Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:35

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2164 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 44  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 január 21 (szombat), 17:26 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 január 08 (vasárnap), 16:16
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Kezdő író vagyok, néhány fejezetem már fent van. Hobbiból írok. De van egy problémám, hallássérült vagyok és vannak helyesírási hibáim, meg néhol fogalmazással van gondom. Kérlek titeket, olyan jelentkezzen akinek bármikor lenne ideje egy egy fejezet átnézésére javítására idő. Mivel +18-as ezért max. 17kortól jelentkezz. Alapjába véve azon gondolkozom, hogy nem egy sztori kerülne fel! :)



Fandom: Saját történet lenne
Műfaj: slash; saját szereplős több szálon fut
Figyelmeztetés: néhol erotikus tartalom
Korhatár: 16-18 év
Párosítás: - nem lőném le a poént
Várható hossz és frissítési idő: Nem tudom milyen hosszú lesz és a frissítési idő is nagyban függ Tőled is, mert fejben megvan a sztori
Elérhetőség nita.perge@freemail.hu vagy beranita23@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 január 16 (hétfő), 16:02 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 január 16 (hétfő), 15:40
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: A world without boundaries
Sziasztok!

Még új vagyok és lenne pár történet, amit szívesen feltennék. A helyesírásom nem olyan borzalmas, hogy sírni lehessen rajta, viszont a párbeszédekkel hatalmas gondjaim szoktak lenni. Szóval, ha valaki segítene a javításban és akár véleményt is mondana egy-egy fejezetről, nagyon hálás lennék.

Fandom:
Saját történet lenne
Műfaj: slash
Figyelmeztetés: néhol erotikus tartalom
Korhatár: 16-18 év
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: Nem tudom milyen hosszú lesz és a frissítési idő is nagyban függ a sulitól meg egyéb dolgaimtól, de olyan 1-2 hetes frissítést tervezek.
Elérhetőség: everblueluminol@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 január 14 (szombat), 23:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 január 14 (szombat), 23:11
Hozzászólások: 1
Valahol mindent ellehet kezdeni nem igaz? Ha a válaszod igen volt gratulálok tökéletes jelölt lettél a Bétámnak. Oké egy kicsit mocskosnak érzem magam ezt kijelentve nevezzünk inkább Szerkesztőnek vagy Editornak. Ezt meg tehetjük? Nos éppen meg tettük.
De egy kis komolyságot öltve magamra Egy türelmes és a helyesírási szabály könyvel jóban lévő személyt keresek.

Fandom: saját szereplőkkel eredeti történet
Műfaj: Fantasy/Sci-fi
Figyelmeztetés: Középszerű író
Korhatár: néha becsúszhat egy egy halál és csúnya szó
Párosítás:
Várható hossz és frissítési idő: Nem hiszem hogy 5-6 résznél hosszabbra nyúlna (habár tévedtem máskor is.) Talán 2 hetente jelenne meg egy új rész.


Elérhetőség: danieldantedavis@gmail.com

Amennyiben végig olvastad bocsi hogy raboltam az idődet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 január 08 (vasárnap), 19:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2016 december 23 (péntek), 15:58
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Roxfort
Megtaláltam, köszönöm!
Sziasztok BellatrixBlack vagyok, és bétát keresek egy Ginny/Draco folytatásos történethez, ami még éppen íródik :-D

A történet kb. a negyedik-ötödik részig követi a cselekményeket, utána önálló útra tér. Amire szükségem lenne: véleményezés, esetleges elírások javítása, és jó lenne, ha a béta lenne az úgymond „előolvasó” és tanácsokat is szívesen fogadok

Fandom: Harry Potter

Műfaj: romantikus, fluff

Figyelmeztetés: OOC karakterek, néha Durva nyelvezet (de nem nagyon ronda) esetleg Kínzás a következő fejezetekben

Korhatár: 14

Párosítás: Leginkább Draco/Ginny de lehet, hogy más szál is előjön majd

Várható hossz és frissítési idő: Regénynek készül, de nem tudom még, hány fejezetes lesz. Frissítést egy-két hetente lehet tőlem várni, mert szörnyen lassan gépelek, lusta vagyok és sokszor rengeteget ötletelek mire valami normális dolog lesz belőle :-D

Elérhetőség: bbellatrix.merengo@gmail.com

_________________
BellatrixBlack


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BellatrixBlack 2017 január 15 (vasárnap), 16:09-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 december 30 (péntek), 22:02 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 február 06 (csütörtök), 0:44
Hozzászólások: 24
Sziasztok!
Bétát keresek folyamatban lévő HP-s ficcemhez. A történet nem követi szorosan a könyvek vonalát, de az 5. könyvig a főbb események megegyeznek.
Itt a ficc bevezetője, hátha valaki kedvet kap hozzá x:D

A 17. születésnap fontos fordulópont minden fiatal varázslónövendék életében, hisz ettől a naptól számítanak felnőttnek a varázsvilágban. Többé nem a gyerekekre, hanem a felnőttekre vonatkozó szabályok, kötelezettségek érvényesek rájuk, így van ezzel az ifjú Harry James Potter is. Kevésbé ismert tény a mugliszülöttek és a félvérek között, hogy ekkor manifesztálódnak a fiatalok eddig rejtett, vérvonalhoz kötött varázsképességei is. Ez azért van így, mert eddig még soha nem fordult elő, hogy az aranyvérű varázslókon kívül bárki másnál előfordult volna ez a változás, egyrészt ebből fakad az arisztokrácia felsőbbrendűségének elve. De most minden megváltozik, felbukkan az egyetlen, akire sosem úgy vonatkoztak a szabályok, mint másokra…, Harry minderről semmit sem tudva, teljes nyugalommal feküdt le aludni a születésnapja előestéjén, nem is számítva rá. hogy mi várja, mikor felébred…

Fandom: Harry Potter
Műfaj: kaland
Figyelmeztetés: egyenlőre még nincs semmi komolyabb téma betervezve
Korhatár: 16
Párosítás: Ez egyenlőre még nem forrta ki magát, de mindenképpen hetero
Várható hossz és frissítési idő: Nem tudom még milyen hosszú lesz, ezt az idő dönti el, de szinte biztos, hogy 20 fejezetnél több lesz. Várható frissétés igen változó, pár fejezet megvan már belőle, de kellő ösztönzés hiányában igencsak elszoktam húzni. Ilyen téren nem bánom, ha a leendő bétám párszor fenékbe billent, hogy haladjak vele x:D
Elérhetőség: kubu93@outlook.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 december 28 (szerda), 13:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 január 15 (kedd), 16:38
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Kelevíz
Sziasztok!
Egy folyamatban lévő Drarry történethez keresek bétát, aki figyel a helyesírásra, noha azzal nem sok problémám van, de azért nem árt. Olyan emberre van szükségem, aki a történetvezetéssel, a mondatok összetételével, és gyakorlatilag mindennel tud kezdeni valamit. :) Főként őszinte véleményre számítok a bétázás/előolvasás folyamán.


Fandom: HP, de csak a szereplőket kölcsönöztem, mert nagyon au és nagyon non-magic.
Műfaj: nem igazán tudom meghatározni, van benne romantika, krimi, és minden más
Figyelmeztetés: erotikus tartalom, slash, gyilkosság
Korhatár: többnyire 16 a slash miatt, de lesz benne 18-as fejezet is.
Párosítás: Drarry
Várható hossz és frissítési idő: A hosszát még nem tudom, de minimum tíz fejezet biztosan lesz, és egész gyorsan haladok vele. Részleteket majd elmondom, ha jelentkezik valaki. :)
Elérhetőség: veress978@gmail.com, vagy https://www.facebook.com/katalin.veress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 december 27 (kedd), 20:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2015 március 16 (hétfő), 22:52
Hozzászólások: 554
Tartózkodási hely: Uppsala
Sziasztok!

Első HP ficemhez keresnék tapasztalt, türelmes bétát, aki kiszedné a történetből a nem Rowling-hű elemeket, logikai buktatókat, és véleményt mondana a történetről.

Fandom: Harry Potter, új generáció
Műfaj: általános, humor, fluff (ha annak számít az, hogy nem igazán van benne negatív karakter)
Figyelmeztetés: erotikus tartalom, de csak nyomokban.
Korhatár: szerintem nincs; ennek meghatározásában szintén segítséget kérek.
Párosítás: nyilvánosan nem lőném le a poént :D De privátban szívesen elárulom.
Várható hossz és frissítési idő: legfeljebb 20 fejezetesre tervezem, havonta két fejezettel, vagy még ritkábban. Az előkészületek azonban igénybe vehetnek némi időt (bővebb információ privátban).
Elérhetőség: meril.iavas@gmail.com vagy itt a Fórumon privát üzenetben.

Ha felkeltette érdeklődésedet a történet, kérlek, írj!

Üdv: Merilwen

_________________
„Nagyon figyelj, mert a világot teszed is azzá, aminek látod.” (Vavyan Fable)
SZBMK (Szivárvány-Bárányok és Merengősök Kommandója) :beee:
KSZVSZT (Karácsonyi Szántási Vállalat – Szivárvány-bárányon és Traktoron) xmas


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 december 27 (kedd), 18:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 augusztus 23 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Roxfort
Megtaláltam, köszönöm!
Sziasztok!

Bétát keresek A sötétség lánya című történetemhez. A helyesírással akadnak problémáim, ezenkívül nehézségeim vannak még a párbeszédek központozásánál, illetve néha becsúsznak szóismétlések ,és oda nem illő, zagyva mondatok. A Merengőn már fent a történetből van 4 fejezete, így az ötödiktől keresek egy bétát.

Fandom: HP
Műfaj: AU, akció/kaland
Figyelmeztetés: durva nyelvezet, gyilkosság(egy)
Korhatár: 14
Várható hossz és frissítés: a hosszát még nem tudom, majd ahogy kijön. Hét kötetesre tervezem, mint az eredeti HP könyvek, jelenleg az első kötetnél tartok, arról már biztosan tudom, hogy összesen 11 fejezetből áll. :-D Biztos, hogy lesz folytatása :lol: Eddig elég ritkán volt lehetőségem frissíteni, két bétámtól is meg kellett válnom, mert nem tudtam együtt dolgozni velük, de mostantól szeretném hetente-kéthetente feltenni az új fejezeteket:)
Elérhetőség: szabinadora@gmail.hu

A történetről: Az alapötlet az, hogy Harry helyett egy lány a Kis Túlélő. Ez a lány Valentina Kinley, akinek az élete gyökeres fordulatot vesz, amikor felveszik a Roxfortba. Néhány nap alatt kétszínű barátok, veszélyes ellenfelek, ártó szándékok és sötét titkok gyűrűjében találja magát. Az eseményeket megtartottam, az első kötet sok mindenbe hasonlít a Bölcsek Kövére, bár én azért próbálok eltérni a könyvektől. :-)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victoria 2017 január 08 (vasárnap), 17:15-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 december 18 (vasárnap), 9:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 február 17 (kedd), 16:25
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Hobbitfalva
Sziasztok! :)

Bétát keresek a Marie ösvénye című történetemhez. Leginkább a veszőkkel akadnak gondjaim. xD A Merengőn már fent van 6 fejezete, így természetesen a hetediktől keresek egy bétát, aki szereti a komolytalan hobbitokat, és a már jól megszokott nyálas love sztorikat. :D

Fandom: A hobbit
Műfaj: AU, akció/kaland, romantikus, humor
Figyelmeztetés: gyilkosság (bár leginkább az ellenség soraiból :))
Korhatár: 14
Várható hossz: nem tudom, ahogy ki fog jönni
Frissítés: igaz, volt egy röpke két éves kimaradás, és sajnos a régi bétám is eltűnt valahol az éterben, de visszatértem igyekszem ezentúl rendszeresen hozni új fejezetet (terveim szerint havonta egyet mindenképp)

Elérhetőség: itt privátban :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 december 17 (szombat), 20:14 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2016 december 17 (szombat), 19:58
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Veszprém megye, Marvel univerzum, Dean Winchester árnyékában, Deadpool rajongótáborában
Sziasztok!

Kezdő vagyok és egy Steter ( Teen Wolf : Peter\Stiles ) történeten dolgozok.
Humor, romantika , veszély , krimi. Mindegyik jellemzi a történetet. Karika még nem tudom hányas,18as karikát nem nagyon akarom elérni, de ahogy a történet visz. :)
Eddig az első fejezet van készen és készül a második, ami remélem összeszedettebb lesz már. Az első történet bétázásához keresek segítséget és persze ha valami oknál fogva tetszik a történetem természetesen a többi részhez is. :)
Helyesírási hibák, esetleges logikai buktatók kiküszöbölése az elsődleges kérésem. De minden nemű kritikát szívesen fogadok. :)
Előre is Kellemes Ünnepeket mindenkinek! xhihi

Üdv.: Bunny91 xhihi

goczan.t@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 december 14 (szerda), 20:06 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 október 14 (péntek), 15:28
Hozzászólások: 4
Sziasztok! :)
Card12 vagyok, és a legújabb történetemhez szeretnék egy kis segítséget kérni.
Fandom: Original
Műfaj:dráma, romantika, akció/kaland/Fantasy, talán egy kicsit sci fi :)
Figyelmeztetés: Slash
Korhatár: 16-os
Várható hossz és frissítési idő: nagyjából 20 fejezetesre tervezem, és úgy hetente vagy két hetente szeretném frissíteni.
Elérhetőség: tortenetek624@gmail.com

Aki mindezek után úgy gondolja, hogy szívesen segítene, írjon nekem. Hálás lennék a hibák javításáért, és az esetleges logikai buktatókra való rámutatásért. Szívesen olvasnám a véleményeteket is a fejezetekről! :)

A sztori egy kis hegyvidéki városról szólna és egy fiúról. A lényeg, hogy a városban egy téli napon egy rejtélyes vírus szabadul el, ami megtizedeli az ottani embereket. De a halálozások csak egy hétig tartanak. A karácsony utáni napon a vírus eltűnik, ahogy a bizonyítékok is a létezésére ( halott testek). A városi kormányzat nagyon próbálja a dolgot elfelejtetni a város lakóival, ezért még megemlékezni is tilos az elhunytakról. Már minden kezd újra normálissá válni, mikor is egy évvel később a vírus újra felüti a fejét, de ahogy azelőtti télen most is csak egy hétig tart. A város köré katonákat állítanak akik nem engednek be senkit, ahogy ki sem. A vírus pedig ezek után már csak ötven évente mutatja meg magát újra, és akkor sem szed sok áldozatot. Pár évszázad múlva kezdődik el a valódi történet. Gabe szüleit elvesztette a vírus miatt, és egyedül tengeti mindennapjait, mikor egy nap különös látogatója akad, aki teljesen megváltoztatja az életét.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 december 12 (hétfő), 20:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 december 12 (hétfő), 20:13
Hozzászólások: 1
modszerk.

Sziasztok! xwink

Első feltöltendő történeteimhez keresek egy lelkes Bétát :D
Természetesen érthető, ha csak az egyiket vállalod el :)

Egy vállalkozó szellemű, őszinte Bétát keresek, aki lehetőleg ismeri a The Flash sorozatot, az X-ment és a Bosszúállók: Ultron korát, nem feltétlen baj ha nem vagy mindennel tisztában, de érthetőbb és élvezhetőbb, ha már ismered a karaktereket.
A történet főszereplője Eobard Thawne, aki a The Flash 1. évad történései után,itt nem hal meg, hanem helyette átkerül a Marvel univerzumába és Magneto rejtekhelyének börtönrészlegén ébred. E/1.-ben írtam meg a történetet.

Cím: Második esély az életre
Fandom: Arrowerse és Marvel crossover
Műfaj: sci-fi, képregény
Figyelmeztetés: még nincs feltöltött történetem :D , de ezenkívül nem hiszem, hogy van benne, de azért is szeretnék segítséget kérni, hogy ezzel kicsit jobban tisztában legyek :D
Korhatár: 12 (szerintem, de ebben is szeretném leendő Bétám segítségét kérni)
Várható hossz és frissítési idő: egyenlőre két fejezet van meg, 3000 szó körüliek, 3. fejezet íródása folyamatban, csak a lustaság nagy úr ;)

Once upon a time történet, az 5. évad záróepizódja után íródott, a 6. évad történéseinek teljes tudatlanságában.
A történet Rumpelstilskinről szól, akit megoldás helyett csapda várt a helyen, ahova Hyde küldte, így egy boszorkány megszerezte a tőrét és irányítása alá vonta a Sötét Urat. Ott kapcsolódunk be a sztoriba, amikor a boszorkány és Rumple Storybrookba érkeznek.

Cím: A hatalom fogságában
Fandom: Once upon a time
Műfaj: fantasy
Figyelmeztetés: kínzás (főleg lelki, a helyzetből kifolyólag)
Korhatár: 14 (szerintem, de ebben is szeretném leendő Bétám segítségét kérni)
Párosítás: Rumpbelle, ezenkívül nem igazán van benne romantikus elem.
Várható hossz és frissítési idő: 4500 szó körül van a sztori most, ezt eredetileg 4 fejezetre osztottam, de mivel 2000 szó a minimum, muszály lesz összevonnom fejezeteket. Folytatás kérdéses, mert eléggé eltér az eredeti történettől és nem könnyen alkalmazkodik az elmém,de a fogadtatástól függ.

Elérhetőség: llivmajer@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 december 10 (szombat), 21:48 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 december 10 (szombat), 21:41
Hozzászólások: 2
Sziasztok xdeer

Mostanában készülő történetemhez keresnék bétát :D

Fandom: Original
Műfaj: slash (de csak említőleges, semmi sex)
Korhatár: káromkodás, gyilkosság
Várható hossz és frissítési idő: nem tervezem olyan hű, de hosszúra, frissítés meg olyan két hetente, havonta :D
Elérhetőség: arcanumlord@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 december 10 (szombat), 16:26 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 24 (csütörtök), 15:21
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Kisbaltával a kezemben a hátad mögött
Sziasztok, készülő Teen Wolf Au fanficcemhez keresek egy vállalkozó szellemű bétát.... A lényeg tulajdonképpen csak az, hogy ne félj megmondani a véleményed. Előre is köszi annak, aki ír...
Cím:You're my King and I'm your Lionheart
Fandom: Teen Wolf
Műfaj: Romantikus, dráma, dark, humor
Figyelmeztetés: Néhol kissé erőszakos, Hurt/Comfort, Szereplő halála, Trágár beszéd, Slash
Korhatár: 16
Párosítás: Scilles (vadász'Stiles+alfa'Scott)
Liam+anchorNatasha (saját szereplő)
Allison+Derek
Várható hossz és frissítési idő: Mivel még csak az első fejezet van kész, ezért nem tudom teljesen pontosan, de előreláthatóan úgy kb. 25-30 fejezet. Heti-kétheti egy-egy fejezet. Vagy épp amikor van időm, ihletem írni.
Elérhetőség: PM vagy halgasviki@gmail.com

_________________
When the war of the beasts brings about the world's end,
The goddess descends from the sky
Wings of light and dark spread afar,
She guides us to bliss, her gift everlasting...

KépKép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BlackPoet 2016 december 11 (vasárnap), 13:50-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 december 06 (kedd), 22:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 augusztus 15 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 2
Sziasztok :)
Bétát keresnék az új történetemhez, mely Tom Marvolo Riddle fiatalkori énjéről, szerelmi életéről fog szólni. :)

Fandom: Harry Potter
Műfaj: Fantasy
Figyelmeztetések: 14+ (de lehet, hogy még változik)

EZ AZ ELSŐ REGÉNYEM, ÚGYHOGY SZÍVESEN VÁROM A SEGÍTSÉGET!! :D

Egyenlőre csak az első 2 fejezet bétázása lenne a fontos :)

Ha szeretnéd elvállalni, itt megtalálsz:
vargaveronika11@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 november 29 (kedd), 22:13 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 november 29 (kedd), 21:52
Hozzászólások: 1
Fandom:Harry Potter
Műfaj: fantasy
Figyelmeztetés: 12-14+
Egy elkészült, viszonylag rövid (9 fejezetből álló)HP regényhez szeretnék bétát keresni. Nagyjából canon történet (folytatás), Ginny-Harry és Hermione-Ron (stb) párosítással.
Viszonylag kezdő vagyok, ez az első regényem,úgyhogy szívesen veszem a segítséget :D
Hetente tudok új fejezetet küldeni ellenőrzésre, ha az megfelelő
e-mail: kenczler.david@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 november 28 (hétfő), 20:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 június 10 (kedd), 10:54
Hozzászólások: 29
Sziasztok! Egyelőre bétát keresnék az első Crevinemhez, aki átnézi a hibákat és véleményt mond hogy mit változtassak meg rajta, írjak át stb. A későbbiekben szeretnék még írni Crevint és Destieleket - esetleg Crowstielt, bár multishipper vagyok, így bármi előfordulhat nálam. De persze ez nem kritérium, elég elvállalni ezt az egy művet. Már készen csücsül a laptopomon, így csak rád vár. 2400 szavas kis szösszenet.

Fandom: Supernatural
Műfaj: slash
Figyelmeztetés: +18-as tartalom, durva nyelvezet.
Korhatár: leheletnyi +18-as tartalom
Párosítás: Crevin (Crowley/Kevin)
Várható hossz és frissítési idő: Novella
Elérhetőség: rsheraphine@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 november 25 (péntek), 17:52 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 november 25 (péntek), 17:38
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Tinacska vagyok és bétàt keresnék. Valaki olyant szeretnèk, aki tudnad kicsit segíteni. Ez lenne az első történetem.

Fandom: sajàt
Műfaj: romantikus, dràma, fantasy, hurt/comfort,
Korhatàr: 16, de lehet, hogy kèsőbb megemelnèm
Figyelmeztetés: nem túl részletes erotikus jelenet, slash, durva beszèd, helyenkènt kínzàs
Várható hossz és frissítési idő: hosszról mèg nem tudok nyilatkozni, remélem heti rendszeressèggel tudnék firissiteni

Ha úgy gondolod, hogy szivesen segítenèl egy kezdőnek:
tinnasion@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 november 23 (szerda), 14:25 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 november 23 (szerda), 14:11
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Adri vagyok, és a legújabb történetemhez szeretnék egy kis segítséget kérni.
Fandom: Alkonyat, saját szereplővel.
Figyelmeztetés: nem túl részletes erotikus jelenet, szinte csak említés szinten.
Korhatár: szerintem 16
Párosítás: Emmett/saját szereplő, a többi párosítás a regényekben megszokott módon.
Várható hossz és frissítési idő: eddig öt fejezet van kész, de még nem tudom mennyi lesz a végére, még ugyanennyi biztosan. Heti egy-két új fejezet feltöltését tervezem.
Elérhetőség: rockercsajszee_18@hotmail.com

Ha mindezek után úgy gondolod, hogy te vagy a megfelelő személy, aki értékelni tudná a történetem, s tanácsokkal tudna ellátni, kérlek írj. Hálás lennék a hibák javításáért, és a logikai buktatókra történő rámutatásért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 november 22 (kedd), 16:58 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 november 22 (kedd), 15:40
Hozzászólások: 3
A Salvatore világában játszódó történethez, a jelek szerint, találtam segítséget. Ketteske még mindig keresi "gazdáját". :)

Sziasztok. :)

Timi vagyok. Elég rég írogatok a fiókomnak, és gondoltam ideje lenne, közkinccsé tenni egy-két szösszenetet, ehhez keresek itt segítséget. Egyelőre, párhuzamosan két történetet írok(át, igazából egyszer már befejeztem őket, de akkor még csak magamnak, bohóckodásképp vetettem papírra, most igényesebb köntösben szeretném nyilvánossá tenni), ezekhez várom vállalkozó kedvű béta/béták jelentkezését.
Amiben segíthetnél, kedves, jövendőbeli béta olvasóm: kisebb-nagyobb helyesírási hibák (akadnak), elgépelések kiszúrása, természetesen igyekszem odafigyelni, de ugye több szem többet lát, és a gépem nem beszél magyarul. :) Valamint érdekelne a véleményed is, a célom, hogy élvezhető történetek kerekedjenek a végére. A lényeg: légy őszinte.
A jelenleg tervezett két fanfiction-nek nem írnék két külön posztot, de simán megértem, hogyha valaki csak az egyiket vállalná, hisz nagyon más témát érintenek, így kérlek, a számodra érdekes történet megnevezésével jelentkezz.

Fandom: 1, R.A. Salvatore-Sötételf sorozat/Regény
2, Sailor Moon/Manga
Műfaj: 1, Romantikus, dráma, dark, fantasy
2, Romantikus, dráma, csipetnyi humor.
Figyelmeztetés: 1, Néhol kissé erőszakos (csatajelenetek), erotikus tartalom, Hurt/Comfort.
2, Erotikus tartalom, Hurt/Comfort, szereplő halála, eléggé OOC és nem mágikus történet.
Korhatár: Minkét esetben: 18.
Párosítás: 1, Ellifain Tuuserail & Drizzt Do'Urden
2, Usagi & Mamoru (Direkt nem a magyarra fordított neveket használtam.)
Várható hossz és frissítési idő: Mindkettő kb. 25-30 fejezet és valószínűleg hetente/kéthetente fognak az új fejezetek érkezni, semmiképp nem kell napi frissítésre számítani.
Elérhetőség: kt-gyu@paci.hu

Itt mindkét téma picit kakukktojás, de azért remélem lesz majd érdeklődés irántuk. :)

Előre is köszönöm.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Ellifain 2016 november 29 (kedd), 15:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 november 21 (hétfő), 12:35 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2016 november 20 (vasárnap), 18:41
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: A képzelet "jeges" tömlöcében.
Már van jelentkező!

Sziasztok!
Lady Rose vagyok, és bétát keresek a regényemhez. A helyesírással és a fogalmazással nincs különösebb problémám, inkább a logikai felépítésben és a buktatókra való rámutatásban kérnék segítséget, meg persze véleményt.

Fandom: The Elder Scrolls: Skyrim
Műfaj: Romantikus, dráma, sötét, hurt/comfort, fantasy, tragédia
Figyelmeztetés: Elég véres, részletesen leírt kínzások, gyilkosságok, szexuális tartalom és nemi erőszak, helyenként durva beszéd.
Korhatár: 18!
Várható hossz és frissítési idő: Egyelőre nem tudom pontosan, de elég hosszúra tervezem (50 fejezet, talán?). 4 fejezet már megvan, 2-3 hetente szeretnék frissíteni.

Ha úgy döntesz, szívesen segítenél, az e-mail címem: feketerozsa18@indamail.hu
Örök hálám üldözni fog érte. :D :xx:

_________________
Üdv: Rose


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lady Rose 2016 december 20 (kedd), 22:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 november 16 (szerda), 20:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 november 16 (szerda), 19:41
Hozzászólások: 1
A nevem Vanessa, és a regényemhez keresek bétát. Első sorban helyírást szereték javíttatni, továbbá véleményezést igényelnék. :)

Fandom: saját történet, saját szereplőkkel, tehát Original

Műfaj: elég sötét az alaphangulata, leginkább az akció játszik középpontot, továbbá előfordul benne romantika is, valamint SLASH

Figyelmeztetés: gyakran előfordul benne kínzás, gyilkosság, és erőszak, valamint szerepel benne eléggé durva szexuális tartalom, és trágár kifejezések is.

Feltöltési idő: 1 hónapban legalább 2 fejezetet biztosan fel szeretnék tölteni.

Korhatár: 18, és ezt tessék nagyon komolyan venni!

Terjedelem: egyelőre nincs konkrét fejezetszám meghatárózva, de elég hosszúra tervezem.

Elérhetőség: vanessaheizer18@gmail.com

Előre is köszönöm a bátraknak, akik jelentkeznek! Hálám a síron túl is üldözni fog! 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 november 12 (szombat), 22:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 november 12 (szombat), 22:15
Hozzászólások: 4
BellaBlue vagyok és a történetemhez keresnék egy olyan bétát, aki a helyesírást javítaná és véleményt is írna, mert még kezdő vagyok.
Fandom: Harry Potter
Feltöltési idő: 2 hetente tervezek egy fejezetet.
Korhatár: 16-18
Figyelmeztetések: Gyilkosság, Szereplő halála, Erotikus tartalom, SLASH, AU, OOC
Terjedelem: kb. 3000 szó
Főszereplő: saját szereplő, Sirius Black, Regulus Black
Nem mindig lenne hű J. K. R. világának a szabályaihoz.
Elérhetőség: t.greta.90@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 november 02 (szerda), 15:51 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 november 02 (szerda), 15:14
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Fél éve vezetek egy blogot, tehát a legalapvetőbb helyesírási szabályokkal tisztában vagyok; egy olyan bétát keresnék, aki egy nap alatt teljesíteni tudná az átolvasást és kijavítást. Tapasztalt emberre van szükségem, aki körülbelül két-háromhetente tudná ellenőrizni az érkező fejezetet.
Korhatár: 14
Figyelmeztetés: néha tartalmazhat erőszakos cselekedeteket
Terjedelem: 3500-4500 szó
Főszereplő(k): saját agyam szüleményei
Fandom: saját történet
Feltöltés: két-háromhetente
Műfaj(ok): romantikus, kaland, humor, néhol erőszakos
Várható hossz: 13 fejezet publikálva van, még körülbelül ugyanennyi
Elérhetőség: megyebirofanni@gmail.com
elhalvanyul-fanni.blogspot.hu
A fenti linken megtekinthetitek a blogot, amin a történet fut.

Fanni M.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 október 26 (szerda), 15:49 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2012 március 26 (hétfő), 19:29
Hozzászólások: 65
Helló, Cortez vagyok. Egy rövid, original horror-humor jellegű íráshoz keresek bétát, aki kiszűrné a helyesírási hibákat, esetleges fogalmazási gondokat, valamint akár véleményezné is a művet.

Fandom: saját
Feltöltési idő: egyszeri (egy fejezet)
Korhatár: 14 (szerintem)
Figyelmeztetések: Gyilkosság, Durva nyelvezet
Terjedelem: kb 4000 szó
Főszereplő: saját szereplő

Elérhetőségem: cortez20000@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 október 23 (vasárnap), 15:22 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 október 23 (vasárnap), 14:54
Hozzászólások: 1
Lily14 vagyok és a történetemhez keresnék egy olyan bétát, aki nem csak a helyesírást javítaná, hanem véleményt is ír az adott fejezetről, mivel még kezdő vagyok.
Fandom: Harry Potter
Feltöltési idő:~2-3 hetente tervezek egy fejezetet, de ha jobban belejövök hetenkénti feltöltés is lehetséges.
Korhatár:14, néha 16
Figyelmeztetések: Gyilkosság, szereplő halála
Terjedelem: ~30-40
Főszereplő: saját szereplő
Nem mindig lenne hű J. K. Rowling világának a szabályaihoz.

Az e-mail címem: lili.flora@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 október 21 (péntek), 21:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 október 21 (péntek), 21:03
Hozzászólások: 1
Nic's Wonderland vagyok és bétára lenne szükségem a regényemhez. Már a teljes kézirat kész és úgy gondolom, hogy a helyesírásommal sincsenek különösebb problémák, viszont a karakterépítésben és logikai felépítésben szükségem lenne egy kis külsős segítségre.

Fandom: saját történet
Műfaj: jellemzően romantikus
Figyelmeztetés: -
Korhatár: 14
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: Regény, 44 rövid fejezet.
Elérhetőség: miklossyniki@gmail.com

A történet ott kezdődik, hogy Scarlet és Cameron összejönnek, a regényben a saját, közös múltjukat mesélem el és természetesen ami a kapcsolatuk kezdete után történt. Mindketten zavaros múlttal, régi párkapcsolatokkal, "bőrönddel" érkeznek egymás életébe és ez hatással is van a jövőjükre is, arra, ahogy egymással viselkednek stb. és ami történik velük emiatt.
Az a problémám, legkésőbb november végére, december elejére szükségem lenne az átnézett kéziratra egy pályázat miatt, érdeklődőknek privátban szívesen mesélek róla.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 október 14 (péntek), 15:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 október 14 (péntek), 15:28
Hozzászólások: 4
Card12 vagyok, és a legújabb történetemhez szeretnék egy kis segítséget kérni.
Fandom: Original
Műfaj:dráma, romantika, akció/kaland
Figyelmeztetés: -
Korhatár: 16-os
Várható hossz és frissítési idő: nagyjából 14 fejezetesre tervezem, és úgy hetente szeretném frissíteni.
Elérhetőség: tortenetek624@gmail.com

Aki mindezek után úgy gondolja, hogy szívesen segítene, írjon nekem. Hálás lennék a hibák javításáért, és az esetleges logikai buktatókra való rámutatásért. Szívesen olvasnám a véleményeteket is a fejezetekről! :)

Az alap szitu az, hogy a világon az emberek közül nem mindenki hal meg a halála után.. Valójában az emberek élete nem más mint egy kísérlet, amit egy bizonyos csoport végez, azért hogy kiválogassa azokat az embereket a társadalomból, akikről azt hiszik hogy képesek túlélni az igazi "valóságot". Akiket alkalmasnak találnak, azoknak a lelkét vagy ahogy én a történetben írni fogom "anima"-t áthelyezik egy másik testbe. És így tovább létezhetnek, azonban itt sem pihenhetnek meg, mert a "valóvilág" rengeteg olyan dolgot tartogat számukra, amire nem is számítottak és ezeken a meglepetéseken kívül még a többi emberrel is vigyázniuk kell, mert nem mindenki barátságos szándékkal közeledik más ember társai felé. És hát ebbe a világba csöppen bele a főszereplőnk Maishá.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 október 11 (kedd), 18:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 október 10 (hétfő), 16:55
Hozzászólások: 1
Már van jelentkező!!!

Sziasztok!
Most kezdtem el írni és jó lenne, ha valaki ellenőrizné, mielőtt feltöltöm. Vannak vesszőhibáim és pár elírás.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: Általános, talán romantikus
Korhatár: Nem korhatáros, de majd kiderül
Párosítás: Lily/James :xx:
Várható hossz és frissítési idő: Nem tervezem rövidre, azt most leszögezem. A frissítés a tanulástól függően. Most lettem nyolcadikos, felvételire gyakorolni kell. Kb két hetente frissítenék, de nem garantálom.
Elérhetőségem: nutella0915@gmail.com :)

Remélem élvezni fogjuk az együttműködést. Előre köszönöm!!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lucy 2016 október 24 (hétfő), 18:43-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 október 10 (hétfő), 10:06 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 október 10 (hétfő), 9:47
Hozzászólások: 2
Sziasztok, Kenobi vagyok és nem hiszitek el, de bétát keresek. ;)

A történet első pár fejezete már kész is, ha nem vagytok biztosak a dolgotokban, csak szóljatok, én átküldöm és utána majd eldöntitek vállaljátok-e.

Segítség leginkább helyesírásban, vesszőkkel, párbeszédekkel és az ilyen szokásos dolgokkal kéne, de történetvezetésben is nagyon szívesen fogadok meglátásokat.

Fandom: Assassin's Creed, de saját történet, saját szerplőkkel.
Műfaj: Sci - fi (már ha az műfajnak számít), akció, itt ott romantika, de a hangsúly a karaktereken és kapcsolataikon, interakcióikon van. A többi csak körítés.
Figyelmeztetés: Milyen lenne az AC véres gyilkosságok nélkül? ;) Ezeket persze nem részletezem alaposan, de a gyilkolás elég állandó motívum. Itt - ott enyhébb káromkodás.
Korhatár: Világ életemben hülyeségnek tartottam a korhatárt, mert akit érdekel valami, de nem elég idős hozzá, az úgy is figyelmen kívül hagyja a kis karikácskát. Ettől függetlenül 16 -ot mondnék.
Várható hossz és frissítési idő: Nincs előre meghatározva, nekem teljesen mindegy, hogy milyen gyorsan dolgozol rajta. Ha a felénél ki akarsz szállni azt is megértem, csak szólj. Ahogy jól esik.
Elérhetőség: eghan.sindull@gmail.com

Biztosan élvezni fogjuk a közös munkát, nekem eddig legalábbis minden bétával így volt. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 22 (csütörtök), 16:27 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 szeptember 22 (csütörtök), 16:18
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Állandó bétát keresnék saját történeteimhez. Helyesírási és vessző hibáim vannak, ezért nagy szükségem lenne egy vállalkozó szellemű bétára, aki segítene nekem ebben. Megköszönném a segítséget.
Fandom:anime, saját történet -saját szereplőkkel
Műfaj:dráma,kaland, romantikus
Figyelmeztetés: lesz benne gyilkosság, de nem az a véres fajta.
Korhatár:16-os
Párosítás:
Várható hossz és frissítési idő: regény, úgy 20 fejezetesre tervezem, és úgy kéthetente szeretném frissíteni
Elérhetőség: vir89@citromail.hu
Aki ezek után úgy gondolja, hogy szívesen segítene, írjon nekem. Hálás lennék a javításért. Mielőbbi válaszokat várom.

Üdvözlettel: ronik :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 22 (csütörtök), 11:59 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2016 szeptember 21 (szerda), 18:18
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: MCU főleg
Sziasztok!

Marvel fichez keresnék bétát/előolvasót. A helyesírásomra nem szokott panasz érkezni, maximum egy-két elgépelés fordul elő, meg az írás hevületében néha magyartalanok a mondatszerkezeteim, amiket jó lenne kiszűrni, úgyhogy elsősorban a logikai részénél lenne szükségem támogatóra, hogy a bukfenceket, bennmaradt hibákat észrevegye, illetve valakivel megtárgyalhassam az ötleteimet, lehetséges megoldásokat, egyebeket. Szóval nem egyszerű feladatot bíznék az vállalkozóra, de cserébe kicsi szívem minden szeretetével rajonganám körül még negatív kritikák idején is :)

Tehát:
Fandom: Marvel
Műfaj: általános: angst, hurt/comfort, lelkizős, romantikus, kalandos
Figyelmeztetés: gyilkosság, kínzás, testi és lelki trauma... valami ilyesmi.
Korhatár: Ezzel mindig gondban voltam... 14-16?
Párosítás: Bucky/Nat (főleg), de lehet, hogy mellékesen kerül bele némi slash is
Várható hossz és frissítési idő: Regény, 30 fejezetnél nem tervezem többre (de ki tudja). Szétszórt vagyok, ezért nem kell nagy tempóra számítani tőlem, sőt... nógass nyugodtan :D
Elérhetőség: hungarianwhovian@gmail.com

Előre is nagyon-nagyon megköszönöm a bátor önkéntesnek, akit hálám majd örökké üldözni fog...

P.s.: adok csokit, jó? :beee:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 18 (vasárnap), 16:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 április 28 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 12
Sziasztok! :)

Saját történethez keresnék előolvasót/bétát! A sztori maga már volt fent (és jelenleg is fent van) a Merengőn, a csavar csupán annyi, hogy jelenleg tatarozom, és szeretném, ha több ember keze között is átmenne, többen elolvasnák. A jelenlegi formájával nem vagyok elégedett (ezért dolgozom rajta, ugye :D ), hosszú évekkel ezelőtt írtam, és túlságosan szeretem ahhoz, hogy így hagyjam, amikor nem vagyok elégedett vele. Maga a folyamat valószínűleg elég elhúzódó lesz, az első regény 25 fejezettel bír, jelenleg a hatosnál tartok a javítással. Lassan haladok, és nincsen semmi sürgető határidő sem.

Ő a gyerek, akiről szó van: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=99834

A helyesírásommal nincsen különösebb probléma, bár néha szavakat alkotok és magyartalanságokat vetek képernyőre. Leginkább a logikai bukfencek kiszűrése és a stilisztikai javítások eszközölése lenne a lényeg. Pluszban nagyon örülnék, ha valaki rávilágítana arra, ha világfelépítésbeli, karakterépítési bakikat vétek, vagy egyszerűen csak nem klappol pár dolog a történetben, és totál hiteltelen egy-két részlet. Jól viselem az őszinteséget, én is az vagyok, szóval nem kell kímélni a lelkemet!

Fandom: original
Műfaj: humor, akció/kaland, romantikus, dráma, néhol sötét
Figyelmeztetés: durva nyelvezet, enyhe erotikus tartalom, gyilkosság, szereplő(k) halála, nagyon enyhe slash (nem a főszálon)
Korhatár: a fenti szép felsorolás miatt inkább 18-at írok (de egy erősebb 16-ot is elbír)
Várható hossz és frissítési idő: a történet maga tetralógia, tehát négy regény, de egyelőre csak az elsővel foglalkozom, ami 25 fejezet, fejezetenként 4000-5000 szóval. Az első hat már készen van, a többi pedig valószínűleg két-három hetente érkezne, úgyhogy hosszabb időre kell számítani közöttük.
Elérhetőség: rezisztencia@yahoo.com (ahol egyébként bármi egyéb kérdésre válaszolok szívesen, szóval ha írtok, az még nem vérszerződés :D )

Ó, és meglehetősen fura humorom van. Favicceket és feketehumort kéretik bírni ;)

Előre is köszönöm a bátraknak a jelentkezést! Örök hálával tudok szolgálni cserébe :D

_________________
"Szoktatom szívemet a csendhez."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 18 (vasárnap), 12:29 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 szeptember 18 (vasárnap), 12:14
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Állandó bétát keresnék a történeteimhez, aki átnézné, hogy netalántán van-e bennük logikai gubanc, elírás vagy akármi más. :-D Megijedni nem kell, annyira azért nem borzalmas a helyesírásom.
Fandom: Saját.
Műfaj: SLASH, vígjáték
Korhatár: 16
Első történet várható hossza 10-es betűmérettel, 14 oldal és mindez wordben.
Vállalkozó szellemű hős megmentőt az alábbi e-mail címen várok: mrs.pumkin04@gmail.com

Előre is köszönöm! :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 13 (kedd), 20:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 július 21 (szombat), 15:50
Hozzászólások: 11
Sziasztok! :beee:

Egy elvont, mindenféle alternatív világos, overthinker regényhez keresnék bétát (és bónusz, ha a személlyel meg tudok beszélni ezt-azt, nem csak ellenőrzi a dolgokat :mrgreen: ).

Fandom: saját történet - saját szereplőkkel
Műfaj: horror, sötét, dráma, romantikus
Figyelmeztetés: gyilkosságok (előfordulhat, hogy belemászós), elég mély (esetlegesen sötét) gondolatok, vér, a nagyon vizuális típusoknak talán zavaró lény/szörnyleírások
Korhatár: 16+
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: 20-30 fejezet körül. Nem kell aggódni, amolyan "comeback story" lesz, nem tervezek túl hosszúra egy-egy fejezetet. :) A frissítési idő teljesen változó, hetente egy fejezet valószínűleg sikerül.
Elérhetőség: cole.cyrodiil@gmail.com

Előre is köszönöm, ha valakit megfogott! :)

_________________
Doctor Who, Transformers, Vámpírnaplók, Grimm :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 11 (vasárnap), 22:37 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 június 04 (szombat), 20:37
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Új ficemhez keresnék bétát, ami a Gotham című sorozathoz kapcsolódik. Már rég nem írtam, így előfordulhat, hogy kicsit megkopott a helyesírásom.

Fandom: Gotham
Műfaj: Nem hosszú, mindössze 1 251 szó
Figyelmeztetés:gyermekgyilkolás (nincs szóról szóra leírva, de ott van)
Korhatár: mondanám, hogy 12, de a gyilkosság miatt inkább 14
Párosítás: Edward Nygma/Oswald Cobblepot (Nygmobblepot)
Várható hossz és frissítési idő: egy részes
Elérhetőség: szaboeszter797@gmail.com

Előre is köszönöm a segítséget. Remélem, hogy a kedves bétával jól össze fogunk tudni dolgozni ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 11 (vasárnap), 20:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 30 (hétfő), 17:30
Hozzászólások: 3
Sziasztok!!!!

Első fejezetemhez keresnék előolvasókat, bétákat. Vesszőkkel szokott bajom lenni, na meg az elgépelésekkel. Nem hosszú kb. 5ezer szavas fejezetről van szó, ami főképp fantasy, de a jövőben játszódik és két kamasz fiú a főszereplője.

Fandom: saját
Műfaj: fantasy, posztapokaliptikus
Figyelmeztetés: nincs
Korhatár: 12
Várható hossz és frissítési idő: egy fejezet
Elérhetőség: maryanndraven@gmail.com vagy norgreid@citromail.hu


Előre is nagyon köszönöm :)) ;;)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nephilim 2016 szeptember 12 (hétfő), 10:33-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 07 (szerda), 21:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 szeptember 07 (szerda), 21:03
Hozzászólások: 1
Sziasztok! A legújabb történetemhez szeretnék egy kis segítséget kérni.
Fandom: foci
Műfaj: novella
Figyelmeztetés:-
Korhatár: -
Párosítás: Luciano Vietto/Antoine Griezmann (csak, mint barát)
Várható hossz és frissítési idő: egy részes
Elérhetőség: winter.hazel.sawyer@gmail.com

Aki mindezek után úgy gondolja, hogy szívesen segítene, írjon nekem. Hálás lennék a hibák javításáért, és az esetleges logikai buktatókra való rámutatásért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 05 (hétfő), 20:08 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 augusztus 16 (kedd), 14:14
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Bétát keresek saját történethez. Sok gondom van a vesszőkkel.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: fantasy ( bár ez még nem igazán jellemző)
Korhatár: 14
Párosítás: Hermione/Draco
Figyelmeztetés: néha előfordul csúnya beszéd de nem jellemző

Első sorban egy három és fél oldalas szövegről lenne szó. Szeretnék próbát tenni egy részlettel.

Elérhetőség: essti06@gmail.com

Előre is köszönöm. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 31 (szerda), 19:29 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 augusztus 30 (kedd), 11:24
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Szeder99 vagyok, és életemben először töltenék fel saját történetet az internetre. Szeretnék egy kis segítséget kérni. A legtöbb gondom a vesszőkkel, illetve a párbeszédes részeknél a gondolatjelekkel szokott lenni.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: Romantikus, sötét
Figyelmeztetés: Csúnya beszéd, erotikus jelenetek, és erőszak is elő fog fordulni.
Korhatár: 18
Párosítás: Draco/Hermione
Várható hossz és frissítési idő: A hosszát még nem tudom, de nem tervezem túl rövidre. Frissíteni remélhetően másfél-kéthetente fogom tudni, de ha nagyon benne járunk már a tanévben előfordulhat a 3 hét is.
Elérhetőség: laura.juhasz01@gmail.com

Aki mindezek után úgy gondolja, hogy szívesen segítene, írjon nekem. Hálás lennék a hibák javításáért, és az esetleges logikai buktatókra való rámutatásért.
Előre is köszönöm! :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 31 (szerda), 11:26 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2016 augusztus 12 (péntek), 0:30
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Pottermore
Meglett a jelentkezőm! Köszönöm!

Sziasztok!

Assana vagyok, és az első novellámhoz keresek segítséget.
Fandom: Original - saját szereplőkkel.
Műfaj: romantikus, dráma, akció.
Figyelmeztetés: néha káromkodás és erotikus tartalom, gyilkosság (nem véresen ábrázolva)
Korhatár: 16-18-as
Párosítás: -
Várható hossz és frissítés: novella, nem áll szándékomban részekre bontani, szóval egyszeri alkalomról lenne szó.
Elérhetőség: assanalupin@gmail.com

Aki mindezek után úgy gondolja, hogy szívesen segítene, írjon nekem. Hálás lennék a hibák javításáért, és az esetleges logikai buktatókra való rámutatásért.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Assana 2016 szeptember 01 (csütörtök), 10:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 30 (kedd), 13:08 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 augusztus 30 (kedd), 12:53
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Angolul tudó bétát keresnék egy fordításomhoz, mivel ez az első fordításom amibe belekezdtem, és az utóbbi időben szinte csak angolul olvastam a történeteket, így kicsit elszoktam a magyaros megfogalmazástól.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: slash, humor, angst
Figyelmeztetés: itt-ott néhány káromkodás előfordul, illetve van benne csókjelenet, és utalások maszturbálásra is
Korhatár: 16-18, de lehet inkább 18
Párosítás: Perselus/Harry
Várható hossz: ez egy nagyon hosszú, lassan épülő történet lesz, pontosabban egy trilógia, az első kettő regényt, illetve egy fejezetet a harmadikból már befejezett az író, ez így jelenleg még 40+ fejezetes (jó nagy fába vágtam a fejszémet, de szerintem nagyon jó kis történet)
Frissítési idő: mivel nagyon hosszú a történet, és kezdődik az egyetem, plusz lehet dolgozni is fogok, én havi 1-2 fejezetre gondoltam, ez így talán nem lesz megterhelő senki számára sem. A feltöltést viszont majd csak akkor szeretném elkezdeni ha már néhány fejezetet lefordítottam előre :)
Elérhetőség: patrisha.lion@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 25 (csütörtök), 23:17 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Kedves Mindenki! A régiek és az újak figyelmébe is ajánlanám a bétakareső tutorilat, amit ha kitöltötök, megkönnyítitek vele a leendő bétátok dolgát, mivel minden, az írásotokkal kapcsolatos infó (figyelmeztetések, korhatár, tartalom, stb.) egy helyen lesz, így a leendő béták is tudni fogják, mit vállalnak. A túl kevés infót tartalmazó ill. a tutorial nélküli hozzászólásokat sajnos kénytelenek vagyunk törölni. :( A tutorialt ITT találjátok.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 17 (szerda), 11:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 augusztus 17 (szerda), 11:05
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Bétát keresek a történetemhez! Ez az első történetem és örülnék, ha valaki átnézné, mielőtt feltöltöm a fejezeteket!

Fandom: -
Műfaj: akció, thriller, horror, fantasy
Figyelmeztetések: Talán majd szereplő halála
Korhatár: 12-14
Párosítás: -
Várható hossz: Nem tudom pontosan, 10-20 fejezet között
Frissítési idő: Most még van időm, így gyakrabban, később talán csak havi 1.

Köszönöm szépen!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ZendenLuck 2016 augusztus 18 (csütörtök), 10:59-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 15 (hétfő), 21:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 augusztus 15 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 2
Sziasztok! :D
Segítséget kérnék a Kettős Ügynök című történetemhez. Ez az első komolyabb irományom, légyszi ezt nézzétek el nekem. Olyan segítségre lenne szükségem aki átnézi a részeimet és helyesírásilag kicsit kikupálja. Minden fejezetemet átnézem vagy háromszor, de a vesszőkkel még mindig hadilábon állok.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: romantikus
Figyelmeztetések: A történet még alakulófélben van, pár helyen elhangzik egy-két csúnya szó, még pontosan nem tudom, hogy fog-e erotikus jeleneteket tartalmazni
Korhatár: 14 (eddig, de ez lehet, hogy a későbbiekben változni fog)
Párosítás: Draco Malfoy/Hermione Granger
Várható hossz: Ezt a történetet eredetileg tíz részesre terveztem, de ez útközben változott ugyanis most a nyolcadik fejezetnél tartok és még bőven vannak kioldatlan szálak. Jelenleg úgy állok hozzá, hogy tizenöt, maximum húsz részes lesz.
Frissítési idő: Jelenleg kéthetente írom a részeket, de remélem, hogy a későbbiekben a heti egy rész is menni fog.

Aki ilyen sok bizonytalanság és tervezetlenség ellenére szeretne nekem segíteni, az elérhet az alábbi e-mail címemen, vagy nyugodtan írhat nekem privát üzenetet.
e-mail: vargaveronika11@gmail.com


Nagyon megköszönném a segédkezést!

Wolvi :give: :-D :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 14 (vasárnap), 11:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 17:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
Sziasztok!

Angolul tudó bétát keresek két most futó fordításomhoz (Káoszelmélet, Birtokolva). Egy-egy fejezet erejéig kellene beugrani az egyik bétám helyett, mert most jól megérdemelt vakációját tölti egy darabig :)

Fandom: Harry Potter
Műfaj: romantikus, slash
Figyelmeztetés: erotikus tartalom az egyikben
Korhatár: 18
Párosítás: mindkettő Draco/Harry
Várható hossz és frissítési idő: két darab fejezet, hetente egy
Elérhetőség: hirondelle@citromail.hu vagy itt privátban, amelyik szimpatikus

Sok gond nem lenne a fejezetekkel, ilyeneket rontok el, hogy szóismétlés, magyartalan szórendek, stb., ezért aztán az sem gond, ha az illető nem ismeri a történeteket, csak a szöveget kellene kicsit kigereblyézni.

Előre is köszönöm! :D

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 08 (hétfő), 18:04 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 augusztus 08 (hétfő), 17:59
Hozzászólások: 1
Sziasztok! Állandó bétát keresnék Drarry fanfiction-ökhöz.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: romantikus, slash
Figyelmeztetés: lesz benne szex jelenet
Korhatár:16-18
Párosítás: Draco/Harry
Várható hossz és frissítési idő: van minden. Novella és hosszabb regény is. Mikor hogy száll meg az ihlet. Nagyjából hetente frissítve.
Elérhetőség: magnes724@gmail.com

Előre is köszi!
Drarryfan :xx: :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 07 (vasárnap), 13:03 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Meglett a jelentkező. Köszönöm.

Sziasztok!

Egy megbízható bétát keresek a Vérszerződés című történetemhez. Leginkább helyesírási hibákat kellene javítani, vagy esetleg, ha akad, akkor elgépeléseket. A vesszőkkel szokott nagy gondom akadni, de ettől eltekintve a helyesírásom jónak mondható. :)

Fandom: Harry Potter
Műfaj: AU, sötét, romantikus
Figyelmeztetés: Slash, kínzás, szereplő halála, erotikus tartalom, OOC-karakterek (ez a biztonság kedvéért), Mpreg
Korhatár: 18
Párosítás: Tom/Lucifer
Várható hossz: 24 fejezet
Frissítés: ebben rugalmas vagyok, de kb. hetente vagy két hetente szeretnék frissíteni

Elérhetőség: nezumi671@gmail.com vagy itt, privátban, ha van egyéb kérdés az elvállalás előtt

Előre is köszönöm annak a kedves illetőnek, aki segít nekem. :give:

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nezumi 2016 augusztus 10 (szerda), 1:07-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 03 (szerda), 15:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 29 (kedd), 14:55
Hozzászólások: 2
Sziasztok~
Első PUBLIKÁLANDÓ írásomhoz keresek megbízható Bétát. :D

Fandom: Harry Potter
Műfaj: romantikus, SLASH (leginkább shounen-ai jellegű, ha ez segít, tehát semmi durva)
Figyelmeztetés: káromkodás előfordulhat, de azon felül semmi ;)
Korhatár: nem korhatáros, de LEGALÁBB 18 év körüli bétát keresek, hogy tényleg segíthessen :merlin:
Párosítás: Draco Malfoy/Harry Potter
Várható hossz és frissítési idő: 10 fejezet várhatóan, egyéni frissítés (lásd lent)
Elérhetőség: ipolyvolgyi.i@gmail.com

A fejezeteket feltehetően csak azután tölteném fel, hogy legalább a feléig kész vagyok. Tehát a frissítés így eléggé tetszőleges, mivel előre dolgoznánk, a részleteket leegyeztetjük e-mailben. ;)
További, kiegészítő infók: Draco és Harry kb kilenc éves a történet kezdetén, így lesz benne Roxfort előtti, közbeni és utáni rész is. Fontos szerepet játszik majd benne Piton (leginkább afféle mentorként). A szerelmi (slash) szál a történet közepe felé rajzolódik ki, ami főképp a pszichológiai oldaláról lesz megközelítve, nem lesz sem perverz, sem pedig nyálas, megmarad a reális szférában.
Csók nektek és köszi előre is~ :beee: _csonti_


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 július 31 (vasárnap), 23:44 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 július 31 (vasárnap), 23:27
Hozzászólások: 1
Helló! :)
Életem első hosszabb történetébe kezdtem bele, és ahhoz keresnék bétát, akivel megoszthatom az ötleteim, és segít a javításban.

Fandom: saját
Műfaj: dráma, humor, a későbbiekben romantikus
Korhatár: 16+, de ez inkább a bántalmazásokra róható és nem az erotikára
Várható hossz: nem tervezem rövidre

Egy kicsit a műről: főleg az érzelmekről, a félelmek legyőzéséről, elfogadásról, újrakezdésről, és a problémák megoldásáról szól. Sok furcsa (és remélhetőleg izgalmas) karaktert képzeltem bele, és több szemszögből fog íródni.

Itt lehet elérni: angyalcicc@gmail.com

Előre is köszönöm! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2164 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség