Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 16 (kedd), 21:48

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2164 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 december 31 (vasárnap), 23:28 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 december 31 (vasárnap), 23:24
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Taraa vagyok és lektort keresnék most készülő fanficemhez.
Fandom: R.A.Salvatore - Forgotten Realms, Sötételf krónikák + saját szereplő.
Műfaj: sötét, szarkasztikus humor, fantasy
Figyelmeztetés: enyhe erotikus tartalom, később lehet szexjelenet, gyilkosság és kínzás
Korhatár: inkább 18+, de talán a 16+ is belefér
Párosítás: Drizzt Do'Urden és Minai'ren Taraa
Várható hossz és frissítési idő: Kéthetente vagy havonta egyszer, egyszerre több fejezet - rövidek. Még nem tudom, hány fejezet. :)
Elérhetőség: porcsin.alexandra@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 december 29 (péntek), 1:12 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 december 29 (péntek), 0:57
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Elizabeth vagyok, és lektort keresek a nagyjából könyv terjedelmű, Broken Mirror névre hallgató történetem fejezetenkénti átnézésére/javítására.

Fandom: Saját történet saját szereplőkkel.
Műfaj: horror, misztikus, fantázia, dráma, romantikus, sötét.
Figyelmeztetés: Szereplők halála, vér, trágár beszéd.
Korhatár: 16-18+
Párosítás: Everlice, Dorian
Várható hossz/frissítési idő: Jelenleg az első rész teljes egészében kész van, ami 48888 szót jelent. Ez tudom, hogy nem kevés ezért elsősorban hetente egy fejezetnyi lektorálást kérnék, illetve ezen kívül készül a második rész, amelyből eddig 5 fejezet van meg, összesen pedig 3 részesre tervezem a szériát, plusz kiegészítők, de ez bőven a jövő zenéje.
Elérhetőség: elizabethflame20@gmail.com

Elsősorban a helyesírás végett keresek egy kis segítséget, de szívesen fogadok mellé olyan személyt, aki a logikai bakik esetlegességében is tud segíteni, illetve véleményezi az olvasottakat. :)
Előre is köszönöm a bátor jelentkezőt/jelentkezőket!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 december 11 (hétfő), 20:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 április 23 (vasárnap), 14:25
Hozzászólások: 3
Sziasztok!


Panna vagyok és szeretnék segítséget kérni.
A vesszők a gyengéim, illetve néhol a mondataim felépítésével is lehet baj. A logikai buktatókra, vagy külső véleményre is kíváncsi vagyok.

Műfaj: original, krimi, a Pretty Little Liars c. sorozatból merítettem ihletet (a babaházas részekből), a későbbiekben négy lány lesz a főszereplő, akiket a sorozatbéli lányoknak képzeltem el, DE AKI NEM NÉZI A SOROZATOT, AZ IS TELJESEN ÉRTENI FOG MINDENT.

Korhatár: 12, max 14

Figyelmeztetés: Szerintem rendben van, de talán egyeseknek felkavaró lehet a tartalom.

Várható hossz:: 10-15 fejezet (fejezetenként kb 2000-3000 szó)

Frissítési idő: havonta (sajna nincs túl sok időm írni)

Kezdő vagyok, úgyhogy nagyon nem tudom hogyan működik ez, éppen ezért egy türelmes bétát keresek, aki a véleményt is leírja.

Elérhetőségem: varoshaza19@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 december 11 (hétfő), 18:32 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 december 11 (hétfő), 18:08
Hozzászólások: 1
Sziasztok! Dóri vagyok és szeretnék egy kis segítséget kérni az irományom javításához.
Fandom: Gotham
Műfaj: sötét, horror
Figyelmeztetés: Néha előfordul egy-két csúnya szó, de egyébként nem gyakori. Kínzás és gyilkosság pedig elég sűrűn található benne.
Korhatár: 18-as
Párosítás: nincs
Várható hossz és frissítési idő: Nagyjából tizenhat fejezetesre terveztem. Hetente szeretném frissíteni.
Elérhetőségem: szilvi2303@freemail.hu
Legfőképpen a helyesírási hibák és a logikai buktatók javítására lennék kíváncsi. Lelkesen fogadom a kemény kritikát is, szóval ne legyél könyörületes:)
Előre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 december 02 (szombat), 19:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 augusztus 23 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Roxfort
Megtaláltam, köszönöm!

Sziasztok!
Victoria vagyok a fórumon, a Merengőn pedig Victoria2002. Egy már megírt és feltöltött történetem javításához szeretnék segítséget kérni. A helyesírásom elég jó, leendő bétámnak inkább csak a logikai gubancok kiszűrésében és a történetvezetésben kéne segítenie. Elsősorban azt szeretném, ha valaki rámutatna, hol túl kevés az, amit írtam (általában az érzelmek és a leírások szoktak hiányozni, de én nem mindig veszem ezt észre magamtól).

Fandom: Harry Potter
Műfaj: AU, általános
Figyelmeztetés: némi kínzás és káromkodás, illetve két gyilkosság van benne
Korhatár: 14
Párosítás: nincs
Várható hossz és frissítési idő: 14 fejezetes, kábé két hetente szeretném a javított fejezetet feltölteni.
Elérhetőség: emailben, szabinadora@gmail.hu címen

Előre is köszönöm, ha jelentkezik valaki.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 november 22 (szerda), 0:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 november 21 (kedd), 23:52
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Nikolett vagyok és a történetemhez szeretnék segítséget kérni. 

Fandom: Harry Potter, saját történet
Műfaj: romantika, dráma, általános
Figyelmeztetés: trágár kifejezés, gyilkosság
Korhatár: 16
Párosítás: sajat szereplő
Várható hossz és frissítési idő: 5-6 fejezet, havonta egyszer.
Elérhetőség: szepesinikolett0@gmail.com

Aki úgy gondolja, hogy szívesen segítene, írjon nekem. Hálás lennék a hibák javításáért, és az esetleges logikai buktatókra való rámutatásra.

Előre is köszönöm! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 november 21 (kedd), 19:09 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 május 15 (vasárnap), 18:13
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Magyarország, Somogy megye, Pécs
Sziasztok!

Régóta nem írtam, viszont végre szeretnék visszarázódni, ezért egy rövidebb történetemhez keresek bétát, aki felhívná a figyelmem a helyesírási és tartalmi hibáimra egyaránt. A helyesírásom rendben, főleg a magyartalan mondatok a mumusaim. :)

Fandom: saját történet
Műfaj: slash, dráma, háborús
Figyelmeztetés: gyilkosság, dráma
Korhatár: 18 +
Várható hossz: még nem látom előre, de nem tervezem hosszúra
Elérhetőség: lorenhallen@gmail.com

Előre is köszönöm. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 november 20 (hétfő), 11:39 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Köszönöm, már találtam bétát! :)


Sziasztok, beállnék én is a bétakeresők sorába :mrgreen: Egy konkrét fordításhoz keresek lehetőség szerint angolul tudó bétát, aki ismerős a fandomban, bár egyik sem feltétel. Csak helyesírás ügyileg kéne átnézi majd a novellát, illetve a magyartalan mondatokra felhívni a figyelmemet, amiket fordításnál szokásom nem észrevenni... :roll: Magával az angol szöveggel nem kell összehasonlítani a magyart, de mivel általában marad egy-két kérdéses kifejezés/mondat, jó lenne, ha azokkal kapcsolatban is tudnék segítséget kérni, de ha nagyon kell, tudok mást is zargatni vele :)

Fandom: Suits
Műfaj: Humor, romantika, általános
Figyelmeztetés: slash
Korhatár: 14
Párosítás: Harvey Specter/Mike Ross
Hossz és frissítés: novella, 12.000 szó (23 oldal wordben) az angol szöveg, a magyarral is nagjyából ekörül lehet számolni. Magát a fordítást szeretném még a NaNo alatt befejezni, tehát a következő másfél hétben. Utána lenne szükségem bétára. Örülnék, ha még december folyamán fel tudnám tölteni a ficet, így bő két-három hét még mindig lenne a bétázásra.
Elérhetőség: itt a fórumon vagy az edina714@gmail.com e-mail címen megtaláltok.

:beee:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 november 11 (szombat), 12:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Hali, Dracy vagyok, régen írtam, nemrég belevetettem magam egy új történetbe, ahhoz keresnék bétát, aki helyesírást, fogalmazást átnézne, illetve első olvasóként értékelné, véleményezné és megtalálná a logikai lyukakat a történetben, ami az én figyelmemet esetleg elkerülte.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: slash, dráma, sötét
Figyelmeztetés: szex, halál, gyilkosság
Korhatár: 18 +
Párosítás: Draco/Ron
Várható hossz és frissítési idő: Hosszabb regény, 165 oldalnál tartok
Elérhetőség: petrazsuzsa@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 november 09 (csütörtök), 3:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 január 16 (hétfő), 15:40
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: A world without boundaries
Sziasztok!

Luminol vagyok és bétát keresek az egyik történetemhez. A helyesírásom szerintem tűrhető, de hálás lennék, ha valaki átnézné a fejezeteket (1 vagy 2 hetente egy új) és véleményt, építő kritikát is mondana.
Amennyiben jelentkezik valaki, annak előre is köszönöm!

Fandom: Saját történet
Műfaj: Slash, romantikus
Figyelmeztetés: kevés erotikus tartalom, néhol trágár szavak
Korhatár: 16-18
Hossz: 20 fejezetnél nem tervezem többre.
Elérhetőség: everblueluminol@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 november 06 (hétfő), 20:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 27 (vasárnap), 13:27
Hozzászólások: 958
Tartózkodási hely: Az Északi-tenger partja (de komolyan)
Sziasztok, Nilla vagyok, és a sokadik történetemhez keresek bétát :)
Amit rólam "tudni kell": nem ez az első regényem és tanultam írástechnikát is, bétáztatásban járatos vagyok. Elsősorban olyasvalakit keresek, aki szívesen végigolvasna egy nem túl hosszú regényt, és elmondaná, hol érzi kevésnek, hol soknak, hol nem érti, hol túlságosan egyértelmű. Leginkább összbenyomások érdekelnének, lyukak a történetben, túl éles váltások.
Előre is köszönöm! :give:


Fandom: saját történet
Műfaj: realista NA, zsánerirodalom (romantikus)
Figyelmeztetés: nehéz lelki témák, helyenkénti káromkodás
Korhatár: +16-ot adnék rá
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: 22 fejezetre tervezett regény (bővebben privátban)
Elérhetőség: nilla@citromail.hu

_________________
"Író vagyok apró tehetséggel, de a mondanivalóm óriási."
Stydia for a life :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 november 05 (vasárnap), 18:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 október 10 (kedd), 14:22
Hozzászólások: 1
Sziasztok, Queso vagyok és az első történetemhez keresnék egy béta olvasót. Ha a helyesírást átnéznéd, annál hálásabb lennék, de elsősorban csak a véleményedet szeretném kikérni. (pl.: Min kellene javítani? Mi az, aminek nincs értelme vagy nem oda való?). Nem kellene vele sietni, nekem akármikor megfelel. :)

Fandom: saját történet
Műfaj: romantikus, humor (egy kis komolysággal megspékelve) és nagy hangsúlyt fektetek a zenére
Figyelmeztetés: erotikus tartalom, előfordulhat csúnya beszéd
Korhatár: 16-18-as
Párosítás: saját szereplők
Várható hossz és frissítési idő: még nem tudom, a véleményektől függ
Elérhetőség: quesoman111@gmail.com

A tartalomról egy kicsit: Egy lányról szólna, de több szemszögből megírt történet (E/3-ban). Kegyetlen gyermekkora és sötét múltja elől menekülve bekerül egy elit zenei akadémiára ösztöndíjas diákként. Ott az egyetlen, amivel nem számolt a tanár, aki minden áron segíteni akar a hihetetlenül tehetséges lányon. Az ő kapcsolatuk kibontakozásáról szólna a történet.

Előre is köszönöm a segítségeteket! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 október 24 (kedd), 15:20 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2012 március 26 (hétfő), 19:29
Hozzászólások: 65
Sziasztok!

Egy viszonylag aktív bétára lenne szükségem, másodlagosan helyesírás és szerkezet, elsődlegesen a történet és a buktatói véleményezésére, valamint némi unszolásra, hogy haladjak :haha:

Fandom: Harry Potter

Műfaj: általános, némileg horror (többnyire a könyv hangulatát igyekszem visszaadni)

Figyelmeztetés: kínzás, gyilkosság előfordul olykor.

Korhatár: 16 (csak a biztonság kedvéért)

Várható hossz és frissítési idő: 38 fejezet van kész, ám nem kezdek el töltögetni, amíg teljesen el nem készültem. Körülbelül 50 fejezet lesz a sztori. Esetleges folytatások előfordulhatnak, de egyelőre korai téma.

Elérhetőség: cortez20000@gmail.com

A történet az ötödik könyv ideje alatt játszódik, leginkább a Rowling által átugrott időkben. Az események követik a könyvet, ám a saját karakterek hatására részben vagy teljesen megváltozhatnak. A POV karakter hajlamos változni fejezetenként. Noha többnyire a trióra fókuszál, egy-egy saját vagy Piton, Draco szemszög is akad.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 október 23 (hétfő), 14:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 május 16 (péntek), 16:26
Hozzászólások: 767
Tartózkodási hely: Hell's Kitchen
Sziasztok!

Egy olyan bétát keresek, aki segít egy HP fanfic párbeszédjeinek helyesírásában. A főbb gondot a különböző (jel)nyelvek jelzése okozza, ezt szeretném valakivel együtt kiokoskodni. Ezért nem is szeretnék senkit végig magamhoz kötni, ha csak első fejezetet vállalod, az is nagy segítség lenne.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: kaland
Figyelmeztetés: icipici durva nyelvezet, a végén gyilkosság
Korhatár: 12
Várható hossz és frissítési idő: Két hetente szeretnék új fejezettel előállni, legalább 10-12-vel számolok.
Elérhetőség: sybill.dumbledore@gmail.com

A tartalomról egy kicsit: A történet Bill Weasley ötöd- és hatodéve alatt játszódik. A főszereplőm egy siketvak lány lenne, aki ekkor válik magántanulóból roxforti diákká. Jelenlegi terveim szerint kettejük barátságát és közösen átélt kalandjait szeretném ábrázolni, saját és canon szereplőkkel körítve. (Harmadikos Charlie, másodikos Tonks, elsős Percy, tanárok, fiatal Lupin, stb.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 október 08 (vasárnap), 15:20 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 október 08 (vasárnap), 14:58
Hozzászólások: 1
Sziasztok Lucian vagyok. Eddig még soha nem töltöttem fel egy történetemet se, de most megpróbálkoznék vele. A legújabb történetemhez szeretnék egy kis segítséget kérni, egy béta és előolvasó személyében. :shock:

Fandom: HP
Műfaj: slash, dráma, romantikus, akció
Figyelmeztetés: erotikus tartalom, szereplő halála, előfordulhat csúnya beszéd ill. véres jelenetek
Korhatár: 16-18-as
Párosítás: Tom/Harry
Várható hossz és frissítési idő: négy-öt fejezetesre tervezem, jelenleg csak az első van meg, de úgy 2 hetente szeretném frissíteni.
Elérhetőség: nagy.evelynn@gmail.com

A tartalomról egy kicsit:
Követi a könyvet, de a filmből is vennék át egy-két dolgot.
Harry és barátai sikeresen kijutottak a minisztériumból és megszerezték Mardekár Malazár medálját. Bujkálniuk kell Voldemort csatlósai elől, miközben próbálják kitalálni, hogy most mitévők legyenek. Egyik éjszaka viszont, egy különös idegen jelenik meg Harry előtt.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Lucian 2018 március 06 (kedd), 14:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 október 06 (péntek), 18:22 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 április 23 (vasárnap), 14:25
Hozzászólások: 3
Sziasztok Panna vagyok és szeretnék segítséget kérni. Kezdő vagyok, úgyhogy nem igazán melegedtem még bele az írásba.

Fandom: Trónok harca (a sorozat 7. évada után játszódik egy kicsivel)
Műfaj : általános, humoros (itt-ott komoly, itt-ott humoros)
Figyelmeztetés: 2-3 csúnya só, de amúgy semmi
Korhatár: 12
Párosítás: Jon/Dany
Hossz: novella
Elérhetőség: varoshaza19@gmail.com

:matrixb: :matrixb: :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 25 (hétfő), 17:54 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 december 25 (péntek), 11:41
Hozzászólások: 2
Sziasztok Blader vagyok és szeretnék egy kis segítséget kérni legújabb regényem feltöltéséhez a Merengőre. Ez egy saját regény lenne de sajnos a helyesírásom nem a legjobb.
Fandom: Saját történet saját szereplővel
Műfaj: Akció
Figyelmeztetés: Egy idő után véres lesz és lesznek benne durvább veszekedések. A vér sajnos elkerülhetetlen de nem csak a harcra próbálok összpontosítani.
Korhatár: 16-os
Párosítás: Saját szereplők
Várható hossz és frissítési idő: Igazából egy kicsit hosszabb regényre gondoltam. A fejezetek két hetente történnének feltöltésre
Elérhetőség: dvkardos05@gmail.com ide bármikor küldhettek emailt. Remélem találok magamnak megfelelő társat. További szép napot!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 21 (csütörtök), 13:39 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 szeptember 08 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Fruzsi vagyok, és a jelenleg bétázandó történetemen már több mint egy éve dolgozok, de még így se sok van meg belőle. Nyelvtan terén a párbeszédekkel és vesszőkkel vagyok leginkább hadilábon. Valamint a történet egy Alternatív Földön játszódik, és ott kap elég hangsúlyt a politika, így az se lenne baj, ha egy ebben jártas személy tudna segíteni. Nem karakterközpontú történet, de a karakterek is akkora hangsúlyt kapnak, hogy abban is szeretnék külön segítséget kérni, hogy őket reálisabban tudjam ábrázolni.

Ha kell tudok küldeni egy rövidebb leírást az egészről.

Fandom: saját történet, saját szereplőkel
Műfaj: dráma, ifjúsági, horror, thriller, krimi, romantikus, sci-fi, fantasy, angst (egy kicsit minden egybe)
Figyelmeztetés: kínzás, szereplő halála, gyilkosság, durva, felkavaró tartalom
Korhatár: 18+
Várható hossz és frissítési idő: regény, nem tudom hány fejezetes lesz, eddig 10+ rész van meg vázlatként, "készként" kettő. Ritkábban tervezem frissíteni, és abszolút olyan tempóban bétázhatod, ahogy neked kényelmes.
Elérhatőség: fanny.brandy.wise@gmail.com de aztán facebookra is átpártolhatunk, ha úgy kényelmesebb lenne.

Cserében előolvasásra szívesen vállalkozok.

Előre is nagyon-nagyon köszönöm a segítséget!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 20 (szerda), 11:48 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 szeptember 20 (szerda), 11:41
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Zsófi vagyok és nemrég kezdtem bele a legújabb regényembe, amihez szeretném egy béta segítségét kérni, főképp helyesírási és nyelvtani hibák kiküszöbölésében, és abban, hogy mennyire jól (vagy nem jól) tudom átadni a történet hangulatát.

Fandom: saját történet - saját szereplőkkel
Műfaj: ifjúsági
Figyelmeztetés: sokszor megjelenik benne a meleg kérdéskör. Aki nem bírja a homoszexuálisakat, azok inkább kíméljenek.
Korhatár: 12+
Várható hossz és frissítési idő: Regény, már megvan belőle tíz fejezet, de folyamatosan írom. Most vagyok körülbelül a felénél.
Elérhetőség: zsozso11@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 15 (péntek), 1:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 május 10 (péntek), 16:42
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Petra vagyok és egy kitartó és türelmes bétát keresek, aki átnézné nyelvtanilag, helyesírásilag és szerkezetileg az életem első írását. A őszinte véleményezés nagyon fontos nekem, nem kell semmit cukormázba burkolni, mert az nem vezet sehova. Ezen a történeten már régóta dolgozom és lassan haladok vele.


Fandom: Harry Potter

Műfaj: slash, dráma, család

Figyelmeztetés: A későbbiekben lesz benne leíró szex jelenet, gyermekbántalmazás az elején és nem sok bár eléggé leíró. Karakter halál, nem leíró (mellékszereplő), későbbiekben csata jelenet miatt erőszak, kínzás.

Korhatár: 16 a későbbiekben 18

Párosítás: Perselus/James, Sirius/Remus, Lucius/Narcissa Harry/Draco Adrien/Ginny

Várható hossz és frissítési idő: Regény. Nem tudom milyen hosszú lesz de minimum 50 fejezet. A frissítéseket pedig meg tudjuk beszélni, milyen időközönként legyenek.

Elérhetőség: ichigoyume20@gmail.com

Előre is köszönöm az idődet és a munkádat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 07 (csütörtök), 10:12 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 szeptember 07 (csütörtök), 10:01
Hozzászólások: 1
Sziasztok Chemi vagyok és első művemhez keresek bétázót, ha a helyesírás a helyén is van, sajnos az írás jelekre és a többi kis cseprő-apró problémára már nehezen figyelek. :kitty:
Fandom: Saját történet, saját szereplőkkel
Műfaj:Dráma, Akció-Kaland, Romantika, Humor
Figyelmeztetés:Néhol, de ritkábban durva nyelvezet, tervben van szereplő halála, esetleges erotikus tartalom avagy kínzás
Korhatár: 18
Várható hossz és frissítési idő: Heti egy lenne a megfelelő nekem. Inkább rövidebb, közép hosszúra szeretném.
Elérhetőség: jennifer.bekkerud@gmail.com

Köszönöm, ha tudsz rám szánni a drága idődből egy keveset. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 20 (vasárnap), 11:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 augusztus 20 (vasárnap), 11:46
Hozzászólások: 1
Sziasztok Athon vagyok! Új történetemhez keresek egy bétázót, aki nyelvtanilag, szerkezetileg is áttudná nézni nekem a történetemet és esetleg még véleményezné is. Valójában nem egy világot megváltó dolgot képzeltem el magamban. Ez csak egy egyszerű szerelmi történet lesz két fiú között. Remélem valakinek felkeltem az érdeklődését, és nekiláthatunk majd a közös munkának! :)

Saját regény
Műfaj: romantikus
Figyelmeztetés: slash
Korhatár: 16 - 18
Várható hossz: Ez attól függ mennyi embert fog érdekelni a történetem.
Frissítési idő: Ez a dolog sokk mindentől függ, de megpróbálok hetente új fejezettel jelentkezni.
Elérhetőség: athon120q@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 13 (vasárnap), 21:44 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 augusztus 13 (vasárnap), 21:35
Hozzászólások: 5
Sziasztok!

Különböző írásaimhoz szeretnék találni egy bétát, aki átnézné és véleményezné az írásokat.

Fandom: 10% HP, 90% saját világ (Elég, ha az egyiket vállalod, annak is örülök, nem kell egy embernek mindent vállalnia)
Műfaj: Ajaj. Nem egy könnyű dolog. 20-30% romantikus, 70-80% pedig a mostani világ problémáira keresi a megoldást.
Figyelmeztetés: Szex, durva beszéd, káronkodás, meztelenség, vér, halál, erőszak. (Néha pedig ormótlan mód nyálas tudok lenni)
Korhatár: 18+
Párosítás:
Várható hossz és frissítési idő: A legtöbb írásom kb 5-10 oldal hosszúságú.
Elérhetőség: Email: gishart619@gmail.com Facebook (ennek örülnék jobban): https://www.facebook.com/gishart

Ha valakit érdekelne, hogy miket szoktam írni (mert mondjuk ez alapján szeretne dönteni, vagy fontosnak tartja), akkor itt megtalálja: https://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=18182

Előre is köszönöm, ha valaki vállalja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 08 (kedd), 17:14 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 augusztus 08 (kedd), 16:53
Hozzászólások: 4
Több éve nem írtam, és az első írásaim is gyermeteg próbálkozások voltak. Most már hetek óta nem hagy nyugodni egy történet, elő elő bukkan bennem egy egy részlete, és talán az a legegyszerűbb módja hogy megszabaduljak tőle, ha hagyom megszületni.=)
Első körben egy őszinte és odamondó véleményt szeretnék rá, hogy egyáltalán érdemes e folytatnom olyan formában hogy talán publikáljam is, vagy maradjon meg csak saját szórakozásra.
Saját regény
Műfaj: romantikus
Figyelmeztetés: imitt-amott csúnyán beszélnek majd, és legalább egy részletesen kidolgozott szexjelenet lesz benne.
Korhatár: 18-os
Párosítás: Tanár/diák
Várható hossz és frissítési idő: ?
Elérhetőség: jb.timi93@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 07 (hétfő), 20:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 10 (kedd), 15:07
Hozzászólások: 655
Tartózkodási hely: Tamási
Sziasztok!

Jó pár történettel rendelkezem már Merengőn, és alapjáraton nem bővelkedem a helyesírási hibákban, de most egy számomra eddig ismeretlen terepre, új fandomra tévedtem és nem vagyok biztos a nevek toldalékolásában. Ebben szeretném főként leendő bétám segítségét kérni, de ha átnézi az egész sztorit, és felhívja a figyelmem a hibáimra, igazán megköszönném. :)

Fandom: Sherlock
Műfaj: slash, dráma, romantikus
Figyelmeztetés: Egy darab szex jelenet van a legutolsó fejezetben, de az sem egy lepedő akrobatikát felvonultató rész. :D
Korhatár: Slash és a már említett utolsó jelenet miatt 18+, ugyanakkor az egész maga nem több 14-nél.
Párosítás: Mystrade (Mycroft/Lestrade)
Várható hossz és frissítési idő: 12 fejezetes történet, és teljesen kész állapotban van, csak ellenőrizni kell. :)
Elérhetőség: viraghka@indamail.hu

_________________
Félszárnyú angyalok vagyunk mindannyian, ezért csak akkor tudunk repülni, ha a másikat átöleljük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 07 (hétfő), 18:54 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 augusztus 07 (hétfő), 18:42
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
FF.N-en meg máshol Darth Krande néven találhattok meg. Lassan húsz éve írok ezt-azt, viszont újabban nagyon elmentem angol nyelv irányába és kissé kizökkentem a magyarul írásból. (Na, nem, mintha az angolom tökéletes lenne....)

Tavaly elkezdtem egy nagyon rég érlelt AU-t megírni, aminek egy izmosan összekutyult olvasási sorrendű, de egyébként élvezhető fic sorozat lett a vége. Pár hete elkezdtem mindezt lemagyarítani, itt legalább a kronológia rendben van.
Minden másban viszont nagyon örülnék a segítségnek.

Fandom: Harry Potter (AU)
Műfaj: általános
Figyelmeztetés: semmi különös (azon túl, hogy AU)
Korhatár: 12
Szereplő: főleg Sirius Black. Mellékszerepekben egy vérfarkas, egy újságíró animágus, meg néhány OC dementor.
Hossz: 26 oldal, plusz-mínusz kettő az oldalbeállításoktól függően. Az első fejezet bétázva, a többi sajnos nincs.
Elérhetőség: https://docs.google.com/document/d/1GJx ... sp=sharing - ezen a linken várok mindennemű javítást
Köszönöm előre is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 31 (hétfő), 16:42 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 04 (péntek), 20:07
Hozzászólások: 3
Sziasztok,

egy rééégi, régesrégi történetembe szeretnék új lelket lehelni (igazából át akarom írni). Akkor még Piton/saját szereplős volt, most szeretném Severitus irányba eltolni. Mindig is óriási HP rajongó voltam, de az eredeti sztorikat régen olvastam, ehhez a fanfichez is egy másik - Egy páratlan év, kell egy rajongónak ezt magyaráznom? - lökött vissza. Ami felveti azt a problémát, hogy néhány dologra nem emlékszem, vagy nem úgy emlékszem, ezért egy olyan bétára lenne szükségem, akitől mindenfélét megkérdezhetek, amire már nem emlékszem, vagy esetleg már nem tudom, hogy az eredeti könyvekből vagy valamelyik fanficből emlékszem rá. Fontos, hogy a leendő bétám tényleg kenje-vágja a világot, mert én is megrögzött rajongó vagyok, így eszméletlen mennyiségű információt tárolok erről az univerzumból. :xx:

Fandom: HP
Műfaj: általános(Severitus)
Figyelmeztetés: (egyelőre) nincs
Korhatár: 12
Párosítás:Sevevritus
Várható hossz és frissítési idő: ez számomra is óriási kérdőjel, de biztos, hogy a leendő bétámat nem árasztom el javítanivalóval (nagyon rapszodikus a kapcsolatom az írással) - pláne, hogy elsősorban a HP tudására szeretnék támaszkodni. :)
Elérhetőség: takacs.nikolett92@gmail.com

Ha valaki esetleg szeretne belekukkantani abba, hogy mivel akarom terrorizálni, egyelőre megtalálható az írásom A múlt foszlányai címmel a nevem alatt. Kissé már gyermetegnek érzem az akkori fogalmazásomat, és több logikai bukfencet is látok a sztoriban, de úgy tervezem, hogy ezek mind-mind javításra kerülnek. Remélhetőleg egy hozzáértő béta kezei alatt. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 29 (szombat), 22:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 július 13 (hétfő), 21:52
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Szilvi vagyok (Ai Yvlizs --- Szilvia visszafelé :beee: ) , újabban ismét kedvet kaptam történetek írásához! Ehhez szeretnék segítséget kérni :) Más felhasználó név alatt már régebben is írtam egy kedves barátnémmal történeteket, és míg úgy érzem a történeteim fejlődtek (ez talán éveim számának is köszönhető) addig helyesírásom továbbra is olyan, amilyen volt: SIRALMAS.
Első sorban nyelvtani hibák (vesszők, párbeszédek!!!) kiszűréséhez szeretnék segítséget kérni.
Jelenleg két történet pottyant ki a fejemből, ezeket körmölgetem serényen (de miután kétszer is sikeresen visszadobták inkább feladom...)
Akkor néhány sor a történetekről:

Fandom: HP

Műfaj: SLASH, romantikus, dráma

Figyelmeztetés: erotikus jelenetek (is előfordulhatnak...)

Korhatár: 18

Párosítás: Draco/Harry --- jelenleg ehhez érzek nagyobb kedvet, és Remus/Sirius

Várható hossz és frissítési idő: kb. 2500szó (6 oldal) / fejezet --- hosszabb történetet tervezek, de még alakul, valamint frissítés - ha kéthetente egy fejezet összejön összeteszem a kezem :D

Elérhetőség: bellablack@vipmail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 26 (szerda), 23:19 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 május 29 (kedd), 18:17
Hozzászólások: 1
Sziasztok Ria vagyok (vagy Haru13 mikor mi :D), nem rég kezdtem el újból szeretett hobbimmal az írással foglalkozni. Egy segítőkész bétára lenne szükségem, aki kisegít az elátkozott helyesírásommal, és küzd velem a veszedelmes vesszők ellen.

Fandom: HP, Merlin, Sherlock, NBC Hannibal, Napola, Marvel, Dc, Fekete vitorlák, saját történet.

Műfaj:[/color] slash, dráma, sötét, paródia,

Figyelmeztetés: A slash-sal előfordulhatnak pikánsabb jelnetek, illetve kínzások is megjelenhetnek imitt-amott.

Korhatár: Általában +16, +18. De a hosszabb történetnél csak bizonyos fejezetek követelik meg ezt.

Párosítás: Thor/Loki, Steve/Bucky, Hannibal/Will, Albrecht/Friedrich, Spiderman/Deadpool HP: Draco/saját szereplő, Theodore Nott/ Blaise Zambini, Oliver/Percy, Sirius/Piton…. (itt rengeteg van)

Várható hossz és frissítési idő: Hosszabb történet egyelőre csak a HP fandomban van a többi novella és egyperces. Idővel elég rugalmas, vagyok, sőt vizsgaidőszakban, ZH rohamkor biztosan megfogyatkozna a munka, csak úgy, mint az alvással töltött óráim…. Szóval az időben teljes mértékben alkalmazkodó képes vagyok.

Elérhetőség: harmatiria@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 26 (szerda), 18:24 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 július 26 (szerda), 18:09
Hozzászólások: 2
Sziasztok!:)
Vivienne vagyok, és a történetemhez szeretnék egy kis segítséget kérni.

Fandom: Harry PotterxHollófiúk crossover
Műfaj: slash, fantasy , romantikus, misztikus néhány humor, egy kis dráma.
Figyelmeztetés: csúnya beszéd, szex jelenetek, néha véres jelenet,
Korhatár: 16/18
Párosítás: Harry Potter/Ronan Lynch
Várható hossz és frissítési idő: nem szeretném sokáig húzni szóval kb 20-30 fejezetre számítok, frissítést próbálom hetente:)
Elérhetőség: deihl.vivienne@gmail.com

Aki úgy gondolja, hogy szívesen segítene, írjon nekem. Hálás lennék a hibák javításáért, és az esetleges logikai buktatókra való rámutatásért, a vesszőkkel nem vagyok nagyon jóban szóval azzal is örülnék, ha valaki javítana.:)

_________________
Királynőm, királyom
Királyom, királynőm
Kék liliom, liliom, kék
Koronám, madaram
Kardom, kacatom
Kék liliom, liliom, kék.

Utat a hollókirálynak!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 26 (szerda), 15:26 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 augusztus 22 (szombat), 13:43
Hozzászólások: 4
Sziasztok Bagoly vagyok, és bétát keresnék, mivel nem tudom elérni az eddigi bétám :/

Fandom: HP
Műfaj: romantikus, akció/kaland
Figyelmeztetés: lesz benne szex jelenet de mindeképp ízléses
Korhatár: Általában 14-e, de magasabbra - 16, 18-is számítani kell
Párosítás: Hermione/Perselus
Várható hossz és frissítési idő: jelenleg a történet 14 fejezetnél tart, hogy hány lesz még azt nem tudom megmondani, attó függ mennyibe férek bele, a frissítések ideje változó, de minimum egy hét
Elérhetőség: vikuci454@gmail.com

Amire szükségem lenne, főként a párbeszédek javítása, helyesírás átnézése és a logikai buktatók észrevételének is csak örülni tudnék :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 24 (hétfő), 17:37 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 29 (csütörtök), 13:43
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Nemzeti Dohánypláza
Sziasztok!

Kezdőnek számítok az írás és a Merengő terén is, ezért bétát keresek egy crossover történetemhez. Úgy gondolom, a helyesírásommal nem igazán van probléma, inkább a logikai bakikkal és a karakter hű karakterábrázolással vannak kisebb-nagyobb gondjaim. Aki ezeket kiszúrná, esetleg még véleményezné is a fejezeteket, azt nagyon megköszönném. :)

Fandom: HP/Sherlock
Műfaj: általános
Figyelmeztetés: a szereplők néha csúnyán beszélnek majd, esetleg egy gyilkosság és annak részletesebb bemutatása
Korhatár: 14, maximum 16
Párosítás: nincs
Várható hossz és frissítési idő: 9 fejezetesre tervezem, viszont nagyon lassan írok, így elég sokáig elszöszölök egy-egy fejezettel
Elérhetőség: kikisa@gmail.hu

_________________
szeress nyugodtan, majd nem figyelek oda.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lothril 2017 augusztus 13 (vasárnap), 11:26-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 21 (péntek), 9:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 július 21 (péntek), 8:10
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Olyan bétákat és tesztolvasókat keresek, akik minden finomkodás nélkül elmondják a véleményüket!
Egy két részes, folytatásos regényről van szó, amit szeretnék a közeljövőben kiadni.
Terjedelem (Word): Első könyv 209 oldal, második 308 oldal.

Néhány szó az első könyv történetéről:

Keira Sparks-ot már egészen kicsi kora óta szörnyű rémálmok gyötrik. Ezek az álmok majdnem mindig ugyanarról szólnak. Egy iszonyú háborúról, melyben páncélos angyalok küzdenek egymással, egy nagyon furcsa helyen. Tizenhat éves korára már egészen jól kezelni a szorongást, ami emiatt környékezi. De amikor egy szörnyű tragédia következtében elveszíti családját, és Fallchurch erdőkkel szegélyezett kisvárosába költözik, minden megváltozik. Az új iskolájában megismerkedik valakivel, aki minden elnyomott félelmét, egy szempillantás alatt feléleszti.
Az álmok egyre vadabbá, valóságosabbá válnak, sokszor már napközben is olyan dolgokat lát, amiket épeszű ember soha. Látomások kísértik, hallucinál, és amikor megpróbálja elmondani, nem hisznek neki. Vajon tényleg csak képzelte, hogy elrabolták? És azt is csak képzelte, hogy angyalok mentették meg? Azok, akikről minden éjjel álmodik.
Mikor már beletörődik abba, hogy csupán az elméje játszadozik vele, olyan események veszik kezdetüket, melyek lassan meggyőzik: Nem őrült meg.
Az álmai nem csak álmok voltak, valóban elrabolták, és az öltönyös, egyengyűrűs férfiak sem véletlenül kezdték el üldözni.
Elkezdődött valami, ami sokkal többről szól, mintsem azt sejthetné...

Fandom: saját story - saját szereplők
Műfaj: urban-fantasy
Figyelmeztetés: egy-két véresebb rész, részletes leírás
Korhatár: 16+
Várható hossz és frissítési idő: 25 fejezet, Heti frissítés
Elérhetőség: [url]christineking93@gmail.com[/url]

Előre is köszönöm a jelentkezéseteket!

Üdv: Christine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 20 (csütörtök), 18:05 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 május 05 (péntek), 19:26
Hozzászólások: 11
Sziasztok!

Bétát vagy előolvasót keresek, esetleg mindkettőt, szívesen veszem a különböző véleményeket. :D

Fandom: Harry Potter
Műfaj: slash
Figyelmeztetés: lesznek szex jelenetek, gyilkosság, kínzás, nemi erőszak, lelki terror, árulás
Korhatár: 18
Párosítás: Draco/Harry
Várható hossz és frissítési idő: eddig 15 fejezetet tettem közzé, és kissé el vagyok maradva a dolgokkal :( Várhatóan 2 hetente lenne friss fejezet, ennek terjedelme 2000-4000 szó közé esik majd
Elérhetőség:
e-mail: beeaa124@gmail.com (kérlek, jelezzétek PÜ-ben, ha írtatok, mert a gmail fiókom kissé meg van bolondulva)

Előre is köszönöm, ha valaki a segítségemre siet. :xx:

_________________
Üdvözlettel:
Izzy

"Meghitt világomat, saját mitológiám sárkányai védik."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 19 (szerda), 22:26 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 július 19 (szerda), 22:17
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Egy bétát keresek, aki szívesen átbogarászna egy hosszabb történetet. Sajnos előfordul, hogy figyelmetlen vagyok. Főleg a mondatokat kéne átnézni, a szavak sorrendjét és a szóismétlést, a helyesírás nagyjából rendben van. A történetben nagyrészt Forma-1 és szinkronúszás található.

Fandom: Fanfiction
Műfaj: romantikus
Figyelmeztetés: -
Korhatár: 12
Műfaj: Regény
Hossz: Jelenleg több mint 120 oldal, az egész maximum 400 oldal lesz.
Frissítési idő: Változó, hetente minimum 1 rész, maximum 4.
Elérhetőség: gyarfaspetra13@gmail.com

Előre is köszönöm, ha valaki elvállalja!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 18 (kedd), 14:17 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 április 28 (péntek), 21:48
Hozzászólások: 2
Sziasztok! :pbunny:

Bétát keresek, aki segít kiszúrni a hibáimat. Megy a helyesírás, de sajnos nálam is előfordul, hogy figyelmetlen vagyok :/


Fandom: Original
Műfaj: dráma, misztikus, krimi, romantikus
Figyelmeztetés: szereplő halála
Korhatár: 16
Műfaj: regény
Hossz: Maximum 12 fejezet (de már 3 kötetnyi anyagom megvan nagyjából, de a ugyanannak bétának nem muszáj mindet bevállalnia)
Frissítési idő: 3-4 hetente 1 fejezet
A történetről: Brianna magánnyomozó sötét múlttal. Évek óta magányosan tengődik, csak néha hívja fel egy férfi, aki a fontosabb munkákat közvetíti neki. Pár év alatt hatalmas hírnevet szerzett magának a felsőbb körökben, tekintve, hogy az okkult dolgoktól sem óckodik és mindig mindent megold.
A Stintson Iskola két kilencedikes diákja nyomtalanul eltűnik. Az Igazgató nem akarja belevonni a rendőrséget, mert fél a nagy média visszhangtól, ezért bízza meg Briannát, hogy kerítse elő a lányokat, de idővel az egyszerűnek tűnő esetből egy kusza és veszélyes valami lesz. Senki nem bízhat senkiben, a diákok pedig folyamatosan tűnnek el. Ahogy a kártyavár omlik össze, Briannának és az Intézetnek úgy kell szembenéznie a Sötét oldallal. És ha ez még nem lenne elég a lány nyakába szakad egy ott dolgozó férfi.
Elérhetőség: limerence1205@gmail.com

Lécci, szánjon meg valaki >.>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 18 (kedd), 9:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 július 18 (kedd), 9:39
Hozzászólások: 2
Hali

Olyasvalaki segítsége kéne, aki keni-vágja az angolt, olvasott angol könyveket és egyebek.
Per pillanat még csak próbálom eldönteni melyik nyelven írjam, szóval nem lenne sok munka velem. Az angol sokkal jobban hangzik, de nem tudom megy-e elég jól a nyelv.
Szóval csak kéne valaki, aki gyorsan leokéz, vagy visszaküld angoltanárhoz, köszi :)

Fandom: Original
Műfaj: disztópia, dráma, horror, sci-fi, humor és romantika elszórtan, és még sokan mások
Figyelmeztetés: lesz benne minden, különösebb takargatás nélkül, de ízléssel
Korhatár: 18
Várható hossz és frissítési idő: regény, 4-600 oldal
Elérhetőség:moscosoalexander2@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 07 (péntek), 12:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 július 04 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Újonc író palánta vagyok, és Bétát keresek alakuló félben lévő regényemhez. :)
Egy kétes származású orgyilkos nő keveredik a királyság zűrös ügyibe.

Fandom: Original
Műfaj: Fantasy, Kaland, Sötét, csipetnyi Romantika
Figyelmeztetés: Gyilkosság finom részletezése, Szereplő halála, Vulgáris megszólalások
Korhatár: 16-os
Várható hossz és frissítési idő: Regény, várhatóan 45 fejezet, de ez még változhat. Frissítés hetente, kéthetente, ahogy az időm/időd engedi.
Elérhetőség: nezumikah95@gmail.com

Előre is köszönöm a jelentkezésed!

Pufedli


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 06 (csütörtök), 21:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 július 04 (kedd), 0:41
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Első ficemhez szeretnék bétát találni. Sajnos a vesszők és én nem vagyunk jó barátok, és szeretnék valakit aki kiszűri az esetleges bukfenceket is. Próbáltam javítgatni a történetet, de visszadobták, ezért kérnék segítséget.

Fandom: Pál utcai fiúk
Műfaj: Romantikus, Hurt/Comfort
Figyelmeztetés: Slash, (Erotikus tartalom)
Korhatár: 16-18
Várható hossz és frissítési idő: Én két hétre gondoltam, de nem tudom, hogyan tudom majd haladni vele. Kb.5-6 fejezetesre terveztem, ennél legfeljebb 1-2-vel lehet hosszabb(de valószínűleg nem lesz :) ), illetve rövidebb.
A történet Nemecsek halála után játszódik a jelen korban, Csónakos szemszögéből (E/1). Kezdő vagyok, kérlek legyetek velem türelmesek. :)

Elérhetőségem : rozomozo@gmail.com
Előre is nagyon,nagyon köszönöm a segítséget!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 július 03 (hétfő), 11:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2015 március 16 (hétfő), 22:52
Hozzászólások: 554
Tartózkodási hely: Uppsala
Találtam bétát, köszönöm! :)

Sziasztok!

Újra próbálkozom :D Első HP ficemhez keresnék bétát. Hálás lennék az AU elemek és történetvezetési hibák kiszűréséért és véleményezésért.

Fandom: HP új generáció, de jelentős szerepet kap Andrew Lloyd Webber József és a színes, szélesvásznú álomkabát című musicalje.
Műfaj: általános, humor; a fluffot igyekszem kordában tartani :D
Figyelmeztetés: gyakorlatilag nincs
Korhatár: nincs
Párosítás: nem a romantika áll majd a középpontban, de egyébként lesz benne Scorpius Malfoy/Rose Weasley, James Sirius Potter/Saját szereplő meg ami még eszembe jut. :-D
Várható hossz és frissítési idő: Kb. 20 fejezetesre tervezem, havi egy fejezettel (ami ha sikerül, akkor boldog vagyok :) )
Elérhetőség: meril.iavas@gmail.com vagy PÜ-ben.

Előre is köszönöm, ha felkeresel! :give:

Üdv: Merilwen

_________________
„Nagyon figyelj, mert a világot teszed is azzá, aminek látod.” (Vavyan Fable)
SZBMK (Szivárvány-Bárányok és Merengősök Kommandója) :beee:
KSZVSZT (Karácsonyi Szántási Vállalat – Szivárvány-bárányon és Traktoron) xmas


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Merilwen 2017 augusztus 01 (kedd), 12:45-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 június 21 (szerda), 17:26 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 június 21 (szerda), 17:15
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Új vagyok, így kicsit önbizalom hiányos is, de nagyon lelkes. Nem tudom, mennyire vagyok egyedi, vagy hogy a történet mennyire az, de remélem, találok valakit, aki átnézi. :mrgreen: Egy általam kitalált szereplő szemszögéből mutatom be a történteket, aki elég béna a mágiában, szerencsétlen az életben, és úgy egyébként minden összeesküdik ellene, még örökbe is fogadták, de a humorát próbálja megőrizni. :)

Fandom: Harry Potter
Műfaj: Általános, Kaland, Dráma
Figyelmeztetés: OOC karakterek
Korhatár: nincs
Várható hossz és frissítési idő: Hosszabb hangvétel, főleg ha sikeres, úgy tervezem, hogy az ötödévtől tart majd a hetedévig. Hetente egyszer biztosan frissítek.
Elérhetőség: emiliaszepvolgyi@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 június 20 (kedd), 17:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 18 (vasárnap), 22:34
Hozzászólások: 4
Sziasztok!
Újabb Harry Potter ÉlőFanfiction facebook-csoportban alkotott műhöz keresünk bétát. Sokan írjuk - kommentenként - így sok a helyesírási hiba is. Erősen 18+ a történet a kínzás miatt (Nem csak említés szintjén).

Fandom: Harry Potter
Műfaj: Severitus
Figyelmeztetés: kínzás, OOC karakterek
Korhatár: 18
Párosítás: Harry / Ginny, Ron / Hermione
Várható hossz és frissítési idő: A történet kész van. Wordben 18 oldal. Ez az 1. része, bizonyos szempontból befejezett. A 2. rész várhatóan 2-3 hét múlva íródik.
Elérhetőség: birtalan.fanni@gmail.com
:*

modszerk.

Sziasztok!
Harry Potter ÉlőFanfiction sztorihoz keresünk bétát újfent. A történetet sokan alkottuk, helyesírásilag szükséges átnézni. Műfajilag pontos besorolása nincs, általános.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: Általános
Figyelmeztetés: kínzás, szerepcsere
Korhatár: 16
Párosítás: Harry / Ginny, Ron / Hermione, Neville / Hermione
Várható hossz és frissítési idő: A történet kész van. Wordben 10 oldal.
Elérhetőség: birtalan.fanni@gmail.com
:*

_________________
"I don't care what you think as long as it's about me! Best of us can find happiness in mysery!"
TEAM Babbling Bumbling Band Of Baboons


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 június 20 (kedd), 9:45 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 június 20 (kedd), 9:27
Hozzászólások: 2
Sziasztok, Emku vagyok, már írtam egy-két történetet, de persze még sokat kell fejlődnie az írói képességeimnek. Olyan személyt keresek aki helyesírásilag, nyelvtanilag is átnézik, illetve próbaolvasóra is, aki magát a cselekményszálat és a karakterek felépítését ellenőrzi.

Fandom: Original

Műfaj: dráma, romantikus

Figyelmeztetés: Szereplő halála, véresebb gyilkosságok

Korhatár: 16, de lehet néhány fejezet 18 is, a véres részek miatt

Várható hossz és frissítési idő: Regény lesz. Pontosan nem tudom milyen hosszú lesz, mert a történet cselekménye kb 7 évet ölel fel és hónapról hónapra történnek az események. Frissítés, sajnos erre sem tudok konkrét időt mondani, ez attól függ, hogy mennyi szabadidőm lesz.

Most pedig kicsit a történetről, hogy feltudjam kelteni az érdeklődéseteket! ;)

Egy királyságban, egy politikailag igen magas személy lánya lenne a középpontban, aki későbbiekben igen magas rangot szerez a palotában. Egy olyan történetet szeretnék elmesélni, ahol egy lány a népért saját magát is képes feláldozni. Részletesebben is leírhatnám, hogy mi lesz benne, de azt szeretném, ha a bétázómnak is maradna meglepetés ;)

Elérhetőség: emku412@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 június 19 (hétfő), 15:17 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 június 19 (hétfő), 15:01
Hozzászólások: 1
Üdv!
Egykönyves szerző vagyok, második regényemhez keresek bétát és előolvasót! :) Romantikus-krimiről lenne szó, heti egy fejezettel. :) Akinek felkeltette az érdeklődését, írjon bátran!

Fandom: saját történet
Műfaj: romantikus/krimi
Figyelmeztetés: -
Korhatár: 16
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: min. 300 oldal, heti egy fejezet (kb. 15 oldal)
Elérhetőség: lillus96.kvar@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 június 18 (vasárnap), 22:44 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 18 (vasárnap), 22:34
Hozzászólások: 4
Sziasztok!
A Harry Potter Hungary csoportban írtunk többen - kommentenként egy játék keretében - egy Severitus történetet. Mivel minimum húszan alkottuk, így elég sok a hiba. Többségét kijavítottam, de Merengőröl visszadobták. Szeretnék segítséget kérni, hogy feltölthetővé váljék a sztori. :)

Fandom: Harry Potter
Műfaj: Severitus
Figyelmeztetés: kínzás, OOC karakterek
Korhatár: 16
Párosítás: Harry / Ginny, Ron / Hermione
Várható hossz és frissítési idő: A történet kész van, 3 részbe tördelve. Wordben 17 oldal.
Elérhetőség: birtalan.fanni@gmail.com

:*

_________________
"I don't care what you think as long as it's about me! Best of us can find happiness in mysery!"
TEAM Babbling Bumbling Band Of Baboons


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 június 18 (vasárnap), 8:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 16 (vasárnap), 17:49
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Kápmegyer
Sziasztok!

Perselusfan vagyok és egy fordításban kéne a segítségetek. Jelenleg angol nyelven végzem a szakom az egyetememen és úgy tűnik, hogy nagyon belezavart a magyar nyelvtani ismereteimbe.

Fandom: Odaát
Műfaj: Fordítás, AU-való világ, semmi természetfeletti, karácsonyi Domestic Fluff, Romantikus, Slash
Figyelmeztetés: Enyhe durva nyelvezet (Dean), Erotikus tartalom
Korhatár: 18
Párosítás: Destiel
Hossz: Jelenleg a harmadik fejezet áll feltöltés alatt (remélhetőleg), a teljes hossza 14 fejezet
Elérhetőség: puskas.timea94@gmail.com

Elvárás: nyelvtani hibák kijavítása, elütések korrigálása (igyekszem, hogy minél kevesebb legyen belőle) és esetleges magyartalan mondatok magyarrá alakítása.
Nem elvárás: logikai bukfencek kijavítása (fordításról van szó) és véleményezés. Persze, ha van kritikád vagy valami nagyon megtetszett a történetben, örömmel veszem a visszajelzést, de egyáltalán nem kötelező.

Előre is köszönöm!

Perselusfan

_________________
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=57072

Az álarc mögött
Befejezett!!!!

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=93550

Alice hagyatéka - Lisa és Jasper története
Befejezett!!!!

Ha beszélgetni akartok velem bármiről, itt elérhető vagyok:
http://twitter.com/Perselusfan


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 június 16 (péntek), 7:44 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 június 16 (péntek), 7:23
Hozzászólások: 1
Szép Napot!
Örömmel felajánlom Tündemese kisregényem egy bétának, aki kritikus és segítő szándékkal olvasná át, hogy kiadhatóvá váljon. Kissé szokatlan mind a történet, mind a nyelvezet. Köszönöm.

Fandom: saját történet
Műfaj: mese/felnőtt mese
Figyelmeztetés: -
Korhatár: 12
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: 51 oldal, 26 fejezet igény szerint akár egyben, akár fejezetenként
Elérhetőség: monelly@externet.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 június 14 (szerda), 21:56 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 május 28 (vasárnap), 21:34
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy a történetem megoszthatóvá váljon a Merin :)

A történet az 5. Hullám trilógiára építkezik, mondhatni azt egészítem ki, némi változtatással.
Már régóta írok, de bizonyosan jót tenne egy külső szemlélő, aki rávilágítana a hibákra is.
A helyesírásom átlagban jó, inkább a vessző hibák - szóismétlések jelentenek problémát.
Nagyon örülnék, ha találnék egy segítőt :)

Fandom: Fanfiction
Műfaj: Akció/Sötét, Romantikus
Figyelmeztetés: minimális durva nyelvezet, erőszak
Korhatár: 16
Párosítás: Vosch/OC
Várható hossz és frissítés: Jelenleg 9 fejezet van készen, és még 3 folyamatban. Igyekszem havonta új fejezetet produkálni, de ez nem mindig sikerül.
Elérhetőség: vinniebergh@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 június 14 (szerda), 10:17 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 június 14 (szerda), 10:02
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Szeretném egy béta segítségét kérni, hogy a történetem publikálhatóvá váljon.
Egyetemista vagyok, most rengeteg idővel, fantáziával és ötletekkel, melyeknek a középpontjában az Odaát c. sorozat karakterei állnak nagy általánosságban. Minimális irói tapasztalatom van, de eléggé kezdőnek számítok egy Merengőhöz hasonló kifinomult és szigorúan ellenőrzött oldal minőségi elvárásait figyelembe véve, így az esetleges logikai bukfencek rávilágítására és írásbeli hibák kiküszöböléséhez kérnék segítséget, ha valakinek van épp ideje, vagy affinitása hozzá.(Helyesírással legjobb tudásom szerint nincs gondom áltagban, inkább a vesszőkkel adódik többször problémám) Előre is nagyon köszönöm.

Fandom:Fanfiction
Műfaj: Akció/kaland, fantasy
Figyelmeztetés: minimális durva nyelvezet, felkavaró tartalom
Korhatár: 14
Párosítás:-
Várható hossz és frissítés: Nem igazán van affinitásom konkrét regényhez, inkább csak novellákkal tudok foglalkozni, ezek pedig sajnos előre meghatározatlan időben jönnek, ahogy ihletet kapok hozzájuk.
Elérhetőség: szofiiis@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 június 04 (vasárnap), 15:41 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 június 04 (vasárnap), 14:27
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Nagyon nagy szükségem lenne egy bétára, aki segítene a történetemben, hogy végre kikerülhessen a nyilvánosság elé.
Röviden magamról: új tag vagyok, minden szempontból. Egy fiatal, kisgyermekes anyuka, akinek, ha van egy kis ideje, Odaátot néz. Elég nagy rajongója lettem, és ebből kifolyólag, gondoltam írok egy kis történetet.
Háttér, írói múlt, tapasztalat nuku, csak a töretlen rajongás a sorozatért. Így, ha valakinek lenne kedve esetleg elolvasni történetemet, (jelenleg a 7. fejezeten töröm a fejem), ne talán segíteni is, annak nagyon megköszönném. Tudom, nem lehetek könnyű eset, de nagyon örülnék, ha valaki segítene. Előre is köszönöm segítségeteket!

Fandom: Fanfiction
Műfaj: Humor, akció/kaland, fantasy, sötét.
Figyelmeztetés: Gyilkosság, erotikus tartalom, durva nyelvezet, felkavaró tartalom.
Korhatár: 16+ ; 18+
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: sajnos nem tudom megmondani, majd kiderül, hogy meddig tud az agyam új sztorikat előhalászni kis elmémből :)
Elérhetőség: horvathviktoria18@freemail.hu


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vicky01 2017 december 04 (hétfő), 10:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2164 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség