Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 16 (kedd), 19:31

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 99 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Weasleys sztorik legyenek-e még?
Úigen! *.* 75%  75%  [ 3 ]
Tőlem jöhetnek... 25%  25%  [ 1 ]
Ne, szerintem nem sok értelme van 0%  0%  [ 0 ]
Kik azok a Weasleyk? 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2019 december 11 (szerda), 23:29 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Üdv megint!

Nah, megint nem írtam hosszú ideje. Közben történtek dologk, például a Gyengék nem balettoznak gyűjteménybe felkerült a második novella, a címe Jó kutya. Az alapsztori röviden annyi, hogy nagyapám mesélte, az ötvenes évek végén, hatvanas évek elején, mikor a sorozatos gyilkosságok történtek Martfű és Tiszaföldvár környékén, minden cipőgyári dolgozót (köztük őt is) kihallgattak. Ebből született ez a kis szösszenet - a kutyás rész pedig még igaz is.

Az Éles vonalakhoz azóta két fejezet is került fel, a legutóbbi Nym gyors munkájának hála:

galéria
Veszedelmes viszonyok a kiállításon, és dupla ruha. Kiderül végre, hogy Martin tényleg tud festeni.

léptek
Martin az arcába kapja Lorelei szemrehányását, Lorelei pedig Karolináét, amiért aztán igent mond egy invitálásra, ám nem ez lesz élete legjobban sikerült éjszakája - vagy mégis?

ITT pedig az egész sztori Wattpad linkje, ha valakinek kényelmesebb lenne ott olvasni. ;)

Egy szó, mint száz, még mindig nem adtam fel, hogy egyszer ennek a sztorinak majd sok megtekintése lesz... Aki nem unja még halálosan a lassan kibontakozó, hetero, tanár-diák (vagy inkább mentor-mentorált) jellegű szerelmi szálat, Béccsel, metallal, kávéval és művészettel, az nézzen be hozzám ;;)

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2019 szeptember 02 (hétfő), 14:12 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Kadma írta:

És végül, de nem utolsósorban egy új gyűjtemény van születőben, mégpedig novellákból, ezek vajmi kevés romantikát fognak tartalmazni, megígérem. ;) A gyűjtemény címe Gyengék nem balettoznak, egyelőre csak egy szösszenet van fent, a címe Rózsa. A napokban érkezik a második, más korokból, sötétebb időkből.


Aaah, úgy szeretem azt a történetet! :xx: Már várom a következőt! :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2019 szeptember 01 (vasárnap), 22:19 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Fhú, borzalmasan elhanyagolom ezt a topikot. :labi:

Szóval, tegnap (vagy tegnapelőtt? idk) rekordgyorsan, ezúttal Odette jóvoltából megérkezett az új fejezet az Éles vonalakhoz, döntések címen. A tartalom dióhéjban:
Kicsit többet megtudunk Martin múltjáról, Loreleit pedig nem várt helyről csapja pofán a kellemetlen igazság. Ja, és egy ruha is képbe kerül.

A Mécseskezekhez is felröppent egy új vers. Ami ezúttal a szerelemről szól, hihetetlen, ugye? XD

És végül, de nem utolsósorban egy új gyűjtemény van születőben, mégpedig novellákból, ezek vajmi kevés romantikát fognak tartalmazni, megígérem. ;) A gyűjtemény címe Gyengék nem balettoznak, egyelőre csak egy szösszenet van fent, a címe Rózsa. A napokban érkezik a második, más korokból, sötétebb időkből.

Ja és szeptemberben én vagyok a Soros a Discord Kalandzónában, gyakorlatilag életem első original fantasy-szerű képződményével, akit érdekel látogasson el oda is :)

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2019 június 27 (csütörtök), 19:26 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Ma totál meg lettem hatva, mikor felmentem merire és szembesültem vele, a verseim alatt 18-ra(!) emelkedett hiretelen a kritikáim száma a CC-tagok jóvoltából. El is kezdtem ma válaszolgatni rá, bár nem jutottam a végére, nem is igazán találom a szavakat. :-O De bepótolom, ígérem! :xx:

Meg közben véget ért ez a hat év az egyetemen, úgyhogy most én is kb. a saját darabjaimból rakom össze magamat, melózok és próbálom kitalálni, hogyan tovább. De frissek azért lesznek!

Uff, én beszéltem.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2019 június 20 (csütörtök), 19:01 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Közben sikeresen lezáróvizsgáztam és frissítettem is, duplán ráadásul.

Az egyik az Éles vonalak, hatodik felvonás. Hálás köszönetem illeti Pergament az eddigi hozzászólásokért.

A másik pedig a versgyűjteményem újabb darabja. (Mert idén volt tíz éve, hogy az életem ezt a furcsa irányt vette. Számtalan módon próbálok "megemlékezni" róla, de azt az egyet, azt az igazit nincs lehetőségem megtenni. Talán egyszer majd külön elmesélem.)

Uff, én beszéltem.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2019 április 30 (kedd), 20:37 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
*lefújja a port*

Történt azóta egysmás, mióta legutóbb írtam ide. :labi: Például több új fejezet is érkezett közben az Éles vonalakhoz. Lassan halaudnk előre, de legalább haladunk. Szóval aki bírja a gót romantikát, az ide gyüjjön.

És vettem a fáradságot, hogy végre összerendezzem a fent lévő verseimet, kapott mindegyik rendes(nek tűnő) címet, leírást, meg középre zártam őket, meg ilyenek, hogy azért kinézzenek valahogy. Fénykoromtól már elég messze vagyok, de azért még nem adtam fel. ITT megtalálható ez a pöpec antológia. :taps:

A Versek és Fanficek Nagy Manituja megáld mindenkit, aki kritikát hagy. :pbunny:

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2019 január 12 (szombat), 17:38 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Új fejezet az Éles vonalakhoz: idegen

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2019 január 07 (hétfő), 17:37 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Üdv! :pbunny:

Mivel mi tagadás, a meris ficírás terén eléggé kiégtem, rázúztam az originalokra. A Lány a házbólt nemrégiben leszedtem, mivel teljes egészében újra akartam írni; ez meg is történt, az első pár fejezet fel is került a Wattpadra. Onnantól aztán nem voltam hajlandó a kisujjamat se mozdítani annak érdekében, hogy többen olvassák, ezért unpublish-oltam, és úgy döntöttem, szép lassan felkerül ide, eredeti szülőhelyére, új címen. Az első fejezet Kasei jóvoltából meg is érkezett.

Éles vonalak - nyitány

Leírás:
Két művész, két lélek találkozása a festői Bécsben. Egy problémás, ámde tehetséges kamasz lányé, aki kizárólag feketét hord, és egy harmincéves festőé, aki atyai nyomásra elvállalja a lány tanítását. Kisvártatva kiderül, hogy bár a festő a tanításhoz egyáltalán nem ért, mégiscsak segíteni szeretne... a maga módján.

Uff, én beszéltem.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2018 július 31 (kedd), 19:40 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Hát, jó régen írtam már ide bármi használhatót, és nem is tudom, van-e kedvem még ide írni. :labi:

Az okokról... Se nem írói válság, se nem magánéleti krízis, de még csak időhiány sem. Egyszerűen arról van szó, hogy egyre többször jön a gondolat, hogy ez nekem NEM ELÉG. Összetett dolog ez, benne van az is, hogy egyetlen Aranypenna jelölést se kaptam jópár itt töltött év után (hogy is kaptam volna, az utóbbi időben lusta voltam mind írni, mind önmenedzselni :oops: ), az is, hogy nagyon régóta nem vagy csak alig kaptam érdemben kritikát, egyszóval úgy érzem, nem térül meg az éveken át az írásokba fektetett munkám, belefáradtam, hogy kitaláljam, mit szeretne olvasni a célközönség, és rájöttem, képtelen vagyok bármiféle divatot követni. Asszem, nem az a fajta író vagyok, aki a fióknak vagy csupán "mások szórakoztatására" akar írni. Szeretnék minél több saját világot, saját írói hangot, viszont biztos vagyok benne, hogy az közel sem fog mindenkinek tetszeni. De hát messze nincs fent a Merin minden ötletem és íráskezdeményem.

Ezért aztán meglehet, hogy néhány originalomat letörlöm, hogy jobban kidolgozzam és kezdhessek velük valamit. (Aranypennán is gondolkozom, viszont ahogy egyre többet nézegetem a korábbi éveket, úgy viszolygok tőle egyre inkább, meg lassan az egész mostani magyar irodalmi helyzettől... engedtessék meg nekem. Így viszont nem tudom, mi lesz velem meg az elképzeléseimmel.) Ez még nem történt meg a Lány a házbóllal, de szerintem hamarosan meg fog, mivel az átírt (de még mindig nem végleges) verzió elkezdett felkerülni lassacskán a Wattpadra.

Aztán ott van az is, hogy a HP világa és a Weasleyk fontosak maradnak nekem, amíg csak élek, és nem szeretném a fanficek írását végleg szkippelni. Ezzel kapcsolatban indítok egy szavazást, mert tényleg kíváncsi vagyok, vannak-e még érdeklődők. :)

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2018 április 21 (szombat), 17:24 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Kadma írta:
Érkezett időközben, Hirinek hála, egy szösz A Weasleykhez, ezúttal Percy Weasleyvel a főszerepben


:yes: *elrohan olvasni*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2018 április 21 (szombat), 10:05 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Érkezett időközben, Hirinek hála, egy szösz A Weasleykhez, ezúttal Percy Weasleyvel a főszerepben (igen. Tőlem!! Egy szösz, amiben Percy Weasley a főszereplő!!), statisztálni az ikrek is beugranak.

Percy Weasley legszebb emléke
Percy titokban elmegy az Abszol útra, hogy biztonságban kirúgja öccseit a saját boltjukból.

<:-P

Más. Ezen kívül még talán egyetlen szöszt terveztem, egy Charlie/Gabrielle-t, ami vagy megvalósul, vagy nem, de amennyiben igen, úgy az utolsó ilyen írás lesz, ezzel pedig érzékeny búcsút veszek a fandomtól. Fáj, meg minden, de nagyjából nulla, azaz NULLA érdeklődés mutatkozik irántuk, így be kell ismernem, a fandom halott, legalábbis ez a része igen.

Úton van a rég ígérgetett original, ezen kívül a Lány a házbólt is átírom, mert nagyon szerettem annak idején írni, és idegesít, hogy olyan esetlen, mikor többet is ki lehetett volna belőle hozni. Talán a címe is más lesz. A javított verzió azonban max csak a Wattpadon lesz elérhető, az eredetit a meriről vagy letörlöm, vagy nem. Mindenesetre az írás legalább megy. A művészet fájdalomból él, ugye.

Szép napot mindenkinek, és akinek kedve tartja, még nézzen be egy kicsit szegény Weasleykhez! ;;)

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2018 április 02 (hétfő), 12:20 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Fogalmam sincs, mikor várható tőlem újfent bármi is, mert egyelőre a diplomamunkámmal küszködöm. Meg úgy egyáltalán, az életem is tropára van menve. $boring $coffe Ígértem egy originalt, de már minimum két hónapja dolgozok az első fejezeten, mondatonként írom át minden egyes alkalommal, ÉS MÉG MINDIG SZ*R.

ITT írtam arról btw, mit jelent számomra a fanfiction, és vannak is még terveim ezügyben, de egyszerűen fogalmam sincs, megéri-e folytatni, annyira döbbenetes módon nem érkeztek kritikák az elmúlt időszakban, és a befektetett munka és szeretet egyáltalán nem érte meg. Plusz álszent dolog kritikákért nyafogni, mikor nekem sincs időm Tőletek olvasni. $? Szerintem szimplán én választottam rossz fandomot és rossz műfajt. Addig is, amíg ezt az új irányt kifejlesztem magamban, adminkodok egyet a Mindenízűn, hátha még az ihletem is megjön tőle.

:china:

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2018 január 26 (péntek), 15:36 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Üdv!

Beváltottam a fenyegetésemet, és hoztam nektek egy fejezetet az Átoktörőhöz.

Leírás:
5. fejezet: Amelyben a dolog minden irányból bűzlik, hőseinket pedig megtámadják, így Bill kénytelen végül erősítést kérni.

Olvassátok, fogyasszátok! (Nem olyan hosszú az az öt fejezet.) ;)

(Gyűlölöm ezt a billentyűzetet, hiányzik szegény halott gépem. :( )

Ami a többit illeti, egy újabb fejezeten dolgozom a Weasleykhez, Percyvel (!!4!) a főszerepben.
Meg a már emlegetett originalon, ami messze van még a feltöltéstől.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2018 január 17 (szerda), 21:43 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Üstös kritikák megválaszolva. :yes:

Viszont a Virradat fináléjánál még MINDIG nem tobzódnak a kritikák, mondhatni egy sincs... :labi: Hasonló a helyzet az Átoktörő legutóbbi fejezetével, és a Weasleykhez írt utolsó szösszel is. Oké, tudom, a Virradatot rosszkor töltöttem föl, szilveszter volt, megugrott a feltöltésszám, stb., de eddig azért mindig akadtak olvasók, akik a következő fejezet után érdeklődtek, érthetetlen, hogy pont a fináléra fogyott el mind... Hirdettem már Gilderoyban, Molyon, szóval kifogytam az ötletekből, hogyan tudnék még egy kis megtekintésszámot varázsolni. Azzal is tisztában vagyok, hogy nem a Weasley-vonal a legnépszerűbb, meg úgy a hp mellett van tengernyi más trendi fandom, de akkor is, még mindig hiszek abban, hogy bőven vannak érdekes karakterek, felgöngyölítésre érdemes szálak, de... :roll:

Meg akkor a panaszkodás után jöjjön még egy kis panaszkodás: ígértem, hogy belekezdek egy (reményeim szerint) nagyívű originalba, ami meg is történt, de füzetbe írtam le az elejét, aztán mikor begépeltem, természetesen nem mentettem pendrájvra, másnap tönkrement a laptopom... így kezdhettem újra egy kölcsöngépen, amin nem magyar a billentyűzet, így megszenvedek a gépeléssel, és az újraírt verzió meg nem is tetszik annyira, mint az eredeti.
Na mindegy, nagyjából eddig tart a panaszkodás, már ha lesz, aki ezt elolvassa. :haha: Addig is "pihenésképpen" talán belekezdek az Átoktörő következő fejezetébe. Reszkessetek.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2018 január 10 (szerda), 22:07 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Hamarosan válaszolok majd az üstös sztorimhoz érkezett kritikákra; csak még épp gyűjtöm a kritikákat a Virradat utolsó fejezetéhez... Az időzítés rossz, vagy nemtom... :roll:

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2018 január 01 (hétfő), 20:19 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Boldog új évet nektek! :taps: :pbunny: Elsőnek egy félig jó, félig rossz hír: felkerült a Virradat utolsó fejezete, ezzel pedig befejeződött az eredetileg 3-4 részesre tervezett, majd 7 részre duzzadt "remek"mű. Köszönöm mindenkinek, aki olvasta és véleményezte! :xx: (Még tegnap felkerült szerintem, csak azóta jól megugrott a feltöltésszám, és szerintem mire felengedték, már nem volt látható a főoldalon. Ez van, ha az ember 24 órára lelép otthonról :haha:

Leírás:

Utolsó felvonás. Hermione és Fred megejtik végre a várva várt randit, ám hazatérve aggasztó hírek fogadják őket...

És egy teljesen jó hír: hamarosan indul egy original is, az első fejezet írás alatt áll, annyit mondok, hogy varázslós lesz. :mrgreen:

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 november 12 (vasárnap), 15:36 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Míg a Virradat és a KÜ-s novella készül, addig érkezett egy friss a Weasleykhez, Mézesfalás I. - Az első címmel. Ezúttal Bill/Fleur, 18-as karika. Az egyéb kritikákra is nemsoká válaszolok :)

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 október 30 (hétfő), 11:22 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Virradat utolsó fejezete folyamatban.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 25 (hétfő), 19:45 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Ismét egy jó hír: hoztam nektek egy adag Bill Weasleyt.
:taps:
Egy Átoktörő kalandjai
4. fejezet: Amelyben vethetünk egy pillantást egy másik Weasley-fivér tetkóira; és amelyben feltűnik Józsi bácsi, a kerítőnő is, na meg a pálinkája.

További frissítések még nemtom, mikorra várhatóak, egyelőre a KÜ fog lekötni :pbunny:

Ja, és persze várom a kritikákat továbbra is :) Eléggé elhanyagoltam ezt a sztorit...

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 17 (vasárnap), 11:25 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Örömhírt hoztam: felkerült a Virradat következő fejezete! :taps:

Én még soha
Leírás: Jó munkához idő kell, tartja a mondás. Hogy mennyire lett jó a fejezet, azt viszont döntsétek el ti. :) Hermione végre kettesben is tud beszélni Harryvel, aztán természetesen örlődik, lesz-e folytatása a bulin történteknek, mígnem fogja magát, és ő maga megy el Fredhez.

És tán nemsokára hozok még egy fejezetet A Weasleykhez, egy jó zaftosat ;)

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 12 (kedd), 18:17 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
...És indul a visszaszámlálás a Virradat következő felvonásáig :taps:

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 21 (hétfő), 17:10 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Üdv!

Ígéretemhez híven nemsokára hozom nektek a Virradat következő fejezetét... csak épp egy baromi fontos dialógus közepén járok Harryvel, és Harry nekem sose volt a legtesthezállóbb karakter, gőzöm sincs, mit mondana bizonyos helyzetekben, nézzétek el nekem,
na. $? Meg amilyen a formám, megint megszingliültem, de öröm az ürömben, hogy legalább alkotói tevékenységemet folytatni lesz időm.. pföh.

Más. Már régóta forog az agyamban a gondolat, és bár tíz éves korom óta nekem is van titkos naplóm, de asszem, nemsokára egy másik ember titkos naplóját is kénytelen leszek írni. Történetesen Bill Weasleyét. Már ha az ötlet túléli az első fejezetet, ami nálam ritka, meg persze ha lesz rá igény. Ez év második fele mondjuk tele lesz ihletforrással a számomra, mert a mozikat elárasztják ősztől a Domhnall Gleeson (aka Bill Weasley - a szerk.) fűszerezte filmek, mint A beszállító, a SW VIII, a Mother! meg a Crash Pad, ha végre lesz bármi infó arról a filmről... 8-> Rajongó üzemmód abszolút ON, nekem ez olyan, mintha előrehozták volna a szülinapom :xx:

...És kiemelt lett ebben a hónapban a merin a Mécseskezek versciklusom(?) is, öröm és bódottá. :x

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 július 31 (hétfő), 17:04 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Még élek,

és mivel most jöttem vissza Finnországból, asszem nekiesek a Virradat következő fejezetének (nem a nulláról azért, hálistennek), utána pedig az Átoktörőnek. Persze csak miután bepótoltam a GoT évadnyitóit :D

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 május 16 (kedd), 21:04 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Üdv!

Tudom, tavaszi szünetre ígértem a Virradat utolsó (előtti) fejezetét...
Nos, legalább már belekezdtem, a vázlat megvan... Csak most rámszakad az ég, jön a vizsgaidőszak, ráadásul július elején repülök három hétre Ouluba, és rettenetesen ideges vagyok, mert még soha nem repültem, főleg nem egyedül... :oops: Plusz még van egy kihívás is hátra.

(Egyik) mesterem, Dumas hatására viszont úgy döntöttem, az Átoktörőt megint előveszem, és olyan kalandregényt faragok belőle, hogy csak na. :D Szerényen. Hogy a nyári novellás pályázaton indulok-e, még gondolkozom, de sajnos esélyes, hogy nem fog beleférni.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 március 28 (kedd), 15:42 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Egyéb hír: hosszas mérlegelés (jó, egyrészt, de inkább hirtelen felindulás...) után úgy döntöttem, letörlöm a meriről a Csokoládé című slash írásomat. Az okokról bőven tudnék mesélni, de leginkább amiatt történt, mert 1. több kritikaíróm is jelezte, hogy eléggé elkapkodott maradt a vége, lehetne rajta mit átírni; 2. a cselekményhez képest a kivitelezést én középszerűnek találom; 3. nem is igazán az én világom, és kissé kilóg a többi írásom közül, tartalmilag is, stílusban is, legalábbis én így érzem.

Persze nem dobtam az egész sztorit a kukába, gépen is megvan, majd egyszer átírom. Vagy nem. A kritikákat természetesen lementettem; ha valaki nagyon szeretné a jövőben valamikor elolvasni, de nem találja, emailben szívesen elküldöm neki.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 március 26 (vasárnap), 18:27 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
*fanfárok*

No, a héten volt egy szabadnapom, ami igazából nem volt, mert tanulnom kellett volna, de... na, lényeg a lényeg, megjött a Virradat új fejezete, a címe Felix Felicis.

Leírás: Engedélyeztem magamnak egy szabadnapot (hjajj), és tisztességesen befejeztem az új részt. Bekukkantunk a Weasley-buliba, ami jól indul, Hermione mégis spicces lesz és sír, de aztán a végén... :pbunny:

Hogy a következő rész mikor jön, sajnos fogalmam sincs, viszont az utolsó lesz. Remélhetőleg tavaszi szünetben össze tudom hozni. :-|

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 március 05 (vasárnap), 15:28 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Írom, írom a következő fejezetet......

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 február 07 (kedd), 15:48 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
KÜ-s sztorimra írt kritikák megválaszolva :taps: Virradat következő fejezetét írom, csak a lendülettől vezérelve füzetbe kezdtem el írni a könyvtárban, már majdnem kész, de így még a legépelés is hátra lesz... Plusz csütörtökön próbanyelvvizsga, ezért csúszhat hát a feltöltés... :labi:

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 január 28 (szombat), 23:47 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
KayaQ írta:
A vízöntők már csak ilyen kis művészlelkűek ;;)


Ez van :D :D

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 január 28 (szombat), 16:25 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2012 január 02 (hétfő), 14:43
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Pécs
A vízöntők már csak ilyen kis művészlelkűek ;;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 január 28 (szombat), 14:46 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
KayaQ írta:
Boldog szülinapot. :give:
(Nem is gondoltam, hogy Ennyire közel vannak egymáshoz a születésnapjaink :D Még ha két év eltéréssel is)


Köszönöm szépen :pbunny: Én nyitott szemmel járok, mert elég sokmindenkinek van mostanában :D

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 január 27 (péntek), 21:47 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2012 január 02 (hétfő), 14:43
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Pécs
Boldog szülinapot. :give:
(Nem is gondoltam, hogy Ennyire közel vannak egymáshoz a születésnapjaink :D Még ha két év eltéréssel is)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 január 23 (hétfő), 18:47 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Megérkezett az üstös sztorim a többi írásom közé, hamarosan válaszolok a kritikákra. :) A sztori Éjjeli repülés néven érhető el ;)

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2017 január 09 (hétfő), 23:17 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Bocsánatotokat kell kérjem, némi magánéleti válságból eredő ihlethiánnyal küszködök éppen, plusz a vizsgaidőszak miatt se megy az írás. Tudom, ígérgettem itt mindenfélét így év elejére, de most egy kicsit csúszik a dolog. :(

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 december 28 (szerda), 13:56 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Még tegnap felkerült a HP Love Fusion kihívásra írt történetem.

Cím: Tündérujjak
Tartalom:
George Weasleyt fura kérésekkel traktálják ezen a hűvös őszi napon.

A párosítás szintén szokatlan, George/Luna. Gyertek olvasni! ;)

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 december 20 (kedd), 15:45 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Sziasztok!

Leghamarabb most A Weasleykhez fog érkezni egy hosszabb (kb kétezer szavas) írás, csak most kicsit nehéz az élet meg minden. Viszont örülünk is, mert az Írófigyelő velem készült INTERJÚJA ma fölkerült az oldalra. :taps:

A következő szöszig pedig jó pihenést mindenkinek. Már csak pár nap a szünetig, kitartás. xmas

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 november 28 (hétfő), 14:45 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Nos. Bár nem volt tervben, felkerült egy százas A Weasleyk gyűjteménybe. Ezer éve írtam, még száz-szó-szépre, és végre találtam neki egy helyet, ahova be tudom illeszteni.
A cím Halott nevetés.

Ezen kívül most tökre rendhagyó leszek, és megosztom veletek az 5 éves tervet (na jó, csak a következő egy évre vonatkozik, nagy vonalakban, és komolyan nem vehetően -- és persze csak a KÜ után):
1. Virradat (!!!)
2. A Weasleyk folytatása; bőven van még ötlet, fel is vannak írva, és mindegyik rövidke
3. Átoktörő; mindenképpen szeretném folytatni, csak nagyon hosszú, túl sok az ötlet és túl sok a szál, amit össze kell kapcsolni, így ez szorul most nagyon háttérbe :labi:
4. egy original, viktoriánus történet, nem is regény, inkább egymáshoz kapcsolódó elbeszélések, még fix cím nélkül
5. a fordítás, amiről már beszéltem, jajjjj, nagyon szeretném... :xx:
6. az a meseszerű dolog Dracóval és egyéb mardekárosokkal (talán Piton is, kivételesen), bugyogó nélkül
7. Bill Weasley nagyon titkos naplója (élvezném)
8. egy korábbi karakterem életébe szeretnék mélyebben beleavászkodni, de ez lehet, hogy a jövő évi NaNóra marad

Valamint épp készül az Írófigyelő interjúja velem, juhé, amint eljut hozzám az összes kérdés, és ha ki is került az oldalra, linkelem majd ide is, én megtisztelve érzem magam. :pbunny:
Ennyi voltam, ez így is túl hosszú :D

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 november 26 (szombat), 19:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 17:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
Kadma írta:
Hirondelle írta:
Kadma írta:
...ill. egy vicces Mardekár/Magyarnépmesék crossoverre, de ez még a jövő zenéje.

Awww, erre vevő lennék :Dbunny:

Jóó, talán nem teljesen magyar népmesék, mert semmi babos kendő meg bugyogó, maximum macskacicó. :D

Ejh, pedig már elképzeltem Pansyt babos kendőben, Dracót meg matyóhímzéses bugyogóban, :-P de a macskacicó is jól hangzik :-D

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 november 25 (péntek), 23:24 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Hirondelle írta:
Kadma írta:
...ill. egy vicces Mardekár/Magyarnépmesék crossoverre, de ez még a jövő zenéje.

Awww, erre vevő lennék :Dbunny:

Jóó, talán nem teljesen magyar népmesék, mert semmi babos kendő meg bugyogó, maximum macskacicó. :D

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 november 25 (péntek), 20:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 17:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
Kadma írta:
...ill. egy vicces Mardekár/Magyarnépmesék crossoverre, de ez még a jövő zenéje.

Awww, erre vevő lennék :Dbunny:

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 november 25 (péntek), 19:23 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Üdv!

Most az van, hogy a KÜ sztorimat írom, mert ezzel kivételesen nem akarok egyetlen percet sem csúszni. Amíg a bölcsességfogam miatt "kényszerpihenőre" vagyok ítélve, úgy éljek, megírom. :D És ha netán idő előtt kész lennék, nekiesek a Virradatnak is. Egyébként meg nagyon piszkálja a csőröm egy írás a ff.neten, már úgy, hogy le akarom fordítani. Csak hát izé. Nagyon sok, még befejezetlen, és ekkora terjedelmű regényt még magam se írtam soha. Annyit mondhatok, hogy weasleys. Ki hitte volna? :haha:

Van még ötletem egy original viktoriánus novellafüzér-szerűségre, ill. egy vicces Mardekár/Magyarnépmesék crossoverre, de ez még a jövő zenéje.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 október 27 (csütörtök), 19:53 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Téli program:

A Virradat következő fejezetének felépítésével pepecselek éppen (gondolatban, persze a sztori nagy része már megvan). Ennek a fejezetnek kéne az utolsónak lennie, de tutifix, hogy nem fogom tudni ezt a rengeteg mindent egybe belesűríteni, így egy, vagy akár két fejezettel is hosszabb lehet a sztori, mint terveztem :)

Késni persze nyilván fogok vele, mert részt veszek a Love Fusion kihíváson is, és ott van még a KÜ. És mély sajnálatomra a NaNón idén nem fogok tudni elindulni, mert meghalni sincs időm. (Suli miatt is.)

Ennyi voltam mára. :-h

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 október 03 (hétfő), 11:29 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Azt hiszem, csoda történt, mert megszületett és gyorsan fel is került a Virradat következő fejezete!

Egy tradicionális Weasley-buli
Rettenetesen hosszú kihagyás után visszatértem - aki olvasta eddig a sztorit, azt köszöntöm itt újra, aki pedig most csatlakozik be, azt köszöntöm itt ;) És talán meg is bocsátják nekem azt a leheletnyi fluff-felhőt, ami Fleur révén belekerült a fejezetbe. :D

A bulit magát sikeresen félbevágta ez a fejezet, dee még nagyon sok minden fog történni (akarom, hogy történjen), éppen ezért nyúlhat a történet egy-két plusz fejezettel majd.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 20 (kedd), 21:47 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Még élek. Csupán úgy érzem most, a mesterszakkal jó nagy fába vágtam a fejszémet, plusz egyéb okokból oda-vissza ingázok időnként Pécsre meg vissza, és sajna az időutazó pályázatos jelentkezésem is kénytelen voltam visszamondani, pedig nagyon szerettem volna indulni.
Viszont az Üstöt ki nem hagynám. :)
Jó hír viszont, hogy a Virradat kövi fejezete 80%-on áll (tengődik). Szval mindenképp készen lesz. Azt mondjuk továbbra is fenntartom, hogy ezeken kívül inkább csak kihívásra írnék majd ficet... Ja meg lehet a novemberi NaNo mégis kimarad idén. :( Nagyjából ennyi voltam.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 18 (csütörtök), 20:11 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Zömében ismét rossz hírekkel jövök.
Annyi minden van most (csak hogy panaszkodjak), egyetemre való készülgetés, nyelvgyak, papírok után rohangálás, munkaközvetítővel való hadakozás, továbbá két pályázatra is tervezek írni, ezen kívül fél lábbal folyamatosan Pécsen vagyok, így a HP ficeimet (Virradat, Átoktörő) kénytelen vagyok most jégre tenni, abszolút. A sokminden közül most ez esik ki, sajnos.

És azt is fenntartom, ha ezeket, mármint a ficeket egyszer befejeztem, már csak kihívásra, esetleg Üstre fogok fiksönt írni. Inkább nekifogok megvalósítani írással kapcsolatos egyéb terveimet. Persze ember tervez...

Aztán ott van az is, hogy a Kitöréshez mindezidáig egyetlen kritika érkezett csak. Ennyire nem izgatja senki fantáziáját egy Harry/George? :( No mindegy. Nem rokkanok bele. :D A félévkezdésbe viszont annál inkább.

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 augusztus 02 (kedd), 16:19 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Üdv! Felkerült (Assa gyors munkájának hála) az idei MD-re írt történetem, Kitörés címmel, amely egy Harry/George történet, a merin talán első ízben. :nail:

Leírás:
A háború óta amúgy is bűntudattal küszködő és a depresszió határán táncoló Kis Hőst egy szép napon besodorja az élet a Weasley Varázsvicc Vállalatba, ahol egy még bűntudatosabb és még depressziósabb George Weasleyt talál. Aki – véli Harry – talán titkon őt teszi felelőssé mindenért, ami történt. Harry kénytelen „félbemaradt” barátja szemébe nézni, miközben maga is úgy érzi, hogy valami felé is megállíthatatlanul közeledik…

És ami még esedékes.
A Virradat következő fejezetének feltöltéséig kéne már eljutnom végre. Nincs már sok hátra addig, érzem. Hogy a többivel mi lesz... Egyelőre nem tudom, fogalmam sincs, az is lehet, hogy semmi, és egy-két levegőben lógó történetet egyszerűen befejezettnek nyilvánítok.
:(

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 július 26 (kedd), 21:36 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Érkezett friss versike a Mécseskezek gyűjteményhez.

Régi-új-lejárt szavatosságú érzések dokumentációjának első része.

Kritiká(ka)t szabad írni! ;;)

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 július 19 (kedd), 19:10 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Üdv! :-h
Túléltem a tíznapos Rockmaratont, háromszor elmosott az eső, de itt vagyok épen és egészségesen. Mondjuk azóta levegőt se nagyon volt időm venni. Vége a MD-nek, realizáltam, hogy egy hónapom van szintre vinni magamat finnből, meg összefutni minden kedves ismerősömmel, utána kezdődik elölről a vesszőfutás.
A ficeim... Írom, írom. Csak most annyi minden van, na. Emberek, állatok... Meg persze izgulok a felvételim meg a MD eredményem miatt. És üres a zsebem.
Szóval, bármi haladás tapasztalható, azt azonnal jelzem! :labi:

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 június 20 (hétfő), 12:57 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
BNori írta:
Gratulaaa :beee: :give:

Köszönöm!! :xx: :pbunny:

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadmaland
HozzászólásElküldve: 2016 június 19 (vasárnap), 22:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 november 29 (szombat), 17:40
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Roxfort, a Hollóhát klubhelyiségében/Siriusnál
Gratulaaa :beee: :give:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 99 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség