Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 6:50

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 493 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2021 szeptember 19 (vasárnap), 0:21 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Minimális visszatérés, I guess? Az oldalon a saját köreimen kívül mozogni nem tervezek továbbra sem, se időm, se erőm, se kedvem hozzá. De írni írtam az elmúlt két évben, többet és boldogabban, mint előtte bármikor. Főleg magamnak, de mutogattam és publikálgattam már eddig is azoknak, akiket érdekel és szeretik, gondoltam, éppenséggel ide is elférhet.

Írtam még tavaly egy twenty one pilots inspójú, amúgy teljesen original urbánfantasy regényt Choose Your Own Adventure formátumban, AO3-on már egy jó ideje elérhető, gondoltam, ide is feldobhatom, hátha akadnak rá új olvasók. Sahlo Folina a címe, már befejezett, az elkövetkező hónapokban felcsorgatom mind a 12 fejezetét. ITT. Leírást olvassátok, nem könnyed móka. Casual kommenteket és visszajelzéseket sok szeretettel várom.

Nem, Bolondok egyelőre nem jön vissza, fölösleges kérdezni. Pihenővágányon van, talán véglegesen is, JKR megkeserítette számomra a HP-univerzumot, nem tudnék jó szájízzel tovább foglalkozni a művével sehogy. Ez a fenti univerzum az új játszóterem, másfél kész kötettel, további tervezettekkel. De ugyanúgy hiri a témáiban, a stílusában, bolond és queer karakterekkel, súlyos élettörténetekkel, hülye viccekkel, kalandokkal. Életekkel. Az nem változott, csak a körítés.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2019 április 18 (csütörtök), 18:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Quick utolsóutáni, azoknak, akik esetleg keresnék Bolondokat Merin. Nem fogják ugyanis már megtalálni, mert töröltem. Egyrészt, mert szerkesztem és kipofozom az eddigi anyagot, másrészt, mert nem akarom, hogy itt fenn legyen úgy, hogy én se akarok itt fenn lenni. Csak a lényegtelen vackokat hagytam fönn, a többi szép lassan felcsorog AO3-ra. Aki keresne, az ott vagy Facebook-on megtalál a sztorival együtt.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2019 március 12 (kedd), 12:50 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Szóval, last post here. Költözök. Bolondokkal együtt. IDE. Come with me if u wanna, itt már nem leszek. :)

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2019 február 23 (szombat), 20:46 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*bekúsz*

I'm still tryna not to die, just fyi. Korlátozottan megy, odáig már eljutottam, hogy az amúgy hónapok óta kész és szintén elég régóta lebétázott Jinsztori első fejezetét végre felrakjam. Seiyának írtam kariajiba, csak ugye megcsúsztam ezzel is, mint az egész életemmel. Anyway. It's HERE. Karácsonyi, fluffy és domestic. Írjatok rá visszajelzést. Légyszi. Nem volt lelkierőm/motivációm az utóbbi hónapokban írni, és elkélne a támogatás, hogy rávegyem magam megint. Akarom, mert ez az életem értelme, csak yeah most elég értelmetlennek érzem az életem. :"D

Also, Csontszilánkokat soon le fogom törölni. Elég half-assed volt a sztori plotja meg világa amikor nekiálltam írni, like, kiválasztottam a fő pontokat és aszittem hogy az úgy jó lesz, de as it turns out, nem. :"D És mivel a múlt heti twenty one pilots konci visszaadta az inspirációmat a sztorihoz, nekiálltam megint brainstormolni, és egy csomó mindent átrendeztem, úgyhogy Csontszilánkok már nem aktuális. Majd ha kidolgoztam a világot, újraírom a szöszöket és visszarakom őket, maybe. Addig is kuka. :D

Na megyek mert elkések melóból, adios.

*kikúsz*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2019 február 07 (csütörtök), 15:22 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Ayy!!!

Feltámadok hamvaimból mint a főnix. :"D

Szóval, life happened big time. Ez a nyomi január majdnem megölt (no jokes), úgyhogy muszáj voltam belátni, hogy I need a mental health break from my usual stuff. Ez megtörtént.
Úgyhogy I'm back, babey!! With my usual enthusiasm and inspiration. (Lol what.)

Amúgy közben volt egy 30. feji is. xDD Feltölteni feltöltöttem, kiírni már nem sikerült. Oh well, better late than never. :"D ITT van e. Mivel eredetileg karácsonyi ajinak szántam for y'all, elég alaposan nyálas és fluffos és cukormázas úgy általánosságban. xD Olyan igazi heartwarming and wholesome content, aki még nem olvasta és/vagy véleményezte, tegye meg!! A mental health break írásszünetet is jelentett, de már hiányoznak a kölkeim, úgyhogy rugdossatok a folytatásért.
Fogok válaszolni a visszajelzésekre is soon, sokaknak tartozok (as usual), bear with me. Emberundorom volt már egy ideje, most kezd múlni.

Also yeah, már kiírtuk főoldalra is meg hát nyilván itt is látszik a nempiros nevemen, de mondjuk ki: Hiri ain't an admin anymore. Ami nem azt jelenti, hogy megszabadultok tőlem. xD Maradok ugyanúgy buzgómócsingnak, aktív írónak, Discord modnak, tábor/taliszervezőnek, csak a moderálástól és a titulussal járó megkötésektől búcsúztam el. Anyway.

Igyekszem összeszedni magam. See y'all around!

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2019 január 24 (csütörtök), 2:53 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Hali.

Hosszú és bonyolult napokon vagyok túl. :"D Miután megfogadtam, hogy a 2019 az én évem lesz, és nem engedem senkinek, hogy elrontsa, már rögtön az elejét elrontották. xD Nem baj, this ain't my first rodeo, tavaly ilyentájt is volt egy fasza idegösszeomlásom azért, mert van, akinek szúrja a szemét, hogy létezek, idénre is kellett egy. :"D

Kijövök belőle majd lassan, és tanulok is belőle, mert még tovább redukálom a környezetemben a rizikófaktorokat. És még inkább csak az írásra fogok koncentrálni, de leginkább semmire és senki nem, ami és aki nem érdemli meg.

Úgyhogy emiatt egy hét csúszással, de elkészült a 30. feji. Pénteken jön. A 31. pedig máris kétezer szó fölött jár, és szeretnék minél hamarabb elkészülni vele. Majd meglátjuk.
Jövő héten meg lehet, hogy lesz új Törésvonalak-rész is, mert azzal is haladni akarok, ha már a harmadik és utolsó etapnak az eleje is kész van már.

Also, volt Tövis. A századik. ITT bújik, szolid, kis semmilyen, a Tekergők és a Roxfort kapcsolata a főszerepben, alagút kulcsra. A Töviscsokor (de legalábbis az első része) ezzel most befejezte a pályafutását, befejezettre állítottam a sztorit meg ilyenek. (Azt nézve, hogy az utolsó hat szösz nullkritikás, nem nagyon fog sokaknak hiányozni a gyűjtemény. :"D) Majd lesz egyszer második része. Most egyelőre be akarom fejezni a félkész Nemszázasok-részeket, fel akarom zárkóztatni Törésvonalakat fősztorihoz, és legfőképpen nagyon-nagyon folytatni akarom a fősztorit. Wish me luck.

Fogok kritikaválaszolni is. Sajna a pánikroham-sorozatoknak az egyik hátrányos tünete nálam, hogy brutálisan antiszociális és distant leszek, úgyhogy a kommunikációval kicsit akadnak gondjaim mostanság, de igyekezni fogok, hogy mindenki kapjon tőlem választ előbb-utóbb, mert ti tartjátok bennem a lelket már csak körülbelül, meg az érdeklődésetek a sztorim iránt, és ezek nélkül most nem tudom, hol lennék. (Dehogynem tudom. Sehol. Eh. :"D)

Ezek vannak. Készüljetek a kövi két péntekre, én is készülök, legyetek jók, meg kedvesek az embertársaitokkal, meg ilyen alapdolgok.

Adios.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2019 január 14 (hétfő), 11:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Hai!

Nagyon aludnom kéne már.

Volt Tövis. Utolsó előtti, Rubyval, sorozat kulcsra, önmagáról és életről elmélkedéssel. ITT.

Írom a 30. fejit, jól halad. De ha az nem is lesz péntekig (de igyekszem), akkor hozok helyette új Törésvonalakat max, az van raktáron. De inkább fősztorit akarok előtte.

És most megyek, alszok. :"D

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2019 január 08 (kedd), 1:23 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*bekukkant*

Egész napos nagytakarítások után még némi energiát találtam magamban bedobni ide az elmúlt hetek frisseit.

Tövisek voltak:
- 96. Kaland: Amos és a Widra St. Capdeli kölykök, múltbatekintés, ITT
- 97. Ököl: Yaroslav és pár rokon, ügyintézés Dragunov-módra, ITT
- 98. Időzavar: Sable, Ivan és Marls a főszerepben, összefonódó és nehéz sorsok, ITT

Most jöttem rá, hogy fősztori következő fejezete lassan 7ezer szó, szóval nincs sok hátra a befejezéséig, és talán meg kéne ejteni. :"D Úgyhogy az a next projekt, meg a maradék válaszaim minden visszajelzésre, ami még erre vár. (Haladtam kicsit mostanában!!!)
Na megyek, alkotok valamit.

*Hiri balra el*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 december 22 (szombat), 20:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*beesik*

Hát. Nem vagyok jól még mindig. :"D Most már egy hete szívok ezzel az izével, és ma először nem akarok végérvényesen megdögleni tőle, de továbbra sem fun. Kérem vissza a jobb szemem, mother nature. :"D

But anyways.
Most nem az én szenvedésem a lényeg, hanem Mondayéké. Mert annak egy újabb állomásának a végéhez értünk ma, Hajótöröttek utolsó fejezetével. ITT leledzik. (Trigger warning detailed epilepsziás rohamra. De még mindig igaz, hogy Jared önmagában egy trigger warning.) Évvégi, karácsonyelőtti. Időszerű. És ideje volt amúgy is, valami fényt villantani a végén az alagútnak, amin az elmúlt időkben végigküzdötték magukat, meg mi is velük együtt.

És azt hiszem, ezzel kívánok nektek most kellemes ünnepeket. Lesz pár szabadnapom, amiben nekiülök a válaszaimnak meg a fősztori következő részének is talán, de még mindig jobbára fájdalomcsillapítókon és fájdalomban élek, szóval nem ígérgetek. De igyekszek. Legyetek jók, és szépen kérlek titeket, írjatok visszajelzést, ha olvastok. Mindig fontos a véleményetek nekem, de most, egy újabb mérföldkőhöz érve különösen az, és abban is segítene, hogy visszaszerezzem a motivációmat. Próbálom, de jelenleg nehéz. Várom már 2019-et. :"D

*elvánszorog*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 december 17 (hétfő), 19:02 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri in*

Váratlan és felettébb kellemetlen egészségügyi probléma vert le a lábamról. Ezt azért mondom el, mert ugyan nem köt ágyhoz meg semmi, de az életkedvemet a béka segge alá rúgta, ami nagy kunszt, mert amúgy se volt sok. (Like, for real. Nem beszélek róla sokat, de mentálhigiénés gondokkal küszködök már nagyon régóta (Meri előtt óta), és újabban elég durván, szóval kellett még ehhez az amúgy is ergya évhez egy ilyen lezárás, amitől létezni sincs kedvem.)

A fősztori kövi fejezete meg, ami pénteken érkezne, nincs kész. A hétvégén meg a héten terveztem behúzni, de így... Eh, hát nemtom. Leginkább csak aludni akarok, mert addig se kell léteznem. Szóval ha nem történik csoda (pls pray for Augmentin to save me), akkor pénteken Törésvonalak-friss lesz megint, mert az már kész van, és két ünnep közé toljuk a fősztorit. Valami tuti lesz. :"D (Ha nem, és eltűnök, akkor meg pray for me. :"D)

Viszont volt Tövis. ITT, évődés kulcsra, Cody POV, Rosier a fókuszban, meg picit Jin. Meg a kettejük, öhm, dolga. Írjatok visszajelzést ide is, az előzőkre is, a nagyfrissekre is, mindenre, hogy legalább valami legyen, ami miatt nem érzem magam teljesen nyomorultul. Pls. :"D

*Hiri out*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 december 14 (péntek), 17:27 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri in*

Ahoj. Ezer a dolgom és csak kettő a kezem, de azért beesek jelezni, hogy volt friss. Nagy. Durva. ITT.
Jaredsztori második része. Fix-it, talán, de el is mondjuk végre nagyon konkrétan, hogy mi minden vár javításra, szóval óvatosan kattintsatok. Drogok, zaklatás, nyomor. The usual.
Nagyon-nagyon szépen kérek megint mindenkit, hogy írjon valami visszajelzést. Mindig érdekel a véleményetek, a gondolataitok, de most, erre különösen.

Also, ha marad este időm-erőm (meg főleg koncentrációm, mert azzal vannak mostanában gondok, bless u ADHD), fogok válaszolgatni is nektek, baromi sok a tartozásom és ég az arcom miatta, but I'm trying!

*Hiri out*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 december 11 (kedd), 15:20 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri beesik*

Heló! Volt tegnap Tövis!

ITT. Jake és Rose, Romániában, ló kulcsra. Az a bizonyos Hajótöröttek-eleji levélvisszaküldős mozzanat az ő szemszögükből. Olvassatok, írjatok rá visszajelzést, igyekszem a válaszaimon is dolgozni. Pénteken pedig új Törésvonalak-rész.

Ja, és gyertek a Meris discordra. Lehet beszélgetni. Velem is, másokkal is. Sokan vagyunk, legyünk még többen! :D

*Hiri off*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 december 07 (péntek), 14:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Aww köszi skacok! :xx:

Látszik, hogy rég jártam erre. xD Sebaj, majd most!

Szóval. NaNónak vége. Eddigi legrosszabbom volt, de megnyertem, túléltem, és egész jól haladtam. Mondom, mikkel és hogyan, egy részét már láthatjátok, mert fel is került azóta Merire.

Pl. a 29. fejezet. Yes, igen, nemcsalás-nemámítás, van új Bolondok-rész. xD ITTEN E, néhol szomorkás, de inkább viccesebb-fluffosabb, zajlanak az események is szépen benne. Olvassátok, oszt írjatok rá visszajelzést! Kíváncsi vagyok rá, mit gondoltok. Meg jól jön a biztatás a folytatáshoz. :wink:

Meg volt már egy új Tövis is. ITT leledzik, ragadozó kulcsra, Joellel a főszerepben. Írjatok rá. :) Decemberben és januárban is lesz megint a szokásos heti hétfői friss, elmegyünk ugyanis 100 részig, aztán kicsit polcra teszem a gyűjteményt. :)

És visszatérünk Törésvonalakhoz is, sok új fejezettel. Egy része az eddigi saga lezárása végre, egy része pedig az én egyetlen Seiyám karácsonyi ajándéka lesz majd. Úgyhogy készüljetek arra is, zsepivel és lelkierővel főleg. xD

Fogok kritikaválaszolni is. Igyekeztem haladni velük novemberben is, meg a maradékot is letudom soon, szüljetek hozzá újakat, hogy igazán rugdosva érezzem magam.
Amúgy eléggé a padlón vagyok mentálisan az elmúlt hónapoktól-hónapokban. Jelenleg kb. csak az írás az életem egyetlen mozgatórugója, abba próbálok kapaszkodni. Szóval azért vagyok ennyire eltűnve, mert túlélni próbálom az agyamat hősiesen. Wish me luck.

Hiri out.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 november 10 (szombat), 18:40 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Boldog szülinapot! :xx: :pbunny: :give:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 november 10 (szombat), 10:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Boldog születésnapot! :give:

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 október 17 (szerda), 8:50 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri bemászik*

Amikor harminckét (32!) óra ébrenlét után végre lefekszel hajnalban, hogy reggel nyolckor arra ébredj, hogy az alsó szomszédnak pont most kell az egész lakásban a lámpákat felfúrni... Hát szóval, nem jó a kedvem.

Volt friss még tegnap meglepibe! Szilánk. ITT. Az előzőben megtudtuk, hogy Riley és Nate barátok voltak, most meg kiderül az is, hogy a regény idejére már majd miért nem lesznek azok. Ezért. :"D Írjatok kritikát is!

Also, ugye ebből anno egy ideig volt szerdai friss. Na, most majd már nem lesz, csak ilyen véletlenszerű. xD A Bolondok-gépezetet akarom dübörgetni most elsősorban, nem ezt, mert egy káosz a plotja, össze van kavarodva a timeline és egy csomó karakteren még nagyon gondolkodni kéne. Az meg majd később lesz. Szóval most csak így randomba fogok feldobálni ilyen cafatokat, ha ihletmanó felrakatja velem Bolondokat a polcra. :D

29. fejezetet amúgy írom. Talán tényleg meglesz ebben a hónapban. :D

*Hiri elvonszolja magát*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 október 11 (csütörtök), 14:06 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri beesik random frissel*

Meglepi-Szilánk! ITT leledzik, maszületett, de nem bárány, óvatost vele. Riley-POV, Nate-fókusz, továbbá Aram és egy vihar. Múltjárás, annak is egy érdekes szelete. A kép egyszerre bonyolódik és tisztul. xD

*Hiri elrongyol*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 október 08 (hétfő), 8:55 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri bemászik*

Hna, hát. Ezt is megértük. Van Bolondok-friss.
Igen, nem vicc, nem átverés, a 28. fejezet elkészült, felkerült, olvasható, ITT. Még mindig damage controlnál tartunk, meg fontos beszélgetéseknél. Extraordinarily queer fejezet lett, mindent egybevetve, de állítólag jó. :"D (Thanks for pre-reading, Seiya! <3)
És igazából tökre büszkének kéne lennem magamra, hogy jeee, frissítek, de inkább csak ég a pofám, hogy eddig tartott a dolog. Mert nem volt olyan hűde nehéz, like, leültem és agyaltam kicsit a pár kövi rész plotján, aztán fogtam magam és nekiestem, és vagy két hét alatt megírtam. Mint régen.
Úgy akarom most megint.

Még ebben a hónapban, NaNoWriMo előtt legalább egy fejezetet ezen kívül, de akár kettőt is. (Na jó, ne álmodozzunk. xD) Mert jön a NaNo, és megint csinálom, 50 ezer szó novemberben, hell yes.
Csak éppen nem egészen azzal csinálom, mint az elmúlt években. :"D
Mert az elmúlt években kariajimókával csináltam. Amit beharangoztam idén is, mert hagyomány, meg mégiscsak, meg enélkül nincs Bolondok. De sajnos be kellett látnom, hogy jelenleg Bolondok sincs nagyon. xD
Szóval, bottom line, idén nem lesz kariajimóka. Nagyon sajnálom és bocsánatot kérek mindenkitől, aki esetleg várta, az a része nagyon fog hiányozni, az ajándékozás érzése. Ami nem fog hiányozni, az, uh, az maga a sok sztori, amit megint írnék. A lényeg helyett.

Mert ez a fő oka annak, hogy idén kihagyom. Iszonyúan elvesztem a részleteiben ennek a brutális nagyra nőtt univerzumnak az elmúlt évben. Túlságosan is. És közben csak az nem haladt, aminek igazán kellett volna. (Jó, az élet is közbe jött, új munkahely, új lakás, új barátságok, új kapcsolat, és mindegyik fronton veszteségek is, de nem fogom csak erre fogni, hogy lusta dög voltam.)
Van még jópár work in progress novellám, tavalyról is meg úgy amúgy is. Alya sztorija, Dan sztorija, egy Volya-novella, egy Flint-novella, nem is tudom még hirtelen, mi. Ezeket be fogom fejezni. Lesz még ilyen ajándékozós novellaírósdi is, jövő ilyenkor, vagy lehet, hogy Bolondok-szülinapon, nem tudom. Most nem lesz, mert be akarom fejezni az eddigi félkészeimet, és haladni akarok a fősztorival. Azokkal fogok NaNózni, nem új dolgokkal.

Aki nagyon-nagyon hiányolná a dolgot, az kritikában, fészen, itt reklamálhat szereplők után, mert ezek mellett a tervek mellett ott van még az is, hogy Töviscsokor jelenleg 92 résznél tart, és nagyon szeretném azt is elvinni százig, hogy utána kicsit pihentethessem. (Lesz még abból is, a második kötetéhez már készültek darabok, csak nyaralni akarom küldeni pöppet.) De addig még van 8 rész, NaNo alatt azok is elférnek, és már annyi mindent írtam, igazán írhatok olyanról is, akit ti hiányoltok. Szóval hit me up with suggestions!

Ja, meg Törésvonalakkal is fogok haladni NaNón, mert azzal mindig szoktam. xD Van hozzá sok wip, szeretném ennek is lezárni a jelenlegi felvonását minél hamarabb, mert utána már tényleg nem lesz más, mint a fősztori. Amihez most szeretnék legalább havi egy, de akár két új részt is hozni. Majd meglássuk. Új dolgokba nem kezdek, azt eldöntöttem, amíg ezt a sok régit nem vittem előrébb érdemben. Drukkoljatok.
(És fogok maratoni kritikaválaszolni is még a hónapban. :"D Írjatok még, hogy érezzem a nyomást.)

*Hiri out*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 25 (kedd), 0:08 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
So. News.

Először is, közeleg a november, és vele a NaNoWriMo szokás szerint, valamint közeleg a karácsony is, ami tudjuk, mit jelent. Kariajimókát, megint. Úgyhogy csak szólok, kezdjetek el gondolkodni a kívánságokon. (Akinek még van tavalyról tartozásom, azaz beígért-megkezdett novellám, az azokon kívül gondolkodjon. Azok is kész lesznek még. :"D) Lesz official kihirdetés is soon, kis szabály-tweakeléssel, előbb-utóbb tökéletesítjük a formulát. :D

Osztán: fősztorin dolgozok. Nem csak a kövi egy fejezeten (de főleg azon, és jól halad!), hanem úgy a kövi négy-ötön, meg egyébként úgy egészében a történet második felén. Kihajigáltam pár fölös fejit meg sztorivonalat, és hoztam helyettük fontosabbakat jobban megbeszélve. Mindegy. Nem ez a lényeg, hanem hogy lesznek új fejezetek még év végéig, reményeim szerint nem is egy.

Törésvonalak viszont áll és ácsorog. Befejezem majd a Jaredsztori második részét (ezer szó kell még köbö hozzá xD), meg az utána következő minden mást is, de abból kiindulva, hogy tavaly NaNón milyen jól haladtam ezekkel a szerencsétlenekkel, most még nem erőltetem. Majd jól fog jönni, hogy van egy csomó olyan WIP sztorim, amit könnyebben megszülök, mint a fősztorit vagy akármi mást, ha nagyon kell a szószám. :"D

Töviscsokrot még idén el akarom vinni 100 részig, és aztán le akarom zárni. Átmenetileg az egypercesezést is, hogy a nagy dolgokra koncentráljak, meg a gyűjteményt magát mindenképpen. Ha lesz is még, az már újba, valamikor. Amúgy lesz. Már vannak hozzá részek. :"D

Kicsit most Csontszilánkokat is elengedem, amúgy is hetesével akartam írni a darabkákat. Ja igen merthogy volt még valamikor egy hetedik szösz, amit még ide nem írtam ki. ITT van e, Ash és Jin (yes, az a Jin), és a megismerkedésük sztorija. Hna de, ezzel most akkor kis szünetke jön, így év végén inkább az aktuális projektet tolnám meg, ami nem az urbánfantasy ugye. Fun ez az originalozás meg minden, élvezem és fogom is még, de prioritizálnom kell. És az most a Bolondok.

Egyedül maradtam egyébiránt az egész mutatványra, társírótlanul-háttérmunkástalanul (illetve nope, mert I do have Seiya for support <3), ami kis nehezítés, vagy legalábbis új irány, de ez van. Megoldom, nem lehet a múltban leragadni, és ami nem működik, azt el kell engedni. El lettem engedve, beletörődök. A jövőre fogok koncentrálni, és remélem, sok-sok minden vár még ránk ott a sztorival, a sztorimmal kapcsolatban.
A feje tetejére állt tavaly óta az életem, admin lettem, elköltöztünk otthonról párommal, új munkahelyem van, kapcsolatok mentek és jöttek minden fronton, de itt vagyok, küzdök, nem adom fel. Csak ti se adjatok fel. :"D

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 12 (szerda), 8:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri besompolyog*

Először is: elfeledkeztem a múltheti Szilánkról bszki. xD Mármint, felrakni felraktam, csak ide nem írtam ki. Namajdost!
Szóval. Riley és Nisha, egy balul elsült családlátogatás, Paget-szülők laza transzfóbiákba, ilyenek. ITT leledzik, olvassátok, és írjatok rá kritikát péeles.

Éshát azért jöttem rá, hogy elfeledkeztem erről, mert jöttem az ehetit kihirdetni. xD Úgyhogy lássuk azt is.
Doron és a mindenféle zűrös párkapcsolati dolgai, a kezdetektől a jelenig, Halberg-anyuka laza homofóbiákba, just the usual. ITT van e, szintén olvassátok és véleményezzétek.

Lesz Tövis is eventually meg minden más. Próbálom utolérni magam. (Inkább nem spoileres Töviseket kéne próbálni írni végre. Eh. Mert amúgy van raktáron több is, csak még váratnak magukra a kontentjük miatt. :"D)
Also, ha valamivel haladtam, az a kritikaválaszolás!! Hat tartozásom van még, és abból is már kettőn dolgozok, meg a többit is meg akarom végre írni. Drukkoljatok mindenhez, csitul az élet meg a pörgés, úgy nézem, és kezdem látni a fényt az alagút végén. (Mire odajutok majd pont, a NaNo eltakarja, de oh well. xD Egyelőre nem félek tőle, hanem várom. Lesz ez még így se.)

*Hiri elmegy teregetni oszt aludni*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 31 (péntek), 17:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri berobog*

Volt friss mert fken híró vagyok!!!

Szerdán volt Szilánk, ITT leledzik, Nate és tsai bulikáznak, az előző két szösz közvetlen előzménye mert miazalinearitáshagyjukmár.

Tövis pedig ma volt hétfő helyett, ammeg ITT van, Aresszel a főszerepben, név kulcsra. Van neki egy. Kettő. (Igazából négy, de kettő fontos. Mindegy.) Meg van egy küldetése, sok nyomora és egy lova is, ezekről beszél éjjáéjjáó.

Írjatok kritikákat, most egész jól állok a válasz-helyzettel, meg hétvégén még tervezek haladni, meg amúgy is tervezek mindennel nagyon haladni. Szilánkokat írogatok, elővettem az Alya-sztorit is újra, Törésvonalak kövi részére gyűjtöm a lelkierőt mert van hátra vagy 2k de Jared, idk. Bízom a szeptemberben, az augusztus ritka ergya volt.

Na mék dolgozóba, tsók.

*Hiri elrobog*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 20 (hétfő), 9:03 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
És ismét berongyolok gyorsba, ezúttal nemfrisst hirdetni. :"D

Nem lesz a héten se Tövis, se Szilánk, mert csütörtökig Hiri se lesz gép- vagy akár netközelben. Aki itt volt már tavaly is, az tudja, aki ne, annak mondom, a szokásos családi erőbeelvonulós nyaralás az oka a felszívódásnak.

A kreatív energiáim szárnyalnak, úgyhogy gépet viszek, offline remélhetőleg írok ezt-azt, amíg bírja az aksi meg az aggregátor szuflával. xD

Legyetekjókszerbusztok!

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 17 (péntek), 8:40 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Berongyolok csak gyorsba frisst hirdetni.

Táborsztori utolsó része is felkerült ugyanis!! Nagyon fura volt befejezettre állítani, de jó érzés is. ITT leledzik az archeolóusok logcsokra, a végén egy kis hálálkodással, abban mostanában úgyis jól benne vagyok. xD Főleg, hogy szolidan, de kritikaválaszoltam is, ennél a sztorinál. Meg fogok is még, ha a hotel is úgy akarja a hétvégén. Nyaralni megyek jövő hét elején, írni akarok sokat, és addigra jó lenne utolérnem magam a válaszaimmal is. xD Hiú ábránd, magamat ismerve, de a remény hal meg utoljára. A lepényhal meg először. Hiri meg most, mert már értelme nincs annak, amit összehord.

Jóéjt. :"D

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 15 (szerda), 12:08 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri beszompolyog*

As usual, voltak frissek!!!

Hétfőn, egész meglepő módon, például. Volt Tövis. xD ITT bújik, Siriusszal a főszerepben, féltékenység kulcsra, sok zavaros érzelemről.

És ma, mert szerda van, és az meg Szilánk-nap lesz, I guess. Szóval egy újabb original darabka is fölkerült, IDE. Zuzu-POV, biszniszek intézése és egy családi vacsi Dema-módra.

Továbbra is kérem, pls, írjatok kritikákat. Fogok válaszolni, amit tudok. Nem azért nem válaszolok, mert bunkó vagyok vagy valami, hanem mert nem akarom egy köszhogyírtál-szintű odaköpött izével elintézni a sok remek és hasznos hozzászólásotokat, de ahhoz, hogy érdemben tudjak válaszolni, sok csillagnak kell együttállnia. Ha erőm van, időm nincs, ha még időm is lenne, a mental state-em akadályozza a dolgot, ha az meglepő módon oké, tuti, hogy nem érek rá éppen. :/ De amikor tudok, mindig írogatom a válaszokat, most is van legalább 5, amit már csak be kéne fejezni. Be fogom, mindenkinek le fogom reagálni a visszajelzéseit, just give me time. And more visszajelzés, so I feel threatened by the amount of them, and sit my ass down to answer some. :"D

Hja, és pénteken jön táborsztori utolsó része, be prepared. :D

Éshátszóval. I guess it is time to talk about Aranypenna. :D

Áprilisban lesz négy éve, hogy aktívan publikálok az oldalon. Köszönöm, hogy most bebizonyítottátok nekem, hogy nem hiába teszem. :) Nem fogok álszenteskedni és szerénykedni meg habogni hogy jajde meg vagyok lepve meg el se hiszem meg hű de nem számítottam rá. Szerintem vagyok azon a ponton, hogy ez már nem venné ki jól magát. xD És baromi sokat küzdöttem egész életemben azért, hogy most ezen a ponton lehessek, hogy a dicséretekre azt tudjam mondani hárítás helyett, hogy köszönöm, szóval bocsánatot se fogok kérni érte, még ha ez nagyképűnek is tűnhet egyesek szemében. Nem meglepetés az, amit érzek, inkább csak mérhetetlen hála és boldogság.

Köszönöm minden egyes embernek, aki szavazott rám, akár az első, akár a második, akár mindkét fordulóban. Esélyesen a legtöbbőtöket ismerem, és ez a legnagyobb boldogság-faktor az egész dologban. And yes, this is a "The real treasure was the friendships we made along the way." talk. :"D Bear with me. Extrovertált ember vagyok, és ezt vállalom is, ahogy azt is, hogy enélkül az oldal nélkül nem lennék az, aki ma vagyok. Elmondtam már sokszor, nem tudok és nem is szeretek magamnak írni. Nektek írok, azoknak az embereknek, akik érdeklődnek a sztorijaim iránt, és így irántam is, mert ezekkel a történetekkel magamat adom át nektek. Ti pedig, úgy látszik, kíváncsiak vagytok rám és mindarra, ami a fejemben kavarog állandóan. Ezért a szeretetért, a Merengő szerzett barátságokért pedig mindig hálásabb leszek, mint akármilyen díjakért.

Ettől függetlenül baromi hálás vagyok azért is, hogy ennyi kategóriában méltónak találtattam a díjazásra.
Hogy az oldal legjobb írója vagyok-e, azt igazán nem tudom. Én nem érzem magam annak, se a kategória jelöltjeit elég reprezentatívnak, mert nem egy ember van, akinek a nevét szívesebben látnám ott a sajátom helyett, de tovább se jutottak. Kritikát se ugyanúgy írok már, mint régebben (mert újabban kb. sehogy, dik xD), vénségemre lágyszívű lettem, de mindig segítő szándékkal írtam őket, köszönöm, hogy úgy érzitek, ezt sikerül át is adnom általában. És szerintem a legtöbben tudjátok azt is, hogy a költészetemmel milyen viszonyban vagyok, a rapszódikus frissítéseimből és a lassan nonextisztens kritikaválaszaimból látszik, hogy bőven csak hobbi és nem létformám úgy, mint a Bolondok, de köszönöm, hogy jónak találtátok őket.

És hát, Bolondok.
Szerintem aki az elmúlt években járkált az oldalon, mind találkozott már valamennyire a sztori valamely szegmensével. Elég nagy volumenű cucc, most már túl jár minden gyűjteményével együtt a félmillió szón, és ez az effektív szószám, nem a Meri-féle tuningolt. A megtekintésszámaim meg a kritikáim is azt mutatják, hogy hogy vannak egypáran, akik követik és szeretik az univerzumomat. Most a Pennán elért helyezéseim is bizonyították ezt, és azt is, hogy nem csak szeretitek a történetet, de értitek és fontosnak is találjátok mindazt, amit át akarok adni vele.

Nem egy forradalmi koncepció, hogy egy történet szólhat több dologról is, és nem kell fekete-fehérnek és egysíkúnak lennie. A világ sem az. Aki olvassa a sztorit, az tudja nagyon jól, hogy lehet egyszerre slash is meg nem is, de talán aki nem olvassa, az se fog fennakadni ezen, mert egész biztosra veszem, hogy nem az enyém az első olyan mese a világon, ami nem csak két azonos vagy ellenkezű ember szerelméről szól és semmi másról. :) Az, hogy mindkét kategóriában első helyezést ért el a történet, számomra a legszebb bizonyítéka annak, hogy ezt ti is jól látjátok, és a történet lényegét is. Hogy lehet olyan főszereplővel is írni, akinek a neme nem számít. Se neki, se a többi szereplőnek, de még az olvasóknak se. Sok mindenről szól egyszerre ez a sztori, de leginkább egy coming-of-age történet. Arioné, akinek van egy biológiai neme, mert az mindenkinek van, de ez az apróság hidegen hagyja, egyre inkább, ahogy fedezi fel a saját identitását. Fiú is és lány is. Mikor ez jobban, mikor az, kinek ez inkább, kinek az. 2018-ban már nem olyan fergetegesen nagy hír, hogy léteznek transznemű emberek is a világon, és remélhetőleg az se, hogy a bináris fiú-lány besorolás elavult. 1975-ben talán még erről nem voltak tanulmányok, nem voltak rá szavak, de attól még Arion az, ami. A barátai szemében is. Az olvasók szemében is. Van, aki inkább lánynak látja, van, aki inkább fiúnak. Arionnak mindegy, ki melyiknek tartja. A szavazatok jól mutatják, hogy ez a hitvallása működik, és valós dolog, mert a dupla helyezés szépen mutatja, hogy nem "csak ez" vagy "csak az" a sztori, és Arion, és a szerelme Remusszal.

Köszönöm szépen a karakter-kategóriákban elért helyezéseket is. Mind a négyet, mind a négy karakterem nevében. Nagy és diverz szereplőgárdám van, volt bőven kikből válogatni, de olyan jó érzés, hogy a négy továbbjutó és dobogóra kerülő kölkem közül egy se fehér, cisznemű és heteró egyszerre. :"D (Nem mintha sok olyanom lenne. xD) Szóval köszi, hogy az oldal legjobbnak ítélt saját szereplője lehetett egy nem bináris nemű dinka tini, a másodikja pedig egy latino srác (aki amúgy még csak nem is heteró, és mondhatnám, hogy psszt, spoiler meg titok, de komolyan, nálam ezen még meglepődtök? xD) Hogy a dobogós canon karaktereknél ott lehet a nem látványosan, de azért simán vállaltan biszex Remusom, és a bipolaritásával meg a szexualitásával küzdő Siriusom.

És természetesen nagyon köszönöm Törésvonalak első helyezését is. Mondayék egy másik világ, ugyanabban a világban, és nem titkolom sose, hogy a legszívemcsücskébb sztorim ez az összes közül. Sok mindent saját kútfőből és tapasztalatból írok benne, sokat pedig azért, mert fontos témák. Mert sok író romanticizálja a toxikus kapcsolatokat, elbagatellizálja a traumákat, hatásvadászatra használja a szexuális zaklatás különböző formáit. Én pedig meg akarom mutatni a kívülálló olvasónak, hogy van más út is, és a bármelyik apsektust személyesen átérzőnek, hogy van kiút is. Szóval köszönöm, hogy fontosnak találjátok a srácaimat, és szeretitek őket minden elszúrtságuk ellenére.

És úgy egyáltalán, köszönöm, hogy szerettek. :xx:

*Hiri elhajózik a nyáltengeren*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu ír
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 09 (csütörtök), 13:43 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Awww hát köszönöm szépen :"D :xx: El is felejtettem, meg többnek tűnt, mint egy év, lol. :D De bírom, hősiesen, és remélhetőleg még jó sokáig így is marad.

Ugyanitt, frissítettem dolgokat. :D

Volt egyszer egy második Szilánk, ITT bújik. Nate-POV, homályos emlékek és vergődés egy buli másnapján. Sarai háttérzaj, kávé és kokain, Meki és mágia, a táboros csapatnak egy kis easter egg, ilyenek. Életkép az ikrekkel, basically.

Oder ma reggel volt egy Tövis is, az pedig ITT leledzik. Kép kulcsra Joel és Jin a főszereplők, meglepően domestic fluffal, egy pénztárcában bújó fotóval és Joel részéről elmélkedéssel arról, hogy ki is Jin tulajdonképpen.

Írjatok kritikákat! Csontszilánkoknál megválaszoltam az összeset, van nem egy készülő válaszom, és igyekezni fogok mindenkire sort keríteni soon, csillapodik a nyár meg jön vissza a lelkesedésem is eléggé, rugdossatok, hogy így is maradjon. :D

Jön hamarosan egy very heartfelt és cheesy köszönőposzt is a csudi Penna-eredményeket illetően, addig csak gyorsba megköszönöm a rengetegsok szavazást és a helyezéseket, amiket összehoztatok velük nekem! :xx:

De most meek randizni Sachival. Belehalunk a vaníliafagyiba, a ciderbe meg ebbe a szuty melegbe. :"D

Ja, meg kicsit bűvöltem a ficblog nevét, hogy ugyanaz legyen, amire az FB oldalamét tervezem állítani egy hét múlva. Brandet építünk. xD

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 09 (csütörtök), 11:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
Ó, hát nem felejtettem el boldog évfordulót kívánni? Dehogynem!

Tehát.
Hiri, te sajnálatos módon már (több, mint) egy éve szenvedsz az adminus merengus hibbanto totali nevű szörnyűséges betegségben, de állod a strapát. Ezen alkalomból (némi csúszással ugyan, de) rengeteg kitartást és minél kevesebb fénypontot kívánok neked! :give:

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 05 (vasárnap), 9:06 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri besompolyog*

Hah, megint rég jártam erre. Most is baromira aludnom kéne már amúgy, mert este meló, de gondoltam elnézek ide is, lesöprögetni a port meg a porcicákat.

Szóval. Amúgy publikáltam ezt-azt, mióta utoljára posztoltam. xD

Pl. volt egy Tövis. ITT leledzik, Izzyvel a főszerepben, Ölelés kulcsra, fontos emberekről gondolkodás.

Osztán. Vége a Meritábornak (már egy ideje :"D), én pedig azóta csorgatom fel az oldalra azt a remekséges agymenést, amit a Parádon töltött napokra írtam, mert idén átvittük kicsit szerepjátékosba a fílinget. ITT találjátok. A keretsztorija volt a tábornak a történet, a négy csapat darabonként szedte össze az öt-öt shiplogot, amiből megismerték a világot, ahova kerültek. Olvassa az is, aki nem járt táborban. Egyrészt hogy bánhassa hogy nem jött xD, és jövőre akarjon jönni, másrészt pedig azért, mert...

Mert Hirinek megtetszett az originalozás, meg megszerette nagyon a táborsztori karaktereit is, és jelenleg bőszen dolgozik egy urbánfantasy/mágikusrealizmus regényen, amit majd ezekkel az őrült arcokkal fog egyszer írni. Meg random csórt Bolondok mellékszereplőkkel. Meg izgi új antagonistekkel. Saját világgal, a megszokott szereplődiverzitással és stílussal. És mivel baromira nem tudok úgy dolgozni, hogy előre totál fixek a karakterek, mert nálam menet közbe derül ki róluk igazán, hogy kik, ezért már írogatni is nekiálltam velük ismerkedési céllal. (Jó, azért is, mert nem bírtam megállni, baromira bírom őket. xD) Szóval felkerült egy újdonat-új original egyperces-gyűjtemény első része az oldalra, ITT leledzik. Csontszilánkok a címe, baromi sok figyelmeztetés van rajta meg egy szép 18-as korhatár, és nem csak dísznek. Törésvonalak-jellegre tessék készülni. Meg arra, hogy work in progress a világ, a sztori és a karakterek is, kísérletezgetek az egész félkész katyvasszal jelenleg, próbálom kiötölni a világom szabályait, a karaktereim jellemét, a kapcsolati rendszert, mindent. Úgy, hogy írok velük/róluk. És fel is töltöm a szöszöket majd szép lassan (heti egy, ahogy szoktuk), és nagyon kíváncsian várom a kritikákat is, mert most aztán tényleg minden meglátás segít, hogy kerekedjen a dolog. :)

Ja, kritikákat illetően: tudom, hogy baromi sok válasszal tartozok, please be patient with me. :"D Szezon van, én meg hotelben dolgozok. Teltház, tizennégy órázás, reggeliztetés, mitbánomén. Igyekszem kapirgálni, amikor csak ráérek és a mentális energiámból is futja, mert nagyon hálás vagyok érte, hogy ennyi sokan és ennyit írtok nekem. És ha nem is válaszolok rögtön, vagy még sokáig, olvasni olvasom mindig rögtön az újakat, és hálás vagyok értük, csak hát na, jelenleg aludni járok csak haza, és azt se sokat. xD

Ja, meg a Bolondok Facebookból generic írós Hiri Facebookot akarok csinálni, hogy mehessen rá az original meg táborsztori meg versek meg minden, csak a tetű support nem akarja engedni a névváltoztatást. Pedig vannak tök jó moodboardjaim az új szereplőimhez. :"D Mindegy, nem adom fel, ellevelezgetek velük amíg meg nem unnak. xD

Ja és ma éjfélig aki nem szavazott Pennán, az szavazzon már. xD

Na szerbusztok.

*Hiri off to sleep*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 július 03 (kedd), 17:22 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri bezuhan két felvonás nagytakarítás között*

Szóval vészesen közeleg a tábor, és miért vagyok ennyire mazochista hogy szervezést vállaltam, és a hétvégén még esküvőre is megyünk, és semmire nem lesz időm a hónapban. xD Rip Hiri.

Volt tegnap Tövis, amúgy csak azért jöttem, nem hisztériázni. ITTEN E, Emmel a főszerepben, a barátaival való kapcsolatáról és nyilván főleg Jaredről filózik. Írjatok rá kritikát, kissé felvezetője a soron következő Törésvonalak-résznek, aminek az eddigi fejezeteihez szintén jelezzetek vissza, hogy jöjjön a folytatás.

Na meek, mert még ezer a dolog és csak kettő a kéz.

*Hiri elrobog*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 június 28 (csütörtök), 21:12 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri beoson hírekkel*

Szóval!!!

Először is: JELÖLJETEK ARANYPENNÁN, MINDENKI!!! Mármint nem engem, hanem úgy akárkit, aki szerintetek megérdemli. Adjatok le jelöléseket. Mindjárt itt a hónap vége, ne csússzatok ki az időből (mondja ezt az, aki még szintén nem adta le a jelöléseit, de na, vacillálok pár helyen :"D).

Másodszor is: fvck yea, új Törésvonalak-rész. Igen, bizony, nem csalás, nem ámítás. Hajótöröttek V. címen került föl, elég erőst Joel-központú, és aki nem szereti az explicit slasht (az minek olvassa ezt a sztorit xDDD), az óvatosan, mert itt most bőven túlteng. ITT, úgypontosan, tessék olvasni, és tessék kritikát írni is, mert a kövi részhez kell a tudat, hogy érdeklődtök, mert még nincs kész, és nehéz. :"D

Harmadszor: volt ám Tövis is hétfőn, csak lusta dög voltam kiírni. xD Egy nagyon furcsa, valszeg értelmetlen kis izé, Rosierrel, Titok kulcsra, ITT búj. Amúgy van értelme, csak hát eddig még maximum csak óvatosan célozgattam a dologra, nagyon elszórtan. Majd egyszer meg lesz magyarázva. Aki az eddigiekből megfejti, az kap buksisimit meg bocsánatkérést, aki nem, az raktározza magában a kérdéseit, lesz novella is. :D

Asszem, ennyike. Meritáborig most kicsit megszűnök, I have a heckton of things to do, de kritikákat addig is nagyon-nagyon várom. Ja, haladtam a válaszokkal, most csak párral vagyok elmaradva, meg időtől függően fogok válaszolgatni, amikor csak tudok. Csak legyen mire. ;)

*Hiri elzúg dolgára*

Ja és az új Panic! At The Disco album annyira istenkirály hogy belehalok!!!!! BRENDON URIE IS A GOD AND WE DON'T DESERVE HIM aahdfdjsfkhswfkagf this sh*t makes me want to write everything mostazonnal egyszerre send help

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 június 23 (szombat), 15:38 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Ahojj!

Jajderégjártamerre. Bocsi. Voltak amúgy frissek, még ha egy kis kényszerpihenőt is be kellett iktatnom így a szokásos nyári elsodródás miatt, azért hoztam ezt-azt, mióta utoljára erre toltam a pofám. :D

Pl. folytatódott Törésvonalak!! Lezártam a Jinsztorit a második részével még múlt héten, éljen. ITT bújik, óvatosan tessék kattintani, gyilkosság, kínzás meg egyéb vidám figyelmeztetések vannak rajta, és most már nem csak beszélnek ilyenekről. Nagyon nem. :"D Viszont írjatok rá kritit, a következő fejezet már kész van, vagy jövő hét pénteken vagy július elején jön, ahogy látom, hogy van érdeklődés rá. :) (Megsúgom: az egy olyan feji, amit akartok. It's time to start fixing sh*t. :D)

Voltak Tövisek is! Nem sok, I had to take a break, de kettő azért befigyelt. ITT az első, Amos Diggoryval, remete kulcsra, Widra St. Capdel varázslóközösségéről. ITT pedig a másik, őriz kulcsa, Issie Bellel, akiről megtudjuk végre, hogy miféle kérdésekre keresi a választ önmagával kapcsolatban a színjátszón. :) Írjatok kritikákat, szegény egyperceseimet megint úgy elhanyagoljátok az utóbbi időkben, pedig azért ha nem is mindenminden héten, de elég sűrűn hozom őket.

Hja meg amúgy, kritikákkal kapcsolatban: köszi mindenkinek, aki írt, és türelmesen várt a válaszra az utóbbi időkben. Mint mondtam, technikai szünetre kényszerültem, igazából még mindig azon vagyok/leszek táborig (ami nagyonjóesz nagyonközelvan jajdevárom!!!), de megígértem, hogy huszonkettedike után törlesztem a tartozásaimat, és van is mit bőven, úgyhogy be prepared. Ma&holnap este kritikamaratonozok, amennyit csak tudok, megválaszolok, ígérem.

Utána eltűnök megint kicsit, a július halálhónap. :"D Tábor, amiben most szervező vagyok, utána Utcazene Fesztivál meg Művészetek Völgye, és minderre még rájön a fincsi Camp Nano. Azt meg fogom csinálni, szóval lesz valami írás így a melós estéimen, de ja, tudjátok már, milyen nekem a nyár. Sűrű. :"D De augusztustól igyekezni fogok belevetni magam megint gőzerővel a dolgaimba. :)

Jaaaa, meg amúgy... Aranypenna van, skacok!! Szavaztatok már? :D (Rám? xD) Mármint, tényleg. Szavazzatok. Rám is, elég sok kategóriában érdekelt vagyok, konkrétan annyiban szerintem, hogy csak velem összejöhet egy érvényes szavazatnyi jelölésmennyiség. xD De amúgy ne csak rám szavazzatok obvs, hanem mindenkire, aki szerintetek megérdemli!! De szavazzatok. Pls. Nem olyan nagy meló, de az írókat baromira boldoggá és motiválttá tudja tenni egy ilyen elismerés. Szóval hajrá!!

Na Hiri off, lassan megyek dolgozóba.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 május 14 (hétfő), 21:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Jóestét!

*Hiri nagytakarított így az egyetlen egész szabadnapján, és hulla, de bódog*

Megint Tövis. xD ERRE, Emmel és a kis családjával a főszerepben. Meglepiszereplő, új infók, misztifikálások, szóval csak a szokásos. xD Írjatok kritikát, holnaptól hat napnyi éjszakázás vár rám, lesz időm az írás mellett is megválaszolgatni őket. :D
Amúgy meg huszonnyolcasnak meg a kövi Törésvonalak-résznek tervezek nekimenni főleg. Meg nemtom, úgy mindennek, majd kedvtől függ. Idő lesz rá. :"D

*Hiri elmegy elnyúlni végre*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 május 12 (szombat), 14:55 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Ahoj!

Ez most csak ilyen random beesés, főleg azért, hogy jelezzem, hogyúgyamúgy volt Tövis még hétfőn. ERRE búj, Rosierrel a főszerepben, Kínzás meg főleg Felkavaró tartalom figyelmeztetésekkel, komor témákról. Múltakról, sorsokról, emberségről avagy annak hiányáról. Tessék kritikát írni.

Már csak azért is, mert amúgy egész elképesztő dolog történt, és megválaszoltam minden tartozásomat! (Az az egy, ami megválaszolatlan fősztorinál, már mai. xD) Szóval termeljetek nekem megint sok-sok kritikát, amire írhatok kilométeres reagokat, pls.

Amúgy meg jövő héten hatnapos rabszolgaság vár rám, úgyhogy esélyesen fogok írni elég sokat, Törésvonalak kövi részeit tervezem végre befejezni, meg fősztori új fejezetével is kéne haladnom. (Meg a kariajikkal, I know, I know... Kövi NaNóig meglesznek, becsszó. xD)

Na szerbusztok.

Szerk.: Ja, meg ezt is elfelejtettem, összegórtam végre két ajánlott olvasási sorrendet a szorijaimhoz, ITT lehet meglesni, meg a fészen is fenn van jegyzetek között. Van egy casual readereknek meg egy a dedicatedebb fanoknak, kérdezni róla ér, ha vmi nem világos belőle.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 május 02 (szerda), 18:06 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Ahojj!

De rég voltam már egynél többször a főoldalon. Vagy fősztorival a főoldalon. xD
De most vagyok, úgy ám!! :D

Nyilván kezdjük a nagyobb hírrel: igen, megszületett és felkerült végre a 27. rész. Elkezdtem benne megoldani már ezt-azt a zűrök közül, mert lassan félúton lesz a sztori, és hol van még a fény az alagút végén? xD De no para, becélozzuk majd. Szóval ez van, egy kis damage controlos, beszélgetős, szomorú-vidám meglepis fejezet, ITT leledzik. Tessék olvasni, véleményezni, kíváncsian várom, ki mit gondol a helyzetről most.

És mivel tartani akarom magam a heti frisshez is, egy nap késéssel, de volt tegnap Tövis. Az meg ITT búj, magány kulcsra, Merryvel a főszerepben, kvázi a 27. fejezet megalapozására szolgál a szösz, meg időben is előtte van.

Jön hamarosan Törésvonalak következő fejezete is, meg fősztorinál is dolgozok egyébként a folytatáson. (És a maradék kariajikról sincs megfeledkezve, csak na, ennyi mindent nem lehet mindig szimultán írni. xD) És kritikaválaszolni is fogok, így az elkövetkező három éjszaka tervezek minél többet ledarálni nektek, úgyhogy addig írjatok még sokat, légyszi.

Na meek dolgozni, adios!

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 április 29 (vasárnap), 8:18 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Jóreggelt!

Nekem estét, mindjárt. Még előbb benéztem ide, kicsit bocsánatot kéregetni. Beígértem több fronton is sztem most péntekre a fősztori következő részét, és hát, gondolom, feltűnt mindenkinek, h nem lett. xD Közbejött az élet, as usual.
De! Ez nem jelenti azt, hogy nem haladtam vele. Mert tulképpen nagyon jól haladtam vele, egy 5-600 szónyi egyjelenetes lezárást leszámítva megvan. És az is meglesz. Nemtom, mikor, mert hát izé. Élet. Túlóráztam, túlórázok, még holnap Pestre is megyek (megint, más sokadszor a hónapban :"D), és néha aludni is kéne, úgy legalább öt órákat. (Többet már nem szoktam. xD) Ja, meg szimultán dolgozok Törésvonalak kövi részén is, abból még 2-3ezer szó van vissza, de közeleg annak is az ideje. Szóval lesznek nagyfrissek, nagyon hamarosan. Napok kérdése, becsszó. :"D
De most alszok.

Ja, Camp NaNót 30kval tegnap megnyertem.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 április 23 (hétfő), 8:43 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri beesik*

Egy órája aludnom kéne, mert amúgy is csak bambulok a gép előtt összevissza, de mindjárt eltakarodok, mert hulla vagyok. Volt Tövis, még éjfélkor, mint a régi szép időkben. Istencsapása kulcsra, Jinnel, ITTEN E. Jareddel üzletel, Joelről lamentál. A figyelmeztetés sok, de a korhatár nem, szóval no para.

Amúgy meg válaszolgattam kritikákra, folytattam a kövi Törésvonalak-részt, ilyenek. Ma oder holnap megnyerem NaNót. Meg a héten csakazértis befejezem az új fősztori-fejezetet.
De most alszok. Jóéjt.

*Hiri elvonszolja magát*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 április 21 (szombat), 8:28 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Aloha!

Hiri mindjárt megy aludni, csak előtte gondolta, szól, hogy továbbra is ügyes gyerek (25 éves, lol), és ír. Most épp fősztorit nagy lendülettel, mert eldöntötte, hogy a hónapban most már tényleg lesz belőle új rész. Lesz, jövő héten. A Camp NaNónak és a melójának hála hamar be fogja hozni azt a hátralevő párezer szót. Már túl van a felén, meg talán a nehezén is. :D

Hoz belőle ízelítőt is (hihi), mert az is régen volt. Ím:

- Emlékszik rá, kisasszony, hogy egyszer, még a tanév elején, az irodámba hívattam? - kérdezte végül Dumbledore hősünktől félrebiccentett fejjel, és bár Arion nem sejtette, hova akar kilyukadni ezzel, bólintott. - Sok dologról beszéltünk akkor. Többek között akkor kapta meg az engedélyét arra, hogy a saját élete megmentése érdekében használja az iskolai könyvtár zárolt részlegét.
- Igen - helyeselt Arion engedelmesen, elhallgatva azt a mellékes tényt, hogy Ares lassan jobban kihasználta ezt a kiváltságát, mint ő maga.
- Furcsa fintora a sorsnak, hogy a megszerzett tudással most mégis máson segített - állapította meg Dumbledore azt, ami már Arionban is felmerült kósza gondolatként, mióta megpróbálta összegezni magában a közelmúlt eseményeit és a vele kapcsolatos érzéseit.


Szóval izzítsátok az emlékeiteket, meg tankoljatok föl zsepiből is, mert maxra pörgetjük a drámát ebben a fejiben, asszem. :D

Na, Hiri off aludni.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 április 16 (hétfő), 22:14 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri beesik*

Volt Tövis! ITT e, Blake főszereplésével, finom kulcsszóra. Olvassátok, kritizáljátok. Újabban nem váratok senkit a válaszokkal. :)

Also, Camp NaNón már most többezer szóval előre járok, fősztori következő fejezete halad, Törésvonalaké is, minden tulképpen, előre is aktívan írogatok mindenféle random (főleg istentelen kretén) jeleneteket. xD Szóval hurrá van meg jóság.

*Hiri off, mert van egy szabad estéje meg egy Sachija*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 április 07 (szombat), 16:50 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Ahojj!

Kivételesen emberi órában vagyok itt. Nekem ugyan kora reggel van, de oda se neki. :"D

Volt nagyfriss! Megint! Mert vannak még csodák! (És miért kiabálok!) ITT!
Megnéztem a doksi timestampjét amúgy, tavaly májusban kezdtem. xD Ideje volt befejezni. A következő Törésvonalak-részről van szó, a Hajótöröttek IV-ben lezajlott Talbot-machinációknak lesz a regéje két részben, Jin oldaláról bemutatva az egész projektet. (Projektet. They murder a guy but oh well. :"D)
Soookfigyelmeztetéses, de a legtöbbje még csak említés- meg megbeszélésszintű dolog. A durva nyelvezet nagyon durva viszont. xD És a következő részen a figyelmeztetések is nagyon komolyak lesznek. DE az még odább van. Hogy mennyire, az rajtatok áll. Írjatok kritikát erre, és jön. Meg a többi rész is. :)

Oderwise írtam egyperceseket, meg majd még fogok még írni, van egy csomó WIP, amit gatyába kéne ráznom már. Meg fősztori. Still van ezer meg egy írnivalóm, hiába fogyasztom őket bőszen, de legalább most van időm&lehetőségem meg kedvem is írni őket, úgyhogy jó lesz ez. Mert azért lassan, de biztosan fogyogatnak... :D

Na megyek, reggelizek. Captain out! :-h

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 április 01 (vasárnap), 17:45 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Halihó!

Kivételesen nem reggel, de most meg mindjárt megyek dolgozni, szóval ez se jobb. (És a hatodik napom. És szélvihar van. És jön a bölcsességfogam. Hiri morci.) Mindegy.

3 éves lett a Bolondok! Még tegnap, de na, szétvagyok már ettől a héttől. xD Viszont azt nagyon akartam, hogy valami nagyfriss legyen rá, meg baromi sok a befejezendőm (as usual xD), valamivel már haladni akartam. Az Alyasztori következő része lett az áldozat, és ezzel most már biztos, hogy majd 4 részes lesz amúgy. Most mindenesetre felkerült a második. :D
ITT bujkál, szerencsétlenkedős-vergődős, mint mindig Alyánál, pár régi-új mellékszereplővel és egy teljesen újjal (már annak, aki nem olvas Töviseket :P), akit remélem, szeretni fogtok. xD Alya nagyon szereti. xD Na mindegy, nem locsogok, olvassátok el és megtudjátok, hogy mi minden vár még erre a maflára a szigeteken. Sok minden.

És írjatok kritikát, hogy legyen mire válaszolnom. Már gyűlik, de Törésvonalaknál továbbra is várom, hogy lássak valami érdeklődést (pedig már két befejezett részem is van oda), meg majd vmeik unalmasabb munkanapon ledarálom őket.
Most még írni tervezek, ha már Camp NaNo van és rabszolga vagyok. A fősztori következő fejezetét folytatom most, 3ezer szó körül jár már, és rém idegesítő írni, csupa nagybeszélgetéses, de ez van. xD Az a következő projekt, ha ügyi vagyok, jön jövő héten. És hát mostanában ügyi vagyok. Fingers crossed, hogy az is maradjak.

Na lépek melóba. Adios!

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 március 28 (szerda), 8:15 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Ahojj!

Szokás szerint melóból hazaesve. Volt ám Tövis hétfőn! :D Wolfstar-szagú, Siriusos, cseppek kulcsra, ITT bújik. Tessék olvasni, véleményezni.

Egyébiránt írtam az elmúlt napokban, mint a gép. Egy sztorit, aminek már hosszú hónapok óta halogatom még az elkezdését is, mert van elég befejezendőm így is. :"D De! Ez nem lesz az, mert be lesz fejezve záros határidőn belül, ha így haladok. xD Tegnapelőtt este álltam neki, jelenleg hatezer szó fölött jár, és mivel a héten orrvérzésig dolgozok, meglesz a hátralevő része is soon. Igazából ha nem kéne rohadtul lefeküdnöm már, írnám most is tovább. xD Lépek is, mielőtt elcsábulok.

Jó reggelt mindenki másnak, nekem meg jó éjt. *áve fordított élet*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 március 19 (hétfő), 9:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Szépjóreggelt! *Hiri nemrég ért haza egy laza 14 órányi melóból és ehhez képest indokolatlanul eleven*

Először is az van, hogy hétfő van. Ami nálam egyszer régen Tövis-napot jelentett. És igyekszem visszahozni ezt a nemes tradíciót, úgyhogy ma is azt jelenti! :-D ITT NI, fegyverek kulcsra, Derek Nikitísről és a párbajszakkörhöz való viszonyulásáról. Tessék rá kritikát írni.

Annál is inkább, ugyanis jelentem, valami olyasmi is történt, amire már nagyon rég volt példa szintén: kész az összes válaszom Bolondoknál. :D :taps: Köszönöm mindenkinek a türelmét ezekben a zűrös hónapokban, amikor jobb esetben is hetekig tartott összekaparnom a reakcióimat, mostantól igyekszem megint tartani veletek a lépést. (Seiya, ez rád nem vonatkozik, csak zúdítsd rám azt a hetvenvalamennyi reagodat, aztán majd szépen belehalok. xD)

Oder úgy döntöttem, hogy jöjjön valami olyan is, ami meg eddig egyáltalán nem volt még ilyen szervezett formátumban. Mutatok nektek pár számadatot, készülő fejezetekről, hogy lássátok, tényleg nem tétlenkedtem és nem tétlenkedek mostanság se, sőt, újabban kifejezetten jól haladok. (Én vagyok az az ember, akinek kell egy fix munkahely, hogy funkcionális tagja legyen a társadalomnak. Most van meló, van rendszer az életemben, így aztán megy ez az élet végre. xD)

Szóval:
Fősztori 27. fejezete: 3200 szó
Amelyik farkas morog II.: 7600 szó (és négy részes lesz esélyesen a cucc, nem három)
Törésvonalak következő része: 4300 szó (az utána következő hajótöröttek V. viszont konkrétan kész, csak még kell elé ez)

Ezen kívül amúgy vannak már a fősztorihoz jócskán megkezdett fejezetek, Törésvonalakhoz dettó, és még 3 work in progress novella Nemszázasokhoz (ajik még, mert egész évben karácsony van xD), amiket idén tervezek leszállítani. Szóval pls nagyon drukkoljatok, hogy beváljon az új állás, és tudjak megint úgy írni, aktívan, normálisan, mint mondjuk tavalyelőtt. :D

Na megyek, vacsorázok. xD *Hiri elhúz pizzát sütni*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 március 16 (péntek), 13:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Ahojj!

Csak hogy bizonyítsam, hogy igyekszek visszatérni, feltöltöttem egy új Tövist, dacára annak, hogy nagyon péntek van. xD Úgyhogy íme, ERRE leledzik Rosemary Flint főszereplésével, Callaghanről, kiskorú kulcsszóra. Illetve az előzőt se írtam még ki ide, az pedig ITT bujkál már egy ideje, Jin főszereplésével, Joelről, maszk kulcsra.
Otherwise haladtam a kritikaválaszaimmal, most már asszem, csak Töviseknél van hátra pár, meg a fősztorinál egy új. De azokhoz is eljutok majd, csak előbb akarok haladni az Alya-sztori következő részével, hogy jövő héten már hozhassam. Aztán utána szerintem Törésvonalak jön kicsit, oda van egy félkész fejim, amit ha megírok, jön az is, meg az utána következő, ami már kész van. :D Meg persze közbe fősztorin is dolgozok, csak most jelenetenként, összevissza, de az is jön hamarosan reményeim szerint.
Ennyike, asszem. Legyetek jók.

Adios!

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 március 13 (kedd), 3:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
* Hiri besunnyog, lesöpörgéli a porcicákat*

Hát rég jártam erre. :"D Bocsi.
Kicsit besűrült az élet megint, na. Zajlott a nyavalyás. De lassan rendszerbe áll, én meg majd szolgálatba fogok megint. Lett állásom végre (és jó, nekemvaló, éjszakai, szóval fingers crossed hogy beváljon), kezdünk kilátni a költözés-zavarosból, ilyenek.

Ennek ellenére persze nem tétlenkedtem, csak az most a (nemlétező) publikálásaimon nem látszott. Írtam sok jelenetet előre fősztorihoz pl. Törésvonalak hátralevő 4-5-6 (nemtom most mennyi xD) részén dolgozgattam, van közte, ami már kész, és a többi is kezd jól állni. Illetve a kariajik (március van omg :"D) folytatásán is ügyködtem, az Alya-sztori következő fejezetei (2 vagy 3 lesz, majd ahogy kijön) is szépen haladnak, a második rész már 5k fölött jár.
Szóval hamarosan jön minden. Új fősztori-rész, új Törésvonalak-rész, új Nemszázasok-rész. Meg lesznek megint Tövisek is jövő héttől, becsszó. Úgyhogy aki még itt van (van még itt valaki? xD), annak köszönöm a hosszas türelmet, már nem kell sokáig várnotok rám, és leszek úgy megint, mint régen.

*Hiri eloldalog*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 február 07 (szerda), 10:46 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Ahojj!

Egy zavarosból lassan kikeveredek, erre nem jön egy másik? xD

Szóval az van, hogy lehet, lesz új melóm. Itthonróldolgozós, ami jó. Nehezen beindulós, ami kevésbé jó. Egy masszív pánikrohamban élek napok óta, mert annyira hirtelen jött az egész és annyira nem tudom hogy mi lesz egyáltalán pontosan, csak azt, hogy egyéni vállalkozó leszek, annak minden nyűgjével, meg elvileg elektronikus ügyintéző jogi berkekben. xD Úgyhogy sry, most nem mondom, hogy milyen friss mikor-hogy-mint lesz, mert fogalmam sincs a jövőről. Néha beesek majd, mint valami local cryptid, és rikoltok, hogy hoztam új olvasnivalót.

Mint most. xD Szerda van (a fejemben meg csütörtök, el vagyok csúszva már napok óta az idővel, help), de nembaj. Ha nem is minden hétfőn, de minden héten azért igyekszem Tövist hozni. A legújabb rész nyár kulcsra, jay és Joel főszereplésével, szünetes cukiskodással ERRE leledzik. Tessék olvasni, véleményezni. Törésvonalak-friss nincs, még mielőtt bárki megörülne, hogy a főoldalon virít a szerencsétlen. Én bénáztam, oda töltöttem föl először az egypercest. (Megint. Egyszer csak megtanulom. xD)

Hja, nem feledkeztem meg Ronenről meg a fordításokról se, van egy félkészem, azt sztem lassan letisztázom és feldobom. Illetve lett egy új profilom, nemsokára átkerül rá az összes versem, mert új ciklust indítottam abból is, és már kezdett zavarni, hogy ott tolonganak Bolondok alatt. xD Majd ha a különválasztás megtörtént, írok egy verses posztot is ide, addig jóvanazúgy.

Na ezer a dolog és csak kettő a kéz, úgyhogy röppenek elfele, adios.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 január 31 (szerda), 17:05 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Még mindig élek! És kezdek kikeveredni a zavarosból, rejoice.

Mondjuk Tövis pont csak tegnap volt, és ide csak most írom ki. xD Mindegy. Furcsa kulcsra Frank elmélked családi különbségekről, kviddicsről, Siriusról, IDE tessék elfáradni olvasni és véleményezni.

Egyébiránt. Mostanság leginkább random részletek írásával foglalkozok, mert néha az is kell. Sok fejezetemhez már megvan előre egy-kétezer szó, vagy akár több is. Ennek az eredményét persze ti most még nem látjátok, de haladok igenis, csak kivételesen nem lineárisan és publikálhatóan.

De úgy is igyekszem ám. Februárban (azaz holnaptól oh dear) a magyar NaNósokkal saját NaNót tartunk (mmint úgy saját h saját szervezés, nem hivatalos, de gyüjjön aki akar amúgy, szívesen látunk mindenkit), én egy szolid 30ezres célkitűzéssel tervezek nekimenni a hónapnak. Ebben egypercesek lesznek, random jelenetek, illetve a két elmaradt, de el nem feledett kariaji-tartozásom főleg. Meg esetleg a további, eggyel lentebb emlegetett félkész novellám. Ha írtok végre kritikát Törésvonalakra, annak is jöhet a folytatása, de az nem prioritás, mert tojtok rá egyelőre, és így én is. :P

Hja, meg majd letisztázom a Ronen-profilra a beígért Poe-egypercest és feldobom azt is, aztán eldöntöm, mi lesz a harmadik projekt. És most megyek kritikaválaszolni. xD

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 január 23 (kedd), 16:50 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Aloha!

Helyzetjelentek, hogy lássátok, még élek. :D Kicsit besűrűsödött a hetem, költözés újabb felvonásával meg álláskereséssel, azért vagyok ilyen elszórtan csak errefelé mostanság, de lassan csak tisztázódik már a helyzetünk.

Volt tegnap Tövis! :) Csak későn, mert konyhabútor-ügyben rohangásztam egész nap. De volt, ITT bujkál, vezető kulcsra és Gladys főszereplésével. Frankért rajong bőszen, és nem is egészen egyedül, tessék olvasni, kritizálni.
Haladtam a válaszaimmal is, már csak Seiyának lógok egy rakással, a többi kész. :D

Jövőbeli tervekről röviden btw:
Fősztori 27. fejezete készülget, szeretném minél hamarabb hozni, mert az utána következő fejezetek meg már félkészek, jó lenne belehúzni.
Van még két kariaji, amit mindenképpen meg fogok írni, az egyik a más megkezdett Alya-rege, a másik az öccsét, Volyát mutatja be kicsit jobban. Illetve ezen kívül van még pár kívánság, amit elkezdtem/kidolgoztam (Daniel méltatlanul régóta halogatott története, egy kis betekintés Flinték életébe, Em és Dan közös kezdete, ilyenek), ezeket is meg fogom írni előbb-utóbb. Ha más nem, a vészesen közelgő Bolondok-szülinapra. :D
Illetve Törésvonalaknál továbbra is az van, hogy amíg az olvasók bojkottálják a véleményezést, én is bojkottálom a folytatás írását. Öt fejezet van hátra a mostani sztorivonalból, mindegyik megkezdett, van, ami gyakorlatilag kész, szóljatok, hogy kell, és érkezik. :)
Ja, meg van egy letisztázásra váró Star Wars egyperces fordításom, az tuti jön a héten Ronen profiljára, meg nekiállok a kövi projektnek is szerintem.
Ennyi, ez se lett rövid már, mindegy. xD

Adios! :-h

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 január 15 (hétfő), 14:45 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Na!

Erőt vettem magamon. xD Még nem igazán, but an effort has been made already, szóval rejoice. Írtam egypercest. Rájöttem, hogy ez a sorsolósdi nem megy, nem tudom, hogy kifújt végleg és ideje módszert váltanom a jövőre nézve, vagy csak most nem akaródzik működni, mindenesetre hetek óta küzdöttem a sorsolt kulcs-karakter párosaimmal, és tegnap hagytam az egészet, csak elmentem simán válogatni. Úgyhogy most egy ideig ez lesz, csak válogatok a kulcsok között és megírom, ami az eszembe jut, akivel az eszembe jut. Szóval ITT van, költő kulcsra és Joellel, meg szokás szerint Corbinnal és nyáladzással.

Egyébiránt I'm at a bad mental place, nehezen veszem rá magam akármire is, valahogy közönyös és motiválatlan vagyok, ezért volt/van ez a kihagyás. Azért mondom, hogy van, mert szeretnék hétvégére nagyfrisst, de nem ígérek semmit, majd meglátjuk. Törésvonalakat akarok írni, de azt úgyse raknám föl, mert nem érdekel senkit, ahogy látom, úgyhogy majd megpróbálok valami mást. A fősztori új fejezetével haladgattam, meg kariajiznom is kellene, van miből válogatnom.
Ja, meg kritikaválaszoltam, meg még fogok is, írjátok őket, mert most nagyon nem akar menni az élet, pedig én igyekeznék.

Adios!

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2018 január 07 (vasárnap), 16:35 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Helló!

Kicsit eltűntem, tudom.
Vannak néha ilyenek, hogy besokallok Bolondoktól meg úgy általában az írástól, és kell tartanom egy kis szünetet, hogy igazán akarjam is írni, ne csak megszokásból csináljam. Ez most egy ilyen volt, nem ment már semmi még nyögvenyelősen se, muszáj volt hanyagolnom kicsit. Ezért nem volt Tövis se már két hete, meg kariaji se pénteken.
De! Az ördög nem alszik, és én sem. Valamit mindig muszáj csinálnom. xD

És úgyis akartam már régóta kipróbálni magam a fordításban, meg kihasználni az ezidáig titokban porosodó másodlagos profilomat, meg így az új filmmel és a Battlefront játékkal kicsit beszippantott megint a Star Wars is, úgyhogy gondoltam, összegyúrom ezt mind valami kézzelfoghatóvá. (Nem kézzelfogható, mert neten publikált írás, de na. xD)

Szóval ezentúl Ronen néven is megbúvok itt a Meri berkeiben, és időnként előhozakodok rövidebb fordításokkal is. Az első a sorban egy könnyed Poe/Leia/Han novella az első új film idejéről. Furának hangzik így, tudom, de semmi extra, csak flörtök és elmélkedések, és talán nem is tragikusan magyartalan. Mindegy, ITT bújik, tessék olvasni és kritikát hagyni, hogy tolmácsolhassam az írónak a véleményeket, meg hogy tudjam, mennyire gyászosak a fordítói képességeim. xD

Egyébiránt elhúzok Bolondokhoz kritikaválaszolni, meg írni valamit az ezer írnivalóm közül, hátha most már akaródzik az is. Adios!

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2017 december 30 (szombat), 15:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Ahojj! x:D

A káosz az életemben továbbra is kitart, ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy volt ugyan kariaji tegnap, péntek lévén, de ide kiírni csak most sikerül. :D Szóval, SophieEverdeen ajándéka (vagyis az ajándékának az első része) került föl tegnap, Alyosha Dragunovval a főszerepben. A szigetekre tart a drága, nyélbe ütni egy megállapodást a Kölyöksárkánnyal, és vele tartunk mi is, megnézni, hogy mennyire bírja az iramot a szerencsétlen. ITT bujkál, lájtos-utazós-idegeskedős sztori, éppcsak beindulnak benne az események. Olvassátok, írjatok rá kritikát, én meg megyek majd válaszolgatni is.

Jézusom, amúgy tényleg nagyon el vagyok úszva mindennel. :"D Annyi félkész írnivalóm és megválaszolandó dolgom van, hogy azt se tudom, melyiknek kezdjek neki. Próbálok haladni mindennel meg valami rendszert vinni az életembe, küldjétek az energiákat meg drukkoljatok, hogy ne csapjanak össze még jobban a fejem fölött a hullámok. xD

Na tsók!

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2017 december 22 (péntek), 15:02 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiri beszáguld*

Költözünk még mindig gőzerővel, szóval kb. semmire nincs időm mostanság, de már kezdem megszokni. xD Nagyon rá kéne állnom megint az írásra, se Tövis, se kariaji raktáron, fősztori új fejezetével is kéne haladnom, meg a kritikaválaszaimmal is, tudom. Majd megpróbálok itt az ünnepek alatt kezdeni valamit a motivációmmal meg az időbeosztásommal is.

Addig is: volt új kariaji, ITT bujkál. Sachi ajándéka, Sable Jin és a Tutshilli Tornádók főszereplésvel, az utóbbi idők angst-özönéhez képest meglepően vidám, amolyan macsózós-ökörködős. Tessék olvasni, szeretni, örülni. :D

*Hiri kiszáguld*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 493 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség