a meséket, eltévedsz az életben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 20:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
VVKD 7. fejezet

Jó olvasást hozzá. :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2012 március 27 (kedd), 18:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Feltettem egy rövidke (5000 szavas) pwp írást az LJ-s oldalamra, mivel ide ugye nem kerülhet fel.
Darktulipnak kezdtem el írni, aztán közbejött valami, de most kész lettem.
A címe Meglepetésvendég, Luc/Pers/Har threesome, szóval vigyázzatok vele. :D

_________________
Kép Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chii chan 2012 április 15 (vasárnap), 20:44-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2012 március 24 (szombat), 10:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Bogota írta:
*félve fülét-farkát behúzva előmerészkedik*

Szia!

Ha szabad érdeklődni, elárulod majd, hogy miként állsz az írásaiddal/fordításaiddal?.....



Szia!

Inkább nekem kellene félnem... amilyen gyakran frissítek, biztos sokan szeretnek... XD
Nem kell sietni azokkal a kritikákkal, inkább gyógyulgassál. :)

Hogy állok a fordításaimmal? Hát ööööö.... a TLaMból már több hónapja megvan olyan 2 oldal, de akárhányszor megnyitom, valahogy nincs kedvem megint nekiállni, nem szeretem a kövi fejit. XD A TWoWból nincs semmi, a Kittyből sem.

Örülök, hogy tetszik a VVKD, nagyon szerettem/szeretem írni. :) Tudom hol hagytam abba. :twisted: Már kész van kb. a következő fejezet fele, csak annyira régen nyúltam hozzá, hogy félek valamit - amit bele akartam tenni - kifelejtenék belőle. Úgyhogy újra kellene olvasnom mind a hmmm negyvenakárhány oldalt, csak nincs hozzá kedvem (sem időm).

Megnyugtatlak, hogy egyszer valamikor majd befejezem őket. Csak, hát jön a szokásos kifogás: nincs rá időm. Akik ismernek azok ezt jobban megértik, meg tudom, tudom, unalmas már, hogy mindig ezt mondom, de tényleg nincs időm semmire. Újra érettségizem, de még tanulni sem bírtam rá... Volt olyan, hogy egy hét alatt ÖSSZESEN 8 órát aludtam, ugyanis nekem nappal suli van, éjszaka meg dolgoznom kell.
Mondjuk úgy, hogy kezdek kikészülni, és az még csak ront rajta, hogy minden nap azon gondolkodom, mennyire tönkreteszem a fordításaimat/írásaimat. Ha folyamatosan tudnám frissíteni, valószínűleg többen olvasnának, és nem vesztenék el az olvasóim közül minden kihagyott nappal egyre többet...

Annyira gyorsan telnek a napok... alig hiszem el, hogy már mióta nem frissítettem, dehát ez van, igazából ez ellen nem igen tudok tenni, és akik kitartanak addig, míg lesz időm, azokat nagyon becsülni fogom. :) Egyszer eljön ez az idő is, csak nem hiszem, hogy mostanában. Ezeknek a 'nappal suli, éjszaka munka' napoknak leghamarabb 1 év múlva lesz vége... Nem tudom, hogy fogom bírni... nyáron is ez lesz, de majd akkor megpróbálok összehozni pár fejezetet, hogy legalább legyen valami, amit olvashattok.

Annyit üzenek mindenkinek, hogy kitartás, egyszer befejezem őket.

Puszi, Chii

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2012 március 19 (hétfő), 22:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 november 22 (kedd), 22:59
Hozzászólások: 2
*félve fülét-farkát behúzva előmerészkedik*

Szia!

Ha szabad érdeklődni, elárulod majd, hogy miként állsz az írásaiddal/fordításaiddal? Tudom, hogy tartozok Neked néhány kritikával LJ-n, de mire odajutok, mindig közbejön valami. :twisted:
Ígérem a héten pótolom őket, most ugyanis kényszerpihenőn vagyok és nem nagyon mozoghatok, úgyhogy ágyból gépezek. :) Remélem azért nem harapod majd le a fejem, igyekszek majd jóóó hosszú hsz-t írni, mint anno. :-D
Én nagyon szeretem a VVKD-t, úgyhogy remélem folytatod majd. Szokatlan páros, de épp ezért üdítő és nem utolsósorban nagy-nagy kedvenc. :mrgreen: Emlékszem, hogy igencsak "csúnya" (ezt a csúnyát ne értsd félre :-D ) függővéggel hagytad abba. Lerágtam a körmöm párszor, ahogy vártam a folytatást, de erről bővebben majd LJ-n.
És akkor ott vannak még a fordításaid is, amikért szintén odavagyok. Léccy nyugtass meg, hogy majd valamikor folytatod őket. Nekem az is elég lenne, ha csak egy hozzávetőleges dátumot tudnál mondani. Lassan kezdek bedilizni, hogy nem tudom, melyik történeted hogyan folytatódik és eljött az a korszakom, amikor már én magam kezdem el "továbbírni" magamban... :oops:

*esküre emeli a kezét* Ígérem, hogy a héten megyek és írok a sztorijaidhoz. :oops:

Puszi

*elsunnyog*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2011 december 28 (szerda), 11:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Kitty Trouble - Cica baj 1. és 2. fejezete fent van, és nemrég volt VVKD friss is.
Kritikának nagyon örülnék, elvégre Karácsony van, vagy mi...

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2011 december 25 (vasárnap), 20:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
6. fejezet fent a VVKD-ból! Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2011 december 18 (vasárnap), 19:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Feltettem a VVKD 4. fejezetét, néhány kritinek azért örülnék. Ha ennyi marad, akkor azt hiszem a folytatást már csak a blogomra fogom feltenni. Jó olvasást azért mindenkinek, mert azt látom, hogy jó páran olvassák...

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2011 november 27 (vasárnap), 21:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Bogota írta:
Szia! :-)

Nem bírtam ki és elkezdtem olvasni a történeteidet, pedig annyiszor megfogadtam már,hogy csak kész sztorikat olvasok el... *hatalmas sóhaj* :-D Imádom az eddigi munkáid. Egy ideje nagy megszállottja lettem a HP világának ilyen téren. Főképp a slash-eknek. :P Bevallom, más párosítást már lassan el se kezdek, ezek alól max a Severitusok a kivételek. Valamiért megragadok ez a férfi-férfi kapcsolat. :oops: Annyira érzéki még ha csak olvassa is őket az ember. Legalábbis rám ilyen hatással vannak. Eddig se volt gondom az azonos nemű emberek közötti kapcsolattal, de ezek után... :P
És akkor a végén rátérnék a dolog "üzleti" részére a szórakozás után. :-D Tudsz nekem mondani egy helyzetjelentést a dolgokat illetően, hogy hogy is állsz (vagy ülsz, mert gondolom úgy olvasod majd ezt az ökörséget, amit itt összehordok Neked :D )?
Vissza se merem olvasni, hogy mit írtam, úgyhogy kérlek nézd majd el nekem, ha lesz benne egy-két elírás. Inkább megyek is és folytatom a vacsit, mielőtt még egy kisregényt pötyögnék ide le. :D

Pusszantás Neked!

Bogotá :wink:


Szia!

Bocsi, hogy csak most válaszolok, - szokás szerint - kissé elvagyok veszve.
Én is megfogadtam, hogy csak befejezettekbe kezdek bele, nos, nekem sem jön be ez mindig. XD Szóval tudom, mit érzel. :D Szintén csak slasht olvasok - plusz Severitust - valamiért engem is megragadott ez a téma, nem is értem, miért... :D

Hogy állok? Hát, nem tudom, hogy melyik törire vagy kíváncsi. A TWoW-ból van pár sorom, a TLaMból nem tudom, hogy mennyit töltöttem fel Merire, lehet, hogy az LJ-men van következő fejezet, csak túl rövid ahhoz, hogy felkerülhessen ide, de az biztos, hogy az azt követő részből is le van fordítva egynéhány bekezdés. A Kitty folytatását is elkezdtem, az első, nagyon rövid fejezet biztosan fent van az LJ-n, de a 2.-ból is megvan 1-2 sor. Aztán van még a Fenrir/Harrym, abból kész van pár fejezet, csak nekem úgy tűnt, hogy nem érdekel senkit, és a többi se nagyon vonzza az olvasókat, szóval nem is igyekszem annyira a folytatásukkal. Úgyis van más dolgom.

Puszi: Chii

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2011 november 22 (kedd), 23:12 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 november 22 (kedd), 22:59
Hozzászólások: 2
Szia! :-)

Nem bírtam ki és elkezdtem olvasni a történeteidet, pedig annyiszor megfogadtam már,hogy csak kész sztorikat olvasok el... *hatalmas sóhaj* :-D Imádom az eddigi munkáid. Egy ideje nagy megszállottja lettem a HP világának ilyen téren. Főképp a slash-eknek. :P Bevallom, más párosítást már lassan el se kezdek, ezek alól max a Severitusok a kivételek. Valamiért megragadok ez a férfi-férfi kapcsolat. :oops: Annyira érzéki még ha csak olvassa is őket az ember. Legalábbis rám ilyen hatással vannak. Eddig se volt gondom az azonos nemű emberek közötti kapcsolattal, de ezek után... :P
És akkor a végén rátérnék a dolog "üzleti" részére a szórakozás után. :-D Tudsz nekem mondani egy helyzetjelentést a dolgokat illetően, hogy hogy is állsz (vagy ülsz, mert gondolom úgy olvasod majd ezt az ökörséget, amit itt összehordok Neked :D )?
Vissza se merem olvasni, hogy mit írtam, úgyhogy kérlek nézd majd el nekem, ha lesz benne egy-két elírás. Inkább megyek is és folytatom a vacsit, mielőtt még egy kisregényt pötyögnék ide le. :D

Pusszantás Neked!

Bogotá :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2011 október 29 (szombat), 21:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
VVKD 2. fejezete fent van! Jó olvasást!

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2011 október 24 (hétfő), 20:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Már Merire is felkerült a TWoW, de nem ez a lényeg.


Röviden és tömören, még anno, MD-re nem azt kezdtem el írni, amit leadtam végül. Az elsőt nem tudtam határidőre elkészíteni, de kíváncsi vagyok, hogy szerintetek érdemes-e befejeznem a történetet.
Fenrir Greyback/ Harry lett a párosom, és feltettem az Lj-mre az első 'fejezetet' - eddig 43 oldalnál tartok.

http://8chiichan8.livejournal.com/23947.html#cutid1

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2011 október 22 (szombat), 17:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Hát, van itt egy kis TWoW friss: http://8chiichan8.livejournal.com/23483.html#cutid1

Jó olvasást hozzá!

Nah, itt meg a Kitty Trouble - Cica baj 1. nagyon rövidke fejezete található: http://8chiichan8.livejournal.com/23717 ... 29#t165029

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2011 június 04 (szombat), 16:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Perselusfan írta:
Szia!

Mond csak mikorra várható a Kitty Trouble sorozat? A Kitty Love annyira tetszett! Egyenesen beleszerettem :-D . És még az is érdekelne, mikor lesz a To Lova Malfoy-nak folytatása. Nagyon szeretném elkezdeni olvasni, de van egy hülye szokásom, hogy csak befejezettet olvasok, mert előre tudom, hogy lekaparom a falat az idegességtől, hogy mi lesz a következő részig :wink: . Amúgy szuper fordításokat csinálsz, én nem tudnám ilyen jól megfogalmazni.
Csak így tovább! :-)

Üdy: Perselusfan
:D


Hali!

Hát a nyári szünetben neki állok annak is, most leterhel a vizsgaidőszak... Igaz, már zsúfolásig tele van pakolva a nyaram mindenféle hülyeséggel, de próbálok majd időt szakítani arra, hogy végre valahára befejezzem a folyamatban lévő két fordításom, és a Kitty sorozatot is... meglátjuk, mi fog sikerülni és mi nem.
amúgy én sem olvasok befejezetlen törit, megértem az álláspontodat :D
és köszi a dicséretet ^^

Chii

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Chii birodalma avagy slash minden mennyiségben
HozzászólásElküldve: 2011 május 26 (csütörtök), 9:12 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 16 (vasárnap), 17:49
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Kápmegyer
Szia!

Mond csak mikorra várható a Kitty Trouble sorozat? A Kitty Love annyira tetszett! Egyenesen beleszerettem :-D . És még az is érdekelne, mikor lesz a To Lova Malfoy-nak folytatása. Nagyon szeretném elkezdeni olvasni, de van egy hülye szokásom, hogy csak befejezettet olvasok, mert előre tudom, hogy lekaparom a falat az idegességtől, hogy mi lesz a következő részig :wink: . Amúgy szuper fordításokat csinálsz, én nem tudnám ilyen jól megfogalmazni.
Csak így tovább! :-)

Üdy: Perselusfan
:D

_________________
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=57072

Az álarc mögött
Befejezett!!!!

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=93550

Alice hagyatéka - Lisa és Jasper története
Befejezett!!!!

Ha beszélgetni akartok velem bármiről, itt elérhető vagyok:
http://twitter.com/Perselusfan


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 31 (hétfő), 18:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Feltettem a Kitty Love 13. fejezetét. Jó olvasást hozzá!

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 24 (hétfő), 22:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Athenodora írta:
már máshol, de hagytam nyomot is :)


köszönöm :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 24 (hétfő), 17:38 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
már máshol, de hagytam nyomot is :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 24 (hétfő), 15:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Feltettem a Kitty Love 12. fejezetét! Jó olvasást hozzá! :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 10 (hétfő), 22:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Athenodora írta:
olvastam :D és hagytam jelet máshol. :)


köszi :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 10 (hétfő), 22:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
olvastam :D és hagytam jelet máshol. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 10 (hétfő), 20:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Felraktam a Kitty 11. fejezetét.

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 04 (kedd), 10:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Feltettem a Kitty Love 9. és 10. fejezetét, ezentúl heti friss lesz.

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 31 (péntek), 10:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Feltöltöttem egy Snarry oneshot fordítást, úgymond extra karácsonyi ajándékként.
A címe: Hiányzol! Gyere haza Karácsonyra.
Még nem engedélyezték az adminok, de egyszer majd megjelenik. :)
Addig az LJ-men is olvashatjátok, pontosabban itt:
http://8chiichan8.livejournal.com/20619.html#cutid1

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 29 (szerda), 11:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Athenodora írta:
Ez az újra ugye azt jelenti, hogy hamar lesz folytatás? $pray


hát nem fél év múlva lesz, az biztos. :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 28 (kedd), 16:45 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
Ez az újra ugye azt jelenti, hogy hamar lesz folytatás? $pray


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 27 (hétfő), 19:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Sziasztok!

Bocsi, hogy mindig eltűnök, de szerintem már hozzászokhattatok. XD
Elég sok bajom volt, de gondoltam karácsonykor ideje újra nekiállnom a fordításaimnak.
Felraktam a Kitty Love 8. fejezetét, a TWoW 10. és 11. fejezetét, habár a 10. már az LJ-men is fent volt.
A TLaM-ot is frissítettem, de mivel nincs 2000 szó, így az csak a livejournalomon lehet olvasni. Link: http://8chiichan8.livejournal.com/20360.html#cutid1

Hát jó olvasást és Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 27 (péntek), 14:55 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 17 (szerda), 20:23
Hozzászólások: 63
Szia! Kb mikor lesz valamiből (akármiből) friss? Nekem az összes törid tetszik és már majd kiugrok az ablakon olyan türelmetlenül várom a folytatást (alig bírok egy helyben ülni! :-w ). Szóval kérlek (nagyon szépen kérlek! :D ) adj életjelet magadról! $pray Legalább nem a bizonytalanság tengerében kell tovább úsznom! Köszi! _U_


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 15 (csütörtök), 16:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Feltettem a Kitty Love kövi, 7. fejezetét.

Jövőhéten nem biztos, hogy tudok frissíteni, ugyanis megyek nyaralni, rögtön utána pedig Meri táborba. Ezért előre is elnézést!

A mostani fejezethez pedig Jó olvasást! ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 11 (vasárnap), 11:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Felraktam a Kitty Love 6. fejezetét. Jó olvasást hozzá!

Emellett az LJ-mre felkerült a TWoW 10. fejezete is, Merire azért nem raktam fel, mert csak olyan 1700-1800 szavas.

Link: http://8chiichan8.livejournal.com/18112.html#cutid1


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 26 (szombat), 14:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Feltöltöttem a Kitty Love 4. és 5. fejezetét, jó olvasást hozzá! ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 23 (szerda), 14:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Az LJ-mre felraktam a TLaM 6. fejezetét.

A Merire még nem töltöm fel, majd azt is a következővel, mert csak 1300 szavas kb., így nem engednék fel.

Jó olvasást azoknak, akik ott is nézegetnek. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 13:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Frissítettem a Kitty Love-ot!

Jó olvasást hozzá! ^^

szerk.:Hmmm hát túl rövid a fejezet, akkor majd jövőhéten megkapjátok az 5.-kel együtt, addig az LJ-men megtalálhatjátok.

Link: http://8chiichan8.livejournal.com/16858.html#cutid1


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 13:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Dolly írta:
Szia! Én igazából a livejournalos oldaladról érdeklődnék. Elvileg én bejelöltelek barátnak még ezer éve, de a mai napig nem reagáltál. Ez azért van mert unszimpatikus vagyok vagy egyszerűen elhanyagoltad a lapot? Kérlek válaszolj! Köszi!


Ohhh, nem is láttam, hogy ide is írtál. XD

Amúgy bejelöltelek tegnap. :D

Nem hanyagolom el, csak valahogy elsiklottam a fölött, hogy bebarátoltál, bocsánat, pedig észre szoktam ám venni. XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 18 (péntek), 16:15 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 17 (szerda), 20:23
Hozzászólások: 63
Szia! Én igazából a livejournalos oldaladról érdeklődnék. Elvileg én bejelöltelek barátnak még ezer éve, de a mai napig nem reagáltál. Ez azért van mert unszimpatikus vagyok vagy egyszerűen elhanyagoltad a lapot? Kérlek válaszolj! Köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 15 (kedd), 13:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Elegem lett a várakozásból, úgyhogy felraktam a TLaM 5. fejezetét, és hamarosan a TWoW folytatása is felkerül majd.

Jó olvasást kívánok azoknak, akik még olvasnak, és itt is elnézést kérek a hosszú kihagyásért.

Chii

szerk.: felraktam a TWoW 9. fejezetét, ehhez is jó olvasást kívánok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 13 (vasárnap), 7:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Sziasztok!

Tegnap feltettem a Kitty Love 3. fejezetét, gondoltam, ide is beírom. :)

Emellett szeretném leszögezni, hogy be fogom fejezni a TWoW és a TLaM fordítását is, csak egy-két dolog miatt most épp szüneteltettem őket. De bármi is lesz, július elsején felkerül mindkettőből a következő fejezet - már ha nem felejtem el felrakni. XD

Chii

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 06 (vasárnap), 13:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Feltettem a Kitty Love 2. fejezetét!

Jó olvasást hozzá! ^^

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 7:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Húúú Sziasztok!

Jó régen nem jártam erre... de majd lassacskán visszatérek, igaz teljes valómban csak júliusban, addig néha megjelenek. XD

Most egy új fordítással jelentkezem, ami már admin kézen van.

Egy Volarryről van szó, ami Mpreg lesz a későbbiekben.

Remélem, ez is elnyeri majd a tetszéseteket. :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 08 (hétfő), 16:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Hát eljött az NVK vége. Felraktam az utolsó fejezetet.

Jó olvasást! ^^


Akkor én nyárig búcsúzom is, 4 hónap múlva újra itt leszek. :D Addig is sziasztok! :-h

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 07 (vasárnap), 18:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Feltöltöttem az NVK utolsó előtti fejezetét. :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 111 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség