Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 14:32

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 302 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2020 szeptember 21 (hétfő), 18:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Nem ígérek többet semmit, mert novemberhez képest majdnem egy év múlva érkezett új fejezet... A lényeg viszont, hogy most meghoztam Az utolsó nekromanta 7. fejezetét, annak természetesen az 1. részét, mert megint túl sokat írtam, és nem fért volna fel egyben... (Vagy mégis? Már meg se próbáltam...)
Milyen mentségeim voltak? Jó vagyok a kifogásokban... Szóval, diplomamunkát írtam, aztán záróvizsgákra készülődtem, az egészségemet próbáltam helyretenni (igen, még mindig szenvedek a tavaly nyári életveszélyes mókától... de most már megvagyok, köszönöm mindenkinek, aki privátban érdeklődött a hogylétem felől, nagyon jól estek a soraitok!!! :) ), és azt hiszem, most hirtelen ennyi. Aztán majd hamarosan dolgozó ember leszek, és akkor meg amiatt nem lesz időm. :D
Annyit viszont biztosan állíthatok, hogy bármeddig is tartson, befejezem, amit egyszer elkezdtem. Igenis befejezem a 6. kötetet (jelenleg 14 fejezet kész belőle összesen, csak fel kéne tölteni őket...), és meg fogom írni a zárókötetet is. És egyszer kijavítom azokat a köteteket, amiket még annyira fiatalon írtam.
Dióhéjban ennyi.
Mostanság eléggé erősen érzem úgy, hogy vissza akarok térni a fandomhoz... Rengeteg ötletem van, nagyon sok álmom, kevesebb időm, mint szeretném, de kitartó vagyok, és hiszem, hogy el tudom érni, amit kitűztem magam elé. ;)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2019 november 08 (péntek), 21:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Nem felejtettem el, úgyhogy Az utolsó nekromanta 6. fejezetének 2. fele nemrégiben feltöltésre került a Merengőn! ^^
A folytatás még novemberben fog érkezni, tervek szerint olyan 2 hét múlva.

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2019 október 29 (kedd), 22:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Aki követi a shingekis blogomat, az tudja, hogy hosszú hónapok óta igen komolyan gyengélkedem... mostanra sikerült talpra állítani, és remélhetőleg most már csak előre lesz, nem vissza... de részben ez is az oka, hogy mindent ennyire elhanyagoltam. Szeretnék visszatérni a Merengőre, hogy letudjam az Utolsók sorozatot. Ahogy korábban is emlegettem, másfél kötet maradt hátra... És nem áll szándékomban befejezetlenül hagyni.

Az utolsó nekromanta 6. fejezetének 1. része felkerült a Merengőre, a második része pedig november elején fog érkezni. Remélhetőleg nem felejtem el. :D Ígérgetek én mindenfélét, tudom, talán valamikor hozni is fogok valamit (majd kiderül).

A shingekis blogomon aktívabb vagyok: továbbra is fordítom a Shingeki no Kyojin mangát – belekezdtem a manga elejének fordításába is, aztán jutok, ameddig jutok. Jelenleg a 4. áll fordítás alatt, továbbá hó elején érkezik a 123. fejezet (az sokkal gyorsabban, rendszerint 3 nap fordítási időt igényel). A spin-offot ismételten Sayuri és a csapata viszi, arra már nem maradt időm, és egy jó darabig nem is lesz.

Szokásos duma: mindent csak meglátunk, aztán... hamarosan érkezem. :D

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2019 január 28 (hétfő), 9:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Hihetetlen, de a napokban feltöltése került Az utolsó nekromanta 5. fejezete, mégpedig az egész, két részletben! :) Valahol a 13. fejezet közepe-vége fele tartok, olyan 20 fejezetes lesz ez a kötet, legalábbis ahogy haladok vele, nagyon közeledik az a végkifejlet :) Ami más sztorikat illet, mindent csak meglátunk, készülget ez-az, esetleg egy kis Fantastic Beasts, esetleg egy Divergent fic, csak hát az idő nagy úr, és a Shingeki no Kyojin túl nagy szerelem... :D

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2018 december 02 (vasárnap), 13:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Néhanapján erre járok és hagyok magam után némi életjelet. :D

Na szóval!

Jobb később, mint soha, úgyhogy megtörtem a fogadalmamat és megnéztem a Fantastic Beasts 1-2t... és te jó ég, újra elkapott a HP-hangulat! (Ez nem jelenti azt, hogy Cursed Childot is olvasni fogni, mert azt még mindig egy förmedvénynek tartom... és egy baromi rossz fanfictionnek... Na mindegy. :D )
A lényeg a lényeg, annyira elkapott a HP-hangulat, hogy rögtön nekiültem Az utolsó nekromantának, befejeztem a 8. fejezetet, megírtam a 9. fejezetet és elkezdtem a 10. fejezetet is. És úgy gondoltam, a Merengőn is hagyok némi nyomot, úgyhogy frissítettem, és feltöltöttem a 4. fejezetet. (Remélem, jól emlékszem.)
És ez még nem mindegy! Akik szemfülesek, azok tudják, hogy még 2016-ban (az sem ma volt) nekiültem a TELJES sorozat javításának, mert az első három kötet írása alatt baromi fiatal voltam, és a barátaim sem voltak idősebbek nálam, így a sorozat HEMZSEG a hibáktól. :oops: Az adminok nagyon elnézőek voltak... :oops: ;;) De most már igyekszem gatyába rázni egy kicsit: az 1. kötet, azaz Az utolsó tűzmágus teljes egészében javításra került, hasonlóan végezte a hozzá tartozó 4 fejezetes kisregény, A Mennyei Birodalom. Nekiálltam a sorozat 2. kötetének, Az utolsó földmágus javításának is – és persze közben szépen íródik a nekromanta, tehát valahogy haladok. A javítás nemcsak helyesírásilag jelenti az átnézést, hanem azt is, hogy itt-ott kihúztam bekezdéseket, másutt pedig hozzátoldottam, pl. jobban megismerhetjük majd a tervek szerint Albus háztársait. Szerettem róluk az elején megfeledkezni, szánom-bánom minden bűnömet.
Amiről pedig beszélni sem merek... Kacérkodom egy Fantastic Beastses fanfictionnel, csak még szoknom kell, hogy Newt nálunk Göthe :D A sok angol fic olvasása után baromi fura, ráadásul amikor megtudtam, hogy a Newtonból meg Goethius lett... :D Oké, ötletesek, kreatívak, emelem kalapom meg minden, de naaaaaa, annyira jó név ez a Newton, miért kellett magyarítani? :D Szóval lehet, lesz ebből a ficből valami... A tervek szerint extrém párosítással érkeznék (sorry, Göthe/Tina rajongók), aztán majd meglátjuk. Mindent csak meglátunk.
Mostanság anime/manga világban vagyok otthon - de ezt már jó sokszor hangoztattam... Jelenleg én viszem az Attack on Titan mangájának fordítását a 91. fejezettől, illetve belekezdtem a spin-offjába is, a Before the Fallba, azt a 18. fejezettől viszem. (A fordítgatások között pedig kismilliónyi ficet gyártok ebben a fandomban. :D )
Hamarosan még érkezem. ;)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2018 július 31 (kedd), 23:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Szánom-bánom, amiért ennyire elhanyagoltam a történetet. Idén lesz nyolc éve, hogy elkezdtem a sorozatot... És másfél kötet van még hátra, úgyhogy van még bőven munka, ezért is igyekszem ezentúl többet dolgozni rajta; két hosszú, eseményben és háborúban dús kötet van még hátra... nem szabad megfeledkeznem róla :D
Az utolsó nekromanta 3. fejezetének 2. része feltöltésre került, a 7. fejezet elkészült, a 8. fejezet pedig írás alatt áll. Lassan, de biztosan haladok. :D

Hogy mivel foglalkozom, ha nem a HP-s sztorimmal? Hatalmas Shingeki no Kyojin/Attack on Titan őrület tombol nálam. A blogomon magyar nyelvű ficeket lehet találni, elsősorban Levi x Eren párosításúak, de igyekszem azért más shipeknek is teret adni. Az írásra használt e-mail címem nyilvános, kérésekkel is lehet hozzám fordulni akár e-mailben, akár a blogon. :) Jelenleg nagy projektem az írás mellett a manga fordítása a 91. fejezettől kezdődően, illetve tervben van véve a Junior High manga fordítása és egy-két doujinshi fordítása is.

http://www.attackontitan-snk-fanfiction.blogspot.com/

A szösszenetek közül néhány megtalálható a Merengőn is, de mivel a blog nagyon kinőtte magát, valószínűnek tartom, hogy az újabbakat már csak a blogon lehet olvasni. A Merengőre a HPs írásaim kerülnek fel - vagyis egyelőre csak az Utolsók sorozat, ami fut, de a későbbiekben tervben van véve még New Gen-es regény, úgyhogy... nem kell attól félni, hogy magam mögött hagyom a Merengőt, csupán egy kicsit tervezgetek és készülődöm.

A másik blogom pedig:

http://www.dettanetta.blogspot.hu/

Még mindig csak készülőben van, bár igyekszem egyre többet írni más fandomokban. Jelenleg Yuri!!! on Ice-os (Seungchuchus) szösszenetek találhatóak, Free!, Akagame no Shirayukihime, Haikyuu!! valamint Spiritpact egypercesek/novellák. Eddig kivétel nélkül yaoi tartalmú írások kerültek fel, de majd érkeznek másmilyenek is. Sok a tervem, sok a megkezdett történetem, kevés az időm. Tipikus, nem? :D

Remélhetőleg Az utolsó nekromanta 4. fejezetét hamarabb hozom, mint a 3. fejezet 2. részét. :D És a hossza miatt valószínűleg az is több részletben fog érkezni, több alkalommal, hogy időt adjak magamnak az írásra.

Addig is... türelem. ^^

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2018 április 15 (vasárnap), 12:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utóbbi hónapokban nagyon elhanyagoltam a Merengőt (és a HP fandomot is), de jellemzően a közelgő vizsgaidőszak előtt fogott el ismét az ihlet... úgyhogy visszatértem. :D Vagy legalábbis igyekszem visszatérni. Az utolsó nekromanta 6. fejezete befejezett, a 7. fejezet írás alatt áll, nagyon jól haladok vele, viszont a Merengőn még csak a 3. fejezet került feltöltésre, annak is csupán az első része, mert baromi hosszú lett az egész, majdnem 12ezer szó... Hihetetlen, nem? Így lassabban fognak haladni a teljes fejezetek feltöltése, de sűrűbben, az is biztos.

HPs irományaimmal ellentétben rendszeresebben frissülő történeteim manga/anime fandomban kereshetőek.

Ezen a linken a Shingeki no Kyojin mangával/animével kapcsolatos írásaimat tudjátok fellelni:

http://www.attackontitan-snk-fanfiction.blogspot.com

Ezen a linken pedig gyakorlatilag minden mást, ami nem Shingeki, de manga/anime vagy sorozat:

http://www.dettanetta.blogspot.hu

Ez utóbbi oldal még készülőben van, figyelemmel arra, hogy az utóbbi másfél évben igazából csak Shingekiben gondolkodtam. Egyelőre Yuri!!! on Ice-os szösszenetek kerültek fel (amik a Merengőn is olvashatóak), továbbá az új kedvencem, a Spiritpact (vagy Ling Qi, ha így jobban ismerős) - életem első kínai képregénye/sorozata, de nyomban a szívembe zártam és mindenkinek csak ajánlani tudom. :)
Nemrégiben hoztam a Merengőre (és a blogra is) egy újabb Seungchuchu szösszenetet, még sokkal régebben íródott, de csak most jutottam el odáig, hogy feltöltsem. A tervek szerint hamarosan még érkezem, és talán végre sikerül egy kicsit elrugaszkodnom Seung-giltől és Phichittől (ha tényleg csupán egy pindurit). ^^

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 01 (kedd), 17:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó nekromanta prológusa már olvasható. :) Jelenleg a 4. fejezeten dolgozom, a frissítés egyelőre rendszertelen, meglátom, hogy haladok a többi fejezettel. Vagy egy hét múlva, vagy két hét múlva lesz olvasható. :)

Seungchuchu szösszenet tényleg érkezni fog, lassan befejezem. ;)

Addig is: Shingeki no Kyojin szösszenet került fel a Merengőre, és egy-két nap múlva érkezik a következő is (a Szabadság Szárnyai 4. felvonása). :) Blogot érdemes lesni, a hosszabb történetek (jelenleg az első Ereri regényem) oda kerülnek fel.

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2017 július 24 (hétfő), 14:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző epilógusa is már megtalálható a Merengőn, lezárult az ötödik kötet. Jelenleg a 6. kötet 3. fejezetén dolgozom, a prológus kb egy-másfél hét múlva várható. :)

Napokon belül érkezik a lentebb emlegetett Seungchuchu szösszenet is. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2017 július 01 (szombat), 21:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Rég nem jelentkeztem, de azért volt egy-egy frissítés, ahogyan ma is. :D

Az utolsó lélekőrző 31. fejezete a hossza miatt két részletben felkerült az oldalra. A 32. fejezetet ma fejeztem be, 2 hét múlva érkezik, mert jövő szombaton nyaralni megyek egy hétre. A 32. fejezet az utolsó fejezet, ezt egy epilógus követi majd, ami már írás alatt áll. Az epilógus lezárja az ötödik kötetet és felvezeti a hatodikat, Az utolsó nekromantát. Továbbra is tervezem végigvinni a sorozatot, pedig idén már 7évesek leszünk... Ha van egy kis szerencsém, a 10. évfordulóra befejezem. :D Egy hosszú kalandra indultam Albusszal 7 évvel ezelőtt, és nem áll szándékomban félbehagyni. A végére kell érnie. ;)

Jelenleg dolgozom egy Yuri!!! on Ice szösszeneten, ismét Seung-gil x Phichit, de utána végre jön egy Yuri x Otabek is. :D

Shingeki no Kyojin terén írás alatt áll egy szösszenet, egyszer csak befejezem (Levi x Eren), illetve van egy kész szösszenetem (Zeke gondolatairól, azt valamikor feltöltöm, valószínűleg akkor, amikor elutazom.) A Vihar c. regényem 26. fejezete felkerült a blogra, a 27. fejezet pedig írás alatt áll, július 7-én érkezik. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2017 március 25 (szombat), 20:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Yuri!!! on Ice Seung-gil x Phichit szösszenet érkezett a Merengőre a mai napon, Az utolsó lélekőrző 30. fejezete pedig várhatóan két részletben, jövő szombaton kerül feltöltésre. Szépen haladok a 31. fejezettel, hamarosan azt is befejezem. :)

SnK-s blogomra hamarosan érkezik a következő fejezet, valószínűleg hétfőn hozom. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2017 március 18 (szombat), 22:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Kicsit szorgoskodtam, mióta nem jelentkeztem, tehát a jelenlegi állás szerint:

Az utolsó lélekőrző 29. fejezetének 2. része feltöltésre került, egészen pontosan tegnap. A 30. fejezetet ma reggel fejeztem be, de úgy tűnik, nem ezzel zárom a kötetet, hanem 32 fejezettel. A 30. fejezet egy vagy két heten belül érkezik, jelenleg nagyszerűen haladok a 31. fejezettel. :) A 32. fejezet a lezárja az ötödik kötet és felvezeti majd a hatodikat. ^^

Shingeki no Kyojin Levi x Eren, modern!AU szösszenetet is hoztam tegnap, a blogomon levő hosszabb történetet pedig valószínűleg holnap fogom frissíteni. :)

És az emlegetett Yuri!!! on Ice szösszenet is megérkezett, Seung-gil x Phichit, mert imádom őket és a shipnevüket, és az is biztos, hogy holnap este feltöltöm a következőt velük kapcsolatban. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2017 február 24 (péntek), 15:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 29. fejezetének 1. része feltöltésre került, a 2. részét egy hét múlva, szombat környékén hozom. :taps:

Shingeki no Kyojin témában a regényem szépen alakul, lehet sasolni a blogomat, illetve hamarosan várható egy-két szösszenet a Merengőn is. :)

Yuri!!! on Ice szösszenet is várható (az emlegetett seungchuchu *-* ééés behalok, annyira édes ez a shipnév *-*), szerintem ma este fogom feltölteni. ;) :) ;;)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2017 február 09 (csütörtök), 21:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

El sem hiszem, Shingeki no Kyojin Ereri szösszenetet töltöttem fel az imént! Nem a régóta beígért, de egyike azoknak, amik tervbe voltak véve! :D

Az utolsó lélekőrző 29. fejezete szerintem egy hét (max másfél hét) múlva várható, és biztosan két részben kerül majd feltöltésre, mert nagyon hosszú lett. :) 30. fejezet írás alatt áll, nagyon hosszú lesz, de azzal lezárjuk az ötödik kötetet. :)

Éééés mert nem bírok magammal (még mindig nem *-*, pedig tényleg nem kéne egyszerre annyi projektbe fognom...), úgy döntöttem, írok némi Yuri!!! on Ice szösszenetet is. :taps: Egyelőre egy szösszenet már írás alatt is áll! Nem tehetek róla, egyszerűen imádom Phichitet... és Seung-gilt. :D ;)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2017 január 26 (csütörtök), 22:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Végre sikerült feltöltenem Az utolsó lélekőrző 28. fejezetét (két részben), el sem hiszem! :D Jelenleg az utolsó fejezetet írom, hamarosan befejezem az ötödik kötetet. ;) A folytatás körülbelül 2-3 hét múlva várható, attól függően, hogy haladok a 30-kal. :)
Shingeki no Kyojin témában is alkotok ugyebár, 16. fejezet olvasható a blogon, 17. írás alatt, vasárnap-hétfő környékén érkezik. :) Haladtam tegnap az egyik szösszenettel is, remélhetőleg, sikerül végre befejeznem.
Illetve, akik animében jártasak, sajnos elkövettem azt a hibát (jaj, dehogyis hiba az :D ), hogy végignéztem a Yuri!!! on Ice-t. *-* Igen, szerelmes vagyok per pillanat, szóval elképzelhető, hogyha bírom szuflával, akkor alkotok valamicskét abban a fandomban is. ;) Lehet szorítani. :D

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 december 25 (vasárnap), 19:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

HÍREK:

Az utolsó lélekőrző 27. fejezete feltöltésre került, a következő 2017-ben érkezik. ;) Jelenleg a 29. fejezetet írom, és mint említettem, biztosan 30fejezetes lesz a történet. :)

Ami a sorozat javítását illeti, annak idején nekikezdtem, a mai nap pedig sikeresen befejeztem Az utolsó tűzmágus átnézését. Az adatlapomon megtalálható a blogom linkje, oda feltöltöttem a kijavított fejezeteket. :) Oda kerül fel majd a többi is. :)

Shingeki no Kyojin téma... Várhatóan december 27-én hozom a 15. fejezetet - a blogon olvasható! :) Talán pedig érkezik egy kis szösszenet is, még nem vagyok benne biztos! :) Igyekszem, addig is kellemes ünnepeket kívánok minden erre tévedőnek! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 december 02 (péntek), 20:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Huhh, rég jártam errefelé... Zh-k, jogsi, közelgő vizsgaidőszak... Párhuzamosan több sztori írása, ilyesmikkel szeretnék magyarázkodni... :D
Jó hír: holnap este feltöltöm Az utolsó lélekőrző 26. fejezetét, a 27. még írás alatt áll, és ez a kötet már biztosan 30 fejezetes lesz. Az is biztos, hogy igen is megírom a 6. és a 7. kötetet (bár az nem biztos, hogy a Merengőre felkerül, lehet, csak a blogra).
Shingeki no Kyojin szösszenet érkezik majd valamikor, továbbá haladok az Ereri regény 14. fejezetével is, december 8-a körül lesz esedékes, de ahogy azt már korábban említettem, csak a blogon olvasható. :)

Hamarosan érkezem, addig is türelem ^^

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 november 07 (hétfő), 17:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 25. fejezete feltöltésre került, továbbá érkezett az emlegetett kiegészítő novella is (Molly/Jason). A következő lehetséges, hogy Fred Weasleyről és Anne-ről fog szólni; még nem tudom, hogy azt hozom-e előbb, vagy egy másikat. A 26. fejezet kb két hét múlva esedékes, a 27. fejezet pedig írás alatt áll, haladok vele. :)

SnK témát illeti, a betegségem miatt lassabban haladok az írással, ezért a mai nap biztos nem hozom a frisst, de péntek környékén szerintem már igen. :) Igyekszem a továbbiakban! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 október 23 (vasárnap), 16:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

A napokban felkerült egy nagyon-nagyon rövid SnK szösszenet (sosem valósult meg teória az alapja), ma pedig Az utolsó lélekőrző 24. fejezete került feltöltésre. :) 25. fejezet kb két hét múlva várható, SnK blogon pedig az Ereri ficem is haladgat, bár az egyetemi zh-k miatt ott is volt egy hosszabb kimaradás. Valamikor továbbá érkezik a beígért Utolsók - novella (Percy lánya, Molly Weasley lesz a főszerepben ;) ), pontos dátumot viszont nem mondok (sosem tudom betartani őket :( ).


Bao2 írta:
Szia Dett(i?)!

Bevallom, hogy nem olvaslak, csak gondoltam, megjegyzem már, milyen vicces, hogy hasonló az igazi nevünk és hasonló a történet címünk is, ráadásul kb. hasonló időközönként rakunk fel fejezetet. ( jó, Te többször, de akkor is vicces. ) :D

Egy másik utolsós Detti :D

Sok boldog ihletet.
BaO2


Szia Detti! :D (Olyan fura, mintha magamnak köszönnék... :D )
Éééés tényleg *-* Micsoda véletlenek vannak! :) Hogy kerüljük az offot, csak annyit mondok, az utolsós Dettik tartsanak össze! ;) És további sok ihletet kívánok neked! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 25 (vasárnap), 22:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 15 (hétfő), 12:25
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: Az isten háta mögött
Szia Dett(i?)!

Bevallom, hogy nem olvaslak, csak gondoltam, megjegyzem már, milyen vicces, hogy hasonló az igazi nevünk és hasonló a történet címünk is, ráadásul kb. hasonló időközönként rakunk fel fejezetet. ( jó, Te többször, de akkor is vicces. ) :D

Egy másik utolsós Detti :D

Sok boldog ihletet.
BaO2

_________________
„Don't look back! You're not going that way! ”
~Amy Rees Anderson
_________________________________________________________


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 25 (vasárnap), 18:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Huhh, jó ideje nem adtam helyzetjelentést, ideje már. :)

HP:
Az utolsó lélekőrző 23. fejezete két részletben felkerült, rossz hír, hogy elfogytak a fejezetek. A 24. fejezet lassan elkészül, DE nem ígérem, hogy két hét múlva hozom, most is egy hónap maradt ki. Megkezdődött az egyetem, nagyon későig vagyok bent, ráadásul a hétvégéim is foglaltak, mert elkezdtem a KRESZt, és így most kicsit hol ide, hol oda kapok, miközben tengernyi tanulnivalóm van... DE azért igyekszem. :) Október közepe után többet tudok majd mondani a rendszeresebb frissekről, most egyelőre becélzom a 23-át az új fejezetre, 20-a után már nem valószínű, hogy zh-zom, mert közeleg az őszi szünet. :)
A kiegészítő novellát sajnos nem sikerült befejeznem, de valamikor arra is sort kerítek, mert úgy jobban meg lehet érteni a dolgokat.

SNK: A másik nagy projektem a Vihar című Ereri ficem, ami a blogomon olvasható. :) A tervek szerint az új fejezet holnap délután érkezik, villámgyorsan készülget, de a ma estét nem ígérem a feltöltésre, mert még át is kell olvasnom.
A szösszenetek terén is egy Ereri készülget... Öhm... hamarosan érkezik, pontos napot nem tudok mondani. Jövőhéten biztosan nem, talán azután, október 8-9 körül. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 30 (kedd), 14:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Shingeki no Kyojin LeviHan szösszenet érkezett tegnap, az Ereri szöszön is dolgozom ezerrel (modern!AU lenne, ahol Levi-nak teázója van, Eren meg véletlenül betéved oda), valamikor az is feltöltésre kerül. :) Az Ereri regény kapcsán a 7. fejezet biztosan szeptember első hétvégéjén várható a blogon, még nem nagyon haladtam vele. :/

HP-téma ismét elkapott, Az utolsó lélekőrző 24. fejezete még mindig (!) siralmas állapotokban, de azért magabiztosan készülget, illetve nagyon közel vagyok, hogy befejezzem az egyik kiegészítő novellát (Mollyról, Percy Weasley lányáról szólna), szeretném a napokban feltölteni a Merengőre. :) Továbbá a blogon csinosítgattam már a szereplők adatlapjait meg az érdekességeket, érdemes megnézni. Lassan, de biztosan haladok. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 27 (szombat), 20:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 22. fejezete feltöltésre került, a 23. fejezet szeptember 17-én fog érkezni. :) A 24. fejezetet még mindig nem sikerült befejeznem (ez rossz hír...), de már tényleg nem sok kell hozzá, olyan 80%-ban elkészült. Meglátom, hogy haladok majd most, hogy megkezdődik a suli 12-én... Remélem, nem leszek annyira leterhelve, hogy a két-három hetente ne tudjak hozni egy új részt. :) Hamarosan vége a lélekőrzőnek, de még kitartok, és a tervek szerint a végsőkig megírom. :) Ha ehhez még kell egy-két év, hát akkor kell. Ha már egyszer elkezdtem, nem hagyom annyiban Albusékat. :)
A blogon várható egy-két változás, bővítem a szereplők adatlapjait, továbbá egy-két érdekesség is felkerül. Lessétek meg! :)

Shingeki no Kyojin témájú műveimmel kapcsolatban: a blogomon olvasható már az első komolyabb Ereri ficem 6. fejezete is, jövőhéten várható a 7., továbbá készülgetnek egypercesek/novellák, hamarosan hozok egyet. Van egy Levi/Hanji novellám meg egy nem romantikára épülő egypercesem, jelenleg pedig egy Ereri novella készülget még. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 06 (szombat), 22:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 21. fejezete feltöltve, két részletben olvasható. :) Nagyon nem haladtam a 24. fejezettel, illetve mivel a 21-es azért szép hosszúságú volt, úgy döntöttem, a 22. fejezet várhatóan augusztus 27-én fog érkezni. :) Szurkoljatok, hogy addig sikerüljön leküzdenem a pillanatnyi alkotói válságot. :D

Shingeki no Kyojin szösszenetek terén jól állok, töltögettem fel néhányat (Levi x Eren, Levi x Petra, a jövőhéten pedig talán Connie x Sasha érkezik), az Ereri regény terén pedig a 4. fejezet a blogon. ;) A frissítésre hetente lehet számítani, vasárnap-hétfő környékén. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 július 23 (szombat), 22:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 20. fejezetét feltöltöttem, a hossza miatt két részletben! :)
A 21. fejezet várhatóan két hét múlva érkezik, a 24. fejezet jelenleg kb 3000 szó körül jár. :)

Shingeki no Kyojin témában írott hosszabb történeteimet továbbra is a blogomon lehet fellelni, az első ilyen regényem Levi x Eren párosítású, Vihar a címe. Eddig az első fejezet kész, napokon belül felkerül azonban a második is. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 július 09 (szombat), 23:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Shingeki no Kyojin szösszenetet töltöttem fel, ismét Levi x Eren. :)
Belekezdtem egy hosszabb történetbe is velük kapcsolatban, azt majd az adatlapomnál/szösszenetcsokromnál linkelt oldalon lehet elolvasni. :)

Illetve:

Az utolsó lélekőrző 19. fejezete a hossza miatt két részletben szintén felkerült. :)
A 20. fejezet július 23-án, várhatóan estefelé kerül majd feltöltésre. Jelenleg a 24. fejezetet írom, kicsit lassabban haladok vele, mint ahogyan azt terveztem, de a kéthetente egy frissítés marad. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 július 05 (kedd), 16:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Helyzetjelentés:

Shingeki No Kyojin szösszenet került fel a Merengőre, Levi x Eren, eléggé fluffos, egy gyönyörű szép fanart ihletett meg. :) A fejezet végén mellékeltem egy megjegyzést is az esetleges hosszabb művekkel kapcsolatban. :)

Az utolsó lélekőrző 23. fejezetét befejeztem, nekiálltam a 24-nek. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 július 02 (szombat), 16:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Shingeki No Kyojin napot tartottam - igen, ahelyett, hogy az Utolsókat írtam volna :D -, és ennek eredménye egy Armin/Annie novellaféleség. :) Van még a tarsolyomban ötlet, de nem garantálom, hogy a következőt is ilyen gyorsan hozom. Az első projekt mindig Albusék története lesz ;)

Helyzetjelentés: haladgatok a 23. fejezettel, egy-két nap és szerintem befejezem. :) Július 11-én elutazom, várhatóan csak 22-én leszek "teljesen" gépközelben. Addig is írni fogok, de nyilvánvalóan nem ilyen gyorsasággal. :) A pontos frissítésekről a következő fejezet feltöltésekor beszélek, addig még tervezem, mi hogyan legyen. :D

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 június 30 (csütörtök), 22:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Felkerült egy egyperces gyűjteményem első szeletkéje, Shingeki no kyojin/Attack on Titan fandomban (Levi x Petra). :) A tervek szerint ezt még több ilyen fogja követni; többnyire romantikusak, illetve az biztos, hogy nemcsak Rivetra, hanem mindenféle más páros is lesz. :)

Az utolsó lélekőrző 19. fejezete július 9-én kerül feltöltésre. Jelenleg a 23. fejezet végénél tartok, kb 80%-ban kész vagyok vele, továbbá a tervek szerint maga a történet 30 fejezetes lesz, aztán még meglátom, hogyan alakul. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 június 25 (szombat), 22:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 18. fejezete a hossza miatt két részletben feltöltésre került. :) A vizsgaidőszakot pont egy hete sikeresen letudtam, ismét minden figyelmemet az írásnak szentelhetem. :) Néhány órával ezelőtt befejeztem a 22. fejezetet, és szinte rögtön bele is kezdtem a 23. fejezetbe. :)

A 19. fejezet a tervek szerint két hét múlva érkezik. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 június 11 (szombat), 23:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 17. fejezete feltöltésre került. :) Jelenleg a 21. fejezetet írom – igen, időközben sikerült befejeznem a 20-at –, és egy kisebbfajta csúsztatás miatt még van egy vizsgám, de ez az utolsó, jövő szombaton, tehát időm, mint a tenger, kényelmesen tudok tanulni illetve fejezeteket gyártani. :D

A 18. fejezet, ahogy lentebb említettem, június 25-én fog érkezni. :)

Addig is kitartást! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 június 04 (szombat), 22:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Gyors helyzetjelentés, mielőtt azt hinnétek, elveszlődtem :D

Egyelőre én állok nyerésre a vizsgák terén (csak három van még hátra *-*), ráadásul még szorgoskodni is tudtam egy kicsit :D Jelenleg a 20. fejezetet gépelem veszettül, továbbá a kiegészítő novella is nagyon jól haladgat. Valószínűleg ez utóbbi mégsem fog érkezni június 11-e előtt (bocsánat :( ), de június 11-én mindenféleképpen feltöltöm a 17. fejezetet. :)

A 18. fejezet június 25-én érkezik, és utána még meglátom, hogy tartom-e a két hetet, vagy visszaállok az egy hétre. :) Mégiscsak nyár jön, több szabadidő, nyugalom, béke stb :D Ezen még gondolkodom egy kicsit, meg attól is függ, hogy haladgatok a történettel, hány fejezet lesz kész előre. :)

Blogot lessétek, olykor-olykor azt is csinosítgatom. ;)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 május 21 (szombat), 21:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 16. fejezete feltöltésre került, pont úgy, ahogy ígértem. :)

Jó hírek: eddig sikeresen vettem az akadályokat a vizsgák terén, sőt még arra is volt időm, hogy írjak :) A 18. fejezet készülget, ami azt jelenti, hogy június 11-e után erős a gyanúm, hogy visszaállok a rendszeres frissítésre :) Talán heti szinten fogok, még nem tudom, hogy alakul a nyár. :)

Csak pozitívan, ez a mottóm! :)

Érdemes nézni a blogot is, csinosítgattam rendesen, kerülnek fel a családfák meg minden egyéb finomság. :)

A kiegészítő novella pedig valamikor még június 11-e előtt érkezni fog. :)

Mindenkinek kitartást kívánok! ^^ Sose hagyjon el benneteket a remény, bármilyen cudar is az élet! :D

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 május 12 (csütörtök), 14:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Na, megtörtént a "csodálatos vizsgajelentkezés" - sőt már az első vizsga elhalasztása is :D -, szóval már tudok konkrétabbat mondani. :) Sűrű és nehéz vizsgaidőszakom lesz, nem hiszem, hogy sok időt tudnék az írásra szakítani, éppen ezért a frissítések sem úgy fognak érkezni, ahogyan szerettem volna.

Mivel április 30-án töltöttem fel a 15. fejezetet, ráadásul viszonylag hosszú is lett, ezért úgy határoztam, május 21-én érkezik a 16. fejezet, június 11-én pedig a 17. fejezet. Jelenleg 80%-ban kész egy kiegészítő novella is, azt feltehetőleg a két fejezet között fogom feltölteni valamikor. :) (És reméljük, hogy 11-én már azt írhatom megjegyzésnek, hogy végeztem a vizsgákkal :D Reméljük a legjobbakat, nem igaz? ;) )

Kitartást, igyekszem én. :D

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 április 30 (szombat), 21:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 15. fejezete a hossza miatt két részletben felkerült. :) Mint említettem, a 16. fejezet is teljes mértékben elkészült, ma pedig úgy-ahogy befejeztem a 17. fejezetet is. :) Egyelőre maradjunk annyiban, hogy két hét múlva szombaton friss, ha esetleg mégis csúsznék és három hét lenne belőle, akkor jelzem. :) Most már tényleg vészesen közeleg a vizsgaidőszak... Szerdán vizsgajelentkezés, aztán meglátjuk, mit mikorra sikerül felvennem, és azután már én is konkrétabbakat tudok mondani, illetve akkor már tervezgethetem, mikor hogy lesz időm az írásra. :)

Addig is kitartást! ^^

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 április 23 (szombat), 23:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Vészesen közeleg a vizsgaidőszakom, ezért úgy döntöttem, a mai frisset elhalasztom jövőhétre. Jelenleg a 15. valamint a 16. fejezet is teljes egészében kész, a 17. pedig írás alatt áll. :) Igyekszem felhalmozni az új részeket, mert mint már annyiszor említettem, május-júniusban nem várható gyakori frissítés... Iszonyatosan sok vizsgám lesz... :(

Ha bármilyen változás lesz, azt mindenképpen jelzem! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 április 09 (szombat), 21:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 14. fejezete feltöltésre került. :) Döbbenetesen jól állok a történettel, a 15. fejezetet már befejeztem (extra hosszú lett!!!!), jelenleg pedig a 16. fejezet elején tartok. :) Ez azt jelenti, hogy két hét múlva GARANTÁLT a friss, a többit meg majd meglátjuk. Igyekszem írni, de ez az április kemény zh-hónap, utána meg a szörnyen gyűlölt vizsgaidőszak következik... :(

Igyekszem, igyekszem... :)

Albusék hamarosan érkeznek ^^

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 március 26 (szombat), 23:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 13. fejezete feltöltésre került. Mivel nagyon hosszúra sikerült (több mint 11000 szó), ezért két részletben. :) A figyelmeztetéseket kéretik komolyan venni! Kárpótlásul a 13. fejezet 2. részénél végre lehullt a lepel a készülendő blogról, tehát érkezik a sokat emlegetett Potter családfa. :)
A 14. fejezet jelenleg is írás alatt áll, nagyon jól állok vele. :) Két hét múlva, szombaton ismét jelentkezem! :) Addig is boldog nyuszit mindenkinek! ^^ :D :D

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 március 11 (péntek), 20:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 12. fejezete feltöltésre került. A következő rész két hét múlva várható, jelzem, ha esetleg nem sikerül addigra befejeznem. A csúszás mögött egyrészt az a tömérdek tanulnivaló állhat majd, amit feladtak a szünetre, a másrészt pedig a készülendő blog, amit már lassan tényleg annyit emlegetek, hogy csak na! Jó hír, hogy néhány héten belül TÉNYLEG megláthatjátok ti is, már nagyon jól állok vele. :) Jönnek a családfák, addig meg sikítsatok, ha elvesztetek valahol... Néha még én is megteszem :D

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 március 05 (szombat), 19:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Ma sajnos mégsem tudok frissíteni, egy hetet csúszni fog az újabb rész. Úgy alakult, hogy hétfőn és kedden is zh-zom, így nem tudtam befejezni az írást, muszáj tanulnom :( Igazából ha letudom a zh-kat, lehet, hogy sikerül hamarabb hoznom, szóval lehetséges, hogy nem kell várni szombatig. :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 február 21 (vasárnap), 11:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Huhh, el sem hiszem: Az utolsó lélekőrző 11. fejezete feltöltésre került, ráadásul a menetrendhez is tudtam tartani magamat :D
Körülbelül másfél hete totál elromlott a gépem, azt hittem, vége az életemnek, mert hát más eszköz, ahová a szép kis pendrive-omat tudnám csatlakoztatni, persze, hogy nem volt... (Hála az égnek amúgy, hogy ez nem a tárgyfelvétel napján történt... Brr...)
Ó, és ez nem volt elég: csütörtök óta kb a halálomon vagyok, annyira megbetegedtem... :( És a római jog.
Szóval minden összejött, de a lényeg, hogy nem tudtak legyőzni: frissítettem!!! :D :D :D
A következő részt két hét múlvára ígérem, majd meglátjuk, sikerül-e befejeznem addigra :D (Eddig kb 1200 szó van meg belőle :D )
A maihoz jó olvasást kívánok! :) Várom a véleményeiteket! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 február 06 (szombat), 22:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

El sem hiszem, hogy betartottam a két hetet :D
Az utolsó lélekőrző 10. fejezete feltöltésre került. :) [Aztán csak szép véleményeket, szülinapos vagyok. :D]

A 11. fejezet nagyszerűen halad, kb 70%-on áll, ami azt jelenti, hogy két hét múlva garantált a friss. :) Hétfőn kezdem a második félévemet az egyetemen, és az a drágalátos római jog ismét boldogítani fog - elvileg könnyebb lesz az élet, mint az első félévben, persze hiszi a pixi, mert Piton tartja az órákat... :D és annyi a tanulnivaló, hogy semmire sincs időm... DE próbálkozom. :D

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 január 25 (hétfő), 0:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Anabel írta:
Szia Detti! :)

Arról szeretnék érdeklődni, hogy esetleg talán véletlenül fellelhető-e Az utolsók sorozatod kötetei teljes dokumentum formájában, vagy át tudnád nekem küldeni? Nagyon hálás lennék érte, már régóta szemezgetek vele, és ígérem, hagynék véleményt is. ^^ Csupán nagyon fárasztja a szemem a gépen olvasás, és gondoltam, hogy esetleg talán véletlenül akkor nem kéne fejezetenként átküldenem az e-olvasómra, hanem meglehetne akár egyben is. *reménykedve pislog, s reméli, hogy nem ítélik el eme eget rengető lustaság hallatán*

Legyen szép napod! :)

Anabel


Szia Anabel! :-h :)

Átérzem a problémád, én már teljesen kikészítettem a szememet vele :D Neten nincs fent - bár egy nap, alapos bétáztatás után talán oda is eljutok :D -, de a pendrive-omon igen! :) Ha adsz egy e-mail címet, szívesen elküldöm, a véleményedet pedig kíváncsian várom :D :)

(Leheletnyi OFF: Láttam, hogy frissítettél, érkezem majd *-* )

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 január 24 (vasárnap), 13:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 október 11 (szombat), 9:10
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: azon az úton, amit szeretnék bejárni
Szia Detti! :)

Arról szeretnék érdeklődni, hogy esetleg talán véletlenül fellelhető-e Az utolsók sorozatod kötetei teljes dokumentum formájában, vagy át tudnád nekem küldeni? Nagyon hálás lennék érte, már régóta szemezgetek vele, és ígérem, hagynék véleményt is. ^^ Csupán nagyon fárasztja a szemem a gépen olvasás, és gondoltam, hogy esetleg talán véletlenül akkor nem kéne fejezetenként átküldenem az e-olvasómra, hanem meglehetne akár egyben is. *reménykedve pislog, s reméli, hogy nem ítélik el eme eget rengető lustaság hallatán*

Legyen szép napod! :)

Anabel

_________________
"Akár egy házról van szó, akár a csillagokról, akár a sivatagról: ami széppé teszi őket, az láthatatlan."
~ Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 január 22 (péntek), 23:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 9. fejezete feltöltésre került. :) Csodálatos híreim közé tartozik az is, hogy sikeresen letudtam a vizsgákat, belevetettem magam a 10. fejezetbe (kb. a felénél járok), és szeretnék kéthetente hozni új részt. :) Ha az égiek is úgy akarják, nem lesznek nagy szünetek és gyors leszek. :)
Addig is... türelem, Albusék hamarosan érkeznek ismét :D

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2016 január 08 (péntek), 18:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

A 9. fejezet jelenleg is írás alatt áll, 60%-a megvan. :) Sajnos most a vizsgáim az elsők, január végéig be vagyok táblázva. :( Amint befejeztem a vizsgákat, szeretném hozni az új fejezetet, és onnantól kezdve tényleg próbálnám betartani a 2 hetet, de most, per pillanat az a helyzet, hogy azt sem tudom, hova kapjak. :D (Nem kellett volna karácsonykor pihenni, nem igaz? :D )
Kitartást, Alék hamarosan érkeznek :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2015 december 25 (péntek), 14:02 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 8. fejezete végre feltöltésre került. :) Haladtam a 9. fejezettel is, szeretném mihamarabb befejezni, hogy január elején hozhassam, mivel beköszöntött a vizsgaidőszak, és még négy vizsga vár rám az Újévben. :D
Addig is... jó olvasást kívánok, és türelem, türelem, Albusék kalandja hamarosan - remélhetőleg kb 2 hét múlva - folytatódik! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2015 november 15 (vasárnap), 15:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 7. fejezete végre felkerült. Jó hosszú rész lett, megszenvedtem vele. :) Igyekszem hamarabb hozni a következőt, de nem ígérek semmit, közeleg a vizsgaidőszak... :(
Haladtam a kiegészítő novellákkal és a családfával is, hamarosan tényleg érkeznek! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2015 október 26 (hétfő), 21:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 6. fejezetét végre feltöltöttem! :) A 7. nagyon jól áll, több mint a felével megvagyok már. :) Kéthetente tervezem a frissítést, ugyanis decembertől vizsgaidőszak, annyi tételem van, hogy csak pislogok... Azért próbálkozom az írással! :) Erőt ad, hogy látom, mennyien nyitjátok meg Alékat! :) Köszönöm, hogy velük - velem - vagytok öt teljes év után is! ^^

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2015 október 10 (szombat), 22:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó lélekőrző 5. fejezete már olvasható a Merengőn! :)
Frissítés valószínűleg két hét múlva, szombat este, a hatodik fejezethez még kéne egy kicsi. :) De majd meglátjuk, mi hogy alakul! :) Ígérem, igyekszem tartani magam a dátumhoz :D
Addig is: türelem! ;)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 302 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség