Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 14:51

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 225 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Melyik történet folytatását szeretnéd a leginkább olvasni?
Ezüst-angyal 8%  8%  [ 1 ]
Vérzivatar I. - Az Utód 17%  17%  [ 2 ]
Kill me or kiss me... 58%  58%  [ 7 ]
Ég és föld között... 0%  0%  [ 0 ]
Holnapok tegnapjai 0%  0%  [ 0 ]
Ragyogó sötétség / Rózsás sötétség 17%  17%  [ 2 ]
Inkább fabrikálj otthon atombombát - az kevésbé tömegpusztító! 0%  0%  [ 0 ]
Zimme zumm zimme zumm recefice bumm bumm bumm 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 12
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 november 03 (péntek), 21:04 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

Megérkezett az említett halloweeni novella - egy kicsit megkésve ugyan, de sikerült összehoznom. Jó hosszú lett. :lol:

Az alábbi linken lelitek:

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 134705&i=1

És a Közönséges differenciálegyenletek címet viseli, nem csalás, nem ámítás, ez ettől még a Halloweenről szól. :haha: $pumpkin

Egyébként a Kinek jár a diliflepni? – és egyéb szórakoztatónak szánt szösszenetek a Shitennouról novellagyűjteménybe került bele, amit pedig itt találtok. Aki még nem olvasta, hajrá! :mrgreen:

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=133036

Jó szórakozást! :wink:


Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 november 01 (szerda), 20:29 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

Újabb fejezet a Fullmetal Shitennouból a címe: Emberek... többé-kevésbé....

Hamarosan (remélhetőleg holnap) várható egy Shitennou novella is a Halloweenhez kapcsolódóan - igen, igen, tudom, hogy már elmúlt, de nekem ma reggel, fürdés közben jutott eszembe, (sűrűbben kéne fürdenem) =)) hogy el kéne küldeni a fiúkat egy halloweeni buliba. Hogy mi sül ki ebből? Majd kiderül. :lol:

A mai AMV nem konkrétan a fejezethez kapcsolódik, hanem a Halloweenhez, én majd' összecsináltam magam, míg végignéztem, elég hátborzongató. Kellemes borzongást! :twisted: :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=ovbV198Aig4

A fejezethez pedig jó szórakozást! :wink:


Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 október 26 (csütörtök), 21:33 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

Új fejezetet hoztam a Fullmetal Shitennou-ból Ragadozók címmel.
A történet az alábbi linken található:

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=133425

A fejezethez ajánlott AMV-csemege:

https://www.youtube.com/watch?v=7-xpFeO9GrI

Igen, igen, Zoisite továbbra is fiú, az AMV-hez tartozó leírás ne tévesszen meg senkit; she is a he. :lol:

Jó szórakozást! :wink:


Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 október 18 (szerda), 17:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

Régen jártam már erre, úgyhogy helyzetjelentek.
Az ovi elkezdődött lassan beáll a napi rutin. :mrgreen: A múlt héten sajnos egyáltalán nem tudtam az írással foglalkozni - csak vázlatok szintjén, de igyekszem most már belehúzni, és minden folyamatban lévő történetből új fejezetet hozni. :yes:
Aztán úgy döntöttem, hogy haladni kell a korral (süssön Váncza sütőporral), szóval bár megfogadtam, hogy én soha de soha... mégis csináltam egy saját, külön bejáratú facebook oldalt:

https://www.facebook.com/DraconusDiablo/

amit tudtok követni. Most még nincsen sok minden rajta, de itt fogom jelezni a merengős frissítéseket. És persze lehet velem beszélgetni is, jobbára ártalmatlan vagyok. :lol:

Illetve elkezdtem feltölteni a történeteimet a Wattpad-re, Draconus_Diablo néven találtok ott is. (mily meglepő)

Egyelőre ennyi, hamarosan hozom a frisseket. :wink:


Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 október 09 (hétfő), 15:49 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

Nos, megérkezett az említett FMA fic első fejezete. A történet "Az örökkévaló lélek nyomában" címet viseli, és műfaját tekintve romantikus mesedráma. Létezik egyáltalán ilyen műfaj? Mindegy. :lol:
Az alábbi linken található:

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=134333

Leírás:
Slash. EdxEnvy Fullmetal Alchemist AU Gondoltam egy merészet, és megírtam egyik nagy kedvencem, A kis hableány fullmetálosított verzióját. A történet annyira AU, hogy az anime ismerete egyáltalán nem szükséges (nincs alkímia, Envy nem alakváltó, sőt, még csak nem is homonculus); Andersen meséjét meg alighanem a legtöbben olvasták.
A szereplők külsejét illetően a 2003-as animét veszi alapul – a címben fellelhető némi áthallás. :) A karakterek OOC-k lehetnek, slash szempontjából pedig az érzelmek dominálnak – azoknak is teljesen emészthető, akik nem slashrajongók.


-----

Az egész valahogy úgy született, hogy megtaláltam ezt az AMV-t:

https://www.youtube.com/watch?v=5yhnTf8J4x0

ami a Poor unfortunate souls a The Jonas Brothers előadásában. A Poor unfortunate souls eredetileg a Disney-féle Little Mermaid c. rajzfilm egyik betétdala, amikor is a gonosz boszi ráveszi a kis hableányt, hogy a bájitalért cserébe adja oda a hangját.
Már ekkor éreztem, hogy nekem ezzel az információval kezdenem kell valamit, de csak mostanra állt össze úgymond a kép, meg maga a történet; ami viszont nem a Disney-féle kis hableány mesét veszi (részben) alapul, hanem az Andersen-félét.

Aztán megláttam ezt a képet:

http://scontent.cdninstagram.com/t51.28 ... %3D%3D.2.c

és innentől kezdve nem voltam képes ellenállni.

Egy kicsit eltér a megszokott stílusomtól (a humor jellemzőt be se jelöltem, és nincs erotikus tartalom), talán lesz benne némi humor, de nem a pikáns fajta, és elég drámai/komor lesz maga a hangvétel. Legalábbis ez az elképzelés.
A szemszög Envy E/3 illetve külső (mesélő) szemszög.
Bízom benne, hogy elnyeri a tetszéseteket, véleményekért továbbra sem harapok. :wink:

Jó szórakozást! :kitty:


Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 október 05 (csütörtök), 19:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Kasei írta:
*Kasei betopp, és kíméletlenül közli népszerűtlen véleményét*

Én örülök, hogy egyelőre nem kacsintgatsz YoI felé, mert bár magát az animét imádom, ettől a nagy hype-tól, meg mindenféle kitekert au ficektől égnek áll a hajam. Épp elég emberke ír ilyet, amikben pedig te alkotsz, mint a Sailor Moon, az olyan ritka manapság. :-( Ilyen minőségben pedig még inkább az. Igen, tudom, fogjam be, mert még el sem jutottam el a véleményezésig, de ami késik, nem múlik. :-P
Egyébként meg minél szélesebb az animés fanficek palettája, annál jobb. Kellenek másfélék is, hátha a fülszöveg felkelti az érdeklődést, és aztán egy jó történetet követően az anime is az érdeklődés tárgyává válik. :D


Szia! :kitty:

(tudom, tartozom még egy válasszal, hamarosan oda is eljutok, ígérem :wink: )
Számomra nem népszerűtlen a véleményed, sőt, nagyon örülök neki. Igazából most így gondolkoztam rajta az elmúlt napokban, hogy én miért is nem akarok YOI-t írni, és rájöttem, hogy valószínűleg azért, mert nincsen kifejezett ellenség benne - oké, ellenfelek vannak, de az más. Én meg a rosszfiúkra bukom. :haha:
Amúgy meg igen, remélem, hogy valaki kedvet kap az írásaim miatt ezekhez az animékhez, mert mind a Fullmetal Alchemist, mind a Sailor Moon a maga nemében/kategóriájában fantasztikusak. És tudom, hogy maga az anime nem annyira népszerű téma a Merengőn, de a remény hal meg utoljára - meg a sejtszintű enzimműködés. =))
A véleményezés tekintetében meg türelmes vagyok, de ezt talán mondtam már. :wink:

Aztán hogy a ficekről is essen szó, meg hogy hogyan haladok velük. Jelenleg egy új FMA történeten dolgozom (nem lesz hosszú ez sem), bár az túlzás, hogy dolgozom, mert eljutottam kb. az első fejezete feléig, ma meg mindössze egyetlen bekezdést sikerült még írnom. Illetve átnéztem és kijavítottam a Kill me... fönt lévő fejezeteit, mert volt bennük néhány, elsősorban központozási hiba, meg ... ... túltengés. Nem is tudom, hogy annak idején minek raktam bele annyi ...-t. :haha:
Nem mentegetőzésként, de most némi egyéni szociális jellegű probléma következik: szóval a férjem jelenleg külföldön dolgozik, így 0-24-ben egyedül vagyok a két gyerekkel. A nagyobbik jövő héttől megy óvodába, úgyhogy remélhetőleg a napközben itthon lévő egy gyerkőc mellett egy kicsit több időm és energiám marad az írásra. Meg kedvem. Meg nem szaladgálnak szerteszéjjel a gondolataim, hogy mire leírnám azt a mondatot, amit kitaláltam, addigra huss, elszáll, mert itt mindig zajlik az élet. =)) Tehát, tudom, hogy a türelem rózsabokraiból lassan Csipkerózsika kastélyát körbe lehetne keríteni, de igyekszem lassacskán összébb szedni magamat, és visszatérni a nyári tempóhoz. :wink:

És tényleg csak egy apró megjegyzés, így a végére: nagyon-nagyon boldoggá tenne, ha az animés ficeimet is olvasnátok. :kitty:


Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 október 04 (szerda), 17:01 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 01 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 2007
*Kasei betopp, és kíméletlenül közli népszerűtlen véleményét*

Én örülök, hogy egyelőre nem kacsintgatsz YoI felé, mert bár magát az animét imádom, ettől a nagy hype-tól, meg mindenféle kitekert au ficektől égnek áll a hajam. Épp elég emberke ír ilyet, amikben pedig te alkotsz, mint a Sailor Moon, az olyan ritka manapság. :-( Ilyen minőségben pedig még inkább az. Igen, tudom, fogjam be, mert még el sem jutottam el a véleményezésig, de ami késik, nem múlik. :-P
Egyébként meg minél szélesebb az animés fanficek palettája, annál jobb. Kellenek másfélék is, hátha a fülszöveg felkelti az érdeklődést, és aztán egy jó történetet követően az anime is az érdeklődés tárgyává válik. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 október 04 (szerda), 13:37 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Lilyanjudyth írta:
Áh, azért kellett merészkedni, mert önző kérdésem volt, és nem olvastam tőled kifejezetten. :D
Igen, a "soha ne mondd, hogy soha" jelmondat jut az ember eszébe, de örülök, hogy legalább ennyit mondtál ilyen téren. :D Mindig nézem, hogy mennyifélét írsz, még Fullmetalban is (amit nem bírtam megkedvelni >< ), na mondom, hátha, ha már látom a neved a YOI történeteknél, hogy véleményezel. :D
Az, hogy van egy halom futó projekted kábé tíz éve... tökéletesen megértem. *szintén zenész* :))

Nah de akkor továbbra is itt sunnyogok, mert általában elég sok ficblogba benézek úton-útfélen. :D


Szia! :wink:

Nem vettem önző kérdésnek.
Ó, hát akkor nyugodtan elolvashatod a Fullmetal ficeimet, hátha a végén még megkedveled. :lol: Hogy nem lehet azt kedvelni? :shock: :-? Mikor Envy olyan bájosan pszichopata :x Edward meg nagyon cuki, hogy mindig kiakad, amikor a termete miatt beszólnak neki :haha: ; meg amúgy is nagyon édes kis cukorborsók. =)) Na jó, nyáladzás befejezve. :oops: :x

Lehet, hogy mindketten vénségesen vének leszünk, mire végzünk a projektjeinkkel. :lol: :merlin:

Egyébként igen, nagyon rákattantam az anime témára, a HP világát már egy kicsit távolinak érzem, de igyekszem visszatalálni hozzá. Ha írok valamit (vagy tervezek írni) YOI témában, akkor majd szólok. :wink:

Most megint egy rövidebb FMA sztorit találtam ki, és próbálom megvalósítani. :mrgreen: (D_D elhajol a felé záporozó kődarabok meg paradicsomok elől, amiket a Kill me... következő fejezetére várakozók hajigálnak felé; de tegnap foglalkoztam azzal is, becsszó.) És muszáj kiírnom , mert beette magát az agyamba. Ez van... :-|

Szeretettel várlak máskor is! :wink:


Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 október 03 (kedd), 22:02 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Draconus_Diablo írta:
Szia! :wink:

Örülök neked, és nem harapok ám. :mrgreen: Szóval nem nagyon kell merészkedni. :kitty:
Hát, az elkövetett kritikáimból mostanában van egy pár. :lol:
Hmm... a kérdésedre válaszolva...


Áh, azért kellett merészkedni, mert önző kérdésem volt, és nem olvastam tőled kifejezetten. :D
Igen, a "soha ne mondd, hogy soha" jelmondat jut az ember eszébe, de örülök, hogy legalább ennyit mondtál ilyen téren. :D Mindig nézem, hogy mennyifélét írsz, még Fullmetalban is (amit nem bírtam megkedvelni >< ), na mondom, hátha, ha már látom a neved a YOI történeteknél, hogy véleményezel. :D
Az, hogy van egy halom futó projekted kábé tíz éve... tökéletesen megértem. *szintén zenész* :))

Nah de akkor továbbra is itt sunnyogok, mert általában elég sok ficblogba benézek úton-útfélen. :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 október 02 (hétfő), 7:52 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

Fullmetal Shitennou VI. fejezet engedélyezve. :yes: A címe: Akkor is gyűlöllek (kedves, mi? nade mit is várnánk Envytől) :lol:

A fejezethez tartozó AMV - figyelem, a felvétel felkavaró elemeket tartalmaz mind a képsorok, mind a zene szövege tekintetében, mindenki csak saját felelősségre nézze meg. Én szóltam. Az AMV a FMA-Brotherhoodból készült, ebben a történetben Envynek nincsen ilyen alakja! Zene: The Used - Liar, liar

https://www.youtube.com/watch?v=es5Xqo9GOjI

Aztán néhány kép:
https://shancuss.deviantart.com/art/Env ... -408099914 (or not :twisted: )
http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/7f9 ... kizr-1.png =))
https://i.pinimg.com/736x/da/2d/bc/da2d ... t-fans.jpg
https://i.pinimg.com/736x/e4/49/95/e449 ... kawaii.jpg (Envy szereti a cicákat, szóval Edward így tuti nyerő lenne :haha: )

Van még egy kép, ha megtalálom, berakom a következő fejezethez.
Illetve még egy AMV, ami igazából talán a Három kívánság-hoz illene, de annyira vicces (meg szeretem a zenéjét), hogy így az előző borzalom után belinkelem ide. 1:16 =)) -nál... nos, Edward, én azt mondom erre, hogy majd kiderül... majd kiderül. :mrgreen: :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=hqSWtGg1dzE


Jó szórakozást! :wink:

Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 október 01 (vasárnap), 22:48 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Lilyanjudyth írta:
*idemerészkedik*
Öhm, hali. :D

Nem nagyon olvasok tőled... mármint izé, olvasok, csak nem történeteket, hanem a kritikáidat. :))
Úgyhogy nem titkoltan azért jöttem ide, hogy megkérdezzem, ha már téged is elragadott a YOI, tervezed-e, hogy írsz majd? ;;)


Szia! :wink:

Örülök neked, és nem harapok ám. :mrgreen: Szóval nem nagyon kell merészkedni. :kitty:
Hát, az elkövetett kritikáimból mostanában van egy pár. :lol:
Hmm... a kérdésedre válaszolva, nem mondom azt, hogy soha nem fogok YOI fandomban írni, mert ugye "soha ne mondd, hogy soha", de egyelőre nem tervezem. Igazából nekem túl cuki a páros - olvasni szeretek róluk, és magát az animét is megszerettem, de nem hiszem, hogy a karaktereik passzolnának az én úgymond írói világomba, és jelenleg nem érzem azt, hogy tudnék velük dolgozni. Meg a korcsolyában sem vagyok otthon, csak nézni szeretem. :wink: Úgyhogy szerintem a közeljövőben biztosan nem fogok YOI fandomban írni; meg hát különben is van egy halom futó projektem (kb. tíz éve :lol: ), amiket szeretnék először lezárni.
Köszi az érdeklődést. :wink: Egyébként mások történeteit szívesen elolvasom.


-------------------------------------------------


Egyéb: Feltöltöttem a Fullmetal Shitennou VI. fejezetét, engedélyezésre vár. Várakozásaimmal és előzetes jelzéseimmel ellentétben sajnos elég hosszadalmas volt megírni, mivel az előző fejezetek tartalmát kellett belefésülnöm Envy szemszögéből, de a túlzott ismétlés elkerülésével, szóval párhuzamosan olvasgattam mellette az Ed-szemszöges fejezeteket. =)) De jelentem, elkészültem, és mivel most a Shitennou következik, így előtte gyorsan át is nyergelek egy kicsit a Kill me... - re. Holnap nem hiszem, hogy fogok tudni írni, max. csak estefelé, de ugye vissza kell olvasnom legalább az utolsó két-három fejezetet, szóval alapból necces a dolog. Viszont mielőtt elvonulnék üstölési szabadságra :lol: , mindenképpen hozok egy/két új fejezetet belőle; attól függően, hogy haladok. Sajnálom, hogy így alakult ez a hét - hátha a következő jobb lesz. :wink:

Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 október 01 (vasárnap), 11:35 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
*idemerészkedik*
Öhm, hali. :D

Nem nagyon olvasok tőled... mármint izé, olvasok, csak nem történeteket, hanem a kritikáidat. :))
Úgyhogy nem titkoltan azért jöttem ide, hogy megkérdezzem, ha már téged is elragadott a YOI, tervezed-e, hogy írsz majd? ;;)

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 26 (kedd), 19:14 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

Ahogy ígértem, itt a hét eleji helyzetjelentés:
Nos, ma egész nap olvastam meg kommenteltem (már guvad a szemem :shock: :haha: ) de hamarosan belekezdek a Fullmetal Shitennou következő fejezetének írásába. Azt is lehet ám olvasgatni nyugodtan, vannak benne vicces dolgok, perverz dolgok, szomorú dolgok, néhány bájosan pszichopata egyed (aka. Envy és Zoisite), egy törpeméretű alkimista (aka. Edward Elric), aki hatalmas sértésnek veszi, ha valaki a termete miatt piszkálja, valamint fellelhető a Shitennou többi tagja is (ez majd a későbbi fejezetekre lesz igaz), és nyomokban megjelenik a Senshi is (ez a mégkésőbbi fejezetekre lesz igaz). =)) Egy másik oldalon kapott vélemény szerint a történet tényleg úgy is teljesen érthető, ha valaki egyik animét sem ismeri - a homályos dolgok meg idővel a helyükre kerülnek; fejezetszámot nem mondok, de egyébként hamarosan eljutunk oda a történetben.

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=133425

Aztán, ha azt befejeztem, áttérek a Kill me... -re. Remélhetőleg a Fullmetal Shitennou új fejezetét ma meg holnap sikerül abszolválni, ami azt jelentené, hogy péntek-szombat magasságában lenne a drarryből is egy új rész. Mindenesetre igyekszem. :wink:

Októberben viszont a KÜ-vel szeretnék elsősorban foglalkozni, mert nagyon hajlamos vagyok nagyon sok mindent nagyon sokáig halogatni és nagyon az utolsó pillanatra hagyni :-t - ezt a hibát most nem szándékozom elkövetni. Tehát októberben nem biztos hogy lesz bármiből is új fejezet, majd kiderül. Helyzetjelenteni fogok, és mindenféle nyaggatásra szívesen reagálok, ha van.

Valószínűleg a Rózsás sötétség folytatása - aki nagyon erre áhítozik - áttolódik a jövő évre, tél/tavasz környékére, még halványlilám sincsen róla. De lehet helyette olvasgatni Fullmetal Shitennout, abban is szerepelnek a fiúk (bár egy kicsit más a karakterük, de Kunzite és Nephrite kb. dettóra ugyanaz). Viszont van egy novella, aminek az írását már lekezdtem - értsd: felírtam a címet, és megfogalmaztam a leírást :lol: - szóval lehet, hogy az még a szeptemberbe belefér. Ígérni nem ígérek semmit, ez a legbiztosabb. :wink:

Mára ennyit, a kommentekért továbbra sem harapok. :kitty:


Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 25 (hétfő), 7:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Andro írta:
Fejezet elolvasva és kommentelve! Fantasztikus volt! Nagyon vártam már! :yes: :taps:
Envynek pedig igenis van lelke! Igenis képes szeretni, és lehet őt szeretni, csak meg kell tanulnia, hogy az milyen érzés. *magához húzza Envyt és szorosan megöleli* >:D<

Ez az AMV meg kikészített idegileg. Nem szabad nekem este ilyeneket nézni, mert nem fogok tudni aludni.


Szia! :wink: Itt is elmondom, mennyire örülök, hogy tetszett. Kicsit megküzdöttem azzal, hogy belemásszak kedvenc homonculusunk fejébe, és most nagyon boldog vagyok, hogy megérte. :mrgreen: Imádom a drágát, és én is megölelgetném, mert Dante és Hohenheim nagyon-nagyon szemét módon bántak vele. Főleg Dante, hogy én mennyire rühellem a vén k-t. :evil: És írom is tovább az Envy szemszöget, ha már így elkaptam a fonalat, bár pontosan megmondani nem tudom, mikor lesz kész az új rész. A héten. Talán. :lol:

Az AMV meg valóban elég megrázó, de szerintem illett a fejezethez; mármint azért választottam ezt, mert egyrészt maga a zene is remek, másrészt ez egyfajta párhuzamállítás akart volna lenni, hogy azért Ed is elég sok szarságon ment keresztül (bár Envy mögött négyszáz évnyi szarság áll ugye, szóval... :cry: ). Nem tudom, ez mennyire jött át. És szerintem a következő fejezet AMV-jét sem kellene lefekvés előtt nézegetni - már ha azt rakom be, amit jelenleg a VI. fejezethez szánok.

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 24 (vasárnap), 20:34 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Fejezet elolvasva és kommentelve! Fantasztikus volt! Nagyon vártam már! :yes: :taps:
Envynek pedig igenis van lelke! Igenis képes szeretni, és lehet őt szeretni, csak meg kell tanulnia, hogy az milyen érzés. *magához húzza Envyt és szorosan megöleli* >:D<

Ez az AMV meg kikészített idegileg. Nem szabad nekem este ilyeneket nézni, mert nem fogok tudni aludni.

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 24 (vasárnap), 20:09 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

Fullmetal Shitennou V. fejezet engedélyezve. :yes:
Címe: Bogár a borostyánban

Idézet:
"A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…"

"A homonculusok nem emberek, Envy. Ha történik veled valami, majd készítek helyetted egy másikat… egy jobbat."


A fejezet Envy szemszögéből íródott, én meg ajánlok hozzá egy Edward AMV-t (Evanescence - Whisper c. száma):

https://www.youtube.com/watch?v=qBxFwasR9fg

A frissítésekről a jövőhét elején nyilatkozom majd. Hamarosan esedékes egy új Kill me... fejezet. :wink: :oops:
De közben jelentkeztem az idei Kívánság Üstre is, úgyhogy azzal is számolnom kell.

Egyelőre ennyi, amint látom a jövőhetemet, érkezem a hírekkel.

Jó olvasást az új fejezethez. :wink:


Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 17 (vasárnap), 10:26 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

Felkerült a Három kívánság IV. része, a történet tehát befejezetté vált. :yes: Egyébként amikor jeleztem, hogy az "utolsó sorokat pötyögöm", utána még írtam vagy 1000 szót hozzá, szóval na. :lol:
Az alábbi linken olvasható, ha valaki még nem bukkant volna rá.

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=133967

Aztán, úgy döntöttem, hogy ma elsősorban olvasgatok, azzal úgyis el vagyok maradva, de lehet, hogy később azért írok is valamicskét. A holnapi elég zsúfolt napnak ígérkezik, úgyhogy érdemben valószínűleg csak kedden fogok tudni foglalkozni az új fejezetekkel. Először mindenképpen a Fullmetal Shitennou Envy szemszöges részét akarom megírni, utána viszont tényleg áttérek a Drarryre, mert csak ígérgetem itt a frisset, aztán már két hete semmi. :? :oops: Szóval igen, a Kill me... -vel is foglalkozom most már. :wink:

És akkor jöjjön, ami az előző részhez kapcsolódóan kimaradt - a csemegék (figyelem, slash-t tartalmazhatnak; mily meglepő... :lol: )

https://padmenvy.deviantart.com/art/Ins ... -125666032
http://images5.fanpop.com/image/article ... 1346374711
http://24.media.tumblr.com/0775c81fe110 ... o1_250.jpg
https://orig05.deviantart.net/2a3f/f/20 ... 7qbxyk.png

Az AMV a fejezet végére linkelve. :kitty:

Jó szórakozást! :wink:

Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 14 (csütörtök), 21:24 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:


A Három kívánság III. része engedélyezve. :yes: És *dobpergés* lesz még egy negyedik része is, de az már tényleg a vége, az utolsó sorokat pötyögöm, még ezen a héten felkerül.

Most csak egy képet hoztam, a lezáráshoz majd rakok be többet - igazából az előbb elszállt a hozzászólásom az éterbe, és nincs kedvem megint kikeresgetni, amiket be akartam linkelni. :oops:

https://williamjboone.deviantart.com/ar ... -148524867

AMV a fejezet elejére linkelve, jó szórakozást! :wink:


Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 09 (szombat), 10:57 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok!

Feltöltöttem a Három kívánság második részét, már olvasható is. :yes: Az előző hozzászólásomban azt írtam, hogy csak két részes lesz, de azóta módosítottam magamban a dolgokon, mert persze jó szokásomhoz híven annyira belemerültem, hogy túlírtam :lol: szóval jön még egy harmadik rész is - a megírása folyamatban.

Aztán felraktam a Fullmetal Shitennou negyedik fejezetét; a címe: Kétségkívül veszélyes. Ez jelenleg még engedélyezésre vár, jelezni fogom, ha felengedték. Engedélyezve, olvasható. :give: :mrgreen:

Továbbá ugyan azt mondtam, hogy jön Kill me... új fejezet is, de egyelőre nem jön. Egy betűt nem írtam még meg belőle, és mivel a kommentek számának alapján alig van rá érdeklődés, így eléggé lecsökkent iránta a lelkesedésem. Az animés ficek esetén nem zavar (jó, ez hazugság, mert zavar, csak nem annyira), ha nincs vagy alig van visszajelzés, de a Drarry esetén igen. Mindazonáltal folytatni fogom, mert tudom, mit akarok írni, valószínűleg jövőhétre megalkotom az új fejezetet, azonban jelen pillanatban más történethez van kedvem, szóval inkább azzal foglalkozom. Sorry. :oops:

Most pedig jöjjenek a csemegék:

1. AMV a "Három kívánság"-hoz; a kisfiam szerint ez a zene nagyon cuki (meg Envy is nagyon cuki)

https://www.youtube.com/watch?v=mCyBTkiB0fY

2. Néhány kép a a "Három kívánság"-hoz:

https://i.pinimg.com/736x/18/91/af/1891 ... 460b05.jpg
https://i.pinimg.com/originals/f2/c9/64 ... 79fa65.jpg
https://i.pinimg.com/originals/ff/75/25 ... bd36f4.jpg
https://alphamoxley95.deviantart.com/ar ... -318280975

A következő részből kiderül, hogy mi Envy három kívánsága. Szegény Edward... :twisted: :lol: =))

A Fullmetal Shitennou esetében belinkeltem a fejezet elejére a hozzá kapcsolódó AMV-t.


Jó szórakozást! :wink:

Üdv: D_D


A folytatásokról egyelőre nem nyilatkozom, majd egyszercsak lesznek.

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 06 (szerda), 7:53 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:


Ismételten alkottam egy kis újdonságot, és mivel a változatosság gyönyörködtet, megint Fullmetal Alchemist témában. :lol:
A történet nem hosszú, ellenben rövid. Mindössze két fejezet lesz, az első már olvasható is az oldalon
Három kívánság címmel, és az alábbi linken található meg:

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=133967

Leírás:
Idézet:
Slash. EdxEnvy (FMA – 2003-as anime) A két részes történetet Andro: Üdv itthon! novellája ihlette, úgyhogy elsősorban neki ajánlanám; másodsorban pedig mindenkinek, aki szereti ezt a párost. Megjegyzés: Ed és Envy nálam nem testvérek (nem írok incestet).
Egykor halálos ellenségek voltak – ma már boldogan élnek egy takaros kis házikóban Resembool határában. Ed éppen hazafelé tart a Központi Városból, azonban megfeledkezik valamiről, aminek nem várt és igencsak súlyos következményei lesznek…
Szemszög: Edward E/3
Figyelmeztetések: esetlegesen OOC karakterek, meghintve egy leheletnyi cukorfluffal, némi (egészséges) perverzióval, meg a szokásos humorral.


Kedvcsináló képek (a következő fejezethez lesz AMV is, pontosabban magába a fejezetbe fogom belinkelni, mert... majd meglátjátok :mrgreen: :lol: :haha: *nemperverz*)

http://images5.fanpop.com/image/photos/ ... 00-286.png
http://i81.beon.ru/91/73/1157391/43/350 ... 62db2.jpeg

A folytatásra nem kell sokat várni. :yes:

Jó szórakozást! :wink:


Üdv: D_D


További fontos közlemény: Ez nem befolyásolja azt, hogy a Kill me or kiss me... XVII. fejezete érkezik valamikor a pénteki nap folyamán; meg a Fullmetal Shitennou IV. fejezete is.

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 04 (hétfő), 17:37 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Andro írta:
Igen! Ezt az Amv-t amúgy ismerem, nagyon jóóóóóóóóóóóóó! :taps: :haha: =))
Ha Envy tömegmészárol, szerintem Tokió összlakossága igen hamar a felére redukálódik. :mrgreen: :haha:


Üdv itt is! :wink:
Ha lejjebb görgetsz, akkor a Rózsás sötétség egyes fejezeteihez is vannak AMV-k meg képek (nem mindhez, de a legtöbbhöz igen). :kitty:
Egyébként a Fullmetal Shitennou-nál is igyekszem úgy összeválogatni az AMV-ket, hogy valamennyire passzoljanak az aktuális fejezethez - vagy magához a történethez.
Ez a következő résznél még egyértelműbb lesz, szerintem azt kivételesen berakom majd a fejezet elejére is (de egyelőre nem árulom el, hogy melyik AMV az :mrgreen: ).
A tömegmészárlással kapcsolatban meg... hát az a kérdés, hogy Envynek van-e jelenleg oka erre. Mondjuk ő szerintem mindig talál rá okot, ha szükséges, ha nem, de ilyennek imádjuk. :x =)) Szívesen tennék be idézetet a folytatásból, de nincs olyan sajnos, amit ne éreznék spoileresnek. Mindegy, pénteken úgyis olvasható lesz az egész. :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 03 (vasárnap), 10:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Draconus_Diablo írta:

A Fullmetal Shitennou III. fejezete szintén olvasható. (frissítése ennek is pénteken)
Kedvcsinálónak egy AMV:

https://www.youtube.com/watch?v=mc6GAJnPfaw

1:32-nél figyeljetek: "tiny miniskirts!" felkiáltás =)) és a kedvenc részem pedig 1:46 és 1:49 között van. Rongyosra hallgattam már ezt az AMV-t is.


Igen! Ezt az Amv-t amúgy ismerem, nagyon jóóóóóóóóóóóóó! :taps: :haha: =))
Ha Envy tömegmészárol, szerintem Tokió összlakossága igen hamar a felére redukálódik. :mrgreen: :haha:

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 02 (szombat), 23:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

Kill me or kiss me... XVI. fejezet engedélyezve. :yes: A folytatás esetében stabilan visszatérünk a péntekhez, nem kell aggódni. Mondtam, hogy az augusztus kaotikus lesz (tudom, már két napja szeptember van), de innentől kezdve halad minden a régi kerékvágásban.

A Fullmetal Shitennou III. fejezete szintén olvasható. (frissítése ennek is pénteken)
Kedvcsinálónak egy AMV:

https://www.youtube.com/watch?v=mc6GAJnPfaw

1:32-nél figyeljetek: "tiny miniskirts!" felkiáltás =)) és a kedvenc részem pedig 1:46 és 1:49 között van. Rongyosra hallgattam már ezt az AMV-t is.
Nem mellesleg megjegyezném, hogy ezt a történetet is lehet ám nyugodtan olvasni és kommentelni, mint a leírásban jeleztem, az animék ismerete a legkevésbé sem szükséges a megértéséhez; ellenben - szerintem - elég vicces, meg majd néhol azért drámai is lesz, de a humorvonal a jellemző. :lol:


Jó szórakozást! :wink:

Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 26 (szombat), 14:37 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

Fullmetal Shitennou második fejezete engedélyezve. :yes:

https://www.youtube.com/watch?v=5yhnTf8J4x0

Az AMV zenéje a "Poor Unfortunate Souls" a Jonas Brothers előadásában.

A Kill me... új fejezete még várat magára, amint készen leszek vele, rakom is fel, most kivételesen nem fogom megvárni a pénteket. Mentségemre szóljon, hogy a Fullmetal Shitennouból viszont előre megírtam már három fejezetet - ezek Ed szemszögéből vannak, és be akartam fejezni, mielőtt másba belekezdenék. (Piszok nehéz úgy szemszöget váltani, főleg egy homlokegyenest más jellegű történetet írni, hogy közben még egy másik történet másik szereplőjének a fejében vagy. Úgyhogy most kiléptem Edward szemszögéből, és ballaghatok át Draco fejébe. Jó mi? :lol: )
Szóval most elolvasom a felkerült frissítéseit azoknak a történeteknek, amiket követek (ja nem, először ebédelek :lol: ), aztán végre tényleg megválaszolom a priviket, mert lusta dög voltam eddig arra is... :oops: utána elkezdem írni a Drarry új részét. (Bár úgy vettem észre, hogy sajna nem nagyon hiányzott senkinek... :? :shock: )

Jó szórakozást! :wink:

Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 19 (szombat), 16:53 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

A rövid, a helyzet és a jelentés: :lol:
Nos, amint látjátok, nem volt friss múlt pénteken, sőt most pénteken sem. Sajnos nagyon hiú, nagyon naiv és nagyon ábránd volt, hogy én majd fogok tudni írogatni nyaralás közben, nemhogy még fejezetet is feltölteni. :-(
A lényeg azonban az, hogy megvagyok ám, élek és virulok, meg minden ilyesmi, nem vesztem el, az $alien2 -k sem raboltak el (vagy ha igen, akkor gyorsan vissza is hoztak, még mielőtt végpusztulásba döntöttem volna az egész fajukat). =))

Ami fontos, hogy a következő frissítés(ek) augusztus 25-én várható(ak) Fullmetal Shitennou ezer százalék biztosan, a Kill me or kiss me... esetében meg ötven-ötven százalékot mondanék, magyarul vagy lesz friss, vagy nem (de inkább igen). :lol:

Ma olvasok és véleményezek, aztán ha marad még időm, írok is. Ja és pm válaszokkal is adós vagyok, azokat is pótolom, meg minden egyebet, ami kimaradt az elmúlt két hétben. :wink: (Ez utóbbiakat vsz. csak holnap.)

És Envy szexi... van olyan, aki azt gondolja, hogy nem? :twisted: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=zBZrtoCanac


Szóval türelem, aug. 25-e (remélhetőleg) új fejezeteket terem. :wink:


Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 05 (szombat), 4:54 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok! :wink:

Kill me... XV. fejezet engedélyezve. :yes:

Rövid helyzetjelentés: ma elutazunk. Nem tudom, lesz-e pénteken új fejezet. Igyekezni fogok, hogy összehozzam a folytatást, és ha hazajöttünk, fel tudjam tölteni.
Ugyanez vonatkozik a Fullmetal Shitennou következő részére is.

A fejezetről: Harry kisajátította magának, mondván, hogy amióta Draco felébredt, ő alig jut szóhoz. :lol:

Jó szórakozást! :wink:

Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 02 (szerda), 15:27 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv néktek! :wink:

Nos, hirtelen felindulásból, és mivel az elmúlt néhány napban majdhogynem megszakítás nélkül FMA-t (Fullmetal Alchemist c. anime) néztem, elkövettem egy olyan dolgot, amit még soha: írtam egy crossovert, pontosabban csak az első fejezetét. Nyilvánvalóan lesz majd neki több is. :lol:
Az egyik fandom a 2003-as FMA, a másik fandom a Sailor Moon - egyszóval Edward Elricet és a drága, imádnivaló, bájosan pszichopata homonculust, Envyt :x összeeresztettem a Shitennouval. =))
Bevallom a történet kifundálása, majd megírása közben remekül szórakoztam, bízom benne, hogy ti is így tesztek majd. :wink:
Ami lényeges és fölöttébb fontos, hogy mivel crossoverről van szó, így voltaképpen egyik fandom beható ismerete sem szükséges - ambivalens, mi? -, ugyanis minden, ami lényeges, megmagyarázásra kerül. Envy és Ed elmondják majd, mi hogyan zajlik az ő világukban, ahogyan a négy tábornok is kénytelen lesz megosztani az őket foglalkoztató problémákat a másik kettővel.

A mű, varázslatosan fantáziadús módon a Fullmetal Shitennou címet viseli 8) :lol: és az alábbi linken található meg:

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=133425

"Slash. Fullmetal Alchemist (2003-as anime) – Sailor Moon crossover, főszerepben a Shitennouval. Nyilván.
Párosok: Kunzite&Zoisite, Nephrite&Jadeite, Edward&Envy.
Amikor Dante először megnyitja a kaput, Edwarddal együtt véletlenül Envy is átkerül a túloldalra – és még véletlenebbül mindketten Tokió határában kötnek ki. (A 2003-as FMA 49. részének végéig történteket veszi figyelembe – nagyjából.)
Jadeite-ra egy újabb kudarc esetén az Örök Álom vár (a Sailor Moon anime tizenkettedik része után járunk) a fiúk pedig tervet kovácsolnak, hogy ezt elkerüljék. Kapóra jön számukra a mélynövésű, szöszi alkimista és az alakváltó homonculus váratlan felbukkanása… "


A szemszög elsősorban Zoisite és Envy E/3 lesz majd, de néha mások gondolataiba is bepillantást nyerhetünk - az E/3 szerencsére ebből a szempontból elég szabad. :mrgreen:
A folytatás pontos időpontjáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, mivel az augusztusom elég bonyolult lesz, de igyekezni fogok.

Kedvcsinálónak hoztam két AMV-t:
https://www.youtube.com/watch?v=6jUN-I5Ex34
https://www.youtube.com/watch?v=O8xeUrgjdnU


Jó szórakozást! :wink:

Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 július 28 (péntek), 12:30 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv! :wink:

Kill me or kiss me... XIV. fejezete olvasható. Következő fejezet egy hét múlva (aug. 4.), ha bármi közbejönne, jelezni fogom.

Jó szórakozást! :wink:

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 július 26 (szerda), 20:42 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Újabb novella került fel a fiúkról :wink: egyfajta születésnapi különkiadás gyanánt.
(Mármint a Shitennouról, amennyiben valakinek nem lenne világos. :lol: )
Igazság szerint egy ilyen ajándékot én is szívesen elfogadtam volna. *nyáladzik meg orrvérez* :oops: :xx:

A címe: A létező legtökéletesebb ajándék
A link pedig: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 133287&i=1

A végén van némi kiegészítő információ a szülinapokról.

Jó szórakozást! :wink:

Üdv: D_D


JA IGEN, azt lehagytam, hogy pénteken jön a Kill me or kiss me következő, azaz XIV. fejezete.

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 július 20 (csütörtök), 7:34 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv! :wink:

Tegnap engedélyezésre került a Kill me... XIII. fejezete, :yes: de olyan késő volt, hogy csak a leírást javítottam át gyorsan, ide már nem volt kedvem pötyögni.

A frissítéssel a helyzet a következő: biztosan nem fogok pénteken új részt feltölteni, több okból sem. Egyrészt ma már csütörtök van, és túl sok lenne a jóból. :lol: Másrészt a fejezet kb. fele van meg, bár péntekig tuti befejezem, sőt szerintem már ma. Azonban a legfőbb indok az, hogy rádöbbentem, nagyon kaotikus lesz az augusztusom, és nem tudom, mennyire fogom tudni hozni egyáltalán a heti egy fejezetet. Lehet, hogy egy darabig még internetem sem lesz... :cry: :shock:

Úgyhogy a következő fejezet majd csak jövőhét pénteken (július 28-án) fog érkezni, addig is folyamatosan haladok majd az írással, hogy augusztusban se maradjatok olvasnivaló nélkül. Köszönöm a megértést! :wink:

Jó olvasást, és továbbra is várom a véleményeket. :wink:

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 július 17 (hétfő), 11:00 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Tegnap gyorsan befejeztem, aztán gyorsan fel is töltöttem az előző hozzászólásomban említett novellát, ma meg gyorsan engedélyezték is, szóval már olvasható. :yes:

Ezt jól kifőztük – avagy konyhatündérek akcióban
https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 133127&i=1

A Rózsás sötétség X. fejezetében említésre került, hogy Zoisite és Nephrite a Sötétség Birodalmának bukását követően főzőtanfolyamra jártak. Hogyan is történt ez pontosan?
(egyáltalán jártak főzőtanfolyamra?) =))

MÁS:
Holnap felrakom a Kill me... folytatását, mert nem bírom ki, hogy ne rakjam föl, de emiatt könnyen elképzelhető, hogy pénteken nem lesz frissítés, a következő részből ugyanis mindössze egyetlen mondatot vetettem eddig képernyőre. Drukkoljatok, hogy péntekig befejezzem a XIV. fejezetet, mert akkor frissítek pénteken is. :wink:

Jó szórakozást! :wink:
D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 július 15 (szombat), 16:46 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Tegnap este átkerült a Nyárváró pályázatra írt novellám a saját oldalamra, a beérkezett véleményeket gyorsan meg is válaszoltam. :wink:
A történet harmadik helyezést ért el a pályázaton. :yes:
Aki még nem olvasta volna, de szeretné, annak itt a link:

Az én ennél derültebb nem is lehetne
https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=132730
Laza kis slash, a megszokottnál kissé durvább nyelvezet, csöppnyi romantika, napraforgók, nyár és a már-már elmaradhatatlan szarkasztikus humor.

Jó szórakozást! :wink:

A Kill me... frissítéssel kapcsolatban vsz. hétfőn nyilatkozom, addig is olvasgathatjátok és kommentelhetitek a XII. fejezetet (meg az előtte lévő tizenegyet). :lol:

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 július 14 (péntek), 18:44 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Kill me or kiss me XII. fejezet fönt. Jó szórakozást! :wink:

A frissítésről jelen pillanatban nem tudok nyilatkozni, lehet, hogy még mindig marad a péntek, de ha esetleg véletlenül netalántán feltennék egy új fejezetet mondjuk kedden?, akkor előtte mindenképpen jelzem itt a fórumon, hogy mi a helyzet. Mert helyzet az van. Mindig van. :lol:

MÁS: Elkezdtem írni egy másik novellát a Rózsás sötétséghez (Nephrite és Zoisite főzőtanfolyamra mennek...). Namost azt nem tudom, hogy új novellaként tegyem-e majd föl, vagy az előzőhöz csapjam-e hozzá - és mintegy novellacsokorként tálaljam az egészet. De addig még megálmodom. Jelen pillanatban a novellacsokor felé hajlok. $rose

Kellemes hétvégét kívánok, és jó olvasást az új fejezethez. :wink:

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 július 11 (kedd), 15:42 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Amint ígértem, ma fel is került az oldalra a Rózsás sötétséghez tartozó kis kiegészítő novella. :give: Az alábbi linken találjátok:

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=133036

Leírás: Egy teljesen agybeteg história, mely a Rózsás sötétség végén említett elmeszakértői vizsgálat kapcsán született meg egy váratlan, ámde jelentőségteljes pillanatban.
Aki olvasta a történetet, az tudja, hogy a végén Zoisite-on kívül mindenkinek részt kell vennie egy (több) konzultáción egy pszichológussal.
Ki hogyan teljesít ezen a bizonyos konzultáción? Ki akasztja ki leginkább az agyturkászt? Kinek jár a diliflepni?
Figyelem: a karakterek totálisan és szándékosan eltúlzottak, az egésznek semmiféle valóságalapja nincs, értelme meg aztán még kevésbé. Vagy mégis? :wink:
Hozzávalók: Egy kezdő pszichológuspalánta, Sanjouin Masato (azaz Nephrite) és Kunzite.
A slash és az erotikus tartalom említőleges – csak beszélnek róla.
Jellemzők: Általános, Humor, Paródia, Novella
Figyelmeztetések: Slash, Erotikus tartalom
Korhatár: 16

A történet végére kiderül, kinek jár a diliflepni - azon kívül, hogy nekem. :lol:
Előre szólok, hogy az olvasás következtében kialakuló mindenféle elmekárosodásért felelősséget nem áll módomban vállalni... =))


Ne feledjétek, pénteken Kill me or kiss me... folytatás következik a XII. fejezettel. Aki még nem olvasta a XI. fejezetet, esetleg nem olvasta az előző tizenegy fejezetet, az még bepótolhatja. Oké, nyilvánvalóan utána is lesz rá lehetőség. :wink:

Jó szórakozást! :wink:

Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 július 08 (szombat), 10:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Kill me or kiss me... XI. fejezet feltöltve, engedélyezve, egyszóval olvasható állapotban az oldalon. :yes:

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=32861

Következő feltöltés a szokásos módon pénteken várható, mindazonáltal... boldoggá tenne, amennyiben a vélemények száma valamilyen szinten tükrözné az olvasottság számát. :oops: :lol:
A vélemények számának növekedése alighanem maga után vonná a gyorsabb frissítést, azaz egy héten két fejezet is felkerül(het)ne. Nagyon meg tudja ám dobni az írói kedvet, ha az ember olvassa is az érdeklődést, nemcsak egy rideg számadatból látja. :wink:
Köszönöm, ha olvastok, azt pedig még jobban, ha kommentet is írtok. :xx:


MÁS:
Kedden feltöltöm a Rózsás sötétség végén ígért kis novellát Kinek jár a diliflepni? címmel. A fórumban jelezni fogom, ha engedélyezték. El tudjátok képzelni, hogy Kunzite-sama és Sanjouin Masato (aka. Nephrite) részt vesznek egy konzultáción egy pszichológussal? Hát, én elképzeltem. =)) Tudom, nem vagyok normális, de ez nem nagy újdonság. :lol:
A Neph+Jade novella, amiről már réges-régen ejtettem szót bekerül majd a "Nyomozós regény"-be - még mindig nem találtam neki címet, de ősz/télig van időm.

Ezen kívül frissítettem - ismét - az oldalam leírását, listáztam és csoportosítottam a történeteimet a könnyebb eligazodás érdekében. :wink:
Röviden és hosszabban is: ennyi. :lol:

Az új fejezethez jó szórakozást! :wink:

Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 július 06 (csütörtök), 18:38 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv!

Csak emlékeztetni szeretnék mindenkit arra, hogy holnap töltöm fel a Kill me or kiss me… but don’t cut me off… címet viselő Drarry következő, azaz XI. fejezetét. Nem felejtettem ám el. :wink:

Íme egy nagyon-nagyon rövid kedvcsináló:

Idézet:
- A neved… Draco Malfoy – közölte némi hezitálást követően. – Én Harry Potter vagyok, és mi… egy furcsa ügyön dolgoztunk, amikor… súlyosan megsebesültél, és közben valami miatt… elveszítetted az emlékeidet. Megpróbáljuk kideríteni az okát, és utána…
- Te meg én… együtt vagyunk?

Nos... vajon mit válaszol erre Harry? Kiderül a fejezetből. :lol: :oops: :roll:

A történetet az alábbi linken találjátok:
https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=32861

Összefoglaló:
Vegyünk egy Draco Malfoyt, aki annak ellenére, hogy átállt a jó oldalra, és elvégezte az aurorképzőt, nem vetkőzte le arrogáns modorát, emellett határozott életcélja halálra idegesíteni Harry Pottert. Adjuk hozzá az előbb említett személyt, aki szintén idén végzett, szintén aurorként, nem mellesleg valamilyen úton-módon legyőzte a Sötét Nagyurat – a mikéntje a történetben nem játszik szerepet –, így a varázsvilág ünnepelt hőse, bár ez az ünnepeltség a három év alatt némileg mérséklődött.
Helyezzük őket első és egyben közös akciójukra – mely közösködésre valójában egyikőjük sem vágyott (vagy mégis?) – egy különös, az ifjú Malfoy számára pedig kifejezetten idegesítő és kellemetlen környezetbe. A feladat egyszerűnek tűnik, azonban már kezdetben bonyodalmak adódnak; és ez az idő múlásával egyre csak fokozódik…



Üdv: D_D :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 június 30 (péntek), 8:52 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Fölkerült a Rózsás sötétség $rose befejező része, a történet tehát lezárult.
Elmorzsoltam néhány könnycseppet - igazából kibőgtem magam :lol: , holott nem vagyok egy sírós alkat -, annyira szerettem írni ezt a ficet. Még most is összeszorul a szívem, ha arra gondolok, hogy vége. *D_D kicsit sem szentimentális, á, dehogy* =))
A lezárás dátuma nem véletlen: ma van ténylegesen is Tsukino Usagi :pbunny: - azaz Sailor Moon - születésnapja, tehát a dátum, mint ahogyan azt már régebben jeleztem, szimbolikus.
Az Epilógusban igyekeztem minden szálat lezárni - egyet kivéve; aki elolvassa, az tudja, melyik ez a szál. Az is kiderül, hogy Kunzite-nak miért voltak rémálmai, meg még sok egyéb dolog.
Remélem, hogy ti is legalább annyira élveztétek olvasni, mint amennyire én írni. Nem akarom tovább ragozni, imádom ezt a párost, szeretem magát a fandomot, óriási rajongó vagyok még így vén fejjel is, de mindenkinek van valami függősége. :Dbunny:
És amint a lezáró részben jeleztem, ősszel/télen visszatérek ebben a fandomban több történettel, valamint közben is fogok rövidebb novellákat feltölteni, amikor majd eszembe jut valami. Egyet nemsokára meg is osztok veletek - vicces lesz, én szakadtam a röhögéstől az írása közben. Aztán persze lehet, hogy az egész csak nekem vicces, de segáz. =))


További fontos információk:

Tudom, tudom, nem ezt ígértem, a Serving you forever folytatását harangoztam be, de sajnos elkövettem azt a "hibát", hogy újraolvastam a Kill me... -t. ÉS megvilágosodtam, hogy miért is nem folytattam én ezt a történetet sohasem. Hát azért basszus, mert eltűnt a gépemről, valahogyan, valamiért, egyszerűen elpárolgott, a fene sem érti hogy, és egyszerűen soha nem olvastam újra, nem került a szemem elé - szánom-bánom bűnöm. Úgyhogy most lementettem magamnak - a saját írásomat, röhej :lol: - átrágtam magam rajta vagy háromszor, és hirtelen rájöttem, hogy nekem EZT kell folytatnom.
(a másik dolog meg, hogy költöztünk, és rendbe szedtem a csomó papírlapnyi irományaimat, szétválogattam őket történetek szerint, be vannak kupacolva meg minden, és elővettem az SYF "anyagait", most meg halványlilám, hogy hová tettem; a Kill me... füzete viszont megvan)
Tehát feltöltöttem a Kill me or kiss me... című Drarry következő X. fejezetét, és már bele is kezdtem a következő írásába, élő jelenetek vannak a fejemben, nagyon lelkes vagyok, meg minden ilyesmi. Aki a fejezet végén meglepődik/megijed/visszafordul/legyint/vállat von, az kérem ne tegye, nálam soha de soha nem az semmi, mint aminek látszik, nem fog sablonos irányba elkanyarodni a történet.
A feltöltésnél továbbra is jelzem a leírásban, hogy új fejezet engedélyezése van folyamatban. (jáááj de szép lett ez a mondat, bekönnyeztem)
- az a.k. nem az ugyanilyen elnevezésű géppisztolyt takarja, hanem az adminkézen rövidítése
- a fönt - na ez gondolom egyértelmű :roll: :wink:

Aki végigolvasta ezt a kisregényt, és sikeresen értelmezte, annak ezer köszönet, hála meg ugyanennyi kismacska ajándékba. :kitty:
Kényszeres szómenésem van, pedig ma nem szívtam semmit - még :lol: (amúgy nem szoktam, még ha valaki ebben a hitben leledzene is, magamtól vagyok ilyen hülye =)) )

A folytatások előre láthatóan péntekenként fognak érkezni. Igyekszem előre dolgozni (ahogy a Rózsás sötétség esetében is tettem), és lehet, hogy időközben a másik drarry folytatását is elkezdem - minden attól függ, hogy ezzel hogy haladok.

Amint felkerül az új fejezet, jelzem itt a fórumon, és a leírásban is.

UPDATE: Kill me... X. fejezete máris engedélyezve, lehet ballagni olvasni, véleményezni meg minden ilyesmi. :oops: :xx: :wink:

Jó szórakozást! :wink:

Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 június 27 (kedd), 7:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség Epilógus I. fönt! :give:

A második része június 30-án PÉNTEKEN várható, és ezzel le is zárul a történet.

Juhhé! *D_D büszkén megveregeti a vállát* Sikerült befejeznem egy írásomat. :lol:

Júliusban érkeznek új fejezetek a többi történetemhez is. :wink:

Jó olvasgatást! :kitty:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 június 26 (hétfő), 6:29 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Tegnap felkerült a Rózsás sötétség utolsó, XXVI. fejezete. $rose


Epilógus I. rész KEDDEN (június 27-én).

Aki annyira fanatikus Sailor Moon - és főleg Shitennou, meg ráadásként Zoisite :xx: :x - rajongó, mint én, :lol: annak a fejezet végén felhangzó zene ismerős lehet, mégpedig az anime leges-legszomorúbb részéből, a harmincötödikből.


Jó olvasást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 június 22 (csütörtök), 16:46 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Felkerült a Rózsás sötétség XXV. fejezete! :give:

Emellett a történet szerint ma van Kunzite-sama - természetesen általam megálmodott - születésnapja. :xx:
(nem véletlenül módosult úgy a feltöltések időpontja, hogy ma is felkerüljön egy fejezet :wink: )

Úgyhogy jöjjön rögtön két AMV, úgyis olyan régen hoztam már ajándékot.
(Igazság szerint az előzménytörténethez is szeretnék valamit tartogatni, emiatt csappant meg a kis kiegészítő képek/videók száma.)
https://www.youtube.com/watch?v=115RgJdyKoU
https://www.youtube.com/watch?v=FXhhVmSvBA8

Folytatás június 25-én VASÁRNAP. Ez lesz az utolsó fejezet, utána már csak a két részletben feltöltött Epilógus következik.

Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 június 20 (kedd), 15:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XXIV. fejezet engedélyezve. :xx:

Folytatás CSÜTÖRTÖKÖN (június 22-én).

Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 június 17 (szombat), 17:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XXIII. fejezet fönt! $rose

Idézet:
- Nocsak… – húzta fel a szemöldökét. – Született gyilkos létedre elég… romantikus lelkületű vagy.
- Nem kellene ilyesmivel heccelned – fenyegettem meg a mutatóujjammal. – Az előző, aki megtette, már két méterrel a föld alatt van.
- Valóban?
- Dehogyis! – legyintettem gonoszkodó vigyorral. – Igazából sosem találták meg a maradványait.



Folytatás HÉTFŐN (június 19-én).

Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 június 14 (szerda), 9:19 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XXII. fejezet engedélyezve! :yes:

(Egyébként összesen 26 fejezet így a végére, plusz egy Epilógus, amit két részletben fogok feltölteni, mert olyan hihetetlenül hosszú lett.)

Következő rész PÉNTEKEN (június 16-án) várható.

Jó olvasást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 június 10 (szombat), 18:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XXI. fejezet feltöltve, engedélyezve, olvasható, meg minden ilyesmi. :give:

Következő fejezet kedden várható (bár ma majdnem elfelejtettem, hogy szombat van, így majdnem elfelejtettem frissíteni is - bezzeg ha lenne nekem is végtelen memóriám... :lol: ).

Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 június 06 (kedd), 13:00 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XX. fejezet! $rose

Jó olvasást, folytatás szombaton! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 június 04 (vasárnap), 9:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XIX. fejezet fönt. :give:

És szép lassan sétálunk bele a sötétségbe... *ördögi vigyor*

Berakom már a linkjét, hátha eddig valaki még nem találta volna meg. :lol:

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=99783

Az Epilógus közepén járok az írásban, remélhetőleg a hosszú hétvégén le is zárom a történetet, és kibiggyeszthetem a VÉGE feliratot. :kitty:

Utána jön a SYF folytatása záros határidőn belül. Ja és természetesen arról a kis novelláról sem feledkeztem ám el, amit régebben említettem (Neph+Jade).
Aztán jön a Kill me... majd a Holnapok tegnapjai, de mindent jelezni fogok itt a fórumban, bármit is frissítek. Új koncepciók/történetkezdemények is vannak a fejemben, addig azonban nem kezdek bele másba, amíg a jelenleg fent lévőeket be nem fejezem.

A Rózsás sötétség következő fejezetét kedden fogom feltölteni.

Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 május 30 (kedd), 13:42 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XVIII. fejezet! $rose

A fejezet elején néhány dolog még megmagyarázásra kerül (a többi már csak az "Egyszervolt sötétség"-ben majd valamikor egyszer... :lol: ), a végén pedig valaki kap valakitől egy halálos fenyegetést.

Jó szórakozást! :wink:

Frissítés szombaton.

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 május 28 (vasárnap), 9:42 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XVII. fejezet engedélyezve. :kitty:

A múltidéző részeknek ezennel a végére értünk. Remélem, mindenki élvezte az időutazást! :wink:

Néhány képpel szeretnék kedveskedni azoknak, aki velem tartottak/tartanak a kalandozásban (a képek nyomokban slasht tartalmaznak):

https://pp.vk.me/c623219/v623219080/210 ... qZmpfQ.jpg
http://lulek.deviantart.com/art/Zoisite ... g-48859829
http://blobble.deviantart.com/art/Pleas ... -461162224

A következő, kedden érkező fejezetben visszakanyarodunk majd a sorozatgyilkosos szálhoz.

Jó olvasgatást kívánok, és természetesen éljen a gyereknap! :beee:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 május 23 (kedd), 10:14 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XVI. fejezet. :give:

Folytatódik az időutazás - Zoisite+Nephrite kapcsolata a középpontban, illetve hogy hogyan jutott el Zoi a Holdbéli Királyságba. Igazából nem is írok többet a fejezetről, olvassátok el. :wink:
http://kir-tat.deviantart.com/art/Nephrite-358574119

Idézet:
"Mikor először találkoztunk… mikor először megláttalak, tudtam, hogy miattad vagyok ott csak… azt nem tudtam, hogy pontosan milyen okból. Az ezüstös hajad, akár a holdfény… úgy vonzott… úgy vonz, mint a lepkét a fény… magába szippant, akár az örvény, és lenyűgöz, megigéz mindaz, ami vagy… maga az eleven titokzatosság."


http://darkkingslove.deviantart.com/art ... -273031655
http://ngaladel.deviantart.com/art/Firs ... -145037906
http://jacky-bunny.deviantart.com/art/L ... -476648055
http://kir-tat.deviantart.com/art/Dark- ... r-21664875

Jó szórakozást! :wink:

Ja, azt kihagytam, hogy frissítés szokásosan szombaton.

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Draconus_Diablo 2017 szeptember 06 (szerda), 7:59-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 május 20 (szombat), 18:50 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XV. fejezet. $rose

Zoisite múltjába, pontosabban egy részébe nyerhettek bepillantást. A könnyebb emészthetőség kedvéért három felé szedtem, mert nagyon hosszú és nagyon tömény.
Itt szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy ezek a fejezetek a későbbiek megértése szempontjából kifejezetten fontosak, szóval aki érteni is akarja, hogy mi és hogyan történik a végén, az ne ugorja át őket. Aki nem akarja érteni az természetesen nyugodtan kihagyhatja. :lol:

További közlemények: a következő három fejezet a szokásos kedd-szombat vonalnál maradva fog felkerülni, viszont mivel ragaszkodom a szimbólumokhoz, ezért alighanem utána ki kell hagynom majd egy alkalmat, szóval lesz egy hét, amikor csak egy fejezetet töltök fel, hogy az utolsó fejezet és az Epilógus akkor kerülhessen fel, amikorra tervezem, és jobbnak látom a dinamika szempontjából ott beiktatni egy kis szünetet, mint később, miután már visszatértünk a sorozatgyilkosos szálhoz.
UPDATE (nem, nem a Norbi-féle): Nem tudom, hogy csináltam, de mégsem kell kihagynom... vagy nem tudok számolni, vagy a fejezetek osztódással szaporodnak, vagy mindkettő. =)) Maradjunk annyiban, hogy jelezni fogom itt a fórumban, ha valami változás áll be a fejezetek feltöltési menetében. :wink:
Hamarosan következik a Serving You Forever (továbbiakban SYF ) című original slash folytatása. Azért az, mert rövidebb, mint a Kill me... kb. hat fejezet, szóval az egyhatoda már megvan. :haha:

Nos, röviden és hosszabban is, ennyi. :lol:

A következő rész (kedden érkezik) tartalmából:
http://gersimy.deviantart.com/art/Lord- ... -432170126

Jó szórakozást, és további kellemes hétvégét! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 225 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség