Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:38

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2020 április 07 (kedd), 1:37 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Archive of Our Own-on fent van!

Most már itt is :)

Boldog karantént mindenkinek ey

Pocsék dolog ilyenkor visszajönni külföldről, mert nem hagyhatom el a lakást két hétig és már kezdek megőrülni de! Közben elkapott az ihlet és van egy Hannibal fordításom :beee: Már csak bétára kell várnom, mert majdnem egy év kint szégyentelenül lerontotta a magyarom. És elfelejtettem hogy kell vesszőket használni :yes: Már rég óta le akartam ezt a ficet fordítani, mert nem hosszú de az ihlet az ilyen bizonytalan nyúl, hol van hol nincs. A történet a kedvenc felállásommal kezdődik: Hannibal és Will a BSHCI-ben már full murder husbandként, telve szerelemmel. Kivéve, hogy Alana a hely két totálisan ellentétes sarkába rakta őket, úgyhogy mr. murder husbandék vérre szomjaznak és addig fogják manipulálni és nyúzni Alanát, meg meggyilkolni és megrágcsálni néhány ott dolgozót, amíg nincs meg, amit akarnak. Szóval jó cucc :taps:

Ah, alig várom, hogy felkerüljön, kell egy kis friss vér a profilomra.

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2019 október 25 (péntek), 19:14 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
O la la több, mint egy év után megint felbukkantam :D Nem felejtettem el a klance ficet, még mindig ott ül WIPként a gépemen, minden hónapban ránézek, hátha találok energiát a fordítására, de még... nem teljesen vagyok ott.

Viszont egy másik fordítást befejeztem, Stranger Things és Harringrove, mert a szívem megint el lett lopva (oké el volt már attól a pillanattól fogva, hogy Billy a Here I Am-re lecsapta a bakancsát a Hawkins Highschool parkolójában és Steve azonnal lestírölte azt a fincsi popsit a magas derekú farmerban). Ezer éve akartam már őket fordítani, de ez a ship 98 százalék mocskos (és/vagy elég részletesen leírt és sokszor vad) szex, káromkodás és fluff, amit én sajnos nem tudok fordítani, mert az olyan meh. Ez a fic viszont sok érzelmet, nagyon enyhe, de erősen utalt gay szexet és tűrhető káromkodást tartalmaz. Meg sok fluffot, mert ofc. Persze ez egy majdnem nem létező ship a Merin, (de azért legalább egy fic van :D), de shipperek mindig vannak, még ha fic nem is. (tarsolyomban van Hannibal és EraserMic fic is, de én már félek ígérni xD)

Anyway, olvassátok szeretettel amint felkerült, mert elsőre száz, hogy nem fog, mivel én itt Skótföldén már teljesen elfelejtettem hogyan kell magyarul helyesírni. :oops:

Ah, igen, Archive Of Our Own-on fent vagyok, oda azonnal felkerül minden, amit befejeztem, mert ott ezek a dolgok nem mennek át semmilyen szűrőn. Ha netán valaki kíváncsi, de nem akar várni.

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 05 (vasárnap), 16:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Helló, emberek! Kész a következő fejezet, pont kerek három hétre befejeztem, Suonjar este átnézi, aztán még ma felrakom, ha vért izzadok akkor is. (Az éjfél után is még mának számít. A holnap csak reggeltől van. Tény) Egyik kedvenc fejezetem volt fordítanom, 1. mert nem olyan hosszú, 2. pedig mert halálosan aranyos, és még én is néha visítoztam rajta, hogy IGEEEEN, VÉGRE FORDÍTHATOM EZT A RÉÉÉÉÉSZT, mert.... halál cuki. Mármint, halálosan. Plusz dolgok történnek benne, amit nagyon szeretek.

A következő rész tartalmából csak annyi, hogy hosszú lesz (kb három hét után lehet rá amúgy számítani, mert közben nyaralni megyek), és mindenki kap hideg-meleget a nyakába enyhén, aztán nagyon, aztán meg szimultán. Másik kedvencem, csak a hosszúsága ~x(

Kidden :Dbunny: :beee:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2018 július 15 (vasárnap), 15:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
És ÉLEK! Tudom, ez meglepőnek hathat néhány embernek, mivel eltűntem, mennyire is...? Több, mit egy fél évre, Mária és József a mennyekben, az nagyon sok :shock: Le se esett, mennyi ideje vagyok már csak emlék a fórumon. De voltak jó indokaim 1. Érettségi, ami amúgy jól sikerült, de totál kikészített, és valószínűleg oka/kezdete/kiváltója volt a 2-es számú kifogásomnak, ami egy életkrízis, és még nem múlt el ugyan, de elég csendes néha ahhoz, hogy tudjak fordítani.

És akkor fordítás. KÉSZ. AZ. A. SZÖRNYETEG. FEJEZET. Mamám, egy nagy csata volt azt megcsinálni, de kész :yes: A bétám, kedves, drága, életem fénye, Suonjar már nemsokára átnézi nekem, aztán rakom is fel egy pár napon belül (addig eltűnök a Bükkben pár napra, és minden civilizációtól mentesen ősembereset játszom) Amit még mondani szeretnék, az annyi, hogy a betegségem (?) ha hívhatom így, elég kiszámíthatatlan, ezért a fejezeteket sem tudom előre megmondani, hogy mikor tudom hozni. Ha van valami haladás, akkor azt itt úgyis jelzem majd.

Szerk.: Mivel menő vagyok, már adminkézen van a fejezet, és ha nem dobják vissza, akkor olvashatjátok. Ha visszadobják, de még netközelben leszek, akkor javítom, ha nem, akkor sajnos várnotok kell pár napot. De addig is sok szép napot mindenkinek.

Szerk#2.:FELKERÜLT A FEJEZET! SZUPER YAAAAY!

Pusz pusz: Kidden :beee:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2018 január 04 (csütörtök), 1:05 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Helló! Kidden jelentkezik. Az Új Év Erejével meghoztam a következő fejezetet :D Adminkézen van egyelőre, de lényeg, hogy már kész, és nemsokára olvasható. Innen pedig már nincs sok hátra, átlendültünk azon a bizonyos középvonalon :yes: Én ezzel a fejezettel szeretnék boldog karácsonyt meg újévet meg mindent (ki mit ünnepel) kívánni mindenkinek :xx: Legyen ez a 2018 jobb, mint a 2017 volt :D

Csók, Kidden :Dbunny: :beee:

Szerk.: Hatodik rész fent! :)

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 november 28 (kedd), 23:07 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Szervusztok! Tudom, ezer éve nem adtam magamról hírt, szóval én nem lepődnék meg, ha mindenki elhagyta volna már ezt a helyet xD De élek még, ha netán valakiben felmerült, hogy kimúltam. Csak POCSÉK volt ez a hónap. Nagyon. Csupa-csupa nagy betűvel. Viszont a történetet szeretném mindenképpen befejezni, de azt is tudom magamról, hogyha nagyon erőltetem a dolgot, akkor sose fogom, plusz még meg is utálom az egészet :P Úgyhogy nem bocsátkozom dátumokba és nem mondom, mikor jön a friss, mert fogalmam sincs, de csinálom, és nem hagylak cserben benneteket, aztán befejezem a kis rosszcsontot xD

És ha netán lenne még valaki, aki ezek után is várja, és hajlandó olvasni, akkor az összes isten áldja meg a drágát. De komolyan.

Puszi, Kidden :Dbunny: :beee:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 október 25 (szerda), 22:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Hát minden próbálkozásom ellenére sem sikerült befejeznem a hatodik részt, úgyhogy friss leghamarabb kedd estére várható :) De inkább szerda xD Tudom, nagyon össze-vissza most a friss, de nagyon egybetolódtak itt a dolgok. Ettől függetlenül nagyon köszönöm mindenkinek, aki olvassa és ír, nagyon sokat jelent :xx: Egy hét múlva újra jövök, addig mindenki legyen jó :D

Kidden :Dbunny: :beee:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 október 23 (hétfő), 18:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Helló-belló :taps: Kicsit késve (minden szempontból xD), de most már én is értesültem arról, hogy felkerült az új fejezet ( a gmail spambe rakta a levelet, és szegény fejem azóta vár rá :")), úgyhogy merem kiírni, hogy új fejezet fent!

Az ötödik rész elkészült, aminek ugyan tegnap kellett volna felkerülnie, de shhhhhhh, senki se számolja xD Amint lebétázzák nyomom is fel :) A hatodik résszel is haladok, bár nem olyan jól, mint szeretnék, szóval inkább nem ígérek semmit, de azért nagyon igyekszem, hogy ne hagyjalak benneteket friss nélkül egy újabb hétvégére :mrgreen:

Mindenkinek sok sikert a munkához/sulihoz holnaptól 8)

Edit:
Ötödik rész fent! :xx:

Csók-csók, Kidden :Dbunny: :beee:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 október 19 (csütörtök), 20:07 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Vizsga letudva! :yes: A következő fejezet pedig készen van, már csak bétázni kell :) Remélem, holnap minél hamarabb fel tudom tölteni, mert már nagyon adós vagyok vele xD Az ötödik rész magyarosítását szintén elkezdtem, és mindenképpen szeretném minél hamarabb befejezni, hogy még a hétvégén felrakhassam, és ne csússzak többet :D A jövő hétre való résszel pedig szintén remélem, hogy kész tudok lenni a hosszú hétvége alatt, és akkor szerdán feltöltöm, mert utána már nem leszek itthon, aztán nem akarlak titeket megint friss nélkül hagyni :mrgreen:

Csók, Kidden :Dbunny: :beee:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 október 16 (hétfő), 20:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Sziasztok :D Gyors jelentés: a következő fejezet nem tudom mikor érkezik, remélem minél hamarabb. Csütörtökön szintemelő érettségit teszek angolból, plusz témazáróim is lesznek, úgy a hetem nagyon gyilkos, de oda passzírozom be a fordítást, ahová tudom :DD Mindenképpen szeretném tartani az ütemet, szóval a hétvégére már remélhetőleg két fejezettel lesztek gazdagabbak :) Az ez utáni héten csütörtökön pedig már Skóciában leszek az őszi szünet nagy részére, és nem hiszem, hogy sok időm lesz fordítani, de majd meglátjuk ;;) Minden esetre igyekszem, amennyire az emberileg lehetséges xD

Csók nektek!
Kidden :Dbunny: :beee:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 október 09 (hétfő), 15:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
A történet bétázásra került (KÖSZÖNÖM NEKED, DRÁGA), és fel is töltöttem :) Úgyhogy hamarosan lehet már olvasni :D

Csók, Kidden :Dbunny: :beee:

mod. szerk.

Harmadik rész fent! :yes:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 október 08 (vasárnap), 14:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Szervusz mindenki! 8) A következő fejezetet tegnap felvittem gépre (reggel tíztől éjfélig nyomtam gyerekek, kiégett az agyam :"")), ma még javítgattam rajta, de már kész és csak bétázásra vár, szóval nemsokára útjára is indítom :D

A negyedik rész is majdnem ready, még van vagy három oldal belőle, aztán megvan a nyers :) Azt mindenképpen szeretném meg ma befejezni, de hát suli ugyebár x"D

Csók, Kidden :Dbunny: :beee:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 október 02 (hétfő), 22:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Hellóóóó :taps: Jelentem, meggyógyultam, és ugyan a betegség miatt csúsztam is kicsit, ma befejeztem a harmadik rész nyersfordítását (ANYÁM hogy az egy hosszú fejezet lesz x"D Majdnem 2000 szóval több, mint az előző :') Help) Úgyhogy dolgozom szorgosan, és várom már, hogy rakhassam fel a következő fejezetet :yes:

Legyen mindenkinek szép hete emberek! :xx:

Csók, Kidden :Dbunny: :beee:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 29 (péntek), 22:51 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
YAAAAAAY NEKIÁLLTÁL EZAZZZ :DD Örülök, hogy beváltotta a hozzá fűzött reményeket, bár ez természetes volt, mert az a sorozat egy csoda :xx: (Most amúgy rajtad felbuzdulva én is nekiálltam megnézni újra és OH MAN hát sírok, így másodjára még jobb 8-} ) Máris a második évadnál jársz? Wow, gyors vagy :D A harmadik évad sajnos elég rövidke, de a negyedik már úton van. Egyébként hallottál a Voltron vlogról? Ha nem, akkor keress rá Keith vloggjára youtube-on, és aztán készítsd magad, mert öt életen át fogsz... nos, no spoilers, úgyhogy csendben leszek inkább :twisted:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 29 (péntek), 19:03 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Pont arra jártam, na. :D Ésamúgyamúgy: nekiálltam!!!! :taps: Mármint a sorozatnak. Második évad elején járunk, eddig beváltotta a hozzá fűzött reményeket.
És majd valamikor felbukkanok kritikát írni neked, tényleg, még a harmadik fejezet előtt reményeim szerint, csak időt kell rá találnom. Vagy egy időnyerőt. xD

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 29 (péntek), 18:12 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Új fejezet fent! Hirinek szeretném megköszönni, hogy ilyen rekordsebességgel felkerült a fejezet, nagyon meglepődtem xD (ilyen jó értelemben. örültem neki nagyon :D) A kezeiteket pedig ne fogjátok vissza, mert én kritikákért élek, és minden véleménynek nagyon örülök ;)

Kidden :Dbunny: :beee:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 29 (péntek), 0:55 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Helló helló emberek :D Update-tel jelentkezem: a hétre sikerült lebetegednem, mert éljen a szeptemberi nátha szezon (hónap vége van, úgyhogy egész jól bírtam xD), de félholt állapotban is fordítok, szóval aggodalomra semmi ok! :yes: A második fejezet már biztonságban csücsül a gépemen egy ideje, még le kell bétáznom, de mivel kedves vagyok, lehet már pénteken felrakom, aztán az adminokon múlik, mikor kerül fel :D

A második után egyébként hosszabb fejezetek jönnek majd, amivel őszintén szólva gőzöm sincs, hogy hogy fogok haladni. Minden alakul út közben :D Hogyha nagyon nem leszek vele kész vasárnapra sem, akkor max vágok le a végéből, nehogy itt a szomjas olvasóközönség fejezet nélkül maradjon ;;)

Csók, Kidden :beee: :Dbunny: (imádom ezt a nyuszit, annyira kifejezi a személyiségem. plusz a szivárványos báránymicsoda = me)

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 24 (vasárnap), 13:26 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
SHEIT SHIPPER A FEDÉLZETEN! *puts on war paint* Nem amúgy, nem érdekel, hogy ki mit shippel xD Ez a ficblog free shipping zone, úgyhogy mindenki azt szeret, amit akar :D Azért sajnálom, hogy különböző hajón állunk, mert sheittel sajnos nem tudok szolgálni :( Viszont a ficeket mindenképpen hozni fogom, ahogy időm engedi :mrgreen:

Ez a negatív szabadidő mennyiség nekem is nagyon ismerős :""D Ötmillió dolgot kéne tanulnom meg érettségire készülni, de neeeeem, a fordítás fontosabb xDD Max majd nem alszom :P

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 24 (vasárnap), 1:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
* muffled sheith shipper cries in the distance *

De nem, amúgy, jöhet a klance is, Hiri mindenevő. Meg igen, amíg Voltron a népnek, mindegy mi, csak térüljenek :taps: (ÉS MEGNÉZEM, AMINT LESZ IDŐM. BECSSZÓ.) Dirty Laundry kimaradt, mint fentebb említettem, I am all for sheith alapból, de nem mondok nemet semmire, ha hozod, én is itt leszek sikítozni. De most nem keresek rá (NEM! ERŐS LESZEK! NEMSZABAD! *Hiri mantrázik*), mert így is negatívba megy a szabadidőm, és aludnom kéne amúgy is. :"D

De jöhet minden ami Voltron, kell a napi betevő (meg addigra talán tényleg nekiállok megnézni is xD), meg az űrkitöltés. Az ismeretlen fandomokat meg nekem nem kell mondani. (A táborozók főleg tudják. Foxhole Courtot a népnek! :"D) De már vagyunk rá hárman, az kezdésnek teljesen jó, a többieket meg majd jól behálózzuk. És mindenki Voltront fog nézni. (Még én is. xDD) Muhahahah. :twisted:

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 24 (vasárnap), 1:14 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Akkor készülj, mert meg foglak venni kilóra, drága barátom :DD Olyan ficek vannak a tarsolyomban, de olyanok... 8-} És személyes küldetésemnek vettem most már, hogy megtérítsem ezt a helyet :yes: És ha az ultimate célomat (vagyis mindenkiből hardcore klance shippert csinálni) nem is érem el, de ha megismerik a sorozatot, én már akkor nyertem xD

(és két klance fordítás között meg Boku no Hero Academiát fogok hozni, mert még olyan sincs ;;) Kis mazochista vagyok, hogy olyan fandomokkal jövök, amit senki se ismer itthon <:-P )

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 23 (szombat), 23:59 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Látom, ha rajtad múlik, akkor megtéríted az egész Merengőt... :D *ő már meg lett térítve, és nem bánja* Egyébként ha ilyen cukiságokat fordítasz, akkor talán még engem is jobban megveszel a shipre. :D


(Izé, még nem jutottam el a Dirty laundryig, ha kérdeznéd.)

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 23 (szombat), 23:42 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Sietek, nyugi xD Az első rész már egy hete kész van amúgy dierkt, mert egyel magam előtt akartam járni, hogyha bármi gáz jönne be, akkor se csússzak, ne kelljen senkinek se várnia :D Nagyon jól megérezted akkor, hogy bizony ez Voltron xD Szerintem egyébként simán érthető az egész akkor is, ha az olvasó éppenséggel még soha nem is hallott a Voltronról, de ha meg nem láttad, de tudsz róla, akkor nagyon tökéletes olvasó vagy, mert a belső poénokat is érted xD

Micsoda nemes feladat betölteni az űrt xD Tervezem egyébként, van már jó pár fic, amit fordítani szeretnék, CSODÁLATOS IMÁDATOS ficek, úgyhogy lesz napi betevő a nothing's quite as sweet után is :yes: Hallottál véletlenül a Dirty laundry-ról? (Alap fic minden klance shippernek) Azt is terveztem fordítani, de az SZUPER HOSSZÚ, és ha nem hallottál volna róla, akkor repülj gyorsan és lesd meg, ha érdekel :mrgreen: Ao3-n fönt van, az első AU, amit kiad valószínűleg, ha rákeresel xD

ÉS NÉZD MEG A VOLTRONT, MERT EZERSZER JOBB, MINT CSAK ÍGY HALLOMÁSBÓL FANULNI RÁ. NÉZD :twisted:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 23 (szombat), 23:07 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
* Hiri most nagyon halkan és félve bevallja, hogy amúgy ő se néz Voltront (MÉG! DE FOG!!4), de imádja anélkül is xD *
* igen, Hiri fura, és nem először csinál ilyet *

Amúgy sztem kajak te vagy az első, és nem értem én se. xD De remélem, lesz még (ha más nem, hát a tied a nemes feladat, h kitöltsd ezt a rettenetes űrt XD). Én itt leszek rá mindenesetre. Vhogy már amikor megláttam a listában h rajzfilmes kategória, akkor beugrott, h Voltron. De leintettem magam, hogy úgyse. Aztán megláttam a leírás első szavát, és nyüszítettem, hogy jéééj, de. És hogy AU, és nem leszek meglőve vele úgy se, h nem ismerem magát a sorozatot. Mmint de, ismerem, amennyire nézés nélkül ismerni lehet. xD És imádtam nagyon, úgyhogy nehéz megállnom, hogy ne olvassam el moströgtön angolul az egészet, de hero leszek és kibírom. Csak siess vele! *már most zaklat xD* :taps:

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 23 (szombat), 22:55 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Azta szia! :D Nem számítottam semmiféle lélekjelenlétre errefelé, szóval most nagyon meglepődtem :give: Amúgy meg jössz, mikor tudsz, én mindennek nagyon fogok örülni :xx: És el se hiszem, hogy én vagyok az első Voltron fices a Merengőn xD Mit csinálnak az emberek manapság az életükkel? Nem néznek Voltront? BŰN, TÉRJETEK ÉSZHEZ FIAM. :scissor:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 23 (szombat), 22:20 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri már most beoson csendesen jelezni, hogy lehet rá számítani zaklatással kapcsolatban, mert Voltron <3*

Meg majd írok kritit is, ha nem leszek elhavazódva. (Jól kiszúrok magammal, h megígérem publikusan, mert így nem sunnyoghatom el. xD) :taps: :mrgreen:

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Kidden királyi zuga
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 23 (szombat), 21:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 08 (péntek), 23:04
Hozzászólások: 26
Szervusz kedves mindenki, aki véletlenül, valami elképesztő csoda folytán ide tévedt. Úgy döntöttem nyitok egy ilyen izét itt, (köszönjétek Suonjarnak, az ő ötlete volt xD) hogy tudjon majd zaklatni aki akar a Voltron fordítással kapcsolatban :D Frissek minden hétvégén várhatóak reményeim szerint, de elég zűrös ez az év, szóval a csúszás lehetőségét fenntartom :-P (De azért igyekszem jó kislány lenni) Ha bármi gebasz van, azt itt fogom majd jelezni, meg a fejezetek állapotáról is itt adok majd hírt :beee:

Első fejezet fent, a második pedig készülőben van, majdnem a fele már véglegesített, úgyhogy jól haladok :D Ebben a részben már több klance interakció és kínos Keith várható :taps: És csak a rend kedvéért, 10 rész és egy picurka epilógus lesz az egész ;;)

A kritikáknak, véleményeknek és tippeknek pedig mindig örülök, mert HALVÁNY GALRA-LILA GŐZÖM SINCS, hogy mit csinálok :xx:

Csók, Kidden :Dbunny:

_________________
We build castles with our fears and sleep in them like kings angd queens.

~Christopher Poindexter~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség