Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:31

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 357 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2015 január 04 (vasárnap), 14:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 augusztus 01 (csütörtök), 21:20
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: A Keskeny-tenger keleti partvidéke
SlytHay írta:
Talán próbálkozhatnál még facebookos Hírverő csoportban, ahol a kihívásokat vagy a tervezett kihívásokat lehet reklámozni,


Hopsz, ez bibi. Megrögzött antifacebookista vagyok évek óta, és az is maradok (=nincs fiókom és nem is lesz). :oops:

Mindegy, kidolgozom a kihívást és meglátjuk. Mivel a felsoroltak közül a LotR és a GoT csatázik a szívemben az első helyért, valószínű, hogy velük fogok operálni. :Dx

_________________
profil

- Mi ma az ebéd?
- Sz@r rizzsel.
- Rizzsel? Miért rizzsel?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2015 január 03 (szombat), 17:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
Baylon írta:
SlytHay írta:
Az összes felmerülő fandomot szeretnéd bevonni a kihívásba, vagy csak pl. az érdeklődési alapon nyertes kettőt? Illetve műfajilag - a crossoveren kívül - milyen típusúra terveznéd a kihívást? A humor felé venné inkább az irányt, vagy ez szabadon választható lenne?

És ha mondjuk a crossover kihívás nem jönne össze, egy csak LoTR és Hobbit alaptémájú kihívásra nem gondoltál? ;;)


Ezen gondolkodtam a mai nap során én is. Valószínűleg két-, esetleg háromfandomos kihívás lenne, és nem kifejezetten humoros. Össze lehet gyúrni paródiamentesen a világokat, nem?

LotR, igen. Én sem találkoztam még eggyel sem, szívesen belevágnék abba is. Van érdeklődő? :mrgreen:x

Persze, hogy össze lehet gyúrni a világokat humor nélkül is, csak gondoltam, jobb tisztázni ezt az elején, mert elég lényeges szempontja ez egy történetnek. :)

Talán próbálkozhatnál még facebookos Hírverő csoportban, ahol a kihívásokat vagy a tervezett kihívásokat lehet reklámozni, illetve érdeklődőket toborozni hozzájuk, mert ott lehet, hogy többen látnák a felhívást. Ha mondjuk egy körülbelüli, kicsit részletesebb leírást adnál az elképzelésedből a kihívást illetően (csoportos vagy csak egyéni kihívás lenne, kb. milyen típusú alapkoncepcióra vagy kulcsra kellene megírni a pályamunkát, stb.), az sokat segítene. Tudom, hogy még csak gondolati szinten született meg a kihívás a fejedben, viszont véleményem szerint egy kis plusz infó elengedhetetlen ahhoz, hogy valaki komolyabban ki merje mondani, hogy őt érdekelné a kihívás íróként vagy olvasóként. És ezeket a kérdéseket szerintem úgyis mások is feltennék, tehát szerencsésebb elébe menni a dolgoknak. Ez csak 1-2 tanács, beleszólni semmiképp nem akarok, mert ez a te ötleted. :)
És leszek akkor az első, aki támogatná a kihívást, főleg a LOTR oldalról - akár a crossover megvalósulása esetén is.

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2015 január 03 (szombat), 17:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 augusztus 01 (csütörtök), 21:20
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: A Keskeny-tenger keleti partvidéke
[quote="SlytHay" Az összes felmerülő fandomot szeretnéd bevonni a kihívásba, vagy csak pl. az érdeklődési alapon nyertes kettőt? Illetve műfajilag - a crossoveren kívül - milyen típusúra terveznéd a kihívást? A humor felé venné inkább az irányt, vagy ez szabadon választható lenne?

És ha mondjuk a crossover kihívás nem jönne össze, egy csak LoTR és Hobbit alaptémájú kihívásra nem gondoltál? ;;) [/color][/quote]

Ezen gondolkodtam a mai nap során én is. Valószínűleg két-, esetleg háromfandomos kihívás lenne, és nem kifejezetten humoros. Össze lehet gyúrni paródiamentesen a világokat, nem?

LotR, igen. Én sem találkoztam még eggyel sem, szívesen belevágnék abba is. Van érdeklődő? :mrgreen:x

_________________
profil

- Mi ma az ebéd?
- Sz@r rizzsel.
- Rizzsel? Miért rizzsel?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2015 január 03 (szombat), 14:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
Baylon írta:
Crossover kihívás szervezésén gondolkodom az alábbi (szerintem eléggé elterjedt, széles körben ismert) fandomokkal: HP, LotR, GoT (akár külön könyves és filmes, de errefelé ez nem hiszem, hogy gondot jelentene, mivel szinte mindenki buzgón olvas =D>) és Twilight.

Nekem elsőre túl soknak tűnik a felsorolt fandomok száma. Persze lehet, hogy csak nekem. :mrgreen: Viszont ennyi különböző világ ütköztetése egy kihíváson belül egy kisebb fajta káoszt és csodálkozó-értetlen pislogásokat válthat ki a résztvevők és az olvasók oldaláról egyaránt. Az összes felmerülő fandomot szeretnéd bevonni a kihívásba, vagy csak pl. az érdeklődési alapon nyertes kettőt? Illetve műfajilag - a crossoveren kívül - milyen típusúra terveznéd a kihívást? A humor felé venné inkább az irányt, vagy ez szabadon választható lenne?

És ha mondjuk a crossover kihívás nem jönne össze, egy csak LoTR és Hobbit alaptémájú kihívásra nem gondoltál? ;;) Csak mert ilyennel én még nem futottam össze - ami persze nem jelenti azt, hogy nem is létezik, de nah. x)

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2015 január 02 (péntek), 18:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 augusztus 01 (csütörtök), 21:20
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: A Keskeny-tenger keleti partvidéke
Halihó! :-h

Crossover kihívás szervezésén gondolkodom az alábbi (szerintem eléggé elterjedt, széles körben ismert) fandomokkal: HP, LotR, GoT (akár külön könyves és filmes, de errefelé ez nem hiszem, hogy gondot jelentene, mivel szinte mindenki buzgón olvas =D>) és Twilight.

Egy előzetes felmérés keretében érdeklődöm, hogy hány embert érdekelne, illetve, hogy a fandombővítésre szükség van-e?

Boldog új évet mindenkinek és sok ihletet 2015-re!

Bay

_________________
profil

- Mi ma az ebéd?
- Sz@r rizzsel.
- Rizzsel? Miért rizzsel?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 december 27 (szombat), 16:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 19 (csütörtök), 19:32
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Piros kanapé
A jelentkezés lezárult, mindenkinek küldtem visszaigazolást -- ha nem kaptál, szólj minél előbb. A kulcsosztás csak este lesz.

Sziasztok!

Sok készülődés után én is kihívásszervezésre adtam a fejem, így most szeretném a figyelmetekbe ajánlani a Testis Temporum Kihívást: original, történelmi, real-life megmérettetés, ahol két kapcsolódó történetet megírása a feladat.

Nemcsak írói, hanem rajzolói/grafikai tehetségeknek is (logó menü alatt).

Részletek az oldalon: https://ttkihivas.wordpress.com
Facebook: https://www.facebook.com/ttkihivas
E-mail: testistemporumkihivas@gmail.com

Terjesszétek, jelentkezzetek :xmasbox:x

_________________
Ficblog, Facebook, Twitter, Blog


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Tigi 2015 január 12 (hétfő), 12:26-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 december 23 (kedd), 22:48 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 19 (csütörtök), 11:26
Hozzászólások: 102
Hihetetlen, de már itt tartunk. :) A holnapi nappal kezdetét veszi az I. Winter Wonderland Challenge publikálási szakasza. Szeretettel várunk minden olvasót! A pontozás részleteiről az alábbi linkre kattintva olvashattok:
http://winterwonderlandchallenge.blogsp ... akasz.html


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 november 08 (szombat), 3:37 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 19 (csütörtök), 11:26
Hozzászólások: 102
Újabb információt hoztunk az I. Winter Wonderland Challenge kapcsán. Létrehoztunk egy facebookos oldalt, ahol naprakész információkhoz juthattok a kihívásról.
https://www.facebook.com/winterwonderla ... ge?fref=ts
És megoldottuk hajnalban, hogy az oldal is elkészüljön, ami most már szintén hozzáférhető. Jó böngészést és szabályzatnézegetést mindenkinek! Vasárnap délelőtt, tíz órától várjuk a lelkes jelentkezőket. :)
http://winterwonderlandchallenge.blogspot.hu/
Ha kérdésetek lenne, forduljatok hozzánk bizalommal a facebook oldalunkon, vagy emailben: winterwonderland.challenge@gmail.com
Üdv,
Aidemera és Bellinda
a szervezők


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 november 06 (csütörtök), 17:07 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Megint van Anomin Meme (igaziból minden hónapban van, de már azt hiszem, elég régen nem ajánlottam be újra, csak azért teszem most).

http://anonim-meme.livejournal.com/

A novemberi egy kicsit rendhagyó, mert elsősorban 18+-os történeteket lehet kérni, de nem törvény, továbbra is szívesen várunk bármit, és a szeptemberi-októberi kérésekre is lehet továbbra is írni, ahogy az eddig is volt. Szeretettel várunk mindenkit!

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 november 06 (csütörtök), 12:39 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 19 (csütörtök), 11:26
Hozzászólások: 102
The Winter Wonderland Challenge is coming soon…

2014. november 9-én útjára indul az I. Winter Wonderland Challenge, amire szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt, legyen író vagy éppen olvasó, kiritkaíró.

Egy karácsonyi varázsvilágbeli kavalkád megalkotásával kívánunk nektek újat nyújtani a magyarországi Harry Potter kihívások világában.

A történetek ezúttal is kulcs-lehetőségek köré épülnek, amiket igyekszünk egyedivé tenni, s egyúttal megragadni velük a karácsony szellemét is. A kulcsok a varázsvilágon túl ezúttal a karácsonyi tradíciók köré épülnek, központba helyezve az anglikán és a katolikus karácsony közötti olykor apró, olykor jelentős különbségeket. Az írók a szervezők által megadott lehetőségek közül választhatják ki a kulcsaikat, amelyekkel dolgozni szeretnének, de ennek szabályai majd az indulás kezdetétől lesznek nyilvánosak.

12 fő jelentkezését várjuk november 9-én 10 órától november 16-án 20:00 óráig. Jelentős túljelentkezés estén a keretszám maximálisan 2 fővel bővülhet.

Szeretnénk zavartalan és színvonalas kihívást megvalósítani, ezért a hamarosan nyilvánosságra kerülő szabályzatban szereplő pontokat alaposan olvassa át mindenki, mielőtt beadja a jelentkezését.

Addig is várjuk kérdéseiteket a winterwonderland.challenge@gmail.com címre.

Have a dream, the I. Winter Wonderland Challenge is coming soon.

Aidemera és Bellinda
a szervezők


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 október 10 (péntek), 22:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 április 29 (hétfő), 19:36
Hozzászólások: 150
Még egy hétig lehet szavazni a Perselus Piton kihívás történeteire. Nagyon szép Snager, Severitus és egyéb témájú fanficek születtek, gyertek olvasni! :-)

Egy lelkes író :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 október 05 (vasárnap), 14:15 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Ismét van anonim meme, ezúttal az őszi! :)

Névtelen történetek

Még lehet írni a szeptemberire is, most az októberi az éppen aktuális, amire már születtek Sterek, Stucky és Thominho ficek is - imádom őket! -, >:D< és mint mindig, most is nyugodtan ki lehet tölteni akár még régebbi kéréseket is. ;)

A szabályokat itt olvashatjátok: http://anonim-meme.livejournal.com/2453.html

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 26 (péntek), 16:28 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Sziasztok!

A tegnapi nappal (2014. szeptember 25.) felkerült az utolsó történet is a Vér és arany - Játék a hatalmasokkal elnevezésű GoT kihívás oldalára. A történetek linkjei:

1. történet:
http://veresarany.livejournal.com/4433.html


2. történet:
http://veresarany.livejournal.com/4624.html


3. történet:
http://veresarany.livejournal.com/4993.html


4. történet:
http://veresarany.livejournal.com/5186.html

Véleményezni, pontozni 2014. október 5., vasárnap éjfélig lehet.


Minden érdeklődőnek örülünk, ha kedvet kapnál a pontozáshoz, itt a Szabályzat ide vonatkozó része:

"TUDNIVALÓK A PONTOZÓKNAK, VÉLEMÉNYEZŐKNEK

Véleményezni és pontozni csak regisztrációval lehet. Ez nem feltétlenül livejournal regisztrációt jelent, a livejournalra bejelentkezhettek twitter és facebook felhasználótokkal is, és azzal is véleményezhettek, ha nem akartok külön ezért beregisztrálni livejournalra. Az, aki pontozóként vesz részt a játékban, az KÖTELES MINDEN TÖRTÉNETET elolvasni és pontozni.
Pontozni 1-től 10-ig terjedő skálán lehet (csak egész pontok adhatók). Nincsenek előre meghatározott szempontok, és örülnénk, ha a pontozók legalább néhány sorban véleményeznék is a történeteket.

FONTOS! A játék szervezői nem tűrik a véleményekben a személyeskedést, trágár beszédet. Ha valaki mégis ilyesmire vetemedne, azt először figyelmeztetjük, ha azután sem változtat a stílusán, kizárjuk a játékból. Kérünk mindenkit, hogy igyekezzenek normál hangnemben véleményt formálni.
Természetesen, ugyanezt elvárjuk az íróktól az esetleges válaszokban is.

Pontozási határidő:
Pontozni az első történet felkerülésétől folyamatosan az utolsó történet felkerülésétől számított tizedik nap éjfélig lehet.

EGYÉB TUDNIVALÓK
A játék tisztaságának érdekében a szervezők íróként nem vesznek részt a játékban, nem pontoznak, legfeljebb véleményt írnak a történetekhez. A szervezők bétaként sem vesznek részt a játékban (leszámítva a beküldött történetek átnézését).
Szintén a játék tisztaságának érdekében a történetek íróinak kiléte titkos (azaz az írón – és annak bétáján –, valamint a szervezőkön kívül senki nem tudhatja, melyik történetet ki írta). Nem szeretnénk, ha „pofára” történne a pontozás.
SPOILER! Mivel a játék nem zárja ki a spoiler lehetőségét, így az, aki attól tart, hogy esetleg olyasmit tud meg a történetekből, amit az eredetiben még nem látott vagy olvasott, még eldöntheti, vállalja-e ennek kockázatát."



stoobie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 22 (hétfő), 19:40 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 április 29 (hétfő), 19:36
Hozzászólások: 150
A Perselus Piton kihívás publikálási szakasza is elkezdődött.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 22 (hétfő), 14:53 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
Felkerült a Vér és Arany Kihívás 1. története. Gyertek olvasni. Szeretettel várunk mindenkit :)

http://veresarany.livejournal.com/4433.html

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 22 (hétfő), 12:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Ha minden jól megy, a mai nappal megkezdődik a Vér és arany - játék a hatalmasokkal elnevezésű kihívás publikálási szakasza.

Sajnos csupán négy történet készült el és érkezett be, ezek - ha az összes isten is úgy akarja - a mai naptól kezdve naponta kerülnek fel. Véleményezni 2014. október 5., vasárnap éjfélig lehet.

Addig is, az idevágó rész a szabályzatból:

"TUDNIVALÓK A PONTOZÓKNAK, VÉLEMÉNYEZŐKNEK

Véleményezni és pontozni csak regisztrációval lehet. Ez nem feltétlenül livejournal regisztrációt jelent, a livejournalra bejelentkezhettek twitter és facebook felhasználótokkal is, és azzal is véleményezhettek, ha nem akartok külön ezért beregisztrálni livejournalra. Az, aki pontozóként vesz részt a játékban, az KÖTELES MINDEN TÖRTÉNETET elolvasni és pontozni.
Pontozni 1-től 10-ig terjedő skálán lehet (csak egész pontok adhatók). Nincsenek előre meghatározott szempontok, és örülnénk, ha a pontozók legalább néhány sorban véleményeznék is a történeteket.

FONTOS! A játék szervezői nem tűrik a véleményekben a személyeskedést, trágár beszédet. Ha valaki mégis ilyesmire vetemedne, azt először figyelmeztetjük, ha azután sem változtat a stílusán, kizárjuk a játékból. Kérünk mindenkit, hogy igyekezzenek normál hangnemben véleményt formálni.
Természetesen, ugyanezt elvárjuk az íróktól az esetleges válaszokban is.

Pontozási határidő:
Pontozni az első történet felkerülésétől folyamatosan az utolsó történet felkerülésétől számított tizedik nap éjfélig lehet.

EGYÉB TUDNIVALÓK
A játék tisztaságának érdekében a szervezők íróként nem vesznek részt a játékban, nem pontoznak, legfeljebb véleményt írnak a történetekhez. A szervezők bétaként sem vesznek részt a játékban (leszámítva a beküldött történetek átnézését).
Szintén a játék tisztaságának érdekében a történetek íróinak kiléte titkos (azaz az írón – és annak bétáján –, valamint a szervezőkön kívül senki nem tudhatja, melyik történetet ki írta). Nem szeretnénk, ha „pofára” történne a pontozás.
SPOILER! Mivel a játék nem zárja ki a spoiler lehetőségét, így az, aki attól tart, hogy esetleg olyasmit tud meg a történetekből, amit az eredetiben még nem látott vagy olvasott, még eldöntheti, vállalja-e ennek kockázatát.
"

Jó szórakozást!
stoobie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 07 (vasárnap), 17:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
candlelight írta:
Sziasztok!

Újraindítottuk (pontosabban átvettem) a Száz-szó-szép kihívást, így megérkezett a #72-dik téma.

Köszönjük az eddigi történeteket, azokat is, amiket a "Határidőn túli történetek"-be írtatok. ^^ :x


Can :x

És hogy ne legyek off teljesen. Ajánlom mindenkinek a Heroes in the Maze Kihívás történeteit. Érdemes őket olvasgatni nem csak a Frostiront kedvelőknek :)

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 07 (vasárnap), 14:13 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Sziasztok!

Újraindítottuk (pontosabban átvettem) a Száz-szó-szép kihívást, így megérkezett a #72-dik téma.

Köszönjük az eddigi történeteket, azokat is, amiket a "Határidőn túli történetek"-be írtatok. ^^ :x

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 06 (szombat), 22:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
Üdv!

A Heroes In The Maze Kihívás szavazási időszaka még tart, tehát ha valaki még szeretne jönni olvasni és pontozni, várjuk szeretettel
szeptember 12. (péntek) 23:59-ig. Nyolc történet született a kihíváson, és mindegyik igazán érdekes és remek alkotás.


Emellett, ha már bejelentkeztem, szeretném felhívni a figyelmet, hogy a Perselus Piton Kihívás keretein belül megrendezésre került egy villámjáték is, amin 6 író vett részt és írt max. 1000 szavas értekezletet a főhős, Piton karakteréről két megközelítési szempont alapján. Ezekre a kis szösszenetekre egy hétig lehetett/lehet szavazni. Megéri elolvasni őket, és a pontozás is csak egy pillanat.

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlytHay 2014 szeptember 09 (kedd), 14:50-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 31 (vasárnap), 19:53 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Sziasztok!


A II. Pandora Szelencéje kihívás (Sterek - Teen Wolf - és Destiel - Supernatural) alkotói szakasza lezárult, felkerült az összes történet. Szeptember 3.-án véget ér a szavazási időszak is, és sok olyan történet van, ami még nem kapott véleményeket, pontokat. Kérlek benneteket, gyertek olvasni, pontozni! :)

A link: http://pszkihivas.blogspot.hu/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 25 (hétfő), 15:20 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 19 (szerda), 15:28
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Eger, Hungary
A BELLAMORT KIHÍVÁS

Úgy döntöttünk, a Morsmorde adminjai, hogy az oldalunk megrendezi első kihívását, mely Bellatrixról és Voldemortról fog szólni. Na, most: jelentkezni emailben lehet, erre a címre küldjétek el nickneveteket, és azt, hogy jelentkezni szeretnétek. A későbbiekben ugyanide kell a történeteket is küldeni: egyfanficos@gmail.com

Kép

Jelentkezési határidő: SZEPTEMBER 15
Írni lehet: Október 7-ig

Kapni fogsz egy adott szereplőről kulcsot emailben, szeptember 16-án, amit bele kell építened a történetbe.
FIGYELEM: 18+-os írások nem jelenhetnek meg! A max korhatár 16!

Szavak száma maximum: 2000

VISSZALÉPNI EMAILBEN LEHET bármikor a verseny alatt!

Eredményhirdetést október 14-én tartunk a http://morsmordefanfic.blogspot.hu oldalán.

Várjuk jelentkezéseiteket :)

DÍJAK LISTÁJA: A nyeremény: kirakjuk a legjobb bannerét az oldalra, interjút készítünk vele, mely örök időkre ki lesz téve az oldalon, valamint oklevelet is kap, amit bárhol közzé tehet az minden nevezőnek jár, de a kiemelt (1.-2.-3. helyezettek) különlegeset kapnak! Névre szóló jár mindenkinek

_________________
~Halenka~
Kép
"I hate everything about you, why do I love you?
You hate everything about me, why do you love me?"

Hős a sötétben ficblog profil


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 18 (hétfő), 11:13 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
SlytHay írta:
Sziasztok! >:D<

Örömmel jelentem be, hogy a Heroes In The Maze Kihívás publikálási szakasza elkezdődött.
Jötunheim és Muspelheim írói mérik össze Frostiron történeteiket. Meglehet, hogy a küzdelem a Fimbulvetr hírnöke, s ezzel Ragnarök előfutára, ezért ne habozzatok minél hamarabb felkeresni a kihívás oldalát, és elolvasni a jobbnál jobb műveket. Egy történet már fel is került az oldalra a Muspelheim csapattól, és ma érkezik egy újabb mű is, méghozzá egyenesen a fagyos Jötunheimból...


Üdv mindenkinek!

A Heroes In The Maze Kihívás a publikálási szakaszának feltávjához ért. Jelenleg 4 történet várja a kedves Olvasókat. Hogy senki ne maradjon hátra, és legyen egy kis fellélegzés, két napos szünetet tartunk, hogy az eddig feltöltött történeteket mindenki nyugodtan bepótolhassa, véleményezhesse, pontozhassa. A következő, szám szerint 5. történet szerda este 20 órakor kerül publikálásra.

Az Írók mindenkit szeretettel várnak, kíváncsian, hogy kinek hogy tetszett a történetük.
Ne feledkezzetek meg a pontok kiosztásáról sem. ;)

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 15 (péntek), 9:13 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
Sziasztok! >:D<

Örömmel jelentem be, hogy a Heroes In The Maze Kihívás publikálási szakasza elkezdődött.
Jötunheim és Muspelheim írói mérik össze Frostiron történeteiket. Meglehet, hogy a küzdelem a Fimbulvetr hírnöke, s ezzel Ragnarök előfutára, ezért ne habozzatok minél hamarabb felkeresni a kihívás oldalát, és elolvasni a jobbnál jobb műveket. Egy történet már fel is került az oldalra a Muspelheim csapattól, és ma érkezik egy újabb mű is, méghozzá egyenesen a fagyos Jötunheimból.

Minden Író izgatottan várja az Olvasókat, és mindannyian bízunk benne, hogy nem egy alkotás elnyeri majd tetszéseteket, esetleg világmegváltó (vagy világhódító) gondolatokat ébreszt Bennetek.
Ha szeretitek a Loki/Tony Stark párost, itt a helyetek köztünk, ha pedig még nem találkoztatok ezzel a két csodásan elmés egyénnel együtt, akkor itt az ideje, hogy hivatalosan is bemutatkozzatok egymásnak, hisz' ki tudja, talán egy gyümölcsöző barátság kezdetének nézünk elébe. 8->

Tárt karokkal és csínyre készen csattogó köpenyekkel várjuk tehát a kedves Olvasókat, akik remélhetőleg lesznek olyan kegyesek, és hagynak Loki oltára előtt (amit most az istenség nagylelkűen felajánlott az Íróknak) véleményeket és pontokat. ;;)

Jó olvasást és kellemes zseni- és istenimádatot Mindenkinek! ;)

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 12 (kedd), 21:54 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 17:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
sziasztok! ^^

A Pandora Szelencéje Kihívás a publikálási szakaszába lépett. Idén a Teen Wolf és a Superntural csap egymással össze, azon belül is a Sterek és a Destiel páros. A történeten belül kötelezően megjelenítendő gonosz női karakter mellett különböző népcsoportok (inkák, kelták, etruszkok, aztékok, vikingek, egyiptomiak) kultúráját, vallását, életét kellett bemutatni.

Már két történet felkerült az oldalra, de véleményezés előtt nem árt átolvasni a szabályzatot.


Az Írók epekedve várnak már Benneteket, ne várassátok őket tovább! ;;) Kellemes olvasást és véleményezést, nagyon várunk Benneteket! >:D<

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 04 (hétfő), 13:59 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 július 22 (csütörtök), 23:11
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Aszód
Sziasztok!

Barátnőm indított egy Trónok harca témájú kihívást és megkért, tegyem ki ide is, hogy minél szélesebb körhöz juthasson el a felhívás.

Itt az oldal, ahol minden további információt megtalálhattok:

http://www.game-of-fanfictions.gportal.hu/

_________________
Imádom Luciust!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 július 20 (vasárnap), 11:18 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Végre megérkezett a Száz-szó-szép 71. témája. Gyertek, lehet írni!

http://100words-hun.livejournal.com/

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 július 11 (péntek), 17:09 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 19 (szerda), 15:28
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Eger, Hungary
SlytHay írta:
Halenka írta:
Én arról szeretnék érdeklődni, hogy erre meddig kell beküldeni a műveket, mert azt sehol sem találom kiírva... :?:


A pályázat időtartama: 2014. június 27. - 2014. szeptember 1.
:)



Köszönöm :-D

_________________
~Halenka~
Kép
"I hate everything about you, why do I love you?
You hate everything about me, why do you love me?"

Hős a sötétben ficblog profil


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 július 11 (péntek), 12:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
Halenka írta:
Én arról szeretnék érdeklődni, hogy erre meddig kell beküldeni a műveket, mert azt sehol sem találom kiírva... :?:


A pályázat időtartama: 2014. június 27. - 2014. szeptember 1.
:)

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 július 09 (szerda), 19:48 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 szeptember 19 (szerda), 15:28
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Eger, Hungary
Eddy_ írta:
Mondd el száz szóban, hogy mit jelent neked Budapest

"Az alapgondolat a budapesti pályázat esetében is az, hogy az irodalmat összekössük a városi léttel egy dinamikus projekt keretében, amely amellett, hogy széles közönséget ösztönöz írásra, elősegíti azt is, hogy a napi közlekedés során az emberek egy pillanatra megálljanak, és időt szakítsanak egy kis irodalmi pihenőre. A pályázat egy új kifejezési platformot kíván nyújtani, ahol a jelentkező megoszthatja érzéseit, kalandjait, gondolatait, aggályait, vágyait a várossal kapcsolatban"

http://100szobanbudapest.hu/
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/mon ... -budapest/

Gyerünk, vegyünk részt rajta minél többen! :) (Azt azért sajnálom, hogy nem Magyarországról kell írni, mert így a nem-pestiek, vidékiek, akik nem is jártak még Budapesten, vagy nem ismerik annyira a várost, nem igazán tudnak részt venni a pályázaton, de hé, itt kell a fantáziára hagyatkozni ;-) )



Én arról szeretnék érdeklődni, hogy erre meddig kell beküldeni a műveket, mert azt sehol sem találom kiírva... :?:

_________________
~Halenka~
Kép
"I hate everything about you, why do I love you?
You hate everything about me, why do you love me?"

Hős a sötétben ficblog profil


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 július 06 (vasárnap), 17:25 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 15 (kedd), 11:03
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Leprechaun Land
Sziasztok!

Már csak 5 nap és megkezdődik a hivatalos alkotói szakasz! Ezzel egy időben pedig elkezdjük majd feltenni a játékosokkal készített interjúkat és a villám játékunk résztvevőinek történeteit, amire majd lehet szavazni.
Bővebb információkat a kihívásról itt olvashattok: http://www.perselus-piton-kihivas.blogspot.ie/


Amennyiben kérdésed merülne fel vagy problémád adódna, kérjük, hogy írj nekünk!
Jelentkezésre fel! Legyen szerencsénk egymáshoz! :)
Üdvözlettel Etti és Ninell


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Etti 2015 január 30 (péntek), 21:21-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 július 02 (szerda), 15:17 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Mondd el száz szóban, hogy mit jelent neked Budapest

"Az alapgondolat a budapesti pályázat esetében is az, hogy az irodalmat összekössük a városi léttel egy dinamikus projekt keretében, amely amellett, hogy széles közönséget ösztönöz írásra, elősegíti azt is, hogy a napi közlekedés során az emberek egy pillanatra megálljanak, és időt szakítsanak egy kis irodalmi pihenőre. A pályázat egy új kifejezési platformot kíván nyújtani, ahol a jelentkező megoszthatja érzéseit, kalandjait, gondolatait, aggályait, vágyait a várossal kapcsolatban"

http://100szobanbudapest.hu/
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/mon ... -budapest/

Gyerünk, vegyünk részt rajta minél többen! :) (Azt azért sajnálom, hogy nem Magyarországról kell írni, mert így a nem-pestiek, vidékiek, akik nem is jártak még Budapesten, vagy nem ismerik annyira a várost, nem igazán tudnak részt venni a pályázaton, de hé, itt kell a fantáziára hagyatkozni ;-) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 július 02 (szerda), 0:24 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
A Nyári Mini Memés Móka júliusi felvonása megkezdődött. ^^

Újra lehet történeteket kérni és kéréseket teljesíteni. ;) Ne feledjétek, hogy a júniusira továbbra is lehet írni, promtokat kitölteni, egészen nyár végéig, csak az új kéréseiteket írjátok a júliusi bejegyzéshez.

Köszönjük az eddigi kívánságokat, és még inkább a kitöltéseket mindenkinek, aki részt vett. :x Gyertek ismét játszani! Mindenkit szeretettel várunk! :)

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 26 (csütörtök), 23:03 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 14 (kedd), 21:24
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Sohaország
stoobie írta:


Ohhohhóóóó, nem is tudod, mennyire. :D :D


hehe :-D :-D nem baj az :)

_________________
Kép Kép Kép Kép
Pandora Szelencéje Kihívás


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 22 (vasárnap), 23:12 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
rosemalfoy írta:
Remélem, minden íróm a ficével álmodott :lol:



Ohhohhóóóó, nem is tudod, mennyire. :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 21 (szombat), 12:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
Szeretném jelezni, hogy létrehoztam egy facebook csoportot is a Heroes In The Maze kihívásnak. A csatlakozás után rögtön értesülni tudtok a kihívással kapcsolatos legújabb hírekről és információkról.

A jelentkezési határidő tegnap lejárt, így ma már látható is a résztvevők névsora. A linkért katt ide.

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 21 (szombat), 8:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 14 (kedd), 21:24
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Sohaország
Mariann írta:
rosemalfoy írta:
Mivel egy hajcsár Életem Értelme, ezért a talán megcsinálom ősszelböl ma lett :) Szóval jelentkezésre fel, a helyek korlátozott számban kiadóak csak.

http://pszkihivas.blogspot.hu/2014/06/vagjunk-bele.html


Sok Kitartást kívánok a szervezéshez RoseM, elvittem a molyra reklámozni a linket :wink:


Köszönöm, Mariann :) Mindkettőt :)

Időközben beteltek a csapatok és már a kulcsok is kiosztásra kerültek. Remélem, minden íróm a ficével álmodott :lol:

_________________
Kép Kép Kép Kép
Pandora Szelencéje Kihívás


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 19 (csütörtök), 9:25 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 04 (hétfő), 10:15
Hozzászólások: 190
Tartózkodási hely: Lakosztályomban :) és Wonderland-ben
rosemalfoy írta:
Mivel egy hajcsár Életem Értelme, ezért a talán megcsinálom ősszelböl ma lett :) Szóval jelentkezésre fel, a helyek korlátozott számban kiadóak csak.

http://pszkihivas.blogspot.hu/2014/06/vagjunk-bele.html


Sok Kitartást kívánok a szervezéshez RoseM, elvittem a molyra reklámozni a linket :wink:

_________________
Olvasóblogom:
http://czenema.blogspot.hu/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 21:10 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 14 (kedd), 21:24
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Sohaország
Tania írta:
Ez gyors volt :D Jelentkeztem. Istenem, de nehéz volt csapatot választani... :')


Láttam, és szuper :)

_________________
Kép Kép Kép Kép
Pandora Szelencéje Kihívás


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 20:36 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Ez gyors volt :D Jelentkeztem. Istenem, de nehéz volt csapatot választani... :')

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 20:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 14 (kedd), 21:24
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Sohaország
Mivel egy hajcsár Életem Értelme, ezért a talán megcsinálom ősszelböl ma lett :) Szóval jelentkezésre fel, a helyek korlátozott számban kiadóak csak.

http://pszkihivas.blogspot.hu/2014/06/vagjunk-bele.html

stoobie, igyekszem :)

_________________
Kép Kép Kép Kép
Pandora Szelencéje Kihívás


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 20:25 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
rosemalfoy írta:
Sziasztok! Egy kis közvélemény kutatás szeretnék, nem tudom ki emlékszik még a tavaly megrendezett Pandora kihívásra. Aminek ugye az volt a lényege, hogy egy női szereplő miatt a két férfi nehezen vagy nem talál egymásra. Drarry és Merthur volt a páros. Idén arra gondoltam, hogy az alap felállás marad csak a párosokat cserélném le a sterek ( Teen Wolf ) és Destiel ( Supernatural ) párosokra. Az érdekelne, hogy van-e valaki, akit egyáltalán érdekelne a dolog? Még nem tudom mikor, esetleg már a nyáron, vagy az ősszel.
Itt a link az előző kihívásról, hogy lássátok miről is van szó pontosa: http://pszkihivas.blogspot.hu/



Destieléknél hagyj egy helyet, amíg megrágom a dolgot. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 20:23 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
A Vér és arany játékosai:

http://veresarany.livejournal.com/4000.html


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 14:57 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 14 (kedd), 21:24
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Sohaország
most hogy Kyra így besározott, hogy csak facebookra rakok ki mindent elmondanám, hogy ezt is magamtól raktam ki ide :P Es Tania nagyon örülök, hogy tetszik a dolog, semmi képpen nem felejtem el ide is hozni :)

_________________
Kép Kép Kép Kép
Pandora Szelencéje Kihívás


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 14:52 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Hálás lennék, ha megtennéd, köszönöm :D :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 14:50 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 17:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
Tania írta:

Ez nagyon tetszik, jó lesz, csak le ne csússzak a túl sok érdeklődő miatt :D


:)) Szerintem nem fenyeget ez a veszély, megnyaggatom mindjárt rosemet, hogy mindenképpen hozza ide is a híreket, ha elindítja a jelentkezési szakaszt, nehogy csak fészbúkra rakja ki a csoportokba, mert képes rá. :D

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 14:48 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Én is, és ez most nagyon meg is fogott! Olyan, mintha elgémberedtek volna azok az izmaim, amikkel írok, és most meg kell mozgatnom őket, hogy újra használhatók legyen :'D

Ez nagyon tetszik, jó lesz, csak le ne csússzak a túl sok érdeklődő miatt :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 14:45 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 17:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
Tania írta:
Engem érdekel! Egy kicsit sajnálom, hogy a Merthurról lecsúsztam, de Sterekkel és Destiellel is jöhet :x Nézem a linket!



Ó, de jó, akkor egyre többen vagyunk érdeklődők. ^^ Én már meglehetősen be vagyok sózva, remélem, hamarosan indul a jelentkezési szakasz, ki vagyok éhezve egy jó kis kihívásra. :#-)

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 14:40 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Engem érdekel! Egy kicsit sajnálom, hogy a Merthurról lecsúsztam, de Sterekkel és Destiellel is jöhet :x Nézem a linket!

szerk.: a jelentkezésről nem láttam semmi infót, szóval mit kell tennem? :D

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tania 2014 június 17 (kedd), 14:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 9:49 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 14 (kedd), 21:24
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Sohaország
Sziasztok! Egy kis közvélemény kutatás szeretnék, nem tudom ki emlékszik még a tavaly megrendezett Pandora kihívásra. Aminek ugye az volt a lényege, hogy egy női szereplő miatt a két férfi nehezen vagy nem talál egymásra. Drarry és Merthur volt a páros. Idén arra gondoltam, hogy az alap felállás marad csak a párosokat cserélném le a sterek ( Teen Wolf ) és Destiel ( Supernatural ) párosokra. Az érdekelne, hogy van-e valaki, akit egyáltalán érdekelne a dolog? Még nem tudom mikor, esetleg már a nyáron, vagy az ősszel.
Itt a link az előző kihívásról, hogy lássátok miről is van szó pontosa: http://pszkihivas.blogspot.hu/

_________________
Kép Kép Kép Kép
Pandora Szelencéje Kihívás


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 16 (hétfő), 13:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
SlytHay írta:
...Heroes In The Maze A kihívás a Marvel által megteremtett univerzumban játszódik, azon belül is elsősorban az Avengers (Bosszúállók) világában. A kihívás slash, fő párosa pedig a Frostiron (Loki/Tony Stark).
A részletekért (és kockázatokért :mrgreen: ) fordulj hozzám, illetve kattints ide.


Helyzetjelentés:
Jelenleg 11 írónk van, aminek rettenetesen örülök, hiszen új kihívás lévén ez igazán szép kezdés, azonban még jobb lenne, ha sikerülne még elcsábítani legalább egy bátor hőst Jötunheim fagyos földjeire, hogy kiegyenlítődjenek az erőviszonyok a két csapat között. Persze ettől még nyugodtan lehet Muspelheimon is földet foglalni; mindent meg tudunk oldani. Tessék jönni, várunk mindenkit szeretettel; minél többen vagyunk, annál nagyobb a móka. :wink: Ne feledjétek, június 20-ig még bárki jelentkezhet. :)

Felülírás:
12 jelentkező, egyenlőség a csapatok között.
Mivel a jelentkezési határidő nagyon közel van, bármilyen további jelentkezés csak abban az esetben elfogadható, ha 1-1 valaki érkezik mindkét csapatba, hogy az egyensúly ne boruljon fel.

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlytHay 2014 június 18 (szerda), 15:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 357 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség