Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 11:57

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 113 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 július 02 (hétfő), 8:04 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Hahó, nép! :kitty:
No, két hétre elsodort az élet (nyaralás, munka, tönkrement telefon, miegymás) egy csöppet Meriről, de itt vagyok épen, egészségesen, boldogan, és egy új történettel jelentkezve :taps:

Meglepő módon a júniusi Anonim Meme-ről származik a történet, és nem más, mint egy WinterIronShield (végre :mrgreen: ), a fantasztikusan gyors admini munkának hála pedig már olvasható is az első egyharmada Törések mentén címen (anonim meme-en a végtelenül kreatív Rebonding címet sikerült neki kigyötörnöm magamból, de már akkor is cikinek éreztem :D no, mindegy, szeressétek, kritizáljátok, meg ilyesmi ;)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 20 (szerda), 10:43 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Na, hahó! :kitty:
Aki esetleg egész véletlenül hiányolna a napokban, és netán itt keresne, annak hírül adom, hogy a következő öt napban a festői szépségű Orfűn fogok tartózkodni, előreláthatólag wifi-mentes övezetben.
Remélhetőleg írni lesz lehetőségem, frissíteni, kritizálni, illetve esetleges kritikákra válaszolni azonban jövő hétfőig valószínűleg nem fogok.
Addig is: :xx:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 18 (hétfő), 17:06 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Na, meghazudtolva magamat írtam egy Thorkit még az Anonimra, amit aztán alaposan át is alakítottam, így lett belőle egy 20x100 szavas erősen angstos valami reteksok figyelmeztetéssel, de azért Happy Enddel.
Itt találjátok: Thor nélkül nem!

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 15 (péntek), 12:03 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Lizzie01 írta:
Nos, én egyáltalán nem gondolom, hogy ez hiszti lenne. :)
Nekem is sokszor megfordult már a fejemben, hogy rossz, amit írok, és le kellene törölni mindent, de mindig van egy-két olyan kritika, ami visszaadja az életkedvemet. :labi:

Szerintem ne töröld le őket, mert biztos vannak, akik szeretik az írásaidat. Lehet, hogy nekünk, íróknak nem tetszik, sok hibát látunk benne, de más pedig szereti. :)

Nos, a kritikák szempontjából nem tudok véleményt alkotni, csak a kritikáimra kapott válaszaidat láttam, és néhány Leannénak írt hozzászólást, de szerintem egyáltalán nem baj a fangirlködés. :) Néha rám is rámtör, és még ha pár szóból is áll egy kritika, akkor is örülnek majd neki. :)

Remélem, kicsit feldobtalak! :xx:


Üdv:
Lizzie :xx:


Drága Lizzie!

Mindenek előtt nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, a világot jelentették nekem :xx:
Azóta hálistennek valamennyire összevakartam magamat lelkileg (egy kis alvás csodákra képes, tényleg, csak ajánlani tudom mindenkinek :haha: ). Sajnos ezek a kétségbeesések időről időre előjönnek nálam, próbálom kezelni őket és szerencsére egyre rövidebb ideig tartanak :)

Na, de a történések:
- A Csínytevőket végül is leszedtem, a kedves kritikákat természetesen lementettem :)
- Már napok óta fent üdül a negyedik Bosszúállók-egyperces
- Megfogadtam, hogy a jövőben igyekszem összekapni magamat, és kicsit jobban odafigyelni arra, hogy mit engedek ki a kezeim közül
- A jövő héttől pedig igyekszem bepótolni az elmaradásaimat kritizálás terén.

Őszinte hívetek: Lauf :bcat:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 13 (szerda), 20:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Nos, én egyáltalán nem gondolom, hogy ez hiszti lenne. :)
Nekem is sokszor megfordult már a fejemben, hogy rossz, amit írok, és le kellene törölni mindent, de mindig van egy-két olyan kritika, ami visszaadja az életkedvemet. :labi:

Szerintem ne töröld le őket, mert biztos vannak, akik szeretik az írásaidat. Lehet, hogy nekünk, íróknak nem tetszik, sok hibát látunk benne, de más pedig szereti. :)

Nos, a kritikák szempontjából nem tudok véleményt alkotni, csak a kritikáimra kapott válaszaidat láttam, és néhány Leannénak írt hozzászólást, de szerintem egyáltalán nem baj a fangirlködés. :) Néha rám is rámtör, és még ha pár szóból is áll egy kritika, akkor is örülnek majd neki. :)

Remélem, kicsit feldobtalak! :xx:


Üdv:
Lizzie :xx:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 13 (szerda), 0:46 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Na, egy rövid, ám annál kevésbé vidám helyzetjelentés (tömény hiszti, bocsának :labi: remélem, kialszom ezt az állapotot)

Először is, adminkézen egy Bosszúállók egyperces, Infinity War fix-it féleség Peter Parker szemszögéből.

Az utóbbi időben kissé eltűntem, főleg ami a kritizálást illeti, amit nagyon röstellek, mert a nyakamon a vizsgaidőszak, ami, ahogy mindig, rettenetesen megvisel lelkileg. Ilyenkor persze előjön a többi
szarságom is és összebarátkozik az összes többi lelki problémámmal, hogy aztán házibulit csapjanak a fejemben. Jelenleg ott tartok, hogy most már biztos vagyok benne, hogy a Csínytevőket letörlöm, talán valamikor még átjavítom, újragondolom, mert szerettem írni, és lehet, hogy több egyéb novellámat is le fogom szedni, ha nem múlik el az agymenésem egy kiadós alvás hatására.

Az a helyzet, hogy alaposan elbizonytalanodtam magammal és azzal kapcsolatban, hogy jól csinálom-e, amit csinálok, legyen szó akár írásról, akár kritizálásról (amire ugyebár az elmúlt hetekben kapacitásom sem volt sajnos). Kicsit egészségtelenül mélyre süllyedtem a szuperhősök világába, azt hiszem, és hiába élvezem írni, amiket írok, gyakran érzem, hogy minőségtelen, méltatlan munkát végzek, főként azt látva, hogy mennyien képesek megdolgozni azért, hogy minőségi műveket adjanak ki a kezeik közül. Jelenleg a verseimen kívül (amiket meg alig olvasnak) egyedül a Mennyi kell?-t érzem többé-kevésbé korrektnek, de ahogy magamat ismerem, ez is el fog múlni.

Kritikákból meg nem tudok értelmeset alkotni, pedig tényleg nagyon szeretnék, de vagy ijesztő fangörlködésbe torkollok, vagy semmitmondónak tűnő sorokat hagyok, mostanában meg egyiket sem.

Frissítésekből fel tervezem rakni persze, amit Anonimra írtam, írok, illetve viktornak tartozomm még egy Bucky&Jon Snow White wolf battle-vel(/lel, lövésem sincs, hogy ragozom), de nem tudom, hogy azon kívül mennyire leszek képes mást alkotni mostanában.

Bocsánat a hosszas lelkizés miatt, de gondoltam, ha olvas valaki, vagy esetleg a kritikáimra vár, akkor mindenképpen korrektebb, ha ezt így leírom. Aki meg nem akarta olvasni, attól bocsánat :oops:
Remélem, hamarosan összekapom magam.

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 10 (vasárnap), 20:12 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Hahó mindenki! :pbunny:

Nos, két frissülés is történt egy pár pillanattal ezelőtt. Először is, van egy új Stonynk (igen, igen, mindenki meglepődött), még májusból a Tavaszi Anonim Memeről (ezen is). Félek, hogy kb senki nem fogja megtalálni, mert amúgy szerintem határozottan minőségibb írás, mint a gyűjtemény eddigi darabjai, ilyet pedig ritkán mondok olyan dologra, amit én alkottam. Ja, és angst. És Infnity War spoiler. Nagyon. >:) (<--anyás! Ez Thanos. De király :lol: )

A másik egy jelentősen könnyedebb százszavas az egyperces gyűjteményben, és ITT található. Clint, Natasha és egy pici Tony (ismét mindenkinek leesett az álla). Ebből amúgy nemsokára hozom a következőt, Spidey-van és Dr. Strange-dzsel.

Ezeken kívül még annyit akartam mondani, hogy bekerültem várólistáról a Meri táborba :beee: és ettől a ténytől teljes eufóriában úszok napok óta. Úgyhogy ha valaki esetleg kíváncsi lett volna a képemre, és szintén jön táborozni, akkor ott megnézhet magának :taps:

Holnap reggel meg megint vizsgázom, úgyhogy könyöröghettek a lelki üdvömért, hogy már megint ide írok kisregényt tanulás helyett $fal

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 07 (csütörtök), 15:48 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Lizzie01 írta:

Aww, jaj, most nagyon meghatottál (mindjárt sírok :labi: ), hogy megemlítettél! :kitty: Igazán nincs mit köszönni a biztatásért, nagyon tetszett a történet. :xx:


Hát már hogy naná! :Dbunny:
Sírni meg igazán nem kell :wink: *zsepit küld*
Egyébként közben válaszoltam is neked :)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 07 (csütörtök), 14:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Hűha, megszaladtak a frissítések :D

Először is, fent van az utolsó Mérföldkő. Itt akkor most egy kicsit megállnék, és elmondanám, hogy ami azt illeti, meghat ez a pillanat. Hiába teljesen komolytalan alkotás, hiába csak rövid (mondjuk az utolsó fejezetet a Meri majdnem 6000 karakteresnek számolta :haha: ) novellák, nagyon jól esett írni őket, és nehéz lesz elengedni Bénázós Steve és a gang kezét :-(
Illetve itt is szeretném hatalmas köszönetemet kifejezni
Doddi, Lizzie, és Leanne felé, akik végig itt voltak velem, írták a kritikákat, és folyamatosan biztattak. Nagyon szeretlek titeket :xx: >:D< Illetve köszönöm az adminoknak, mert nem egyszer gyűlt meg a bajom a figyelemtelenségi hibáimmal :roll:


Aww, jaj, most nagyon meghatottál (mindjárt sírok :labi: ), hogy megemlítettél! :kitty: Igazán nincs mit köszönni a biztatásért, nagyon tetszett a történet. :xx:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 07 (csütörtök), 14:20 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Na, mégiscsak került még fel versem, egy egészen kis boldog, rövid alkotás amúgy. A Rákos-patak partján sétálva írtam valamikor 6 éve, egyébként :D újraolvasva valamiért Call me by your name hangulatom lett tőle, de erre nincs logikus magyarázatom :haha:
A verset ITT találjátok. Lenyomat a címe, egyébként :kitty:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 05 (kedd), 13:58 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Hűha, megszaladtak a frissítések :D

Először is, fent van az utolsó Mérföldkő. Itt akkor most egy kicsit megállnék, és elmondanám, hogy ami azt illeti, meghat ez a pillanat. Hiába teljesen komolytalan alkotás, hiába csak rövid (mondjuk az utolsó fejezetet a Meri majdnem 6000 karakteresnek számolta :haha: ) novellák, nagyon jól esett írni őket, és nehéz lesz elengedni Bénázós Steve és a gang kezét :-(
Illetve itt is szeretném hatalmas köszönetemet kifejezni
Doddi, Lizzie, és Leanne felé, akik végig itt voltak velem, írták a kritikákat, és folyamatosan biztattak. Nagyon szeretlek titeket :xx: >:D< Illetve köszönöm az adminoknak, mert nem egyszer gyűlt meg a bajom a figyelemtelenségi hibáimmal :roll:

Ezen kívül a beígért egyperces sorozat elindult, mégpedig egy igen elborult pillanatomban megszült Keeping up with the Avengers címen, amiből érezhető, hogy mennyire (nem) komoly alkotásokra kell számítani benne. A második történet, egy coffeeshop!AU már olvasható is (csak szerintem kiált ez a fandom coffeeshop AU-ért? $coffe :lol: ), és hamarosan hozom a többit is. Addig is, ha valakinek késztetése van egypercest kérni, ne habozzon :kitty:

Illetve várható lassan friss a Stony sorozatba is. Angst! Csak úgy szólok :twisted:
Ugyanitt: mádkozzatok a lelki üdvömért, és hogy ne bukjak meg holnap a vizsgámon, mert ficblog bejegyzést írok tanulás helyett :j8:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 04 (hétfő), 9:26 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
NymphaTonks írta:
Én is csatlakozok azokhoz, akik imádják a verseidet, ugyanis eszméletlenül gyönyörűek! :xx:

Nym! Annyira, de annyira köszönöm a kedves szavakat, teljesen feldobták a reggelemet :xx: :beee:

Lizzie01 írta:
Ezzel én is így vagyok. Valahogy mindig találok egy kérést, ami megihlet, és így nem tudom folytatni a már megkezdetteket. :D

És persze ment a kritika a FrostIronhoz. :)

Na, igen, hasonló "problémákkal" küzdök én is.
A kritit pedig nagyon szépen köszönöm, mindjárt megyek is válaszolni :) csak a tanulás egyelőre nem hagy élni :roll:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 03 (vasárnap), 14:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Csak túl jól elvagyok az Anonim memezéssel :labi: :haha:



Ezzel én is így vagyok. Valahogy mindig találok egy kérést, ami megihlet, és így nem tudom folytatni a már megkezdetteket. :D

És persze ment a kritika a FrostIronhoz. :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 03 (vasárnap), 10:02 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Én is csatlakozok azokhoz, akik imádják a verseidet, ugyanis eszméletlenül gyönyörűek! :xx:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 02 (szombat), 21:27 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Na, ez megint nagyon kis titokban történt, de felkerült egy erősen korhatáros FrostIron novellám, azt ITT tudjátok olvasni. És ezúton is köszönöm Elynek a javítást, bíztatást, és a tippeket :give: . Illetve ITT tudtok olvasni egy pwp-t ugyanezzel a párossal, ami a a saját elfogult véleményem szerint egész jól sikerült. Szeressétek! :kitty:

Saszta írta:
[color=#408080]Én imádtam a verseidet, olyan szépek és sokszínűek voltak! :xx: Remélem azért később majd kedvet kapsz több vers feltöltéséhez is, én biztos elolvasnám őket. ;)

A Nagyobb jó új fejezeteit már nagyon várom, remélem tényleg jön a következő rész abból is nemsokára! ;) :mrgreen:


Uramisten, egyszerűen nem tudom szavakba önteni, hogy mennyire eszméletlenül jól estek a szavaid. :xx: Megpróbáltam, nem ment.

Verseket lehet, hogy töltök még. A nagyobb jónak meg vizsgák után nekimegyek végre. Csak túl jól elvagyok az Anonim memezéssel :labi: :haha: [/color]

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 június 01 (péntek), 20:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 09 (csütörtök), 17:46
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: A Föld Pusztaságán, valahol Westeros környékén, a Roxfot kastélyában, Stiles szobája mellett.
Laufreya írta:

Köszönöm annak a pár embernek, aki velem tartott és olvasta a verseimet, vagy legalább egybe beleolvasott, és nagyon-nagyon hálás vagyok a sok-sok gyönyörű, kedves kritikáért is! :xx:

Mivel ez nem kimondottan egy versolvasós közeg, még fontolgatom, hogy a többi régi versem közül felrakjak-e párat, de valószínűleg arra fogok jutni, hogy nem, és hagyom, hogy teljesen beszippantson a Marvel mániám :haha:
Aztán valamikor A nagyobb jót is tovább írom. Tényleg :oops:


Én imádtam a verseidet, olyan szépek és sokszínűek voltak! :xx: Remélem azért később majd kedvet kapsz több vers feltöltéséhez is, én biztos elolvasnám őket. ;)

A Nagyobb jó új fejezeteit már nagyon várom, remélem tényleg jön a következő rész abból is nemsokára!
;) :mrgreen:

_________________
Kép

"I have stood at the very edge. I have looked into the abyss. If I'd have taken one more step, I would have fallen.
But no matter how far I ran away from God, he was still waiting ahead."
(Penny Dreadful)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 31 (csütörtök), 15:01 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Na, lássuk csak!
Szóval, fent van az utolsóelőtti Mérföldkő :beee:

Ezen kívül lassan elkezdem felszórni a májusi alkotásaimat is a Tavaszi anonim meme-ről. Ezzel együtt fog járni egy olyan dolog, hogy a Na, ki a király?-t egyperces gyűjteménnyé alakítom, mert furán érzem magam eléggé, hogy minden kis szarságot külön töltök fel :lol: Ha valakinek van esetleg valami frappáns címötlete, ne habozzon megosztani velem :yes:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 28 (hétfő), 7:01 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
És közben fent az utolsó Herceg-vers, 6 rövidke versszak csupán, azonban van egy olyan különlegessége, hogy egy bizonyos szempontból a Csillagnéző-ciklus utószava is egyben.
Köszönöm annak a pár embernek, aki velem tartott és olvasta a verseimet, vagy legalább egybe beleolvasott, és nagyon-nagyon hálás vagyok a sok-sok gyönyörű, kedves kritikáért is! :xx:

Mivel ez nem kimondottan egy versolvasós közeg, még fontolgatom, hogy a többi régi versem közül felrakjak-e párat, de valószínűleg arra fogok jutni, hogy nem, és hagyom, hogy teljesen beszippantson a Marvel mániám :haha:
Aztán valamikor A nagyobb jót is tovább írom. Tényleg :oops:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 27 (vasárnap), 14:11 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
És ismét frissült a Mérföldkövek :taps: , ráadásul megint egy olyan novellával, ami nem a Mémes mókára született, mert hát mit is csináljon az ember tanulás helyett, mint hogy több ezer szóban ecseteli, hogy Loki milyen sassy, milyen tökéletes, Bucky és Natasha milyen aranyos, Steve milyen bénázós, és az élet milyen tökéletes flufftenger Bosszúállóföldén? :haha:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 23 (szerda), 17:12 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Lizzie01 írta:
Laufreya írta:
Jihááá! Végre fent van az új Mérföldkövek, Fenntartás címmel, rengeteg dumával és keresetlenül sok Buckyval :mrgreen:


És már írtam is, ha már arra jártam. :banan:


:xx: :xx: :xx:
Már ment is a válasz :)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 23 (szerda), 15:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Jihááá! Végre fent van az új Mérföldkövek, Fenntartás címmel, rengeteg dumával és keresetlenül sok Buckyval :mrgreen:


És már írtam is, ha már arra jártam. :banan:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 23 (szerda), 12:47 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Jihááá! Végre fent van az új Mérföldkövek, Fenntartás címmel, rengeteg dumával és keresetlenül sok Buckyval :mrgreen:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 21 (hétfő), 15:47 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Hű, pörögnek az események, ugyanis -- csak hogy a főszereplők stílusához alkalmazkodjon :lol: -- nyomtalanul fellopódott az oldalra egy kiegészítő novella a Mérföldkövekhez, mely a végtelenül kreatív Vörös mérföldkő címet viseli, főszerepben Natashával és Buckyval (igen, ez bizony egy WinterWidow, ami egy csodálatos, ám méltatlanul alulértékelt páros (nem mellesleg comic canon), úgyhogy szeressétek őket együtt :give: ), illetve egy csipetnyi Bénázós Steve-vel :)

Ezen kívül KIEMELT LETTEM! :beee: :banan: <:-P Fckin' kiemelt lettem az El akartam mondani...-val, amit még mindig nem hiszek el, az pedig végképp elviselhetetlen mennyiségű boldogsággal tölt el, hogy ilyen csodálatos emberek ilyen fantasztikus alkotásai mellé került be az én novellám is. Marvel témában érdekeltek mindenképpen olvassátok, szeressétek, és kritizáljátok őket (megnevezném a kedvencemet, de egyszerűen nem tudok választani), mert megéri! :kitty:
Engem meg lőjetek le, mert totál túlpörögtem 8-}

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 19 (szombat), 12:46 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Reggel felkerült az utolsó Csillagnéző-vers, ezzel a ciklus már szinte le is zárult, csupán egy epilógusvers van hátra, ami egyszerre zárja le a Csillagnéző- és Herceg-verseket.
Olvassátok, szeressétek, hagyjatok kritikát, ilyesmik ;)

Szép hétvégét mindenkinek! :kitty:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 17 (csütörtök), 12:43 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Újabb mérföldkő a láthatáron :D

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 15 (kedd), 8:22 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Hiriajuu írta:
Érdemes hát, és olvassa őket mindenki, mert baromi jók!!!! :taps:


Még jobban szeretem Hirit :xx:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 14 (hétfő), 15:28 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Érdemes hát, és olvassa őket mindenki, mert baromi jók!!!! :taps:

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 14 (hétfő), 0:30 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Fent egy új Csillagnéző versés nagyon szeretem Hirit, mert tartja bennem a hitet, hogy érdemes felraknom ezeket a verseket, akár olvassátok őket, akár nem :D
No csak ennyit szerettem volna mondani, jó éjszakát mindenkinek! I-)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 12 (szombat), 16:22 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Lizzie01 írta:

Már nagyon vártam, hogy felengedjék! :)

:xx:
Én is :D nagyon féltem, hogy valamiért nem fogják felengedni

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 12 (szombat), 11:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Yassss! Fent van a Mérföldkövek vibrábiumból új fejezete :yes:
Egy cseppet komolyabb, mint lenni szokott, de azért olvassátok, szeressétek, kritizáljátok, és persze stb. ;)


Már nagyon vártam, hogy felengedjék! :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 12 (szombat), 9:50 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Yassss! Fent van a Mérföldkövek vibrábiumból új fejezete :yes:
Egy cseppet komolyabb, mint lenni szokott, de azért olvassátok, szeressétek, kritizáljátok, és persze stb. ;)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 07 (hétfő), 12:18 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
És ismét fent két újabb dolog:
- Először is NymphaTonks születésnapjára készült rengeteg szeretettel és sok-sok angsttal (mert tudom, hogy szereti :P ) egy Sirius&Regulus testvérdinamikával (mert testvérdinamikás sztorikat amúgy sem szoktam írni. De nem ám :lol: ) foglalkozó apró egyperces Mikor ezt a levelet olvasod... címmel.
- Illetve egy újabb, ezúttal csak nyomokban más szerző műve alapján íródott Herceg-vers.

Olvassátok, és szeressétek őket! ;)

Lizzie01 írta:
Abszolút megértelek. Velem is ez volt, csak most halasztottam a térdműtétem miatt, így most kimarad számomra a vizsgaidőszak.

Uhh, jobbulást a térdednek! :kitty: (a halasztás miatt egy icipicit féltékeny vagyok :lol: nekem is jól esett volna)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 06 (vasárnap), 14:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Lizzie01 írta:
És már írtam is az aktmodelleshez! :)
Sok sikert a vizsgákhoz! :beee:

Válasz mellékelve! :give:
:xx: igyekszem, köszi (milyen kár, hogy szuperhősökkel van tele a fejem, és az élelmiszerbiztonság már nem fér bele)


Már repülök is megnézni. :D
Abszolút megértelek. Velem is ez volt, csak most halasztottam a térdműtétem miatt, így most kimarad számomra a vizsgaidőszak.

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 06 (vasárnap), 12:13 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Lizzie01 írta:
És már írtam is az aktmodelleshez! :)
Sok sikert a vizsgákhoz! :beee:

Válasz mellékelve! :give:
:xx: igyekszem, köszi (milyen kár, hogy szuperhősökkel van tele a fejem, és az élelmiszerbiztonság már nem fér bele)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 06 (vasárnap), 11:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
(rossz Lauf, takarodj tanulni fórumozás helyett!!!)

Tisztelt olvasóink! Híreket mondunk.
Felkerült egy újabb pajzsos-páncélos (aktmodellt állós O:-) ) szösszedvény, valamint egy új Csillagnéző-vers, amiből így már csak kettő van hátra.

Illetve előkészülőben van a Bénázós Steve sorozat (Mérföldkövek vibrániumból, amúgy, de képtelen vagyok úgy hívni) új része, és viktor kérésére egy crossover one-shot, amiben Bucky és Jon Snow minimumszinten verbálisan megküzdenek a Fehér Farkas címért, de előbb szerencsés lenne levizsgázom #-o


És már írtam is az aktmodelleshez! :)
Sok sikert a vizsgákhoz! :beee:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 05 (szombat), 22:26 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
(rossz Lauf, takarodj tanulni fórumozás helyett!!!)

Tisztelt olvasóink! Híreket mondunk.
Felkerült egy újabb pajzsos-páncélos (aktmodellt állós O:-) ) szösszedvény, valamint egy új Csillagnéző-vers, amiből így már csak kettő van hátra.

Illetve előkészülőben van a Bénázós Steve sorozat (Mérföldkövek vibrániumból, amúgy, de képtelen vagyok úgy hívni) új része, és viktor kérésére egy crossover one-shot, amiben Bucky és Jon Snow minimumszinten verbálisan megküzdenek a Fehér Farkas címért, de előbb szerencsés lenne levizsgázom #-o

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 02 (szerda), 23:04 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Nnnna, események vannak a birodalomban, nem is kevés.
Először is felkerült a Csillagnéző-ciklus első verse, fogadjátok sok szeretettel. Ebből még van három, illetve egy közös lezárása ennek, és a Herceg-verseknek.

Ezen felül fent van már egy ideje az Infinity warból lélekgyógyítós double drabble-m, a Valhalla hideg szele, csak nem nagyon hangsúlyoztam, illetve ma hirtelen felindulásból született egy angst-pozitívabb, halálos-felkavarótartalmas írásom ugyanebben a fandomban, szintén a film hatására, ami az El akartam mondani... címet viseli, és négy különböző karakter négy különböző természetű gyászáról szól E/1-ben ((és pár óra alatt az egyik legmegtekintettebb írásom lett :oops: WTF, köszönöm szépen, hihetetlenül jól esik :xx: ))
Természetesen mindkét feljebb említett történet fullasztó mélységű spoiler-tenger, úgyhogy mindenképpen a film megnézése után javasolnám csak azoknak, akik otthonosan mozognak a fandomban, mert olyan élménytől fosztja meg az embereket, amit szerintem mindenképp érdemes átélni. Addig is tudom javasolni a teljességgel spoilertelen, könnyed humorúnak szánt kocsmázó Avengers sztorit, a szintén nem túl megterhelő Stony párperceseimet, vagy az épp összerendezendő, új novellaláncomat.

Szép estét! :mrgreen:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 01 (kedd), 22:59 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
ÉÉÉÉÉÉS FENT VAN!!! Nem volt egy könnyű szülés, és itt is szeretném megköszönni Assának, és Elynek az ötletelést, hogy mi a szöszt kezdjek a bolondozó rendszerrel :D Szóval: Mérföldkövek vibrániumból

Ezen felül belekezdtem egy új versciklusba, amely négy verset foglal magában és bizonyos szempontból összefut a Herceg-versekkel, talán az is hamarosan felkerül majd :)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 01 (kedd), 19:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Jelentem büszkén: Ismét új sorozatba kezdek, mert miért is ne? :D a jó hír, hogy egy novella kivételével már az összes meg van írva, csupán némi javításra szorulnak. A sorozat egy erősen AU, jellemzően fluffos, helyenként enyhén hurt/comfortos összefüggő Stony-novellacsokor lesz, mely a Mérföldkövek vibrániumból címet viseli majd ((mert a Bénázós Steve kalandjai valahogy nem hangoztak elég komolyan :lol: )). Adminkézen az első rész :kitty:


Aww :taps: Már alig várom, hogy olvashassam! :yes:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 május 01 (kedd), 16:59 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Jelentem büszkén: Ismét új sorozatba kezdek, mert miért is ne? :D a jó hír, hogy egy novella kivételével már az összes meg van írva, csupán némi javításra szorulnak. A sorozat egy erősen AU, jellemzően fluffos, helyenként enyhén hurt/comfortos összefüggő Stony-novellacsokor lesz, mely a Mérföldkövek vibrániumból címet viseli majd ((mert a Bénázós Steve kalandjai valahogy nem hangoztak elég komolyan :lol: )). Adminkézen az első rész :kitty:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 28 (szombat), 10:36 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Nnnnna, mivel a hosszúhétvégére átmenetileg megszűnök létezni, bekészítettem egy újabb, ezúttal Pilinszkyre reflektáló Herceg-verset, illetve kétszáz szónyi vegytiszta Infinity War spoilert, hogy lenyugtassam végre napok óta háborgó lelkemet. Fogadjátok majd szeretettel :kitty:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 27 (péntek), 10:32 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Jihááá! És kitartásunk (Elyé, a csodás Ailenta mo Vilóé, aki vállalta a bétázást, és hehe, az enyém) meghozta gyümölcsét! Harmadik nekifutásra sikerült olvasható állapotúra pofoznom a harmadik Star Woars párpercest, így az Nyílt nap az első Rend Tudományos Egyetemen címmel ITT olvasható. :deathstar:sw

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 25 (szerda), 12:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Laufreya írta:
És, ahogy ígértem, adminkézen is van az újabb Star Wars párpercesem, ITT olvashatjátok majd, amint felkerült :lightsaber-dm:sw

Na, ezzel tettem közben egy új próbát.

Illetve csak hogy helyzetjelentsek: tervben még egy Stony, ismét csak nem Anonim meme-ről, és ezúttal nem az MCU, hanem az Avengers Assemble univerzumában, amit minden bizonnyal megírok majd holnap, mert 100%, hogy egész nap lelőhetetlenül Infinity War lázban fogok égni (mentsetek meg!), aztán jövő hónapban jön majd még vagy hat :D

Aztán esküszöm, írom most már A nagyobb jót :labi:


Már epekedve várom az új Stonydat... :taps:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 24 (kedd), 21:35 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Laufreya írta:
És, ahogy ígértem, adminkézen is van az újabb Star Wars párpercesem, ITT olvashatjátok majd, amint felkerült :lightsaber-dm:sw

Na, ezzel tettem közben egy új próbát.

Illetve csak hogy helyzetjelentsek: tervben még egy Stony, ismét csak nem Anonim meme-ről, és ezúttal nem az MCU, hanem az Avengers Assemble univerzumában, amit minden bizonnyal megírok majd holnap, mert 100%, hogy egész nap lelőhetetlenül Infinity War lázban fogok égni (mentsetek meg!), aztán jövő hónapban jön majd még vagy hat :D

Aztán esküszöm, írom most már A nagyobb jót :labi:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 22 (vasárnap), 20:12 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Laufreya írta:
(Ely, ha látod esetleg, ezúton is bocsiii :oops: és köszönöm, a kigyűjtést).

A legjobbakkal is megesik :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 22 (vasárnap), 19:17 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Na, fent az új Herceg-vers, a Star Wars-ban viszont annyi hibám volt, mint szerintem még soha semmiben (Ely, ha látod esetleg, ezúton is bocsiii :oops: és köszönöm a kigyűjtést).

Lizzie01 írta:
Én tudom, mivel érdemelted ki. :D Mert szeretem a Stonyt, és tetszettek az írásaid. Már nagyon várom a következő Steve/Tony egypercesedet. :)[/color]

:xx:

_________________
Trust my rage


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laufreya 2018 július 15 (vasárnap), 23:00-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 22 (vasárnap), 11:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Lizzie01 írta:
Laufreya írta:
Jelentem, elbírálás alatt egy újabb Stony (illetve nyomokban Stucky) párperces a Variációk pajzsra és páncélra című gyűjteményembe, ami ezúttal kivételesen nem az Anonim meme-re írt agymenéseim közül való.


Ééés, amint felengedik, Lizzie már repül is Stonyt olvasni. :D Na meg persze ír kritikát is... ;)

Jelentem, fent! :mrgreen: nagyon köszönöm, hogy itt vagy, és követsz :xx: őszintén nem értem, mivel érdemeltem ki :labi:



Én tudom, mivel érdemelted ki. :D Mert szeretem a Stonyt, és tetszettek az írásaid. Már nagyon várom a következő Steve/Tony egypercesedet. :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 21 (szombat), 22:41 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
És, ahogy ígértem, adminkézen is van az újabb Star Wars párpercesem, ITT olvashatjátok majd, amint felkerült :lightsaber-dm:sw

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 20 (péntek), 11:48 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Lizzie01 írta:
Laufreya írta:
Jelentem, elbírálás alatt egy újabb Stony (illetve nyomokban Stucky) párperces a Variációk pajzsra és páncélra című gyűjteményembe, ami ezúttal kivételesen nem az Anonim meme-re írt agymenéseim közül való.


Ééés, amint felengedik, Lizzie már repül is Stonyt olvasni. :D Na meg persze ír kritikát is... ;)

Jelentem, fent! :mrgreen: nagyon köszönöm, hogy itt vagy, és követsz :xx: őszintén nem értem, mivel érdemeltem ki :labi:

Ezen kívül elkezdtem felszórni egy verscsokrot is, ami a Herceg-versek gyűjtőnévre hallgat, és nagyrészt kedvenc költőim verseinek általam írt parafrázisai fognak belekerülni. Maguk a versek pedig -- ahogy azt Merin is írtam -- a csönd és a fagy hercegének figuráját járják körbe. Egyébként ezen kívül még vagy 4 gyűjteményt összekapartam a régi írásaim közül, és most már akkor is felrakom őket, ha nem érdekel senkit :banan:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 19 (csütörtök), 14:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Jelentem, elbírálás alatt egy újabb Stony (illetve nyomokban Stucky) párperces a Variációk pajzsra és páncélra című gyűjteményembe, ami ezúttal kivételesen nem az Anonim meme-re írt agymenéseim közül való.


Ééés, amint felengedik, Lizzie már repül is Stonyt olvasni. :D Na meg persze ír kritikát is... ;)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 113 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség