Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 13:56

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2023 január 17 (kedd), 22:14 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2023 január 17 (kedd), 21:16
Hozzászólások: 1
Sziasztok, kipróbálnám magam bétaként :)

Mit vállalsz?
- nyelvtan, mondatszerkezet, túlírás javítását vállalom
- dramaturgiával, karakterábrázolással, stílussal, stb. kapcsolatban tanulófázisban vagyok, szeretném gyakorolni

Milyen fandomokat vállalsz?
- korrektúra szempontjából bármi jöhet
- egyéb szempontból leginkább original

Milyen fandomot nem vállalsz?
- amihez túl sok alaptudásra lenne szükség ahhoz, hogy segíteni tudjak

Milyen műfajt vállalsz?
- bármi jöhet
- legnagyobb rálátásom a YA, NA, romantikus, fantasy, LMBT történetekre van

Milyen műfajt nem vállalsz?
- krimihez, bizonyos humorfajtákhoz nem vagyok elég intelligens, de korrektúrára azt is vállalom

Milyen hosszúságú történetet vállalsz?
- novella, regény

Milyen korhatárig vállalsz bétázást?
- öreg vagyok már a korhatárbesorolásokhoz xD

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?
- thriller még esetleg belefér, horror már nem (az itteni határjelölőket nem ismerem :/ )
- céltalan trágárságot nincs értelme küldened, mert kijavítom xD, de ha a történet szempontjából indokolt és helyénvaló, akkor bármilyen irányú határfeszegetéssel megbirkózom

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
- hossz- és hibafüggő, a határidőt megbeszéljük, ahhoz tartom magam

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
- itt a fórumon privát üzenetben
- a zsola.04@gmail.com e-mail címen

Kizárólag doc/docx fájlban vállalok bétázást.

Keressetek bizalommal! ;)

Addig is, fordulatokban gazdag pötyögést kívánok mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2022 március 14 (hétfő), 13:23 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2020 december 25 (péntek), 21:56
Hozzászólások: 2
NEW UPDATE: ÚJRA LEHET HOZZÁM JELENTKEZNI! Sziasztok! Mint a vastagbetű is mutatja, újra vállalok bétázást. Sajnos a korábbi e-mail címemet megfújta a citromail (ezért nem voltam elérhető), ezért most már gmailen vagyok jelen, az biztosabbnak tűnik, és hamarabb megkapom az üzeneteket. :D Régi bétázottaimat is várom szeretettel. Címem: agnes.lector@gmail.com

Sziasztok! :-D

Ági vagyok (a Merin NessyLoosey néven), jelenleg hallgató egy budapesti egyetemen. 2013 óta erősítem a Merengő táborát. Aktív olvasóként megszámlálhatatlan mennyiségű Harry Potter fanfictiont olvastam, illetve több original művet és egyéb témájú ( pl. Hunger Games, Supernatural) fanfictiont is "felfaltam". Bátran ki merem jelenteni, hogy nagyon sok tehetséges író van köztetek, így idén úgy döntöttem, hogy bétaként szeretném segíteni a munkátokat. :xx:
Már nem vagyok kezdő bétázó, több fejezetet is átnéztem, és szuperebbnél szuperebb sztorikat volt lehetőségem olvasni. Legfőbb célom, hogy segítselek Titeket történeteitek sikeres publikálásában, hiszen az írás szerintem nemcsak egy szuper hobbi, hanem kiváló önfejlesztő és önkifejező eszköz. Az meg már csak hab a tortán, hogy az olvasók véleményei mennyire jól tudnak esni. :)

1. Mit vállalsz?

Helyesírás, formázás ügyileg, illetve stilisztikai szempontból is szívesen 'vizsgálódom'. Ezenfelül véleményezést, logikai buktatók kiszűrését is vállalom, továbbá történetvezetési, stílussal összefüggő tanácsokat is nagyon szívesen adok. :)

2. Milyen fandomokat vállalsz?


Elsősorban Harry Potter fanficeket szeretnék vállalni, de örülök original történeteknek is.

3. Milyen fandomot nem vállalsz?

Nem tudok kiemelni olyat fandomot, amit nem különösebben vállalnék.

4. Milyen műfajt vállalsz?


Bármilyet, de bevallom, a romantikus műfajnak örülnék a legjobban. :-D

5. Milyen műfajt nem vállalsz?

Nincs ilyen műfaj, amit ne bétáznék.

6. Milyen hosszúságú történetet vállalsz?


Elsősorban novellákat, regényeket, könyveket szeretnék bétázni, sajnos a versek nem az én műfajom.

7. Milyen korhatárig vállalsz bétázást?

Akármeddig, határ a csillagos ég. :D

8. Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?

Jöhet minden.

9. Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?


Szerencsére már kevés órám van az egyetemen, így mind szorgalmi, mind vizsgaidőszakban tudok kellő időt szánni a bétázásra. Próbálok gyorsan dolgozni, de inkább az alaposság, pontosság és precizitás híve vagyok.

10. Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?

Ezen az e-mail címen érhettek el engem: agnes.lector@gmail.com.

Előre is köszönöm, ha engem választotok, remélem, nemsokára elkezdhetjük a közös munkát! :xx:

Ági

_________________
NL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2021 november 07 (vasárnap), 21:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2021 november 07 (vasárnap), 0:34
Hozzászólások: 1
Beteltem :)
Sziasztok!

Mint nemrég ismét megtudtam, Essence néven futok a Merin, így hát a következetesség kedvéért nektek is így mutatkozom be. Kezdő, de elég magabiztos bétaként szívesen segítenék néhány, eredeti ötlettel jelentkező írót, aki azért nagyjából jóban van a helyesírással és a stilisztikával (vagy kicsit gyenge a téren, de hajlandó a bétázásom ideje alatt tanulni és fejlődni benne), mégis úgy érzi, elkél a sztorijához egy másik nézőpont.

Mit vállalok?
Helyesírást-nyelvhelyességet mindenképp (ha kéred, ha nem, ezek hibáit jelezni fogom, szóval ha nem szeretnéd, nem én vagyok a te embered), logikus történetvezetést és jellemfejlődést kérésre ellenőrzök. Ha van bármi extra, amire szeretnéd, hogy figyeljek, azt is mondd nyugodtan; nem tudok olyanra gondolni hirtelen, amit nem vállalnék.

Milyen fandomokat vállalok?
Amiket ismerek vagy belátható időn belül meg tudok ismerni és érdekel is (egy-két részes film, 12 részes anime, stb). Szóval írd meg, mire gondolsz, és megbeszéljük.

Milyen fandomot nem vállalok?
Marvelt - abban valahogy sosem voltam benne elég mélyen. A többit megvitatjuk; ha ismerem, nagy eséllyel vállalom is :D

Milyen műfajt (nem) vállalok?
A folyamatos hurt/comfortra épülő sztorikon kívül mindenevő vagyok.

Milyen hosszúságú történetet vállalok?
Nincs kikötésem.

Milyen korhatárig megyek el?
Ha van értelme, jöhet minden 18+-ig is.

Milyen figyelmeztetések jöhetnek?
Az indokolatlan és/vagy céltalan erotikát/erőszakot nem szeretem, de ha látom benne az igényességet és hogy vezet valahová, akkor jöhet.

Mennyi időt tudnék rád és a történetedre szánni?
Hossztól és a javítás mennyiségétől függ, de heti 1 fejezetet szerintem tudok vállalni, 2-3 napos átfutási idővel. Hétvégéken viszont ne várj választ, péntek déltől hétfő reggelig kiveszem a szabim.

Mi az elérhetőségem?
Keress privát üzenetben, igyekszem minden nap ellenőrizni.

Extra:
Sokakhoz hasonlóan én sem vállalok látatlanból semmit, legalább 1 fejezetet szeretnék kérni, mielőtt eldöntöm, vállalom-e.
Javítás terén igyekszem kedvesnek lenni, de amit nem tartok jónak, arról szólni fogok, mégiscsak bétázásra keresel.
Egyszerre max 1-2 embernek tudok lektorálgatni, heti 1 hosszabb fejezetnyi tempóban.

Ha a fentiek alapján szimpatikus voltam, nagyon örülök, és érdeklődve várom az ajánlatot :)

Üdv:
Essence


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2021 október 27 (szerda), 17:09 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Beteltem. :)

Sziasztok!

Nym vagyok, és a bétázás az egyik hobbim az egymillió közül.
Elsősorban olyan íróknak bétáznék, akik nem most kezdték az írást, és legalább tudják, hogy a „hogy” elé vesszőt teszünk és min. ötször elolvasták a Merengőről merengőknek c. írást és értelmezték is. Plusz, akik nem sablonsztorikban gondolkodnak. Ez számomra nagyon fontos. :labi:

Mit vállalsz? Helyesírás, központozás, nyelvhelyesség javítása, logikai bukfencek kiszűrése… igazából mindent is nézek, amire az író igényt tart.
Milyen fandomokat vállalsz? Habár több fandomban jártasnak vallom magam, csak a HP-t merem bevállalni. Na és persze az originalt.
Milyen műfajt vállalsz? Krimi, fantasy, sci-fi, angst, thriller, akció…
Milyen műfajt nem vállalsz? Hardcore slash-t és romantikus történeteket semmiképp sem (a romantikus szál nem zavar, de ha csak erre épül a történet, akkor nem olvasom el, sajnos…) Paródiát úgyszintén. A humoros sztorikhoz félve állok neki, de ha nem sablonos, szívesen olvasom.
Milyen hosszúságú történetet vállalsz? Jöhet bármilyen.
Milyen korhatárig vállalsz bétázást? 18.
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? Az MPREG-n kívül semmi nem zavar.
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
Ez a fejezet hosszúságától és az író türelmétől függ… Általában gyors vagyok, de ha valaki azt várja el sorozatosan, hogy egyik napról a másikra készen legyek, akkor azt semmiképp nem vállalom be. Törekszem a gyorsaságra, de nem akarok az alaposság kárára menni, ezért általában hetente/kéthetente egy fejezet fér bele. De van, hogy rám jön az agymenés, és olyankor egyszerre átjavítok 2-3 részt is.
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
Discord (Nymmiet névvel), ill. e-mail: nymphanayatonks(kukac)gmail(pont)com

Plusz infó: Nem biztos, hogy azonnal rábólintok a dologra, először le szeretném csekkolni az első fejezetet, és az alapján szeretnék dönteni.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2021 július 10 (szombat), 20:06 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 május 15 (szombat), 12:07
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Greg vagyok, tapasztalt bétázó, végzett történész és az eredeti, érdekes történetek nagy rajongója.

A legnagyobb erősségem a történetvezetés, karakterfelépítés, logikai buktatók ellenőrzése. Karakterfejlődésre, világfelépítésre, illetve a történet mozgatóelemeinek értékelésére mindig nagy hangsúlyt fektetek.
Ezek mellett helyesírást, nyelvhelyességet, mondatszerkezetet is szívesen ellenőrzök.

A véleményezési stílusomról:
Szigorúan, de igazságosan mondok véleményt a kapott műről. A számomra pozitív és negatív dolgokat is össze fogom foglalni, mindig konkrét indoklással, hogy mi miért tetszett, és mi miért nem. Nem vagyok szőrös szívű, de ha valami nem tetszik azt meg fogom mondani, szóval a nagyon érzékeny lelkűek készüljenek fel. :-D

Mit vállalsz?

Lásd fentebb. Az egyéni kéréseket szívesen meghallgatom.

Milyen fandomokat vállalsz?

Széles a skála, (filmes univerzumok, sorozatok, animék, rajzfilmek, történelmi storyk, stb.) mindenre nyitott vagyok. Az egyedi megközelítésű fanficeket, esetleg egy már létező univerzumon belüli saját történeteket kifejezetten szeretem.

Milyen fandomot nem vállalsz?

Amit nem ismerek. Ha egy adott téma nekem ismeretlen, azt meg fogom mondani.

Milyen műfajt vállalsz?

Eredeti történeteket olvasnék a legszívesebben. Történelmi témájú műnek vagy eredeti fantasynek is kimondottan örülnék, de igazából minden jöhet, csak érdekes legyen.

Milyen műfajt nem vállalsz?

Nincs ilyen. Az öncélú erőszakot, vagy a "romantika kedvéért romantikus" történeteket kevésbé szeretem, de akár ilyenek is jöhetnek, ha "jól ki vannak találva".

Milyen hosszúságú történetet vállalsz?

Nincs megkötés.

Milyen korhatárig vállalsz bétázást?

Nincs megkötés.

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?

Jöhet minden.

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?

A szabadidőm sajnos limitált, így egyszerre csak egy, legfeljebb két embert tudok vállalni. Ha élet-halál kérdés a kéziratod átnézése, sajnos nem én vagyok a te embered. Az ellenőrzés ideje a mű hosszától függ. Mindig meg fogom mondani, kb. mennyi időre van szükség, hogy átnézzem az adott kéziratot.

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?

xenoslime001@gmail.com
Xenoslime#5699

Ha bármiben a segítségetekre lehetek, keressetek nyugodtan a megadott e-mail címen vagy discordon! :-)

Update: a mai naptól újra vállalok egy, esetleg két bétázót!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Xenoslime 2022 június 23 (csütörtök), 23:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2021 június 30 (szerda), 0:17 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 június 29 (kedd), 22:58
Hozzászólások: 1
Szia! Tibor vagyok.
Ha van egy friss történeted, vagy évek óta egy elfeledett windowsos mappában "porosodó kéziratod", rajta, küld el nekem, talán tudunk vele valamit kezdeni!

Nézek helyesírást, mondatszerkesztési hibákat, általában nyelvhelyességet.
Figyelek a logikai bukfencekre, fókuszra, történetvezetésre.
Ha word formátumban küldöd, akkor korrektúrázok.

Regények esetén 1-2 fejezetet (max. 20-30 ezer karakter) kérnék, és utána döntenék arról, hogy el tudom-e vállalni.
Kiemelem a jó dolgokat is, de a hibákkal szemben nem vagyok elnéző.

Fandomok: Elsősorban original, saját történeteket várok, de persze jöhet bármi más is , ha megbeszéljük.

Műfaj: Ebben nem vagyok válogatós, jöhet bármi.

A történet hosszúsága: Akár a "Háború és béke" is lehet, de csak a fenti kikötéssel(először 1-2 fejezet)

Korhatár: 18+ is lehet, de azt tudnod kell, hogy ha az erőszak, a trágárság és az erotika öncélú, nem illeszkedik a történetbe stílusában és dramaturgiai szempontból, azt nagyon keményen fogom kritizálni.

Gyorsaság: Minden esetben szólok mikorra várható az "eredmény". Igyekszem gyors lenni, a felkérések számától is függ.

Itt érhetsz el: olddeath68@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2021 március 26 (péntek), 22:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 január 14 (szerda), 19:52
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Dögrováson.
Jelenleg nem vállalok bétázást.
Sziasztok!

Alíz vagyok, magyar-angol szakon végeztem, kisebb meris bétázó karrier van már a hátam mögött. :)

Amit ajánlani tudok: helyesírás ellenőrzés, logikai bukfencek kiküszöbölése, oda nem illő szavak, kifejezések likvidálása, szóismétlések, párbeszédek javítása, vesszők rendbetétele. Ha kell, adok tanácsot, véleményezek is.

A dolog úgy zajlik, hogy kérek szépen egy-két fejezetet Tőled, és aztán tudok arról nyilatkozni, hogy el tudom-e vállalni.

Tudni kell rólam, hogy a történet jó részeit ritkán emelem ki. Nagyon szigorú és szőrszálhasogató vagyok, szóval az ártatlan lelkű írók akár kötekedésnek, sőt, könyörtelen lélektaposásnak is vehetik a javításomat. A Mary Sue nálam hibának számít.

Nagyon kezdőket nem vállalok. Köszönöm a megértést.

Fandomok, amikhez értek, és vállalom őket: Trónok harca, Tolkien-univerzum, Eragon, Saját történetek*, Így neveld a sárkányodat, legtöbb animációs mese, Csillagok Háborúja (csak az új trilógiától mentsen meg az ég).
Videójáték alapú ficek (ha van rá igény): Assassin's Creed, The Witcher, The Elder Scrolls: Skyrim, Warcraft-univerzum.
Fandomok, amikhez nem értek: HP, Twilight, anime, japán, szabad versek, manapság menő sorozatok, mint Teen Wolf, hasonlók.

Műfaj, ami jöhet: romantikus, kaland, humor, dráma, sötét
Ami inkább nem: fluff, csöpögős romantikus, horror, sci-fi, H/C-vel csak óvatosan, SLASH semmiképp(!)

Történet hosszúsága: Mindegy.
Korhatár: Lehet akármi.
Figyelmeztetések: Egyedül a durva nyelvezettel bánjatok csínján, illetve ha erőszakoskodni akarnak a szereplőid, azt írd meg jól, különben belekötök. (Önirónia: mintha másba nem kötnék bele, hihi)
Fejezet visszaküldés ideje: Általában szólni szoktam, hogy kb. mikorra várható. Mostanában többet kell rám várni, mert beindult az élet, de mint mondtam, megmondom, mire lesz kész. Ha 1-2 nap alatt kell a javított szöveg, akkor görgess tovább.

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor itt utolérhetsz: aliz_vizi@citromail.hu

Puszi:
Zia

_________________

"Why do all good things come to an end?"


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zia010 2021 július 01 (csütörtök), 0:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2021 március 15 (hétfő), 16:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 március 15 (hétfő), 16:27
Hozzászólások: 3
Sziasztok! Egyenlőre beteltem!
Bella vagyok, kezdő bétapalánta. Szívesen nyújtok segítséget az íróknak. Bétáztam már párszor, de eddig csak a barátnőm történeteit, most viszont ő egy időre hanyagolja az írást, így úgy döntöttem belekezdek a bétázásba, úgy igazán.
Mit vállalsz?
A nyelvhelyességi, helyesírási, központozási hibákat javítom, a logikai buktatókra figyelmeztetlek. Ha van rá igény, akkor szívesen elmondom a véleményemet, és ha úgy van, akkor tanácsokat is adok.
Milyen fandomokat vállalsz?
Harry Pottert. A többihez nem értek túlzottan, de ezt úgy ismerem, mint a tenyeremet.
Milyen fandomot nem vállalsz?
Az összes többit.
Milyen műfajt vállalsz?
A Harry Potteren belül szinte mindent.
Milyen műfajt nem vállalsz?
Slash, femslash, ezekben nem mozgok otthonosan.
Milyen hosszúságú történetet vállalsz?
Versen kívül bármit, bár a regényeket/kisregényeket jobban preferálom mint a novellákat.
Milyen korhatárig vállalsz bétázást?
Minden jöhet, ne kíméljetek :xx:
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?
(Fő)Szereplő halálát, nemváltást nem szeretnék, de amúgy minden jöhet.
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
Heti egy-két-három fejezetet. Persze, ha sürgős, akkor csak írd oda, hogy SOS., és akkor másnapra kész.
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
E-mail: bellatrixsparks6@gmail.com

Annyi "feltételem" még van, hogy mielőtt elvállalok valamit, szeretnék egy kis ízelítőt a történetből, hogy lássam, mi is ez.
Ha romantikus, akkor ezeket a párosításokat nem vállalom:
-Dramione
-Snily
- Snamione

Amúgy minden jöhet, és remélem lesz jelentkező.
További szép napot!
Belladora


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Belladora6 2021 június 21 (hétfő), 15:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2021 március 14 (vasárnap), 15:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2021 március 14 (vasárnap), 10:01
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Fantasya
Sziasztok!
Lulu vagyok, és nagyon szívesen vállalok béta feladatokat!
MIT VÁLLALOK: Nyelvtani, helyesírási és logikai hibák javítását.
MILYEN FANDOMOT VÁLLALOK: HP.
MILYEN FANDOMOT NEM VÁLLALOK: Fluff- ot és Twilight-t nem vállalok!
MILYEN MŰFAJT VÁLLALSZ: Angest, HP, fanfic, félperces, egyperces.
MILYEN MŰFAJT NEM VÁLLALSZ: Vámpír, vers.
MILYEN HOSSZÚSÁGÚ TÖRTÉNETET VÁLLALSZ: Bármilyen hosszú történetet vállalok.
MILYEN KORHATÁRIG VÁLLALSZ BÉTÁZÁST: 18.
MILYEN FIGYELMEZTETÉSEK JÖHETNEK ÉS MELYEKKEL NEM VÁLLALSZ BÉTÁZÁST? Versen, fluffon és Vámpíros témájú történeten kívűl bármit vállalok!
MENNYIRE VAGY GYORS, MENNYI IDŐT TUDSZ BÉTÁZÁSRA SZÁNNI? Napi egy fejezetet tudok vállalni, de ha s.o.s. akkor akár többet is átnézek.
MI AZ ELÉRHETŐSÉGED, AZAZ HOL VEHETI FEL VELED A KAPCSOLATOT A LEENDŐ BÉTÁZÓ? Pü-n vagyok elérhető. :)

_________________
If you can dream it, you can do it.


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Lulu 2021 április 14 (szerda), 15:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2021 január 21 (csütörtök), 19:41 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 január 20 (szerda), 23:37
Hozzászólások: 1
Egyelőre beteltem!

Sziasztok!

Scintilla vagyok (amúgy Bogi), és a magyar nyelv szerelmese. Imádom, hogy mennyire összetett a nyelvtan, bár gyanítom, ha nem menne jól, nem szeretném ennyire. A Merengőt kb. egy éve fedeztem fel, és azóta teljesen ráfüggtem. Szóval a fanfiction-szerelmemet és a nyelvtan-imádatomat egyesíteném bétává válásommal. Ha hosszabb távra keresel bétát, részemről erről is lehet szó. Na lássuk, mit vállalok.
Mit vállalok?
Nyelvtani, nyelvhelyességi és fogalmazási hibák kiszűrése, külön figyelemmel a központozásra. Szívesem megírom, hogy nekem tetszett-e a történet, de elemzős értékelést ne tőlem várj.
Milyen fandomokat vállalok?
HP, Hunger Games, PUF, GoT, Sherlock (BBC), Star Wars (leginkább eredeti trilógia).
Mivel én nyelvtani szempontból közelítem meg a témát, ezért más fandomot is vállalok, de ezekben vagyok igazán otthon. És persze original történetek is jöhetnek.
Milyen fandomot nem vállalok?
Twilight, Vámpírnaplók, Teen Wolf, Kpop, anime, manga
Milyen műfajt vállalok?
Szinte bármi jöhet, bírom a dark világot, csak egy kivétel van: az incest. Azt nem bírom, és a HP-ban Sirius nekem nagyon apafigura, szóval Harry/Sirius párost nem vállalok, amúgy a többi párral nincs bajom. A romantikus történeteket is szeretem, az is jöhet. Ha akarod, a nyáltengert is elolvasom, de jobban szeretem, ha a romcsi szenvedésen kívül történik is valami.
Milyen hosszúságú történetet vállalok?
Bármi jöhet, a hosszra nincs kikötésem, viszont maradnék a prózánál, szóval a versekkel légyszi ne engem kerssetek.
Milyen korhatárig?
Bármeddig, határ a csillagos ég. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy milyen korhatártól... Ha lehet, maradnék 14 fölött, de persze ez sem szabály.
Milyen figyelmeztetések jöhetnek?
Incesten kívül bármi.
Idő?
Eddig csak barátoknak bétáztam, szóval nem tudom, hogy nagyüzemben hogy fogok haladni, de nem tervezem túlvállalni magam. Inkább kevesebbet vállalok, de az legyen kész időre. Most úgy néz ki, hogy minden nap fogok tudni foglalkozni a dologgal, de ha kitapasztaltam, szólok.
Kapcsolat: Írhatsz üzenetet az oldalon, vagy kereshetsz e-mail-ben b.03.kovacs@gmail.com

Várom a közös munkát. :yes:
Scintilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2020 december 25 (péntek), 22:43 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2020 december 25 (péntek), 21:56
Hozzászólások: 2
NEW UPDATE: ÚJRA LEHET HOZZÁM JELENTKEZNI! Sziasztok! Mint a vastagbetű is mutatja, újra vállalok bétázást. Sajnos a korábbi e-mail címemet megfújta a citromail (ezért nem voltam elérhető), ezért most már gmailen vagyok jelen, az biztosabbnak tűnik, és hamarabb megkapom az üzeneteket. :D Régi bétázottaimat is várom szeretettel. Címem: agnes.lector@gmail.com

Sziasztok! :-D

Ági vagyok (a Merin NessyLoosey néven), jelenleg hallgató egy budapesti egyetemen. 2013 óta erősítem a Merengő táborát. Aktív olvasóként megszámlálhatatlan mennyiségű Harry Potter fanfictiont olvastam, illetve több original művet és egyéb témájú ( pl. Hunger Games, Supernatural) fanfictiont is "felfaltam". Bátran ki merem jelenteni, hogy nagyon sok tehetséges író van köztetek, így idén úgy döntöttem, hogy bétaként szeretném segíteni a munkátokat. :xx:
Bár a Merin még kezdő vagyok, mint bétázó, azonban már van némi tapasztalatom 'minősítés' terén, hiszen több elkészült pályaművet is bíráltam már el az egyetemen. Legfőbb célom, hogy segítselek Titeket történeteitek sikeres publikálásában, hiszen az írás szerintem nemcsak egy szuper hobbi, hanem kiváló önfejlesztő és önkifejező eszköz. Az meg már csak hab a tortán, hogy az olvasók véleményei mennyire jól tudnak esni. :)

1. Mit vállalsz?

Helyesírás, formázás ügyileg, illetve stilisztikai szempontból is szívesen 'vizsgálódom'. Ezenfelül véleményezést, logikai buktatók kiszűrését is vállalom, továbbá történetvezetési, stílussal összefüggő tanácsokat is nagyon szívesen adok. :)

2. Milyen fandomokat vállalsz?

Elsősorban Harry Potter fanficeket szeretnék vállalni, de örülök original történeteknek is.

3. Milyen fandomot nem vállalsz?

Nem tudok kiemelni olyat fandomot, amit nem különösebben vállalnék.

4. Milyen műfajt vállalsz?

Bármilyet, de bevallom, a romantikus műfajnak örülnék a legjobban. :-D

5. Milyen műfajt nem vállalsz?

Nincs ilyen műfaj, amit ne bétáznék.

6. Milyen hosszúságú történetet vállalsz?

Elsősorban novellákat, regényeket, könyveket szeretnék bétázni, sajnos a versek nem az én műfajom.

7. Milyen korhatárig vállalsz bétázást?

Akármeddig, határ a csillagos ég. :D

8. Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?

Jöhet minden.

9. Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?

Ez teljesen egyetemfüggő. A szorgalmi időszakban tudok szánni több időt is bármelyik nap, viszont vizsgaidőszakban kevésbé, de akkor is igyekszem megtenni a tőlem telhető legtöbbet. Próbálok gyorsan dolgozni, de inkább az alaposság, pontosság és precizitás híve vagyok.

10. Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?

Ezen az e-mail címen érhettek el engem: nessyloosey@citromail.hu.

Előre is köszönöm, ha engem választotok, remélem, nemsokára elkezdhetjük a közös munkát! :xx:

Ági

_________________
NL


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára NessyLoosey 2022 március 08 (kedd), 13:26-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2020 október 04 (vasárnap), 19:49 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2019 április 03 (szerda), 22:40
Hozzászólások: 1
Sziasztok! :-D Szandi vagyok, végzős egyetemista magyar szakon. Szabadidőmben írástechnikával foglalkozom. Bétázásban kezdő vagyok, viszont kitűnő a helyesírásom, remek a grammatikai érzékem, és a dramaturgiához is konyítok egy keveset.

Mit vállalok?
Helyesírás-ellenőrzés, nyelvtani hibák javítása, dramaturgiai bakik, logikátlanságok megvilágítása, véleményezés, igazából mindent.

Milyen fandomokat vállalok?
Leginkább gyűrűk ura-fandomnak vagy original történeteknek örülnék, de más is szóba jöhet, írj bátran!

Milyen műfajt vállalsz?
Fantasy-nek örülnék a legjobban, de bármilyen jöhet.

Milyen hosszúságú történetet vállalsz?
Egyelőre rövidebb, max 10 oldalas történeteket (word alapbeállításokkal).

Milyen korhatárig vállalsz bétázást?
Bármilyen.

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?
Itt is bármi jöhet.

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
Kb 5 nap/10 oldal, hétvégente nem vagyok elérhető.

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
vegh.szandra@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2020 február 11 (kedd), 19:35 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 április 03 (hétfő), 17:52
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Hungary
UPDATE: Egyelőre beteltem!

Sziasztok! :)

Lizziechan (a.k.a. Barbi) vagyok, jelenleg angol-finn szakos egyetemista. A helyesírásom, nyelvhelyességem már egészen kicsi gyermekkorom óta elég jó, ezért végre elszántam magam, hogy bétázást vállalok :) . Előttem szóló(k )nak igazat adva azon a véleményen vagyok, hogy még a legjobbaknak is szükségük van néha egy kis segítségre, egy objektív szemre, aki segítő kezet nyújt munkájában, ezzel jelentősen megkönnyítve a dolgát.

A stílusomról annyit, hogy őszinte leszek veled: megmondom, ha valamit rossznak látok, de nem foglak megsérteni vagy bántani, csak javaslatot teszek az adott rész kijavítására, rosszabb esetben átírására. Pozitív és negatív kritikát egyaránt megfogalmazok, ha van rá igény. Annyi kikötésem van, hogyha én rászánom az időt a munkádra, elolvasom és javaslatot teszek a módosításra, kérlek, nézd végig! Szánj rá időt, és ha nem gondolod helytállónak az álláspontomat, világosíts fel róla! :-D

Mit vállalok pontosan?
Helyesírási és nyelvhelyességi problémák kiküszöbölését, (ha észreveszem) logikai bukfencek kiszűrését, véleményezést. Igény esetén ötletekkel is szolgálhatok (viszont nem írom meg helyetted a történetet!).

Milyen fandomokat vállalok?
HP, GoT, original.

Milyen fandomot nem vállalok?
Twilight, PWP-re hajazó történetek, illetve azt, aminek az alapkoncepcióját nem ismerem és nem original kategóriába sorolható(pl. Odaát).

Milyen műfajt vállalok?
Bármit.

Milyen műfajt nem vállalok?
Slash, femslash, yaoi.

Milyen hosszúságú történetet vállalok?
Bármit, bár jobban örülnék egy-egy hosszabb történetnek.

Milyen korhatárig vállalok bétázást?
Bármeddig.

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalok bétázást?
Jöhet bármi.

Mennyi időt tudok bétázásra szánni, mennyire vagyok gyors, milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni?
Attól függ, melyik nap küldöd el, de általánosságban 2-4 napon belül visszajelzek.

Mi az elérhetőségem, azaz hol veheti fel velem a kapcsolatot a leendő bétázottam?
E-mail: elf990105@gmail.com . A továbbiakat ott egyeztetjük.

Nyugodt szívvel keressetek, ha felkeltettem az érdeklődéseteket! :)

_________________
"Ole se muutos, jonka haluat maailmassa nähdä."
"Be the change you want to see in the world."
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2019 október 28 (hétfő), 12:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 június 03 (kedd), 12:44
Hozzászólások: 22
Mivel van ebből komoly félreértés, hadd legyen itt ez kiemelve: CSAK yaoi/slash történetet vállalok! Semmi mást!

Sziasztok! Rég csináltam ilyet, de most megjött a kedvem. :)

Alapvetően az az elvem, hogy a világ legprofibb írójának is kell egy béta, mert nélküle nem olyan. Nem látod át te magad, ha te írod. Biztosan hibázol, de mivel ismered a szöveget, nem fogod kiszúrni. Kell plusz két szem. (Sőt, több is, én előolvasókat is szeretek keresni, ha olyan dolgot írok.) Én például elgépelek, minél fáradtabb vagyok, annál többet. :D
Magamról annyit, hogy harminc múltam lassan, magyar szakos egyetemistaként végeztem, (sokkal) több mint tíz éve aktívan írok és a mára megszűnt másik nagy fancfic oldalon rövid ideig voltam admin is. Itthon dolgozom és három szépséges cica anyukája vagyok.

És akkor amit adok! Volt már rossz bétám, így tudom, hogy mennyi kárt tehet egy író lelkében egy rossz ember, én pedig nem akarok az lenni. El fogom mondani a véleményem, ha engem keresel meg, de nem olyan stílusban fogom ezt tenni, amivel leölöm a kreativitásodat. Át fogjuk beszélni, ha úgy látom, hogy szükséged van rá, el fogom mondani, hogy mik a típushibáid.

De tudnod kell, ha nem fog tetszeni, amit írsz, azt is el fogom mondani. Annak vagyok a híve, hogy egy írónak szembesülnie kell a normális hangvételű (!) kritikával is, mert ha csak nyalogatom a lelked, azzal nem fogsz fejlődni. De ezzel együtt is: nem rajtad fogom a napi stresszt levezetni.
Azt, aki egy mondatot sem tud helyesen leírni, nem tolerálom. Más az, ha nem tudod, hogy a királyfi hogy helyes, vagy hogy hova kell vesszőt tenni, és megint más, ha a teljes nyelvtant lesz@rod. Nem szeretek egyet elmondani kétszer. Sőt, kifejezetten bunkó stílusba csöppenek, ha ugyanazt a hibát elköveted még vagy háromszor az után, hogy egyszer átbeszéltük.

Nos, jöjjön az interjús rész. :)

Mit vállalsz?
Igazság szerint bármit. A logikai bakikat nem biztos, hogy maximálisan kiszúrom, de a helyesírásban, nyelvtanban mindenképp tudok segíteni. Ha erre igény van, szívesen adok történetvezetési tippeket is. Szexjelenetek írásához is szívesen adok tanácsot. (Slash!!)

Milyen fandomokat vállalsz?
Marvel, HP, PUF, animék hada, sok televíziós/netes sorozat, original... Tulajdonképpen bármi.

Milyen fandomot nem vállalsz?
Twilight, a Szürke-történetek és egyéb nyáltengerek.

Milyen műfajt vállalsz?
Ezt úgy válaszolnám meg, hogy slash-t szeretnék. Vagy olyat, amiben egyáltalán nincs szerelmi szál.

Milyen műfajt nem vállalsz?
Ezt pedig akkor úgy, hogy amiben nem slash szál van, azt nem vállalom. (Fiú-lány, lány-lány.)

Milyen hosszúságú történetet vállalsz?
Jobban szeretem a hosszabb dolgokat.

Milyen korhatárig vállalsz bétázást?
Ezt nem kötöm ki.

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?
Hát, elég gyenge lelkem van. Lehet benne minden, de csak azt vállalom, ami happy end, vagy az a terv vele.

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
Most azt mondom, hogy öt nap, aztán meglátjuk. De alapvetően elég gyors vagyok.

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
gizella.hegedus1201@gmail.com és https://www.facebook.com/Rauko1988

Ha felkeltettem az érdeklődésed, keress bátran. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2019 október 28 (hétfő), 11:22 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 április 10 (vasárnap), 22:27
Hozzászólások: 275
Egyelőre beteltem. Határozatlan ideig nem vállalok bétázást!



Sziasztok, Szakkara vagyok!

Szívesen vállalok bétázást. Mivel a helyesírással én is gyakran hadilábon állok, ezért abban nem nagyon tudok segíteni – persze az én szememet is kiszúró hibákat természetesen kijavítom. De szívesen segítenék a történetvezetés hibáira rálelni, a karakterek, jelenetek... stb. életszerűségét górcső alá venni, logikai bukfenceket is kiszűröm, kérésre véleményt is mondok a történetről.


Fandom, ami jöhet: Harry Potter minden mennyiségben, original történetek, illetve megegyezés alapján "bármi". Nyitott vagyok más fandomokra is, csak nem mindenben vagyok eléggé jártas.

Fandom, ami nem: japán, anime.

Műfaj: Bármi jöhet.

Hosszúság: Nincs megkötés.

Korhatár: 18-as korosztályig bármi.

Figyelmeztetések:
Az eltúlzott, már-már PWP-szintű erotikus tartalmat csak akkor szeretem, ha igényesen van megírva, és a történet szempontjából nem teljesen öncélú. Incestet nem vállalok, de más megkötés nincs. Nem szoktam kertelni, ha valamit nem találok megfelelőnek, elmondom, illetve leírom, természetesen nem bántóan. Tehát olyan író jelentkezzen, aki valóban bírja a kritikát.

Átlagosan egy hét/ fejezetet gyorsasággal vállalok bétázást.

Elérhetőségem: dodi1881@gmail.com

_________________
Üdvözlettel,Szakkara.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szakkara 2020 január 27 (hétfő), 18:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2019 április 18 (csütörtök), 13:16 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2019 április 17 (szerda), 23:29
Hozzászólások: 1
Határozatlan ideig szünetel

Sziasztok!

Imádok jó sztorikat olvasni, így arra gondoltam, hogy bétaként támogatnám a jó történetek megszületését. Még sosem csináltam ilyet, de egyszer mindent el kell kezdeni!
Amit vállalok: Helyesírás elenőrzése, stílus és általános írási tanácsok.
Kérésre történetvezetési segítséget adok, és véleményt is mondok.

Fandomok amik jöhetnek: Marvel(sorozatok is, ha vannak rajtam kívül olyan elvetemültek akik punisher fanfictiont is nagyon szívesen olvasnának magyarul) Trónok harca, Sherlock, Teen Wolf, HP, de original sztorik is jöhetnek.

Fandomok amikhez nem értek: Twilight, Kpop, Anime.

Műfajok amik jöhetnek: Igazából bármi ami nem nyálas romantika vagy horror.

Történetek hosszúsága: Minden jöhet, időm mint a tenger.

Korhatár: Minden. Láttam rosszabbat is.

Figyelmeztetések: Ha igényes az erotikus tartalom, neadjisten a nemi erőszak, akkor rendben vagyunk. Ha a történet csak erről szól, nem. Amúgy minden jöhet itt is.

Időm: Mint a tenger, ahogy mondtam. Ha valami mégis lefoglalna, jelezni fogom.
Gyorsan olvasok, a helyesírási hibákat szinte rögtön kiszúrom. Igyekszem gyorsan leellenőrizni a dolgokat, de majd még megtapasztalom.
Azthiszem ez minden.

Elérhetőségem: ruff-orsi@freemail.hu

_________________
"People think that torture is pain.
It's not. It's time."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2019 január 15 (kedd), 18:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 október 31 (csütörtök), 18:23
Hozzászólások: 16
Sziasztok!
Bétázni szeretnék, ismét áll az ajánlat :-)
Ezen a ponton már annyian vagytok, hogy csak viszontbétázást vállalok :) Valamit valamiért alapon.

Mit vállalok: logikai szempontból ellenőrzés, történetvezetési, stílus és általános írási tanácsok meg persze véleményezés.
Milyen fandomokat vállalok: original műveket szeretnék olvasni
Milyen fandomot nem vállalok: aminél tudnom kell, vagy rájövök, mi az eredeti mű
Milyen műfajt vállalok: Bármit (a romantikus művek nem az erősségem)
Milyen hosszúságú történetet vállalok: Nincs korlát, de persze minden plusz oldal plusz időt is jelent.
Milyen korhatárig vállalok: bármi jöhet
Milyen figyelmeztetések jöhetnek: bármi jöhet
Mennyi időt tudok bétázásra szánni, mennyire vagyok gyors és milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni (Nagyban függ a hangulattól, de minimum ezt a sebességem minden szituban garantálom )
- ha visszatérő akarsz lenni, akkor 1 fejezet/hét
- ha kész műről van szó, akkor kb. 100 oldal/hónap, vagy 1 fejezet/hét, tőled függ.
Elérhetőségem: zeulogus@gmail.com

_________________
Az interneten terjedő idézetekről sosem tudni, valójában kitől származnak, és mit jelentettek a fordítás előtt" - Petőfi Sándor


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zeulogus 2020 január 27 (hétfő), 22:13-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 december 13 (csütörtök), 13:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 05 (péntek), 12:14
Hozzászólások: 6
Sziasztok! Huhh. "Régóta" tag vagyok, de csak a háttérben.

Mielőtt leírnám, hogy mit vállalok, röviden összefoglalnám, hogy miért.
FRPGről jövök, igen ez azt jelenti, hogy sokáig más világában, egyetlen karakterrel írogattam.
Ami előny fanfictionnél, És hátrány a novella szerkezeténél. (alias egy novellában nem irányíthatsz csak egyetlen karaktert)

Vissza akarok rázódni a novellista gyakorlatba, ehhez két lépést tettem.
Fanfictionnel kezdek, és olvasok, olvasok, olvasok! Hm, ez négy!4 ... a lényeg, hogy az egyik olvasok résznél arra jutottam, hogy a bétázás is egy olyan szépsége a dolognak, amiben én is és az író is csak nyerhet.

Bár FRPG alatt lehúztam 10+ évet, bétásként kezdő vagyok, szal egy vagy két embert vállalnék.

Térjünk is rá arra, hogy mit tudok adni.
(ímé használva perfect sablonunkat)

Mit vállalsz?
Nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók kiszűrése; történetvezetési és stílus tanácsok, véleményezés - yeah, ne is említsétek, a helyesírást pont annyira tudom ellenőrizni, mint a word, nekem is barátom....

Milyen fandomokat vállalsz? Nosh!
Szívesen olvasok szépirodalmi fandomból is, bár tudom, hogy ez igen ritka. Hemingway Nick novellái alapján, vagy a boxoló novellái is inspirálóak lehetnek, esetleg fantasy művek, mint Szél neve, Idő kereke, (Eragont nem! xD) Brandon Sanderson művei után, Elantris fanfic vki.? ....

És yeah...
Animés (is) vagyok. Ami azt jelenti, hogy Fantasy... igen, jól látjátok, FANTASY, és Sci-Fi, és Dráma, és Action based kb bármi?....
Ami viszont megmelengeti a szívem, és biztos hogy igent mondok rá, az valami hm.. inkább felsorolom.
Konkrétumok következnek.
Csillagkapu.
Bűbájos Boszorkák
(alapból nem vagyok oda a boszis sztorikért, de ezen nőttem fel ehh)
Fullmetal Alechemist (minden! de a karakterek identitása maradjon a canon szintjén. Azaz Armstrongot el tudom képzelni Biként, de Edward hetero... sajnálom#nemsajnálom....) :xx:
Code Geass
Gargantia
- apropó, bárki aki sci-fivel, cyberpunkkal, steam punkkal, Asimovval! ... foglalkozik, tárt karokkal várom.
A Mentalista :xx:
Game alapú fandomok (Final Fantasy, Skyrim, The Last of us, Zelda, stb. ...) ... Alien....
Jöhet Star Wars is meg Marvel ... és egyéb
Sorozatok amiket láttam, sorozatok, amiket nem....filmek amiket láttam- etc. ....

Milyen fandomot nem vállalsz?
HP! Én nem olvastam, nem néztem végig, nem érdekel a furcsa élőlények befogadása...
Twiglight! Meg úgy alapjába véve, semmilyen vérnyuszis, vérmókusos sztori nem izgat. Abban az esetben tudnám elképzelni, ha orginal történet lenne és metaforikus, vagy allegorikus formában írna az író....

Milyen műfajt vállalsz?
Majdnem minden. Horror-tól a HUmorig, esetleg egybe, amit viszont mégis kevésbé szívesen vállalnék, az amihez nem értek.

Milyen műfajt nem vállalsz?
PwP, OOC, azaz Out of character ábrázolás, szal... a canont preferálom a jellemek terén. (erősen), Vérfertőzéses sztorik nem az én világom, meg ehh, az olyan sztorik, amikben .... úgy szoktam kifejezni magam, hogy, "fölösleges dolgok történnek, csak azért, hogy történjenek"

Milyen hosszúságú történetet vállalsz?
Novellák, novellás-kötet szerűen megírt, fejezetekre tagolt kisregény, rövid sztorik, sorozatok.
Vers nem az én műfajom....

Milyen korhatárig vállalsz bétázást?
Jöhet minden. Nagylány vagyok.

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?
Nah, hát, jöhet gyilkosság, kínzás, durva nyelvezet erotikus tartalom, HA nem erről szól a sztori!
Ha ennek értelme van! Gazdagítja a világot, a szereplők hátterét, jellemét stb. és nem csak az erotika/vér miatt van ott.

Mary Sue, meg a pasi megfelelője sem jöhet term.....


Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
Azt mondom, hetente vállalok adott mennyiséget, majd megdumcsizzuk. ;)

Mi az elérhetőséged?
rairla.art@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 december 08 (szombat), 20:18 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 december 06 (csütörtök), 22:52
Hozzászólások: 1
Sziasztok,




Nem vállalok már bétázást!

Anna vagyok, szabadidőmben szívesen bétáznék.

Mit vállalok: helyesírás ellenőrzése, logikai bukfencek felfedezése, ötletek a történet folytatására igény szerint.
Milyen fandomokat vállalok: Harry Potter előnyben, de bármi jöhet.
Milyen fandomot nem vállalok: igazából nincs ilyen.
Milyen műfajt vállalok: horroron kívül bármi jöhet.
Milyen hosszúságú történetet vállalok: nincs korlát, de figyelembe veendő, hogy minél hosszabb, annál tovább tart. :)
Milyen korhatárig vállalok: bármi jöhet.
Milyen figyelmeztetések jöhetnek: bármi jöhet.
Mennyi időt tudok bétázásra szánni, mennyire vagyok gyors és milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni: gyorsan olvasok, 1 fejezettel három-négy nap alatt megvagyok, hétvégén nagyobb sebességre tudok kapcsolni.


;)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára annaklara 2020 január 05 (vasárnap), 22:21-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 november 12 (hétfő), 14:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 október 31 (csütörtök), 18:23
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

Mit vállalok: logikai szempontból ellenőrzés, történetvezetési, stílus és általános írási tanácsok meg persze véleményezés.
Milyen fandomokat vállalok: original műveket szeretnék olvasni
Milyen fandomot nem vállalok: aminél tudnom kell, vagy rájövök, mi az eredeti mű :P
Milyen műfajt vállalok: Bármit (a romantikus művek nem az erősségem)
Milyen hosszúságú történetet vállalok: Nincs korlát, de persze minden plusz oldal plusz időt is jelent.
Milyen korhatárig vállalok: bármi jöhet
Milyen figyelmeztetések jöhetnek: bármi jöhet
Mennyi időt tudok bétázásra szánni, mennyire vagyok gyors és milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni (Nagyban függ a hangulattól, de minimum ezt a sebességem minden szituban garantálom :) )
- ha visszatérő akarsz lenni, akkor 1 fejezet/hét
- ha kész műről van szó, akkor kb. 100 oldal/hónap, vagy 1 fejezet/hét, tőled függ.
Elérhetőségem: zeulogus@gmail.com

_________________
Az interneten terjedő idézetekről sosem tudni, valójában kitől származnak, és mit jelentettek a fordítás előtt" - Petőfi Sándor


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zeulogus 2019 január 15 (kedd), 18:32-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 21 (kedd), 10:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 augusztus 21 (kedd), 9:54
Hozzászólások: 8
Sziasztok! A nevem Edina. Úgy döntöttem elkezdek bétázni.

Amit ajánlani tudok:
helyesírás, véleményezés, tartalom

Fandomok, amik jöhetnek:
Harry Potter, animék,Percy Jackson, vámpíros történetek

Fandomok, amikhez nem értek:
rajzfilmek, Twillight

Műfajok:
minden jöhet

Történet hosszúság:
bármilyen

Korhatár:
16

Figyelmeztetések:
durva halál, durva együttlétek

Fejezet visszaküldésének ideje:
2-3 nap

Elérhetőség:
diana65@citromail.hu


Mivel én is írok történetet, így nem biztos, hogy gyors leszek, de igyekszem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 július 18 (szerda), 10:59 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 július 19 (péntek), 14:07
Hozzászólások: 4
ELKELTEM

Sziasztok!

Bubesz vagyok, és hosszú idő után újra bétázásra adtam a fejem. :)

A helyesírást, esetleges szóismétléseket, logikai menetet szívesen ellenőrzöm, kérésre véleményezek is.
Fandom, amiket vállalok: HP, original, svéd-stílus (egyszerűnek ható összetett mondatok, pl.: Az ember, akit Ovénak hívnak)
Amiket nem tudok vállalni: minden, ami ezeken kívül esik
Műfajok, amiket vállalok, és amiket nem: szinte minden jöhet, a slash sem kizáró tényező. A csöpögős fluff sztorik az egyedüliek, amiket nem minden alkalommal vállalok, de általában megfontolom.
Hosszúság: a versek kivételével mindent (nem erősségem a rím)
Korhatár és figyelmeztetések: nincs megkötésem, 18+-t is vállalok, bár inkább az erotikus vonalon (PWP-t nem) a cél nélküli gyilkolászással szemben. Ez alól persze kivételt képez Voldemort és a hobbija. :haha:
Hosszúságtól függően heti egy-két fejezet biztosan menni fog, de minden megegyezés kérdése.

Elérhetőségem: e-mailben az enwagyok08@gmail.com címen, vagy moly.hu-n Bubesz1998 felhasználó alatt üzenetben. :)

_________________
Nagyobb ésszel nagyobbat is lehet tévedni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 július 16 (hétfő), 10:12 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 július 15 (vasárnap), 15:11
Hozzászólások: 1
Szervusztok!

Diana vagyok, lelkes bétapalánta.

Amit ajánlani tudok:
helyesírás ellenőrzése, logikai bakik kiküszöbölése, szóismétlések, párbeszédek javítása, valamint szívesen vállalok véleményezést is, amennyiben igény van rá, és örömmel adok tanácsokat is.
Fandomok, amikhez értek:
Animék közül szinte bármi jöhet, amit esetleg nem ismerek annak utánanézek, Original történetek, kisregények, novellák, bármik, Trónok harca, Harry Potter, egyéb újabban keresett sorozatok, mint a Vikingek, Teen Wolf stb.
Fandomok, amikhez nem értek:
Twilight, versek, videójátékon alapuló történetek.
Műfajok, ami jöhetnek:
romantikus, humor, dráma, sötét, kaland, SLASH/FEMSLASH
Műfajok, amik nem jöhetnek:
horror, sci-fi, fluff
Történet hosszúsága:
Bármilyen hosszúságú történet szívesen fogadok.
Korhatár:
Bármi jöhet.
Figyelmeztetések:
Nincsenek konkrét megkötéseim, de azért szeretném, ha az író előre figyelmeztetni, milyen mélységekig megy el a trágár beszédben, erőszakos tartalomban, stb...
Fejezet visszaküldésének ideje:
Változó szokott lenni, általában, persze terjedelemtől függően 4-5 napig szokott eltartani, de ha valaki megírja, hogy sürgős, akkor természetesen jobban iparkodom mielőbb visszaküldeni. Heti max. 2 fejezet egészen biztosan jöhet.
Elérhetőségem:
dianakruger14@gmail.com

Mielőtt beleegyeznék a bétázásba, szeretném, ha az író elküldene a történetéből legalább két fejezetet, hogy megismerkedhessek a stílusával, illetve magával a storyval. Az irományt legyen szíves mindenki Word Dokumentum formában elküldeni az email címemre, ahol, kérem, tájékoztasson arról is előre, milyen típusú történetet ír, és mellékeljen hozzá rövid tartalmat, elegendő néhány mondatban. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 július 05 (csütörtök), 17:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 január 14 (szerda), 19:52
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Dögrováson.
Újra itt!
Jelenleg nem vállalok saját történeteket!
Sziasztok!

Alíz vagyok, egy lelkes és szőrszálhasogató bétapalánta.

Amit ajánlani tudok: helyesírás ellenőrzés, logikai bukfencek kiküszöbölése, oda nem illő szavak, kifejezések likvidálása, szóismétlések, párbeszédek javítása, vesszők rendbetétele. Ha kell, adok tanácsot, véleményezek is.

A dolog úgy zajlik, hogy kérek szépen egy-két fejezetet Tőled, és aztán tudok arról nyilatkozni, hogy el tudom-e vállalni.

Tudni kell rólam, hogy a történet jó részeit ritkán emelem ki, mert arra ott vannak az olvasók. Ja, és a Mary Sue-t én hibának veszem.

Nagyon kezdőket nem vállalok. Köszönöm a megértést.

Fandomok, amikhez értek, és vállalom őket:Trónok harca, Tolkien-univerzum, Eragon, Saját történetek*, Így neveld a sárkányodat, legtöbb animációs mese.
Videójáték alapú ficek (ha van rá igény): Assassin's Creed, The Witcher, The Elder Scrolls: Skyrim, Warcraft-univerzum.
Fandomok, amikhez nem értek: HP, Twilight, anime, japán, szabad versek, manapság menő sorozatok, mint Teen Wolf, hasonlók.

Műfaj, ami jöhet: romantikus, kaland, humor, dráma, sötét
Ami inkább nem: fluff, csöpögős romantikus, horror, sci-fi, H/C-vel csak óvatosan, SLASH semmiképp(!)

Történet hosszúsága: Mindegy.
Korhatár: Lehet akármi.
Figyelmeztetések: Egyedül a durva nyelvezettel bánjatok csínján, illetve ha erőszakoskodni akarnak a szereplőid, azt írd meg jól, különben belekötök.
Fejezet visszaküldés ideje: Változó. Van, hogy aznap vagy másnap küldeni tudom, de van, hogy kitolódik. Ha megírod, hogy sürgős, akkor lehet, hogy előbb bepasszírozom az időmbe, de egyébként szólni szoktam, hogy kb. mikorra várható. Ha 10 napnál többet ülök rajta szó nélkül, tessék nyaggatni, mert előfordult már, hogy teljesen kiment a fejemből. Vagy a citromail rosszalkodott.

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor itt utolérhetsz: aliz_vizi@citromail.hu

Puszi:
Zia

*leginkább a fantasy világa áll közel, de szívesen bétázok meséket, középkori, vagy régebbi időben játszódó történeteket. Otthon vagyok a legtöbb mitológiában is. A modern, csajos, bulis történetekkel ne keressetek fel, csak akkor, ha szeretnétek gyönyörű elutasító levelemet olvasni.[color=#FFFFFF]

_________________

"Why do all good things come to an end?"


A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára zia010 2020 április 17 (péntek), 14:01-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 június 05 (kedd), 15:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 február 02 (csütörtök), 14:03
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Réka vagyok, lelkes Harry Potter fanfiction rajongó, olvasó, író! <3 Jelenleg rengeteg szabadidővel rendelkezem - amit tudom, másra kéne fordítani -, de úgy döntöttem, szívesen segítek azon kedves írótársaknak, akiknek nehézségei támadnának. :)

Amit vállalok: helyesírás, nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók kiszűrése; történetvezetési és stílus tanácsok, véleményezés (amennyiben valakinek ilyen igényei lennének)
Fandom: HP, saját történetek
Fandom, amit nem: ami a föntiből kimaradt
Műfaj, ami jöhet/nem: bármi (kedvenceim: SSHG, Lucius Malfoy, Tekergők, HGDM, Sirius-saját szereplős), csak a slash-t nem merem, mert abban nem mozgok otthon, illetve a Mary Sue történeteket sem kedvelem annyira
Hosszúság: novella, folytatásos kis- és nagyregény
Korhatárig:18+ (ne kíméljetek!) :D
Figyelmeztetés, amit nem szeretnék vállalni: a "főszereplő halála" az egyetlen, amit nem szívesen olvasnék, de ha valaki nagyon szeretné, akkor bevállalom!
Mennyi időt tudok bétázásra szánni, mennyire vagyok gyors és milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni: rugalmas vagyok, időm is van éppen, úgyhogy heti egy fejezetet biztosan, de lehet, hogy kettő is belefér (hosszúságtól függően)
Elérhetőség: pirosreka@hotmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 május 31 (csütörtök), 21:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 május 31 (csütörtök), 20:31
Hozzászólások: 1
BETELT!!!

Sziasztok!

Hosszú idő után újra vállalok bétázást! :)

Mit vállalok?
Helyesírási hibák javítása, figyelem a szóismétléseket, hibásan használt kifejezéseket, logikai hibákat. Véleményezem a történetet/fejezetet, ha esetleg megakadnál, próbálok segítséget nyújtani a folytatáshoz.

Milyen fandomokat vállalok?
Bármit szívesen elvállalok, de a HP fandomban vagyok igazán otthon.

Milyen fandomokat nem vállalok?
Nincs ilyen megkötés, ha az írónak nem jelent gondot, hogy nem igazán vagyok jártas az adott fandomban.

Milyen műfajt vállalok?
Nincs megkötés.

Milyen műfajt nem vállalok?
Nincs megkötés.

Milyen hosszúságú történetet vállalok?
Nincs megkötés.

Milyen korhatárig vállalok bétázást?
18+

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalok bétázást?
Nincs megkötés.

Mennyi időt tudok bétázásra szánni, mennyire vagyok gyors, milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni?
Terjedelemtől függően heti 1-2 fejezetet tudok vállalni.

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
ildiii.nagy@gmail.com


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ildiii 2018 augusztus 26 (vasárnap), 14:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 május 14 (hétfő), 16:54 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2018 május 14 (hétfő), 15:56
Hozzászólások: 1
Sziasztok! NuvolaBianche vagyok. Évekkel ezelőtt az AFS egyik lektora voltam, utána is bétázgattam, és most egy kisebb kimaradás után szívesen csinálnám megint.
Mit vállalok?
Javítom a helyesírási hibákat, átnézem, megfelelően vannak-e kitéve a vesszők és megírva a párbeszédek. Elég szigorú vagyok, ha valami logikailag nem stimmel a fejezetben, vagy érthetetlen egy-egy jelenet, arra is felhívom a figyelmet, és ha az író vevő rá, szívesen mondok véleményt is a történetről, de tanácsot is szívesen adok, ha tudok, hogy mivel lehetne esetleg javítani rajta.
Milyen fandomokat vállalok?
Leginkább az originalnak örülök, fandomok közül van amelyikben otthon vagyok, de olyan is, amiben kevésbé, úgyhogy az majd az egyeztetés során elválik, tudom-e vállalni.
Milyen fandomot nem vállalok?
Mint korábban leírtam, nem mindben vagyok tökéletesen otthon, de ha elég az írónak, ha csak a helyesírást nézem, akkor jöhet bármi.
Milyen műfajt vállalok?
Bármilyen műfajú történetet szívesen bétázok.
Milyen műfajt nem vállalok?
Nincsen ilyen. :)
Milyen hosszúságú történetet vállalok?
Verset annyira nem szívesen, ezen kívül jöhet minden.
Milyen korhatárig vállalok bétázást?
Ilyen megkötésem nincsen.
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalok bétázást?
Semmi sem kizáró tényező, de azért nem bánom, ha az író előre felkészít, milyen mélységben megy majd bele a figyelmeztetések tárgyaiba.
Mennyi időt tudok bétázásra szánni, mennyire vagyok gyors, milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni?
Nyilvánvalóan a terjedelemtől is függ, de 4-5 napnál tovább semmiképp sem ülök egy fejezeten. Összességében heti max. 2 fejezetet tudok elvállalni.
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
nuvolabianchee@gmail.com

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 május 01 (kedd), 12:24 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 február 05 (csütörtök), 20:35
Hozzászólások: 4
Sziasztok!


- Amit vállalok: Figyelem a szóismétléseket, elírásokat, esetleg hibásan használt kifejezéseket, logikai hibákat, nem egyértelmű szituációkat. Ezeken túl szívesen elmondom a véleményem az adott részről. Fontos: Nálam nincs olyan vélemény, hogy ez rossz, maximum annyi, hogy ez nekem nem tetszik, mert.... Amennyiben szeretnéd, szívesen együtt gondolkodom, agyalok veled a sztoridon.
- Milyen fandomokat vállalsz? Tulajdonképpen bármit. De nagyon szeretem, ha egy történet minél eredetibb. Plusz: ha van benne valami állat, már elolvadtam :-D :-D :-D
- Milyen fandomot nem vállalsz? Bármit elolvasok, de vigyázz, előfordulhat, hogy nem vagyok annyira járatos az adott fandomban.
- Milyen műfajt vállalsz? Imádom a krimiket, thrillereket, de szívessen olvasok akár romantikus, vagy életrajzi írásokat is. Úgyhogy csak bátran, a lényeg: lepjél meg!
- Milyen műfajt nem vállalsz? Vers.
- Milyen hosszúságú történetet vállalsz? Regény, novella.
- Milyen korhatárig vállalsz bétázást? Nincs megkötés.
- Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? Elvállalok bármit, de szeretném, ha felkészítenél, hogy mire számíthatok. Az összecsapott történeteket, megoldásokat nem szeretem.
- Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Mennyiségtől függ, de első benyomásomat szívesen visszaküldöm akár 2-3 napon belül. Viszont a részletes véleményemre néhány nappal tovább kell várnod.
- Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? Privát üzenetben, vagy a pilgrim00403@gmail.com e-mail címen várom a jelentkezőket.

Ha még mindig nem futottál el: Rólam annyit, hogy őszinte vagyok, nem foglak kímélni, de mindezt igyekszem a lehető legkultúráltabban, építő kritikaként megfogalmazni. Ha valami elsőre nem tetszik, szeretem a vitákat (a veszekedéseket nem), jó érveléssel pedig bármiről meggyőzhető vagyok.
Amit kérek tőled: Első leveledben írd meg, hogy mire számítasz tőlem, miben kellene pontosan a segítségem. Mesélj kicsit a történetedről, a szereplőidről, mit szeretnél elérni. Meg bármit, amit fontosnak tartasz. AKár már első leveleddnél szívesen fogadok egy rövid részletet, próbát, hogy meglássuk, tudunk-e együtt dolgozni. ;) ;)
Remélem, nem ijesztettem el mindenkit! :)

Pilgrim


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 március 19 (hétfő), 20:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
Betelt!

Sziasztok!

Bétázást vállalok.
Eddigi tapasztalataim: szakdogákat, beadandókat "lektoráltam/korrektúráztam" csoporttársaknak, barátnőknek, barátoknak.
- Amit vállalok: szöveg átolvasása, elírások, figyelmetlenségek javítása, szóismétlések kiemelése (igény szerint alternatívákat is nyújtok), nyelvhelyesség javítása, a helyesírási hibákat is szívesen jelölöm, de olyan írókkal szeretnék dolgozni, akik belátással alkalmazzák a Word/Véleményezés/Helyesírás funkciót. Viszont szívesen véleményezek, bonyolódok veled eszmefuttatásokba a sztoriról (tudom, hogy erre kisebb az igény, de hátha).
- Milyen fandomokat vállalsz? Original, HP, Twilight, illetve elég nagy sorozatfan vagyok, szóval onnan is lehet próbálkozni, hosszú a lista :D
- Milyen fandomot nem vállalsz? Sci-fiben egyáltalán nem vagyok kompetens.
- Milyen műfajt vállalsz? Lentebb látod mit nem, a többit igen.
- Milyen műfajt nem vállalsz? Vers, nyáltengeres romantikus, vicces, cuki romantikus jöhet.
- Milyen hosszúságú történetet vállalsz? Regény, novella.
- Milyen korhatárig vállalsz bétázást? Nincs megkötés.
- Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? Mélylélektannal foglalkozó, felkavaró tartalmat leíró, erőszakról szóló történetet csak akkor vállalok, ha a komoly bántalmazó kapcsolatot nem egy hátba veregetéssel akarod "gyógyítani", szóval legalább annyi energia legyen a traumafeldolgozás ismertetésében, mint magában a szadizásban, vagy legyenek okok, amiért főszereplőd kiírtja a fél falut - az persze teljesen szubjektív, mik ezek.
- Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Heti 2-3 fejezetet tudok becsülettel elvállalni, de nagyon változó az időbeosztásom.
- Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? Itt privát üzenetben, vagy e-mailben: ariannakyla[kukac]gmail.com

A végére, ha eljutottál idáig: nagyon határozott személyiségem van, kulturáltan, de őszintén elmondom a véleményemet, szeretek vitatkozni (nem veszekedni!). Szeretném, ha leírnád nekem mit vársz tőlem, mint bétától, esetleg embertől, írótárstól, meristől. Ha meg út közben szívfájdalom van a bétázási szokásaimmal kapcsolatban, örülnék ha megosztanád velem, mert csak akkor tudok változtatni. A többit meg privátban ;)

Aryanna

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 február 16 (péntek), 19:19 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 február 15 (csütörtök), 15:02
Hozzászólások: 2
Jelenleg betelt!
Sziasztok! Anna vagyok, ugyan kezdő, de lelkes író és olvasó. Bétázást vállalnék, 1-2 embert maximum.
Amit vállalok:
-Max 16os karika
-fandom: Marvel ( Thorban és Lokiban vagyok a legjobb, de a többiek is mennek ) , Sherlock, esetleg egy saját történet
-hetente maximum 2 fejezetet tudok átnézni
-vállalok: helyesírási hibák ellenőrzése, logika buktatók kiszűrése, stílusvezetési tanácsok, formai hibák, ötletekkel is segítek ha gondoljátok :-D

Ha saját szereplőd van, akkor kérlek írd meg a jellemét és a szerepét.
Na meg, ami még fontos:
-Írd meg a történeted hosszát!
-Írd meg a sztorit, persze csak nagy vonalakban!
érdeklődni itt: anna.queen.dec.5@gmail.com
Puszi: Anna :xx:


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára annaqueen 2018 március 20 (kedd), 22:50-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2018 január 28 (vasárnap), 11:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 január 28 (vasárnap), 10:25
Hozzászólások: 1
IDEIGLENESEN BETELTEM - ÍROK, AMIKOR EZ VÁLTOZIK!


Sziasztok! Lili vagyok; lelkes író s olvasó. Kamaszkorom óta igen sok fanficet kreáltam és emésztettem, így most úgy gondoltam, hogy kipróbálom magam bétaként. Amúgy angol, francia és magyar fordítóként keresem a kenyerem; az olvasás mellett szeretek úszni és főzni is.

Na, de jöjjön a lényeg:

Mit vállalsz? Helyesírás, történetvezetési és stílus tanácsok, általános véleményezés, esetleg egy narratívbeli hiba kieszközölése az íróval együtt.

Milyen fandomokat vállalsz? HP, Marvel, anime, saját történetek (ezeken kívül mást nem, sorry).
Milyen műfajt vállalsz? Minden jöhet, ne kíméljetek.

Milyen hosszúságú történetet vállalsz? Novellákat, regényeket, folytatásos kistörténeteket... hm. Mindenfélét.

Milyen korhatárig vállalsz bétázást? Mindenféle korhatárig.

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? (pl.: jöhet gyilkosság, kínzás, durva nyelvezet, de nem jöhet erotikus tartalom) Csak jöjjön.

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Ha sok a meló, hetente egyszer, a fejezeteket vagy szombaton, vagy vasárnap tudom olvasni, átböngészni, átszerkeszteni, majd visszaküldeni.

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? (PÜ, e-mail, chat, bagoly-posta, stb.) etspera@freemail.hu

Összesen 10 embert vállalnék be folytatásos történettel, s velük dolgoznék a hatékonyság és megbízhatóság érdekében. Ne habozzatok felkeresni, írást küldeni. :-) Hajrá Nekünk! 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 december 04 (hétfő), 20:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 február 02 (csütörtök), 14:03
Hozzászólások: 4
IDEIGLENESEN BETELTEM

Sziasztok!

Réka vagyok, lelkes Harry Potter fanfiction rajongó, olvasó, író! <3 Jelenleg rengeteg szabadidővel rendelkezem - amit tudom, másra kéne fordítani -, de úgy döntöttem, szívesen segítek azon kedves írótársaknak, akiknek nehézségei támadnának. :)

Amit vállalok: helyesírás, nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók kiszűrése; történetvezetési és stílus tanácsok, véleményezés (amennyiben valakinek ilyen igényei lennének)
Fandom: HP, saját történetek, Supernatural (Odaát)
Fandom, amit nem: ami a föntiből kimaradt
Műfaj, ami jöhet/nem: bármi (kedvenceim: SSHG, Lucius Malfoy, Tekergők, HGDM, Sirius-saját szereplős), csak a slash-t nem merem, mert abban nem mozgok otthon, illetve a Mary Sue történeteket sem kedvelem annyira
Hosszúság: novella, folytatásos kis- és nagyregény
Korhatárig:18+ (ne kíméljetek!) :D
Figyelmeztetés, amit nem szeretnék vállalni: a "főszereplő halála" az egyetlen, amit nem szívesen olvasnék, de ha valaki nagyon szeretné, akkor bevállalom!
Mennyi időt tudok bétázásra szánni, mennyire vagyok gyors és milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni: rugalmas vagyok, időm is van éppen, úgyhogy heti több fejezetet is meg merek kockáztatni, mondjuk úgy 3-4 (hosszúságtól függően)
Elérhetőség: pirosreka@hotmail.com (mert azt gyakrabban nézem)


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára kitiara_uth 2018 június 05 (kedd), 15:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 október 21 (szombat), 14:59 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 október 21 (szombat), 14:02
Hozzászólások: 1
IDEIGLENESEN BETELT!

Sziasztok!

Dóri vagyok, fanatikus olvasó, időnként író. A szabadidőmben nagyon szívesen vállalnám igényes DRARRY FICEK bétázását. Más HP shipekkel is jól elvagyok (szóval nem probléma, ha mellékszálként más párosítások is felbukkannak), de mivel én szinte kizárólag Drarry-t olvasok, ezen a területen érzem magam kompetensnek bétaként. :-)

Amit vállalok: helyesírás, nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók kiszűrése; igény szerint véleményezés
Fandom, amit vállalok: HP, azon belül CSAK Drarry
Fandom, amit nem vállalok: bármi más
Műfaj, amit vállalok/nem vállalok: jobban kedvelem a nem pusztán humorra épülő történeteket, de bármire nyitott vagyok.
Milyen hosszúságú műveket vállalok: különösen szeretem a lassan épülő (slow burn), hosszabb lélegzetvételű, karakterfejlődést érzékenyen bemutató történeteket, de vers kivételével bármilyen hosszúságú művet szívesen vállalok. A lényeg, hogy igényes legyen.
Milyen korhatárig vállalok bétázást: 18+
Figyelmeztetések, amelyekkel vállalok/nem vállalok bétázást: "főszereplő halála" (major character death) figyelmeztetést leszámítva bármi jöhet. Különösen szeretem az MPreg és passzív!Draco történeteket. :-D
Mennyi időt tudok bétázásra szánni, mennyire vagyok gyors és milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni: a fejezet hosszától függően egy pár nap alatt elkészülök. Hetente 1-2 fejezetet tudok vállalni.
Elérhetőség: írhattok itt privát üzenetet vagy megkereshettek a doragrober@gmail.com e-mail címen.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára DoraG 2019 május 27 (hétfő), 16:33-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 17 (csütörtök), 2:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 február 16 (csütörtök), 23:38
Hozzászólások: 2
!ÁTMENETILEG ELKELT!

Sziasztok! :) Amie vagyok, írónak vallom magamat, és emellett természetesen rengeteget olvasok. Ha szeretnél bétát, nyugodtan írhatsz a lentebb található emailemre!:) Ha írsz, kérlek írd meg a Merengős nicknevedet, a történet címét, a fandomot, a shipet (ha van:D), figyelmeztetéseket, korhatárt és a hosszúságát. Ha rábólintok (szerintem nem nagyon fogok akadékoskodni), akkor következőleg küldheted a fejezetet!:) Köszi!

Mit vállalsz? Helyesírás, nyelvhelyesség, véleményezés, logikai buktatók kiszűrése (igény szerint).
Milyen fandomokat vállalsz? HP, Twilight, Marvel, PJ, TMI, Teen Wolf, Odaát.
Milyen fandomot nem vállalsz? Minden egyebet.
Milyen műfajt vállalsz? Bármilyet - nem vagyok válogatós. :)
Milyen hosszúságú történetet vállalsz? egyperces, novella, folytatásos kisregény, regény
Milyen korhatárig vállalsz bétázást? +18
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? Jöhet gyilkosság, kínzás, durva nyelvezet, erotikus tartalom, slash, de vérfertőzés, és MPREG nem.
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Egy-két hét alatt biztosan kész leszek, ha van időm leülni, akkor viszonylag gyors vagyok.
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
PÜ-ben vagy e-mailben.
(amiesblack@gmail.com)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 július 27 (csütörtök), 23:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 július 26 (szerda), 18:09
Hozzászólások: 2
KISZÁLLTAM EGY DARABIG

Sziasztok!:)
Rutinos olvasó vagyok, a bétázást most kezdtem, és könnyen kiszúrom a nyelvtani hibákat is!:)

Mit vállalsz? : helyesírás, nyelvhelyesség javítása, logikai buktatók kiszűrése; történetvezetési és stílus tanácsok, véleményezés, ha nem vagy biztos magadban/történetedben megbeszéljük, szóval amit kérsz, mert nagyon segítőkésznek tartom magam:)!

Milyen fandomokat vállalsz? : HP, Marvel, Teenwolf, glee, kuroshitsoju (vagy hogy írják:D), és twilight. ( könyvek.. pl hollófiúk sorozat (imádom))

Milyen fandomot nem vállalsz? : sajátot akkor vállalok, hogyha előre leírod mi fog történni, és elmondod mit/mire szeretnek/utálnak, rögeszmések, tesznek a karakterek.. Pl: a karakter neve X szereti a mályvacukrot, utálja a macskákat, állandóan rendet rak, stbstb. nem veszek anime, japán meg stb stb..

Milyen műfajt vállalsz? AU, romantikus, de ne legyen nyálas, Slash, Crossover stb.
Mindet kivéve :

Milyen műfajt nem vállalsz? NYÁLAS, HURT/COMFORT, MARY SUE ÉS NYAFOGÓSAT NE!VERSET SE!

Milyen hosszúságú történetet vállalsz? : egyperces, novella, könyv

Milyen korhatárig vállalsz bétázást? : 18+

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? : nem szeretem a depressziós és önsajnáltatós,nyávogós szereplőket. Azokat sem, amik a pasi/csaj lába elé dobják magukat, csak hogy rájuk nézzenek

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? : egyből el tudom olvasni és válaszolni is, de ez a történet hosszától függ.

Ha saját karakterrel írsz kérném ezt kitölteni:


Szereplő jellemzése

Név és jelentése:

Becenév, jelentése, oka:

Születési dátum vagy életkor, mennyinek néz ki:

Fizikai megjelenés

Magasság:

Testsúly:

Test felépítése:

Arc formája:

Haj színe, típusa:

Szem színe, típusa, szemüveg, kontaktlencse:

Orr:

Száj:

Fül:

Megkülönböztető jegyek:

Egészséges? Ha nem, miért nem?

Bőr árnyalata, típusa:

Mozgás (hogyan jár, fut, ül stb.):

Hang tónusa, mélysége, akcentus:

Amit szeret vagy nem szeret

Szín, amit szeret:

Szín, amit nem szeret:

Zene, amit szeret:

Zene, amit nem szeret:

Étel:

Irodalom:

Kifejezés:

Töltelékszó:

Utazás:

Merész ebben (egyedül is?):

Óvatos ebben (egyedül is?):

Szokások

Dohányzik? Mit, mikor, mennyit?

Iszik? Mit, mikor, mennyit?

Hobbi:

Hogyan töltene egy esős napot?

Háttér

Szülőváros:

Gyermekkor:

Első emlék:

Legfontosabb gyerekkori élmény, ami még mindig hatással van rá, és miért:

Képzettség, iskolák:

Vallás:

Pénzügyi helyzet:

Család

Anya, a kapcsolat vele:

Apa, a kapcsolat vele:

Testvérek, a kapcsolat velük:

Más családtagok, a kapcsolat velük:

Meghatározó családi események:

Hozzáállás, viselkedés

Ambíciók:

Előítéletek:

Mitől fél a legjobban, miért?

Mi a legrosszabb, ami történhet vele?

A legkönnyedebb, amikor:

Zavarban van, amikor:

Szomorú, amikor:

Elsőbbséget élveznek:

Filozófia:

Morális elvek:

Humorérzék:

Múltbeli dolgok, amiket szégyell:

Mi lenne az egyetlen kívánsága, ha lehetne?

Személyiség

Erősségek:

Gyengeségek:

Gyenge pillanat – ez nyilvánvaló mások előtt – hogyan rejti el?

Legsebezhetőbb pont:

Jellemzők

Optimista vagy pesszimista, miért?

Zárkózott vagy nyitott?

Motiváló tényezők:

Adottságok:

Különösen tapasztalt ebben:

Egyáltalán nem tapasztalt ebben:

Mesterkélt?

Furcsaságok:

Leginkább bánja:

Legkevésbé bánja:

Legjobb tulajdonság:

Legrosszabb tulajdonság:

Legsötétebb titka – tudja bárki – elmondja a karakter – hogyan találják ki?

Önismeret

Egy szó, amivel a karakter önmagát jellemezné:

Egy bekezdés, amivel a karakter önmagát jellemezné:

Mit tart a legjobb fizikai jellemzőjének – reális – ha nem, miért?

Mit tart a legrosszabb fizikai jellemzőjének – reális – ha nem, miért?

Mit gondol arról, ahogyan mások megítélik őt?

Melyik az a négy dolog, amin változtatna önmagával kapcsolatban?

Ha az első tényleg megváltozna, valóban boldog lenne? Ha nem, miért nem?

Másokkal való kapcsolat

Elvált, özvegy?

Megcsalt valaha is valakit, aki nagyon fontos volt neki?

Hogyan ítélik meg az idegenek?

Hogyan ítélik meg a barátok?

Hogyan ítéli meg a felesége/férje/szeretője?

Hogyan ítéli meg a hős/hősnő?

Mi az olvasó első benyomása róla? Miért?

Mit szeretnek a családtagok/barátok a legjobban benne?

Mit szeretnek a családtagok/barátok a legkevésbé benne?

Célok

Rövidtávú célok:

Hosszútávú célok:

Hogyan akarja elérni őket?

Hogyan érint ez másokat?

Problémák, krízis

Mit tesz krízishelyzetben?

Hogyan viszonyul a problémákhoz?

Milyen problémákba fut bele általában?

Hogyan reagál új problémákra?

Hogyan viszonyul a változáshoz?

Általános dolgok

Kedvenc ruhája, miért:

Utált ruhája, miért:

Ékszerek, divattárgyak:

Hol lakik?

Hol akar lakni?

Pénzköltési szokások, miért:

Mit csinál túl sokat?

Mit csinál túl keveset?

Legfontosabb tulajdon, miért:

A személy, aki leginkább befolyásolta, miért?

A legfontosabb személy az életében, mielőtt a történet elkezdődik, miért?

Hogyan töltötte a hetét mielőtt a történet elkezdődik?

Játszik hangszeren?

Titokban imádott személy:



Elérhetőség : deihl.vivienne@gmail.com

_________________
Királynőm, királyom
Királyom, királynőm
Kék liliom, liliom, kék
Koronám, madaram
Kardom, kacatom
Kék liliom, liliom, kék.

Utat a hollókirálynak!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 június 12 (hétfő), 14:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 augusztus 23 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Roxfort
Átmenetileg elkelt!
Sziasztok, Victoria vagyok. Úgy gondolom, elég jó a helyesírásom, és van némi gyakorlatom is benne, így vállalnék bétázást. Remélem, lesz, akinek segíthetek. :-)

Mit vállalsz? Helyesírás, nyelvhelyesség javítása (kérésre logikai buktatók kiszűrése és történetvezetési tanácsok, véleményezés).
Milyen fandomokat vállalsz? Harry Potter, Éhezők Viadala
Milyen fandomot nem vállalsz? az összes többi
Milyen műfajt vállalsz? mindent
Milyen műfajt nem vállalsz? nincs ilyen
Milyen hosszúságú történetet vállalsz? egyperces, novella, kisregény, regény
Milyen korhatárig vállalsz bétázást? 18
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? fluff, MPreg, nemváltás,
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Hetente egy vagy két fejezet menne
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? szabinadora@gmail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 május 15 (hétfő), 11:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 április 16 (vasárnap), 14:19
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Végállomásváros
2017. 06. 26. Bizonytalan ideig kiszálltam, bocsi.

Sziasztok, én is beszállok :yes:

Amit vállalok: helyesírás és nyelvhelyesség javítása
Amit nem (illetve csak külön kérésre, mert sok időmet elveszi): stílusod finomítása, segítség a logikai bakik kiküszöbölésében
Amit ne kérj, mert kegyetlen vagyok: véleményezés
Fandom, amit viszek: original, videojátékok
Amit nem: bármi más
Műfaji megkötés nincs, viszont bármit írsz, legyen igényes (ne nyálban úszó romantikus, rosszul összerakott PWP, stb.). Szeretem a slash-t, de ha igénytelen vagy irreálisan megírt a kapcsolat, fenntartom a jogot, hogy visszaadjam neked javítatlanul.
Ötezer szónál hosszabb fejezetet vagy írást nem vállalok
Megkötés a korhatárnál és a figyelmeztetéseknél sincs
A gyorsaságról és elérhetőségről annyit, hogy hétköznap dolgozom, hétvégén írok. Be tudok szorítani egy-egy fejezetet, de szigorúan hétvégén. Hétközben is fogadom őket, de például kedden ne írj rám, hogy szerdára kellene valami, mert képtelen leszek megnézni, hiába szeretném.
Ha szükség van rám: smexyblu [kukac] gmail.com

Korrekció (2017. 05. 16.):

Csak az oldal felhasználóit vállalom el, akik ide szeretnék feltölteni az írásaikat. Sem blogot, sem privát oldalt, sem könyvet nem javítok (utóbbit főleg nem ingyen, könyörgöm). Aki ilyen célból keres, inkább ne tegye. Köszönöm. A felhasználókon szeretnék segíteni :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capable 2017 június 26 (hétfő), 13:54-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 május 05 (péntek), 19:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 május 05 (péntek), 19:26
Hozzászólások: 11
!EGYELŐRE ELKELT!


Sajnálom, az e-mail fiókom nem működik! Kérlek, titeket (bárki, aki eddig írt/nem írt/azok akinek válaszoltam) ITT írjatok

:taps: Sziasztok, Izzy vagyok.
Jó pár éve írogatok már, ezért úgy gondolom van egy kevés tapasztalatom, s szeretném ezt a kevéske tudást másokkal is megosztani.
Szívesen vállalok bétázást [nézem a helyesírást, a nyelvhelyességet, a fogalmazást, a logikai-tartalmi elemeket] vagy éppen véleményezést.

Amit vállalok: bétázás [helyesírás, nyelvhelyesség, fogalmazás] és véleményezés
Fandomok, melyeket vállalok: nincs kikötés
Fandomok, melyeket nem vállalok: DC/Marvel univerzum
Milyen műfajt vállalok: slash, dráma, humor, komor, sötét
Műfaj, amit nem vállalok: fluff
Hosszúság: csak novellát, folytatásos kisregényt és regényt vállalok
Korhatár: 18
Figyelmeztetés: incesten kívül bármit vállalok
Időkorlát: Heti két-három fejezetet tudok vállalni, terjedelemtől függ
Elérhetőség: e-mail [beeaa124@gmail.com] vagy PÜ :taps:

Utolsó frissítés: 2017. július 24. 15:18

_________________
Üdvözlettel:
Izzy

"Meghitt világomat, saját mitológiám sárkányai védik."


A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Isobelagross 2017 július 24 (hétfő), 15:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 február 24 (péntek), 18:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 január 29 (vasárnap), 19:58
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Prythian
Sziasztok, The_Mockingjay vagyok, és most azoknak szeretnék segítséget nyújtani, akik olyan témában írnak fanficeket, amiből nagyon kevés magyar történet van. Vegyük például az Éhezők Viadalát vagy a Sweeney Toddot (<3). Remélem, sokaknak segítségére lehetek. :)

Mit vállalsz? Helyesírás, nyelvhelyesség, tanácsok, véleményezés.

Milyen fandomokat vállalsz? Éhezők Viadala, Sweeney Todd - a Fleet Street démoni borbélya, Narnia krónikái, Karib-tenger kalózai, esetleg Hobbit, Gyűrűk Ura, HP, de inkább az előbbiek.

Milyen fandomot nem vállalsz? Minden más.

Milyen műfajt vállalsz? Slashen kívül mindent.

Milyen műfajt nem vállalsz? Slash.

Milyen korhatárig vállalsz bétázást? 14, de ha nem vagy biztos magadban, inkább írj!

Milyen figyelmeztetések jöhetnek és melyekkel nem vállalsz bétázást? Jöhet szinte minden az incesten és erotikus tartalmon kívül.

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Heti 2-3 fejezet menne.

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? the_mockingjay@freemail.hu

Ha van bármilyen bétázásra váró ficed a fent említett fandomokban, bátran keress meg!

_________________

The_Mockingjay/Jay

Multifandomista könyvmoly, Kaltain Rompier-fanatikus

Főállású könyvtárbajáró és alkoholosfilc-tetkó készítő, mellékállásban haldokló gimnazista

"You could rattle the stars. You could do anything if only you dared."



Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 február 18 (szombat), 16:59 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2016 szeptember 21 (szerda), 18:18
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: MCU főleg
Sziasztok!

Mivel még mindig kevesellem a magyar Marvel-ficeket, gondoltam bedobom magam, hátha csak egy végső simítás kell néhány publikációnak :)

Mit vállalsz? Központozás, helyesírás, nyelvhelyesség javítása, előolvasás logikai bakik kiszűrésére és stilisztika egységesítésére, történetvezetési kibeszélő, igény esetén kíméletlen kritizálás. Vagyis: a szolgáltatás teljes körű, és te döntöd el, melyik elemeit igényled az adott történethez.
Milyen fandomokat vállalsz? Marvel. Ha nagyon muszáj, akkor Teen Wolf, Supernatural beleférhet, de jobban örülnék a Marvelnek.
Milyen fandomot nem vállalsz? Minden mást.
Milyen műfajt vállalsz? Bármi jöhet, kivéve horror és pornó. De utóbbi amúgy sem Meri-kompatibilis, szóval...
Milyen műfajt nem vállalsz? Ld. fent. Amúgy nyitott vagyok.
Milyen hosszúságú történetet vállalsz? Amilyen hosszút hozzám vágsz. De vedd számításba, hogy húsz oldal átnézésére több idő kell, mint egy egyperceshez...
Milyen korhatárig vállalsz bétázást? A személyim szerint felnőttem már egy ideje, szóval legálisan jöhet minden :)
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? Durván OOC szereplőket nem szeretnék, plusz stoptáblás a nemváltás, az incest és az mpreg.
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Néha hektikusan vagyok, de mindig igyekszem pár napon belül végezni. Heti 1-2 novella vagy fejezet (összefüggő történet esetén), esetleg 3-4 egyperces a maximum kapacitásom. Hossztól is függ, egyeztessünk!
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? hungarianwhovian@gmail.com

Ne kíméljetek, lelkesen várom a baglyokat! :)
B. B.

Szerk.: MOMENTÁN KIZÁRÓLAG MARVELT VÁLLALOK, bocsi a többiektől.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bucky Barnes 2017 szeptember 07 (csütörtök), 12:07-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 február 17 (péntek), 0:44 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 február 16 (csütörtök), 23:38
Hozzászólások: 2
Sajnálom, egyelőre ELKELT!


Sziasztok! Amie vagyok, de szólíthattok Amandának is. Gyakorlott olvasó és író vagyok, elég jó a helyesírásom, és könnyen észreveszem, ha valami nem stimmel. :)
Elég szabad szellemű vagyok, írd meg, hogy milyen fajta a történet, fandom, műfaj, korhatár, figyelmeztetések, párosítás, esetleg egy rövid összefoglalót is küldhetsz, de az nem muszáj. :)

Mit vállalsz?
Helyesírás, nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók kiszűrése; véleményezés, tanácsok (igény szerint).

Milyen fandomokat vállalsz?
Marvel, Odaát, HP, Twilight, A Gyűrűk Ura/A Hobbit, Criminal Minds és még sok mást. Egyeztetünk.

Milyen fandomot nem vállalsz?
Az Ázsiai dolgokat, ha lehet, hanyagoljuk (elég távol áll tőlem), illetve Cassandra Clare-es dolgokat sem szeretem. Ezeken kívül szinte bármi.

Milyen műfajt vállalsz?
Ebből is szinte bármit, én legalábbis eddig nem találtam olyat, ami kifejezetten nem tetszett.

Milyen műfajt nem vállalsz?
Nem hiszem, hogy van ilyen.. vagy maximum szólok, hogy ezt inkább nem vállalom, ha olyan van.

Milyen hosszúságú történetet vállalsz?
Egyperces, novella, folytatásos kisregény, könyv.

Milyen korhatárig vállalsz bétázást?
+18

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?
Jöhet gyilkosság, kínzás, durva nyelvezet, és talán erotikus tartalom, érintőlegesen.

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
Szerintem ez a szöveg hosszúságától függ, és attól, hogy milyen minőségű, de elég gyorsan haladok, talán hetente egy fejezet, de meglátjuk.

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
Email-en, emmavagyokhello@gmail.com-on. (Nem vagyok Emma:D)

Írjatok bátran, próbálok hamar válaszolni!:)

Amie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 február 14 (kedd), 20:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 30 (csütörtök), 14:24
Hozzászólások: 13
!!!IDŐSZŰKE MIATT ÁTMENETILEG SZÜNETEL!!!
時間不足のせいで助けることが出来なくなってしまいました。

Sziasztok!

Jilly vagyok, örömmel vállalok bétázást, átnézem a nyelvtani, logikai, stilisztikai hibákat, kérésre véleményezek. Rutinos olvasó vagyok, de a bétázást csak most kezdem.

Kérlek mindenképp olvasd el az adatlapot, mielőtt engem választassz, nagyon válogatós és finnyás vagyok, ha olvasmányokról van szó!

Utálom a klíséket, a nyálban fetrengést és a következetlenséget!

Mit vállalsz? helyesírás, nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók kiszűrése; történetvezetési és stílus tanácsok, véleményezés.
Milyen fandomokat vállalsz?
Harry Potter
Milyen fandomot nem vállalsz?
egyéb
Milyen műfajt vállalsz?
Jöhet minden, amit nem találsz meg a "nem vállalsz" részlegnél
Milyen műfajt nem vállalsz?
AU, Crossover, Slash, Gender-bender, Fluff, OOC, Egyéb japán stílus (yuri, yaoi, stb.), túl nyálas romantika.
Milyen hosszúságú történetet vállalsz?
Minden jöhet! Írd ki magadból!
Milyen korhatárig vállalsz bétázást?
Még a nagyapámnak szánt tartalmat is vállalom! Számomra nincs akadály!
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?
Minden! Dögvész és világvége! Nyelvezetre azért figyeljünk, kerüljük a trágárkodást, főleg, mert az legtöbb esetben OOC! és azt nem csípem!
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
Ez nyilván a kapott szöveg hosszától illetve minőségétől függ.

Kapcsolat: juhaszkc@gmail.com

_________________
[img]http://crackingace.com/images/Snapeava.jpg[/img]
[b][i]Snape Only Needs a Hug![/i][/b]
[img]http://www.snitchseeker.com/avatars/jessiqua-171406.gif?dateline=1312862798[/img]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jilly 2017 szeptember 15 (péntek), 16:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 január 11 (szerda), 12:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 március 18 (péntek), 19:43
Hozzászólások: 1
Egyelőre többet nem tudok vállalni

Sziasztok Lina vagyok (merin pedig Taira), már nagyon hosszú évek óta mozgok fanfiction közegben. Írni is írok már egy jó ideje, bár nem igen publikáltam még.
Szívesen vállalnék bétázást, segítenék helyesírási, fogalmazási hibák kijavításában, esetleges logikai buktatók elkerülésében. Kérésre pedig véleményezném is.
Bétázni, még nem bétáztam fanfictiont, de sorozat feliratot már igen, ahol a helyesírási hibák, elütések, értelmetlenebbre sikerült mondatok helyre csiszolásában segítettem. Vannak amiket nem vállalok, fandomok és stílusok vagy csak egyeztetés után, mivel elég maximalistán állok a dolgokhoz így olyat nem vállalnék el, amilyen témában nem mozgok annyira otthonosan, de egyeztessünk nyitott vagyok. :)


Mit vállalok? helyesírás, elütések, nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók kiszűrése; esetleg történetvezetési és stílus tanácsok kérésre, véleményezés kérésre
Milyen fandomokat vállalok? HP (elsősorban), The Musketeers (írna valaki ilyet? én örülnék), Glee, Cassandra Clare-világa, esetleg Sherlock, meg akár klasszikus regényekből származó fanfiction-ök is. Ha ismerek valamit kellően (rengeteg sorozatot és filmet pörgetek, meg sok könyvet ismerek), akkor lehet szó róla a felsoroltakon kívül is.
Milyen fandomot nem vállalok? Egyeztessünk, látatlanban ezt a legnehezebb, például olyan "sztár" könyveket, nem olvastam mostanában, mint a Szürke, vagy az Éhezők viadala így tényleg írj és megbeszéljük ismerem-e, vállalom-e.
Milyen műfajt jöhet? általános, romantikus, kaland, sötét, történelmi, au, canon, humor(de nem paródia), angst, dráma, fluff, hurt comfort
Milyen műfaj nem? verses, thriller, krimi, sci-fi, paródia
Milyen hosszúságú történetet vállalok? egypercesek, novellák, regények (kis- és nagy- regények egyaránt).
Milyen korhatárig vállalok bétázást? nincs megkötés
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem?
jöhetnek: durva nyelvezet, felkavaró tartalom, ooc, pre-slash*, slash*, spoiler, szereplő halála, (gyilkosság)
inkább ne, mert annyira nem vagyok ezekben a területekben olvasott: erotikus tartalom**, incest, kínzás, mpreg, nemi erőszak, nemváltás
Mennyi időt tudok bétázásra szánni, mennyire vagyok gyors, milyen sűrűn tudok egy-egy fejezetet vállalni? Általában gyors vagyok, de nem látom most előre a dolgokat én se, szóval heti 1-2 fejezet, amit biztosan tudok ígérni, de ez a hossztól és a javítani valótól is függ.
(+1 Különleges képesség: Tudok valamennyire olaszul és latinul (bár ez már rozsdásabban megy, pár éve nem használtam :D), ha valami ezzel kapcsolatos pár mondatnyi kérdésről van szó.)

**erotikus tartalom: Nem kizáró ok, ha van a történetben, de a mélyre menő részletezéstől, ahol eköré épül a történet és mélyen részletez ott kíméljük meg egymást. Alapból sem nagyon olvasok ilyen stílusú történeteket, az írásában meg még annyi tapasztalatom sincs, így nem nagyon bétáznék valamit aminél ez a központi téma.
*mindenféle slash-sel (pre-, fem-, sima) kapcsolatban: Itt sem kizáró ok. Inkább csak műkedvelőként ritkán olvasok a témában, szóval a hogyan írjunk jó slash-t témában, nem tudok segíteni senkinek. Ha ez nem tántorít el, akkor jöhetnek olyan sztorik, amikben slash van.

Itt tudtok elérni: linaa18@freemail.hu

Várom a leveleiteket, üdv: Lina/Taira


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2017 január 06 (péntek), 22:51 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2016 december 23 (péntek), 15:58
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Roxfort
Egyelőre megteltem, köszi a megértéseket!

Sziasztok!

BellatrixBlack vagyok, és imádok fanfictionoket írni és olvasni. Szívesen vállalok bétázást, bár magam is elég új vagyok a témában. A helyesírásom – véleményem szerint – jó, így azt mindenképp örömmel vállalom. A véleményezést is vállalom (már ha kéred) és ha muszáj, akkor a mondatok helyes fogalmazásával is elbajlódom, bár ez kicsit meghosszabbítja majd a bétázást.

Mit vállalsz? Helyesírás ellenőrzése, kérés szerint véleményezés és fogalmazási bakik kiszűrése

Milyen fandomokat vállalsz?
Harry Potter

Milyen fandomot nem vállalsz? Minden egyéb (bocsi, túl nagy fan vagyok)

Milyen műfajt vállalsz? Romantika, kaland, fantasy, dráma.

Milyen műfajt nem vállalsz? Horror, thriller.

Milyen hosszúságú történetet vállalsz? Bármi jöhet, de a folytatásos történeteket részesítem előnyben (de attól függetlenül ugyanúgy vállalok mindent :lol: )

Milyen korhatárig vállalsz bétázást? 14

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? Ami jöhet: AU, Gyilkosság, Szereplő halála, Kínzás, Durva nyelvezet, OOC karakterek, Spoiler, Felkavaró tartalom
Amit nem vállalok: Nagyjából a többi, de ha nem vagy benne biztos, hogy vállalnám-e, nyugodtan ír :wink:
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Nagyjából egy, maximum kettő nap, de ha nem érek rá, úgyis írok :-)

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?Email címem: bbellatrix.merengo@gmail.com

_________________
BellatrixBlack


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BellatrixBlack 2017 január 17 (kedd), 19:15-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 december 31 (szombat), 13:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 december 31 (szombat), 13:38
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Szívesen vállalnék bétázást. Segítenék a helyesírással, a logikai buktatókkal és tanácsokat is szívesen adok.

Milyen fandomokat vállalsz? Marvel univerzum, Supernatural, Lotr/Hobbit, The Musketeers, Vikings, Dexter, The Walking Dead, Prison Break, bármilyen filmes fic
Milyen fandomot nem vállalsz? megbeszéljük
Milyen műfajt vállalsz? jöhet bármi, AU, crossover, stb.
Milyen műfajt nem vállalsz? SLASH
Milyen hosszúságú történetet vállalsz? az egypercesek és a novellák lennének a legjobbak, de hosszabbak is jöhetnek csak kicsit lassabban haladok velük :)
Milyen korhatárig vállalsz bétázást? 18+
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? jöhet bármi
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? heti 1 fejezet menne :)
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? hedvigcas@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 november 01 (kedd), 17:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 november 01 (kedd), 17:01
Hozzászólások: 1
ELKELT

Sziasztok!

Edzett író és olvasó leány vagyok, aki szívesen tanulna és olvasna szinte bármit, amit kínálnak neki.


Mit vállalsz?
Elsősorban helyesírást, de kérésre minden mást (véleményezést, szintaktikai s logikai bakik szűrését) is nagyon szívesen.

Milyen fandomokat vállalsz?
Bármit, de főleg a saját/original történetek érdekelnek.

Milyen fandomot nem vállalsz?
Nincs, amit ne válallnék.

Milyen műfajt vállalsz?
Jöhet minden!

Milyen hosszúságú történetet vállalsz?
Az összeset, bár heti egy fejezetet tudok bevállalni, ha kisregényről van szó!

Milyen korhatárig vállalsz bétázást?
18+

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást?
A kínzással annyira nem értek egyet, az összes többi jöhet.

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
Heti egy fejezet, versek/novellák/szösszenetek max. 3 nap.

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
spiraet@gmail.com

Csak bátran és hajrá! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 október 20 (csütörtök), 22:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 04 (hétfő), 20:50
Hozzászólások: 571
Tartózkodási hely: Megrekedve ég és föld között.
ELKELT

Sziasztok!

Úgy döntöttem, ismét beállok a bétázók sorába. Nem mondom, hogy tökéletes leszek, de az eddigiek során, maximum egy-két hibával felkerültek a fejezeteim. Célom azt az egy-két hibát is nullára redukálni, így kölcsönösen tanulhatunk egymástól. ^^

Mit vállalsz?

Elsősorban helyesírás, illetve nyelvhelyesség javítását, a tartalomba nem kívánok beleszólni. Azonban ha kéri az illető, akkor elmondom a véleményem róla. :)

Milyen fandomokat vállalsz?
Original, Harry Potter, Gyűrűk ura, Ázsiai (KPOP,JPOP, stb)

Milyen fandomot nem vállalsz?
Az összes többit.

Milyen műfajt vállalsz?
Romantika és fantasy minden mennyiségben.

Milyen műfajt nem vállalsz?
Krimi, sci-fi, horror, dráma

Milyen hosszúságú történetet vállalsz?
Határ a csillagos ég.

Milyen korhatárig vállalsz bétázást?
18

Milyen figyelmeztetések jöhetnek?
Erotikus tartalom, durva nyelvezet

Melyekkel nem vállalsz bétázást?
Gyilkosság, kínzás, szereplő halála

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni?
Heti egy fejezet, de nyilván egyetemtől is függ.

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad?
ryliemoon@gmail.com


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára RylieMoon 2016 november 12 (szombat), 19:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 október 15 (szombat), 13:21 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 október 15 (szombat), 11:59
Hozzászólások: 1
ELKELT


Sziasztok! Történetek bétázását vállalom. Nem mondom, hogy ezer éve ezt csinálom, de már nem az első alkalom, úgyhogy keressetek bizalommal! :yes:


Mit vállalsz? Elsősorban a dolog helyesírási oldalára vagyok kihegyezve. Javítom az elgépeléseket, vessző -és kötőjelhibákat, szóismétléseket, rosszul leírt vagy ragozott szavakat/tulajdonneveket, és minden egyebet. Tartalomfüggő helyesírásban is otthon vagyok, továbbá könnyen kiszúrom, ha valami oda nem illő kifejezés van a szövegben. Tehát mindent vállalok, ami helyesírás, viszont azt egyáltalán nem ígérem, hogy a tartalomra, történetszálra, felépítésre vonatkozó tanácsokat is tudok adni. Ergo magába a történetbe, annak haladásába nem szívesen szólok bele.

Milyen fandomokat vállalsz? Akármilyen könyv, sorozat vagy film fandomját vállalom, csak egy kivétel van, a Twilight. Amúgy Fanfiction és Original egyaránt jöhet.

Milyen fandomot nem vállalsz? Nem szívesen vállalom a Crossover, Anime/Manga, Ázsiai pop/rock, illetve a versek bétázását.

Milyen műfajt vállalsz? Általános, romantikus, humor, dráma, sötét, paródia, horror, mary sue, fluff, angst, hurt/comfort, AU, thriller, novella. Amit NEM vállalok: Történelmi, sci-fi, fantasy, krimi, verses.

Milyen hosszúságú történetet vállalsz? Az teljesen mindegy, bármilyen hosszúságú történetet vállalok.

Milyen korhatárig vállalsz bétázást? Bármilyen korhatárig.

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? Nem számítanak a figyelmeztetések, és egyáltalán nem zavar, ha durva dolgok vannak a sztoriban. Tényleg bármi jöhet, a SLASH-t kiváltképp szívesen bétázom, de kínzástól kezdve az incest-ig akármit vállalok, erős az idegzetem. :-D _csonti_ Az MPREG a kakukktojás, mert azt nem igazán csípem, de igény szerint azt is bevállalom.

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? A gyorsasággal nincs probléma, persze ez azon is múlik, mennyi javítanivaló van a szövegben. Természetesen nekem is vannak olyan időszakaim, amikor el vagyok havazva, ilyenkor kicsit lassabban tudok haladni. Ha konkrét időt nézünk, és példának egy 5 000 szavas fejezetet tekintünk, akkor az kb. 1-2 nap.

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? E-mailben vehető fel a kapcsolat raven49@yahoo.com címen.

Üdv.: Raven49


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 szeptember 08 (csütörtök), 13:32 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 május 28 (kedd), 21:24
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Fúriafűz árnyékában
Elkelt!

Sziasztok!

Raven vagyok. Végre megint van időm, hogy a hobbimnak éljek, és bétáskodjam, tehát itt vagyok. :)

Mit vállalsz? Helyesírás ellenőrzését, stilisztikai hibák kiszűrését, nyelvhelyesség javítását, véleményezést, a történet logikai szálának figyelését. De ha esetleg van valami kérés, hogy még mire figyeljek, arra is kapható vagyok.

Milyen fandomokat vállalsz? Harry Potter, Twilight, Original

Milyen fandomokat nem vállalsz? A sorozatok egy részét nem ismerem, így azoknál nem biztos, hogy tudok segíteni.

Milyen műfajt vállalsz? Majdnem mindenevő vagyok.

Milyen műfajt nem vállalsz? Horror, tragédia.

Milyen hosszúságú történetet vállalsz? Nekem a hossz nem számít. Bármi jöhet.

Milyen korhatárig vállalsz bétázást? Minden korhatár jöhet.

Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? Nincs kikötésem, még slash is jöhet.

Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Elég gyorsan dolgozom, de 1-2 nap azért nekem is kell. Szeretem többször átfutni a szövegeket.

Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? Itt elérsz: camomila33@gmail.com

_________________
Hülyeségben és boldogságban!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2016 július 20 (szerda), 19:25 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 július 20 (szerda), 18:54
Hozzászólások: 1
Újra Itt

Sziasztok!
Bianca vagyok.
Úgy gondoltam, hogy belekóstolnék a bétázás izgalmasnak ígérkező világába.
Mit vállalsz? helyesírás, nyelvhelyesség javítása; logikai buktatók kiszűrése; történetvezetési és stílus tanácsok, véleményezés, ötletadás.
Milyen fandomokat vállalsz? Gyakorlatilag bármi jöhet, de ha HP ff-el keresel fel, akkor már van egy piros pontod. :)
Milyen fandomot nem vállalsz? Mindent vállalok, kivétel nélkül.
Milyen műfajt vállalsz? Legszívesebben olyat aminek sötét a témája, de ez is kötetlen.
Milyen műfajt nem vállalsz? Azért ha lehet a nyáltengeres romantikus tartalommal bánjunk csínján. ;)
Milyen hosszúságú történetet vállalsz? vers, egyperces, novella, folytatásos kisregény, könyv.
Milyen korhatárig vállalsz bétázást? Minden korhatár jöhet.
Milyen figyelmeztetések jöhetnek, és melyekkel nem vállalsz bétázást? Ebben egyáltalán nincs megkötés. :)
Mennyi időt tudsz bétázásra szánni, mennyire vagy gyors, milyen sűrűn tudsz egy-egy fejezetet vállalni? Sajnos ezt nem tudom pontosan megmondani, de igyekszem minél hamarabb átnézni.
Mi az elérhetőséged, azaz hol veheti fel veled a kapcsolatot a leendő bétázottad? Ha valaki igénybe venné szolgálataimat a következő e-mail címen bármikor megtalál: xxxxbiankaxxxx@gmail.com
UI.: Munkáért könyörgöm, ígérem nem eszek meg senkit :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bianca 2017 április 02 (vasárnap), 15:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség