Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:09

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 120 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2020 március 02 (hétfő), 0:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 december 24 (kedd), 21:56
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!
Társszerzőt keresek egy Harry Potter fanfichez, Harry-Draco párosítással. Megrekedtem egy kicsit (nagyon) és segítséget szeretnék kérni a folytatásához. Nem szeretném hagyni, mert szerintem érdemes lenne megírni. :)
8 oldal van meg belőle, szinte helyesírási hibáktól mentes, erre mindig ügyelek. Slash, 18+ nem csak szex, hanem erőszakos jelenet és halál miatt is. Káromkodás előfordulhat benne.
Akit érdekelne és szívesen segítene, írjon itt rám: szaszalexa@gmail.com
Előre is köszönöm. :xx:
Üdv,
Rien/Alexandra


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2020 február 22 (szombat), 17:15 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 augusztus 21 (kedd), 9:54
Hozzászólások: 8
Sziasztok! Társszerkesztőt keresek a legújabb HP-n alapuló történetemhez.

Fandom: Original
Műfaj: fantasy, thiller, regény
Figyelmeztetések: káromkodás előfordul
Korhatár: 14
Párosítás: nincs, azt későbbre tervezem
Várható hossz és frissítési idő: 20 fejezet fölött, heti 1 rész
Elérhetőség: diana65@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 22 (szerda), 13:32 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 augusztus 21 (kedd), 9:54
Hozzászólások: 8
Társszerkesztőt keresek Harry Potter, Inuyasha, Bleach történeteimhez. Email:diana65@citromail.hu
A három mostani írásom: egy AU Inuyasha és két AU Harry Potter
Mindháromhoz 3-3 társszerkesztőt keresek.
A másik fél gondolatainak, ötleteinek is örülők.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2018 március 28 (szerda), 17:06 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2018 március 10 (szombat), 18:12
Hozzászólások: 3
Már nem aktuális.


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Amy2.0 2019 február 23 (szombat), 23:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2018 február 10 (szombat), 12:50 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 február 10 (szombat), 12:15
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Elkészítettem egy történelmi témájú tanulmányt.
Az írásom nagyon tömör és nehéz olvasmánynak sikeredett.
Abban kérem a segítségét egy olyan regényírói képességgel megáldott társírónak, hogy olvasmányos,
apróbb történetekkel kiegészített színes művet tudjak a kiadómnak átadni.

Amennyiben valakit érdekel a lehetőség, olyan téma anyagát adom cserébe,
ami alapja lehet egy esetlegesen nemzetközi érdeklődésre is alkalmas mű elkészítésének.

Már nem aktuális.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr Boswell 2018 április 02 (hétfő), 21:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 10 (csütörtök), 11:48 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 augusztus 10 (csütörtök), 11:26
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Társírót keresek egy Jace-Alec, vagy Malec, vagy Jimon AU történethez :).
Vannak ötleteim, viszont szívesen veszem a másik fél gondolatait is. Nem gondolkodtam még a hosszúságán, de egy lassabban kibontakozó szerelemről lenne szó.
Két szemszögből íródna a történet, legalábbis én így gondoltam.
(Talán még annyit hozzátennék, hogy én a filmbeli kinézetüket/elképzelésüket preferálom.)

Ha az érdeklődésedet felkeltette, mindenképp írj! :wink:

Köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2017 július 18 (kedd), 13:58 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 július 18 (kedd), 13:43
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Az a helyzet, hogy társírót keresek egy Destiel AU történetemhez, viszonylag kezdő írót. :-)
A sztori a Twist and Shout című fic alapjára épül. (Nem olvastam, csak megtetszett egy előzetes, amit láttam).
A sztori Dean és Cas megismerkedéséről és végül búcsújáról szól, időben pedig: 1965 - . Még nem tudom csinálok- e neki blogot, de tervezem, viszont wattpadra biztosan kiteszem. Ha felkeltette az érdeklődésed írj nyugodtan! :-D
Köszönöm a figyelmet!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2017 május 16 (kedd), 12:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 május 16 (kedd), 12:44
Hozzászólások: 1
Már nem aktuális, köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2017 május 07 (vasárnap), 22:31 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 március 04 (hétfő), 9:26
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Itt is, ott is
A hirdetésem levettem, már nem aktuális.
:china:

_________________
"Minden jó, ami van. Csak az rossz, ami nincs."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Farago 2017 december 13 (szerda), 16:21-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2017 február 18 (szombat), 14:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 december 10 (szombat), 21:41
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Hp fanfictionhoz keresek társzerzőt. Pontosabbal kettő egyfejezeteshez, amiből az egyik drarry. Fanfictiont még nem írtam, jobban szeretek originalokat írni, de eszembe jutott két ötlet és kedvet kaptam a megírásukhoz, de egyedül nem biztos, hogy sikerülne rendesen :)
Ha valaki kedvet kap hozzá akkor jelentkezzen :) arcanumlord@gmail.com
(ha lehet akkor olyan aki 16 elmúlt már)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2017 február 02 (csütörtök), 18:20 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 október 10 (hétfő), 9:47
Hozzászólások: 2
Heló!

Egy Star Wars alapú fanfichez keresnék társszerkesztő(ke)t.

Rólam annyit, hogy nagyjából négy éve irogatok, most is dolgozom egy történeten, de ez lényegtelen.

A közös munkát amolyan FRPG jellegűen szeretném megoldani. Vagyis mind egy-két karakter szemszögéből írunk, akik egymással lépnek interakcióba, közösen csinálnak dolgokat. Ilyenformán gyakorlatilag emailben levelezve tudnánk egymás hozzászólásaira/fejezeteire reagálni. Korábbi társszerkesztői tapasztalataim alapján a közös írás máshogy szinte lehetetlen, vagy legalábbis nagyon macerás. Persze ennek köszönhetően akár többen is lehetünk sokkal, mint ketten.

Ha pedig publikálni akarjuk sokkal könnyebb lesz a meglévő "válaszolgatásokon" közösen elvégezni egy pár utolsó simítást, mint 0-ról megírni egy teljes sztorit.

A történetről nincs konkrét tervem csak rengeteg ötletem ezt majd közösen, folyamatában kialakítjuk.

Elérhetőség: eghan.sindull@gmail.com

Biztos vagyok benne, hogy élvezzük majd a közös munkát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2016 október 10 (hétfő), 16:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 október 10 (hétfő), 15:47
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Szeretnék egy történetet írni, még nem tudom, mennyire lesz hosszú, de szerintem eléggé. HP világban játszódna, de orosz kultúr- (és mágikus-) körben, merítenék más világokból, pl. Narnia, skandináv, szláv, görög és római mitológia. Nagyon sok minden megvan fejben, a történet fő szála is, de segítség kéne főleg az elkezdésben, meg a megfogalmazásban. Eddig egy versem van fenn Merin, az lenne a történet alapja. Nyelvtanból, és alapvetően magyarból jó vagyok.

Lány vagyok, és 18 éves, lehetőleg valaki írásban jártasat keresnék, ha idősebb, annak kifejezetten örülök :D
Mostanában eléggé elfoglalt vagyok, nem ígérem, hogy rohamtempóban tudok írni, teljes műszakban érettségire, és minden egyéb másra készülök, de nagyon igyekszem időt szakítani írásra.
Akit érdekel, itt megtalál: denes_dorottya@freemail.hu

Előre is köszi
Singingsnowman


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2016 július 29 (péntek), 13:09 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 július 29 (péntek), 12:40
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Egy original femslash történethez keresek társszerzőt! :-D Több történet alap is van a fejemben, de vevő vagyok a másik ötleteire. Merengőn nincsen írásom kint (még), de alakulóban. :-) Lehetőleg olyan valakit szeretnék magam mellé, aki egy olvasott/írt már ilyen témában. Emellé két kérésem lenne még:
- Minimum legyél 15 éves, bár jobban örülnék ennél is idősebbeknek, mivel hosszabbra tervezem, és nem szívesen adnék helyet egy kísérletezőnek ebben a témában magam mellett, remélem mindenki megérti.
- Pontosság! Ez talán a legfontosabb. Elég elfoglalt tudok lenni, így ha megbeszélünk egy időpontot ötletelésre, vagy fejezet határidőt, legyél szíves betartani :pbunny: /Persze, ha előtte szólsz hogy még se jó, egy-két alkalommal azt megértem/

Azt hiszem ez a kettő dolog még nem túl nagy kitétel egy ilyen jellegű történethez. Amennyiben érdekelne a dolog, az alábbi email címen vagyok elérhető:

erika.milak2@gmail.com

Előre is köszönöm a vállalkozó szellemnek!
Ninaidol


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2016 július 25 (hétfő), 23:27 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 június 29 (szerda), 17:03
Hozzászólások: 2
Sziasztok! :)

YAOI FANOK FIGYELEM! :D ( Ha nem vagy anime fan ne is olvass tovább kedves... ^^ )

Társszerzőt keresek! ( nahááát xd ) Olyat aki lelkes és ha valamibe belekezd azt be is fejezi :D Azért gondolom, hogy jó, ha ketten írnak egy történetet, mert tudjuk inspirálni egymást, kijavítani a másik hibáit és ötletelni. A kor az nem számít, de légy érett gondolkodású :D ( és hát az sem árt, ha van egy pici tapasztalatod. Egy parányi. Egy nyulfarknyi ^^ ) Nekem más fórumon van írásom, amit igény esetén szívesen megmutatok és ha az érdeklődőmnek is van valahol megtekinthető fanfice, akkor annak is felettébb örülnék :D

Rólam annyit, hogy augusztusban töltöm majd a 25-öt, lány vagyok, és már lassan hat éve irkálok. :)

A fanficet több fórumra is fel szeretném majd tenni. Yaoi jellegű, méghozzá az igényesebb kategóriából és a Free! animéből Rin x Haruka páros köré épülne a történet. Az, hogy magyarul vagy angolul írjuk a történetet az mindegy. Utóbbival talán több emberhez eljutna, de ezt a társszerzőm dönti majd el. Totál alkuképes vagyok, meg aranyos, meg kedves...tudjátok... :)

Érdeklődők itt elértek: ririnn@citromail.hu :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2016 július 15 (péntek), 13:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 július 10 (vasárnap), 23:03
Hozzászólások: 1
Jelentkeztek, így tárgytalan!

Sziasztok!
Mint itt mindenki én is társszerzőt keresek.
- Főleg a Trónok Harca világában mozognék szívesen. Van már jó pár ötletem :-) ezeket e-mailben majd kifejtem.
- De ha esetleg a társszerző ért a Marvel világához (mert, hát én csak most kezdtem el a témában érdeklődni.) akkor arról is lehet szó.
Mit kell rólam tudni?
- Még nincs a Merengőn írásom.
- 14 éves vagyok.
- És akinknek esetleg nem esett le még a felhasználó nevemből, lány vagyok.
- Tudom béna a nevem, de nagy hirtelen ez jutott eszembe, na! :-D
- Szeretnék a jövőben a szuperhősökkel kapcsolatban is írni, főleg a Steve/Bucky párosról, de nem tudok még sokat erről a világról. ( De mint már írtam, ha a társszerző ért ehhez a témához, szívesen írok az ő segítségével. ) Sokat ismétlem magam igaz? :-D
- Rossz a helyesírásom.
- Nem vagyok oda az Alkonyatért, és a Hp világában sem érzem nagyon otthon magam.
Milyen műfajú lehet?
- BÁRMI , kivéve horror.
Fontos!
Abban az esetben, ha együtt dolgoznál velem…
- Írj itt!
- Ne félj elmondani az ötleteidet és persze a véleményedet!

További szép napot mindenkinek!
- LadySilver


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LadySilver 2016 szeptember 23 (péntek), 21:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2016 május 02 (hétfő), 8:29 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 május 02 (hétfő), 8:26
Hozzászólások: 1
-----


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Morgana8 2018 november 21 (szerda), 14:20-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2016 április 05 (kedd), 19:56 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 április 05 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Társíró(ka)t keresek (gondolom ez mindenkit meglepett) egy Star Wars VII alapú fanfichez. Régóta irogatok, itt-ott meg is jelentettem már néhányat.

Semmilyen megkötésem nincs (azon kívül, hogy a SW világában írjunk, a VII rész idejében), nem érdekel kor, stílus, helyesírás, hogy korábban írtál-e már, stb... Nincs is egyenlőre semmilyen konkrét tervem, csak rengeteg ötletem, sőt, tulajdonképpen az se számít publikáljuk-e valahol. Ezt az egészet sokkal inkább kellemes irogatásnak, szórakozásnak képzeltem, mint feszített tempójú, gépelésnek.

A lényeg, hogy magunknak írjuk és egy jót szórakozzunk (kicsit mint egy FRPG).

Fontos az is, hogy rogalmas vagyok, mint mondtam, csak szórakozásból írnám, tehát nyitott vagyok mindenre. :)

Akinek tetszik a gondolat, keressen meg privátban, napi rendszerességgel leszek fent, biztosan látni fogom, de itt az e-mail címem is, ha valakinek ez fontos: eghan.sindull@gmail.com :)

Remélem jót fogunk szórakozni,
Coopernic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2016 február 01 (hétfő), 18:21 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 február 01 (hétfő), 18:02
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Társírót keresek!Amit tudni kell:

-Nem jó a helyesírásom!
-13 vagyok,és csak velem egy korúakkal szeretnék dolgozni!
-Leginkább HP-s és saját történeteket szeretnék írni!

Ha szeretnél velem együtt írni,akkor írjál!
E-mail címem:szarvasalexa2002@ gmail.com

U.I.:Ez a e-mail cím a velem egy idős unokatesómé csak már nem használja....és mivel nekem nem lehet e-mail címem,ezért nekem adta...amiért ezer hála neki... ;) :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2015 október 15 (csütörtök), 20:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 15 (hétfő), 12:25
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: Az isten háta mögött
Már nem.

_________________
„Don't look back! You're not going that way! ”
~Amy Rees Anderson
_________________________________________________________


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bao2 2020 február 06 (csütörtök), 0:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 02 (szerda), 18:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 június 17 (szerda), 13:29
Hozzászólások: 3
Sziasztok!

Társírót keresek!
Amit előre kell tudni:
-Nem baj,ha nem jó a helyesírás!(Nekem nem jó,hogy tudd :wink: ezért van bétám)
-ha van ötletted nyugotan áruld el!(még akkor is,ha cikinek tartod)
-13 éves vagyok,de nem érdekel,hogy 18-as karikát írsz :wink: :haha:
-Mindegy,hogy Hp-s lesz-e ,de Twilight-os ne legyen!(Nincs bajom a Twilighttal,mert szeretem nézzni,csak hogy tudd)

Az elérhetőség:szarvasalexa2002@citromail.hu

:-c :-c :-c :-c :-c :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :) :) :)

_________________


Sz.A


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2015 április 08 (szerda), 19:52 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 november 08 (szombat), 13:58
Hozzászólások: 3
Szerencsére jelentkeztek, így TÁRGYTALAN. :D

Szasztok, társszerkesztőt keresek! Eddig, még nem csináltam ilyet, de nagyon megtetszett a dolog. Jelenleg is írok egy x-men fanficet, de ez most nem számít. Íme, egy-két fontos dolog:

- 14 éves fiú vagyok.
- kb 12-15 évesekkel dolgoznék, de ha tetszik a dolog, és nem vagy ennyi, nyugodtan írj.

- Szívesen írnék Marvel alapú fanficet, de ha mást akarsz, majd valahogy megegyezünk.
- MŰFAJ NEM LEHET: Slash, horror, erotikus tartalmú, 18+
- Két szemszöges story is lehetne, de bármi jó.

- Hossz és frissítési idő nem számít. (Én fejezetenként 4-5 ezer szót írok, és előfordul, hogy lanyhul a lelkesedésem. Ilyenkor beletelhet pár hétbe az írás, vagy pedig rugdosni kell. (nyugodtan, sőt ajánlom.))
- Fontos, hogy ami a szíveden az a szádon. Nyugodtan kritizálj, őszintén, de te is bírd a kritikát.
- Kérlek ne lépj le egyik pillanatról a másikra.
- Ha van ötleted, mondd, nagyon fontos, hogy egyenlőek legyünk, minden döntést közösen hozzunk meg. Nem akarok főnökösdit játszani.

- Elérhetőség: Titoktitok14@gmail.com
Lehetőleg ezen is keress meg!
- Az új storymat még nem publikáltam, de ha érdekel, elküldöm neked.

Legjobban annak örülnék, ha egy X - Men fanfic lenne, kitalált, kb 12-15 éves főszereplővel/főszereplőkkel. De persze szinte mindenbe benne vagyok.
Viszont a történetről később, előbb találjuk meg egymást.

Ha a fentiek nem igazán tetszenek, akkor is nyugodtan írj rám, biztos meg tudunk egyezni. ;-)

Sziasztok, zazakos.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2015 január 15 (csütörtök), 13:50 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 október 31 (csütörtök), 18:23
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

Még sosem próbálkoztam ilyesmivel, és nem is szoktam ilyen sztorikat olvasni, de kíváncsi vagyok, milyen társszerkesztővel dolgozni, ezért adnék neki egy próbát. Lehetőleg saját történetre gondolok, a fanfic nem tartozik az erősségeim közé.

Buggyant/bolondos karakterek tekintetében érzem igazán otthon magam, nincs az a szitu, ahova ne tudnék találni egy odaillő őrültséggel megáldott emberkét, de a sztori hangulata ettől még elég nagy skálán mozoghat :)

Referenciának eddigi írásaimat tudom felajánlani: (http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=17255). Sebességemről pedig annyit, hogy általában két hét alatt rakok ösze egy fejezetet, mire elégedett leszek vele.

Szóval, amennyiben megragadott az ötlet, és szánsz rám egy kis időt, amíg belerázódok, írj rám itt, vagy emailben: zeulogus@gmail.com.

Izgatottan várom a jelentkezésed :-c

_________________
Az interneten terjedő idézetekről sosem tudni, valójában kitől származnak, és mit jelentettek a fordítás előtt" - Petőfi Sándor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2014 december 26 (péntek), 2:29 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 december 26 (péntek), 1:36
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Társírót keresek egy Glee fanfiction történethez. Az alap sztori nagyjából már meg van a fejemben, viszont egyedül nem szeretnék bele vágni. Kizárólag olyan emberkére lenne szükségem, aki jól ismeri a sorozatot, valamint a Finchel szerelmi, illetve történelmi szálat.
Amit keresek a jövőbeli társszerkesztőmben: elhivatottság, megbízhatóság, kreativitás és 15+.
Ha úgy érzed, te vagy az én emberem és érdekel a dolog, akkor írj erre az email címre: heaven.coyer@gmail.com és a részleteket privátban megbeszéljük.

Nagyon köszönöm, hogy időt fordítottál rám, és elolvastad a "hirdetésemet". :xmashappy:x

Üdv,
Heaven


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2014 október 19 (vasárnap), 15:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 szeptember 18 (csütörtök), 15:14
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Társszerkesztőt keresek, egy elhivatott, megbízható, jó stílusú emberkét, aki tele van ötleteltekkel, és nem fél egy új párost kipróbálni. S nem tűnik el egy hónap után.

Hossz: Én egy hosszú regényt tervezek.
Téma: Harry Potter (ez alap), lehet slash is (de ha éppen neked ez nem nyerő, akkor nem kötelező :!: :wink:
Frissitést: én 1-2 hetente szeretnék.
A párosításról csak annyit, hogy szeretnék valami új párost kipróbálni. Pl.: Lucius / Ginny. Ha viszont neked más ötleted van, oszd meg velem :!: :!:

Ha kedvet kaptál, a figler-adri@freemail.hu címen elérhetsz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 16 (szombat), 0:19 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 augusztus 15 (péntek), 23:50
Hozzászólások: 1
TÁRGYTALAN!

Társszerkesztőt keresek (Tom Denem/Hermione párosítású fanfichez), aki elhivatott (hosszú regényt tervezek), ismeri a HP-t, mer véleményt mondani, van egy rakás fantáziája, és úgy 12-15 éves, hogy ne legyen túl nagy a korkülönbség. Szeptembertől ugranék neki, 1-2 hetente szeretnék frissíteni.
Ha kedvet kaptál, az amy.d.d.07@gmail.com e-mail címen elérsz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 03 (vasárnap), 22:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 augusztus 03 (vasárnap), 21:56
Hozzászólások: 2
Egy saját töténethez, vagy egy Harry Potter fichez keresek társat :) fiú lány, kor nem számít :)))
A saját történet esetében nyitott vagyok, bár a fejemben is van nem egy-két darab, attól függ, mivel találnánk egymásra :) mindenképpen egy 17-18-19 éves lány szemszöge részese lenne :D
Harry Potternél pedig saját szereplős: Piton vagy a két Malfoy egyikével írnék szívesen.

Leginkább E1-ben szoktam írni, de az E3-al sincs gondom :)

Elérhetőségem: reny_sweet_dark@yahoo.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2014 július 31 (csütörtök), 13:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 május 16 (péntek), 16:26
Hozzászólások: 767
Tartózkodási hely: Hell's Kitchen
Már nem aktuális! Köszönöm :)
Sziasztok! :)
Egy elkötelezett társszerkesztőt keresek, aki többek közt elvisel engem és akivel mindenképpen be tudnánk fejezni egy sztorit :) a történet maga egy szerelmi történet volna, ami reményeim szerint sikeresen levetkőzi az általános sablont. Tehát maga az ötlet: vegyünk egy vak fiút és egy süket lányt alapul, aki puszta véletlenből nekimennek egymásnak az utcán. Vegyük ehhez alapul az illemet, tehát hogy a fiú hangosan elnézést kér, a lány pedig jelbeszéddel mondja el, hogy bocsánat, de ugyebár egyik se jön rá, hogy a másik ezt nem érzékeli. Végülis összeismerkednek, ott helyben érintéssel próbálják egymás tudtára adni, amit gondolnak. Végül elbúcsúznak, de mindkettejüket foglalkoztatja a kettejük közti kommunikáció, így hát kutatnak utána. A sors úgy gondolja, nem hagyja őket, így bár általános iskolában mindketten sérült gyerekek közé jártak, a gimnáziumba mégis "normális" emberek közé mennek tanulni és osztálytársak lesznek. Főbb szerepet játszana még a fiú mozgássérült (tolószékes) öccse, aki szintén együtt járna velük, de hogy azért, mert ő bátyjával ellentétben nem év vesztes, vagy azért, mert "gyerekzseni" (ez esetben kicsit több év különbség is lehet), azt majd közösen eldöntjük :) valamint szerepelne még egy teljesen egészséges lány, aki a főszereplő lány jó (hogy legjobb vagy se, majd szintén eldöntjük) barátnője lenne, és hát négyük életéről, de legfőképp a fiú és a lány barátságból induló szerelméről szólna a történet, aminek az elején ugyebár 14-15 évesek lennének, de hogy mikor van vége, az majd kiderül :)
Megjegyzem, még sosem írtam ide, úgyhogy nem tudom túl sok mindent szabtam-e meg, (remélem nem), ahogyan remélem azt is, hogy mi hamarabb jelentkezik valaki :) ja, és még annyi, hogy arra gondoltam, az egyik fejezet a fiú, a másik a lány szemszögéből játszódna, hogy E/1 vagy E/3, azt majd a leendő társszerző eldöntheti, mert nekem mindegy :)

Bocsánat, ez lemaradt :oops: : ha valaki szeretne velem írni, akkor írjon pü-t, vagy ide: sybill.dumbledore@gmail.com
És megint lehagytam valamit :oops: :magyar szereplőkre gondoltam :)


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Sybill Dumbledore 02 2014 augusztus 16 (szombat), 9:04-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2014 április 20 (vasárnap), 21:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 január 25 (szombat), 21:38
Hozzászólások: 15
Sziasztok!

Először is, nem vagyok benne biztos, hogy a megfelelő helyre írok, de ezt találtam a legalkalmasabbnak. Társszerkesztőt keresek, de nem íráshoz, hanem egy képregény megrajzolásához. Nem kell, hogy profi légy, én sem vagyok az (értsd: tényleg nem vagyok az), és nem is túl nagyszabású dologra gondoltam, de meg szeretném próbálni, hogy milyen lenne valakivel összedolgozni. Hátha ki tudnánk egészíteni egymást, és valami jó dolog sülne ki belőle. A stílus teljesen mindegy, lehet manga, amerikai vagy akár egy teljesen egyedi valami is. A sztori is mindegy számomra, jöhet egy közösen kitalált, vagy már létező történet is.
Ha kedvet kaptál hozzá, akkor írj a morzsalma@gmail.com e-mail címre, vagy írj rám privátban.

Tressa


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2014 április 20 (vasárnap), 17:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 április 19 (szombat), 19:38
Hozzászólások: 2
Sziasztok! Társszerzőt keresnék egy SS/HG sztorihoz. A történet váza, és pár fontosabb jelenet is megvan a fejemben de jó lenne valakivel megbeszélni a dolgokat és közösen alakítgatni a történetszálat. Ennek az lehet az oka, hogy eddig csak társszerzővel írtam, de ő nem szereti a HP fanficeket. :) Előre is köszi a választ: Livi

olivelovewrite@gmail.com

_________________
http://olivelovewrite.blogspot.hu/

A szerelem nem halt meg, csak itt hagyott bennünket, és mi ebbe halunk bele.

Mi vagyunk azok, akiktől óvtak a szüleink.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2014 március 19 (szerda), 18:01 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 május 07 (kedd), 17:35
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Társszerkesztőt keresnék Assassin's Creed témájú fanfichez. Van már néhány ötletem, de egyedül nem szeretnék belevágni. Olyan emberre volna szükségem, aki őszinte, kreatív, türelmes és alkalmazkodó :-)
Elérhetőségem: kiaraa13@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2014 március 09 (vasárnap), 0:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 március 08 (szombat), 23:55
Hozzászólások: 1
Tárgytalan

Sziasztok! Remélem, jó témát választottam. Még új vagyok, és nem nagyon szoktam sehol fórumozni.
Szóval, keresek valakit, aki szereti a BBC-s Merlin sorozatot, és volna kedve skype-on szerepjátékozni (=fanfictiont írni közösen). Van egy megkezdett Mergana sztorim, és nagyon szeretném folytatni, de nincs kivel :)

Szerk. 1: Ide írhattok: kayoriko@hotmail.com

Szerk. 2: Még mindig áll a dolog, úgyhogy légyszi, valaki jelentkezzen, mert az őrületbe kerget ez a nyavalyás sztori, annyira szeretném megírni valakivel :/

Szerk. 3: Kicsit kifejtem, miről is van szó, hátha valakinek ettől megtetszik az ötlet. Kb. a 2. évad közepétől kezdődik, és az alap az, hogy amikor Morgana rájön, hogy varázsereje van, Merlinhez fordul, aki bevallja neki, hogy ő is mágus, és összejönnek. Aztán megjelenik Morgause is. Morgana utálja Uthert, és valamennyire Arthurt is, de Merlint nagyon szereti, ezért Morgause nem tudja őt úgy Camelot ellen fordítani, mint a sorozatban, hanem varázslattal állítja maga mellé. Morgause-t megölik, de a varázslata nem törik meg, úgyhogy Morgana gonosz marad, Merlin viszont tudja, hogy csak a varázslat miatt az, és meg akarja gyógyítani. Úgy nagyjából eddig van megírva, de ez csak a Merganás része, ezen kívül nagyon sok másik megkezdett szál is van hozzá.

Szerk. 4: Még mindig aktuális. Valaki...? :/


A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Katievendea 2014 december 02 (kedd), 11:43-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2014 január 14 (kedd), 19:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 december 01 (szombat), 22:05
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Kiskumajsa
Sziasztok! :-)

Szívesen kipróbálnám magam társszerkesztőként.

Hogy mire is gondoltam? Több elképzelésem is lenne, konkrétum még nincs, de mindenre nyitott vagyok. Két szemszöges – női/férfi – történetben gondolkodtam, tehát egy fiút keresnék magam mellé társírónak. Nagyon érdekel, ezért szeretném magam ebben kipróbálni. Rugalmas, alkalmazkodó, őszinte, de nem nyers véleményű emberre lenne szükségem, aki nem fél kimondani, amit gondol, és nyitott a hirtelen ötletekre is. Korban nem szeretnék nagy eltéréseket, ezért 20 és maximum 25 között legyél. Ha érdekel, akkor írj erre az e-mail címre: dada.fanfiction@gmail.hu és a részleteket megbeszéljük. Én nyitott vagyok sok ötletre! ;)

Nagyon köszönöm, ha elolvastad, és kedvet kaptál egy közös történethez!

Üdv,
Cat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2014 január 03 (péntek), 0:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 január 03 (péntek), 0:03
Hozzászólások: 11
Sziasztok! Még új vagyok itt, de sok ötletem van és hatalmas lelkesedésem. Társszerkesztőt szeretnék egy több részes történethez. Szeretem a Hermione/Malfoy és Hermione/Harry párosítást, de most leginkább az utóbbiról lenne szó. Ha valakinek van ötlete vagy szívesen írná velem akkor írjon e-mailben. Ha valaki szeretne majd neki külön blogot akkor még arról is szó lehet. Sok mindenre nyitott vagyok (szóval lehet, hogy a végén még másik párosról fog szólni a történet) úgyhogy mindenkit meghallgatok. Írjatok nyugodtan : fannicica09@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 december 25 (szerda), 21:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 17:17
Hozzászólások: 6
KÉRLEK, OLVASD EL!! FONTOS!!

Sziasztok!
Az a helyzet, hogy, - bár nem így terveztem, - de egy társíróra lenne szükségem. Olyan embert keresek, aki JÁRTAS a blogolásban és HOSSZÚ TÁVRA tervez. Továbbá, az sem lenne hátrány, ha tudatában lenne a Glee című sorozatnak. De ha netán nem ismeri, az sem lenne olyan eget verően nagy probléma, mert szívesen elmagyarázom a dolgokat. :) Megszakítani sem kellene magunkat, ami a részek gyakoriságát illeti, mert csupán havi 2 résszel szeretném frissíteni a blogot. Akit érdekel a dolog, azt megkérem, hogy írjon emailt ide: heaven.coyer@gmail.com

A weboldalon már megtalálható a Trailer, ami bemutatja, miről is szól valójában a történet! :)
Blog URL címe: http://onemorenight-heaven.blogspot.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 december 16 (hétfő), 21:02 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 október 18 (péntek), 13:05
Hozzászólások: 2
Sziasztok! :)

Én még új vagyok itt a Merengőn, de már régebb óta írogatok, itt még nem jelent meg semmim. Egyelőre. :D Viszont úgy gondoltam, hogy szeretnék belefogni egy olyan írásba, amit nem egyedül írok.

Egy saját történetre gondoltam, egyelőre több elképzelésem is van, de inkább fantasyra gondoltam: vámpírok, vérfarkasok, esetleg más szörnyek, de semmiképpen nem Vámpírnaplókhoz hasonló - nyálas, kusza - történetre gondoltam, inkább a Supernatural világához közelebb állóra. (De nem fanficre.)

Olyan embert keresek (mindegy, hogy fiú vagy lány), aki szeret írni, nem unja meg az írást, ha néha elhagyja az ichlet, kompromisszumképes, együttműködő, kreatív, és nem sértődékeny. Talán még annyi, hogy örülnék, ha az illetű 20 és 25 között lenne, csak hogy ne legyen túl nagy a korkülönbség.

Arra gondoltam, hogy először írnánk egy rövid próba történetet, csak hogy lássuk egymás stílusát, és hogy tudunk e együtt dolgozni.

Ha tetszik az ötlet és van kedved hozzá, akkor küldj egy e-mailt: vizililiom@gmail.hu :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 december 11 (szerda), 22:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 október 27 (vasárnap), 19:36
Hozzászólások: 1
Kedves Mindenki!
Úgy döntöttem elkezdenék egy saját történetet, amit egy külön blogon vezetnék, de nem nagyon szeretném egyedül, mivel azon kívül van még egy másik blogos történetem is. Gondolom már a hozzászólás témájából rájöttetek mire szeretnék kilyukadni, de azért mégis leírom; társzerkesztőt keresek.
A feltételek;
- elmúltál már tizenkét éves, de még nem vagy tizenöt
- van olyan elérhetőségi címed, amit naponta ellenőrzöl
- van egy kis tapasztalatod
- el tudod küldeni egy olyan munkádat, amit igényesnek és majdnem teljesen hibátlannak tartasz
- tudsz karaktert formálni
- vannak olyan ötleteid, amik nem fanfiction témájúak (ha nincsenek, nem baj, de tudjál ötletelni)
Ha megfelelőnek érzed magad, kérlek, írj üzenetet ide: naomidry@gmail.com
Az üzenetben, kérlek, ezeket írd le;
- neved (írói álnév is tökéletes)
- korod (ha egy évet hazudsz, még elnézem :D)
- lakhelyed (nem muszáj, de ha egy városban lakunk, akár találkozhatunk is)
- egy műalkotásod :D
- egy karakter rövid jellemzése (egy általad kitalált. Ez nem olyan fontos, de azért mégis örülnék, ha majd a közös történetünknél, nem nekem kellene minden karaktert megformálnom.)
- ha van más blogod, linkeld
Ennyi lenne, és ne feledjetek üzenni! :) :-D
Puszi,
Car_ry


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 november 23 (szombat), 17:31 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 17:17
Hozzászólások: 6
Társszerkesztőt keresek egy slash (Glee) irományhoz. Az alaptörténete fejben már megvan, viszont más ötleteket is szívesen fogadok. :)

Ha valakit érdekel, akkor privátban lehet jelentkezni: heaven.coyer@gmail.com

További szép napot mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 november 21 (csütörtök), 19:02 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 november 20 (szerda), 19:17
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Mögötted.
Hello mindenkinek :D
Úgy gondoltam belefognék egy PD slashbe. De nem egyedül. Néhány klasszikus grimm, de.lehet egyéb is, mese újraértelmezéséről lenne szó. Ahol a hetero és a homosex közösség úgy megvan egymással, mint a zsemle és a kifli. Emellé a régi, antidisney verziójú grimm.történetek.
Írj pü-t, vagy emailt, lolo_polic@index.hu
A pünek jobban örülnék...
NE HAGYD ABBA AZ OLVASÁST MÉG!
Ne írj, ha...
- a kreativitást gátolja a szemérmességed,
- ha egy perverz pszichopata vagy,
(a fantáziadús író és a veszélyes őrült két külön kategória)
- vagy ha egyáltalán nem érzed otthon magad a slash témában!
De..
- ha úgy érzed fenti szavaimat olvasván társra találtál
FELTÉTLENÜL ÍRJ!!

ÉS EZ NEM EGY RANDIHIRDETŐ ÜZENET! Csak társszerkesztőt keresek.

A történet kialakítása partnermunka lesz, az őszinteség fontos, nyugodtan ki kell mondani, hogy a jelenet, amit írtál rossz, stb, lehetne így jobb is.

Köszönöm, szép estét :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tabacco 2013 november 24 (vasárnap), 10:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 július 06 (szombat), 22:46 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Salgótarján
A történet első fejezete már megtalálható a merengőn, a folytatáshoz szeretnék egy társat. Bár a töri vázlata megvan, plusz ötletek jól jönnének, illetve a megvalósítás közös munkája sem lenne mellékes. Az érdeklődőknek részletesen leírom a töri vázlatát. Aki szereti a romantikus, szenvedélyes és akciódús történeteket, írjon erre az emailre:

david9503@citromail.hu

Vagy írjon privátban! A történet első fejezete megtekinthető az alábbi linken: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=98701


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 június 23 (vasárnap), 17:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 június 20 (csütörtök), 14:36
Hozzászólások: 2
Sziasztok :-)

Nagyon szeretek, HP és Privet Drive témában írogatni :-D Sajnos amikor megszáll az ihlet, rögtön elszáll... amint elkezdem legépelni. Mindig is ott motoszkált az agyamban az, hogy talán együtt kéne valakivel írogatnom. Eddig nem vitt rá a lélek, de most hátha valaki megszánja az elvetemült ötletemet ami nem más:

Öhm... okés szerintem először mindneki foglaljon helyet :-D az ötletem ugyanis tényleg elég elvetemült. Ugyanis egyszer... nem fogom elregélni hogy miképp is szállta meg a fejemet eme gondolat, inkább gyorsan leírom :-D Blaise/Hermione csipetnyi Dramionéval :-) na nem kell rögtön rosszra gondolni, ugyanis nem, Hermione nem válik hirtelen badgirlé csupán így alakul :-) Persze ha van valakinek valamilyen másik ötlete természetesen vevőő vagyok mindenre (kivéve slash és amiben Piton van :33 ezeknek az-az oka, hogy nem igen tudja bevenni a gyomrom azt, ha a kedves, drága, zsíros hajú tanár bácsink úgy dönt, hogy ő most szerelmesdit játszik vagy bármi egyebet. A slash pedig... nem tudok normális Slash-t írni ennek csak ez az oka :33)

Ha valaki még az elvetemült ötletem után is hajlandó lenne velem írogatni, annak itt a címem : non3473@gmail.com
Stephani

UI.: Remélem azért még sem lettem akkora örült a szemetekben, és megbocsátjátok ezt nekem :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 június 05 (szerda), 21:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 július 10 (kedd), 11:34
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok! :-D

Már régóta írogatok, de csak most jutottam el odáig, hogy jó lenne mással is együtt dolgozni, akinek hasonló az érdeklődési köre.
Leginkább drarry, snarry témában írok, de néha átkacsintok a Privet Drive történetekhez is. ;;)

Sok, még kidolgozatlan ötletem van, de szívesen besegítenék mások hasonló témájú történeteibe is. :)

Így tehát olyan embert keresek, aki ezekben a témákban otthon van és miután megismerkedtünk tudunk segíteni egymásnak, egy vagy akár több irományban is. :D :-c

_________________
"Ha halandzsázást akarok hallani valakitől, fecsegésfőzetet adok neki, Potter. Te meg, Crak, ne szorítsd annyira Longbottom nyakát, mert ha megfullad, nekem kell vesződni a papírmunkával..." /Severus Snape/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 május 12 (vasárnap), 18:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 február 27 (szerda), 23:40
Hozzászólások: 1
Sziasztok! ^^
Régóta gondolkozom két fandomon is, amiből szeretnék fanficeket írni, mert az egyikből konkrétan nem találtam egy sem (talán csak vak vagyok, az megeshet), de most jutottam csak el odáig, hogy el is határozzam magam, társat keresek hozzá. Szóval a Merlin kalandjai című sorozat lenne az egyik áldozatom, Arthur-Merlin slash. Üvöltenek egymásért az egész sorozat alatt, és már nem bírom tovább :D
A második áldozat a BBC Sherlock sorozata, Sherlock-John párosban, bár ezen még erősen gondolkozom, mert félek, Sherlock karakterét nem tudnám teljesen visszaadni. Szóval erre valakit olyat keresek, aki nem fél fenékbe rúgni, hogy igenis csináljam :'D
És ha már így belelendültem elvetemült ötleteim kiteregetésébe, akkor jöjjön egy plusz harmadik áldozat is: Shakespeare-mester Romeo és Júliájából egy Benvolio-Mercutio páros régóta izgatja a fantáziám, mióta olvastam róluk egy fantasztikus, bár sajnos rövid irományt. Kár, hogy már nem találom.

Sok elvárásom nincs, csak hogy ne légy teljesen kezdő (még a gyakorlottság sem alapkövetelmény, mindenki elkezdi valahol, és nekem is van még mit tanulnom :D), és légy lelkes, mert ha belekezdünk, nem szeretném pár fejezet után a süllyesztőben látni a történetet. Bennem meg lehet bízni, semmit nem hagyok félbe ;) Rólam annyit, hogy elvétve négy-öt éve írok, komolyabban három, de ha van valami kérdés, nyugodtan fel lehet tenni, nem harapok :) Jelentkezni a tatsu.bass.sama@gmail.com e-mail címen lehet, remélem valamelyik ötlet kapós lesz, mert szeretnék minél hamarabb belekezdeni :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 március 31 (vasárnap), 20:32 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 március 31 (vasárnap), 20:28
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Nagyon szeretnék Charlie Weasley főszereplésével fanficet írni, de még soha nem írtam HP sztorikat, szóval társszerzőt szeretnék magam mellé. Több ötletem is van :-) E-mailem: navanagrib@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 március 29 (péntek), 22:54 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 március 29 (péntek), 22:38
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Én még új vagyok itt a Merengőn, de nem vagyok kezdő az írásban (már készen van egy regényem, kb. 10 novellám és 20 versem xD ezenkívül rengeteg fanfictiont írtam már). Nagyon szeretek fanficeket írni (főleg horrort xD) :-D .

Keresek egy olyan embert, aki szintén szeret írni és nem hagyja abba a munkát nagyon rövid idő alatt. A téma szinte bármi lehet (pl.: Skyrim, Diablo, Prince of Persia, Harry Potter, Gyűrűk Ura, Narnia, Darren Shantól a Démonvilág sorozat... na a horrort se hagyjuk ki: Silent Hill, Slender Man) De persze az új dolgokra is vevő vagyok! :-) Amiket az előbb felsoroltam, azokból mindenképp fogok írni egy-egy ficet, de jobb lenne, ha valakivel együtt dolgoznék rajta...

Ha van kedvetek velem együtt írni, akkor küldjetek egy e-mailt a daggeroftime@citromail.hu -ra!

Elsőre úgy terveztem, hogy megbeszélünk egy témát, utána egy rövid történetet írunk, hogy hozzászokjunk egymás stílusához. Azután belekezdhetünk egy nagyobb dologba is! :-)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Thuring 2013 április 08 (hétfő), 22:14-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 március 25 (hétfő), 22:11 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 december 19 (szerda), 13:37
Hozzászólások: 4
Ha valakinek lenne kedve együtt dolgozni egy Pókember SLASH feldolgozáson, privátban jelezze. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 március 18 (hétfő), 1:36 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: a mostoha ikertesómnál
Sziasztok!

ÍRÓT (!!!) keresek az egyik Draco/Hermione témájú, egyáltalán nem csöpögős, happy end történetemhez! A story nagyon tisztán megvan de sajnos rá kellett jöjjek hogy az én agyam nem a hosszú történetekre van ráállva, csak addig van meg az írás ichlete amíg gép elé nem ülök.. ha van valaki akit érdekel a dolog, rendelkezik némi szabadidővel és szívesen írná meg a kis agyszüleményemet, kérem jelentkezzen!

E-mail: superhero@pofa.be
Facebook: https://www.facebook.com/anna.fesus

xoxo, Anabell

$star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 február 17 (vasárnap), 22:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 február 17 (vasárnap), 22:05
Hozzászólások: 1
Tárgytalan!


Sziasztok!

Társszerkesztőt keresek egy slash (Privet Drive) irományhoz. Az alaptörténete fejben már megvan, viszont más ötleteket is szívesen fogadok :).

Ha valakit érdekel, akkor privátban lehet jelentkezni, illetve: ndoto.dev@hotmail.com


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára deven 2013 április 11 (csütörtök), 23:28-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2013 január 06 (vasárnap), 13:29 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 augusztus 28 (kedd), 14:15
Hozzászólások: 5
TÁRGYTALAN :)


Hali!
Társszerkesztőt keresek egy Merthur történethez. Sok ötletem van, de sajnos nem jönnek a szavak :/ Ha érdekel valakit az írjon:

eszticicamica@citromail.hu

^^


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Eszticicamica 2013 február 23 (szombat), 19:02-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 december 24 (hétfő), 13:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 november 02 (péntek), 16:35
Hozzászólások: 20
TÁRGYTALAN!:)

Hello all!

Társszerkesztő kéne az egyik slashemhez. Az alapsztori már megvan, de kicsit ki kellene bővíteni a fejezeteket, mivel telefonon kezdtem el az egészet és elég rövidkére sikeredtek a részek.^^" Akit érdekelne az egész, írjon emailt/püt, köszi:)
lilian.de.west@indamail.hu

_________________
Néha az őrületben is van értelem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Társszerkesztőt keresek!
HozzászólásElküldve: 2012 november 11 (vasárnap), 12:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 20 (vasárnap), 20:03
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: New York City
TÁRGYTALAN! :)

Sziasztok! :-D

Társszerkesztőt keresek, akinek lenne kedve egy misztikusabb történethez, Privet Drive kategóriában, de akár közösen kitalálhatunk egy teljesen újat is. 8) Nálam az a legnagyobb baj az írással, hogy egyedül még egy történetemet sem fejeztem be, talán egy társ jó motiváció lenne. :-D :-D Örülnék, ha lenne jelentkező, mostanában sok szabadidőm van írni. :P

Itt elérhettek:
E-mail cím: v.gina99@gmail.com
MSN cím: csajszikaaa99@hotmail.hu

_________________
..Nézz előre..! Lásd meg, és fogadd el a többi embert! Érezz, álmodj, cselekedj és küzdj ha küzdeni kell! Mert az élet talán néha kemény, de meg kell tanulnod hogy igenis érdemes végig csinálnod..!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FitusSs 2013 április 03 (szerda), 11:54-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 120 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség