Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 25 (csütörtök), 22:43

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 203 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2017 április 21 (péntek), 11:48 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Helló! :china:

Mivel ilyen szépen havazik április vége felé, megérkezett A sírból üdvözöl harmadik fejezete, amiben Naya végre találkozik a nyomozóval, és amiben még inkább halmozódnak a titkok. :)
Leírás: Naya kap egy levelet, akinek a feladója felettébb gyanús személy, valamint itt az ideje, hogy felkeresse Paul Cooper nyomozót.

Emellett pedig felkerült még egy újabb Remus/Dora egyperces Ölelés címmel (ráadásul nemsokára érkezik még egy :taps: :D) :)

Kellemes olvasgatást! Kritikáknak nagyon örülnék :kitty:

Üdv, Nym :xx: :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2017 április 15 (szombat), 8:12 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Halihó! :china:

Megérkezett az ígért Remus/Dora egyperces, Kabát és sál címmel, amiben Remus kabátját valaki folyton felveszi, ráadásul a sáljának is lába kélt, emögött pedig egy ártatlannak tűnő, szerelmes boszorkány áll. Kellemes olvasgatást! :kitty:
Nemsokára pedig érkezik A sírból üdvözöl harmadik fejezete is, igyekszem minél hamarabb megírni :)

Üdv, Nym $rose :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2017 április 11 (kedd), 19:53 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Halihó! :D :china:
Most mondanám, hogy amolyan "miért ne?" alapon csináltam ficblogot, mert hát ha sokaknak van, és ezért nekem is kellett, ugyanis kéne sodródnom az árral, de hát szerintem tök érdekes ficblogot vezetni, meg mindig leírni a mentegetőzéseket, hogy miért nincs friss fejezet, vagy hol késik a beígért sztori stb., így hát, hogy valóban sodródjak az árral, és ne maradjak le, én is csináltam egy ficblogot :D (Kösziii, Hiriajuu :give:) Többnyire ide fogom írni, hogy mikor érkezik/kerül fel új fejezet, vagy szösszenet, vagy bármi más, és igyekszem nem sokat mentegetőzni :labi:

Kezdetnek itt van az új original sztorim, A sírból üdvözöl második fejezete, Segíts nekem címmel, ami Ely által hamar fel is került :) (Kösziii :give: )
Maga a sztori leírása: Naya Narroway pszichológus. Ám egy kislány vallomása után minden megváltozik az életében. Paul Cooper nyomozóval az oldalán nyomozni kezd egy rég elfeledett ügy után, miközben eltussolt dolgok derülnek ki, elhallgatott igazságok bújnak elő a sötét árnyakból, és Naya nem is sejti, hogy az igazi gyilkos valójában ott van a háta mögött, és csak rá vár…

Nemsokára pedig érkezik egy új Remus/Dora egyperces, mert hát azokból nem tudok kifogyni :D :labi:
Jó olvasgatást, és kritikákat szívesen fogadok :xx: :)

Üdv, Nym :pbunny: :xx: $rose

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 203 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség