Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 19 (péntek), 21:39

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 július 19 (kedd), 8:19 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 28 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 12
Egyelőre elkeltem, köszi a megkereséseket :)

Sziasztok!

Elérkezettnek látom az időt, hogy ismét felajánljam a szolgálataimat, szóval lássuk a medvét! :)

Mit vállalsz? Elsősorban helyesírási és elgépelési hibák kiszűrését, a veszedelmes, rossz helyre szaladó vesszők elkapását, a szöveg stilisztikai és szerkesztési hibáinak javítását. Igény szerint véleményezek is, figyelem a logikai szálat, és mindenféle bánattal lehet keresni, de ha csak helyesírás-javítást szeretnél, természetesen az is megoldható :)

Milyen fandomokat vállalsz? Harry Potter, Twilight, Original történetek

Milyen fandomot nem vállalsz? A manapság futó sorozatok nagy részét nem ismerem, de ha csak a helyesírás kiküszöbölése a cél, azzal is megkereshettek :) De nyugodtan írhattok, hogy ezt/azt ismerem-e, kérdezni sosem baj!

Milyen műfajt vállalsz? Akció/kaland, romantikus, humor, dráma, sötétebb hangvételű történetek. Slash történetek is nyugodtan jöhetnek, gyakorlatilag mindenevő vagyok.

Milyen műfajt nem vállalsz? Horrort.

Milyen hosszúságú történetet vállalsz? Vershez nem értek, ezen kívül bármilyen hossz jöhet.

Milyen korhatárig vállalsz bétázást? Korhatárra való tekintet nélkül küldhettek bármit ;)

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? Minden jöhet, ezen a téren nem válogatok.

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Némi átfutási időre szükségem van az alapos munkához, de 1,5-2 napnál tovább nem ülök egy fejezeten.

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? PÜ. itt vagy a rezisztencia@yahoo.com címen.

Nyugodtan írjatok akkor is, ha csak kérdésetek van. Velem aztán mindent meg lehet beszélni, és fejeket sem fogok leharapni :) Amit még fontosnak tartok megemlíteni: őszinte ember hírében állok, szóval ha véleményezést is kértek tőlem, ne lepődjetek meg azon, ha tényleg elmondom azt! ;)

Szép nyarat mindenkinek,
Ville

_________________
"Szoktatom szívemet a csendhez."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 július 03 (vasárnap), 23:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 augusztus 21 (szerda), 22:58
Hozzászólások: 2
Hello :)
Visszatértem! :) Hosszabb kihagyás után újra itt vagyok. Végre van egy kis időm ezzel foglalkozni, szóval lássuk csak.
Jól megy a helyesírás, nem írok túl rosszul, szeretek olvasni - szeretnék béta lenni! :)
Amit vállalok: helyesírás ellenőrzése és korrigálása, fogalmazási hibákra való rámutatás (mondatszerkezet, "szépséghibák"), logikai hibák észrevételezése, véleményezés
Fandomok, amiket vállalok: HP, original
Fandomok, amiket nem vállalok: az összes többi
Műfajok, melyeket vállalok: humor, sötét, kaland
Műfajok, melyeket nem vállalok: slash, csöpögős
Amilyen hosszúságú történeteket vállalok: egyperces, novella, esetleg kisregény
Korhatár: nem fontos
Figyelmeztetések: jöhet mind
Legygyakrabban már pár óra alatt végzek egy fejezettel, gyakran 24 óra alatt, és ritkán tart el 1-2 napig. Ennélfogva naponta tudok új fejezetet vállalni.



Várom a leveleiteket az zv7angi@gmail.com címre! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 június 19 (vasárnap), 0:10 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 január 14 (szerda), 19:52
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Dögrováson.
Sziasztok!

Alíz vagyok, egy lelkes és szőrszálhasogató bétapalánta.

Amit ajánlani tudok: helyesírás ellenőrzés, logikai bukfencek kiküszöbölése, oda nem illő szavak, kifejezések likvidálása, szóismétlések, párbeszédek javítása, vesszők rendbetétele. Ha kell, adok tanácsot, véleményezek is.

Tudni kell rólam, hogy a történet jó részeit ritkán emelem ki, mert arra ott vannak az olvasók. Ja, és a Mary Sue-t én hibának veszem.

Elsősorban rövid történeteket vállalnék, amiatt, hogy egyetemre járok, ezért nem érek rá minden percben bétázni, viszont szívesen csinálom.

Nagyon kezdőket nem vállalok. Köszönöm a megértést.

Fandomok, amikhez értek, és vállalom őket: Game of Thrones ( Trónok harca ), Tolkien-univerzum, Eragon, Saját történetek*, Így neveld a sárkányodat, legtöbb animációs mese. Videójáték alapú ficek (ha van rá igény): Assassin's Creed, The Witcher, The Elder Scrolls: Skyrim, Warcraft-univerzum.
Fandomok, amikhez nem értek: HP, Twilight, anime, japán, versek, manapság menő sorozatok, mint Teen Wolf, hasonlók.

(Ha nem írtam bele, amibe a történeted tartozik, kérlek írj és megmondom, mi lesz a sorsa. Továbbá, ha a fandom ismerete nem szükséges, akkor is vállalom, a kereteim között. )

Műfaj, ami jöhet: romantikus, kaland, humor, dráma, sötét
Ami inkább nem: fluff, csöpögős romantikus, horror, sci-fi, H/C-vel csak óvatosan, SLASH semmiképp(!)

Történet hosszúsága: Ahogy említettem, inkább legyen rövid, de ha nem létfontosságú, hogy azonnal visszaküldjem, jöhet más is.
Korhatár: Lehet akármi, nem fogok rosszat álmodni.
Figyelmeztetések: Egyedül a durva nyelvezettel bánjatok csínján, illetve ha erőszakoskodni akarnak a szereplőid, azt írd meg jól, különben belekötök.
Fejezet visszaküldés ideje: Változó. Van, hogy aznap vagy másnap küldeni tudom, de van, hogy kitolódik.
Ha megírod, hogy sürgős, akkor lehet, hogy előbb bepasszírozom az időmbe, de egyébként szólni szoktam, hogy kb. mikorra várható. Ha 10 napnál többet ülök rajta szó nélkül, tessék nyaggatni, mert előfordult már, hogy teljesen kiment a fejemből. Vagy a citromail rosszalkodott.

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor itt utolérhetsz: aliz_vizi@citromail.hu

Puszi:
Zia

*leginkább a fantasy világa áll közel, de szívesen bétázok meséket, középkori, vagy régebbi időben játszódó történeteket. Otthon vagyok a legtöbb mitológiában is. A modern, csajos, bulis történetekkel ne keressetek fel, csak akkor, ha szeretnétek gyönyörű elutasító levelemet olvasni. :D

_________________

"Why do all good things come to an end?"


A hozzászólást 11 alkalommal szerkesztették, utoljára zia010 2018 január 09 (kedd), 19:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 május 04 (szerda), 14:07 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2016 május 04 (szerda), 13:27
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Bristol
Megteltem, köszönöm a megkereséseket :)


Sziasztok!
Szívesen vállalnám néhány történet bétázását, a mennyiség a hosszúságuktól függ.
Jöjjenek a szempontok:

Mit vállalsz?
Elsősorban helyesírást, valamint a logikai bukfencek kiszűrése is. Véleményezek is, amennyiben az írónak igénye van rá.
Milyen fandomokat vállalsz?
Teen Wolf,Merlin, Scherlock, Doctor Who, Gyűrűk Ura, Harry Potter, Game of Thrones, Marvel univerzum, Twilight, original és még sok minden más
Milyen fandomot nem vállalsz?
Írj és megbeszéljük ^^
Milyen műfajt vállalsz?
Minden jöhet
Milyen hosszúságú történetet vállalsz?
Vers kivételével bármilyen hosszúságú írás jöhet
Milyen korhatárig vállalsz bétázást?
Nincs kikötésem
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?
Nincs kikötésem minden evő vagyok
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
A fejezet terjedelmétől függ, mennyi az átfutási időm, így a munkatempóm körülbelül egy-két nap lenne átlagosan. Amennyiben megérkezett a fejezet, jelzem, hogy körülbelül mennyi idő míg elkészülök vele. Hetente egy-két fejezetet tudnék lebétázni történetenként (nyilván a hosszúságtól függően)
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
e-mailen vagyok elérhető: zsirefant@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 április 22 (péntek), 18:59 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2015 május 30 (szombat), 15:52
Hozzászólások: 78
HP
Mit vállalsz?
Főleg helyesírás, nyelvhelyesség, de jöhet minden
Milyen fandomokat vállalsz?
főleg Harry Potter, esetleg original
Milyen fandomot nem vállalsz?
az összes többit
Milyen műfajt vállalsz?
minden
Milyen műfajt nem vállalsz?
vers
Milyen hosszúságú történetet vállalsz?
minden jöhet
Milyen korhatárig vállalsz bétázást?
minden jöhet
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?
femslash, gyilkosság, kínzás lightosan
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
Hetente egy minimum, ha írsz, visszaírok, h h állok időileg
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
facebook: Kis Anna Júlia(justemoi)

annakisjulia@gmail.con


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 április 19 (kedd), 15:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 október 19 (vasárnap), 10:05
Hozzászólások: 672
Tartózkodási hely: Féllábbal Neverlandben
Megteltem, köszönöm szépen a bizalmat! :)

Sziasztok!
Szívesen vállalnám két-három történet bétázását, az alábbi szempontok alapján:

Mit vállalsz?
Elsősorban helyesírást, ám a repertoárban szerepel a nyelvhelyesség, valamint a logikai bukfencek kiszűrése is. Az előforduló típushibákat kiszűröm, és a kijavított, bétázott fejezet mellé csatolom ennek összegzését.
Milyen fandomokat vállalsz?
Harry Potter, original
Milyen fandomot nem vállalsz?
A fent említetteken kívül egyikhez sem konyítok túlzottan, tehát az összes többit nem vállalnám.
Milyen műfajt vállalsz?
Akció/kaland, paródia, humor, romantikus, angst, dráma.
Milyen műfajt nem vállalsz?
Slash, dark, horror, incest, vers.
Milyen hosszúságú történetet vállalsz?
Egypercestől kezdve a hosszabb terjedelmű történetig, bármilyen hosszúságú regényfolyam jöhet.
Milyen korhatárig vállalsz bétázást?
18
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?
Slasht, MPREG-et nem vállalok, azonban erotikus tartalom, durva nyelvezet, OOC karakterek, AU, szereplő halála kezdetű figyelmeztetések jöhetnek, gyilkosság és kínzás pedig "lájtosan" érkezhet.
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
Mivel szeretek alapos, precíz és jó munkát végezni, ezért a fejezet terjedelmétől függ, mennyit szöszölök vele, így a munkatempóm körülbelül egy-két nap lenne átlagosan. Mindenesetre, amennyiben megérkezik a fejezet, mindenképpen írok egy üzenetet, éppen hogy s mint áll a helyzet, mennyi lesz a várakozási idő. Hetente egy fejezetet tudnék lebétázni történetenként.
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
PÜ, illetve e-mailen vagyok elérhető: beta.1wolfgirl1@gmail.com

_________________
Csak a hangom miatt nem lettem énekes.
Influenza: jobb adni, mint kapni.
Egy macskát mindenre megtaníthatsz, amit ő szeretne.


A sikerhez vezető út – karbantartás miatt – zárva.
Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 április 08 (péntek), 18:46 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 09 (szombat), 16:12
Hozzászólások: 199
Tartózkodási hely: konyha
Szerk.: BETELTEM!

Halihó! >:D<

Kiürült a várakozók sora (legalábbis majdnem), úgyhogy megint itt vagyok, hogy megküzdjek pár írással.
*hülyénfogalmazóshangulat* :beee:

Mit vállalok: A teljes javítást, helyesírási, logikai szempontból, ha pedig szükséges, akkor tanácsot, ötletet is adok a történettel kapcsolatban.
Milyen fandomot vállalok: Jöhet original, HP, Doctor Who, Sherlock, Star Wars, Gyűrűk Ura, és még sok minden más. Írj, és megbeszéljük!
Milyen fandomot nem vállalok: vers, vámpíros dolgok, ázsiai
Milyen műfajt vállalok: Szinte mindent
Milyen figyelmeztetések jöhetnek: Mary Sue, Angst, Gyilkosság, Erőszak, Erotikus tartalom és káromkodás (Mindkettő csak ízléses formában!)
Milyen figyelmeztetés nem: Slash, OOC/AU,
Milyen korhatár lehet: 16
Milyen hosszúságig jó: Attól függ, hányadik jelentkező vagy. :haha: Ha még szabad vagyok, jöhetsz öt kötetes regénnyel is.
Gyorsaságom: Lassú csiga vagyok, de egy hétnél tovább nem szoktam húzni a dolgot.
Elérhetőség: bogilordoftherings@gmail.com vagy p.ü.
Még valami: Csak jó helyesírású emberek keressenek meg! Nem szeretnék három délutánt azzal tölteni, hogy minden második szót át kell javítanom. És az is előfordulhat, hogy visszautasítom a történetet. Igen, kíméletlen vagyok, tudom. ;;)
Amy $coffe

_________________
Kép
Teddy Lupin fanatikus
Üres kritika-vadász

Fanfic:Nextgen
Egyebek:Tumblr


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Amelia Pond 2016 április 21 (csütörtök), 21:13-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 március 21 (hétfő), 12:35 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 03 (vasárnap), 21:37
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: ezüst ködben eltévedve
szerk: Köszönöm, megteltem. :)

Sziasztok!

Mostanában hozzájutottam egy pindurka szabadidőhöz. :)


Mit vállalsz?Legfőképp helyesírás, nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók kiszűrése; történetvezetési és stílus tanácsok (minimális szinten).
Milyen fandomokat vállalsz? Leginkább saját sztorikat várok. HP-ből slash-mentes jöhet.
Milyen fandomot nem vállalsz? A többit. Egyszerűen bosszant, ha nem ismerem eléggé a fandomot. (Az meg még inkább bosszant, ha az író nem ismeri...)
Milyen műfajt vállalsz? Bármi jöhet.
Milyen műfajt nem vállalsz? Na jó... kivéve slash.
Milyen hosszúságú történetet vállalsz? Novelláknál és rövidebb sztoriknál sokkal "beszámíthatóbb" vagyok, a hosszútávot nem tudom 100%-ig garantálni, mert bármikor beüthet a ménkű. Mondjuk, ha beüt, arról értesítelek. :D
Milyen korhatárig vállalsz bétázást? Kifejezetten 12 éven aluliaknak szóló történetet nem szeretnék. Gyerekkönyvek kíméljenek.
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? Feleslegesen durva nyelvezetért harapok...
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Nem akarok nagyot ígérni, úgyhogy a realitás határán maradva, legyetek olyan türelemmel, hogy néha akár egy hetet is ücsöröghessek a sztorin. ;;) Aki tehát nagyon hipergyors bétát keres, ne hozzám forduljon.
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázo tad? szajulcsi@gmail.com (ÉS CSAK ITT!)

És kiegészíteném a "mit vállalok?" kérdést egy fontos kikötéssel:
Olyan írásokat vállalok, amikkel szeretnél is kezdeni valamit! Ergo: szeretnéd feltölteni Merengőre (vagy egyéb oldalra), esetleg kihívásra készül, vagy még komolyabb terveket szövögetsz a munkáddal kapcsolatban.
Bár türelmem igencsak határtalan, nem vagyok pszichológus. Senki ne jöjjön nekem azzal, hogy "jaj, nem hiszem, hogy feltöltöm, csak magamnak írogatok". Nem rossz dolog, ha az ember magának írogat, azt is merem mondani, hogy nagyon jó dolog! De engem tessék ilyennel békén hagyni.
:china:

_________________
Bölcsességet könnyű írni; vesd papírra az ellenkezőjét annak, amit alapból tennél!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 március 12 (szombat), 19:31 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
szerk: beteltem :)


Sziasztok!

Athe vagyok, és nagyon nagy kihagyás után újra itt :)


Mit vállalsz? Helyesírás, nyelvhelyesség javítása, esetleg logikai buktatók kiszűrése
Milyen fandomokat vállalsz? HP, Marvel, original (igazából ha kihívásra kell a történet, írj, és megbeszélhetjünk)
Milyen fandomot nem vállalsz? Teen Wolf, Star Wars, Star Trek, GoT, anime, de írj, és megbeszéljük
Milyen műfajt vállalsz? Romantikus, angst, hurt/comfort
Milyen műfajt nem vállalsz? Igyekszem mindent vállalni.
Milyen hosszúságú történetet vállalsz? Maximum 20 oldalas történetek
Milyen korhatárig vállalsz bétázást? Minden jöhet
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? gyilkosságon, kínzáson, incesten kívül szinte minden jöhet
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? 1, max két hét, ha sürgős, hossztól függ.
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? athenodora.e@gmail.com, vagy pü a fórumon


Még valami: igyekszem hamar visszaküldeni a történeteket, de lehet, hogy pont (állam)vizsgaidőszak közepén kapsz el, vagy egyéb magánéleti kötelességeimnek kell eleget tennem. Bármi van, mindenképp jelzem annak, aki felkér. Kevés embert vállalok, mindenképp kiírom, ha beteltem.
Legyetek rosszak ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 február 20 (szombat), 20:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 április 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Neverland
Sziasztok!

Hosszú távra szeretnék bétázást vállalni egy vagy két író mellett. Vállalom a teljes szerkesztői munkát (kicsire nem adunk), illetve grátisz olvasói véleményezést.
Jelentkezés feltétele: Csak saját történeteket vállalok.
Vállalt műfajok: Elsősorban fantasy vagy igényes romantikus/krimi művekkel szeretnék foglalkozni.
Korhatár, Figyelmeztetések: Nincs kikötésem.
Hossz: Nagyobb lélegzetvételű történetek előnyben!
Javítás: Megbeszélés alapján, elsősorban az író igényei szerint.
Egyéb: Minden jelentkezőtől szeretnék kérni egy max. egy oldal terjedelmű szinopszist. (Tudom, tudom. Macerás. Utáltok, és utáljátok a szinopszisokat is.)
Amiért erre szükség van: Ahhoz, hogy ténylegesen segíthessek nektek, szükséges ismernem a főbb karaktereket, a cselekményt és a történet mondanivalóját. A célom ezzel az, hogy kiszűrhessük már az elején a feleslegesen lefutott körök nagyját (pl. amikor olyanba kötnék bele, amit direkt hallgattál el), és már az elején egy kellemes, összehangolt stílusban dolgozhassunk együtt. (Természetesen magánbeszélgetésben is lerendezhetjük.)
Ha nem tántorítottalak el, itt az elérhetőségem: reveur18@gmail.com.

rev

_________________
The best work anyone ever writes is the work that is on the verge of emberassing them.
Always. (Arthur Miller)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 január 10 (vasárnap), 18:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
IDŐHIÁNY MIATT NEM VÁLLALOK BÉTÁZÁST. HA LESZ EGY KIS IDŐM ERRE, AKKOR MINDENKÉPP SZÓLOK! ;;)

Sziasztok!

Szívesen vállalok bétázást, az alábbi kikötések szerint:

Mit vállalok? Szívesen véleményezem a történeteket, kiszűröm az esetleges logikai bukkanókat, és a nyelvhelyességre is figyelek (akinek a vesszőkkel vannak gondjai, az inkább ne engem keressen fel).
Milyen fandomok jöhetnek? Original, HP, esetleg Gyűrűk Ura, másban nem vagyok jártas.
Milyen fandom nem jöhet? Nyilván az, ami fentebb nem lett megemlítve.
Milyen műfajt vállalok? Indokolatlanul véres, és romantikus történetekkel ne keressetek fel. (Pszicho-horror/thriller, ha van ilyen, jöhet. ;) )
Terjedelemmel kapcsolatban: Egypercesek, félpercesek, novellák, és max. 10 fejezetes kisregények jöhetnek!
Korhatár: 14
Ezeket a figyelmeztetéseket nem vállalom: erotikus tartalom, (slash -- azért zárójelben, mert ha csak említés szintjén/nem ez teszi ki a történetet, akkor jöhet)
Mennyi időre van szükségem: Általában elég gyorsan végzek a bétázással, max. egy hét, de előfordulhat, hogy csúszok egy kicsit vele.
Elérhetőség: elza.tonks@citromail.hu vagy itt, a fórumon, privátban is elérsz!

_________________
:pbunny:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elza Tonks 2016 március 03 (csütörtök), 16:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 január 09 (szombat), 16:31 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 09 (szombat), 16:12
Hozzászólások: 199
Tartózkodási hely: konyha
Sziasztok!

Egyelőre nem tudok több írást vállalni, jelentkezek, amint felszabadulok! Köszönöm azoknak, akik megtiszteltek a bizalmukkal. :china:

Vállalok bétázást!
Íme a kritériumok:
- Mit vállalok? Próbálok mindenre figyelni, a nyelvhelyességre, a logikai buktákra, és tanácsot is szívesen adok, véleményezem a leírtakat.
- Milyen fandomok jöhetnek? Szívesen bétázok saját történeteket is, HP, Gyűrűk Ura, PotC, Sherlock, Doctor Who, SW is jöhet. Ha az, amit írtál, nem található meg sem ebben, sem a következő sorban, akkor írj, és mondom, hogy vállalom-e!
- Milyen fandom nem jöhet? Nem vállalok verseket (szeretem őket, csak nem értek hozzájuk), és Twillight, Vámpírnaplók, Supernatural, Manga, Anime se jöjjön.
- Milyen műfajt vállalok? Műfaji megkötésem csak annyi lenne, hogy nagyon véressel, horrorral, és túlzottan romantikus történettel ne jelentkezzetek.
- A terjedelemmel kapcsolatban: Aki kisebb regényt akar írni, az lehetőség szerint ne engem keressen! Egypercesek, valamint átlagos hosszúságú novellák jöhetnek.
- Korhatár: 16+ a maximum, ha kérhetem.
- Ezeket a figyelmeztetéseket nem vállalom: Erotikus tartalmat, slash-t, és nagyon durva kínzást ne! Durva beszéd pedig csak akkor, ha nem vitted túlzásba.
- Mennyi időre van szükségem: A fejezetek hosszától függ, hogy mennyi idő alatt végzek velük, de heti egy-kettőt tudok vállalni. Négy napon belül garantáltan visszaküldöm az írást.
- Elérhetőségem: Írjatok nekem itt: bogilordoftherings@gmail.com

Várom a jelentkezőket! :)

_________________
Kép
Teddy Lupin fanatikus
Üres kritika-vadász

Fanfic:Nextgen
Egyebek:Tumblr


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Amelia Pond 2016 január 26 (kedd), 16:52-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 december 15 (kedd), 16:43 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 december 15 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 1
Mindenkitől, aki írt, köszönöm a bizalmat! Egyelőre nem szeretném túlvállalni magamat, úgyhogy további kéréseket sajnos nem tudok biztosan/biztos határidővel vállalni.

Sziasztok!
Az elkövetkező időszakban kicsit több időm lesz, ezért gondoltam, hogy kipróbálom magam bétaként.

Mit vállalsz? logikai buktatók kiszűrése, véleményezés, történetvezetési és stílus tanácsok (ha igény van rá), természetesen ha észreveszek helyesírási hibákat, elgépelést, szóismétlést szólok

Milyen fandomokat vállalsz? HP, saját

Milyen fandomot nem vállalsz? a többit :wink:

Milyen műfajt vállalsz? humor, romantikus, általános, akció/kaland

Milyen műfajt nem vállalsz? sötét, dráma, Mary Sue, horror

Milyen hosszúságú történetet vállalsz? folytatásos kisregény, könyv, (novella)

Milyen korhatárig vállalsz bétázást? 18+

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?
Minden jöhet, de a kínzás, nemi erőszak, durva nyelvezet figyelmeztetések csak mértékkel (szóval ha azért teszed ki a durva nyelvezetet, mert egyszer valaki káromkodik, akkor nincs vele gondom, ha minden fejezetben káromkodnak, az nem az én műfajom, a kínzás és nemi erőszak kategóriákat csak nagyon jól megírt esetben vállalom).

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
1-2 fejezet hetente, bár függ attól, hogy mennyit kell javítani

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
https22222@gmail.com

HttPs


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 november 19 (csütörtök), 21:58 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 november 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 1
Sziasztok! :)
Nemrég csatlakoztam a Merengőhöz, és gondoltam segítek, ha már itt vagyok! :)

Vállalok: helyesírás
Fandomok: Teen Wolf
Műfaj: slash, sötét, humor
Műfaj nem: terhesség
Hossz: mindegy
Korhatár: mindegy
Heti 2 fejezetet tudok vállalni.
djmate97@gmail.com címen tudtok elérni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 október 30 (péntek), 20:19 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 október 30 (péntek), 19:22
Hozzászólások: 21
Köszönöm a megkereséseket! A mai nappal egyelőre beteltem, viszont pár fejezetes "S.O.S" kisegítést még vállalok, ha nagy szüksége lesz rá valakinek :))

Sziasztok!

Durván 3 hónapja találtam rá a Merengőre, de első látásra elvarázsolt. Azóta kivégeztem az összes SS/HG, HP/HG és DM/HG párosítású történetet, illetve jó párat más kategóriákból, és mostanra letisztázódott bennem, hogy szeretnék az oldalon bétázást vállalni.

A teljes szerkesztési folyamatot vállalom (világhűség, cselekmény, karakterek jellemhűsége; történetvezetés, jelenet- és fejezettervezés, logikai buktatók; stílus; mondatszerkezet, helyesírás és elgépelések). Ez bővebb ugyan, mint a béta-státusz, de nem találtam szerkesztőknek nyitott fórumtémát :? Ha kéred, akkor véleményezek is, de kritikát nem írok. "Sem bíró, sem mindenható nem vagyok, hogy ítéletet hirdessek".

Fandom: Elsődlegesen HP, esetleg "Így neveld a sárkányodat"
Fandom nem: minden más
Műfaj: romantikus, általános, akció/kaland, humor, femslesh, sötét, dráma, angst
Műfaj NEM: verses, horror, slash, incest, paródia, Hurt/Comfort, szélsőséges angst, PWP
Hosszúság: könyv, folytatásos kisregény, esetleg (jól megírt) novella
Korhatár: 99+
Figyelmeztetések: AU, OOC, erotikus tartalom, fluff, femslash, mentor, angst, cliffhanger, fake-incest, gyilkosság, szereplő halála, durva nyelvezet, (nyomokban kínzás)
Figyelmeztetések NEM: slash, incest, nemi erőszak, MPREG, Severitus, Sevitus, kínzás
Gyorsaság, munkarend: Attól függ, hogy mire van szükséged ("Vállalok" rész), illetve érzelmileg mennyire megterhelő az írás. Nagyon alaposan, de viszonylag lassan dolgozok. Ha olyan bétára van szükséged, aki egy százezer+ leütéses fejezetet kijavítva, feltöltésre készen másnap reggel visszaküld, akkor NEM én vagyok a te embered. Szerkesztőként (fentről minden) 20-30 ezer leütés hetente, egyébként 60-100 ezer leütés, amiből maximum 20-30 ezer leütés angst/dráma. Határidő rugalmas. Minden esetben egyénileg megbeszéljük.

Ad Indesign-ban dolgozok, mert csak nyomdakész munkát "szeretek kiadni a kezeim közül". Hogy milyen formátumban küldöd a történetet, az viszont nekem mindegy.

Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, akkor írjon PÜ-t és megbeszéljük a továbbiakat :)

Kashim


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kashim 2015 december 03 (csütörtök), 16:20-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 18 (péntek), 22:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 szeptember 12 (szombat), 21:42
Hozzászólások: 14
Egyelőre megteltem! Alkalmi munkákat, novellákat még szívesen vállalok, de hosszabb történeteket már nem.

Sziasztok!
Nem tudom, lesz-e érdeklődő, de ezúton szeretném meghirdetni, hogy szívesen vállalok bétázást.

Amit rólam tudni kell mint béta
Irritálóan alapos vagyok, és idegesítően komolyan veszem a dolgom. Talán még szigorúnak is tűnhetek, de alapelvem: ,,hogyha valamit csinálok, csináljam jól!"
Számítok az író együttműködésére a javítás során, a típushibákat kiemelem, a különleges eseteket bejelölöm. Örömmel tölt el, ha látom a fejlődést.
Szavakat ritkán húzok ki, vagy toldok be, nem érzem tisztemnek: béta vagyok, nem lektor. Az író saját stílusát szentnek és sérthetetlennek tartom, és akkurátusan igyekszem tiszteletben tartani.
Van már némi tapasztalatom, jelenleg három íróval dolgozom együtt sikeresen. Ha valaki igényli, ajánlólevelet is tudok mutatni.

Mit vállalok? helyesírás, nyelvhelyességi hibák és logikai buktatók kiszűrése, bónuszként minden történetre kritikát is írok. Ha az írónak nincs igénye erre, írja meg nyugodtan, máskülönben mindenképpen megkapja.
Milyen fandomokat vállalok? jobb szeretem az original történeteket, mivel a fandomhatásköröm elég limitált, de egyébként bármit szívesen elvállalok
Műfaji megkötés nincs.
Hosszúság: általánosságban jobban preferálom a rövidebb irományokat, de egyébként bármivel szívesen foglalkozom
Korhatár: Nincs megkötés.
Kizáró ok: incestet és MPREG-et inkább hanyagolnám
Alapvetően gyorsan dolgozom, a válaszom, remélhetőleg a javított fejezettel együtt (ha nem, jelzem, és bocsánatot kérek) az elküldést követő második napon beesik. A munkarendem: mindennap nyolcig, azután érkező történetet sajnos már nem áll módomban aznap kijavítani. A szabadnapom a hétfő, aznap nem vállalok javítást.
Ha valakit érdekel a lehetőség, az e-mail címem: konyvmoj@gmail.com

Odette


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 18 (kedd), 11:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 20 (szerda), 17:56
Hozzászólások: 9
Sziasztok!
Beus vagyok, szívesen vállalok bétázást; nézek helyesírást, nyelvhelyességet és a logikai bukfenceket is kiszűröm, kérésre véleményt is mondok a történetről.
Már korábban is vállaltam bétázást egy hosszabb történetben.
Fandom, ami jöhet: Hp, GoT, Supernatural, de egyeztetés alpján akár más sorozat- vagy filmalapú ficek, PD
Fandom, ami nem: japán
Műfaj, ami jöhet és ami nem: lényegében megkötés nincs, de fluffos történeteket kizárok
Hosszúság: nincs megkötés
Korhatár: nincs
Figyelmeztetések: incest nincs
Hossztól függően átlag 2-3 napon belül vissza is küldöm a bétázott fejezeteket, de egy 20-30 oldalas fejezetnél/novellánál ez lehet hosszabb idő is, de 4-5 napon belül elkészülök az ellenőrzéssel. Valamint heti két fejezetet tudok vállalni.
Elérhetőség: bbeus017@gmail.com vagy itt a fórumon pü-ben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 17 (hétfő), 21:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 október 18 (szombat), 15:05
Hozzászólások: 3
Beteltem!

Üdv mindenkinek!

Tauriel vagyok, és szívesen vállalok bétázást. Régebben már volt szerencsém segíteni pár barátomnak, így kezdőnek nem mondanám magamnak, mindenesetre profinak se. Bízom benne, hogy a tudásom elegendő lesz! :)

Amit vállalok: helyesírás, nyelvhelyesség javítását, szóismétlésre rámutatást, logikai bukfencek kiszűrését, és ha az író kéri, akkor szívesen véleményezem a történetet.
Fandom, ami jöhet: HP, Trónok harca, Gyűrűk ura és original történet.
Fandom, ami nem: Az animét inkább elkerülném, de ha jól meg van írva, akkor jöhet! :wink:
Vállalt műfajok: Romantikus, kaland, dráma, fantasy, de igazából mindenfélét szívesen átnézek, csak ezek a kedvenc műfajaim.
Nem vállalt műfajok: horror
Hosszúság: Jöhetnek novellák, regények, egypercesek, egyedül verseket ne, mert abban nem vagyok tapasztalt.
Korhatár: Bármi jöhet. ;)
Figyelmeztetések: Incest ne legyen, egyébként bármilyen durvább jelenet jöhet.

Átlag két napon belül visszaküldöm a bétázott fejezetet, de ez hossztól függ. Ha rövidebb, akkor akár aznap is ki tudom javítani, de ha hosszabb, akkor négy napba is beletelhet. Heti két fejezet jöhet, iskolaidőben inkább csak heti egyet vállalok..

Elérhetőség: tauriel_23@hotmail.com, vagy itt a fórumon pü-ben (bár az e-mailt valószínűleg hamarabb kiszúrom).

_________________
Never forget what you are.
The rest of the world will not.
Wear it like armor,
and it can never be used to hurt you.


Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tauriel 2015 augusztus 25 (kedd), 13:54-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 július 30 (csütörtök), 13:42 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2014 december 01 (hétfő), 21:00
Hozzászólások: 56
*Megteltem*

Sziasztok!
Újra felszabadultam, ezért szívesen vállalok bétázást megint, keressetek nyugodtan! ^^ Igyekszem a lehető legpontosabban és körültekintően dolgozni.

Mit vállalok? Helyesírás, nyelvhelyesség javítása (kiemelten a vesszőhibák javítása), logikai buktatók kiszűrése, tanácsok, véleményezés, segítség a történettel kapcsolatban (pl. nevek, helyszínek, cím, akármi).
Milyen fandomokat vállalok? Harry Potter, saját (más fandomból akkor vállalok, ha elég csak a helyesírás átnézése).
Milyen fandomot nem vállalok? A többi, kivéve a zárójelben foglaltak. :)
Milyen műfajt vállalok? Bármi, kivétel alább.
Milyen műfajt nem vállalok? Slash (semmilyen körülmények között, ne haragudjatok).
Milyen hosszúságú történetet vállalok? Bármilyen jöhet.
Milyen korhatárig vállalok bétázást? 16
Milyen figyelmeztetések jöhetnek? Jöhet: durva nyelvezet, OOC karakterek, AU, erotikus tartalom (16-os karikán belül); nem jöhet: gyilkosság, kínzás, slash, nemi erőszak.
Mennyire vagyok gyors, milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni? Történet/fejezet hosszúságától változik, pl. verset, egypercest, rövid fejezetet még aznap/azonnal javítok, hosszabb fejezeteket két napon belül, de ha nagyon sürgős, mindent el lehet intézni. ^^ Összességében gyors javítást ígérek.
Elérhetőség: misericordialillithshadowslash@gmail.com - írjatok bátran! ^^

_________________
Kép

"There's no going back
What we used to be
There's no room for us
No place for me
"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 július 04 (szombat), 10:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 19 (vasárnap), 19:53
Hozzászólások: 45
Sziasztok! Szívesen várom a bétázni valókat, egyelőre szabad vagyok. :Dbunny:
Mit vállalok?
Helyesírás, véleményezés, logikai hibák kiszűrése, központozás, szóismétlés, esetleg a mű stílusával kapcsolatos kérdésekben tudok segítséget nyújtani.
Milyen fandomokat vállalok?
Anime, videojáték, saját történet (Ezeket kifejezetten szeretem :yes: ), Jpop-Jrock, slash, a következő pontban felsoroltakon kívül bármi.
Milyen fandomot nem vállalok?
Twilight, Harry Potter, Szürke Ötven Árnyalata, Trónok Harca, Éhezők Viadala, Gyűrűk Ura, Útvesztő, A Beavatott, True Blood, Vámpírnaplók.
Milyen műfajt vállalok?
Bármilyen műfaj jöhet.
Milyen műfajt nem vállalok?
Nem igazán van olyan, amit ne vállalnék el.
Milyen hosszúságú történetet vállalok?
Bármilyet, ez annyiban befolyásolja csak a munkámat, hogy a hosszúságtól függ, mennyi időt vesz igénybe a bétázás, de természetesen attól még nem dobok vissza valakit, hogy egy fejezet 40 oldala. :)
Milyen korhatárig vállalok bétázást?
Nincs korhatár, bármilyen korhatár besorolású ficet szívesen lebétázok.
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalok bétázást?
Semmilyen figyelmeztetés nem riaszt vissza, szóval bármi jöhet. :-D
Mennyi időt tudok bétázásra szánni, mennyire vagyok gyors, milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni?
Nos, először is hosszúságtól és szabadidőmtől függ a dolog, de egy héten körülbelül két fejezetet el tudok vállalni. Persze, ez alól kivételek a versek, egypercesek...stb. Nyáron több fejezetet is le tudok lektorálni, suli időben szerintem heti egy fejezet. Általában gyorsan haladok, de ha tele van hibával az adott mű, akkor több ideig is eltarthat.
Mi az elérhetőségem, azaz hol veheted fel velem a kapcsolatot?
Az e-mail címemen megkereshettek, illetve itt privát üzenetben. (e-mail: virageseszter@gmail.com vagy leanneirisprice@gmail.com)


A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára Leanne Iris Price 2016 június 15 (szerda), 17:29-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 július 01 (szerda), 12:16 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Szeretnénk felhívni a figyelmét mindenkinek, hogy a bétázás nem egy jó hecc, ami során mindenkinél előbb olvashatjuk a történetet, hanem igenis komoly munka.
Ennek kapcsán kiemelnénk a bétakínáló tutoriál egy mondatát:
"A nyelvhelyesség és a helyesírás elsődleges szempont a bétázásnál, ezért tényleg csak azok jelentkezzenek bétának, akik biztosak magukban, mert az írók nagy része pont azért kér segítséget a történeteik ellenőrzéséhez, mert ők maguk bizonytalanok a helyesírásukat vagy a történetvezetést illetően."
Ehhez hozzátennénk, hogy ezt a biztos tudást már itt a topicban is bizonyítani illik, vagyis inkább kell. Ezért a továbbiakban sokkal szigorúbban fogjuk ellenőrizni a topicban a helyesírást és nyelvhelyességet. Kérünk benneteket, hogy ezt figyelembe véve írjátok meg a hozzászólásaitokat!

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 június 24 (szerda), 16:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2014 december 27 (szombat), 13:18
Hozzászólások: 1270
Tartózkodási hely: A szikla szélén állok
MEGTELTEM, KÖSZÖNÖM A BIZALMATOK!^^

Sziasztok, Ricchan vagyok, és úgy döntöttem, vállalok bétázást.:) Első körben maximum két ember történetét vállalnám be.^^

Mit vállalok? Helyesírás, véleményezés, logikai bukfenc, grammatika
Milyen fandomokat vállalok? HP, anime (Sekai-ichi Hatsukoi, Junjou Romantica, Naruto)
Milyen fandomot nem vállalok? A többi
Milyen műfajt vállalok? Romantikustól a horrorig akármit, slasht is
Milyen műfajt nem vállalok? A rózsaszín, habos-babos fluffot kerülöm
Milyen hosszúságú történetet vállalok? Egyperces, novella, regény
Milyen korhatárig vállalok bétázást? 18
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalok bétázást? Gyilkosság, kínzás, lelki erőszak, durva nyelvezet, slash jöhet. Az erotikus tartalom is még belefér, de ne legyen nemi erőszak, sem MPREG, vagy incest.
Mennyi időt tudok bétázásra szánni, mennyire vagyok gyors, milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni? A hosszabb fejezetek kevesebb, mint egy hét alatt megvannak, minden attól függ, közbe jön-e valami hirtelen dolog, ami miatt nem tudok azonnal nekikezdeni a bétázásnak.
Mi az elérhetőségem, azaz hol veheti fel velem a kapcsolatot a leendő bétázottam? kriszti.smiley97@gmail.com (illetve PÜ-ben is lehet írni.:) )

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ritsu Tonks 2015 július 05 (vasárnap), 16:26-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 június 19 (péntek), 16:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 június 19 (péntek), 16:24
Hozzászólások: 1
Köszönöm mindenkinek, aki írt nekem, egyelőre nem tudok több bétázást vállalni, nem szeretném, ha a mennyiség, a minőség javára menne, de amint megint lesz kapacitásom, jelezni fogom.

Sziasztok! Lisa vagyok, itt még nem, de privát formában többször is vállaltam már bétázást, gondoltam kipróbálom magam úgy is, hogy a szerzőt nem ismerem. Szigorú vagyok, alapos, és pontos, legalábbis ezt állítják rólam.

Vállalok helyesírás, nyelvhelyesség javítását, szóismétlésre rámutatást, logikai bukfencek kiszűrését, központozást, szívesen osztogatok tanácsokat, és véleményezem a történetet, ha az író ezt is kéri.
Fandom: Saját, HP, Walking Dead, Gyűrűk ura, vagy bármilyen könyv alapú történet
Fandom, ami nem jöhet: Twilight, Szürke ötven árnyalata trilógia
Műfaj, ami jöhet: bármi, slash történeteket különösen szívesen vállalok
Hosszúság: a versekkel nem vagyok jóban, ezen kívül nincs kikötésem, igazán terjedelmes történetek is jöhetnek
Korhatár: bármilyen
Figyelmeztetések: nincs olyan figyelmeztetés, ami miatt ne vállalnék egy történetet, csöpögéstől, a komoly, depresszív lélektanig mindenre vevő vagyok
Bétázásra szánt idő: igyekszek a lehető leggyorsabban végezni, visszajelzés után rögvest nekiugrok a bétázásnak, de természetesen a rövidebb szövegekkel gyorsabban haladok, a hosszabbaknak kell egy kis idő, néhány nap, maximum
Elérhetőség: PÜ itt, vagy e-mail (lisamoonmail@gmail.com), utóbbit valószínűleg hamarabb észreveszem


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 június 19 (péntek), 15:39 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Egyelőre be lettem táblázva (általatok). :)

Sziasztok! Gondoltam, kipróbálom magam bétaként is. Elég szigorú vagyok, de ez ne tántorítson el senkit, igyekszem az erősségeket erősíteni. :pbunny:

Vállalok: helyesírást abszolúte, párbeszédek javítását, központozást, nagyobb logikai és elbeszélői bakikat, illetve igyekszem kiszűrni a szóismétléseket.
Fandomok: kizárólag HP és original, mással nem mernék kísérletezni.
Műfajok, amik jöhetnek: akció/kaland, dráma, sötét, romantikus-erotikus, slash, femslash, paródia
Műfajok, amik ne jöjjenek: fluff és romkom
Történetek hosszúsága: kezdetnek rövideket vállalok, egyperceseket, novellákat, esetleg kisregényt, mert előbb ki kell próbálnom az időmet. Illetve verseket ne, azokkal tényleg elég szigorú vagyok.
Korhatár: nincs határ, 0-99
Figyelmeztetések: jöhetnek, kis mértékben mindegyik egészséges, de a mpregtől megkímélném magam.
Átnézésre szánt idő: mindig igyekszem időt szakítani rá, a rövidek elég gyorsan, a hosszabbak is pár nap alatt megvannak.
Elérhetőség: darkangyal666@gmail.com

Plusz: kiemelten várom az olyan ficeket, amelyekben Weasley-fiúk szerepelnek, illetve mindenféle okkult-misztikus originalt, vagy olyanokat, amik a messzi északon játszódnak.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kadma 2015 június 24 (szerda), 20:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 június 14 (vasárnap), 19:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 augusztus 07 (csütörtök), 16:01
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Debrecen
Hey! :pbunny:

Bétázásra szíves örömest jelentkezem! :D

Vállalok: helyesírási hibák kijavítását, logikai bukfencek megoldását, véleményezést.

Fandom: Harry Potter, azon belül Drarryt, Volarryt, Snarryt.

Műfaj: Romantikus, Sötét, Dráma...etc. Mindent, kivéve amiben MPreg van, vagy ami nagyon fluff. Verseket nem vállalok!

Hossz: Bármilyen hosszú jöhet!:)

Korhatár: Nincs megkötésem.

fazekas.panda@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 június 08 (hétfő), 19:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 május 03 (szombat), 4:44
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Budapest 23. kerület
Zöldfülűként két történetet merek elvállalni, és a két jelentkezés megtörtént. Ha felszabadulnék akkor ígérem jelentkezem megint!

Sziasztok!

Andaxin vagyok. Nevemhez méltóan elég nagy a tűrőképességem, bár ez néha csak álca. :)
Szeretném magam kipróbálni mint ßéta. Meg kell jegyeznem nem csináltam még ilyet. Bár egyszer réges rég, mikor még Bem apó is hátulgombolósban járt már felmerült bennem és jelentkeztem, de elutasítottak mert a fordítást egybe kellett volna vetni az angol eredetivel. Én meg anno oroszul tanultam. Így csak olyanok jelentkezzenek akiknek megfelel egy zöldfülű, kezdő, rigorózus vénember. :D

Mit vállalsz? helyesírás, nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók kiszűrése.
Milyen fandomokat vállalsz? Kezdésnek kizárólag HP! Lehet saját írás vagy akár fordítás is, bár ezt csak akkor ha nem kell az eredeti angollal egybe vetnem.
Milyen fandomot nem vállalsz? Ami az előző kérdésen kívül esik.
Milyen műfajt vállalsz? Vers kivételével bármi jöhet.
Milyen műfajt nem vállalsz? Miután férfiból vagyok így a slash nem igazán az én műfajom. Ennek ellenére túlteszem magam rajta, ha története is van az írásnak. :)
Milyen hosszúságú történetet vállalsz? egyperces, novella, folytatásos kisregény, könyv.
Milyen korhatárig vállalsz bétázást? 50+? :)
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? jöhet gyilkosság, kínzás, durva nyelvezet, jöhet erotikus tartalom, szóval bármi.
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Heti egy két fejezet kevés?
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? PÜ itt, e-mail: psari@inbox.com bagoly-posta :D Kivételes esetben Facebookon vagy Mobilon is, emberi időben (12:00-04:00-ig) valamikor aludnom is kell :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 április 15 (szerda), 16:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 15:57
Hozzászólások: 43
Sziasztok, Anna vagyok. Úgy döntöttem, bétának állok, nyugodtan lehet engem zargatni. :)

Vállalok helyesírás-ellenőrzést, logikai buktatók szűrését, történetvezetést, kérésre véleményezést, ötletadást is.
Fandom ami jöhet : Saját, HP, Jrock [ Alice Nine, Gazette, LM.C, ]
Ami nem: Anime, Twlight, Gyűrűk Ura, sorozatok.
Bármilyen műfaj jöhet, a legsötétebb horrortól kezdve a legnyálasabb fluffig, Slash-t is beleértve
A hosszúság szempontjából talán a könyvet zárnám ki.
Korhatár nem szempont, bármi jöhet,
A figyelmeztetésekről annyit, hogy gyilkolászhatsz, erőszakolhatsz, szexelhetsz, csöpöghetsz, de az incest típusú írásokból nem kérek.
Az elküldéstől számított két napon belül tudom ellenőrizni a művet, hosszúságtól függően ez változhat. Ha tolódik a határidő, értesítelek.
A grrryonigga@hotmail.com e-mail címen elérhettek :) :xx:


----
Betelt. :)

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 április 09 (csütörtök), 14:51 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2012 január 02 (hétfő), 14:43
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!

Naomii volnék, vagy egyszerűen csak Nao, és szívesen vállalnék egy kis bétázást, ismét. Ez az év eddig húzós volt, de így, év végére gondoltam, újra a hullámok közé vetném magam, hogy eltereljem a figyelmem az érettségi stresszéről. :)

Amit vállalok: helyesírás, nyelvhelyességi, logikai hibák javítása; ha külön kéri az író, akkor akár véleményezést is, bár azt nem feltétlenül ajánlom - csak azért, mert nekem valami nem tetszik, az még jó lehet. :D
Fandom: HP, Teen Wolf, Trónok Harca, The Walking Dead, Marvel univerzum, PD originál, illetve Twilight is, ha nem a vámpírok a fő téma... Igazából minden jöhet a Vámpírnaplókon kívül.
Műfaj, ami jöhet: humor és romantika, csipet fluff, kaland, akció, paródia
Műfaj, ami ne: sötét, angst, horror, Pszichológiai
Hosszúság: akármilyen hosszú lehet, bár a verseket nem szeretem különösebben
Akármilyen figyelmeztetéssel és korhatárral meg tudok békülni, bár a slash egyelőre új nekem, így ott megmaradnék egy Max. 14-es korhatárnál. Azt, hogy egészen pontosan mikor tudok visszaküldeni egy fejezetet, hossztól függően tudom majd megmondani, meg függ attól, hogy az adott héten milyen sűrűek a napjaim. Átlagban azt mondanám, hogy négy nap, de ha sok az időm, akkor lehet, hogy még Aznap visszaküldöm. :)

Elérhettek itt, vagy az e-mailemen: monaconaomi66@gmail.com

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 április 04 (szombat), 21:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
A kapukat egyelőre bezárom, megtelt a várbörtön.
Köszönöm az eddigi jelentkezők bizalmát!


Üdv!

Meghatározatlan időre ismét megnyitom kapuimat az új történetek előtt.
Már több éve bétázom, tehát tapasztaltnak mondhatom magam a szakmában, és panasz sem érkezett még a munkámra - legalábbis tudtommal. :mrgreen: Mindig igyekszem az íróhoz és az ő elvárásaihoz igazítani a javítási stílusomat; kompromisszumkész és barátságos vagyok, ha a másik fél is az - de ellenkező esetben maga az író-béta kapcsolat sem lenne működőképes, so...

Amit vállalok: helyesírás és nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók és szóismétlés kiszűrése; vesszők javítása; kérésre véleményezés és történetvezetési, stílusbeli tanácsadás; a "gondolatjel vagy kötőjel" problémára kifejezetten allergiás vagyok (tehát ezzel addig nyaggatom az írót, amíg már magától is tudni és alkalmazni fogja a helyes formátumot bárminemű figyelmeztetés nélkül)
Fandom, amit vállalok: Marvel, DC (itt csak Batman!, sorry), Supernatural, HP (csak slash vagy Severitus főpáros), Hobbit/GYU, Teen Wolf is szóba jöhet, illetve PD original slash
Fandom, amit nem vállalok: Twilight, anime, ... tulajdonképpen minden, ami az előző pontban nem került felsorolásra
Műfaj, amit vállalok: slash, angst, sötét, kordában tartott romantika és humor, sci-fi, hurt/comfort, illetve általános (bár a mai napig nem tudom igazán megmagyarázni, hogy mit is takar ez a műfaj x))
Műfaj, amit nem vállalok: hetero/femslash főpáros, fluffnyálba fojtó romantika, paródia, illetve saját karakteres történettel sem szeretnék foglalkozni abban az esetben, ha valamelyik fandomról van szó
Vállalt történeti hosszúság: verstől az egypercesen át a kisregényig minden jöhet, amíg nem lépi át a 15-20 hosszú fejezetes határt
Korhatár: Éljen a kortalanság! - nincs kikötés
Figyelmeztetések: bármi jöhet, kivéve a logikátlanul OOC-karakterek
Visszaküldési sebesség: rövidebb szöveg esetén 1-2 nap; hosszabb szöveg esetén körülményektől függően kb. 2-5 nap
Elérhetőség: slythay@gmail.com

Aki netán áldozatul esett már a többnyire értelmezhetetlen és értelmetlen humoromnak, de bétára lenne szüksége, most itt az alkalom, hogy felkeressen, mivel nem kell aggódnia, ugyanis a jelenlegi időszakban takaréklángon ég az agyam ezért felelős részlege. Ezt amolyan gratis jutalomként tudom felajánlani a bátor jelentkezőknek. :-)V

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára SlytHay 2015 május 05 (kedd), 11:44-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 április 01 (szerda), 16:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2015 március 16 (hétfő), 22:52
Hozzászólások: 554
Tartózkodási hely: Uppsala
Sajnálom, de egyelőre nem tudok többet vállalni, szólok, ha megint aktuális lesz!
Ezúton is köszönöm mindenkinek, aki megkeresett! :-)


Sziasztok! Bétázást vállalnék a következő szempontok szerint.

Amit vállalok: Bármilyen helyesírási, nyelvhelyességi probléma javítása, szóismétlések kiszedése.
Vállalt fandomok: Legszívesebben eredeti, Gyűrűk Ura- vagy Harry Potter-történetekkel dolgoznék.
Nem vállalt fandom: Nincs; a fent megadottak javításában bármilyen történetet vállalok.
Vállalt műfajok: általános, romantikus, akció/kaland, humor, paródia, Mary Sue (ezek a kedvenceim, de természetesen más is jöhet)
Nem vállalt műfajok: horror, fluff.
Korhatár: az enyhébb 18-asak még jöhetnek.
Figyelmeztetések, amik nem jöhetnek: SLASH, MPREG. (minden más jöhet)
Vállalt hosszúság: bármilyen.
Frissítési idő: Általában eléggé be vagyok táblázva, úgyhogy hetente legfeljebb egy fejezetet tudok átnézni (mármint összesen, és nem történetenként. :) )
Elérhetőség: privát üzenetben.

Ha ezek alapján megfelelőnek találsz, kérlek, üzenj!

Üdvözlettel
Merilwen

_________________
„Nagyon figyelj, mert a világot teszed is azzá, aminek látod.” (Vavyan Fable)
SZBMK (Szivárvány-Bárányok és Merengősök Kommandója) :beee:
KSZVSZT (Karácsonyi Szántási Vállalat – Szivárvány-bárányon és Traktoron) xmas


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Merilwen 2015 április 14 (kedd), 9:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 március 10 (kedd), 21:25 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 október 31 (csütörtök), 18:23
Hozzászólások: 16
Köszönöm, megteltem :)

Sziasztok!

Egy évnyi pihenő után ismét bétázásra jelentkezem :) Kereshetnek kezdők, haladók, bárki.

Ezt vállalom: Elolvasom a fejezetet, és időre válaszolok! Logikai szempontból ellenőrzök, véleményezek ha kéred, és a történet szempontjából is tudok segíteni). Helyesírásom sokat fejlődött az utóbbi időben, de még mindig kontár szinten van, ezért lehetőleg ne bízd rám a vesszőidet.
Fandom: Szaktanácsért egyikben se fordulj hozzám, de nem vagyok válogatós, bármit szívesen olvasok. Kivéve Gyűrűk ura. Nem szeretem, bocs :)
Műfaj: Bármi jöhet, ami nem romantikus (férfiként a romnatikus sztoriktól rövid távon nyáltúlcsordulást tapasztalok, amit nem szeretek). Lepj meg :)
Hossz: Még folyamatban lévő regény, vagy kész novella jöhet.
Korhatár: Jöhet bármi.
Figyelmeztetések: Nem vagyok finnyás, de ha egyik sincs az is megfelel.
Tempó: Heti 1 darab, átlag 10 oldalas fejezet 3 embertől. Ha egyszerre külditek, akkor egy hét is lehet a javítás, de tovább nem fog csúszni. Átlag 3 napra lehet számítani.
Itt keress: zeulogus@gmail.com (szerk: citromailesek a zeulogia@citromail.hu címemre is írhatnak, még van egy hely nálam)
Referenciának saját írásaim (lassan egy éve béta nélkül dolgozok): http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=17255

U.i.: Ha esetleg viszontbétázás is érdekel, a bétakeresőben találod a történeteim.

_________________
Az interneten terjedő idézetekről sosem tudni, valójában kitől származnak, és mit jelentettek a fordítás előtt" - Petőfi Sándor


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zeulogus 2015 április 03 (péntek), 7:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 március 06 (péntek), 22:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 04 (hétfő), 20:50
Hozzászólások: 571
Tartózkodási hely: Megrekedve ég és föld között.
Betelt! Köszönöm a bizalmat ^^

Sziasztok!

Szeretnék annyit gyakorolni, amennyit csak tudok, így úgy döntöttem, én is felajánlom a segítségemet. :) Régebben már bétáztam, így nem vagyok kezdő, de nem vagyok profi sem. Nem biztos, hogy 120%-ig tökéletes lesz a javítás, de bízom abban, hogy a jelenlegi tudásom még mindig elég lesz a feladatra és tanulhatunk majd egymás által. :D

Vállalok: helyesírást, nyelvhelyességet, véleményezést, ami éppen csak szükséges :)

Fandom: Privet Drive minden mennyiségben jöhet (ázsiai kategória, kpop előnyben ;) ) Talán még egy kis Harry Potter is belefér (bár itt inkább csak helyesírást vállalnék, meg véleményezést)

Amiket nem vállalok:
Egyéb kategóriákat, mivel amit nem ismerek, arról nem is tudnék rendesen beszélni :)

Műfaj: Romantikus, kaland, dráma, fantasy, mindenfélét szívesen átnézek, kivéve a sci-fi féle irományokat. Azokkal hadilábon állok.

Hossz:
Határ a csillagos ég, egy novellától kezdve egy hosszabb alkotást is szívesen megnézek. Egyedül verseket nem vállalok!

Korhatár: nincs megkötésem, bármilyen jöhet :)

Időt tekintve heti egy fejezetet tudok ígérni, de amikor az illető átküldi, akkor fogok neki pontosabbat mondani.
Egyenlőre egy-két embert keresnék, így ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor írj egy e-mailt az elvárásaiddal a ryliemoon@gmail.com e-mail címre, és megbeszéljük a részleteket. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 március 03 (kedd), 15:25 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 03 (vasárnap), 21:37
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: ezüst ködben eltévedve
Megtelt! Köszönöm! B-)

Sziasztok!

Ismét jelentkezem, kifogytam a javítanivalóból. :)

Vállalok: helyesírás, nyelvhelyesség, véleményezés - sztoriba ritkán szólok bele. Szeretek ugyan dramaturgiailag kötözködni, de ha megkérsz rá, abszolút nem foglalkozok vele.
Fandom, ami kizárt: Szürke ötven árnyalata, Twilight - Bármi más jöhet. Saját sztori is természetesen!
Műfaji megkötés nincs, slash-sel óvatosan...

Sajnos nagyon változó, mennyire sűrűn és milyen gyorsan tudok bétázni. De úgy szokott kinézni, hogy ha küldesz egy fejezetet, kapsz visszajelzést, körülbelül mikor tudom korrektúrázva visszaküldeni. ;;)

Tudni kell rólam, hogy szeretek néha viccelődni, humorral rávilágítani egy-egy OLYAN hibára, ami azt megérdemli. :D

Várom a bátor írópalántákat: szajulcsi@gmail.com

_________________
Bölcsességet könnyű írni; vesd papírra az ellenkezőjét annak, amit alapból tennél!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 február 02 (hétfő), 21:19 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2014 december 01 (hétfő), 21:00
Hozzászólások: 56
Egyelőre beteltem, több embert nincs kapacitásom vállalni.

Sziasztok!
Határozatlan ideig én is szívesen vállalnék bétázást, mostanában van egy kis szabadidőm.
Rólam annyit kell tudni, hogy viszonylag gyorsan dolgozom, határidőket betartom, tehát ha valami nagyon sürgős, nyugodtan forduljatok hozzám. :)

Fandomok, amiket vállalok: HP, saját
Fandomok, amiket nem vállalok (mert nem értek hozzá): a többi

Nem vállalok: csöpögős romantikus történeteket, slasheket, horrort, erőszakos/kínzós, és erotikus tartalmú írásokat
Korhatár: 16 vagy alatta
Figyelmeztetés: OOC-karakterek, AU, szereplő halála, esetleg durva nyelvezet, ezek jöhetnek

Hetente 1-2 fejezetet/rövid történetet tudok vállalni. Igény szerint bármiben segítek, legyen az helyesírás, szókincs, nyelvhelyesség, vagy egyéb kívánság. :)
Ha szükség lenne rám, itt tudjátok velem felvenni a kapcsolatot: misericordialillithshadowslash@gmail.com

_________________
Kép

"There's no going back
What we used to be
There's no room for us
No place for me
"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 január 25 (vasárnap), 19:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 október 24 (péntek), 15:25
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Odaát..
Egyelőre megtelt! Ha lesz üresedés, még jelzem. :)

Sziasztok!

Hajgi vagyok, és arra gondoltam, hogy újra bétázásra adom a fejem.

Amit rólam tudni érdemes: 22 éves lány vagyok, jelenleg Veszprém és Fejér megyékben töltöm az időmet. Régebben több rövidebb történetem felkerült az oldalra, sokaknak bétáztam is már. Túl tapasztaltnak nem mondanám magam, de már kezdőnek sem. :)

Amit szívesen vállalok: helyesírás, nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók kiszűrése; történetvezetési és stílus tanácsok, véleményezés, szóval bármi.
Amire kifejezetten allergiás vagyok: vesszőhibák, szóismétlés, helytelen nyelvhasználat, az olvasó szempontjából hiányzó gondolatok, amik feltehetően az író elméjében ragadtak. :)
Fandom, jellemzők: lehetőség szerint csak HP vagy saját történettel keressetek. :) Ezen belül nyitott vagyok bármilyen jellemzőre, jöhet romantikus, vicces, slash, komoly, általános. Talán a sötét történetek nem állnának közel a lelki világomhoz, de igyekszem azoknál is helyt állni, ha kapnék olyat.
Hossz: jöhetnek hosszabb, rövidebb, egyperces, regény, bármi. Csak verseket ne, abban nem vennéd hasznomat. :D
Korhatár, figyelmeztetés: nincs kikötés, jöhet bármi.
Idő: mint a tenger. :) Na jó, azért ez így nem állja meg a helyét. Körülbelül heti egy fejezetet meg tudok ígérni, nagyon max kettőt, de ennél többet nem biztos, hogy tudok teljesíteni.
Elérhetőség: anitaaa@mailbox.hu

Ha szimpatikus lennék, és írnál nekem, kérlek sződd bele a leveledbe azt is, hogy mire számítasz, mit vársz tőlem. Csak történetvezetési tippeket szeretnél, vagy csak helyesírás-ellenőrzés lenne a dolgom, vagy a teljes csomagot egyben szeretnéd. :)

Előre is köszönöm a bizalmat! :)
Szép estét nektek! :)

_________________
A bátorság egy ponton túl már őrültség! (Edward Cullen)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2015 január 14 (szerda), 20:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 január 14 (szerda), 19:52
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Dögrováson.
Tele vagyok, köszönöm. Novellák és rövidkék még esetleg jöhetnek a lentiek szerint, de most bezár a bazár

Sziasztok!

Alíz vagyok. Tapasztaltnak nem mondanám magamat*, de lelkes vagyok és szőrszálhasogató.
Amit ajánlani tudok: helyesírás ellenőrzés, logikai bukfencek kiküszöbölése, oda nem illő szavak, kifejezések likvidálása. Ha kell, adok tanácsot, véleményezek is.

Tudni kell rólam, hogy a történet jó részeit ritkán emelem ki, mert arra ott vannak az olvasók. Ja, és a Mary Sue-t én hibának veszem.

Elsősorban rövid történeteket vállalnék, amiatt, hogy egyetemre járok, ezért nem érek rá minden percben bétázni, viszont szívesen csinálom.

Fandomok, amikhez értek, és vállalom őket: Game of Thrones ( Trónok harca ), Gyűrűk Ura, Eragon, Saját történetek, Így neveld a sárkányodat.
Fandomok, amikhez nem értek: HP, Twilight, anime, manapság menő sorozatok, mint Teen Wolf, hasonlók.
(Ha nem írtam bele, amibe a történeted tartozik, kérlek írj és megmondom, mi lesz a sorsa. Továbbá, ha a fandom ismerete nem szükséges, akkor is vállalom, a kereteim között. )

Műfaj, ami jöhet: romantikus, kaland, humor, dráma, sötét
Ami inkább nem: fluff, csöpögős romantikus, horror, sci-fi, H/C-vel csak óvatosan, SLASH semmiképp(!)

Történet hosszúsága: Ahogy említettem, inkább legyen rövid, de ha nem létfontosságú, hogy azonnal visszaküldjem, jöhet más is.
Korhatár: Lehet akármi, nem fogok rosszat álmodni. ( Persze a fent említett keretek között. )
Figyelmeztetések: Egyedül a durva nyelvezettel bánjatok csínján, illetve ha erőszakoskodni akarnak a szereplőid, azt írd meg jól, különben belekötök. )
Fejezet visszaküldés ideje: Pár nap, max. egy hét


Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor itt utolérhetsz: aliz_vizi@citromail.hu

Puszi:
Zia

*Merin még nem bétáztam, máshol már igen.

_________________

"Why do all good things come to an end?"


A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára zia010 2016 január 23 (szombat), 16:14-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 december 28 (vasárnap), 21:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 december 03 (szerda), 21:46
Hozzászólások: 2
Egyelőre nincs több kapacitásom, amint lesz, újra jelentkezem :) Köszönöm a megtisztelő bizalmat!

Sziasztok, Kaelyn vagyok, és szívesen vállalok bétázást, elsődlegesen original történetek terén. Mivel én is ebben a műfajban tevékenykedem, így tudnék a legtöbbet segíteni. Nézek helyesírást, nyelvhelyességet és a logikai bukfenceket is kiszűröm, kérésre véleményt is mondok a történetről.

Fandom, ami jöhet: Original történetek.
Fandom, ami nem: A többi. Mivel jómagam csak original történeteket írok, fanfiction esetén nem érzem magam annyira kompetens segítőnek.
Műfaj, ami jöhet és ami nem: Vers és slash történetek kivételével bármi. A fluff-ot kevésbé szeretem.
Hosszúság: Nincs megkötés.
Korhatár: Nincs megkötés.
Figyelmeztetések: Incest, slash ne legyen (nem is vagyok otthon ezen történetek terén), egyébként bármilyen durvább jelenet jöhet.

Körülbelül heti két fejezetet tudok vállalni, de persze ez a hossztól is függ. Igyekszem minél gyorsabban visszaküldeni a fejezeteket, és az író igényeinek megfelelő mennyiségű kommenttel, illetve javítással ellátni :).
Elérhetőség: e-mail: kaelyn.rossel@gmail.com

Köszönöm, ha megtiszteltek a bizalmatokkal! Nagyon szívesen javítok és véleményezek, örülnék, ha tudnék segíteni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 december 28 (vasárnap), 2:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 december 28 (vasárnap), 2:16
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Jó pár éve írok már, így tartom magam annyira késznek, hogy bétázást vállaljak, ha bárki igényt tartana rá.

Amit ígérek:
- pontos, viszonylag gyors munkát
- vállalok - szinte* - bármilyen műfajt, korhatárban sincs ellenvetésem, nem vagyok szívbajos
- *szinte alá tartozik - verseket nem vállalok!
- a javítás gyorsasága függ attól milyen sűrűn kapom a javítandót, és milyen terjedelemben
- kollégista vagyok, így számomra a legkézenfekvőbb, ha péntek, szombat, vasárnap kell javítanom, kivéve a szüneteket, oylankor bármely nap.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 december 22 (hétfő), 13:17 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 15:47
Hozzászólások: 2
Sziasztok, Fan vagyok, és szívesen vállalok bétázást; nézek helyesírást, nyelvhelyességet és a logikai bukfenceket is kiszűröm, kérésre véleményt is mondok a történetről.
Fandom, ami jöhet: Hp, GoT, Lotr, Bármilyen fantasy
Fandom, ami nem: Twilight, Vámpírnaplók, anime/manga
Műfaj, ami jöhet és ami nem: slash kivételével gyakorlatilag bármi jöhet.
Hosszúság: versen kívül bármi
Korhatár: 18
Figyelmeztetések: túlzott erotikus tartalmat nem vállalok
Átllag két napon belül vissza is küldöm a rövidebb fejezeteket, de egy 20-30 oldalas fejezetnél/novellánál ez lehet hosszabb idő is, de egy héten belül elkészülök az ellenőrzéssel.
Elérhetőség: email: rekaboni@citromail.hu vagy itt merengőn.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 december 08 (hétfő), 1:08 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Kedves leendő béták! A bétakereséshez hasonlóan a bétázandó mű/szerző keresését is szerettük volna megkönnyíteni nektek. Épp ezért írtunk egy segédletet, amely tartalmaz minden olyan adatot, ami segít egymásra találnotok a bétát kereső szerzőkkel.
Ez a segídletet megtaláljátok a BÉTAKERESŐ TUTORIAL - Katt ide! topicban. Arra kérünk benneteket, hogy legyetek szívesek használni a saját érdeketekben. Köszönjük: Az admincsapat és a bétát kereső szerzők.

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 december 08 (hétfő), 0:09 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2012 március 26 (hétfő), 19:29
Hozzászólások: 65
Rövidebb (max 10 fejezet körüli) HP ficik bétázását bérmentve vállalom (bár azért szeretném, ha a nevem említve lenne, mint béta).

Amit ajánlok:

- nyelvtani korrigálás (korrektúrát használok, hogy lásd, mit hibáztál)

- őszinte vélemény és szigorú (de fair és építő) kritika a történetre is (ezt általában kérés nélkül is szolgáltatom :D)

- bárminemű tanács akadozás, ötlet híján, képességeim szerint

- karakterkidolgozás az egyik kedvenc hobbim, tehát ha kitaláltál egy karaktert, de gondjaid vannak a jellemének a megformálásával, én vagyok az embered

- gyors javítás (ha épp nem jön közbe valami)

Kizáró ok:

- magyarázat nélküli OOC és AU. Az ismert, hetero karakterek vonatkozó slash is ide tartozik. Emellett slash jellegű fanficet csak 16-os alatti jelenettel vállalok.

- depis, öngyis sztorik (világfájdalmadban írt ilyen jellegű történettől kímélj)

- fordítások

cortez20000@gmail.com az elérhetőségem.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cortez 2014 december 09 (kedd), 21:09-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 november 27 (csütörtök), 1:54 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 november 27 (csütörtök), 1:39
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Mai Naoko vagyok, szívesen vállalok bétázást mind Harry Potter mind bármilyen témájú művel, amivel megkerestek. Kicsit pontosítva:

Vállalok: helyesírás, nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók kiszűrését; kérés szerint véleményezést illetve tanácsadást.
Bármilyen fandom jöhet. Műfajok terén se vagyok válogatós. :) Hosszúság tekintetében is bármi jöhet, de a hosszabb művekhez természetesen több időre lesz szükségem, hogy átnézhessem. Korhatár szintén nem számít. Mint említettem a hosszabb művekhez több idő kell, rövid történeteket 2-3 napon belül vissza tudok küldeni.

Elérhetőségem: mai.naoko91@gmail.com

Keressetek bátran szívesen segítek! :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 november 18 (kedd), 19:20 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
-

_________________
:pbunny:


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Elza Tonks 2015 március 17 (kedd), 15:17-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 november 09 (vasárnap), 21:12 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
Kedves bétának jelentkezők!

Szeretnélek megkérni titeket arra, hogyha valaki megkeres benneteket a története bétázásával kapcsolatosan, legalább egy pársoros válasszal tiszteljétek már meg az illetőt. Abban az esetben is, ha ez a válasz nemleges. Erre mindenki tud öt percet szánni az idejéből, és az író is biztos lehet abban, hogy tovább kell keresgélnie. :)

Köszönettel: Kasei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 október 22 (szerda), 22:44 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 augusztus 07 (csütörtök), 16:01
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok! :)

Szívesen vállalok bétázást Harry Potter kategóriában!
Műfaj: SLASH!
Főleg Tom+Harry, de szívesen vállalok Draco+Harry és Piton+Harryt is.:)

Segítek kijavítani a helyesírási-, vessző-, tagolási és szóközhibákat, és esetleg a történetben is tudok segítő kezet nyújtani, persze, ha az író úgy akarja.
Itt, facebookon, valamint emailban is elérhető vagyok.

https://www.facebook.com/panna.fazekas.5
fazekas.panda@gmail.com

C.R.P.'


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 25 (csütörtök), 11:24 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2012 január 02 (hétfő), 14:43
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Pécs
– Egyelőre időhiány miatt nem vállalok több történetet –

Üdvözlet!

Most, hogy nagyjából helyre állt a rutinom, egy vagy két történet bétázását elvállalnám. :)
Amit vállalni tudok: főleg helyesírási és nyelvhelyességi hibák javítása, logikai bukfencek levadászása; nem érzem úgy, hogy szépirodalmi szinteken szárnyalnék, így tanácsot csak kezdő íróknak tudok adni.
Milyen fandomok jöhetnek: Harry Potter, GoT, Teen Wolf, Supernatural, MARVEL (csak a Bosszúállók és az X-Men terén van tapasztalatom), valamint saját történetek.
Milyen fandomot nem vállalok: Twilight, Vámpír Naplók
Milyen műfajt vállalok: humor, akár paródia, romantika (amíg nem fluff), kaland, akció, AU, fantasy
Milyet nem: fluff, slash (paródiákban ez is jöhet), teljesen sötét és/vagy drámai hangvétel
Milyen hosszúságú történetet vállalok: lényegében akármit, kivéve verseket.
A korhatárt és a figyelmeztetéseket illetően nincs semmilyen kikötésem, jöhet bármi.
A legnagyobb hibám, hogy hajlamos vagyok elkényelmesedni, és ha nem szól az illető, akkor több ideig ülök a fejezeten, mint illene - persze ez függ a hosszúságtól és a hibák mennyiségétől is. Általában néhány napon belül végzek, ha nem, hátsón kell billenteni (nem kell félni, nem harapok érte), és meg is leszek vele. ;)
Elérni az e-mail címemen (naomii66freemail.hu) lehet.

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KayaQ 2014 november 29 (szombat), 21:32-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 22 (hétfő), 12:48 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

A bétakereső adatlaphoz hasonlóan egy bétakínáló adatlapot is elkészítettünk, ide kattints érte. Kéretik ezentúl ezt használni, ha hirdetést szeretnétek feladni.

Köszönjük!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 16 (kedd), 18:28 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
A béta keresés elsődlegesen az olyan szerzők számára fontos, akik nem biztosak a helyesírásukban, szeretnék, ha valaki átolvasná a fejezeteiket az elírások, logikai hibák miatt, hogy így jobb minőségű munkát adhassanak ki a kezükből.
Éppen ezért a megbízható segítség sem másodlagos szempont, tehát a bétának jelentkező helyesírási ismeretének és fogalmazási készségének megfelelőnek kell lennie. Felelősségünknek érezzük, hogy erre odafigyeljünk a szerzők érdekében, akik a bizalmukat a bétájukba fektetik. Ezért a továbbiakban, ha a bétának kínálkozó személy "bemutatkozó" hozzászólása eleve olyan hibákat tartalmaz, amiknek kijavítására jelentkezne, megkérjük, hogy egyelőre ne akarja más munkáját átnézni, és a hozzászólása törlése kerül. Sajnos az nem jelent segítséget egy javulni vágyó író számára, ha az, aki átnézi a történetét, maga is hasonló problémákkal küzd. Megértéseteket köszönjük!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 12 (péntek), 22:32 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2014 augusztus 15 (péntek), 19:03
Hozzászólások: 66
Üdv! :)
Szívesen vállalok bétázást az alábbi témákban:
- Harry Potter
- Privet Drive
- Slash/Femslash
- Műfaji és fandom kikötésem nincs, jöhet akármi :)

Segítek kijavítani a helyesírási-, vessző-, tagolási és szóközhibákat, rá tudok mutatni a logikai buktatókra és esetleg a történetben is tudok segítő kezet nyújtani, persze, ha az író így akarja.
Fel lehet keresni itt privát üzenetben, a többit pedig megbeszéljük :)
Üdv: SilverHeart


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SilverHeart 2014 szeptember 17 (szerda), 8:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 10 (szerda), 18:39 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 szeptember 10 (szerda), 18:27
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Szívesen vállalnék bétázást az alábbi témákban:
- Harry Potter
- saját történet

Műfaj, korhatár mindegy, és slasht/femslasht is szívesen vállalok.

Ha igény van rá a történetben is szívesen segítek, valamint véleményt is mondok.

Írjatok itt privát üzenetet és cserélhetünk e-mail címet.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fleurier 2014 szeptember 20 (szombat), 15:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség