Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 14:31

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 117 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 17 (hétfő), 16:04 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
meichan írta:
Nem kell rohanni, nem kerget a Tatár, ahogy anyum szokta mondani :)
Fő a változatosság, kellenek a rövidebb és a hosszabb fejezetek is :) Én már nagyon várom a Torrydat :)


Igen, igen, nem is erőltetem, ha nem megy, de most így elkapott az ihlet, úgyhogy elég gyorsan haladok :D
Örülök neki :3 Igen, meg, ha a történet azon része megköveteli, akkor csak azért nem fogom megvágni. Lassan jön a legjobb rész, számomra mindenképpen az lesz :D Hamarosan jön majd egy kis akció is :3

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 17 (hétfő), 15:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Nezumi írta:
Szia!

Igen, szépen megnőttek. :)

Lesz bizony, csak érjem utol magam :D Tegnap estére sikerült elkezdenem a 28. fejezetet a Torryban, úgyhogy már nincs sok a végéig :3 a 27. fejit szép hosszúra elnyújtottam xD kb. 6-7 oldal lett belőle, úgyhogy vegyesen lesznek... lesznek majd rövidebb és hosszabb fejezetek :)


Nem kell rohanni, nem kerget a Tatár, ahogy anyum szokta mondani :)
Fő a változatosság, kellenek a rövidebb és a hosszabb fejezetek is :) Én már nagyon várom a Torrydat :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 17 (hétfő), 14:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Szia!

Igen, szépen megnőttek. :)

Lesz bizony, csak érjem utol magam :D Tegnap estére sikerült elkezdenem a 28. fejezetet a Torryban, úgyhogy már nincs sok a végéig :3 a 27. fejit szép hosszúra elnyújtottam xD kb. 6-7 oldal lett belőle, úgyhogy vegyesen lesznek... lesznek majd rövidebb és hosszabb fejezetek :)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 17 (hétfő), 12:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Szia! :)

Igen szépek a számok :)

Ne aggódj én már nagyon várom az új olvasnivalókat :) De türelmes vagyok. Jó tudni, hogy hamarosan lesz mit olvasni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 15 (szombat), 15:23 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Egy újabb átszámolást tartottam megtekintések terén. :)
Ezúton is köszönöm mindenkinek, akik olvas engem :give:
Íme az eredmény:
Megtekintések száma összesen:
(összeszámolás időpontja: 2015.08.15.)

¤ A Denem királyság - 9204

¤ Blood red moon - 2694

¤ Bloody kiss - 2194

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 15 (szombat), 13:53 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Szia! Örülök, hogy újra itt látlak :) A leírások nagyjából már rendben vannak, még van pár, ami még megírásra vár, de jelenleg mindkét társam szabit vett ki, úgyhogy jöhetnek a saját dolgaim. :D Nagyjából sikerült kipihennem a hetet, úgyhogy talán ma elő is veszem és megpróbálom folytatni a Torryt, aztán majd lassan jöhet annak is a bétázása. :)
Igen, nem üres kézzel indultam ennek neki :D Majd érdeklődök a bétámnál, hogy hogyan áll a történekkel, aztán lassacskán majd töltögetem föl őket. :D
Még egy kis türelmet kérek azoktól, akik már várják őket. :)

Puszi mindenkinek.
:xx:

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 július 26 (vasárnap), 21:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Örülök, hogy élsz :) Annak pedig még jobban, hogy nem mondtál le teljesen a Torryd-ról :) Remélem, hogy az ihletmanó visszatalál hozzád és nem is fog szabadságra menni ;) Olyan szépen haladtál vele és örömmel látom, hogy már csak négy fejezet van belőle amit meg kéne írnod, szóval bármikor is fog jönni az első része annak nagyon fogok örülni és már most nagyon várom ;;) Most a nyári munka fontosabb és valószínűleg a leírások gyártása is fontos, tehát most ezekkel foglalkozz, aztán pedig ezerrel mehet a Torry, hogy még ebben a jó időben kezdhessük olvasni :) Az egyéb töriket is szívesen látjuk, örülök, hogy azért van a tarsolyodban kettő is :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 július 26 (vasárnap), 16:42 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Eltűntem már egy ideje, és történet fronton is megállt az élet. A Torrymnál még kb. 4 fejezet lenne hátra, de jelenleg teljes leállás van. Eleinte ihlethiány miatt mondtam le róla, aztán bejött a munka így nyárra, most pedig újra leírásokat gyártok. Úgyhogy míg nem zajlik le körülöttem minden, addig sajnos nem írok tovább.
Amint tudok hozok új történetet, mert van kettő béta kézen, és van egy, amit még át kéne nézni így visszadobás után. Ez viszont majd csak augusztus közepétől indul be... reményeim szerint.

Életjel leadva, és most tovább is állok. :beee:

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 június 07 (vasárnap), 0:18 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
AnnaValentine írta:
Sziaaa :) Elzora jövő hétre kész lesz ;)


Szióóó :) Szupiii :taps: Thanks, igazán nagy segítség vagy :china: :give:

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 június 06 (szombat), 17:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 15:57
Hozzászólások: 43
Nezumi írta:
Újra itt...

Akit esetleg érdekel:
A Torryt folytatom tovább, és már a 26. fejezet végét írom, meg egy plusz fejezettel 31 fejezetre nőtt a történet véglegesnek számított száma. Kicsit nehezen találom magamban Ron reakcióit, de amint mindent végiggondoltam biztos meg tudom írni rendesen a hozzá tartozó részeket. :)

Az Elzora c. történetem még a bétámnál van, és majd hozom, amint kézhez kaptam. A Torry után pedig valószínűleg ezzel fogok foglalkozni, hogy befejezettnek tudhassam ezt is. Végül előveszem a Drarrymet, hogy azt is befejezhessem végre. Szerencsére a történet eleje megvan, a nagyja felépítve, úgyhogy remélhetőleg azzal is jól fogok majd haladni. :)



Sziaaa :) Elzora jövő hétre kész lesz ;)

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 június 06 (szombat), 15:30 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Újra itt...

Akit esetleg érdekel:
A Torryt folytatom tovább, és már a 26. fejezet végét írom, meg egy plusz fejezettel 31 fejezetre nőtt a történet véglegesnek számított száma. Kicsit nehezen találom magamban Ron reakcióit, de amint mindent végiggondoltam biztos meg tudom írni rendesen a hozzá tartozó részeket. :)

Az Elzora c. történetem még a bétámnál van, és majd hozom, amint kézhez kaptam. A Torry után pedig valószínűleg ezzel fogok foglalkozni, hogy befejezettnek tudhassam ezt is. Végül előveszem a Drarrymet, hogy azt is befejezhessem végre. Szerencsére a történet eleje megvan, a nagyja felépítve, úgyhogy remélhetőleg azzal is jól fogok majd haladni. :)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 24 (vasárnap), 23:30 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Halihó!

Nos, úgy állok, hogy sehogy. XD Na, jó, ez nem teljesen igaz.
A Torrymnál a 23. fejezet befejezése még váratni fog egy kicsit magára. Talán pár nap múlva megint előveszem. Egy időre viszont jegelem a témát. Az ok pedig nem az, hogy nincs ötletem. Bőven van, úgyhogy ez nem gond. XD

A leállás oka az, hogy a barátnőimmel egy frpg-s oldalt tervezünk alkotni, és most benne vagyunk nagyban a világleírás írásában, a helyszínek kitalálásában és azoknak a leírás alkotásában. Az én feladatom a helyszínleírások megalkotása, ami egyszerű is meg nem is... Na, szóval igen. Emiatt kérek elnézést, de leállás van, még, ha csak átmeneti is. :)
Mindenkinek további kellemes Merengőzést! :)

*Nezumi jobbra el*
:beee:

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 20 (szerda), 23:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Egy kis számtani infó a részemről:

Megtekintések száma összesen:
(összeszámolás időpontja: 2015.05.20)

¤ A Denem királyság - 8330

¤ Blood red moon - 2227

¤ Bloody kiss - 1536

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki olvasott. :china: :xx:
Örülök, hogy ennyi összegyűlt már. Ez továbbra is arra sarkall, hogy még többet írjak, és az ihletem meg a kedvem is megmaradjon. ;;)
Ha már ihlet... Még bizonytalan vagyok, de talán egyszer megpróbálkozom egy Snangerrel és egy Lily/Perselus párosítással, de ez még nagyon a jövő zenéje, egyelőre haladjak azokkal, amik el vannak kezdve. :haha:

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 20 (szerda), 16:07 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
meichan írta:
Igen érdekesnek és izgalmasnak hangzik már most a fejezet címek alapján :)
Köszönet érte, így most még jobban várom a Torrydat :)
Sajnálom a kiscicád :( Nekem is van kettő és volt már kettő, tudom mit érzel. Remélem hamar túl tudsz jutni rajta.
Igen a Denem királyság a nagy kedvenc, de persze ott a többi is, azok is kedvencek és biztos vagyok benne, hogy még nagyobb kedvencek lesznek amint be lesznek fejezve. A mostani Torryd is egészen biztos a kedvencek között fog szerepelni. Végül is a Bloody kiss is a kedvencekhez került, pedig az saját töri :) Ez pedig sokat elmond :)


Ennek örülök, próbáltam olyan címeket adni a fejezeteknek, amelyek valamelyest összefoglalják mindazt, ami éppen abban a részben fog történni, vagy éppen arról szól. :)
Köszi, de legalább az a tény megnyugtat, hogy az esélyt azt megkapta. :) Ma már jobban érzem magam, úgyhogy ma írok is, hogy haladhassak, és írjam addig, míg az ötletek még a fejemben vannak. :)
Igen, és köszönöm szépen, hogy olvasol. :) Már megvannak a címek a 29. fejezetig, úgyhogy már csak a történetet kell megírnom hozzájuk. :)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 20 (szerda), 9:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Nezumi írta:
Persze, szívesen beillesztem az első 14 fejezet címét is. :)

Íme az első 14 fejezet címe:

1. fejezet – Gondolatok az éjszakában .......


Igen érdekesnek és izgalmasnak hangzik már most a fejezet címek alapján :)
Köszönet érte, így most még jobban várom a Torrydat :)
Sajnálom a kiscicád :( Nekem is van kettő és volt már kettő, tudom mit érzel. Remélem hamar túl tudsz jutni rajta.
Igen a Denem királyság a nagy kedvenc, de persze ott a többi is, azok is kedvencek és biztos vagyok benne, hogy még nagyobb kedvencek lesznek amint be lesznek fejezve. A mostani Torryd is egészen biztos a kedvencek között fog szerepelni. Végül is a Bloody kiss is a kedvencekhez került, pedig az saját töri :) Ez pedig sokat elmond :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 18 (hétfő), 20:47 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
meichan írta:
Drágám az első 14 fejezet címét is leírnád? Egyébként gratulálok, szépen haladsz vele :)
Hm ha 30 fejezetesre sikeredik az sem baj, sőt ha ennél több lesz az sem. Minél hosszabb annál jobb.
egészen biztos, hogy jól kidolgozott lesz, hiszen a Denem királyság is nagyon jól kidolgozott volt és még mindig nagyon nagy kedvencem :)


Persze, szívesen beillesztem az első 14 fejezet címét is. :) Köszönöm, igyekszem. :) Bár most egy kicsit megcsappant a kedvem, tegnap elvesztettem a kiscicám, de igyekszem összekaparni magam. :)
Igen, remélem is lett, hogy lett olyan jó, vagy legalább is lesz olyan jó ez is, mint a Denem királyság. Örülök neki, hogy még mindig nagy kedvenc az az írásom. :)

Íme az első 14 fejezet címe:

1. fejezet – Gondolatok az éjszakában

2. fejezet – A találkozás

3. fejezet – Emlékek és gondolatok

4. fejezet – Érzéki álom

5. fejezet – Beszélgetés, avagy hogyan jussunk be a Mardekárba

6. fejezet – A kúriai látogatás

7. fejezet – Ébredés

8. fejezet – A Titkok Kamrája

9. fejezet – Döntés és féltékenység

10. fejezet – Egy cseppnyi sötétség

11. fejezet – Kígyó a Kamrában

12. fejezet – Baziliszkusz Roxfort folyosóin

13. fejezet – Tom Denem

14. fejezet – Áprilisi tréfa?

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 18 (hétfő), 18:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Nezumi írta:
Újabb hírek :)

A Torryval most már a 23. fejezetnél járok, és nagyjából a megvan a következő fejezetekhez is az ötletem, majd csak ki kell dolgozni. :) Eddigi címek:

15. fejezet – Beszélgetések ......



Drágám az első 14 fejezet címét is leírnád? Egyébként gratulálok, szépen haladsz vele :)
Hm ha 30 fejezetesre sikeredik az sem baj, sőt ha ennél több lesz az sem. Minél hosszabb annál jobb.
egészen biztos, hogy jól kidolgozott lesz, hiszen a Denem királyság is nagyon jól kidolgozott volt és még mindig nagyon nagy kedvencem :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 17 (vasárnap), 23:21 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Újabb hírek :)

A Torryval most már a 23. fejezetnél járok, és nagyjából a megvan a következő fejezetekhez is az ötletem, majd csak ki kell dolgozni. :) Eddigi címek:

15. fejezet – Beszélgetések

16. fejezet - Viszontlátás

17. fejezet - A szünet előtti utolsó nap

18. fejezet - Az éjszakai látogató

19. fejezet - Adava Kedavra

20. fejezet - Hedvig

21. fejezet - Macska félelem

22. fejezet - A szünet vége

23. fejezet - Újra a Roxfortban

Ha nem sikerül úgy kihozni a dolgokat, ahogy elterveztem, akkor meglehet akár a 30 fejezet is. Majd eldől, hogy végül mennyi is lesz valójában. Semmiképpen sem szeretném összecsapni a végét. :) Már csak abban reménykedem, hogy mindent sikerült rendesen kidolgoznom benne. ;;)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 14 (csütörtök), 22:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Nos, a gép probléma megoldva, kaptam új cuccokat bele, bár még kell egy kis gyűjtés pénzügy terén, hogy teljesen szuperáljon, de a következő 10 évig tuti nem lesz gond vele. :) Mindent visszapakoltam az elmúlt két napban, így az írással is visszatértem a medrembe. ;;)

Egy kis novellát is összehoztam a tegnap előtti nap folyamán, úgy hajnal tájt. xD Majdnem teljes öt oldal lett. Egy kis infó róla:
Címe: Szerelem első látásra
Fandom: saját
Műfaj: slash, romantikus
Korhatár: 12

Barátnőm már olvasta, neki tetszett - bár ő nem egy slashes, úgyhogy ez már valami - remélem majd mindenki másnak is fog, amikor hozom. Egyelőre még várja a sorát. ;)

A Torry is íródik ám, csak néha elcsábulok, és ha napokig a fejemben van valami, azt muszáj vagyok kiírni magamból, hogy ne zavarjon. xD Na, szóval... Jelenleg a 21. fejezet íródik, annak is a negyedik oldala, úgyhogy hamarosan jön a következő fejezet, és haladok szépen tovább. Hamarosan eljön a történet vége is. ;;)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 09 (szombat), 23:11 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
meichan írta:
Olvastam és véleményeztem :) Imádtam végig :xx:

Nos akkor én nagyon szorítok, hogy sikerrel járj és elkészülj vele, mert akkor nem kell már sokat várni rá, hogy mi is olvashassuk :)


Én pedig már olvastam és írtam is vissza. :) Örülök, hogy tetszett, de tényleg. :) Kicsit félve indultam neki a felpakolásának, de a visszajelzések is pozitívak voltak, úgyhogy ennek igazán örülök. ;;)

Köszi szépen :) Igyekszem vele, ahogy tudok, és amint készen vagyok, majd adom is béta kézre. ;)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 09 (szombat), 22:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Nezumi írta:
A Bloody kiss 6. és egyben utolsó fejezete már olvasható is. Kellemes olvasgatást! :)
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121377

A Torrymmal is jól haladok, már a 20. fejezet felén túl vagyok. Mostanában a gépem nem szuperál valami jól, sokat pittyeg és tegnap kétszer is lefagyott, remélem nem akarja felmondani a szolgálatot. A tervezett szerint hétfőn kicsit újítom. Addig viszont előveszem a laptopom, hogy nyugisan haladhassak a történettel. Ha jól haladok a továbbiakban is, akkor talán két hét múlva készen is leszek a történettel. :)


Olvastam és véleményeztem :) Imádtam végig :xx:

Nos akkor én nagyon szorítok, hogy sikerrel járj és elkészülj vele, mert akkor nem kell már sokat várni rá, hogy mi is olvashassuk :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 09 (szombat), 20:04 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
A Bloody kiss 6. és egyben utolsó fejezete már olvasható is. Kellemes olvasgatást! :)
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121377

A Torrymmal is jól haladok, már a 20. fejezet felén túl vagyok. Mostanában a gépem nem szuperál valami jól, sokat pittyeg és tegnap kétszer is lefagyott, remélem nem akarja felmondani a szolgálatot. A tervezett szerint hétfőn kicsit újítom. Addig viszont előveszem a laptopom, hogy nyugisan haladhassak a történettel. Ha jól haladok a továbbiakban is, akkor talán két hét múlva készen is leszek a történettel. :)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 07 (csütörtök), 19:17 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
meichan írta:
Olvasva és véleményezve :) Kicsit sajnálom, hogy már csak egy fejezet van hátra belőle, de már nagyon várom :)

A Torrydat pedig szintén várom már és nagyon szorítok, hogy továbbra is ilyen szépen haladj vele, mert akkor hamarosan olvasható lesz az is ;;)


Olvasva és megválaszolva. :) Igen, végül csak elérkezik a történet vége, és remélem, hogy az is tetszeni fog. :) Szombaton hozom a hatodik fejezetet, már nem kell sokat várni rá. ;)

Köszi, vannak ötleteim, úgyhogy remélhetőleg nem fogok megrekedni. :) Igen, idővel azt is fogom hozni. A drága bétám jelenleg az Elzorán dolgozgat, amint megvan az is, majd megy a Torry is a keze alá. ;;)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 07 (csütörtök), 12:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Nezumi írta:
A Bloody kiss 5. fejezete - ami egyben az utolsó előtti is - immár olvasható itt:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121377

Kellemes olvasgatást! ;)

A Torrymmal pedig haladok szépen előre. :3 Ma sikeresen elkezdtem a 19. fejezetet, már vannak hozzá ötleteim, csak még kirakósoznom kell vele egy kicsit. Amint összeillettek a darabok, gőzerővel haladok tovább. ;)


Olvasva és véleményezve :) Kicsit sajnálom, hogy már csak egy fejezet van hátra belőle, de már nagyon várom :)

A Torrydat pedig szintén várom már és nagyon szorítok, hogy továbbra is ilyen szépen haladj vele, mert akkor hamarosan olvasható lesz az is ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 06 (szerda), 19:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
A Bloody kiss 5. fejezete - ami egyben az utolsó előtti is - immár olvasható itt:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121377

Kellemes olvasgatást! ;)

A Torrymmal pedig haladok szépen előre. :3 Ma sikeresen elkezdtem a 19. fejezetet, már vannak hozzá ötleteim, csak még kirakósoznom kell vele egy kicsit. Amint összeillettek a darabok, gőzerővel haladok tovább. ;)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 03 (vasárnap), 13:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
meichan írta:
De jó, szépen haladsz vele :) Tudod mi jutott eszembe? Ha ilyen tempóban haladsz, akkor teljesen befejezett lesz a Torryd mire bétakézre kerül és így egyáltalán nem lesz olyan, hogy beéred magad a fejezetekkel és esetleg tovább kell várni a következőre és ez nagyon jó, mert tényleg folyamatos lehet a feltöltés ;;)

Ne aggódj miatta, kedden is pont annyira fogjuk élvezni mintha ma hoztad volna :) A ballagási időszak már csak ilyen :-P


Igen, egész jól haladok. :) Szerencsére ötleteim vannak, így könnyű haladni is, a vége is már formálódik a fejemben. ;;) Igen, ezen elgondolkodtam én is. A bétámnál most úgy is van egy írásom, majd még rákérdezek nála, hogy ezt is elvállalná e. :) Igen, ha kész a történet, akkor már csak a feltöltéseket kell várni. ;)

Igen, igen. :) Csak nem bírtam magammal xD A Bloody kiss 4. fejezetét hajnalban admin kézre adtam, úgyhogy most már csak várni kell a visszajelzésre. :)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 02 (szombat), 23:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Nezumi írta:
Híreim :)

Torry: Jelenleg a 15. fejezet felénél járok, ha ma jól haladok vele, akkor be is tudom fejezni, és jöhet is a következő fejezet. A fejezet címe: Beszélgetések

Frissítés: A Bloody kiss-hez valószínűleg kedd tájékán lesz új fejezet. Ha nem bírok magammal, akkor talán hamarabb is esedékes lehet az új rész. ;;)


De jó, szépen haladsz vele :) Tudod mi jutott eszembe? Ha ilyen tempóban haladsz, akkor teljesen befejezett lesz a Torryd mire bétakézre kerül és így egyáltalán nem lesz olyan, hogy beéred magad a fejezetekkel és esetleg tovább kell várni a következőre és ez nagyon jó, mert tényleg folyamatos lehet a feltöltés ;;)

Ne aggódj miatta, kedden is pont annyira fogjuk élvezni mintha ma hoztad volna :) A ballagási időszak már csak ilyen :-P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 május 01 (péntek), 18:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Híreim :)

Torry: Jelenleg a 15. fejezet felénél járok, ha ma jól haladok vele, akkor be is tudom fejezni, és jöhet is a következő fejezet. A fejezet címe: Beszélgetések

Frissítés: A Bloody kiss-hez valószínűleg kedd tájékán lesz új fejezet. Ha nem bírok magammal, akkor talán hamarabb is esedékes lehet az új rész. ;;)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 29 (szerda), 19:05 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
meichan írta:
Olvasva és kritizálva :)

Hm nem gond, a ballagás mindig egy szép dolog csak éppen időigényes :) Majd jön a következő fejezet amikor lesz rá időd.

Ezek szerint a Torryd minden fejezete valamelyikük szemszögéből íródott vagy ezek csak amolyan pluszok benne? Egyébként nem gond, így legalább van némi elképzelésünk arról, hogy nagyjából hány fejezetes lesz. A plusz-mínusz egy-két fejezet belefér ;)

Nagyon helyes, azt kell befejezni amin most dolgozol, utána majd jöhet a többi :)


Olvasva és megválaszolva :)

Igen, igen, sok idő elment most a készülődéssel :) Persze, hozom, amint tudom. Lesz még itt pár érdekes történés, a sztorit illetően. ;)

Hmm, nagyrészt Harry szemszögéből van írva. Eddig két fejezetem olyan, ami Tom szemszögéből íródott. Kicsit betekintést nyújtok vele egy-két dologba. :) Igen. Az biztos, hogy 20 közeli meglesz, aztán eldől mennyi ötletem jön még közben. :D

:yes: Most a 14. fejezetet írom és az Áprilisi tréfa? címet kapta. ;;)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 29 (szerda), 18:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Nezumi írta:
A Bloody kiss 3. fejezete most már olvasható is. ;)

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121377

Kellemes olvasgatást! ;;)


Olvasva és kritizálva :)

Hm nem gond, a ballagás mindig egy szép dolog csak éppen időigényes :) Majd jön a következő fejezet amikor lesz rá időd.

Ezek szerint a Torryd minden fejezete valamelyikük szemszögéből íródott vagy ezek csak amolyan pluszok benne? Egyébként nem gond, így legalább van némi elképzelésünk arról, hogy nagyjából hány fejezetes lesz. A plusz-mínusz egy-két fejezet belefér ;)

Nagyon helyes, azt kell befejezni amin most dolgozol, utána majd jöhet a többi :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 29 (szerda), 15:01 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
A Bloody kiss 3. fejezete most már olvasható is. ;)

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121377

Kellemes olvasgatást! ;;)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 28 (kedd), 19:56 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
meichan írta:
Már nagyon várom, hogy felengedjék a 3-ik fejit és végre ráugorhassak :)

Ezek szerint a Torryd olyan 26 fejezetes lesz? Azért az is szép teljesítmény és ha így haladsz vele, akkor szépen folyamatosan tudod majd hozni a friss fejiket és nem kell majd várni várjuk :xx:
Hm és ha ezzel meg vagy akkor jöhet is szépen sorban a többi*egy cseppet sem türelmetlen* :-P


A 3. fejezetet már admin kézre adtam, most már csak idő kérdése. :)
Következő fejezetet lehet, hogy majd jövőhéten hozok, majd meglátom hogyan alakul most a hetem. Tesóm ballagása most sok időt fog elvenni. :)

Igen, nagyjából annyira fog kijönni. Persze előfordulhat, hogy lesz ilyen kis plusz-mínusz, majd kiderül. Tegnap megírtam egy Tom szemszöges fejit, most pedig visszatértem Harryhez. Lesznek még itt események. ;) Igen, azért még adok egy kis előnyt magamnak. :D

:haha: Igen, utána szépen sorjában haladok tovább. Majd meglátom, hogy mi lesz a következő, addig is igyekszem azzal, amin most dolgozom. ;)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 28 (kedd), 18:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Már nagyon várom, hogy felengedjék a 3-ik fejit és végre ráugorhassak :)

Ezek szerint a Torryd olyan 26 fejezetes lesz? Azért az is szép teljesítmény és ha így haladsz vele, akkor szépen folyamatosan tudod majd hozni a friss fejiket és nem kell majd várni várjuk :xx:
Hm és ha ezzel meg vagy akkor jöhet is szépen sorban a többi*egy cseppet sem türelmetlen* :-P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 27 (hétfő), 16:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
A Bloody kiss 2. fejezete már olvasható itt:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121377

Hamarosan hozom a 3. fejezetet, keddre vagy szerdára várható.

További hírek:

A Torrys történetemben elértem a 13. fejezethez, már megírtam az első oldalt.
Nagyjából el is értem a történet feléhez, úgyhogy egész jól haladok vele. :)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 24 (péntek), 19:32 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
meichan írta:
Nagyon szívesen. Én már az elejét is imádtam :xx: Úgy voltam vele, hogy ha a HP fandomban ilyen remek töriket írtál, akkor a saját is van olyan jó, főleg ha tartod magad a vámpír imádatodhoz :)
A Torrydat is nagyon várom és nem baj, hogy közben az új ötleteden is dolgozgatsz XD
Igen gondoltam, végül is azok már elég régen voltak frissítve és gondolom újra kéne olvasnod őket, hogy folytatni tudd ami nem könnyű :roll: De azért szorítok, hogy előbb-utóbb azok is folytatódjanak. ;;)


Ennek örülök. :3 Oh, köszönöm szépen. :oops: :china:
Nem szabad elcsábulnom, különben nagy lesz a katyvasz, és túl sok az ötlet, kettő együtt meg nem megy. XD Úgyhogy csak szépen sorjában. :D
Egy újabb saját írásom van a drága bétámnál, majd idővel azt is fogom hozni. Hmm, és azt hiszem mondhatom rá, hogy az az első hetero párosítású írásom, amit elkezdtem. :)
Igen, és nem csak az újraolvasás várna rám, hanem egy kis átdolgozás is, kiegészítgetés. Az sem lesz egy egyszerű munka. Bele fog telni elég sok időbe, mire rendet teremtek, de meglesz. ;)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 24 (péntek), 17:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Nezumi írta:
Vélemény megválaszolva. ^-^ Innen is köszönöm. :xx: Örülök, hogy sikerült ezt elérnem. :)
A Torrym lassan, de biztosan készülget tovább, viszont tegnap este odáig vetemedtem, hogy az új ötletemhez a prológust már megírtam. XD *nagyon nem bírt magával* De most már szigorúan csak a Torry lesz előttem. :-D
Igen, igen, ez egy igen remek kérdés. Ezt néha magamnak is felteszem, aztán jön az, hogy kettőt és könnyebbet. xD
Ennek én pedig nagyon örülök. :)


Nagyon szívesen. Én már az elejét is imádtam :xx: Úgy voltam vele, hogy ha a HP fandomban ilyen remek töriket írtál, akkor a saját is van olyan jó, főleg ha tartod magad a vámpír imádatodhoz :)
A Torrydat is nagyon várom és nem baj, hogy közben az új ötleteden is dolgozgatsz XD
Igen gondoltam, végül is azok már elég régen voltak frissítve és gondolom újra kéne olvasnod őket, hogy folytatni tudd ami nem könnyű :roll: De azért szorítok, hogy előbb-utóbb azok is folytatódjanak. ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 24 (péntek), 16:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
meichan írta:
Először is, drága vár rád egy vélemény az új sztoridnál :) Teljesen felcsigáztál és már nagyon várom a folytatást, pedig saját történetet nagyon ritkán olvasok ;;)
A Torrydat is várom már, az új ötlet pedig jó jel arra, hogy megint nem bírtál magaddal és nekünk folyamatosan lesz mit olvasnunk :taps:
Hm már csak az a kérdés, hogy így mikor fogsz eljutni odáig, hogy a félbehagyott töriket is folytasd? :roll:
Egy biztos, Én mindet nagyon várom :)


Vélemény megválaszolva. ^-^ Innen is köszönöm. :xx: Örülök, hogy sikerült ezt elérnem. :)
A Torrym lassan, de biztosan készülget tovább, viszont tegnap este odáig vetemedtem, hogy az új ötletemhez a prológust már megírtam. XD *nagyon nem bírt magával* De most már szigorúan csak a Torry lesz előttem. :-D
Igen, igen, ez egy igen remek kérdés. Ezt néha magamnak is felteszem, aztán jön az, hogy kettőt és könnyebbet. xD
Ennek én pedig nagyon örülök. :)

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 24 (péntek), 15:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Először is, drága vár rád egy vélemény az új sztoridnál :) Teljesen felcsigáztál és már nagyon várom a folytatást, pedig saját történetet nagyon ritkán olvasok ;;)
A Torrydat is várom már, az új ötlet pedig jó jel arra, hogy megint nem bírtál magaddal és nekünk folyamatosan lesz mit olvasnunk :taps:
Hm már csak az a kérdés, hogy így mikor fogsz eljutni odáig, hogy a félbehagyott töriket is folytasd? :roll:
Egy biztos, Én mindet nagyon várom :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 22 (szerda), 19:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
AnnaValentine írta:
Nezumi írta:
Új, saját fandomos írásom, Bloody kiss címmel immár olvasható ITT

Szerdánként és péntekenként tervezem hozni az új fejezeteket. Még van pár. :)

Kellemes olvasgatást!



*illegeti magát*

Én már olvastaaaaam. :D


Bizony ám. :D
És ennek örömére egy új sztori ötlet is született. Délután leírtam pár ötletemet, és egy borítóképet is összehoztam hozzá. XD Már csak el kell jutni a megvalósításához. :3
Ilyenre sikeredett a borító: http://www.kephost.com/images/2015/04/22/borito.jpg
Egyébként majd egy angyalos/démonos történet lesz. Nyami. ^-^

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 22 (szerda), 17:02 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 15:57
Hozzászólások: 43
Nezumi írta:
Új, saját fandomos írásom, Bloody kiss címmel immár olvasható ITT

Szerdánként és péntekenként tervezem hozni az új fejezeteket. Még van pár. :)

Kellemes olvasgatást!



*illegeti magát*

Én már olvastaaaaam. :D

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 22 (szerda), 12:50 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Új, saját fandomos írásom, Bloody kiss címmel immár olvasható ITT

Szerdánként és péntekenként tervezem hozni az új fejezeteket. Még van pár. :)

Kellemes olvasgatást!

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 21 (kedd), 22:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
A Torrym 11. fejezete elkezdve, és megkapta a Kígyó a Kamrában címet. :) Haladok, haladok. :yes:

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 20 (hétfő), 12:53 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Persze, ez most így jött ki. Valamelyik történetnél szinte rekordot döntök a fejezetek hosszával, ez most ilyen változatos lesz. :) Igen, a 7. fejezet meg is kívánta magának a 7 oldalt. :) Remélem a történet is lesz olyan jó, mint amilyen jó címet adtam neki. xD Piton viszonylag sokat szerepel, de ez majd idővel változni fog. Így volt most szükséges. :) Jelenleg a 9. fejezetet írom, úgyhogy már nem kell olyan sokat várni reményeim szerint. ^.^
Hát igen, úgy azért könnyebb. Rendben, amikor csak ráérsz. :) Örömmel fogom venni őket. ^-^

Puszi, Nezumi

Ui.: Hamarosan hozni fogok majd egy saját történetet, a drága bétám már dolgozik rajta. :)
Innen is köszönöm neki, hogy elvállalta és segít nekem. ^.^

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 20 (hétfő), 10:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Nezumi írta:
Igen, ha továbbra is ilyen jól haladok, akkor hamarosan jöhet a bétáztatás. :) Igen, és így most viszonylag könnyebb is írnom. :) Persze becsúszhat majd pár kicsivel hosszabb fejezet, de ha a történet megkívánja, akkor hosszabb lesz, nincs mese.
Igen, viszonylag hamar meglett a cím. :) Igyekszem vele. :)

Puszi, Nezumi


Nincs semmi baj azzal, ha egy történet rövidebb fejezetekből áll :) Ha pedig a történet megkívánja a hosszabb részeket annak mi csak örülni fogunk :) A címe nagyon figyelem felkeltő és én már nagyon kíváncsian várom, hogy milyen lesz a történet :) Bár még nem jutottam odáig, hogy a többit véleményezzem, de ezt a törit folyamatosan fogom. Könnyebb akkor véleményt írnom amikor olvasom, mint így amikor már olvastam és vissza kéne olvasni a régebbieket, de ez is meglesz, mert tervezem, hogy újra előveszem és olvasni fogom, de most határidős munkáim vannak és sajnos nincs időm, azt hiszem nyáron ha sikerül szabira mennem akkor ezt is pótolni fogom :)

Puszi,mei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 17 (péntek), 17:54 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Igen, ha továbbra is ilyen jól haladok, akkor hamarosan jöhet a bétáztatás. :) Igen, és így most viszonylag könnyebb is írnom. :) Persze becsúszhat majd pár kicsivel hosszabb fejezet, de ha a történet megkívánja, akkor hosszabb lesz, nincs mese.
Igen, viszonylag hamar meglett a cím. :) Igyekszem vele. :)

Puszi, Nezumi

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 17 (péntek), 14:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Nezumi írta:
Sziasztok!

Jelentem alásan, hogy lassan, de biztosan haladok a történetemmel. Már a 7. fejezetet kezdtem el a délután folyamán. Nem túl hosszúak, viszonylag 4 és 6 oldal között mozognak oldalszámilag. De leginkább a 4 oldalas hossz jellemző rájuk. :)

A történet ezt a címet viseli: Sötétség a fényben

Pusz, Nezumi


De jó, ha ilyen ütemben haladsz vele, akkor hamarosan keresheted hozzá a bétát és mi is hamarosan olvashatjuk :) Az nem baj, hogy nem hosszúak a fejezetek, nem kell mindig több száz oldalasnak lennie egy fejezetnek ;)
A címe elég érdekes, így már még jobban várom, hogy olvashassam :)

Pusz,mei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 15 (szerda), 18:33 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Sziasztok!

Jelentem alásan, hogy lassan, de biztosan haladok a történetemmel. Már a 7. fejezetet kezdtem el a délután folyamán. Nem túl hosszúak, viszonylag 4 és 6 oldal között mozognak oldalszámilag. De leginkább a 4 oldalas hossz jellemző rájuk. :)

A történet ezt a címet viseli: Sötétség a fényben

Pusz, Nezumi

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 13 (hétfő), 17:09 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Jaja, az viszonylag könnyebb lesz. :) Remélem nem is lesz, igyekszem tenni az ellen, hogy elérjen a válság, maximum, ha nagyon nem megy, akkor majd egy-két nap pihi és kész. :) Rendben, köszi szépen, akkor majd jövök ide nyafogni, ha elapadt az ihletforrás. :)
Igen, írtam, egy kicsit át is dolgoztam az első és második fejezetet. Egy két dolog nem tetszett benne, így variáltam picit. Remélem ezzel a tettemmel nem okoztam nagy kárt. XD
Igen, igen. :)
Igen, kicsit rávilágít erre-arra, vagy elmondja, hogy tetszik-e neki, amit eddig írtam. Persze nem tehetek mindenki kedvére, mindenkinek meglesz majd a maga véleménye. Lehet valakinek nagyon is fog tetszeni, de akadhat olyan is, akinek már annyira nem. Úgyhogy továbbra is igyekszem úgy írni a fejezeteket, ahogy elterveztem. :-D Igen, emiatt is jó, ha kapunk kritikákat. :) Még, ha a publikáltat már nem is tudom javítani esetleg, akkor a következő történetnél már tudom mire kell jobban odafigyelnem. Igen, ha már a vége megvan, akkor már nehezebb változtatgatni. XD

Puszi, Nezumi

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 13 (hétfő), 9:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Akkor azzal legalább nem lesz sok gond, csak ne legyen közben megint válság, de ha mégis lenne, akkor itt leszek és nyaggatlak, hogy ne hagyj fel vele megint :)
Nos remélem, hogy hétvégén volt időd írni hozzá megint egy keveset.
Örülök neki, hiszen így mi is mindig tudni fogjuk, hogy hogy állsz a történettel, történetekkel :)
Ezek szerint az olvasód javaslatokat is tesz egy-egy résszel kapcsolatban? Az jó, mert így biztos tud segíteni akkor is ha például elakadnál :) Így könnyebb lehet megírni a fejezeteket is ha már eleve kapsz némi segítséget. Sokan írják úgy a történetüket, hogy figyelik a kritikákat és azok alapján írják meg a folytatást úgy, hogy az eredi elképzelésüket ne veszítsék el, főleg ha már kigondolták a végét. XD

Pusz,mei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nezumi ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 április 11 (szombat), 18:11 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Igen, régebben elkezdtem az átdolgozását, csak aztán egy kis válság miatt felhagytam vele, most megint csak elő kell venni, átnézni és mehet a menet. :)
Bizony, ezért igyekszem minden nap írni pár oldalt, hogy ne kelljen sokat várni rá :)
Igen, ez valahogy mindig így szokott lenni. XD
Köszi, igen, közben figyeltetem a fejezeteket az olvasómmal, hogy aztán a véleménye után nyugodt szívvel folytassam a történetet :-D
Én is örülök, nem szívesen rekednék meg vele.

Puszi, Nezumi

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 117 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség