Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 11:17

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ] 

Vajon Jack felfért volna az ajtóra?
Persze, csak az a liba az önzés definíciójává akart válni... 44%  44%  [ 4 ]
Dehogy! Szegénykém menthetetlen helyzetben volt... 11%  11%  [ 1 ]
Nem, mert Rose az elejétől rühellte, és meg akart szabadulni tőle! 11%  11%  [ 1 ]
Ki az a Jack? Miről van szó? Várjunk csak... Csakratisztítást vállal? 11%  11%  [ 1 ]
Azt hittem, ez egy HP-val foglalkozó oldal... 11%  11%  [ 1 ]
Kettőt és könnyebbet! 0%  0%  [ 0 ]
Csing, csing, picinyem, hidd el, nagyon adja... 11%  11%  [ 1 ]
Mi is volt a kérdés? 0%  0%  [ 0 ]
Ec-pec-kimehetsz... Igen, felfért volna. 0%  0%  [ 0 ]
Hogy kerültem ide? 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 9
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2019 május 22 (szerda), 13:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Hát nem tom észrevettétek-e, de még azóta sincs új fejezet :'D (<- ez kínomban röhögés). Persze magyarázat ezúttal is van, miszerint az elmúlt időszakban a háttérvilág/szereplők/plot kidolgozásán ügyködtem (avagy írtam egy random kétezer szavas jelenetet a regény végéből, mert miért ne?), a normális írást meg hanyagolni kezdtem. Úgyhogy nem ígérem, hogy ezen a héten, de hamarosan már tényleg felteszem ezt a fránya hetedik fejezetet.

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2019 május 03 (péntek), 16:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Hi, mindenki!

Hát azóta se volt se új fejezet, se egyperces :'D Nagyon sorry emiatt, csak közbeszólt a való élet (egyemmeg), meg eszetlenül kell tanulnom, úgyhogy egy ideig még el leszek tűnve és nem fogok publikálni. (Amúgy az egyperces kész van, az új részt pedig lehet, hogy teljesen átírom, mert rájöttem, hogy egyáltalán nem tetszik, és nem így kell :'))) Úgyhogy pls legyetek türelemmel, amíg nagy nehezen sikerül összekapnom magam (valamikor))

Aviszontlátásra.

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2019 április 22 (hétfő), 13:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Helyzetjelentés: a következő fejezet jelenleg be van fejezve, még átnézem párszor, és a héten fel is pakolom :D
Ezen kívül dolgozom még egy egyperces/novellásgyűjtemény első darabján (és azért nem vagyok biztos benne, hogy egyperces, mert már most ezer szónál tart xD Nem férek bele ötszáznál kevesebb szóba, úgy tűnik :"D) Szóval, a lényeg az, hogy be prepared, mert újdonságok jönnek.

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2019 április 02 (kedd), 21:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Hi mindenki, az utóbbi időben kiszenvedtem magamból egy újabb fejezetet (tényleg!), és iszonyú boldog vagyok x:D Természetesen rengeteget segített a 4thewords is ebben, úgyhogy mostantól fogva ez hivatalosan is TDB approved :D tényleg mindenkinek ajánlom, aki writer's blockkal küzd. Like, stop whining and start writing.

Na de. Hát a híreket is kéne terjesztenem, nem? :D Úgyhogy íme, az új fejezet: Improvizációs óra.

Avagy Myrvel elkezd hisztizni, Putney improvizációs órát tart (micsoda fordulat), Coraline-ról kiderül egy s más, illetve Mort rádöbben egy életigazságra. (Ne kérdezzétek, hogy bírom négyezer szón át húzni ezeket a baromi érdekes dolgokat :'D that's my special talent I guess)

*Kigurul*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2019 március 30 (szombat), 23:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Quick update: az utóbbi időben a szörnyen lassú írási sebességem miatt kipróbáltam a 4thewords nevű író-RPGt, hátha segít valamit javítani ezen a dolgon, és, hát, segített x:D Csak ma kétezer szavat kapartam le, a következő rész pedig ezzel együtt áll háromezer körül. Aztán majd meglátjuk, mikor lesz kész xred

*Elvonszolja magát*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2019 március 20 (szerda), 22:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
(Hát nem késtem megint rohadt sokat???)

*Bekúszik*

Megjöttem!
Nagyonnagyon sajnálom ezt a hatalmas kihagyást, tényleg igyekszem javítani valamit a sebességemen. Ígérni viszont már nem ígérek semmit, mert most is mennyi idő telt már el két hozzászólás között.

Viszont hoztam egy új fejezetet! Igaz, hogy a többi részhez képest rövidebb, de itt megismerünk jópár új fajt a VR-univerzumból (erre kell valami jobb rövidítés :'D), mint az erdőjárókat vagy a virágviperákat. Illetve még egy adagnyi új szereplőt is (OCkból soha nincs elég), például azt az egy tanárt, akit nem utál egyöntetűen a teljes diáksereg. Feltűnik még Zane, Ethan pedig furán kezd el viselkedni.

Errefelé megtalálható: A mágikus tengeri uborka. (Egyre jobb vagyok fejezetcímekben :'D)

És ha valaki elolvassa ezt a sztorit, akkor pls legalább valami nyomot hagyjon maga után. Like, tudom, hogy nem viszem túlzásba manapság az írást, de azért osztom meg, hátha valakinek tetszik. És ha tényleg bejön valakinek ez a történet, akkor légyszi egy "kösz, tetszett"-tel juttassa már a tudomásomra.
És mindenkinek köszönöm, aki eddig írt <3

*Kicsúszik*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2019 február 10 (vasárnap), 13:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
(Jézuska, ide is de régen írtam ahjj.)

Visszatértem!
Discordon elég aktív voltam az elmúlt időkben, az írás területén meg... Hát, nem annyira :'D Többek közt azért, mert világépítettem, illetve dolgoztam a ploton, dedede meglepi, hoztam egy negyedik fejezetet! Itt Mort és Krio felfedezik Dustin Yeber kísértet(ies )házát, megismerünk egy maréknyi új szereplőt, illetve tovább bonyolítom Daisy ügyét csakazértis, hogy még véletlenül se értse senki se :'D Ezenkívül elszórtam még nyomokat, Sharon Stake személyében pedig kapunk egy darabot Crystal Cow történelméből. A következő fejezettel megpróbálok majd nem késni ennyit xlol

Errefelé megleshető: Sharon Stake.

Még annyit, hogy a kritikaválaszokat kivégeztem, mert már égett a pofám, hogy mindenhol véleményt kunyerálok, aztán válaszra se méltatom őket :'D (Ezért is sorry) Magyarul gyertek elárasztani engem, úgysincs már válaszra váró kritikám xlol

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 december 14 (péntek), 22:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Kitesz egy tál mosómedvekaját az ajtó elé, majd bebattyog*

Guess what. Van friss. Tényleg. Egy hónap kellett hozzá, de sikerült kiszenvednem nagy sokára XD

Naszóval. Ez most egy ilyen átvezetőféleség, még egy verekedéssel, bc valamivel fenn kell tartani az olvasók érdeklődését. Itten a sellőm összekap a rosszgonosz teljes-vérfarkassal, Mort és Krio meg megpróbál pontot tenni Daisy ügyének végére, de mindketten csúfos kudarcot vallanak. Ezenkívül kapunk egy darabkát Crystal Cow történelméből, soon-to-be kísértetházat, eltévedt zombikat, minőségi menzakaját és nyomokat. Jó, a nyomokat nem lehet észrevenni, ha nem tudod, mire kellenek, de mondom, valamivel fenn kell tartani az olvasói érdeklődést.

Ja, meg írjatok kritikát, vagy a Grincs ellopja a karácsonyotokat x:P

Errefelé megleshető: Gyémánt és gyerekgyilkosok.

*Megy mosómedvét szelídíteni*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 november 25 (vasárnap), 20:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Jön szabadkozni*

Na helló (ezt tuti nem így írják, de most nem fogok utánanézni).
Szóval. Jól összejött most ez a hétvége, mert egész végig az üstös sztorimat javítgattam, és a sajátomból egy betűt se írtam. Na majd legközelebb...
Addig is itt egy funfact az upcoming fejezetről: a kísértetház volt gazdáját leginkább egy, a barátaimmal létrehozott Sims-karakter ihlette. Komolyan. Akár hiszitek, akár nem, ilyeneket művelünk abban a játékban.

*Távozik*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 november 17 (szombat), 16:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Bevonszolja magát*

Na. Hírek.

Készülget a harmadik fejezet a Velejéig Romlottból, de nem is ez a nagy bejelentenivaló, hanem az, hogy leszedtem a Hajnalig befejezését. Miért? Mert szerintem iszonyú összecsapott lett, és ez a történet szerintem ennél jobbat érdemel. Szóval most még azon is dolgozok.

*Elvonszolja magát*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 november 05 (hétfő), 21:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Elolvad a meghatódottságtól. Utána rájön, hogy ez nem egy gusztusos gesztus, úgyhogy felnyalja magát majd hálából elkezdi Nymet megkövezni rózsákkal meg bonbonokkal.*
Szóval ja. Köszönööööm! :give: :xx:

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 november 05 (hétfő), 21:44 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
TDB írta:
Tehát. A könyörgős topicba már írtam, gondoltam, azért itt is terjesztem az igét :D
Megérkezett a Velejéig Romlott legújabb fejezete, Fogadás az ördöggel címen. Az események tovább bonyolódnak, míg a boszorkányom és a démonom prankháborút indít Coraline ellen.
És akkor már ide is jövök nyavalyogni, hogy légyszi szánjatok meg pár kritikával. Köszi.

*Kiszökken*


Már el is olvastam az első fejezetet. ;) Szóval ha minden igaz, nemsokára reppen rá egy kritika. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 november 05 (hétfő), 16:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Tehát. A könyörgős topicba már írtam, gondoltam, azért itt is terjesztem az igét :D
Megérkezett a Velejéig Romlott legújabb fejezete, Fogadás az ördöggel címen. Az események tovább bonyolódnak, míg a boszorkányom és a démonom prankháborút indít Coraline ellen.
És akkor már ide is jövök nyavalyogni, hogy légyszi szánjatok meg pár kritikával. Köszi.

*Kiszökken*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 november 01 (csütörtök), 17:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Becsoszog, miközben majd' szétrobban az izgatottságtól*

Nos, hoztam híreket :D Mint már említettem, egy új original regényen dolgozom. Hát itt van.

A sztoriról magáról annyit kell tudni, hogy a filmekből/könyvekből/mitológiából/stb. jól ismert főgonoszoknak az iskolai éveibe nyerhetünk bepillantást. Dióhéjban a sztori egy csoportnyi szörnyre fókuszál, akik megpróbálják túlélni az iskolát. Ők maguk végzősök, és a sztori az első tanítási napon indul.

A helyszín Crytal Cow, a feltérképezhetetlen sziget, ami a szörnyek otthonául szolgál, azon belül is a Főgonosznevelde, ahol tanulnak.
A főbb szereplők között van egy víziszonyos sellő, egy piromániás démon, egy árva boszorkány, egy félelmet evő árnyember, egy kitagadott szuperhős, egy békeszerető fél-vérfarkas, és egy lélekzabáló - ők pedig csak pár a sok közül. Ott van még a természetvédő sikítószellem, a sértődékeny zombi, a húsevő növény meg persze az igazgatónő, akit évek óta senki sem látott.

Maga a plot az ő napjaikról szól. Meg persze a biológiatanár eltűnt háziállatának rejtélyéről, az szuperhősök és köztük lévő kapcsolatról, meg úgy általánosságban mindenről, amit abban a korban szörnyként csinálni lehet és kell.

Szóval igen, kábé kilelkendeztem magam, itten vagyon a link: A Crystal Cow-i Főgonosznevelde.
Itten meg egy teaser, hogy mindenki kedvet kapjon hozzá:
Idézet:
Háromféle ember létezik. Pontosabban háromféle értelmes élõlény. Az elsõ: az emberek. A tudatlanok. Õk nem nagy szám, kábé annyit érdemes róluk tudni, hogy léteznek, szeretik egymást nyirbálni meg ölni a bolygót. És baromi idegesítõen sikoltoznak.

Aztán ott vannak a "szuperhõsök”, legalábbis õk azoknak hívják magukat. Meg mondjuk az emberek is, de az más tészta, õk tudatlanok, az õ véleményükkel nem kell foglalkozni, mert nem érdemes. Õk hajtják végre azokat a nagyszabású akciókat, amikor megmentenek húszezer embert, mellékesen meg lerombolnak egy fél várost, de az kit érdekel. Õk a jófiúk.

És ott van harmadik csoport. Az állítólagos gonosztevõk. Akik a kapzsi és szadista hajlamaikra vonatkozva romba akarják dönteni a világot, hogy aztán saját diktatúrát kiépítve uralhassák azt. Ismételten, az emberek szerint. Meg a szuperhõsök szerint, de az õ véleményük irreleváns, hisz csak a kölcsönös utálat miatt mondanak ilyesmit.

Hisz tehetnek-e róla, hogy a pillantásuk lyukat éget a bõrükbe? Hogy egy csettintésüktõl hanyatt vágódnak? Hogy halálra rémülnek az éneküktõl? Hát arról, hogy az iskolában külön megtanítják, melyik porcikájára kell az embernek célozni, ha egy szál tüzes nyiluk meg egy íjuk maradt csak, és mindenképpen meg akarják ölni?

Na ugye.

Mindezek ellenére sose cserélnének helyet az emberekkel vagy a hõsökkel. Meg vannak elégedve az életükkel, a dilis osztálytársaikkal, a ronda igazgatónõvel, a húsevõ szobanövényekkel és az ablakból figyelõ bohócokkal. Ehhez vannak hozzászokva. Nekik ez az élet.


(Ja, meg hát, kritikát szívesen fogadok.)

*Elolvad és lefolyik a csatornán*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 október 01 (hétfő), 15:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Bepottyan*

Hejhó!
Hoztam egy újabb aprót Szabadság címmel.
Olvasható, véleményezhető, bla, bla, bla, a szokásos :D

*Kilibben*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 23 (vasárnap), 18:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Besurran*

Jöttem hirdetni! :D
Van frissítés, történetesen a Hajnaligból a grand final, Válaszok címmel, ami félig epilógus, félig lezárás, és felvezeti a következő original regényemet :shock: Szóval ilyen multifunkciós cucc.
És nem folytatás, csak ugyanabban a világban játszódik.

*Kilibben*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 22 (szombat), 12:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Ajj, de régen írtam ide! :roll:

Naszóval. Készül a hatodik fejezet a Hajnaligból és a Rémképekből. Továbbá, bokán harapott az ihletmanó, és meghalok, hogy elkezdjem az új sztorit, de magamat ismerve úgyis az lenne a vége, hogy három fejezet után egy újabb merőben más ötletemre fókuszálnék, és szépen lassan ellepnék a profilomat a befejezetlen történetek :#-) :lol:
Úgyhogy most kipréselem magamból a befejezést (bc we're pretty close to it), oszt majd az új nagyprojektbe is belevágok.

*Könnyes búcsú*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 25 (szombat), 15:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Belovagol*

És meg is jött a következő egyperces, Hálátlanok címmel olvasható, véleményezhető :D Témája ezúttal a környezetszennyezés, ugyanúgy E/1, mint az előző, ez viszont egy kicsit lightosabb.
Itt bepillantást nyerhetünk a Föld (feltételezhető) gondolataiba az emberek pusztításáról, és hogy hogyan próbál védekezni ellenük.

Továbbá eltávolítottam az oldalról a Bestiák ura című sorscsapást. Miért? (Cuz she's dead, oh!)
(Készüljünk fel a self-rantre, 3, 2, 1:) Mert olyan mélységesen, elképesztően, hihetetlenül, észveszejtően, felfoghatatlanul, észbontóan, pusztítóan szörnyű, hogy ha kritikát írtam volna rá, én szégyellném magam, amiért a nevem ehhez a bestiális förmedvényhez fűződik. (Nem viccelek. Mintha Isten újra el akarná pusztítani a földet, csak özönvíz helyett ezzel az iszonyatos borzalommal. Mintha a Wattpadról szökött volna. Mintha a Yo Mama viccekben ehhez hasonlítanák a nőt. Mintha az ihlette volna ezt az emotikont: $sick ) Szóval ja. Kritikákat és a Merire feltöltött fejezeteket lementettem, és talán, ha képes leszek újra végigolvasni, kijavítom és átírom. Ha pedig valakinek kéne ez a szenny (amit kétlek), írjon rám, és megadom.

*Kiszökken*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 15 (szerda), 17:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Bekúszik*

Átneveztem a Vissza fog jönni-t. Mert van még ötletem, ami oda jó, és mert vannak problémák, amiről beszélni kell. Szóval mostantól Akik nem tudnak segítségért kiáltani címmel megtalálható az oldalon. A sztorik többsége E/1, és mindegyike olyan valós problémákat feszeget, amelyekben az áldozat nem tud segítséget kérni. Magyarul: nem tudnak beszélni. Az első ilyen szösz a kidobott háziállatok témáját boncolgatja, míg a második a környezetszennyezést. Utóbbit már felpakoltam, és rögtön szólok, amint (észreveszem, hogy) az adminok felengedik.

*Kicsúszik*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 10 (péntek), 9:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Bepattog*

Jöttem újdonságokkal! :D

Vol. 1. Átneveztem a ficblogot, mert untam az előzőt, és béna is volt, csúnya is, stb., stb...

Vol. 2. Csináltam egy szavazást. Csak úgy szólok, ha eddig nem vettétek volna észre azt a sok random és halálkomoly zagyvaságot a topic tetejénél. Szóval tessék szavazni, mert érdekel a véleményetek, és nem túl megterhelő elolvasni a lehetőségeket, megemészteni, hogy kényszerzubbony helyett szabadon járkálok az utcákon, majd két kattintással kiválasztani a legtetszetősebb opciót.

Vol. 3. Van új történet! Nyilvàn csak egy novella, mert nem kéne belekezdeni egy újabb regénybe a HÁROM befejezetlen mellett :"D Szóval egy kissé szomorúbb hangvételű, rövid történet, ami elmeséli egy kutya küzdelmeit, amikor a gazdája már nem tudja eltartani, és nehéz szívvel megvál tőle. Van rajta pár szépséges figyelmeztetés, angst is, öngyilkosság, szóval csak boldog pillanataidban nézz bele. Nyilván.
Továbbá, tessék kritikát írni xDD Ééés most még mentségem is van a kunyerálásra! Ez a cucc az első szárnypróbálgatásom a műfajban, és érdekel, hogy (egy nem elfogult ember, aka me) szerintetek megérné-e ilyeneket firkálnom, vagy maradjak a régi, jó, megbízható paródiám mellett :P

*Kigurul*
*Visszatekeri az időt, mert valamit elfelejtett*

Vol. 4., ami igazából Vol. 3., csak az már lezárult.
Szóval link. A fent említett novella Vissza fog jönni címmel megtalálható az oldalon, és, ha elfelejtettétek volna, írjatok kritikát :'D xD

*Kigurul Vol. 2.*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 július 25 (szerda), 18:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Berohan*

Új fejezetet kapott a Hajnalig. Megint. Igen, belehúztam.
Itt Rebecca nagyon nem komázza az eseményeket, és a csapat egy sokkoló felfedezést is tesz...
Itten lelhető fel.

*Kiugrik az ablakon*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 július 22 (vasárnap), 12:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Bekopog*

Van friss a Hajnaligból. (De imádom ezt leírni xD Olyan szörnyűen hangzik :'D)
Itt George meghozza az éjszaka (eddigi) legrosszabb döntését. Továbbá, egyre jobban közeledünk a Nagy Leleplezéshez, amikor minden túlélőről kiderül minden... (Jó, jó, annyira még nem, de kellett ide valami hangzatos szöveg :roll: :D )
Kint címmel olvasható, tökéletesen véleményezhető, estébé... :labi:

*Elteszi a kunyerálóbajnoknak járó trófeáját, és kibattyog*

Szerk.:

Új szösz olvasható Sikertelen próbálkozás címmel, ahol egy elkeseredett élőhalott mindenképpen látni szeretné rég elfeledett otthonát, csakhogy kissé túlkomplikálta magának a dolgokat...

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 július 18 (szerda), 15:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*benéz*

Új novella olvasható, címe: Amikor nagyon elegem lett a klisékből. Bezony.
A történet röviden: A tipikus horrortörténeteket forgatva a forgatókönyvírónak nagyon elege lesz a főnöke által ráparancsolt sablonokból, ezért eldönti, hogy még csak azért sem használja a kliséket.
Továbbá, amit érdemes róla tudni, az az, hogy a negyedik fal nem létezik, én pedig nagyon sokszor használom a "Nos, tehát, kedves olvasóim" megszólítást. Tényleg.
Ha felkeltette az érdeklődésedet ez a novella, errefelé megtalálható. Jó szórakozást!

*kitipeg*

_________________
#Ittjártam


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TDB 2018 július 22 (vasárnap), 12:31-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 július 17 (kedd), 16:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Zuhan 30 percen át, de előtte még benéz*

Új szösz érkezett Itt vannak címmel, így, a nagy melegben :D

*Megnyíl alatta a föld, és zuhanni kezd*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 július 10 (kedd), 13:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Farago írta:
Én meglestem! :D Az előző nem tudom, milyen volt, de ez viccös. Jóféle.
És azt hittem, tudok egy jó Calvin Harris nótát, de aztán mégse... :matrixb:
#teammacska #teamaxolotl #rockzene #lasagne


*Tikkel a szeme*
*Felemel egy keresztet és ördögűző mondókákat kántál és rikoltozik, miközben a falhoz hátrál és szerencsétlenségében rálép egy alvó mosómedvére, ami puszta szeretetből cserébe bokán harapja*

Az előző, mint leírtam, szörnyű volt és baromi érdektelen :D
És az axolotölt (nekem örökké axolotöl marad) tessék szeretni. Aranyos az. Mint egy földönkívüli. Macskát dettó.
#teamhipszter #teambrokkoli #zoknikörökkénemnincsfé #sálakörökké

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 július 09 (hétfő), 16:25 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 március 04 (hétfő), 9:26
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Itt is, ott is
TDB írta:
A profilomon készült egy bemutatkozás-update, tessék meglesni. Vagy ne. De kritikát azért írhattok. *reménykedik* *bociszemek*


Én meglestem! :D Az előző nem tudom, milyen volt, de ez viccös. Jóféle.
És azt hittem, tudok egy jó Calvin Harris nótát, de aztán mégse... :matrixb:
#teammacska #teamaxolotl #rockzene #lasagne

_________________
"Minden jó, ami van. Csak az rossz, ami nincs."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 július 04 (szerda), 17:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Berohan*

Történt egy kis polírozás itt, egy kis csiszolás ott... :labi:
Stay tuned... (Azaz annyira ne. Még ne. De azért most is lehet :D )

*Körbenéz, kirohan*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 július 03 (kedd), 13:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Bemerészkedik*

Új fejezet a Hajnalighoz, errefelé található. Róla annyit, hogy megkezdődnek az alapok, amik a cselekmény beindulásához kellenek.

*Kioson*

Szerk.:

A profilomon készült egy bemutatkozás-update, tessék meglesni. Vagy ne. De kritikát azért írhattok. *reménykedik* *bociszemek*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 július 02 (hétfő), 17:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Beugrik egy helikopterről*
Nah.
A Hajnalighoz volt egy korhatár-update mert csak. Kell az.
Valamint frissítettem a Rémképeket. amint az adminok felengedik (és amint észreveszem) szólok.
*Kiugrik egy csapóajtón.*

Szerk.:

Olvasható is az új szösz Üldözött címen.

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 június 30 (szombat), 23:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Körbekémlel, beoson*
Nah.
Készül a harmadik fejezet a Hajnalighoz és a Rémképekhez (a címen még dolgozom :'D)
Addig csináltam magamnak egy szuppper részletes ismertetőt a főgenyáról és kitaláltam egy "zseniális" alcímet: Hajnalig, avagy egy nem szokványos tinihorror. (Ezen is dolgozom. Örüljetek, hogy nem ez az eredeti.)
Mert hát fejben egy (kettő-három?) csavar-féle miaszeszt is kigondoltam és próbálom majd beleszőni. Mert a csavar az kell. Lásd bármilyen horror-folytatás valaha.
Tessék tűkön ülni. Mert én igenis azt csinálom. Mert mindjárt IV. Aranypenna vol. 2.
*Körbekémlel, kioson*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 június 28 (csütörtök), 11:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Feltápászkodik, leporolja magát*

Új párszázszavas érhető el Ébredjetek, szolgáim! címmel.

*Próbálja lerázni magáról a bokájába harapott mosómedvét*

Szerk.:

Ja, amúgy ARANYPENNA. Tessék szavazni. Pár nap van csak hátra és MINDEN SZAVAZAT SZÁMÍT.
Meg ez az idézet, mert nagyon igazat szól:
"JELÖLJÖN mindenki Aranypennán, emberek!!! Nem muszáj engem, csak úgy általánosságban; egy csomó szerzőt nagyon boldoggá tehettek. SENKI sem olvasott mindenkit minden kategóriában, akkor is jelölj nyugodtan, ha nem a Merin élsz."

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 június 22 (péntek), 15:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
És BUMM
Új fejezet a Hajnalig című regényemhez.
(És a héten valszeg az utsó, mert elmentünk nyaralni. Ezt az évzárónak!)

*A bejegyzés elején nem kémlelt körbe, így hát az egyik bosszúra szomjazó túlélő mosómedve ráveti magát amíg nem figyel*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 június 11 (hétfő), 16:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*Körbekémlel, és a kémfilmeket megszégyenítő mozdulatokkal verekszi át magát az időközben kialakult mosómedve-civilizáción*
Nnna..
Az van, hogy a fórumon aktív voltam az elmúlt pár hónapban, de az oldalon magán nem.
Úgyhogy tessék.
*Távozik, miközben azon elmélkedik, hogy ezért a három mondatért nagyon megérte mindent lerombolnia*

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 április 05 (csütörtök), 22:00 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 március 04 (hétfő), 9:26
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Itt is, ott is
Pffff.... bah. Én bedőltem.
*előkotorja mosómedvés álarcát és felcsap mihaszna szuperhősnek a kerületben.*

_________________
"Minden jó, ami van. Csak az rossz, ami nincs."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 április 01 (vasárnap), 19:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*a mosómedvének már családja is van*

Hosszú elmélkedés után úgy döntöttem, hogy letörlöm a "műveimet", mivel rájöttem, hogy nincs értelme tovább velük szenvednem. Hiszen ha még én sem szeretem őket, az bizonyára a történeteim minőségén is meg fog látszódni.

Sajnálom.Április bolondja!_ és senki se kérdezze, minek tettem oda egy aláhúzást, megvárom, amíg rájöttök...

*Elmegy a mosómedvéket bámulni és felcsap kezdő biológusnak, mert mosómedvék bámulásából annyira jól meg lehet élni. *

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 január 02 (kedd), 17:49 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 március 04 (hétfő), 9:26
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Itt is, ott is
*Errefelé császkálása közben nyakon találja egy repülő mosómedve, úgyhogy letekeri magáról a jószágot, és visszaballag vele a repülés vélt kiindulási pontjára.*

Boldog Új Évet! x:D

*Óvatosan leteszi a mosómedvét, majd odébbáll.*

_________________
"Minden jó, ami van. Csak az rossz, ami nincs."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2018 január 01 (hétfő), 2:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*újra kidobja a mosómedvét*

Boldog Új Évet mindenkinek! :beee: <:-P (pár óra késéssel ugyan, de az kit zavar... :mrgreen: )

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2017 december 24 (vasárnap), 15:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
*mérgesen kipenderíti a mosómedvét, amely távolléte miatt elfoglalta a ficblogot*

Jöttem életjelet adni magamról (és kicsit sem azért, mert karácsony van, hanem mert ég a pofám, hogy ennyire megszűntem létezni :oops: )

Na jó, annyira azért nem hanyagoltam el az írást, thanks to KÜ, de az én nevem alatt jó másfél hónapja nem jelent meg semmi. Tehát:

A Megkövesedett Brokkoliból készül az új fejezet, addig is karácsonyi ajándékként belekezdtem egy original regénybe, mert egyszer ezt is el kell kezdeni. Röviden és tömören egy ilyen akciódús lávsztori, amit megfűszerezünk pár gyilkos... valamivel, amikről még én sem tudom, mik lesznek, de majd fog menni a menekülés és fog folyni a vér rendesen. A sztorit egyébként az a kismillió kriptozoológiai cikk ihlette, amire az elmúlt időben piszkosul rákaptam :dragon: (Azt még megsúgom, hogy klisésen indul, de lesz benne csavar dögivel.)

Szóval tessék tűkön ülni, én pedig remélem, hogy még ma fel tudom pakolni az első fejezetet :yes:

*visszateszi a mosómedvét a helyére*
*a mosómedve kényelmesen lefekszik, de TDB még félresöpri egy mondat erejéig*

Áldott, békés ünnepeket mindenkinek! :mrgreen:

Szerk.:

A nagy ajándékbontogatás közepette felkerült az új sztori legelső fejezete, itt megtalálható.

_________________
#Ittjártam


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára TDB 2018 július 01 (vasárnap), 14:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2017 október 02 (hétfő), 19:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Fent az új fejezet: A bájitalok mesterének neve! :yes: :taps:

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2017 október 01 (vasárnap), 12:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Jó hír: meggondoltam magam ;) :beee:

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 09 (szombat), 12:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Rossz hír: jelenleg szünetel a paródiám (iskola, tanulás, meg egyéb szánalmas okok), szóval egyelőre ne tessék várni a hetedik fejezetet. Nem lesz egyhamar. :cry: :cry: :cry:
Jó hír: öhh... ezen még kell gondolkodnom.

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2017 július 03 (hétfő), 17:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
A csendes kisvárosban szökőárként söpört végig az örömhír, mely szerint T.D.B. befejezte írásának hatodik fejezetét, ha pedig valamilyen szerzet nem olvasta volna el, ide fáradjon.

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: T.D.B. sirodalmi művei
HozzászólásElküldve: 2017 július 01 (szombat), 22:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Elviekben befejeztem a hatodik fejezetet, melynek központi témája a halál. $dead Címe A Rokkant véres története, a feltöltésig pedig itt egy kis ízelítő:

"A kapu nyomban kinyílt.
- Üdvözöllek benneteket a Rokkantban!"

" - Kivel beszélek?
- Hargita a nevem - dörmögte bele az óriás.
- Hol vagy?
- Rokkantban, a varázslók iskolájában.
- Pontosabban.
- Itt állok a kapuban a takarítószekrény mellett, amiben csak szerelmes levelek és méreg van.
- Kiváló!
Abban a pillanatban kirobbant a takarítószekrény ajtaja, és egy szakadt ruhás, fekete köpönyeges, ijedt arcot mintázó maszkos alak rontott ki belőle, késsel a kezében.
- Szuperdementor! - kiáltotta Hargita."

"A süveg megállíthatatlanul kántálni kezdett:
- Jóó, most valami hibbant dalt kellene előadnom, de minek az? Olyan piszkos vagyok, öregem! Nem ismeritek a Vanish-t? Hoppá, termékmegjelenítés, srácok, ez van, előfordul. Komolyan, csak most tudok beszélni az évben, és piszkosul elegem van belőle!"

" - Na, ezt a retkes patkányt hova tegyem?
- Csak a Macskavárba ne...
- Ne a Macskavárba? - csodálkozott a Sapka. - Akkor hova?
- Hát... mondjuk a Halotthát nem lenne rossz.
- Az sajna nem fog működni - mondta a Süveg.
- Miért? - kérdezte elszontyolodva Harry.
- Mert egy csepp eszed sincs – csapott le egyből a Süveg."

Egyelőre ennyi, addig finomítok rajta. :Dbunny:

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Mosómedve Kommandó - Avagy TDB rabolni óhajtja az idődet
HozzászólásElküldve: 2017 június 29 (csütörtök), 18:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Ez a történelmi ( <:-P :yes: :beee: ) pillanat is elérkezett, mikoron T.D.B. hirtelen ételfontosságúnak találta hogy elkészítsen a bölcsek által "ficblog"-ként emlegetett mitikus topicot, hova dédelgetett és depresszív műveiről fog különböző információmorzsákat elejteni. Mivel ez a varázslatos időszak is beköszöntött, melyet legendákban "nyár"-ként lehet megtalálni, talán többet tudom fárasztani a nagyérdeműt,lehet örömködni. :-w @-) :(( :((
U.I.: Fogadjunk, hogy rosszul olvastad az "ételfontosságút". ~x( :D

Egy kis információmorzsa:

Namármost, megkezdtem nemes paródiám hatodik fejezetét. Az első öt fejezetet
itt szenvedheti végig a nagyérdemű.

_________________
#Ittjártam


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára TDB 2018 augusztus 09 (csütörtök), 14:44-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség